numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
|
|
- Zsófia Kisné
- 5 évvel ezelőtt
- Látták:
Átírás
1 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) 2018 január ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: 2018 január óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők január 22-én 10 órától. Utólagos eladás január ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 315. gyorsárverésre: január 18. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. aukció: Megtekintés: január ig! Tételek átvétele január 22-én 10 órától! 313. aukció elszámolás január 23-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 240 ft / tétel / árverés. A 2. indításnál 120 ft A vásárlói jutalék 22% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Részvények és sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek
2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest
3 Numizmatikai kellékek Nagyító, ~10x-es nagyítás, torzításmentes lencse, 32x48mm. Használt, szép állapotban "Sidpa" szálolvasó nagyító, ~6x-os nagyítás, letámasztható, torzításmentes lencse, műbőrtokban, 40x48mm. Használt, szép állapotban Leuchtturm NUMIS album, benne 60 férőhely, használt állapotban Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T27 100db/cs., 112 x 156 mm Plastic Case for Banknotes T27, 100/pack, 112 x 156 mm Használt, fém csatos éremtartó kazetta, négy tálcával, összesen 96 férőhellyel 42,5mm-es érmek számára, a kazetta tetején foltok Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt állapotban db kisméretű, műbőr éremtartó album egyenként 100 férőhellyel. Szép állapotban. Néhány oldal használt ~100db fóliatok (74x61mm), mind szép állapotban ~100db fóliatok (74x61mm), mind szép állapotban ~100db fóliatok (74x61mm), mind szép állapotban ~100db fóliatok (74x61mm), mind szép állapotban Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Első kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus SPECIÁL - változatok, felülbélyegzések, próbák, tervezetek Budapest, Első kiadás, Új állapotban Adamovszky István: Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Az Érem , Budapest Új állapotban Bene Attila: C. Radnitzky. Wiennae - Carl Radnitzky bécsi éremművész élete és alkotásai. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Argumentum Kiadó, Magyar és német nyelvű. Carl Radnitzky érmeinek jegyzékével. Új állapotban. / Attila, Bene: C. Radnitzky. Wiennae - Das leben und die Werke des Wiener Medaillenkünstlers, Carl Radnitzky. Budapest, Hungarian Numismatic Society, Argumentum, Hungarian and German language. Mint condition Bodrogi Péter, Molnár József, Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. A magyar állam rendjelei és kitüntetései a Szent György-rendtől a Nagy Imre-érdemrendig. Bp., 2005, Rubicon. Bontatlan csomagolásban, kiadói kartonált kötés, új állapotban Dr. Hóman Bálint: Magyar Pénztörténet Reprint kiadás, Alföldi Nyomda, Debrecen, Újszerű állapotban Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új állapotú példány! Standard Catalog of World Paper Money 1961-Present. 18th Edition. Krause Publications, Használt, de szép állapotban Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek "Postabank" betétszámlakönyv, néhány oldalon "Baba-Mama ajándékcsomag" felülbélyegzéssel, kitöltetlen ~1940. "Magyar Királyi Postatakarékpénztár - Fizetési utalványra szóló felmondás" kitöltetlen űrlap (2x) T:II Sashalom "Sashalmi Általános Ipartestület" elismervény 30 pengős befizetésről a hadbavonultak hozzátartozóinak segélyezésére "Sashalmi Római Katolikus Egyházközség" elismervény egyházi adó befizetéséről ~1970. "Állami Biztosító - Életbiztosítási kötvény a Gondoskodás biztosításról" kitöltetlen T:I Ausztria / Bécs "Császári és Királyi Első Osztrák Biztosító Társaság Bécsben" biztosító kötvény T:III- lyukak Austria / Vienna "K. K. Priv. Erste Oesterr. Versicherungs-Gesellschaft in Wien" filled insurance policy C:VG holes ~2003. "Sierra Tequila / Heinemann testvérek Kft." 1 Peso-s fantázia reklámbankjegy T:II Részvények és sorsjegyek Losonc "Sorsjegy - A losonczi helvét hitvallású evangelikus Egyház és Iskola javára" 30kr értékben, kézi sorszámmal T:III- szakadás, ly., anyaghiány, szép papír / Hungary / Lucenec "Lottery Ticket for the benefit of the Lucenec Helvetian Creed Church and School" in worth of 30 Kreuzer, with handwritten serial C:VG tear, hole, nice paper Budapest "Országos Magyar Képzőművészeti Társulat" 1Ft értékű sorsjegye, szárazpecséttel és módosított húzási dátummal T:III szép papír / Hungary / Budapest "Országos Magyar Képzőművészeti Társulat (Hungarian National Art Company)" lottery ticket in 1 Forint worth, embossed stamp and modified draw date C:F nice paper
4 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! Budapest / Pest "Pesti Építő-Társaság" ideiglenes részvény 200Ft értékében, szelvényekkel, bélyegzésekkel, szárazpecséttel T:II,II- kis ly Budapest "Budapest Székesfőváros - Kötelezvény" 2400K-ról szelvényekkel (2x) "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön" államadóssági kötvény 1/2 részkötvénye 100P-ről (4x) mind szelvényekkel, szárazpecséttel. Három sorszámkövető, a negyedik egyugrásos sorszámkövető T:II,III Budapest "Belvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" öt részvénye egyben 250P-ről (2x), sorszámkövetők, szárazpecséttel és szelvényekkel T:II "Fél-sorsjegy az Újjáépítési Állami Sorsjátékra" fél sorsjegy AP értékben, "A"T:III Franciaország / Párizs "Chargeurs Réunis" kölcsönkötvény 1000Fr-ről (6x) közte sorszámkövető pár és több közeli sorszám T:III- France / Paris "Chargeurs Réunis" loan bond about 1000 Francs (6x) with sequential serials pair and some close serials C:VG Románia ~ "Casa de Economi si Consemnatiuni" 4%-os kölcsön kötvénye 200L-ről T:III Romania ~ "Casa de Economi si Consemnatiuni" 4% loan bond about 200 Lei C:F Papír és fém szükségpénzek ~ Ft Br "BSZKRT / Budapest Székesfővárosi Közlekedési Rt." bárca + 50Ft Br "BSZKRT / Budapest Székesfővárosi Közlekedési Rt." bárca + ~1950. "FAÜ" 20Ft Fővárosi Autóbusz Üzem bárcája T:2 50Ft egyik oldalán részben lakkozott(?) Amerikai Egyesült Államok $ sárgaréz "Yellowstone Nemzeti Park" T:2,2- USA Dollar Brass "Yellowstone National Park" C:XF,VF db-os vegyes bárca és zseton tétel T:2, db-os vegyes külföldi réz zseton tétel, főleg játékpénzek T:2,2-,3 10pcs of various copper jetons, mostly gaming tokens C:XF,VF,F db-os vegyes külföldi réz zseton tétel, főleg játékpénzek T:2,2-,3 9pcs of various copper jetons, mostly gaming tokens C:XF,VF,F db-os vegyes osztrák, német és horvát szükségpénz T:II-III- 4pcs of various Austrian, German and Croatian necessity note C:XF-VG Magyar bankjegyek Ft "Kossuth Bankó" T:III Ft "Kossuth bankó" fordított hátlapi alapnyomat T:III Adamo G111h Ft/1G T:III-,IV Hungary Forint / 1 Gulden C:VG,G Adamo G db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III,III-,IV K "C" sorszámjel T:II,II- Adamo K K "C" sorszámjel T:III db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III,III K "3028" sima hátlappal, eltérő méretű és színű sorozat- illetve sorszámmal + 9db vegyes orosz bankjegy ~ közötti időszakból T:III K "MÁS TÖRVÉNYES..." T:III- Adamo K8/ K "MÁS TÖRVÉNYES..." augusztus 9. 20K K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással T:III-,IV K "Orell Füssli Zürich" piros sorozat- és sorszám T:III- ly. Adamo K K nyomdahely jelölés nélkül T:III,III- fo. Adamo K42/ P (4x) T:III P (30x) T:III,III P (30x) T:III,III P (9x) sorszámkövetők T:I,I P (4x) sorszámkövetők, csillagos sorozatszám T:I,I P (30x) T:III,III P nyomdai papírránccal T:I- fo P nyomdai papírránccal T:I,I P T:II sarokhajtás P nyomdai papírránccal T:II kis anyaghiány P "*B 305" csillagos sorozatszámmal T:I- Adamo P9A P (3x) sorszámkövetők T:I P (30x) T:III,III P T:I P-100P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (23x) T:III,III-,IV P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III
5 P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:I P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (3x) sorszámkövetők T:I Adamo P P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (2x) sorszámkövetők T:I- Adamo P P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III-,IV Adamo P P (4x) T:III,III P (30x) T:III,III P T:I- kis sarokhajlások P (30x) T:III,III P (30x) legtöbb piros "MNB" bélyeggel T:III,III P (30x) legtöbb "MNB" bélyeggel T:III,III P T:I- kis sarokhajlások P (29x) T:III,III P (30x) T:III,III P "Forradalmi Pénzkiállítás Pécsett III " felülbélyegzéssel T:II Adamo FO27.8.var P T:I- fo P (30x) T:III,III P (30x) T:III,III MP (29x) T:III,III P T:I- jobb felső sarokban apró anyaghiány MP "Szovjet-Lenin Pénzek kiállítása Pécsett XI Nagy Lajos Gimnáziumban" fekete felülbélyegzéssel T:III szép papír Adamo FO MP T:I MP "Gyűjtők Emlék Kiállítása Pécsett, XI " piros felülbélyegzéssel és bankjegyről kivágott Kossuth portréval T:II Adamo FO var MP T:I BP T:I- sarokhajlások BP T:I- sarokhajlás, ragasztónyom BP T:II Adamo P BP T:I- fo AP vízjeles papíron, sorszám nélkül T:I AP sorozat- és sorszám nélküli T:I AP vízjeles papíron, sorozat és sorszám nélkül T:I AP fordított címer, "amelyeknek" T:III szép papír AP fehér papír T:III szép papír Adamo P AP fehér papír T:I,I- Adamo P AP sorozat- és sorszám nélkül, hátlapi szövegben több ékezethiány, felfelé tolódott nyomat T:I- bal oldalt törés nélküli hajlás AP sorozat- és sorszám nélkül T:II db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes Adópengő tétel T:III,III db-os adópengő tétel, mind klf, azaz az egyes névértékek sorozat és sorszámmal illetve nélkülük T:III db-os vegyes adópengő bankjegy tétel T:II,III db-os adópengő tétel, mind klf, azaz az egyes névértékek sorozat és sorszámmal illetve nélkülük T:III db-os vegyes magyar bankjegy tétel T:III db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:III,III Vegyes: 11db-os nagyrészt korona bankjegy tétel, közte kevés pengő T:III,III Ft T:II-,III Hungary Forint C:VF,F Adamo F Ft T:III Hungary Forint C:F Adamo F Ft T:III- Adamo F Ft kis nyomdai papírránccal T:I Adamo F Ft T:III szép papír
6 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! Ft Ft Ft (3x) T:I,I Ft T:II Ft "MINTA" bélyegzéssel és perforációval, "C " sorszámmal T:I Adamo F15Ma Ft T:I,I- Adamo F Ft "MINTA" felülnyomással és perforációval "D " sorszámmal T:I Adamo F20Ma Ft "E " sorozat és sorszámmal, piros "MINTA" felülnyomással és perforációval T:I Adamo F40Ma Ft (3x) sorszámkövetőek T:III szép papír Ft "A " sorozat és sorszámmal illetve piros "MINTA" felülnyomással és perforációval T:I Adamo F8Ma Ft "C " sorozat és sorszámmal illetve piros "MINTA" felülnyomással és perforációval, nyomdai festékfoltokkal T:I Adamo F16Ma Ft Ft (4x) T:I,I Ft Ft Ft Ft T:I Ft (2x) sorszámkövetők T:II Adamo F Ft T:II bal alsó saroknál hajlás Ft (3x) sorszámkövetők T:I Ft "MINTA" perforációval és felülnyomással "B " sorozatszámmal T:I Adamo F36Ma Ft Ft "D" T:III Ft (2x) sorszámkövetők T:II törés nélküli hajtás Adamo F Ft piros "MINTA" felülnyomással és perforációval, "K " sorszámmal T:I Adamo F51M Ft (5xklf) T:III Ft "MINTA" alacsony "EA " sorszámmal T:I Adamo F54M Ft "FB" (2x) sorszámkövetők T:II Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "Kálmán" (0,53g) T:1- / Hungary Denar Ag "Coloman" (0,53g) C:AU Huszár: 37., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,34g) T:1- / Hungary Denar Ag "Stephen II" (0,34g) C:AU Huszár: 76., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,22g) T:1- / Hungary Denar Ag "Géza II" (0,22g) C:AU Huszár: 152., Unger I.: Denar Ag "III. Béla" (0,27g) T:2- Hungary Denar Ag "Bela III" (0,27g) C:VF Huszár: 69., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (2,54g) T:3 Hungary Copper Coin Cu "Béla III" (2,54g) C:F Huszár: 72., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (1,22g) T:2- Huszár 73., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,25g) T:2 Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,25g) C:XF Huszár: 192., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,79g) T:2 Hungary Denar Ag "Béla IV" (0,79g) C:XF Huszár: 320., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,53g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Bela IV" (0,53g) C:XF,VF Huszár: 313., Unger I.: B-? Denár Ag "Károly Róbert" (0,73g) T:2-,3 Hungary 1338B-? Denar Ag "Charles I" (0,73g) C:VF,F Huszár: 495., Unger I.: Denár Ag "Mária" (0,42g) T:2- Huszár: 569., Unger I.: Denár Ag "I. Mátyás" (0,3g) T:2-,3 Hungary Denar Ag "Matthias I" (0,3g) C:VF,F Huszár: 719., Unger I.: 565.d K-P Denár Ag "I. Mátyás" (0,66g) T:2 Hungary 1489K-P Denar Ag "Matthias I" (0,66g) C:XF Huszár: 722., Unger I.: 567.e Denár Ag "II. Ulászló" (0,55g) T:2,2- Huszár: 803. Unger I.: 638.d K-h Denár Ag "II. Ulászló" (0,63g) T1-,2 patina Hungary K-H Denár Ag "Wladislaus II" (0,63g) C:AU,XF patina Huszár: 809., Unger I.: 644.a K-H Denár Ag "II. Ulászló" (0,48g) T:1-,2 Huszár: 809., Unger I.: 644.b K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,48g) T:2- ki. Hungary 1509K-G Denar Ag "Wladislaus II" (0,48g) C:VF cracked Huszár: 811. Unger I.: 646.c L-K Denár Ag "II. Lajos" (0,6g) T:2- Hungary 1524L-K Denar Ag "Louis II" (0,6g) C:VF Huszár: 846., Unger I.: 675.e
7 K-B Denár Ag "II. Lajos" (0,6g) T:2 patina Huszár: 841., Unger I.: 673.o K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,5g) T:2 Hungary 1530K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,5g) C:XF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,5g) T:2- patina Huszár: 935., Unger II.: 745.a KB Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,38g) T:2- Huszár: 936., Unger II.: 748.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,46g) T:2- ki. Huszár: 992.,Unger II.: 766.a ?K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,47g) T:2- Hungary 1613?K-B Denar Ag "Matthias II" (0,47g) C:VF Huszár: 1140., Unger II.: Erdélyi Fejedelemség 1626N-B Széles Garas Ag "Bethlen Gábor" Nagybánya (2,24g) T:2,2- Principality of Transylvania 1626N-B Groschen Ag "Gabriel Bethlen" Baia Mare (2,24g) C:XF,VF Unger (Erdély).: 261.a K-B Denár Ag "I. Lipót" (0,47g) T:2,2- Hungary 1694K-B Denar Ag "Leopold I" (0,47g) C:XF,VF Huszár: 1509., Unger II.: K-B 3kr Ag "I. Lipót" (1,53g) T:2- patina Hungary 1694K-B 3 Kreuzer Ag "Leopold I" (1,53g) C:VF patina Huszár: 1466., Unger II.: 1085.a KB Duarius (0,5g) KB Duarius "I. Lipót" (0,53g) T:2-, K-B 20kr Ag "Mária Terézia" Körmöcbánya (6,4g) T:2 Hungary 1763K-B 20 Kreuzer Ag "Maria Theresia" Kremnitz (6,4g) C:XF Huszár: 1699., Unger III.: 1240.a /2 Denár Cu "Mária Terézia" (2,82g) T:2 ph B 20kr Ag "II. József" (6,4g) T:2- Hungary 1781B 20 Kreuzer Ag "Joseph II" (6,4g) C:VF Huszár: 1877., Unger III.: B 20kr Ag "II. József" (6,43g) T:2- patina Hungary 1785B 20 Kreuzer Ag "Joseph II" (6,43g) C:VF patina Huszár: 1880., Unger III.: 1329.a E 20kr Ag "I. Ferenc" (6,62g) T:2- Hungary 1814E 20 Kreuzer Ag "Franz I" (6,62g) C:VF Huszár: 1974., Unger III.: 1378.b G 1kr Cu "I. Ferenc" T:2- karc Huszár: 2060., Unger III.: 1406.c B 20kr Ag "V. Ferdinánd" magyar verdejel, de osztrák címer! (6,67g) T: B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 Huszár: 2081., Unger III.: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 Huszár 2081., Unger III.: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 Unger III.: kr Cu T:1- Adamo B B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:1- juszt. Adamo B KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:1- Adamo B NB 3kr Cu T:2,2- Adamo B NB 6kr Ag T:2 Adamo B B 1kr Cu B 2kr Cu G 3kr Cu T:2,2- patina,ph B 20kr Ag "Ferenc József" T:1- kis ph. Adamo M B 20kr Ag "Ferenc József" T:1- Adamo M B 1kr Cu B 1kr Cu B 1kr Cu B 1kr Cu T:2,2- patina Adamo M B 1Fl Ag "Ferenc József" T:2- Adamo M B 1/4Fl Ag "Ferenc József" T:1- kis k. Adamo M KB 4kr Cu T:3 Adamo M KB 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T: KB 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" f Al T:2-3 ph GYF 10kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" KB 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T:3 ly. Adamo M10.1; M KB 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T:2,2- k. Adamo M GYF 20kr Ag "Váltó Pénz" T:2-,3 Adamo M KB 1Ft Ag "Középcímer" T:3 ph. Adamo M KB 10Kr Ag "Ferenc József" T:2-,3 ph. Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:1-,2 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:1- Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" T:1- ph. Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" T:2 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" T:2,2- Adamo M KB-1896KB 1K Ag "Ferenc József" (3xklf) T:2- Adamo K KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:3,2 Adamo K5,K
8 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! KB-1907KB 1f-20K (7xklf) fém minipénz sor T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" T:1,1- Adamo K KB-1914KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2-,1- Adamo K5,K KB 1K Ag "Millenium" eredeti bordó "Milleniumi Koronaérem " díszdobozban T:1,1- Hungary 1896KB 1 Korona "Millenium" in original, wine-red case C:UNC,AU Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:2,2- patina Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:1-,2 Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2,2- Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:1- apró ph. Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József koronázásának 40. évfordulója" T:2 Adamo K KB 2f Br aranyozva T:1- Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2,2- Adamo K KB-1914KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1,1- Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:1-,2 Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:1-,2 kis ph. Adamo K KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1-,2 patina Adamo K KB-1916KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1,1- Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" Körmöcbánya T:2 apró ü. Hungary 1914KB 2 Korona Ag "Franz Joseph" C:XF tiny ding Adamo K6, Krause KM# P Ag (2x) T:2-, P Ag (5xklf) Teljes sor! T:1-,2 Adamo P P Ag (5xklf) T:2-3 patina f Br T:2,2- Hungary Fillér Br C:XF,VF Adamo P P Ag "Madonna" T:3 patina Adamo P P Ag (5x) T: P Ag "Horthy jobbra" (10x) T:2-,3 patina, karc Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 patina, ph. karc Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2 Adamo P P Ag "Pázmány" + 2P Ag "Rákóczi" P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 Adamo P7.1, P7.2, P P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 kis ph Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 patina Adamo P P Ag P Ag T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:2 fo. Adamo P P Ag "Szent István" T:1,1- Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 ph. Adamo P f Cu-Ni T:1- Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1- Adamo P P Al (4xklf) teljes sor T:1-, P-5P Al (22x) T:2, P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója" T:1, P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója" P Al "Parlament" T:1, f Ag utánveret, a "Mesterdarabok ezüstből 1946" kiadás T:PP f tombak (4xklf) Teljes sor! T:1-,2 Adamo F f Cu-Al (4xklf) Teljes sor! T:1- Adamo F Ft Al Ft Al Ft Al mindhárom "Kossuth-címeres" T:1,1- Adamo F Ft Al Ft Al T:1,1- Adamo F Ft Ag "Kossuth" (5x) T:2,2- patina
9 Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- erős patina, kis ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina, ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina, ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina f Al T:1- Adamo F f Al rozettával, Artex-veret T:1- Adamo F Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" - "Szabadságharc sor" T:2 patina Adamo EM1, EM2, EM Ft Ag "Széchenyi" T:1- Adamo EM Ft Al "Rákosi-címer" (3xklf) T:1,1- Adamo F f Al próbaveret T:1- Hungary Fillér Al trial strike C:AU Adamo F f Al f Al f Al T:1,1- Adamo F Ft Al Ft Al T:1,1-,2 Adamo F f Al T:1,1- Hungary Fillér Al C:UNC,AU Adamo F Ft alpakka Ft alpakka "Kossuth" T:1,1- Adamo F Ft Ag "Semmelweis" T:1-,2 Adamo EM Ft Ag + 100Ft Ag "Felszabadulás" pár, eredeti MNB plasztiktokban (piros) T:BU ragasztás a tokon f Al f Al T:1 Adamo F Ft Ag + 100Ft Ag "Szent István" pár, kék plasztiktokban T:BU ragasztás a tokon Adamo EM38, EM Ft Ag "Szent István" T:BU Adamo EM Ft Ag "Budapest" T:BU Adamo EM Ft Ag + 100Ft Ag "MNB" pár, eredeti, plombált, sérült MNB plasztiktokban T:BU ragasztás a tokon, patina Adamo EM44, EM Ft Ag "Felszabadulás" eredeti, plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Felszabadulás" plasztik tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "II. Rákóczi Ferenc" eredeti, sérült, plombált, MNB plasztiktokban T:BU ragasztás a tokon Adamo EM Ft Ag (3xklf) "Festők I. / Derkovits, Szinyei, Munkácsy" sor, dísztokban T:BU patina Adamo EM49, EM50, EM Ft Ag "Első magyar aranyforint" plombált MNB plasztik tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Bethlen Gábor" eredeti MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft "Szovjet-magyar közös űrrepülés" eredeti, plombált MNB plasztiktokban Ft alpakka "FAO - Fa, búza, hal" Ft alpakka "Fáy András" T:PP,BU Ft "Szovjet-magyar közös űrrepülés" eredeti, plombált MNB plasztiktokban Ft Ni "FAO I. - Világélelmezési nap" eredeti tokban, tanúsítvánnyal Ft alpakka "Fáy András" T:BU Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft Cu-Ni "FAO" Ft "FAO" Ft alpakka "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Ft "Toldi" T:BU,PP f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Cu-Ni + 5L Cu-Ni "Bulgária 1300 éves" magyar-bolgár közös kiadás, eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:1(PP) Ft Ni "FAO I. - Világélelmezési nap" eredeti tokban, tanúsítvánnyal Ft Cu-Ni "Labdarúgó Világbajnokság 1982" eredeti MNB tokban tanúsítvánnyal Ft alpakka "Simon Bolivár" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Bartók Béla" MNB tokban T:BU Adamo EM
10 Nézzen körül webshopunkban is! Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság 1982" T: Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság 1982" (2xklf) T:BU f Al + 5Ft Ni + 10Ft Ni "FAO" sor, eredeti tokban tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM69, EM70, EM Ft alpakka "Széchenyi István" Ft alpakka "Czóbel Béla" Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor", mindegyik eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU,1(PP) Adamo EM74; EM75; EM Ft alpakka "Czóbel Béla" (2xklf) T:PP,BU Ft Ag "Nők évtizede" T:BU Adamo EM Ft Ag "Nyári Olimpiai Játékok - Los Angeles" T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni-Zn "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" (2xklf) Ft alpakka "Labdarúgó Világbajnokság - Kézfogás" T:1-, Ft Ag "Természetvédelem - Mocsári teknős" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Stadion" T:PP patina Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Mexikó 1986" T:PP felületi karc Adamo EM Ft Ag "Nyári olimpia - Barcelona" T:PP ujjlenyomat, fo. Adamo EM Ft Cu-Ni "MAGYAR KÖZTRÁSASÁG" körirattal, de Kádár címerrel, kiadatlan forgalmi sorból T:1- Adamo FE Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (3x) T:2 kis patina Ft Ag "Veszélyeztetett állatvilág - Gólya" T:PP Adamo EM Ft Ag "Integráció Az Európai Közösségbe" T:BU Adamo EM Ft Ag "Expo 96 Budapest" T:1(PP) patina Adamo EM Ft Ag "Expo 96 Budapest" T:1- Adamo EM f-200Ft (11xklf) forgalmi sor dísztokban, közte Ft Ag "Deák" T:PP Adamo FO Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Régi dunai hajók III - Hableány" T:BU fo. Adamo EM ~ f Al (1000x) 20db bontatlan rolni eredeti, bontatlan, "Magyar Nemzeti Bank" által lezárt dobozban, "Komárom-Esztergom megyei Igazgatóság", valamint "1996 jul 24" felülbélygzéssel, tehát feltehetően 1996-os kiadású fillérek T:1 / Hungary ~ Fillér Al (1000x) 20pcs of wrappers in original, unopened box sealed by the "Hungarian National Bank", with "Directorate of Komárom-Esztergom County" and "1996 jul 24" overprint, so probably full with unopened wrappers with Fillér coins C:UNC Adamo F ~ f Al (1000x) 20db bontatlan rolni eredeti, bontatlan, "Magyar Nemzeti Bank" által lezárt dobozban, "Komárom-Esztergom megyei Igazgatóság", valamint "1996 jul 24" felülbélygzéssel, tehát feltehetően 1996-os kiadású fillérek T:1 / Hungary ~ Fillér Al (1000x) 20pcs of wrappers in original, unopened box sealed by the "Hungarian National Bank", with "Directorate of Komárom-Esztergom County" and "1996 jul 24" overprint, so probably full with unopened wrappers with Fillér coins C:UNC Adamo F Ft Ag "Labdarúgó VB" T:PP Adamo EM Ft Ag "Budapest 125 éves" T:PP fo. Adamo EM Ft Ag "Hortobágyi Nemzeti Park" T:BU Adamo EM Ft "Deák Ferenc" elsőnapi veret számozott emléklapon T: Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor szettben Ft "Magyarország az EU tagja" Ft-100Ft (8xklf) "Római Szerződés" forgalmi sor, benne 50Ft "50 éves a Római Szerződés" T:PP Adamo FO38.1,FO Ft Ag "Bartók Béla" T:PP fo. Adamo EM Ft Ag "Debreceni Református Nagytemplom" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Teller Ede" T:PP Adamo EM
11 Ft Cu-Ni "Telefonhírmondó - Puskás Tivadar" T:BU Adamo EM Ft Ag "Pekingi olimpia" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Tokaji Történelmi Borvidék" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Tokaji Történelmi Borvidék" T:BU Adamo EM Ft Ag "Tokaji Történelmi Borvidék" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Radnóti Miklós" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Radnóti Miklós" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni "Bánki Donát, a Bánki-féle vízturbina feltalálója" T:BU Adamo EM Ft Ag "Dohány utcai zsinagóga" T:PP Adamo EM Ft Ag "Dohány utcai zsinagóga" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Dohány utcai zsinagóga" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Világörökség helyszínek: Budapest" T:PP Adamo EM Ft Ag "Kazinczy Ferenc" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Kazinczy Ferenc" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Kazinczy Ferenc" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Kálvin János" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Kosztolányi Dezső" T:PP Adamo EM Ft Ag "Úszó EB" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni "Bíró László József, a golyóstoll szabadalmaztatója" T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni "Bíró László József, a golyóstoll szabadalmaztatója" T:BU Adamo EM Ft Ag "Az Európai Unió Tanácsának magyar elnöksége" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Az Európai Unió Tanácsának magyar elnöksége" T:PP Ft "MASAT-1, az első magyar műhold" (2xklf) T:PP,BU Ft Ag "Fáy András" T:PP Ft Ag "Bárány Róbert 100 éve nyerte el a Nobel-díjat" T:PP Ft Ag "Egressy Béni" T:PP Ft Ag "Spányi Béla" T:PP Ft Ag "Lechner Ödön" T:PP Ft Ag "Ybl Miklós" T:PP Ft Ag "Zsigmondy Richárd" T:PP ujjlenyomat Ft Ag "Csók István" T:PP Ft Ag "Duna-Ipoly Nemzeti Park / Havasi cincér" T:PP Ft Ag "500 éve született Tinódi Sebestyén" T:PP Ft Ag "Kőszegi vár / Jurisics Miklós" T:PP Ft Ag "125 éve született Széchenyi István" lezárt kapszulában T:PP Ft Ag "Szigetvári vár / Zrínyi Miklós" T:PP Ft Ag "Hetvenéves a forint" T:PP Ft Ag "Magyar Olimpiai Csapat - Rio 2016" T:PP Ft Ag "Az Alaptörvény 5. évfordulójára" T:PP Ft Ag "Lajtha László" T:PP Ft Ag "Bükki Nemzeti Park" T:PP Ft Ag "Arany János" T:PP Ft Ag "Kossuth Zsuzsanna" T:PP db-os vegyes magyar és külföldi érme tétel, közte főleg magyar rézpénzek és 1db ezüst, 1845B 20kr Ag "V. Ferdinánd" füllel; 1882KB 5/10kr Cu; Olasz Államok / Lombardia-Velence 1852V 3c Cu T: Vegyes: 1859B 1kr Cu B 1kr Cu + Ausztria 1851A 1kr Cu K Ag "Ferenc József" T:2-3 Mixed: Hungary 1859B 1 Kreuzer Cu B 1 Kreuzer Cu + Austria 1851A 1 Kreuzer Cu Corona Ag "Franz Joseph" C:XF-F db-os vegyes magyar és külföldi ezüstpénz tétel, közte főleg magyar denárok T:2-,3 ki., rep DN 1Ft mini pénz "Kádár címer", füllel, medállá alakítva (12,5mm) T: Vegyes magyar fémpénz tétel 238g-os súlyban, főleg a pengő és forint időszakból T:vegyes Magyar emlékveretek, plakettek Bajnok Béla (1937-) / Szabó Géza (1939-) "Magyar Köztársaság kikiáltása emlékére / Republica Hungariae" Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-) "Szent László, szabolcsi zsinat" / "Szabolcsi Földvár" Br emlékérem (42,5mm) "Magyar Hidrológiai Társaság Pro Aqua / Jubileumi Közgyűlés - Szeged" Br emlékérem (42,5mm) + Rajki László (1939-) "Móricz Zsigmond Kör Szentendre" 11 Br emlékérem (42,5mm) T:1-,
12 Nézzen körül webshopunkban is! Berán Lajos ( ) "Országos Testnevelési Tanács" ezüstözött Br érem, fémjel a peremen (60mm) T:2 ph Bognár György (1944- ) "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk" 7xklf emlékérem tétel T:2 patina Bognár György (1944-) "MÉE - Államalapító királyunk halálának emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" jelzett Ag emlékérem (35,8g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) Bognár György (1944-) "125 éve született Gárdonyi Géza / Eger MÉE" Ag emlékérem (35,62g/0.800/42,5mm) T:1-(PP) Bognár György (1944-) "125 éve született Gárdonyi Géza / Eger MÉE" Br emlékérem + Kelemen Kristóf ( ) "Bessenyei György / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete XVII. Vándorgyűlése - Nyíregyháza" Br emlékérem + Kelemen Kristóf ( ) "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" Br emlékérem T:1-,2 Adamo EG5, NH7, BP Bognár György (1944-) / Dr. Balogh Imre (1930-) "Baksay Sándor / Kunszentmiklósi Gimnázium" Ag emlékérem (35,55g/0.835/42mm) T:1-(PP) Bognár György (1944-) "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" aranyozott fém és Br emlékérem pár (42,5mm) T:1(PP), Bozó Gyula ( ) Mindszenty bíboros emlékére Br emlékérem "JOSEPHUS CARD.MINDSZENTY PRINCEPS PRIMAS / SZABAD HAZÁD VÉGSŐ NYUGHELYEDRE VÁR" (42,5mm) T: Fritz Mihály (1947-) "MÉE - Pesti árvíz / Wesselényi Miklós" Ag emlékérem (35,56g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) Fritz Mihály (1947- ) "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete Államalapítónk halálának emlékére" Ag emlékérem (35,64g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) Adamo SF Fritz Mihály (1947-) / Anton Tischler metszetével "MÉE - Dugonics András / 200 éves az első magyar regény - Etelka" Br emlékérem + Fritz Mihály (1947-) "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" Br emlékérem + Rajki László (1939-) "MÉE Orosháza / Eötvös József" Br emlékérem T:1-,2 Adamo SG20, SF10, OH Gáti Gábor (1937-) "MÉE XIX. Vándorgyűlés Sátoraljaújhely / Kazinczy Ferenc" jelzett Ag emlékérem (35g/0.835/42,5mm) T:1-,2(PP) Fritz Mihály (1947-) "MÉE Székesfehérvár - Szapolyai János és I. Ferdinánd" Br emlékérem (42,5mm) "MÉE Székesfehérvár - Aba Sámuel és Péter" Br emlékérem (42,5mm) "MÉE Székesfehérvár - I. Ulászló és V. László" Br emlékérem (42,5mm) + Nagy István János (1938-) "MÉE / Gróf Teleki Pál" Br emlékérem (42,5mm) "100 éves a Kanizsai Városi Kórház" T: Fritz Mihály (1947-) "MÉE Budapest - A honfoglalás emlékére" Br emlékérem (42,5mm) + "MÉE 26. Vándorgyűlése - Szeged Ópusztaszer Kecskemét" Br emlékérem (42,5mm), a pár együtt dísztokban T: Fritz Mihály (1947-) "MÉE Budapest - A honfoglalás napja " Br emlékérem + Képíró Zoltán ( ) "MÉE-Keszthely / Dunántúli Éremgyűjtők V. Keszthelyi Találkozója" ezüstpatinázott Br emlékérem + Simon Ferenc "A török uralom véget ért / A szolnoki vár 300 éve szabad" Br emlékérem T:1-,2 Adamo BP45, KE15, SK Fritz Mihály (1947-) "MÉE Szeged / Erzsébet Királyné halálának 100. évfordulója" Br emlékérem + Képíró Zoltán ( ) MÉE Budapest "Kaposvár Centenáriuma" Br emlékérem + Nagy Lajos "Kölcsey Ferenc / Szatmárcseke " Br emlékérem T:1(PP),1- Adamo SG34a, KV1, NH Kalmár Márton "Balázs Béla Író, filmesztéta - MÉE Szegedi Szervezete" Br emlékérem + Képíró Zoltán "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete X. vándorgyűlése" Br emlékérem + Fritz Mihály "József Attila / Magyar Éremgyűjtők Csongrád Megyei Szervezete 1980" Br emlékérem T:1-,2 Adamo SG11, KE19, SG Kelemen Kristóf ( ) "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Ag emlékérem (34,5g/0.640/42,5mm) T:1, Kelemen Kristóf (1922-) "MÉE Budapest / Pázmány Péter - Eötvös Lóránd" Ag emlékérem (~34,4g/0.640/42,5mm) T: Kelemen Kristóf ( ) "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" Ag emlékérem, sérült és ragasztott, plombált ÁPV tokban (36g/0.640/42,5mm) T:1-(PP) Képíró Zoltán ( ) "150 éves a Magyar Tudományos Akadémia" Ag emlékérem (30,48g/42mm) T:1-(PP) Képíró Zoltán ( ) "150 éves a Magyar Tudományos Akadémia" Ag emlékérem (30,51g/42mm) T:1-(PP) Képíró Zoltán ( ) "MÉE VIII. Vándorgyűlése - Eger / Dobó István" Br emlékérem (42mm) + Lantos Györgyi (1953-) "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" Br emlékérem (42mm) T:1, Kisfaludi Stróbl Zsigmond ( ) "Grósz Emil" egyoldalas Br plakett "AEMILIO DE GRÓSZ XXV ANNOS PROFESSORI DISCIPULI ET AMICI MCMXXV" (80mm) T: Kiss Sándor ( ) "Magyar Éremgyűjtők Szombathelyi Csoportja - Jurusich Miklós / Kőszeg" Br emlékérem + Lantos Györgyi (1953-) "MÉE-MNT XVIII. Vándorgyűlés / Türr István" Br emlékérem + Szabolcs Péter (1942-) "MÉE Zala megye / Kisfaludi Strobl Zsigmond" Br emlékérem T:2,2- T:1-,2 Adamo SH2, 12 BA3, ZE
13 30415.Lantos Györgyi (1953-) "MÉE-MNT XVIII. Vándorgyűlés / Türr István" peremén jelzett Ag emlékérem (35,4g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) Adamo BA Lantos Györgyi (1953-) "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" Br emlékérem + Fritz Mihály (1947-) "Kossuth Lajos halálának centenáriuma / MÉE-Szeged" Br emlékérem + Képíró Zoltán ( ) MÉE "25 éves Keszthely város" ezüstpatinázott Br emlékérem T:1-,2 Adamo PP3, SG27, KE Lebó Ferenc (1960-) "50 éves az MKB / A legnagyobb magyar - Széchenyi István" Ag emlékérem eredeti tokban (31,04g/0.999/42,5mm) T:PP Madarassy Walter ( ) ~1931. "Lillafüred" Br plakett, hátoldalon "Lillafüred téli sporthét 1931" gravírozással (49x75mm) T:1-, Madarassy Walter ( ) "SANCTVS STEPHANVS HVNGARIAE PROTOREX ET APOSTOLVS / István királynak szíve gazdagságát - Budapest 1993." ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:2,2- patina Madarassy Walter ( ) DN "Budapest Sport Egyesület Fotószakosztálya" bronzozott fém emlékérem (66mm) T:2, Rácz Edit (1936-) "Vezess Baleset Nélkül Mozgalom" Br emlékplakett, eredeti "FKBT" dísztokban (94mm) T: Rajki László (1939-) "Krúdy Gyula / Irodalmi Kör MÉE 1988" Ag emlékérem (35,92g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) Adamo BP Rékassy Levente (1943-) / Vadász György ( ) "450 éves a Pápai Református Kollégium" jelzett Ag emlékérem plombált tokban (0.640/42mm) T:BU Rónay Attila (1971-) "Puskás Ferenc " patinázott Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (15,5g/0.999/42,5mm) T: Zsákodi Csiszér János ( ) "Magyar Anyák Nemzeti Ünnepe" Br emlékérem füllel (40mm) T: Suba László (1941- ) DN "Kosztolányi Dezső " kerámia plakett (105mm) + DN "Wass Albert " kerámia plakett (104mm) T: Sződy Szilárd ( ) "Főiskolai Bajnokságok Budapest 1930 / Bajnoki Érem" Br díjérem, gravírozva "4x100 STF II. 1930/1931" (42mm) T:2- ph., fülhiány Telcs Ede ( ) "Alpár Ignác építész - Kornfeld Zsigmond elnök / A Budapesti Árués Értéktőzsde építésének emlékére " Br plakett (100x67,5mm) T:2 Hungary "To commemorate the building of the Budapest Merchandise and Stock Market" Br commemorative plaque. Sign.: Ede Telcs (100x67,5mm) C:XF HP Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1867A "Erzsébet koronázása Budán" Ag zseton. "ERZSÉBET AVSZTRIAI CSÁSZÁRNÉ / BOLDOGÍTÓ CSILLAGZAT ÖRÖMÁRJAI KÖZT - MAGYAR KIRÁLYNÉVÁ KORONÁZTATOTT BVDÁN MDCCCLXVII" (5,44g/23mm) T:1- kis ph. Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1867A "Coronation of Elizabeth in Buda" Ag jeton (5,44g/23mm) C:AU small edge error Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1867A "Ferenc József koronázása Budán" Ag zseton. "I FERENCZ JÓSEF I K AVSZTRIAI CSÁSZÁR / BIZALMAM AZ ŐSI ERÉNYBEN - MAGYAR KIRÁLYÁ KORONÁZTATOTT BVDÁN MDCCCLXVII" (3,25g/20mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1867A "Coronation of Franz Joseph in Buda" Ag jeton (3,25g/20mm) C:AU "Szombathelyi Ünnepi Hét IX " aranyozott fém emlékérem "HAWEL BP" gyártói jelzéssel (51mm) T:2- kopás, ü., oxidációs fo., ragasztónyom Ft Ag "25 éves a KGST" eredeti plombált MNB tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Nemzeti Múzeum" plombált plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Első magyar aranyforint" plombált MNB plasztik tokban T:BU Adamo EM "Nemzetközi Gyermekév" Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (3,41g/0.835/27x22mm) T:1-(PP) ~1980. "Budapest XVIII. Kerületi Tanács VB. - Kerületünkért" Br emlékérem. Szign.: Kovács (70mm) T:2 hátoldalán ragasztónyom "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás - Kecskemét" fém emlékérem sérült, plombált tokban T: "725 éves város Sátoraljaújhely " mázas kerámia plakett (103x142mm) T:1-, "NB I. osztály Magyar Népköztársaság Labdarugó Bajnoksága 1988/1989" fém plakett, rajta sportdíjérem, eredeti tokban (82x118mm) "I. osztályú Felnőtt Nemzeti Bajnokság " Br plakett, rajta ezüstözött díjérem, gravírozva eredeti tokban (71x101mm) T: "LAVINA Építő és Szerelőipari Rt. / évesek vagyunk" Ag emlékérem dísztokban (20,11g/0.925/42mm) T:PP "Vegyépszer Partnertalálkozó" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,16g/0.925/42mm) T:PP "Száz Éves a Nagymarosi Férfikórus " kétoldalas Br plakett, eredeti, kissé sérült tokban (98mm) T: "Országos Takarékszövetkezeti Borverseny" aranyozott Br, ezüstözött Br és Br díjérme (3xklf) (60mm) T:1-,2(PP) fo., felületi karc
numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól
RészletesebbenA vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.
Részletesebben0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc
1. 1 5 Ft 1946. 0.835 Ag 20 g. 1 5 000 2 100, 50 Ft 1970 Felszabadulás sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 3 000 3 100, 50 Ft 1972 Szent István sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 4 000 4 100, 50 Ft 1973 Petőfi sor. 0.640
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.
RészletesebbenA vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.
RészletesebbenMAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS
MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
310. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.
RészletesebbenKisárverés 2019 június
Kisárverés 2019 június Megnevezés tartás db kik. ár 1. 1 II. Ulászló dénár 1505, 1506 (2x), 1508 (3x) KH. 1-2 6 6 000 ÉH 646 Ag. 2 II. Ulászló dénár 1509, 1511, 1512, 1513, 1514 (2x) KG. 1-2 6 6 000 ÉH
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI
RészletesebbenA vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
30. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 november 12-24 között.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.
RészletesebbenKisárverés 2019 március 23
Kisárverés 2019 március 23 Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1 1 II. Ulászló dénár 1506, 1509, 1513, 1516 KG. ÉH 646 2 4 4 000 Ag. 2 II. Lajos dénár 1518, 1519, 1525, 1526 KG-B. ÉH 673 1-2 4 5 000 Ag.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!
236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!
234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!
235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és
RészletesebbenValient Aukciósház Kft.
Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!
231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebben44. Numizmatikai gyorsárverés
44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi
RészletesebbenKisárverés 2019 február 23
Kisárverés 2019 február 23 Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1 1 1 florin 1891. 0.900 Ag 12,25 g 2 1 400 2 5 korona 1907 KB ÉH 1492. 0.900 Ag 24 g 2/3 4 000 3 1 korona 1915 KB ÉH 1495. 0.835 Ag 5 g 2
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.
RészletesebbenA vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
31. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 április 29 - május
RészletesebbenKisárverés 2011 december 10.
Kisárverés 2011 december 10. megnevezés tartás db kikált. ár 1. 1.1 20,10,5 forint 1948 T2-2 3 7000 1.2 2 pengı 1935, 1936 Pázmány sor T2-2 3 7000 1.3 25,20,10 forint 1956 jó forint T2-2 3 9000 1.4 5 pengı
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI
RészletesebbenValient Aukciósház Kft.
Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.
RészletesebbenKisárverés január 26.
Kisárverés 2019. január 26. Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1. 1 Mária Terézia 1 kr 1762 P, Lot. Fer 1 kr 1762 C, 2-3 6 1 200 1 greschl1761, II. József 1 kr 1790 S, ½ kr 1781 B, S. Br 2 Ferenc 3 kr
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.
RészletesebbenMAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2.
MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 123. 2014/2. 182. tétel Budapest, 2014. november 15. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1.
RészletesebbenKisárverés 2010 március 20.
Kisárverés 2010 március 20. 1. Anyag 1.1 Magyar pénz krónikája. NATO csatlakozás T1 2 db 3000 Eu csatlakozás 1.2 A forint bevezetése, A három részre szakadt ország T1 2 db 3000 1.3 Konstanzi zsinat, Visegrádi
RészletesebbenKisárverés február 16.
Kisárverés 2013. február 16. 1. tartás db kikált. ár 1.1. Vegyes európai apró (228) + papír 20 Ft 229 600 2. 2.1 Törökország, 20 kurus 2-3 ph. 2 7 500 2.2. Törökország, II. Mahmud, 2x21/2 piaszter, 2x5
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.
RészletesebbenA vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
29. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 7-19 között.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.
Részletesebben