numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: május óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők május 8-án 10 órától. Utólagos eladás május 5-11-ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 298. gyorsárverésre: május 3. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! Irodánk május 1-én ZÁRVA tart! 297. aukció: Megtekintés: május 2-4 -ig! Tételek átvétele május 8-án 10 órától! 296. aukció elszámolás május 9-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! 27. tavaszi nagyaukciónk anyaga már megtekinthető honlapunkon. Az aukcióra május 27-.ig lehet ajánlatot tenni. A Nagyaukció anyaga megtekinthető irodánkban május között. Az aukció katalógusait hamarosan postázzuk. Aki szeretné a katalógust személyesen átvenni irodánkban május 3-tól, kérjük jelezze ezt vagy ben, vagy kollégáinknak. Kezelési költség 240 ft / tétel / árverés. A 2. indításnál 120 ft A vásárlói jutalék 22% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek "Professional-Mini" ékszermérleg 0,01-100g eredeti csomagolásban, leírással, két db elemmel, új állapotban "Professional-Mini" pocket scale 0,01-100g with description in original box, with information and 2 batteries, new Ékszerész nagyító, mm, saját tokjában, új állapotban Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Használt, de jó állapotban Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Használt, de jó állapotban Az Éremművészeti Intézet éremtartó kazettája egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Használt, de jó állapotú, rajta egy kis matrica Tíz lapos érmeberakó album, kifogástalan, használatlan állapotban Háromgyűrűs érmeberakó 8 lappal és piros színű elválasztó lapokkal, használatlan, kifogástalan állapotban "Moments of Freedom - Republic of Liberia" érmetartó tálca 24 férőhellyel. Használt állapotban, sarkain kis sérülés db klf méretű tok plakettek, jelvények, ékszerek számára, használt állapotban Lindner arany tisztító folyadék 250 ml Lindner cleaning dip for gold coins 250 ml Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T12 100db/cs., 95 x 145 mm Plastic Case for Banknotes T12, 100/pack, 95 x 145 mm Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T27 100db/cs., 112 x 156 mm Plastic Case for Banknotes T27, 100/pack, 112 x 156 mm Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T35 100db/cs., 124 x 236 mm Plastic Case for Banknotes T35, 100/pack, 124 x 236 mm Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T86 100db/cs., 148 x 210 mm Plastic Case for Banknotes T86, 100/pack, 148 x 210 mm "Kleb-Fest" Átlátszó bankjegy ragasztó papír, 30x16cm hosszú csík, eredeti kiszerelésben (3x) Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Magyar érme katalógus Budapest, Első kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar Érme Katalógus Adamo, Budapest, Harmadik kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Első kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus SPECIÁL - változatok, felülbélyegzések, próbák, tervezetek Budapest, Első kiadás, Új állapotban Adamovszky István: Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Az Érem , Budapest Használt, de szép állapotban Joe Cribb: A pénz. Szemtanú sorozat. Budapest, Park Kiadó, Használt, de jó állapotban Gedai István: A magyar pénzverés kezdete. Budapest, Akadémia Kiadó, Használt, de szép állapotban Günter Schön: Welt Münzkatalog Jahrhundert. 31. kiadás, Battenberg 2000., München. Használt, de jó állapotban Gyöngyössy Márton: Középkori magyar aranyforintok. Budapest, MNB, Újszerű állapotban Huszár Lajos: Szent György érmek. Bibliotheca Humanitatis Historica IV. Budapest, Magyar Történeti Múzeum, A borító több helyen elvált a gerinctől, penészfoltok Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny L-LI. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest A könyv gerincénél szakadás Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LII-LIII. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LIV-LV. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LVI-LVII. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LVIII-LIX. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LX-LXI. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LXII-LXIII. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest

4 30034.Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LXIV-LXV. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LXVI-LXVII. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új, dedikált példány! Réthy László: Corpus Nummorum Hungariae. Magyar egyetemes éremtár. I. kötet: Árpádházi királyok kora. Budapest (Reprint) Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Ft "Kossuth bankó" imitációja, hátoldalán "Nyomatott a Magyar Nemzeti Múzeum Magyarország története a honfoglalástól 1849-ig c. kiállításon május 31." T:III szakadás Győr "Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság Pesten" kitöltött megújítási nyugta T:III,III Budapest "Angol Elemi Biztositó RT" névre szóló biztosítási okmánya a Pesti Hírlap előfizetőinek P-ről, kitöltött, további oldalakon az általános balesetbiztosítási feltételek T:III Szeged "Magyar Királyi Postatakarékpénztár" Szegedi 5. fiókjának betétkönyve, bejegyzésekkel és bélyegzésekkel Ausztria Sch "Volksopposition" politikai propaganda T:II Austria Schilling "Volksopposition" propaganda C:XF Érmés és bankjegyes borítékok MABÉOSZ sorszámozott érmés boríték "Az Államalapítás ezeréves emlékére - Szent István" ezüstözött Br éremmel, alacsony "011"-es sorszámmal T:PP Mauritánia O Cu-Ni-Al forgalmi pénzérme bélyeges borítékon, 14um-es bélyeggel, "NOUAKCHOTT" bélyegzéssel T:1- Mauritania Ouguiya Cu-Ni-Al coin letter with 14um stamp and "NOUAKCHOTT" cancellation C:AU Részvények és sorsjegyek Budapest / Pest "A Magyar Királyi Pénzügyminisztérium arany- és ezüst sorsjátéka az Újpesti Katolikus Templom felépítésének javára" 50kr értékben T:IV szakadt, de nem hajtott Békés "A Békési Takarékpénztár Részvény-Társaság" részvény 100K-ról, szelvényekkel, bélyegzésekkel és szárazpecséttel, kitöltött "Átruházások" oldallal és rajta bélyeg T:III Budapest "Konvenzionális Nyeremény-Kötvény" "A" és "B" részkötvénye összefüggésben, szárazpecséttel T:III-,IV sarokhiány Budapest "Magyar Épitőipari Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, bélyegzésekkel és szárazbélyegzővel, szelvényekkel (2x) sorszámkövető pár T:I-,II Budapest "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" öt részvénye egyben 400K-ról szelvényekkel T:II Budapest "Bárdi József Automobil Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, szárazpecséttel, felülbélyegzéssel, szelvényekkel T:II Budapest "Kékkuti Gyógy- és Ásványvíz Részvénytársaság" részvényutalvány K-ról T:II- fo., kis szakadás Budapest "Magyar Épitő Iparbank" huszonöt darab részvénye összesen 5000K-ról, bélyegzéssel és szárazbélyegzőve (2x) egyik szelvényekkel T:I-,III Budapest ~1920. "Fonciere, Pesti biztositó-intézet" névre szóló vegyes életbiztosítási kötvényt és egyéb okmányokat tartalmazó boríték, benne "Fonciere, Általános biztositó-intézet" névre szóló vegyes tőkebiztosítása K-ról, az általános biztosítási feltételek leírásával, illetve ugyanezen tőketörlesztés díjnyugtája és pénztári igazolása T:III Budapest "Kissling Rudolf és Fia Csillár és Bronzárugyár Részvénytársaság" 25db részvénye egyben összesen 5000K-ról, szelvényekkel, bélyegzésekkel, szárazpecséttel, kötegelővel T:III Budapest "Magyar Királyság 5%-kal kamatozó Járadékkölcsön Államadóssági Kötvény" K, K, K (2x), K-ról (2x), szelvények nélkül T:II-III Budapest "Belvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" öt részvénye egyben 250P-ről, III. kibocsátás, szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel T:III Pécs "Baranyai Gazdák Részvénytársasága" részvény 75P-ről, szárazpecséttel, felülbélyegzéssel, szelvényekkel T:II Sopron "Soproni Takarékpénztár" részvénye 10P-ről, magyar és német nyelvű T:II Sopron "Soproni Takarékpénztár" részvénye 10P-ről, magyar és német nyelvű, szárazpecséttel (2x) sorszámkövető pár T:II Budapest "Salgó-Tarjáni Kőszénbánya Részvény-Társulat" 10 részvénye összesen 300P-ről, magyar-német kétnyelvű részvény bélyegzéssel, szárazpecséttel és szelvényekkel T:III Budapest "Salgó-Tarjáni Kőszénbánya Részvény-Társulat" huszonöt részvénye egyben összesen 750P-ről, magyar-német kétnyelvű részvény, szelvényekkel, szárazpecséttel és bélyegzésekkel T:II- szakadás

5 30062.Budapest "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvénye 100P-ről szárazpecséttel és szelvényekkel (3x) sorszámkövetők T:II Budapest "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvény 1000P-ről (2x) sorszámkövetők, szelvényekkel és szárazpecséttel T:II Mindszent "Mindszenti Takarékpénztár" névre szóló részvénye 100P-ről, kitöltetlen, sorszám helyén "MINTA" nyomattal, szelvényekkel T:I / Hungary / Mindszent "Mindszenti Takarékpénztár" savings bank's share about 100 Pengő, with the shareholders name in blank, "MINTA (SPECIMEN)" in the serial numbers field, with coupons C:UNC Budapest "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Kölcsöne (Buzakötvény)" államadóssági kötvény 25 mázsa búza pénzbeli ellenértékéről, szárazpecséttel és szelvényekkel (2x) sorszámkövetők "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Kölcsöne (Buzakötvény)" államadóssági kötvény 100 mázsa búza pénzbeli ellenértékéről, szárazpecséttel és szelvényekkel T:II fo "Fél-sorsjegy az Újjáépítési Állami Sorsjátékra" fél sorsjegy AP értékben, "A" és "B" sorsjegy ívben T:I-,II Budapest "Budapest Székesfőváros évi 4 1/2%-kal kamatozó K adómentes kölcsön" ideiglenes kötelezvénye 4800K-ról, szárazpecséttel és szelvényutalvánnyal (2x) sorszámkövetők T:III Budapest "Magyar Népköztársaság 4%-kal kamatozó törlesztéses kölcsöne" 50Ft értékben, szárazpecséttel, lyukasztással érvénytelenítve, "G" sorozat, sorszám nélkül T:I Komló "KO-GÉP - Komlói Gépgyártó és Szolgáltató Részvénytársaság" bemutatóra szóló részvénye Ft-ról, szelvényekkel T:I Ausztria / Bécs "Österreichische Nazional-Zettel-Bank" kitöltetlen kötvény formulare T:III Austria / Vienna "Österreichische Nazional-Zettel-Bank" blank obligation formulare C:F Ausztria /Bécs Államkötvény 1000G-ről szárazpecséttel, bélyegzésekkel T:III Austria / Vienna state bond about 1000 Gulden with embossed stamp and cancellations C:F Belgium / Brüsszel "Kongói Pénzügyi és Ipartársaság" részvénye 100Fr értékben, szelvényekkel T:II Belgium / Brussel "Société Financiere & Industrielle du Congo" share about 100 Francs with coupons C:XF Belgium / Brüsszel "Uelei Kereskedelmi és Mezőgazdasági Társaság " részvénye 100Fr értékben, szelvényekkel T:II- Belgium / Brussel "Société Commerciale et Agricole de l'uele" share about 100 Francs with coupons C:VF Franciaország / Párizs "Torgan-i Bányásztársaság" részvénye 100Fr-ról, bélyegzésekkel T:IIszakadás France / Paris "Compagnie Miniere du Torgan" share about 100 Francs with cancellations C:VF tear Németország / Weimari Köztársaság / Drezda "Szász Mezőgazdasági Bank Részvénytársaság" részvénye 100M-ról, lyukasztással és szárazpecséttel + Németország / Weimari Köztársaság / Ludwigshafen "Ludwigshafen am Rhein Város Kölcsön Kötvénye" 1000M-ról, szárazpecséttel, lyukasztással érvénytelenítve T:II Germany / Weimar Republic / Dresden "Sächsische Landwirtschaftsbank Aktiengesellschaft" share about 100 Mark, with puncture and embossed stamp + Germany / Weimar Republic / Ludwigshafen "Ludwigshafen am Rhein" loan abouat 1000M, with embossed stamp, invalidated by hole C:XF Német Harmadik Birodalom / Berlin "Német Központi Föld-Hitel Részvénytársaság" jelzáloglevél 1000RM-ról, szárazpecséttel, lyukasztással érvénytelenítve T:I- German Third Reich / Berlin "Deutschen Centralbodenkredit Aktiengesellschaft" mortgage bond about 1000 Reichsmark with embossed stamp, invalidated with hole C:AU Románia / Dés "Trassia Siebenbürger Trasswerke Aktiengesellschat in Dej ('Trassia' Erdélyi Tufaművek Részvénytársaság, Dés)" részvény 1000L-ről, szelvényekkel T:I,I- / Romania / Dej "Trassia Siebenbürger Trasswerke Aktiengesellschat in Dej" Transylvanian Trassworks Company's share about 1000 Lei with coupons C:UNC,AU Szovjetunió "6. Világifjúsági Fesztivál" sorsjegy 3R értékben T:III kis szakadás Soviet Union "6th World Festival of Youth" lottery ticket about 3 Rubles C:F small tear Szovjetunió Lottó sorsjegy 3R értékben T:III Soviet Union Lottery ticket about 3 Rubles C:F Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Ebbárca Cu "Tolna Vármegye" sorszámozott T: Zalaegerszeg / hadifogolytábor augusztus K arab sorozat- és sorszámmal, 35mm-es körbélyegzővel T:III Adamo HHZ-1.8.7E "A magyar közszolgálati alkalmazottak ellátási jegye" kitöltve, felülbélyegezve (2x) "Nagy-Budapesti élelmiszerjegy" kitöltetlen T:III "BSZKRT / Váltójegy" Zn zseton (10x) T:2, DN "Kőbánya / Kőbánya Palack" kőbányai sörgyár félrevert Al zsetonja T: DN "Magyar Posta / Telefon Érme" (27x) telefonérmék. Szign.: Boldogfai Farkas Sándor T: Amerikai Egyesült Államok "Erjesztett maláta likőr" utalvány negyed hordóról, perforációval érvénytelenítve + ~ $ $ játékpénz T:III,III- szakadás, ragasztás USA "Fermented Malt Liquor" coupon about quarter barrel, invalidated with perforation + ~ Dollars Dollars play money C:F,VG tear, sticked

6 30087.Amerikai Egyesült Államok ~ c "Nemzetközi válaszdíjszelvény" vízejeles papíron, pecséttel T:III USA ~ Cents "International Reply Coupon" on watermarked paper, with stamp C:F Amerikai Egyesült Államok c "Nemzetközi válaszdíjszelvény" vízejeles papíron, pecséttel T:I USA Cents "International Reply Coupon" on watermarked paper, with stamp C:UNC Amerikai Egyesült Államok c "Nemzetközi válaszdíjszelvény" vízejeles papíron, pecséttel T:I USA Cents "International Reply Coupon" on watermarked paper, with stamp C:UNC Ausztria h (9xklf) utalvány és szükségpénz, közte Waidhofen an der Thaya és Sharten T:I-II tűly., kis szakadás Austria Heller (9xdiff) vouchers and necessity notes, including Waidhofen an der Thaya and Sharten C:UNC-XF needle hole, small tear Ausztria ~ h (14xklf) utalvány és szükségpénz T:I-III Austria ~ Heller (9xdiff) vouchers and necessity notes C:UNC-F Ausztria ~ h (14xklf) utalvány és szükségpénz T:I,I- Austria ~ Heller (9xdiff) vouchers and necessity notes C:UNC,AU Ausztria DN "Erzsébet császárné" jelzett Ag kaszinó zseton 100Sch értékben (10,11g/0.835/30mm) T:1- patina Austria ND "Kaiserin Elisabeth" marked Ag casino jeton about 100 Schilling (10,11g/0.835/30mm) C:AU patina Franciaország / Párizsi Kereskedelmi Kamara c szükségpénz T:III France / Chambre de Commerce de Paris Centimes necessity note C:F Franciaország / Párizsi Kereskedelmi Kamara Fr szükségpénz T:III,III- France / Chambre de Commerce de Paris Franc necessity note C:F,VG Franciaország / Párizsi Kereskedelmi Kamara Fr szükségpénz T:III,III- France / Chambre de Commerce de Paris Francs necessity note C:F,VG Kanada ~ c "Canadian Tire Corportaion Limited" vásárlási utalvány (2xklf) T:II-,III Canada ~ Cents "Canadian Tire Corportaion Limited" purchase voucher (2xdiff) C:VF,F Kanada "Calgary Stampede Dollar" 6db fém bárca T:2 Canada "Calgary Stampede Dollar" 6pcs metal commemorative necessity token C:XF Kanada "Ottawa" fém zseton 1$ értékben T:1- Canada "Ottawa" metal jeton about 1 Dollar C:AU Lengyelország / Deviza tanúsítvány c + 5c T:III Poland / Foreign Exchange Certificate Cent + 50 Cents C:F Németország / Weimar Köztársaság db-os szükségpénz tétel T:II-III- Germany / Weimar Republic pcs of banknotes C:VF-VG Németország / Weimari Köztársaság / Dillenburg M szükségpénz, hátoldalán pecsételések T:III Germany / Weimar Republic / Dillenburg Mark necessity note, with stamps on back C:F Németország / Weimari Köztársaság db-os szükségpénz tétel, helyi kiadások Drezda, Wiesbaden, Nürnberg, Berlin T:III,III- Germany / Weimar Republic pcs of necessity notes, local issues from Dresden, Wiesbaden, Nüremberg, Berlin C:F,VG Németország / Weimari Köztársaság / Birodalmi vasút db-os szükségpénz tétel, mind vízjeles papíron T:III,III- Germany / Weimar Republic / Deutsche Reichsbahn pcs of necessity notes, all on watermarked paper C:F,VG Németország / Weimari Köztársaság / Oberndorf, Rottweil, Spaichingen, Sulz, Tuttlingen M (10x) T:III,III- Germany / Weimar Republic / Oberndorf, Rottweil, Spaichingen, Sulz, Tuttlingen Marks (10x) C:F,VG Németország / Weimari Köztársaság / Kleve M szükségpénz T:III Germany / Weimar Republic / Kleve Mark necessity note C:F Német Harmadik Birodalom / Cseh-Morva Protektorátus / Theresienstadt gettó január 1. 5K + 10K + 50K T:III,III- German Third Reich / Protectorate of Bohemia and Moravia / Theresienstadt ghetto January 1. 5 Kronen + 10 Kronen + 50 Kronen C:F,VG Portugália / Espinho c szükségpénz + Gondomar ~ c szükségpénz T:III- Portugal / Espinho Centavos necessity note + Gondomar ~ Centavos necessity note C:VG Skócia DN 10sh? "The Don Co-operative Society" fém bárca értékben T:3 rep. Scotland ND 10 Shillings? "The Don Co-operative Society" metal token C:F cracked Svájc ~ c "Nemzetközi válaszdíjszelvény" vízejeles papíron, pecsét nélkül T:I Switzerland ~ Cents "International Reply Coupon" on watermarked paper, without stamp C:UNC Magyar bankjegyek Ft "Kossuth bankó" barna T:III Adamo G109A Ft "Kossuth bankó" T:III,III- Adamo G Ft "Kossuth bankó" kitöltetlen A,B,C,D 4-es ívben T:III szélén szakadások Hungary Forint blokk of 4 (A,B,C,D) without date and serial number C:F tears Adamo G122e K-1000K (5xklf) közte 4db felülbélyegzett T:III,III

7 K hamis(?) felülbélyegzéssel T:III K K (2x) K K mindegyik hamis(?) felülbélyegzéssel T:III,III K (4x) hamis(?) felülbélyegzésekkel T:III K (4x) hamis(?) felülbélyegzésekkel T:III K-100K (13x) T:III-IV K hamis(?) felülbélyegzéssel "...MEGYE FEHÉRTEMPLOM REND. TAN...." T:III K (3x) mindhárom piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel T:III K (2x) T:I,I- Adamo K K (2x) sorszámkövetők T:I,I- Adamo K K "3101" 3mm, vízszintesen hullámos hátlappal T:III,III K "A 1011" sima hátlappal T:III K "MÁS TÖRVÉNYES..." (3x) K "OSZTRÁK-MAGYAR BANK..." T:IV közte 3db ragasztott K "Osztrák-Magyar Bank..." T:III július K augusztus 9. 20K T:IV f (2x) "11"-es széria T:I K (2x) "2ab" csillagos sorszámmal, sorszámkövetők T:I K (6x) "Magyar Pénzjegynyomda Rt." nyomdahely jelöléssel T:I P T:I,I- Adamo P P (2x) egyugrásos sorszámkövetők, hajtatlanok T:II P T:I- Adamo P P (5x) egy kivételével hajtatlanok T:III anyaghiány Adamo P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" 10db-os tétel, benne: 1P + 2P + 5P (2x) + 10P (2x) + 20P + 50P + 100P (2x) T:III,III P + 20P + 50P + 100P P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:I--IV ragasztás P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (2x) sorszámkövetők T:I-,II P (3x) T:III,III P (2x) sorszámkövető pár T:I-,II MP T:I BP (5x) T:I,I BP (5x) T:I,I BP T:I-,II Adamo P BP T:I-,II Adamo P BP T:I AP (6x) AP (12x) T:III,IV AP (2x) sorszámmal és sorszám nélkül AP (2x) sorszámmal és sorszám nélkül AP (2x) sorszámmal és sorszám nélkül AP AP T:II-III AP sorozat- és sorszám nélkül, hátoldali szövegben több ékezethiány T:II db-os adópengő tétel, benne: AP (2x) sorszámmal és nélküle AP AP (2x) sorszámmal és nélküle AP AP AP T:II-III db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte fordított címeres is T:III,III Ft vízjeles papíron T:III Hungary Forints on watermarked paper, C:F Adamo F Ft T:III,III- hajtás mentén szakadás Adamo F Ft T:III szép papír Ft T:III,III Ft Ft Ft T:I Ft + 20Ft Ft Ft T:III szép papír Ft T:I Adamo F Ft (2x) sorszámkövetők "C C " T:II szép, ropogós papír Ft T:II Ft (2x) egyugrásos sorszámkövetők "B B " T:II szép, ropogós papír Ft (3x) sorszámkövetők "E E " T:II

8 Ft (2x) T:III november Ft "C" T:III kis szakadás Ft "H" T:II szép, ropogós papír Ft "J" T:III Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft (2x) T:I,I Ft "DC" "Millennium" T:I Ft "MILLENIUM" "DD" T:II Adamo F55B Ft "MILLENIUM" (2x) "DC" és "DD" T:II-,III szép papír Adamo F55B2, F55B Ft "Millennium" (2x), sorszámkövetők. eredeti, bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millennium" (2x) eredeti, bontatlan csomagolásban, sorszámkövetők T:I Ft "Millennium" eredeti, bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millennium" eredeti, bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millennium" eredeti, bontott csomagolásban T:I Ft (4x) sorszámkövetők, "FA FA " T:II Ft (2x) sorszámkövetők, "FB FB " T:II Ft "DA" (3x) sorszámkövetők T:I,II Ft (2x) sorszámkövetők, "FB FB " T:II Ft "EB" "50. évforduló október 23." + 500Ft "EC" "50. évforduló október 23." T:I Ft "EC" "50. évforduló október 23." (2x) T:I Ft "AB" Ft "AA" Ft "AD" T:I-,II Ft "DA" (5x) sorszámkövetők T:I Adamo F55J Vegyes: 14db-os korona tétel közötti kiadások 1-100K közötti névértékek T:III-IV db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:III,III Vegyes 30db-os pengő tétel, benne P, P csillagos sorozatszámmal, P csillagos sorozatszámmal T:III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Quarting "Zsigmond" (0,27g) T:2- Huszár: 586., Unger I.: H-P Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,5g) T:1-,2 Hungary 1552H-P Denar Ag "Ferdinand I" (0,5g) C:AU,XF Huszár: 948., Unger II.: 745.k K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" tájékoztató lappal (0,43g) T:2,2- kis patina Huszár: 935., Unger II.:745.a N-C Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,54g) T:1-,2 Hungary 1554N-C Denar Ag "Ferdinand I" (0,54g) C:AU,XF Huszár: 953., Unger II.: 745.l N-C Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,53g) T:1-,2 Hungary 1555N-C Denar Ag "Ferdinand I" (0,53g) C:AU,XF Huszár: 953., Unger II.: 745.l K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,54g) K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,46g) T:2 Hungary 1560K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,54g) K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,46g) C:XF Huszár: 936., Unger II.: 748.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,44g) K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,59g) T:2 Hungary 1562K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,44g) K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,59g) C:XF Huszár: 936., Unger II.: 748.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,52g) K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,39g) T:2 Hungary 1564K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,52g) K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,39g) C:XF Huszár: 936., Unger II.: 748.a Erdély 1621K-B Denár Ag "Bethlen Gábor" hátlapon az évszám első számjegyénél veretkettőződés (~0,4g) T:2,2- Unger (Erdély): 272.a K-B 15kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (6,56g) T:2,2- k.,ü. Hungary 1679K-B 15 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (6,65g) C:XF,VF scratched, ding Huszár: 1425., Unger II.: 1060.a KB Denár Ag "I. Lipót" (0,38g) T:2-,3 ü. Huszár: 1509., Unger II.: K-B 15kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (6,11g) T:2,2- Huszár: 1429., Unger II.: 1064A N-B 1kr Ag "I. Lipót" (0,52g) T:2- enyhén hajlott Hungary 1695N-B 1 Kreuzer Ag "Leopold I" (0,52g) C:VF slightly curved Huszár: 1487., Unger II.: KB Duarius "I. Lipót" (0,47g) T:3 Huszár: 1502., Unger II.: 1104.b

9 XX Poltura Cu "II. Rákóczi Ferenc" (15,32g) T:2-,3 Hungary XX Poltura Cu "Francis II Rákóczi" (15,32g) C:VF,F Huszár: 1529., Unger II.: 1130.a Poltura Ag "I. József" (1,02g) T:2- Hungary Poltura Ag "Joseph II" (1,02g) C:VF Huszár: 1579., Unger II.: K-B 17kr Ag "Mária Terézia" (5,78g) T:2- ly. Huszár: 1708., Unger III.: 1243.a E 20kr Ag "II. József" (6,32g) T:3 fülnyom Huszár: 1881., Unger III.: 1329.b E 20kr Ag "II. Ferenc" hegesztett füllel "I / 1910 V. 3." jelzetlen Ag medál (19mm) T:2-, B 20kr Ag "I. Ferenc" (6,6g) T:2,2- juszt. Huszár: 1970., Unger III.: 1377.a G 1kr Cu "I. Ferenc" T:2-,3 Huszár: 2060., Unger III.: 1406.c kr Cu T:1-,2 Adamo B KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2,2- patina Adamo B KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:1-,2 karc, patina Adamo B NB 3kr Cu T:2,2- ph. Adamo B B 1kr Cu B 1kr Cu B 1kr Cu KB 1kr Cu KB 1kr Cu T:2--4 Adamo M4, M KB 4kr Cu T:2- lapkahiba Adamo M GYF 10Kr Ag "Váltó Pénz" T:2- enyhén hajlott, karc KB-1894KB 1K Ag "Ferenc József" (2xklf) T:2-, KB-1894KB 1K Ag "Ferenc József" (2xklf) T:2-,3 Adamo K KB-1912KB 1K Ag "Ferenc József" (2xklf) T:1-,2-,3 Adamo K KB 1K Ag KB 2K Ag "Ferenc József" T:2-,2 patina KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (6xklf) T:1--3 Adamo K KB-1895KB 1K Ag "Ferenc József" (2xklf) T:2-,3 Adamo K KB-1914KB 1K Ag "Ferenc József" (2xklf) T:1-,2-,3 Adamo K KB-1896KB 1K Ag "Ferenc József" (2xklf) T:2-,3 Adamo K KB-1914KB 2f Br (6xklf) T:2-3 ph., patina Adamo K KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2xklf) T:1-,2- Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (10x) T:1,1- Adamo K KB-1914KB 1K Ag "Ferenc József" (2xklf) T:1-,2 Adamo K KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2xklf) T:1- Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2,2- kis patina Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2xklf) T:1-,2 Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2 patina f Br (5xklf) f Br (3xklf) T: P Ag (5xklf) T:1--3 Adamo P P Ag (2x) T:3 patina Adamo P P Ag (2xklf) T:2-,3 patina P Ag P Ag T:2-,3 Adamo P P Ag P Ag T:2-,3 Adamo P P Ag T:1- Adamo P P Ag "Madonna" T:2-,3 kis ph. Adamo P P Ag "Madonna" T:3 szennyeződés Adamo P P Ag "Madonna" T:2-,3 Adamo P P Ag "Madonna" T:2-,3 Adamo P P Ag "Madonna" (7xklf) T:2,2-,3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2,2- Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 ph. Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 kis ph., patina Adamo P

10 P Ag "Madonna" T:1-,2 kis patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2-,3 Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:1-,2 Adamo P P Ag "Pázmány" T:2,2- Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 kis ph. Adamo P P Ag "Pázmány" + 2P Ag "Rákóczi" P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 kis patina, kis ph. Adamo P7.1, P7.2, P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:1-,2 Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 kis ph. Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 patina Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 kis ph., patina Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 kis patina Adamo P P Ag P Ag T:1- Adamo P P Ag "Madonna" T:1- Adamo P P Ag "Madonna" T:1-,2 Adamo P P Ag P Ag T:1-,2 Adamo P P Ag P Ag T:1-,2 Adamo P P Ag "Madonna" T:1- Adamo P P Ag "Madonna" T:1- Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P f Br aranyozott forgalmi érme T: P Ag "Madonna" T:1- Adamo P P Ag "Madonna" T:1- Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1- kis patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1- kis patina Adamo P f Fe recehibás T: Ft Ag "vastag Kossuth" T:1-,2 kis ph., kis patina Adamo F Háromgyűrűs berakó, benne nem teljes fillér-forint gyűjtemény, 11db berakólapon, közte Ft Al, Ft Al T:vegyes Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 ph. Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Adamo F Ft Ag "Petőfi" + 10Ft "Széchenyi" T:2 patina Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" - "Szabadságharc sor" T:2 kis patina Adamo EM1, EM2, EM Ft + 20Ft + 25Ft Ag "Tízéves a Forint" sor, tanúsítvánnyal T:1-,2 kis patina Adamo EM4, EM5, EM Ft Ag + 100Ft Ag "Felszabadulás" pár T:BU Adamo EM36, EM

11 f-10Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 patina Adamo FO Ft Ag + 100Ft Ag "Szent István" pár, kék plasztiktokban T:BU patina Adamo EM38, EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 patina Adamo FO Ft Ag "25 éves a KGST" eredeti, plombált MNB plasztiktokban T:BU kis patina Adamo EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 patina Adamo FO Ft Ag "Felszabadulás" eredeti, plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "II. Rákóczi Ferenc" eredeti, plombált, MNB plasztiktokban T:BU kis fo. Adamo EM Ft Ag "Munkácsy Mihály" Ft Ag "Rippl-Rónai József" T:BU Ft Ag (3xklf) "Magyar festők II. / Csontváry, Mányoki, Rippl-Rónai" sor T:BU Adamo EM52, EM53, EM Ft Ag "Nemzeti Múzeum" plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Nemzeti Múzeum" T:BU Adamo EM Ft Ag "Nemzeti Múzeum" sérült, plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Nemzeti Múzeum" plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 patina Adamo FO Ft Ag "Első magyar aranyforint" plombált MNB plasztiktokban T:BU kis patina Adamo EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "Nemzetközi gyermekév" eredeti plombált MNB plasztiktokban T:BU f-10Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Cu-Ni + 5L Cu-Ni "Bulgária 1300 éves" magyar-bolgár közös kiadás, eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:1(PP) f-10Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 kis patina Adamo FO Ft Ag "Kulturális Fórum Budapest 1985" T:BU Adamo EM Ft Ag "Kulturális Fórum Budapest 1985" T:PP Adamo EM f-20Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "Budavár visszavétele 1686" T:BU Adamo EM f-20Ft (10xklf) forgalmi sor bordó műbőrtokban T: f-20Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft (9xklf) "Magyar Népköztársaság" forgalmi érméi világoskék műbőrtokban T:1 Adamo FO Ft aranyozva T: Ft forgalmi sorból T:1-, Ft forgalmi sorból T:1-, Ft Ag "Mátyás király - Buda" T:BU kis fo. Adamo EM Ft Ag "Mátyás király - Buda" tokban T:1 Adamo EM Ft Ag "MNB" (2x) T:2 kis patina Adamo F Ft Ag "MNB" (2x) T:2 kis patina Adamo F Ft Ag "MNB" (2x) T:2 Adamo F Ft Ag "MNB" (2x) T:2 patina Adamo F Ft Ag "MNB" (2x) T:2 Adamo F Ft Ag "MNB" (2x) T:2 patina Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2 patina Adamo F Ft Ag "MNB" Ft Ag "MNB" Ft Ag "Deák" T:2 patina Ft Cu-Ni-Zn Ft Cu-Ni-Zn "Kossuth" Ft Cu-Ni-Zn "Deák" (2x) Ft Cu-Ni "Gyermekmentő Szolgálat" (2x) Ft Cu-Ni "1956 tiszteletére" (2x) T: Ft Ag "MNB" aranyozott forgalmi érme T: Ft Ag "MNB" aranyozott forgalmi érme T: Ft Ag "MNB/Deák" (2x) T:2 patina Ft Ag "MNB/Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T:2 Adamo F Ft Ag "Deák" (2x) T:2 Adamo F

12 Ft Ag "Deák" (2x) T:2 Adamo F Ft Ag "Deák" (2x) T:2 Adamo F Ft Ag "Deák" aranyozott forgalmi érme T:1-, Ft Ag "Labdarúgó VB" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Cu-Ni-Zn "2000. évforduló / Rodin: a Gondolkodó, a Naprendszer" aranyozott T:1(PP) Adamo EM Ft "Kempelen Farkas Sakkautomatája" T:BU Adamo EM Ft Ag "Rákóczi szabadságharc 300. évfordulója" T:BU apró karcok Adamo EM Ft Cu-Ni "Európai Unió tagja" aranyozott forgalmi emlékérme T: Ft Cu-Ni "Gyermekmentő Szolgálat" aranyozott forgalmi érme T:1-, Ft Cu-Ni "Magyar Vöröskereszt" aranyozott forgalmi emlékérme T:1-, Ft Cu-Ni "1956 tiszteletére" aranyozott forgalmi emlékérme T: Ft Cu-Ni "Ford T-Modell" T:PP ujjlenyomat Adamo EM ~ Ft (50x) rolniban T: ~ Ft (50x) "Magyar Nemzeti Bank" kissé sérült rolniban, piros "Forgalomból kivonva" bélyegzéssel T:1, ~ Ft (50x) "Magyar Nemzeti Bank" rolniban, piros "Forgalomból kivonva" bélyegzéssel T:1, Ft Cu-Ni "Római Szerződés" aranyozott forgalmi érme T:1- ujjlenyomat Ft "Adorján János - Libelle" T:PP Adamo EM Ft Cu-Ni "Adorján János - Libelle" T:PP fo. Adamo EM Ft Cu-Ni "Telefonhírmondó - Puskás Tivadar" T:BU Adamo EM Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor szettben T:PP Adamo FO Ft aranyozott forgalmi érme T: Ft aranyozott forgalmi érme T:1-, Ft Cu-Ni "Bánki Donát, a Bánki-féle vízturbina feltalálója" T:PP Adamo EM Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor dísztokban, valamint "Mikes Kelemen" ezüstözött Cu-Ni-Zn emlékérem (29,2mm), "Magyarország pénzérméi" sorozat T:PP Adamo FO Ft Cu-Ni "Jedlik Ányos - a Dinamó-elv leírója" T:PP fo. Adamo EM Ft Cu-Ni "Jedlik Ányos - a Dinamó-elv leírója" T:BU Adamo EM Ft aranyozott forgalmi érme T: Ft Cu-Ni "100 éves a Magyar Cserkészszövetség" aranyozva T:BU Ft "MASAT-1, az első magyar műhold" T:PP Ft Cu-Ni "Magyar Máltai Szeretetszolgálat 25. évfordulója" T:PP Ft Cu-Ni "Ganz Ábrahám" T:PP Ft Cu-Ni "Homoki-Nagy István Gyöngyvirágtól lombhullásig" T:BU Ft Cu-Ni "Fáy András" T:BU Ft Cu-Ni "Zrínyi Miklós" T:BU Ft Cu-Ni "Egressy Béni" T:BU Ft Cu-Ni "90 éves a Magyar Nemzeti Bank" T:BU Ft Cu-Ni "Lechner Ödön" T:BU Ft Cu-Ni "Bárány Róbert 100 éve nyerte el a Nobel-díjat" T:BU Ft Cu-Ni "Spányi Béla " T:BU Ft Cu-Ni "Zsigmondy Richárd" T:BU Ft Cu-Ni "Csók István " T:BU Ft Ag "Csók István " (24g/0.925) T:PP Ft Cu-Ni "500 éve született Tinódi Sebestyén" T:BU Ft Ag "500 éve született Tinódi Sebestyén" (24g/0.925) T:PP Ft Cu-Ni "225 éve született Széchenyi István" T:BU Ft Cu-Ni "Szigetvár" T:BU Ft Ag "Szigetvár" T:PP Ft Ag "XXXI. Nyári Olimpiai Játékok" tanúsítvánnyal (24g/0.925/37mm) T:PP Hungary Forints Ag "XXXI Summer Olympic Games" with certificate (24g/0.925/37mm) C:PP Ft Ag "Kossuth Zsuzsanna születésének 200. évfordulója" tanúsítvánnyal T:PP Magyar emlékveretek, plakettek Berán Lajos ( ) "A Neptun Budapesti Evezős Egylet - 50 év emlékére" Br emlékérem, peremén "BERÁN N. BPEST." gyártói jelzéssel (60mm) T:

13 30406.Blaskó János (1945-) "Salgótarján / Magyarország - Csehszlovákia Államközi Bélyegkiállítás" Br emlékérem (43mm) T Bognár György (1944-) "MÉE Nógrád megyei szervezete / Salgótarján felszabadulásának 40. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T: Bognár György (1944-) " Magyar Köztársaság - Október 23." Ag emlékérem eredeti tokban (31.69g/0.925/42,5mm) T:PP Bognár György (1944-) "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" aranyozott fém emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:1 (PP) Boldogfai Farkas Sándor ( ) DN "GANZ Daru és Kazángyár Budapest" Br plakett, a hátoldalán felfüggesztéshez két csavarral (70x101mm) T:2- kis patina Borsos Miklós ( ) "Zsámboky János / Magyar Orvostörténelmi Társaság" kétoldalas Br érem "IOANNES SAMBVCVS / SOCIETAS HVNGARICA HISTORIAE ARTIS MEDICINAE" (73mm) T: Csíkszentmihályi Róbert (1940-) "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István" Br emlékérem (70 mm) T:2 kis ph Csíkszentmihályi Róbert (1940-) "Chemical Építési Műanyag-Feldolgozó Gyára Barcs" Br plakett tokban (90mm) T: Csúcs Viktória (1934-) "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete " Br emlékérem (42,5mm) + Lapis András (1942-) "MÉE Esztergom - A magyar pénzverés kezdete" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 kis patina Edvi Illés György (1911-) "Atyja 15 éves professorságának emlékére. Prof. Atzél Elemér, A Magyar Gyógyszerészek" Br plakett (60mm) T: Fritz Mihály (1947-) "15 éves az Éremgyűjtők Csongrád megyei szervezete Szeged 1984" Ag és Br emlékérem pár a tulajdonos belegravírozott nevével (36,03g/0.835/42,5mm) T:1-,2 Adamo AG Fritz Mihály (1847-) "Mathias Rex / MÉE Szeged" Mátyás király halálának 500. évfordulója, Ag emlékérem, peremen "SZG" jelzéssel (35,58g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) patina Fülöp Zoltán (1951-) DN "Szent Imre herceg kemény tisztaságát / Szent Imre ereklyetartó Aachen" fém emlékérem (40mm) T: Gáti Gábor (1937-) "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely / Jót s jól, ebben áll a nagy titok - Kazinczy Ferenc" Br emlékérem T: Jovánovics György (1939-) ~1970. "Kassák Lajos - Szétosztottam magam és megbontatlan maradtam elszántan, fegyelmezetten a kemény nyersanyaghoz hasonlóan" Br emlékplakett márványtalpon (113x89mm) T:2 Hungary ~1970. "Lajos Kassák" Br commemorative plaque on marble base. Sign.: György Jovánovics (113x89mm) C:XF Kelemen Kristóf ( ) "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / Perényi Péter - Lórántffy Zsuzsanna" Br emlékérem (42mm) T:1 Adamo SP Kiss Nagy András ( ) "20. Szegedi Szabadtéri Játékok 1978" ezüstözött Br érem tokban (50mm) T:2 patina Kiss Sándor ( ) "MÉE Caesar Claudius" Br emlékérem (29mm) T: Kiss Sándor ( ) "II. János Pál pápa / A Szentatya Szombathelyen aug. 19." aranyozott Br emlékérem nem hozzáillő tokban (65mm) T:2(PP) karc, ujjlenyomat Kósa István (1953-) "Kádár János" Ag emlékérem (31.25g/0.925/38.6mm) T:1- (PP), kis patina Lapis András (1942-) "Telcs Ede / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Bajai Csoportja" Br emlékérem (42,5mm) T: Major Aladár ( ) "Nagykőrösi Állami Arany János Gimnázium 40 éves - Arany János születésének 140., halálának 75. évfordulóján" Br emlékérem márvány talpon (érem 35mm, márvány 100x67x16mm) T: Olcsai Kiss Zoltán ( ) DN "Cervantes - Don Quijote" Br plakett, falra akasztható fatalpon (160mm) T: Percz János ( ) "A meztelen próféta" Br egyoldalas plakett (88mm) T: Rajki László (1939-) "Szentedre, Ville Honorée de la Medaille Hild" Hild János-díj Br domborműve (117x127mm/422g) T:1- kis patina / Hungary "Szentedre, Ville Honorée de la Medaille Hild" Br relief of the Hild János Award. Sign.: László Rajki (117x127mm/422g) C:AU small patina Rajki László (1939-) "Az Év Sportolója - Békés Megyei Népújság" Br díjplakett (117mm) T:2 kis oxidáció Rajki László (1939-) "Nicolás Müller-díj / Nicolás Müller FIAP - Regionális Műhely - Orosháza" kétoldalas Br plakett (98mm/455g) T:2 patina / Hungary "Nicolás Müller Award / Nicolás Müller FIAP - Regional Workshop - Orosháza" double-sided Br plaque (98mm/455g) C:XF patina Rajki László (1939-) DN "Magyar Népművelők Egyesülete Békés Megyei Szervezete - Az Egyesületi Munkáért" Br plakett (117mm) T:

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 293. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 27 - március 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 291. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 30 - február 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 295. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 292. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc 1. 1 5 Ft 1946. 0.835 Ag 20 g. 1 5 000 2 100, 50 Ft 1970 Felszabadulás sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 3 000 3 100, 50 Ft 1972 Szent István sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 4 000 4 100, 50 Ft 1973 Petőfi sor. 0.640

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 279. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 310. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 277. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 30. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 november 12-24 között.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 354. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 16-19-ig.

Részletesebben