numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 251. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) 2015 június 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: június óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.hu, illetve honlapunkon ( ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők június 8-án 10 órától. Utólagos eladás: június 5-11-ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 251. levelezési gyorsárverésre: június 2. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! Megtekintés: június 1-4-ig. Tételek átvétele június 8-án 10 órától! 250. aukció elszámolás június 9-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon, ebben az esetben az összeget már egy nappal korábban utaljuk. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 160 ft / tétel / árverés A vásárlói jutalék 20% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi arany pénzek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Fémpénzek, érmék, plakettek: Numizmatikai tartásfokok PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek db klf érmetartó tok használt állapotban Fekete műbőr érmetartó bőrönd 10db kivehető tálcával, 2x24, 3x48 és 5x88db klf méretű érme tárolására, 2db kulccsal, használt állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban Bankjegytartó album 35db berakólappal, 24db hármas és 11db kettes osztású berakólappal használt állapotban Régi talpas nagyító, forgatható csipeszekkel, magasság: 17cm, használt állapotban Új, mobiltelefon kamerájára szerelhető 60x-os LED-es nagyító hozzá rögzített lámpával, eredeti dobozában, leírással New 2014 Version Universal Clip-type LED Cellphone Microscope, 60x, in its case, with information "EUROPE" feliratú igényes fa, bársonnyal bélelt érmetartó kazetta 12db férőhellyel Numizmatikai irodalom Elek Miklós: Szükségpénzek Pápán és Csóton ( ) / Lóky György: A Pápai Éremgyűjtő Csoport Alkalmi Pénzei ( ). Jókai füzetek Pápa, Jókai Mór Városi Könyvtár, Leányfalusi Károly - Nagy Ádám: A pengő - fillér pénzrendszer. Magyarország fém- és papírpénzei Budapest használt állapotban Radóczy Gyula: A legújabb kori magyar pénzek ( ). Budapest, Corvina, használt állapotban Leányfalusi Károly - Nagy Ádám: Magyarország Fém- és Papírpénzei II. kiadás. MÉE Csongrád Megyei Szervezete, használt állapotban Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új, dedikált példány! Arthur L. Friedberg - Ira S. Friedberg: Gold Coins of the World" 7th edition, The Coin and Currency Institute, A világ arany pénzei ókortól napjainkig, 7. kiadás, alig használt állapotban Michel: Német Érme katalógus 2012 új állapotban Michel: Euro-forgalmi és Euro-emlékkiadások katalógusa 2012/2013 új állapotban Günter Schön: Altdeutschland. Ein katalog der bekanntesten Münzen des Römische-Deutschen Reiches von 768 bis München, Battenberg, használt állapotban ~ "Schweizerische Bankgesellschaft" kiadásában megjelent numizmatikai katalógusok (5xklg) használt állapotban db-os numizmatikai irodalom tétel: 4db Az Érem (2003/2, 2007/2, 2008/1, 2012/2) + Molnár Péter: A korona bukása, FONS (Forráskutatás és Történeti Segédtudományok) különlenyomat + A felhalmozás míve: Történeti tanulmányok Kövér György tiszteletére, benne gazdaságtörténeti írások (pl. Molnár Péter: A koronaérték megállapítása 1892-ben), Századvég Kiadó, Budapest, Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Franciaország "A Metzi Katedrális kapujának felújítására". Szign.: Jean Duvivier ( ) emlékérem hátlapi negatív képe tajtékkőbe vésve (42mm) France "For the Renovation of the Portal of the Cathedral of Metz". Sign.: Jean Duvivier ( ) commemorative medallion's negativ of the back in pumice. "OB RESTIT IN URBEM ET AN 1744 OPT PRINC SALUTEM - PORTICUM - AEDIS S. STEPH - AB ECCLES - METEN - DECR. ET INCHOATAM - REX - OPIS DIVINAE MEMOR - IMPENSA SUA - PERFECIT - CURANT. MARESC. DUC DETREES - PRAEF. PROV. ANNO 1764." (42mm) Érmés és bankjegyes borítékok Lesotho l érme bélyeges borítékon, német nyelvű ismertetővel T:1 Lesotho Lisente coin in letter with stamp, with information card in German language C:UNC Nyugat-afrikai Államok Fr érme borítékban, Csád bélyeggel és bélyegzéssel T:1 West African States Franc coin in letter with Chad stamp C:UNC Részvények és sorsjegyek Pest "Az Első Magyar Tisza-Gőzhajózási Társaság" kitöltetlen részvénye és alapszabályai T:II-,III Budapest "Angol-Magyar Bank" részvénye 100Ft-ról szelvényekkel, bélyegzéssel T:II Budapest "Első Magyar Általános Biztosító-Társaság" kötelezvénye okmánybélyegekkel T:II-,III Budapest "Győr-sopron-ebenfurti vasút" részvénye 200Ft-ról magyar és német nyelven szelvényekkel, bélyegzésekkel T:III nagyobb szakadás

4 30026.Budapest "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" kisorsolási kötvény 5Ft-ról, sorszám nélkül T:I Olaszország / Róma "Olasz Vöröskereszt" kötvénye 25L-ról bélyegzésekkel T:III Italy / Rome "Italian Red Cross" bond about 25 Lire with stamps C:F Budapest "Budapest - Lipótvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 200K-ról szelvényekkel, felülbélyegzésekkel T:III Budapest "Egyesült Budapesti Fővárosi Takarékpénztár" törlesztési könyvecske 4 1/2 -os Záloglevél-kölcsönről Budapest "Gyulafehárvár-zalatnai Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" élvezeti jegye T:II,II Budapest "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön" sorsjegye 5K-ról, szárazpecséttel "Magyar Jelzálog-Hitelbank Nyeremény-Kötvény" "A" és "B" részkötvénye 100K-ról egy ívben, 3 nyelven, szárazpecséttel T:III Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyeremény-kötvénye 100K-ról "A Magyar Jelzálog-Hitelbank Konverzionális Nyeremény-Kötvény" A és B részkötvénye 100K-ról, egy ívben, szárazpecséttel T:II,II Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyeremény-kötvénye 100K-ról, szárazpecséttel T:III Budapest "Temesvár-Varjasi Helyi Érdekű Vasut Részvény-Társaság" törzsrészvénye 200K-ról szelvényekkel T:II-,III penészfoltok Mezőtúr "Mezőtúri Ipartestület" 10K értékű részjegye bélyegzéssel T:III Budapest "Budapest Székesfőváros" kötelezvénye 400K-ról szelvényekkel K "A Temes- és Somogy-vármegyei Egyesült Helyi Érdekű Vasutak Részvénytársaság" 3 1/2%-os elsőbbségi kötvénye 2000K-ról szelvényekkel T:III ázott papír Budapest "Az Értékesítő és Építő Részvénytársaság Által Létesített I. Társasház Szövetkezet" részjegye 100K-ról bélyegzésekkel T:II Gyula "Részvénytársulati Gőzmalom Gyulán" részvénye 50K-ról felülbélyegzésekkel T:III ázott papír Budapest "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó járadékkölcsön" 1000K-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel és bélyegzéssel T:III Budapest "Rella N. és Unokaöccse Építési Vállalat Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, német és magyar nyelven, bélyegzéssel T:II Budapest "5 1/2%-kal kamatozó Magyar Királyi Állami Pénztárjegy" 5000K-ról, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:III Budapest "A magyar korona országai, 5-1/2%-kal kamatozó járadékkölcsön - államadóssági kötvény" K-ról szelvényekkel, szárazpecséttel T:II Versecz "Polgári Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 500K-ról T:III Budapest "Hadsegítési és Népjóléti nyereménykölcsön" nyereménykötvény 40K-ról, szárazpecséttel (4x) sorszámkövetők T:II Budapest "Mercur Váltóüzleti Részvénytársaság" részvénye 200K-ról bélyegzésekkel, szelvényutalvánnyal T:III Sopron "Vasárugyár Részvénytársaság Sopron-Graz" részvénye 200K-ról szelvényekkel, felülbélyegzéssel T:II-,III Sopron "Vasárugyár Részvénytársaság Sopron-Graz" részvénye 200K-ról szelvényekkel, felülbélyegzéssel T:II Budapest " 'Fructus' A Gyümölcsértékesítő És Szeszfőző Szövetkezetek Központja Mint Szövetkezet" rendes üzletrésze 200K-ról T:I Budapest "Magyar-Amerikai Faipar Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, szelvényekkel, bélyegzésekkel T:III Erzsébetfalva "Flax és Társa Részvénytársaság" részvénye 800K-ról szelvényekkel T:I-,II "FONCIÉRE Általános Biztosító Intézet" Vegyes tőkebiztosítás T:III Budapest ~1919. "Pesti Hírlap" 20f + Pécs f házipénztár-pénztárjegy + DN "Autotaxi Budapesti Automobil közlekedési R.T." 20f T:III,II,I Temesvár "Temesvári Első Takarékpénztár" részvénye 1200K-ról szelvényekkel T:I,I Nagykőrös "Nagykőrösi Áruforgalmi és Terményértékesítő Részvénytársaság" részvénye 200K-ról szelvényekkel T:III Budapest "Központi Sajtóvállalat Részvénytársaság" részvénye 25K-ról, szelvényekkel és bélyegzéssel T:I Budapest "Keleteurópai Forgalmi Bank" részvénye 400K-ról, szelvényekkel T:II Budapest "Vármegyei Mezőgazdasági és Iparfejlesztő Részvénytársaság Szolnok" részvénye K-ról szelvényekkel, bélyegzésekkel T:III Budapest "Dr. Just-féle Izzólámpa és Villamossági Gyár Részvénytársaság" 50 részvénye egyenként 170K-ról, szelvényekkel, magyar, francia és német nyelven, bélyegzésekkel T:III

5 Az árverési tételek színes képekkel a oldalon! Budapest "Magyar Amerikai Bank Részvénytársaság" 5 részvénye egyenként 340K-ról, szelvényekkel T:II Budapest "Magyar Czukoripar Részvénytársaság" 5 részvénye egyenként 600K-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel és bélyegzésekkel T:III Budapest "Magyar Czukoripar Részvénytársaság" 5 részvénye egyenként 600K-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel és bélyegzésekkel T:III Budapest "Baróti Szeszfinomító-, Likőr- és Rumgyár Részvénytársaság" részvényutalvány 25db részvényről egyenként 200K-ról T:III Budapest "Magyar Tisztviselők Takarékpénztára Részvénytársaság" részvényutalványa 1db 1000K értékű részvényről + "'Gazda' Bank Részvénytársaság, Budapest" részvényutalványa 10db részvényről, egyenként 1000K-ról T:II,III Budapest "Budapest-Warnsdorfi Pamutszövetgyár Részvénytársaság" 25 részvénye egyenként 200K-ról, szelvényekkel és szárazpecséttel T:III Jászapáti "Jászapáti Gőzmalom Részvénytársaság" részvénye 200K-ról szelvényekkel, felülbélyegezéssel és szárazpecséttel T:III,III Budapest "Molnár János Imre Lakberendezési Részvénytársaság" 25 részvénye egyenként 1000K-ról szelvényekkel T:I-,II Budapest "Kissling Rudolf és Fia Csillár és Bronzárugyár Részvénytársaság" 25db részvénye összesen 5000K-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel, kötegelővel T:II Budapest "Az "OCEAN" Magyar Konzervgyár és Kereskedelmi Részvénytársaság" részvénye 10P-ről szelvényekkel T:I Hódmezővásárhely "Hódmező-Vásárhelyi Takarékpénztár" részvénye 20P-ről, szárazpecséttel, bélyegzéssel T:II Budapest "Liget Szanatorium Részvénytársaság" 150 részvénye egyenként 30P-ről, szelvényekkel, bélyegzésekkel és szárazpecséttel T:II Budapest "Hazai Mechanikai Palaczkgyár Részvény-Társaság" részvénye 100P-ről szelvényekkel T:III penészfoltok Balatonboglár "Boglári Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 10P-ről szárazpecséttel T:I,I Budapest "Árpád Bérház Részvénytársaság Budapest" 10db részvénye egyenként 100P-ről szelvényekkel T:I Budapest "23. Magyar Királyi Osztálysorsjáték" 1/4 sorsjegy, harmadik osztály, bélyegzéssel "37. Magyar Királyi Osztálysorsjáték" 1/8 sorsjegy, második osztály, bélyegzéssel T:I,II ~1930. "Városi Fürdő Részvénytársaság, Eger" részvénye 60P-ről szelvényekkel T:I Újpest "Egyesült Izzólámpa és Villamossági Részvénytársaság" részvénye 100P-ről T:I,I Budapest "26. Magyar Királyi Osztálysorsjáték" 1/4 sorsjegy, második osztály "47. Magyar Királyi Osztálysorsjáték" 1/8 sorsjegy, ötödik osztály, bélyegzéssel T:II,II Budapest "Rákoscsabai Strandfürdő Részvénytársaság" részvénye 50P-ről bélyegzéssel (2x), közeli sorszámkövetők T:I Budapest "Budapest Szobafestő, Címfestő, Mázoló, Aranyozó és Fényező Ipartestület Hitelszövetkezet" üzletrészjegye 40P-ről szelvénnyel T:II Budapest "Első Magyar Általános Biztosító Társaság" részvénye 100P-ről, szelvényekkel, bélyegzéssel T:II Budapest "Fémáru-, Fegyver- és Gépgyár Részvénytársaság" részvénye 50P-ről, német és magyar nyelven, szelvényekkel T:III Budapest "Salgó-Tarjáni Kőszénbánya Részvény-Társulat" 25 részvénye egyenként 30P-ről, összesen 750P-ről, szelvényekkel, bélyegzésekkel és szárazpecséttel T:III Budapest "Budapest Székesfővárosi Közlekedési Rt." 25 "B" kötvénye szelvényekkel T:III Budapest "Szentlőrinc-Drávaparti Helyi Érdekű Vasut Részvénytársaság" elsőbbségi részvénye 50P-ről szelvényekkel T:I Csepel "Csepeli Takarékpénztár Részvénytársaság" 10 részvénye összesen 50P-ről T:I Budapest "Magyar Bauxitbánya Részvénytársaság" részvénye 100P-ről teljes szelvényívvel T:I- fo Budapest "A Magyar Leszámitoló- és Pénzváltó-Bank" ideiglenes részvényelismervénye 100db részvényről összesen 5000P értékben szelvényekkel T:I Budapest "Ideiglenes Kötelezvény - Budapest Székesfőváros" 480K, 2400K és 4800K-ról szelvényutalványokkal T:I Budapest "Az Alpok Befektetési Részvénytársaság" "MINTA" részvénye Ft-ról szelvényekkel T:I Miskolc "A DIMAG Diósgyőri Metallurgiai és Alakítástechnikai Gyárak Rt." "MINTA" 10db részvénye összesen Ft-ról szelvényekkel T:I Budapest "MIK-CO Rádió-Hírközlési Eszköz Gyártó és Értékesítő Részvénytárság" "MINTA" részvénye Ft-ról T:II

6 30092.Budapest "Reallízing" változó kamatozású kötvény Ft-ról (6x) T:I-,II Csurgó "Napsugár Ruházati Részvénytársaság" törzsrészvénye 1000Ft, Ft, Ft és Ft-ról T:I db-os vegyes magyar és külföldi részvény és kötvény szelvény tétel T:vegyes db-os vegyes magyar és külföldi részvény és kötvény szelvény tétel T:vegyes Amerikai Egyesült Államok / New York / Magyarország "Rimamurány-Salgótarjáni Vasmű Rt." 7%-kal kamatozó arany kötvény 1000$-ról szelvényekkel T:III USA / New York / Hungary "Rima Steel Corporation - Rimamurány-Salgótarján Iron Works Company, Ltd." 7% gold bond about 1000 Dollars with coupons C:F Amerikai Egyesült Államok / New York / Magyarország "Angol-Magyar Bank Részvénytársaság" 7 1/2%-kal kamatozó aranykötvény 500$-ról angol nyelven szelvényekkel, perforációval érvénytelenítve T:III USA / New York / Hungary "British and Hungarian Bank Ltd." 7 1/2% sinking fund mortgage gold bond with the value of 500 Dollars, with coupons, cancelled with perforation C:F Amerikai Egyesült Államok / Michigan "Consumers Power Company" részvénye $-ról, perforált, bélyegzésekkel T:I USA / Michigan "Consumers Power Company" share about Dollars, perforated, with stampes C:UNC Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Rozsnyó kr lezárt fóliában T:III Rozsnyó Ft lezárt fóliában T:III Miskolc kr (3x) + 25kr utalvány, mindegyik felülbélyegzett T:III,III Boldogasszony / hadifogolytábor május 1. 2f + 10f arab sorozat és sorszámmal T:I,I Ostffyasszonyfa / hadifogolytábor június 1. 10f + 20f + 1K + 2K arab sorozat és sorszámmal T:I,I Ostffyasszonyfa / hadifogolytábor június 1. 1K + 2K arab sorozat és sorszámmal T:I-,II,II Sopronnyék / hadifogolytábor június f + 20f + 1K + 2K arab sorozat és sorszámmal T:I,I Sopronnyék / hadifogolytábor június 16. 1K + 2K római sorozat és arab sorszámmal T:I,I Miskolc ~ f "MISKOLCZ" perforációval, "thfj" tévnyomat! T:I,I- Adamo MIS Miskolc f "MISKOLCZ" perforációval, "thfj" tévnyomat! T:I- Adamo MIS Miskolc K "MISKOLCZ" perforációval + Budapest ~ K "Vasas tisztviselők beszerzési csoportja" mindkettő felülbélyegzett T:I Miskolc ~ K vízjeles, "MISKOLCZ" perforáció fordítva T:II- Adamo MIS Miskolc ~ K "MISKOLCZ" perforációval T:II,II- Adamo MIS Cegléd K szárazbélyegző nélkül T:III-,IV Adamo CEG Pécs K pénztárjegy T:III,III Budapest ~1920. "Bp. Köztisztviselők Fogy. Szövetkezete" 20f T:2- kis ü ~ "Pannónia Sörgyár Pécs 1886 / Háziital 1 liter" Al zseton + "Kőbánya / Kőbánya Palack" kőbányai sörgyár fém zsetonja T:2, ~ f "Nemzeti Színház" utalvány T:III db vegyes kitöltött váltó bélyegzésekkel T:III Eger "Az Angolkisasszonyok Egri Intézetében Létező Római Katolikus Érseki Leányiskolák Igazgatósága - Szeretetházunk felépítéséért" 5Ft értékű téglajegy, bélyegzéssel + Szeged DN "Korzó Mozi Rt." 50f (2x) 2-es ívben T:I,II "B.U.É.K." Al szerencsepénz + ~1950. "V. Miskolci Vendéglátóipari Étkezés" Al zseton T:3 ü Pápa "19. Bakonyvidéki Éremgyűjtő Találkozó" 200Ft pénzpótló utalvány T:I Pápa "23. Bakonyvidéki Éremgyűjtő Találkozó" 400Ft Balassi-bankó T:I Pápa "25. Bakonyvidéki Éremgyűjtő Találkozó" 600Ft pénzpótló utalvány T:I Pápa "27. Bakonyvidéki Éremgyűjtő Találkozó" 500P pénzpótló utalvány T:I Pápa "A MÉE Pápai Csoportja 11. Érem- és Fegyverbörzéje" 500Ft pénzpótló utalvány T:I Pápa "12. Érem- és Fegyverbörze" 500Ft pénzpótló utalvány T:I Makó DN 9db izraelita bárca T:vegyes Hungary / Makó ND 9pcs of Hebrew labels C:mixed DN 10f + 20f + 50f "Nagykároly és Vidéke Termelő és Értékesítő Szövetkezet Tejüzeme" T:I Ausztria / Aschach hadifogolytábor h + 2h + 10h T:I,I- Austria / Aschach POW camp Heller + 2 Heller + 10 Heller C:UNC,AU Ausztria / Aschach hadifogolytábor h + 20h + 1K T:I,I- Austria / Aschach POW camp Heller + 20 Heller + 1 Krone C:UNC,AU Ausztria / Braunau hadifogolytábor K + 2K T:I,I- Austria / Braunau POW camp Krone + 2 Kronen C:UNC,AU

7 Megnyílt megújult webshopunk! Folyamatosan bővülő kínálat! Ausztria / Kleinmünchen hadifogolytábor h + 2h + 5h T:I Austria / Kleinmünchen POW camp Heller + 2 Heller + 5 Heller C:UNC Ausztria / Eferding h + 20h + 25h + Donautal h (3xklf) + Gmunden h + 20h + 50h T:vegyes Austria / Eferding Heller + 20 Heller + 25 Heller + Donautal Heller (3xdiff) + Gmunden Heller + 20 Heller + 50 Heller C:mixed Ausztria / Eferding h + 20h + 25h + Donautal db klf szükségpénz T:I,I-,II Austria / Eferding Heller + 20 Heller + 25 Heller + Donautal pcs of diff necessity notes C:UNC,AU,XF Ausztria / Donautal h (6xklf) + Admont h + 60h + 80h T:I,I-,II Austria / Donautal Heller (6xdiff) + Admont Heller + 60 Heller + 80 Heller C:UNC,AU,XF Ausztria db vegyes kutyabárca "Nemzetközi Kutyakiállítás - Salzburgi Kinológiai Szövetség" fém emlékérem mellszalaggal (98mm) + "Drótszőrű Terrierek Osztrák Klubja - Bécs" Al emlékérem (35mm) T:vegyes Austria pcs of mixed dog labels "International Dog Show - Cynological Club of Salzburg" metal medal with ribbon (98mm) + "Austrian Club of Wire-Haired Terriers" Al commemorative medallion (35mm) C:mixed Franciaország c "Kereskedelmi Kamara Párizs" T:III France Cents "Chambre de Commerce de Paris" C:F Franciaország Fr Br-Al "Kereskedelmi Kamara" T:2- France Francs Br-Al "Chambres de Commerce" C:VF Lengyelország / Lviv K utalvány T:IV Poland / Lviv Korona voucher C:G Osztrák-Magyar Monarchia / Deutsch Gabel (Jablonné v Podjestsdí) tiszti hadifogolytábor ~ K Fe T:2- Austro-Hungarian Monarchy / Deutsch Gabel (Jablonné v Podjestsdí) officer's POW camp ~ Kronen Fe C:VF Magyar bankjegyek Ft "Kossuth bankó" T:III-,IV vágott Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:III- vágott Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III,III Ft "Kossuth bankó" barna T:III Ft "Kossuth bankó" (2x) vörösesbarna és barna, egyik körbevágva T:III-,IV Ft "Kossuth bankó" T:III- vágott Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:III-,IV Hungary Ft "Kossuth banknote" C:VG,G Adamo G kr + 30kr "Kossuth bankó" T:III-,IV egyik vágott Ft "Kincstári utalvány" T:III K mindkét oldal német, "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel K piros mindkét oldal német, "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:III-,III K K mindkettő piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:III K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel T:III szép papír K K K mindhárom "Arad Vármegye Mikószalatna Község 1910" felülbélyegzéssel T:III,III K T:III szennyeződés K (2x) az egyik szerb-horvát-szlovén bélyeggel, mindkettő szerb felülbélyegzéssel T:III,III K K mindkettő "Zemplén Vármegye Tiszalúc Község 1904" felülbélyegzéssel T:III,III K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel, mindkét oldal német (2x) T:III,III K K K K mindegyik piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:III K K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel K (2x) egy kivételével mind "TEMES VÁRMEGYE DETTA KÖZSÉG 1910" felülbélyegzéssel T:III-,IV K K (2x) K mind "Szolnok-Doboka Vármegye - Domokos község" felülbélyegzéssel T:III,III K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel + 100K "Bács-Bodrog...Főszolgabírája" felülbélyegzéssel T: III,III K I. kiadás (2x) az egyik hamis piros "Magyarország" körbélyegzővel K II. kiadás K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel, mindegyik "Abaúj Torna Vármegye Kassa 1913" felülbélyegzéssel / one banknote with fake overprint T:III,III K K T:III,II K K felülbélyegzéssel P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III K "A Magyar Szent Korona Országainak Vörös Kereszt Egylete" bélyeggel és körbélyegzéssel T:III K "3002" 3mm sima hátlappal, "MÜLLER ÉS TSA BANK ÉS VÁLTÓÜZLET SZEGED" szárazpecséttel T:III

8 K "3113" 3mm hullámos hátlappal, "Mohács Város Pénztári Hivatala 1919" felülbélyegzéssel hátlapján T:III K "3133" 3mm, hullámos hátlappal, "Krassó-Szörény Vármegye Boksánbánya Község 1910" felülbélyegzéssel hátlapján T:III-,IV K "3139" 3mm hullámos hátlappal, "SZATMÁR VÁRMEGYE TYUKOD KÖZSÉG 1907" felülbélyegzéssel hátlapján T:III K "OSZTRÁK-MAGYAR BANK BANKJEGYEIRE" előlapján gúnyrajz T:III K "2aa" (9x), közte 8db sorszámkövető és egy közeli sorszámú T:I,I-,II K (10x) sorszámkövetők T:I,I K (5x) sorszámkövetők T:I K "Orell Füssli Zürich" T:III Adamo K K piros sorozat- és sorszám T:III- Hungary Korona with red serial number C:VG Adamo K K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással T:III hajtatlan, kisebb hajlások, folt, sarokhiány P + 100P (7x) közte 2db "*" P (3x) T:III,III P (5x) 3db "*E" + 2db hamis nyilaskeresztes ráfestéssel P hamis nyilaskeresztes ráfestéssel P hamis nyilaskeresztes ráfestéssel (fake arrow cross on the banknotes) T:II (csak a 20P),III P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (60x) T:vegyes P (100x) T:vegyes P (100x) T:vegyes P P P P T:III P (3x) közeli sorszámúak T:I-,II P (6x) P T:III P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (6x) P (6x) P (4x) közte 1db magyar "N" betűvel P (2x) egyik piros "MNB" bélyeggel T:III,III P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (3x) sorszámkövetők T:I,I P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P T:I P T:III P (4x) sorszámkövetők T:I-,II,III (hajtatlanok) folt, szakadás P (4x) sorszámkövetők T:I-,II,III P + 2P + 5P + 10P + 20P + 50P + 100P mind "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:III P "BÜNTETÉS" szóban "N" felett lemezhiba (2x) közeli sorszámúak T:I,I P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) legtöbb piros "MNB" bélyeggel T:vegyes P (4x) mindegyik barna "MNB" bélyeggel P (3x) MP (3x) BP T:III P (30x) legtöbb "MNB" bélyeggel T:vegyes P (30x) legtöbb "MNB" bélyeggel T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (4x) sorszámkövetők T:I,I P (5x) MP (4x) BP (2x) BP T:III

9 Havi két gyorsárverésünkre folyamatosan várjuk a beadásokat! P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (3x) sorszámkövetők T:I,I P (3x) P (4x) P (3x) MP (2x) MP (2x) T:III P (30x) T:vegyes db klf pengő bankjegy T:vegyes (közte I,I- is) P (4x) közte 2db sorszámkövető és 2db közeli sorszám T:I-,II,II P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (3x) 2db sorszámkövető és 1db közeli sorszám T:I-,II P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP BP T:II MP BP BP mindhárom "Magyar Megújulás Pártja Egyházfa" felülbélyegzéssel T:I-,III MP (30x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP (2x) T:I,I MP (30x) T:vegyes MP (10x) T:III MP (20x) T:vegyes BP BP BP BP BP T:I-,II BP T:II sarkánál kis folt BP hátoldali fázisnyomata egybefüggő 2-es ívben, "M.N.B." szárazpecséttel, jó minőségű másolat / good copy T:II db-os vegyes adópengő tétel, közte fordított címeres is T:vegyes AP AP sorozat és sorszám nélkül AP sorozat és sorszám nélkül T:I-,III AP AP AP AP AP AP T:II-,III,III Ft T:III szakadás Adamo F Ft "B " sorozat és sorszámmal illetve "MINTA" perforációval T:III- Hungary Forint with "B " serial number and with "MINTA" (SPECIMEN) perforation C:VG Adamo SF27M Ft T:III Ft T:III Ft (3x) T:III,III Ft (30x) T:vegyes Ft (2x) T:III Ft (30x) T:vegyes Ft Ft Ft Ft T:I-,II,III Ft (30x) T:vegyes Táncsics 01 "PRÓBA FORMA" bankjegy terv pirosas előoldali nyomata üres hátlappal, 36db-os teljes ívben, feltekerve T:I-,II hajtatlan, kis kopással és hajlásokkal Hungary "PRÓBA FORMA" unissued banknote design with only reddish front printers proof in sheet of 36, rolled up C:AU,XF unfolded, with slight wear and bends Adamo SFT Ft (4x) sorszámkövetők T:I-,II Ft papírráncos T:I Ft (2x) T:III Ft "C" T:III Ft (5x) sorszámkövetők, nyomdai papírráncokkal T:I Ft (2x) egyik nyomdai papírránccal T:I,III , 1992, Ft (3x) T:I-,II Ft (2x) T:III Ft "H" T:III

10 Ft "J" T:III Ft "J" T:III Ft (5x) benne 2db sorszámkövető és 2db egyugrású bankjegy T:II szép papír Ft "D" T:III tűlyuk Ft "E" T:III Ft "E" T:III Ft "F" T:III kopott szélek Ft (2x) egyugrású sorszámokkal T:I- sarokhajlás Ft (2x) T:I Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millennium" (3x) sorszámkövetők T:I Eredeti bontatlan díszcsomagolásban! Ft (2x) T:I Ft "EA" T:I Ft "EA" (3x) sorszámkövetők T:I Ft "DA" (3x) sorszámkövetők T:I ,2006, Ft "BA", "BC" (3x) T:I,I- egyiken apró sarokkopások Ft "EA" T:I Ft "EA" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "EC" "50. évforduló október 23." T:I Ft "EC" "50. évforduló október 23." (4x) sorszámkövetők T:I Ft "DE" T:I Ft "DA" (4x) sorszámkövetők T:I Ft "BC" T:I Ft "FC" (3x) sorszámkövetők T:I Ft "EB" T:I Ft "EB" (5x) sorszámkövetők T:I Ft "CA" T:I,I Ft "CA" (3x) sorszámkövetők T:I Ft "EA" T:I apró sarokhajlás Ft "EA" (3x) sorszámkövetők T:I,II Ft "CB" T:I Ft "EB" nyomdai papírránccal T:I Ft "EB" (4x) sorszámkövetők T:I Ft "EC" (2x) sorszámkövetők T:I,I Ft "DE" (5x) sorszámkövetők T:I Ft "CA" T:I Ft "CB" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "EA" T:I,I Ft "EB" (3x) sorszámkövetők T:I Ft "DC" (5x) sorszámkövetők T:I Ft "AA" (3x) sorszámkövetők T:I,I Ft "EB" T:I Ft "EC" (2x) T:I Ft "CC" T:I,I Ft "CC" (2x) sorszámkövetők T:I db-os vegyes magyar pengő és forint bankjegy tétel, közte P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" felső ívszéllel T:vegyes db-os vegyes magyar korona, pengő, adópengő és forint bankjegy tétel, közte K "1128" 2mm, hullámos hátlap T:vegyes db-os felülbélyegzett korona bankjegy tétel, szinte mind szerb felülbélyegzéssel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes MNB bankjegytégla érvénytelenített, bezúzott bankjegyekből

11 Megnyílt megújult webshopunk! Folyamatosan bővülő kínálat! MNB bankjegytégla érvénytelenített, bezúzott bankjegyekből Magyar fém- és ezüstpénzek Denár Ag "Kálmán" (0,34g) T:2,2- apró rep. Hungary Denar Ag "Coloman" (0,34g) C:XF,VF tiny crack Huszár: 37., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,39g) T:2 Hungary Denar Ag "Stephen II" (0,39g) C:XF Huszár: 76., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,18g) T:2 Hungary Denar Ag "Géza II" (0,18g) C:XF Huszár: 152., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,3g) T:2 patina, apró ki. Hungary Denar Ag "Géza II" (0,3g) C:XF patina, slightly cracked Huszár: 150., Unger I.: Denar Ag "III. Béla" (0.23g) T:2-,3 ki. Hungary Denar Ag "Bela III" (0.23g) C:VF,F cracked Huszár: 69., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (3,45g) T:2,2- Huszár 72., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,25g) T:2-,3 ph. Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,25g) C:VF,F edge error Huszár: 195., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,24g) T:2-,3 Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,24g) C:VF,F Huszár: 192., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,67g) T:3 Hungary Denar Ag "Béla IV" (0,67g) C:F Huszár:320., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,22g) T:2-,3 ki. Hungary Denar Ag "Bela IV" (0,22g) C:VF,F cracked Huszár: 313., Unger I.: Denár Ag "Mária" (0,61g) T:2-,3 szennyeződés Huszár 569.,Unger I.: K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,47g) T:2,2- Huszár 935.,Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,47g) T:2 Huszár 935.,Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,49g) T:1-,2 Huszár 935.,Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,43g) T:2,2- Huszár 935.,Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,49) T:2,2- Huszár 935.,Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I.Ferdinánd" (0,42g) T:2- Huszár 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,38g) T:2,2- Huszár 935.,Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,46g) T:2,2- Huszár 935.,Unger II.: 745.a ?4K-B Denár Ag "I.Ferdinánd" (0,44g) T:2- Huszár 935., Unger II.:745.a ?L-K Denár Ag "II. Lajos" (0.3g) T:3 ki. Huszár 846., Unger I 675.e K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" előlapi duplaveret (0,43g) T:2,2- Huszár 935.,Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,47g) T:2,2- Huszár: 936., Unger II.: 748.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,41g) T:2,2- ph. Huszár: 992., Unger II.: 766.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,52g) T:2- Huszár 992., Unger II.: 766.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,49g) T:2- Huszár: 992., Unger II.: 766.a K-B Denár Ag "Miksa" verethibás, két "P" a köriratban (0,48g) T:2- Huszár: 993., Unger II.: 767.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,37g) T:2- Huszár: 1059., Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,42g) T:2- Huszár: 1059., Unger II.: 811.a Erdély Garas Ag "Bethlen Gábor" (1.13g) T:3 lyuktömött Unger (Erdély): 266.a KB VIKr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (2,73g) T:3 karc, hajlott Hungary 1667KB 6 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (2,73g) C:F scratched, curved Huszár 1450., Unger II.: K-B Denár Ag "I. Lipót" (0.50g) T:3 Huszár: 1509., Unger II.: CM X Poltura "II. Rákóczi Ferenc" Kassa (7,09g) T:3 lyuktömött Hungary 1705CM X Poltura "Francis II Rákóczi" Kaschau (7,09g) C:F plugged hole Huszár: 1540., Unger II.: 1133.c X Poltura "II. Rákóczi Ferenc" (8,15g) T:2,2- ph. Hungary X Poltura "Francis II Rákóczi" (8,15g) C:XF,VF edge error Huszár: 1535., Unger II.: 1133.a X Poltura "II. Rákóczi Ferenc" (6.92g) T:2-,3 Hungary X Poltura "Francis II Rákóczi" (6.92g) C:VF,F Huszár: 1535., Unger II.: 1133.a X Poltura "II. Rákóczi Ferenc" (6,5g) T:3,3- Hungary X Poltura "Francis II Rákóczi" (6,5g) C:F,VG Huszár: 1535., Unger II.: 1133.a KB Rézpoltúra "II. Rákóczi Ferenc" (2.33g) T:2- Hungary Poltura "Francis II Rákóczi" Kremnitz (2.33g) C:VF Huszár: 1549., Unger II.: 1139.a Erdély Rézgaras T:3 Transylvania Greschl Cu C:F S 1/2kr Cu S 1/2kr Cu T:2-, G 20Kr Ag "II. József" T:2-,

12 B 20kr Ag "I. Ferenc" T:2-, B-O 1/4Kr Cu (2x) T: B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" T:2 Huszár 2081., Unger III.: B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" T:2,2- patina kr Cu T:2- ph B 10kr Ag "V. Ferdinánd" T: NB 3Kr Cu T:3 ph. Adamo B E 1kr Cu T: G 2kr Cu T: E 1kr Cu B 1kr Cu T:2, KB 1kr (10x) T:2,2-, KB 1kr Cu "Angyalos címer" T: KB 1kr Cu "Angyalos címer" KB 1kr Cu "Középcímer" T:2-, KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2 ph. Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2 ph., karc Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2- ph., polírozott Adamo M KB 5/10kr Cu T: KB 1Ft Ag "Ferenc József/Barokk címer" T:3 Adamo M KB 10f Ni/Cu-Ni-Zn (7xklf) T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2-, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2-, f (16x) f Fe (3xklf) T: KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2-, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2-, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T: KB 1K Ag "Millennium" brossba foglalva T:2 Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2,2- Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2,2- Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2,2- ph. Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2 kis ph. Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2 Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2- apró ph KB 5K Ag "Ferenc József" T:2-,3 karc, apró ph KB 1K Ag "Ferenc József" P Ag T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" P Ag T: KB 2f Fe (3xklf) T: ~1925. "Magyar Királyi Állami Pénzverő Látogatási Érme" Br emlékérem (36mm) T: f Cu-Ni (2x) f Cu-Ni T:2, P Ag (2x) T:2-, ,1938, f Cu-Ni (3x) T: P Ag (3x) T: P Ag (2x) T: P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2- Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 ph., patina Adamo P

13 Megnyílt megújult webshopunk! Folyamatosan bővülő kínálat! f Br T:3 Adamo P P Ag (2x) T:2, P Ag (3x) T:2 kis patina P Ag "Madonna" T:2 patina Adamo P P Ag "mosolygós Madonna" T:2,2- ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- Adamo P P Ag "Szent István" T:2- ph., patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 ph. Adamo P f Cu-Ni T: P Ag (3x) T:1-, P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2,2- Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2- ph. Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P f Cu-Ni T: P Al (4x) P (4x) T:1-,2, P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója" tanúsítvánnyal T:1, Ft Al (5x) f Al (12x) T: Ft Al (3xklf) f Al (2x) f Al (12x) T:1,2, Ft Al Ft Al T:2,2- egyiken karc Adamo F7,F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" Ft Ft plasztiktokban T:2, Ft Ag "Kossuth" (3x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" Ft Ag "Petőfi" T: Ft Ag "Kossuth" Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" T:2, Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" "Szabadságharc" sor, eredeti MNB plasztiktokban T:2 Adamo EM1,2, Ft Ag "Széchenyi" T:2, Ft Cu-Ni (4x) T:2, Ft Al (2x) f Al (12x) T:

14 Ft Al (3xklf) T:1, Ft Ag "Liszt" T:P Ft Ag "Bartók" T:P felületi karc Ft Ag "Liszt" T:P felületi karc, ü Ft Ag "Bartók" T:P felületi karc Ft Ag + 100Ft Ag "Szent István" pár, kék plasztiktokban T:BU kis patina Ft Ag + 100Ft Ag "Petőfi" pár T:BU patina Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" sérült MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f Al (13x) T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f Al Ft Ft (4x) T:1-, f Al (12x) f Al (12x) T:1, f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft "Simon Bolivár" Ft "Kőrösi Csoma Sándor" Ft "FAO" mindegyik eredeti tokban tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Sarajevoi Téli Olimpia" T:BU Ft Ag "Los Angeles-i Nyári Olimpia" T: Ft Ag "Budavár visszavétele 1686" T:PP Adamo EM f-50f 5klf db forgalmi sor fóliában T: Ft alpakka "Fáy András" (3xklf) Ft Cu-Ni "II. János Pál pápa látogatása" (2x) T:BU,PP ujjlenyomatos Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" Ft Ag "Deák" T:2, Ft Ag "Szent László" T:PP ujjlenyomatos Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2,2- egyiken erős oxidáció Ft Ag "Régi dunai hajók - Carolina" T:2 (PP) Adamo EM Ft Ag "Deák" T:2 Adamo F Ft T:PP kis ujjlenyomat Ft Ag "Honfoglalás" tokban tanúsítvánnyal T:PP ujjlenyomatos Adamo EM Ft Ag "Honfoglalás" tanúsítvánnyal T:2 (PP) Adamo EM Ft Ag "Helka, Kelén" tokban T:PP ujjlenyomatos Ft Ag "Régi balatoni hajók II - Phoenix" tokban tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Lórántffy Zsuzsanna / Sárospatak" (2xklf) dísztokban, tanúsítvánnyal T:PP enyhe felületi karc Hungary 2000 Forint Ag "Zsuzsanna Lórántffy / Sárospatak" (2xdiff) in case, with certificate C:PP slightly scratched Adamo EM Ft Ag "Gábor Dénes" tokban T:BU Ft-100Ft 7klf db, szettben "Ezeréves a magyar pénzverés" T:BU Ft "Kossuth" elsőnapi veret sorszámozott díszlapon T:BU Ft "Kossuth" (2x) Ft "Deák" Ft (8x) emlékkiadások T: Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 50Ft "Magyarország az EU tagja" T:PP külső tok hiányzik Adamo FO EUR "Mátyás király - Phoenix vitorlás" próbaveret T:P Ft Ag "Magyarország az EU tagja" tanúsítvánnyal T:PP felületi karc Ft-100Ft 7klf db-os forgalmi sor + 10Ft "József Attila" dísztokos szettben T:BU Ft Ag "Diósgyőri vár" T:BU Ft-100Ft 7xklf darabos forgalmi sor "Búcsú az egy- és kétforintostól" dísztokos szettben T:BU Ft-100Ft 8klf db, forgalmi sor szettben, benne 1946-os 1Ft Ag "Hatvanéves a Forint" T:BU

15 Havi két gyorsárverésünkre folyamatosan várjuk a beadásokat! Ft "Ford T-Modell" tanúsítvánnyal T:PP ujjlenyomat Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne "Berán Lajos és a pengő" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm) T:BU Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne "Berán Lajos és a pengő" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm) T:BU Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 50Ft "50 éves a Római Szerződés" T:BU Ft Ag "Debreceni Református Nagytemplom" tanúsítvánnyal dísztokban T:BU Ft-100Ft 7klf db + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos szettben T:BU Ft-200Ft 6klf db dísztokos forgalmi szettben "Lánchíd" T:BU Ft-200Ft 6klf db + "Joseph Haydn" Ag (999) emlékérem, szettben T:BU Ft "Bánki Donát" T:PP kis szennyeződés Ft Ag "Duna-Dráva Nemzeti Park" T:BU Vegyes: 1762K 1kr Cu "Mária Terézia" + Ausztria 1764.(ND) 1/2Kr Cu "Mária Terézia" T:2-, Vegyes: 1851G 2kr Cu + Ausztria /10kr Cu T:2, Vegyes: 1915KB 1K Ag "Ferenc József" + Ausztria K Ag "Ferenc József" T: Vegyes: Ft Ag "Kossuth" + Ausztria Sch Ag T:2, Zacskónyi (233g) 10f, 20f és 50f Al érmék T:vegyes Magyar emlékveretek Arató Gyula ( ) "Mátyás Király Sportév 1943" hadifém plakett (80x41mm) T:1-, Asszonyi Tamás (1942-) "Budapest MDCCCLXXIII / Pest-Buda egyesítésének emlékére" öntött Br emlékérem (87,5mm) T: Asszonyi Tamás (1942-) " / 100 éves a Magyar Vöröskereszt" ezüstözött fém emlékplakett (40mm) T: Asszonyi Tamás (1942-) "Újjáépült a Budai Sikló / Budapest Főváros Tanácsa" kétoldalas Br plakett ( mm) T: Bartos Endre (1930-) DN "Ifj. Imre József " egyoldalas öntött Br plakett ( mm) T: Berán Lajos ( ) ~1931. "Budapesti Emlék" Br emlékérem füllel (41mm) T:2- HP 1330var Berán Lajos ( ) "Magyar Sí Szövetség" fém plakett (69x49,5mm) T:3 erős patina Berán Lajos ( ) DN "Budapesti (Budai) Torna Egylet Botond" Br díjérem korabeli "NEMZETI TORNA EGYLET" feliratú tokban (40mm) T: Bogár Lívia (1957-) "MÉE - Keszthelyi Csoport 15 éves / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely" Ag emlékérem (3,59g/0.800/15mm) + Képíró Zoltán ( ) "MÉE - Keszthelyi Csoport 10 éves" Ag emlékérem (4,1g/0.800/15mm) T: Bognár György (1944-) / Dr. Balogh Imre (1930-) "Baksay Sándor / Kunszentmiklósi Gimnázium" Br emlékérem (42mm) T: Bognár György (1944-) "Heilbad Gránit Gyógyfürdő Zalakaros / A fürdő megnyitásának 25. évfordulójára Zalakaros tanácsa" Br piefort érem (43mm) + Fritz Mihály (1947-) "Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem - Magyar Endokrinológiai és Anyagcsere Társaság XIII. Kongresszusa Szeged" Br piefort érem (43mm) T: Bognár György (1944-) "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Kormányzó / Az újratemetés emlékére Kenderes" jelzett Ag emlékérem tokban tanúsítvánnyal (31,09g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomatos Bognár György (1944-) "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" Br emlékérem (42,5mm) T:1, Bognár György (1944-) "Antall József A Magyar Köztársaság Miniszterelnöke Emlékére" Ag emlékérem (31,24g/0.925/42,5mm) T:PP Bognár György (1944-) "Gróf Grassalkovich Antal - Soroksár felvirágoztatója / Az önálló Soroksárért" Ag emlékérem (36,29g/0.925/42,5mm) T:PP Búza Barna ( ) DN "Petőfi Sándor" és "Itt az idő most vagy soha!" Br plakett pár eredeti dísztokban (94,5 és 95mm) T: Cziglényi Ádám ( ) "V. Országos Magyar Bélyegkiállítás Budapest 1948" ezüstözött Br plakett (95x60mm) T: Csikai Márta (1939-) DN "Özönvíz után" egyoldalas öntött Br plakett (120mm) T: Csíkszentmihályi Róbert (1940-) "OMÉK / 69. Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest" kétoldalas Br érem (81mm) T: Csíkszentmihályi Róbert (1940-) DN "Bartók Béla és Pásztory Ditta" kétoldalas öntött Br érem ( mm) T:2 patina Fülöp Zoltán (1951-) "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc éve nyugszik a bayreuthi temetőben" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (12.09g/0.925/32mm) T:PP

16 30549.Garamkeszi János (1936-) DN "Ybl Miklós Építőipari Műszaki Főiskola" ezüstözött Br emlékérem dísztokban (60mm) T: Göröntsér Greff Lajos ( ) "Magyar Úszó Szövetség" aranyozott Br emlékérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel (52mm) T: Hajós Géza "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ" fém emlékérem (49mm) T:2- karc Kalmár Márton (1946-) "25 éves a Magyar Gastroenterologiai Társaság / Jubileumi Nagygyűlés Keszthely" Br emlékplakett (82-83mm) T: Kelemen Kristóf (1922-) "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" fém emlékérem (42,5mm) T:2 (PP) Kiss György (1943-) "Dr. Antall József / Szabad Választás 1990" Ag emlékérem (9,95g/0.500/30mm) T:PP patina Kiss Sándor ( ) DN "Lechner Ödön Alapítvány" kétoldalas Br plakett (107mm) T: Kiss Kovács Gyula ( ) DN "Van Gogh" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban ismertető tanúsítvánnyal (60mm) T: Kiss Kovács Gyula ( ) DN "Dózsa György" 3xklf Br egyoldalas érem (105 és 106mm) T: Kiss Nagy András ( ) "A magyar műemlék védelméért" Br plakett ( mm) T:1-, Kósa István (1953-) "Szent István államalapító / Ezeréves Magyarország" Ag emlékérem tokban tanúsítvánnyal (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP Kő Pál (1941-) "Podmaniczky Frigyes a Közmunkatanács alelnöke / Városvédő Pallasz Athéné" Br emlékérem dísztokban (95mm) T: Ligeti Erika (1934-) DN "Dr. György István gyógyszerész kertészeti professzor " kétoldalas Br plakett (92mm) T: Lőrincz István ( ) ~1960. "Emlékül a Magyar Állami Operaház Szakszervezeti Bizottságától" Br emlékérem "Iparművészeti V. Érem Üzem" gyártói jelzéssel (55mm) T: Madarassy Walter ( ) "Szent István / Szent Jobb" Br emlékérem (40,5mm) T:2 folt Matzon Frigyes ( ) "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923 / M.Á.H.-P.K. (Magyar Általános Hitelbank - Pénzintézeti Központ)/B. céllövő csapatverseny győztesének 1936.IV.12." Br emlékérem és tábla "Arkanzas BP." gyártói jelzéssel (50mm) márványlapon (143x86mm) T: Németh Mihály (1926-) "PRO HVMANITATE" egyoldalas Br plakett (114mm) "Városfejlesztésért" egyoldalas Br plakett (117mm) T: Olcsai Kiss Zoltán ( ) "Vadászati Világkiállítás Budapest" ezüstözött Br plakett mesterjegy nélkül (51x70mm) T: Renner Kálmán ( ) "Sopron 700 éves" Br plakett (60mm) T:1-,2 ph Renner Kálmán ( ) DN "Győr Város Emlékérem" ezüstözött Br plakett (80mm) T:2 ph Ifj. Szlávics László (1959-) "Házi muzsika" egyoldalas öntött Br plakett (101x133mm) T: Tokody Gyula? ( ) DN "Vasas SC" ezüstözött Br plakett (112x64mm) T:2 forrasztásnyom Tóth Sándor (1933-) "Bocskai István / MÉE Hajdú-Bihar Megye" Br emlékérem (42,5mm) T: Tóth Sándor (1933-) "Dr. Aczél György / Magyar Kórházszövetség Kongresszusa Nyíregyháza" Br érem (43mm) T:2 kis ph Tőrös Gábor (1934-) DN "Ady Endre születésének 100. évfordulója" egyoldalas öntött Br plakett, hátlapon ragasztónyom (117mm) T: Turáni Kovács Imre ( ) DN "Ady Endre emlékverseny - Ady-kör" Br sakk emlékérem, mesterjegy nélkül (108mm) T: Váró Márton (1943-) "Illyés Gyula 80 éves" öntött Br érem (96,5-98mm) T: Veszprémi Imre (1932-) ~1970. "Munkáért Hűségért - Magyar Selyemipar" Br plakett dísztokban (101,5mm) T: Zombori Kiss István ( ) "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912 / Úszás I" Br díjérem (46mm) + DN "Leventeverseny" aranyozott Br díjérem (35mm) + "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" fém sportérem füllel (35mm) T:2, "Országgyűlési Emlék" Sn emlékérem. "1865 ORSZÁG GYŰLÉSI EMLÉK / MIDŐN SÖTÉT LESZ A VILÁG - ÉS MINDEN TŰZ KIÉG - A HONFISZÍVBEN FENMARAD EGY ÉLŐ SZIKRA MÉG. - E SZIKRA FÉNYT AD ÉS HEVET - S ÉG OLTHATATLANUL - OH HONFI, ŐRIZD E TÜZET - S NE FÉLJ, HA VÉSZ BORUL." (34.07g/50mm) T: ~ "Szent György" jelzetlen Ag érem utánveret (18,64g/46mm) T:2- forrasztásnyom "A Magyar Tanácsköztársaság emlékére / " kétoldalas Br érem (79mm) " " egyoldalas Br szocreál érem (89mm) T: ~1970. "BKV Hűségérem ezüst fokozat" ezüstözött fém érem (36mm) T:

17 Kérjük telefonos és írásbeli ajánlatait időben adja le! ~ "Véradásért - Vöröskereszt Véradó Szolgálat / Szeged" Br emlékérem (88mm) T: ~ "Taurus - Kereskedelmi Központ Kiváló Dolgozója" Br plakett (70mm) T: "Láng KISZ 1957" Br plakett (80x36mm) T: "Szolnok Megyei Jubileumi Ipari és Élelmiszergazdasági Kiállítás" egyoldalas Br plakett (102mm) T: "HUNGEXPO / Őszi Budapesti Nemzetközi Vásár" fém részvételi emlékérem és Cu zseton (70mm,31mm) T: "50 év MAHART SK " fém plakett (66x87mm) T: ~1979. "25 éves város Tata" Br emlékplakett. Szign.: MF (93mm) T: " " Br szocreál emlékplakett (102mm) T: "Magyar Távirati Iroda " Br emlékérem tokkal (69mm) T: "MLSZ / FIFA Világbajnokság Spanyolországban" Ag emlékérem eredeti tokban (35g/0.925/35x40mm) T:2 (PP) "Szent István denár / Ungarn in Hamburg" fém emlékérem plasztiktokban T: "Magyarország - Ausztria Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett (103mm) T: "125 éves az Aszfaltútépítő Vállalat " Br emlékplakett (90mm) T: "Magyarország megszabadulása VI. 30." kétoldalas Br plakett (80mm) T: "A magyarok honfoglalásának 1100 éves évfordulója emlékére" 8xklf db-ból álló aranyozott tombak emlékérem szett eredeti dísztokban számozott tanúsítvánnyal. Tartalma: Attila, Attila találkozása Leó pápával, Kik vagyunk, Emese álma, Vérszerződés, Honteremtő hadjáratok, Honfoglalás. (42,5mm) T:PP felületi karc, ujjlenyomatok "A magyarok honfoglalásának 1100 éves évfordulója emlékére" 8xklf db-ból álló jelzett Ag emlékérem szett eredeti dísztokban számozott tanúsítvánnyal. Tartalma: Attila, Attila találkozása Leó pápával, Kik vagyunk, Emese álma, Vérszerződés, Honteremtő hadjáratok, Honfoglalás, A haza építéséért. (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP felületi karc, ujjlenyomatok "50 éves a Vésnök Kft. története" aranyozott fém emlékérem. Szign.: MMI (60mm) T:PP ujjlenyomatos "Gloria Victis " a Magyar Szabadságharcos Szövetség San Francisco-i Csoportjának emlékérem (40mm) T: DN "ÁGK. Szölészeti és Borászati Szakbizottsága" Br emlékplakett (106mm) T: db-os érem és plakett tétel, benne: "65. Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár Budapest 1964", "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest" T: db-os érem tétel: Kiss György (1943-) "Hung Art Expo" Br érem (59mm) + Ligeti Erika (1934-) "Respublica Szentendre / Állami Csúszópénz" Br érem (36mm) + Csíkszentmihályi Róbert (1940-) DN "Qualitas Galéria" Br plakett (50mm) T: db-os vegyes jelvény és érem tétel, benne Ifj. Szlávits László (1959-) DN "Deák Ferenc / Emlékül a Magyar Honvédségtől", Kiss Nagy András (1930-) "Magyar Nemzetért / Erdély", "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete", ökölvívó és céllövő díjérmek T: Modern utánveretek, fantáziaveretek DN "A magyar nemzet pénzérméi - Szent István és az első magyar pénz " Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "A magyar nemzet pénzérméi - Király helyett verdemester ábrázolása " Ag emlékérem (10,51g/0.999/35mm) T:PP DN "A magyar nemzet pénzérméi - A forint rendszer bevezetése " Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0,999/35mm) T:PP DN "1878KB 1Ft Emlék kiadás a II. József altárna befejezésének emlékére" jelzett Ag modern utánveret (12.31g/0.925/29mm) T:PP ujjlenyomatos DN "Osztrák-Magyar Monarchia pénzei utánveretben Dukát" aranyozott Cu-Ni emlékérem tanúsítvánnyal (22mm) T:PP DN "Osztrák-Magyar Monarchia pénzei utánveretben K" aranyozott Cu-Ni emlékérem "COPY" beütéssel, tanúsítvánnyal (38mm) T:PP DN "Euró fantázia - Kis kócsag" Ag emlékérem (20g/0.999/38,5mm) T:PP ujjlenyomat DN "A magyar pénz krónikája - A tizenöt éves háború" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP fo., kis oxidáció DN "A magyar pénz krónikája - Boszorkányok márpedig nincsenek" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "A magyar pénz krónikája - Szent László törvényei" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP felületi karc DN "A magyar pénz krónikája - Mohácsi vész" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP fo., kis felületi karc

18 30615.DN "A magyar pénz krónikája - Merénylet a trónörökös ellen" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP fo., ujjlenyomatos DN "A magyar pénz krónikája - Tanácsköztársaság" Ag emlékérem (20g/0.999/38,61mm) T:PP felületi karc DN "A magyar pénz krónikája - II. András keresztes háborúja" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "A magyar pénz krónikája - Bocskai felkelés" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP apró felületi karc DN "A magyar pénz krónikája - Ónódi országgyűlés" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "A magyar pénz krónikája - I. Világháború" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP kis felületi karc DN "A magyar pénz krónikája - Széchenyi és a reformkor" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP kis feületi karc DN "A magyar pénz krónikája - Dualizmus - Két ország, egy uralkodó" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP felületi karc DN "A magyar pénz krónikája - A rendszerváltás küszöbén" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP fo DN "A magyar pénz krónikája - Millenium éves a magyar államiság" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP felületi karc DN "A magyar pénz krónikája - Az első felelős magyar kormány" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP felületi karc DN "A magyar pénz krónikája október 23." Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP apró felületi karc DN "A magyar pénz krónikája - Életünket és vérünket" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP kis felületi karc DN "A magyar pénz krónikája - Nándorfehérvári csata" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP apró felületi karc DN "A magyar pénz krónikája - Cum Deo pro Patria et Libertate" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP ujjlenyomatos, oxidáció DN "A magyar pénz krónikája - Búcsú a forinttól" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "A magyar pénz krónikája - Szigeti veszedelem" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "A magyar pénz krónikája - Magyar Jakobinus Mozgalom" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP apró felületi karc DN "A magyar pénz krónikája - II. Világháború" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP kis felületi karc DN "A magyar pénz krónikája - Rabok legyünk vagy szabadok" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP fo DN "A magyar pénz krónikája - A kereszténység születése" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP fo.é DN "A magyar pénz krónikája - Sissy és Ferenc József esküvője" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP kis fo DN "A magyar pénz krónikája - Aranybulla" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "A magyar pénz krónikája - Dózsa-féle parasztfelkelés" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "A magyar pénz krónikája - Kiegyezés" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP ujjlenyomat, felületi karc DN "A magyar pénz krónikája - A forint bevezetése" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP apró felületi karc DN "A magyar pénz krónikája - Buda visszafoglalása" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP apró felületi karc DN "A magyar pénz krónikája - Hunyadiak kora" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP felületi karc DN "A magyar pénz krónikája - Az első magyar aranyforint" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP apró felületi karc DN "A magyar pénz krónikája - Tatárjárás" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP fo DN "A magyar pénz krónikája - Egri csillagok" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP felületi karc Magyar és külföldi arany pénzek Ausztria D Au "Ferenc József" utánveret (14g/0.986) T:PP felületi karc Austria Ducat Au "Franz Joseph" restrike in case (14g/0.986) C:PP slightly scratched Krause KM#

19 Rengeteg érdekes tétel az egyéb gyűjtési területek anyagában! Ausztria K Au "Ferenc József" utánveret (33.9g/0.900) T:1- felületi karcos Austria Corona Au "Franz Joseph" restrike (33.9g/0.900) C:AU slightly scratched Krause Franciaország / Modern Köztársaság 1891A 20Fr Au (6.41g/0.900) T:2,2- France / Modern Republic 1891A 20 Francs Au (6.41g/0.900) C:XF,VF Mexikó P Au utánveret (1.63/0.900) T:2- Mexico Pesos Au restrike (1.63/0.900) C:VF Krause KM# Oszmán Birodalom (1327/3) 100K Au "V. Mehmed" Qustantiniyah (7.13g/0.917) T:2 fny. Ottoman Empire (1327/3) 100 Kurush Au "Muhammad V" Qustantiniyah (7.13g/0.917) C:XF earmark Krause KM# Külföldi bankjegyek Argentína c T:III- Argentina Centavos C:VG Amerikai Egyesült Államok 1935A+C 1$ kék pecséttel (2x) T:III USA 1935A+C 1 Dollar with blue seal (2x) C:F Amerikai Egyesült Államok / Katonai kiadás c T:III USA / Military Payment Certificate Cents C:F Amerikai Egyesült Államok $ vörös pecséttel T:III USA Dollars with red seal C:F Amerikai Egyesült Államok / Katonai kiadás c T:III USA / Military Payment Certificate Cents C:F Amerikai Egyesült Államok $ zöld bankcímer és sorszám eltolódva T:III kis szakadás USA Dollars green bank seal and serial numbers are dislocated C:F small tear Amerikai Egyesült Államok $ (3x) kettő sorszámkövető, mindhárom bélyeggel és bélyegzéssel T:I- USA Dollars (3x) two sequential serials, all with stamp and stamping C:AU Amerikai Egyesült Államok 2003A 2$ "B" zöld pecséttel T:I USA 2003A 2 Dollars "B" with green seal C:UNC Amerikai Egyesült Államok 2003A 2$ "F" zöld pecséttel T:I USA 2003A 2 Dollars "F" with green seal C:UNC Amerikai Egyesült Államok 2003A 2$ "G" zöld pecséttel T:I USA 2003A 2 Dollars "G" with green seal C:UNC Amerikai Egyesült Államok $ "D" zöld pecséttel T:I USA Dollars "D" with green seal C:UNC Ausztria/Osztrák-Magyar Bank K T:III,III- Austria/Oesterreichisch-Ungarische Bank Kronen C:F,VG Ausztria K T:III Austria Kronen C:F Ausztria / Szövetséges megszállás gr + 1Sch + 2Sch + 5Sch T:III,III- Austria / Allied occupation Groschen + 1 Schilling + 2 Schilling + 5 Schilling C:F,VG Belgium Fr-20B Fr T:restaurált,III Belgium Francs-20 Belgas Francs C:restored,F Csehszlovákia K T:III- Czechoslovakia Korun C:VG Csehszlovákia K T:III Czechoslovakia Korun C:F Franciaország Fr + DN "Échantillon 10202" bankjegy tervezet T:III France Francs + ND "Échantillon 10202" unissued test banknote C:F Franciaország Fr T:III France Francs C:F Fülöp-szigetek / Bacolod / Negros Occidental Provincial Currency Committee c + Iloilo Currency Committee P T:I-,III Philippines / Bacolod / Negros Occidental Provincial Currency Committee Centavos + Iloilo Curreny Committee Pesos C:AU,F Guyana $ $ T:I Guyana Dollar Dollars C:UNC Hollandia /2G T:III Netherlands /2 Gulden C:F Hollandia G T:III ly. Netherlands Gulden C:F hole Írország Ł (2x) T:III Ireland Pound (2x) C:F Krause 70.c Japán ~1700. "Hansatsu" bankjegy T:III- Japan ~1700. "Hansatsu" banknote C:VG Kanada $ T:III Canada Dollar C:F Kanada (1954) 2$ átalakított haj. Szign.: Beattie-Rasminsky $ Szign.: Lawson-Bouey T:III Canada (1954) 2 Dollars modified hair style. Sign.: Beattie-Rasminsky Dollars Sign.: Lawson-Bouey C:F Kanada (1954) 5$ átalakított haj. Szign.: Bouey-Rasminsky T:II,II- Canada (1954) 5 Dollars modified hair style. Sign.: Bouey-Rasminsky C:XF,VF Mongólia T T:III Mongolia Tugrik C:F Montenegró P T:III foltos Montenegro Perper C:F spotted Német Államok / Szászország M M T:III,III- German States / Saxony Mark Mark C:F,VG

20 30682.Német Birodalom M T:III,III- German Empire Mark C:F,VG Német Birodalom M 7 jegyű sorszámmal T:III,III- German Empire Mark with 7 digit serial C:F,VG Német Birodalom M hétjegyű sorszám és piros pecsét M hétjegyű sorszám és zöld pecsét T:III German Empire Mark with 7 digit serial and red seal Mark with 7 digit serial and green seal C:F Németország / Weimari Köztársaság M (3x) sorszámkövetők T:I,I- Germany / Weimar Republic Mark (3x) sequential serials C:UNC,AU Német Birodalom M "500 Milliárd Márka" felülbélyegzéssel T:III German Empire Mark with "500 Milliard Mark" overprint C:F Németország / Weimari Köztársaság M (2x) + Német 3. Birodalom M (2x) T:II,III Germany / Weimar Republic Mark (2x) + German Third Reich Mark (2x) C:XF,F Németország / Weimari Köztársaság M + 20M + Német 3. Birodalom M M T:III,III- Germany / Weimar Republic Mark + 20 Mark + German Third Reich Mark Mark C:F,VG Német 3. Birodalom M M T:III szakadás German Third Reich Mark Mark C:F tear Német 3. Birodalom M T:II German Third Reich Mark C:XF Német 3. Birodalom M T:III German Third Reich Mark C:F Német 3. Birodalom M T:I,I- German Third Reich Mark C:UNC,AU Német 3. Birodalom M T:III German Third Reich Mark C:F Német 3. Birodalom M (2x) T:III szép papír German Third Reich Mark (2x) C:F fine paper Német 3. Birodalom / Szövetséges megszállás /2M + 1M + 5M mindhárom kilencjegyű sorszámmal és "F" betűvel a sarokban T:III German Third Reich / Allied occupation /2 Mark + 1 Mark + 5 Mark, all three with nine digit serial and with "F" C:F Német 3. Birodalom / Szövetséges megszállás M nyolcjegyű sorszám T:III,III- German Third Reich / Allied occupation Mark eight digit serial C:F,VG Német 3. Birodalom / Szövetséges megszállás M nyolcjegyű sorszám T:III,III- German Third Reich / Allied occupation Mark eight digit serial C:F,VG Német 3. Birodalom (1933.) 50M T:III,III- German Third Reich (1933.) 50 Mark C:F,VG Krause 182b Orosz Birodalom (1912) 500R Szign.: Konshin T:III,III- Russian Empire (1912) 500 Rubles Sign.: Konshin C:F,VG Orosz Birodalom (1898) 1R + (1905) 3R Szign.: Shipov + Szovjetunió Ch + 3Ch T:III,III- Russian Empire (1898) 1 Ruble + (1905) 3 Rubles Sign.: Shipov + Soviet Union Chervonetz + 3 Chervontsa C:F,VG Orosz Birodalom (1898) 1R + (1909) 5R + (1909) 10R Szign.: Shipov T:III Russian Empire (1898) 1 Ruble + (1909) 5 Rubles + (1909) 10 Rubles Sign.: Shipov C:F Orosz Birodalom (1912) 500R Szign.: Shipov T:III Russian Empire (1912) 500 Rubles Sign.: Shipov C:F Orosz Birodalom k + 2k + 5k R + Szocialista Szövetségi Szovjet Köztársaság R felülbélyegzett + Szovjetunió Ch R + 3R + 5R T:III,III-(csak a 3Ch) Russian Empire Kopek + 2 Kopeks + 5 Kopeks Rubles + Russian Socialist Federated Soviet Republic Rubles with overprint + Soviet Union Chervonetz Ruble + 3 Rubles + 5 Rubles C:F,VG(only 3 Chervonetz) Orosz Birodalom k (2x) + 3k + 5k + Szocialista Szövetségi Szovjet Köztársaság R + 15R + 30R T:vegyes Russian Empire Kopeks (2x) + 3 Kopeks + 5 Kopeks + Russian Socialist Federated Soviet Republic Rubles + 15 Rubles + 30 Rubles C:mixed Orosz Polgárháború / Szibéria és Urál / Ideiglenesen Szibériai Igazgatás R + Szovjetunió Ch T:III,III- Russian Civil War / Siberia and Urals / Siberian Provisional Administration Rubles + Soviet Union Chervonetz C:F,VG Orosz Polgárháború / Szibéria és Urál / Ideiglenes Szibériai Igazgatás R + 50R (2xklf) T:III,III- Russian Civil War / Siberia and Urals / Provisional Siberian Administration Rubles + 50 Rubles (2xdiff) C:F,VG Pakisztán R R R R T:I Pakistan Rupee Rupees Rupees Rupees C:UNC Papua Új-Guinea K T:I- Papua New Guinea Kina C:AU Románia L (2x) L felülbélyegzett + Német megszállás b + 50b + 1L mindhárom felülbélyegzett L + Magyarország K román felülbélyegzéssel T:vegyes Romania Leu (2x) Lei + German occupation Bani + 50 Bani + 1 Leu all three with overprint Lei + Hungary Korona with Romanian overprint C:mixed Románia / Német megszállás L román felülbélyegzéssel T:III Romania / German occupation Lei with Romanian overprint C:F

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 244. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 245. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 3-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 248. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 április 13-16. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 237. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 27-30.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 229. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. június 24 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 233. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. augusztus 26 és

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXV. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 4 5 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Kálmán / 1095 1116. Denar Ag (0.42g) T/C:VF ÉH: 34., H: 41. 4800 Ft 5900 Ft II.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 261. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 2-5-ig.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXVI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Arany 1869GYF Dukát Au "Álló Ferenc József / Barokk címer" Gyulafehérvár (3.5g)

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Kisárverés 2010 március 20.

Kisárverés 2010 március 20. Kisárverés 2010 március 20. 1. Anyag 1.1 Magyar pénz krónikája. NATO csatlakozás T1 2 db 3000 Eu csatlakozás 1.2 A forint bevezetése, A három részre szakadt ország T1 2 db 3000 1.3 Konstanzi zsinat, Visegrádi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 230. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 9-15. között.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árverési lista XXX. Műtárgy és Numizmatika Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Mária Terézia / 1763KM Poltura Cu T/C:F Mária Terézia

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 31. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 április 29 - május

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

Kisárverés 2018 december 8.

Kisárverés 2018 december 8. Kisverés 2018 december 8. Megnevezés tartás db kikiáltási 1. 2. 3. 4. 1.1 Német 5 mka 1966, ½ mka 1905 Ag 1, 3 2 1 000 1.2 Német 1 mka 1972, -82, -85, 10 pfennig 1950, -71, -77. 2 6 600 1.3 Olasz 10 centesimi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

Kisárverés 2019 június

Kisárverés 2019 június Kisárverés 2019 június Megnevezés tartás db kik. ár 1. 1 II. Ulászló dénár 1505, 1506 (2x), 1508 (3x) KH. 1-2 6 6 000 ÉH 646 Ag. 2 II. Ulászló dénár 1509, 1511, 1512, 1513, 1514 (2x) KG. 1-2 6 6 000 ÉH

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 30. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 november 12-24 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

2.6. 3.6. 3.9. 225 éves a Magy. Szénbányászat Tatabánya - Eszetergom Csop. Ag, br 42,5 mm 1973. 1-1 2 2 000 Ft 3.11.

2.6. 3.6. 3.9. 225 éves a Magy. Szénbányászat Tatabánya - Eszetergom Csop. Ag, br 42,5 mm 1973. 1-1 2 2 000 Ft 3.11. Kisárverés 2015. Szeptember 19.. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1. 1.1. Kína br 2-2 3 500 Ft 1.2. Mo.T.V. 1866 br; 5 kop 1789, főúri gomb 3-3 3 500 Ft 1.3. 2 fill 1940 br 1-3 36 500 Ft 1.4. Német

Részletesebben

Kisárverés 2011 december 10.

Kisárverés 2011 december 10. Kisárverés 2011 december 10. megnevezés tartás db kikált. ár 1. 1.1 20,10,5 forint 1948 T2-2 3 7000 1.2 2 pengı 1935, 1936 Pázmány sor T2-2 3 7000 1.3 25,20,10 forint 1956 jó forint T2-2 3 9000 1.4 5 pengı

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Kisárverés 2019 február 23

Kisárverés 2019 február 23 Kisárverés 2019 február 23 Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1 1 1 florin 1891. 0.900 Ag 12,25 g 2 1 400 2 5 korona 1907 KB ÉH 1492. 0.900 Ag 24 g 2/3 4 000 3 1 korona 1915 KB ÉH 1495. 0.835 Ag 5 g 2

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

éves a Steyr-i városháza (Bummerlhaus) Ag g 34 mm 1/ Ft Theodor Körner Ag g 34 mm 1/ Ft

éves a Steyr-i városháza (Bummerlhaus) Ag g 34 mm 1/ Ft Theodor Körner Ag g 34 mm 1/ Ft Kisárverés 2018.03.24. Megnevezés tartás darab kikiáltási ár 1. 1.1 Ausztria 50 schilling emlékpénzek (teljes sorozat) 1959 Andreas Hofer Ag 0.900 20 g 34 mm 1/1 1 2 000 Ft 1.2 1963 600 éves Tirol Ag 0.900

Részletesebben

Kisárverés január 26.

Kisárverés január 26. Kisárverés 2019. január 26. Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1. 1 Mária Terézia 1 kr 1762 P, Lot. Fer 1 kr 1762 C, 2-3 6 1 200 1 greschl1761, II. József 1 kr 1790 S, ½ kr 1781 B, S. Br 2 Ferenc 3 kr

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

Kisárverés február 16.

Kisárverés február 16. Kisárverés 2013. február 16. 1. tartás db kikált. ár 1.1. Vegyes európai apró (228) + papír 20 Ft 229 600 2. 2.1 Törökország, 20 kurus 2-3 ph. 2 7 500 2.2. Törökország, II. Mahmud, 2x21/2 piaszter, 2x5

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

48. Numizmatikai gyorsárverés

48. Numizmatikai gyorsárverés 48. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennyolcadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Augusztus 10-11-12-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

Ft Mese-sor levelezőlappal (4) 10 Ft József A. levelezőlappal Ft 1.31.

Ft Mese-sor levelezőlappal (4) 10 Ft József A. levelezőlappal Ft 1.31. Kisárverés 2015. április 11. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1. 1.1 5000 Ft Szt. Erzsébet 2007 1/1 1 6 000 Ft 1.2. 1000 Ft Bánki D. PP, T-Modell PP, Masat-1 PP, Hírmondó Ni 1-1 4 4 600 Ft 1.3.

Részletesebben