numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) 2015 január között. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: január óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.hu, illetve honlapunkon ( ahol on-line ajánlatot tehet. IRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 17:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők január 19-én 10 órától. Utólagos eladás: január között. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből). Anyagbeadási határidő a 243. levelezési gyorsárverésre: január 15. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! Megtekintés: január Tételek átvétele január 19-én 10 órától! 241. aukció elszámolás január 20-tól! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon, ebben az esetben az összeget már két nappal korábban utaljuk. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Következő nagyaukciónk február 28-án kerül megrendezésre. Az árverésre tételeket felveszünk még néhány napig, január 14-ig. Árverési jutalék rendszerünk: forintos kikiáltási árig 20% forint közötti kikiáltási áron 16% forint feletti kikiáltási ártól 12% Kezelési költség 160 ft / tétel A vásárlói jutalék 20% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek Magyar és külföldi arany pénzek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Fémpénzek, érmék, plakettek: Numizmatikai tartásfokok PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek db vegyes méretű éremtartó tok használt állapotban, közte sérültek is LED-es nagyító három különféle erősségű lencsével új állapotban! 5 LED magnifier with 3 different lenses, 55x, 25x, 2,5x "MÜNZEN" érmetartó album, 140db érme részére, újszerű állapotban "Moments of Freedom - Republic of Liberia" érmetartó 24 férőhellyel használt állapotban, sérült sarok Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban Numizmatikai irodalom "Értesítő" Magyar Éremgyűjtők Egyesülete kiadványa folyóirat 52db klf száma, egy része lefűzve Mátray Kálmán: 100 történelmi értékpapír. Budapest, Kiadó Kft.-"Blanket" GmbH Specimen Ltd., műbőr kötésben, képekkel illusztrálva Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek ~ f értékű "Dollár - Harisnya" reklámbankjegy (3x) T:II,II ~1930. "Solti János Magyar Királyi Osztálysorsjáték Főárusító" reklámlapja (13x15cm) "Magyar királyi szabad osztálysorsjegy főáruda - Sipos és Társa, Budapest" reklámlapja magyar és német nyelven (48x29,5cm) Érmés és bankjegyes borítékok Ciprus Ł Cu-Ni "WWF - Természetvédelmi Világalap" érmés bélyeges boríték + Trinidad és Tobago c Br érmés bélyeges boríték T:1 Cyprus Pound Cu-Ni "World Wildlife Fund" coin letter with stamp + Trinidad and Tobago Cents Br coin letter with stamp C:UNC Szingapúr $ alkalmi bélyegzős bélyeges borítékban T:I Singapore Dollar in letter with stamp C:UNC Részvények és sorsjegyek Budapest "Egyesült Budapesti Fővárosi Takarékpénztár 4%-os" záloglevél K-ról, szárazpecséttel, szelvényekkel, felülbélyegzett T:II Budapest "Magyar Jelzálog-Hitelbank" nyeremény-jegye T:III Budapest "Magyar Országos Központi Takarékpénztár" záloglevél 1.000K-ról szelvényekkel T:III Budapest "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" 4%-os záloglevele 1000K-ról, szárazpecséttel és szelvényekkel T:III Budapest "Magyar Jelzálog-Hitelbank Nyeremény-Kötvény" "A" és "B" részkötvénye 100K-ról egy ívben, 3 nyelven, szárazpecséttel T:I Budapest ~1910. "Török A. és Társa Bankház R.T." sorsjátékhoz szerencseszámok tartására szolgáló boríték Vajszló "A Vajszlói Első Mészhomokkő Téglagyár Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, szelvényekkel és szárazpecséttel T:I,I Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló törzsrészvény, lyukasztásokkal érvénytelenítve T:II,II Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló Elsőbbségi Részvény + Jászapáti Élvezeti-jegy "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" részvényhez T:I Budapest "Kőszénbánya- 's Téglagyár Társulat Pesten" fél részvényjegy 200K-ról, szárazpecséttel T:III Budapest "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 4 1/2% Záloglevél" 1000K-ról, szárazpecséttel, szelvényekkel T:II Budapest "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye 100K-ról (3x) és 1000K-ról szelvényutalvánnyal, bélyegzésekkel + hozzájuk tartozó elismervény T:III Budapest "Budapesti Takarékpénztár és Országos Zálogkölcsön Részvény-Társaság" 100K értékű zálogjegy, lyukasztott, felülbélyegzett T:III Budapest "Magyar - Cseh Iparbank Részvénytársaság" részvénye 5000K-ról, szárazpecséttel, felülbélyegzett, szelvényekkel T:III Budapest "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" 5 részvénye 400K-ról szelvényekkel (2x) sorszámkövetők T:I Budapest "Városlődi Kőedénygyár Részvénytársaság" 10db részvénye egyenként 1000K-ról, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II

4 30028.Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye 1000K-ről szelvényekkel, bélyegzésekkel T:II Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye 1000K-ről és 5 részvénye K-ról szelvényekkel, bélyegzésekkel T:II Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye 1000K-ról és K-ről szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II Jászapáti "Jászapáti Gőzmalom Részvénytársaság" részvénye 200K-ról szelvényekkel, felülbélyegezéssel és szárazpecséttel T:II Budapest "Molnár János Imre Lakberendezési Részvénytársaság" 25 részvénye egyenként 1000K-ról szelvényekkel T:I-,II hajtatlan Budapest "Magyar Nemzeti Bank" negyedrészvénye 25 Aranykoronáról, szelvényekkel és szárazpecséttel T:III Budapest "Magyar Nemzeti Bank" öt észvénye egyenként 100 Aranykoronáról, szelvényutalvánnyal és szárazpecséttel T:III Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" részvénye K-ról szelvényekkel, felülbélyegzéssel, szárazpecséttel (2x) T:II Békés "Békési Központi Szeszfőző Szövetkezet" üzletrészjegye 100K-ról bélyegzésekkel, szelvényekkel T:I Budapest "Diák-sorsjegy VIII. sorozat" 5000K T:I Budapest "Magyar Királyság 5%-kal kamatozó Járadékkölcsön Államadóssági Kötvény" K K K K-ról, kettő szelvényekkel T:II,II Balatonboglár "Boglári Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 10P-ről szárazpecséttel T:I Budapest "Borsodi Szénbányák Részvénytársaság" 10 részvénye egyenként 10P-ről szelvényekkel, felülbélyegzéssel T:II,II Budapest "Budapest Székesfőváros" kötvény 1000$-ról, bélyegzésekkel, szelvényekkel és szárazpecséttel, továbbá igazolással a "Budapest Giro- és Pénztár-egylet Részvénytársaság"-tól T:III Czegléd "Czeglédi Takarékpénztár Egyesület" részvénye 50P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel T:III Budapest "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" részvénye 50P-ről, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:III tűlyukak Budapest "Részvénytársaság Villamos és Közlekedési Vállalatok Számára" 10 részvénye egyenként 100P-ről, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II-,III Budapest "Magyar Pamutipar Részvény-Társaság" részvény 75P-ről, szárazpecséttel, szelvényekkel T:III cca 1940 Schwalm bankház sorsjáték sorsjegy T:I + hirdetmény, reklámplakát és levelezőlap Budapest "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön - államadóssági kötvény" 50P-ről szelvényekkel "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvény 1000P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel T:I,III Budapest "Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársulat" részvénye 100P-ről, szárazpecséttel, felülbélyegzéssel és szelvényekkel T:I Budapest "Magyar Általános Kőszénbánya Részvénytársulat" 10 részvénye egyenként 200P-ről bélyegzésekkel, kötegelővel T:II Budapest "Kőbányai Polgári Serfőző és Szent István Tápszerművek Részvénytársaság" 2000P-ről szóló ideiglenes részvényelismervénye szárazpecséttel T:II Budapest "Ideiglenes Kötelezvény - Budapest Székesfőváros" 2400K-ról szelvényutalványokkal T:II Budapest "A Teréz Körút 37. számú Ház Részvénytársaság, Budapest" részvénye 5000Ft-ról, szelvényekkel T:I,I "Második Békekölcsön" nyereménykölcsön 50Ft-ról, szárazpecséttel T:III "Harmadik Békekölcsön" nyereménykölcsön 100Ft-ról, szárazpecséttel T:II "Harmadik Békekölcsön" nyereménykölcsön 50Ft-ról, szárazpecséttel T:II-,III "Harmadik Békekölcsön" nyereménykölcsön 200Ft-ról, szárazpecséttel T:II "Negyedik Békekölcsön" nyereménykölcsön 50Ft-ról, szárazpecséttel T:III "Negyedik Békekölcsön" nyereménykölcsön 100Ft-ról, szárazpecséttel T:III "Ötödik Békekölcsön" nyereménykölcsön 50Ft-ról, szárazpecséttel T:III "Ötödik Békekölcsön" nyereménykölcsön 100Ft-ról, szárazpecséttel T:III Budapest "Pegazus Rt." részvénye Ft-ról, szelvényekkel és bélyegzéssel T:I Göd "HB Westminster Kárpótlási Jegy Befektető Részvénytársaság" 10db törzsrészvénye egyenként 1000Ft-ról szelvényekkel T:I db-os magyar és külföldi szelvény tétel T:vegyes

5 22. nemzetközi aukció: február 28. Tételeket felveszünk január 10-ig Amerikai Egyesült Államok / New Jersey "Nemzetközi Kereskedelmi Hajózási Társaság" 10 részvénye, bélyegzésekkel, perforációval és lyukasztással érvénytelenítve T:III USA / New Jersey "International Mercantile Marine Company" 10 shares, with overprints, cancelled with perforation and holes C:F Ausztria / Bécs "Állami Vasúttársaság" kötvénye 500Fr-ról, bélyegzésekkel és szárazpecséttel T:III- Austria / Vienna "Staats-Eisenbahn-Gesellschaft" bond about 500 Francs with overprints and embossed stamp C:VG Ausztria kr "Wieselburg-i Önkéntes Tűzoltóság" tombola jegye T:I- Austria Kreuzer "Wieselburger freiw. Feuerwehrverein" raffle ticket C:AU Ausztria K "Rudolf Koronaherceg Gyermekkórház" sorsjegy T:I Austria Krone "Rudolf Crown Prince Children's Hospital" lottery ticket C:UNC Ausztria/Bécs "Háborús Hadikölcsönkötvény" 2000K-ról szelvényekkel T:III,III- szakadt Austria/Vienna "War Loan" about 2000 Corona with coupons C:F,VG torn Belgium / Brüsszel "Magyarországi Villamos és Elektromos Vállalkozás" törzsrészvénye, szelvényekkel és bélyegzésekkel T:I- Belgium / Brussels "Société Anonyme de Tramways, d'éclairage & d'enterprises Électriques en Hongrie" common share with coupons and stamps C:AU Egyiptom/Alexandria "The Land Bank of Egypt" részvénye 5Ł-ról, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel, lyukasztással érvénytelenítve T:III Egypt/Alexandria "The Land Bank of Egypt" share about 5 Pounds, with coupons, overprint and embossed stamp, cancelled with holes C:F Franciaország / Párizs "Tengerentúli Hajózási Társaság" részvénye 500Fr-ról, szelvényekkel, bélyegzésekkel és szárazpecséttel T:II- tűlyukak France / Paris "Transoceanic Shipping Company" share about 500 Francs, with coupons, overprints and embossed stamp C:VF needle holes Olaszország / Nápoly "Nápolyi Bank" 400 részvénye egyenként 500L-ról, összesen L-ról, szelvényekkel, bélyegzésekkel, szárazpecséttel, lyukasztással érvénytelenítve T:III Italy / Naples "Bank of Naples" 400 shares, each with the par value of 500 Lire, with the total value of Lire, with coupons, overprints, embossed stamp, cancelled with holes C:F Románia / Bukarest "Román Bank" 10 részvénye egyenként 5000L-ről, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II- Romania / Bucharest "Romanian Bank" 10 shares, each withe the par value of 5000 Lei, with coupons, overprint and embossed stamp C:VF Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Boldogasszony / hadifogolytábor május 1. 10f arab sorozat és sorszámmal T:III,III Sopronnyék / hadifogolytábor június f + 1K római sorozat és arab sorszámmal T:I-,III Zalaegerszeg / hadifogolytábor augusztus f arab sorozat és sorszámmal S Gy jelzéssel + ~ K "Vásárlási visszatérítés" "Bátor és Gyöngyös Fogyasztási és Értékesítő Szövetkezet" felülbélyegzéssel T:IV Zalaegerszeg / hadifogolytábor augusztus f arab sorozat és sorszámmal T:II Pécs f + 50f házipénztár-pénztárjegy T:III Sopron f utalvány T:III,III Miskolc K T:III Adamo MIS Nagyszőllős f + 1K + 2K + 3K + 5K "Ugocsai Világítási Rt." értékjegyek eredeti borítékban T:I Budapest f + 50f + 1K + 2K + 5K + 10K "Világítási és Vízmű Rt." utalványok T:I ~1920. "Köztisztviselők Fogyasztási Szövetkezete" 1K + 2K Fe egyoldalas szükségpénz T: Budapest ~ K "Vasas tisztviselők beszerzési csoportja" szükségpénz, hátlapon körbélyegzővel (2x) + Eger "Az Angolkisasszonyok Egri Intézetében Létező Római Katolikus Érseki Leányiskolák Igazgatósága - Szeretetházunk felépítéséért" 5Ft értékű téglajegy, bélyegzéssel T:I,I "Ipartestületi Sorsjegy - A Felsőgalla és Vidéke Ipartestület" sorjegye 1P értékben, bélyegzéssel T:I- hajtatlan db klf kitöltött váltó bélyegzésekkel, illetékbélyegekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:III Ft "Ebadójegy" T: db hús és zsírjegy T:II,II db magyar fém és Al zseton, újévi szerencsepénz, telefonérme T:2, Amerikai Egyesült Államok DN "Standard Chartered Bank" 20$ "SPECIMEN" utazási csekk + Nagy-Britannia DN "Standard Bank" 50Ł "SPECIMEN" utazási csekk T:I- hajtatlan USA "Standard Chartered Bank" 20 Dollars "SPECIMEN" travellers cheque + Great Britain ND "Standard Bank" 50 Pounds "SPECIMEN" travellers cheque C:AU unfolded Amerikai Egyesült Államok / Atlantic City DN "Trump Marina Hotel-Casino" (2xklf) kaszinó zsetonok T:2 USA / Atlantic City DN "Trump Marina Hotel-Casino" (2xdiff) casino jetons C:XF Ausztria Kenyérjegy + Németország / Weimari Köztársaság / Köln Cukorjegy + Német 3. Birodalom / Karlsruhe / Konstanz Dohányjegy (2x) T:I-,II,II- Austria Bread coupon + Germany / Weimar Republic / Cologne Sugar coupon + German Third Reich / Karlsruhe /Konstanz Tobacco coupon (2x) C:AU,XF,VF

6 30093.Ausztria / Grödig hadifogolytábor ~ h Zn T:2 Austrtia / Grödig POW camp ~ Heller Zn C:XF Ausztria / Teschen h + 1K szükségpénzek T:I-,II Austria / Teschen Heller + 1 Krone necessity notes C:AU,XF Jugoszlávia / Újvidék DN 10D cigaretta jegy T:III Yugoslavia / Novi Sad ND 10 Dinara cigarette ticket C:F Franciaország Fr "Franciaországi Kereskedelmi Kamarák" Br-Al zseton. Szign.: DOMARD INV (23mm) T:2-,3 France Franc "Chambres de Commerce de France (Chambers of Commerce in France)" Br-Al token. Sign.: DOMARD INV (23mm) C:VF,F Kanada / Vancouver Benett "Bank of B.C. / Scarlet Smog Metallurgy" (38mm) T:2- karc Canada / Vancouver Benett "Bank of B.C. / Scarlet Smog Metallurgy" (38mm) C:VF scratched Németország / Weimari Köztársaság / Drezda pf szükségpénz T:III Germany / Weimar Republic / Dresden Pfennig necessity note C:F Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld M selyem, bélyegzéssel T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark silk, with stamp C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld / M selyem, bélyegzéssel T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark silk, with stamp C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Szászország M, M felülbélyegzéssel T:restaurált Germany / Weimar Republic / Saxony Mark with Mark overprint C:restored Olaszország db klf csekk T:vegyes Italy pcs of diff cashier's cheques C:mixed Olaszország/Milánó Közlekedési zseton (28mm) T:2,2- Italy/Milano "TRAMVIE DEL COMUNE DI MILANO / VALE PER UNA CORSA A TARIFFA NORMALE 1920" jeton (28mm) C:XF,VF Románia b villamosjegy, román és német nyelvű T:restaurált Romania Bani tram ticket, with Romanian and German text C:restored Magyar bankjegyek G "Einlösungs=Schein" T:III-,IV Austrian Empire Gulden "Einlösungs=Schein" C:VG,G Adamo G45., Kodnar 47a Ft "Kossuth bankó" T:III Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:III- lyuk Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:III Ft "Kossuth bankó" T:III Ft "Kossuth bankó" T:restaurált Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:restaurált Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:restaurált Ft "Kossuth bankó" barna T:III Ft (4x) vörösesbarna és barna "Kossuth bankó" T:III-,IV,V közte ragasztott Ft "Kossuth bankó" T:III Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:III,III- kis ly. Adamo G Ft "Kamatos Utalvány" zöld, kamatszelvény nincs, Endrey Endre saját kezű aláírásával T:I- hajtatlan, széleken enyhe kopás, bal szélen apró, 1mm-es lyuk Hungary Forint "Interest Bearing Voucher" green, no coupon, with autograph signature of Endre Endrey C:AU unfolded, slightly worn edges, small 1mm hole on the left edge Adamo SGU kr "Kossuth bankó" T:restaurált kr "Kossuth bankó" T:II hajtatlan, apró szakadás és sarokkopás kr "Kossuth bankó" T:III,III kr "Kossuth bankó" vágáshibás T:restaurált Ft "Kossuth bankó" kitöltetlen A,B,C,D 4-es ívben, nyomdai ujjlenyomattal és apróbb penészfoltokkal T:I,I- hajtatlan Hungary Forint blokk of 4 (A,B,C,D) without date and serial number with black fingerprints C:UNC,AU unfolded Adamo G122e G "UNGILTIG" felülbélyegzéssel T:III- Austrian Empire Gulden with "UNGILTIG" overprint C:VG Adamo G87B, Kodnar 91b Kr "K. K. Hauptmünzamt für Silberscheidemünze" vízjeles papíron T:III- Austrian Empire Kreuzer "K. K. Hauptmünzamt für Silberscheidemünze" with watermark C:VG Kodnar 98b, Adamo G K felülbélyegzés nélkül T:IV szakadás Adamo K K mindkét oldal német, "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:I

7 Az árverési tételek színes képekkel a oldalon! K T:III,III K T:III-,IV Adamo K K hamis "Ausgegeben nach dem 4. oktober 1920" felülbélyegzéssel T:III K K mindkettő román bélyeggel és felülbélyegzéssel T:III K II. kiadás (2x) sorszámkövetők, mindkettő "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:I K "C" sorszámjel T:III szép papír K T:II K (2x) sorszámkövetők, mindkettő "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel, az egyik gyári papírránccal T:I,I K (2x) sorszámkövetők, mindkettő "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:I K (2x) sorszámkövetők, mindkettő "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:I,I K (2x) sorszámkövetők K (2x) sorszámkövetők P "BÜNTETÉS" szóban "N" felett lemezhiba (2x) sorszámkövetők T:I-,II K (4x) K f + 1K (6x) + 2K + 10K + 20K K T:I,I K "3030" 3mm hullámos hátlappal T:III K "3125" 3mm hullámos hátlappal T:III K "3028" 3mm hullámos hátlappal, "Pest-Pilis-Solt-Kiskun Vármegye pecsétje 1876" felülbélyegzéssel T:restaurált K "A 2055" hullámos hátlappal T:II-,III K "A 2089" hullámos hátlappal T:III K sima hátlappal, "Pest-Pilis-Solt-Kiskun Vármegye Pilis nagyközség" felülbélyegzéssel T:III,III K "MÁS TÖRVÉNYES..." T:III augusztus 9. 10K kék T:III Adamo K augusztus 9. 10K kék T:III,III- Adamo K július K T:III július K T:IV,V július K T:restaurált augusztus 9. 20K T:III f (4x) T:I,I f (2x) T:I apró sarokhajlás K "2ab *" (5x) sorszámkövetők T:I K "2ab *" (7x) sorszámkövetők T:I K T:II szép papír K "Orell Füssli Zürich" T:I K "Orell Füssli Zürich" T:III szép papír K "Orell Füssli Zürich" T:III Adamo K K "Orell Füssli Zürich" T:III,III- Adamo K K "Orell Füssli Zürich" T:III Adamo K K T:I K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:I- Adamo K K T:III szép papír K "T.W." jelöléssel, nyomdahely nélküli T:III,III K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással T:III,III K "Orell Füssli Zürich" T:III P (3x) T:III,III P "*E" T:I apró sarokhajlás P (40x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (100x) T:vegyes P (100x) T:vegyes P (100x) T:vegyes P (100x) T:vegyes P (100x) T:vegyes P (100x) T:vegyes

8 P T:I,I P (10x) P (10x) P (10x) T:vegyes P T:I P "H 118 / " T:restaurált Adamo P P T:I P (2x) T:I P T:I P (50x) T:vegyes P T:I,I P T:I- kissé megfakult P T:III P (2x) sorszámkövetők T:I-,II (hajtatlanok) kis folt és szakadás P (2x) sorszámkövetők T:I-,II (hajtatlanok) folt, apró szakadás P (3x) sorszámkövetők, egyik nyomdai papírránccal T:I-(hajlás),II P (3x) sorszámkövetők T:I-,II (hajtatlanok) folt, kis szakadás P + 2P + 5P + 10P + 20P + 100P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:II-,III P + 2P "50f Számolólap Illeték" bélyeggel + 5P + 10P + 20P + 50P + 100P mind "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:I-,II,II P-1000P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" teljes sor! T:vegyes P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III kis szakadások Adamo P P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III-,IV Adamo P P vágáshibás T:I- Adamo P P T:I- Adamo P P (3x) T:III P "BÜNTETÉS" szóban "N" felett lemezhiba T:I P "BÜNTETÉS" szóban "N" felett lemezhiba (6x) sorszámkövetők T:I P "BÜNTETÉS" szóban "N" felett lemezhiba (7x) sorszámkövetők T:I,I P "BÜNTETÉS" szóban "N" felett lemezhiba (8x) sorszámkövetők T:I,I P (30x) T:vegyes P (3x) sorszámkövetők T:I,I P T:I P (3x) sorszámkövetők T:I P (2x) sorszámkövetők T:I P (3x) sorszámkövetők T:I,I P T:I MP (3x) sorszámkövetők T:I,I MP T:I,I MP T:I MP T:I MP T:I MP T:I BP T:I,I BP T:I,I AP fordított címerrel T:III AP fordított címerrel, "amelyeknél" T:restaurált AP fordított címerrel, "amelyeknek" T:restaurált AP T:restaurált Ft T:III Ft T:III szép papír Ft T:III,III Ft T:III Ft (3x) T:III,III Ft + 100Ft (2x) T:III,III Ft + 100Ft Ft T:II-,III

9 Lindner és Kobra termékek teljes választékban megrendelhetők irodánkban vagy weboldalunkon Ft nyomdai papírráncokkal T:III szép papír Ft T:III Ft T:III Ft T:III,III Ft T:III Ft T:III Ft (3x) T:III,III Ft (3x) T:III,III Ft T:III Ft T:III Ft T:I Ft (30x) T:vegyes Ft (30x) T:vegyes Ft (3x) T:II-,III Ft (4x) sorszámkövető és egyugrású sorszámokkal T:II-III szép papír Ft (30x) T:vegyes Ft (30x) T:vegyes Ft T:I Ft T:I-,II szép papír Ft (2x) sorszámkövetők T:I-,II Ft Ft Ft Ft T:I-,III Ft (30x) T:vegyes Ft T:I Ft T:I,I- kis sarokhajlások Ft T:I Ft (30x) T:vegyes Ft (30x) T:vegyes Ft T:I Ft nyomdai papírránccal T:I Ft T:III Ft T:I Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft (2x) T:III Ft T:I Ft (4x) sorszámkövetők T:I,I Ft nyomdai papírránccal T:I Ft nyomdai papírránccal T:I Ft T:I november Ft "B" T:I november Ft "B" T:III november Ft "C" nyomdai papírránccal T:I Ft nyomdai papírránccal T:I,I- kis hajlás Ft nyomdai papírránccal T:III szép papír Ft T:II szép papír Ft nyomdai festékfoltokkal T:II,II- szép papír Ft "D" T:III Ft "E" T:III Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft "J" T:I Ft "FD" T:I Ft "EB" T:I Ft "FC" T:I Ft "EB" T:I Ft "FA" T:I

10 Ft "DC" T:I Ft "EB" T:I Ft "EC" T:I Ft "DA" T:I Ft "DB" T:I Ft "DD" T:I Ft "FB" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "EB" T:I db vegyes pengő, adópengő bankjegy T:vegyes db-os vegyes korona bankjegy tétel T:vegyes db-os korona bankjegy tétel T:vegyes db-os hajtatlan pengő bankjegy tétel T:I db-os vegyes korona és forint bankjegy tétel T:vegyes db vegyes forint, pengő bankjegy T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar korona, pengő és forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes korona bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes korona bankjegy tétel T:vegyes Magyar fém- és ezüstpénzek Denár Ag "I. Nagy Lajos" (0.47g) T:3 Huszár 547.,Unger I.: 432.a L-K Denár Ag "II. Lajos" hibás veret! (hátlapon az előlapi veret is szerepel) (0,53g) T:2- Huszár 846.var., Unger I.: 675.e.var Denár Ag "II. Lajos" (0,54g) T:2- Huszár 841., Unger I.: 673.p K-B Denár Ag "I.Ferdinánd" (0,61g) T:2,2- Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,55g) T:2,2- Huszár 935., Unger II 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,42g) T:2,2- Huszár 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0.59g) T:2- Huszár 935., Unger II: 745.a KB Denár Ag "Miksa" (0,54g) T:2-,3 Huszár 992.,Unger II.: 766a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0.67g) T:2,2- Huszár: 936., Unger II.: 748.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,41g) T:2,2- Huszár: 992., Unger II: 766.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,58g) T:2- Huszár: 992., Unger II: 766.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,5g) T:2-,3 Huszár: 993., Unger II.: 767.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,38g) K-B Denár Ag "Rudolf" (0,54g) T:2-,3 ph. Unger II.: 767.a, 811.a, Huszár: 993., K-B Denár Ag "Rudolf" (0,52g) T:2- ph. Huszár: 1059., Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,56g) T:2- Huszár 1059., Unger II.: 811.a K-B Denar Ag "II. Ferdinánd" (0.48g) T:2- Unger I: 916.b, Huszár: db denár, parvus, közte korabeli hamisítványok is T:vegyes 7pcs of denars, parvus, with old fakes also C:mixed KB Rézpoltúra "II. Rákóczi Ferenc" (2.55g) T:2-,3 Hungary Poltura "Francis II Rákóczi" Kremnitz (2.55g) C:VF,F Huszár: 1549., Unger II.: 1139.a KB Rézpoltúra "II. Rákóczi Ferenc" (2.21g) T:2- ki ki. Hungary Poltura "Francis II Rákóczi" Kremnitz (2.21g) C:VF small crack Huszár: 1549., Unger II.: 1139.a C-M Rézpoltúra "II. Rákóczi Ferenc" (2.21g) T:2-,3 kis ki. Hungary Poltura "Francis II Rákóczi" Kosice (2.21g) C:VF,F small crack Huszár: 1552., Unger II.: 1139.d P 1kr Cu "Mária Terézia" E 1kr Cu E 1kr Cu + Osztrák Németalföld l Cu T:2-,3 1851E 1kr deformálódott O 1kr Cu S 1kr Cu B 1kr Cu B 5/10kr Cu T:2-, B 3kr Ag "I. Ferenc" T:3-,3 Unger III.:1391.a

11 Lindner és Kobra termékek teljes választékban megrendelhetők irodánkban vagy weboldalunkon B 10kr Ag "V. Ferdinánd" T: kr Cu T:2, KB 10Kr Ag "V. Ferdinánd" Körmöcbánya (3.83g) T:2 enyhe ph., juszt. Hungary 1848KB 10 Kreuzer Ag "Ferdinand V" Kremnitz (3.83g) C:XF slight edge error, just. Unger III.: 1429., Huszár: 2093., Adamo B KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2, NB 1kr Cu T:3 ph NB 3kr Cu T:2,2- Adamo B NB 6kr Ag T:2,2- Adamo B B 1/4Fl Ag "Ferenc József" T:2 ph E 5/10Kr Cu T:2, B 1/4Fl Ag "Ferenc József" T:3 lyuktömött B 5/10kr Cu T:2, KB 1kr Cu T: KB 10Kr Ag "Váltó Pénz" T: GYF 10kr Ag "Váltó Pénz" T:2, KB 1kr Cu T:2,2- ph KB 10Kr Ag "Ferenc József" T:2 ph. Hungary 1874KB 10 Kreuzer Ag "Franz Joseph" C:XF edge error Huszár: 2163., Unger III.: 1477.a, Adamo M KB 1Kr T: KB 1kr Cu T: KB 5/10kr Cu T:2 Adamo M KB 1Kr T: KB 1Kr Cu T:2- ph. Adamo M KB 1kr Cu "Fiumei címer" kissé elfordult hátoldallal T:2-, K Ag "Ferenc József" T:2- Hungary Korona Ag "Franz Joseph" C:VF Adamo K K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, KB 1K Ag "Millennium" T:2,2- Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2- Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2 kis ph KB 2f Br KB 2f Br f Br T:2, K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2- patina K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, K Ag "Ferenc József" T: f Fe f Fe f Fe T: P Ag (3x) T: P Ag (3x) T:2,2-, P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Madonna" T:2-,3 ly. Adamo P P Ag T:1- Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:2,2- Adamo P

12 P Ag "Madonna" T:2- ph. patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 ph., kis patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- ph. patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina, ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 felületi karc Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2,2- Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1- Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2,2- patina Adamo P Ft Ag "vastag Kossuth" T:2 Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2-, f Al rozettával, Artex-veret T:P Adamo F Ft Ag "Petőfi" utánveret T:PP felületi karc Adamo EM Ft Ag "Széchenyi" T:2- Adamo EM Ft Ag "Széchenyi" utánveret T:PP felületi karc Adamo EM Ft Ag "Táncsics" utánveret T:PP ujjlenyomatos Adamo EM Ft Ag "10 éves a Forint" T: Ft Ag "Tízéves a Forint / Lánchíd" T: Ft Ag "10 éves a forint / Parlament" T: Ft Ag + 50Ft Ag "Liszt" pár T:1-,2 (P) Ft "Kossuth" Ft Ft Ft T: Ft Ag + 100Ft Ag "Felszabadulás" pár T:BU ujjlenyomat Adamo EM36, f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "I. István" T:BU Adamo EM Ft Ag + 100Ft Ag "Szt.István" pár, kék plasztiktokban T:BU kis patina f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "KGST" T:BU felületi karc Adamo EM f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" T:PP ujjlenyomat, kis felületi karc f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "II. Rákóczi Ferenc" eredeti sérült "MNB" tokban Ft Ag "Bethlen Gábor" eredeti plombált MNB plasztiktokban T:BU

13 22. nemzetközi aukció: február 28. Tételeket felveszünk január 10-ig f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Első magyar aranyforint" T:BU Adamo EM f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Bethlen Gábor" T:BU Adamo EM Ft Ag "Nemzetközi gyermekév" T:BU oxidáció f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Téli Olimpia - Lake Placid" T:2 (PP) f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft "FAO" T:1 Eredeti vákuumcsomagolásban! Ft "FAO" T:1 Eredeti vákuumcsomagolásban! Ft Ni "FAO" eredeti tokban, tanúsítvánnyal Ft Cu-Ni "Bulgária 1300 éves" Ft "Czóbel Béla" eredeti kissé sérült tokban, tanúsítvánnyal T:BU,PP Ft Ni "FAO" Ft "Fáy András" (2x) T:BU, PP ujjlenyomatos Ft Ag "Labdarúgó VB - 1 játékos" T:BU Ft Ag "Labdarúgó VB-3 játékos" T:BU Ft Ag "Bartók Béla" eredeti MNB tokban T:BU f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Cu-Ni "Labdarúgó VB 1982" tokban, tanúsítvánnyal (2x) T:BU f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f + 5Ft + 10Ft + 100Ft "FAO" T:1,BU f + 5Ft + 10Ft "FAO" eredeti tokban tanúsítvánnyal T: Ft alpakka "Czóbel Béla" Ft alpakka "Kulturális fórum" + 100Ft alpakka "Mexikói Labdarúgó VB" T:2 (PP), Ft alpakka "Széchenyi István" Ft alpakka "Kulturális Fórum" Ft alpakka "Fáy András" T:2 (PP), Ft "Czóbel Béla" Ft "Széchenyi István" Ft "Simon Bolivár" Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor" mindegyik kissé sérült tokban, tanúsítvánnyal T:BU f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Los Angeles-i Nyári Olimpia" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Sarajevoi Téli Olimpia" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft + 100Ft "FAO" pár T:BU Ft "Kulturális fórum" Ft "SOS Gyermekfalu" T:BU,PP ujjlenyomat Ft alpakka "Mexikói Labdarúgó VB" Ft "Labdarúgó EB / Kapus" T:BU f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f Al elő- és hátlap elfordult + 50f hibátlan f Al elő- és hátlap elfordult + 10f hibátlan T: Ft Ag "Téli Olimpia-Calgary" T:BU Adamo EM Ft Ag "Budavár visszavétele 1686" T:BU Adamo EM f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Nyári olimpia-szöul" T:BU felületi karc f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T:

14 Ft Ag "Labdarúgó VB - kapus" T:PP ujjlenyomat, enyhe felületi karc Adamo EM Ft Ag "Világ vadvédelmi alap" T:BU kis oxidáció Adamo EM f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "1990. Labdarúgó VB - 2 játékos" T:PP felületi karc Ft Ag "Védd a gyermeket" T:BU Adamo EM f-50f 5klf db forgalmi sor fóliában T: f-50f 5klf db forgalmi sor fóliában T: Ft-20Ft 5xklf db, kiadatlan forgalmi sor laminált fóliatokban, "Magyar Köztársaság" felirattal, de "Kádár" címerrel T: Ft "SOS Gyermekfalu" Ft "Kossuth" Ft "Az Európai Unió tagja" T:PP ujjlenyomatos, Ft "SOS Gyermekfalu" Ft "II. János Pál pápa látogatása" T:PP,BU Ft Ag "Mátyás Király - Buda" T:BU Adamo EM Ft Ag "Mátyás Király - Buda" T:BU kis oxidáció Adamo EM Ft Ag "Kölcsey Ferenc" T:PP oxidáció, ujjlenyomat, felületi karc Adamo EM f-50f 5klf db forgalmi sor fóliában T: f-50f 5klf db forgalmi sor fóliában T: Ft Cu-Ni "II. János Pál pápa látogatása" T:BU f-50f 5klf db forgalmi sor fóliában T: f-50f 5klf db forgalmi sor fóliában T: Ft-200Ft 8db klf, forgalmi szettben T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "Szent László" tanúsítvánnyal T:PP f-200Ft 11x különféle db, szettben (egylapos betét), benne 200Ft Ag "MNB" T:BU Adamo FO f-200Ft 11x különféle db, szettben (egylapos betét), benne 200Ft Ag "MNB" T:BU Adamo FO f-200Ft 11x különféle db, szettben, benne 200Ft Ag "MNB" T:BU Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" aranyozva T: f-100Ft 10xklf db + 200Ft Ag "Deák" dísztokos szettben T:BU f-200Ft 11db klf, forgalmi sor, közte 200ft Ag "Deák", fóliatok több helyen kivágva T:1,1-, f-200Ft 11db klf, forgalmi sor, közte 200ft Ag "Deák" T: Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2,

15 Az árverési tételek színes képekkel a oldalon! Ft Ag "Deák" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (10x) T:2, Ft Ag "Deák" (10x) T:2, Ft Ag "Deák" (10x) T:2, Ft Ag "Deák" (10x) T:2, Ft Ag "Deák" (10x) T:2, f-200Ft 11db klf, forgalmi sor, közte 200ft Ag "Deák" T:PP f-200Ft 11db klf, forgalmi sor, közte 200ft Ag "Deák" T: f-200Ft, 11x különféle db, benne 200Ft Ag "Deák" dísztokos szettben T:BU Adamo FO Ft Ag "Integráció az EU-ba-ECU" T:BU f-100Ft 10klf db, forgalmi szett fóliatokban T: f-100Ft 10klf db "50 éves a forint" dísztokos szettben T:BU Adamo FO Ft Ag "ötvenéves a Forint" T:PP f-200Ft 10klf db, benne 200Ft Ag "Deák", szettben T:PP Adamo FO Ft Ag "Labdarúgó VB" T:PP enyhe felületi karc Adamo EM f-200Ft 10klf db, benne 2klf 100Ft és 200Ft Ag "Deák" + 1db 100Ft " es szabadságharc" szettben T:BU f-200Ft 10klf db, benne 2klf 100Ft és 200Ft Ag "Deák" + 1db 100Ft " es szabadságharc" szettben T:BU Adamo FO Ft " es szabadságharc" T:PP felületi karc Ft Ag "Budapest egyesítésének 125. évfordulója" T:BU Tanúsítvánnyal és ismertető anyaggal Ft Ag "Integráció az EU-ba - EURO II" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Integráció az EU-ba - EURO II" sérült tokban tanúsítvánnyal T:PP felületi karc Adamo EM f-100Ft 8klf db, szettben "75 éves a Magyar Nemzeti Bank" T:PP Adamo FO Ft Ag "Az államalapítás évfordulója" T:BU Adamo EM "Magyarország Pénzérméi" 1Ft-100Ft 7klf db + 200Ft "Millenium", szettben T:PP Ft Ag "Lórántffy Zsuzsanna / Sárospatak" (2xklf) T:PP kis felületi karc Ft Ag "125 éves a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem" tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Gábor Dénes" T:PP Tanúsítvánnyal dísztokban! enyhe felületi karc Ft-100Ft 7klf db, szettben "Ezeréves a magyar pénzverés" T:PP Ft "Fazekas Mihály: Lúdas Matyi" T:PP Adamo EM Ft "Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk" T:PP felületi karc Adamo EM Ft "Arany János: Toldi" T:PP Adamo EM Ft "Petőfi Sándor: János vitéz" T:PP felületi karc Adamo EM Ft Ag "Ezeréves a magyar pénzverés" T:PP Adamo EM Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 100Ft "Kossuth" T:BU Ft "Kossuth" Ft "15 éves a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat" Ft (2x) "Magyar Vöröskereszt" Ft "Római Szerződés" (2x) T: Ft "Kossuth" Ft "Deák Ferenc" Ft (5xklf) T: Ft "Üzenet" szétcsavarható T:BU Adamo EM Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 20Ft "Deák Ferenc" T:BU Adamo FO Ft "Deák Ferenc" elsőnapi veret számozott emléklapon T:BU Ft Ag "Neumann János" T:PP Dísztokban, tanúsítvánnyal Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 50Ft "Magyarország az EU tagja" T:PP Adamo FO Ft "Magyarország az EU tagja" elsőnapi veret sorszámozott emléklapon T:BU Ft multicolor Ft "Római Szerződés" Ft "15 éves a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat" Ft aranyozott T: EUR "Mátyás király - Phoenix vitorlás" próbaveret T:P EUR "Mátyás király - Phoenix vitorlás" próbaveret T:P

16 Ft Ag "Magyarország az EU tagja" tanúsítvánnyal és tájékoztatóval T:PP Ft Ag "Visegrádi vár" T:BU Adamo EM Ft Ag "Pécsi ókeresztény sírkamrák" T:BU Ft Ag "Pécsi ókeresztény sírkamrák" T:BU kis ujjlenyomat Ft-100Ft 7klf db-os forgalmi sor + 10Ft "József Attila" dísztokos szettben T:PP Ft-100Ft 7klf db-os forgalmi sor + 10Ft "József Attila" dísztokos szettben T:BU Ft Cu-Ni "József Attila" sorszámozott emléklapon T: Ft (10x) emlékkiadások T: Ft "100 éves az első magyar postaautó" T:PP ujjlenyomatos Ft Ag "Diósgyőri vár" T:BU Tanúsítvánnyal Ft Ag "Diósgyőri vár" T:BU Ft Ag "Bocskai István" T:BU Tanúsítvánnyal! kis ujjlenyomat Ft-100Ft "1956-os Forradalom" 7klf db dísztokos szettben T:PP Ft-100Ft 8klf db, forgalmi sor szettben, benne 1946-os 1Ft Ag "Hatvanéves a Forint" T:PP Ft "125 éves a Magyar Vöröskereszt" elsőnapi veret számozott emléklapon T: Ft "1956-os forradalom" első napi veret + 500Ft "EB" bankjegy "1956-os forradalom" díszcsomagolásban T:BU,I Ft Ag "Nándorfehérvári diadal" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "1956-os forradalom 50. évfordulója" tanúsítvánnyal dísztokban T:PP Ft Ag "Esztergomi Bazilika" T:BU Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 50Ft "50 éves a Római Szerződés" T:PP Ft "Római Szerződés" elsőnapi veret számozott emléklapon T: Ft Ag "Debreceni Református Nagytemplom" T:PP Ft Ag "Debreceni Református Nagytemplom" T:BU Ft Ag "Gyulai Vár" T:PP Ft Ag "Kodály Zoltán" T:PP Adamo EM Ft Ag "Batthyány Lajos" T:PP enyhe felületi karc Ft Ag "Batthyány Lajos" T:PP Ft-100Ft 7xklf darabos forgalmi sor "Búcsú az egy- és kétforintostól" dísztokos szettben T:BU Ft-100Ft 7klf db + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos szettben T:BU Ft-100Ft 7xklf darabos forgalmi sor "Búcsú az egy- és kétforintostól" dísztokos szettben T:PP Ft-100Ft 7xklf "Születésem évében" fémpénz szett + "Első érmem" emlékérem, dísztokban T:BU Ft Ag "Tokaji Történelmi Borvidék" T:BU Ft Ag "Pekingi olimpia" T:PP felületi karc Ft Ag "Pekingi olimpia" T:BU Ft Ag "Teller Ede" T:BU Ft "Siklósi Vár" T:BU Adamo EM218b Ft "Siklósi Vár" T:PP felületi karc Adamo EM Ft-200Ft 6klf db dísztokos szettben "Lánchíd" T:PP Ft-200Ft 6klf db + "Joseph Haydn" Ag (999) emlékérem, szettben T:BU Ft elsőnapi veret díszcsomagolásban Ft "FB" "Búcsú a 200Ft-os bankjegytől" T:I,BU Ft aranyozott T:2 Tanúsítvánnyal Ft Ag "Kazinczy Ferenc" T:PP Adamo EM Ft Ag "Radnóti" T:PP ujjlenyomat, felületi karc Ft Ag "Radnóti" T:BU Ft "Kálvin János" Ag T:PP enyhe felületi karc Ft Ag "Dohány utcai zsinagóga" T:PP Ft Ag "Világörökség helyszínek: Budapest" T:PP Tanúsítvánnyal, enyhe felületi karc Ft-200Ft 6xklf "Születésem évében" fémpénz szett + "Első érmem" emlékérem, dísztokban T:BU Ft-200Ft 6klf db + "Pécs 2010 Európa Kulturális Fővárosa" Ag (999) emlékérem, szettben T:BU

17 Kérjük telefonos és írásbeli ajánlatait időben adja le! Ft-200Ft 6klf db "Himnusz - Erkel / Kölcsey" dísztokos szett T:PP Ft Ag "Kosztolányi Dezső" T:BU Ft Ag "Kosztolányi Dezső" T:PP felületi karc Ft Ag "Kosztolányi Dezső" T:PP felületi karc Ft Ag "Úszó EB" T:PP Ft-200Ft 6klf db dísztokos szettben "Az önkéntesség európai éve 2011" T:PP Ft-3000Ft 7db-os forgalmi sor, benne Ft "Az Európai Unió Tanácsának magyar elnöksége", dísztokban T:BU Ft-200Ft 6db-os forgalmi sor "Mikes Kelemen" emlékéremmel dísztokban T:PP Ft Ag "Az Európai Unió Tanácsának magyar elnöksége" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "Tóth Árpád" T:PP kis felületi karc és ujjlenyomat Ft Ag "Bibó István" T:PP felületi karc Ft-200Ft 6db-os elsőnapi veret forgalmi sor dísztokban "Magyarország Alaptörvénye" T: Vegyes: K Ag "Ferenc József" + Svájc /2Fr Ag T: Magyar emlékveretek Arató Gyula ( ) "Mátyás Király Sportév 1943" ezüstözött hadifém plakett (80x41mm) T:1-, Asszonyi Tamás (1942-) " / 100 éves a Magyar Vöröskereszt" ezüstözött fém emlékplakett (40mm) T: Asszonyi Tamás (1942-) "Magyar Millenium / Budapest Operaház" Br emlékérem (49mm) T: Berán Lajos ( ) "Budapesti Emlék" Br emlékérem (80mm) T:2,2- ph Bognár György (1944-) / ÁPV "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Ag emlékérem (41.73g/0.640/42.5mm) T: Bognár György (1944-) "II. János Pál pápa látogatása - Esztergom" Ag emlékérem, a "Napjaink Magyar Történelme Érmekben" sorozat része (31,54/0.925/42,5mm) T:PP felületi karc Bognár György (1944-) "Százéves a Kanizsai Sörgyár RT / 1892 Kanizsai Sör" Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis ph Bognár György (1944-) "A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" Ag emlékérem emléklapon (5,37g/0.835/27mm) T:PP Bognár György (1944-) "Millecentenárium " Ag emlékérem nem eredeti dísztokban (15.50g/0.999/42,5mm) T:PP Bognár György (1944-) "István Fejedelem 997" Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (31.1g/0.999/42,5mm) T:PP Bognár György (1944-) "Hungary - Budapest / Parlament" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) + DN "Magyarország - Budapest / Chain Bridge (Lánchíd)" ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:PP felületi karc Boldogfai Farkas Sándor ( ) "Társadalmi Munkáért / Nagykanizsa Városi Tanács" aranyozott Br emlékérem eredeti tokban (64mm) T: Borsos Miklós ( ) "Sárospataki iskola / II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem (40mm) T: Bozó Gyula ( ) Mindszenty bíboros emlékére Br lemezérem pár emléklapon. "JOSEPHUS CARD.MINDSZENTY PRINCEPS PRIMAS / SZABAD HAZÁD VÉGSŐ NYUGHELYEDRE VÁR" (42,5mm) T: Bozó Gyula ( ) "Nemzeti Engesztelő Zarándoklat / Fatimai szentély Szűzanya szobra" fém emlékérem (42,5mm) T:PP Bozó Gyula ( ) DN "Magyar Köztársaság Országgyűlése" ezüstözött fém emlékérem dísztokban (42,5mm) T:2 (PP) Bukta Mátyás "Egri denár Imre király emlékére" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (0,7g/0.920/13,4mm) T: Bukta Mátyás "Imre denár / MÉE Eger" Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal (0.68g/0.920/13,4mm) T:1 Csak 200db! Csikszentmihályi Róbert (1940-) " Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem T:BU picit sérült csomagolásban, tanúsítvánnyal Csúcs Viktória ( ) DN "Hódmezővásárhely Tanácsháza" fém emlékérem (32mm) + Lapis András (1942-) DN "Gyulai Várszínház" Br emlékérem (43mm) T:2 oxidáció Farkas Ferenc (1958-) "Helikoni Ünnepségek Keszthely " Br emlékplakett, eredeti tokban rögzítve (100mm) T: Fritz Mihály (1947-) "MÉE Szekszárd - Szeged / Babits Mihály halálának 50. évfordulóján" Ag emlékérem (36.35g/0.925/42,5mm) T:PP felületi karc

18 30676.Fritz Mihály (1947-) "Wekerle Sándor - Mór szülötte emlékére / Gyűjtők Egyesülete Mór" Ag emlékérem (36.3g/0.835/42,5mm) T:PP felületi karc, ujjlenyomat Fritz Mihály (1947-) "100 év a fényért / A Tungsram 100 éves fennállásának emlékére " Br emlékérem tokban (42,5mm) T:2 kis ph Fritz Mihály (1947-) "Wass Albert 1908" Ag emlékérem eredeti dísztokban (33.76g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomatos Fülöp Zoltán (1951-) 1978.I.6. "Budapest - Parlament / Királyi szent ereklyék" Ag emlékérem (27g/0.925/42.5mm) T:PP Fülöp Zoltán (1951-) "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc éve nyugszik a Bayreuthi temetőben" Al emlékérem (32mm) T:2 (PP) Fülöp Zoltán (1951-) "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére" Ag emlékérem eredeti tokban (15.92g/0.999/42,5mm) T:PP felületi karc Fűz Veronika (1951-) "Bajai Éremgyűjtők - I. Ferenc József Magyarország királya Bajai látogatásának emlékére" fém emlékérem (36.47g/0.925/42,5mm) T:PP Iván István ( ) "Fővárosi Tanács Budapesti Testnevelési és Sportbizottság - Váltófutás a felszabadulás ünnepére" fém emlékérem (65mm) T: Janzer Frigyes (1939-) "Munkásmozgalomért - E. Izzó SZB. / Száz éves a Vasas Szakszervezet" Br plakett (118mm) T: Kákonyi István ( ) "Zipernowsky Károly - Villamosmérnöki Kar / Budapesti Műszaki Egyetem" fém emlékérem (40mm) T: Kiss Kovács Gyula ( ) DN "Michelangelo" Br emlékérem (60mm) T: Kiss Nagy András ( ) "A magyar nemzetért / Királyaink sírjai" Br emlékérem (42,5mm) "Szent István-bazilika Budapest - felújítás kezdete 1983 / Bazilikánk a Szent Jobb őrző szentélye" Br emlékérem (80mm) T:1-, Kósa István (1953-) "Magyar Pénzverő Zrt. / Látogató Érem" (42,5mm) T:PP ujjlenyomat Kósa István (1953-) DN "Horthy Miklós születésének 140. évfordulójára" Br emlékérem eredeti tokban tanúsítvánnyal (65mm) T: Lapis András (1942-) "Szegedi Ipari Vásár emlékére" fém emlékplakett dísztokban (36x36x15mm) T: Lebó Ferenc (1960-) "Nagyvárad - Szent László halálának 900. évfordulója" Ag emlékérem (31,20g/0.925/42,5mm) T:PP felületi karc Madarassy Walter ( ) "Budapest " Br emlékplakett eredeti tokban (101x78mm) T: Martinelli Jenő ( ) "Az Angol-Magyar Bank Tisztviselőinek Sportegyesülete " Br plakett hátlapon "LUDVIG" gyártói jelzéssel erősen sérült, eredeti tokban (86x60mm) T:2 patina Papp László (1947-) "Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának évében / Szent István lóval és Krisztogrammal" patinázott és zománcozott vörösréz emlékérem eredeti tokban (70mm) T:1-, Rajki László (1939-) "BUÉK" Br emlékérem (49mm) T: Reményi József ( ) "Magyar Numizmatikai Társulat 1901 / Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat - Éremtani Szakosztály" bronz emlékérem (60mm) T: Rétfalvi Sándor (1941-) "Máriagyűd " Ag emlékérem dísztokban tájékoztatóval (34,82g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomatos Somogyi Árpád (1926-) ~1970. "Termelőszövetkezetek Országos Tanácsa / Kiváló termelőszövetkezeti munkáért" Br plakett zománcozott miniatűrrel eredeti dísztokban (95mm) T: Szabó Géza (1939-) "A Szabadságharc 150.évfordulója - Kossuth, Petőfi, Széchenyi / Bem tábornok" Ag emlékérem (31.1g/0.999/42,5mm) T:PP Dísztokban, tanúsítvánnyal Szántó Gergely ( ) "Királyi Magyar Egyetemi Nyomda" Br emlékérem (40mm) T: Szombathelyi László (1943-) "Volán 7.sz. Vállalat / Szolnok 900 éves - Jubileuma alkalmából" kétoldalas fém plakett dísztokban (81mm) T: Sződy Szilárd ( ) "Kajlinger Mihály " Br plakett (100mm) T:1-,2 HP Várhelyi György (1942-) DN Br névjegyérem (35mm) T: Vincze Dénes ( ) DN Br plakett eredeti tokban (81mm) T: "Éljen I. Ferenz József és Erzsébet magyar királypárja! / A Buda-Pesti Koronázás Emlékéül" Br emlékérem (20mm) T: "Az Első Országos Ipari Termény és Állat Kiállítás Szegeden Augusztus 20." ezüstözött Br emlékérem (50mm) T:2, "Emlékül Őfelségének ottlételéről a gyakorlaton Csáktornyán szeptember 8. / Ferenc József" fém emlékérem füllel (34mm) T:2- ph., szennyeződés "Szabadságharczunk dicső emlékére / Istenért, királyért, hazáért" Cu emlékérem (29,5mm) T:2-,3 ph

19 Lindner és Kobra termékek teljes választékban megrendelhetők irodánkban vagy weboldalunkon "Mens sana in corpore sano / Csehszlovák-Magyar Testnevelő Szövetség" ezüstözött Br emlékérem "BRONZ" jelzéssel a peremen T: ~ "Nemzeti Lovarda Lovasmérkőzése" ezüstözött Cu lemezérem (40mm) "Kecskemét - IBUSZ" Br plakett eredeti tokban (28x75mm) T:2, "Országos Törzskönyvelő Bizottság / 82 Ilka Magyarország IV. legértékesebb borzderes tehene az évben" fém emlékérem (50,5mm) T:2- ph "Magyar Országos Torna Szövetség Debrecen-Budapest XI. 8." zománcozott jelvény márvány alapon (95x70mm) T: "Weiss Manfred Vállalatok Testedző Köre" fém emlékérem, hátlapján "Madrid-Pestvidék Csepel VI. 28." gravírozással. Szign.:FONYÓ (50mm) T: "A cinkotai római katolikus templom 200 éves fennállásának emlékére " fém emlékérem füllel. Szign.: FLY (22mm) T: "XIV. Olimpia London" fém emlékérem, bajnoki nevekkel a hátoldalon (40mm) T:2- erős ph "A Dolgozó Nép hűségéért / Győr város 10 éves felszabadulásának emlékére" Br emlékérem (78mm) T: "Vasas Együttesek IV. Zenei Fesztiválja Budapest Április Autóvillamossági Felszerelések Gyára Énekkar" zománcozott fém emlékplakett dísztokban (96x58mm) T: "10 éves tanácsi munkáért " Br emlékérem fémlapon, eredeti dísztokban T: ~ "A KISZ Belügyminisztériumi Bizottságától " Br emlékplakett. Szign.: BGY (75mm) T: ~ "MSZMP-BM-PB" ezüstözött fém emlékérem tokban (90mm) + Diáklányt ábrázoló Br emlékplakett, "20 Fejér Megyei Közoktatási Munkáért" feliratú tokban. Szign.: NB (85mm) T:2,2- ph "A mezőgazdaság szocialista átszervezésében végzett jó munkáért " fém plakett eredeti tokban, adományozói okirattal (85x82) T: ~1965. "XXV. SZÚR (Színész-Újságíró Rangadó)" Br plakett eredeti tokban (104x91mm) T: "A Magyar Néphadsereg Kulturális Bemutatója" Br plakett eredeti dísztokban (109mm) T: "Arany Reflektor - A Magyar Ifjúság Szerkesztőségétől" Br emlékplaktt (102mm) T: "MKP Magyar Kommunista Párt " egyoldalas fém plakett (144x103mm) T: "Lenin" ezüstözött Br emlékérem, "Lenin centenárium Salgótarján" feliratú tokban (38mm) T:2, ~ "Nagykanizsa" Br emlékérem eredeti tokban (66mm) T: ~ db klf fém plakett dísztokban: "Budapest centenáriumának tiszteletére / VIII. Országos Virágkötészeti Verseny" + "Nagykőrös" + "KPVDSZ Szakszervezet iránti hűség" + "De elvtársaim! Ez az a munkásság, mely osztályharcban vasba öltözött... / Emlékül a Munkásőrség alapító tagjának a Munkásőrség országos parancsnokától II." + "A Vállalat Kiváló Brigádja" (2x) + "MSZMP Központi Bizottsága Agitációs és Propaganda Osztálya" T:1,1-, "Györffy István Kollégium - NÉKOSZ - XXX" Br emlékplakett tokban. Szign.: SZI (90mm) T: "Ganz Műszer Művek " egyoldalas Br plakett eredeti dísztokban (63x95mm) T:1-, "25 éves a Tanács / A VI. Ker. Tanács Végrehajtó Bizottsága" Br emlékérem tokban (76mm) "Száz éves a Telefongyár " fém emlékérem dísztokban, fém kitűzővel (90mm) + DN "VI. Ker. Tanács - A Centenárium évében a VI. Kerület Lakossága Érdekében Végzett Munkájáért" Br emlékplakett dísztokban (115mm) T:2, "MMG (Mechanikai Mérőműszerek Gyára) Automatika Művek 75 éves" Br plakett (102x121mm) T: "A hegyvidékért - XII. Kerületi Tanács / 1976." Br emlékérem (85mm) T:2, "KIOSZ " Br emlékplakett (117-86mm) T: "Az első magyar aranypénz emlékére" jelzett Ag bélyegérem (4,74g/0.835/37x23mm) T:2 (PP) patina "Várkonyi Zoltán - Vígszínház" Br plakett eredeti tokban. Szign.:FT (93mm) T: "HUNGEXPO Budapest / Agromasexpo " Br emlékérem (70mm) + DN Rákóczi Ferenc és II. András replika emlékérem "COPIE" beütéssel (2x) (~55-56mm) T:2 Hungary HUNGEXPO Budapest / Agromasexpo " Br medallion (70mm) + ND Ferenc Rákóczi és Andreas II replica Br medallions with "COPIE" mark (2x) (~55-56mm) T: "XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva 1980" Ag bélyeg érem (3.4g/0.835/27x22mm) + "XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva Misa" Ag bélyeg érem (3,4g/0.835/27x22mm) T:2 (PP) "Felszabadulás " Br plakett (115mm) T: ~1980. "Mezőfafalvai Állami Gazdaság" Br palkett eredeti tokban (130x65mm) T: "Magyarország - Ausztria Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett (103mm) T: "Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett (108mm) T:

20 "Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett (108mm) T: "Nemzetközi Műtrágya Központ / Budapest Június " Br plakett (98mm) T:2 Hungary "International Center of Chemical Fertilizer / Budapest June 1984" Br plaque (97mm) T: "Zalaegerszeg rendezett tanácsú város " Br emlékplakett dísztokban (132mm) T: "A HNF VIII. Kongresszusa Budapest" Br nagyalakú plakett (105mm) szignó: EM T:2, "Gróf Széchenyi István / Magyar Hitel Bank Rt." jelzett Ag emlékérem (34,65g/0.835/42mm) T:2 (PP) "Alba Regia Stephanus Rex / XII. Magyar Öntőnapok Balatonaliga O.M.B.K.E." Br plakett (97mm) T: "Tanácsi Közszolgálatért" (2xklf) aranyozott fém és fém emlékplakett eredeti tokban. Szign.: PI (98mm) T:2 kis patina "200 éves a soproni magyar nyelvű színjátszás / Petőfi Színház Sopron" Br emlékérem (42,5mm) "A Soproni Sörgyár 100 éves " fém emlékérem (42,5mm) + DN "Nehézipari Műszaki Egyetem Kohómérnöki Kar 1735" fém emlékérem (46mm) T: "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére-Vitézi Jelvény" Ag emlékérem eredeti tokban tanúsítvánnyal (33.07g/0.925/40mm) T:PP felületi karc "Kenderes szeptember 4." Horthy Miklós és feleségének újratemetése emlékére Ag emlékérem eredeti dísztokban tanúsítvánnyal (33.13g/0.925/40mm) T:PP felületi karc "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére-Vitézi Jelvény" aranyozott tombak emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP felületi karc "100 éves a Budapesti Elektromos Művek Rt. 1893" Br emlékplakett dísztokban, benne még "100 ELMÜRT 1893." zománcozott fém gomblyukjelvény eredeti tokban (105mm,20mm) T: "Patrona Hungariae 1994" Ag emlékérem (15.81g/0.925/39mm) T:PP "DKG fennállásának 50. évfordulójára / A magyar olajipar szolgálatában Nagykanizsa" Ag emlékérem (36.32g/43mm) T:2 (PP) ujjlenyomat, felületi karc "750 éves a Budavári Nagyboldogasszony Templom / Budavári Nagyboldogasszony Plébánia" Ag emlékérem (36.58g/0.925/42,5mm) T:PP felületi karc "Terézvárosért" kétoldalas Br plakett dísztokban. Szign.: Sz.J. (75,5mm) T: "A millenium jegyében - Kőrösi Csoma Sétány - Kőbányai Önkormányzat építtette - átadva 2000.augusztus 20-án" Br emlékérem eredeti tokban (80mm) T: "Türr István tábornok, a nagy vízépítő / 120 éve kezdte el a korinthoszi csatorna építését - Bajai Éremtani Egyesület" Ag emlékérem (34.35g/0.925/42,5mm) T:PP felületi karc "Kossuth Lajos - A magyar történelem nagy alakjai" aag emlékérem dísztokban számozott tanúsítvánnyal (31.19g/0.925/42,5mm) T:PP "Magyar Kórusok és Zenekarok Szövetsége / Kóta Díj 2005" Br emlékérem dísztokban (90mm) T: "Magyar Pénzverő Zrt. Látogatói Érem / Elődeink Nagyszeben" Br emlékérem (42,5mm) T: DN "Mátyás szett - Mátyás király, Beatrix, Budai vár" 3db klf ezüstözött CuNi emlékérem eredeti dísztokban tanúsítvánnyal (38,5mm) T:PP DN "Sárospatak" ezüstözött fém és Br emlékérem + "Szentes" Br emlékérem + "Salgótarján" ezüstözött fém emlékérem, mindegyik eredeti plombált "ÁPV" tokban (31mm) T: DN "Dr. Polgár Kálmán emlékére - Kaposvár" Br emlékérem. Szign.:T.K. (84mm) T: DN "Zala megye érme" ezüstözött fém emlékérem eredeti tokban (32mm) T:PP DN "Nagy Magyarok / Mátyás király" multicolor emlékérme sorozat 50Ft ezüstözött Cu-Ni tanúsítvánnyal T: DN "Szent István denár / MÉE" vándorgyűlési fém kitűző, hátlapján sorszámmal T: Magyar tallérok utánveretben "Rákóczi féltallér 1706" Ag emlékérem (20g/0.999/38,6mm) T:PP Tanúsítvánnyal DN "Nemzetünk nagyjai-mátyás Király" Ag emlékérem (10,42g/0.999) T:PP DN 2db falra tehető Zn Lenin fej T: DN "Csepel Munkás Testedző Kör" Br emlékérem márványtalpon, tokban (130x80mm) T:2, DN "Emlék a herendi porcelángyárból, mely 1839-ben alapíttatott" bisquit porcelán plakett (77mm) T:2- peremen nagyobb kitörések DN "Budapesti Művészeti Hetek / Budapest Főváros Tanácsa" Br emlékérem dísztokban (68mm) T: DN "New York" jelzett Ag plakett tanúsítvánnyal (26.25g/0.925/50x32mm) T:PP ujjlenyomatos DN "Budapest" jelzett Ag plakett tanúsítvánnyal (25,77g/0.925/50x32mm) T:PP ujjlenyomatos

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 244. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 261. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 237. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 27-30.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 248. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 április 13-16. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 245. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 3-5. között.

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 251. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 június 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 229. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. június 24 - július

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 230. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 9-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 233. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. augusztus 26 és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

48. Numizmatikai gyorsárverés

48. Numizmatikai gyorsárverés 48. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennyolcadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Augusztus 10-11-12-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

51. Numizmatikai gyorsárverés

51. Numizmatikai gyorsárverés 51. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. október 19-20-21-én. Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 279. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 293. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 27 - március 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 126. 2016/1.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 126. 2016/1. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 126. 2016/1. Budapest, 2016. április 30. 10:00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1. 2. 3. 4. Ország

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 30. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 november 12-24 között.

Részletesebben

Kisárverés 2010 március 20.

Kisárverés 2010 március 20. Kisárverés 2010 március 20. 1. Anyag 1.1 Magyar pénz krónikája. NATO csatlakozás T1 2 db 3000 Eu csatlakozás 1.2 A forint bevezetése, A három részre szakadt ország T1 2 db 3000 1.3 Konstanzi zsinat, Visegrádi

Részletesebben