numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) 2016 július ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: július óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők július 25-én 10 órától. Utólagos eladás: július ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 278. gyorsárverésre: július 20. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! Megtekintés:július ig! Tételek átvétele július 25-én 10 órától! 277. aukció elszámolás július 22-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 160 ft / tétel / árverés A vásárlói jutalék 20% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Új, mobiltelefon kamerájára szerelhető 60x-os LED-es nagyító hozzá rögzített lámpával, eredeti dobozában, leírással New 2014 Version Universal Clip-type LED Cellphone Microscope, 60x, in its case, with information "Professional-Mini" ékszermérleg 0,01-100g eredeti csomagolásban, leírással, két db elemmel, új állapotban "Professional-Mini" pocket scale 0,01-100g with description in original box, with information and 2 batteries, new db kisalakú műanyag érmetartó album, 3-3 oldallal, használt állapotban db érmetartó album (közölük 4db zsebméretű) + 7db éremtároló doboz. Mind használt, de jó állapotban Az Éremművészeti Intézet éremtartó kazettája 1 kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel használt állapotban Éremtartó tálca "Republic of Liberia-Moments of freedom" érmék tárolására 24db férőhellyel db különböző minőségű és méretű éremtároló doboz + 9db érmeberakó csík + 1db névjegykártya tartó album. Mind használt, de jó állapotban, némelyik kis sérülésekkel db-os vegyes, használt kitüntetés tok tétel db éremtartó doboz, használt, de jó állapotban db-os plakett és emlékérem tartó tok tétel, több különböző méretben, használt, jó állapotban db-os vegyes érem és érmetartó tok tétel, közte Ft Cu-Ni "FAO" műanyag érmetartó is Numizmatikai irodalom Besenyi Gábor: Vérrel elnyert jutalmak - Német katonai kitüntetések A Heer, a Luftwaffe és Kriegsmarine által alkalmazott kitüntetések és jelvények, azok történetét, viselését korabeli fotókon, és adományozó okleveleiket. Bontatlan, új állapotban Bodrogi Péter, Molnár József, Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. A magyar állam rendjelei és kitüntetései a Szent György-rendtől a Nagy Imre-érdemrendig. Bp., 2005, Rubicon. Bontatlan csomagolásban, kiadói kartonált kötés, bontatlan, új állapotban Kurt Fischer-Helmut Kahnt-Hans L. Grabowski: Die Euro-Münzen - Katalog der Umlauf- und Sondermünzen sowie der Kursmünzensätze und Banknoten aller Euro-Staaten. 5. Auflage, Gietl Verlag, Arthur L. Friedberg - Ira S. Friedberg: Gold Coins of the World" 7th edition, The Coin and Currency Institute, A világ arany pénzei ókortól napjainkig, 7. kiadás, alig használt állapotban Fux Kornél - Hölgyéné Angelotti Zsuzsanna: Magyar pénzérmék és papírpénzek - Történelemszakköri Füzetek 14., Budapest, Használt állapotban, borítón kis szakadás Gedai István: Magyar uralkodók pénzeiken. Budapest, Zrínyi Kiadó, Laszlovszky József: A magyar címer története, Budapest, Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új, dedikált példány! MICHEL Eurokursmünzen-Katalog alig használt állapotban Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek "Szombathelyi Takarékpénztár Részvénytársaság" betétkönyve, bejegyzésekkel, bélyegzéssel "Magyar Királyi Postatakarékpénztár" 450. Vitka (Vásárosnamény) postahivatalban kiállított betétkönyv, bejegyzésekkel, gerince ragasztott és rozsdafoltos Budapest "ANKER Általános Biztosító-Részvénytársaság" életbiztosítási kötvénye, kiegészítő függelékkel T:III "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület Anyaintézet" betéti könyve, bélyegzésekkel és két betéti bejegyzésről ~1940. "MNB" bélyeg, piros, ívszéli bélyegek (35x), néhány helyen elvált fogakkal DN 50P + 100P papírpénz szalagok, vágottak Ausztria / Bécs Letéti jegy (2x) okmánybélyeggel T:III Austria / Wien "Einlage" receipt (2x) with fiscal stamp C:F Franciaország "A Metzi Katedrális kapujának felújítására". Szign.: Jean Duvivier ( ) emlékérem hátlapi negatív képe tajtékkőbe vésve (42mm) France "For the Renovation of the Portal of the Cathedral of Metz". Sign.: Jean Duvivier ( ) commemorative medallion's negativ of the back in pumice. "OB RESTIT IN URBEM ET AN 1744 OPT PRINC SALUTEM - PORTICUM - AEDIS S. STEPH - AB ECCLES - METEN - DECR. ET INCHOATAM - REX - OPIS DIVINAE MEMOR - IMPENSA SUA - PERFECIT - CURANT. MARESC. DUC DETREES - PRAEF. PROV. ANNO 1764." (42mm) NSZK M két részes műbőr nyomat T:2 ly. GFR Mark 2pcs print on synthetic leather C:XF hole

4 Az árverési tételek színes képekkel a darabanth.com oldalon! Érmés és bankjegyes borítékok Ft "Arany János: Toldi" érmés levelezőlapon T:BU Adamo EM Ft "Fazekas Mihály: Lúdas Matyi" érmés levelezőlapon T:BU Adamo EM Amerikai Egyesült Államok "Amerikai függetlenségi háború bicentenáriuma - George Washington" aranyozott fém emlékérem bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzéssel (2x) T:1 USA "American Revolution Bicentennial - George Washington" coin letter with FDC stamp (2x) C:UNC Amerikai Egyesült Államok "Paul Revere" aranyozott emlékérem érmés bélyeges borítékon elsőnapi bélyegzővel (38mm) T:1 USA "Bicentennial - Paul Revere" gilt medallion on coin letter with stamps FDC cover (38mm) C:UNC Részvények és sorsjegyek Budapest / Pest "Gróf Keglevich Gábor" kötelezvénye 10Ft-ról, szárazpecséttel, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:IV ragasztott, szakadás Budapest / Pest "Pesti Építő-Társaság" ideiglenes részvény 200Ft értékében, bélyegzésekkel, szárazpecséttel T:2- ly Budapest "Magyarországi Jószív-Egyesület" sorsjegykölcsön 2Ft-ról, szárazpecséttel, bélyegzésekkel (2x) T:III,III- ly Tamási "A Tamási Takarékpénztár" részvénye 100K-ról szárazpecséttel, felülbélyegzéssel, szelvényekkel, a. számú tétel sorszámkövető párja T:III Tamási "A Tamási Takarékpénztár" részvénye 100K-ról szárazpecséttel, felülbélyegzéssel, szelvényekkel, a. számú tétel sorszámkövető párja T:III Budapest "Orosháza-Szentes-Csongrádi Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 2000K, szárazpecséttel, lyukasztással érvénytelenítve T:II Zombor "A Bács-Bordog Vármegyei Gazdasági Egyesület Fogyasztási és Értékesítő Szövetkezet Zomborban" üzletrész 50K-ról, szelvények nélkül, borítékká alakítva feltehetően a szelvények számára T:III fo. Sombor "A Bács-Bordog Vármegyei Gazdasági Egyesület Fogyasztási és Értékesítő Szövetkezet Zomborban" share about 50 Corona, without coupons, glued together like an envelope probably for the coupons C:F spotted "Czibakházai Motor-Malom Részvénytársaság Könyvecskéje" részvényjegyek 20K-ról (6x) T:II-,III Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló elsőbbségi részvények (2x) sorszámkövetők T:II folt Budapest K "A Temes- és Somogy-vármegyei Egyesült Helyi Érdekű Vasutak Részvénytársaság" 3 1/2%-os elsőbbségi kötvénye 400K-ról, szelvényekkel és szárazpecséttel T:III Budapest "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye 100K-ról egy darab szelvénnyel, bélyegzésekkel és szárazpecséttel T:II- kis ragsztásnyom Budapest "Budapest Székesfőváros" kötelezvények 1000K-ról (3x) sorszámkövetők, mindhárom magyar és német nyelven szelvényekkel, szárazpecséttel T:I-,II Budapest "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" részvénye 400K-ról, szelvényekkel, (3x) sorszámkövetők T:I Budapest "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" részvénye 400K-ról szelvényekkel (2x) sorszámkövetők T:I Temesvár "Temesvári Első Takarékpénztár" részvénye 1200K-ról szelvényekkel T:II "Magyar Köztisztviselők Fogyasztási, Termelő és Értékesítő Szövetkezete" üzletrészjegye 60K-ról, felülbélyegzéssel, szárazpecséttel, szelvényekkel T:II fo Szeged "Első Szegedi Cipő-, Csizma- és Papucsipari Szövetkezet" 100 részvénye, összesen K értékben, bélyegzéssel, szelvényekkel T:II Budapest "Király Automobil Részvénytársaság" 25 részvénye egyben, egyenként 200K-ról teljes szelvényívvel T:III apró szakadás Budapest "Gottschlig Ágoston Részvénytáraság" letéti jegy 1db zárolt részvényről, felülbélyegzésekkel, "BARÓTI SZESZFINOMITÓ LÍKŐR- és RUMGYÁR RÉSZVÉNYTÁRSASÁG" feliratú szárazpecséttel T:III Budapest "Kissling Rudolf és Fia Csillár és Bronzárugyár Részvénytársaság" 25db részvénye egyben összesen 5000K-ról, szelvényekkel, bélyegzésekkel, szárazpecséttel, kötegelővel T:II Jászapáti "Jászapáti Gőzmalom Részvénytársaság" részvénye 200K-ról szelvényekkel, felülbélyegezéssel és szárazpecséttel T:III Budapest "KÉVE Mezőgazdasági Iparfejlesztési és Hitelintézet Rt." 25 részvénye egyenként 500K-ról, összesen K-ról, szelvényekkel és szárazpecséttel T:II Szekszárd "A Szekszárdi Takarékpénztár" részvénye K-ról, felülbélyegzéssel, szárazpecséttel, szelvényekkel T:II- fo

5 30056.Budapest "Budapesti Központi Általános Tejcsarnok Részvénytársaság" részvénye 10P-ről szelvényekkel, szárazpecséttel (2x) sorszámkövetők T:I Budapest "Budapesti Központi Általános Tejcsarnok Részvénytársaság" részvénye 10P-ről szelvényekkel, szárazpecséttel (2x) sorszámkövetők T:I Budapest "Magyar Általános Ingatlanbank Részvénytársaság" részvénye 50P-ről, egy szelvénnyel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II Budapest "Magyar Általános Ingatlanbank Részvénytársaság" részvénye 50P-ről, egy szelvénnyel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:III Budapest "Budapesti Idegen és Éttermi Üzem Részvénytársaság" 50P-ről, szárazpecséttel, szelvényekkel T:II Budapest "Magyar Általános Hitelbank" részvénye egyenként 50P-ről, szelvényekkel, bélyegzéssel, szárazpecséttel T:II- ragasztás Budapest "Magyar Általános Kőszénbánya Részvénytársulat" öt részvénye egyben, egyenként 200P-ről, magyar és német nyelven, bélyegzésekkel és szárazpecséttel T:III Budapest "Magyar Általános Kőszénbánya Részvénytársulat" öt részvénye egyben, egyenként 200P-ről, magyar és német nyelven, bélyegzésekkel és szárazpecséttel T:III Budapest "Magyar Kender,-Len- és Jutaipar Részvénytársaság" részvénye 40P-ről szelvényekkel T:II-,III fo Esztergom "Az Esztergomi Faipari És Fakereskedelmi Részvény-Társaság" részvénye 10P-ről, szárazpecséttel és szelvényekkel T:II Gyönk "A Gyönki Takarékpénztár Részvénytársaság" tíz részvénye összesen 100P-ről, szelvényekkel, szárazpecséttel T:II,II- fo Szekszárd "Tolnamegyei Újság Hírlapkiadó RT." részvénye 10P-ről szelvényekkel T:III fo Moson, Mosonmagyaróvár "Moson-Magyaróvári Szikvizgyár Részvénytársaság" részvénye 10P-ről, szelvényekkel, szárazpecséttel T:I-,II lyuk Berettyóujfalu "Biharvármegyei Központi Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 30P-ről, szárazpecséttel, szelvényekkel T:2, Budapest "Részvénytársaság Villamos és Közlekedési Vállalatok Számára" 10 részvénye egyenként 100P-ről, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:III fo Budapest "A Tabáni Hegyalja út 5. számú Társasház Szövetkezet" 10db részvénye, összesen 500P értékben T:II kis szakadás Budapest "I. Kerület Verpeléti-út 22. számú Házépítő Szövetkezet" 160db és 120db üzletrésze egyben, összesen 8000P-ről és 6000P-ről, sorszámkövetők T:I-,II Budapest "I. Kerület Verpeléti-út 22. számú Házépítő Szövetkezet" 220db üzletrésze egyben, összesen P-ről, bélyegzéssel T:I-,II fo Budapest "Budai Apolló Mozgófényképszínház Részvénytársaság" részvénye 20P-ről, szárazpecséttel T:I Budapest "Magyar Élet- és Járadék-biztosító Intézet" biztosítási kötvénye, a "Tolnai Nyomdai Műintézet" előfizetői számára T:III Budapest "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön - államadóssági kötvény" 200P-ről (3x) szárazpecséttel, szelvényekkel, sorszámkövetők T:II,III egyiken szakadás Budapest "4%-kal kamatozó Állami Nyereménykölcsön" államadóssági kötvénye 200P-ről, szelvényekkel, szárazpecséttel + Budapest "4%-kal kamatozó Állami Nyereménykölcsön" államadóssági kötvény 1/2 részkötvénye 100P-ről, szelvényekkel, szárazpecséttel + Budapest "4%-kal kamatozó Állami Nyereménykölcsön" államadóssági kötvény 1/4 részkötvénye 50P-ről, szelvényekkel, szárazpecséttel T:I- kis szakadás Budapest "Hangya Termelő-Értékesítő és Fogyasztási Szövetkezet" üzletrészjegye 10P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel T:III Budapest "Diákkaptárosok Hajózási Szövetkezete" üzletrészjegy 5P-ről, kitöltetlen, szelvényekkel T:I Gyula "Gyulai Fürdő és Üdülő Részvénytársaság" részvénye 100P-ről, szelvényekkel külön lapon T:II fo Kolozsvár Részvényutalvány 100P-ről, kitölve, aláírással T:I Budapest ~1945. "Magyar Nemzeti Bank" részvényhez tartozó szelvényutalvány, hiánytalan T:II Budapest "Bakács Udvar részvénytársaság felszámolás alatt" részvény 200P-ről T:I Budapest "Ganz és Társa Villamossági, Gép, Waggon- és Hajógyár Rt." részvényelismervénye 10db, egyenként 25P névértékű részvényről (3x), sorszámkövetőek, szárazpecséttel, szelvényekkel T:II-,III folt, tűnyom "Pilisvörösvár és Vidéke Takarékszövetkezet - SZÖVOSZ (Szövetkezetek Országos Szövetsége) - Takarékszövetkezeti Részjegy" 100Ft névértékben (2x) T:III Budapest "Országos Kárrendezési és Kárpótlási Hivatal" kárpótlási jegye 1000Ft-ról, "C" sorozat, sorszámkövetők T:I Budapest "Innoterv - Ipari Fővállalkozó Kisszövetkezet" kitöltetlen részvény Ft névértékben T:2,

6 Weboldalunkon a zárás pillanatáig licitálhat és követheti tételei állását! Budapest "Goldsun Hűtőipari Részvénytársaság" névre szóló kötvénye 100ft-ról (2x) egymás utáni sorszámmal T:I Budapest "Goldsun Hűtőipari Részvénytársaság" átváltoztatható kötvénye 100ft-ról (2x) T:I Budapest "Reallízing" változó kamatozású kötvény Ft-ról (2x) T:I-,II Budapest "A City Kárpótlási Jegy Befektető Részvénytársaság" 1000Ft értékű részvénye, szelvényekkel (3x) sorszámkövetők T:II Budapest "A City Kárpótlási Jegy Befektető Részvénytársaság" 10db egyenként 1000Ft értékű részvénye, szelvényekkel (2x) sorszámkövetők T:II db-os vegyes részvény tétel, benne Budapest "A Temes- és Somogy-vármegyei Egyesült Helyi Érdekű Vasutak Részvénytársaság" 200K értékű kötvénye, Olaszország / Róma "Olasz Vöröskereszt" kötvénye, osztrák és magyar bélyegzéssel és 7kr értékű illetékbélyeggel, Budapest "Magyar Helyi Érdekű Vasutak, Részvénytársaság" kötvénye 2000K-ról (2x) T:III,III db vegyes részleges szelvényív klf részvényekhez, közte "Magyar Leszámítoló és Pénzváltó Bank", "Royal Nagyszálloda Részvénytársaság" T:vegyes Budapest / Pest "Jótékonyczélú Sorsjegy - Az uj-pesti kath. templom felépítésére" 50kr értékű sorsjegy T:II Budapest "A közhasznú czélokra szánt XIII. államsorsjáték - ő császári és apostoli királyi fensége" sorsjegye 2Ft értékben T:II Budapest "Tanuló Sorsjegy" 1K értékben, felülbélyegzéssel T:I Budapest "Tanuló Sorsjegy" 1K értékben, felülbélyegzéssel (2x) sorszámkövetők T:I-,II egyiken kis szakadás "Tanuló Sorsjegy" 1K értékben, felülbélyegzéssel T:I Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyeremény-kötvénye 100K-ról, szárazpecséttel "Magyar Jelzálog-Hitelbank Nyeremény-Kötvény" "A" részkötvénye 100K-ról, 3 nyelven, szárazpecséttel, bélyegzéssel T:III Budapest "A Magyar Jelzálog-Hitelbank" nyereménykötvénye, "A" részkötvény 100K-ról, szárazpecséttel T:II Budapest "Konvenzionális Nyeremény-Kötvény" "A" és "B" részkötvénye összefüggésben, szárazpecséttel T:III-,IV sarokhiány "A József Kir. Herceg Szanatórium-Egyesület szegény tüdőbetegeinek javára" sorsjegy, K értékben T:II "52. Magyar Királyi Osztálysorsjáték" harmadik osztály egy nyolcad sorsjegye, "MAGY. KIR. OSZTÁLYSORSJÁTÉK FŐELÁRUSÍTÓJA KÖRMENDY ELEMÉRNÉ" bélyegzéssel T:II Ausztria / Bécs "3 1/2%-os Állami Nyugdíjkötvény" kötvény 200K-ról bélyegzésekkel (2x), egyik letéti elismervénnyel, sorszámkövetők T:III Austria / Vienna "3 1/2% State Pension Obligation (Staats-Rente-Obligation)" bond about 200 Corona with stamps (2x), one with deposit recepit, sequential serials C:F Belgium / Brüsszel "Tamegai Bányász és Ipari részvénytársaság" névérték nélküli részvénye, felülbélyegzésekkel, szelvényekkel T:II- Belgium / Brussels "Miniére & Industrielle du Tamega" share par value, with stamps and coupons C:VF Berlgium / Brüsszel "Tamegai Bányász és Ipari részvénytársaság" névérték nélküli részvénye, felülbélyegzésekkel, szelvényekkel T:II- sarokhiány Belgium / Brussels "Miniére & Industrielle du Tamega" share par value, with stamps and coupons C:VF missing corner Franciaország "Gambin s.a." részvénye 100Fr-ról, szelvényekkel, vízjeles papíron T:II,II- France "Gambin s.a." share of 100 Francs, shares, on watermarked paper C:XF,VF Németország / Weimar köztársaság / 3. Birodalom 3db részvény és kötvény, mindegyik lyukasztással érvénytelenítve: "Hebezeug- & Motorenfabrik Aktiengesellschaft", "Gold-Hypothekenpfandbrief der Sächsischen Bodencreditanstalt" és "Braunkhole-Benzin Aktiengesellschaft, Berlin" T:2 Germany / Weimar Republic / Third Reich 3pcs of shares and bonds, all cancelled with hole: "Hebezeug- & Motorenfabrik Aktiengesellschaft", "Gold-Hypothekenpfandbrief der Sächsischen Bodencreditanstalt" és "Braunkhole-Benzin Aktiengesellschaft, Berlin" C:XF Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I-,II Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:AU,XF Ausztria / Bécs "Österreichisches Bau-Los" 10Sch-ről szóló állami sorsjegye T:III- Austria / Vienna "Österreihisches Bau-Los" State lottery ticket about 10 Schilling C:VG Papír és fém szükségpénzek Sopronnyék / hadifogolytábor június 16. 2K római sorozat és arab sorszámmal (2x) sorszámkövetők T:II,II- egyiken fo. és szakadás Sopron május 1. 50f utalvány T:III Budapest f "Központi Sajtóvállalat R.T." T:III ~ K "Vásárlási visszatérítés" "Hajdúszováti Fogyasztási Szövetkezet" felülbélyegzéssel T:III

7 "Magyar Közszolgálati Alkalmazottak Ellátási Jegye" szelvényekkel, szakadás "Gabella- Térítési jegy" 6 fillér értékben, a "Pesti Izraelita Hitközség" bélyegzésével db árubélyeg élő baromfira 1/2-1-2kg súlyokban T:vegyes ~ db "Állami Kenyérpótjegy Nehéz Testimunkás Részére" + "Zsíradék jegy" mindegyik "Eger" bélyegzéssel T:I-,II "Savaria Karnevál Szombathely" ezüstözött műanyag zseton "Savaria Karnevál Szombathely" bronzozott műanyag zseton T: ~ "SZOT üdülő - Galyatető - 'A' sütemény" műanyag zseton T: ~ "Miskolci Vendéglátóipari Vállalat - Étkezés" fém bárca T: ~ "ÁFÉSZ - Törökszentmiklós / Szövetkezésben az erő" 100 névértékű műanyag zseton T: ~ "ÁFÉSZ - Törökszentmiklós / Szövetkezésben az erő" 200 névértékű műanyag zseton T: K "Balatoni Korona" helyi pénz, "000000" sorszámmal, "MINTA" perforációval K "Balatoni Korona" helyi pénz, "000000" sorszámmal, "MINTA" perforációval K "Balatoni Korona", helyi pénz "000000" sorszámmal, "MINTA" perforációval T:I Algéria / Francia gyarmat c Al "Algériai Kereskedelmi Kamara" bárca + Orán c Al "Oráni Kereskedelmi Kamara" bárca + Franciaország / Chateauneuf-Sully-Vittry c Al bárca + Hérault megye c Al "Hérault Megyei Kereskedelmi Kamara" bárca T:2-,3 Algeria / French Colony Centimes Al "Chambre de Commerce d'alger" token + Oran Centimes Al "Chambre de Commerce d'oran" token + France / Chateauneuf-Sully-Vittry Centimes Al "Comites de Chécy Chateauneuf-Sully-Vitry" token + Hérault Department Centimes Al "Chambre du Commerce d'hérault" token C:VF,F Ausztria / Bécs Gr "Szent István Bazilika" Al zseton T:1-,2 Austria / Vienna Stephans Groschen "St. Stephen's Cathedral" C:AU,XF Franciaország "Lés États de Lille - Securitas Provinc. Insul." Cu zseton (31mm) T:3,3- ph. France "Lés États de Lille - Securitas Provinc. Insul." Cu jeton (31mm) C:F,VG edge error Kanada "Bank of Montreal" kitöltött, bélyegzett csekk (4x) T:II Canada "Bank of Montreal" filled, stamped cheques (4x) C:XF Kína DN Égetési pénz névértékben (150x) eredeti, kicsit sérült csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in original, slightly damaged packaging (150x) C:UNC Kína DN Égetési pénz névértékben (150x) eredeti csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in original packaging (150x) C:UNC Kína DN Égetési pénz névértékben (150x) eredeti csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in original packaging (150x) C:UNC Kína DN Égetési pénz névértékben (150x) eredeti csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in original packaging (150x) C:UNC Kína DN Égetési pénz névértékben (150x) eredeti csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in original packaging (150x) C:UNC Német Birodalom DN 3db klf Cu játékpénz T:2,2- German Empire ND 3pcs of diff Cu gaming tokens C:XF,VF Németország / Weimari Köztársaság / Szászország pf + 50pf porcelán szükségpénzek T:2 Germany / Weimar Republic / Saxony Pfennig + 50 Pfennig porcelain necessity coins C:XF Németország DN "20 Wertmarke" Cu zseton (10x) (25x21mm) T:2,2- Germany ND "20 Wertmarke" Cu token (10x) (25x21mm) C:XF,VF Németország DN "20 Wertmarke" Cu zseton (10x) (25x21mm) T:2,2- Germany ND "20 Wertmarke" Cu token (10x) (25x21mm) C:XF,VF DN "HKI kapukulcs" Al zseton, sorszámozott T: DN "Telefon érme / Magyar Posta" Cu bárca eredeti fém dobozkában! T: DN "Manager érme a fontos döntésekhez - Igen / Nem (Manager Münze für wichtige Entscheidungen - Ja / Nein" aranyozott fém német nyelvű zseton eredeti "Magyar Posta Budapest" tokban T: Vegyes kis zacskónyi zseton, bárca és emlékérem tétel nagyrészt telefonérmék, DN "10 Kalocsa BV" műanyag börtönbárca, "Fővárois Út és Közműépítő Vállalat / 25", DN "Dallmayr Kaffe" zseton, DN "Compagnie le Taxiphone" T:vegyes Magyar bankjegyek G Formulare "Bécsi városi bankócédula" T:III-,IV ragasztott Habsburg Monarchy Gulden Formulare "Wiener-Stadt Banco-Zettel" C:VF,F glued Adamo G4M G "Einlösungs=Schein" T:III-,IV lyuk Austrian Empire Gulden "Einlösungs=Schein" C:VG,G hole Adamo G kr "Almásy" kr "K. K. Hauptmünzamt für Silberscheidemünze" alul egysoros szöveg, áthúzással érvénytelenítve T:III-, restaurált / Hungary Kreuzer "Almásy" + Austrian Empire Kreuzer "K. K. Hauptmünzamt für Silberscheidemünze" text at the bottom in a single line, cancelled C:VG, restored Adamo G94, G

8 Lindner és Kobra termékek teljes választékban megrendelhetők irodánkban vagy weboldalunkon Osztrák-Magyar Monarchia G "Reichs-Schatzschein" kincstári utalvány vízjellel T:restaurált Austro-Hungarian Monarchy Gulden "Reichs-Schatzschein" with watermark C:restored $ "Kossuth bankó", "A3" nyomólemez, sorszámozás nélkül T:I Hungary Dollar "Hungarian Fund", "A3" printing plate, without serial number C:UNC Adamo G117/ $ "A" "Kossuth bankó" piros kézi sorszámozással T:I,I- lyuk, sarokhajlások Hungary Dollar "A" with red serial number C:UNC,AU hole, folded corners Adamo G118/1b G vízjeles papíron T:III restaurált Austrian Empire Gulden with watermark C:F restored Adamo G kr T:IV szakadások Adamo G K T:III,III- Adamo K K piros "DEUTSCHÖSTERREICH" és " ECHT OESTERRECIH-UNGARISCHE BANK HAUPTANSTALT WIEN" felülbélyegzéssel valamint eredeti, tintás alírással" T:I- Adamo K35B, Krause K "DEUTSCHÖSTERREICH" bélyegzésel P (3x) eltolódott zöld nyomattal T:III Adamo K35B, P23e K felülbélyegzés nélkül T:III,III- szakadás K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel T:III Adamo K35B K "Citta Di Fiume" felülbélyegzéssel, műanyag tokban, CGA tanúsítvánnyal T:III- Hungary Korona with "Citta Di Fiume" overprint in plastic case, with CGA certificate C:VG Adamo K10B K "MAGYARORSZÁG" piros felülbélyegzéssel T:III K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel K (2x) egyik piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:III,III K "A" sorszámjel T:II Adamo K K piros "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:III db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel, közte 2db sorszámkövető K-ás bankjegy, a bankjegyek "Egyesült Budapesti Fővárosi Takarékpénztár Erzsébetvárosi Osztálya" borítékban T:III,III-,IV K "3130" 3mm, hullámos hátlappal, felülbélyegzés nélkül T:III egyik sarka foltos K "3133" 3mm, hullámos hátlappal, antiszemita gúnyrajzzal T:III Adamo SK22AR f (2x) + 50f (3x) bélyegzésekkel T:III,III- Adamo K1, K K "Orell Füssli Zürich" (2x) T:III K "T.W." jelöléssel, nyomdahely nélküli T:III szép papír P "Deák Ferenc" T:III,III- Adamo P P (3x) P (2x) T:III,III P T:III,III P (4x) sorszámkövetőek T:II- Adamo P P (6x), közte egy pár sorszámkövető T:II-III szép papír P (6x) sorszámkövetők (4+2) T:II-,III szép papír P (30x) T:III,III P (30x) T:III,III P (5x) sorszámkövetők T:I- Adamo P P (30x) T:III,III P (4x) + 2P + 5P (12x) + 20P (9x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" eltolódott nyomat T:II-,III szép papír P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:I P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" propagandanyomat, hátlapján szöveggel T:II-,III Adamo SP47R P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (4x) sorszámkövetők T:I-,II Adamo P P (5x) sorszámkövetők T:I-,II MP (5x) T:I,I MP (5x) T:I,I MP (15x) T:II,II-,III BP (8x) T:II,II-,III AP elcsúszott elő- és hátlapi nyomat és fordított címer AP a szövegben "AMELYEKNEK" és fordított címer T:III Adamo 53v,53Ah db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte sorozat- és sorszám nélküli T:III

9 Ft T:III- ly. Adamo F Ft T:I-,II több kisebb hajlás Táncsics 01 "PRÓBA FORMA" előoldal kész, hátlap üres, barna, kettes ívben T:I,I- Adamo SFT Ft T:II szép, ropogós papír Adamo F Ft (2x) T:III Ft "H" T:III kis szakadások Ft "D" T:III Ft "J" T:III Ft "E" T:III Adamo F Ft "E" T:III Adamo F Ft "J" T:III Ft "E" T:III fo. Adamo F Ft "AD" T:III Adamo F Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millennium" díszcsomagolásban, védőfólia nélkül T:I Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millennium" (2x) eredeti bontatlan csomagolásban, sorszámkövetők T:I Ft "Millennium" (3x) sorszámkövetők T:I,I "Puskás bankjegy" promóciós bankjegy a Pénzjegynyomda és a Diósgyőri Papírgyár díszkiadásában T:I Vegyes: 11db-os bankjegy tétel a pengő-forint időszakból közte Ft hajtás mentén ragasztva T:I-III db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:III,III Vegyes: 16db-os pengő bankjegy tétel P közti címletek T:III db-os vegyes magyar pengő és adópengő bankjegy tétel T:III,III Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "Kálmán" (0,28g) T:2 Hungary Denar Ag "Coloman" (0,28g) C:XF Huszár: 38. Unger I.: Denár Ag "Kálmán" (0,42g) T:2 patina Hungary Denar Ag "Coloman" (0,42g) C:XF patina Huszár: 40., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,42g) T:2 Hungary Denar Ag "Stephan II" (0,42g) C:XF Huszár: 47., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,26g) T:2- ki. Hungary Denar Ag "Stephan II" (0,26g) C:VF cracked Huszár 84., Unger I.: 39.(?) Denár Ag "II. István" (0,31g) T:1-,2 patina Hungary Denar Ag "Stephan II" (0,31g) C:AU,XF patina Huszár 91., Unger I.: 40.(?) Denár Ag "II. Béla" (0,18g) T:2 ph. Huszár: 96., Unger I.: Denár Ag "II. Béla" (0,32g) T:2- ki. Huszár: 99., Unger I.: Denár Ag "II. Béla" (0,25g) T:2 Hungary Denar Ag "Béla II" (0,25g) C:XF Huszár: 102., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,23g) T:2 rep. Hungary Denar Ag "Géza II" (0,23g) C:XF cracked Huszár: 55., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,23g) T:2- rep. Hungary Denar Ag "Geza II" (0,23g) C:VF cracked Huszár: 80., Unger I.: 59.(?) Denár Ag "II. Géza" (0,2g) T:2 ki., enyhén hajlott lemez Hungary Denar Ag "Géza II" (0,2g) C:XF cracked, sligthly curved Huszár: 152., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (2xklf) (2,15g/1,55g) T:2,2- Hungary Copper Coin "Bela III" (2xdiff) (2,15g/1,55g) C:XF,VF Huszár 72,73., Unger I.: 114, Rézpénz Cu "III. Béla" (1,5g) T:2- ki. Hungary Copper Coin "Bela III" (1,5g) C:VF cracked Huszár 73., Unger I.: Denár Ag "II. András" (0,6) T:2,2- Hungary Denar Ag "Andreas II" (0,6g) C:XF,VF Huszár: 247., Unger I: Denár Ag "II. András" (0,52g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Andreas II" (0,52g) C:XF,VF Huszár 266., Unger I: Denár Ag "IV. Béla" (0,21g) T:2- ph. Hungary Denar Ag "Bela IV" (0,21g) C:VF edge error Unger I.: 246., Huszár:

10 Rengeteg érdekes tétel az egyéb gyűjtési területek anyagában! Szlavón Denár Ag "Németújvári Henrik Bán" (0,97g) T:2 apró rep. Hungary Slavonian Denar Ag "Ban Heinrich von Güssing" (0,97g) C:XF small crack Unger I.: Sz Denar Ag "V. István" (0,34g) T:2-,3 Hungary Denar Ag "Stephan V" (0,34g) C:VF,F Huszár: 343., Unger I.: Szlavón Denár Ag "V. István" (0,75g) T:2- Hungary Slavonian Denar Ag "Stephan V" (0,75g) C:VF Unger I.: Sz Szlavón Denár Ag "V. István" (0,87g) T:2 Hungary Slavonian Denar Ag "Stephan V" (0,87g) C:XF Unger I.: Sz Denár Ag "IV. László" (0,32g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Ladislaus IV" (0,32g) C:XF,VF Huszár: 385., Unger I.: Denár Ag "III. András" (0,34g) T:1- felületi karc R! Hungary Denar Ag "Andrew III" (0,34g) C:AU slightly scratched R! Huszár: 426., Unger I.: Denár Ag "Vencel" (0,28g) T:2-,3 Huszár: 433., Unger I.: Denár Ag "Károly Róbert" (0,25g) T:2- Hungary Denar Ag "Charles Robert I" (0,25g) C:VF Huszár: 494., Unger I.: Denár Ag "I. Nagy Lajos" (0,26g) T:3 Huszár 547.,Unger I.: 432.a Obolus Ag "I. Lajos" (0,22g) T:2 Hungary Obol Ag "Louis I" (0,22g) C:XF Huszár: 546., Unger I.: 437.b Obulus Ag "I. Lajos" (0,18g) T:2 Hungary Obulus Ag "Louis I" (0,18g) C:XF Huszár: 549., Unger I.: db-os vegyes Parvus Ag "Zsigmond" tétel T:2,2-, db-os vegyes Parvus Ag "Zsigmond" tétel T:2,2-, db-os vegyes Parvus Ag "Zsigmond" tétel T:2,2-, Denar Ag "Zsigmond" korabeli hamis? (contemporary fake?) (0,37g) T:2- Huszár: 576., Unger I.: 449.a Denár Ag "I. Ulászló" (2xklf) (0,34g/0,53g) T:2-,3 Huszár: 598., Unger I.: 469.c,f? K-A Denár Ag "II. Lajos" (0,55g) T:2 Huszár: 841., Unger I.: 673.n L-B Denár Ag "II. Lajos" (0,48g) T:2 Huszár 846., Unger I.: L-RN Denár Ag "II. Lajos" (0.48g) T:3 patina, ph. Huszár 853., Unger I 677.b K-B Denár Ag "II. Lajos" (0,63g) T:2 kis ph. Huszár: 841., Unger I.: 673.o K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,46g) T:2- ki. Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Obolus Ag "Rudolf" (0,27g) T:2- Hungary 1580K-B Obol Ag "Rudolf" (0,27g) C:VF Huszár: 1068., Unger II.: 816B K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,41g) T:2 ki. Huszár 1140., Unger II K-B 6kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (2,93g) T:2,2- Hungary 1671K-B 6 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (2,93g) C:XF,VF Huszár: 1450., Unger II.: K-B 6kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (3,14g) T:2,2- Hungary 1672K-B 6 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (3,14g) C:XF,VF Huszár: 1450., Unger II.: K-B Rézpoltúra "II. Rákóczi Ferenc" (3,07g) T:2,2- Hungary Poltura "Francis II Rákóczi" Kremnitz (3,07g) C:XF,VF Huszár: 1549., Unger II.: 1139.a K-B Rézpoltúra "II. Rákóczi Ferenc" (2,82g) T:2,2- Hungary Poltura "Francis II Rákóczi" Kremnitz (2,82g) C:XF,VF Huszár: 1549., Unger II.: 1139.a X Poltura Cu "II. Rákóczi Ferenc" (6,96g) T:2- patina Hungary X Poltura Cu "Francis II Rákóczi" (6,96g) C:VF patina Huszár: 1535 Unger II.: 1133.a K-B Rézpoltúra "II. Rákóczi Ferenc" (3x) PH Poltura Ag "I. József" (0,75g) Rézdenár hamisítványa rézlapon T:2-, K 1kr Cu+ 1762K 1kr Cu "Mária Terézia" (2x) ? 1kr Cu T:2-, K 1kr Cu K 1kr Cu "Mária Terézia" G 1kr Cu "I. Ferenc" B 1kr Cu T:2-,3 ph K 1kr Cu K 1kr Cu "Mária Terézia" T:2,2-, K 1Kr "Mária Terézia" T:2-,3 Huszár 1758., Unger III.:1272.a PH-KM Poltura Cu "Mária Terézia" T:2- k. Huszár: 1752., Unger III.: 1270.a PH-KM Poltura Cu "Mária Terézia" T:2- Huszár: 1752., Unger III.: 1270.a PH-KM Poltúra "Mária Terézia" T:2- patina Huszár: 1751., Unger III.: 1270.c Rézdénár "Mária Terézia / zárt korona" O 1kr Cu "I. Ferenc" T: K 1kr Cu "Mária Terézia" T: B 6kr Cu "I. Ferenc" T:2 patina B 20kr Ag B 20kr Ag "I. Ferenc" T:2-,3 juszt S 1/4kr Cu T:2- ü

11 B 1/2kr Cu B 1/2kr Cu B 1kr Cu G 2kr Cu B 2kr Cu + Ausztria 1851A 1kr Cu A 4kr Cu T:2,2-,3 egyiken ph B 20kr Ag "I. Ferenc" B 20kr Ag B 20kr Ag B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2,2- patina B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T: kr Cu T:2 kis ph. Adamo B KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2.2- ph Adamo B NB 6kr Ag T:2 patina Adamo B NB 6kr Ag T:3 Adamo B NB 6kr Ag T:3 Adamo B NB 6kr Ag T:2-,3 ü. Adamo B B 1kr Cu B 1kr Cu KB 1kr Cu KB 1kr Cu KB 2f Br KB 2f Br KB 2f Br T:2,2-,3 ph B 3kr Cu T:2- ph. Adamo M E 1kr Cu KB 1kr Cu KB 1kr Cu T:2-, B 4kr Cu B 4kr Cu B 4kr Cu T:2-3 karc, ph. Adamo M B 1kr Cu T:2- Adamo M B 1Fl Ag "Ferenc József" Körmöcbánya (12,31g) T:2 Hungary 1865B 1 Florin Ag "Franz Joseph" Kremnitz (12,31g) C:XF Huszár: 2130., Unger III.: 1460.a KB 1kr Cu "Angyalos címer" T:2,2- Adamo M KB 1kr Cu (2x) KB 1kr Cu T:2-,3 Adamo M GYF 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T:2- Adamo M KB 1kr Cu, 2x1 makk T: KB 1 Kreuzer Cu, 2x1 acorn, C:XF-F Adamo M KB 1kr Cu, 2x1 makk T:3, ph. 1878KB 1 Kreuzer Cu, 2x1 acorn, C:F edge error Adamo M KB 1kr Cu, 2x1 makk T:2-,3 1878KB 1 Kreuzer Cu, 2x1 acorn, C:VF,F Adamo M KB 1Ft Ag "Középcímer" T:2 k., ph. Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:3 Adamo M KB 5/10kr Cu KB 1kr Cu T:2 Adamo M3.1, M KB 1kr Cu "Középcímer" T:2,2- Adamo M KB 1kr Cu "Középcímer" T:2- Adamo M KB 1kr Cu "Középcímer" T:2 Adamo M KB 1kr Cu "Középcímer" T:2,2- patina Adamo M KB 1kr Cu "Középcímer" T:2,2- durva ph. Adamo M KB 1kr Cu "Fiume címer" T: KB 1K Ag "Ferenc József" T:2- ph. Adamo K KB-1920KB 1f Br (3xklf) + 2f (3xklf) + 10f Fe + 20f Ni/Fe (2xklf) T: KB 1K Ag "Millenium" T:2 patina Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:2,2- kis ph. Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József koronázásának 40. évfordulója" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2- patina Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2 fo., felületi karc Adamo K KB-1920KB 20f Fe (5x) ebből 4db klf T: f Br (9xklf) T:2, f Cu-Ni f Cu-Ni + 20f Cu-Ni f Cu-Ni (2x) T:2,2-, P Ag (4x) T:2,2- Adamo P P Ag "Madonna" T:3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 kis patina Adamo P f Cu-Ni (2x) T: P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 kis ph. és patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 kis patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 kis ph. és patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 ph. Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2,2- ph. Adamo P

12 Megjelent: Békebeli séták a pesti Belvárosban c. könyvünk! P Ag "Horthy balra" T:2 ph., kis patina Adamo P P Al (3xklf) teljes sor T: P Al gyártási hibás T:2, Ft Al T: Ft Al + 2Ft Al Ft Al T:2,2-,3 k Ft Ag "Kossuth" haj a homlok közepéig ér T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- ph., patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2 ph., patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2 patina, ph. Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2 kis patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2 Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2 Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2 Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2 ph Adamo F Ft Ag "Kossuth" multicolor T:2 Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2 Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2 patina, ph. Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2 kis patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2 ph. Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2 patina, ph. Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- ph., patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" T:2,2- Adamo F Ft Ag "Kossuth" T:2,2- Adamo F Ft Ag "Kossuth" T:2,2- Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2 Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2 Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- felületi karc Adamo F Ft Ag "Kossuth" Ft Ag "MNB" T:2,2-,3 patina Ft Ag "Petőfi" T: Ft Al (4x) Ft Al (3x) Ft Al (2x) T:2-, Ft Cu-Ni (4x) T:2-, Ft Cu-Ni (2x) Ft Cu-Ni Ft Cu-Ni T:2, f Al T:2 Adamo F f Al (25xklf) T:1--3 Adamo F3.1, F Ft + 20Ft + 25Ft Ag "10 éves a Forint" sor T:2 kis patina Adamo EM4, EM5, EM Ft Ag "Tanácsköztársaság" T:1-,2 Adamo EM Ft Ag "Felszabadulás" T:1-,2 Adamo EM f-10Ft 9db klf, "Magyar Népköztársaság" érmés forgalmi sor bordó műbőrtokban T:1 egyiken patina Adamo FO f-10Ft (16x), 2db hiányos forgalmi sor (1Ft hiányzik) T: Ft Ag + 100Ft Ag "Szent István" pár T:BU kis patina Adamo EM38, EM Ft Ag + 100Ft Ag "Petőfi" pár T:BU Ft Ag + 100Ft Ag "Petőfi" pár, hibás MNB plasztiktokban T:BU patina, kis ujjlenyomat Ft Ag + 100Ft Ag "MNB" pár, eredeti, plombált MNB plasztiktokban T:BU patina Adamo EM44, EM Ft Ag + 100Ft Ag "MNB" pár T:BU Adamo EM44,EM Ft (15xklf), az 1986-os veret hiányzik T:2, Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" T:BU Adamo EM Ft Ag "Nemzeti Múzeum" T:BU Adamo EM Ft Ag "Rippl-Rónai József" PRÓBAVERET T:BU felületi karc, csak 50db! R! Hungary Forint Ag "József Rippl-Rónai" TRIAL STRIKE C:BU slightly scratched, only 50 examples! RARE! Adamo EM Ft Ag 3xklf "Magyar festők II. / Csontváry, Mányoki, Rippl-Rónai" sor, eredeti plombált MNB plasztiktokban T:BU kis patina Adamo EM52, EM53, EM

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 293. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 27 - március 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 269. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 29 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 277. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 283. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 október 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 289. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 27 - január 5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 279. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 286. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 292. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 261. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 355. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 30- október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben