numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február 1-ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: február óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők február 5-én 10 órától. Utólagos eladás január ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 316. gyorsárverésre: február 1. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. aukció: Megtekintés: január 28- február 1-ig! Tételek átvétele február 5-én 10 órától! 314. aukció elszámolás február 6-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 240 ft / tétel / árverés. A 2. indításnál 120 ft A vásárlói jutalék 22% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Ókori államok Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt állapotban Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt állapotban Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt állapotban Kisalakú műbőr csatos éremtartó koffer 8x12db érem tárolására alkalmas éremtartó tálcával, használt állapotban Éremtartó doboz, benne 6db éremtartó tálcával, különböző méretű érmék tárolására, összesen 111 férőhellyel. Használt állapotban Fa éremtartó doboz 12 férőhellyel,kivehető tálcával, "Nagy Magyarok" feliratú béléssel, használt állapotban Fekete bankjegy tároló album, 72 férőhelyes, használt állapotban Fekete bankjegy tároló album, 72 férőhelyes, használt állapotban Hartberger pénztok klf méretben fadobozban, 1200db, (8323) HARTBERGER(R) Assorti-box: 1200 self-adhesive coin holders in a wooden box Lindner Forint- és valutavizsgáló készülék, hálózatról működtethető UV lámpa, új állapotban eredeti dobozában Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T27 100db/cs., 112 x 156 mm Plastic Case for Banknotes T27, 100/pack, 112 x 156 mm Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus SPECIÁL - változatok, felülbélyegzések, próbák, tervezetek Budapest, 2009, 1. kiadás, Új állapotban Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest, Új állapotban Bácskai Tamás-Huszti Ernő-Simon Péterné: A pénz. Kossuth könyvkiadó, Használt, de jó állapotban. Papírborítón kis szakadások Bene Attila: C. Radnitzky. Wiennae - Carl Radnitzky bécsi éremművész élete és alkotásai. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Argumentum Kiadó, Magyar és német nyelvű. Carl Radnitzky érmeinek jegyzékével. Új állapotban. / Attila, Bene: C. Radnitzky. Wiennae - Das leben und die Werke des Wiener Medaillenkünstlers, Carl Radnitzky. Budapest, Hungarian Numismatic Society, Argumentum, Hungarian and German language. Mint condition Bodrogi Péter, Molnár József, Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. A magyar állam rendjelei és kitüntetései a Szent György-rendtől a Nagy Imre-érdemrendig. Bp., 2005, Rubicon. Bontatlan csomagolásban, kiadói kartonált kötés, új állapotban Bóna Endre: Medicina in Nummis Szegediensis - Szegedi vonatkozású orvos-gyógyszeréász történeti emlékek. Szeged, Használt, de szép állapotban Lajos Huszár - Gyula Varannai: Medicina in Nummis - Hungarian Coins Related to Medicine, The Semmelweis Medical Historical Musem, Library and Archives, Budapest 1977, angol és német nyelven Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LX-LXI. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Sérült gerinc Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LXII-LXIII. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Használt állapotban Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LXVI-LXVII. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest L. Kovásznai Viktória: Reményi József éremművészete. Leíró katalógus Budapest, Akadémia Kiadó, Használt, de szép állapotban M. Vásárhelyi Vanda: Pro Arte. Ferenczy Béni Művészérmei. Szentendre, minikönyv Mátray Kálmán: 100 történelmi értékpapír. Budapest, Kiadó Kft.-"Blanket" GmbH Specimen Ltd., Műbőr kötésben, képekkel illusztrálva. Újszerű állapotban, borító karcos Mátray Kálmán: 100 történelmi értékpapír. Budapest, Kiadó Kft.-"Blanket" GmbH Specimen Ltd., Műbőr kötésben, képekkel illusztrálva. Újszerű állapotban, borító karcos Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új állapotú példány! Rádóczy Gyula - Tasnádi Géza: Magyar papírpénzek Danubius Kódex Kiadói Kft., Budapest, A könyv használt, de szép állapotban Rádóczy Gyula: A legújabb kori magyar pénzek ( ). Budapest, Corvina Kiadó, Használt, de szép állapotban Dr. Váradi István éremgyűjteménye, Budapest, Kiadja felesége, Dr. Váradi Istvánné Gordon Zsuzsa, Jászai Mari-díjas érdemes művész. Magyar és angol nyelvű. Használt, nagyon szép állapotban

4 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! Magyarország forint fizetőeszközei. MNB kiadás, információk a forintrendszerről 1998-ig bezárólag, bankjegyekről és emlékpénzekről, mappában John S. Davenport: German Talers London, Spink & Son Ltd Használt, jó állapotú könyv, sérülésekkel a borítón William Henry Smyth: Descriptive Catalogue of a Cabinet of Roman Imperial Large-brass Medals. Bedford, James Webb, printer, Gerince erősen sérült állapotban Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek ~1946. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" takarék betétkönyve, kitöltött oldalakkal, bélyegzésekkel ~1930. "Belföldi postautalvány" kitöltetlen + "Magyar Általános Papíripar Részvénytársaság" számára készült előnyomott, kitöltetlen csekk T:II Érmés és bankjegyes borítékok Hollandia E Cu-Ni "Holland ragadozómadár" bélyeges borítékban T:PP Netherlands Ecu Cu-Ni "Nederlandse roofvogels" in envelop with stamps C:PP Krause X# Részvények és sorsjegyek Budapest / Pest "A Magyar Királyi Pénzügyminisztérium arany- és ezüst sorsjátéka az Újpesti Katolikus Templom felépítésének javára" 50kr értékben T:I Budapest "Lótenyésztés emelésére részvény-társaság - A győri Katalin vásárkor" sorsjegy 1Ft értékben szárazpecséttel T:II ly., szakadás Budapest "Lótenyésztés emelésére részvény-társaság - A győri kisasszonynapi vásárkor" sorsjegy 1Ft értékben, szárazpecséttel T:III Bodókő-Váralja "Bodókő-Váralja, Bodókő-Újfalu és Arka községek szőlőépítő egyesülete" részjegye, 10K-ról, bélyegzéssel T:III Budapest "Rheostat Részvénytársaság" részvény 200K-ról, magyar-német kétnyelvű, szárapzecséttel, bélyegzéssel, szelvényekkel T:III szép papír Nagykőrös "A Téglagyár és Kereskedelmi Részvénytársaság" néver szóló részvénye 100K-ról, szárazpecséttel, felülbélyegzésekkel T:I Budapest "Magyar Amerikai Bank Részvénytársaság" 25 részvénye egyenként 340K-ról, szelvényekkel és szárazpecséttel T:II-,III "Kálmáncsai Hitelszövetkezet" névre szóló tízezer üzletrészjegye egyben, összesen K-ról, szelvényekkel T:II Budapest "Belvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" öt részvénye egyben 250P-ről (2x), sorszámkövetők szárazpecséttel és szelvényekkel T:II Sopron "Soproni Takarékpénztár" részvénye 10P-ről, magyar és német nyelvű, szárazpecséttel (2x) sorszámkövető pár T:II Budapest "Gorzó és Társa Bankház szerencsesorsjegye" forgatható sorsjegy-megrendelőlap T:II-,III fo "Magyar Királyi Osztálysorsjáték" megrendelő szelvénye a "Dörge Frigyes bank r.t." kiadásában T:I- / Hungary "Magyar Királyi Osztálysorsjáték (Hungarian Royal State Lottery)" order coupon from the "Dörge Frigyes bank r.t" C:AU Budapest "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvénye 50P-ről szárazpecséttel és szelvényekkel "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvénye 100P-ről szárazpecséttel és szelvényekkel, vízeljes papíron T:I "Mezőgazdasági Ipar R.T." részvény elismervénye száz darab részvényről, összesen 1500P értékben, szelvényekkel, szárazpecséttel T:II Budapest "Skála - Szövetkezetek Áruházi Közös Vállalata" névre szóló részesedési jegye 100Ft-ról (5x) sorszámkövetők, sz T:I-,II "A Konzumbank Részvénytársaság" ideiglenes részvénye Ft-ról, "0000"-ás sorszámmal és "MINTA" felülbélyegzéssel T:I "Dunabank Rt." részvénye Ft-ról, bélyegzéssekkel, szelvényekkel T:I "budaprint - Soproni Pamutipar Rt." részvéyne Ft-ról (3x), szárazpecséttel, szelvényekkel "FOTEX Első Amerikai-Magyar Fotószolgáltatási Részvénytársaság" részvénye 100Ft-ról, szelvényekkel "MÜSZI Mezőgazdasági Üzemszervezési, Számítástechnikai és Informatikai Részvénytársaság" részvénye Ft-ról, szelvényekkel T:I "Hid Rt. - A HID Vagyonkezelő-Fejlesztő, Szervező és Kereskedelmi Részvénytársaság" részvénye Ft-ról (2x) sorszámkövetők, szelvényekkel, bélyegzéssel T: Budapest "OKISZ-LABOR Ipari Szolgáltató Szervező és Kereskedelmi Részvénytársaság" Ft értékű bemutatóra szóló részvénye (2x) sorszámkövetők, szelvényekkel T:I "Kontrax Irodtechnika Részvénytársaság" részvénye 1000Ft-ról, szelvényekkel (2x) "Kontrax Telekom Részvénytársaság" részvénye 1000Ft-ról, szelvényekkel (2x) T:

5 30058.Amerikai Egyesült Államok db-os vegyes részvény tétel, közte "The Scranton Electric Company", "Abacus Fund", "United Park City Mines Company" mindegyik érvénytelenítve T:I-,II,III USA pcs of various shares, including "The Scranton Electric Company", "Abacus Fund", "United Park City Mines Company" all of them cancelled C:AU,XF,F Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I- Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:AU Ausztria "Zweite Wohltätigkeitslotterie des Vereines Südmark (A Südmark Egyesület Második Jótékonysági Lottójátéka)" lottójegy 1K értékben T:III- szakadás, ragasztás Austria "Zweite Wohltätigkeitslotterie des Vereines Südmark" lottery ticket with the price of 1 Krone C:VG tear, sticked Papír és fém szükségpénzek Miskolc(?) DN 20f "Aloysianum RT" T:II Budapest K "Amatőrök Forgalmi Szövetkezete" + 1K "Pester Lloyd" utalvány T:I,I ~1940. "Honvédelmi munkajegy" részben kitöltve, "NAGYVÁRAD THJF. VÁROS NÉPMOZGALMI NYILVÁNTARTÓ HIVATALA" bélyegzésekkel T:II szakadások Budapest ~1945. "Budapesti Finomliszt- és Kenyérjegy" (7x) mindegyik hátoldalán kézzel írott viccek T:III szakadások K "Balatoni Korona" helyi pénz, "000000" sorszámmal, "MINTA" perforációval, hologramos kétnyelvű "AZ UTALVÁNY ÉRVÉNYES DECEMBER 31-IG" matricával K "Balatoni Korona" helyi pénz, "000000" sorszámmal, "MINTA" perforációval, hologramos kétnyelvű "AZ UTALVÁNY ÉRVÉNYES DECEMBER 31-IG" matricával K "Balatoni Korona" helyi pénz, "000000" sorszámmal, "MINTA" perforációval, hologramos kétnyelvű "AZ UTALVÁNY ÉRVÉNYES DECEMBER 31-IG" matricával K "Balatoni Korona" helyi pénz, "000000" sorszámmal, "MINTA" perforációval, hologramos kétnyelvű "AZ UTALVÁNY ÉRVÉNYES DECEMBER 31-IG" matricával K "Balatoni Korona" helyi pénz, "000000" sorszámmal, "MINTA" perforációval, hologramos kétnyelvű "AZ UTALVÁNY ÉRVÉNYES DECEMBER 31-IG" matricával K "Balatoni Korona", helyi pénz "000000" sorszámmal, "MINTA" perforációval, hologramos kétnyelvű "AZ UTALVÁNY ÉRVÉNYES DECEMBER 31-IG" matricával T:I Ausztria db-os papír szükségpénz tétel Altaist, Abstetten, Altschwendt, Altmünster, Altenburg, Altenburg bei Berg és Helpfau-Uttendorf városaiból T:I-II Austria pcs of paper necessity notes from the towns Altaist, Abstetten, Altschwendt, Altmünster, Altenburg, Altenburg bei Berg and Helpfau-Uttendorf C:UNC-XF Ausztria db-os papír szükségpénz tétel Ansfelden, Antiesenhofen, Andorf, Annaberg, Anif, Unterwolfern és Wallsee városaiból T:I-II Austria pcs of paper necessity notes from the towns Ansfelden, Antiesenhofen, Andorf, Annaberg, Anif, Unterwolfern and Wallsee C:UNC-XF Német Birodalom / Garmisch pf fém szükségpénz "Érvényes a békekötést követő 5. hónapig" T:2- oxidáció German Empire / Garmisch Pfennig necessity coin, "Gültig bis 6 Monat nach Friedenschluss (Valid until 6 Months after conclusion of Peace)" C:VF corrosion Német Birodalom / Weimar Köztársaság / Kahla pf (6x) mind klf hátlappal T:I,I- German Empire / Weimar Republic / Kahla Pfennig (6x) all with diff backside C:UNC,AU Német Birodalom / Weimar Köztársaság / Rossla pf (6x) mind klf hátlappal T:I,I- German Empire / Weimar Republic / Rossla Pfennig (6x) all with diff backside C:UNC,AU Német Birodalom / Weimari Köztársaság db-os vegyes szükségpénz tétel T:III,III- szakadás German Empire / Weimar Republic pcs of various necessity notes C:F,VG tear Német Harmadik Birodalom / Cseh-Morva Protektorátus / Theresienstadt gettó január helyi pénz T:III German Third Reich / Protectorate of Bohemia and Moravia / Theresienstadt ghetto January Kronen local paper money C:F Németország DN "40 éves a Duisburgi Állatkert" fém zseton (30mm) T:2(PP) patina Germany ND "40 Jahre Zoo Duisburg" metal jeton (30mm) C:XF(PP) patina Németország DN "40 éves a Duisburgi Állatkert" fém zseton (30mm) T:1-(PP) Germany ND "40 Jahre Zoo Duisburg" metal jeton (30mm) C:AU(PP) Spanyolország ~ c (5x) + 15c (5x) bélyeges szükségpénz T:I- Spain ~ Centimos (5x) + 15 Centimos (5x) emergency stam money C:AU Vegyes: 9db-os zseton, bárca és emlékérem tétel, közte DN "Kőbánya - Palack", DN "HKI kapukulcs" T:vegyes Magyar bankjegyek Ft + 2Ft + 5Ft vörösesbarna kr (2x) T:III-,IV Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna nyomat T:III Adamo G Ft "Kossuth Bankó" T:IV Ft "Kossuth Bankó" T:III kr "Almásy" T:IV Hungary Krajczár "Almásy" C:G Adamo G

6 Nézzen körül webshopunkban is! K (2x) mindkettő piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel és hamis horvát felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III K (2x) mindkettő piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel és hamis "IV. Sz. Vörösőr Kerületi Parancsnokság - Sopron" felülbélyegzésekkel (fake overprint) T:III K K mindkettő piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel és hamis "A Magyarországi Tanácsköztársaság követsége - Bécs" bélyegzésekkel (fake overprint) T:III K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel K mindkettő hamis "Mohács Város Pénztári Hivatala" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III-,I K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel K K T:III,III K K mindkettő hamis "BEREG 20 ARTIL COLONIAL ARMÉE D'HONGRIE" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III K K mindkettő hamis "Citta di Fiume" felülbélyegzéssel T:III-,I db-os korona bankjegy tétel T:III,III db-os korona bankjegy tétel T:III K (4x) ebből kettő román felülbélyegzéssel és kettő hamis "Pécs-Baranya Köztársaság" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III-,IV K (3x) kettő román felülbélyegzéssel, valamint mindhárom hamis "Csanád Vármegye Nagylak Község 1908" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III,III K K K mindhárom "Deustchösterreich" felülbélyegzéssel és hamis "Felülbélyegzés - Palánk Község jan. 14." felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III,III K K K mindhárom "Deustchösterreich" felülbélyegzéssel és hamis "Felülbélyegezte a Magyar Népköztársaság Pénzügyi Népbiztosa 1919" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III K hamis "Ausgegeben nach dem 4. Oktober 1920" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:I db-os korona bankjegy tétel, nagyrészt az 1920-as magyar kiadásból, 20f-1K-2K-10K-20K-50K-100K-1000K névértékek T:II-III K "3005" 3mm, hullámos hátlappal, hátoldalán hamis szárazpecsét (fake embossed stamp) T:III,III K "B 1021" sorszám előtt csillag, hátlap hullámos, piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel T:IV középen ragasztott Adamo K31/8b K "A 1046" hullámos hátlap, felülbélyegzéssel T:III- restaurált, vágott K "A 2054" vonalas hátlap T:III hajtás mentén szakadás K "A 2085" hullámos hátlappal, hátlapján "SZEGEDI BANKEGYESÜLET RÉSZVÉNY TÁRSASÁG " szárazpecséttel T:III-,IV restaurált K "A 2099" hullámos hátlap, hátoldalán hamis "Szatmár Vármegye Tyukod Község 1907" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III,III augusztus 9. 10K T:III-,IV Adamo K K "Orell Füssli Zürich" nyomdahely jelöléssel T:III P T:III P (2x) T:III P (4x) T:III,III P "Szálasi-kiadás" kiadatlan, sor- és sorozatszám nélkül, ívből kivágva T:III / Hungary Pengő "Szálasi edition" officialy unissued, without serial number, cut from sheet C:F Adamo SPT18v P (2x) sorszámkövetők T:I,I P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" 22db-os pengő bankjegy tétel, P-ős címletek T:I--III "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" 5P (3x) T:I,I P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:IV Adamo P P (20x) T:III,III P (2x) sorszámkövetők T:II P (30x) T:III,III MP (10x) T:III MP (12x) T:III BP (6x) BP (2x) BP (3x) T:II,III BP T:III Adamo P BP T:III

7 BP hátoldali fázisnyomata egybefüggő 2-es ívben, "M.N.B." szárazpecséttel, jó minőségű másolat (good copy) T:I AP (4x) vízjeles papíron T:I,I AP sorszám nélkül, fehér papír T:I AP fordított címer és eltolódott hátlapi alapnyomat T:II AP fehér papír T:II Adamo P AP sorozat- és sorszám nélkül T:II db-os vegyes adópengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes adópengő bankjegy tétel, közte "amelyeknek" és fordított címer T:III,III db-os vegyes Adópengő tétel T:III,III db-os vegyes Adópengő tétel T:III,III db-os vegyes Adópengő tétel T:II-III Ft T:III-,IV restaurált Hungary Forint C:VG,G restored Adamo F Ft T:III-,IV Hungary Forint C:VG,G Adamo F Ft T:III- Adamo F Ft (2x) T:III- Adamo F Ft T:III,III- Adamo F Ft (2x) T:III Adamo F Ft (2x) Ft Ft (9x) T:III,III Ft (3x) Ft (3x) Ft (2x) Ft (8x) T:III,III Ft mindhárom rajta szereplő név aláírásával T:I,I Ft (4x) sorszámkövetők T:II Ft "MINTA" bélyegzéssel és perforációval, "C " sorszámmal T:I Adamo F15Ma Ft (2x) sorszámkövetőek T:III szép papír Ft Ft Ft Ft T:I,I Ft november Ft "B" T:III,III Ft "DB" a tervező, Vagyóczky Károly aláírásával T:I db-os vegyes pengő és adópengő bankjegy tétel T:III,III Vegyes: 9db-os korona bankjegy tétel, több darabon piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzés, K-ás címletek, közte egy osztrák kiadás T:III-IV egyik ragasztva db-os forint bankjegy tétel, Ft-os címletek T:III db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel, közte Ft; Ft "FF" T:II,III,III db-os vegyes pengő tétel T:III,III db-os vegyes pengő tétel T:III,III db-os vegyes pengő tétel T:III,III db-os vegyes pengő tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő és adópengő bankjegy tétel, közte 2db korona T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel, közte szép tartású darabokkal T:I-III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "II. Béla" (0,41g) T:1- Hungary Denar Ag "Bela II" (0,41g) C:AU Huszár 50., Unger I.: Denár Ag "II. Béla" (0,26g) T:2 Hungary Denar Ag "Bela II" (0,26g) C:XF Huszár: 82., Unger I.: Denár Ag "II. Béla" (0,38g) T:2,2- Huszár: 99., Unger I.: Denar Ag "III. Béla" (0,26g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Bela III" (0,26g) C:XF,VF Huszár: 69., Unger I.: Bracteata Ag "III.Béla - IV. Béla" (0,36g) T:2 Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,36g) C:XF Huszár: 200., Unger I.: Denár Ag "Károly Róbert" (0,78g) T:2- ph. Hungary Denar Ag "Charles I" (0,78g) C:VF edge error Huszár: 495., Unger I.:393. i?, j? Denár Ag "I. Nagy Lajos" (0,32g) T:2,2- Huszár 547.,Unger I.: 432.b K-P Denár Ag "I. Mátyás" (0,48g) T:2,2- Huszár: 719., Unger I.: 565.c Denár Ag "I. Mátyás" (0,46g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Matthias I" (0,46g) C:XF,VF Huszár: 719., Unger I.: 565.d K-G Obolus Ag "II. Ulászló (II. Lajos alatt)" (0,17g) T:2 Hungary K-G Obol Ag "Wladislaus II (struck under the rule of Louis II)" (0,17g) C:XF Huszár: 819., Unger I.: 652.d

8 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! K-H Denár Ag "II. Ulászló" (0,55g) T:2- Huszár: 811., Unger I.: K-B Denár Ag (0.60g) K-B Denár Ag (0.43g) K-B Denár Ag (0.52g) "I. Ferdinánd" Körmöcbánya T:2,2- Huszár: 935, Unger II.: 745.a K-B K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" Körmöcbánya (2xklf) (0.53g ; 0,47g) T:2 Huszár: 935, Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,47g) T:2- Hungary 1571K-B Denar Ag "Maximilian" (0,47g) C:VF Huszár: 992., Unger II.: 766.a K-B 3kr Ag "I. Lipót" (1,33g) T:2,2- Huszár: 1465., Unger II.: K-B 15kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (5,38g) T:3 / Hungary 1678K-B 15 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (5,38g) C:F Huszár: 1425., Unger II.: 1060.a K-B 15kr Ag "I. Lipót" (6,15g) T:2,2- Hungary 1688K-B 15 Kreuzer Ag "Leopold I" (6,15g) C:XF,VF Huszár: 1427., Unger II.: ?KB Duarius (0,43g) KB Duarius "I. Lipót" (0,54g) T:2-, KB Duarius "I. Lipót" Körmöcbánya (0,54g) T:2- kis patina Huszár 1499., Unger II.: X Poltura Cu "II. Rákóczi Ferenc" (8,06g) T:2 Hungary X Poltura Cu "Francis II Rákóczi" (8,06g) C:XF Huszár: 1535., Unger II.: 1133.a X Poltura Cu "II. Rákóczi Ferenc" (7,78g) T:2,2- patina Hungary X Poltura Cu "Francis II Rákóczi" (7,78g) C:XF,VF patina Huszár: 1535 Unger II.: 1133.a K-B 15kr Ag "Mária Terézia" (6,13g) T:2- Hungary 1743K-B 15 Kreuzer Ag "Maria Theresia" (6,13g) C:VF Huszár: 1711; Unger III.: K-B Denár Ag "Mária Terézia" Körmöcbánya (0,41g) T:2- patina Hungary 1752K-B Denar Ag "Maria Theresia" Kremnitz (0,41g) C:VF patina Huszár: 1748., Unger II.: K-B 20kr Ag "Mária Terézia" (6,49g) T:1-,2 Hungary 1765K-B 20 Kreuzer Ag "Maria Theresia" (6,49g) C:AU,XF Huszár: 1699; Unger III.: 1240.a B/SK-PD 20kr Ag "II. József" (6,4g) T:2 / Hungary 1774B/SK-PD 20 Kreuzer Ag "Joseph II" (6,4g) C:XF Huszár: 1840., Unger III.: 1306.b B-V 3kr Ag "Mária Terézia" (1,44g) T:2- Hungary 1779B-V 3 Kreuzer Ag "Maria Theresia" (1,44g) C:VF Huszár: 1733., Unger III.: 1260.a E 20kr Ag "II. József" Gyulafehérvár (6,58g) T:2-,3 patina / Hungary 1784E 20 Kreuzer Ag "Joseph II" Alba Iulia (6,58g) C:VF,F patina Huszár: 1881., Unger III.: 1329.b G 3kr Ag "II. József" T:3 ly. Hungary 1787G 3 Kreuzer Ag "Joseph II" C:F hole Huszár: 1894; Unger III.: 1336.c B 1kr Cu + 3kr Cu "I. Ferenc" T:2-, S 1kr Cu + 3kr Cu "I. Ferenc" T:2-, E 3kr Cu "Ferenc" (7,65g) T:2-,3 ph. Huszár: 2024., Unger III.: 1401.b G 7kr Ag "I. Ferenc" Nagybánya (4,41g) T:2,2- k., patina / Hungary 1802G 7 Kreuzer Ag "Franz I" Baia Mare (4,41g) C:XF,VF scratched, patina Huszár: 2014., Unger III.: 1395.c G 3kr Cu "I. Ferenc" T: S 1/4kr Cu T: B 1kr Cu T:2,2- ph., patina B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2- Huszár: 2081., Unger III.: NB 6kr Ag T:2- patina Adamo B NB 6kr Ag T:2 Adamo B B 2kr Cu (2x) T:2-,3 ph., patina G 3kr Cu T:2-,3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Körmöcbánya T:1- kis ph. Hungary 1869KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:AU small edge error Huszár: 2136., Unger III.: 1463.a, Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya T:2 kis ph. Hungary 1871KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:XF small edge error Huszár: 2138., Unger III.: 1464.a, Adamo M KB 1kr Cu "Angyalos címer / Magyar Királyi Váltópénz" T:2- ph., patina Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2-,3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya T:2- Hungary 1887KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:VF Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" T:3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" Körmöcbánya T:1- Hungary 1889KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:AU Unger III.: 1466, Huszár: 2141., Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Fiume címer" T:2- Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Fiume címer" T:2,2- Adamo M

9 KB 1K Ag "Ferenc József" T:1,1- Adamo K Denár Ag, fantáziaveret I. István denár mintájára, melyet a Millennium alkalmából adtak ki (0,8g) T:1- R! / Hungary Denar Ag fantasy coin minted for the 1000th Anniversary of the Hungarian states, based upon the coin minted by Stephen I (0,8g) C:AU RARE! Adamo KE KB 1K Ag "Millenium" T:1-,2 ph. Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:2,2- patina, ph. Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:2,2- Adamo K KB 1K Ag "Millenium" (2x) KB 1K Ag "Ferenc József" T:2,2- patina KB 2f Br T:2 Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2,2- Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József koronázásának 40. évfordulója" T:2,2- Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 patina Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 ph., patina Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" P Ag T: KB 10f alpakka f Cu-Ni f Cu-Ni Ft Ag "MNB" T:2,2- szennyeződés P Ag "Madonna" T:3 patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2-,3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" (10x) T:2-,3 patina, karc Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2,2- Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2,2- kis szennyeződés Adamo P P Ag "Pázmány" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 karc Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 Adamo P P Ag "Pázmány" + 2P Ag "Rákóczi" P Ag "Liszt Ferenc" T:1- Adamo P7.1, P7.2, P P Ag T:1 Adamo P P Ag "Madonna" T:2,2- Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina, kis ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina, ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2- patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 patina, ph. Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:1-,2 patina Adamo P f Cu-Al rozetta T:1 / Hungary Fillér Cu-Al with rosetta C:UNC Adamo F Ft Ag "Kossuth" (5x) T:2-,3 ph., ü Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina, ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina, ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina, durva ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina, ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina, ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" - "Szabadságharc sor" T:2 Adamo EM1, EM2, EM Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" T: Ft Ag "Liszt" T:1-(P) Adamo EM Ft Ag + 50Ft Ag "Bartók Béla" T:1(P) Adamo EM12, EM

10 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! Ft Ag + 50Ft Ag "Kodály" pár, "Magyar Nemzeti Bank" feliratú műanyag tokban T:1,1 Hungary Forint Ag + 50 Forint Ag "Kodály" pair, in "Magyar Nemzeti Bank" plastic case C:UNC,AU Adamo EM22, EM Ft Ag "Kodály" T:BU Adamo EM Ft Ag + 100Ft Ag "Semmelweis pár" T:1- Adamo EM27; EM Ft Ag "Semmelweis" T:1 Adamo EM Ft Ag "Semmelweis" T:1-,2 Adamo EM Ft Ag + 100Ft Ag "Felszabadulás" pár, csak a tok belső része T:BU Adamo EM36, EM Ft Ag + 100Ft Ag "Szent István" pár, kék plasztiktokban T:BU kis patina Adamo EM38, EM Ft Ag + 100Ft Ag "Szent István" pár T:BU Adamo EM38, EM Ft Ag "Budapest" T:BU Adamo EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag + 100Ft Ag "Petőfi" pár T:BU Adamo EM41, EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 kis patina Adamo FO Ft Ag "25 éves a KGST" eredeti plombált MNB tokban T:BU Adamo EM Ft Ag + 100Ft Ag "MNB" pár, eredeti MNB plasztiktokban T:BU patina Adamo EM44, EM Ft Ag "Felszabadulás" eredeti, plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Felszabadulás" eredeti, sérült, plombált MNB plasztiktokban T:BU ragasztásnyom a tokon Adamo EM Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" eredeti, plombált MNB plasztik tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "II. Rákóczi Ferenc" eredeti, plombált, MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag (3xklf) "Festők I. / Derkovits, Szinyei, Munkácsy" sor, eredeti, plombált MNB tokbant:bu kis patina Adamo EM49, EM50, EM Ft Ag (3xklf) "Magyar festők II. / Csontváry, Mányoki, Rippl-Rónai" eredeti plombált MNB tokban T:BU kis patina Adamo EM52, EM53, EM Ft Ag "Nemzeti Múzeum" plombált plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Első magyar aranyforint" plombált MNB plasztik tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Nemzetközi gyermekév" T:BU Adamo EM Ft Ag "Bethlen Gábor" piefort forgalmi emlékpénz (44,33g/0.640) T:1(PP) / Hungary Forint Ag "Gábor Bethlen" piefort commemorative coin (44,33g/0.640) C:UNC(PP) Adamo EM Ft "Bethlen Gábor" T:BU Adamo EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft alpakka "Széchenyi István" Ft alpakka "Kulturális Fórum" Ft alpakka "Fáy András" T:1(PP),BU Ft "Szovjet-magyar közös űrrepülés" eredeti, plombált MNB plasztiktokban Ft Ni "FAO" lezárt fóliában ft Cu-Ni "FAO-SOROZAT II. - Több gabonát a világnak" T:BU f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ni "FAO" lezárt fóliában Ft Cu-Ni "FAO" Ft "FAO IV." + 100Ft Cu-Ni-Zn "FAO IV." T:1, Ft Cu-Ni + 5L Cu-Ni "Bulgária 1300 éves" magyar-bolgár közös kiadás, eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:1(PP) Ft Ni "FAO I. - Világélelmezési nap" Ft alpakka "Czóbel Béla" + 100Ft alpakka "Széchenyi István" mindegyik eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Bartók Béla" MNB tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság Három játékos" (2x) T:2(PP),1 patina Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság 1982" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság játékos" T:BU Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság 1982" (2xklf) T:BU f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft (5xklf) labdarúgással kapcsolatos érme Ft alpakka "Fáy András" T:BU, f Al + 5Ft Ni + 10Ft Ni "FAO" sor, eredeti tokban tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM69, EM70, EM Ft Cu-Ni "FAO - Több gabonát a világnak" Ft Cu-Ni "FAO - Ha kivágod, ültess is" Ft alpakka "FAO - Fa, búza, hal" T:1,1- Adamo EM72, EM81, EM

11 Ft alpakka "Széchenyi István" + 100ft Cu-Ni "FAO-SOROZAT II. - Több gabonát a világnak" Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor", mindegyik eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Ft alpakka "Széchenyi István" + 100ft Cu-Ni "FAO-SOROZAT II. - Több gabonát a világnak" Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor", mindegyik eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Sarajevoi Téli Olimpia" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Nők évtizede" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "Nyári Olimpiai Játékok - Los Angeles" T:BU Adamo EM Ft alpakka "Kulturális Fórum" Ft alpakka "Fáy András" Ft "200 éves a hivatásos magyar nyelvű színjátszás" T:BU Ft alpakka + 200Ft Ag "Természetvédelem - Vidra" T:1,1- Adamo EM84, EM Ft Ag "Természetvédelem - Mocsári teknős" Ft Ag "Természetvédelem - Vadmacska" " Ft Ag "Természetvédelem - Vidra" T:1(PP) ujjlenyomat Adamo EM85, EM86, EM Ft Ag "Természetvédelem - Mocsári teknős" T:BU Adamo EM Ft Ag "Természetvédelem - Vidra" T:BU Adamo EM Ft Ag "Kulturális Fórum Budapest 1985" T:PP kis patina, kis fo. Adamo EM Ft Ag "Kulturális Fórum Budapest 1985" T:BU Adamo EM f-20Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Stadion" T:1(PP) Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Mexikó Stadion" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Stadion" T:BU kis fo. Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Mexikó 1986" T:1(PP) Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Mexikó Focisták" T:BU Adamo EM Ft Ag "Budavár visszavétele 1686" T:BU Adamo EM Ft Ag "Téli Olimpia-Calgary" T:BU Adamo EM f-20Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "Nyári Olimpia - Szöul 1988" T:BU Adamo EM f-20Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "Világ vadvédelmi alap" T:BU fo., szennyeződés Adamo EM Ft Ag "Szent István" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Európa-Bajnokság" T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Három játékos" T:BU kis patina, fo. Adamo EM f-20Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Két játékos" T:BU karc, patina Adamo EM Ft Ag "Védd a gyermeket" T:BU Adamo EM Ft Ag "Nyári olimpia - Barcelona" T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "Téli Olimpia-Albertville" T:BU Adamo EM Ft Ag "Mátyás király / Beatrix" T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "Mátyás király / Beatrix" T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "Mátyás király - Buda" T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "Kölcsey Ferenc" T:PP fo. Adamo EM Ft Ag "Kölcsey Ferenc" T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni "II. János Pál pápa látogatása" + 500Ft Ag "II. János Pál pápa látogatása" T:BU kis patina Adamo EM119, Adamo EM Ft Ag "Széchenyi István" tokban T:1-(PP) Ft Ag "Széchenyi István" T:BU Adamo EM f-50f (5xklf) forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "MNB" (3x) T:2 kis patina Ft Ag "MNB" (2x) T:2 kis patina Ft Ag "MNB" (2x) T:2 kis patina Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2 kis patina Ft Ag "Károly Róbert" T:1-(PP) fo., kis patina Adamo EM

12 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! Ft Ag "Károly Róbert" T:BU fo. Adamo EM Ft Ag "Szent László" T:BU Adamo EM Ft Ag "Veszélyeztetett állatvilág - Gólya" T:PP Adamo EM Ft Ag "Telstar 1" T:1(PP) Adamo EM Ft Ag "Telstar 1" T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "MNB" (2x) T:2 kis patina Ft Ag "MNB" (2x) T:1-, Ft Ag "MNB" (2x) T:1-,2 kis patina Ft Ag "Szent László" T:PP fo., apró szennyeződés Adamo EM Ft Ag "MNB" (2x) T:2 patina Ft Ag "Régi dunai hajók - Árpád" T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "Expo 96 Budapest" T:BU Adamo EM Ft Ag "Expo 96 Budapest" T:1 Adamo EM Ft Ag "Integráció az EU-ba / Halászbástya" T:BU Ft Ag "Labdarúgó VB" T:BU Adamo EM f-200Ft (11xklf) forgalmi sor dísztokban, közte Ft Ag "Deák" T:PP Adamo FO Ft Ag "Deák" (2x) T:2 patina Ft Ag "Deák" (2x) T:2 patina Ft Ag "Deák" (2x) T:2 patina Ft Ag "Deák" (2x) T:2 patina Ft Ag "Deák" (2x) T:2 patina Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T:2 kis patina Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth Lajos" T:BU Adamo EM Ft Ag "Régi dunai hajók - Carolina" T:BU Adamo EM Ft Ag "Nyári olimpia - Atlanta" T:BU Adamo EM Ft Ag "Védd a világot!" T:BU Adamo EM Ft Ag "Deák" T:PP kis fo. Adamo F Ft Ag "Régi dunai hajók III - Hableány" T:BU patina Adamo EM Ft Ag "Integráció az EU-ba-ECU" T:BU fo. Adamo EM Ft Ag "Integráció az EU-ba-EURO I" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság" T:BU Adamo EM Ft Ag "Budapest 125 éves" T:1,1-(PP) Adamo EM Ft Ag "Budapest 125 éves" T:BU Adamo EM Ft Ag "Eötvös Lóránd" T:BU Adamo EM Ft Ag "Integráció az EU-ba - EURO II" T:BU fo. Adamo EM Ft Ag "Integráció az EU-ba - EURO III" T:BU Adamo EM Ft Ag "A évforduló" T:1(PP) Ft Cu-Ni-Zn "2000. évforduló / Rodin: a Gondolkodó, a Naprendszer" T:1(PP) felszíni karcok Adamo EM Ft Ag "Lórántffy Zsuzsanna / Sárospatak" (2xklf) tanúsítvánnyal T:BU Hungary 2000 Forint Ag "Zsuzsanna Lórántffy / Sárospatak" with certificate (2xdiff) C:BU Adamo EM Ft Ag "125 éves a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem" T:BU ujjlenyomat Hungary Forint Ag "125th Anniversary - Liszt Academy" C:BU fingerprint Adamo EM Ft Ag "100 éves a gödöllői művésztelep" T:BU Adamo EM Ft Ag "Ezeréves a magyar pénzverés" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft "Arany János: Toldi" (2x) T:PP,BU fo. Adamo EM Ft "Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk" (2x) T:BU,PP Adamo EM Ft Ag "Kovács Margit" T:BU Adamo EM Ft Ag "Hortobágyi Nemzeti Park" T:BU Adamo EM

13 Ft "Üzenet" szétcsavarható T:1- Adamo EM Ft Cu-Ni "Rubik-kocka" T:BU Adamo EM Ft "Deák Ferenc" elsőnapi veret számozott emléklapon T: Ft Ag "Budapesti Filharmóniai Társaság" T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni "Európai Unió tagja" aranyozott forgalmi emlékérme Ft Cu-Ni "Római Szerződés" aranyozott forgalmi érme T:1-, Ft Ag "Nyári olimpia-athén" T:BU Adamo EM Ft Ag "Magyarország az Európai Unió tagja" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Pécsi ókeresztény sírkamrák" T:BU Adamo EM Ft Ag "Diósgyőri vár" T:PP fo. Adamo EM Ft Ag "Diósgyőri vár" T:BU Adamo EM Ft Ag "Aggteleki-karszt barlangjai" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft-100Ft (7xklf) "1956-os forradalom" forgalmi sor karton dísztokban (2x) T:PP Adamo FO Ft Ag "Bartók Béla" tanúsítvánnyal T:PP, Adamo EM Ft Ag "Fertő kultúrtáj" T:2(PP) Adamo EM Ft-100Ft (8xklf) "Római Szerződés" forgalmi sor, benne 50Ft "50 éves a Római Szerződés" (2x) T:BU,PP Adamo FO41, FO Ft Ag "Batthyány Lajos" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Kodály Zoltán" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Kodály Zoltán" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Debreceni Református Nagytemplom" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Árpád-házi Szent Erzsébet" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Teller Ede" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Teller Ede" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni "Telefonhírmondó - Puskás Tivadar" dísztokban T:PP Adamo EM Ft Cu-Ni "Telefonhírmondó - Puskás Tivadar" dísztokban T:PP Adamo EM Ft "Telefonhírmondó - Puskás Tivadar" tanúsítvánnyal T:PP patina Adamo EM Ft Ag "Pekingi olimpia" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Siklósi Vár" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Tokaji Történelmi Borvidék" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Tokaji Történelmi Borvidék" T:BU Adamo EM Ft-200Ft (6xklf) dísztokos forgalmi szett "Lánchíd" T:BU Adamo FO Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor dísztokban, valamint "Joseph Haydn" Ag emlékérem PP kivitelben (12g/0.999/29mm), "Magyarország pénzérméi" sorozat (2x) T:BU Adamo FO Ft Ag "Radnóti Miklós" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Radnóti Miklós" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni "Bánki Donát, a Bánki-féle vízturbina feltalálója" (2xklf) T:PP,BU fo. Adamo EM Ft Ag "Dohány utcai zsinagóga" tanúsítvánnyal (2xklf) T:PP,BU kis fo. Adamo EM Ft Ag "Dohány utcai zsinagóga" T:PP Adamo EM Ft Ag "Dohány utcai zsinagóga" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Világörökség helyszínek: Budapest" tanúsítvánnyal (2xklf) T:PP,BU Adamo EM Ft Ag "Világörökség helyszínek: Budapest" T:PP Adamo EM Ft Ag "Világörökség helyszínek: Budapest" T:BU Adamo EM Ft Ag "Kazinczy Ferenc" tanúsítvánnyal (2xklf) T:PP,BU Adamo EM Ft Ag "Kazinczy Ferenc" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Kazinczy Ferenc" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Kálvin János" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Kosztolányi Dezső" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Őrségi Nemzeti Park" T:PP Adamo EM Ft Ag "Úszó EB" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni "Bíró László József, a golyóstoll szabadalmaztatója" (2xklf) T:PP,BU fo. Adamo EM Ft Cu-Ni "Bíró László József, a golyóstoll szabadalmaztatója" T:BU Adamo EM

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

Kisárverés 2019 június

Kisárverés 2019 június Kisárverés 2019 június Megnevezés tartás db kik. ár 1. 1 II. Ulászló dénár 1505, 1506 (2x), 1508 (3x) KH. 1-2 6 6 000 ÉH 646 Ag. 2 II. Ulászló dénár 1509, 1511, 1512, 1513, 1514 (2x) KG. 1-2 6 6 000 ÉH

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc 1. 1 5 Ft 1946. 0.835 Ag 20 g. 1 5 000 2 100, 50 Ft 1970 Felszabadulás sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 3 000 3 100, 50 Ft 1972 Szent István sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 4 000 4 100, 50 Ft 1973 Petőfi sor. 0.640

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 310. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 30. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 november 12-24 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 292. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 279. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 291. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 30 - február 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

Kisárverés 2018 december 8.

Kisárverés 2018 december 8. Kisverés 2018 december 8. Megnevezés tartás db kikiáltási 1. 2. 3. 4. 1.1 Német 5 mka 1966, ½ mka 1905 Ag 1, 3 2 1 000 1.2 Német 1 mka 1972, -82, -85, 10 pfennig 1950, -71, -77. 2 6 600 1.3 Olasz 10 centesimi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

Kisárverés 2010 március 20.

Kisárverés 2010 március 20. Kisárverés 2010 március 20. 1. Anyag 1.1 Magyar pénz krónikája. NATO csatlakozás T1 2 db 3000 Eu csatlakozás 1.2 A forint bevezetése, A három részre szakadt ország T1 2 db 3000 1.3 Konstanzi zsinat, Visegrádi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben