numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) november ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: november óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők november 23-án 10 órától. Utólagos eladás: november ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 263. levelezési gyorsárverésre: november 17. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! Irodánk a nagyaukció utómunkálatai miatt november 16-án hétfőn zárva tart! Megtekintés: november ig. Tételek átvétele november 23-án 10 órától! 261. aukció elszámolás november 24-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 160 ft / tétel / árverés A vásárlói jutalék 20% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Ókori államok Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Fémpénzek, érmék, plakettek: Numizmatikai tartásfokok PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Új, mobiltelefon kamerájára szerelhető 60x-os LED-es nagyító hozzá rögzített lámpával, eredeti dobozában, leírással New 2014 Version Universal Clip-type LED Cellphone Microscope, 60x, in its case, with information Illuminated / 30x-21mm LED világítással ellátott fém ékszerész loupe új állapotban Exkluzív mahagóni fa érmetartó kazetta bársonybéléssel, 12db nagyobb férőhelyet tartalmazó kivehető tálcával, új, használatlan állapotban, eredeti bontott kartoncsomagolásban Nagyméretű érmetartó fiók 10db tálcával, klf méretű érmék tárolásához, összesen 422 férőhellyel Kék "NUMIS" érme- és bankjegy tartó album tokkal, 13db berakólappal, összesen 120 férőhellyel, alig használt állapotban Éremtartó tálca "Republic of Liberia-Moments of freedom" és "Europa" szett érméinek tárolására 24db és 28db férőhellyel használt állapotban db víztiszta bankjegy lap bankjegytokhoz használt állapotban db klf gyártói dísztok: Ecclesia R.T. Budapest, Boczán Károly Budapest, Budapest Jerouschek Exkluzív mahagóni fa érmetartó kazetta bársonybéléssel, 12db nagyobb férőhelyet tartalmazó kihúzható fiókkal, új, használatlan állapotban, eredeti bontott kartoncsomagolásban db vegyes tok szocialista kitüntetésekhez használt állapotban db szocialista kitüntetéshez való tok, klf méretekben, használt állapotban db használt dísztok kitüntetésekhez, főleg a Rákosi- és Kádár korszakból db üres tok, többféle méretben emlékérmekhez és kitüntetésekhez, használtak db-os vegyes tok szocialista kitüntetésekhez emlékérmekhez használt állapotban db üres éremtartó tok, klf méretekben, használt állapotban, közte 3db sérült db üres éremtartó tok, klf méretekben, használt állapotban db üres éremtartó tok, klf méretekben, használt állapotban db üres éremtartó tok, klf méretekben, használt állapotban, közte sérült is db vegyes érmetartó tok használt állapotban, közte sérültek is db vegyes érmetartó tok használ állapotban, közte sérültek is db magyar emlékérem tartó tok, használtak Numizmatikai irodalom Dr. Bázlik László György: Magyar Papírpénzek - Pengő és Forint Budapest használt állapotban, bankjegyek nélkül Elek Miklós: Szükségpénzek Pápán és Csóton ( ) / Lóky György: A Pápai Éremgyűjtő Csoport alkalmi pénzei ( ), Jókai Mór Városi Könyvtár, Pápa, új példány, az egyik szerző, Lóky György dedikálásával H. Szabó Lajos: "A Szabadságharc és emigráció pénzei, kitüntetései " Pápa, FLOPPY 2000 Kft., új állapotban Laszlovszky József: A magyar címer története, Budapest, Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új, dedikált példány! Pávó Elemér: Török pénzek a hódoltság kori Magyarországon. Magyar Numizmatikai Társulat és a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete közös kiadása Saltzer Ernő: Numizmatikai szakszótár. Angol-magyar, német-magyar. Budapest, MÉE, használt állapotban Standard Catalog of World Coins 2001-Date, 3rd Edition, Krause Publications, CD melléklettel db-os numizmatikai katalógus (angol és német nyelvűek is), szakszótár és "Érem" folyóirat tétel, közte Gedai István: A magyar aranypénzverés története. Budapest, Népművelési Propaganda Iroda, 1982.; R. S. Yeoman: A Catalog of Modern World Coins. Third Edition. Wisconsin, Whitman Publishing, Használtak, köztük sérült is Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Budapest "Mercur Bank- és Váltó-üzlet Részvény-társaság" levele sorsjegycseréről "Magyar Leszámítoló- és Pénzváltó-Bank" betétkönyve "Magyar Általános Hitelbank Soproni Fiókja" betétkönyv, kitöltött oldalakkal és bélyegzésekkel Érmés és bankjegyes borítékok db klf bankjegyes és bélyeges boríték, közte Ecuador S alkalmi bélyegzős bélyeges borítékban, Közép-Afrikai Köztársaság Lady Diana kisív és blokk T:I

4 30034.Amerikai Egyesült Államok "Paul Revere" aranyozott emlékérem érmés bélyeges borítékon elsőnapi bélyegzővel (38mm) T:1 USA "Bicentennial - Paul Revere" gilt medallion on coin letter with stamps FDC cover (38mm) C:UNC Részvények és sorsjegyek Budapest "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" kisorsolási kötvény 5Ft-ról bélyegzésekkel T:III ázott Budapest "Magyar Vasúti Forgalmi Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, bélyeggel és felülbélyegzésekkel, szelvényekkel T:III hátlap külön Budapest "A Magyar Korona Országai 4%-kal Kamatozó Törlesztéses Kölcsön" 100K, 200K és 1000K-ról szelvényekkel, bélyeggel és bélyegzésekkel T:III Budapest "Magyar Jelzálog-Hitelbank Nyeremény-Kötvény" "A" és "B" részkötvénye 100K-ról egy ívben, 3 nyelven, szárazpecséttel T:I-,II Budapest "Első Magyar Iparbank / Magyar Jelzáloghitelbank konverzionális nyereménykötvények" sorsolási tervvel T:III Budapest "Magyar Jelzálog-Hitelbank" 4%-os Záloglevele 500Fr-ról szelvényekkel, bélyegzéssel, lyukasztással érvénytelenítve T:III Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló elsőbbségi részvények (2x) sorszámkövetők T:I,I Hatvan "A Hatvanvidéki Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 200K-ról szelvényekkel T:II Hatvan "A Hatvanvidéki Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 200K-ról szelvényekkel + Budapest "Magyar Királyság 5%-kal kamatozó járadékkölcsön" államadóssági kötvény , , K-ról szelvényekkel T:II,II-,III Budapest "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó járadékkölcsön" államadóssági kötvény 100K-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel és bélyegzéssel T:III Kassa "Felsőmagyarországi Építkezési Részvénytársulat" részvénye 150K-ról (2x) mindkettő szárazpecséttel T:II-,III fo Budapest "Budapest Székesfőváros" kötelezvények 1000K-ról (2x) sorszámkövetők, mindkettő magyar és német nyelven szelvényekkel, szárazpecséttel T:II Budapest "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" 5 részvénye 400K-ról szelvényekkel (2x) sorszámkövetők T:I Temesvár "Temesvári Első Takarékpénztár" részvénye 1200K-ról szelvényekkel T:I Budapest "Budapest Székesfőváros" kötelezvények 1000K-ról (3x) sorszámkövetők, mindhárom magyar és német nyelven szelvényekkel, szárazpecséttel T:I-,II Budapest "Molnár János Imre Lakberendezési Részvénytársaság" 25 részvénye egyenként 1000K-ról szelvényekkel T:I Budapest " 'Pátria' Irodalmi Vállalat és Nyomdai Részvénytársaság" részvénye szelvényekkel, bélyegzéssel (2x) T:III Jászapáti "Jászapáti Gőzmalom Részvénytársaság" részvénye 200K-ról szelvényekkel, felülbélyegezéssel és szárazpecséttel T:II Budapest "Kissling Rudolf és Fia Csillár és Bronzárugyár Részvénytársaság" 25db részvénye egyben összesen 5000K-ról, szelvényekkel, bélyegzésekkel, szárazpecséttel, kötegelővel T:I Budapest "Budapesti Központi Általános Tejcsarnok Részvénytársaság" részvénye 10P-ről szelvényekkel (2x) sorszámkövetők T:I Budapest "Egész-sorsjegy az 55. Magyar Királyi Állami Sorsjátékra" T:III Budapest "Phőnix Életbiztosító Társaság" kitöltött életbiztosítási okmánya bélyegzéssel T:III Budapest "Rákoscsabai Strandfürdő Részvénytársaság" részvények 50P-ről, bélyegzésekkel (3x) sorszámkövetők T:I Budapest "A Magyar Mezőgazdák Szövetkezete" 1 üzletrésze 20P-ről felülbélyegzéssel, szelvényekkel, 1915-ös levéllel a tagtársaknak kiosztott részjegyekről T:II Budapest "A Magyar Mezőgazdák Szövetkezete" 2 üzletrésze egyenként 20P-ről szelvényekkel T:II Jászapáti "Jászsági Helyiérdekű Vasút Részvénytársaság" élvezeti jegyei (4x) T:I-,II Budapest "Triesti Általános Biztosító Társulat" biztosítási okmány bélyegzésekkel, függelékkel, levéllel és borítékkal T:III Budapest "I. Kerület Verpeléti-út 22. számú Házépítő Szövetkezet" 120db üzletrésze egyben, összesen 6000P-ről T:II Budapest "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön - államadóssági kötvény" 1/4 részkötvény 50P-áről, 1/2 részkötvény 100P-ről szelvényekkel (2x), 200P-ről szelvényekkel (2x) közeli sorszámokkal T:I-III egyiken festékfolt "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön" államadóssági kötvény 100P-ről (4x) mind szelvényekkel, szárazpecséttel, közte 3db sorszámkövető T:I,I

5 Kérjük telefonos és írásbeli ajánlatait időben adja le! "Kajak részvény" 4db kitöltetlen részvény, kiadta a "Szent Imre herceg vizicserkész csapat Parancsnoksága" T:II,II Budapest "A Magyar Mezőgazdák Szövetkezete" 1 üzletrésze 20P-ről felülbélyegzéssel, szelvényekkel T:II Budapest "Magyar Általános Kőszénbánya Részvénytársulat" részvényelismervénye 10db egyenként 200P névértékű részvényről, bélyegzésekkel, kötegelővel T:II Budapest "Reallízing" változó kamatozású kötvény Ft-ról (2x) T:I-,II db-os magyar és külföldi részvény és kötvény szelvény tétel T:vegyes 37pcs of mixed coupons of shares and bonds C:mixed Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F Amerikai Egyesült Államok / Kalifornia "First Charter Financial Corporation" részvénye bélyegzésekkel, perforációval + Románia / Bukarest "Steaua Romana Kőolajipari Részvénytársaság" részvénye 500L-ről szelvényekkel, bélyegzésekkel + ~1930. "Astra Romana Részvénytársaság" részvénye 500L-ről bélyegzésekkel T:III USA / California "First Charter Financial Corporation" share with stamps and perforation + Romania / Bucharest "Steaua Romana Petroleum Industry Corporation" share about 500 Lei with coupons and stamps + ~1930. "Astra Romana Corporation" share about 500 Lei with stamps C:F Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I- Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:AU Ausztria / Bécs "3,5%-os Állami Nyugdíjkötvény" kötvény 100K-ról bélyegzésekkel T:III Austria / Vienna "3,5% State Pension Obligation (Staats-Rente-Obligation)" bond about 100 Corona with stamps C:F Ausztria / Bécs "3 1/2%-os Állami Nyugdíjkötvény" kötvény 200K-ról bélyegzésekkel T:III Austria / Vienna "3 1/2% State Pension Obligation (Staats-Rente-Obligation)" bond about 200 Corona with stamps C:F Ausztria / Bécs "Osztrák 5 1/2%-os Hadikölcsön-kötvény, 1915" kötvény 1000K-ról szelvényekkel, bélyeggel és bélyegzéssel T:III ragasztott Austria / Vienna "Austrian 5 1/2% War Loan, 1915" bond about 1000 Kronen with coupons, with stamps C:F sticked Ausztria / Bécs "4. 5 1/2%-os Osztrák Hadikölcsön-kötvény" államadóssági kötvénye 1000K-ról szelvényekkel, bélyeggel, bélyegzésekkel T:III Austria / Vienna "4th 5 1/2% Austrian War Loan" public debt bond about 1000 Corona with coupons and stamps C:F Ausztria / Bécs "5. 5 1/2%-os Osztrák Hadikölcsön-kötvény" államadóssági kötvénye 100K-ról szelvényekkel, bélyeggel, bélyegzésekkel T:II Austria / Vienna "5th 5 1/2% Austrian War Loan" public debt bond about 100 Corona with coupons and stamps C:XF Ausztria / Bécs "7. 5 1/2%-os Osztrák Hadikölcsön-kötvény" államadóssági kötvénye 100K-ról szelvényekkel, bélyeggel, bélyegzésekkel T:II- Austria / Vienna "7th 5 1/2% Austrian War Loan" public debt bond about 100 Corona with coupons and stamps C:VF Franciaország / Párizs "Chargeurs Réunis Gőzhajózási Részvénytársaság" kötvénye 1000Fr-ról szelvényekkel, bélyegzésekkel, lyukasztásokkal érvénytelenítve T:III szakadás France / Paris "Chargeurs Réunis Steamship Corporation" obligation about 1000 Francs with coupons and stamps, cancelled by holes C:F tear Németország / Weimari Köztársaság db részvény, közte Berlin "Német Birodalom Kötvénye" jelzálogkötvény M-ról T:II-,III Germany / Weimar Republic pcs of shares, with Berlin "Bond of the German Empire" debenture bond about Mark C:VF,F Németország / Weimari Köztársaság / München "Bajor Kereskedelmi Bank" arany jelzáloglevele 500M-ról T:III Germany / Weimari Republic / München "Bavarian Commercial Bank" gold mortgage bond about 500 Goldmark C:F

6 30088.Románia / Bukarest "Zabolai Faipar Részvénytársaság" részvénye 200L-ről szelvényekkel T:I-Romania / Bucharest "Zabola Wood Industry Company Ltd." share about 200 Lei with coupons C:AU Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Rozsnyó kr "Rozsnyó bánya város pénztári utalványa" T:III Adamo ROZ Rozsnyó kr "Rozsnyó város pénztári utalványa" T:III ROZ Hódmezővásárhely ~ kr + 8kr, mindkettő "Becsei Sándor artézi kútfúró és vállalkozó" T:III db klf fém "Ebbárca" T:2,2-, "Fővárosi Magyar Krályi Állami Pénzügyigazgatóság Dohány-jegy" bélyegzésekkel, "Budapesti babjegy", "Arad szab. kir. város liszt- és kenyérfogyasztási igazolvány" T:III Budapest ~ K "Vasas tisztviselők beszerzési csoportja" szükségpénz, hátlapon körbélyegzővel (3x) T:I Székesfehérvár K "Világítási és Vízmű Részvénytársaság" utalvány + Osztrák-Magyar Bank K "Olla" reklám pecséttel a hátoldalán T:I-,III Budapest db kitöltött váltó "Bauer Emil, Budapest, VII. Dohány u. 1." bélyegzéssel T:III ~ db-os vegyes élelmiszerjegy tétel, közte "Zsemlyeváltóutalvány", "Állami finomliszt és kenyérjegy", "Liszt- és kenyérfogyasztási igazolvány" eredeti és fénymásolt példánya szelvénnyel T:I-III ~ db vegyes élelmiszerjegy, közte "Budapesti cukorjegy", "Tejjegy" T:I-III ~ db vegyes élelmiszerjegy, közte "Állami közellátási pótjegy gyermek részére", "Általános közellátási állami kenyérpótjegy testi munkás részére", "Állami cukorjegy" T:II-,III ~ "Általános közellátási jegy", "Budapesti közellátási szelvényív", "Állami finomliszt- és kenyérjegy" (2xklf) T:I--III "Hegyeshalom község zsírjegy" bélyegzésekkel (2x), "Sopron vármegyei cukorjegy" T:III ~1945. " 'Praktikus' Élelmiszerjegyrendező" használt állapotban Budapest "Nagy-Budapesti Burgonyajegy" ívben, kitöltetlen + "Nagy-Budapesti Szappanjegy" ívben, egy jegy hiányzik + "Budapesti Gyufajegy" ívben, egy jegy hiányzik T:III Ft "B.SZ.K.R.T (Budapest Székesfővárosi Közlekedési Részvénytársaság)" fém közlekedési bárca. Szign.: Berán L. T: Budapest "Talpalási utalvány egy pár férficipő talpalására" utalvány bélyegzéssel, ára 60f, vízjeles papíron T:II "Mecseki Szénbányák" anyagigénylési jegyei 1-500M.Forint, 48db 2x3-as ívben, összesen 288db T:I,I "Mecseki Szénbányák" anyagigénylési jegyei 1-500M.Forint, 150db kettes ívben, 72db egyedül, összesen 222db T:I,I Kalocsa Ft + 20Ft börtönpénz T: Pápa "23. Bakonyvidéki Éremgyűjtő Találkozó" 400Ft Balassi-bankó, hátoldalán "MÉE Pápai Csoport" bélyegzéssel T:I Pápa "25. Bakonyvidéki Éremgyűjtő Találkozó" 600Ft pénzpótló utalvány, hátoldalán "MÉE Pápai Csoport" bélyegzéssel és a tervező aláírásával T:I Pápa "A MÉE Pápai Csoportja 8. Érem- és Fegyverbörzéje" f alkalmi pénz, "034" sorszámmal, hátlapján "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Pápai Csoport 1970" felülbélyegzéssel, a tervező Lóky aláírásával T:I Pápa "A MÉE Pápai Csoportja 11. Érem- és Fegyverbörzéje" 500Ft pénzpótló utalvány T:I Pápa "12. Érem- és Fegyverbörze" 500Ft pénzpótló utalvány T:I Pápa "13. Pápai Érem- és Fegyverbörze" 500Ft alkalmi pénz, hátlapján "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Pápai Csoport 1970" felülbélyegzéssel T:I "MÉE. Pápai csoport 15. Érem- és Fegyverbörze" 500Ft pénzpótló utalvány T:I Kassa DN 10f + 20f "Kenyér utalvány" mindkettő "Abaúj-Torna Vármegye - Kassa " bélyegzéssel T:I Szeged DN "Korzó Mozi Rt." 20f + 50f 2-es tömbben T:I Amerikai Egyesült Államok DN "Szabadság" Cu kaszinó zseton (43x) T:2 USA ND "Freedom" Cu casino token (43x) C:XF Ausztria ~1900. "Jacob Rothberger Bécs - Ruhaüzlet - Udvari beszállító" Br zseton (24mm) T:2 ph. Austria ~1900. "Jacob Rothberger Wien - Kleidermagazine - K.u.K. Hoflieferant" Br jeton (24mm) C:XF edge error Ausztria db-os Heller szükségpénz tétel T:I,I-,II Austria pcs of Heller necessity notes C:UNC,AU,XF Kanada "100 éves a konföderáció" sárgaréz zseton eredeti fóliacsomagolásban (32mm) T:1 Canada "100 Years of Confederation" brass token in original foil packing (32mm) C:UNC

7 24. nagyaukció november Kína ~ db élelmiszerjegy ív T:I-,II China ~ pcs of food coupons in sheet C:AU,XF Kína DN Égetési pénz 150db névértékben eredeti csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in original packing 150x C:UNC Kína DN Égetési pénz 150db névértékben eredeti csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in original packing 150x C:UNC Kína DN Égetési pénz 66db névértékben T:I China ND Hell banknotes 66x C:UNC Kína DN Égetési pénz sérült eredeti csomagolásban ~120db névértékben T:I China ND Hell banknotes in damaged original packing ~120x C:UNC Kína DN Égetési pénz eredeti csomagolásban ~120db névértékben T:I China ND Hell banknotes in original packing ~120x C:UNC Kína DN Égetési pénz eredeti csomagolásban ~120db névértékben T:I China ND Hell banknotes in original packing ~120x C:UNC Kína nagyalakú égetési pénz 40db névértékben T:I,I- China large hell banknote 40x C:UNC,AU Kína nagyalakú égetési pénz 40db névértékben T:I,I- China large hell banknote 40x C:UNC,AU Német Birodalom / Marbach db élelmiszerjegy T:I-,II,III German Empire / Marbach pcs of food coupons C:AU,XF,F Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz, közte Emden, Frankfurt am Main, Köln T:vegyes Germany / Weimar Republic pcs of diff necessity notes, including Emden, Frankfurt am Main, Köln C:mixed Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz, közte Hamburg, Hannover, Sorau T:vegyes Germany / Weimar Republic pcs of diff necessity notes, including Hamburg, Hannover, Sorau C:mixed Németország / Weimari Köztársaság / München pf T:I- Germany / Weimar Republic / Munich Pfennig C:AU Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld M selyem, bélyegzéssel T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark silk, with stamp C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld M selyem T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark silk C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld / M selyem, bélyegzéssel T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark silk, with stamp C:UNC Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz, közte Berlin, Düsseldorf, Gleiwitz T:III Germany / Weimar Republic pcs of diff necessity note, including Berlin, Düsseldorf, Gleiwitz C:F Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz, közte Hamburg, Stuttgart T:vegyes Germany / Weimar Republic pcs of diff necessity notes, including Hamburg, Stuttgart C:mixed Németország / Weimari Köztársaság / Birodalmi Vasút db-os szükségpénz tétel, közte 2db sorszámkövető T:vegyes Germany / Weimar Republic / Deutsche Reichsbahn pcs of necessity notes, with 2pcs of sequential serials C:mixed Német 3. Birodalom / Theresienstadt koncentrációs tábor K T:III German Third Reich / Theresienstadt Concentrations Camp Kronen C:F db-os magyar zseton tétel, közte A Magyar Királyi Államvasutak Alkalmazottai Fogyasztási Szövetkezete" 10f értékű bárcája; "Szerencsét hozok" fém szerencsepénz T:2, Zacskónyi magyar zseton, játékpénz és érem tétel, benne néhány külföldi darab T:vegyes Zacskónyi magyar és külföldi játékpénz, zseton, kaszinó zseton, telefonérme T:vegyes Bag full of various tokens, gaming tokens, casino chips and telephone jetons C:mixed Zacskónyi külföldi zseton, játékpénz és érem tétel, néhány magyar darabbal T:vegyes Small bag full of tokens, gaming tokens with some Hungarian pieces C:mixed Magyar bankjegyek Ft "Kossuth bankó" barna T:III,III K T:I Hungary Korona C:UNC Adamo K K K mindkettő "KOMÁROM MEGYE KOCS KÖZSÉG GESZTESI-JÁRÁS" felülbélyegzéssel T:III,III K K K mindhárom "Deutschösterreich" bélyegzéssel és valószínűleg hamis horvát bélyegzésekkel T:III,III K I. kiadás csehszlovák bélyeggel T:III K K "MAGYAR ÁLLAMPÉNZTÁR DEBRECEN 1919" felülbélyegzéssel T:III,III K piros "Deutschösterreich felülbélyegzés K "C" sorszámjel, mindkettő "ARAD VÁRMEGYE NAGYZEREND KÖZSÉG 1910" felülbélyegzéssel T:III

8 K K mindkettő "Bács-Bodrog Vármegye Újverbász község 1904" felülbélyegzéssel T:III,III K K mindkettő hamis "BEREG 20 ARTIL COLONIAL ARMÉE D'HONGRIE" felülbélyegzéssel / fake overprint T:III K K mindkettő hamis "Citta' di Fiume" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III,III K "3039" 3mm, sima hátlappal, piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel T:III K "3103" 3mm, hullámos hátlappal és "Heves Vármegye Tiszafüred Nagyközség 1901" felülbélyegzéssel T:III,III K "3140" 3mm, hullámos hátlappal és "Temes Vármegye - Temeskutas Község 1910" felülbélyegzéssel T:III K "Orell Füssli Zürich" piros sorozat- és sorszám T:III kis szakadás Hungary Korona "Orell Füssli Zürich" with red serial number C:F small tear Adamo K K "Magyar Pénzjegynyomda Rt." T:II-,III szép papír Hungary Korona "Magyar Pénzjegynyomda Rt." C:VF,F nice paper Adamo K K "Magyar Pénzjegynyomda Rt." T:III kis szakadás Adamo K K "Magyar Pénzjegynyomda Rt." T:III szép papír Hungary Korona "Magyar Pénzjegynyomda Rt." C:F nice paper Adamo K42/ P T:III P (6x) T:III,III P piros "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete XX. Vándorgyűlése Pápa augusztus " felülbélyegzéssel T:III P (6x) sorszámkövetők T:I-,II P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P P P P mindegyik hamis nyilaskeresztes "ÉRVÉNYESÍTVE" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (3x) sorszámkövetők, nyomdai papírráncokkal T:I P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (2x) sorszámkövetők T:I P (4x) sorszámkövetők T:I,I-,III P (30x) T:vegyes P P P "MNB" bélyeggel P (2x) egyik "MNB" bélyeggel P MP MP BP T:III P (5x) sorszámkövetők T:II,II- folt P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:vegyes P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:vegyes P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:vegyes P-1000P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (9x) T:III,III-,IV (1000P papírhiányos, ragasztásnyomos) P (4x) T:III P (3x) sorszámkövetők, "BÜNTETÉS" szóban "N" felett lemezhiba T:II szép papír P (30x) T:vegyes P (2x) sorszámkövetők T:II,III P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) mind piros "MNB" bélyeggel T:vegyes P (30x) mind bélyeg nélkül T:vegyes P (3x) sorszámkövetők "MNB" bélyeggel T:II,III szép papír P (30x) mind "MNB" bélyeggel T:vegyes P (3x) sorszámkövetők T:I P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes

9 Rengeteg érdekes tétel az egyéb gyűjtési területek anyagában! P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (4x) párban sorszámkövetők T:I,I P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP (3x) T:I,I MP (20x) T:vegyes BP BP BP T:III BP BP BP BP T:I,I BP vágáshibás T:III szép papír BP (5x) T:I,I BP (6x) BP (2x) T:II-,III BP (3x) T:I BP T:II BP T:II AP AP "5600"-as rendeletszámmal AP sorsozat- és sorszámmal T:III,III AP T:I- Adamo P db-os adópengő bankjegy tétel T:vegyes Ft T:III- kis lyukak Ft (3x) T:III,III Ft (3x) T:III,III Ft (4x) T:III,III Ft (4x) T:III,III Ft (4x) T:III,III Ft (4x) T:III,III Ft (4x) T:III,III Ft (4x) T:III,III Ft (5x) benne 2db sorszámkövető és 2db közeli sorszám T:III szép papír Ft (2x) T:I Ft nyomdai papírránccal T:I Ft (5x) sorszámkövetők T:I március Ft "A" T:III március Ft "A" T:III november Ft "C" T:III november Ft "D" T:III november Ft "D" T:III Ft T:III Ft "H" T:III Ft "J" T:III Ft "J" T:III Ft "J" T:III Ft "D" T:III Ft "E" T:III Ft "E" T:III Ft "E" T:III,III , 2002, Ft "FB", "FC", "FE" T:I

10 Ft "AA ", "MINTA" felülnyomással T:I Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I Ft "DA" (3x) sorszámkövetők T:I ,2006, Ft (3x) "BA" + "BC" T:I,I Ft "EA" T:I Ft "EA" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "1956-os forradalom évfordulója" T:I Ft "EC" (4x) sorszámkövetők T:I Ft "DE" T:I Ft "DA" (4x) sorszámkövetők T:I Ft "EB" T:I Ft "EB" (5x) sorszámkövetők T:I Ft "CA" (3x) sorszámkövetők T:I Ft "EA" T:I Ft "EA" (3x) sorszámkövetők T:I Ft "EB" T:I Ft "EA" (4x) sorszámkövetők T:I Ft "CB" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "EA" T:I,I Ft "EB" (3x) sorszámkövetők T:I Ft "DC" (5x) sorszámkövetők T:I Ft "EB" T:I Ft "EC" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "CC" T:I db-os vegyes magyar bankjegy tétel, közte K piros "Magyarország" felülbélyegzéssel, Ft T:vegyes db vegyes adópengő bankjegy T:III,III db vegyes forint bankjegy T:III db vegyes forint bankjegy T:III,III db vegyes pengő bankjegy T:III db-os vegyes korona bankjegy tétel, közte K piros "Magyarország" felülbélyegzéssel, K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:III-IV db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő és forint bankjegy tétel T:vegyes db vegyes pengő bankjegy T:III,III Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Rézpénz Cu "III. Béla" (1,34g) T:3 ph. Huszár 72., Unger I.: Szlavón Denár Ag "Béla herceg és Németújvári Henrik" (0,81g) T:2,2- patina Unger I.: Sz Denár Ag "Vencel" (0,39g) T:2 Huszár: 436., Unger I.: Denár Ag "Vencel" (0,41g) T:2,2- Huszár: 437., Unger I.: Denár Ag "Károly Róbert" (0,54g) T:2,2- Huszár: 476., Unger I.: Denár Ag "I. Nagy Lajos" (~0,41g) T:2,2- Huszár 547.,Unger I.: 432.a Parvus Ag "Zsigmond" tájékoztatóval sé tanúsítvánnyal (~0.4g) T:2- Huszár 580.,Unger I.: 451.a Denár Ag "I. Ulászló" (0,85g) T:2-,3 patina Huszár: 605., Unger I.: 470.f K-P Denár Ag "I. Mátyás" tájékoztatóval, tanúsítvánnyal (~0.52g) T:2- Huszár: 722., Unger I.: 567.e K-B Denár Ag "I. Lipót" (0.50g) T:2- Huszár: 1508., Unger II.: KB Rézpoltúra "II. Rákóczi Ferenc" (2,18g) T:2- apró rep. Hungary Poltura "Francis II Rákóczi" Kremnitz (2,18g) C:VF tiny cracks Huszár: 1549., Unger II.: 1139.a N-B 30kr Ag "Mária Terézia" (6,86g) PH-KM Poltura Cu "Mária Terézia" T:2-,3 ly. Huszár: 1697; 1751., Unger III.: 1237.;1270.c G 1kr Cu T:

11 Megnyílt megújult webshopunk! Folyamatosan bővülő kínálat! B 20Kr Ag "I. Ferenc" T:3 lyuk Huszár: 1964., Unger III.:1375.a kr Cu T:2 ph KB 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Körmöcbánya T:2,2- kis ph. Hungary 1869KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:XF,VF small edge error Unger III.: 1463.a, Huszár: 2136., Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Körmöcbánya (12,34g) T:2- tisztított, ph. Hungary 1868KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz (12,34g) C:VF cleaned, edge error Huszár: 2136., Unger III.: 1463.a, Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T: KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:3 ph KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:1-,2 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2- szennyeződés Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2- Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" Körmöcbánya T:2- Hungary 1883KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:VF Unger III.: 1466, Huszár: 2141., Adamo M f Ni/alpakka/Cu-Ni/Fe (11xklf) T:vegyes f Ni/Fe/Cu-Ni (10xklf) T:vegyes f Ni/Fe (23x) T:vegyes KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2-, KB-1894KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2-, KB-1894KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T: f Br/Fe/Zn (22x) T:vegyes f Ni/alpakka/Cu-Ni/Fe (25x) T:vegyes KB 1K Ag "Millennium" mandzsettagombbá alakítva T:2- kis patina Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2-,3 ph KB 5K Ag "Ferenc József" T:2-,3 ph KB 2K Ag "Ferenc József" T:2,2- ph f Br/Fe (38x) T:vegyes P Ag P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 Adamo P6, P P Ag "Horthy jobbra" T:3 ph., patina Adamo P P Ag "Madonna" T:3 patina, ph. Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 kis patina P Ag "Liszt Ferenc" T:2 kis ph., patina P Ag (2x) T:2 patina P Ag "Szent István" T:2 ph P Ag "Szent István" T:2 kis ph P Ag "Horthy balra" T:2,2- ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina, kis ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 szennyeződés, patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (4x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2-, Ft Ag "Széchenyi" T:2 kis ph Ft Cu-Ni (3x) Ft Cu-Ni T:2, Ft Ag + 100Ft Ag "Szt.István" pár T:BU felületi karc, ocixidáció

12 Ft Ag "I. István" T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "MNB" T:BU patina Ft Ag "Felszabadulás" sérült, plombált MNB tokban T:BU patina Adamo EM Ft Ag "Nemzeti Múzeum" T:BU Adamo EM Ft Ag "Nemzeti Múzeum" eredeti plombált, sérült MNB tokban T:BU Adamo EM Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft "Kossuth" Ft "Deák" T: Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" (2x) Ft Cu-Ni "Labdarúgó VB 1982" Ft "FAO" T:1-, Ft "FAO" Ft "Kőrösi Csoma Sándor" kissé sérült tokban tanúsítvánnyal +DN "A Magyar Köztársaság Országgyűlése / Parlament Budapest" fém emlékérem (40,5mm) T:2,PP ujjlenyomat Ft Ag "Bartók Béla" MNB tokban T:BU Ft Ag "Kulturális fórum" T:BU Adamo EM Ft Ag "Téli Olimpia-Calgary" T:2 Adamo EM Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2 kis patina Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag (2x) "MNB" + "Deák" T:2 patina Ft Ag "Szent László" T:BU Ft Ag "Telstar 1" tokban tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2 kis patina Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T:2 kis patina Ft Ag "Deák" (2x) T:2,2- kis patina Ft Ag "Védd a világot!" T:PP apró ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "Nyári olimpia-atlanta" T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "Nyári Olimpia-Atlanta - vívás" T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "Az államalapítás évfordulója" T:PP Hungary Ft Ag "1000th Anniversary of the Foundation of Hungary" C:PP Adamo EM Ft Ag "Lórántffy Zsuzsanna / Sárospatak" (2xklf) T:PP Hungary 2000 Forint Ag "Zsuzsanna Lórántffy / Sárospatak" (2xdiff) C:PP ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "125 éves a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem" T:PP Hungary Forint Ag "125th Anniversary - Liszt Academy" C:PP Adamo EM Ft Ag "Gábor Dénes" T:PP Ft "Kossuth" (2x) Ft "125 éves a Magyar Vöröskereszt" Ft "50 éves a Római Szerződés" T: Ft Ag "Kovács Margit" T:PP kis fo Ft 6xklf, főleg emlékkiadások T:1-, Ft Ag "Visegrádi vár" T:2 (PP) Adamo EM "Mesterdarabok ezüstből 1946" f-5Ft Ag (6xklf) forgalmi sor utánverete eredeti díszcsomagolásban T:PP Hungary "Silver master pieces 1946" Fillér - 5 Forint Ag (6xdiff) restrike coin set in original case C:PP Adamo FO Ft Ag "Esztergomi bazilika" T:PP Ft Ag "Nándorfehérvári diadal" T:PP Ft-100Ft 7klf db + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos szettben T:PP Ft-100Ft 7xklf darabos forgalmi sor "Búcsú az egy- és kétforintostól" dísztokos szettben T:BU Ft-100Ft 7xklf darabos forgalmi sor "Búcsú az egy- és kétforintostól" dísztokos szettben T:BU Ft "Siklósi Vár" T:PP felületi karcos Adamo EM Ft első napi veret plasztikkártyával T:

13 24. nagyaukció november Ft Ag "Kazinczy Ferenc" T:PP Adamo EM Ft Ag "Úszó EB" T:BU Ft Ag "Úszó EB" T:BU DN 1Ft mini pénz "Kádár címer" (13mm) T: Vegyes magyar 20f, 50f, 1Ft, 5Ft, 10Ft tétel 1kg-os súlyban, fóliacsomagolásban T:vegyes (1 is!) Magyar emlékveretek, plakettek Asszonyi Tamás (1942-) ~ "KISZ Budapesti Bizottsága / Az ifjúság körében végzett kiemelkedő kulturális tevékenységért" (80mm) T: Asszonyi Tamás (1942-) "Flóra és Matyi házasok" Br emlékérem (50mm) T:1-, Beck Ötvös Fülöp ( ) DN "Emile Zola" Br emlékplakett márványlapon (40x57mm a plakett) + Románia ~1952. "Ion Luca Caragiale" Br emlékplakett márványlapon (68mm a plakett) T: Berán Lajos ( ) "Országos Magyar Lövész Szövetség / Országos Céllövő Bajnokság Budapest 1932.X " ezüstözött Br plakett (70x50mm) márványlapon (95x92mm) T:2 HPII Bognár György (1944-) "Magyar Köztársaság Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar;" piefort Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (156,91g/0.925/65mm) T:PP ujjlenyomatos, felületi karc Boldogfai Farkas Sándor ( ) "Budapest felszabadulásának 10 éves évfordulójára / Budapest Főváros Tanácsa" Br emlékérem (60mm) + Iván István ( ) "Váltófutás a felszabadulás ünnepére / Fővárosi Tanács Budapesti Testnevelési és Sportbizottság" kétoldalas Br emlékérem (65,5mm) "Felszabadulásunk 40. évfordulójára" egyoldalas Br érem. Szign.: K.O. (96mm) T: Boldogfai Farkas Sándor ( ) DN "Pfeifer Ignác Emlékérem Alapítva 1968 / Magyar Kémikusok Egyesülete - Több évtizedes kiváló munkáért" Br emlékérem (78mm) T: Bozó Gyula ( ) "Szent Jobb országjárása / Szent István halálának 950. évfordulója" aranyozott Br emlékérem (71mm) T: Bozó Gyula ( ) "Gróf Széchenyi István születése 200. évfordulója emlékére / A Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Minisztertől" (2xklf) Br emlékérem (42,5mm) T: Búza Barna ( ) "Felszabadulás " Br plakett (76mm) T:2 kis patina Búza Barna ( ) "A. Tóth Sándor / Festőművész - Bábművész - Tanár" Br emlékérem (96mm) T: Cséri Lajos (1928-) "Debrecen 1974 / 1. Gyáregység átadása" Br plakett eredeti tokban (99mm) T: Csíkszentmihályi Róbert (1940-) "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István" Br emlékérem (70mm) T: Csíkszentmihályi Róbert (1940-) "Tápiógyörgyéért" számozott Br plakett eredeti tokban (100mm) T: Csúcs Ferenc ( ) "Bezdáni Ferenc / 50 éve nyomdász - 25 éve régipénzgyűjtő" kétoldalas Br plakett (89mm) T:2 ph Csúcs Viktória (1934-) DN "Kalocsa" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban (60mm) T:1, Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) "75 éves az ÁÉB Bank Rt." Ag emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (33,99g/0.925/42,5mm) T:PP fo Garamkeszi János (1936-) / Jeckel Ferenc ( ) "Inotai Alumíniumkohó - Magyar Alumíniumipari Tröszt" Al emlékérem (80mm) "November " egyoldalas Br plakett (74x55mm) "A Szövetkezeti Mozgalom Szolgálatáért / Felszabadulásunk 40. évfordulójára" kétoldalas Br érem (70mm) T:1-, Iván István ( ) "Tapolca Város Tanácsa" Br emlékérem (60mm) "II. Magyar Áruk Hete / Centrum Áruházak Részvénytársaság" aranyozott piefort emlékérem tokban (65mm) + DN "75 éves a Fővárosi Gyermek- és Ifjúságvédelem" kétoldalas Br érem tokban (79mm) + DN "Quaestor 25 éves" ezüstözött fém emlékérem tokban (79mm) T: Jovánovics György (1939-) ~1970. "Kassák Lajos - Szétosztottam magam és megbontatlan maradtam elszántan, fegyelmezetten a kemény nyersanyaghoz hasonlóan" Br emlékplakett mesterjegy nélkül, márványlapon (89x111mm a plakett) T: Képíró Zoltán ( ) "Görgey Arthúr hadvezér / Előre a szabadságért " Br emlékérem (76mm) T: Kiss György (1943-) "Qualitás Galéria" Br plakett eredeti tokban (50mm) + Asszonyi Tamás (1942-) DN "Qualitás Galéria" Br plakett eredeti tokban (50mm) + Borbás Tibor? ( ) DN "Qualitás Galéria" Br plakett eredeti tokban (50mm) T:1-, Kiss György (1943-) "FMKT (Fiatal Mérnökök és Közgazdászok Tanácsa) Vetélkedő döntő" Br plakett tokban (80mm) T: Kiss Sándor ( ) "MÉE Szombathelyi Csoportja - Jókai Mór / Kőszeg" Br emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) "MÉE / Magyarország köztársaság" Br emlékérem (42,5mm) T:

14 30425.Kiss Kovács Gyula ( ) "Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár" fém emlékérem, szignó nélkül (48,5mm) T: Kiss Kovács Gyula ( ) "Renoir" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban (60mm) T:1-,2 apró ph Kiss Nagy András ( ) DN "Orvos sor / Korányi Sándor" Ag emlékérem sérült ÁPV tokban (16g/0.925/32mm) T: Kiss Nagy András ( ) DN "Semmelweis Ignác " Br dísztokban (60mm) T:1, Kiss Nagy András ( ) DN "Ajka város" kétoldalas Br plakett, peremen mesterjeggyel (95mm) + Nagy Miklós (1942-) "Vas Megye Közgyűlésétől - Az önkormányzat szolgálatáért" egyoldalas Br plakett (99mm) T: Kósa István (1953-) "Szent István államalapító / Ezeréves Magyarország" Ag emlékérem tokban tanúsítvánnyal (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP Lajos József (1936-) ~1970. "A szocialista mezőgazdaságért" Br egyoldalas emlékérem dísztokban (88,5mm) "Katonai Főiskolák VI. Fesztiválja - Szolnok 1975" Br plakett dísztokban (110mm) T:1-, Lajos József (1936-) "Hajdú-Bihar Megye - Polgári Védelem fejlesztéséért" egyoldalas Br érem tokban (86,5mm) T:2 ph Lantos Györgyi / Szabó Géza (1939-) "MÉE XIX. Vándorgyűlése Baja / Türr István" Br emlékérem (42,5mm) + Lantos Györgyi (1953-) "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" Br emlékérem (42,5mm) T: Lapis András (1942-) "Szeged Emlékérem / Szegedi Ipari Vásár" fém emlékérem (50mm) T: Lapis András (1942-) "Madách Imre 160 éve született / Az ember tragédiája - Az ősbemutató centenáriuma" Br emlékérem (84mm) T: Lapis András (1942-) DN "Kiváló Áruk Fóruma" Br emlékérem (69,5mm) T:1- apró ph Lebó Ferenc (1960-) "Európában, Európáért / Magyarország - Sevilla Expo 1992" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) "56-os Magyarok Világtalálkozója / Ébredjetek!" aranyozott emlékérem (42,5mm) "VDSZ / Magyar Vegyipari, Energiaipari és Rokon Szakmákban Dolgozók Szakszervezeti Szövetsége - Alapítva 1906" aranyozott emlékérem (42,5mm) T: Lebó Ferenc (1960-) "A Honfoglalás emlékére - Emese álma / Álmos áldozata" Br emlékérem (42,5mm) "A honfoglalás emlékére / Árpád Nagyfejedelem" Br emlékérem (42,5mm) "Együtt egymásért / Rehabilitációs célú ipari és kereskedelmi Kft. Szombathely" aranyozott fém emlékérem T: Lebó Ferenc (1960-) "MKB - Boldog Millenniumot / Búcsú a '900-as évektől" Ag emlékérem eredeti dísztokban (31,45g/0.999/42,5mm) T:PP fo Ligeti Erika ( ) DN "Földes Ferenc-díj Budapest" kétoldalas Br érem dísztokban (88mm) T:2 fo Madarassy Walter ( ) "Budapest Székesfőváros Vízművei / Az Vízművek 80 éves fennállásának és az ostrom utáni újjáépítésének emlékére" kétoldalas Br plakett (50x82,5mm) T: Martsa István ( ) "Bábolnai Állami Gazdaság" Br plakett (88mm) + DN "A munkás évek emlékére" Br plakett (91mm) T: Palotás József (1947-) DN "Pedagógus munkásságáért - Dunaújváros / Fauszt Ferenc - József A. Iskola" ezüstözött Br emlékérem eredeti tokban (60,5mm) T:2 patina Pátzay Pál ( ) "Mátyás király" Br lemez. "MATHIAS REX HUNGARIAE" (78X61mm) + Mátyás és Beatrix Br replika emlékérmek / replica medals (38-39mm) (5x) T:2,2- HPII Rácz Edit (1936-) "Vezess Baleset Nélkül Mozgalom" Br emlékplakett (94mm) + DN "Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola" Br plakett (70mm) T: Renner Kálmán ( ) "Jubileumi Sportverseny Győr / M.N.K. Evezős Vidék Bajnoksága" ezüstözött Br emlékérem füllel (80mm) T: Renner Kálmán ( ) DN "Győr" Br emlékplakett (93mm) T: Simon Ferenc ( ) "30 éves a Tiszaföldvári Lenin Mezőgazdasági Termelőszövetkezet" Br plakett (78x117mm) T:2, Solymári Valkó László ( ) "Verne Gyula / VÉGA Magyar Sci-Fi Egyesület - Arany Meteor-díj" 1984-ben adományozott Br emlékérem nem hozzávaló tokban (76mm) T: Somorjai László (1949-) DN "Sopron" Br emlékérem (32mm) + DN "Keszthely" ezüstözött fém emlékérem (32mm) T: Szabó Gábor (1940-) "Gödöllő 1965 / A várossá nyilvánítás 10 éves évfordulójának emlékére dec. 30." Br emlékplakett (99mm) T: Szabó Gábor (1940-) "A Kommunisták Magyarországi Pártja megalakulásának 60. évfordulójára" Br emlékérem dísztokban (87mm) T: Szentesy Hiesz Géza ( ) "Bartók / Kőbányai Dalostalálkozó" egyoldalas Br érem (101mm) márványtalpon (175x157mm) T: Szentirmai Zoltán (1941-) "Az erdő védelmezője" kétoldalas Br érem tokban, adományozói okirattal (61mm) + ~1970. "Pekár Imre / Gabona Tröszt - A gabonaipar szolgálatáért" kétoldalas Br érem tokban (69mm) T:

15 Megjelent: Békebeli séták a pesti Belvárosban c. könyvünk! Ifj. Szlávics László (1959-) "Szent-Györgyi Albert / Nagy magyarok" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP Szolláth György (1927-) "MÉE XII. Vándorgyűlése / Marcus Aurelius" Br emlékérem (42,5mm) + Gáti Gábor (1937-) "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc" Br emlékérem (42,5mm) T:1-, Tápai Antal ( ) "Országos Dalosünnep Szeged 1926 V.23. " Br plakett (183x118mm) márványlapon (262x181mm) T: Tóta Gyula ( ) "XXI. Országos Ifjúsági Bélyegkiállítás Baja" egyoldalas Br érem (71mm) T: Tóth Sándor (1933-) DN "Hajdúböszörmény díszpolgára" nagyméretű Br plakett tokban (107mm) T: Tőrös Gábor (1934-) DN "Ady Endre születésének 100. évfordulója" egyoldalas öntött Br plakett füllel (117mm) T: Varga Imre (1923-) ~1976. "Czóbel Béla " Br plakett (~149mm) T:2 Hungary ~1976. "Béla Czóbel " Br plaque. Sign.: Imre Varga (~149mm) C:XF "I. Ferencz József / Millenniumi emlék" fém emlékérem, fül letört (29,5mm) T:2-,3 ph ~1910. "Jeles Inasmunkáért a szorgalom jutalmazása - A budapesti egyesült lakatos, puskaműves, késes, reszelővágó, lánczkovács, sarkantyus, csattos, szerkovács, kardműves stb. ipartestület" Zn emlékérem eredeti tokban (55mm) T: " "RSTÉ" Br plakett (60x40mm) T:1-, "II. Ottó Magyarország örökös királya / Bizalmam az ősi erényben" Br emlékérem (32mm) T:2-,3 ph "Tolna Megye Gazdasági Egyesülete" Br emlékérem, hátoldala gravírozott (40mm) T: "Bandler Fülöp A.B.N.I. Jubileumi érme" Br plakett (67x67mm) márványlapon (126x90mm) T: "Budapest / Mabéosz" egyoldalas Br érem (53,5mm) T: ~ db BM plakett eredeti dísztokban, benne "Belügyminisztérium Sportbajnokság", "BM Országos Bajnokság", "BM Középfokú Sportbajnokság" T:1-, ~ db érem tokban: "Eredményes Propaganda Munkáért", "Kiváló Társadalmi Munkáért - MMG Automatika Művek" adományozói okirattal, "Eredményes Pártmunkáért - MSZMP BM Bizottsága", "100 éves a Láng Gépgyár" T: ~ db "Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár" emlékérem és plakett T: "25 éves a Hajdúböszörményi Kisállattermelő Szövetkezeti Közös Vállalat" egyoldalas fém érem tokban (65mm) + DN "Hajdú Bihar Megyei Állategészségügyi Állomás - Törzsgárda" fém plakett (62,5x90mm) T: "Első Budapesti Földművesszövetkezeti Virágkiállítás" fém plakett (118x81mm) T: "Makarenko" egyoldalas Br érem tokban. Szign.: V.T. (100,5mm) "Érdemes szakszervezeti munkájáért - A Pedagógusok Szakszervezete Elnöksége" zománcozott fém plakett jelvénnyel, dísztokban (89,5x103mm) T: ~1964. "A Budapesti Lengyel Kultúra XXV. évfordulója" Br plakett eredeti tokban (77,5x80mm) T:2 patina "Solymár" kétoldalas Br plakett "CASTRUM SOLO MAR PROPE BUDAM / SALMAR " (91,5mm) + DN "Sárospatak" egyoldalas Br plakett (129mm) T: "150 éves a magyar gőzhajózás - Carolina / MHRT Hunyadi" Br emlékérem, fül letört (30mm) T: Felakasztható művészi plakett (160x90mm) "Katonai Főiskolák VI. Fesztiválja - Szolnok 1975" Br plakett (110mm) + DN "Szécheny István" Br replika emlékérem tokban / replica medal (72mm) T: "Országos Élelmezés és Táplálkozástudományi Intézet / Az Intézet 20 éves jubileumára" kétoldalas Br érem (60,5mm) "50 éves a Magyar Élettani Társaság" kétoldalas Br érem (91mm) "Magyar UNESCO Bizottság" kétoldalas Br érem ütésnyommal (75mm) T:1-, ~ "Felszabadulásunk 30. évfordulójára" Br plakett eredeti tokban. Szign.: LM T: ~ "Ózd városért" Br plakett (100mm) T: ~ "Heves Megyei Közlekedési Tanács - Eger" üveg emlékérem (5x) (70x75mm) "XI. VIT (Világifjúsági Találkozó) Cuba" üveg emkékérem (59mm) T:2 lepattanások ~ db emlékérem és plakett, közte "100 éves a Láng Gépgyár", "Szervezési és Vezetési Tudományos Társaság / Társadalmi munkáért", "Eredményes Propagandista Munkáért - KISZ Budapesti Bizottsága", "Cum Deo Pro Patria Et Libertate - II. Rákóczi Ferenc", "XII. Kerületi Tanács - A Hegyvidékért" T:1-, ~1970. "BM Határőrség" jelzett hollóházi porcelán plakett dísztokban (155mm) (4x) T:1, ~1970. "BKV Hűségérem ezüst fokozat" ezüstözött fém érem (36mm) T: ~1970. "Nagyváthy János " kétoldalas Br plakett (77,5mm) + Beck András ( ) "100 éve született Mécs László" Br emlékplakett (97mm) T:

16 "50 éves a Gamma művek / Az 50. évforduló emlékére" Br plakett fatalpon (70mm) + "Chemimas Budapest VTFV" Br plakett műanyag talpon (119x83mm) T: "VI. Szolnoki Kulturális Hetek" Br plakett tokban (101mm) T: "HUNGEXPO / Nemzetközi Csomagolási és Anyagmozgatási Kiállítás" fém emlékérem (40mm) "HUNGEXPO / Budapesti Tavaszi Nemzetközi Vásár" ffém zseton (31mm) "Első választó" emlékérem (3x) T: HUNGEXPO / Budapesti Tavaszi Nemzetközi Vásár" fém emlékérem (40mm) "HUNGEXPO / Budapesti Tavaszi Nemzetközi Vásár" ffém zseton (32mm) "Őszi Budapesti Nemzetközi Vásár" Cu emlékérem (32mm) T: "Ferencvárosi Torna Club " meghívó lemezérem az F.T.C. Stadion megnyitása alkalmából, tokban, mellette belépőjegy T: "MSZMP " részben zománcozott fém emlékérem sérült tokban (60mm) T: "Fáy András az első magyar takarékpénztár megalapítója" Al zseton (23mm) "150 éves az Országos Takarékpénztár" Al zseton (30mm) T: "A kábelipar területén végzett hűséges munkáért " egyoldalas Br érem (87mm) T: "Taurus Emlékérem / Alapítva 1882" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1- (PP) oxidáció "Taurus Emlékérem / Alapítva 1882" ezüstözött fém emlékérem sérült eredeti tokban (42,5mm) T:1- (PP) oxidáció "Középfokú Iskolák Országos Bajnoksága - Dunaújváros / Magyar Diáksport Tanács" Br emlékérem. Szign.: TT (70mm) T: "Nyíregyháza IV. Országos Szakkörvezetői Tanácskozás - XV. Országos Ifjúsági Bélyegkiállítás" egyoldalas fém plakett (80,5x120mm) T: "Volán 20 éves munkájáért hűségéért" Br plakett (~ mm) T: "Csongrádi Napok" ezüstözött Br emlékérem dísztokban (60mm) T: "A Központi Bányászait Múzeum új állandó kiállításának megnyitása Sopron" Br emlékplakett (81mm) + DN "Bányászati Tevékenységért - Borsodi Szénbányák 35 év" festett fém emlékplakett (77mm) T: ~1980. "Csepel Vas- és Fémművek - 35 éves törzsgárda tagjának" Br plakett eredeti dísztokban (43x85,5mm) T: ~1980. "MUSZ (Magyar Úszó Szövetség) - Örökös Magyar Bajnok" ötszögletű fém plakett Szabados László Európa-bajnok részére ( mm) T: "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" Ag emlékérem eredeti tokban tanúsítvánnyal (25g/0.800/35x40mm) T:PP "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" Ag emlékérem eredeti tokban tanúsítvánnyal (25g/0.800/35x40mm) T:PP ujjlenyomatos "MLSZ / FIFA Világbajnokság Spanyolországban" Ag emlékérem sérült eredeti tokban (35g/0.925/35x40mm) T:PP ujjlenyomatos "Szent István Bazilika felújítása" nagyalakú öntött Br emlékérem (81mm) T: "25 éves a kollégiumi mozgalom" Br plakett tokban (108x75mm) T:2 enyhe patina "MÉE - Levélbélyeggyűjtők Első Hazai Egyesülete" fém emlékérem plombált "ÁPV" plasztiktokban (42,5mm) + Bognár György (1944-) "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" fém emlékérem (32mm) T:1,2(PP) "Ganz Műszer Művek Kiváló Dolgozója" kétoldalas Br érem tokban (75mm) T: "Felszabadulásunk 40. évfordulójára" egyoldalas Br érem. Szign.: BB (91mm) T:2 kis ph "Vasas SC " Br emlékérem eredeti tokban (70mm) + Csíkszentmihályi Róbert (1940-) " Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem (42,5mm) T:1,BU "XX. FMKT Budaprint Balatonföldvár" Br emlékérem (77mm) T: "Dunaújváros - Intercisa" Br emlékérem (75mm) T: "Soproni Ünnepi Hetek / Sörfesztivál Sopron" Br emlékérem (42,5mm) + Bozó Gyula ( ) "Europa 92 - Nemzetközi Világkörüli Vitorlás Verseny magyar résztvevőire emlékezve / Az egységes Európáért" Br emlékérem (42,5mm) T: "Pápai Gimnázium / Az Alma Mater 350 éves jubileumára" Br plakett (101mm) T: "125 éves az Aszfaltútépítő Vállalat " Br emlékplakett dísztokban (90mm) T: "Nagy Imre / június " Br plakett tokban (70x65mm) T: "Első Magyar Neuoropathologiai Konferencia / Sántha Kálmán - Schaffer Károly" Br emlékérem (105mm) T: "Mátyás / Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége" Br érem (42,5mm) "Nemzetközi Bélyegkiállítás - Alpok-Adria - Zalaegerszeg / Zala Megye" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:2,PP felületi karc "Máriakeménd '91' " festett porcelán plakett nemzetiszín szalaggal (214mm) T:2 kis ph., ragasztásnyom

17 Weboldalunkon a zárás pillanatáig licitálhat és követheti tételei állását! "Budapesti Fegyver, Horgász és Vadászkiállítás / VEFAG - Tatabánya" ezüstözött fém emlékérem (43mm) T: ~2000. "Budapesti Labdarúgó Szövetség" fém és aranyozott fém emlékérmek, kettő tokban (3xklf) T:2, 2 (PP) "15 éves a Budapesti Árutőzsde" Br emlékérem tokban (58mm) T: "M0 Autóút Északi Szakasz Megyeri Híd - Épült " ezüstözött fém plakett, benne "Megyeri Híd Pénz", dísztokban (96x67mm) T: Jubileumi Nemzetközi Repülőnap - Kecskemét / Légterünket védelmeztük " fém emlékérem (42,5mm) "Nemzetközi Bélyegkiállítás - Alpok-Adria - Zalaegerszeg / Zala Megye" Br emlékérem (42,5mm) T:2,2- kis ph "Magyar Pénzverő Zrt. Látogatói Érem / Elődeink Buda" Br emlékérem (42,5mm) T: "Magyar Pénzverő Zrt. Látogatói Érem / Elődeink Kolozsvár" Br emlékérem (42,5mm) T: DN "Tamási Lovas Napok" porcelán plakett dísztokban (177mm) T: DN "Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum" Br emlékérem tokban (94mm) T: DN "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége" egyoldalas Br plakett (65x55,5mm) T: DN "Borsodi Szénbányák - 30 év bányászati tevékenységért" egyoldalas fém érem (78mm) T: DN "Motoros érem" fém emlékérem (70mm) T:2, DN "Bethlen Gábor" Br egyoldalas tallér csegely plakett (45mm) T: DN "A Magyar Elektrotechnikai Egyesület Déri díja" Br emlékérem (62mm) T: DN "Szenczi Molnár Albert " Br emlékplakett (98mm) T:2 felül lyuk akasztás céljából DN "Belügyminisztérium Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság" aranyozott fém emlékérem eredeti tokban (42,5mm) T:PP ujjlenyomatos DN "Magyar Köztársaság / Magyar Polgári Védelem - A lakosság védelméért" Br emlékérem eredeti tokban (40mm) T: DN "Magyar-Orosz Gázipari Rt. - Panrusgáz" peremen jelzett Ag emlékérem per dísztokban (36,47g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat, oxidáció DN "Hajnalhasadás" erősen plasztikus művészi Br plakett (13x23,8cm) T: Vegyes: ~1980. "Csepel Vas- és Fémművek - 30 éves törzsgárda tagjának" fém plakett eredeti dísztokban (85x43mm) + ~1980. "1841" mikroszkópot és könyvet ábrázoló porcelán plakett (84mm) + Szovjetunió ~ "Lenin" Br emlékérem. Szign.: N. Sokolov (65mm) T:1, Vegyes: Bognár György (1944-) "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás " Br emlékérem (96mm) + Szlovákia "A Szlovákiai Református Keresztyén Egyház címere" Br plakett (120mm) T: db klf Rákóczi Ferenc emlékérem T: db klf emlékérem, plakett: DN "Villány" Br plakett peremen "BB" jelzéssel (102mm), "Tihany" Br emlékérem (61mm), "Döbrente" Br plakett (102mm) T:2, Vegyes magyar és külföldi 4db-os egyházi témájú érem, közte "II. János Pál pápa / A Szentatya Szombathelyen Aug. 19." fém emlékérem (65mm) T: db-os emlékérem tétel művészeket ábrázoló emlékérmekkel, közte Kiss Nagy András ( ) DN "Csontváry Tivadar" Br emlékérem (60mm), Kiss Kovács Gyula ( ) DN "Michelangelo" Br emlékérem (60mm) T: db-os vegyes szocialista plakett tétel, közte "Nagykanizsa - DKG 25" Br plakett (82mm), "Debreceni Tűzoltóság " fém plakett (95x70mm) T:2, db klf magyar emlékérem és plakett, mind tokban, közte "25. Medimpex-Budapest / Panacea" Br emlékérem (97mm), Nagy István János (1938-) "A KMP (Kommunisták Magyarországi Pártja) megalakulásának 60. évfordulójára / Városmajor utca 42" Br emlékplakett (92mm) T: db klf Br plakett a szocialista időszakból, közte "VII. Szakmunkás Tanuló Olimpia Veszprém 1983" Br plakett (100mm), "A Szövetkezeti Mozgalom Szolgálatáért / Felszabadulásunk 40. évfordulójára" Br emlékérem (70mm), T:2, db klf városi témájú emlékérem és plakett, közte Pápa, Sopron, Szombathely T:2,2-, db-os érem és plakett tétel: Boldogfai Farkas Sándor ( ) "Budapest felszabadulásának 10 éves évfordulójára / Budapest Főváros Tanácsa" Br emlékérem dísztokban + Kiss Sándor ( ) "Szabó Gusztáv Emlékérem / A MAE Gépesítési Társaságában kifejtett tudományos társadalmi munkáért" kétoldalas Br emlékérem tokban "Vám és Pénzügyőrség Pápa" egyoldalas porcelán plakett + ~1970. "BM Határőrség" jelzett hollóházi porcelán plakett adományozói dísztokban + DN "Eredményes Pártmunkáért" egyoldalas Br plakett tokban T: db klf, főleg Budapest témájú plakett, emlékérem tokokban (egyik papír), közte Asszonyi Tamás (1942-) "KISZ Budapesti Bizottsága" Br emlékérem (80mm) T:1-, db-os szocialista hollóházi porcelán plakett tétel, közte "BM (Belügyminisztérium) Határőrség", "Budapesti Honvéd " T: db-os vegyes magyar és külföldi emlékérem tétel, közte DN "Keszthelyi Agrártudományi Egyetem" Br emlékérem az egyetem címerével (75mm) T:2,

18 30555.DN 6db klf "Szent György" fém érem T:2,2-, db-os vegyes porcelán és kerámia plakett tétel, közte DN "Pápa Mester malom" kerámia plakett (112mm), "XI. Országos Ifjúsági Bélyegkiállítás Gödöllő" hollóházi porcelán plakett (87mm) T: db emlékérem és plakett Ágai Karola Liszt Ferenc- és Kossuth-díjas magyar opera-énekesnő hagyatékából, benne Borsos Miklós ( ) "100 éves a Magyar Állami Operaház" kétoldalas Br érem tokban (100mm) + Csillag István ( ) "Székely Mihály emlékérem" az Állami Operaház művészeinek díjazására alapított Fészek Művészklub nagyméretű, kétoldalas Br plakettje adományozói dísztokban (175mm) "Székely Mihály Zenei Napok Jászberény" egyoldalas, ezüstözött fém emlékérem tokban (60mm) T:1,1-, db-os szocialista propaganda emlékérem tétel tokokban, közte "Eredményes Szakszervezeti Munkájáért" zománcozott Br plakett eredeti tokban (91x89mm) T:1-, db-os vegyes szocialsita plakett, emlékérem, jelvény, díszdoboz tétel, közte "Diósgyőri Vasmű Emlékérem" fém jelvény, ~1976. "Eredményes propaganda munkáért" Br emlékérem adományozói okirattal (70mm) T:2, db-os vegyes emlékérem tétel, közte Reményi József ( ) "A Magyar Királyi Operaház 50 éves fennállásának emlékére" Br emlékérem (70mm) T:2,2- HPII db-os vegyes magyar emlékérem tétel, közte Berán Lajos ( ) "Luther Márton" Br emlékérem. "D LUTHER MÁRTON BIBLIAFORDÍTÁSA NÉGYSZÁZ ÉVES / MINDEN NÉPNEK A MAGA NYELVÉN - JÁNOS JEL XIV:6" (41mm), Szentesy Hiesz Géza ( ) DN "Bartók" fém dalos érem füllel (24mm) T:vegyes db-os vegyes magyar emlékérem tétel, közte Berán Lajos ( ) "Jókai Mór - A Nagy mesemondónak hálás nemzete" Br emlékérem (36mm); "II. Ottó Magyarország örökös királya / Bizalmam az ősi erényben" Br emlékérem (32mm) T:vegyes db klf emlékérem, plakett, közte "Tiszta Virágos Debrecenért év" jelzett Br plakett (118mm), DN "Sopron" kerémia plakett (115x97mm) T:2, db-os vegyes emlékérem, plakett tétel, "Honvéd Sportversenyek / Hds. terepfutó csap. bajn. III." Br díjplakett (60x51mm), "XII. Megyei Nyári Úttörő Olimpia, Pápa" Br plakett (127x92mm) T:vegyes db-os emlékérem tétel, benne Fritz Mihály (1947-) "III. Tisza Kupa Debrecen 1988", "1979. Bányászattörténeti Gyűjtemény megnyitása Oroszlány / Segédakna 1937", "Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület Közgyűlés Miskolc 1986 / Born Ignác", "Pápa Tanítóképző 1996", "Országos Műszaki Információs Központ és Könyvtár 100 éves " T: db-os vallási témájú érem tétel, benne 2db Madarassy Walter ( ) érem: "Szent István / Szent Jobb" Br emlékérem + "Ludovico Chigi Albani a Szent János lovagrend nagymestere", valamint Kiss Nagy András ( ) "II.János Pál pápa / A Magyarok Nagyasszonya kápolnájának felszentelése" alkalmából kiadott Br emlékérem tokban T: db-os vegyes magyar és külföldi emlékérem, plakett és díjérem tétel, mindegyik tokban, közte "Vasas SC " Br emlékérem eredeti tokban (70mm); DN "Vízilabda MNK. III." részben zománcozott fém díjplakett dísztokban (69x94mm) T:vegyes, egy sérült db-os érem tétel, benne Berán Lajos ( ) "Budapesti Emlék" Br emlékérem, Sz. Egyed Emma (1935-) "XXVI. Nemzetközi Diákjátékok Sopron" Br emlékérem, Renner Kálmán ( ) "Sopron 700 éves" Br emlékérem, "Békéscsaba / Városunkért" Br emlékérem T: db-os emlékérem tétel, benne Borsos Miklós ( ) "Fiziológiai Tudományok XXVIII. Nemzetközi Kongresszusa Budapest" Br emlékérem, Iván István ( ) DN "Kőszeg - Jurisich Miklós" Br emlékérem, Lapis András (1942-) "Kertészeti Élelmiszeripari Kiállítás - Mathiász János / Hírösnapok Kecskemét" Br emlékérem, Szentirmai Zoltán (1941-) "Atlétikai Európa-bajnokság Budapest", "Schréder Rezső / 100 éves a Fémkohászattani Tanszék" Br emlékérem. Szign.: Kovács, "Pécsi Általános Kiállítás 1888 / Elismerés az érdemnek" Br emlékérem T: db-os emlékérem és plakett tétel magyar labdarúgás témában, egy kivételével mind tokban, közte ~1961. "60 éves a Magyar Labdarúgók Szövetsége" Zn plakett dísztokban (63x63mm), "MTK-VM Sportklub / 100 éves" fém emlékérem dísztokban (70mm) T:vegyes DN 8db klf "Szent György" fém érem T:2,2-, db-os vegyes emlékérem, közte Renner Kálmán ( ) "Sopron 700 éves" Br plakett (60mm) T:vegyes db vegyes emlékérem, replika, közte "Budapest Szent István" Br emlékérem (48x40mm) / with replica medals T:vegyes DN 9db klf "Szent György" fém érem T:2,2-, db-os vegyes magyar vállalati, gyéri emlékérem tétel, közte fém Lenin fej (~115x95mm), Kovács Dezső (1921-) "Csepeli Csőgyár / Csepel Vas és Fémművek - 50 éves a magyarországi csőgyártás" Br emlékérem (70mm) T:2, db magyar és osztrák emlékérem, közte "Magyar Emlék Pénz- Emlékül az évi Országgyűlés megnyitására / A Buda Pesti Koronázás Emlékül" ezüstözött Br emlékérem (39mm), "Ezredéves Történetünk Ezredekre Remény Nekünk" millenniumi Br emlékérem "Steiner Ármin" gyártói jelzésével (32,5mm) T:vegyes db-os vegyes magyar és külföldi emlékérem, replika tétel, közte "Spartacus turisták - II. Rákóczi Ferenc jubileumi emléktúrák" aranyozott fém plakett (49x40mm) / with replica medals T:vegyes

19 Lindner és Kobra termékek teljes választékban megrendelhetők irodánkban vagy weboldalunkon db vegyes emlékérem, plakett, közte DN "Heves Megyei Tanácsi Építőipari Vállalat Eger" Br plakett (114x72mm) T:vegyes db-os vegyes magyar emlékérem tétel, közte Kákonyi István ( ) "Zipernowsky Károly - Villamosmérnöki Kar / Budapesti Műszaki Egyetem" fém emlékérem "BME" tokban (40mm); "Barcelona-magyar csapat" emlékérem bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzéssel T:vegyes db-os érem tétel, benne Lajos József (1936-) DN "A Fővárosi Polgári Védelem fejlesztéséért" Br érem tokban, "Kiváló Lövészetért - MHSZ Lőpavilon", "Országos Ifjúsági Honvédelmi Napok", "Kilián György Seregszemle", "Magyar Néphadsereg - 5. Szanatórium - 10 év Balatonfüred" T: db-os vegyes szocialista vállalati, intézményi emlékérem, plakett tokokban, közte "Fővárosi Nyomdaipari Vállalat / Becsületes munka emlékére " fém emlékérem (50mm) T:2, db vegyes magyar, közte "Kutas Galéria" Br névjegyérem (42mm), DN "Pécsvárad" Br emlékérem (58mm) T:2, db-os vegyes magyar emlékérem tétel, főleg városi témában, közte Csúcs Viktória (1934-) DN "Kalocsa" Br emlékérem, Fritz Mihály (1947-) "Szeged / Déri Miska Szakközépiskola " Br emlékérem T:vegyes db-os vegyes emlékérem, díjérem tétel, közte "MOM SK Természetbarát Szakosztály" Br plakett (94x53mm) T:2, db-os vegyes, főleg magyar emlékérem, közte "Huszonötödik Nemzetközi Maratoni Verseny" Br emlékérem (60mm) T:2, db-os vegyes magyar emlékérem tétel, közte Bajnok Béla (1937-) "Magyar Köztársaság kikiáltása emlékére" Br emlékérem (42mm); ~1980. "A Magyar Népköztársaság Külügyminisztériuma - 30 év a szocialista diplomáciáért" aranyozott fém emlékérem (50mm) T:vegyes db-os emlékérem tétel, benne "Országos Nyári Gyümölcs és Zöldség Kiállítás Nagykőrös 1968", "Lenin Kohászati Művek Diósgyőr", "Gépipari Tudományos Egyesület", "66. Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár 1967", "Lehel - 30 éves a hűtőgépgyár", "Hungexpo", "100 éves a Láng Gépgyár" T:1-, db-os vegyes magyar emlékérem tétel, közte Kósa István (1953-) "Richter Gedeon RT Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" aranyozott fém emlékérem (42,5mm); Csíkszentmihályi Róbert (1940-) " Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem (42mm) T:vegyes db-os vegyes szocialista plakett tétel, főleg tokokkal, közte DN "Országos Diáknapok Sopron" Br plakett tokban. Szign.: RK (80mm), "Bizományi Kereskedőház és Záloghitel Rt / Emlékül" Br emlékérem (60mm) T:vegyes db-os vegyes magyar emlékérem tétel, közte Lapis András (1942-) "100 éve épült újjá a szegedi Tanácsháza" fém emlékérem (42,5mm); "A Csepeli Fémmű alapításának 100 éves évfordulója emlékére" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:vegyes db-os vegyes magyar emlékérem tétel, közte Kiss Sándor ( ) "Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula" Br emlékérem (42,5mm); "MÉE - Szent István dénár" Br emlékérem (42,5mm) T:vegyes db-os vegyes magyar emlékérem és zseton tétel, közte "A Magyar Tanácsköztársaság 60. évfordulója emlékére " Br emlékérem (42,5mm); Tóth Sándor (1933-) DN "Szabolcs-Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal / Nyírbátor 1279" Br emlékérem (40mm) T:vegyes db-os vegyes emlékérem, lemezérem tétel, közte Iván István ( ) "Az Állami Déryné Színház 20. évfordulójára" Br emlékérem (50mm), Fritz Mihály (1947-) DN "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" Br emlékplakett (42,5mm) T:2, db-os vegyes magyar emlékérem tétel, közte Szolláth György (1927-) "MÉE XII. Vándorgyűlése / Marcus Aurelius" Br emlékérem (42,5mm); Bognár György (1944-) "Magyar Vasút Éve Európában, Pest-Buda" Br emlékérem (42,5mm); Somorjai László (1949-) DN "Sopron" Br emlékérem (32mm) T:vegyes db-os vegyes magyar emlékérem tétel, közte Lapis András (1942-) DN "Gyulai Várszínház" Br emlékérem (42,5mm); Asszonyi Tamás (1942-) " / 100 éves a Magyar Vöröskereszt" ezüstözött fém emlékplakett (40mm); Bognár György (1944-) "Bizományi Áruház Vállalat 40 év / M. Theresia Alapíttatott" Br emlékérem (42,5mm) T:vegyes db-os vegyes magyar emlékérem tétel, közte Somorjai László (1949-) DN "Székesfehérvár" ezüstözött fém emlékérem (32mm); "Böhler 100 éve Magyarországon" Ag emlékérem (31,1g/0.925/42,5mm) T:vegyes db-os emlékérem és plakett tétel főleg mezőgazdasági kiállítási emlékérmekkel, közte "67. Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás Budapest" Br plakett (80x60mm) T:vegyes Modern utánveretek, fantáziaveretek ifj. Szlávics László (1959-) "Nagy Magyarok / Szent István " aranyozott fém emlékérem tanúsítvánnyal és tájákoztatóval (40mm) T:PP

20 30599.Ifj. Szlávics László (1959-) "Nagy Magyarok / Petőfi Sándor" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal, tájékoztatóval (40mm) T:PP felületi karc "A magyar festészet remekművei / Feszty Árpád A magyarok bejövetele" aranyozott, multicolor fém emlékérem tanúsítvánnyal, tájékoztatóval (35x60mm) T:PP "A magyar festészet remekművei / Munkácsy Mihály - Krisztus Pilátus előtt" aranyozott, multicolor fém emlékérem tanúsítvánnyal, tájékoztatóval (35x60mm) T:PP DN "Emlékérem az euróövezet országainak közös valutájáról - Vatikán" aranyozott, ezüstözött Cu-Ni emlékérem sorszámozva (35,1mm) T:PP DN "A legértékesebb magyar érmék - Károly Róbert aranyforintjának replikája" aranyozott Cu emlékérem tájékoztatóval és tanúsítvánnyal (40mm) T:PP DN 50Ft "Nagy Magyarok / Kazinczy Ferenc" multicolor emlékérme sorozatból, ezüstözött Cu-Ni + DN 200Ft "Londoni Olimpia 2012" multicolor emlékérme sorozatból T: DN 50Ft "Nagy Magyarok / Kodály Zoltán, Csontváry- Kosztka Tivadar" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, ezüstözött Cu-Ni T: DN 50Ft "Nagy Magyarok / Bartók Béla, Erdő Péter" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, ezüstözött Cu-Ni T: DN 200Ft "Békéscsaba + "Szolnok" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, CuNi T: DN 200Ft "Nyíregyháza" + "Salgótarján" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, CuNi T: DN 200Ft "Szeged" + "Szekszárd" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, CuNi T: Amerikai Egyesült Államok $ "Dupla Sas" aranyozott Ag replika emlékérme tanúsítvánnyal, tájékoztatóval (10g/0.999) T:PP USA Dollars "Double Eagle" gilt Ag replica coin with certificate and information (10g/0.999) C:PP Amerikai Egyesült Államok $ "Szabadság dollár" Ag replika emlékérme tanúsítvánnyal és tájékoztatóval (20,16g/0.999/40mm) T:PP USA $ "Liberty dollar" Ag replica coin with certificate and information (20,16g/0.999/40mm) C:PP Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek "Nemzetközi Gyermekév" alkalmára kiadott Au bélyegérem (3.80g/0.585) T:2 (PP) oxidáció Hungary "International Year of the Child" commemorative gold stamp medallion (3.83g/0.585) C:XF (PP) oxidation Ft Au "II. János Pál pápa látogatása" dísztokban tanúsítvánnyal (6,98g/0.986) T:PP fo., felületi karc Hungary Forint Au "Visit of Pope John Paul II" in box with certificate (6,98g/0.986) C:PP spotted, sligthly scratched Adamo EM Kanada $ Au "II. Erzsébet" (15,6g/0.999) T:2 Canada Dollars Au "Elizabeth II" (15,6g/0.999) C:XF Kanada $ Au "II. Erzsébet" (15,6g/0.999) T:2 Canada Dollars Au "Elizabeth II" (15,6g/0.999) C:XF Kanada $ Au "II. Erzsébet" (15,61g/0.999) T:2 Canada Dollars Au "Elizabeth II" (15,61g/0.999) C:XF Külföldi bankjegyek Ausztria ~ db-os vegyes bankjegy néhány szükségpénzzel, K felülbélyegzéssel T:vegyes Austria ~ pcs of mixed banknotes with some emergency notes, with Kronen with overprint C:mixed Ausztria / Osztrák-Magyar Bank K T:III Austria / Österreichisch-Ungarische Bank Kronen C:F Ausztria Sch T:III Austria Schilling C:F Brazília ~ db-os vegyes bankjegy tétel T:I-III Brasil ~ pcs of mixed banknotes C:UNC-F Brazília C (5x), közte sorszámkövetők is + 50C + Németország / Weimari Köztársaság pf T:II,II-,I- Brasil Cruzeiros (5x), with sequential serials + 50 Cruzeiros + Germany / Weimar Republic Pfennig C:XF,VF,AU Brazília ~ db klf bankjegy T:I Brasil ~ pcs of diff banknotes C:UNC Csehszlovákia K (2x) T:II,III Czechoslovakia Korun (2x) C:XF,F Csehszlovákia K "SPECIMEN" perforációval T:III Czechoslovakia Korun with "SPECIMEN" perforation C:F Krause Csehszlovákia K T:III Czechoslovakia Korun C:F Csehszlovákia K festékhibás T:I Czechoslovakia Korun pigment error C:AU Csehszlovákia K "SPECIMEN" perforációval T:I-,II Czechoslovakia Korun with "SPECIMEN" perforation C:AU,XF Csehszlovákia K "SPECIMEN" perforációval T:I- Czechoslovakia Korun with "SPECIMEN" perforation C:AU Csehszlovákia K "SPECIMEN" perforációval T:III ragasztónyom Czechoslovakia Korun perforated "SPECIMEN" C:F gluemark Krause

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 261. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 237. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 27-30.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 244. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 16-19. között.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 248. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 április 13-16. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 245. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 3-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 251. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 június 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 229. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. június 24 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 230. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 9-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 233. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. augusztus 26 és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 279. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 269. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 29 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

Kisárverés 2018 december 8.

Kisárverés 2018 december 8. Kisverés 2018 december 8. Megnevezés tartás db kikiáltási 1. 2. 3. 4. 1.1 Német 5 mka 1966, ½ mka 1905 Ag 1, 3 2 1 000 1.2 Német 1 mka 1972, -82, -85, 10 pfennig 1950, -71, -77. 2 6 600 1.3 Olasz 10 centesimi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXVI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Arany 1869GYF Dukát Au "Álló Ferenc József / Barokk címer" Gyulafehérvár (3.5g)

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árverési lista XXX. Műtárgy és Numizmatika Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Mária Terézia / 1763KM Poltura Cu T/C:F Mária Terézia

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

Kisárverés február 16.

Kisárverés február 16. Kisárverés 2013. február 16. 1. tartás db kikált. ár 1.1. Vegyes európai apró (228) + papír 20 Ft 229 600 2. 2.1 Törökország, 20 kurus 2-3 ph. 2 7 500 2.2. Törökország, II. Mahmud, 2x21/2 piaszter, 2x5

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

51. Numizmatikai gyorsárverés

51. Numizmatikai gyorsárverés 51. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. október 19-20-21-én. Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 310. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben