numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: június óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők június 11-én 10 órától. Utólagos eladás június 8-14-ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 323. gyorsárverésre: június 7. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. aukció: Megtekintés: június 4-7-ig! Tételek átvétele június 11- én 10 órától! 322. aukció elszámolás június 12-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 240 ft / tétel / árverés. A 2. indításnál 120 ft A vásárlói jutalék 22% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Részvények és sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi forgalmi sorok Külföldi emlékveretek, plakettek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek x-es ékszerész nagyító fém testtel, ledes és Uv világítással, új állapotban Nagyító, ~10x-es nagyítás, torzításmentes lencse, 32x48mm. Használt, szép állapotban "Sidpa" szálolvasó nagyító, ~6x-os nagyítás, letámasztható, torzításmentes lencse, műbőrtokban, 40x48mm. Használt, szép állapotban Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T27 100db/cs., 112 x 156 mm Plastic Case for Banknotes T27, 100/pack, 112 x 156 mm Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt de szép állapotban Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt de szép állapotban Az Éremművészeti Intézet éremtartó kazettája 1 kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel használt állapotban Fa éremtartó doboz 12 férőhellyel,kivehető tálcával, használt, szép állapotban Éremtartó kazetta a "Hazám, hazám, te mindenem / Legendás épületek" sorozat számára, kivehető tálcával, összesen 16 férőhellyel. Használt, szép állapotban "Nagy Magyarok" emlékérem sorozathoz készült díszdoboz, 12 férőhelyes kivehető tálcával. Használt, de jó állapotban Gyűrűs érmetartó album, öt darab kettes osztású berakólappal, férőhellyel összesen 60 érme számára. Használ, de jó állapotban Érmetartó album különböző méretű érmék tárolására, összesen 208 férőhellyel. Használt állapotban Hartberger pénztok klf méretben fadobozban, 1200db, (8323) HARTBERGER(R) Assorti-box: 1200 self-adhesive coin holders in a wooden box Lindner Forint- és valutavizsgáló készülék, hálózatról működtethető UV lámpa, új állapotban eredeti dobozában Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus SPECIÁL - változatok, felülbélyegzések, próbák, tervezetek Budapest, 2009, 1. kiadás, Új állapotban Adamovszky István: Magyarország Bankjegyei 1. - A forintrendszer Színes bankjegy katalógus, nagyalakú négygyűrűs mappában. Új állapotban Adamovszky István: Magyarország Bankjegyei 2. - A pengőrendszer Színes bankjegy katalógus, nagyalakú négygyűrűs mappában. Új állapotban Bene Attila: C. Radnitzky. Wiennae - Carl Radnitzky bécsi éremművész élete és alkotásai. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Argumentum Kiadó, Magyar és német nyelvű. Carl Radnitzky érmeinek jegyzékével. Új állapotban. / Attila, Bene: C. Radnitzky. Wiennae - Das leben und die Werke des Wiener Medaillenkünstlers, Carl Radnitzky. Budapest, Hungarian Numismatic Society, Argumentum, Hungarian and German language. Mint condition Bodrogi Péter, Molnár József, Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. A magyar állam rendjelei és kitüntetései a Szent György-rendtől a Nagy Imre-érdemrendig. Bp., 2005, Rubicon. Bontatlan csomagolásban, kiadói kartonált kötés, új állapotban L. Kovásznai Viktória: Reményi József éremművészete. Leíró katalógus Budapest, Akadémia Kiadó, Használt, de szép állapotban Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új állapotú példány! Rádóczy Gyula - Tasnádi Géza: Magyar papírpénzek Danubius Kódex Kiadói Kft., Budapest, A könyv használt, de szép állapotban Q. David Bowers: The Expert's Guide to collecting & investing in rare coins Ian Carradice & Martin J. Price: Coinage in the Greek World. London, Andrew Burnett: Coinage in the Roman World. London, Daphne Nash: Coinage in the Celtic World. London, John S. Davenport: German Talers London, Spink & Son Ltd Használt, jó állapotú könyv, sérülésekkel a borítón David R. Sear: Roman Coins and their values - 4th Revised Edition. London, R.S. Yeoman: A Catalog of Modern World Coins 8th Edition. Western Publishing Company Inc., Racine, Wisconsin, Használt, jó állapotban, gerincén sérülések Német Birodalom "Adolph E. Cahn: Versteigerungs-Katalog No Kunstmedallien - Münzen und Medaillen" német nyelvű árverési katalógus 1918-ból, az anyagról készült képek 12 táblán bemutatva. Használt, korához illő állapotban db német nyelvű katalógus: "Numizmatik Schulpramien der Schweiz Jubilaumpreisliste" 1988 szeptember, 25. jubileumi árverés árlista, Zürich + "Numismatik Gold- und Silbermünzen" 1988 ősz, 26. árverés árlista, Zürich. Használt, de szép állapotúak

4 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! Money Trend 2013/4; 2013/11. Numizmatikai magazin, használt, de jó állapotban Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Budapest DN Magyar Nemzeti Bank "Zsákbetétjegy" 25 Ft-ról (5x) sorszámkövetők Amerikai Egyesült Államok $ "George Bush" fantázia bankjegy T:I USA Dollars "Geroge Bush" fantasy banknote C:UNC Részvények és sorsjegyek Budapest / Pest "A Magyar Királyi Pénzügyminisztérium arany- és ezüst sorsjátéka az Újpesti Katolikus Templom felépítésének javára" 50kr értékben T:I Budapest / Pest "A Magyar Királyi Pénzügyminisztérium arany- és ezüst sorsjátéka az Újpesti Katolikus Templom felépítésének javára" 50kr értékben T:I Budapest "Egyházi Műemlék Alap" sorsjegykölcsön 5Ft-ról a lipótvárosi bazilika felépítésére és egyházi műemlékek fenntartására, bélyegzéssel (3x) T:III Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyereménykötvénye 100K-ról (4x) szárazpecséttel, nyereményszelvénnyel T:II Budapest "Tanuló Sorsjegy" 1K értékben, felülbélyegzéssel T:I Budapest "Tanuló Sorsjegy" 1K értékben, felülbélyegzéssel T:I Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" 100K-ról szóló nyereménykötvénye, felülbélyegzéssel T:II Budapest "Magyar Tisztviselők Takarékpénztára Részvénytársaság" bemutatóra szóló részvénye 250K-ról (2x) sorszámkövetők, szárazpecséttel és szelvényekkel T:II Jászladány "Jászsági Helyi Érdekü Vasut Részvénytársaság" részvénye 200K-ról (5x) sorszámkövetők T:I-,II fo Budapest "A Temes- és Somogy-vármegyei Egyesült Helyi Érdekű Vasutak Részvénytársaság" 3 1/2%-os elsőbbségi kötvénye 4000K-ról (2x), magyar, német és angol nyelven, szárazpecséttel és szelvényekkel T:III "Budapest Székesfőváros" kötelezvénye 1000K-ról magyar és német nyelven, szelvényekkel és szárazpecséttel T:II "Budapest Székesfőváros" kötelezvénye 200K-ról magyar és német nyelven, szárazpecséttel T:II Esztergom Névre szóló üzletrész "Esztergomi Fogyasztási és Értékesítő Szövetkezet" felülbélyegzéssel T:II,II- fo Budapest "Gróf Csáky László Prakfalvi Vas- és Acélgyár Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, rajta "Gróf Csáky László Ajax Acélművek" bélyegzéssel, szárazpecséttel, az egész bekeretezve, valamint a szelvényei külön bekeretezve T:III Budapest "Ganz és Társa-Danubius Gép-, Waggon- és Hajó-Gyár Részvénytársaság" névre szóló öt részvénye egyenként K-ról, magyar és német nyelvű, szárazpecséttel, bélyeggel és bélyegzésekkel, szelvényekkel T:III Budapest "Magyar Nemzeti Bank" magyar, angol, francia, német és olasz nyelvű részvénye 100 Arany Koronáról, szárazpecséttel és szelvényekkel T:III Budapest "Rimamurány-Salgó-Tarjáni Vasmű Részvény-Társaság" öt részvénye egyenként 50P-ről, összesen 250P-ről, szárazpecséttel és bélyegzésekkel, szelvényekkel T:II Budapest "Rimamurány-Salgó-Tarjáni Vasmű Részvény-Társaság" tíz részvénye egyenként 50P-ről, összesen 500P-ről, szárazpecséttel és bélyegzésekkel, szelvényekkel T:III Budapest "Belvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" öt részvénye egyben 250P-ről (2x), sorszámkövetők szárazpecséttel és szelvényekkel T:II Budapest "Belvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" öt részvénye egyben 250P-ről (2x), sorszámkövetők, szárazpecséttel és szelvényekkel T:II Mátranovák "Mátranováki Fogyasztási és Értékesítő Szövetkezet" névre szóló részvénye 10P-ről, szelvényekkel T:III Budapest "Salgó-Tarjáni Kőszénbánya-Részvény-Társulat" huszonöt részvénye egyenként 30P-ről, összesen 750P-ről, magyar, német, francia és angol nyelven, szárazpecséttel és bélyegzéssel, szelvényekkel T:III fo "Kunszentmiklós-Dabas-Szabadszállási Takarékpénztár" részvényeihez tartozó szelvényutalványok (20x) sorszámkövetők T:II Budapest "Rimamurány-Salgó-Tarjáni Vasmű Részvény-Társaság Budapesten" részvényutalványa öt darab 50P értékű részvényhez, szárazpecséttel és bélyegzésekkel, szelvényekkel + Budapest "Részvénytársaság Villamos és Közlekedési Vállalatok Számára" részvényelismervény öt darab, 100P értékű részvényről, szárazpecséttel és bélyegzésekkel, szelvényekkel T:II-III Budapest "Salgó-Tarjáni Kőszénbánya Részvény-Társulat" részvényutalványa 30P értékű részvényről, szárazpecséttel és bélyegzéssel, szelvényekkel + Budapest "Salgó-Tarjáni Kőszénbánya Részvény-Társulat" részvényutalványa huszonöt darab 30P értékű részvényről, szárazpecséttel és bélyegzéssel, szelvényekkel + Budapest "Salgó-Tarjáni Kőszénbánya Részvény-Társulat" részvényutalványa száz darab 30P értékű részvényről, szárazpecséttel és bélyegzéssel, szelvényekkel T:III

5 30061.Budapest "Ganz és Társa Villamossági, Gép, Waggon- és Hajógyár R. T." névre szóló részvényelismervénye 25P értékű részvényről, szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel T:I-,II "Békekölcsön Igazolás" (5x), harmadik, negyedik, ötödik és hatodik kibocsátásokról "5 éves tervkölcsön" igazolás 850Ft névértékű kötvény jegyzéséről, bélyegzéssel T:III Budapest "A Pedagógusok Eötvös-alapja Szilveszteri Sorsjegye" 4Ft értékben T:II-,III Budapest "A Habselyem Kötöttárugyár 7 éves lejáratú, évi 11% kamatozású árulapbővítő kötvénye" Ft-ról, "MINTA", szelvényekkel + Kiskőrös "Kikőrösi Állami Gazdaság 6 éve lejáratú, évi 11% kamatozású termésfejlesztő kötvénye" Ft-ról, "MINTA", szelvényekkel + Debrecen "Meteor Ruházati Kereskedelmi Vállalat 7 éves lejáratú, változó kamatozású hálózati ügyviteltechnikai korszerűsítés kötvénye" Ft-ról, "MINTA", szelvényekkel T:I Budapest "Konzumbank Részvénytársaság" ideiglenes részvénye Ft-ról, "MINTA", szelvényekkel + ~1990. "Országos Takarékpénztár" alternatív kamatozású letéti jegye és Ft-ról (2xklf) mindkettő "MINTA", szelvényekkel T:I Budapest "Magyar Posta Körzeti Telefonkötvénye" Ft-ról, "MINTA", szelvényekkel T:I ~1990. "A Biztonságos Befektetések Nemzetközi Szervezete" tőkejegy Ft értékben (3x), mindhárom kitöltetlen T:I Esztergom "Strigonium Idegenforgalmi Befektető Részvénytársaság" részvénye Ft-ról T:I "Bongó" sorsjegy 10Ft értékben (3x) T:II-III DN "Hódos sorsjegy - Álomautók" sorozatának "MINTA" felülnyomású darabjai (10xklf) T:I db-os vegyes magyar részvény tétel, közte Budapest "Központi Sajtóvállalat Részvénytársaság" részvénye 25K-ról; Abádszalók "Az Abádszalóki Takarékpénztár Részvénytársaság" 10 részvénye egyeként 10P-ről; mind szelvényekkel T:I-,III db-os vegyes használt sorsjegy tétel különféle darabokkal, közte "Katica" minta sorsjegy T:II db-os vegyes kaparós sorsjegy tétel, használtak T:II db-os vegyes állatos sorsjegy tétel, használtak T:vegyes db vegyes, részvényekhez tartozó szelvény, magyar és külföldi darabokkal is T:vegyes Több darabos szelvény tétel többek között "Kunszentmiklós-Dabas-Szabadszállási Takarékpénztár", "Keleteurópai Forgalmi Bank", "Alföldi Első Gazdasági Vasút Részvénytársaság" részvényeihez Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I- Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:AU Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I- Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:AU Bécs "K. K. Privil. Allgemeine Oesterreichische Boden-Credit-Anstalt" adósságkötvénye 100 osztrák értékű guldenről, bélyegzéssel, szelvényekkel "K. K. Privil. Allgemeine Oesterreichische Boden-Credit-Anstalt" adósságkötvény nyereményszelvénye db klf külföldi részvény, közte Franciaország / Párizs "Société de navigation Transocéanique" részvény 500Fr-ról, szárazpecséttel, bélyegzésekkel és szelvényekkel T:II Papír és fém szükségpénzek Komárom kr 3mm-es betűkkel T:III,III- Hungary / Komárom Kreuzer 3mm wide letters C:F,VG Adamo KOM db klf váltó, közte 2db kitöltetlen, a kitöltöttek között "Első Magyar Általános Biztosító Társaság" T:I-,II,III- szakadás Hajmáskér / Hadifogolytábor K + 2K mindkettő 1. kiadás T:I,I- Adamo HHH-1.1,HHH Ostffyasszonyfa / hadifogolytábor június 1. 10f arab sorozat- és sorszámmal T:I Szeged f "Pécs Törvényhatósági Jogú Város Házipénztára" pénztárjegye f "Pécs Törvényhatósági Jogú Város Házipénztára" pénztárjegye T:III Budapest f "Vörös Ujság" T:I db-os vegyes kitöltött váltó tétel, közte Budapest és Simontornya T:II Budapest "Országos Kárrendezési és Kárpótlási Hivatal" kárpótlási jegye 1000Ft-ról (3x), "H" sorozat, sorszámkövetők T:I K "Balatoni Korona" helyi pénz K "Balatoni Korona" helyi pénz K "Balatoni Korona" helyi pénz K "Balatoni Korona" helyi pénz K "Balatoni Korona" helyi pénz K "Balatoni Korona", helyi pénz, mindegyik bankjegy "000000" sorszámmal, "MINTA" perforációval, hologramos kétnyelvű "AZ UTALVÁNY ÉRVÉNYES DECEMBER 31-IG" matricával T:I DN 25c "Grand Casino Budapest" fém zseton (4x) T: DN "Csavarárugyár Ebédjegy" Al zseton (31mm) T:

6 Nézzen körül webshopunkban is! db-os vegyes zseton és bárca tétel, közte "Budapest Zoo" és "Magyar Karaván Camping Club" T: Ausztria 186?. Kitöltetlen váltó T:III sérült sarok Austria 186?. Unused exchange bill C:F damaged corner Ausztria db-os papír szükségpénz tétel T:I,I- Austria pcs of paper necessity notes C:UNC,AU Ausztria db-os papír szükségpénz tétel T:I,I- Austria pcs of paper necessity notes C:UNC,AU Kína ~ db klf rizs- és közlekedési jegy(?) T:I,I- China ~ pcs of diff rice and transport coupons(?) C:UNC,AU Venezuela DN 0.55B "UPU Nemzetközi Válaszdíjszelvény" T:1- Venezuela ND 0.55 Bolivares "UPU International Reply Coupon" C:AU Magyar bankjegyek G vízjellel, szárazpecsét T:III- szakadás Austrian Empire Gulden with watermark, embossed stamp C:VG tear Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:III kis szakadások Ft "Kossuth bankó" + 5Ft vörösesbarna kr "Kossuth Bankó" T:III,III- ly., anyaghiány Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna, üvegezett keretben T:III- szakadás Adamo G Ft vörösesbarna nyomat + 10Ft "Kossuth bankó" T:III-,IV K (3x) T:III fo K (10x) felülbélyegzésekkel, közte több darabon "NEISPRAVNA" T:II-,III,III K "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel K nyomdahely nélkül, "T.W." jelöléssel K "2ab*" T:III K (10x) felülbélyegzésekkel, közte több darabon "NEISPRAVNA" és városi felülbélyegzések T:III,III K "Magyar Pénzjegynyomda Rt." nyomdahely jelöléssel T:I P BP (23xklf) T:III P (8x) sorszámkövetők T:I P (15x) T:III P (30x) T:II-,III P (30x) T:II-,III P-1000P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (8xklf) T:III-IV P (4x) T:III,III BP AP T:I AP (2x) sorszámmal illetve sorszám nélkül AP (2x) sorszámmal illetve sorszám nélkül AP (2x) sorszámmal illetve sorszám nélkül AP (2x) sorszám nélkül AP (2x) sorszámmal illetve sorszám nélkül AP sorszám nélkül T:III,III AP fölfelé eltolódott nyomat T:II AP vízjeles papíron, fordított címer T:II AP nem kamatozó Pénztárjegy "Másra Át Nem Ruházható", "Magyar Királyi Postatakarékpénztár" felülbélyegzéssel T:IV db-os vegyes adópengő tétel T:III,III Ft T:I-,II / Hungary Forint C:AU,XF Adamo F Ft T:III,III Ft T:III,III Ft (2x) T:III,III- Adamo F Ft (3x) T:I-,II Ft + 20Ft T:I-,II szép papír Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft (2x) sorszámkövetők T:II Ft T:III szép papír Ft (6x) közte egy közeli sorszámú pár T:II,II Ft "Millennium" (3x) eredeti, bontatlan csomagolásban, sorszámkövetők T:I Adamo F56A Ft "Millenium" festékhiány a bal alsó sorszámban, bontatlan díszcsomagolásban T:I Adamo F56A

7 Ft "EB" T:I Ft "50. évforduló október 23." "EB" sorozatjellel T:I Ft "50. évforduló október 23." (5x) sorszámkövetők, "EC" sorozatjellel T:I Ft "50. évforduló október 23." "EC" Ft "EA" Ft "EB" Ft "ED"T:I Ft "50. évforduló október 23." "EC" FT "CB" T:I,II Ft (3x) sorszámkövetők "EB" T:I Ft "CB" a tervező, Vagyóczky Károly aláírásával T:I Vegyes: Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna + Románia L T:IV,III db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel, közte K "7000" feletti sorszámmal T:III,III db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel, közte Ft T:II,III db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:II,III Vegyes 16db-os pengő és adópengő bankjegy tétel (14xklf) T:III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III Vegyes 26db-os pengő bankjegy tétel, mind klf, közte "Vöröshadsereg Parancsnoksága" bankjegyek is T:III,III db-os vegyes pengő tétel T:III,III db-os vegyes pengő tétel T:III,III db-os vegyes pengő tétel T:III,III Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "Géza herceg" (0,76g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Duke Geza" (0,76g) C:XF,VF Huszár: 18., Unger I.: Denár Ag "Kálmán" (0,5g) T:1- kis patina / Hungary Denar Ag "Coloman" (0,5g) C:AU small patina Huszár: 37., Unger I.: Denár Ag "Kálmán" (0,4g) T:2 kis ph. Hungary Denar Ag "Coloman" (0,4g) C:XF small edge error Huszár: 39., Unger I.: Denár Ag "Kálmán" (0,34g) T: Denar Ag "Coloman" (0,34g) C:AU Huszár: 40., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,38g) T:1,1- Hungary Denar Ag "Stephen II" (0,38g) C:UNC,AU Huszár: 91., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,38g) T:1- Hungary Denar Ag "Stephen II" (0,38g) C:AU Huszár: 76., Unger I.: Denár Ag "II. Béla" (0,42g) T:1- Hungary Denar Ag "Bela II" (0,42g) C:AU Huszár 50., Unger I.: Denar Ag "II. Béla" (0,26g) T:2 Hungary Denar Ag "Bela II" (0,26g) C:XF Huszár: 89., Unger I.: Denár Ag "II. Béla" (0,46g) T:1- Hungary Denar Ag "Bela II" (0,46g) C:AU Huszár 50., Unger I.: Denár Ag "II. Béla" (0,32g) T:2 Hungary Denar Ag "Bela II" (0,32g) C:XF Huszár: 99., Unger I.: Denár Ag "II. Béla" (0,22g) T:2- repedés Hungary Denar Ag "Bela II" (0,22g) C:VF crack Huszár: 102., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,25g) T:1- Hungary Denar Ag "Géza II' (0,25g) C:AU Huszár: 152., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,22g) T:1- Hungary Denar Ag "Géza II' (0,22g) C:AU Huszár: 150., Unger I.: Denár Ag "III. Béla" (0,22g) T:2,2- patina Hungary Denár Ag "Béla III" (0,22g) C:XF,VF patina Huszár: 116., Unger I.: Denar Ag "III. Béla" (0,2g) T:2- Hungary Denar Ag "Bela III" (0,2g) C:VF Huszár: 69., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (1,22g) T:2- Huszár 73., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,18g) T:2 Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,18g) C:XF Huszár: 192., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,71g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Béla IV" (0,71g) C:XF,VF Huszár: 320., Unger I.: Garas Ag "Károly Róbert" (3,4g) T:2-,3 kis rep. / Hungary Groschen Ag "Charles I" (3,4g) C:VF,F small crack Huszár: 448., Unger I.:355.g Denár Ag "I. Nagy Lajos" (0,47g) T:2 Hungary Denar Ag "Louis I" (0,47g) C:XF Huszár: 535.; Unger I.: Denár Ag "I. Nagy Lajos" T:2- Huszár 547.,Unger I.:

8 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! Denár Ag "Mária" (0,5g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Maria" (0,5g) C:XF,VF Huszár: 569., Unger I.: 443.q Denár Ag "Zsigmond" (0,64g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Sigismund" (0,64g) C:XF,VF Huszár: 578., Unger I.: 450.d Dénár Ag "I. Mátyás" (0,44g) T:3 Huszár: 710., Unger I.: 558.l K-h Denár Ag "II. Ulászló" (0,53g) T:1- Hungary K-h Denar Ag "Wladislaus II" (0,53g) C:AU Huszár: 805. Unger I.: 641.a K-H Denár Ag "II. Ulászló" (0,58g) T:2 ph. Hungary 1504K-H Denar Ag "Wladislaus II" (0,58g) C:XF edge error Huszár: 811., Unger I.:646.b L-K Denár Ag "II. Lajos" (0,5g) T:2 kis peremhiány Hungary 1527L-K Denari Ag "Louis II" (0,5g) C:XF small part of edge missing Huszár: 841., Unger I.: 673.u K-T Denár Ag "Szapolyai János" (0,5g) T:1-,2 lapkahiba Hungary 1527K-T Denar Ag "John I" (0,5g) C:AU,XF planchet error Huszár: 881, Unger I.: 699.l K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" T:2,2- rep. Hungary 1528K-B Denar Ag "Ferdinand I" C:XF,VF cracked Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,55g) T:2 enyhén hullámos Hungary 1538K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,55g) C:XF slightly wavy Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,49g) T:2 patina Hungary 1549K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,49g) C:XF patina Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,49g) T:2,2- Hungary 1551K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,49g) C:XF,VF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,5g) T:2 Hungary 1553K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,5g) C:XF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B 1/4 Tallér Ag "Rudolf" (6,77g) T:2- ph. / Hungary 1585K-B 1/4 Thaler Ag "Rudolf" (6,77g) C:VF edge error Huszár: 1046., Unger II.: K-B Denár Ag "Rudolf" (0,41g) T:2,2-1587K-B Denar Ag "Rudolf" (0,41g) C:XF,VF Huszár: 1059., Unger II.: 811.a Erdélyi Fejedelemség 1610N-B Garas Ag "Báthori Gábor" Nagybánya (2,02g) T:2,2- juszt. / Principality of Transylvania 1610N-B Groschen Ag "Gabriel Bathori" Baia Mare (2,02g) C:XF,VF just. Unger (Erdély).: Erdélyi Fejedelemség 1611N-B Garas Ag "Báthori Gábor" Nagybánya (1,4g) T:2,2- / Principality of Transylvania 1611N-B Groschen Ag "Gabriel Bathori" Baia Mare (1,4g) C:XF,VF Unger (Erdély).: K-B Denár Ag (0,43g) K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,53g) T:2,2- Hungary 1616K-B Denar Ag (0,43g) K-B Denar Ag "Matthias II" (0,53g) C:XF Huszár: 1141., Unger II.: K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,43g) T:2 Hungary 1619K-B Denar Ag "Matthias II" (0,43g) C:XF Huszár: 1141., Unger II.: Erdélyi Fejedelemség Garas Ag "Bethlen Gábor" (1,1g) T:2 / Principality of Transylvania Groschen Ag "Gabriel Bethlen" (1,1g) C:XF Unger (Erdély).: 265.b Erdélyi Fejedelemség 1622K-B Denár Ag "Bethlen Gábor" Körmöcbánya (0,52g) T:2,2- ph. / Principality of Transylvania 1622K-B Denar Ag "Gabriel Bethlen" Kremnitz (0,52g) C:XF,VF edge error Unger (Erdély).: 272.a Erdélyi Fejedelemség 1623B-Z 24kr Ag "Bethlen Gábor" (3,64g) T:2-,3 / Principality of Transylvania 1623B-Z 24 Kreuzer Ag "Gabriel Bethlen" (3,64g) C:VF,F Huszár (Erdély): Erdélyi Fejedelemség 1626N-B Széles Garas Ag "Bethlen Gábor" Nagybánya (2,29g) T:2- patina / Principality of Transylvania 1626N-B Groschen Ag "Gabriel Bethlen" Baia Mare (2,29g) C:VF patina Unger (Erdély).: 261.a K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,28g) T:2- Hungary 1630K-B Denar Ag "Ferdinand II" (0,28g) C:VF Huszár: 1205., Unger II.: 916.c K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,49g) T:2,2- Hungary 1633K-B Denar Ag "Ferdinand II" (0,49g) C:XF,VF Huszár: 1205., Unger II.: 916.c K-B 6kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (2,94g) T:2,2- / Hungary 1667K-B 6 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (2,94g) C:XF,VF Huszár: 1450., Unger II.: K-B 6kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (3,2g) T:1-,2 kis ph. / Hungary 1671K-B 6 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (3,2g) C:AU,XF small edge error Huszár: 1450., Unger II.: K-B 3kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (1,45g) T:1-,2 / Hungary 1675K-B 3 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (1,45g) C:AU,XF Huszár: 1465., Unger II.: kr Ag "I. Lipót" Pozsony (5,6g) T:2 ph. / Hungary Kreuzer Ag "Leopold I" Bratislava (5,6g) C:XF edge error Huszár: 1441., Unger II.: 1068.a K-B 15kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (6,23g) T:2 / Hungary 1678K-B 15 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (6,23g) C:XF Huszár: 1425., Unger II.: 1060.a K-B 15kr Ag "I. Lipót" (5,65g) T:2-,3 Hungary 1689K-B 15 Kreuzer Ag "Leopold I" (5,65g) C:VF,F Huszár: 1427., Unger II.: K-B 15kr Ag "I. Lipót" (5,65g) T:2-,3 patina Huszár: 1428., Unger II.: 1064.a

9 K-B Tallér Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (28,58g) T:2- kis ph., juszt. / Hungary 1692K-B Thaler Ag "Leopold I" Kremnitz (28,58g) C:VF small edge error, just. Huszár: 1373., Unger II.: K-B Tallér Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (28,21g) T:2- ph., kis anyagfelesleg / Hungary 1693K-B Thaler Ag "Leopold I" Kremnitz (28,21g) C:VF edge error, small excess material Huszár: 1373., Unger II.: N-B/ICB 1kr Ag "I. Lipót" Nagybánya (0,66g) T:2,2- / Hungary 1699N-B/ICB 1 Kreuzer Ag "Leopold I" Baia Mare (0,66g) C:XF,VF Huszár: 1491., Unger II.: 1098.b K-B Rézpoltúra "II. Rákóczi Ferenc" (2,35g) T:3 Hungary Poltura "Francis II Rákóczi" Kremnitz (2,35g) C:F Huszár: 1549., Unger II.: 1139.a Német Államok / Szilézia 1706FN 3kr Ag "I. József" Boroszló (1,44g) T:2- kis patina / German States / Silesia 1706FN 3 Kreuzer Ag "Joseph I" Breslau (1,44g) C:VF slight platina Krause KM# Poltura Ag "I. József" (1,02g) T:2 / Hungary Poltura Ag "Joseph I" (1,02g) C:XF Huszár: 1579., Unger II.: K-B Tallér Ag "III. Károly" Körmöcbánya (28,13g) T:2-,3 fülnyom / Hungary 1726K-B Thaler Ag "Charles III" Kremnitz (28,13g) C:VF,F ear mark Huszár: 1604., Unger III.: N-B 1/4 Tallér Ag "III. Károly" Nagybánya (7,12g) T:2 ph. / Hungary 1739N-B 1/4 Thaler Ag "Charles III" Baia Mare (7,12g) C:XF edge error Huszár: 1623., Unger II.: K-B Denár Ag "Mária Terézia" Körmöcbánya (0,64g) T:2-,3 / Hungary 1746K-B Denar Ag "Maria Theresia" Kremnitz (0,64g) C:VF,F Huszár: 1746., Unger II.: K-B Poltura Ag "Mária Terézia" Körmöcbánya (0,8g) T:2 patina / Hungary 1750K-B Poltura Ag "Maria Theresia" Kremnitz (0,8g) C:XF patina Huszár: 1736., Unger III.: K-B Poltura Ag "Mária Terézia" Körmöcbánya. Eltérő körirat (0,79g) T:2,2- kis patina / Hungary 1750K-B Poltura Ag "Maria Theresia" Kremnitz. Different legend (0,79g) C:XF,VF kis patina Huszár: 1736., Unger III.: K-B Denár Ag "Mária Terézia" Körmöcbánya (0,42g) T:2,2- / Hungary 1752K-B Denar Ag "Maria Theresia" Kremnitz (0,42g) C:XF,VF Huszár: 1748., Unger II.: H-A Poltura Ag "Mária Terézia" (0,85g) T:2- / Hungary 1752H-A Poltura Ag "Maria Theresia" (0,85g) C:VF Huszár: 1739., Unger III.: 1263.c K-B 1kr Ag "Mária Terézia" Körmöcbánya (0,79g) T:2 kis patina / Hungary 1758K-B 1 Kreuzer Ag "Maria Theresia" Kremnitz (0,79g) C:XF small patina Huszár: 1744., Unger III.: K-B 17kr Ag "Mária Terézia" Körmöcbánya (6,02g) T:1-,2 / Hungary 1759K-B 17 Kreuzer Ag "Maria Theresia" Kremnitz (6,02g) C:AU,XF Huszár: 1708., Unger III.: 1243.a db-os vegyes magyar rézkrajcár tétel T:2-, Erdély 1764C-A 1/2kr Cu "Mária Terézia" (4,95g) T:2,2- kis ph. / Transylvania 1764C-A 1/2 Kreuzer Cu "Maria Theresia" (4,95g) C:XF,VF small edge error Unger (Erdély).: kr Ag "Mária Terézia" (5,86g) T:2,2- patina / Hungary Kreuzer Ag "Maria Theresia" (5,86g) C:XF,VF patina Unger (Erdély).: PH-KM Poltúra "Mária Terézia" B 3kr Cu + 6kr Cu B 3kr Cu "I. Ferenc" T:2-, kr Ag "Mária Terézia" (3,2g) T:1-,2 kis ph. / Hungary Kreuzer Ag "Maria Theresia" (3,2g) C:AU,XF small edge error Unger (Erdély).: kr Ag "Mária Terézia" eltérő körirat (3,78g) T:2 kis ph. / Hungary Kreuzer Ag "Maria Theresia" different legend (3,78g) C:XF small edge error Unger (Erdély).: 629.var H-G 20kr Ag "Mária Terézia" Gyulafehérvár (6,64g) T:2,2- patina,juszt. / Hungary 1772H-G 20 Kreuzer Ag "Maria Theresia" Alba Iulia (6,64g) C:XF,VF patina,just. Unger (Erdély).: Poltura "Mária Terézia" S 1kr "II. József" B 4kr B 4kr T:3,3- ph., ü K 1kr Cu "Mária Terézia" T:2 patina B Tallér Ag "II. József" Körmöcbánya (27,88g) T:2- / Hungary 1782B Thaler Ag "Joseph II" Kremnitz (27,88g) C:VF Huszár: 1869., Unger III.: B 20kr Ag "II. József" (6,43g) T:2-,3 patina Hungary 1787B 20 Kreuzer Ag "Joseph II" (6,43g) C:VF,F patina Huszár: 1880., Unger III.: 1329.a B 20kr Ag "I. Ferenc" Körmöcbánya (6,64g) T:2 fülnyom / Hungary 1794B 20 Kreuzer Ag "Franz I" Kremnitz (6,64g) C:XF earmark Huszár: 1964., Unger III.: 1375.a B 12kr Ag "I. Ferenc" Körmöcbánya (4,76g) T:1-,2 patina / Hungary 1795B 12 Kreuzer Ag "Franz I" Kremnitz (4,76g) C:AU,XF patina Huszár: 2009., Unger III.: 1394.a B 20kr Ag "I. Ferenc" Körmöcbánya (6,5g) T:2- Hungary 1796B 20 Kreuzer Ag "Franz I" Kremnitz (6,5g) C:VF Huszár: 1964., Unger III.: 1375.a E 1/2kr Ag "I. Ferenc" Gyulafehérvár (2,07g) T:2,2- / Hungary 1800E 1/2 Kreuzer Ag "Franz I" Alba Iulia (2,07g) C:XF,VF Huszár: 2032., Unger III.: 1407.b G 1/2kr Cu "I. Ferenc" T:2- Huszár: 2033., Unger III.: 1407.c S 1kr Cu "I. Ferenc" látványos anyaghibával az elő- és hátlapon T:1-, E 3kr Cu "Ferenc" (7,65g) T:2-,3 ph. Huszár: 2024., Unger III.: 1401.b

10 Nézzen körül webshopunkban is! S 6kr Cu "I. Ferenc" (2x) E 6kr Cu "I. Ferenc" T:2 patina db-os rézpénz tétel, 1-3-6kr címletek, "B" és "S" verdejellel T:2-3 patina B 15kr Cu "I. Ferenc" hibás évszám! "1087" Körmöcbánya (10,77g) T:3 ph., hullámos lemez / Hungary 1807B 15 Kreuzer Cu "Franz I" date error! "1087" Kremnitz (10,77g) C:F edge error, wavy coin Huszár: 2040., Unger III.: 1398.a, Krause KM# O 1/4kr Cu T: S 1/4kr Cu T: B 1/2kr Cu + Ausztria 1816A 1/2kr Cu T: B 1kr Cu T:1-,2 ph B 1kr Cu T:2 patina G 20kr Ag "I. Ferenc" Nagybánya (6,59g) T:2- rep. / Hungary 1820G 20 Kreuzer Ag "Franz I" Baia Mare (6,59g) C:VF cracked Huszár: 1978., Unger III.: 1379.c E 20kr Ag "V. Ferdinánd" (6,65g) T:2,2- ph. Huszár: 2084., Unger III.: 1421.b B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 patina Huszár: 2081., Unger III.: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2- karc, patina Huszár: 2081., Unger III.: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 patina Huszár: 2081., Unger III.: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 fülnyom, fo., patina Huszár 2081., Unger III.: B 20kr Ag B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2,2-,3 peremen foglalat nyoma B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2- pereme simára csiszolva B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 fül kr Cu T:1-,2 patina Adamo B NB 6kr Ag T:2 Adamo B B 1/2kr Cu T: B 2kr Cu (2x) T:2-,3 ph., patina B 1kr Cu f Cu f Fe T: KB 1kr Cu "Angyalos címer" T:2-,3 Adamo M KB 4kr Cu T:2,2- Adamo M KB 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T:2- ph GYF 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Gyulafehérvár T:1-,2 kis ph. Hungary 1868GYF 1 Forint Ag "Franz Joseph" Alba Iulia C:AU,XF small edge error Adamo M GYF 20kr Ag "Váltó Pénz" T:1-,2 ph. Adamo M KB 20kr Ag "Váltó Pénz" (2x) T:3,3- patina KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2-,3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:1-,2 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:1- Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:1- Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" T:1- Adamo M KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:3 Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" T:1- ph. Adamo K KB-1894KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2-,3 Adamo K db-os vegyes érme tétel T:vegyes KB 1K Ag "Millenium" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Millenium" füllel, medállá alakítva T:2- ph. Adamo K KB 1f Br KB 2f Br KB 20f Fe + Ausztria h Br T: KB 1f Br T:1- kis ph f Br f Fe T: KB 5K Ag "Ferenc József" T:2,2- karc., ph. Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2,2- kis ph. Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2 patina Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" Körmöcbánya T:2,2- Adamo K KB 2f Br aranyozva T:1- Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2,2- ph., patina Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" T:1,1- Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 patina Adamo K

11 KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 patina Adamo K K Ag "Ferenc József" (3xklf) T:1-,2 kis ph. Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" T:1,1- Adamo K f Cu-Ni-Zn f Fe f Fe f Fe T: KB-1920KB 20f Fe (2x) T:1- kis ph., kis patina P Ag P Ag T:2, f Ni P Al T:2-,1- anyagfelesleg P Ag (2x) T:2-, P Ag T:1, P Ag "Madonna" T:3 Adamo P P Ag "Madonna" T:3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" P Ag "Horthy balra" T:2,1-. ph. Adamo P8,P P Ag "Horthy jobbra" P Ag "Horthy balra" T:2-,3,2 Adamo P8,P P Ag "Horthy jobbra" T:2- Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2- Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 Adamo P P Ag "Madonna" T:2- Adamo P P Ag "Rákóczi" T:3 Adamo P P Ag "Pázmány" + 2P Ag "Rákóczi" P Ag "Liszt Ferenc" T:2 patina Adamo P7.1, P7.2, P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:2,2- patina Adamo P P Ag "Madonna" (3xklf) T:2 Adamo P P Ag "Madonna" P "Madonna" hamis T:2,3 patina, ph P Ag "Madonna" T:2 patina, ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag T:1, P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1-,2 Adamo P f Fe (3xklf) T: P Al P Al P Al P Al T:1- anyagfelesleg f Fe f Fe T: Ft Ag "vastag Kossuth" T:1-,2 Adamo F Ft Ag "vastag Kossuth" T:1-,2 kis patina Adamo F f tombak (4xklf) Teljes sor! T:2 Adamo F ~765db-os vegyes magyar fémpénz tétel szalagos irományfedélben T:vegyes f citromsárga, rozettával T:1- Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:

12 Nézzen körül webshopunkban is! Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- kis patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Ft Ag "Kossuth Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" T: f Al rozettával, Artex-veret T:1- Adamo F Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" - "Szabadságharc sor" T:1-,2 Adamo EM1, EM2, EM Ft Ag "Petőfi" T:2 Adamo EM Ft Ag "Széchenyi" T:2 Adamo EM Ft Ag "Táncsics" T:1-,2 Adamo EM f Al próbaveret T:1- Hungary Fillér Al trial strike C:AU Adamo F f Al (52x) színezett pénzérmék T: Ft + 20Ft + 25Ft Ag "Tízéves a Forint" sor kék MNB tokban T:1- kis patina Adamo EM4, EM5, EM f Al T:1,1- Hungary Fillér Al C:UNC,AU Adamo F Ft alpakka, sugaras T: Ft Ag + 50Ft Ag + 100Ft Ag "Kodály" sor eredeti kék plasztiktokban T:BU Adamo EM22, EM23, EM Ft Ag + 100Ft Ag "Semmelweis Ignác" pár eredeti MNB plasztiktokban T:1- kis patina Adamo EM27, Ft Ag + 100Ft Ag "Semmelweis pár" T:1- Adamo EM27; EM Ft Ag + 100Ft Ag "Tanácsköztársaság" pár T:PP ujjlenyomat Adamo EM34, EM Ft Ag "Szent István" T:BU patina Adamo EM Ft Ag + 100Ft Ag "Petőfi" pár eredeti, MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM41, EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag + 100Ft Ag "MNB" pár T:BU Adamo EM44, EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "Felszabadulás" T:BU Adamo EM Ft Ag "Felszabadulás" eredeti, plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag (3xklf) "Festők I. / Derkovits, Szinyei, Munkácsy" sor, eredeti, plombált MNB tokban, tok egyik oldalán repedés T:BU kis patina Adamo EM49, EM50, EM Ft Ag (3xklf) "Magyar festők II. / Csontváry, Mányoki, Rippl-Rónai" eredeti plombált MNB tokban T:BU kis patina Adamo EM52, EM53, EM f-10Ft (9xklf) forgalmi sor sötétbarna műbőrtokban T: Ft Ag "Első magyar aranyforint" plombált, sérült, MNB plasztik tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Első magyar aranyforint" plombált, sérült, MNB plasztik tokban T:BU Adamo EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "Bethlen Gábor" eredeti MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Bethlen Gábor" eredeti MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Bethlen Gábor" piefort forgalmi emlékpénz (44,33g/0.640) T:1(PP) / Hungary Forint Ag "Gábor Bethlen" piefort commemorative coin (44,33g/0.640) C:UNC(PP) Adamo EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ni "FAO I. - Világélelmezési nap" eredeti tokban, tanúsítvánnyal Ft alpakka "Széchenyi István" eredeti tokban tanúsítvánnyal + 100Ft alpakka "Simon Bolivár" eredeti tokban, tanúsítvánnyal Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság 1982" T:BU Adamo EM Ft Ag "Bartók Béla" MNB tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Bartók Béla" MNB tokban T:BU Adamo EM f-10Ft (9xklf) forgalmi sor sötétbordó műbőrtokban T: f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft (5xklf) labdarúgással kapcsolatos érme T:BU Ft alpakka "Czóbel Béla" Ft alpakka "Fáy András" Ft Cu-Ni "S.O.S. Gyermekfalu" T:PP ujjlenyomat

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 30. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 november 12-24 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 293. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 27 - március 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 292. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 310. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 289. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 27 - január 5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 286. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 14-17-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE /2.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE /2. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 129. 2017/2. A tételek fotói az egyesület honlapján megtekinthetők! 78. tétel: I. Lajos aranyforintja ÉH 409 Budapest, 2017. november 11. 10:00

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 333. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 5-8-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 354. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 269. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 29 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben