numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) december ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: december óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők december 21-én 10 órától. Utólagos eladás: december ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 265. levelezési gyorsárverésre: december 16. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! Ünnepi nyitva tartás: December 12. szombat: óráig December ig ZÁRVA December 28-30: Nyitva ig! December 31-én csütörtökön: ig Megtekintés: december ig. Tételek átvétele december 21-én 10 órától! 263. aukció elszámolás december 22-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 160 ft / tétel / árverés A vásárlói jutalék 20% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Részvények és sorsjegyek Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Fémpénzek, érmék, plakettek: Numizmatikai tartásfokok PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Illuminated / 30x-21mm LED világítással ellátott fém ékszerész loupe új állapotban Új, mobiltelefon kamerájára szerelhető 60x-os LED-es nagyító hozzá rögzített lámpával, eredeti dobozában, leírással New 2014 Version Universal Clip-type LED Cellphone Microscope, 60x, in its case, with information "Moments of Freedom - Republic of Liberia" érmetartó 24 férőhellyel használt állapotban "Moments of Freedom - Republic of Liberia" érmetartó 24 férőhellyel használt állapotban "Moments of Freedom - Republic of Liberia" érmetartó 24 férőhellyel használt állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban (egyik sarkán apró szakadás) db-os használt, vegyes méretű érmetartó kapszula tétel db 1945 utáni dísztok kitüntetésekhez és érmekhez, használt állapotban Műbőr album kitüntetések számára 4x4db férőhellyel, használt állapotban Numizmatikai irodalom Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új, dedikált példány! Az Érem című folyóirat 7db klf száma: I. évf. 1-2., 3-4., 5., II. évf, III. évf., IV. évf., VI. évf Austria Münzkatalog kiadás. Verlag Netto-Marktpreiskatalog "Austria", Wien, d.n. sérült gerinc Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek ~1910. "A Múzeum Körúti Csángó Bőröndös M. védjegye" ezüstözött fém védjegy (15x24mm) T: Részvények és sorsjegyek Torna "Wodianer és fia nagykereskedőház" és "Gróf Keglevich Gábor" között létrejött kölcsönszerződés kötelezvénye, hátoldalán törlesztési tervvel, lyukasztásokkal és áthúzással érvénytelenítve, pecsétekkel T:III,III- szakadások Pest "Egyesült Magyar Gőzhajózási Társulat" részvénye 200Ft-ról szelvényekkel, szárazpecséttel T:III kis szakadások, szennyeződés "A Magyar Királyi Pénzügyminisztérium arany- és ezüst sorsjátéka az Újpesti Katolikus Templom felépítésének javára" 50kr értékben T:I Budapest "Pesti Bank és Váltó Intézet" járadék-kötvény 100G-ről, bélyegzéssel és bélyegekkel, valamint szelvényekkel "Pesti Bank és Váltó Intézet 1839-iki (Rothschild) - államsorsjegye" felragasztott bélyegekkel + "Pesti Bank és Váltó Intézet" ezüst-járadék-kötvénye 50Ft-ról, hozzá szelvények, "Jutalom-díj levél", bélyegzéssel és felragasztott bélyegekkel + 187?. "Vétellevél a Pesti Bank és Váltó Intézetnek" felragasztott 15kr bélyeggel + "Pesti Bank és Váltó Intézet 5 biztosított nyeremény!" felragasztott 15kr bélyeggel német és magyar nyelven T:III,III-,IV Budapest "A Központi Ipartársulati Hitelintézet" részvénye 100Ft-ról szelvényekkel, bélyeggel, bélyegzésekkel, lyukakkal T:II Budapest "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" kisorsolási kötvény 5Ft-ról bélyegzésekkel T:III kis szakadások Budapest "Herendi Porczellángyár Részvény-Társaság" részvénye 1000Ft-ról bélyegzésekkel, leértékelésről szóló feljegyzéssel T:III kis lyukak, apró szakadások Budapest "Egyházi Műemlék Alap" Sorsjegykölcsönök 5Ft-ról a budapest-lipótvárosi bazilika kiépítésére s egyházi műemlékek fenntartására felülbélyegzésekkel (3x) T:III Budapest "Országos Sajt- és Vajszövetkezet" üzletrésze 100Ft-ról bélyegzésekkel T:III apró lyukak és szakadások Budapest "Magyarországi Jószív Egyesület" sorsjegye 2Ft-ról (4x) sorszámkövetők, felülbélyegzéssel T:II Budapest "Magyarországi Jószív-Egyesület" sorsjegykölcsön 2Ft-ról, szárazpecséttel, bélyegzésekkel "Hadsegítési és Népjóléti nyereménykölcsön" nyereménykötvény 40K-ról, szárazpecséttel (2x) T:III szakadások Budapest "Máramarosi Sóvasut-Részvény-Társaság" elsőbbségi részvénye 100Ft-ról szárazpecséttel, szelvényekkel T:II Budapest "Egyesült Magyarhoni Üveggyárak Részvénytársaság Budapesten" részvénye 200Ft-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel T:III kis szakadások Budapest "Victoria Naphtatermelési Részvénytársaság" részvénye 100Ft-ról teljes szelvényívvel, felülbélyegzésekkel T:II-,III lyukak, apró szakadások Verespatak "Verespataki Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 100K-ról, szárazpecséttel, szelvényekkel T:III Hungary / Verespatak (Rosia Montana) "Share Company of Savings Bank of Verespatak" share about 100 Corona with coupons and embossed stamp C:F mould

4 30029.Budapest "II. Magyar Királyi Szabadalmazott Osztálysorsjáték" játékterve T:III szennyeződés, szakadás Budapest "Kisbirtokosok Országos Földhitelintézete" 5%-os záloglevele 2000K-ról szelvényekkel, szárazpecséttel, bélyegzésekkel T:III "Tanuló Sorsjegy" 1K értékben, felülbélyegzéssel T:I Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyeremény-kötvénye K-ról, szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel T:III nagyobb szakadás, fo Budapest "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön" sorsjegye 5K-ról, szárazpecséttel (2x) T:III szakadás Budapest "Magyar Jelzálog-Hitelbank" 4%-os Záloglevele K-ról szelvényekkel, bélyegzésekkel T:III Budapest "Magyar Jelzálog-Hitelbank Nyeremény-Kötvény" "A" és "B" részkötvénye 100K-ról egy ívben, 3 nyelven, szárazpecséttel T:I-,II Budapest "Somogyvármegyei Egyesült Helyi Érdekű Vasutak Részvénytársaság" elsőbbségi részvénye 200K-ról, bélyegzéssel és szárazpecséttel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-,II Budapest "Budapest-Tiszai Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" elsőbbségi részvénye 200K-ról, bélyegzéssel és szárazpecséttel, lyukasztással érvénytelenítve, szelvényekkel T:III Budapest "Országos Magyar Vasutas Takarékpénztár Részvénytársaság" 1/10 részvénye 50K-ról szelvényekkel T:III széleken kis szakadások Budapest "Magyar Jelzálog-Hitelbank" 4%-os Záloglevele 500Fr-ról szelvényekkel, bélyegzéssel, lyukasztással érvénytelenítve T:III Budapest "Országos Magyar Vasutas Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 500K-ról T:III széleken kis szakadások Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló elsőbbségi részvények (2x) sorszámkövetők T:I,I Budapest "Kisbirtokosok Országos Földhitelintézete" 4 1/2%-os záloglevele 2000K-ról szelvényekkel, magyar-német-francia nyelven T:III Budapest "Kisbirtokosok Országos Földhitelintézete" 5%-os záloglevele 1000K-ról szelvényekkel, szárazpecséttel, bélyegzésekkel T:III Budapest "Kisbirtokosok Országos Földhitelintézete" 5%-os záloglevele K-ról szelvényekkel, szárazpecséttel T:III széleken szakadások Budapest "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó járadékkölcsön" államadóssági kötvény 100K-ról szelvényekkel, szárazpecséttel és bélyegzéssel T:II Budapest "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó járadékkölcsön" államadóssági kötvény 100K-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel és bélyegzéssel T:III Budapest "A Magyar Országos Központi Takarékpénztár" 4 1/2%-os községi és vasúti kötvénye 5000K-ról T:II Budapest "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 4 1/2%-os Községi Kötvénye" K-ról szárazpecséttel, bélyegzéssel T:II Budapest "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye 100K-ról szelvényekkel, bélyegzésekkel T:III Sopron "Vasárugyár Részvénytársaság Sopron-Graz" részvénye 200K-ról felülbélyegzéssel T:II Budapest "Budapest Székesfőváros" kötelezvények 1000K-ról (2x) sorszámkövetők, mindkettő magyar és német nyelven szelvényekkel, szárazpecséttel T:II Budapest "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" 5 részvénye 400K-ról szelvényekkel (2x) sorszámkövetők T:I Budapest "Budapest Székesfőváros" kötelezvények 1000K-ról (3x) sorszámkövetők, mindhárom magyar és német nyelven szelvényekkel, szárazpecséttel T:I-,II Budapest "Egyesült Magyar Czipőnagykereskedők Részvénytársaság" részvénye 1000K-ról szelvényekkel, felülbélyegzésekkel T:I Budapest "Az évi XV. tc-cz. alapján elvállalt budapest-pécsi vasuti elsőbbségi kölcsön" hiányos szelvényutalványa bélyegzésekkel és bélyeggel T:II Budapest "Magyar Földhitel Intézet" 4 1/2%-os szabályozási és talajjavítási záloglevele K-ról, szelvényekkel T:III Budapest "Kissling Rudolf és Fia Csillár és Bronzárugyár Részvénytársaság" 25db részvénye egyben összesen 5000K-ról, szelvényekkel, bélyegzésekkel, szárazpecséttel, kötegelővel T:I Budapest "Molnár János Imre Lakberendezési Részvénytársaság" 25 részvénye egyenként 1000K-ról szelvényekkel T:I Budapest "Urikány-Zsilvölgyi Magyar Kőszénbánya-Részvénytársaság" 10 részvénye egyenként 5000K-ról szelvényekkel, bélyegzésekkel T:III

5 Kérjük telefonos és írásbeli ajánlatait időben adja le! Budapest "Postás és Távíró Bank R.T." részvénye K-ról, szárazpecséttel és szelvényekkel T:III Zalaegerszeg "Zalaegerszegi Központi Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 4000K-ról, bélyegzéssel és egy szelvénnyel + Ócsa "SZÖVOSZ" Földművelésszövetkezeti 50Ft részjegy, lyukasztott T:III kézi vágás a részvényen Budapest "S.R.O. Golyóscsapágy Kereskedelmi Részvénytársaság" részvénye K-ról, szelvényekkel T:II Budapest "Zagyvapálfalvai Üveggyár Részvénytársaság" részvénye 10P-ről, szárazpecséttel T:III Budapest "Budapesti Központi Általános Tejcsarnok Részvénytársaság" részvénye 10P-ről szelvényekkel T:I Budapest "Budapesti Központi Általános Tejcsarnok Részvénytársaság" részvénye 10P-ről szelvényekkel, szárazpecséttel (2x) sorszámkövetők T:II Szombathely "Vármegyei Takarékpénztár Részvénytársaság, Szombathely" 10 részvénye egyben egyenként 20P-ről, szelvényekkel T:I Budapest "Magyar helyi Érdekű Vasutak Részvénytársaság" kötvénye 200P-ről magyar és német nyelven, szelvényekkel, szárazpecséttel, lyukasztással érvénytelenítve T:II Budapest "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" 5 részvénye egyben összesen 250P-ről, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II Budapest "Atlantica Trust Részvénytársaság" részvénye 20P-ről szelvényekkel T:I Budapest "Berlini Victoria Általános Biztosító Részvény-Társaság" másolati kötvénye áthúzással érvénytelenítve, pótlék beragasztva T:III szennyeződés, széleken szakadások Budapest "Forgó és Társa Üvegkereskedelmi és Építőipari Részvénytársaság Budapest" részvénye 2000P-ről szelvényekkel, bélyegzésekkel T:I-,II Budapest "Salgó-Tarjáni Kőszénbánya Részvény-Társulat" 5 részvénye összesen 150P-ről szelvényekkel, bélyegzésekkel és szárazpecséttel T:III Budapest "Salgó-Tarjáni Kőszénbánya Részvény-Társulat" 10 részvénye összesen 300P-ről szelvényekkel, bélyegzésekkel és szárazpecséttel T:III Budapest "Salgó-Tarjáni Kőszénbánya Részvény-Társulat" 25 részvénye összesen 750P-ről bélyegzésekkel és szárazpecséttel T:III Budapest "Triesti Általános Biztosító Társulat" 3db különféle biztosítási kötvénye T:III Jászapáti "Jászsági Helyiérdekű Vasút Részvénytársaság" élvezeti jegyei (4x) T:I-,II Budapest "I. Kerület Verpeléti-út 22. számú Házépítő Szövetkezet" 120db üzletrésze egyben, összesen 6000P-ről T:II Budapest "4%-kal kamatozó Állami Nyereménykölcsön" államadóssági kötvény 1/4 részkötvénye 50P-ről szelvényekkel (2x) T:II,II "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön" államadóssági kötvény 100P-ről (4x) mind szelvényekkel, szárazpecséttel, közte 3db sorszámkövető T:I,I Budapest "4%-kal kamatozó Állami Nyereménykölcsön" államadóssági kötvény 1/2 részkötvénye 100P-ről szelvényekkel T:II Budapest "Magyar Általános Hitelbank" 5 részvénye együtt egyenként 50P-ről, szelvényekkel, bélyegzéssel T:I Budapest "Centrum Raktárházak Részvénytársaság" részvénye 4000P-ről szelvényekkel T:I Budapest "Magyar Általános Kőszénbánya Részvénytársulat" részvényelismervénye 10db egyenként 200P névértékű részvényről, bélyegzésekkel, kötegelővel T:II Újpest "Egyesült Izzólámpa és Villamossági Részvénytársaság" részvénye 100P-ről szelvényekkel, bélyegzésekkel T:I Budapest "Magyar Czukoripar - Részvénytársaság" részvényelismervény 10db, egyenként 100P névértékű részvényről (2x), mindkettő szárazpecséttel, egyik felülbélyegzésekkel T:II-,III Budapest "T-Victory Befektetési Részvénytársaság" részvénye Ft-ról szelvényekkel "Goldsun Hűtőipari Részvénytársaság" részvénye Ft-ról szelvényekkel T:I Budapest "Reallízing" változó kamatozású kötvény Ft-ról (2x) T:I-,II db klf modern magyar részvény, közte "Ingatlanbank Rt." "MINTA" alternatív kamatozású ingatlan letéti jegye Ft-ról szelvényekkel, Gyöngyös "Thur Húsipar, Gyöngyös Részvénytársaság" részvényei Ft-ról, szelvényekkel T:I,I Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F

6 30092.Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I- Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:AU Ausztria / Bécs "3 1/2%-os Állami Nyugdíjkötvény" kötvény 200K-ról bélyegzésekkel T:III Austria / Vienna "3 1/2% State Pension Obligation (Staats-Rente-Obligation)" bond about 200 Corona with stamps C:F Ausztria / Bécs "3,5%-os Állami Nyugdíjkötvény" kötvény 100K-ról bélyegzésekkel T:III Austria / Vienna "3,5% State Pension Obligation (Staats-Rente-Obligation)" bond about 100 Corona with stamps C:F Franciaország DN "Észak-Európai Kereskedelmi Bank" 10Fr + 200Fr + 500Fr "SPECIMEN" utazási csekk T:I,I- France ND "Banque Commerciale pour l'europe Du Nord" 10 Francs Francs Francs "SPECIMEN" travellers cheque C:UNC,AU Németország / Weimari Köztársaság / München "Bajor Kereskedelmi Bank" arany jelzáloglevele 500M-ról T:III Germany / Weimari Republic / München "Bavarian Commercial Bank" gold mortgage bond about 500 Goldmark C:F Orosz Birodalom "5 1/2%-os Hadikötvény" 100R értékben, lyukasztással érvénytelenítve T:III,III- Russian Empire "5 1/2 % War Bond" about 100 Rubles, cancelled with holes C:F,VG Románia / Bukarest "Zabolai Faipar Részvénytársaság" részvénye 200L-ről szelvényekkel T:I-Romania / Bucharest "Zabola Wood Industry Company Ltd." share about 200 Lei with coupons C:AU Szerbia / Belgrád "Prémium Kötvény 10 arany dénárról" osztrák felülbélyegzéssel és bélyeggel (2x) T:III Serbia / Belgrade "Premium Obligation about 10 gold Dinara" with Austrian stamps (2x) C:F db német részvény párosával becsomagolva, közte Németország / Weimari Köztársaság / Lipcse "Kammgarnspinnerei Stöhr & Co. Részvénytársaság" részvénye 100M-ról, lyukasztva, Német 3. Birodalom / Braunschweig "Braunschweigi Nemzeti Bank 4 1/2%-os Jelzálogkötvény" kötvény 1000M-ról, lyukasztva T:I,II 6pcs of German shares, packed in pairs, Germany / Weimar Republic / Leipzig "Kammgarnspinnerei Stöhr & Co. Aktien-Gesellschaft" share about 100 Mark, cancelled with hole; German Third Reich / Braunschweig "Braunschweigische Staatsbank 4 1/2% Hypotheken-Pfandbrief" share about 1000 Mark, cancelled with hole C:UNC,XF db-os magyar és külföldi részvény és kötvény szelvény tétel T:vegyes 37pcs of mixed coupons of shares and bonds C:mixed Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Miskolc kr "Miskolcváros Elöljárósága Pénztári utalványa" + ~ f "Fodor Zoltán Könyvkereskedés" utalvány T:I "A Magyar Királyi Államvasutak Alkalmazottai Fogyasztási Szövetkezete" 1f értékű bárcája + ~1980. "Országos Takarékpénztár / SZOT(Szakszervezetek Országos Tanácsa) üdültetés B Reggeli" Al zseton + DN "Gilde étterem" menü tömb, hiánytalan T: "A Magyar Királyi Államvasutak Alkalmazottai Fogyasztási Szövetkezete" 10f értékű bárcája + ~ f "Budapesti Központi Általános Tejcsarnok R.T." üvegbetétjegy T: Budapest "Erdélyrészi Menekülők Budapesti Központi Irodája" kávéutalványa bélyegzésekkel T:II Osztrák-Magyar Bank K "Olla" reklám pecséttel a hátoldalán + Szeged "Hadik kávézó Szeged 1 Adag szimpla kávé" étkezési jegy T:II Budapest db kitöltött váltó "Bauer Emil, Budapest, VII. Dohány u. 1." bélyegzéssel T:III "Hazai Bank Részvénytársaság" 5db kitöltött váltója 100P-ről bélyegekkel, bélyegzésekkel (5x) T:III ~ db részben kitöltött váltó, egyik bélyeggel és bélyegzéssel T:III Budapest P elismervény "Székesfővárosi házinyomda üzemi bizottsága" T:I Ft "Mindszenty József Emlékjegy" T:I Ft "Emlékjegy - Az 1956-os forradalom áldozatainak emlékére" T:I K "Balatoni Korona" "000000" sorszámmal, "MINTA" perforációval, a tervező, Vagyóczky Károly aláírásával T:I db klf színházi kellék pénz, közte "Vígszínház", "Az örökös magyar filmvígjáték" T:I-,II Ausztria ~1900. "Jacob Rothberger Bécs - Ruhaüzlet - Udvari beszállító" Br zseton (24mm) T:2 ph. Austria ~1900. "Jacob Rothberger Wien - Kleidermagazine - K.u.K. Hoflieferant" Br jeton (24mm) C:XF edge error Ausztria / Grödig hadifogolytábor h + 1K T:III Austria / Grödig POW camp Heller + 1 Krone C:F Franciaország / Nancy / Dijon Fr (2xklf) + 2Fr T:III,III-,IV France / Nancy / Dijon Franc (2xdiff) + 2 Francs C:F,VG,G

7 Rengeteg érdekes tétel az egyéb gyűjtési területek anyagában! Kanada "100 éves a konföderáció" sárgaréz zseton eredeti fóliacsomagolásban (32mm) T:1 Canada "100 Years of Confederation" brass token in original foil packing (32mm) C:UNC Kína DN Égetési pénz 150db névértékben eredeti csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in original packing 150x C:UNC Kína DN Égetési pénz 150db névértékben eredeti csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in original packing 150x C:UNC Kína DN Égetési pénz eredeti csomagolásban ~120db névértékben T:I China ND Hell banknotes in original packing ~120x C:UNC Kína DN Égetési pénz sérült eredeti csomagolásban ~120db névértékben T:I China ND Hell banknotes in damaged original packing ~120x C:UNC Kína DN Égetési pénz eredeti csomagolásban ~120db névértékben T:I China ND Hell banknotes in original packing ~120x C:UNC Kína nagyalakú égetési pénz 40db névértékben T:I,I- China large hell banknote 40x C:UNC,AU Kína nagyalakú égetési pénz 40db névértékben T:I,I- China large hell banknote 40x C:UNC,AU Németország / Weimari Köztársaság pf-50pf 5db klf szükségpénz T:I,I-,III Germany / Weimar Republic Pfennig - 50 Pfennig 5pcs of diff. necessity notes C:UNC,AU,F Németország / Weimari Köztársaság / Altenburg pf 6xklf T:I,I- Germany / Weimar Republic / Altenburg Pfennig 6xdiff C:UNC,AU Németország / Weimari Köztársaság / Birodalmi Vasút db-os szükségpénz tétel, közte 2db sorszámkövető T:vegyes Germany / Weimar Republic / Deutsche Reichsbahn pcs of necessity notes, with 2pcs of sequential serials C:mixed Németország / Weimari Köztársaság / Düsseldorf M M 6xklf szükségpénz T:vegyes Germany / Weimar Republic / Düsseldorf Mark Mark 6xdiff necessity notes C:mixed Német Birodalom / Weimari Köztársaság 20db-os vegyes szükségpénz tétel T:II,III,III- Germany / Weimar Republic 20pcs of diff. necessity notes C:XF,F,VG Német Birodalom / Weimari Köztársaság 20db-os vegyes szükségpénz tétel T:II,III,III- Germany / Weimar Republic 20pcs of diff. necessity notes C:XF,F,VG Magyar bankjegyek G T:III,III- kis ragaszás Austrian Empire Gulden C:F,VG small tape Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:III- sarokhiány Adamo G Ft + 2Ft + 5Ft vörösesbarna kr + 30kr "Kossuth bankó" T:III,III-,IV Ft "Kossuth bankó" T:III Ft "Kossuth bankó" T:III,III Ft "Kossuth bankó" T:III,III Ft "Kossuth bankó" T:III,III Ft "Kossuth bankó" (2x) T:III Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna, számozás nélkül T:III Hungary Forint "Kossuth banknote" red-brown, without serial C:F Adamo G109h Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III,III Ft "Kossuth bankó" barna T:III,III Ft "Kossuth bankó" T:III,III- Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:IV,V Hungary Ft "Kossuth banknote" C:G,P Adamo G kr "Kossuth bankó" vágáshibás T:III kr "Kossuth bankó" T:II Ft "Almássy" T:IV ragasztott Adamo G Ft "Kincstári utalvány" T:III Ft "Kossuth bankó" "D" kitöltetlen, jobb ívszéllel T:II Hungary Forint "D" without date and serial number, with right margin C:XF Adamo G Ft "Kossuth bankó" kitöltetlen "E" sorozat T:I-,II Hungary Forint without date and serial number, serie "E" C:AU,XF Adamo G kr T:IV Adamo G G T:IV Austrian Empire Gulden C:G Adamo G Ft T:III-,IV Hungary Forint C:VG,G Adamo G Ft T:III- Adamo G K felülbélyegzett T:restaurált Adamo K23Be

8 K mindkét oldal német, hátlap rajz, "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:IIszép papír Adamo SK35/ K K mindkettő "CSÁKVÁR MEZŐVÁROS" felülbélyegzéssel T:III,III- ragasztott K K K II. kiadás, mind román felülbélyegzéssel T:III,IV K K mindkettő "Szolnok-Doboka Vármegye Domokos Község 1910" felülbélyegzéssel T:III,III K K mindkettő "Szatmár Vármegye Tyukod Község 1907" felülbélyegzéssel T:III,III K K mindkettő "Arad Vármegye Mikószalatna Község 1910" felülbélyegzéssel T:III,III K "C" sorszámjel + 50K K + 10K + 20K T:III K Szerb-Horvát-Szlovén Királyság "SHS" felülbélyegzésével és 50p bélyeggel T:III K K mindkettő csehszlovák bélyeggel és felülbélyegzéssel T:III,IV egyik ragasztott K T:I-,II K (3x) sorszámkövetők, mind "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:I,I K "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:I K (3x) sorszámkövetők T:I-,II hajtatlanok, fo K "3009" 3mm sima hátlappal, "Alsó-Fehér Vármegye Gyulafehérvár Sz. Kir. R. T. Város 1902" felülbélyegzéssel T:III K "A 2067" hullámos hátlap, piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel T:III f (8x) 11-es sorozat T:I f (2x) + 50f (2x) T:I,I f (8x) 02-es sorozat T:I K (3x) sorszámkövetők T:I,I K (8x) sorszámkövetők, sötétvörös sorszámmal T:I,I K "2aa" T:I-,II K (4x) sorszámkövetők T:I,I K 4x2db sorszámkövető pár T:I,I K "2aa" (8x) sorszámkövetők T:I,I K (2x) sorszámkövetők T:I K (8x) sorszámkövetők T:I,I K (2x) sorszámkövetők T:I K (7x) sorszámkövetők T:I,I K "Orell Füssli Zürich" + 100K "Orell Füssli Zürich" K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:II-,III szép papír K "Orell Füssli Zürich" K "T.W." jelöléssel, nyomdahely nélkül T:III,III K "Orell Füssli Zürich" T:III Adamo K K "Orell Füssli Zürich" piros sorozat- és sorszámmal T:III,III- sarokhiány Adamo K K "Orell Füssli Zürich" piros sorozat- és sorszámmal K "Orell Füssli Zürich" T:III,III-,IV K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:III szép papír Adamo K K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással T:III K "Magyar Pénzjegynyomda Rt." T:II-,III szép papír Hungary Korona "Magyar Pénzjegynyomda Rt." C:VF,F nice paper Adamo K K nyomdahely jelölés nélkül T:III,III- fo. Adamo K42/ K "Orell Füssli" forgalmi ékezethibás T:III,III- Hungary Korona "Orell Füssli" with accent error C:F,VG Adamo K45h P T:III szép papír P (6x) T:III,III P hamis "500P Törvénykezési illeték" bélyeggel, kissé elcsúszott sor- és sorozatszám (fake stamp) T:III P (6x) sorszámkövetők T:I-,II P (8x) sorszámkövetők T:I,I P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P P P P mindegyik hamis nyilaskereszt felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III

9 Lindner és Kobra termékek teljes választékban megrendelhetők irodánkban vagy weboldalunkon P (2x) sorszámkövetők T:I P (5x) sorszámkövetők T:I P (30x) T:vegyes P "*" (5x) közte 3+2 sorszámkövető, papírránccal T:I P (5x) sorszámkövetők T:I-,II szép papír P (8x) sorszámkövetők T:I P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (30x) P (26x) T:III,III- közte ragasztott, szakadt darabok is P "H 942 / " T:I P "H 230 / " P AP T:III,III-,IV P (4x) sorszámkövetők, gyári papírránccal T:I,I P (8x) sorszámkövetők T:I,I P T:I- sarokkopás, sarokhajlás P (6x) sorszámkövetők T:I P (8x) sorszámkövetők T:I P (27x) T:vegyes P (2x) sorszámkövetők T:III P (4x) sorszámkövetők T:I P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:vegyes P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:vegyes P " A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" sorszámmal (2x) T:III P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" P MP mindhárom vágáshibás bankjegy T:II,III P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" MP MP AP mind a négy vágáshibás bankjegy T:II,III P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (8x) sorszámkövetők T:I,I P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" előlapi alapnyomat elcsúszva, vágáshibás T:I P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (3x) sorszámkövetők T:I-,II P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (3x) sorszámkövetők T:III P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (8x) közte 2x2 sorszámkövető T:I,I P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III-,IV P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III P (4x) T:III P + 100P "BÜNTETÉS" szóban "N" felett lemezhiba T:I-,II,III P (2x) sorszámkövetők, "BÜNTETÉS" szóban "N" felett lemezhiba T:I P (3x) sorszámkövetők, "BÜNTETÉS" szóban "N" felett lemezhiba T:II szép papír P orosz "P" betű helyett magyar "N" betű + támpéldány T:III P (2x) sorszámkövetők T:II,III P (30x) T:vegyes P (30x) mind piros "MNB" bélyeggel T:vegyes P (3x) sorszámkövetők, mindhárom "MNB" bélyeggel T:I,I P (30x) mind "MNB" bélyeggel T:vegyes P (2x) közeli sorszám, "MNB" bélyeggel P (2x) MP (2x) T:I,I P (4x) sorszámkövetők T:I P (4x) közte 2db sorszámkövető T:II,II P (30x) T:vegyes P MP BP T:I,I P (30x) T:vegyes P (4x) sorszámkövetők T:I P (30x) T:vegyes P (3x) sorszámkövetők T:I P (6x) közte 3x2 sorszámkövető T:I

10 P (30x) T:vegyes P (7x) közte sorszámkövető T:I,I P (30x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP (21x) T:vegyes MP (24x) T:vegyes MP (3x) T:I,I MP (17x) T:vegyes BP (20x) T:vegyes BP BP BP T:III BP BP BP BP BP T:I-,II BP BP BP BP BP T:II-,III BP vágáshibás T:III szép papír BP (5x) T:I BP (5x) T:I,I BP (20x) T:vegyes BP BP BP T:III BP (6x) T:II,II-,III BP (10x) T:I,I BP (20x) T:vegyes BP BP BP vágáshiba T:I-,II hajtatlanok, hajlásokkal BP (2x) T:I,I BP (2x) T:II-,III BP (3x) T:I,I BP (3x) T:II-(csak egy db),iii BP T:I AP (5x) mindegyik sor- és sorozatszám nélkül T:I AP (2x) sorszámkövetők T:I,I AP hátlapon fordított címer T:III db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte fordított címeres, sorozat- és sorszám nélküli is T:vegyes db-os adópengő bankjegy tétel, közte sorozat- és sorszám nélküli T:vegyes AP nem kamatozó Pénztárjegy "Másra Át Nem Ruházható" T:III Ft T:III- fo. Hungary Forint C:VG spotted Adamo F Ft T:III,III Ft T:III szép papír Ft (3x) T:III,III Ft (4x) T:III,III Ft + 100Ft Ft T:III,III Ft T:III fo Ft "B " vízszintes "MINTA" perforációval T:II Ft T:III,III Ft (4x) T:III,III- közte ázásnyomos Ft (4x) T:III,III- közte ázásnyomos Ft (4x) T:III,III- közte ázásnyomos Ft (4x) T:III,III- közte ázásnyomos Ft (2x) Ft + 100Ft T:III,III-(csak egy db) Ft T:III,III Ft (4x) sorszámkövetők T:I Ft hamis "MINTA" felülnyomással / with fake "MINTA" overprint T:III Ft Ft T:II-szép papír, I Táncsics 01 "PRÓBA FORMA" bankjegy terv pirosas előoldali nyomata üres hátlappal, 36db-os teljes ívben, feltekerve T:I-,II hajtatlan, kis kopással és hajlásokkal Hungary "PRÓBA FORMA" unissued banknote design with only reddish front printers proof in sheet of 36, rolled up C:AU,XF unfolded, with slight wear and bends Adamo SFT

11 Megnyílt megújult webshopunk! Folyamatosan bővülő kínálat! Ft (2x) sorszámkövetők T:II szép, ropogós papír március Ft "A" november Ft "C" T:III november Ft "C" hamis "MINTA" felülbélyegzéssel / with fake "MINTA" overprint T:I november 1000Ft "B és C" (2x) T:III,III Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft T:I Ft T:III Ft "H " sorszámmal illetve piros "MINTA" felülnyomással és perforációval T:I Hungary Forint with "H " serial number and with red "MINTA" (SPECIMEN) overprint and perforation C:UNC Adamo F49M Ft "E" T:III Ft "E" T:III,III MNB bankjegytégla érvénytelenített, bezúzott bankjegyekből db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel, közte K, K "Orell Füssli Zürich" T:III,III db inflációs pengő bankjegy, közte P (2x) sorszámkövető T:I,I-,II db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III,III-,IV db főleg szép papírú forint bankjegy, benne sorszámkövetők és közeli sorszámúak T:I-,II,II-,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os forint bankjegy tétel T:III,III db-os korona bankjegy tétel, benne K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel K K K (2xklf) K K K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással T:vegyes db-os vegyes magyar pengő és adópengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes pengő bankjegy tétel, benne P T:I-,II-,III,III db-os vegyes pengő bankjegy tétel T:I-,II,III db-os vegyes pengő bankjegy tétel T:I-,II,III,III db klf pengő bankjegy tételben T:II,III,III db-os pengő bankjegy tétel, benne P P P BP T:vegyes db-os vegyes pengő bankjegy tétel T:I-,II,III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes korona, pengő, forint bankjegy tétel jobb darabokkal T:II-,III,III- (közte szép papírral is!) Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denar Ag "I. István" (0.89g) T:2 Hungary Denar Ag "Stephan I" (0.89g) C:XF Huszár: 1., Unger I.: , Denár Ag "Péter" (0,76g) T:2 Hungary , Denar Ag "Peter" (0,76g) C:XF Huszár: 6., Unger I.: Denár Ag "I. Béla" (0,73g) T:2- Hungary Denar Ag "Béla I" (0,73g) C:VF Huszár: 12., Unger I.: Denár Ag "Salamon" (0,65g) T:1- Hungary Denar Ag "Solomon" (0,65g) C:AU Huszár: 14., Unger I.: Denár Ag "Kálmán" (0,12g) T:2-,3 ki. szennyeződés Huszár: 42., Unger I.: 34A Denár Ag "II. Béla" (0,18g) T:2 ph. Huszár: 96., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,26g) T:2 ki. Huszár: 139., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,21g) T:2 ki. Huszár: 123., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,16g) T:2,2- ki Huszár: 124., Unger I.: Denár Ag "III. Béla" (0,14g) T:2- hajlott, rep. Hungary Denár Ag "Béla III" (0,14g) C:VF curved, cracked Huszár: 116., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (1,57g) T:1- Huszár 73., Unger I.: Szlavón Denár Ag "V. István" (0.72g) T:2,2- Unger I.: Sz Garas Ag "Károly Róbert" (3,6g) T:2- Hungary Groschen Ag "Charles I" (3,6g) C:VF Huszár: 443., Unger I.:352.o

12 Denár Ag "I. Mátyás" (0,66g) T:2-,3 Huszár: 710., Unger I.: K-P Denár Ag "I. Mátyás" (0,5g) T:2,2- apró ly. Huszár: 722., Unger I.: 567.e K-P Denár Ag "I. Mátyás" (0,5g) T:2,2- Huszár: 722., Unger I.: 567.e K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0.66g) T:2 Huszár: 811., Unger I.: 646.c H-P Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,57g) T:2 ph. Huszár.: 948., Unger II.: 745.k K-B Garas Ag "I. Ferdinánd" (2,86g) T:2,2- rep. Hungary 1559K-B Groschen Ag "Ferdinand I" (2,86g) C:XF,VF cracked Huszár: 924., Unger II.: ?N-B Denár Ag "Rudolf" (0.50g) T:2,2- Huszár: 1064., Unger II.: KB-161?KB Denár Ag "II. Mátyás" (3x) T:2-,3 patina Huszár: 1141., Unger II.: kr Ag "I. Lipót" Pozsony (1,55g) T:2- Hungary Kreuzer Ag "Leopold I" Pressburg (1,55g) C:VF Huszár: 1476., Unger II.: 1086.a Erdély 1705FT Poltura Ag "I. József" Szeben (1,16g) T:2 patina Transylvania 1705FT Poltura Ag "Joseph I" Hermannstadt (1,16g) C:XF patina Unger (Erdély): 537.b K-B Poltura Ag "Mária Terézia" (1.08g) T:2,2- Huszár: 1736., Unger III.: NB 1kr Cu "Mária Terézia" Nagybánya (10.76g) T:2-,3 Hungary 1762NB 1 Kreutzer Cu "Maria Theresia" Neustadt (10.76g) C:VF,F Huszár: 1759., Unger III.: 1272.b db-os Cu krajcár tétel, főleg magyar verdejelűek, közte 1763G 1kr, 1782b 1kr, 1816O 1kr T:2-, PH-KM Poltúra "Mária Terézia" (2xklf) T:3 ph. Huszár: 1751., Unger III.: 1270.c Erdély Rézgaras T:3 ph. Transylvania Greschl Cu C:F edge error PH-KM Poltúra "Mária Terézia" T:2-,3 Huszár: 1751., Unger III.: 1270.c B 20kr Ag "II. József" (6,57g) T:2, B 20kr Ag "I. Ferenc" A-1827A 20kr Ag "I. Ferenc" T:2-,3 Hungary 1808B 20 Kreuzer Ag "Franz I" A-1827A 20kr Ag C:VF,F G 1kr Cu kr Cu (2x) + Ausztria 1816A 1kr Cu T:2-3 ph., ü B-1835B 20kr Ag "I. Ferenc" (2xklf) + Ausztria 1852A 20kr Ag "Ferenc József" T:3 brossnyom, hajlott lemez, k. Hungary 1833B-1835B 20 Kreuzer Ag "I. Ferenc" (2xdiff) + Austria 1852A 20 Kreuzer Ag "Franz Joseph" C:F brooch mark, curved coin, scratched B,1845B,1846B 20kr Ag "V. Ferdinánd" (3xklf) T:2-,3 egyik ly., ph B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2,2- patina B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2- lyukasztás nyoma, ü kr Cu T:2 karc kr Cu T:2 kis ph kr Cu NB 3kr Cu T:2,2- erős ph KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2 juszt B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2 juszt KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2- fny NB 6kr Ag T:2- Adamo B NB 6kr Ag (3x) T:2-,3 forrasztásnyom NB 6kr Ag + Ausztria 1849A 6kr Ag T: E 1kr Cu T:2-, GYF 20kr Cu "Magyar Királyi Váltó Pénz" korabeli hamisítvány (contemporary fake) T:2, KB 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Körmöcbánya (12,34g) T:2- tisztított, ph. Hungary 1868KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz (12,34g) C:VF cleaned, edge error Huszár: 2136., Unger III.: 1463.a, Adamo M KB 10kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T:2,2- kis k. Adamo M KB 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T:2- kis ph. Adamo M KB 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T:2 Adamo M GYF 10kr Ag "Ferenc József" KB 1K Ag "Ferenc József" P Ag T:2,3- ph GYF+KB 10kr Ag "Ferenc József" (2xklf) T:2,2- patina GYF 20kr Ag "Váltó Pénz" T:2 Adamo M KB 10kr Ag "Ferenc József" T:2 Hungary 1874KB 10 Krajcár Ag "Franz Joseph" C:XF Adamo M KB 1Ft Ag "Középcímer" (2x) T:2-, KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2 ph

13 Lindner és Kobra termékek teljes választékban megrendelhetők irodánkban vagy weboldalunkon KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" (2x) T:2, KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2- szennyeződés Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" Körmöcbánya T:3 erős ph., k. Hungary 1883KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:F strong edge error, scratched Unger III.: 1466, Huszár: 2141., Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" Körmöcbánya T:2- kis ph. Hungary 1888KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:VF small edge error Unger III.: 1466, Huszár: 2141., Adamo M K Ag (16x) T:2-,3 egyik füllel K Ag (6x) T:2, KB 1K Ag "Millennium" (2x) T:2 egyiken apró ph K Ag "Millenium" eredeti "Milleniumi Koronaérem " bordó színű, kissé sérült díszdobozban! T: KB 1K Ag "Millennium" T:2,2- Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2- patina KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2 kis ph KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2 kis ph., patina KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2 kis ph KB 1K Ag "Ferenc József" P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója" f Al T:1-, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T: f Cu-Ni (2x) f Cu-Ni (2x) P Al T: P Ag (2x) T:2-,2 kis patina P Ag (2x) T:2 patina P Ag (4x) T:2-, P Ag (4x) T:2,2- ph P Ag "Madonna" (2x) T:3 Adamo P P Ag "Madonna" T:2,2- Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3,2- Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3, ph. Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 k. Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3,2- patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 polírozott Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3, patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Hungary Pengő Ag "Madonna" C:XF Adamo P P Ag "Madonna" T:2,2- Adamo P P Ag "Madonna" T:3 patina, ph. Adamo P P Ag "Madonna" T:2,2- Adamo P P Ag "Pázmány" T:2,2- patina Adamo P P Ag "Pázmány" + 2P Ag "Rákóczi" P Ag "Liszt Ferenc" T: P Ag "Rákóczi" T:2 Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 patina,ph. Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 patina Adamo P P Ag "Pázmány" T:2,2- patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Hungary Pengő Ag "Madonna" C:XF Adamo P7, Unger III.: P Ag "Madonna" T:2,2- Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T: P Ag "Liszt Ferenc" T:2 kis patina

14 P Ag "Liszt Ferenc" T:2,2- patina P Ag (2x) T:2 patina P Ag (2x) T: P Ag "Madonna" T:2 kis ph. Adamo P P Ag "Madonna" T:2- patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2,2- Adamo P P Ag (2x) T: P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:2,2- patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2- ph., patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina, apró ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina, apró ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina, ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina, apró ph. Adamo P P Ag (2x) T: P Ag (2x) T: P Ag "Madonna" T:2,2- kis patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1-,2 felületi karc P Ag "Horthy balra" T:1-,2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2- ph P Al hullámos talpú T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (4x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (4x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (4x) T:2-, Ft Ag "Petőfi" T:2- patina, ph Ft Ag "Petőfi" T:2,2- patina Ft Ag "Petőfi" T:2- patina Ft Ag "Széchenyi" T:2- kis ph Ft Ag "Széchenyi" T:2,2- kis ph Ft Ag "Széchenyi" T:2 patina Ft Ag "Táncsics" T:2 kis ph., patina Adamo EM Ft Cu-Ni (3x) Ft Cu-Ni T:2, Ft Ag + 100Ft Ag "Felszabadulás" pár T:BU Ft Ag "I. István" T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "Budapest" T:BU felületi karc Ft Ag + 100Ft Ag "Petőfi" pár T:BU oxidáció Ft Ag "Petőfi" PRÓBAVERET tervezet T:BU Csak 50db! R! Hungary Forint Ag "Petőfi" TRIAL STRIKE unpublished essay C:BU Only 50pcs! RARE! Huszár , Adamo EME Ft Ag + 100Ft Ag "MNB" pár, eredeti kék MNB plasztiktokban T:BU oxidáció Adamo EM44,EM Ft Ag "KGST" T:BU felületi karc Ft Ag "MNB" T:BU patina

15 Lindner és Kobra termékek teljes választékban megrendelhetők irodánkban vagy weboldalunkon Ft Ag 3klf db "Festők I. / Derkovits, Szinyei, Munkácsy" sor, eredeti sérült plombált MNB tokban T:BU Ft Ag "Festők II. / Csontváry" T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "Festők II. / Mányoki Ádám" T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "Festők II. / Rippl-Rónai" T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "Rippl-Rónai József" PRÓBAVERET T:BU felületi karc, csak 50db! R! Hungary Forint Ag "József Rippl-Rónai" TRIAL STRIKE C:BU slightly scratched, only 50 examples! RARE! Adamo EM Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" (3x), ebből 2db plombált ÁPV plasztiktokban (egyik tok sérült) Ft Cu-Ni "Labdarúgó VB 1982" T:BU, Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft "Kossuth" Ft "Deák" T: Ft Ag "Bartók Béla" MNB tokban T:BU Ft Ag "Nők évtizede" PRÓBAVERET T:PP kis oxidáció Csak 50db! R! Hungary Forint Ag "Decade of women" TRIAL STRIKE C:PP small oxidation Only 50 examples! RARE! Adamo EM Ft Ag "Természetvédelem - Mocsári teknős" T:BU felületi karc Ft Ag "Természetvédelem - Vadmacska" T:BU felületi karc Ft Ag "Kulturális fórum" T:BU ujjlenyomat, felületi karc Adamo EM Ft Ag "Budavár visszavétele 1686" T:BU Adamo EM Ft Ag "Budavár visszavétele 1686" T:BU felületi karc Adamo EM Ft Ag "Téli Olimpia-Calgary" T:2 Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó VB - Focisták" T:BU ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "Világ vadvédelmi alap" T:BU Adamo EM Ft-20Ft 5xklf db, kiadatlan forgalmi sor nem eredeti fóliatokban, "Magyar Köztársaság" felirattal, de "Kádár" címerrel T: Ft Ag "II. János Pál pápa látogatása" dísztokban tanúsítvánnyal T:PP ujjlenyomatos Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (6x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Védd a világot!" T:PP apró ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "Nyári olimpia-atlanta" PRÓBAVERET T:PP enyhe felületi karc Csak 50db! R! Hungary Forint Ag "Summer Olympics - Atlanta" TRIAL STRIKE C:PP slightly scratched only 50 examples! RARE! Adamo EM Ft Ag "Deák" T:2 felületi karc, patina Adamo F Ft Ag "Teleki Sámuel" próbaveret-tervezet T:BU Csak 50db! R! Ft Ag "Sámuel Teleki", "TRIAL STRIKE" unpublished essay! C:BU only 50 examples! RARE! Adamo EME

16 Ft Ag "Honfoglalás" PRÓBAVERET (31.33g) T:PP felületi karc Csak 50db! R! Hungary Forint Ag "Hungarian Conquest" TRIAL STRIKE (31.33g) C:PP slightly scratched Only 50 examples! RARE! Adamo EM Ft Ag "Lórántffy Zsuzsanna / Sárospatak" (2xklf) dísztokban tanúsítvánnyal T:PP ujjlenyomat Hungary 2000 Forint Ag "Zsuzsanna Lórántffy / Sárospatak" (2xdiff) in case with certificate C:PP fingerprint Adamo EM Ft Ag "Ezeréves a magyar pénzverés" dísztokban tanúsítvánnyal T:PP ujjlenyomat Ft "Kossuth" (2x) Ft "125 éves a Magyar Vöröskereszt" Ft "50 éves a Római Szerződés" T: Ft 6xklf, főleg emlékkiadások T:1-, Ft Ag "Visegrádi vár" T:2 (PP) Adamo EM Ft Ag "Visegrádi vár" dísztokban tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft "Adorján János - Libelle" T:BU Ft-100Ft 7xklf darabos forgalmi sor "Búcsú az egy- és kétforintostól" dísztokos szettben T:BU Ft "Siklósi Vár" T:PP felületi karcos Adamo EM Ft Ag "Úszó EB" T:BU Ft Ag "Úszó EB" T:BU Ft Ag "A Magyar Nemzeti Bank alapításának 90. évfordulója" Tanúsítvánnyal T:PP DN 1Ft mini pénz "Kádár címer" (12mm) T: Vegyes: 1893KB 1K Ag "Ferenc József" + Kuba c Ag T:3 patina, 2- rozsda Mixed: 1893KB 1 Korona Ag "Franz Joseph" + Cuba Centavos C:F patina, VF rust db-os vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel, közte P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója" (2x), P Al "Parlament" T:vegyes db-os vegyes magyar forint fémpénz tétel, 2Ft-20Ft T:vegyes Vegyes: 36db-os vegyes magyar, osztrák, olasz rézpénz tétel, közte 1800B,S,E 6kr Cu "I. Ferenc", 1851B 1kr Cu T:2-, Vegyes magyar 20f, 50f, 1Ft, 5Ft, 10Ft tétel 1kg-os súlyban, fóliacsomagolásban T:vegyes (1 is!) Vegyes magyar Al fillér és forint tétel 400g-os súlyban T:vegyes Magyar emlékveretek, plakettek August Kleeberg "Gróf Teleki László" kétoldalas Br érem "GRÓF TELEKI LÁSZLÓ SZÜL: 1811 FEBRUÁR 11-KÉN / MEGHALT 1861 MÁJUS 8-KÁN - A' JÖVÖ MIÉNK" (69,03g/58mm) T:2 kis ph., fo. Hungary "Count László Teleki IV de Szék" two-sided Br medallion. Sign.: August Kleeberg (69,03g/58mm) C:XF small edge error, spotted Hauser: 7917, Wurzb: Beck András ( ) DN "Rákosi Mátyás / Rákosi Díj - Próbaveret" jelzett Ag plakett nem hozzávalló tokban (268,5g/0.900/98-99mm) T:1- kis ph., patina Hungary ND "Mátyás Rákosi / Rákosi Award - Trial Strike" hallmarked Ag plaque in not own case. Sign.: András Beck (268,5g/0.900/98-99mm) C:AU small edge error, patina Berán Lajos ( ) "LVDI PRO PATRIA" Br alapon jelzetlen Ag labdarúgó emlékérem (39x39mm) T:2, Berán Lajos ( ) "Vértesaljai Vértesy Sándor Ő Nagyméltósága 10 évi államtitkársága emlékére - Barátai és tisztelői" Br plakett (89x57mm) T:2- kis patnina HP Berán Lajos ( ) "Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulója" kétoldalas Br emlékérem. "PETER CARD PÁZMÁNY FVND VNIV HVNG MDCXXXV / III CENT VNIVERSITATIS PAZMANIANAE 1935" (79,5mm) T:2- ph. Hungary "300th Anniversary of the fundation of Pázmány Péter Catholic University" two-sided Br commemorative medallion. Sign: Lajos Berán (79,5mm) C:VF edge error HPII Bogár Lívia (1957-) " Soproni Városszépítő Egyesület" Br emlékérem (49mm) T: Bognár György (1944-) "Az újjáépült Operaház " Br emlékérem sérült dísztokban T: Bognár György (1944-) "Magyar Köztársaság Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar;" piefort aranyozott Cu emlékérem dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (65mm) T:PP ujjlenyomatos, felületi karc Bognár György (1944-) "Honfoglalás Millecentenárium" nagyalakú vastag Ag emlékérem, peremén "663" sorszámmal, tanúsítvánnyal, eredeti, kissé sérült dísztokban (1000g/0.999/100mm) T:PP felületi karc, kis patina Hungary "1100th Anniversary of the Hungarian Conquest" piefort pure Ag medallion with serial number "663" on the edge, with certificate, in original, slightly damaged box. Sign.: György Bognár (1000g/0.999/100mm) C:PP slightly scratched, small patina Cséri Lajos (1928-) "Debrecen 1974 / 1. Gyáregység átadása" Br plakett eredeti tokban (99mm) T: Csóka Zsuzsanna (1962-) "Millecentenárium Honfoglalás " Ag emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal eredeti dísztokban (11,93g/0.925/35mm) T:PP ujjlenyomat

17 Lindner és Kobra termékek teljes választékban megrendelhetők irodánkban vagy weboldalunkon Exner Károly ( ) "Jurista Bál 1906 február 10-én" jelzett Ag emlékérem, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (4g/0.900/21mm) T:2,2- fülnyom Fritz Mihály (1947-) "MÉE Szeged - Budai Baráti Kör / Csonka János" Br (42,5mm) és Ag emlékérem (35,65g/0.900/42,5mm) pár T: Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) "75 éves az ÁÉB Bank Rt." Ag emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (33,99g/0.925/42,5mm) T:PP fo Garamkeszi János (1936-) "MÉE Mosonmagyaróvári Csoport 10 éves / Szigetközi Napok" jelzett Ag emlékérem (34,57g/0.640/42,5mm) T:1-,2 fo Iván István ( ) "Boldog új esztendőt kíván / Magyar Állami Pénzverő" kétoldalas Br emlékérem (40,5mm) T: Iván István ( ) "Fővárosi Tanács Budapesti Testnevelési és Sportbizottság / Váltófutás a felszabadulás ünnepére 1951.IV.4." Br emlékérem (66mm) + Várhelyi György (1942-) DN Br névjegyérem (37mm) T: Kisfaludi Stróbl Zsigmond ( ) "Grósz Emil" egyoldalas Br. plakett "AEMILIO DE GRÓSZ XXV ANNOS PROFESSORI DISCIPULI ET AMICI MCMXXV" (80mm) T:2- ph., karc, patina Hungary "Emil Grósz" doctor, ophthalmologist. One-sided Br plaque. Sign.: Zsigmond Kisfaludy Stróbl (80mm) C:VF edge error, scratched, patina HP Kiss Sándor ( ) "MÉE Szombathelyi Csoportja - Jókai Mór / Kőszeg" Br emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) "MÉE / Magyarország köztársaság" Br emlékérem (42,5mm) T: Kósa István (1953-) "Kádár János" Ag emlékérem (31.04g/0.925/38.6mm) T:PP Kósa István (1953-) "50 éves az OTP Bank Rt." Ag emlékérem tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (31,29g/0.999/42,5mm) T:PP Kósa István (1953-) "Szent István államalapító / Ezeréves Magyarország" Ag emlékérem (30,8g/0.999/42,5mm) T:PP Lajos József (1936-) "Hajdú-Bihar Megye - Polgári Védelem fejlesztéséért" egyoldalas Br érem tokban (86,5mm) T:2 ph Lapis András (1942-) DN "Kiváló Áruk Fóruma" Br emlékérem (69,5mm) T:1- apró ph Ligeti Erika ( ) "1984 Karácsony Erdészék" Br emlékérem (39mm) + "Minden gyermek megváltó / 1984 Erdészék" Br emlékérem (35mm) T:2 mindkettő lyukasztva felfüggesztés céljából Lőrincz István ( ) ~1960. "Emlékül a Magyar Állami Operaház Szakszervezeti Bizottságától" Br emlékérem "Iparművészeti V. Érem Üzem" gyártói jelzéssel, dísztokban (55mm) T: Matzon Frigyes ( ) "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1932 / WEBER VD 1938 I." ezüstözött Br emlékérem "ARKANZAS BP." gyártói jelzéssel (50mm) T:2, Mladonyiczky Béla ( ) DN "Békés Megyei Téglás- és Cserépipari Vállalat" egyoldalas Br érem, hátlapján "Szilágyi Károly" gravírozással, eredeti dísztokban (103,5mm) T: Pogány Gábor Benő (1962-) "Magyar Bölcsődék " Br emlékérme tokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1-, Palotás József (1947-) DN "Pedagógus munkásságáért - Dunaújváros / Fauszt Ferenc - József A. Iskola" ezüstözött Br emlékérem eredeti tokban (60,5mm) T:2 patina Szabó Gábor (1940-) "A Kommunisták Magyarországi Pártja megalakulásának 60. évfordulójára" Br emlékérem dísztokban (87mm) T: Szolláth György (1927-) "MÉE XII. Vándorgyűlése / Marcus Aurelius" Br emlékérem (42,5mm) + Gáti Gábor (1937-) "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc" Br emlékérem (42,5mm) T:1-, "I. József pozsonyi koronázása" Ag zseton "IOSEPHUS ARCHIDVX AVSTRIAE CORONATUS IN REGE UNGARIAE POSONII DIE 9 DECE / AMORE ET TIMORE" (3,5g/25mm) T:2- lyuk Habsburg Monarchy "Coronation of Joseph I in Pressburg" Ag jeton (3,5g/25mm) C:VF hole Montenuovo 1205., Gohl "Ferenc József látogatása Nagybányán" kétoldalas Br érem"franciscus IOSEPHUS I D G AUSTRIAE IMPERATOR SEMPER AUGUSTUS / NUMISMATICA PERENNI TESTETUR MEMORIA QUOD HUNGARIAE POPULOS TUO ADVENTU BEAVERIS N-BÁNYAE D.III M.AUG. A. MDCCCLII." Szign.: Karl Heinrich (74,69g/54mm) T:2,2- ph Austrian Empire "Presence of Franz Joseph in Baia Mare" two-sided Br medallion. Sign.: Karl Heinrich (74,69g/54mm) C:XF,VF edge error "Bohóc estély a lövöldében - Pest" fém emlékérem. Szign.: C. Braun (32mm) T:2- ph ~1867. "Ferenc József" kétoldalas Br zseton (22,5mm) T:2- ph "Az Országos Lelencház alapítására" fém emlékérem német nyelven. "DAS HEIL DER MENSCHEN SEI UNSER ZIEL 1869 / ERINNERUNG AN DAS UNGARISCHE LANDES FINDELHAUS - DESSEN ZIEL IST VERLASSENE KINDER RETTEN U SIE DER TUGEND ZU ERHALTEN" (38mm) T:2,2- ph., k "Budai Lövészegylet százéves fennállásának ünneplésére / Küzdve honért bizton nézzen előre szemünk" ón emlékérem füllel (32mm) T:

18 30603.Arad "Az aradi vértanúk kivégzésének 25. évfordulójára" jelzetlen Ag emlékérem. "SZABADSÁG, EGYENLŐSÉG, TESTVÉRISÉG Mart. 15. / A NEMZET 13 VÉRTANÚJA 25. ÉVI GYÁSZEMLÉKÉRE - ARAD 1874 Octob. 6." (12.18g/35,5mm) T:2 apró ph. Hungary / Arad "25th Anniversary of the Execution of the Arad Martyrs" Ag commemorative medallion without hallmark (12.24g/35,5mm) C:XF tiny edge error Horsky: Osztrák-Magyar Monarchia "Ferenc József / Pécs Az érdem jeléül" Br emlékérem dísztokban. Szign.: Joseph Tautenhayn. (62mm) T:2,2- ph "I. Ferenc József és Erzsébet budai koronázásának 25. évfordulójára" Br érem (20,5mm) T:2, "A Katolikus Legényegylet negyvenéves fennállása emlékére" Br emlékérem "LAUER (Lauer Vésnöküzem -Nürnberg) gyártói jelzéssel. "SZENT JÓSEF, KÖNYÖRÖGJ ÉRETTÜNK! / AZ EZERÉVES MAGYARORSZÁGOT ÜNNEPLŐ KATHOLIKUS LEGÉNYEGYLET NEGYVENÉVES FENNÁLLÁSÁNAK EMLÉKÉRE MDCCCXCVI" Br emlékérem (50mm) T: ~1900. "Szent György" jelzett Ag utánveret érem füllel (13.95g/0.750/36mm) T:2 ph "IV. Károly megkoronázása December 30." hadifém ovális plakett (61x42mm) T:1-,2 Hungary "The coronation of Charles IV - 30th December 1916" war metal oval plaque (61x42mm) C:AU,XF "Károly és Zita" koronázási ezüstözött fém érem füllel "IV. KÁROLY MAGYARORSZÁG APOSTOLI KIRÁLYA ÉS ZITA KIRÁLYNÉ MEGKORONÁZÁSA EMLÉKÉRE 1916 DECZEMBER 30. / ISTEN ÁLDD MEG A MAGYART!" mesterjeggyel ellátott (29mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy "Charles IV and Zita" silver plated metal coronation medal with ear, with sign (29mm) C:XF "Ottó trónörökös deczember 30." ón emlékérem. Szign.: BH (34mm) T:3 fny., ph "Szent István " Al érem füllel és kis szalaggal (11x15mm) + DN "Szent György" Cu érem (22mm) T:2,2- fülnyom "XIV. Olimpia London" fém emlékérem, bajnoki nevekkel a hátoldalon, füllel (40mm) + NSZK "Müncheni Olimpia 1972" emlékérem füllel T:2, ~ "Jászai Mari-díj II. fokozat" Br díjérem jelzés nélkül (78mm) T:2 Hungary ~ "Mari Jászai Award IInd grade" Br award medal without makers mark (78mm) C:XF ~1964. "A Budapesti Lengyel Kultúra XXV. évfordulója" Br plakett eredeti tokban (77,5x80mm) T:2 patina "150 éves a magyar gőzhajózás - Carolina / MHRT Hunyadi" Br emlékérem, fül letört (30mm) T: "75 éves a Magyar Állami Hajózás " Br lemezplakett (80x49mm) fa talapzaton (126x90mm) T: ~1970. "BKV Hűségérem ezüst fokozat" ezüstözött fém érem (36mm) T: "1000 éves Székesfehérvár" Br plakett tokban (83mm) T: "HUNGEXPO / Nemzetközi Csomagolási és Anyagmozgatási Kiállítás" fém emlékérem (40mm) "HUNGEXPO / Budapesti Tavaszi Nemzetközi Vásár" ffém zseton (31mm) "Első választó" emlékérem (3x) T: HUNGEXPO / Budapesti Tavaszi Nemzetközi Vásár" fém emlékérem (40mm) "HUNGEXPO / Budapesti Tavaszi Nemzetközi Vásár" ffém zseton (32mm) "Őszi Budapesti Nemzetközi Vásár" Cu emlékérem (32mm) T: "Taurus Emlékérem / Alapítva 1882" ezüstözött fém emlékérem sérült eredeti tokban (42,5mm) T:1- (PP) oxidáció "Taurus Emlékérem / Alapítva 1882" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1- (PP) oxidáció "A kábelipar területén végzett hűséges munkáért " egyoldalas Br érem (87mm) T: "Volán 20 éves munkájáért hűségéért" Br plakett (~ mm) T: "Champion 78 Békéscsaba" Br galambkiállítási plakett (~84mm) T:2 patina "Csongrádi Napok" ezüstözött Br emlékérem dísztokban (60mm) T: ~1980. "Csepel Vas- és Fémművek - 35 éves törzsgárda tagjának" Br plakett eredeti dísztokban (43x85,5mm) T: "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" Ag emlékérem eredeti tokban tanúsítvánnyal (25g/0.800/35x40mm) T:PP "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" Ag emlékérem eredeti tokban tanúsítvánnyal (25g/0.800/35x40mm) T:PP ujjlenyomatos "MLSZ / FIFA Világbajnokság Spanyolországban" Ag emlékérem sérült eredeti tokban (35g/0.925/35x40mm) T:PP ujjlenyomatos "Gyulai Vasipari Szövetkezet tanműhelyének átadása Szerszámgépfelújító" jlezett Br plakett (102mm) fatalpon (179x134mm) T: "MÉE - Levélbélyeggyűjtők Első Hazai Egyesülete" fém emlékérem plombált "ÁPV" plasztiktokban (42,5mm) + Bognár György (1944-) "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" fém emlékérem (32mm) T:1,2(PP)

19 Az árverési tételek színes képekkel a darabanth.com oldalon! "Vasas SC " Br emlékérem eredeti tokban (70mm) + Csíkszentmihályi Róbert (1940-) " Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem (42,5mm) T:1,BU "10. Pannonia Motorostalálkozó - Mickolctapolca" Br emlékérem (51mm) T: "Soproni Ünnepi Hetek / Sörfesztivál Sopron" Br emlékérem (42,5mm) + Bozó Gyula ( ) "Europa 92 - Nemzetközi Világkörüli Vitorlás Verseny magyar résztvevőire emlékezve / Az egységes Európáért" Br emlékérem (42,5mm) T: "Máriakeménd '91' " festett porcelán plakett nemzetiszín szalaggal (214mm) T:2 kis ph., ragasztásnyom "Aranykoszorús gazda / A Magyar Köztársaság Földművelésügyi miniszterétől" Br díjérem (80mm) T: "Aranykoszorús gazda asszony / A Magyar Köztársaság Földművelésügyi miniszterétől" Br díjérem (78mm) T: "Óbuda a Millennium Évében" ezüstözött fém emlékérem dísztokban (42,5mm) T:2 felületi karcos "A Magyarok Államalapításának 1000 Éves Évfordulója Emlékére" 5db klf Ag emlékérem: "Szeri Gyűlés emlékérem + Géza Nagyfejedelem emlékérem + Szt. István az Államalapító emlékérem + Magyar Koronázási jelvények emlékérem + A Magyar Állam megszilárdítója emlékérem" emlékérem szett eredeti, kissé sérült dísztokban tanúsítvánnyal (5x31.1g/0.925/42,5mm) T:PP "Magyar Pénzverő Zrt. Látogatói Érem / Elődeink Buda" Br emlékérem (42,5mm) T: "Magyar Pénzverő Zrt. Látogatói Érem / Elődeink Kolozsvár" Br emlékérem (42,5mm) T: "Schulek Frigyes építész " Br emlékérem (78mm) T: DN "III. Béla halála 1196" egyoldalas Br érem "BELA III HVNG REX MORT MCLXLVI" (67,5mm) T:2,2- ph DN "Szent György" Cu érem (26mm) T:2 kis ph DN "Szent György" Cu érem füllel (25mm) T: DN "Szent György" ezüstözött Cu érem (23,5mm) T:2- ph DN "Szent György" Cu érem (26mm) T:2- ph., fny DN "Kossuth" Br plakett (100x142mm) T: DN "Magyar-Orosz Gázipari Rt. - Panrusgáz" peremen jelzett Ag emlékérem per dísztokban (36,47g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat, oxidáció DN "Belügyminisztérium Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság" aranyozott fém emlékérem eredeti tokban (42,5mm) T:PP ujjlenyomatos DN "Magyar Köztársaság / Magyar Polgári Védelem - A lakosság védelméért" Br emlékérem eredeti tokban (40mm) T: Vegyes: ~1980. "Csepel Vas- és Fémművek - 30 éves törzsgárda tagjának" fém plakett eredeti dísztokban (85x43mm) + ~1980. "1841" mikroszkópot és könyvet ábrázoló porcelán plakett (84mm) + Szovjetunió ~ "Lenin" Br emlékérem. Szign.: N. Sokolov (65mm) T:1, Modern utánveretek, fantáziaveretek DN "Nemzetünk nagyjai - Liszt Ferenc" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP fo DN "Nemzetünk nagyjai - Mindszenty József" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Báthory István" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP fo DN "Nemzetünk nagyjai - Eötvös József" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP apró felületi karc DN "Nemzetünk nagyjai - Munkácsy Mihály" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - I. Lajos" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Petőfi Sándor" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Nagy Imre" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Szent László" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Mátyás király" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - II. Rákóczi Ferenc" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Árpád fejedelem" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Puskás Ferenc" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP kis felületi karc DN "Nemzetünk nagyjai - Szent István" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP

20 30668.DN "Nemzetünk nagyjai - Zrínyi Miklós" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Kazinczy Ferenc" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Táncsics Mihály" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Könyves Kálmán" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Rendszerváltók - Antall József és Göncz Árpád" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Semmelweis Ignác" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Csontváry Kosztka Tivadar" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Deák Ferenc" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Kossuth Lajos" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Damjanich János" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP fo DN "Nemzetünk nagyjai - IV. Béla" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Kodály Zoltán" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Károly Róbert" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Bethlen Gábor" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Dobó István" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Kölcsey Ferenc" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP fo DN "Nemzetünk nagyjai - Thököly Imre" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP fo DN "Nemzetünk nagyjai - József Attila" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP fo DN "Nemzetünk nagyjai - Batthyány Lajos" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Zrínyi Ilona" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Bartók Béla" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Széchenyi István" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP fo DN "Nemzetünk nagyjai - Hunyadi János" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Szent-Györgyi Albert" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP fo DN "Nemzetünk nagyjai - Wesselényi Miklós" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Ady Endre" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Klapka György" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP fo DN "Nemzetünk nagyjai - Hajós Alfréd" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Kőrösi Csoma Sándor" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Baross Gábor" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Bethlen István" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP apró felületi karc DN "Nemzetünk nagyjai - Ybl Miklós" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP fo DN "Nemzetünk nagyjai -Bajcsy-Zsilinszky Endre" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Erkel Ferenc" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP "A magyar festészet remekművei / Munkácsy Mihály - Krisztus Pilátus előtt" aranyozott, multicolor fém emlékérem tanúsítvánnyal, tájékoztatóval (35x60mm) T:PP "A magyar festészet remekművei / Feszty Árpád A magyarok bejövetele" aranyozott, multicolor fém emlékérem tanúsítvánnyal, tájékoztatóval (35x60mm) T:PP DN "A magyar pénz krónikája - Búcsú a forinttól" Ag emlékérem (20,26g/0.999/38,61mm) T:PP felületi karc DN "Magyar tallérok utánveretben - Mária Terézia tallérja 1741" Ag emlékérem (20,2g/0.999/38,6mm) T:PP felületi karc, patina

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 261. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 2-5-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 237. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 27-30.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 244. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 269. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 29 - március

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 248. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 április 13-16. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 251. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 június 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 245. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 3-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 277. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árverési lista XXX. Műtárgy és Numizmatika Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Mária Terézia / 1763KM Poltura Cu T/C:F Mária Terézia

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 230. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 9-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 229. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. június 24 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 289. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 27 - január 5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 233. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. augusztus 26 és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 274. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 17-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 30. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 november 12-24 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 283. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 október 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 286. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 293. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 27 - március 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben