numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: május óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők május 7-én 10 órától. Utólagos eladás május 3-10-ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 322. gyorsárverésre: május 3. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 29. Nagyaukciónkat május 19-én tartjuk. Az aukció anyaga már megtalálható holnapunkon aukció: Megtekintés: május 2-3-ig! Tételek átvétele május 7- én 10 órától! 320. aukció elszámolás május 8-tól! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 240 ft / tétel / árverés. A 2. indításnál 120 ft A vásárlói jutalék 22% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Részvények és sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi forgalmi sorok Külföldi emlékveretek, plakettek Ókori államok Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek x-es ékszerész nagyító fém testtel, ledes és Uv világítással, új állapotban Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T27 100db/cs., 112 x 156 mm Plastic Case for Banknotes T27, 100/pack, 112 x 156 mm Szovjet fém, rugós kopejkatartó. Használt, szép állapotban Hartberger pénztok klf méretben fadobozban, 1200db, (8323) HARTBERGER(R) Assorti-box: 1200 self-adhesive coin holders in a wooden box Lindner Forint- és valutavizsgáló készülék, hálózatról működtethető UV lámpa, új állapotban eredeti dobozában Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt de szép állapotban Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt de szép állapotban Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt de szép állapotban Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt de szép állapotban db éremtartó tálca "Republic of Liberia-Moments of freedom" érmék tárolására 24db férőhellyel, mindhárom használt állapotban, sérült sarokkal db érme, emlékérem, plakett és kitüntetés tartó tálca, használt állapotban db nagyméretű érmetartó kapszula, használt, de újszerű állapotban Kis doboznyi műanyag és műbőr éremtartó tok, legtöbb a Magyar Nemzeti Bank érmeihez. Köztük több sérült is Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Első kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus SPECIÁL - változatok, felülbélyegzések, próbák, tervezetek Budapest, 2009, 1. kiadás, Új állapotban Adamovszky István: Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Magyarország Bankjegyei 1. - A forintrendszer Színes bankjegy katalógus, nagyalakú négygyűrűs mappában. Új állapotban Adamovszky István: Magyarország Bankjegyei 2. - A pengőrendszer Színes bankjegy katalógus, nagyalakú négygyűrűs mappában. Új állapotban Ambrus Béla: Magyarország papírszükségpénzei 1914-től VIII. 1-ig. I. kötet. Budapest, Magyar Éremgyűjtők egyesülete, József Antall - Lajos Huszár: Medicina in Nummis - from the Numismatic Collection of the Semmelweis Museum for the History of Medicine, Medicina Kiadó, Budapest 1979, angol és német nyelven, alig használt állapotban Bene Attila: C. Radnitzky. Wiennae - Carl Radnitzky bécsi éremművész élete és alkotásai. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Argumentum Kiadó, Magyar és német nyelvű. Carl Radnitzky érmeinek jegyzékével. Új állapotban. / Attila, Bene: C. Radnitzky. Wiennae - Das leben und die Werke des Wiener Medaillenkünstlers, Carl Radnitzky. Budapest, Hungarian Numismatic Society, Argumentum, Hungarian and German language. Mint condition Bíróné Sey Katalin: Római pénzek. Budapest, A Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Kiadása, Elvira Clain-Stefanelli: Das große Buch der Münzen und Medaillen. Augsburg, Battenberg, Orosz nyelvű római érmekatalógus Bodrogi Péter, Molnár József, Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. A magyar állam rendjelei és kitüntetései a Szent György-rendtől a Nagy Imre-érdemrendig. Bp., 2005, Rubicon. Bontatlan csomagolásban, kiadói kartonált kötés, új állapotban Joe Cribb: A pénz. Szemtanú sorozat. Budapest, Park Kiadó, A borító sérült, a könyv szép állapotban L. Kovásznai Viktória: Reményi József éremművészete. Leíró katalógus Budapest, Akadémia Kiadó, Használt, de szép állapotban Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új állapotú példány! Rádóczy Gyula: Mária Terézia magyar pénzverése, Budapest, kartonált kötésben, használt állapotban, borítón szakadások Rádóczy Gyula - Tasnádi Géza: Magyar papírpénzek Danubius Kódex Kiadói Kft., Budapest, A borító erősen sérült, a könyv használt állapotban Rádóczy Gyula - Tasnádi Géza: Magyar papírpénzek Danubius Kódex Kiadói Kft., Budapest, A könyv használt, de szép állapotban Szemán Attila - Kiss Gábor: Bergwerksmünzen Ungarn und Siebenbürgen (Magyarország és Erdély bányapénzei ). Magánkiadás, 2008., német nyelvű, újszerű állapotban

4 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! John Aiello: World Paper Money. New Jersey MRI Bankers' Guide to Foreign Currency (3xklf) 75., 78. és 79. kiadások John S. Davenport: German Talers London, Spink & Son Ltd Használt, jó állapotú könyv, sérülésekkel a borítón Thomas Gregory Kosinski - Tomasz Kosinski: Coins of Europe Catalogue Günter Schön: Weltmünzkatalog 20. Jahrhundert. 19. Auflage. München, Battenberg, Standard Catalog of world coins, , 34th edition, Krause Publications, Erősen használt állapotban, a hátlapi borító és néhány oldal hiányzik "Auktionhaus H.D. Rauch Münzenauktion" + "Auktionhaus H.D. Rauch - Ordensauktion 2007" + "Sommerauktion 2007" "Auktionhaus H.D. Rauch Münzenauktion" árverési katalógus, a megelőző árverés elkelési áraival, újszerű állapotban "Auktionhaus H.D. Rauch Münzenauktion" + "Auktionhaus H.D. Rauch Münzenauktion" + "Auction New York 2009" árverési katalógusok, a megelőző árverések elkelési áraival, újszerű állapotban Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek "Szent László pénze" 9db eocén kori ősmaradvány, magyar nyelvű tájékoztató lappal "Saint Ladislaus' coins" 9pcs of Eocene Epoch fossils with Hungarian language information sheet "Országos Magyar Párt" adományszelvénye 10L értékben (2x) ívben, mindkettő bélyegzéssel T:I,I "Tiszaháti Magyar Bank Részvénytársaság" betétkönyve, kitöltve ~1980. "Fehér bor Nagyfröccs" 2x fel nem használt tömb + "Kisfröccs" 2x fel nem használt tömb T:II db banki papírtasak aprópénz leszámolásához; Budapest Bank Rt., Erste Bank és Mezőbank Rt Amerikai Egyesült Államok $ "George Bush" fantázia bankjegy T:I USA Dollars "Geroge Bush" fantasy banknote C:UNC Részvények és sorsjegyek Budapest / Pest "A Magyar Királyi Pénzügyminisztérium arany- és ezüst sorsjátéka az Újpesti Katolikus Templom felépítésének javára" 50kr értékben T:I Budapest / Pest "A Magyar Királyi Pénzügyminisztérium arany- és ezüst sorsjátéka az Újpesti Katolikus Templom felépítésének javára" 50kr értékben T:I Budapest "Egyházi Műemlék Alap" sorsjegykölcsön 5Ft-ról a lipótvárosi bazilika felépítésére és egyházi műemlékek fenntartására, bélyegzéssel (3x) T:III Budapest "Egyesült Magyarhoni Üveggyárak Részvénytársaság Budapesten" névre szóló részvénye 200 osztrák értékű forintról, szelvényekkel, szárazpecséttel T:I Budapest "Magyar Korona Országai 3 1/2%-al kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvény 500K-ról, szárazpecséttel, osztrák és holland felülbélyegzéssel, vízjeles papíron T:2- tűnyom Budapest "Tanuló Sorsjegy" 1K értékben, felülbélyegzéssel T:I Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyereménykötvénye 100K-ról (4x) szárazpecséttel, nyereményszelvénnyel T:II Budapest "A Magyar Jelzálog-Hitelbank Konvenzionális Nyeremény-Kötvénye" "B" részkötvény 100K-ról, szárazpecséttel Pesti Magyar Kereskedelmi Bank közleménye T:II Budapest "A Temes- és Somogy-vármegyei Egyesült Helyi Érdekű Vasutak Részvénytársaság" 3 1/2%-os elsőbbségi kötvénye 4000K-ról (2x), magyar, német és angol nyelven, szárazpecséttel és szelvényekkel T:III "Budapest Székesfőváros" kötelezvénye 200K-ról magyar és német nyelven, szárazpecséttel T:II Esztergom Névre szóló üzletrész "Esztergomi Fogyasztási és Értékesítő Szövetkezet" felülbélyegzéssel T:II,II- fo Budapest "Egyesült Magyar Czipőnagykereskedők Részvénytársaság" részvénye 1000K-ról szelvényekkel, felülbélyegzésekkel, szárazpecséttel T:I-,II Budapest "Ganz és Társa-Danubius Gép-, Waggon- és Hajó-Gyár Részvénytársaság" névre szóló öt részvénye egyenként K-ról, magyar és német nyelvű, szárazpecséttel, bélyeggel és bélyegzésekkel, szelvényekkel T:II-,III fo Pécs "Első Pécsi Bőrgyár Részvénytársaság" részvénye 500K-ról, szelvényekkel és bélyegzéssel T:III Budapest "Rimamurány-Salgó-Tarjáni Vasmű Részvény-Társaság" részvénye 50P-ről, szárazpecséttel és bélyegzésekkel, szelvényekkel T:III fo Budapest "Rimamurány-Salgó-Tarjáni Vasmű Részvény-Társaság" öt részvénye egyenként 50P-ről, összesen 250P-ről, szárazpecséttel és bélyegzésekkel, szelvényekkel T:II Budapest "Rimamurány-Salgó-Tarjáni Vasmű Részvény-Társaság" tíz részvénye egyenként 50P-ről, összesen 500P-ről, szárazpecséttel és bélyegzésekkel, szelvényekkel T:II-,III fo

5 30064.Budapest "Magyar Borértékesítő Részvénytársaság" tíz darab részvénye, egyben 100P-ről, az előlap belső felén a tulajdonos pecsétjével, szelvényekkel és szárazpecséttel T:II Budapest "Belvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" öt részvénye egyben 250P-ről (2x), sorszámkövetők, szárazpecséttel és szelvényekkel T:II Budapest "Belvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" öt részvénye egyben 250P-ről (2x), sorszámkövetők szárazpecséttel és szelvényekkel T:II Budapest "Ganz és Társa-Danubius Gép-, Waggon- és Hajó-Gyár Részvénytársaság" névre szóló öt részvénye egyenként K-ról, magyar és német nyelvű, szárazpecséttel és bélyegzésekkel, szelvényekkel T:III fo Cegléd "Czeglédi Takarékpénztár Egyesület" névre szóló részvénye 50P-ről, szárazpecséttel és szelvényekkel T:III Kiskőrös "Az Első Dunavidéki Takarékpénztár" két darab részvénye egyben 100P értékben, szelvényekkel, szárazpecséttel T:I Budapest "Salgó-Tarjáni Kőszénbánya-Részvény-Társulat" részvénye 30P-ről, magyar, német, francia és angol nyelven, szárazpecséttel és bélyegzéssel, szelvényekkel T:II,II Budapest "Salgó-Tarjáni Kőszénbánya-Részvény-Társulat" huszonöt részvénye egyenként 30P-ről, összesen 750P-ről, magyar, német, francia és angol nyelven, szárazpecséttel és bélyegzéssel, szelvényekkel T:II-,III fo Budapest "Salgó-Tarjáni Kőszénbánya-Részvény-Társulat" huszonöt részvénye egyenként 30P-ről, összesen 750P-ről, magyar, német, francia és angol nyelven, szárazpecséttel és bélyegzéssel, szelvényekkel T:III fo Budapest "Ganz és Társa Villamossági, Gép, Waggon- és Hajógyár R. T." névre szóló részvényelismervénye 25P értékű részvényről, szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel T:I-,II Budapest "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" 5 névre szóló részvénye egyben, összesen 250P-ről, szárazpecséttel, bélyegzéssel, szelvényekkel, sorszámkövetők T:I Budapest "Salgó-Tarjáni Kőszénbánya Részvény-Társulat" részvényutalványa 30P értékű részvényről, szárazpecséttel és bélyegzéssel, szelvényekkel T:II-,III Budapest "Salgó-Tarjáni Kőszénbánya Részvény-Társulat" részvényutalványa tíz darab 30P értékű részvényről, szárazpecséttel és bélyegzéssel, szelvényekkel T:II,II Budapest "Salgó-Tarjáni Kőszénbánya Részvény-Társulat" részvényutalványa huszonöt darab 30P értékű részvényről, szárazpecséttel és bélyegzéssel, szelvényekkel T:III Budapest "Salgó-Tarjáni Kőszénbánya Részvény-Társulat" részvényutalványa száz darab 30P értékű részvényről, szárazpecséttel és bélyegzéssel, szelvényekkel T:III Budapest "Rimamurány-Salgó-Tarjáni Vasmű Részvény-Társaság Budapesten" részvényutalványa huszonöt darab 50P értékű részvényhez, szárazpecséttel és bélyegzéssel, szelvényekkel T:II,II Budapest "Rimamurány-Salgó-Tarjáni Vasmű Részvény-Társaság Budapesten" részvényutalványa öt darab 50P értékű részvényhez, szárazpecséttel és bélyegzésekkel, szelvényekkel T:II,II Budapest "Részvénytársaság Villamos és Közlekedési Vállalatok Számára" részvényelismervény öt darab, 100P értékű részvényről, szárazpecséttel és bélyegzésekkel, szelvényekkel T:II-,III "A Konzumbank Részvénytársaság" ideiglenes részvénye Ft-ról, "0000"-ás sorszámmal és "MINTA" felülbélyegzéssel T:I Budapest "Országos Kárrendezési és Kárpótlási Hivatal" kárpótlási jegye 1000Ft-ról, "P" sorozat "Országos Kárrendezési és Kárpótlási Hivatal" kárpótlási jegye 5000Ft-ról, "P" sorozat. Kétlapos tájékoztatóval és kitöltetlen fellebbezési űrlappal T:1, Amerikai Egyesült Államok "The Chicago Rock Island & Pacific Rail Road Company" jelzálog kötvény 5000$-ról, bélyegzésekkel szárazpecséttel, lyukasztással érvénytelenítve T:III USA "The Chicago Rock Island & Pacific Rail Road Company" mortgage bond about 5000 Dollars, with stamps and embossed stamp, cancelled with holes C:F Amerikai Egyesült Államok db-os vegyes részvény tétel, legtöbb lyukasztással érvénytelenítve, közte "Hotel Corporation of America", "Getty Petroleum Corp.", "American Real Estate Partners, Ltd.", "Midland States Securities Corporation", "Major Reality Corporation" T:II--IV USA pcs of various shares, mainly cancelled with holes, including "Hotel Corporation of America", "Getty Petroleum Corp.", "American Real Estate Partners, Ltd.", "Midland States Securities Corporation", "Major Reality Corporation" C:VF-G Amerikai Egyesült Államok ~ db-os vegyes részvény tétel, legtöbb lyukasztással érvénytelenítve, közte "United Printers and Publishers Inc.", "The Italian American Civic Club of Maryland Holding Company, Inc.", "Western Union Corporation", "Guardian Investores Corporation" T:III USA ~ pcs of various shares, mainly cancelled with holes, including "United Printers and Publishers Inc.", "The Italian American Civic Club of Maryland Holding Company, Inc.", "Western Union Corporation", "Guardian Investores Corporation" C:F Amerikai Egyesült Államok / New Jersey "International Mercantile Marine Company" lyukasztással érvénytelenített részvény (3xklf) mindhárom bélyegzésekkel T:III tűly. USA / New Jersey "International Mercantile Marine Company" shares (3xdiff) all with stamps and cancelled with holes C:F needle holes

6 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! Amerikai Egyesült Államok "United Printers And Publishers Incorporated (Egyesült Nyomdászok és Kiadók)" lyukasztással érvénytelenített részvény (2xklf) mindkettő bélyegzésekkel T:III / USA "United Printers And Publishers Incorporated" share (2xdiff) both with stamps and cancelled with holes C:F Amerikai Egyesült Államok db-os részvény tétel, mind lyukasztással érvénytelenítve, benne: "The New York Central Railroad Company", "The New York Central and Hudson River Railroad Company" (2xklf) T:III USA pcs of shares, all cancelled with holes, including: "The New York Central Railroad Company", "The New York Central and Hudson River Railroad Company" (2xdiff) C:F Amerikai Egyesült Államok "The Chase Manhattan Bank" lyukasztással érvénytelenített részvény (2xklf) mindkettő bélyegzésekkel T:III USA "The Chase Manhattan Bank" share (2xdiff) both with stamps and cancelled with hole C:F Ausztria / Bécs "Államadóssági Igazgatás" államadóssági kötvény 100G-ről (2x) közeli sorszámok, szárazpecséttel, szelvényekkel, felülbélyegzésekkel T:I- Austria / Vienna "Direction der Staatsschuld" public debt bond about 100 Gulden (2x) close serial numbers, with coupons, overprinted C:AU Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I- Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:AU Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I- Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:AU Bécs "K. K. Privil. Allgemeine Oesterreichische Boden-Credit-Anstalt" adósságkötvénye 100 osztrák értékű guldenről, bélyegzéssel, szelvényekkel "K. K. Privil. Allgemeine Oesterreichische Boden-Credit-Anstalt" adósságkötvény nyereményszelvénye Bulgária "Banque Bulgare de Commerce" részvény 100L-ról, bolgár és francia nyelvű, bélyeggel, bélyegzéssel és szelvényekkel T:II- Bulgaria "Banque Bulgare de Commerce" share about 100 Leva, Bulgarian and French language, with stamp, overprints and coupons C:VF Egyiptom / Alexandria "The Land Bank of Egypt" részvéyne 5Ł-ról, francia, egyiptomi és angol nyelvű, bélyegzésekkel és szárazpecséttel, szelvényekkel T:III,III- Egyiptom / Alexandria "The Land Bank of Egypt" share about 5 Pound, French, Egyptian and English language, with stamps, embossed stamp and coupons C:F,VG Franciaország / Párizs "Egyetemes Filmtársaság" részvénye 100Fr-ról, bélyegzéssel, kézi aláírásokkal, szelvényekkel T:II- szakadások France / Paris "Compagnie Universelle Cinématographique" share about 100 Francs, with oveprint, hand-written signatures and coupons C:VF tear Franciaország / Párizs "Crédit Foncier Argentin Société Anonyme" részvénye 500Fr-ról, bélyegzéssel és szelvényekkel T:II-,III France / Paris "Crédit Foncier Argentin Société Anonyme" share about 500 Francs, with overprint and coupons C:VF,F Franciaország / Boulogne "Banque Adam" részvénye 500Fr-ról, bélyegzésekkel és szelvényekkel T:II-,III France / Boulogne "Banque Adam" share about 500 Francs, with stamps and coupons C:VF,F Franciaország / Párizs "Société de navigation Transocéanique" részvény 500Fr-ról, szárazpecséttel, bélyegzésekkel és szelvényekkel T:I- France / Paris "Société de navigation Transocéanique" share about 500 Francs, with embossed stamp, overprints and coupons C:AU Franciaország / Párizs "Union Commerciale & Industrielle de Paris" részvénye 100Fr-ról, szelvényekkel + Belgium ~ "Banque Centrale de Liege" részvény 500Fr-ról, bélyegzésekkel és szelvényekkel + Románia "Concordia Societate Anonima Romana Pentru Industruia Petrolului" részvény (2xklf) szelvényekkel T:III,III- France / Paris "Union Commerciale & Industrielle de Paris" share about 100 Francs, with coupons + Belgium ~ "Banque Centrale de Liege" share about 500 Francs, with stamps and coupons + Romania "Concordia Societate Anonima Romana Pentru Industruia Petrolului" shares (2xdiff) with coupons C:F,VG Mexikó "Compania Minera Nazareno y Anexas (Nazareno és Anexas Bányászati Társaság)" öt részvénye 10$-ról, bélyegzéssel és szelvényekkel "Compania Mexicana de Petroleo 'La Territorial' ('La Territorial' Mexikói Olaj Társaság)" kötelezmény 10$-ról, bélyegzéssel + Franciaország / Párizs "Compagnie Miniere de Santiago y Anexas (Santiago y Anexas Bányászati Társaság)" részvény 100Fr-ról, szelvényekkel T:II Mexico "Compania Minera Nazareno y Anexas" five shares about 10 Dollars, with stamps and coupons "Compania Mexicana de Petroleo 'La Territorial' "promissory note about 10 Dollar, with stamps + France / Paris "Compagnie Miniere de Santiago y Anexas" share about 100 Francs, with coupons C:XF Mexikó "Banco Hipotecario de Crédito Territorial Mexicano, S.A. (Mexikó Területi Hitelek Jelzálogbankja)" ideiglenes bizonyítvány 2P-ról, spanyol és francia nyelvű, szárazpecséttel T:IItűly. Mexico "Banco Hipotecario de Crédito Territorial Mexicano, S.A." provisional certificate about 2 Pesos, Spanish and French language, with embossed stamp C:VF needle holes Mexikó "Banco Hipotecario de Crédito Territorial Mexicano, S.A. (Mexikó Területi Hitelek Jelzálogbankja)" reszvény 100P-ról, spanyol és francia nyelvű, szelvényekkel T:III tűly. Mexico "Banco Hipotecario de Crédito Territorial Mexicano, S.A." share about 100 Pesos, Spanish and French language, with coupons C:F needle holes

7 30105.Németország / Neckarsulm "Audi NSU Auto Union Aktiengesellschaft" genuss-schein, szárazpecséttel T:I- Germany / Neckarsulm "Audi NSU Auto Union Aktiengesellschaft" genuss.schein, with embossed stamp C:AU Olaszország / Nápoly "Banco di Napoli (Nápolyi Bank)" részvény (4xklf) mindegyik bélyegzésekkel és szelvényekkel, egyik lyukasztással érvénytelenítve T:III Italy / Naples "Banco di Napoli (Bank of Naples)" shares (4xdiff) all with overprints and coupons, one cancelled with hole C:F Vegyes 10db-os részvény, államadóssági- és biztosítási kötvény és váltó tétel, közte: "Csákvári Hangya" névre szóló részvénye, "M. Kir. Postatakarékpénztár 9. számú fiókja" zálogjegy T:vegyes Orosz Birodalom / Szentpétervár "Orosz Birodalom Kormánya - Birodalmi Földzálog Bank a Nemesség Számára" jelzáloglevél 150R-ről, egy darab szelvénnyel T:II- kis szakadás Russian Empire / Saint Petersburg "Imperial Government of Russia - Imperial Land Mortgage-Bank for the Nobility" mortgage bond about 150 Rubles with one coupon C:VF small tear Románia "Kingdom of Roumania" kötvény 10L-ről, angol, francia és román nyelvű, szelvényekkel T:III tűly. Romania "Kingdom of Roumania" bond about 10 Lei, English, French and Romanian language, with coupons C:F needle holes Spanyolország / Igualada "Banco Regional de Igualada" öt részvénye 2500P-ról, szárazpecséttel és szelvényekkel T:III Spain / Igualada "Banco Regional de Igualada" five shares about 2500 Pesetas, with embossed stamp and coupons C:F Spanyolország / Barcelona "Barcelona Traction, Light and Power Company Limited." részvénye 100$-ról, szelvényekkel, bélyegzésekkel, szárazpecséttel T:III- Spain / Barcelona "Barcelona Traction, Light nad Power Company Limited." share about 100 Dollars with coupons, overprints and embossed stamp C:VG Papír és fém szükségpénzek Ostffyasszonyfa / hadifogolytábor június 1. 1K arab sorozat és sorszámmal T:III Budapest f "Vörös Ujság" T:I Eszék f T:III,III- Osijek Filira C:F,VG Sarkad "Sarkadi Iparos Olvasókörtől" téglajegy 1000K értékben bélyegzéssel T:I-,II Szolnok Váltó kitöltve, K-ról, bélyegzéssel és bélyegekkel T:III Törökszentmiklós Váltó kitöltve, K-ról, bélyegzéssel és bélyegekkel T:III Cserepes Iván ( ) / Ludvig József "Honthy Tallér / 50 Fillért ér a jegyváltásnál" fém színházi bárca T:2, "BSZKRT / Kisszakaszjegy" "BSZKRT - Váltójegy" Ft "Fővárosi Autóbusz Üzem / FAÜ" + 5Ft "BSZKRT" + 10Ft "Fővárosi Autóbusz Üzem / FAÜ" + 10Ft "Budapest Székesfővárosi Közlekedési Rt. / BSZKRT" + 20Ft "Fővárosi Autóbusz Üzem / FAÜ" + 50Ft "Budapest Székesfővárosi Közlekedési Rt. / BSZKRT" + 50Ft "Fővárosi Autóbusz Községi Vállalat" T:1-, Ausztria db-os papír szükségpénz tétel T:I-II Austria pcs of paper necessity notes C:UNC-XF Ausztria db-os papír szükségpénz tétel T:I-II Austria pcs of paper necessity notes C:UNC-XF Ausztria / Bécs "Österreichisches Bau-Los" kölcsön kötvény K/8sch-ról "Österreichisches Bau-Los" kölcsön kötvény 10Sch-ről T:III- ragasztás Austria / Vienna "Österreichisches Bau-Los" state bond about Kronen / 8 Schilling "Österreihisches Bau-Los" state bond 10 Schilling C:VG glued Kanada "Calgary Stampede Dollar" 6db fém bárca T:2 Canada "Calgary Stampede Dollar" 6pcs metal commemorative necessity token C:XF Szerb-Horvát-Szlovén királyság / Belgrád p + 20p T:III- Kingdom of the Serbs, Croats and Slovenes / Belgrade Para + 20 Para C:VG db-os vegyes bárca, zseton és tantusz tétel, közte "Fővárosi Csatornázási Művek" (2xklf) és több francia telefon tantusz T:vegyes Magyar bankjegyek Ft "Kossuth bankó" barna nyomat T:III szép papír Adamo G109A Ft vörösesbarna nyomat + 10Ft "Kossuth bankó" T:III-,IV ly kr "Kossuth bankó" látványosan elcsúszott nyomat, sorozatszáma csillaggal T:III K "C" sorszámjel T:IV ragasztott f + 1K + 2K + 10K (2x) + 20K + 50K K T:III-,IV K "7362" T:III kis szakadások K P P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" + Budapest f "Központi Sajtóvállalat R.T." papír szükségpénz f "Hadsegélyező Hivatal" szükségpénz T:II-III

8 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! f (2x) + 1K + 20K K nyomdahely nélkül, "T.W." jelöléssel T:I-,II K "2ab" (3x) sorszámkövetők T:I K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" nyomdahely jelöléssel T:I K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" nyomdahely jelöléssel T:I,I P (4x) T:III,III P (8x) sorszámkövetők T:I P (30x) T:III,III P (30x) T:III,III P Ft Ft (3x) T:III,III P + 2P + 5P + 10P + 20P + 50P + 100P T:III,III- fo., szakadás P (4x) T:III,III AP fordított címer és "amelyeknek" T:I,I Ft Ft T:III- kis szakadás Ft T:III Ft (5xklf) T:II,III Ft-100Ft (10x) vegyes bankjegy tétel T:III-,IV Ft (8x) T:III Ft "E" T:III Ft "J" T:III Ft "E" T:III,III Ft "F" T:III Ft "Millennium" (2x) eredeti, bontatlan csomagolásban, sorszámkövetők T:I Adamo F56A Ft (6x) közte egy közeli sorszámú pár T:II,II Ft "EC" (5x) sorszámkövetők és közeli sorszámúak T:I-III db-os vegyes magyar pengő és forint bankjegy tétel, közte Ft fordított hátlapi alapnyomat T:II,III db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:I--III mind szép papír db-os vegyes adpópengő bankjegy tétel, közte fordított címeres is T:I--III ~20db-os vegyes magyar korona, pengő és forint bankjegy tétel T:II-III ~27db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes pengő tétel T:III,III db-os vegyes pengő tétel T:III,III db-os vegyes pengő tétel T:III,III ~70-80db-os vegyes magyar korona, pengő és forint bankjegy tétel T:II-III Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "Vencel" (0,45g) hárpia fordított képpel T:2- Hungary Denar Ag "Wenceslaus III of Bohemia" the harpy face in the other direction (0,45g) C:VF Huszár: 434.a Denár Ag "I. Nagy Lajos" (2xklf) (0,49g/0,54g) T:2,2-,3 Huszár: 547.,Unger I.: 432; K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,49g) T:2 patina Hungary 1549K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,49g) C:XF patina Huszár: 935., Unger II.: 745.a P-H Poltura Ag "I. Lipót" (0,84g) T:2- lapkahiba Hungary 1696P-H Poltura Ag "Leopold I" (0,84g) C:VF planchet error Huszár 1482., Unger II.: 1093.a db-os vegyes krajcár tétel, főleg magyar verdejelűek, közte 1800S 6kr Cu, T:2-, db-os vegyes krajcár tétel, főleg magyar verdejelűek, közte 1800S 1kr Cu, 1864B 4kr Cu T:2-,3 ly db vegyes krajcár tétel, főleg magyar verdejelűek, közte 1851B 2kr Cu T:2-, S 1kr Cu "I. Ferenc" látványos anyaghibával az elő- és hátlapon T:1-, E 3kr Cu "Ferenc" (7,65g) T:2-,3 ph. Huszár: 2024., Unger III.: 1401.b B 1kr Cu T:1-,2 ph B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2,2- patina, karc kr Cu T:1- Adamo B kr Cu T:2,2- ph. Adamo B B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2- patina Adamo B KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2,2- karc, patina Adamo B

9 KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2,2- patina Adamo B NB 6kr Ag T:3 Adamo B B 1/4kr Cu + 1/2kr Cu + 2kr Cu T:1,1-, B 1kr Cu E 1kr Cu T:2-3 patina B 2kr Cu (2x) T:2-,3 ph., patina B 1Fl Ag "Ferenc József" Körmöcbánya T:2 kis ph. Huszár: 2134., Unger III.: 1462.a, Adamo M KB 1kr Cu "Angyalos címer" T:2-,3 Adamo M KB 4kr Cu T:2,2- Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2-,3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2- Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:1-,2 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:3- forrasztásnyom Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" T:2-,3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" T:2 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Fiume címer" T:2- Adamo M K Ag "Ferenc József" (2x) T:3 patina Adamo K KB-1895KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2-,3 patina Adamo K K Ag "Ferenc József" (2x) T:2-,3 patina Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:1-,2 Adamo K KB 1f Br T:1, KB 5K Ag "Ferenc József koronázásának 40. évfordulója" T:2 ph. Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2 ph. Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB 2K Ag KB 2K Ag "Ferenc József" T:2, KB 2K Ag "Ferenc József" T:1- Adamo K KB-1916KB 1K Ag "Ferenc József" (3xklf) T:1-,2 patina Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" P Ag T:1-,2 patina KB 1K Ag + Ausztria K Ag "Ferenc József" T: P Ag (2x) T:2-, P Ag (5xklf) Teljes sor! T:2,2- patina, ph. Adamo P P Ag "Madonna" T:2-,3 patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2- patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2- Adamo P P Ag "Horthy jobbra" (10x) T:2-,3 patina, karc Adamo P P Ag "Madonna" T:2 patina Adamo P P Ag "Pázmány" + 2P Ag "Rákóczi" P Ag "Liszt Ferenc" T:2 patina Adamo P7.1, P7.2, P P Ag "Pázmány" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Rákóczi" T:1- patina Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:2- patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2 patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2 patina Adamo P P Ag "Madonna" P "Madonna" hamis T:2,3 patina, ph P Ag "Szent István" T:1- Adamo P P Ag "Szent István" T:1- Adamo P P Ag "Szent István" T:1- Adamo P P Ag "Szent István" T:1- Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:2 patina Adamo P

10 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! P Ag "Horthy balra" T:1-,2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1-,2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1-,2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1-,2 Adamo P P Al P Al T:1-, P Al (4xklf) teljes sor T: P Al T: Ft Ag "vastag Kossuth" T:1-,2 Adamo F Ft Al + 5Ft Ag "Kossuth" T:2,2- ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Petőfi" T:2 patina Adamo EM Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" - "Szabadságharc sor" T:1-,2 kis patina Adamo EM1, EM2, EM Ft Ag + 50Ft Ag + 100Ft Ag "Kodály" sor eredeti kék plasztiktokban T:BU Adamo EM22, EM23, EM Ft Ag "Semmelweis" T:1-,2 Adamo EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag + 100Ft Ag "Petőfi" pár eredeti, MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM41, EM Ft Ag "25 éves a KGST" eredeti plombált, sérült MNB tokban T:BU Adamo EM Ft Ag + 100Ft Ag "MNB" pár, eredeti MNB plasztiktokban T:BU patina Adamo EM44, EM Ft Ag "Felszabadulás" eredeti, plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" eredeti, plombált MNB plasztik tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "II. Rákóczi Ferenc" eredeti, plombált, MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag (3xklf) "Festők I. / Derkovits, Szinyei, Munkácsy" sor, eredeti, plombált MNB tokban, tok egyik oldalán repedés T:BU kis patina Adamo EM49, EM50, EM f-10Ft (9xklf) "Magyar Népköztársaság" forgalmi érméi sötétzöld műbőrtokban T: Ft Ag (3xklf) "Magyar festők II. / Csontváry, Mányoki, Rippl-Rónai" eredeti plombált MNB tokban T:BU kis patina Adamo EM52, EM53, EM Ft Ag "Első magyar aranyforint" bontott MNB tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Nemzetközi gyermekév" eredeti plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Bethlen Gábor" eredeti MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Bethlen Gábor" piefort forgalmi emlékpénz (44,33g/0.640) T:1(PP) / Hungary Forint Ag "Gábor Bethlen" piefort commemorative coin (44,33g/0.640) C:UNC(PP) Adamo EM Ft "Szovjet-magyar közös űrrepülés" (3x) Ft alpakka "Fáy András" T:1-, Ft Ag "Bartók Béla" MNB tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság 1982" (2xklf) T:BU Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság 1982" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság 1982" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság játékos" T:BU Ft alpakka "Simon Bolivár" + 100Ft alpakka "Czóbel Béla" Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor" Ft alpakka "Fáy András" T:BU Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor" Ft Cu-Ni-Zn "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Ft alpakka "Fáy András" T:BU

11 Ft Ag "Nők évtizede" T:BU Adamo EM Ft alpakka "Természetvédelem - Vadmacska" T:BU Ft alpakka (3xklf) "Természetvédelem - Mocsári Teknős, Vadmacska, Vidra" T:BU Adamo EM82; EM83; EM Ft Ag "Kulturális Fórum Budapest 1985" T:PP kis fo. Adamo EM Ft Ag "Kulturális Fórum Budapest 1985" T:PP kis patina, kis fo. Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Stadion" T:BU kis fo. Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Mexikó 1986" T:1(PP) Adamo EM Ft Ag "Budavár visszavétele 1686" T:BU Adamo EM Ft-20Ft 5xklf db, kiadatlan forgalmi sor laminált fóliatokban, "Magyar Köztársaság" felirattal, de "Kádár" címerrel T:1 Adamo FO Ft Ag "Mátyás király - Buda" T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "II. János Pál pápa látogatása" dísztokban T:PP fo. Adamo EM f-50f (5xklf) forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2 ph.,patina Ft Ag "MNB" (2x) T:2 patina Ft Ag "MNB" (2x) T:2 patina Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "MNB/Deák" (2x) T: Ft Ag "Károly Róbert" T:BU fo. Adamo EM f-200Ft (11xklf) forgalmi sor dísztokban, benne 200Ft Ag "MNB" T:PP fo. Adamo FO Ft Ag "MNB" (2x) T:2 patina Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2 patina Ft Ag "MNB" T:PP apró fo. Adamo F Ft Ag "Régi dunai hajók - Árpád" T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "Integráció Az Európai Közösségbe" tanúsítvánnyal, dísztokban T:PP Adamo EM Ft Ag "Expo 96 Budapest" T:1 Adamo EM f-200Ft (11xklf) forgalmi sor dísztokban, közte Ft Ag "Deák" T:PP Adamo FO Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T:2 patina Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T:2 patina Ft Ag "Kossuth Lajos" T:BU Adamo EM Ft Ag "Régi dunai hajók - Carolina" T:BU Adamo EM Ft Ag "Régi dunai hajók - Carolina" dísztokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Védd a világot!" T:BU Adamo EM f-200Ft (11xklf) érmés forgalmi sor lezárt fóliatokban T:PP Adamo FO Ft Ag "Régi dunai hajók III - Hableány" T:BU patina Adamo EM f-100Ft (10xklf) "50 éves a forint" forgalmi sor dísztokban T:BU Adamo FO f-100Ft (10xklf) forgalmi sor fóliatokban T:PP Adamo FO Ft Ag "Budapest 125 éves" T:BU patina Adamo EM Ft Ag "WWF - Óvd a természetet" T:PP Adamo EM Ft Ag "Integráció az EU-ba - EURO II" T:1 eredtileg PP Adamo EM f-100Ft (8xklf) forgalmi sor dísztokban T:BU patina Adamo FO Ft Ag "Integráció az EU-ba - EURO III" tanúsítvánnyal, dísztokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Veszélyeztetett állatvilág - hód" T:BU Adamo EM

12 Nézzen körül webshopunkban is! Ft Ag "125 éves a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem" T:BU kis patina Hungary Forint Ag "125th Anniversary - Liszt Academy" C:BU small patina Adamo EM Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor szettben Ft "Magyarország az EU tagja" T:PP Adamo FO Ft-100Ft (8xklf) forgalmi sor szettben, benne Ft "Magyarország az EU tagja" Ft-100Ft (7xklf) "1956-os forradalom" forgalmi sor karton dísztokban Ft-100Ft (8xklf) forgalmi sor, benne 50Ft "50 éves a Római Szerződés" T:PP Adamo FO38.1, FO 40.1, FO Ft Cu-Ni "Magyar Köztársaság az Európai Unió tagja" első napi veret sorszámozott emléklapon T:BU Ft Ag "Diósgyőri vár" T:PP fo. Adamo EM Ft-100Ft (7xklf) "1956-os forradalom" forgalmi sor karton dísztokban T:PP Adamo FO Ft Cu-Ni "Ford T-Modell" tanúsítvánnyal Ft Cu-Ni "Adorján János - Libelle" T:1(eredetileg PP) Adamo EM200, EM Ft Ag "Munkácsi vár" T:BU Adamo EM Ft Ag "Batthyány Lajos" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Gyulai vár" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Kodály Zoltán" tanúsítvánnyal dísztokban T:PP Adamo EM Ft Ag "Kodály Zoltán" tanúsítvánnyal, dísztokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Debreceni Református Nagytemplom" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni "Telefonhírmondó - Puskás Tivadar" T:PP Adamo EM Ft Ag "Pekingi olimpia" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Pekingi olimpia" T:PP Adamo EM Ft Ag "Tokaji Történelmi Borvidék" T:BU Adamo EM Ft Ag "Tokaji Történelmi Borvidék" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft-200Ft "Haydn" (7xklf) forgalmi érme sor, benne "Joseph Haydn" Ag emlékérem (12g/0.999/29mm) (4x) T:PP Adamo FO Ft Ag "Radnóti Miklós" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Kazinczy Ferenc" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Kazinczy Ferenc" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Kálvin János" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor dísztokban, valamint "Pécs Európa Kulturális Fővárosa" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm), "Magyarország pénzérméi" sorozat T:BU kis patina Adamo FO Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor dísztokban, valamint "Pécs Európa Kulturális Fővárosa" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm), "Magyarország pénzérméi" sorozat T:PP Adamo FO Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor szettben Ft Ag "Az Európai Unió Tanácsának magyar elnöksége" emlékére, dísztokban T:BU Adamo FO Ft Ag "Madách Imre" T:PP fo., ujjlenyomat Adamo EM Ft Cu-Ni "Szilvay Kornél" T:PP Ft Ag "Széll Kálmán" T:PP Ft Ag "Zsigmondy Richárd" T:PP Ft Ag "Szigetvári vár / Zrínyi Miklós" T:PP Ft Ag "Szigetvári vár / Zrínyi Miklós" T:PP Ft Ag "XXXI. Nyári Olimpiai Játékok" tanúsítvánnyal (24g/0.925/37mm) T:PP Hungary Forints Ag "XXXI Summer Olympic Games" with certificate (24g/0.925/37mm) C:PP Ft Ag "Lajtha László" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "Kossuth Zsuzsanna" T:PP Ft Ag "Arany János" T:PP Ft Ag "A Pécsi Tudományegyetem alapításának 650. évfordulója" tanúsítvánnyal T:PP Vegyes: 1869GYF 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" Ft Ag "Deák" (2x) + Orosz Birodalom k Ag k Ag k Ag, a három kopejka ékszerré alakítva T:2,2- patina db-os vegyes magyar denár tétel, közte "I. Lajos", "II. Ulászló", "II. Mátyás" T:2-,3 rep db-os vegyes magyar és külföldi denár, ezüstpénz tétel, többnyire rossz tartásban, közte 1860B 1/4Fl Ag "Ferenc József" T:2-,3 ly db-os vegyes magyar és osztrák krajcár tétel, közte 1851E 1kr Cu G 3kr Cu "I. Ferenc" T:2-,

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc 1. 1 5 Ft 1946. 0.835 Ag 20 g. 1 5 000 2 100, 50 Ft 1970 Felszabadulás sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 3 000 3 100, 50 Ft 1972 Szent István sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 4 000 4 100, 50 Ft 1973 Petőfi sor. 0.640

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

Kisárverés 2019 június

Kisárverés 2019 június Kisárverés 2019 június Megnevezés tartás db kik. ár 1. 1 II. Ulászló dénár 1505, 1506 (2x), 1508 (3x) KH. 1-2 6 6 000 ÉH 646 Ag. 2 II. Ulászló dénár 1509, 1511, 1512, 1513, 1514 (2x) KG. 1-2 6 6 000 ÉH

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 289. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 27 - január 5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 310. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 291. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 30 - február 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 354. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 279. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

Kisárverés 2010 március 20.

Kisárverés 2010 március 20. Kisárverés 2010 március 20. 1. Anyag 1.1 Magyar pénz krónikája. NATO csatlakozás T1 2 db 3000 Eu csatlakozás 1.2 A forint bevezetése, A három részre szakadt ország T1 2 db 3000 1.3 Konstanzi zsinat, Visegrádi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 293. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 27 - március 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

Kisárverés 2011 december 10.

Kisárverés 2011 december 10. Kisárverés 2011 december 10. megnevezés tartás db kikált. ár 1. 1.1 20,10,5 forint 1948 T2-2 3 7000 1.2 2 pengı 1935, 1936 Pázmány sor T2-2 3 7000 1.3 25,20,10 forint 1956 jó forint T2-2 3 9000 1.4 5 pengı

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 295. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 333. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 5-8-ig.

Részletesebben