numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) március ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: március óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők március 20 -án 10 órától. Utólagos eladás március ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 295. gyorsárverésre: március 14. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! Irodánk március 15-én ZÁRVA tart! 294. aukció: Megtekintés: március ig! Tételek átvétele március 20-án 10 órától! 293. aukció elszámolás március 21-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! 27. tavaszi nagyaukciónk előkészítése már megkezdődött. Az aukciót május 27-én tartjuk. Tételeket már felveszünk, egészen április 10-ig. Érdemes hamar behozni a tételeket, hogy az aukció előkampányában is szerepeltethessük azokat. Várjuk az Ön beadását is! Kezelési költség 240 ft / tétel / árverés. A 2. indításnál 120 ft A vásárlói jutalék 22% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek NOTEBOOK digitális ékszermérleg 0,01-500g eredeti dobozában, leírással, új állapotban NOTEBOOK pocket scale 0,01-500g with description in original box, new Ékszerész nagyító, mm, saját tokjában, új állapotban Ékszerésznagyító 10x-18mm és 20x-12 mm-es lencsékkel, eredeti dobozában, új állapotban "Professional-Mini" ékszermérleg 0,01-100g eredeti csomagolásban, leírással, két db elemmel, új állapotban "Professional-Mini" pocket scale 0,01-100g with description in original box, with information and 2 batteries, new Ékszerész nagyító, mm, saját tokjában, új állapotban Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T12 100db/cs., 95 x 145 mm Plastic Case for Banknotes T12, 100/pack, 95 x 145 mm Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T35 100db/cs., 124 x 236 mm Plastic Case for Banknotes T35, 100/pack, 124 x 236 mm Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T86 100db/cs., 148 x 210 mm Plastic Case for Banknotes T86, 100/pack, 148 x 210 mm Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T27 100db/cs., 112 x 156 mm Plastic Case for Banknotes T27, 100/pack, 112 x 156 mm Lindner 1300 Multi Collect gyűrűs album, bordó színű, benne 5db Lindner MU35-ös + 5db Lindner MC54-es berakólap. Új állapotban "Euro-Collection" 12 Európa Uniós állam euró és eurócentérme gyűjtőalbuma + Euró és eurócentérme tartó kis műanyag tok. Mindkettő használt állapotban Barna "MÜNZEN" feliratú érmetartó album 7 berakólappal, használt állapotban Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Használt, de jó állapotban Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Használt, de jó állapotban db éremtartó tálca, egyenként 24, összesen 96 férőhellyel, használt, de jó állapotban Érmetartó kazetta, kivehető tálcával, 3 férőhellyel, új állapotban db klf éremtartó tok, mindegyik újszerű állapotban Hartberger pénztok klf méretben fadobozban, 1200db, (8323) HARTBERGER(R) Assorti-box: 1200 self-adhesive coin holders in a wooden box "Kleb-Fest" Átlátszó bankjegy ragasztó papír, 30x16cm hosszú csík, eredeti kiszerelésben (3x) Pénzcsipesz, 12cm, teflon bevonattal Coin tongs, 12cm long Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Magyar érme katalógus Budapest, 2011., 1. kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar Érme Katalógus Adamo, Budapest, Harmadik kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus SPECIÁL - változatok, felülbélyegzések, próbák, tervezetek Budapest, 2009, 1. kiadás, Új állapotban Adamovszky István: Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Az Érem , Budapest Új állapotban Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest, Új állapotban Horváth Lajos: Veresegyházi pénzeskönyv - Pénzek és ékszerek a földből a bronzkortól a XIX. századig, Tarsoly kiadó, Budapest Újszerű állapotban L. Kovásznai Viktória (szerk.): Fidem '94 XXIV. - Kongresszus és Nemzetközi Éremművészeti Kiállítás. Budapest, Használt, jó állaptoban Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új állapotú példány! Kurt Fischer-Helmut Kahnt-Hans L. Grabowski: Die Euro-Münzen - Katalog der Umlauf- und Sondermünzen sowie der Kursmünzensätze und Banknoten aller Euro-Staaten. 5. Auflage, Gietl Verlag, Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Osztrák-Magyar Bank K + 2K "Olla" reklám pecséttel a hátoldalon T:I-,II Bankjegyszerű P-s röpcédula kétoldali "Erős demokrácia=stabil pénz - Szavazz Szociáldemokratára!" propaganda felülnyomással T:III tűlyuk Németország / Berlin DN Birodalmi bankjegy mintájára készült reklám H. Meysel luxus papírkereskedéséről T:III Germany / Berlin ND Advertisement about the luxury paper shop of H. Meysel, in imitation of an Empire banknote C:F

4 Weboldalunkon a zárás pillanatáig licitálhat és követheti tételei állását! Érmés és bankjegyes borítékok Ft Cu-Ni "II. János Pál pápa látogatása Magyarországon" érmés borítékban, első napi bélyegzéssel, tájékoztatóval, eredeti műbőr tokban T:BU Hollandia E Cu-Ni "Sail Amsterdam" bélyeges borítékban, elsőnapi bélyegzővel T:PP Netherlands Ecu Cu-Ni "Sail Amsterdam" in envelope with stamps and FDC cancellation C:PP Krause X#207.a Hollandia E Cu-Ni "Tour de France" bélyeges borítékban, elsőnapi bélyegzővel T:PP Netherlands Ecu Cu-Ni "Tour de France" in envelope with stamps and FDC cancellation C.PP Krause X#215a NSZK 1975G 5M Ag "Albert Schweitzer" lezárt, bélyeges, bélyegzős borítékban T:1- patina FRG 1975G 5 Mark Ag "Albert Schweitzer" coin is sealed envelope with stamps C:AU NSZK 1975G 5M Ag "Albert Schweitzer" lezárt, bélyeges, bélyegzős borítékban T:1- patina FRG 1975G 5 Mark Ag "Albert Schweitzer" coin is sealed envelope with stamps C:AU NSZK 1975G 5M Ag "Albert Schweitzer" lezárt, bélyeges, bélyegzős borítékban T:1- patina FRG 1975G 5 Mark Ag "Albert Schweitzer" coin is sealed envelope with stamps C:AU Részvények és sorsjegyek Budapest / Pest "Jótékonyczélú Sorsjegy - Az uj-pesti kath. templom felépítésére" 50kr értékű sorsjegy T:I Budapest "A Budapesti Állat- és Növényhonosító-Társulat" sorsjegye (10x), kétszer hajtott ívben T:II Budapest "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" 4%-al kamatozó záloglevele 200K-ról, szárazpecséttel T:II hajtás mentén szakadás Budapest "Tanuló Sorsjegy" 1K értékben, felülbélyegzéssel T:I,I Budapest "A Magyar Jelzálog-Hitelbank" nyereménykötvénye, "A" részkötvény 100K-ról, szárazpecséttel T:II Budapest "Dunántuli Helyi Érdekü Vasut Részvénytársaság" törzsrészvénye 200K-ról, magyar és német nyelvű, szárazoecséttel és szelvényekkel T:III Budapest "Magyar Épitőipari Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, bélyegzésekkel és szárazbélyegzővel, szelvényekkel (2x) sorszámkövető pár T:I-,II Budapest "Budapest Székesfőváros" kötelezvény 1000K-ról, magyar és német nyelven, szelvényekkel, szárazpecséttel (2x) T:II,II Budapest "Magyar Épitő Iparbank" huszonöt darab részvénye összesen 5000K-ról, bélyegzéssel és szárazbélyegzővel, szelvényekkel (2x) sorszámkövető pár T:I,I Budapest "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" részvénye 400K-ról, szelvényekkel, (3x) sorszámkövetők T:I Budapest "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" öt részvénye egyben 400K-ról szelvényekkel, belső oldalon bírósági végrehajtási bejegyzésekkel T:I-,II Budapest ~1910. "Fonciere, pesti biztositó-intézet" névre szóló életbiztosítási kötvényét, és egyéb okmányokat tartalmazó boríték, benne: Budapest "Fonciere Pesti Biztositó-intézet" névre szóló vegyes tőkebiztosítása 4000K-ról, a biztosító intézet bélyegzésével és az általános biztosítási feltételek leírásával, illetve ugyanezen tőketörlesztés kitöltött nyugtái, késedelmi felszólításai és elismervényei T:III Budapest "Magyar Géniusz Nemzeti Kulturát Terjesztő Részvény-Társaság" névre szóló részvénye teljesen befizetett 1000K-ról, szárazpecséttel és részvényekkel T:III Budapest "Magyar Amerikai Bank Részvénytársaság" 5 részvénye egyenként 340K-ról, szelvényekkel T:II Budapest "Vármegyei Mezőgazdasági- és Iparfejlesztő Részvénytársaság" 25 részvénye egyenként 400K-ról, magyar és német nyelven, szelvényekkel, szárazpecséttel T:II Budapest "Kékkuti Gyógy- és Ásványvíz Részvénytársaság" részvényutalvány K-ról T:II Budapest / Újpest "A Victoria Bútor és Faárugyár Részvénytársaság" 50 részvénye egyben, egyenként 1000K-ról, szárazpecséttel, bélyegzéssel, szelvényekkel T:II Budapest "KÉVE Mezőgazdasági Iparfejlesztési és Hitelintézet Rt." 100 részvénye egyenként 500K-ról, összesen K-ról, szárazpecséttel T:II,II Budapest "Magyar Királyság 5%-kal kamatozó Járadékkölcsön Államadóssági Kötvény" K, K, K, K szelvények nélkül T:II-III Budapest "Nemzeti Hitelintézet Részvénytársaság" részvénye 10P-ről, szárazpecséttel T:II Budapest "Belvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 50P-ről, szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel T:II-,III Budapest "Belvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" 100 részvénye egyben 5000P-ről, szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel, "III. kibocsátás" T:II- kis szakadások Budapest "Belvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" öt részvénye egyben 250P-ről, szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel T:II- kis szakadások

5 30064.Derecske "Derecskei Közgazdasági Bank" részvénye 10P értékben, szárazpecséttel, szelvényekkel T:I,I Sopron "Soproni Takarékpénztár" részvénye 10P-ről, magyar és német nyelvű, szárazpecséttel (2x) sorszámkövető pár T:II,II Budapest "A Budai Katholikus Kör Pengősorsjegye" 1P értékű sorsjegye a Köri Székesház-alap javára T:II Budapest "A Fructus a Gyümölcsértékesítő és Szeszfőző Szövetkezetek Központja mint Szövetkezet" rendes üzletrésze 10P-ről T:III Budapest "Salgó-Tarjáni Kőszénbánya Részvény-Társulat" huszonöt részvénye egyben összesen 750P-ről, magyar-német kétnyelvű részvény, szelvényekkel, szárazpecséttel és bélyegzésekkel T:II- szakadás Budapest "I. Kerület Verpeléti-út 22. számú Házépítő Szövetkezet" 220db üzletrésze egyben, összesen P-ről, bélyegzéssel T:I-,II fo Budapest "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvénye 100P-ről szárazpecséttel és szelvényekkel (3x) sorszámkövetők T:III Budapest "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" részvényutalvány 5 részvényről egyben, összesen 250P-ről, szárazpecséttel, bélyegzéssel, szelvényekkel T:II,II Budapest "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" részvényutalvány 10 részvényről egyben, összesen 500P-ről, szárazpecséttel, bélyegzéssel, szelvényekkel T:II,II Budapest "Országos Kárrendezési és Kárpótlási Hivatal" kárpótlási jegye 1000Ft-ról (4x), "R" sorozat, sorszámkövetők T:III Győr "A Magyar Kárpótlási Jegy Hasznosító Részvénytársaság" törzsrészvénye Ft-ról, szelvényekkel T:I Budapest "Postabank és Takarékpénztár Rt." részvénye Ft-ról, szelvényekkel és bélyegzéssel T:I Győr "A Gardénia Csipkefüggönygyár Részvénytársaság" részvénye 500Ft-ról, szelvényekkel T:I Budapest "A Biodiszkont Élelmiszeripari és Kereskedelmi Részvénytársaság" törzsrészvénye Ft-ról, szelvényekkel T:I Amerikai Egyesült Államok / Maine / Portland ~1912. "Árgentine Railway Company" Argentí Vasúttársaság részvénye 100$-ról, szárazpecséttel, bélyegzésekkel és szelvényekkel T:II,II- USA / Maine / Portland ~1912. "Árgentine Railway Company" share about 100 Dollars, with embossed stamp, overprints and coupons C:XF,VF Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I-,II Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:AU,XF Ausztria / Bécs "Rudolf Koronaherceg Vasút" 4%-os, adómentes, állami vasút kölcsönkötvénye 400K-ról, szárazpecséttel, szelvényekkel T:II a szelvényív több helyen ragasztott Austria / Wien "Kronprinz Rudolf-Bahn" 4% tax-free state loan bond about 400 Kronen, with embossed stamp and coupons C:XG coupon shett glued multiple times Ausztria / Bécs "XXXII. Staatslotterie" lottó sorsjegy 4K értékben, szárapecséttel T:II-,III ragasztott Austria / Wien "XXXII. Staatslotterie" lottery ticket about 4 Kronen with embossed stamp C:VF,F sticked Belgium / Brüsszel "Ouest Canadien (Western Canada) Société Anonyme" Nyugat-Kanadai Részvénytársaság részvénye 100Fr-ról, bélyegzésekkel és szelvényekkel T:II kis szakadás Belgium / Brussels "Ouest Canadien (Western Canada) Société Anonyme" Western Canada Company's share about 100 Francs, with overprints and coupons C:XF small tear Belgium / Brüsszel "Tamegai Bányász és Ipari Részvénytársaság" névérték nélküli részvénye, felülbélyegzésekkel, szelvényekkel T:II- Belgium / Brussels "Miniére & Industrielle du Tamega" share par value, with stamps and coupons C:VF Belgium / Brüsszel "Tamegai Bányász és Ipari részvénytársaság" névérték nélküli részvénye, felülbélyegzésekkel, szelvényekkel T:II- sarokhiány Belgium / Brussels "Miniére & Industrielle du Tamega" share par value, with stamps and coupons C:VF missing corner Belgium / Antwerpen "La Lowa Société Anonyme d'importation & d'exportation au Congo Belge et autres Pays d'outre-mer" La Lowa Import és Export Részvénytársaság részvénye Fr-ról(?), felülbélyegzésekkel és szelvényekkel T:III Belgium / Anvers ""La Lowa Société Anonyme d'importation & d'exportation au Congo Belge et autres Pays d'outre-mer" La Lowa Import & Export Company's share about Francs(?), with overprints and coupons C:F Franciaország / Gennevilliers "Compagnie des Vernis Valentine Société Anonyme" Vernis Valentine Vállalat Részvénytársaság részvénye 500Fr-ról, szelvényekkel T:II,II- tűly. France / Gennevilliers "Compagnie des Vernis Valentine Société Anonyme" Company of Vernis Valentine's share about 500 Francs with coupons C:XF,VF needle holes Görögország / Athén "Hagyományos Kereskedelmi és Banki Ügyek Részvénytársasága" részvényelismervénye 25db részvényről, szelvényekkel és bélyegzéssel T:II-,III Greece / Athens "Conventional Joint-Stock Company of Commercial and Banking Transactions" certificate about 25 shares with coupons and overprint C:VF,F

6 Havi két gyorsárverésünkre folyamatosan várjuk a beadásokat! Görögország / Athén "Görög Nemzeti Bank" nyereménykölcsön 250D-ról, szelvényekkel, bélyeggel és bélyegzéssel T:III Greece / Athens "National Bank of Greece" lottery loan about 250 Drachmas with coupons, stamp and overprint C:F Görögország / Athén "Görög Nemzeti Bank" részvényelismervénye 10db részvényről, szelvényekkel T:III ragasztás Greece / Athens "Naitonal Bank of Greece" certificate about 10pcs of shares with coupons C:F sticked Görögország / Athén "Görög Kereskedelmi Bank" részvényelismervénye 5db részvényről, bélyegzésekkel T:III tűlyuk Greece / Athens "Commercial Bank of Greece" certificate about 5pcs of shares with overprints C:F needle hole Hollandia / Maastricht "Maastrichti Szeggyár" részvénye 500G-ről, bélyegzésekkel T:IIszakadások Netherlands / Maastricht 1888."Maastricht Nail Factory" share about 500 Gulden with overprints C:VF tears Románia / Bukarest "MICA Bányászati Részvénytársaság" utalvány tíz részvényről egyenként 500L értékben, bélyegzéssel és szelvényekkel T:II- Romania / Bukarest "MICA Societate Anonima Romana Miniera" Mining Company's certificate about ten share in one about 500 Lei, with overprint and coupons C:VF db-os vegyes magyar és külföldi részvény tétel, közte Budapest "A Magyar Korona Országai 4%-kal kamatozó Járadékkölcsön" kötvény 100K-ról, szelvényekkel, bélyegzéssel és bélyeggel, valamint szárazpecséttel; Budapest "Budapest Székesfővárosi Közlekedési R.T." kötvénye szárazpecséttel; Olaszország / Róma "Olasz Vöröskereszt" kötvény 25L-ról, bélyegzésekkel és bélyegekkel T:III,III Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Rozsnyó kr "Rozsnyó bánya város pénztári utalványa" T:III Adamo ROZ Rozsnyó kr "Rozsnyó bánya város pénztári utalványa" T:III,III- Adamo ROZ Szentgotthárd Kitöltött váltó 20f-ről, a "Szent-Gotthárdi Takarékpénztár részvény-társaság" bélyegzéseivel, hozzácsatolva a Tőketörlesztésről szóló papír kitöltve + Simontornya Kitöltött váltó K-ról, a "Simontornyai Hitelszövetkezet" és az "Országos Központi Hitelszövetkezet" bélyegzéseivel + Simontornya Kitöltött váltó 5000K-ról, a "Simontornyai Hitelszövetkezet", az "Országos Központi Hitelszövetkezet" és a "Magyar Nemzeti Bank" bélyegzéseivel, "Simontornya" körbélyegzőkkel, bélyegekkel T:III Budapest "Hadsegélyező Hivatal-Katonai Árvák és Özvegyek Javára" 2f +10f T:I,I Kenyérmező / hadifogolytábor f Cu T:2 kis ph Kenyérmező / Hadifogolytábor január 15. 2K (2x) arab sorozat- és sorszámmal, egyik gyengébb nyomattal T:I Ostffyasszonyfa / hadifogolytábor június 1. 1K arab sorozat és sorszámmal T:I Sopronnyék / hadifogolytábor június 16. 2K arab sorozat- és sorszámmal T:II hajtatlan, szakadés a szélén Sopronnyék / hadifogolytábor június K arab sorozat- és sorszámmal T:II hajtatlan, kis szakadás a szélén Miskolc "Borjegy" kitöltetlen, hátoldalán jegyzetelés T:I Budapest "A magyar közszolgálati alkalmazottak ellátási jegye" ( 2xklf) felülbélyegezve + ~ K "Vásárlási visszatérítés" f "Gabonalevél - 10kg búza, rozs vagy kétszeres átruházásához" T:II-III Budapest "Revíziós Pengő" arcképes változat, kitöltött T:II Budapest 194? "Reviziós Pengő" arckép nélküli változat T:II-,III hajtatlan, szakadás ~ f "Budapesti Központi Általános Tejcsarnok R. T." üvegbetétjegye T:2,2- ph., repedés Ft "Ebadójegy" T: ~ Ft + 2Ft Fe "M.V.V." Miskolci Villamos Vállalat (?) közlekedési bárca T:2 patina "HTO (Háztartási Tüzelőolaj) utalvány - 20 liter" tízes tömbben DN "Eger / Officina Agriae" + "Eger - Gyöngyös / Officina Agriae" fém múzeumi zsetonok "VE" jelzéssel T: db-os vegyes zseton és bárca tétel, közte "1933. B.Sz.K.R.T / Kis szakasz jegy", "Vidám park", "Kanizsai Sörgyár / 1 Liter" T:2, Ausztria / Bad Hall h + 20h + 75h szükségpénz T:1,1- egyiken kis szakadás Austria / Bad Hall Heller + 20 Heller + 75 Heller necessity notes C:UNC,AU one with small tear Ausztria / Neuhofen an der Ybbs h + 20h + 50h T:I,II egyiken törés nélküli hajtás, kis szakadás Austria / Neuhofen an der Ybbs Heller + 20 Heller + 50 Heller C:UNC,XF one with fold without break, small tear Ausztria / Puchberg am Schneeberg h + 20h + 50h T:I--II 50h-n sarokhiány Austria / Puchberg am Schneeberg Heller + 20 Heller + 50 Heller C:AU-XF the 50 Heller has missing corner Ausztria / Ried bei Mauth h utalvány + 20h utalvány h szükségpénz T:I,I- Austria / Ried bei Mauth Heller voucher + 20 Heller voucher Heller necessity note C:UNC,AU

7 30117.Ausztria / Salzburg h (2x) + 20h (2x) + 50h T:I--III Austria / Salzburg Heller (2x) + 20 Heller (2x) + 50 Heller C:AU-F Ausztria / Sittendorf ~ h + 10h II. kiadás + 20h + 20h II. kiadás + 50h II. kiadás + 99h + 99h II. kiadás T:I,I- kis szakadás Austria / Sittendorf ~ Heller + 10 Heller 2nd issue + 20 Heller + 20 Heller 2nd issue + 50 Heller 2nd issue + 99 Heller + 99 Heller 2nd issue C:UNC,AU small tear Ausztria / Wiener Neudorf h + 20h + 50h T:I egyiken kis szamárfül Austria / Wiener Neudorf Heller + 20 Heller + 50 Heller C:UNC one with small corner fold Ausztria ~ h (12xklf) utalvány és szükségpénz, közte Wels, Stadl-Paula és Golling T:I--II Austria ~ Heller (12xdiff) vouchers and necessity notes, including Wels, Stadl-Paula and Golling C:AU-XF Ausztria h (9xklf) utalvány és szükségpénz, közte Eferding, Peuerbach és Pizenberg T:I-II egyiken ly. Austria Heller (9xdiff) vouchers and necessity notes, including Eferding, Peuerbach and Pizenberg C:UNC-XF one with hole Ausztria ~ h (11xklf) utalvány és szükségpénz, közte Pupping, Blindenmarkt és Wizenkirchen T:I,I- Austria ~ Heller (11xdiff) vouchers and necessity notes, including Pupping, Blindenmarkt and Wizenkirchen C:UNC,AU Franciaország / Északi és Pas-de-Calais-i kereskedelmi kamarák c szükségpénz T:III,IIItűly. France / Chambres de Commerce du Nord et du Pas-de-Calais Cent necessity note C:F,VG needle hole Német Birodalom / Keleti Főparancsnokság 1916A 1k Fe T:2,2- German Empire / German Military Commander of the East 1916A 1 Kopek Fe C:XF,VF Német Birodalom / Crefeld pf Zn villamos bárca T:2,2- German Empire / Crefeld Pfennig Zn tram jeton C:XF,VF Német Birodalom / Frankfurt pf utalvány + Németország / Weimar Köztársaság / Helgoland pf szükségpénz + Németország / Weimar Köztársaság / Kolberg pf utalvány T:I-III German Empire / Frankfurt Pfennig voucher + Germany / Weimar Republic / Helgoland Pfennig necessity note + Germany / Weimar Republic / Kolberg Pfennig voucher C:UNC-F Németország / Weimari Köztársaság / Birodalmi vasút M berlini szükségpénz T:III-,IV ragasztott Germany / Weimar Republic / Deutsche Reichbahn Mark necessity note from Berlin C:VG,G sticked Németország / Weimari Köztársaság / Burgstadt M szükségpénz T:III szakadás Germany / Weimar Republic / Burgstadt Mark necessity note C:F tear Németország / Weimari Köztársaság / Chemnitz M szükségpénz T:III Germany / Weimar Republic / Chemnitz Mark necessity note C:F Németország / Weimari Köztársaság / Drezda M szükségpénz T:III,III- Germany / Weimar Republic / Dresden Mark necessity note C:F,VG Németország / Weimari Köztársaság / Düsseldorf M szükségpénz T:II,II- Germany / Weimar Republic / Düsseldorf Mark necessity note C:XF,VF Németország / Weimari Köztársaság / Halle M szükségpénz T:II,II- Germany / Weimar Republic / Halle Mark necessity note C:XF,VF Németország / Weimari Köztársaság / Köln M szükségpénz T:II,II- Germany / Weimar Republic / Köln Mark necessity note C:XF,VF Németország / Weimari Köztársaság / Köln M szükségpénz T:I-,II Germany / Weimar Republic / Köln Mark necessity note C:AU,XF Németország / Weimari Köztársaság / Köthen M szükségpénz T:III Germany / Weimar Republic / Köthen Mark necessity note C:F Németország / Weimari Köztársaság / München M szükségpénz T:III Germany / Weimar Republic / München Mark necessity note C:F Németország / Weimari Köztársaság / Neisse M szükségpénz T:I-,II Germany / Weimar Republic / Neisse Mark necessity note C:AU,XF Németország / Weimari Köztársaság / Offenbach am Main M szükségpénz T:II Germany / Weimar Republic / Offenbach am Main Mark necessity note C:XF Németország / Weimari Köztársaság / Vesztfália M aranyozott Cu T:2,2- ph.,aranyozás lekopott Germany / Weimar Republic / Westphalia Mark gold plated Cu C:XF,VF edge error, gold plating worn Németország / Weimari Köztársaság / Zittau M szükségpénz T:III,III- Germany / Weimar Republic / Zittau Mark necessity note C:F,VG Németország DN 600E erotikus fantázia bankjegy T:I- ly. Germany ND 600 Euro erotic fantasy banknote C:AU hole Portugália / Arcos de Valdevez ~ c-50c (5xklf) "Hospital de S. José" szükségpénzek T:I,I- Portugal / Arcos de Valdevez ~ Centavos - 50 Centavos (5xdiff) "Hospital de S. José" necessity notes C:UNC,AU Szovjetunió/Oroszország db "Mavrodi" bankjegy (1,10,10.000) T:I,I- Soviet Union/Russia pcs of "Mavrodi" banknotes (1,10,10.000) C:UNC,AU

8 Megnyílt megújult webshopunk! Folyamatosan bővülő kínálat! Magyar bankjegyek G "Bécsi városi bankócédula" vízjeles papíron T:III-,IV Habsburg Monarchy Gulden "Wiener-Stadt Banco-Zettel" with watermark C:VG,G Adamo G Ft + 5Ft barna kr "Kossuth bankó" (4x) T:III,III Ft "Kossuth bankó" T:III,III- javított tűlyuk Adamo G Ft "Kossuth Bankó" hajtatlan T:I- Hungary Forints "Kossuth Bankó" unfolded C:AU Adamo G Ft "Kossuth Bankó" T:III,III- Adamo G Ft "Kossuth Bankó" hátlapi szövegben "BÖRTÖNÖZTETÉSSEL" második ö betűn csak egy pont T:restaurált Ft "Kossuth Bankó" hátlapi szövegben "BÜNTETETTNEK" sajtóhiba T:restaurált Ft "Kossuth bankó" T:III- Hungary Forints "Kossuth bankó" C:VG Adamo G Ft / 1G T:III- kis szakadások Hungary Forint / 1 Gulden C:VG small tear s Adamo G Ft/1G T:III-,IV Hungary Forint / 1 Gulden C:VG,G Adamo G K (2x) T:III K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel és hamis "Csákvár Mezőváros" felülbélyegzéssel + 100K mindkét oldala német, piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel, hamis "SHS" bélyegzéssel T:III K K mindkettő hamis "Citta di Fiume" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III,I K piros "MAGYAROSZÁG" felülbélyegzéssel T:III K-1000K (11x) közte több felülbélyegzett, néhány hamis felülbélyegzéssel (some fake overprints) T:III-,IV,V K-1000K (10x) vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III-IV K hamis "Ausgegeben nach dem 4. Oktober 1920" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:I,I K valószínűleg hamis "A Magyar Szent Korona Országainak Vörös Kereszt Egylete" bélyeggel és körbélyegzéssel (fake stamp and overprint) T:I K "1113" 2mm, vízszintesen hullámos hátlappal T:III Adamo K K "3042" 3mm, vízszintesen hullámos hátlappal, "SZEGEDI BANKEGYESÜLET RÉSZVÉNY TÁRSASÁG " szárazpecséttel T:III K "3103" 3mm, hullámos hátlappal, előlapján hamis "Szatmár Vármegye Nagybánya Szab. Kir. R. T. Város" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III,III K "MÁS TÖRVÉNYES..." T:III- ly., sarokhiány Adamo K8/ f (6x) mind "11"-es sorozatszámmal T:I,I- Adamo K K (8x) sorszámkövetők T:I,I K (8x) "2aa" közte sorszámkövető négyes és hármas T:I,I- kis fo K "Orell Füssli Zürich" T:III- részben restaurált Adamo K K "Orell Füssli Zürich" T:III- szakadás, ly. Adamo K K "Orell Füssli Zürich" piros sorozat- és sorszám T:III- Hungary Korona "Orell Füssli Zürich" with red serial number C:VG Adamo K K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással T:III,III- Adamo K37B db-os korona tétel, 20f-1K-2K-10K-20K címletű bankjegyek T:III-IV P T:III kis szakadás, ly. Hungary 10 Pengő C:F small tear, hole Adamo P P-1000P (6xklf) pengő bankjegy T:III,III P (3x) T:III,III P (144x) T:III,III P (12x) közte sorszámkövető pár és hármas valamint két darab egyugrásos sorszámkövető pár T:I,I P P MP MP BP T:I-,II P "H 592/017018" T:III P (2x) közeli sorszám T:II P (189x) T:III,III P tervezet próbanyomata, utánnyomás, csak előlap T:I- vágott P tervezet próbanyomata, utánnyomás, csak előlap T:I- vágott P törés nélküli hajtással T:II Adamo P P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (2x) előlapon erősen balra tolódott nyomat T:I P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" alacsony "PB "-es sorszámmal, jobboldali sorszám felfelé tolódott T:I

9 P-100P (7xklf) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III P-100P (30x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" főleg gyenge tartású bankjegyek T:III-,IV,V P enyhén elcsúszott nyomat T:III P (2x) eltérő színváltozatok, az egyiknél apró nyomathiányos foltok a román és szerb feliratoknál T:I P betűhibás, élénk színű "MNB" bélyeggel T:III MP (2x) sorszámkövetők T:II MP nyomathiba az előlap "R" betűjénél és a hátlap "M" betűjénél T:I BP (5x) T:I,I BP T:I Adamo P BP T:I,I- Adamo P BP hátlapon felfelé csúszott nyomat T:I,I BP hátoldali fázisnyomata egybefüggő 4-es ívben, "M.N.B." szárazpecséttel, jó minőségű másolat / good copy T:I AP AP (3x) közte egy sorszámos AP (5x) közte három sorszámos AP (6x) közte egy sorszámos T:III,III AP (2xklf) egyik sorszámozott, sárgás, vízjeles papíron, "5.970/1946" rendeletszámmal; a másik fehér papíron, sorszám nélkül, elcsúszott hátlapi nyomattal T:II,III,III AP (3x) 2db sorszámos, mindhárom papírránccal, egyiken nyomathiba "ADÓJEGY" ó betűjében T:II-III AP fordított címer, "amelyeknek" T:III AP eltolódott nyomat AP (2x) T:III,III AP "HÓ" alatt festéknyom T:II AP hátoldalon a szöveg lefelé csúszva, keret jobbra tolódva T:II db-os vegyes adópengő bankjegy tétel, közte fordított címer T:II-III db-os vegyes adópengő bankjegy tétel, közte fordított címer T:II-III db-os vegyes magyar pengő és milpengő tétel T:I-III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes, nagyrészt pengő bankjegy tétel közte kevés forint is T:vegyes ~112db-os nagyrészt pengő tétel, közte két forint bankjegy is T:vegyes Ft vízjeles papíron T:III szép papír, részben restaurált Hungary Forints on watermarked paper, C:F nice paper, partially restored Adamo F Ft Ft Ft fordított hátlapi alapnyomattal (tulipán lefelé) T:III Ft T:III bal felső sarokban kis anyaghiány Ft (6xklf) T:III Ft Ft Ft Ft T:I,III (csak az 50Ft-os hajtott) Ft T:II Ft (20x) T:III,III Ft (11x) T:III Ft T:I Ft Ft T:I-,II Ft nyomdai papírránccal T:I Ft (2x) közeli sorszám T:I,II Ft (2x) T:III,III Ft Ft "E" T:III november Ft "B" Ft "E" T:III,III Ft vágáshibából származó elcsúszott elő- és hátlapi nyomat Ft nagyobb méretű bankjegy (168x72mm) T:III Adamo F Ft (3x) sorszámkövetők T:II Ft Ft (2x) Ft T:III Ft (2x) sorszámkövetők T:I

10 Megnyílt megújult webshopunk! Folyamatosan bővülő kínálat! db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:III,III Ft (5x) T:III szép papír Ft "DH" T:III,III- szakadás Ft "DB" Ft "DE" T:III,III Ft "DB" "Millennium" T:I Ft "Millennium" (2x) eredeti, bontatlan csomagolásban, sorszámkövetők T:I Ft "Millennium" eredeti, bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millenium" (10x) sorszámkövetők T:I,I Ft "Millenium" (3x) sorszámkövetők T:I,I Ft "Millenium" (3x) sorszámkövetők T:I,I Ft "Millenium" (2x) sorszámkövetők T:I,I Ft "FC / FC " (2x) sorszámkövetők, alacsony sorszámmal! T:I Ft "FB" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "DC" Ft "DC" Ft "DC" T:I Ft "FB" T:I Ft "EC" "50. évforduló október 23." (2x) sorszámkövetők T:I Ft "EB" (3x) sorszámkövetők T:I Ft "DE" (6x) sorszámkövetők T:I Ft "EB"' T:I Ft "EB" (3x) sorszámkövetők T:I Ft "DC" (5x) sorszámkövetők T:I Ft "EA" T:I Ft "ED" (4x) sorszámkövetők T:I Vegyes: 25db-os papírpénz tétel, nagyrészt pengő bankjegyek közte kevés forint illetve külföldi T:vegyes Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "II. Béla" (0,43g) T:2 ph. Huszár: 99., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (3,24g) T:1-,2 Huszár: 72., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (1,4g) T:2 Hungary Copper Coin Cu "Béla III" (1,4g) C:XF Huszár: 73., Unger I.: Denar Ag "III. Béla" (0,25g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Bela III" (0,25g) C:XF,VF Huszár: 69., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,26g) T:2- Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,26g) C:VF Huszár: 192., Unger I.: Denár Ag "I. Nagy Lajos" (0,58g) T:2 Huszár 547.,Unger I.: 432.g Denar Ag "Mária" (0,51g) T:2-,3 patina Huszár: 569., Unger I: Denár Ag "Mária" (0,44g) T:2- Huszár: 569., Unger I.: 443.d Denar Ag "Zsigmond" (0,47g) T:2 Huszár: 576., Unger I.: 449.a Quarting "Zsigmond" (039,g) T:2-,3 Huszár: 586., Unger I.: S-I Denár Ag "I. Ulászló" (0,4g) T:2-,3 ki. Huszár: 607., Unger I.: 472.éta Denár Ag "V. László, mint törvényes király" (0,41g) T:2- Huszár: 664., Unger I.: 523.a Obolus Ag "I. Mátyás" (0,21g) T:2 ph. Huszár: 728., Unger I.: 578.h K-P Denár Ag "I. Mátyás" (0,52g) T:2- Huszár: 719., Unger I.: 565.c K-h Denár Ag "II. Ulászló" (0,53g) T:2 Huszár: 809., Unger I.: 644.a K-H Denár Ag "II. Ulászló" (0,53g) T:1- Huszár 811.,Unger I.: 646.b K-A Denár Ag "II. Lajos" (0,58g) T:1-,2 Huszár: 841., Unger I.: 673.n L-K Denár Ag "II. Lajos" (2x) (0,47g/0,49g) T:2-,3 Huszár 846., Unger I 675.e Denár Ag "II. Lajos" hátlapjára az előlap is ráütve (0,54g) T:2,2- Huszár: 846., Unger I.: K-A Denár Ag "II. Lajos" (0,46g) T:1-,2 patina Huszár: 841., Unger I.: 673.n K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,47g) T:2 ki. Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denar Ag "I. Ferdinánd" (0,53g) T:2 Huszár 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,59g) T:1- Huszár: 935., Unger I.: 745.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,44g) T:2,2- Huszár: 1059., Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,48g) T:2 Huszár: 1140., Unger II.: K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,54g) T:2,2- Huszár: 1141., Unger II.:

11 K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,37g) T:2- Huszár: 1141., Unger II.: Erdély 1623NB Széles Garas Ag "Bethlen Gábor" Nagybánya (1,4g) T:2-,3 rep. Transylvania 1623NB Groschen Ag "Gabriel Bethlen" Baia Mare (1,4g) C:VF,F cracked Unger (Erdély).: K-B 3kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (1,45g) T:2,2- Hungary 1694K-B 3 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (1,45g) C:XF,VF Huszár: 1466., Unger II.: 1085.a Rézdénár "Mária Terézia" nyílt korona T:2-,3 Huszár: 1755., Unger III.: Rézdénár "Mária Terézia" zárt korona (3x) T:2-,3 ph. Huszár: 1756., Unger III.: kr Cu T:1-,2 ph. Adamo B B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T: NB 3kr Cu T:2,2- ki. Adamo B NB 6kr Ag T:2,2- Adamo B B 2kr Cu T:2, G 2kr Cu T: B 3kr Cu T:2- ph. Adamo M G 3kr Cu T:2- Adamo M B 1/4Fl Ag "Ferenc József" T:2- Adamo M B 1Fl Ag "Ferenc József" Körmöcbánya (12,15g) T:3 Hungary 1867B 1 Florin Ag "Franz Joseph" Kremnitz (12,15g) C:F Huszár: 2134., Unger III.: 1462.a KB 4kr Cu T:2,2- Adamo M KB 1kr Cu "Angyalos címer" T:3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" T:2- karc Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya T:2,2- patina Hungary 1878KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:XF,VF Unger III.: 1464.a, Huszár: 2138., Adamo M KB-1881KB 1kr Cu "Középcímer" (2xklf) T:2-,3 ph. patina KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya T:1- Hungary 1879KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:AU Unger III.: 1464.a, Huszár: 2138., Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" Körmöcbánya T:1-,2 Hungary 1882KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:AU,XF Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" T:3 Hungary 1886KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" C:F Unger III.: 1466, Huszár: 2141., Adamo M15 Adamo M KB 1K Ag "Ferenc József" T:2- Adamo K f Ni f alpakka f Fe T:2, KB-1894KB 1K Ag "Ferenc József" (2xklf) T:2, KB-1914KB 1K Ag "Ferenc József" (2xklf) T:2,2-, KB-1896KB 1K Ag "Ferenc József" (2xklf) T:2-, KB-1912KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2-, KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2xklf) T:2, KB 1K Ag "Millenium" T:2,2- patina Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:2,2- patina Adamo K KB 1K Ag "Millenium" jelöletlen Artex-veret (5,11g) T:P / Hungary 1896KB 1 Korona Ag "Hungarian conquest of the Carpathian Basin" Artex-restrike, Kremnitz (5,11g) C:P Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2- ph. Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József koronázásnak 40. évfordulója" T:2- Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2,2- ph. Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1- Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2,2- Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1- Adamo K KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2xklf) T: KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1-,2 Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" T:1-,2 Adamo K P Ag (4xklf) T:1-,2, P Ag T:1,1- Adamo P P Ag "Madonna" T:2-,3 Adamo P P Ag "Madonna" T:2-,3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 Adamo P

12 Lindner és Kobra termékek teljes választékban megrendelhetők irodánkban vagy weboldalunkon P Ag "Horthy jobbra" T:3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Madonna" T:1-,2 Adamo P P Ag "Madonna" T:1-,2 Adamo P P Ag "Rákóczi" T:1-,2 Adamo P P Ag "Pázmány" P Ag "Rákóczi" P Ag "Liszt Ferenc" T: P Ag "Liszt Ferenc" T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:1- Adamo P P Ag T:1- Adamo P P Ag "Madonna" T:1- Adamo P f Cu-Ni (2x) T:2, P Ag "Madonna" T:1- Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- hátlapján körben foglalatnyom Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 Adamo P P Ag P Ag T:1-, P Ag "Madonna" T:1- Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1-,2 kis ph. Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1-,2 Adamo P P Al (50x) mellettük eredeti bontott, szakadt banki rolni T:vegyes P Al (2xklf) + 2P Al (2xklf) + 5P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója" (3x) + 5P Al "Parlament" T:1-, f tombak (10x) T:2, f tombak (10x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Petőfi" T: f Al gyártási hiba a "9"-es számjegynél T:2, Ft Cu-Ni (3x) T:2, Ft Cu-Ni-Zn (5x) T:1-, Ft Ni Ft műanyag tömbben, "ÁPV" jelzéssel, "BUÉK 1972" felirattal Ni T: f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "II. Rákóczi Ferenc" eredeti, plombált sérült MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag 3klf db "Festők I. / Derkovits, Szinyei, Munkácsy" sor, eredeti plombált, sérült MNB tokban T:BU f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "Nemzeti Múzeum" plombált, sérült MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag (3xklf) "Festők I. - Derkovits, Szinyei, Munkácsy" T:PP felületi karc Adamo EM49,EM50,EM Ft Ag "Első magyar aranyforint" plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft "Bethlen Gábor" eredeti MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft alpakka "Fáy András" (2x) + 100Ft Cu-Ni "200 éves a hivatásos magyar nyelvű színjátszás" T:BU,1-(PP) Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" eredeti plombált MNB plasztiktokban Ft Cu-Ni "Labdarúgó Világbajnokság Két focista" Ft alpakka "Fáy András" T:BU Ft Ag + 500Ft Ag "Téli Olimpia-Lake Placid" pár T:1-,2(PP)

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 292. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 286. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 293. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 27 - március 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 291. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 30 - február 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 290. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 289. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 27 - január 5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 269. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 29 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 355. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 30- október

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 30. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 november 12-24 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben