numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) 2019 június ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: június óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők június 24-én 10 órától. Utólagos eladás június ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 3489 gyorsárverésre: június 20. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 32. nagyaukciónkra már várjuk a beadásokat, szeptember végéig! 348. aukció: Megtekintés: június ig! Tételek átvétele: június órától 347. aukció elszámolás: június 25-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 240 ft / tétel / árverés. A 2. indításnál 120 ft A vásárlói jutalék 22% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Ókori államok Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Szép állapotban Házi készítésű éremtartó doboz, benne 6db tálcával klf méretű érmék tárolására (~21,5x33cm) + 2db lapos érmeberakó + Érmetartó album lapok nélkül. Használt állapotban Album "Németország tartományai" emlékérmek számára, 11 férőhellyel. Használt, de szép állapotban Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest, Használt, jó állapotban Adamovszky István: Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Első kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus SPECIÁL - változatok, felülbélyegzések, próbák, tervezetek Budapest, Első kiadás, Új állapotban Bene Attila: C. Radnitzky. Wiennae - Carl Radnitzky bécsi éremművész élete és alkotásai. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Argumentum Kiadó, Magyar és német nyelvű. Carl Radnitzky érmeinek jegyzékével. Új állapotban. / Attila, Bene: C. Radnitzky. Wiennae - Das leben und die Werke des Wiener Medaillenkünstlers, Carl Radnitzky. Budapest, Hungarian Numismatic Society, Argumentum, Hungarian and German language. Mint condition Botos János: Banki értékpapírok Magyarországon. Szaktudás Kiadó Ház, Nagyon szép állapotban Gedai István:Magyar uralkodók pénzeiken. Budapest, Zrínyi Kiadó, Használt, de jó állapotban L. Kovásznai Viktória: Reményi József éremművészete. Leíró katalógus Budapest, Akadémia Kiadó, Jó állapotban, külső védőborítón kis szakadások Lampé László - Szállási Árpád: Medicina in nummis Debreceniensis. Debrecene, Debreceni Egyetem, Saltzer Ernő: Numizmatikai Szakszótár; angol-magyar és német-magyar. Budapest, Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Luczenbacher János: A' szerb zsupánok, királyok, és czárok pénzei. Budán, a' Magy. Kir. Egyetem' betüivel. Hasonmás kiadvány, Számozott, újszerű állapotban Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új állapotú példány! Tarcalvári Kaffka Miklós: A pénzváltás kézikönyve. Weiss L. és F., Budapest. Rendkívül szép állapotban! / Hungary Miklós Tarcalvári Kaffka: Book of Money Exchange. Weiss L. & F., Budapest. In exceptionally good condition! Dr. Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II-III. kötet. Budapest, MÉE, Használt, jó állapotban A Kontorniát-érmek: A rómavárosi pogány nagyurak félreismert propagandaeszköze a keresztény császárság ellen. Ünnepi előadás május hó 9-én, tartotta: Alföldi András. A Magyar Numizmatikai Társulat ünnepi kiadványa fennállása negyvenedik évfordulója emlékére. Használt, kissé sérült állapotban db-os Pannonia Terra árverési katalógus tétel, mind különféle, leütési árakkal / Hungary pcs of Pannonia Terra Auction Catalagos, differen issues with hammer prices Nudelman László: Magyar és Erdélyi Pénzek-Emlékérmek Numizmatikai Aukció június 1., Ritz Carlton Hotel Budapest "Auktionhaus H.D. Rauch Münzenauktion - Teil II Mediallen, Mittelalter, Europa, Übersee" "Auktionhaus H.D. Rauch Münzenauktion - Teil III Römisch-Deutsches Reich" árverési katalógusok, a megelőző árverés elkelési áraival, újszerű állapotban Rapp numizmatikai aukciós katalógus Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Ezüstözött réz borkóstoló tálka, benne X Poltura (átmérő 122mm, magasság 33mm), kopott ezüstözés Bozó Gyula ( ): Magyar repülő szövetrég. Éremterv. Vegyes technika. Jelzett. d: 17 cm "Soros pénz" Ft (6xklf) T:I,I db-os vegyes magyar és külföldi préselt turistaérem tétel Ausztria Sch "Volksopposition" politikai propaganda (2x) T:III,III- Austria Schilling "Volksopposition" propaganda (2x) C:F,VG Érmés és bankjegyes borítékok Algéria c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Algeria Centimes "Coins of 3 all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU

4 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! Amerikai Egyesült Államok "Egyetemes Postaegyesület Centenáriuma" Ag emlékérem felbélyegzett, bontatlan borítékban (0.999/32mm) T:PP USA "Universal Postal Union Centenary" Ag commemorative medal in envelope with stamps (0.999/32mm) C:PP Amerikai Egyesült Államok c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- USA Cents "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Antigua c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Antigua Cents "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Makaó P borítékban, alkalmi bélyeggel bélyegzésekkel T:I Macau Patacas in envelope with stamps C:UNC Nagy-Britannia p "VIII. Henrik és hat felesége" érme, felbélyegzett borítékban, mellette bélyegsorozat T:1 Great Britain Pence "Henry VIII & his six wives" coin in envelope with stamp, with stamp series C:UNC NDK db különféle érmés boríték, bélyeggel és bélyegzéssel T:I GDR pcs of different coin envelope with stamps and cancellations C:UNC db-os érmés boríték tétel uralkodói évfordulók alkalmából kiadva, benne belga (2x), spanyol, luxemburgi, svéd és jersey-i kiadások T:1, Részvények és sorsjegyek Budapest / Pest "Jótékonyczélú Sorsjegy - Az uj-pesti kath. templom felépítésére" 50kr értékű sorsjegy T:I Budapest "Magyarországi Jószív-Egyesület" (4x) sorsjegykölcsön 2Ft-ról, szárazpecséttel, bélyegzéssel, sorszámkövetők T:II Budapest "Kereskedelmi Takarék és Hitelszövetkezet" részjegye 100K-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel T:II Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyeremény-kötvénye 2.000K-ról, szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel, magyar és francia nyelven T:II Budapest "Tanuló Sorsjegy" 1K értékben, felülbélyegzéssel T:I Temesvár "Szegénygyermek Poliklinika" sorsjegy 20 fillér értékben, bélyegzésekkel T:I Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyeremény-kötvénye 2.000K-ról, szárazpecséttel, csehszlovák bélyegzéssel és szelvényekkel, magyar, német és francia nyelven T:II Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyeremény-kötvénye 2.000K-ról, szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel T:I Jászladány "Jászsági Helyi Érdekü Vasut Részvénytársaság" elsőbbségi részvénye 200K-ról (2x) sorszámkövetők T:I Budapest "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye K-ról T:II- fo Budapest "A magyar korona országai, 5-1/2%-kal kamatozó járadékkölcsön - államadóssági kötvény" K-ról szelvényekkel, szárazpecséttel T:II Budapest "A magyar korona országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye 100K-ról, szárazpecséttel és szelvényekkel, bélyegzéssel (2x) sorszámkövetők T:II- fo Nagyvárad "Egyesült Bank és Takarékpénztár Részvénytársaság Nagyvárad" részvény 200L-ről magyar és román nyelven szelvényekkel T:I Budapest "A Magyar Királyság évi Államkölcsöne" 7 1/2%-kal kamatozó államadóssági kötvény 100 Font Sterlingről (2x) angol és magyar nyelven bélyegzésekkel, szárazpecsétekkel, lyukasztásokkal, szelvényekkel + "A Magyar Királyság évi Államkölcsöne" 7 1/2%-kal kamatozó államadóssági kötvény 1000 U.S.A. dollárról angol és magyar nyelven bélyegzésekkel, igazolással T:III,III Budapest "Diák-Sorsjegy" 5000K értékben, "XVI." sorozat T:III Budapest "Rimamurány-Salgó-Tarjáni Vasmű Részvény-Társaság" öt részvénye egyenként 50P-ről, összesen 250P-ről, szárazpecséttel és bélyegzésekkel, szelvényekkel T:II- ly Budapest "Fabank Részvénytársaság" részvénye 15P-ről, szelvényekkel, szárazpecséttel T:II Hajdúszoboszló "Hajdú Megyei Takarékpénztár" részvény 15P-ről, szelvényekkel, szárazpecséttel, felülbélyegzéssekkel T:III Sopron "Soproni Takarékpénztár" részvénye 10P-ről, magyar és német nyelvű, szárazpecséttel (3x) sorszámkövetők T:II Budapest "6%-kal kamatozó kölcsönkötvény" szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel + Budapest "4 1/2%-kal kamatozó Államadóssági Kölcsönkötvény" bemutatóra szóló ideiglenes elismervénye 1000 U.S.A. dollárról szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel T:III Budapest "Első Magyar Részvény-Serfőzde" részvénye 200P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel (4x) sorszámkövetőkt:ii-,iii

5 "45. Magyar királyi osztálysorsjáték - 1. osztály" 1/8-ad sorsjegy T:II "Miskolczi Orthodox Izraelita Anyahitközség" értékjegye 30f-ről, egy kacsa vágására T:III Budapest "MEGA - Magyar Hegyvidéki Bortermelők Értékesítő Szövetkezete Állami Ellenőrzés Alatt" névre szóló üzletrész 10P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel T:II Budapest "Budapest Székesfőváros évi 4 1/2%-kal kamatozó K adómentes kölcsön" ideiglenes kötelezvénye több névértékben, 480K K K szelvényutalvánnyal T:II,III Budapest "Budapest Székesfőváros évi 4 1/2%-kal kamatozó K adómentes kölcsön" ideiglenes kötelezvénye több névértékben, 480K (20x) 2x10 sorszámkövető, 2400K (4x) párban sorszámkövetők, 4800K (2x) sorszámkövetők, mindegyik szárazpecséttel és szelvényutalvánnyal T:II,III "5 éves tervkölcsön" jegyzési igazolások (2x) "Békekölcsön" jegyzési igazolás "Ötödik Békekölcsön" jegyzési igazolások (2x) Gabonalap, egy bejegyzéssel T:II Ft-os "SZÖVOSZ" takarékszövetkezeti részjegy Ft-os "Bácska" takarékszövetkezeti részjegy T:III "Olimpiai Sorsjegy Mexikó 1968" T:II,II Budapest "Skála - Szövetkezetek Áruházi Közös Vállalata" névre szóló részesedési jegye 100Ft-ról (6x) sorszámkövető párok T:I "Skála" sorsolási szelvény bélyegzéssel (8x) T:II Budapest "Noviki Innovációs és Szolgáltató Részvénytársaság" névre szóló részvénye Ft-ról (8x) sorszámkövetők, szelvényekkel T:I,I "Bongó" sorsjegy (2x) T:I Budapest "BLUE Faktor Pézügyi Szolgáltató Részvénytársaság" ezer darab törzsrészvénye egyenként 1000Ft-ról, szelvényekkel és "MINTA" perforációval T:I,I Budapest "Bankár I. Nyíltvégű értékpapír Befektetési Alap" bemutatóra szóló befektetési jegye 1000Ft-ról, "MINTA" bélyegzéssel T:I Budapest "TÖRÖKBÁLINT-B Ingatlanforgalmazó Részvénytársaság" névre szóló, száz darab részvénye összesen Ft-ról, "MINTA" perforációval T:I,I Budapest "TÖRÖKBÁLINT-A Ingatlanforgalmazó Részvénytársaság" névre szóló, száz darab részvénye összesen Ft-ról, "MINTA" perforációval T:I,I Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:UNC Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:UNC db klf magyar és külföldi részvény és kötvény tétel, közte Olaszország / Róma "Olasz Vöröskereszt" kötvény 25L-ról, bélyegzésekkel és bélyegekkel T:III,III db-os vegyes magyar és külföldi részvény, kötvény tétel T:vegyes Papír és fém szükségpénzek Rozsnyó július 16. 1kr kitöltetlen, vastag fehér papír + 3kr kitöltetlen + 6kr vastag, rózsaszín papír + 10kr sárga papíron augusztus kr + 1Ft "Rozsnyó bánya város pénztári utalványa" T:I-III / Hungary / Roznava Krajcár + 3 Krajcár + 6 Krajcár + 10 Krajcár Krajcár + 1 Forint "Rozsnyó bánya város pénztári utalványa (Cashier's Coupon of Mine Town of Roznava)" C:UNC-F Adamo ROZ-1.1.1, ROZ-1.2.1, ROZ-1.3.2, ROZ-1.4.1, ROZ-2.1, ROZ "A pesti lövész-társulat" névre szóló éves tagsági jegye 10Ft értékben T:II két helyen vágott Sopron f utalvány T:III Adamo SOP "Ganz Törzsgyár" 2K piros sorszámmal + "Ganz Törzsgyár 2K sorszám nélkül T:II,III egyiken ragasztónyom Budapest K "Fegyver és Gépgyár" utalvány lyukasztással érvénytelenítve, sorszámból hiányzó "sz." + 1K "Fegyver és Gépgyár" + 2K "Fegyver és Gépgyár" piros sorszámmal T:III egyiken fo Budapest ~ K + 2K + 3K "Pester Lloyd" utalvány hátoldalon bélyegezve T:I,I- / Hungary / Budapest ~ Korona + 2 Korona + 3 Korona "Pester Lloyd" coupons backside with cancellation C:UNC,AU Adamo BUC-212.1;212.2; Budapest "Amatőrök Forgalmi Szövetkezete" 50f T:I ~1920. "Makói aut. orth. izr. hitközség - Gabella Bárca - 1db pulyka 2000 korona" vágatási bárca (24x) két ívben T:I-,II több helyen elvált fogazás, kis szakadás Pécs K + 5K pénztárjegy T:III egyiken kis restaurálás

6 Nézzen körül webshopunkban is! Székesfehérvár ~ f+30f+50f+1K+2K+5K+10K "Világítási és Vízmű Részvénytársaság". Teljes sor! T:I,I- tűnyom a 20f és 2K címleteken Adamo SZF-1.1,SZF-1.2,SZF-1.3,SZF-1.4,SZF-1.5,SZF-1.6,SZF Szombathely "Uránia Mozgófényképszínház" 10f + 20f + 50f + 1K + 2K + 5K utalvány T:I,I- Adamo SZO-7.1,7.2,7.3,7.4,7.5, Budapest "Magyar Királyi Postatakarékpénztár" zálogjegy (3x) T:III,III Kaposvár P "Pénztári utalvány" tinta aláírással T:I,I- / Hungary / Kaposvár Pengő "Pénztári utalvány" ink signature C:UNC,AU Adamo KAP Szekszárd "Szekszárd M. város" 1P + 5P + 10P + 50P T:I-,III / Hungary / Szekszárd Pengő + 5 Pengő + 10 Pengő + 50 Pengő C:AU,F Adamo SZS-2.1, SZS-2.2, SZS-2.3,SZS március 50P "Tudor Akkumulátor és Szárazelemgyár Rt" szükségpénz T:I,I "Budapesti kenyérjegy"ívben T:III "3 éves terv szolgálatában / Hermes Magyar Általános Váltóüzlet R.T. - Budapest IV. Petőfi Sándor u. 5." Al emlékérem (31mm) T: ~1950. "V. Miskolci Vendéglátóipari Étkezés" Al zseton (30mm) T:2 ph "HTO (Háztartási Tüzelőolaj) utalvány - 10 liter" (17x) + "HTO (Háztartási Tüzelőolaj) utalvány - 20 liter" (2x) + "HTO (Háztartási Tüzelőolaj) utalvány liter" (3x) nagyrészt összefüggésekben illetve ívszéli darabokban T:I db klf millenniumi zseton T: DN 5f "Baromfi Ipar" műanyag bárca + 20f "Baromfi Ipar" műanyag bárca (3x) + 5Ft "Baromfi Ipar" műanyag bárca T:2, DN "Sümeg - Vár / Vívás - Lovagi Torna - Középkori Játékok" Cu zseton (23mm) T: Lunare "Az első Holdpénz" jelzett Ag fantáziaérme (24,8g/1.000/40mm) T: Lunare "The first Moon coin" hallmarked Ag fantasy coin (24,8g/1.000/40mm) C:AU db klf külföldi sárgaréz játékzseton T: db-os műanyag orosz zseton tétel T:2 3pcs of plastic Russian jetons C:XF db-os vegyes zseton tétel, közte "BUÉK", "Rodolfo" T: db-os vegyes magyar és külföldi zseton és szerencsepénz tétel, közte "A 80 éves Pesti Napló Jubiláris éve / Pesti Napló - Szerencsét hoz" Al zseton (23mm), "Tatai Textiles Nap Emlékére / Magyar Textilipari Munkások Országos Szabad Szakszervezete" Al érem "LUDVIG" gyártói jelzéssel (35mm) T: Magyar bankjegyek K "Osztrák-magyar Bank" " " T:IV Austro-Hungarian Monarchy Kronen "Österreichisch-ungarische Bank" " " C:G Adamo K26, Kodnar 114a K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel, mindkét oldala német T:II K vízszintes piros "DEUTSCHÖSTERRECIH" felülbélyegzéssel, II. kiadás, hátlap rajzos K függőleges "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel, mindkét oldala német K vízszintes "DEUTSCHÖSTERRECIH" felülbélyegzéssel K T:III,III K K K (2x) P P P MP (2x) MP (2x) MP Ft Ft Ft K "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:III szép papír K (3x) hullámos háttlap, mind különféle sorozatszámmal T:III,III K "MÁS TÖRVÉNYES..." T:IV Adamo K K (13x) közte sorszámkövető négyes, pár, egyugrásos sorszámkövető és közeli sorszámok T:I,I- fo K "Orell Füssli Zürich" "MINTA" perforációval és "000"-ás sorszámmal T:I- / Hungary Korona "Orell Füssli Zürich" with "MINTA (SPECIMEN)" perforation and "000" serial number C:AU Adamo K43M K "F " sorszámmal "Orell Füssli Zürich" T:III / Hungary Korona with "F " serial number "Orell Füssli Zürich" C:F Adamo K P (30x) T:III,III- Adamo P P (30x) T:III,III- Adamo P P (75x) T:III,III- Adamo P P (5x) sorszámkövetők T:II,III P (30x) T:III,III- Adamo P P T:III Adamo P P + 2P + 5P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" mindhárom hamis "9. sz. Szent Gellért Szívtestőrgárda" felülbélyegzéssel T:III P enyhén lefelé tolódott nyomattal T:III

7 P piros "MNB" bélyeggel P barna "MNB" bélyeggel T:I-,III P kék színű, zöld "MNB" bélyeggel, "M " T:III restaurált / Hungary Pengő blue color with green "MNB" stamp, "M " C:F restored Adamo P24e P "M " T:III P (2x) sorszámkövetők P (2x) sorszámkövetők T:II-III P (2x) T:II Adamo P MP (2x) T:II MP (30x) T:III,III BP (3x) T:I- Adamo P db-os vegyes magyar pengő és adópengő bankjegy tétel T:III Ft "A " T:III Hungary Forint "A " C:F Adamo F Ft T:II Vegyes: Ft Ft Ft Ft T:II-III Ft (3x) sorszámkövetők T:I Ft T:II Adamo F Ft + 20Ft mindkettő nyomdai papírránccal T:I,II Ft + 20Ft T:I Ft aranyozott Ag bankjegyveret (217,7g/7 uncia/0.999/154x70mm) Ft karton díszcsomagolásban T:PP,I Hungary Forint gilt Ag banknote plaque (217,7g/7 uncia/0.999/154x70mm) Forint in cardboard display case C:PP,UNC Adamo F Ft (2x) közeli sorszám T:I,II Ft (3x) sorszámkövetők T:II Adamo F Ft "H" T:III Ft (2x) sorszámkövetők T:I,I- Adamo F Ft (2x) sorszámkövetők T:II Adamo F Ft (6x) sorszámkövetők T:I,I- Adamo F Ft (4x) sorszámkövetők T:II Adamo F Ft T:III szép papír Adamo F Ft T:III Adamo F Ft "E" T:III szép papír Adamo F Ft (16x) T:III Ft (4x) T:III,III Ft "EC" "50. évforduló október 23." (2x) sorszámkövetők T:I Ft "EB" Ft "EA" T:I Ft "BA" T:III Ft "GB" T:II Ft "GE" T:II Ft "GF" T:II Ft "EA" sorozat T:I Ft (3x) "DJ" sorszámkövetők T:I Ft (3x) "HB" sorszámkövetők T:I Vegyes 16db-os korona bankjegy tétel, több különféle felülbélyegzéssel T:III,III db-os pengő bankjegy tétel, mind külön csomagolva és tűzőkapoccsal rögzítve T:III ly Vegyes 25db-os korona és pengő bankjegy tétel T:II-III Vegyes 33db-os pengő tétel, közte P T:III,III Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "II. István" (0,49g) T:1 kis patina Hungary Denar Ag "Stephen II" (0,49g) C:UNC small patina Huszár: 45., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,25g) T:1-,2 enyhén hullámos / Hungary Denar Ag "Stephan II" (0,25g) C:AU,XF slightly wavy Huszár 84., Unger I.: 39.(?) Denár Ag "II. Béla" (0,34g) T:1-,2 / Hungary Denar Ag "Bela II" (0,34g) C:AU,XF Huszár: 102., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,23g) T:1,1- patina / Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,23g) C:UNC,AU patina Huszár: 192., Unger I.: Denár Ag "I. Nagy Lajos" (0,52g) T:2- hullámos Hungary Denar Ag "Louis I" (0,52g) C:VF wavy Huszár 547.,Unger I.:

8 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,53g) T:2 Hungary 1514K-G Denar Ag "Wladislaus II" (0,53g) C:XF Huszár: 811. Unger I.: 646.c K-B 1/2 Tallér Ag "Rudolf" Rendkívül ritka, a kevés ismert példány egyike, az Unger Éremhatározóban nem szereplő évjárat! (13,9g) T:3 RRR! / Hungary 1580K-B 1/2 Thaler Ag "Rudolf' Extremly rare, one of the few existing coins, not covered by Emil Unger's "Éremhatározó" (13,9g) C:F RRR! N-B Denár Ag "Rudolf" (0,44g) T:2,2- patina / Hungary 1601N-B Denar Ag "Rudolf" (0,44g) C:XF,VF patina Unger II.: 816.var Erdélyi Fejedelemség / Brassó 1613B Városi Garas Ag (1,22g) T:2- patina / Principality of Transylvania / Brasov 1613B City Groschen Ag (1,22g) C:VF patina Unger (Erdély).: 35.a var Erdélyi Fejedelemség 1660N-B Tallér Ag "II. Rákóczi György" Nagybánya (29,2g) T:2 kis ph. / Principality of Transylvania 1660N-B Thaler Ag "Georg Rákoczi II" Baia Mare (29,2g) C:XF small edge error Huszár (Erdély): Poltura Ag "I. József" (0,94g) T:1-,2 Hungary Poltura Ag "Joseph I" (0,94g) C:AU,XF Huszár: 1579., Unger II.: db-os vegyes magyar fémpénz tétel T:2,2-,3 patina G 12kr Ag "Ferenc" (4,96g) T:2 ph. / Hungary 1795G 12 Kreuzer Ag "Francis" (4,96g) C:XF edge error Huszár: 2011., Unger III.: 1394.c B 20kr Ag "Ferenc" (6,57g) T:2- ph. Huszár: 1967, Unger III.: 1376.a B 20kr Ag "I. Ferenc" (6,64g) T:2- Huszár 1979., Unger III.: 1380.a B 20kr Ag "Ferenc" (6,65g) T:1- Huszár: 1979., Unger III.: 1380.a B 20Kr Ag "I. Ferenc" (6,70g) T:1- Huszár: 1982., Unger III.: 1381.a B 20kr Ag "I. Ferenc" Körmöcbánya (6,64g) T:1- Hungary 1835B 20 Kreuzer Ag "Franz I" Kremnitz (6,64g) C:AU Huszár: 1982., Unger III.: 1381.a B 10kr Ag "V. Ferdinánd" T:2,2- kis juszt. Huszár: 2085., Unger III.: B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" T:2 juszt. Huszár: 2081., Unger III.: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 Huszár 2081., Unger III.: E 20Kr Ag "V. Ferdinánd" (6,66g) T:2 ph. Huszár 2084., Unger III.: 1421.b B 20kr Ag "V. Ferdinánd" (6,57g) T:3 Huszár: 2081., Unger III.: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" (6,69g) T:1- kis patina Hungary 1846B 20 Kreuzer Ag "Ferdinand V" (6,69g) C:AU slight patina Huszár: 2081., Unger III.: kr Cu T:1- Adamo B B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2,2- Adamo B NB 3kr Cu T:2 ph. Adamo B NB 6kr Ag T:2 Adamo B B 1/4Fl Ag "Ferenc József" T:1-,2 Hungary 1/4 Florin Ag "Franz Joseph" C:AU,XF Adamo M B 1Fl Ag "Ferenc József" T:2- patina Adamo M B 1Fl Ag "Ferenc József" T:2,2- Hungary 1859B 1 Florin Ag "Franz Joseph" C:XF,VF Adamo M B 1Fl Ag "Ferenc József" T:3 Hungary 1859B 1 Florin Ag "Franz Joseph" C:F Adamo M B 1kr Cu T: KB 4kr Cu T:3 Adamo M KB 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T:2, KB 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Körmöcbánya (12,34g) T:1-,2 patina Hungary 1868KB 1 Forint Ag "Franz Joseph I" Kremnitz (12,34g) C:AU,XF patina Huszár: 2136., Unger III.: 1463.a, Adamo M KB 10kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T:2- Adamo M KB 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T:2,2- Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Körmöcbánya (12,26g) T:2 Hungary 1869KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz (12,26g) C:XF Huszár: 2136., Unger III.: 1463.a, Adamo M GYF 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T:2- Adamo M GYF 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Gyulafehérvár (12,3g) T:2 ph. Hungary 1868GYF 1 Forint Ag "Franz Joseph" Alba Iulia (12,3g) C:XF edge error Adamo M KB 10kr Ag "Váltó Pénz" T: KB 20kr "Váltó Pénz" Ag T: GYF 20kr Ag "Váltó Pénz" T:2- Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya T:2 Hungary 1874KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:XF Unger III.: 1464.a, Huszár: 2138., Adamo M KB 10kr Ag "Váltó Pénz" T:2-,3 Hungary 1875KB 10 Kreuzer Ag "Valtó Pénz" C:VF,F Adamo M

9 KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:1- Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2,2- Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:1-,2 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" Körmöcbánya T:1- Hungary 1882KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:AU Adamo M KB 1kr Cu "Középcímer" KB 1kr Cu "Középcímer" T:2-,3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" T:2 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" T:2- Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Fiume címer" T:2 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" T:2,2- Adamo M KB 1K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2- Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" T:1-,2 Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:2 Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2- ph. Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2- kis ph. Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József koronázásának 40. évfordulója" T:2- kis ü. Adamo K f Br és Fe (2xklf) f Cu-Ni f Fe (2xklf) T:1-, KB 5K Ag "Ferenc József" T:2- ph. Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2,2- Adamo K KB-1914KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1,1- Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:1-,2 Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (10x) T:1,1- patina Adamo K KB-1916KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1,1- Adamo K P Ag T:1- Adamo P P Ag (2x) T:3 Adamo P P Ag (2xklf) T: P Ag (5xklf) teljes sor T:1-,3 Adamo P P Ag "Madonna" T:1- Adamo P P Ag "Madonna" T:3 Adamo P P Ag "Madonna" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:1-,2 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2- patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2- patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2- patina Adamo P P Ag (2x) "Horthy jobbra" T:3 patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2,2- ph. Adamo P P Ag "Pázmány" P Ag "Rákóczi" P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 Adamo P7, P7.2, P P Ag "Rákóczi" T:1,1- Adamo P P Ag "Madonna" T:2- ph. Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 patina Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 patina Adamo P P Ag Ft Ag "Kossuth" T:1-,3 ph, patina Adamo P6, F P Ag "Madonna" T:1- Adamo P P Ag (2xklf) T:1- patina Adamo P P Ag (2xklf) T:1-,2 Adamo P P Ag "Madonna" T:2,2- patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Madonna" (4x) T:2 Adamo P P Ag "Madonna" (6x) T:1-,2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P

10 Nézzen körül webshopunkban is! P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:1,-1 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1- patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1- ph. Adamo P P Ag (2x) T:1- Adamo P P Ag "Madonna" T:1,1- Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1- Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1- Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 kis patina Adamo P P Al (4xklf) teljes sor T: db-os vegyes magyar Al pengő tétel, közte 1db forint érme T:2, P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója" P Al "Parlament" T: db-os vegyes magyar forint érme tétel, közte több Ft Al T:vegyes db-os vegyes magyar fillér és forint fémpénz tétel, közte Ft Al; Ft Al; Ft Al T:1-,2, f (21xklf) T:1, Ft Al "Kossuth-címer" T:1,1- Adamo F Ft Al T:1, Ft Ag "vastag Kossuth" T:2 ph. Adamo F Ft Ag "vastag Kossuth" fordított peremirattal T:1- Adamo F Ft Al "Kossuth-címer" T:1,1- Adamo F Ft Al T:1, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:1-,2 patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:3 patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2 patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- egyiken ly. Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2 Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (5x) T:2-,3 patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (5x) T:2-,3 patina Adamo F f Al T:1 Adamo F f Al rozettával, Artex-veret T:1- Adamo F f Al (4xklf) T: Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" - "Szabadságharc sor" T:1-,2 Adamo EM1, EM2, EM Ft Ag "Széchenyi" T:2 patina Adamo EM Ft Al "Kossuth-címer" T:2 Adamo F Ft Al "Rákosi-címer" T:1- Adamo F Ft Al "Rákosi-címer" T: Ft Cu-Ni f Al (7x) f Al (4x) T:1-,2, Ft Al "Rákosi-címer" T:1,1- Adamo F f Al T:1 Adamo F Ft + 20Ft + 25Ft Ag "10 éves a Forint" sor kék MNB tokban T:1 Adamo EM4, EM5, EM Ft Al Ft Al T:1,1-,2 Adamo F Ft Al Ft Al Ft Al T:1- Adamo F Ft Ag + 50Ft Ag "Liszt" pár kék plasztik tokban T:1- (eredetileg p) Adamo EM7, EM Ft Ag + 50Ft Ag "Bartók Béla" kék plasztik tokban T:1- (eredetileg p) kis patina Adamo EM12, EM Ft Al Ft Al Ft Al T:1- Adamo F

11 f Al T:1 Adamo F f Al T:1 Adamo F Ft Al (7xklf) T:1- Adamo F f-10Ft (9xklf) forgalmi sor vajszínű műbőrtokban T:I Ft Ag + 100Ft Ag "Petőfi" pár eredetileg plombált, sérült MNB plasztiktokban T:1 Adamo EM41, EM Ft Ag "25 éves a KGST" eredeti, plombált MNB tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "25 éves a KGST" eredeti, plombált MNB tokban T:1 kis patina Adamo EM Ft Ag "25 éves a KGST" T:1- Adamo EM Ft Ag "Felszabadulás" eredeti, plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Felszabadulás" eredeti, plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" T:BU Adamo EM Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" eredeti plombált "MNB" tokban T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" eredeti, plombált MNB plasztiktokban T:1 Adamo EM Ft Ag "II. Rákóczi Ferenc" T:BU Adamo EM Ft Ag (3xklf) "Magyar festők II. / Csontváry, Mányoki, Rippl-Rónai" eredeti MNB tokban T:BU kis patina Adamo EM52, EM53, EM Ft Ag (3xklf) "Magyar festők II. / Csontváry, Mányoki, Rippl-Rónai" eredeti, sérültt MNB tokban T:BU kis patina Adamo EM52, EM53, EM Ft Ag "Első magyar aranyforint" plombált, MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Bethlen Gábor" T:PP Adamo EM Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" T:BU Ft Ag "Téli olimpia - Lake Placid" eredeti sérült "MNB" tokban T:PP Ft Ag "Bartók Béla" MNB tokban T:BU patina Adamo EM Ft Ag "Bartók Béla" MNB tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Bartók Béla" eredeti MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - 3 játékos" T:1- (eredetileg PP) ujjlenyomat, kis patina Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság 1982" fekete műbőr tokban T:PP kis patina, ujjlenyomat Adamo EM Ft Cu-Ni "FAO - Védd az erdőt" + 100Ft Cu-Ni "FAO - Ha kivágod, ültess is" T: Ft Ag "Sarajevoi Téli Olimpia" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU patina Adamo EM Ft Ag "Nők évtizede" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Nők évtizede" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Nyári Olimpiai Játékok - Los Angeles" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM f-20Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Cu-Ni "FAO IV." + 100Ft Cu-Ni "FAO IV." T:1 Adamo EM90, EM Ft alpakka "Kulturális Fórum" T:BU Ft Ag "Kulturális Fórum Budapest 1985" T:BU ujjlenyomat Adamo EM f-20Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Stadion" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Stadion" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Mexikó 1986" T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Mexikó 1986" T:BU Adamo EM Ft Ag "XV. Téli Olimpia Calgary 1988" T:BU kis patina Adamo EM Ft "Világ Vadvédelmi Alap II." T:BU Adamo EM Ft alpakka "Labdarúgó Világbajnokság - Kézfogás" T:BU Ft Ag "Téli Olimpia-Albertville" T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni "S.O.S. Gyermekfalu" T:1 (eredetileg PP) Adamo EM Ft Ag "MNB" (2x) T:1-,2 patina Adamo F Ft Ag "MNB" (2x) T:1- patina Adamo F Ft Ag "MNB" (2x) T:1-,2 patina Adamo F Ft Ag "MNB" T:PP Adamo F

12 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! Ft Ag "Károly Róbert" T:BU Adamo EM Ft Ag "Szent László" T:PP fo. Adamo EM Ft Ag "MNB" (2x) T:-1 Adamo F Ft Ag "MNB" (2x) T:2 kis patina Adamo F Ft Ag "MNB" (2x) T:1-,2 kis patina Adamo F Ft Ag "Labdarúgó VB - Vetődő kapus" T:1 (eredetileg PP) Adamo EM Ft Ag "Deák" (2x) T:1- kis patina Adamo F Ft Ag "Deák" (2x) T:1-,2 patina Adamo F Ft Ag "Nyári olimpia - Atlanúsítvánnyal Ft Ag "Nyári olimpia - Atlanta" tokban T:BU Adamo EM Ft + 50Ft + 100Ft T:PP Ft Ag "Nyári Olimpia-Atlanta - Vívás" T:PP ujjlenyomat Adamo EM Ft Cu-Ni-Zn " es szabadságharc" dísztokban T:PP Adamo EM Ft Ag "WWF - Óvd a természetet" T:PP fo. Adamo EM Ft Ag " forradalom és szabadságharc 150. évfordulója" T:PP fo., kis patina Ft Ag "Nyári olimpia-sydney" T:BU Adamo EM Ft Ag "Integráció az EU-ba - EURO III" T:PP Adamo EM Ft "Toldi" + 200Ft "Lúdas Matyi" Ft "Pál utcai fiúk" Ft "János vitéz" T:PP Adamo EM173, EM175, EM Ft "Kossuth" (4x) T:1-,2 Adamo FOEM Ft "Kossuth" (4x) T:1-,2 Adamo FOEM Ft Ag "Széchenyi Könyvtár" tanúsítvánnyal T:BU Ft "Deák Ferenc" (3x) T:1-,2- Adamo FOEM Ft Cu-Ni "Magyar Köztársaság az Európai Unió tagja" (4x) Ft Cu-Ni "Gyermekmentő Szolgálat" (4x) T: Ft Ag "Pécsi ókeresztény sírkamrák" T:BU Adamo EM Ft Ag "Károli Gáspár Református Egyetem" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Bocskai István" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni-Zn hibás veret "Magyár" T: Ft-100Ft (8xklf) forgalmi sor szettben, benne 1946-os 1Ft Ag "Hatvanéves a Forint" proof kivitelben T:BU patina Adamo FO Ft Ag "Bartók Béla" tanúsítvánnyal T:PP, Adamo EM Ft Ag "Nándorfehérvári diadal" tanúsítvánnyal T:BU / Hungary Ft Ag "550th Anniversary of the Victory at Nándorfehérvár" with certificate C:BU Adamo EM Ft Cu-Ni "Római Szerződés" (7x) T: Ft-100Ft (7xklf) "Búcsú az egy- és kétforintostól" forgalmi sor dísztokos szettben T:BU Adamo FO Ft-100Ft (7xklf) "Búcsú az egy- és kétforintostól" forgalmi sor dísztokos szettben T:BU Adamo FO Ft Ag "Siklósi Vár" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft elsőnapi veret díszcsomagolásban Ft "FB" "Búcsú a 200Ft-os bankjegytől" T:I, Ft Ag "Radnóti Miklós" tanúsítvánnyal, T:BU Adamo EM Ft "Úszó EB" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft "Úszó EB" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor dísztokban, valamint "Mikes Kelemen" ezüstözött Cu-Ni-Zn emlékérem (29,2mm), "Magyarország pénzérméi" sorozat T:PP Adamo FO Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor dísztokban T:BU Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor szettben "I. Lajos aranyforintja" aranyozott Ag, jelzett utánveret (3,491g/0.999/20mm) T:PP Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor szettben, valamint Ft "Hetvenéves a Forint" T:PP Ft Ag "150 éves a Budapesti Állatkert" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "225 éve született Széchenyi István" tanúsítvánnyal T:PP Hungary Forint Ag "225th Anniversary - Birth of István Széchenyi" with certificate C:PP Ft Ag "225 éve született Széchenyi István" tanúsítvánnyal T:PP Hungary Forint Ag "225th Anniversary - Birth of István Széchenyi" with certificate C:PP Ft "Vizes Világbajnokság" (50x) "Magyar Posta " rolniban T:

13 Ft Ag "Kiegyezés" tanúsítvánnyal T:PP Hungary Forint Ag "Austro-Hungarian Compromise of 1867" with certificate C:PP Ft "Birkózó-Világbajnokság" (50x) "Magyar Posta" rolniban T: Ft "Birkózó-Világbajnokság" (50x) rolniban T: Ft "Családok Éve" (50x) rolniban T: Ft "Divízió I/A Jégkorong Világbajnokság" (50x) "Magyar Posta " rolniban T: Ft Cu-Ni "100 éve ért véget az első világháború" T: Ft Ag "Hevesy György" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "450 éves az Unitárius Egyház" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "A Szózat megzenésítésének 175. évfordulója" tanúsítvánnyal T:PP Hungary Forint Ag "175th Anniversary - Szózat" with certificate C:PP Ft Ag "Mátyás király Emlékév" tanúsítvánnyal T:PP Hungary forint Ag "Matthias Corvinus Memorial Year" with certificate C:PP Ft Ag "Benczúr Gyula születésének 175. évfordulója ( )" tanúsítvánnyal T:PP Vegyes magyar forint tétel ~1Kg-os súlyban T:vegyes Vegyes magyar fémpénz tétel 60 dkg-os súlyban T:vegyes Magyar emlékveretek, plakettek Arató Gyula ( ) / Jálics Ernő ( ) "MOLTSZ / Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség" kétoldalas Br emlékplakett "ROTHERMERE CSAPAT MÉRKŐZÉS 1930" gravírozással (87,86g/70x48,5mm) T:1- / Hungary "MOLTSZ / Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség" double-sided Br commemorative plaque, engraved with "ROTHERMERE CSAPAT MÉRKŐZÉS 1930". Szign.: Arató, Jálics (87,86g/70x48,5mm) C:AU Asszonyi Tamás (1942-) "Húsz éves az Aranysárkány VIII 1" kétoldalas Br emlékérem (42mm) T: Beck Ö. Fülöp ( ) "Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a műbarátok köre 1906" Br emlékplakett (74,5x77mm) T:2 ph. / Hungary "Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a műbarátok köre 1906 (For the 80th Anniversary of birth of Pál Gyulai)" Br commemorative plaque. Sign.: Beck Ö. Fülöp (74x76,5mm) C:XF edge error HP.: Berán Lajos ( ) "TESZ-Nemzeti Munkahét" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2- több ph Berán Lajos ( ) "Országos Testnevelési Tanács" aranyozott Br díjérem, mellszalag nélkül, hátlapon gravírozva (40mm) T: B. Kopp Judit ( ) "100 éves a magyar Társadalombiztosítás / Sz. Kristóf" aranyozott Br plakett eredeti tokban (70mm) T: Bognár György (1944-) "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Poeltenberg Ernő" Br emlékérem (42,5mm) T: Bognár György (1944-) "Magyar Köztársaság Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott piefort emlékérem, eredeti sérült dísztokban tanúsítvánnyal (65mm) T:1 (eredetileg PP) Bognár György (1944-) "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos" Br piefort emlékérem (42,5mm/5,5mm) T: Boldogfai Farkas Sándor ( ) "Budapest felszabadulásának 10 éves évfordulójára / Budapest Főváros Tanácsa" Br emlékérem dísztokban (60mm) T: Borsos Miklós ( ) DN "Kazinczy Emlékérem a szép magyar beszédért" kétoldalas, öntött Br emlékérem (61g/51mm) T:2 / Hungary ND "Kazinczy Emlékérem a szép magyar beszédért (Kazinczy medallion for fine Hungarian speech)" double-sided, cast Br medallion. Sign.: Miklós Borsos (61g/51mm) C:XF Búza Barna ( ) "Szent Imre születésének jubileuma - Székesfehérvár / Imre ifjúsága virágában boldog volt" peremén jelzett Ag emlékérem dísztokban (33,75g/0.925/42,5mm) T:PP Csúcs Ferenc ( ) "Bartók Béla / " kétoldalas öntött Br emlékérem (71mm) T:1-, Csúcs Viktória (1934-) "MÉE Budapest - Magyarország" Ag tagsági emlékérem (25,3g/0.800/42,5mm) T:1 Adamo BP Csúcs Viktória (1934-) "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen" Ag emlékérem (25,39g/0.800/42,5mm) T: Exner Károly ( ) 1922."MLTC - Az érdem jeléül" jelzett Ag díjérem, hátoldalán gravírozva "Gödöllő járás tennisz bajnokának - Férfi páros - Mátyásföld aug. 15." (44,35g/0.800/56x37mm) T:2 patina Fekete Géza (Dezső) (1939-) "Újító Mozgalom" Br emlékérem (60mm) + ~1970. "TSZ Dolgozó 10,15,20" 3db klf kitűző T:

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 354. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 31. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 április 29 - május

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 30. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 november 12-24 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 310. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 333. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 5-8-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

Kisárverés 2019 június

Kisárverés 2019 június Kisárverés 2019 június Megnevezés tartás db kik. ár 1. 1 II. Ulászló dénár 1505, 1506 (2x), 1508 (3x) KH. 1-2 6 6 000 ÉH 646 Ag. 2 II. Ulászló dénár 1509, 1511, 1512, 1513, 1514 (2x) KG. 1-2 6 6 000 ÉH

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

Kisárverés 2019 február 23

Kisárverés 2019 február 23 Kisárverés 2019 február 23 Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1 1 1 florin 1891. 0.900 Ag 12,25 g 2 1 400 2 5 korona 1907 KB ÉH 1492. 0.900 Ag 24 g 2/3 4 000 3 1 korona 1915 KB ÉH 1495. 0.835 Ag 5 g 2

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 279. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

Kisárverés 2010 március 20.

Kisárverés 2010 március 20. Kisárverés 2010 március 20. 1. Anyag 1.1 Magyar pénz krónikája. NATO csatlakozás T1 2 db 3000 Eu csatlakozás 1.2 A forint bevezetése, A három részre szakadt ország T1 2 db 3000 1.3 Konstanzi zsinat, Visegrádi

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 29. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 7-19 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Kisárverés 2011 december 10.

Kisárverés 2011 december 10. Kisárverés 2011 december 10. megnevezés tartás db kikált. ár 1. 1.1 20,10,5 forint 1948 T2-2 3 7000 1.2 2 pengı 1935, 1936 Pázmány sor T2-2 3 7000 1.3 25,20,10 forint 1956 jó forint T2-2 3 9000 1.4 5 pengı

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Kisárverés 2019 március 23

Kisárverés 2019 március 23 Kisárverés 2019 március 23 Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1 1 II. Ulászló dénár 1506, 1509, 1513, 1516 KG. ÉH 646 2 4 4 000 Ag. 2 II. Lajos dénár 1518, 1519, 1525, 1526 KG-B. ÉH 673 1-2 4 5 000 Ag.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben