numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) március 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: március óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők március 11-én 10 órától. Utólagos eladás február március 8-14-ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 342 gyorsárverésre: március 7. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! Megkezdtük tavaszi, 31. nagyaukciónk előkészítését. Már várjuk az árverésre az egyes tételeket, gyűjteményeket, összeállításokat. Külön felhívnánk a figyelmet arra, hogy szívesen vállaljuk teljes gyűjtemények, komoly gyűjteményrészek árverezését, akár külön árverésként, külön fejezetként nevesítve, vagy név nélkül is. A beadási határidő március 25. Kezdjen el beadni most, érdeklődjön a részletekről kollégáinknál aukció: Megtekintés: március 4-7-ig! Tételek átvétele: március órától 340. aukció elszámolás: március 12-tól! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 240 ft / tétel / árverés. A 2. indításnál 120 ft A vásárlói jutalék 22% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Ókori államok Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek db-os éremtartó tálca tétel, összesen 132 férőhellyel, Mind használt, jó állapotban Érmetartó tálcák tárolására szolgáló kis, fekete műbőr táska. Használt állapotban Gyűrűs érmegyűjtő album európai forgalmi sorok számára, 16 férőhellyel, használt, szép állapotban Használt, gyűrűs éremtartó album 5 különböző méretű berakólappal, összesen 104 férőhellyel Használt, jó állapotú, négygyűrűs érmeberakó, összesen 304 férőhellyel NSZK 18db forgalmi sor tartó műanyag lapka FRG 18pcs of plastic coin set holder Lindner Forint- és valutavizsgáló készülék, hálózatról működtethető UV lámpa, új állapotban eredeti dobozában Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest, Új állapotban Ambrus Béla: Magyarország papírszükségpénzei 1914-től VIII. 1-ig. I. kötet. Budapest, Magyar Éremgyűjtők egyesülete, Bene Attila: C. Radnitzky. Wiennae - Carl Radnitzky bécsi éremművész élete és alkotásai. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Argumentum Kiadó, Magyar és német nyelvű. Carl Radnitzky érmeinek jegyzékével. Új állapotban. / Attila, Bene: C. Radnitzky. Wiennae - Das leben und die Werke des Wiener Medaillenkünstlers, Carl Radnitzky. Budapest, Hungarian Numismatic Society, Argumentum, Hungarian and German language. Mint condition Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis heute. Corvina, Budapest, Jó állapotban, kissé sérült védőborítóval Káplár László: Ismerjük meg a numizmatikát. Budapest, Gondolat, Használt, külső borítón kis szakadások Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új állapotú példány! Dr. Unger Emil: Magyar éremhatározó. II. kötet ( ). Budapest, Ajtósi Dürer Könyvkiadó, Alig használt állapotban Dr. Unger Emil: Magyar Éremhatározó I-II. kötet. Második, átdolgozott kiadás. Magyar éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, Használt, jó állapotú könyvek Numizmatikai Közlöny LXXXVIII - LXXXIX. évfolyam, Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Használt, jó állapotú példány Numizmatikai Közlöny CIV.-CV. évfolyam, Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Használt, jó állapotú példány Rainer Albert: Die Münzen der Römischen Republik. Battenberg, Regenstauf, R. Scott Carlton: The International Encyclopaedic Dictionary of Numismatics. Krause Publications, Iola WI, Használt, jó állapotban H.A. Seaby: Coins of England & the United Kingdom. 14th Edition. London, Seaby's Numismatic Publications LTD, Használt állapotban Auktionen Meister & Sonntag - Auktion September 2007 in Stuttgart. Árverési katalógus Auktionen Meister & Sonntag - Auktion April 2009 in Stuttgart. Árverési katalógus Auktionen Meister & Sonntag - Auktion Oktober 2009 in Stuttgart. Árverési katalógus Auktionen Meister & Sonntag - Auktion Mai 2010 in Stuttgart. Árverési katalógus Auktionen Meister & Sonntag - Auktion Oktober 2011 in Stuttgart. Árverési katalógus Auktionen Meister & Sonntag - Auktion November 2011 in Stuttgart. Árverési katalógus Auktionen Meister & Sonntag - Auktion Mai 2012 in Stuttgart. Árverési katalógus Auktionen Meister & Sonntag - Auktion Mai 2012 in Stuttgart. Árverési katalógus UBS - Gold and Silver Coins Auction September 2002, Zürich. Árverési katalógus, elkelési listával db svájci numizmatikai katalógus használt állapotban db Gerhard Hirsch árverési katalógus használt állapotban Svájc db-os numizmatikai katalógus tétel, közte egy "Dorotheum" Svájc / Zürich "Monetarium" 10db-os numizmatikai katalógus tétel Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek ~ db klf bankjegy kötegelő pengő bankjegyekhez "Országos Takarékpénztár - Postai Takarékbetét-könyv" + ~1987. "Országos Takarékpénztár - Takarékbetét-könyv" DN "SZÖVOSZ (Szövetkezetek Országos Szövetsége)" textil felvarró jó állapotban, hátoldalán foltok

4 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! Érmés és bankjegyes borítékok Hongkong $ borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzésekkel T:I Hong Kong Dollars in envelope with stamps C:UNC India p Al "FAO - Halászat" borítékban, bélyegzéssel T:1 India Paise "FAO - Fisheries" in envelope, with stamp and cancellation C:UNC Kína J borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzésekkel T:I China Jiao in envelope with stamps C:UNC Makaó P borítékban, alkalmi bélyeggel bélyegzésekkel T:I Macau Patacas in envelope with stamps C:UNC Új-Kaledónia Fr Al felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:1 New Caledonia Franc Al in envelope with stamp and cancellation C:UNC Részvények és sorsjegyek Budapest / Pest "A Magyar Királyi Pénzügyminisztérium arany- és ezüst sorsjátéka az Újpesti Katolikus Templom felépítésének javára" 50kr értékben T:I Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyereménykötvénye 100K-ról (4x) szárazpecséttel, nyereményszelvénnyel T:II Budapest "A Temes- és Somogy-vármegyei Egyesült Helyi Érdekű Vasutak Részvénytársaság" 3 1/2%-os elsőbbségi kötvénye 4000K-ról (2x), magyar, német és angol nyelven, szárazpecséttel és szelvényekkel T:III Budapest "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye K-ról T:II,II Budapest "A magyar korona országai 5 1/2%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye K-ról, szárazpecséttel és szelvényekkel, bélyegzéssel (2x) sorszámkövetők T:IIszakadás Budapest "A magyar korona országai, 5-1/2%-kal kamatozó járadékkölcsön - államadóssági kötvény" K-ról szelvényekkel, szárazpecséttel T:II Budapest "A magyar korona országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye 1000K-ról, szárazpecséttel és szelvényekkel, bélyegzéssel (2x) sorszámkövetők T:II- fo Sopron "Soproni Takarékpénztár" részvénye 10P-ről, magyar és német nyelvű, szárazpecséttel (2x) sorszámkövető pár T:II Budapest ~1930. "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" részvénye 100P-ről, kitöltetlen, szárazpecséttel, vízjeles papíron T:I-,II Szekszárd "Szekszárdi Népbank Szövetkezet" üzletrészjegye, egyenként 40P értékben, szelvényekkel T:III Budapest "Magyar Mezőgazdák Szövetkezete" névre szóló üzletrész jegye 20P-ről, szárazpecséttel, szelvényekkel és "ÁTIRATOTT" bélyegzéssel T:II-,III Pécs "Pannónia Innováció Részvénytársaság" bemutatóra szóló részvénye Ft-ról, szelvényekkel T:I,I Budapest "Noviki Innovációs és Szolgáltató Részvénytársaság" névre szóló részvénye Ft-ról, szelvényekkel T:I,I "Turul Nemzetközi Biztonságtechnikai Részvénytársaság" névre szóló tíz darab részvénye egyenként Ft-ról, szárazpecséttel, hátoldalán bélyegzéssel T:I,I Budapest "Sasad Termelő és Szolgáltató Szövetkezeti Részvénytársaság" névre szóló részvénye Ft-ról, szelvényekkel és "MINTA" bélyegzéssel T:I,I Budapest "Mélyépítő RT. " névre szóló részvénye Ft-ról, szelvényekkel, belső oldalon "ÉRVÉNYTELEN" felülbélyegzéssel T:I,I Budapest 1992."4%-os kamatozású Államadóssági Kötvény" kétmillió-harmincezer darab kötvény egyenként Ft-ról, szárazpecséttel és szelvényekkel, "MINTA" bélyegzéssel T:I,I Budapest "Diszkont Kincstárjegy" Ft-ról, szárazpecséttel és "MINTA" felülbélyegzéssel T:I Budapest "Bankár Tőkebefektetési és Gazdasági Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság" bemutatóra szóló kötvénye Ft-ról, szárazpecséttel, "ÉRVÉNYTELEN" bélyegzéssel T:I,I Budapest 1994."Deviza Factory Határidős Deviza Ügyletek Részvénytársaság" száz darab bemutatóra szóló részvénye egyenként Ft-ról, szelvényekkel, "MINTA" bélyegzéssel T:I Budapest "Bankár I. Nyíltvégű értékpapír Befektetési Alap" bemutatóra szóló befektetési jegye 1000Ft-ról, "MINTA" bélyegzéssel T:I Budapest "SASAD Szövetkezeti Részvénytársaság" ötven darab bemutatóra szóló, szavazó részvénye összesen Ft-ról, "A" típus, szárazpecséttel és szelvényekkel, "MINTA" perforáció T:I,I Budapest "KÖZMŰ Kivitelező, Szerelő, Szolgáltató és Kereskedelmi Részvénytársaság" névre szóló törzsrészvénye Ft-ról, szárazpecséttel és szelvényekkel T:I-,II

5 30064.Budapest ~1997. "Az "Agárd" Mezőgazdasági Holdig Részvénytársaság" tízezer darab névre szóló törzsrészvénye egyenként Ft-ról, szelvényekkel és "MINTA" perforációval T:I Budapest "BLUE Faktor Pézügyi Szolgáltató Részvénytársaság" ezer darab törzsrészvénye egyenként 1000Ft-ról, szelvényekkel és "MINTA" perforációval T:I,I "Zalai Nyomda Részvénytársaság" kétezer darab névre szóló törzsrészvénye egyenként Ft-ról, két nyelvű, "MINTA" bélyegzéssel T:I Budapest "TÖRÖKBÁLINT-A Ingatlanforgalmazó Részvénytársaság" névre szóló, száz darab részvénye összesen Ft-ról, "MINTA" perforációval T:I,I Budapest "TÖRÖKBÁLINT-B Ingatlanforgalmazó Részvénytársaság" névre szóló, száz darab részvénye összesen Ft-ról, "MINTA" perforációval T:I,I Budapest "Bankár Holding Zártkörűen Működő Részvénytársaság" százezer darab névre szóló törzsrészvénye egyenként 1000Ft-ról, szelvényekkel, "MINTA" bélyegzéssel T:II Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I- Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:AU Belgium / Brüsszel "Société de l'equateur pour le Commerce l'industrie et l'agriculture - SECIA Société Congolaise a Responsabilité Limitée" részvénye 100Fr-ról, szelvényekkel T:II,II- Belgium / Brussels "Société de l'equateur pour le Commerce l'industrie et l'agriculture - SECIA Société Congolaise a Responsabilité Limitée" share about 100 Francs with coupons C:XF,VF Budapest "Hadsegítési és Népjóléti nyereménykölcsön" nyereménykötvény 40K-ról, szárazpecséttel T:II "Magyar Sportrepülők Egyesülete - Repülők Tárgysorsjátéka - Dollár Sorsjegy" C sorozat, felülbélyegzéssel T:III "5 éves tervkölcsön" jegyzési igazolások (2x) "Békekölcsön" jegyzési igazolás "Ötödik Békekölcsön" jegyzési igazolások (2x) Gabonalap, egy bejegyzéssel T:II Budapest "VIT" sorsjegy 3,5Ft értékében (2x) T:II-,III szakadások Papír és fém szükségpénzek ~ "HAG 3" ólom híd bárca (~29mm) T: ~ "R0 3" ólom híd bárca (~29mm) T: "3" Lánchíd ólom bárca (~28mm) T: Rozsnyó kr "Rozsnyó városa pénztára, mint adós" T:III-,IV Adamo ROZ Budapest f "Magyar Kir. Honvédelmi Minisztérium Hadsegélyező Hivatala" T:II Zalaegerszeg / hadifogolytábor augusztus K arab sorozat és sorszámmal, sorozat előtt "S" és számozás után "Gy" jelzéssel T:II,II- ragasztás Adamo HHZ-1.8.4V Budapest K + 2K + 5K + 10K "Fegyver és Gépgyár" utalvány, mind a négy "Érvénytelen" kézírással át áthúzással a hátoldalán T:I-,II Hungary / Budapest Korona + 2 Korona + 5 Korona + 10 Korona "Weapons and Machine Factory" all four vouchers with "Cancelled" on back C:AU,XF Adamo BUC , BUC , BUC , BUC db váltó, közte 1db kitöltetlen T:III Mezőtúr db váltó, 1db kivételével mind kitöltött és lyukasztással érvénytelenített T:III Eger ~1940. "Állami Kenyérváltójegy" 4db jegy, "Eger" bélyegzéssel T:I-,II "Miskolczi Orthodox Izraelita Anyahitközség" értékjegye 50f-ről, egy liba vágására T:I ~ db kitöltött váltó bélyegzésekkel és illetékbélyegekkel T:II,III ~ db vegyes élelmiszerjegy, -kupon T:III K "Balatoni Korona" helyi pénz, "000000" sorszámmal K "Balatoni Korona" helyi pénz, "000000" sorszámmal K "Balatoni Korona" helyi pénz, "000000" sorszámmal K "Balatoni Korona" helyi pénz, "000000" sorszámmal K "Balatoni Korona" helyi pénz, "000000" sorszámmal K "Balatoni Korona", helyi pénz "000000" sorszámmal, mindegyik "MINTA" perforációval, és a tervező, Vagyóczky Károly aláírásával T:I Hajdúnánás K K K K K K "Bocskai Korona", mindegyik "MINTA" perforációval és "000000" sorszámmal T:I DN 30Ft "Hungar Hotel" kupon (2x) T:II-,III db ólom bárca(?) T: db-os vegyes Al játékpénz tétel, ös címletek, hátlapon "CSAK TAKARÉKOSAN" felirat T:1-, Amerikai Egyesült Államok / Milwaukee "The Northwestern Mutual Life Insurance Company" díjnyugta (8x) T:II Ausztria / Harth bei Amstetten / Tiszti hadifogolytábor ~ h T:III kis szakadás Austria / Harth bei Amstetten / Officer's POW camp ~ Heller C:F small tear Ausztria Sch Ag "Osztrák Kaszinók - Semmering" T:1-,2 patina Austria Schilling Ag "Austrian Casinos - Semmering" C:AU,XF patina

6 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! Franciaország ~1790. "XVI. Lajos" sárgaréz zseton jelvénnyé alakítva (23mm) T:2,2- France ~1790. "Louis XVI" brass jeton made into a badge (23mm) C:XF,VF Kuba / Deviza tanúsítvány ~ P T:II- Cuba / Exchange certificate ~ Pesos C:VF Németország / Weimari Köztársaság / Lipcse ~ pf szükségpénz villamosra T:2 patina Germany / Weimar Republic / Leipzig ~ Pfennig necessity money for tram C:XF patina Svédország ~100db reklám bankjegy az 1995-ben megrendezett Drupa-ról, a svéd bankjegy nyomdát reklámozva, eredeti kötegelővel összefogva T:I- Sweden ~100pcs of advertising notes from the Drupa in 1995, featuring the Swedish banknote printers, with original banknotes wrapper C:AU Magyar bankjegyek kr (2x) világosabb és sötétebb színváltozat T:I,I- Adamo G kr "Kossuth bankó" T:III- szakadások Adamo G kr "Kossuth bankó" T:III- tűly. Adamo G Ft "Kossuth bankó" (3x) "GT h. 2884", "GT n. 2886", "GT e. 2888" egyik látványosan vágáshibás T:I,I- Hungary Forint "Kossuth bankó" (3x) "GT h. 2884", "GT n. 2886", "GT e. 2888" one with cutting error C:UNC,AU Adamo G Ft "Kossuth bankó" (4x) négyes ívben T:III,III- szakadások széleken, kis ly. Hungary Forint "Kossuth bankó" (4x) in a sheet of four C:F,VG tears at edges, small hole Adamo SG108e Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III- kis ly. Adamo G Ft "Kossuth Bankó" T:III- kis ly. Adamo G Ft "Kossuth bankó" kitöltetlen "H", ívszéllekkel T:I- Hungary Forint "H", without date and serial number, with margins C:AU Adamo G Ft/1G T:III- Hungary Forint / 1 Gulden C:VG Adamo G K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel és hamis "SZOLNOK-DOBOKA VÁRMEGYE SZÉK KÖZSÉG 1910" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel K "Orell Füssli Zürich" T:III,III- ly., szakadás K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel, mindkét oldala német T:II K függőleges "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel, mindkét oldala német T:III K kiolvashatatlan felülbélyegzéssel T:III,III K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel, mindkét oldala német T:III szép papír K (4x) T:III,III- egyiken kis szakadás K "C" sorszámjel, hamis "Sopron Vármegye Fertőrákos Község 1906" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III K "C" sorszámjel T:III Adamo K K hamis "Szatmár Vármegye Iloba Község" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III K piros, függőleges "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" P P MP AP T:II-III K (5x) sorszámkövetők, mind zöld, vízszíntes "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:I,I K (2x) sorszámkövetők K (2x) sorszámkövetők T:II,I K "3001" 3mm, hullámos hátlappal, hamis "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III K "A 2085" hullámos hátlappal, hátlapján "SZEGEDI BANKEGYESÜLET RÉSZVÉNY TÁRSASÁG " szárazpecséttel T:III-,IV restaurált K hátlap rajzos, "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:III augusztus 9. 10K T:IV Adamo K f-2K (5x) T:III,III-,IV K "2aa" (2x) sorszámkövetők T:I-,II K "2aa" (2x) sorszámkövetők T:I,I K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:III-,IV Adamo K db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel, közte K T:III,III db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III,III P (3x) T:III

7 P (2x) sorszámkövetők T:I- Adamo P P (5x) sorszámkövetők T:I P (5x) sorszámkövetők T:II P (9x) sorszámkövetők T:I,I- Adamo P P (10x) sorszámkövetők, csillagos sorszám T:i,I P (50x) T:III,III- Adamo P P (50x) T:III,III- Adamo P P (65x) közte 2db "*"-os T:III P (4x) sorszámkövetők T:I- Adamo P P (30x) T:III,III P (4x) P T:III szép papír P (30x) T:III,III P (30x) T:III,III P-100P (10x) "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:III,III P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III- több helyen ragasztott Adamo P P (30x) T:III,III P (2x) egyiknél magyar "N" betű orosz "P" helyett T:III P (30x) T:III,III P (20x) mind MNB bélyeggel T:III,III P (30x) "MNB" legtöbb bélyeggel T:III P (27x) T:III P (16x) T:III,III MP (50x) T:III MP (25x) T:III BP BP T:III BP nyomdai papírránccal T:I,I BP hátoldali fázisnyomata, jó minőségű másolat (good copy) T:I,I AP (6x) sorszám nélküli változat T:III,III AP (2x) egyik sorozat- és sorszám nélküli, másik "amelyeknek" T:III,III AP (2x) egyik sorszám nélkül, másik fordított címerrel és hátoldalán elcsúszott nyomattal T:I-,III AP sorozat- és sorszám nélküli, "amelyeknek" és fordított címer T:III db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte "amelyeknek" T:III,III db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel T:II,III,III Ft T:II Adamo F Ft T:III Ft T:III Ft T:I,I Ft T:III Ft (9x) Ft (2x) Ft T:III,III- (többnyire III) Ft (2x) sorszámkövetők T:I nyomdai papírránc Ft (3x) T:I-,II nyomdai papírránc Ft T:III szép papír Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft (2x) Ft T:I-,II nyomdai papírránc Ft (8x) sorszámkövetők T:I-II nyomdai papírránc Ft (3x) sorszámkövetők T:I,I- nyomdai papírránc Ft "J" T:III Ft (5x) "FA", "FB", "FE", "FF" és "FG" T:I-,III Ft "FB" (2x) sorszámkövetők T:II Ft "FB" (3x) közeli sorszámok T:II Ft "FD" Ft "FD" Ft "FB" T:I Ft "FF" (2x) sorszámkövetők T:II Ft "EA" (2x) sorszámkövetők T:II

8 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! Ft "CE" T:III szép papír Ft "FA" Ft "FA" (2x) Ft "FA" T:I-,II,III Ft "FB" Ft "FB" Ft "FB" T:I,I Ft (3x) "FA", "FB" és "FC" T:I-,III szép papír Ft "FC" Ft "FC" Ft "FC" T:I-,III szép papír Ft (3x) "FA", "FB" és "FC" T:I Ft "DB" Ft "DA" Ft "DA" Ft "DA" T:III Ft "FB" (2x) sorszámkövetők T:I Ft (3x) "FA", "FB" és "FC" T:I,I Ft "FB" (3x) T:I,I-,III szép papír Ft "FC" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "EB" Ft "EA" Ft "EE" T:I-,II nyomdai papírránc Ft "DB" sorszámjel T:I Adamo F55G Ft "DE" T:III Ft "DF" T:III Ft "AB" T:I- Adamo F58G Ft (3x) "FA", "FB" és "FC" T:I-,III szép papír Ft "FA" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "FB" (3x) sorszámkövetők T:I Ft "CA" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "GE" T:I Ft "EB " alacsonyabb sorszám T:III Ft "EC" a tervező, Vagyóczky Károly aláírásával T:I Ft "DC" sorszámjel T:I Ft "CB" T:III db-os vegyes magyar pengő, adópengő és forint bankjegy tétel, közte Ft T:III,III db-os vegyes, főleg pengő bankjegy tétel, közte K "2ab" és csillagos sorszám (2xklf) T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III Vegyes: ~42db-os magyar papírpénz tétel, nagyrészt a pengő időszakból, négygyűrűs "NUMIS" berakóban, összesen 54 férőhellyel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:II-III Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "Kálmán" (0,62g) T:1,1- kis patina Hungary Denar Ag "Coloman" (0,62g) C:UNC,AU small patina Huszár: 37., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,53g) T:2- Hungary Denar Ag "Stephen II" (0,53g) C:VF Huszár: 76., Unger I.: Denár Ag "II. Béla" (0,39g) T:1- Hungary Denar Ag "Bela II" (0,39g) C:AU Huszár: 43., Unger I.: Denár Ag "II. Béla" (0,41g) T:1- Hungary Denar Ag "Bela II" (0,41g) C:AU Huszár: 43., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,31g) T:2 Hungary Denar Ag "Stephan II" (0,31g) C:XF Huszár 84., Unger I.: 39.(?) Denár Ag "II. István" (0,37g) T:1- Hungary Denar Ag "Stephan II" (0,37g) C:AU Huszár 84., Unger I.: 39.(?) Denár Ag "II. István" (0,27g) T:1,1- Hungary Denar Ag "Stephen II" (0,27g) C:UNC,AU Huszár: 76., Unger I.: Denár Ag "II. Béla" (0,52g) T:1- Hungary Denar Ag "Bela II" (0,52g) C:AU Huszár: 102., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,22g) T:1,1- Hungary Denar Ag "Géza II' (0,22g) C:UNC,AU Huszár: 152., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,25g) T:1- kis patina Hungary Denar Ag "Géza II' (0,25g) C:AU small patina Huszár: 150., Unger I.: Denar Ag "III. Béla" (0,25g) T:2- Hungary Denar Ag "Bela III" (0,25g) C:VF Huszár: 69., Unger I.:

9 Rézpénz Cu "III. Béla" (2,23g) T:2- Hungary Copper Coin Cu "Béla III" (2,23g) C:VF Huszár: 72., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,35g) T:2,2- Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,35g) C:XF,VF Huszár: 192., Unger I.: db-os magyar rézpénz gyűjtemény tálcán III. Béla idejéből. A 27db mind az Unger.: 114-es típusa. T:1-,2,2- / Hungary pcs of Hungarian medieval copper coins from the time of Bela III. All 27pcs are the same type, Unger.: 114. C:AU,XF,VF ~ db-os magyar denár és bracteata gyűjtemény tálcán, 8db denár V. István idejéből (Unger.: 257; 259; 266; 269), míg 6db bracteata bizonytalan, III. és IV. Béla korából (Unger.: 117; 121; 122). Megtekintésre érdemes! T:1-,2,3 / Hungary ~ pcs of Hungarian medieval denars, 8pcs from Stephen V (Unger.: 257; 259; 266; 269) and 6pcs of bracteata from the times of Bela III and IV (Unger.: 117; 121; 122). Well worth seeing! C:AU,XF,F db-os magyar denár és obolus gyűjtemény tálcán II. András idejéből, közte ritkább és nagyon szép tartású darabokkal (Unger.: 158; 184; 190; 191;). Megtekintésre érdemes! T:1-,2,2- / Hungary pcs of Hungarian medieval denars and obols from the time of Andrew II with some rarer pieces and some in excellent condition (Unger.: 158; 184; 190; 191;). Well worth seeing! C:AU,XF,VF Denár Ag "IV. Béla" (0,85g) T:2- Hungary Denar Ag "Béla IV" (0,85g) C:VF Huszár: 320., Unger I.: db-os magyar denár és obolus gyűjtemény tálcán IV. Béla idejéből, közte ritkább és nagyon szép tartású darabokkal (Unger.: 232; 233; 237; 246). Megtekintésre érdemes! T:1-,2,2- / Hungary pcs of Hungarian medieval denars and obols from the time of Bela IV with some rarer pieces and some in excellent condition (Unger.: 232; 233; 237; 246). Well worth seeing! C:AU,XF,VF db-os magyar denár gyűjtemény tálcán, ebből 1db III. András denár (Unger.: 316) a többi IV. László uralkodása alatt készült. Ritkább darabok is szerepelnek a gyűjteményben, többek között: Unger.: 295; 311A. Megtekintésre érdemes! T:1-,2,3 / Hungary pcs of Hungarian medieval denars, mostly from Ladislaus IV, with 1pc from Andrew III (Unger.: 316). The collection includes several rare pieces: Unger.: 295; 311A. Well worth seeing! C:AU,XF,F Denár Ag "IV. László" (0,32g) T:1-,2 / Hungary Denar Ag "Ladislaus IV" (0,32g) C:AU,XF Huszár: 382., Unger I.: Denár Ag "III. András" (0,34g) T:1-,2 peremén kis rep. R! / Hungary Denar Ag "Andrew III" (0,34g) C:AU,XF small crack on edge R! Huszár: 426., Unger I.: Denár Ag "III. András" (0,27g) T:2- kis rep. RR! / Hungary Denar Ag "Andrew III" (0,27g) C:VF small crack VERY RARE! Huszár: 429., Unger I.: Denár Ag "III. András" (0,37g) T:2 / Hungary Denar Ag "Andrew III" (0,37g) C:XF Huszár: 408., Unger I.: Denár Ag "Mária" (0,33g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Maria" (0,33g) C:XF,VF Huszár: 569., Unger I.: K-H Denár Ag "II. Ulászló" (0,57g) T:2 Hungary K-H Denar Ag "Wladislaus II" (0,57g) C:XF Huszár: 807. Unger I.: 641.b K-G Obolus Ag "II. Ulászló (II. Lajos alatt)" (0,22g) T:2 Hungary K-G Obol Ag "Wladislaus II (struck under the rule of Louis II)" (0,22g) C:XF Huszár: 819., Unger I.: 652.d K-H Denár Ag "II. Ulászló" (0,43g) T:1- Hungary 1504K-H Denar Ag "Wladislaus II" (0,43g) C:AU Huszár: 811., Unger I.:646.b K-H Denár Ag "II. Ulászló" (0,54g) T:1-,2 Hungary 1505K-H Denar Ag "Wladislaus II" (0,54g) C:AU,XF Huszár: 811., Unger I.:646.b K-H Denár Ag "II. Ulászló" (0,55g) T:2 Hungary 1506K-H Denar Ag "Wladislaus II" (0,55g) C:XF Huszár: 811., Unger I.:646.b K-H Denár Ag "II. Ulászló" (0,6g) T:1- Hungary 1507K-H Denar Ag "Wladislaus II" (0,6g) C:AU Huszár: 811., Unger I.:646.b K-H Denár Ag "II. Ulászló" (0,58g) T:1- Hungary 1508K-H Denar Ag "Wladislaus II" (0,58g) C:AU Huszár: 811., Unger I.:646.b K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,6g) T:1-,2 Hungary 1509K-G Denar Ag "Wladislaus II" (0,6g) C:AU,XF Huszár: 811. Unger I.: 646.c K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,6g) T:1- Hungary 1510K-G Denar Ag "Wladislaus II" (0,6g) C:AU Huszár: 811. Unger I.: 646.c K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,6g) T:2 Hungary 1511K-G Denar Ag "Wladislaus II" (0,6g) C:XF Huszár: 811. Unger I.: 646.c K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,58g) T:2 Hungary 1512K-G Denar Ag "Wladislaus II" (0,58g) C:XF Huszár: 811. Unger I.: 646.c K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,55g) T:1-,2 Hungary 1513K-G Denar Ag "Wladislaus II" (0,55g) C:AU,XF Huszár: 811. Unger I.: 646.c K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,53g) T:1- Hungary 1514K-G Denar Ag "Wladislaus II" (0,53g) C:AU Huszár: 811. Unger I.: 646.c

10 Nézzen körül webshopunkban is! K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,57g) T:1- Hungary 1515K-G Denar Ag "Wladislaus II" (0,57g) C:AU Huszár: 811. Unger I.: 646.c K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,54g) T:1- Hungary 1516K-G Denar Ag "Wladislaus II" (0,54g) C:AU Huszár: 811. Unger I.: 646.c K-G Denár Ag "II. Lajos" (0,51g) Denár Ag "II. Lajos" (0,68g) T:2 patina Huszár: 841.,Unger I.: 673.m, 673.p K-B Denár Ag "II. Lajos" (0,50g) Denár Ag "II. Lajos" (0,68g) T:2 egyiken hajlás Huszár: 841.,Unger I.: 673.o, 673.p A-V Denár Ag "II. Lajos" (0,52g) T:1- Hungary 1526A-V Denar Ag "Louis II" (0,52g) C:AU Huszár: 841., Unger I.: 673.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,56g) K-B Denár Ag "Rudolf" (0,5g) T:2,2- Huszár: 1058., 1059.,Unger II.: 810.a, 811.a K-B 6kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (3,05g) T:2 / Hungary 1668K-B 6 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (3,05g) C:XF Huszár: 1450., Unger II.: N-B/P-O 15kr Ag "I. Lipót" T:2- patina / Hungary 1695N-B/P-O 15 Kreuzer Ag "Leopold I" C:VF patina Huszár: 1436., Unger II.: C-H 3kr Ag "I. Lipót" (1,38g) T:2-,3 lemezhiba, patina / Hungary 1697C-H 3 Kreuzer Ag "Leopold I" (1,38g) C:XF,F planchet error, patina Huszár 1478., Unger II.: 1086.b K 1kr Cu "Mária Terézia" Rézdénár "Mária Terézia / zárt korona" T: K 1kr Cu "Mária Terézia" + Ausztria 1763G 1kr Cu "Mária Terézia" T:2-,3 ph KB 20kr Ag "Mária Terézia" (7x) mindegyik gombbá alakítva T:2-, B SK-PD Tallér Ag "Mária Terézia" átvésett előlappal, tűzzománcos Madonna képpel, díszes füllel T:2-,3 1778B SK-PD Thaler Ag "Maria Theresia" engraved obverse with enamelled Madonna portrait and ear C:VF,F Huszár: 1680., Unger III.:1228.d G 6kr Ag "I. Ferenc" Nagybánya (2,17g) T:2 részben lakkozott Hungary 1795G 6 Kreuzer Ag "Franz I" Baia Mare (2,17g) C:XF partially laquered Huszár: 2017., Unger III.: 1396.c B 1kr Cu "I. Ferenc" T: B 3kr Cu "I. Ferenc" S 1kr Cu "I. Ferenc" B 1/4kr Cu B 1kr Cu T:2-, B 6kr Cu "I. Ferenc" T:2- karc B 15kr Cu "I. Ferenc" T:2- patina S 30kr Cu "I. Ferenc" T:2- ph B 1kr Cu "I. Ferenc" S 1kr Cu "I. Ferenc" B 1kr Cu S 1kr Cu T:2-,3 ph., karc B 3kr Cu "I. Ferenc" T: O 3Kr Cu "I. Ferenc" T:2- Huszár: 2047., Unger III: 1403.d kr Cu T:2 ph. Adamo B KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2,2- patina, ph NB 3kr Cu T:3 Adamo B NB 3kr Cu T:2 ü. Adamo B NB 6kr Ag T:2 Adamo B B 1kr Br "Ferenc József" KB 1f Br T: G 3kr Cu T:3 Adamo M B 1kr Cu B 1kr Cu T:2, E 1kr Cu T:2- Adamo M B 4kr Cu T:3 Adamo M B 4kr Cu T:2-,3 ph KB 1kr Cu "Angyalos címer" KB 1kr Cu "Középcímer" T:2, KB 4kr Cu T:3 ph., patina Adamo M GYF 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Gyulafehérvár T:2,2- patina Hungary 1868GYF 1 Forint Ag "Franz Joseph" Alba Iulia C:XF,VF patina Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Körmöcbánya T:2 kis ph., patina Hungary 1869KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:XF small edge error, patina Huszár: 2136., Unger III.: 1463.a, Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2- Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" T:2- Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Fiume címer" T:2- Adamo M KB 1kr Cu "Fiume címer" T:2 durva ph. Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Fiume címer" T:2- ph. Adamo M KB 1kr Cu "Fiume címer" Körmöcbánya T:2,2- patina Hungary 1892KB 1 Kreuzer Cu "Fiume coat of arms" Kremnitz C:XF,VF patina Adamo M

11 KB 1Ft Ag "Ferenc József / Fiume címer" T:2- Adamo M KB 1K Ag "Ferenc József" T:2,2- Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:2,2- kis patina Adamo K Vegyes: 1901KB 2f Br + Orosz Birodalom k Ag T:2, f Br f Fe T: f Br és Fe (2xklf) f Cu-Ni f Fe (2xklf) T:1-, KB-1914KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1- Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 patina Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" P Ag T: KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1-,2 patina Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1-,2 patina Adamo K KB-1916KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1- Adamo K f (9xklf) közte f Fe f Br (2xklf) f (2xklf) T:1-, f Cu-Ni technológiai hibás veret T: P Ag T:2 Adamo P P Ag (2x) P Ag (2x) T:2-3 patina Adamo P P Ag (2xklf) T:2-,3 patina Adamo P P Ag (2xklf) T:2-3 patina Adamo P P Ag (2xklf) T:2-3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2- patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2- patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2 patina Adamo P f Cu-Ni T: P Ag "Rákóczi" T:1- Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 ph. Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 kis patina Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 kis patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2,2- Adamo P P Ag "Madonna" (2x) T:2 Adamo P P Ag "Madonna" (2xklf) T: KB 50f technológiai hibás veret, eltömődött verőtő miatt "teli kilences" T: P Ag "Madonna" T:1- Adamo P P Ag "Madonna" (4x) T:2 Adamo P P Ag "Madonna" (6x) T:1-,2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina, ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- ph., karc Adamo P P Ag "Szent István" (5x) T: P Ag "Horthy balra" T:1-,2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1-,2 patina, ph. Adamo P P Ag "Horthy balra" (5x) T:2 Adamo P f Fe technológiai hibás veret T:2 kis rozsda f technológiai hibás veret T: P Al (3x) P Al (2x) + 5P Al "Horthy balra" T: P Al (3xklf) P Al (3xklf) P Al T:

12 Nézzen körül webshopunkban is! P Al (4xklf) teljes sor T: P Al (3xklf) teljes sor T: f Cu-Zn (2xklf) f Al (20xklf) T: f tombak + 1Ft Ag utánveret "R" jelzéssel (4,04g/0.999) Ft Ag "Kossuth" T:2-,PP, f (21xklf) T: Ft Al T: Ft Al (19xklf) T:1, Ft Ag "vastag Kossuth" T:1-,2 Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina, ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (3x) T: Ft Ag "Kossuth" Ft Ag "MNB" T:1-,2- patina Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" T: Ft Ag "Széchenyi" T:2 patina, ph. Adamo EM Ft Cu-Ni (5xklf) Ft T: f Al technológiai hibás veret T: f Al (23xklf) T: f Al T: Ft Ag jelzett replika, karton tájékoztatólapon (3,10g/0.999) T: f-10Ft (9xklf) f-10Ft (9xklf) f-10Ft (9xklf) f-10Ft (9xklf) mindegyik forgalmi sor lezárt fóliatokban T: f-10Ft (9xklf) f-10Ft (9xklf) f-10Ft (9xklf) f-10Ft (9xklf) mindegyik forgalmi sor lezárt fóliatokban T: f-10Ft (9xklf) f-10Ft (9xklf) f-10Ft (9xklf) f-10Ft (9xklf) mindegyik forgalmi sor lezárt fóliatokban T: klf évjáratú forgalmi sor lezárt fóliatokban T:1 kis patina Ft Ag "Budapest" sérült kék tokban T:BU Adamo EM f-10Ft (9xklf) f-50f (5xklf) f-50f (5xklf) mindegyik forgalmi sor lezárt fóliatokban T: Ft Ag + 100Ft Ag "MNB" pár eredeti, plombált MNB plasztiktokban T:1-,2(eredetileg PP) patina Adamo EM44, EM Ft Ag (3xklf) "Festők I. / Derkovits, Szinyei, Munkácsy" sor, eredeti, plombált MNB tokban T:BU Adamo EM49, EM50, EM Ft Ag "Nemzeti Múzeum" eredeti, kissé sérült, plombált MNB tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Nemzetközi gyermekév" T:BU patina Adamo EM Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft Ni "FAO I. - Világélelmezési nap" Ft alpakka "Fáy András" T:1-, klf évjáratú forgalmi sor lezárt fóliatokban T:1 kis patina Ft Cu-Ni + 5L Cu-Ni "Bulgária 1300 éves" magyar-bolgár közös kiadás, eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:1 (eredetileg PP) Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság Három játékos" műbőr tokban T:BU patina Ft Cu-Ni "Labdarúgó Világbajnokság 1982" eredeti MNB tokban tanúsítvánnyal ft Cu-Ni "FAO-SOROZAT II. - Több gabonát a világnak" Ft alpakka "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó - Térkép" T:1-, Ft Cu-Ni "Labdarúgó Világbajnokság 1982" eredeti MNB tokban tanúsítvánnyal Ft Cu-Ni "Kulturális Fórum" Ft alpakka "Fáy András" T:BU Ft alpakka "Széchenyi István" Ft alpakka "Czóbel Béla" Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor", mindegyik eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM74; EM75; EM

13 Ft Cu-Ni "FAO - Védd az erdőt" + 100Ft Cu-Ni "FAO - Ha kivágod, ültess is" Ft "FAO" + 100Ft Cu-Ni "FAO - Fa, búza, hal" Ft alpakka "Fáy András" T:1-, ~ Ft (50x) "Magyar Posta" rolniban T:vegyes f-50f (5xklf) f-50f (5xklf) f-50f (5xklf) mindhárom forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "II. János Pál pápa látogatása" tokban T:PP fo., ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:1-,2 patina Ft "OTP Bank - Takarékossági Világnap" papírtokban, bontott T:1- érme a tokhoz ragasztva Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Cu-Ni Ft Cu-Ni T:1(PP) Ft "Deák" T:1-,2 kis ph. Adamo F f-200Ft (10xklf) forgalmi sor dísztokban Ft alpakka " Szabadságharc 150. évfordulójára" T:PP patina Adamo FO Ft Ag "Integráció az EU-ba - EURO II" tanúsítvánnyal, dísztokban T:BU Adamo EM Ft Ag "125 éves a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem" T:BU kis ph. Hungary Forint Ag "125th Anniversary - Liszt Academy" C:BU small edge error Adamo EM Ft Ag "Ezeréves a magyar pénzverés" dísztokban, tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "100 éves az első magyar film - A tánc" tanúsítvánnyal, tokban T:PP Adamo EM Ft "Kossuth" (4x) két darabnál kötőjel hiányzik az évszámok közül T:1- Adamo FOEM Ft Ag "Bolyai János" tanúsítvánnyal, tokban T:PP kis patina, kis fo. Adamo EM Ft Ag "Széchenyi Könyvtár" tanúsítvánnyal, dísztokban T:PP Ft Cu-Ni "József Attila" sorszámozott emléklapon, bontatlan csomagolásban T: Ft Cu-Ni "Gyermekmentő Szolgálat" Ft Cu-Ni "1956 tiszteletére" (2x) + 50Ft Cu-Ni "125 éves a Magyar Vöröskereszt" Ft Cu-Ni "Római Szerződés" T: Ft Ag "Pekingi olimpia" T:2 (eredetileg PP) Adamo EM Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor szettben Ft Ag "Az Európai Unió Tanácsának magyar elnöksége" emlékére (10g/0.925/30mm), dísztokban T:BU Adamo FO Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor dísztokban, valamint "Mikes Kelemen" ezüstözött Cu-Ni-Zn emlékérem (29,2mm), "Magyarország pénzérméi" sorozat T:PP Adamo FO Ft Cu-Ni "100 éves a Magyar Cserkészszövetség" T:BU Ft Cu-Ni "Bárány Róbert 100 éve nyerte el a Nobel-díjat" dísztokban, tanúsítvánnyal T:PP Ft-200Ft (6xklf) forgalmi szett + I. László által kibocsátott denár egyoldalas Ag lemezverete (0,96g/0.999/20mm) T:PP ~95db-os vegyes magyar fémpénz tétel a pengő és forint rendszerből, albumban T:vegyes Magyar emlékveretek, plakettek Asszonyi Tamás (1942-) "Magyar Millenium" Br emlékérem dísztokban (~55mm) T: Berán Lajos ( ) "Trefort Ágoston / Alapítójának és első elnökének - A Magyar Iparművészeti Társulat" Br emlékplakett (59x61mm) T: Berán Lajos ( " "Ha Isten velünk - Kicsoda ellenünk 1929 / Bethlen Gábor halála 300-adik évfordulójának emlékére" Br emlékérem (47mm) T:1-,

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 30. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 november 12-24 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 337. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 354. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 310. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 292. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 291. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 30 - február 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 289. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 27 - január 5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 293. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 27 - március 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 355. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 30- október

Részletesebben