numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) július között. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDÕ: augusztus óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.hu, illetve honlapunkon ( ahol on-line ajánlatot tehet. IRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 17:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetõk augusztus 4-én 14 órától. Utólagos eladás: augusztus 2-6. között. (Nyitvatartási idõn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekbõl). Anyagbeadási határidõ a 232. levelezési gyorsárverésre: július 31. Az árverés NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYÛJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! Megtekintés: július Irodánk augusztus 4-én 14 óráig ZÁRVA tart! Tételek átvétele augusztus 4-én 14 órától! 230. aukció elszámolás augusztus 5-tõl! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon, ebben az esetben az összeget már két nappal korábban utaljuk. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Õszi, 21. nagyaukciónkat november 2-án rendezzük. Az anyagfelvétel az aukcióra már megkezdõdött. Egyes tételeket az összes gyûjtési területrõl legkésõbb szeptember 15-ig veszünk át! Tételenként csak 160 ft-ért szerepeltetheti anyagát a legnagyobb hazai és kiterjedt nemzetközi vevõkör elõtt! A vásárlói jutalék 20% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek Magyar és külföldi arany pénzek

2 Fémpénzek, érmék, plakettek: Numizmatikai tartásfokok PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületbõl kiemelkedõ részek mattírozottak ex PP - PP-bõl (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedõbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedõ részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhetõ 4 - szép/schön - a felület erõsen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minõségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erõsen gyûrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkûl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettmûvészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniêdzy polskich i z Polsk¹ zwi¹zanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek "Moments of Freedom - Republic of Liberia" érmetartó 24 férõhellyel használt állapotban "Moments of Freedom - Republic of Liberia" érmetartó 24 férõhellyel használt állapotban "Moments of Freedom - Republic of Liberia" érmetartó 24 férõhellyel használt állapotban "Euro" mahagóni fa érmetartó kazetta bársonybéléssel kivehetõ tálca nélkül, 6db nagyobb érme számára kialakított hellyel, újszerû állapotban, egyik kartoncsomagolásban (2x) "A világ legkisebb arany érméi" sorozathoz mahagóni fa érmetartó kazetta bársonybéléssel és kivehetõ tálcával új állapotban, kartoncsomagolásban (3x) Piros Lindner bársony érmetartó tálca mûanyag fedõvel, papírtokban, 20 férõhellyel db kitüntetésekhez és emlékérmekhez való tok több méretben db-os vegyes kellék tétel, benne díszdobozok, bársonyborítású érmetartó tálcák, berakólapok, érme- és bankjegygyûjtésre alkalmas mappák Házi készítésû érmetartó kazetta 48 férõhellyel Érmetartó kazetta kivehetõ tálcával, 24 férõhellyel, használt állapotban Érmetartó kazetta kivehetõ tálcával, 24 férõhellyel, használt állapotban Érmetartó kazetta kivehetõ tálcával, 24 férõhellyel, használt állapotban Érmetartó kazetta kivehetõ tálcával, 24 férõhellyel, használt állapotban Érmetartó kazetta kivehetõ tálcával, 24 férõhellyel, használt állapotban db használt berakólap különbözõ méretû érmék tárolására + 20db bankjegytartó berakólap db használt berakólap különbözõ méretû érmék és bankjegyek tárolására db használt berakólap különbözõ méretû érmék tárolására LED-es nagyító három különféle erõsségû lencsével új állapotban! 5 LED magnifier with 3 different lenses, 55x, 25x, 2,5x Új, 45x-s LED-es nagyító, elemmel, dobozában. / New magnifier Numizmatikai irodalom Szolláth György: Zenemûvészetünk érmei, MÉE kiadás Káplár László: Ismerjük meg a numizmatikát. Budapest, Gondolat, Fux Kornél - Hölgyéné Angelotti Zsuzsanna: Magyar pénzérmék és papírpénzek. (Történelemszakköri Füzetek 14.) cop Rádóczy Gyula - Tasnádi Géza: Magyar papírpénzek Budapest, Danubius Kódex, Értékpapír kiállítás a Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara Baross Gábor Vállalkozási Alapítvány rendezésében. rengeteg értékpapír képével Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek "Triesti Általános Biztosító Társulat" biztosítási okmánya T:III "4%-kal Kamatozó Állami Nyereménykölcsön (Erdélyi Nyereménykölcsön) Tájékoztató T:III DN 3db korona bankjegy tervezet fotói, 100K és 1000K (140x97mm/159x115mm/210x140mm) Érmés és bankjegyes borítékok Ft "II. János Pál pápa magyarországi látogatása" érmés borítékban elsõ napi bélyegzõs bélyeggel bontott eredeti csomagolásban T: Afganisztán A "Természetvédelem - Leopárd" WWF érmés borítékon bélyeggel, bélyegzéssel T:1 Afghanistan Afghanis "Defense of Nature - Leopard" WWF coin letter with stamp C:UNC

4 Amerikai Egyesült Államok "Lexington Concord" aranyozott emlékérem (38mm) érmés bélyeges borítékon elsõnapi bélyegzõvel T:1 USA "Bicentennial - Lexington Concord" gilt medallion (38mm) on coin letter with stamps FDC cover C:UNC Malajzia "30 éves a WWF / Ködfoltos párduc" WWF fém emlékérem borítékon bélyeggel, bélyegzéssel és angol nyelvû tájékoztatóval T:PP Malaysia "30th Anniversary WWF / Clouded leopard" WWF coin letter with stamp and information C:PP Malawi "30 éves a WWF / Golyvás daru" WWF fém emlékérem borítékon bélyeggel, bélyegzéssel T:PP Malawi "30th Anniversary WWF / Wattled Crane" WWF coin letter with stamp C:PP Németország "40 éves a Német Sportsegítõ Alapítvány / Biatlon" emlékérem bélyegzõs borítékon T:PP Germany "40th Anniversary - Stiftung Deutsche Sporthilfe / Biathlon" commemorative medallion in coin letter with stamp C:PP Németország "40 éves a Német Sportsegítõ Alapítvány / Gyorskorcsolya" emlékérem elsõ napi bélyegzõs borítékon T:PP Germany "40th Anniversary - Stiftung Deutsche Sporthilfe / Speed Skate" commemorative medallion in coin letter with stamp, first day of issue C:PP Németország DN "A Német Sportsegítõ Alapítvány hivatalos emlékérme / Síugrás" emlékérem elsõ napi bélyegzõs borítékon T:PP Germany ND "Official Medal - Stiftung Deutsche Sporthilfe / Ski-jumping" commemorative medallion in coin letter with stamp, first day of issue C:PP St. Vincent "30 éves a WWF / Királyamazon" WWF fém emlékérem borítékon bélyeggel, bélyegzéssel és angol nyelvû tájékoztatóval T:PP St. Vincent "30th Anniversary WWF / Saint Vincent Amazon" WWF coin letter with stamp and information C:PP Szovjetunió "30 éves a WWF / Jegesmedve" WWF fém emlékérem borítékon bélyeggel, bélyegzéssel és német nyelvû tájékoztatóval T:PP Soviet Union "30th Anniversary WWF / Polar bear" WWF coin letter with stamp and information C:PP Togo "30 éves a WWF / Afrikai manátusz" WWF fém emlékérem borítékon bélyeggel, bélyegzéssel T:PP Togo "30th Anniversary WWF / African manatee" WWF coin letter with stamp C:PP Részvények és sorsjegyek Buda "Közhasznu czélokra szánt II. magyar kir. államsorsjátékra /9-ik évben munkaképtelenné lett honvédek segélyezésére" sorsjegye magyar és német nyelven, szárazpecséttel T:III Budapest "Magyarországi Jószív Egyesület" sorsjegye 2Ft-ról (3x) mindegyik felülbélyegzett T:III Budapest "A Triesti Általános Biztosító Társaság" kitöltött jégkár elleni biztosítási kötvénye T:III Budapest "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön" sorsjegye 5K-ról, szárazpecséttel (3x) T:III Budapest "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön" sorsjegye 5K-ról, szárazpecséttel (2x) + Budapest "Pesti Hazai Elsõ Takarékpénztár-Egyesület" nyeremény-kötvénye 100K-ról, szárazpecséttel T:II-,III Bácsbodrog-vármegyei Gazdasági Egyesület üzletrészjegy 50K T:3 (foltos, ragasztott) Budapest "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvények 100K-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel és felülbélyegzéssel (2x) sorszámkövetõk T:III Budapest "A Magyar Asphalt Részvénytársaság" részvénye 200K-ról (2x) sorszámkövetõk, mindkettõ szárazpecséttel, felülbélyegzettek T:I Budapest "A Magyar Asphalt Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, szárazpecséttel, felülbélyegzett T:I

5 Kérjük telefonos és írásbeli ajánlatait idõben adja le! Budapest "Kissling Rudolf és Fia Csillár és Bronzárugyár Részvénytársaság" részvénye 5000K-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel T:II Budapest "Kissling Rudolf és Fia Csillár és Bronzárugyár Részvénytársaság" részvénye 5000K-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel T:I Nagykõrös "Nagykõrösi Közgazdasági Bank Részvénytársaság" részvénye 3000K-ról, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:I Budapest "Fonciére Általános Biztosító-Intézet" részvénye 50P-rõl, szárazpecséttel T:III szakadás Nagykõrös "Nagykõrösi Közgazdasági Bank Részvénytársaság" 10db részvénye egyenként 200P-rõl, szelvényekkel és szárazpecséttel T:I Ráckeve "A Ráckevei Takarékpénztár" részvénye 11P-rõl, szárazpecséttel, szelvényekkel T:III Budapest "60. Magyar Királyi Állami Sorsjáték" egész sorsjegye 3 arany pengõ értékben a játékról szóló hirdetménnyel és befizetési igazolással 3P-rõl T:I- sarokhiba Budapest "Magyar Czukoripar Részvénytársaság" részvénye 100P-rõl, szelvényekkel, szárazpecséttel és bélyegzéssel T:II Budapest "Magyar Czukoripar - Részvénytársaság" részvényelismervény 100P + 200P névértékû részvényrõl (2xklf), mindkettõ szárazpecséttel, felülbélyegzésekkel T:II Budapest "Magyar Vasúti Forgalmi Részvénytársaság" részvényutalvány 25 darab egyenként 25P névértékû részvényrõl (3x) mind szárazpecséttel és felülbélyegzéssel T:II Budapest "Hatodik Békekölcsön" nyereménykölcsöne 200Ft-ról, szárazpecséttel T:II,II Gyõr "Gyõri Textilmûvek Részvénytársaság" részvénye Ft-ról szelvényekkel (5x) benne négy sorszámkövetõ T:I Budapest "Középületépítõ Vállalat" ingyenes vagyonjegye 1000Ft-ról (3x) sorszámkövetõk T:I Budapest "Középületépítõ Részvénytársaság" az Állami Vagyonügynökség névre szóló részvénye Ft-ról (3x) sorszámkövetõk T:I,I Csurgó "Napsugár Ruházati Részvénytársaság" törzsrészvénye 1000Ft, Ft, Ft és Ft-ról T:I Budapest "Középületépítõ Részvénytársaság" dolgozói részvénye Ft-ról (3x) sorszámkövetõk T:I DN. Agrobank Rt csekk "MINTA" felülbélyegzéssel T:I Amerikai Egyesült Államok db klf részvény, közte Texas "Amerikai Központi Biztosító Társaság" 76 részvénye egyenként 1,5$-ról, perforált és lyukasztással érvénytelenített T:I-,II,III USA pcs of diff shares, including Texas "American General Insurance Company" 76 fully paid shares, each with the par value of 1,5 Dollars, perforated and cancelled with holes C:AU,XF,F Amerikai Egyesült Államok/Michigan "Consumers Power Company" részvénye $-ról, perforált, bélyegzésekkel T:I USA/Michigan "Consumers Power Company" share about Dollars, perforated, with stampes C:UNC Ausztria / Bécs "Osztrák Földhitel Intézet" prémium kötvény 100G-rõl bélyegzésekkel T:III ragasztott Austria / Vienna "Österreichische Boden-Credit-Anstalt" premium bond about 100 Gulden with stamps C:F sticked Papír és fém szükségpénzek Murányi uradalom ~ K Br (3.77g) T: Budapest ~ f "M. Kir. Honvédelmi Minisztérium Hadsegélyezõ Hivatala", "Özvegyei és Árvái Javára" + "Ellenõrzõ Bélyege" T:I Kenyérmezõ hadifogolytábor f T:2, f "Hadsegélyezõ Hivatal" f "8 Órai Újság" T:III

6 Somorja/hadifogolytábor f T:III Nagyszõllõs f + 1K + 2K + 3K + 5K "Ugocsai Világítási Rt." értékjegy borítékban T:I Sárospatak K számozott T:I,I- Adamo SÁR Budapest f + 50f + 1K + 2K + 5K + 10K "Világítási és Vízmû Rt." utalványok borítékban T:I Budapest f "Cukorjegy" (2x) T:I-,II Ausztria / Marchtrenk hadifogolytábor h + 2h sárgaréz borítású Fe T:2- Austria / Marchtrenk POW camp Heller + 2 Heller Brass coated Fe C:VF Ausztria / Mühling tiszti hadifogolytábor h Fe T:2- Austria / Mühling officer's POW camp Heller Fe C:VF Ausztria Zita királyné gyermeknap 20f sorsjegy T:II+ / Austria "Kaiserin Zita Kindertag Verlosbarer Prämienschein" 20f C: Au Ausztria / Bécs Élelmiszerjegy T:III Austria / Vienna "Nährmittelkarte Landesernährungsamt Wien" C:F Franciaország db klf szükségpénz T:vegyes France pcs of diff necessity notes C:mixed Franciaország / Lyon Fr T:III France / Lyon Franc C:F Hawaii DN 1$ + 2$ + 5$ + 10$ "Kona Dollar" T:2 Hawaii ND 1 Dollar + 2 Dollar + 5 Dollar + 10 Dollar "Kona Dollar" C:XF Német Birodalom / Eichstätt hadifogolytábor ~ pf Zn + 10pf Zn T:2- German Empire / Eichstätt POW camp ~ Pfennig Zn + 10 Pfennig Zn C:VF Német Birodalom / Eichstätt hadifogolytábor ~ pf Zn + 50pf Zn T:2,2- German Empire / Eichstätt POW camp ~ Pfennig Zn + 50 Pfennig Zn C:XF,VF Német Birodalom / Ingolstadt fogolytábor ~ pf Zn T:2- German Empire / Ingolstadt POW camp ~ Pfennig Zn C:VF Német Birodalom / I.Világháború / Keleti Fõparancsnokság 1916J 2k Fe T:2- German Empire/ WWI /German Military Commander of the East 1916J 2 Kopek Fe C:VF Német Birodalom / Frankfurt hadifogolytábor a III. Hadtest alárendeltségében pf + Guben hadifogolytábor a III. Hadtest alárendeltségében pf T:I- German Empire / Frankfurt POW camp under the III. Army Corps Pfennig + Guben POW camp under the III. Army Corps Pfennig C:AU Német Birodalom / München pf Zn T:2- German Empire / München Pfennig Zn C:VF Német Birodalom/Weimari Köztársaság/Koblenz pf szükségpénz T:2 German Empire/Weimar Republic/Coblenz Pfennig Kriegsgeld C:XF Németország / Weimari Köztársaság / Frankfurt am Oder M T:I- Germany / Weimar Republic / Frankfurt am Oder Mark C:AU Német Birodalom / Saarbrücken M T:I,I- German Empire / Saarbrücken Mark C:UNC,AU Német Birodalom / Saarbrücken M T:I- German Empire / Saarbrücken Mark C:AU Németország / Weimari Köztársaság db vegyes városi szükségpénz T:vegyes Germany / Weimar Republic pcs of mixed necessity notes C:mixed Németország / Weimari Köztársaság db vegyes városi szükségpénz T:vegyes Germany / Weimar Republic pcs of mixed necessity notes C:mixed Németország/Weimari Köztársaság/Aachen Pf Fe T:2- Germany/Weimar Republic/Aachen Pfennig Fe C:VF

7 Kérjük telefonos és írásbeli ajánlatait idõben adja le! Németország / Weimari Köztársaság / Gera M szükségpénz, 100M felülnyomással T:III,III- Germany / Weimar Republic / Gera Mark with 100 Mark overprint C:F,VG Németország / Weimari Köztársaság / Liebenwerda M T:II- Germany / Weimar Republic / Liebenwerda Mark C:VF Németország / Weimari Köztársaság db vegyes városi szükségpénz T:vegyes Germany / Weimar Republic pcs of mixed necessity notes C:mixed Németország / Weimari Köztársaság db vegyes városi szükségpénz T:vegyes Germany / Weimar Republic pcs of mixed necessity notes C:mixed Németország / Weimari Köztársaság / Lipcse / Auerbachi Szõnyeggyár M (2x) M (2x) bélyegzésekkel, érvénytelenítve T:I-,II- Germany / Weimar Republic / Leipzig / Carpet Factory of Auerbach Mark (2x) Mark (2x) with stamps, cancelled C:AU,VF Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld M T:I- Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark C:AU Német 3. Birodalom ~1941. Kenyérjegy 50gr-ról 10db-os ívben (2x) T:I German Third Reich ~1941. Bread-card about 50 Grams in sheet of 10 (2x) C:UNC Olaszország L T:III ragasztás Italy Lire C:F sticked Magyar bankjegyek G "Bécsi városi bankócédula" T:III,III- Habsburg Monarchy Gulden "Wiener-Stadt Banco-Zettel" C:F,VG Ft "Kossuth-bankó" T:III-,IV lyuk Adamo G Ft "Kossuth bankó" sorszám nélkül T:III,III Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna, számozás nélkül T:III Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III Ft "Kossuth bankó" barna T:III Ft "Kossuth-bankó" "büntetettnek" nyomdai elírással T:III Ft "Kossuth bankó" T:III szakadás Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:III Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:III apró szakadás Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:III szakadás Adamo G Ft "Kossuth bankó" barna Kr "Kossuth bankó" T:III- szakadás Ft "Kossuth bankó" T:III-,IV Adamo G K (3x) K mindegyik szerb felülbélyegzéssel T:III,III K K "Magyarország" körbélyegzõvel K "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel, mindegyik "Szatmár Vármegye Nagyecsed Község 1907" felülbélyegzéssel T:III,III K zöld "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel + 2K (2x) + 20K (3x) mindegyik román felülbélyegzéssel + 100k T:I-,III,III-,IV K felülbélyegzés nélkül T:III K zöld "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel + 10K román felülbélyegzéssel + 20K (3x) román felülbélyegzéssel + 50K román felülbélyegzéssel T:III,III

8 K "C" sorszámjel T:III K román körbélyegzõvel T:III K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel (3x) T:II-,III szép papír db vegyes fillér, korona bankjegy T:vegyes K "Boksánbányai Anyakönyvi Kerület" felülbélyegzéssel T:III,III K "3007" 3mm, hullámos hátlappal, "Temes Vármegye Lippa Község 1910" körbélyegzéssel T:III K "3015" 3mm, hullámos hátlappal, vágáshibával, "Szolnok-Doboka Vármegye Désakna Község 1910" körbélyegzéssel T:III K "3129" 3mm, hullámos hátlappal, vágáshibával, "Magyar Királyi Állampénztár Erzsébetfalva" körbélyegzéssel T:III K "A 1005", sima hátlappal, "Bereg Vármegye Vári Község 1904" felülbélyegzéssel T:III K "A 1032" sima hátlappal T:III,III- szakadás K "A 2047", hullámos hátlappal, "Elsõ Dunavidéki Takarékpénztár" felülbélyegzéssel T:III-,IV szakadás K "MÁS TÖRVÉNYES..." T:III K "MÁS TÖRVÉNYES..." T:III augusztus 9. 20K T:IV,V ragasztott f (6x), egyiken antiszemita propaganda "ÜSD A ZSIDÓT!!!" bélyegzéssel T:III,III K (10x) T:vegyes K "Orell Füssli Zürich" + 100K "Orell Füssli Zürich" T:III K "Orell Füssli Zürich" T:restaurált Adamo K K "Orell Füssli Zürich" T:III Adamo K K "Orell Füssli Zürich" piros sorozat- és sorszámmal T:III K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:IV Adamo K K "T.W." jelöléssel, nyomdahely nélküli T:III,III K "T.W." jelöléssel, nyomdahely nélkül, függõleges nyomdai papírránccal T:II kettõ sarkon ragasztásnyom, kisebb hajlások K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:II egy nagyobb és több kisebb saroktörés K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással T:III K "Orell Füssli Zürich" T:IV Adamo K db vegyes korona bankjegy, közte egy P T:III,III-,IV P P + 2P + 5P + 10P + 20P + 50P + 100P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III (20P sarokhiánnyal) P (2x) kétféle színváltozat T:III,III P "*H 053 / " T:III ázott, szennyezett papír Adamo P1A P (9x) egymás utáni és egymáshoz közeli sorszámokkal T:I,I- hajtatlanok, sarokkopás P T:III Adamo P P (6x) sorszámkövetõk T:I,I- hajtatlanok, apró sarokkopás P T:III P T:III- Adamo P P (2x) sorszámkövetõk T:I P (2x) sorszámkövetõk, papírránccal T:I

9 Rengeteg érdekes tétel az egyéb gyûjtési területek anyagában! P + 2P + 20P (2x) + 100P (2x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:II P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III Adamo P P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:restaurált Adamo P P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:restaurált Adamo P P "BÜNTETÉS" szóban "N" felett lemezhiba (2x) sorszámkövetõk T:I-,II P (8x) sorszámkövetõk T:I- hajtatlanok, sarokkopások P (6x) sorszámkövetõk T:I,I- hajtatlanok, apró sarokkopás P (10x) 7+3db sorszámkövetõ T:I,I- hajtatlanok, sarokkopások MP (4x) sorszámkövetõk MP (10x) T:I,I- hajtatlanok, sarokkopások MP (10x) T:I,I- hajtatlanok, sarokhajlások BP (2x) színváltozatok T:I,I AP AP AP (2x) AP AP (2x) egyik fordított címerrel T:vegyes AP AP (2xklf) AP (3x) AP (2xklf), közte vízjelesek is T:II-,III AP (4x) AP AP (2x) AP (2x) AP T:III,III AP (2x) egyik vízjeles papíron AP (2x) egyik vízjeles papíron fordított címerrel T:III,III AP fordított címerrel, hátlapi szövege hibás ("amelyeknek"), vágáshibával T:III AP nem kamatozó Pénztárjegy "Másra Át Nem Ruházható", "Magyar Mozgóposta" és "Magyar Királyi Posta Takarékpénztár Fõpénztár" felülbélyegzésekkel T:III,III db klf pengõ bankjegy T:vegyes db-os vegyes magyar pengõ bankjegy tétel T:vegyes db vegyes pengõ, adópengõ bankjegy T:vegyes db-os vegyes pengõ bankjegy tétel, benne több 1P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:vegyes Ft vízjeles T:restaurált Adamo F Ft vízjeles T:III Adamo F Ft vízjeles T:restaurált Adamo F Ft lyukasztott T:II Ft T:III Ft T:III szép papír Ft T:III szép papír Ft (2x) sorszámkövetõk T:II Ft T:III Ft T:III Ft T:III,III Ft (2x) Ft T:III,III Ft papírráncos, enyhén ferde elõlapi nyomattal, paíránccal T:I apró sarokkopás

10 Ft T:II Ft T:III Ft T:III Ft (6x) Ft (8x) Ft (2x) T:II,II-,III szép papír Ft (3x) az egyik fordított hátlapi "01"-es alapnyomattal + 100Ft (2x) T:III,III Ft (4x) sorszámkövetõk T:II-,III szép papír Ft (2x) sorszámkövetõk Ft (2x) sorszámkövetõk Ft (3x) sorszámkövetõk T:I-,II,II- szép papír Ft (4x) Ft Ft Ft T:I,II Ft + 500Ft "E " sorozat és sorszámmal illetve piros "MINTA" felülnyomással és perforációval, nyomdai papírráncokkal T:I Ft + 500Ft "E " sorozat és sorszámmal illetve piros "MINTA" felülnyomással és perforációval, nyomdai papírráncokkal és festékfoltokkal T:I Ft (2x) Ft T:I,I Ft + 500Ft "E " sorozat és sorszámmal illetve piros "MINTA" felülnyomással és perforációval, nyomdai papírráncokkal T:II-,I Ft (2x) T:II Ft + 500Ft "E " sorozat és sorszámmal illetve piros "MINTA" felülnyomással és perforációval, nyomdai papírráncokkal T:I Ft "J" T:III Ft "FD" Ft "CB" T:I Ft "DB" T:I Ft "Millennium" T:I Eredeti bontatlan díszcsomagolásban! Ft "Millennium" T:I Eredeti bontatlan díszcsomagolásban! Ft piros "MINTA / SPECIMEN" felülnyomással "EA " sorozatszámmal Ft piros "MINTA / SPECIMEN" felülnyomással "EA " sorozatszámmal, a két bankjegy ugyanazzal a sorozatszámmal rendelkezik! T:I Hungary Forint with red "MINTA / SPECIMEN" overprint and with "EA " serial number Forint with red "MINTA / SPECIMEN" overprint and with "EA " serial number, both banknote with the same serial number! C:UNC Vegyes: K + Ausztria K + 20K + 100K T:III Mixed: K + Austria Kronen + 20 Kronen Kronen C:F Vegyes: 20db vegyes, fõleg magyar korona, pengõ, adópengõ bankjegy kr + 10kr "Almásy" + Németország / Weimari Köztársaság M T:vegyes db-os vegyes korona, pengõ, forint bankjegy T:vegyes db-os vegyes pengõ, adópengõ, forint bankjegy T:vegyes db-os vegyes pengõ, adópengõ bankjegy T:vegyes db-os vegyes pengõ, forint bankjegy T:vegyes db-os vegyes pengõ, forint bankjegy T:vegyes db-os vegyes pengõ, adópengõ, forint bankjegy T:vegyes db-os vegyes magyar bankjegy tétel, közte pengõk, adópengõk és forintok T:vegyes MNB bankjegytégla érvénytelenített, bezúzott bankjegyekbõl MNB bankjegytégla érvénytelenített, bezúzott bankjegyekbõl Magyar fém- és ezüstpénzek Denár Ag "II. Béla" (0,33g) T:2 Unger I.:43., Huszár:

11 Lindner és Kobra termékek teljes választékban megrendelhetõk irodánkban vagy weboldalunkon Rézpénz Cu "III. Béla" (2,86g) T:2 Huszár 72., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (2,93g) T:2- ly., hullámos lemez Huszár 72., Unger I.: Szlavón Denár Ag "IV. Béla" (0,79g) T:2,2- Unger I.: Denár Ag "I. Nagy Lajos" (0.35g) T:3 Huszár 547.,Unger I.: Denár Ag "I. Nagy Lajos" (0.53g) T:3 kitörés Huszár 547.,Unger I.: Denár Ag "I. Nagy Lajos" (0.64g) T:2-,3 repedés Huszár 547.,Unger I.: Denár Ag "I. Mátyás" (0.46g) T:2-,3 ph. Huszár: 720., Unger I.: 566.i Denár Ag "I. Mátyás" (0,52g) T:2,2- Unger I.: 567.e K-M-AF Denár "II. Ulászló" (0,44g) T:2- Huszár 803.,Unger I.: 638.c K-B Denár Ag "I.Ferdinánd" (0.57g) T:2,2- ph. Huszár 935., Unger II.:745.a ?K-B Denár Ag "II. Mátyás" T:2,2- ph. Unger II.: NB Garas Ag "II. Mátyás" Nagybánya (1,95g) T:2-,3 Unger II: 863., Huszár: KB 6kr Ag "I. Lipót" (2,95g) T:2-,3 Huszár: 1450.,Unger II.: KB 15kr Ag "I. Lipót" (5,37g) T:2-,3 hajlott Huszár 1427., Unger II.: ~ xklf Cu krajcár T:2-, P-H Poltura Ag "I. Lipót" (0,86g) T:2-,3 Huszár: 1482., Unger II.: 1094.a KB Rézpoltúra "II. Rákóczi Ferenc" (1,93g) T:3 ph. Hungary Poltura "Francis II Rákóczi" Kremnitz (1,93g) C:F edge error C-M X Poltura "II. Rákóczi Ferenc" Kassa (6.75g) T:3 Hungary 1706C-M X Poltura "Francis II Rákóczi" Kosice (6.75g) C:F Huszár: 1540., Unger II.: 1133.c KB Rézpoltúra "II. Rákóczi Ferenc" (1,93g) T:2-,3 Hungary Poltura "Francis II Rákóczi" Kremnitz (1,93g) C:VF,F K 1Kr "Mária Terézia" S 3Kr "I. Ferenc" S 3Kr "I. Ferenc" T: db-os krajcár tétel, közte sok jobb magyar verdejel T:2-,3, db-os krajcár tétel, közte sok jobb magyar verdejel T:2-,3, db-os krajcár tétel, közte magyar és osztrák verdejelûek is T:2-, P 1Kr "Mária Terézia" T: Rézdénár "Mária Terézia" zárt korona T:3 Huszár: 1756., Unger III.: E 20kr Ag "II. Lipót" T:2-,3 Huszár: 1914., Unger III.:1346.b B 12kr Ag (4,72g) T:2- Unger III.: 1394.a B 3Kr Cu vastag veret T: A 3kr Cu "I. Ferenc" B 3kr Cu "I. Ferenc" T:2-, S 3Kr Cu "I. Ferenc" B 1Kr Cu "I. Ferenc" T: B 6kr Cu "I. Ferenc" E 6kr Cu "I. Ferenc" T:2-, B 6kr Cu "I. Ferenc" T:2-,3 Huszár: 2018., Unger III.:1399.a

12 B 6Kr T: S 6Kr Br ezüstözve T:2-,3 ly S 6Kr T: G 20kr Ag "I. Ferenc" T:3 lyuktömött, fülnyom B 1/4Kr Cu T:2-, E 1kr Cu T:2-, Ausztria/magyar verdejel 1816B 1Kr T:3, Ausztria/magyar verdejel 1816G 1Kr T: B Konvenciós Tallér Ag "Ferenc" Körmöcbánya (28,08g) T:2-,3 1824B Convention Thaler Ag "Franz II" Kremnitz (28,08g) C:VF,F Unger III.: 1364a., Herinek B 20kr Ag "I. Ferenc" T: B 20kr Ag "I. Ferenc" T:2- patina 1835B 20 Kreuzer Ag "Franz I" C:VF patina B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" füllel T:2-, B 10kr Ag "V. Ferdinánd" (3,77g) T:2-,3 patina Unger III.: B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" T:3- (ütésnyom) Huszár: 2018, Unger III.: kr Cu T:2- ph ?B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 ly kr Cu T:2,2- patina Kr Cu T:2 felületi karc B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" T:1-,2 patina KB 20Kr Ag "V. Ferdinánd" T:2 kis patina Adamo B NB 6Kr Ag T:2- patina Adamo B B 1Kr Cu T: G 2Kr Cu T:2-,3 ph B 1/4Fl Ag "Ferenc József" T: B 4kr Cu T:2- Adamo M B 4Kr Cu T:3 Adamo M B 4Kr Cu T:2- Adamo M KB 4Kr Cu füllel T:3 Adamo M KB 4kr Cu T:2-,3 Adamo M KB 1kr Cu T:2-, GYF 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T:2-,3 patina Adamo M KB 10kr Ag "Váltó Pénz" T: KB 10kr Ag "Váltó Pénz" T: KB 10kr Ag "Váltó Pénz" T:2,2- patina KB 20kr Ag "Ferenc József" T:3, KB 10Kr Ag "Váltó Pénz / Ferenc József" Körmöcbánya T:3- ü. Hungary 1873KB 10 Kreuzer Ag "Váltó Pénz / Franz Joseph" Kremnitz C:VG ding Huszár: 2163., Unger III.: 1477.a, Adamo M KB 1Ft Ag "Barokk címer" T:3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" Körmöcbánya T:2- Hungary 1889KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:VF Unger III.: 1466, Huszár: 2141., Adamo M

13 Új Michel Európa és Tengerentúl katalógusok 2014! KB 10f Ni T:2-,3 Adamo K KB 2f Br BP 2f Br KB 10f alpakka P Al + 2P Al Ft Al ütésnyom f Al f Al + 20f Al Ft (2xklf) emlékkiadás T:vegyes f Ni/alpakka/Cu-Ni/Fe (11xklf) T:vegyes f Ni/Fe/Cu-Ni (10xklf) T:vegyes f Ni/Fe (23x) T:vegyes KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2-,3 patina f Br/Fe/Zn (22x) T:vegyes f Ni/alpakka/Cu-Ni/Fe (25x) T:vegyes KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2-, KB 1K Ag "Ferenc József" (3x) T:2,2-,3 patina KB 1K Ag "Millennium" T:2- patina Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:3 patina, ly. Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2,2- Adamo K f Br (11xklf) T:vegyes KB 5K Ag "Ferenc József" T: KB 5K Ag "Ferenc József" T: KB 5K Ag "Ferenc József" T: f Br T: KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 patina Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2- szennyezõdés Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2- szennyezõdés Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2,2- Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2,2- Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2 patina f alpakka/fe (2x) T:2-, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" P Ag T: K Ag "Ferenc József" P Ag T:2 patina KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" (3x) T: KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T: f Ni f Ni T: f Br/Fe (38x) T:vegyes f Cu-Ni T:

14 P Ag (3x) T: f Br T:2- ph P Ag "Madonna" T:2- Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P f Br T: P Ag "Madonna" T:3,3- Adamo P P Ag "Madonna" T:2-,3 szennyezõdés Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 patina Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 Adamo P P Ag "Pázmány" T:2,2- patina Adamo P P Ag "Pázmány" T:2,2- Adamo P P Ag "Pázmány" T:2- Adamo P P Ag "Pázmány" T:3 szennyezõdés Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2,2- Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 Adamo P P Ag (4x) T:2 patina P Ag "Madonna" T:2- patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2,2- Adamo P

15 Megnyílt megújult webshopunk! Folyamatosan bõvülõ kínálat! P Ag "Madonna" T:2,3 szennyezõdés Adamo P P Ag "Madonna" T:2,2- patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2,2- Adamo P P Ag "Madonna" T:2,2- patina Adamo P P Ag "Madonna" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 enyhe felületi karc Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- Adamo P P Ag "Szent István" T:2 enyhe felületi karc Adamo P P Ag "Szent István" T:2 enyhe felületi karc Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:2-,3 ü. Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2,2- Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2,2- patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2,2- Adamo P f tombak (2xklf) + 10f tombak (2xklf) + 20f Cu-Al (2xklf) T:2,2-, Ft Ag "vastag Kossuth" T:2 Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- polírozott Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- polírozott Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- polírozott Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Adamo F

16 Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (3x) T:2-,3 patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Adamo F Ft Ag "Petõfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" "Szabadságharc" sor T:2,2- patina Adamo EM1,2, Ft Ag "Petõfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" "Szabadságharc" sor T:2 patina Adamo EM1,2, Ft Ag "Széchenyi" T:2 patina Ft Ag "Széchenyi" T:2 patina Ft Ag "Táncsics" T:2,2- patina Adamo EM Ft Ag "Táncsics" T:2 patina Adamo EM Ft Ag "Táncsics" T:2,2- Adamo EM Ft Cu-Ni Ft Cu-Ni T: f Al f T:2, Ft Al (2x) T: Ft Ag + 50Ft Ag "Liszt" T:2,2- patina f Al T: Ft Al T: Ft Ag + 50Ft Ag + 100Ft Ag "Kodály" sor T:BU felületi karc Ft Ag + 100Ft Ag "Felszabadulás pár" T:1-,2 patina Adamo EM36, Ft Ag + 100Ft Ag "Petõfi" pár, eredeti plombált MBN tokban T:BU Ft Ag + 100Ft Ag "MNB" pár, sérült MNB tokban T:BU Adamo EM44,EM f-10Ft (9xklf) forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Nemzeti Múzeum" T:BU Adamo EM Ft Ag 3xklf "Festõk II. / Mányoki, Rippl-Rónai, Csontváry" sor, eredeti plombált MNB tokban T:BU f-10Ft (9xklf) forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ni "Szovjet-magyar közös ûrrepülés" (2x) Ft "Kõrösi Csoma Sándor" (2x) eredeti tokban tanúsítvánnyal T:BU Ft Cu-Ni + 5L Cu-Ni magyar-bolgár közös kiadás "Bulgária 1300 éves", eredeti tokban, tanúsítvánnyal Ft Cu-Ni "Labdarúgó VB 1982" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:PP ujjlenyomat,bu Ft Cu-Ni + 5L Cu-Ni magyar-bolgár közös kiadás "Bulgária 1300 éves", eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:2 (PP) Ft Ag "Bartók Béla" sérült MNB tokban T:BU Ft (3x) mind aranyozva Ft "1956-os forradalom 50. évfordulója" aranyozva T: Ft "FAO" + 100Ft "FAO" + 100Ft alpakka "Természetvédelem" (2xklf) + 100Ft "Kulturális fórum" T:BU Ft alpakka "Mexikói Labdarúgó VB" (2xklf) Ft alpakka "Fáy András" T:BU Ft Ag "Szent István" T:BU

17 Megnyílt megújult webshopunk! Folyamatosan bõvülõ kínálat! Ft Ag "Téli olimpia - Albertville" T:BU Adamo EM Ft Ag "Téli Olimpia-Albertville" T:BU Adamo EM Ft + 2Ft + 5Ft + 10Ft + 20Ft sor T:1-, Ft "200 éves a hivatásos magyar nyelvû színjátszás" T:2 (PP) Ft Ag "Kölcsey Ferenc" T:PP apró felületi karc Adamo EM Ft Ag "Mátyás Király - Buda" T:BU Adamo EM Ft Ag "Mátyás király / Buda látképe" T:PP Adamo EM Ft Ag "Mátyás király / Beatrix" T:BU Adamo EM Ft Ag "Kölcsey Ferenc" T:1- (expp) patina Adamo EM Ft Cu-Ni "II. János Pál pápa látogatása" T:PP Ft Ag "Széchenyi István" T:PP ujjlenyomat f-50f (5xklf) forgalmi sor fóliában T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (6x) T:2, Ft Ag "MNB" aranyozva T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "Veszélyeztetett állatvilág - gólya" T:BU patina Adamo EM Ft Ag "Károly Róbert" T:BU Adamo EM Ft Ag "Telstar 1" T:BU Adamo EM Ft Ag "Szent László" dísztokban tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "Telstar 1" T:PP felületi karc Adamo EM Ft Ag "Károly Róbert" T:PP felületi karc Adamo EM f Al f Al f Al T: Ft Ag "MNB" (10x) T:2, Ft Ag "MNB" (10x) T:2, Ft Ag "MNB" (10x) T:2, Ft Ag "MNB" (10x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "Expo 96" T:PP Ft Ag "Integráció Az Európai Közösségbe" T:BU

18 Ft Ag "Régi dunai hajók - Árpád" T:BU Adamo EM Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (10x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (10x) T:2, Ft Ag "Deák" (10x) T:2, Ft Ag "Deák" (10x) T:2, Ft Ag "Deák" (10x) T:2, Ft Ag "Régi dunai hajók - Carolina" T:BU Adamo EM Ft Ag "Pannonhalma" T:BU Adamo EM Ft Ag "Integráció az EU-ba-ECU" T:PP Ft Ag "Régi dunai hajók III - Hableány" T:BU Adamo EM Ft Ag "Honfoglalás" T:PP ujjlenyomat Ft Ag "50 éves a Forint" T:BU Adamo EM Ft Ag "50 éves a Forint" T:BU Adamo EM Ft Ag "50 éves a Forint" T:PP Adamo EM Ft Ag "Nyári olimpia-sydney" dísztokban, tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Nyári olimpia-sydney" T:PP ujjlenyomatos Adamo EM ~ Ft-, 2Ft-os érmékbõl álló tétel 1kg-os súlyban T:vegyes ~ Ft-, 2Ft-os érmékbõl álló tétel 1kg-os súlyban T:vegyes ~ Ft-os érmékbõl álló tétel 1950g-os súlyban T:vegyes ~ Ft-, 2Ft- és 5Ft-os érmékbõl álló tétel 1kg-os súlyban T:vegyes ~ Ft-, 2Ft- és 5Ft-os érmékbõl álló tétel 1kg-os súlyban T:vegyes ~ Ft-, 2Ft- és 5Ft-os érmékbõl álló tétel 1kg-os súlyban T:vegyes Ft "A évforduló" T:PP ujjlenyomat Ft "Kossuth" (2x) Ft "Deák" T:2 ü Ft "Kossuth" (2x) + elsõnapi veret sorszámozott díszlapon exkluzív bársony albumban T:1-,BU Ft "Kempelen Farkas Sakkautomatája" tokban T:PP enyhe felületi karc Adamo EM Ft "Deák Ferenc" (2x) + elsõ napi veret számozott emléklapon exkluzív bársony albumban T:1-,BU Ft "József Attila" sorszámozott emléklapon T: Ft "József Attila" sorszámozott emléklapon + "Jeles magyarok éve született József Attila" négyestömb + 3db elsõ napi bélyegzõs bélyeges boríték exkluzív bársony albumban T: Ft Ag "1956-os forradalom 50. évfordulója" T:PP ujjlenyomat Ft Ag "Esztergomi bazilika" T:PP ujjlenyomat Ft Ag "Nándorfehérvári diadal" tájékoztatókkal és tanúsítvánnyal + "A Nándorfehérvári csata 550. évfordulója" négyestömb + 2db elsõ napi bélyegzõs bélyeges boríték exkluzív bársony albumban T:PP

19 21. nemzetközi aukció: november 2. Tételeket felveszünk szeptember 15-ig Ft-100Ft 7klf db + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos szettben T:BU Ft-200Ft 6db-os forgalmi sor "Mikes Kelemen" emlékéremmel dísztokban T:PP Ft-200Ft 6db-os forgalmi sor dísztokban "Magyarország" körirattal T:PP Ft "MASAT-1, az elsõ magyar mûhold" aranyozva T:BU DN 1Ft mini pénz "Kádár címer" (12,5mm) T: Vegyes: xklf osztrák és magyar Cu krajcár és heller, közte 1861B 4Kr Cu T:2-, Ft "Siklósi Vár" T:BU Adamo EM Ft "Siklósi Vár" T:PP Adamo EM Ft aranyozva T: Ft aranyozott T:2, Vegyes: f (7x) + Ausztria h (18x) T:2,2-, Vegyes: ~ Vegyes magyar és osztrák fillér és heller tétel 400g-os súlyban, sok tisztításra szorul T:vegyes Magyar emlékveretek Andrássy Kurta János ( ) DN "A Magyar Népköztársaság Országgyûlése Budapest" Br emlékérem (71mm) T:2 ragasztásnyom Asszonyi Tamás (1942-) "Debreceni Konzervgyár" nagyalakú Br emlékplakett (96mm) T: Asszonyi Tamás (1942-) / ÁPV "MÉE IV. Vándorgyûlése Budapest / Pest, Buda, Óbuda egyesítésének centenáriuma" Ag emlékérem (25.19g/0.800/42.5mm) T: Beck Ötvös Fülöp ( ) "Az elsõ magyar Papíripar Rt. szolgálatában eltöltött 25 év emlékére Dr. Herz Henriknek " Br emlékplakett (69x57mm) T: Beck Ötvös Fülöp ( ) DN "Még jõni kell, még jõni fog egy jobb kor / Lesz még egyszer ünnep a világon" fém emlékérem (60mm) T: Berán Lajos ( ) "Jókai Mór - A Nagy mesemondónak hálás nemzete" Br emlékérem (36mm) T: Berán Lajos ( ) "Magyar Sí Szövetség / I " Br plakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (61x70mm) T:2 HP Berán Lajos ( ) "Budapesti Emlék / Magyar Atlétikai Szövetség - Nemzetközi Atlétikai Versenyek Budapest aug " Br emlékérem szignó nélkül (80mm) T: Bozó Gyula ( ) "George Bush látogatása Magyarországon" Br emlékérem (42,5mm) T: Bozó Gyula ( ) "George Bush látogatása Magyarországon" Br emlékérem (42,5mm) T: Bognár György (1944-) "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk" 14+2db-os Br emlékérem szettje, egyetlen hiányzó éremmel ("Száz éves az Aradi Vértanúk Emlékmûve"), éremtartó tálcán T: Boldogfai Farkas Sándor ( ) "Budapest felszabadulásának 10 éves évfordulójára / Budapest Fõváros Tanácsa" Br emlékérem (60mm) T: Boldogfai Farkas Sándor ( ) DN "Kabay János, a magyar morfingyártás megalapítója / Alkaloida Vegyészeti Gyár alapítási év 1927" Br plakett, eredeti tokban (67mm) T: Borsos Miklós ( ) "MÉE Szeged - Kodály Zoltán " Br emlékérem (42,5mm) T: Bozó Gyula ( ) "Szent Jobb országjárása / Szent István halálának 950. évfordulója" nagyalakú Br emlékérem (70mm) T:2 kis ph

20 Bukta Mátyás "Imre denár / MÉE Eger" Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal (0.81g/0.920/13,4mm) T:1 Csak 200db! Bukta Mátyás "Imre denár / MÉE Eger" Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal (0.71g/0.920/13,4mm) T:1 Csak 200db! Búza Barna ( ) DN "Az eredményes propaganda munkáért - MSZMP Központi Bizottsága" Br emlékérem eredeti tokban (93mm) T: Cziglényi Ádám ( ) "V. Országos Magyar Bélyegkiállítás Budapest 1948" Br plakett (95x61mm) T: Csikszentmihályi Róbert (1940-) " Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem T:BU sérült csomagolásban, tanúsítvánnyal Csontos László ( ) "Budapest Fõváros Tanácsa" Br emlékérem (72mm) T:2, Csontos László (?) (1925-) "10 éves a Forum Hotel" emlékplakett dísztokban (70mm) + Bozó Gyula ( ) "Hotel Astoria Budapest / Vándor voltam és befogadtatok (Máté, 25)" Br emlékérem (42,5mm) T: Csontos László ( ) DN "Bugát Pál emlékérem / Tudományos Ismeretterjesztõ Társulat 1841" Br emlékérem (79x76mm) T: Csúcs Ferenc ( ) "József Attila Nõi Kosárlabda Versenydíja III" Br díjérem (57mm) T: Englert Judit (1949-) DN "Petõfi Sándor" Br emlékplakett (70,5mm) T: Farkas Pál (1947-) DN "30 éves a Tolna Megyei Véradó Mozgalom" Br plakett (90mm) T: Fritz Mihály (1947-) ~2002. "Boldog Új Évet 2003" fém naptárérem (42,5mm) T:PP Füsti Molnár Béla "1939. VI. 11. R-VIS" Br lövész díjérem füllel (50mm) T: Gáll Gyula (1939-) DN "VIB - Velencei-tavi Intézõ Bizottság" Br plakett (59x81mm) T:2 ragasztásnyom a hátoldalon Garamkeszi János (1936-) DN "Zrínyi Miklós Katonai Akadémia" Br emlékplakett (51x105mm) T:1-,2 apró ph Halmágyi István ( ) "Louis Braille Emlékérem / Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetsége" aranyozott Br emlékérem füllel (36mm) T: Horváth Géza ( ) "Markovits - O.M.GY.E. (Országos Magyar Gyorsíró Egylet)" Br plakett (70x54mm) T:2,2- HP Iván István ( ) "Fõvárosi Tanács Budapesti Testnevelési és Sportbizottság - Váltófutás a felszabadulás ünnepére" fém emlékérem (65mm) T: Iván István ( ) "Fõvárosi Tanács Budapesti Testnevelési és Sportbizottság / Váltófutás a felszabadulás ünnepére" Br emlékérem (66mm) T: Iván István ( ) "Budapest - Rákóczi Ferenc" Br emlékérem (80mm) T: Iván István ( ) DN "Városligeti Vajdahunyadvár / Olimpiai Birkózó Reménységek Tornája Budapest 1964" Br emlékérem (70mm) T:2,2- ph Kákonyi István ( ) "Batthyány-Strattmann László-díj" Br emlékérem eredeti tokban (~87mm) T: Kisfaludy Stróbl Zsigmond ( ) "Gróf Széchenyi István / Közlekedéstudományi Egyesület " nagyméretû kerámia plakett (204x156mm) T:2 ph Kiss György (1943-) "II. János Pál pápa látogatása - Esztergom" aranyozott Br emlékérem tokban (42,5mm) T: Kiss László (1949-) DN "A KISZ kiváló propagandistája" Br emlékplakett (86,5mm) T:2,

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 237. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 27-30.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 229. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. június 24 - július

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 248. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 április 13-16. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 233. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. augusztus 26 és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 261. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 244. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 245. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 3-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 230. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 9-15. között.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc 1. 1 5 Ft 1946. 0.835 Ag 20 g. 1 5 000 2 100, 50 Ft 1970 Felszabadulás sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 3 000 3 100, 50 Ft 1972 Szent István sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 4 000 4 100, 50 Ft 1973 Petőfi sor. 0.640

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 251. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 június 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

Kisárverés 2018 december 8.

Kisárverés 2018 december 8. Kisverés 2018 december 8. Megnevezés tartás db kikiáltási 1. 2. 3. 4. 1.1 Német 5 mka 1966, ½ mka 1905 Ag 1, 3 2 1 000 1.2 Német 1 mka 1972, -82, -85, 10 pfennig 1950, -71, -77. 2 6 600 1.3 Olasz 10 centesimi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

Kisárverés február 16.

Kisárverés február 16. Kisárverés 2013. február 16. 1. tartás db kikált. ár 1.1. Vegyes európai apró (228) + papír 20 Ft 229 600 2. 2.1 Törökország, 20 kurus 2-3 ph. 2 7 500 2.2. Törökország, II. Mahmud, 2x21/2 piaszter, 2x5

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

Kisárverés 2019 június

Kisárverés 2019 június Kisárverés 2019 június Megnevezés tartás db kik. ár 1. 1 II. Ulászló dénár 1505, 1506 (2x), 1508 (3x) KH. 1-2 6 6 000 ÉH 646 Ag. 2 II. Ulászló dénár 1509, 1511, 1512, 1513, 1514 (2x) KG. 1-2 6 6 000 ÉH

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 279. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 1-4-ig.

Részletesebben

48. Numizmatikai gyorsárverés

48. Numizmatikai gyorsárverés 48. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennyolcadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Augusztus 10-11-12-én Ajánlattételi

Részletesebben

Kisárverés 2011 december 10.

Kisárverés 2011 december 10. Kisárverés 2011 december 10. megnevezés tartás db kikált. ár 1. 1.1 20,10,5 forint 1948 T2-2 3 7000 1.2 2 pengı 1935, 1936 Pázmány sor T2-2 3 7000 1.3 25,20,10 forint 1956 jó forint T2-2 3 9000 1.4 5 pengı

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 269. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 29 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

51. Numizmatikai gyorsárverés

51. Numizmatikai gyorsárverés 51. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. október 19-20-21-én. Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXVI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Arany 1869GYF Dukát Au "Álló Ferenc József / Barokk címer" Gyulafehérvár (3.5g)

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben