numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) 2018 január ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: 2018 január óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők január 22-én 10 órától. Utólagos eladás január ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 315. gyorsárverésre: január 18. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. aukció: Megtekintés: január ig! Tételek átvétele január 22-én 10 órától! 313. aukció elszámolás január 23-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 240 ft / tétel / árverés. A 2. indításnál 120 ft A vásárlói jutalék 22% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Részvények és sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Nagyító, ~10x-es nagyítás, torzításmentes lencse, 32x48mm. Használt, szép állapotban "Sidpa" szálolvasó nagyító, ~6x-os nagyítás, letámasztható, torzításmentes lencse, műbőrtokban, 40x48mm. Használt, szép állapotban Leuchtturm NUMIS album, benne 60 férőhely, használt állapotban Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T27 100db/cs., 112 x 156 mm Plastic Case for Banknotes T27, 100/pack, 112 x 156 mm Használt, fém csatos éremtartó kazetta, négy tálcával, összesen 96 férőhellyel 42,5mm-es érmek számára, a kazetta tetején foltok Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt állapotban db kisméretű, műbőr éremtartó album egyenként 100 férőhellyel. Szép állapotban. Néhány oldal használt ~100db fóliatok (74x61mm), mind szép állapotban ~100db fóliatok (74x61mm), mind szép állapotban ~100db fóliatok (74x61mm), mind szép állapotban ~100db fóliatok (74x61mm), mind szép állapotban Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Első kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus SPECIÁL - változatok, felülbélyegzések, próbák, tervezetek Budapest, Első kiadás, Új állapotban Adamovszky István: Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Az Érem , Budapest Új állapotban Bene Attila: C. Radnitzky. Wiennae - Carl Radnitzky bécsi éremművész élete és alkotásai. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Argumentum Kiadó, Magyar és német nyelvű. Carl Radnitzky érmeinek jegyzékével. Új állapotban. / Attila, Bene: C. Radnitzky. Wiennae - Das leben und die Werke des Wiener Medaillenkünstlers, Carl Radnitzky. Budapest, Hungarian Numismatic Society, Argumentum, Hungarian and German language. Mint condition Bodrogi Péter, Molnár József, Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. A magyar állam rendjelei és kitüntetései a Szent György-rendtől a Nagy Imre-érdemrendig. Bp., 2005, Rubicon. Bontatlan csomagolásban, kiadói kartonált kötés, új állapotban Dr. Hóman Bálint: Magyar Pénztörténet Reprint kiadás, Alföldi Nyomda, Debrecen, Újszerű állapotban Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új állapotú példány! Standard Catalog of World Paper Money 1961-Present. 18th Edition. Krause Publications, Használt, de szép állapotban Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek "Postabank" betétszámlakönyv, néhány oldalon "Baba-Mama ajándékcsomag" felülbélyegzéssel, kitöltetlen ~1940. "Magyar Királyi Postatakarékpénztár - Fizetési utalványra szóló felmondás" kitöltetlen űrlap (2x) T:II Sashalom "Sashalmi Általános Ipartestület" elismervény 30 pengős befizetésről a hadbavonultak hozzátartozóinak segélyezésére "Sashalmi Római Katolikus Egyházközség" elismervény egyházi adó befizetéséről ~1970. "Állami Biztosító - Életbiztosítási kötvény a Gondoskodás biztosításról" kitöltetlen T:I Ausztria / Bécs "Császári és Királyi Első Osztrák Biztosító Társaság Bécsben" biztosító kötvény T:III- lyukak Austria / Vienna "K. K. Priv. Erste Oesterr. Versicherungs-Gesellschaft in Wien" filled insurance policy C:VG holes ~2003. "Sierra Tequila / Heinemann testvérek Kft." 1 Peso-s fantázia reklámbankjegy T:II Részvények és sorsjegyek Losonc "Sorsjegy - A losonczi helvét hitvallású evangelikus Egyház és Iskola javára" 30kr értékben, kézi sorszámmal T:III- szakadás, ly., anyaghiány, szép papír / Hungary / Lucenec "Lottery Ticket for the benefit of the Lucenec Helvetian Creed Church and School" in worth of 30 Kreuzer, with handwritten serial C:VG tear, hole, nice paper Budapest "Országos Magyar Képzőművészeti Társulat" 1Ft értékű sorsjegye, szárazpecséttel és módosított húzási dátummal T:III szép papír / Hungary / Budapest "Országos Magyar Képzőművészeti Társulat (Hungarian National Art Company)" lottery ticket in 1 Forint worth, embossed stamp and modified draw date C:F nice paper

4 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! Budapest / Pest "Pesti Építő-Társaság" ideiglenes részvény 200Ft értékében, szelvényekkel, bélyegzésekkel, szárazpecséttel T:II,II- kis ly Budapest "Budapest Székesfőváros - Kötelezvény" 2400K-ról szelvényekkel (2x) "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön" államadóssági kötvény 1/2 részkötvénye 100P-ről (4x) mind szelvényekkel, szárazpecséttel. Három sorszámkövető, a negyedik egyugrásos sorszámkövető T:II,III Budapest "Belvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" öt részvénye egyben 250P-ről (2x), sorszámkövetők, szárazpecséttel és szelvényekkel T:II "Fél-sorsjegy az Újjáépítési Állami Sorsjátékra" fél sorsjegy AP értékben, "A"T:III Franciaország / Párizs "Chargeurs Réunis" kölcsönkötvény 1000Fr-ről (6x) közte sorszámkövető pár és több közeli sorszám T:III- France / Paris "Chargeurs Réunis" loan bond about 1000 Francs (6x) with sequential serials pair and some close serials C:VG Románia ~ "Casa de Economi si Consemnatiuni" 4%-os kölcsön kötvénye 200L-ről T:III Romania ~ "Casa de Economi si Consemnatiuni" 4% loan bond about 200 Lei C:F Papír és fém szükségpénzek ~ Ft Br "BSZKRT / Budapest Székesfővárosi Közlekedési Rt." bárca + 50Ft Br "BSZKRT / Budapest Székesfővárosi Közlekedési Rt." bárca + ~1950. "FAÜ" 20Ft Fővárosi Autóbusz Üzem bárcája T:2 50Ft egyik oldalán részben lakkozott(?) Amerikai Egyesült Államok $ sárgaréz "Yellowstone Nemzeti Park" T:2,2- USA Dollar Brass "Yellowstone National Park" C:XF,VF db-os vegyes bárca és zseton tétel T:2, db-os vegyes külföldi réz zseton tétel, főleg játékpénzek T:2,2-,3 10pcs of various copper jetons, mostly gaming tokens C:XF,VF,F db-os vegyes külföldi réz zseton tétel, főleg játékpénzek T:2,2-,3 9pcs of various copper jetons, mostly gaming tokens C:XF,VF,F db-os vegyes osztrák, német és horvát szükségpénz T:II-III- 4pcs of various Austrian, German and Croatian necessity note C:XF-VG Magyar bankjegyek Ft "Kossuth Bankó" T:III Ft "Kossuth bankó" fordított hátlapi alapnyomat T:III Adamo G111h Ft/1G T:III-,IV Hungary Forint / 1 Gulden C:VG,G Adamo G db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III,III-,IV K "C" sorszámjel T:II,II- Adamo K K "C" sorszámjel T:III db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III,III K "3028" sima hátlappal, eltérő méretű és színű sorozat- illetve sorszámmal + 9db vegyes orosz bankjegy ~ közötti időszakból T:III K "MÁS TÖRVÉNYES..." T:III- Adamo K8/ K "MÁS TÖRVÉNYES..." augusztus 9. 20K K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással T:III-,IV K "Orell Füssli Zürich" piros sorozat- és sorszám T:III- ly. Adamo K K nyomdahely jelölés nélkül T:III,III- fo. Adamo K42/ P (4x) T:III P (30x) T:III,III P (30x) T:III,III P (9x) sorszámkövetők T:I,I P (4x) sorszámkövetők, csillagos sorozatszám T:I,I P (30x) T:III,III P nyomdai papírránccal T:I- fo P nyomdai papírránccal T:I,I P T:II sarokhajtás P nyomdai papírránccal T:II kis anyaghiány P "*B 305" csillagos sorozatszámmal T:I- Adamo P9A P (3x) sorszámkövetők T:I P (30x) T:III,III P T:I P-100P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (23x) T:III,III-,IV P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III

5 P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:I P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (3x) sorszámkövetők T:I Adamo P P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (2x) sorszámkövetők T:I- Adamo P P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III-,IV Adamo P P (4x) T:III,III P (30x) T:III,III P T:I- kis sarokhajlások P (30x) T:III,III P (30x) legtöbb piros "MNB" bélyeggel T:III,III P (30x) legtöbb "MNB" bélyeggel T:III,III P T:I- kis sarokhajlások P (29x) T:III,III P (30x) T:III,III P "Forradalmi Pénzkiállítás Pécsett III " felülbélyegzéssel T:II Adamo FO27.8.var P T:I- fo P (30x) T:III,III P (30x) T:III,III MP (29x) T:III,III P T:I- jobb felső sarokban apró anyaghiány MP "Szovjet-Lenin Pénzek kiállítása Pécsett XI Nagy Lajos Gimnáziumban" fekete felülbélyegzéssel T:III szép papír Adamo FO MP T:I MP "Gyűjtők Emlék Kiállítása Pécsett, XI " piros felülbélyegzéssel és bankjegyről kivágott Kossuth portréval T:II Adamo FO var MP T:I BP T:I- sarokhajlások BP T:I- sarokhajlás, ragasztónyom BP T:II Adamo P BP T:I- fo AP vízjeles papíron, sorszám nélkül T:I AP sorozat- és sorszám nélküli T:I AP vízjeles papíron, sorozat és sorszám nélkül T:I AP fordított címer, "amelyeknek" T:III szép papír AP fehér papír T:III szép papír Adamo P AP fehér papír T:I,I- Adamo P AP sorozat- és sorszám nélkül, hátlapi szövegben több ékezethiány, felfelé tolódott nyomat T:I- bal oldalt törés nélküli hajlás AP sorozat- és sorszám nélkül T:II db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes Adópengő tétel T:III,III db-os adópengő tétel, mind klf, azaz az egyes névértékek sorozat és sorszámmal illetve nélkülük T:III db-os vegyes adópengő bankjegy tétel T:II,III db-os adópengő tétel, mind klf, azaz az egyes névértékek sorozat és sorszámmal illetve nélkülük T:III db-os vegyes magyar bankjegy tétel T:III db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:III,III Vegyes: 11db-os nagyrészt korona bankjegy tétel, közte kevés pengő T:III,III Ft T:II-,III Hungary Forint C:VF,F Adamo F Ft T:III Hungary Forint C:F Adamo F Ft T:III- Adamo F Ft kis nyomdai papírránccal T:I Adamo F Ft T:III szép papír

6 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! Ft Ft Ft (3x) T:I,I Ft T:II Ft "MINTA" bélyegzéssel és perforációval, "C " sorszámmal T:I Adamo F15Ma Ft T:I,I- Adamo F Ft "MINTA" felülnyomással és perforációval "D " sorszámmal T:I Adamo F20Ma Ft "E " sorozat és sorszámmal, piros "MINTA" felülnyomással és perforációval T:I Adamo F40Ma Ft (3x) sorszámkövetőek T:III szép papír Ft "A " sorozat és sorszámmal illetve piros "MINTA" felülnyomással és perforációval T:I Adamo F8Ma Ft "C " sorozat és sorszámmal illetve piros "MINTA" felülnyomással és perforációval, nyomdai festékfoltokkal T:I Adamo F16Ma Ft Ft (4x) T:I,I Ft Ft Ft Ft T:I Ft (2x) sorszámkövetők T:II Adamo F Ft T:II bal alsó saroknál hajlás Ft (3x) sorszámkövetők T:I Ft "MINTA" perforációval és felülnyomással "B " sorozatszámmal T:I Adamo F36Ma Ft Ft "D" T:III Ft (2x) sorszámkövetők T:II törés nélküli hajtás Adamo F Ft piros "MINTA" felülnyomással és perforációval, "K " sorszámmal T:I Adamo F51M Ft (5xklf) T:III Ft "MINTA" alacsony "EA " sorszámmal T:I Adamo F54M Ft "FB" (2x) sorszámkövetők T:II Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "Kálmán" (0,53g) T:1- / Hungary Denar Ag "Coloman" (0,53g) C:AU Huszár: 37., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,34g) T:1- / Hungary Denar Ag "Stephen II" (0,34g) C:AU Huszár: 76., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,22g) T:1- / Hungary Denar Ag "Géza II" (0,22g) C:AU Huszár: 152., Unger I.: Denar Ag "III. Béla" (0,27g) T:2- Hungary Denar Ag "Bela III" (0,27g) C:VF Huszár: 69., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (2,54g) T:3 Hungary Copper Coin Cu "Béla III" (2,54g) C:F Huszár: 72., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (1,22g) T:2- Huszár 73., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,25g) T:2 Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,25g) C:XF Huszár: 192., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,79g) T:2 Hungary Denar Ag "Béla IV" (0,79g) C:XF Huszár: 320., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,53g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Bela IV" (0,53g) C:XF,VF Huszár: 313., Unger I.: B-? Denár Ag "Károly Róbert" (0,73g) T:2-,3 Hungary 1338B-? Denar Ag "Charles I" (0,73g) C:VF,F Huszár: 495., Unger I.: Denár Ag "Mária" (0,42g) T:2- Huszár: 569., Unger I.: Denár Ag "I. Mátyás" (0,3g) T:2-,3 Hungary Denar Ag "Matthias I" (0,3g) C:VF,F Huszár: 719., Unger I.: 565.d K-P Denár Ag "I. Mátyás" (0,66g) T:2 Hungary 1489K-P Denar Ag "Matthias I" (0,66g) C:XF Huszár: 722., Unger I.: 567.e Denár Ag "II. Ulászló" (0,55g) T:2,2- Huszár: 803. Unger I.: 638.d K-h Denár Ag "II. Ulászló" (0,63g) T1-,2 patina Hungary K-H Denár Ag "Wladislaus II" (0,63g) C:AU,XF patina Huszár: 809., Unger I.: 644.a K-H Denár Ag "II. Ulászló" (0,48g) T:1-,2 Huszár: 809., Unger I.: 644.b K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,48g) T:2- ki. Hungary 1509K-G Denar Ag "Wladislaus II" (0,48g) C:VF cracked Huszár: 811. Unger I.: 646.c L-K Denár Ag "II. Lajos" (0,6g) T:2- Hungary 1524L-K Denar Ag "Louis II" (0,6g) C:VF Huszár: 846., Unger I.: 675.e

7 K-B Denár Ag "II. Lajos" (0,6g) T:2 patina Huszár: 841., Unger I.: 673.o K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,5g) T:2 Hungary 1530K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,5g) C:XF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,5g) T:2- patina Huszár: 935., Unger II.: 745.a KB Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,38g) T:2- Huszár: 936., Unger II.: 748.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,46g) T:2- ki. Huszár: 992.,Unger II.: 766.a ?K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,47g) T:2- Hungary 1613?K-B Denar Ag "Matthias II" (0,47g) C:VF Huszár: 1140., Unger II.: Erdélyi Fejedelemség 1626N-B Széles Garas Ag "Bethlen Gábor" Nagybánya (2,24g) T:2,2- Principality of Transylvania 1626N-B Groschen Ag "Gabriel Bethlen" Baia Mare (2,24g) C:XF,VF Unger (Erdély).: 261.a K-B Denár Ag "I. Lipót" (0,47g) T:2,2- Hungary 1694K-B Denar Ag "Leopold I" (0,47g) C:XF,VF Huszár: 1509., Unger II.: K-B 3kr Ag "I. Lipót" (1,53g) T:2- patina Hungary 1694K-B 3 Kreuzer Ag "Leopold I" (1,53g) C:VF patina Huszár: 1466., Unger II.: 1085.a KB Duarius (0,5g) KB Duarius "I. Lipót" (0,53g) T:2-, K-B 20kr Ag "Mária Terézia" Körmöcbánya (6,4g) T:2 Hungary 1763K-B 20 Kreuzer Ag "Maria Theresia" Kremnitz (6,4g) C:XF Huszár: 1699., Unger III.: 1240.a /2 Denár Cu "Mária Terézia" (2,82g) T:2 ph B 20kr Ag "II. József" (6,4g) T:2- Hungary 1781B 20 Kreuzer Ag "Joseph II" (6,4g) C:VF Huszár: 1877., Unger III.: B 20kr Ag "II. József" (6,43g) T:2- patina Hungary 1785B 20 Kreuzer Ag "Joseph II" (6,43g) C:VF patina Huszár: 1880., Unger III.: 1329.a E 20kr Ag "I. Ferenc" (6,62g) T:2- Hungary 1814E 20 Kreuzer Ag "Franz I" (6,62g) C:VF Huszár: 1974., Unger III.: 1378.b G 1kr Cu "I. Ferenc" T:2- karc Huszár: 2060., Unger III.: 1406.c B 20kr Ag "V. Ferdinánd" magyar verdejel, de osztrák címer! (6,67g) T: B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 Huszár: 2081., Unger III.: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 Huszár 2081., Unger III.: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 Unger III.: kr Cu T:1- Adamo B B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:1- juszt. Adamo B KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:1- Adamo B NB 3kr Cu T:2,2- Adamo B NB 6kr Ag T:2 Adamo B B 1kr Cu B 2kr Cu G 3kr Cu T:2,2- patina,ph B 20kr Ag "Ferenc József" T:1- kis ph. Adamo M B 20kr Ag "Ferenc József" T:1- Adamo M B 1kr Cu B 1kr Cu B 1kr Cu B 1kr Cu T:2,2- patina Adamo M B 1Fl Ag "Ferenc József" T:2- Adamo M B 1/4Fl Ag "Ferenc József" T:1- kis k. Adamo M KB 4kr Cu T:3 Adamo M KB 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T: KB 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" f Al T:2-3 ph GYF 10kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" KB 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T:3 ly. Adamo M10.1; M KB 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T:2,2- k. Adamo M GYF 20kr Ag "Váltó Pénz" T:2-,3 Adamo M KB 1Ft Ag "Középcímer" T:3 ph. Adamo M KB 10Kr Ag "Ferenc József" T:2-,3 ph. Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:1-,2 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:1- Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" T:1- ph. Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" T:2 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" T:2,2- Adamo M KB-1896KB 1K Ag "Ferenc József" (3xklf) T:2- Adamo K KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:3,2 Adamo K5,K

8 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! KB-1907KB 1f-20K (7xklf) fém minipénz sor T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" T:1,1- Adamo K KB-1914KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2-,1- Adamo K5,K KB 1K Ag "Millenium" eredeti bordó "Milleniumi Koronaérem " díszdobozban T:1,1- Hungary 1896KB 1 Korona "Millenium" in original, wine-red case C:UNC,AU Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:2,2- patina Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:1-,2 Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2,2- Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:1- apró ph. Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József koronázásának 40. évfordulója" T:2 Adamo K KB 2f Br aranyozva T:1- Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2,2- Adamo K KB-1914KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1,1- Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:1-,2 Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:1-,2 kis ph. Adamo K KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1-,2 patina Adamo K KB-1916KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1,1- Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" Körmöcbánya T:2 apró ü. Hungary 1914KB 2 Korona Ag "Franz Joseph" C:XF tiny ding Adamo K6, Krause KM# P Ag (2x) T:2-, P Ag (5xklf) Teljes sor! T:1-,2 Adamo P P Ag (5xklf) T:2-3 patina f Br T:2,2- Hungary Fillér Br C:XF,VF Adamo P P Ag "Madonna" T:3 patina Adamo P P Ag (5x) T: P Ag "Horthy jobbra" (10x) T:2-,3 patina, karc Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 patina, ph. karc Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2 Adamo P P Ag "Pázmány" + 2P Ag "Rákóczi" P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 Adamo P7.1, P7.2, P P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 kis ph Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 patina Adamo P P Ag P Ag T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:2 fo. Adamo P P Ag "Szent István" T:1,1- Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 ph. Adamo P f Cu-Ni T:1- Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1- Adamo P P Al (4xklf) teljes sor T:1-, P-5P Al (22x) T:2, P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója" T:1, P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója" P Al "Parlament" T:1, f Ag utánveret, a "Mesterdarabok ezüstből 1946" kiadás T:PP f tombak (4xklf) Teljes sor! T:1-,2 Adamo F f Cu-Al (4xklf) Teljes sor! T:1- Adamo F Ft Al Ft Al Ft Al mindhárom "Kossuth-címeres" T:1,1- Adamo F Ft Al Ft Al T:1,1- Adamo F Ft Ag "Kossuth" (5x) T:2,2- patina

9 Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- erős patina, kis ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina, ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina, ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina f Al T:1- Adamo F f Al rozettával, Artex-veret T:1- Adamo F Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" - "Szabadságharc sor" T:2 patina Adamo EM1, EM2, EM Ft Ag "Széchenyi" T:1- Adamo EM Ft Al "Rákosi-címer" (3xklf) T:1,1- Adamo F f Al próbaveret T:1- Hungary Fillér Al trial strike C:AU Adamo F f Al f Al f Al T:1,1- Adamo F Ft Al Ft Al T:1,1-,2 Adamo F f Al T:1,1- Hungary Fillér Al C:UNC,AU Adamo F Ft alpakka Ft alpakka "Kossuth" T:1,1- Adamo F Ft Ag "Semmelweis" T:1-,2 Adamo EM Ft Ag + 100Ft Ag "Felszabadulás" pár, eredeti MNB plasztiktokban (piros) T:BU ragasztás a tokon f Al f Al T:1 Adamo F Ft Ag + 100Ft Ag "Szent István" pár, kék plasztiktokban T:BU ragasztás a tokon Adamo EM38, EM Ft Ag "Szent István" T:BU Adamo EM Ft Ag "Budapest" T:BU Adamo EM Ft Ag + 100Ft Ag "MNB" pár, eredeti, plombált, sérült MNB plasztiktokban T:BU ragasztás a tokon, patina Adamo EM44, EM Ft Ag "Felszabadulás" eredeti, plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Felszabadulás" plasztik tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "II. Rákóczi Ferenc" eredeti, sérült, plombált, MNB plasztiktokban T:BU ragasztás a tokon Adamo EM Ft Ag (3xklf) "Festők I. / Derkovits, Szinyei, Munkácsy" sor, dísztokban T:BU patina Adamo EM49, EM50, EM Ft Ag "Első magyar aranyforint" plombált MNB plasztik tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Bethlen Gábor" eredeti MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft "Szovjet-magyar közös űrrepülés" eredeti, plombált MNB plasztiktokban Ft alpakka "FAO - Fa, búza, hal" Ft alpakka "Fáy András" T:PP,BU Ft "Szovjet-magyar közös űrrepülés" eredeti, plombált MNB plasztiktokban Ft Ni "FAO I. - Világélelmezési nap" eredeti tokban, tanúsítvánnyal Ft alpakka "Fáy András" T:BU Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft Cu-Ni "FAO" Ft "FAO" Ft alpakka "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Ft "Toldi" T:BU,PP f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Cu-Ni + 5L Cu-Ni "Bulgária 1300 éves" magyar-bolgár közös kiadás, eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:1(PP) Ft Ni "FAO I. - Világélelmezési nap" eredeti tokban, tanúsítvánnyal Ft Cu-Ni "Labdarúgó Világbajnokság 1982" eredeti MNB tokban tanúsítvánnyal Ft alpakka "Simon Bolivár" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Bartók Béla" MNB tokban T:BU Adamo EM

10 Nézzen körül webshopunkban is! Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság 1982" T: Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság 1982" (2xklf) T:BU f Al + 5Ft Ni + 10Ft Ni "FAO" sor, eredeti tokban tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM69, EM70, EM Ft alpakka "Széchenyi István" Ft alpakka "Czóbel Béla" Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor", mindegyik eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU,1(PP) Adamo EM74; EM75; EM Ft alpakka "Czóbel Béla" (2xklf) T:PP,BU Ft Ag "Nők évtizede" T:BU Adamo EM Ft Ag "Nyári Olimpiai Játékok - Los Angeles" T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni-Zn "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" (2xklf) Ft alpakka "Labdarúgó Világbajnokság - Kézfogás" T:1-, Ft Ag "Természetvédelem - Mocsári teknős" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Stadion" T:PP patina Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Mexikó 1986" T:PP felületi karc Adamo EM Ft Ag "Nyári olimpia - Barcelona" T:PP ujjlenyomat, fo. Adamo EM Ft Cu-Ni "MAGYAR KÖZTRÁSASÁG" körirattal, de Kádár címerrel, kiadatlan forgalmi sorból T:1- Adamo FE Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (3x) T:2 kis patina Ft Ag "Veszélyeztetett állatvilág - Gólya" T:PP Adamo EM Ft Ag "Integráció Az Európai Közösségbe" T:BU Adamo EM Ft Ag "Expo 96 Budapest" T:1(PP) patina Adamo EM Ft Ag "Expo 96 Budapest" T:1- Adamo EM f-200Ft (11xklf) forgalmi sor dísztokban, közte Ft Ag "Deák" T:PP Adamo FO Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Régi dunai hajók III - Hableány" T:BU fo. Adamo EM ~ f Al (1000x) 20db bontatlan rolni eredeti, bontatlan, "Magyar Nemzeti Bank" által lezárt dobozban, "Komárom-Esztergom megyei Igazgatóság", valamint "1996 jul 24" felülbélygzéssel, tehát feltehetően 1996-os kiadású fillérek T:1 / Hungary ~ Fillér Al (1000x) 20pcs of wrappers in original, unopened box sealed by the "Hungarian National Bank", with "Directorate of Komárom-Esztergom County" and "1996 jul 24" overprint, so probably full with unopened wrappers with Fillér coins C:UNC Adamo F ~ f Al (1000x) 20db bontatlan rolni eredeti, bontatlan, "Magyar Nemzeti Bank" által lezárt dobozban, "Komárom-Esztergom megyei Igazgatóság", valamint "1996 jul 24" felülbélygzéssel, tehát feltehetően 1996-os kiadású fillérek T:1 / Hungary ~ Fillér Al (1000x) 20pcs of wrappers in original, unopened box sealed by the "Hungarian National Bank", with "Directorate of Komárom-Esztergom County" and "1996 jul 24" overprint, so probably full with unopened wrappers with Fillér coins C:UNC Adamo F Ft Ag "Labdarúgó VB" T:PP Adamo EM Ft Ag "Budapest 125 éves" T:PP fo. Adamo EM Ft Ag "Hortobágyi Nemzeti Park" T:BU Adamo EM Ft "Deák Ferenc" elsőnapi veret számozott emléklapon T: Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor szettben Ft "Magyarország az EU tagja" Ft-100Ft (8xklf) "Római Szerződés" forgalmi sor, benne 50Ft "50 éves a Római Szerződés" T:PP Adamo FO38.1,FO Ft Ag "Bartók Béla" T:PP fo. Adamo EM Ft Ag "Debreceni Református Nagytemplom" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Teller Ede" T:PP Adamo EM

11 Ft Cu-Ni "Telefonhírmondó - Puskás Tivadar" T:BU Adamo EM Ft Ag "Pekingi olimpia" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Tokaji Történelmi Borvidék" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Tokaji Történelmi Borvidék" T:BU Adamo EM Ft Ag "Tokaji Történelmi Borvidék" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Radnóti Miklós" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Radnóti Miklós" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni "Bánki Donát, a Bánki-féle vízturbina feltalálója" T:BU Adamo EM Ft Ag "Dohány utcai zsinagóga" T:PP Adamo EM Ft Ag "Dohány utcai zsinagóga" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Dohány utcai zsinagóga" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Világörökség helyszínek: Budapest" T:PP Adamo EM Ft Ag "Kazinczy Ferenc" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Kazinczy Ferenc" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Kazinczy Ferenc" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Kálvin János" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Kosztolányi Dezső" T:PP Adamo EM Ft Ag "Úszó EB" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni "Bíró László József, a golyóstoll szabadalmaztatója" T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni "Bíró László József, a golyóstoll szabadalmaztatója" T:BU Adamo EM Ft Ag "Az Európai Unió Tanácsának magyar elnöksége" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Az Európai Unió Tanácsának magyar elnöksége" T:PP Ft "MASAT-1, az első magyar műhold" (2xklf) T:PP,BU Ft Ag "Fáy András" T:PP Ft Ag "Bárány Róbert 100 éve nyerte el a Nobel-díjat" T:PP Ft Ag "Egressy Béni" T:PP Ft Ag "Spányi Béla" T:PP Ft Ag "Lechner Ödön" T:PP Ft Ag "Ybl Miklós" T:PP Ft Ag "Zsigmondy Richárd" T:PP ujjlenyomat Ft Ag "Csók István" T:PP Ft Ag "Duna-Ipoly Nemzeti Park / Havasi cincér" T:PP Ft Ag "500 éve született Tinódi Sebestyén" T:PP Ft Ag "Kőszegi vár / Jurisics Miklós" T:PP Ft Ag "125 éve született Széchenyi István" lezárt kapszulában T:PP Ft Ag "Szigetvári vár / Zrínyi Miklós" T:PP Ft Ag "Hetvenéves a forint" T:PP Ft Ag "Magyar Olimpiai Csapat - Rio 2016" T:PP Ft Ag "Az Alaptörvény 5. évfordulójára" T:PP Ft Ag "Lajtha László" T:PP Ft Ag "Bükki Nemzeti Park" T:PP Ft Ag "Arany János" T:PP Ft Ag "Kossuth Zsuzsanna" T:PP db-os vegyes magyar és külföldi érme tétel, közte főleg magyar rézpénzek és 1db ezüst, 1845B 20kr Ag "V. Ferdinánd" füllel; 1882KB 5/10kr Cu; Olasz Államok / Lombardia-Velence 1852V 3c Cu T: Vegyes: 1859B 1kr Cu B 1kr Cu + Ausztria 1851A 1kr Cu K Ag "Ferenc József" T:2-3 Mixed: Hungary 1859B 1 Kreuzer Cu B 1 Kreuzer Cu + Austria 1851A 1 Kreuzer Cu Corona Ag "Franz Joseph" C:XF-F db-os vegyes magyar és külföldi ezüstpénz tétel, közte főleg magyar denárok T:2-,3 ki., rep DN 1Ft mini pénz "Kádár címer", füllel, medállá alakítva (12,5mm) T: Vegyes magyar fémpénz tétel 238g-os súlyban, főleg a pengő és forint időszakból T:vegyes Magyar emlékveretek, plakettek Bajnok Béla (1937-) / Szabó Géza (1939-) "Magyar Köztársaság kikiáltása emlékére / Republica Hungariae" Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-) "Szent László, szabolcsi zsinat" / "Szabolcsi Földvár" Br emlékérem (42,5mm) "Magyar Hidrológiai Társaság Pro Aqua / Jubileumi Közgyűlés - Szeged" Br emlékérem (42,5mm) + Rajki László (1939-) "Móricz Zsigmond Kör Szentendre" 11 Br emlékérem (42,5mm) T:1-,

12 Nézzen körül webshopunkban is! Berán Lajos ( ) "Országos Testnevelési Tanács" ezüstözött Br érem, fémjel a peremen (60mm) T:2 ph Bognár György (1944- ) "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk" 7xklf emlékérem tétel T:2 patina Bognár György (1944-) "MÉE - Államalapító királyunk halálának emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" jelzett Ag emlékérem (35,8g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) Bognár György (1944-) "125 éve született Gárdonyi Géza / Eger MÉE" Ag emlékérem (35,62g/0.800/42,5mm) T:1-(PP) Bognár György (1944-) "125 éve született Gárdonyi Géza / Eger MÉE" Br emlékérem + Kelemen Kristóf ( ) "Bessenyei György / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete XVII. Vándorgyűlése - Nyíregyháza" Br emlékérem + Kelemen Kristóf ( ) "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" Br emlékérem T:1-,2 Adamo EG5, NH7, BP Bognár György (1944-) / Dr. Balogh Imre (1930-) "Baksay Sándor / Kunszentmiklósi Gimnázium" Ag emlékérem (35,55g/0.835/42mm) T:1-(PP) Bognár György (1944-) "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" aranyozott fém és Br emlékérem pár (42,5mm) T:1(PP), Bozó Gyula ( ) Mindszenty bíboros emlékére Br emlékérem "JOSEPHUS CARD.MINDSZENTY PRINCEPS PRIMAS / SZABAD HAZÁD VÉGSŐ NYUGHELYEDRE VÁR" (42,5mm) T: Fritz Mihály (1947-) "MÉE - Pesti árvíz / Wesselényi Miklós" Ag emlékérem (35,56g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) Fritz Mihály (1947- ) "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete Államalapítónk halálának emlékére" Ag emlékérem (35,64g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) Adamo SF Fritz Mihály (1947-) / Anton Tischler metszetével "MÉE - Dugonics András / 200 éves az első magyar regény - Etelka" Br emlékérem + Fritz Mihály (1947-) "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" Br emlékérem + Rajki László (1939-) "MÉE Orosháza / Eötvös József" Br emlékérem T:1-,2 Adamo SG20, SF10, OH Gáti Gábor (1937-) "MÉE XIX. Vándorgyűlés Sátoraljaújhely / Kazinczy Ferenc" jelzett Ag emlékérem (35g/0.835/42,5mm) T:1-,2(PP) Fritz Mihály (1947-) "MÉE Székesfehérvár - Szapolyai János és I. Ferdinánd" Br emlékérem (42,5mm) "MÉE Székesfehérvár - Aba Sámuel és Péter" Br emlékérem (42,5mm) "MÉE Székesfehérvár - I. Ulászló és V. László" Br emlékérem (42,5mm) + Nagy István János (1938-) "MÉE / Gróf Teleki Pál" Br emlékérem (42,5mm) "100 éves a Kanizsai Városi Kórház" T: Fritz Mihály (1947-) "MÉE Budapest - A honfoglalás emlékére" Br emlékérem (42,5mm) + "MÉE 26. Vándorgyűlése - Szeged Ópusztaszer Kecskemét" Br emlékérem (42,5mm), a pár együtt dísztokban T: Fritz Mihály (1947-) "MÉE Budapest - A honfoglalás napja " Br emlékérem + Képíró Zoltán ( ) "MÉE-Keszthely / Dunántúli Éremgyűjtők V. Keszthelyi Találkozója" ezüstpatinázott Br emlékérem + Simon Ferenc "A török uralom véget ért / A szolnoki vár 300 éve szabad" Br emlékérem T:1-,2 Adamo BP45, KE15, SK Fritz Mihály (1947-) "MÉE Szeged / Erzsébet Királyné halálának 100. évfordulója" Br emlékérem + Képíró Zoltán ( ) MÉE Budapest "Kaposvár Centenáriuma" Br emlékérem + Nagy Lajos "Kölcsey Ferenc / Szatmárcseke " Br emlékérem T:1(PP),1- Adamo SG34a, KV1, NH Kalmár Márton "Balázs Béla Író, filmesztéta - MÉE Szegedi Szervezete" Br emlékérem + Képíró Zoltán "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete X. vándorgyűlése" Br emlékérem + Fritz Mihály "József Attila / Magyar Éremgyűjtők Csongrád Megyei Szervezete 1980" Br emlékérem T:1-,2 Adamo SG11, KE19, SG Kelemen Kristóf ( ) "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Ag emlékérem (34,5g/0.640/42,5mm) T:1, Kelemen Kristóf (1922-) "MÉE Budapest / Pázmány Péter - Eötvös Lóránd" Ag emlékérem (~34,4g/0.640/42,5mm) T: Kelemen Kristóf ( ) "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" Ag emlékérem, sérült és ragasztott, plombált ÁPV tokban (36g/0.640/42,5mm) T:1-(PP) Képíró Zoltán ( ) "150 éves a Magyar Tudományos Akadémia" Ag emlékérem (30,48g/42mm) T:1-(PP) Képíró Zoltán ( ) "150 éves a Magyar Tudományos Akadémia" Ag emlékérem (30,51g/42mm) T:1-(PP) Képíró Zoltán ( ) "MÉE VIII. Vándorgyűlése - Eger / Dobó István" Br emlékérem (42mm) + Lantos Györgyi (1953-) "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" Br emlékérem (42mm) T:1, Kisfaludi Stróbl Zsigmond ( ) "Grósz Emil" egyoldalas Br plakett "AEMILIO DE GRÓSZ XXV ANNOS PROFESSORI DISCIPULI ET AMICI MCMXXV" (80mm) T: Kiss Sándor ( ) "Magyar Éremgyűjtők Szombathelyi Csoportja - Jurusich Miklós / Kőszeg" Br emlékérem + Lantos Györgyi (1953-) "MÉE-MNT XVIII. Vándorgyűlés / Türr István" Br emlékérem + Szabolcs Péter (1942-) "MÉE Zala megye / Kisfaludi Strobl Zsigmond" Br emlékérem T:2,2- T:1-,2 Adamo SH2, 12 BA3, ZE

13 30415.Lantos Györgyi (1953-) "MÉE-MNT XVIII. Vándorgyűlés / Türr István" peremén jelzett Ag emlékérem (35,4g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) Adamo BA Lantos Györgyi (1953-) "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" Br emlékérem + Fritz Mihály (1947-) "Kossuth Lajos halálának centenáriuma / MÉE-Szeged" Br emlékérem + Képíró Zoltán ( ) MÉE "25 éves Keszthely város" ezüstpatinázott Br emlékérem T:1-,2 Adamo PP3, SG27, KE Lebó Ferenc (1960-) "50 éves az MKB / A legnagyobb magyar - Széchenyi István" Ag emlékérem eredeti tokban (31,04g/0.999/42,5mm) T:PP Madarassy Walter ( ) ~1931. "Lillafüred" Br plakett, hátoldalon "Lillafüred téli sporthét 1931" gravírozással (49x75mm) T:1-, Madarassy Walter ( ) "SANCTVS STEPHANVS HVNGARIAE PROTOREX ET APOSTOLVS / István királynak szíve gazdagságát - Budapest 1993." ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:2,2- patina Madarassy Walter ( ) DN "Budapest Sport Egyesület Fotószakosztálya" bronzozott fém emlékérem (66mm) T:2, Rácz Edit (1936-) "Vezess Baleset Nélkül Mozgalom" Br emlékplakett, eredeti "FKBT" dísztokban (94mm) T: Rajki László (1939-) "Krúdy Gyula / Irodalmi Kör MÉE 1988" Ag emlékérem (35,92g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) Adamo BP Rékassy Levente (1943-) / Vadász György ( ) "450 éves a Pápai Református Kollégium" jelzett Ag emlékérem plombált tokban (0.640/42mm) T:BU Rónay Attila (1971-) "Puskás Ferenc " patinázott Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (15,5g/0.999/42,5mm) T: Zsákodi Csiszér János ( ) "Magyar Anyák Nemzeti Ünnepe" Br emlékérem füllel (40mm) T: Suba László (1941- ) DN "Kosztolányi Dezső " kerámia plakett (105mm) + DN "Wass Albert " kerámia plakett (104mm) T: Sződy Szilárd ( ) "Főiskolai Bajnokságok Budapest 1930 / Bajnoki Érem" Br díjérem, gravírozva "4x100 STF II. 1930/1931" (42mm) T:2- ph., fülhiány Telcs Ede ( ) "Alpár Ignác építész - Kornfeld Zsigmond elnök / A Budapesti Árués Értéktőzsde építésének emlékére " Br plakett (100x67,5mm) T:2 Hungary "To commemorate the building of the Budapest Merchandise and Stock Market" Br commemorative plaque. Sign.: Ede Telcs (100x67,5mm) C:XF HP Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1867A "Erzsébet koronázása Budán" Ag zseton. "ERZSÉBET AVSZTRIAI CSÁSZÁRNÉ / BOLDOGÍTÓ CSILLAGZAT ÖRÖMÁRJAI KÖZT - MAGYAR KIRÁLYNÉVÁ KORONÁZTATOTT BVDÁN MDCCCLXVII" (5,44g/23mm) T:1- kis ph. Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1867A "Coronation of Elizabeth in Buda" Ag jeton (5,44g/23mm) C:AU small edge error Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1867A "Ferenc József koronázása Budán" Ag zseton. "I FERENCZ JÓSEF I K AVSZTRIAI CSÁSZÁR / BIZALMAM AZ ŐSI ERÉNYBEN - MAGYAR KIRÁLYÁ KORONÁZTATOTT BVDÁN MDCCCLXVII" (3,25g/20mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1867A "Coronation of Franz Joseph in Buda" Ag jeton (3,25g/20mm) C:AU "Szombathelyi Ünnepi Hét IX " aranyozott fém emlékérem "HAWEL BP" gyártói jelzéssel (51mm) T:2- kopás, ü., oxidációs fo., ragasztónyom Ft Ag "25 éves a KGST" eredeti plombált MNB tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Nemzeti Múzeum" plombált plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Első magyar aranyforint" plombált MNB plasztik tokban T:BU Adamo EM "Nemzetközi Gyermekév" Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (3,41g/0.835/27x22mm) T:1-(PP) ~1980. "Budapest XVIII. Kerületi Tanács VB. - Kerületünkért" Br emlékérem. Szign.: Kovács (70mm) T:2 hátoldalán ragasztónyom "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás - Kecskemét" fém emlékérem sérült, plombált tokban T: "725 éves város Sátoraljaújhely " mázas kerámia plakett (103x142mm) T:1-, "NB I. osztály Magyar Népköztársaság Labdarugó Bajnoksága 1988/1989" fém plakett, rajta sportdíjérem, eredeti tokban (82x118mm) "I. osztályú Felnőtt Nemzeti Bajnokság " Br plakett, rajta ezüstözött díjérem, gravírozva eredeti tokban (71x101mm) T: "LAVINA Építő és Szerelőipari Rt. / évesek vagyunk" Ag emlékérem dísztokban (20,11g/0.925/42mm) T:PP "Vegyépszer Partnertalálkozó" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,16g/0.925/42mm) T:PP "Száz Éves a Nagymarosi Férfikórus " kétoldalas Br plakett, eredeti, kissé sérült tokban (98mm) T: "Országos Takarékszövetkezeti Borverseny" aranyozott Br, ezüstözött Br és Br díjérme (3xklf) (60mm) T:1-,2(PP) fo., felületi karc

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc 1. 1 5 Ft 1946. 0.835 Ag 20 g. 1 5 000 2 100, 50 Ft 1970 Felszabadulás sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 3 000 3 100, 50 Ft 1972 Szent István sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 4 000 4 100, 50 Ft 1973 Petőfi sor. 0.640

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 310. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

Kisárverés 2019 június

Kisárverés 2019 június Kisárverés 2019 június Megnevezés tartás db kik. ár 1. 1 II. Ulászló dénár 1505, 1506 (2x), 1508 (3x) KH. 1-2 6 6 000 ÉH 646 Ag. 2 II. Ulászló dénár 1509, 1511, 1512, 1513, 1514 (2x) KG. 1-2 6 6 000 ÉH

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 30. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 november 12-24 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

Kisárverés 2019 március 23

Kisárverés 2019 március 23 Kisárverés 2019 március 23 Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1 1 II. Ulászló dénár 1506, 1509, 1513, 1516 KG. ÉH 646 2 4 4 000 Ag. 2 II. Lajos dénár 1518, 1519, 1525, 1526 KG-B. ÉH 673 1-2 4 5 000 Ag.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

Kisárverés 2019 február 23

Kisárverés 2019 február 23 Kisárverés 2019 február 23 Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1 1 1 florin 1891. 0.900 Ag 12,25 g 2 1 400 2 5 korona 1907 KB ÉH 1492. 0.900 Ag 24 g 2/3 4 000 3 1 korona 1915 KB ÉH 1495. 0.835 Ag 5 g 2

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 31. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 április 29 - május

Részletesebben

Kisárverés 2011 december 10.

Kisárverés 2011 december 10. Kisárverés 2011 december 10. megnevezés tartás db kikált. ár 1. 1.1 20,10,5 forint 1948 T2-2 3 7000 1.2 2 pengı 1935, 1936 Pázmány sor T2-2 3 7000 1.3 25,20,10 forint 1956 jó forint T2-2 3 9000 1.4 5 pengı

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

Kisárverés január 26.

Kisárverés január 26. Kisárverés 2019. január 26. Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1. 1 Mária Terézia 1 kr 1762 P, Lot. Fer 1 kr 1762 C, 2-3 6 1 200 1 greschl1761, II. József 1 kr 1790 S, ½ kr 1781 B, S. Br 2 Ferenc 3 kr

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 123. 2014/2. 182. tétel Budapest, 2014. november 15. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1.

Részletesebben

Kisárverés 2010 március 20.

Kisárverés 2010 március 20. Kisárverés 2010 március 20. 1. Anyag 1.1 Magyar pénz krónikája. NATO csatlakozás T1 2 db 3000 Eu csatlakozás 1.2 A forint bevezetése, A három részre szakadt ország T1 2 db 3000 1.3 Konstanzi zsinat, Visegrádi

Részletesebben

Kisárverés február 16.

Kisárverés február 16. Kisárverés 2013. február 16. 1. tartás db kikált. ár 1.1. Vegyes európai apró (228) + papír 20 Ft 229 600 2. 2.1 Törökország, 20 kurus 2-3 ph. 2 7 500 2.2. Törökország, II. Mahmud, 2x21/2 piaszter, 2x5

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 29. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 7-19 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben