A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 29. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) 2018 május 7-19 között. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: május :00. A magyar filatélia a teremben 9:30 kor kezdődik, a külföldi filatéliára 18:00 ig lehet online ajánlatot tenni. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol on-line ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 17:00-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők május 23-án 10 órától. Irodánk május én egész nap zárva tart. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből). Az árverés MAGYAR FILATÉLIA, KÉPESLAP, NUMIZMATIKA és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! Megtekintés: május 7-19 között. (19-én szombaton a magyar filatélia kivételével megtekinthető az árverés anyaga irodánkban óra között!) Tételek átvétele május 23-án 10 órától! Irodánk május én egész nap zárva tart! Minden tétel rengeteg igényes fotóval megtalálható honlapunkon, ahol online ajánlatot is tehet. Kérjük tekintse meg nagyárverésünk többi kategóriáját is, mert rendkívül színvonalas filatéliai, fotó, nyomtatvány, könyv, numizmatika és művészeti anyag kerül egyidejűleg kalapács alá. Az árverés összes tétele sok képpel megtalálható honlapunkon, vagy megtekinthető irodánkban. Tartalomjegyzék: Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Magyar és külföldi bankjegyek Erdélyi Fejedelemség pénzei Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Ókori államok Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Papír és fém szükségpénzek Numizmatikai irodalom, numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Gyűjteményes tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek K-P Aranyforint Au "Mátyás" (3,45g) T:2,2- kissé hajlott lemez / Hungary K-P Forint Au "Matthias" (3,45g) C:XF,VF slightly bent Huszár: 688., Unger I.: 546.a N-B Aranyforint Au "Rudolf" Nagybánya (3,46g) T:2- kis ph. / Hungary 1584N-B Goldgulden Au "Rudolf" Baia Mare (3,46g) C:VF small edge error Huszár: 1005., Unger II.: Dukát Au "V. Ferdinánd" (3,44g/0.989), szétcsavarható 1848KB 20kr Ag "kémpénzben" tárolva T:1-,2 R! / Hungary Ducat Au "Ferdinand V" (3,44g/0.989) in a 1848KB 20 Kreuzer Ag spy coin C:AU,XF RARE! Huszár: 2075., Unger III.: Dukát Au "V. Ferdinánd" (3,45g/0.989) T:2,2- ph., kis ü. / Hungary Ducat Au "Ferdinánd V" (3,45g/0.989) C:XF,VF edge error, small ding Adamo B KB 10K Au "Ferenc József" (3,37g/0.900) T:1-,2 / Hungary Korona Au "Franz Joseph I" Kremnitz (3,37g/0.900) C:AU,XF Unger III.: 1491., Adamo K Ft Au "Honfoglalás évfordulója" dísztokban (6,99g/0.986) T:PP / Hungary Forint Au "1000th Anniversary of the Hungarian Landtaking" in case (6,99g/0.986) C:PP Adamo EM Ft Au "Ezeréves a magyar pénzverés" dísztokban tanúsítvánnyal (6,96g/0.986) T:PP Hungary Forint Au "1000th Anniversary of the Hungarian coinage" in case with certificate (6,96g/0.986) C:PP Adamo EM Ft Au "Államalapító Szent István" (31,1g/0.986) T:PP / Hungary Forint Au "Saint Stephen" (31,1g/0.986) C:PP Adamo EM Amerikai Egyesült Államok $ Au "Indián fej" (16,76g/0.900) T:2 / USA Dollars Au "Indian head" (16,76g/0.900) C:XF Krause KM# Bahamák $ Au "Kolombusz felfedezi Amerikát" tanúsítvánnyal, eredeti tokban (6,48g/0.900) T:PP / Bahamas Dollars Au "Columbus' Discovery of America" with certificate, in original case (6,48g/0.900) C:PP Krause KM# Jugoszlávia D Au "1984 Téli Olimpia" (8g/0.900) D Au "1984 Téli Olimpia" (8g/0.900) D Au "1984 Téli Olimpia" (8g/0.900) + Amerikai Egyesült Államok $ Au "XXIII. Los Angeles-i Nyári Olimpia" (16,71g/0.900) az érmék együtt "Olympische Spiele 1984" díszdobozban, tanúsítvánnyal T:PP / Yugoslavia 5000 Dinara Au "1984 Winter Olympics" (8g/0.900) Dinara Au "1984 Winter Olympics" (8g/0.900) Dinara Au "1984 Winter Olympics" (8g/0.900) + USA Dollars "Los Angeles XXIII Olympiad" (16,71g/0.900) the coins together in "Olypmpische Spiele 1984" case with certificate C:PP Krause KM#95, KM#104, KM#111 KM# Nagy-Britannia /4 Sovereign Au (1,99g/0.916) + 1/2 Sovereign Au (3,99g/0.916) + 1 Sovereign Au "II. Erzsébet" (7,98g/0.916) mindhárom eredeti, gyűjtői díszdobozban, tanúsítvánnyal és leírással T:PP / Great Britain /4 Sovereign Au (1,99g/0.916) + 1/2 Sovereign Au (3,99g/0.916) + 1 Sovereign Au "Elizabenth II" (7,98g/0.916) ) all three in collector's case with certificate and information C:PP Krause KM#1117, KM#1001.1, KM# Német Birodalom 1889A 20M Au "II. Vilmos" (7,95g/0.900) T:2 / German Empire 1889A 20 Mark Au "Wilhelm II" (7,95g/0.900) C:XF Krause KM# Magyar és külföldi bankjegyek Ft "Kossuth Bankó" rontott és javított sorszámozással T:I- / Hungary Forint "Kossuth Note" with miswritten serial number C:AU Adamo G Ft "Kossuth bankó" sorszám és hátlap nélkül. Nem katalogizált sajtóhiba! T:III-,IV / Hungary Forint "Kossuth bankó" without serial and backside. Not catalogued printing error! C:VG,G Adamo G108h.var G "STN" vízjeles T:III- / Austrian Empire Gulden "STN" watermark C:VG Adamo G K " " T:restaurált / Hungary Corona " " C:restored Adamo K K " " T:III kis szakadás / Hungary Korona " " C:F small tear Adamo K K "Fehértemplom" felülbélyegzéssel K "Dálnok - Főjegyző" felülbélyegzéssel T:III / Hungary Korona with "Fehértemplom" cancellation Korona with "Dálnok - Főjegyző" cancellation T:F K "Nagykárolyfalva" felülbélyegzéssel K csehszlovák 20h bélyeggel T:III egyiken szakadás / Hungary Korona with "Nagykárolyfalva" cancellation Korona with Czechoslovakian 20 Halerov stamp C:F one with tear K (4xklf) nehezen olvasható felülbélyegzésekkel T:III,III- kis szakadás, fo. / Hungary Korona (4xdiff) with hardly readable cancellations C:F,VG small tear, spotted K (4xklf) nehezen olvasható felülbélyegzésekkel T:III,III- kis szakadás / Hungary Korona (4xdiff) with hardly readable cancellations C:F,VG small tear K (4xklf) nehezen olvasható felülbélyegzésekkel T:III,III- kis szakadás / Hungary Korona (4xdiff) with hardly readable cancellations C:F,VG small tear

4 K (4xklf) nehezen olvasható felülbélyegzésekkel T:III,III- kis szakadás / Hungary Korona (4xdiff) with hardly readable cancellations C:F,VG small tear K (4xklf) nehezen olvasható, cirill betűs felülbélyegzésekkel T:III,III- szakadás / Hungary Korona (4xdiff) with hardly readable cyrillic cancellations C:F,VG tear K (4xklf) nehezen olvasható, cirill betűs felülbélyegzésekkel, egyik jugoszláv bélyeggel T:III kis szakadás / Hungary Korona (4xdiff) with hardly readable cyrillic cancellations, one with Yugoslavian stamp C:F small tear K (4xklf) nehezen olvasható, cirill betűs felülbélyegzésekkel, egyik jugoszláv bélyeggel T:III / Hungary Korona (4xdiff) with hardly readable cyrillic cancellations, one with Yugoslavian stamp C:F K "A 1001" sima hátlappal T:III szép papír / Hungary Korona "A 1001" with blank backside C:F fine paper Adamo K31/ K "MINTA" perforációval és piros " " számozással T:II / Hungary Korona with "MINTA (SPECIMEN)" perforation and red " " serial C:XF Adamo K38M1a K "Orell Füssli Zürich" T:restaurált / Hungary Korona "Orell Füssli Zürich" paper with silk threads C:restoration Adamo K43/ K T.W. jelöléssel, nyomdahely jelölés nélkül "40 FILLÉR NEGYVEN FILLÉR" felülbélyegzéssel T:III / Hungary Korona "T.W." with "40 FILLÉR NEGYVEN FILLÉR" overprint C:F Adamo K39B P (10x) sorszámkövetők "E E " T:I / Hungary Pengő (10x) sequential serials "E E " C:UNC Adamo P P (100x) sorszámkövetők "E E " T:I / Hungary Pengő (100x) sequential serials "E E " C:UNC Adamo P P (2xklf) egyik sorszámmal és kisebb méretű, a másik sorszám nélkül és kisebb hátoldali képpel + 2P + 5P + 10P + 20P + 50P eltérő méret + 100P P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" teljes sor T:I,I-,III kis szakadások (csak a sorszámozott 1P hajtott!) / Hungary Pengő (2xdiff) one with serial and smaller size the other without serial and smaller reverse picture + 2 Pengő + 5 Pengő + 10 Pengő + 20 Pengő + 50 Pengő different size Pengő Pengő "Headquarter of the Red Army" complete serie C:UNC,AU,F small tears (the only folded piece is the 1 Pengő with serial!) Adamo P41,41A,42,43,44,45,46,47, Ft (2x) sorszámkövetők "A A " T:I,I- / Hungary Forint (2x) sequential serials "A A " C:UNC,AU Adamo F Ft T:I,I- / Hungary Forint C:UNC,AU Adamo F Ft (3x) sorszámkövetők "A A " T:I / Hungary Forint (3x) sequential serials "A A " C:UNC Adamo F Ft T:I- halvány fo. a jobb alsó sarokban / Hungary Forint C:AU faint spot in the lower right corner Adamo F Ft T:I,I- / Hungary Forint C:UNC,AU Adamo F Ft (17x) sorszámkövetők (A A ), nyomdai papírráncokkal T:I / Hungary Forint (17x) sequential serials (A A ) with printing creases C:UNC Adamo F Ft (5x) sorszámkövetők "MINTA" felülnyomással és perforációval "B B " sorszámmal T:I / Hungary Forint (5x) sequential serials "MINTA (SPECIMEN) overprint and perforation "B B " serials C:UNC Adamo F33Ma március Ft (3x) sorszámkövetők "MINTA" felülnyomással és perforációval "A A " sorszámmal T:I / Hungary March 25th 1000 Forint (3x) sequential serials with "MINTA(SPECIMEN)" overprint and perforation "A A " serial number C:UNC Adamo F44M november Ft (3x) sorszámkövetők "MINTA" felülnyomással és perforációval "C C " sorszámmal T:I / Hungary November 10th 1000 Forint (3x) sequential serials with "MINTA(SPECIMEN)" overprint and perforation "C C " serial number C:UNC Adamo F45.1M Ft (5x) sorszámkövetők "MINTA" felülnyomással és perforációval "B B " sorszámmal T:I / Hungary Forint (5x) sequential serials "MINTA (SPECIMEN)" overprint and perforation "B B " serials C:UNC Adamo F34Ma Ft (5x) sorszámkövetők "MINTA" felülnyomással és perforációval "B B " sorszámmal T:I / Hungary Forint (5x) sequential serials "MINTA (SPECIMEN)" overprint and perforation "B B " serials C:UNC Adamo F35Ma Ft (5x) sorszámkövetők "MINTA" felülnyomással és perforációval "B B " sorszámmal T:I / Hungary Forint (5x) sequential serials "MINTA (SPECIMEN)" overprint and perforation "B B " serials C:UNC Adamo F36Ma Ft (3x) sorszámkövetők "MINTA" felülnyomással és perforációval "E E " sorszámmal T:I / Hungary Forint (3x) sequential serials "MINTA (SPECIMEN)" overprint and perforation "E E " serials C:UNC Adamo F43Ma Ft (4x) sorszámkövetők "MINTA" felülnyomással és perforációval "D D " sorszámmal T:I / Hungary Forint (4x) sequential serials with "MINTA (SPECIMEN)" overprint and perforation "D D " serials C:UNC Adamo F46M

5 Ft (5x) sorszámkövetők "MINTA" felülnyomással és perforációval "B B " sorszámmal T:I / Hungary Forint (5x) sequential serials "MINTA (SPECIMEN)" overprint and perforation "B B " serials C:UNC Adamo F38Ma Ft (3x) sorszámkövetők "MINTA" felülnyomással és perforációval "D D " sorszámmal T:I / Hungary Forint (3x) sequential serials with "MINTA (SPECIMEN)" overprint and perforation "D D " serials C:UNC Adamo F45.2Ma Ft (4x) sorszámkövetők "MINTA" felülnyomással és perforációval "E E " sorszámmal T:I / Hungary Forint (4x) sequential serials with "MINTA (SPECIMEN)" overprint and perforation "E E " serials C:UNC Adamo F47.1Ma Ft (2x) sorszámkövetők "GA GA " T:I / Hungary Forint (2x) sequential serials "GA GA " C:UNC Adamo F Ft (4x) sorszámkövetők "MINTA" "CA CA " sorszámmal T:I / Hungary 2000 Forint (4x) sequential serials "MINTA (SPECIMEN)" "CA CA " serials C:UNC Adamo F56CM Ft (3x) sorszámkövetők "MINTA" felülnyomással "EA EA " sorszámmal T:I / Hungary Forint (3x) sequential serials "MINTA (SPECIMEN)" overprint "EA EC " serials C:UNC Ft (5x) sorszámkövetők "MINTA" felülnyomással "EC EC " sorszámmal T:I / Hungary Forint (5x) sequential serials "MINTA (SPECIMEN)" overprint "EC EC " serials C:UNC Ft (3x) sorszámkövetők "MINTA" "DB DB " sorszámmal T:I / Hungary 1000 Forint (3x) sequential serials "MINTA (SPECIMEN)" "DB DB " serials C:UNC Vegyes 8db-os kiváló tartású forint bankjegy tétel, benne: Ft (2xklf) Ft (2xklf) Ft Ft (3xklf) T:I,I- / Mixed 8pcs of Forint banknotes in exceptional condition, with: Forint (2xdiff) Forint (2xdiff) Ft Forint (3xdiff) C:UNC,AU Franciaország s "Assignata" (2x) vízjellel és szárazpecséttel T:III szakadás, vágott / France Sols "Assignat" (2x) with watermark and embossed stamp C:F tear, cut Krause A Jugoszlávia / Bácska magyar megszállás (1931) 1000D rajta magyar 1000P-s bélyeggel T:I- csak sarokhajlás! RRR! / Yugoslavia / Hungarian occupation of Backa (1931) 1000 Dinara with Hungarian 1000 Pengő stamp C:AU only folded corner, VERY RARE! Krause R9A Német Birodalom / Bajorország M vízjeles papíron T:II / German Empire / Bavaria Mark on watermarked paper C:XF Orosz Polgárháború / Kelet-Szibéria (1918) 100R hátoldalán kék felülbélyegzés T:III szép papír / Russian Civil War / East Siberia (1918) 100 Rubles with blue overprint on back C:F nice paper Krause S Románia L (2x) sorszámkövetők T:I,I- / Romania Lei (2x) sequential serials C:UNC,AU Krause 58.a Erdélyi Fejedelemség pénzei K-B 1/2 Tallér Ag "Rudolf" Rendkívül ritka, a kevés ismert példány egyike, az Unger Éremhatározóban nem szereplő évjárat! (13,9g) T:3 RRR! / Hungary 1580K-B 1/2 Thaler Ag "Rudolf' Extremly rare, one of the few existing coins, not covered by Emil Unger's "Éremhatározó" (13,9g) C:F RRR! N-B Denár Ag "Rudolf" (0,44g) T:2,2- patina / Hungary 1601N-B Denar Ag "Rudolf" (0,44g) C:XF,VF patina Unger II.: 816.var Erdélyi Fejedelemség / Brassó 1613B Városi Garas Ag (1,22g) T:2- patina / Principality of Transylvania / Brasov 1613B City Groschen Ag (1,22g) C:VF patina Unger (Erdély).: 35.a var Erdélyi Fejedelemség 1659N-B Tallér Ag "II. Rákóczi György" (28,48g) T:2 / Principality of Transylvania 1659N-B Thaler Ag "Georg Rákóczi II" (28,48g) C:XF Unger (Erdély).: Erdélyi Fejedelemség 1660N-B Tallér Ag "II. Rákóczi György" Nagybánya (29,2g) T:2 kis ph. / Principality of Transylvania 1660N-B Thaler Ag "Georg Rákoczi II" Baia Mare (29,2g) C:XF small edge error Huszár (Erdély): Erdélyi Fejedelemség 1673S-V Kettősgaras Ag "Apafi Mihály" (3,42g) T:2- lyuktömött / Principality of Transylvania 1673S-V Double Groschen Ag "Michael I Apafi" (3,42g) C:VF plugged hole Huszár N-B/P-O 15kr Ag "I. Lipót" Nagybánya (5,77g) T:2,2- enyhén hajlott / Hungary 1687N-B/P-O 15 Kreuzer Ag "Leopold I" Baia Mare (5,77g) C:XF,VF slightly curved Huszár: 1435, Unger II.: 1066.c N-B/P-O 15kr Ag "I. Lipót" Nagybánya (5,27g) T:2,2- enyhén hajlott / Hungary 1687N-B/P-O 15 Kreuzer Ag "Leopold I" Baia Mare (5,27g) C:XF,VF slightly curved Huszár: 1435, Unger II.: 1066.c N-B 1/4 Tallér Ag "III. Károly" Nagybánya (7g) T:2 kis rep. a peremén / Hungary 1723N-B 1/4 Thaler Ag "Charles III" Baia Mare (7g) C:XF small crack on edge Huszár: 1621.; Unger II.: 1193.a

6 N-B 1/4 Tallér Ag "III. Károly" Nagybánya (7,07g) T:2,2- juszt., hajlott / Hungary 1734N-B 1/4 Thaler Ag "Charles III" Baia Mare (7,07g) C:XF,VF just., curved Huszár: 1623.; Unger II.: Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "I. István" (0,55g) T:1-,2 / Hungary Denar Ag "Stephen I" (0,55g) C:AU,XF Huszár: 1., Unger I.: Denar Ag "Salamon" (0,47g) T:2 / Hungary Denar Ag "Solomon" (0,47g) C:XF Huszár: 17., Unger I.: Denár Ag "I. László" (0,8g) T:2 enyhén hajlott / Hungary Denar Ag "Ladislaus I" (0,8g) C:XF slightly wavy Huszár: 29, Unger I.: Denár Ag "Kálmán" (0,46g) T:1- kis patina / Hungary Denar Ag "Coloman" (0,46g) C:AU small patina Huszár: 37., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,47g) T:1- / Hungary Denar Ag "Stephen II" (0,47g) C:AU Huszár: 76., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,17g) T:1- / Hungary Denar Ag "Géza II' (0,17g) C:AU Huszár: 152., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,23g) T:1- kis patina / Hungary Denar Ag "Géza II' (0,23g) C:AU small patina Huszár: 150., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,25g) T:1- pereme enyhén hajlott / Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,25g) C:AU edge slightly curved Huszár: 192., Unger I.: Szlavón Denár Ag "IV. Béla" (0,87g) T:2 / Hungary Slavonian Denar Ag "Bela IV" (0,87g) C:XF Unger: Sz Denár Ag "IV. László vagy Friesachi?" (0,48g) T:2- / Hungary Denar Ag "Ladislaus IV or Friesach?" (0,48g) C:VF Huszár: 399.?, Unger I.: 309.? P-P Garas Ag "II. Ferdinánd" (2g) T:2-3 ly., ki. / Hungary 1624P-P Groschen Ag "Ferdinand II" (2g) C:VF hole, cracked Huszár: 1195.var, Unger II.: 910.var Denár Ag "II. Lajos" kassai veret (0,43g) T:2 / Hungary Denar Ag "Louis II" Kosice mint (0,43g) C:XF Huszár: 841., Unger I.: 673.i K-B 15kr Ag "I. Lipót" (6,27g) T:1- / Hungary 1675K-B 15 Kreuzer Ag "Leopold I" (6,27g) C:AU Huszár: 1423., Unger II.: 1060.a K-B 15kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (5,93g) T:1-,2 patina / Hungary 1677K-B 15 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (5,93g) C:AU,XF patina Huszár: 1425., Unger II.: 1060.a K-B 3kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (1,3g) T:2,2- rep. / Hungary 1678K-B 3 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (1,3g) C:XF,VF cracked Huszár: 1465., Unger II.: C-H 3kr Ag "I. Lipót" Pozsony (1,75g) T:1- / Hungary 1697C-H 3 Kreuzer Ag "Leopold I" Bratislava (1,75g) C:AU Huszár: 1478., Unger II.: 1086.b C-H 3kr Ag "I. Lipót" Pozsony (1,75g) T:2 / Hungary 1697C-H 3 Kreuzer Ag "Leopold I" Bratislava (1,75g) C:XF Huszár: 1478., Unger II.: 1086.b K-B 1/4 Tallér Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (7,1g) T:2 ph., enyhén hajlott lemez / Hungary 1699K-B 1/4 Thaler Ag "Leopold I" Kremnitz (7,1g) C:XF edge error, slightly curved Huszár: 1410., Unger II.: K-B 1/4 Tallér Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (7,2g) T:1-,2 anyagfelesleg,juszt., kis ph. / Hungary 1701K-B 1/4 Thaler Ag "Leopold I" Kremnitz (7,2g) C:AU,XF excess material,just.,small edge error Huszár: 1412., Unger II.: 1052.a K-B Tallér Ag "III. Károly" (28,81g) T:1-,2 ph., apró ü. / Hungary 1740K-B Thaler Ag "Charles III" (28,81g) C:AU,XF edge error, small ding Huszár: 1606, Unger II.: K-B Denár Ag "Mária Terézia" (0,47g) T:2 enyhén hulláms / Hungary 1746K-B Denar Ag "Maria Theresia" Kremnitz (0,47g) C:XF slightly wavy Huszár: 1746., Unger III.: K-B 15kr Ag "Mária Terézia" (5,9g) T:1,1- / Hungary 1750K-B 15 Kreuzer Ag "Maria Theresia" (5,9g) C:UNC,AU Huszár: 1714; Unger III.: 1247.b /2 Rézdenár "Madonna" T:2 / Hungary /2 Denar Cu "Madonna" C:XF Huszár: 1757., Unger III.: E 12kr Ag "II. Ferenc" (4,67g) T:2- kis anyagfelesleg / Hungary 1795E 12 Kreuzer Ag "Franz II" (4,67g) C:VF small excess material Huszár: 2011., Unger III.: 1394.c G Tallér Ag "I. Ferenc" Nagybánya (27,75g) T:2-,3 fülnyom,patina / Hungary 1823G Thaler Ag "Franz I" Baia Mare (27,75g) C:VF,F earmark Huszár: 1946., Unger III.: 1364c B Tallér Ag "I. Ferenc" Körmöcbánya (27,98g) T:1-,2 kis juszt. / Hungary 1824B Thaler Ag "Franz I" Kremnitz (27,98g) C:AU,XF small just. Huszár: 1944., Unger III.: 1364.a B Tallér Ag "I. Ferenc" Körmöcbánya (28,10g) T:2 / Hungary 1824B Thaler Ag "Franz I" Kremnitz (28,10g) C:XF Huszár: 1944., Unger III.: 1364.a B 20kr Ag "V. Ferdinánd" magyar verdejel, de osztrák címer! (6,67g) T:2 / Hungary 1838B 20 Kreuzer Ag "Ferdinand V" Hungarian mint mark, but Austrian Coat of Arms! (6,67g) C:XF Huszár: 2083., Unger III.: 1421.a

7 E 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:1- / Hungary 1846E 20 Kreuzer Ag "Ferdinand V" C:AU Huszár: 2084., Unger III.: 1421.b KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:1- juszt., kis anyagfelesleg / Hungary 1848KB 20 Kreuzer Ag "Ferdinand V" C:AU adjust, small excess material Adamo B E 1kr Cu szélesebb veret (21mm) T:2- / Hungary 1861E 1 Kreuzer Cu wider strike (21mm) C:VF Adamo M E 1kr Cu T:2 / Hungary 1861E 1 Kreuzer Cu C:XF Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Körmöcbánya (12,34g) T:1-,2 / Hungary 1869KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz (12,34g) C:AU,XF Huszár: 2136., Unger III.: 1463.a, Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2 kis ph. / Hungary 1878KB 1 Forint Ag "Franz Joseph / Coat of Arms" C:XF small edge error Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:1-,2 / Hungary 1878KB 1 Forint Ag "Franz Joseph / Coat of Arms" C:AU,XF Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:1-,2 / Hungary 1881KB 1 Forint Ag "Franz Joseph / Coat of Arms" C:AU,XF Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" T:1-,2 ph. / Hungary 1886KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" C:AU,XF edge error Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Fiume címer" T:1-,2 / Hungary 1889KB 1 Forint Ag "Franz Joseph / Fiume Coat of Arms" C:AU,XF Adamo M KB 1K Ag "Millenium" eredeti bordó "Milleniumi Koronaérem " díszdobozban T:2 / Hungary 1896KB 1 Korona Ag "Millenium" in original, wine-red case C:XF Adamo K Denár Ag, fantáziaveret I. István denár mintájára, melyet a Millennium alkalmából adtak ki (0,8g) T:1- R! / Hungary Denar Ag fantasy coin minted for the 1000th Anniversary of the Hungarian states, based upon the coin minted by Stephen I (0,8g) C:AU RARE! Adamo KE KB 2f Br Körmöcbánya (3,21g) T:2,2- ph. / Hungary 1900KB 2 Fillér Br Kremnitz (3,21g) C:XF,VF edge error Adamo K KB 1f Br T:1- / Hungary 1901KB 1 Fillér Br C:AU Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" Körmöcbánya (4,96g) T:1- / Hungary 1913KB 1 Korona Ag "Franz Joseph" Kremnitz (4,96g) C:AU Adamo K f Br T:2 / Hungary Fillér Br C:XF Adamo P Ft Ag (20,18g) + 100Ft Ag (28,13g) "Semmelweis pár" T:1-,2 / Hungary Forint Ag (20,18g) Forint Ag (28,13g) "Semmelweis pair" C:AU,XF Adamo EM27; EM Ft Ag "II. Rákóczi Ferenc" (2xklf) jelzett próbaveret tervezet pár, "PRÓBAVERET" a hátlap bal oldalán T:BU,PP oxidáció, patina / Hungary Forint Ag "Ferenc Rákóczi II" (2xdiff) a pair of marked trial strike plan, "PRÓBAVERET" mark on reverse, left side C:BU,PP corrosion, patina Adamo EME Ft Ag "Magyar Nemzeti Múzeum / Sólyom" (2xklf) jelzett próbaveret tervezet pár, "PRÓBAVERET" a hátlap bal felső részén T:BU,PP oxidáció, kis patina / Hungary Forint Ag "Hungarian National Museum / Falcon" (2xdiff) a pair of marked trial strike plan, "PRÓBAVERET" mark on reverse, upper left C:BU,PP corrosion, small patina Adamo EME Ft Ag "Magyar Nemzeti Múzeum / Tarsolylemez" jelzett próbaveret tervezet, "PRÓBAVERET" a hátlap alsó részén T:BU oxidáció, kis patina / Hungary Forint Ag "Hungarian National Museum / Sabretache" marked trial strike plan, "PRÓBAVERET" mark on reverse below C:BU corrosion, small patina Adamo EME Ft Ni "Űrrepülés" T:1 / Hungary Forint Ni "Space Flight" C:UNC Adamo EME Ft alpakka "Széchenyi István" jelzett próbaveret tervezet, "PRÓBAVERET" az előlap jobb felső oldalán T:PP oxidáció / Hungary Forint Alpacca " István Széchenyi" marked trial strike plan, "PRÓBAVERET" mark on obverse, upper right C:PP corrosion Adamo EME Ft alpakka "Széchenyi István" jelzett próbaveret tervezet, "PRÓBAVERET" az előlap jobb felső oldalán T:BU oxidáció / Hungary Forint Alpacca " István Széchenyi" marked trial strike plan, "PRÓBAVERET" mark on obverse, upper right C:BU corrosion Adamo EME Ft Ag "125 éves a Zeneakadémia" T:PP felületi karc / Hungary Forint Ag "125th Anniversary of the Liszt Academy" C:PP slightly scratched Adamo EM Ft Ag "125 éves a Zeneakadémia" T:BU / Hungary Forint Ag "125th Anniversary of the Liszt Academy" C:BU Adamo EM Magyar emlékveretek, plakettek Asszonyi Tamás (1942-) "Budapest MDCCCLXXIII / Pest-Buda egyesítésének emlékére" kétoldalas öntött Br emlékérem (425,06g/86mm) T:1- / Hungary "Budapest MDCCCLXXIII / For the unification of Pest-Buda" double-sided, cast commemorative plaque (425,06g/86mm) C:AU Berán Lajos ( ) "Gróf Klebelsberg Kunó, a Nemzeti Sportuszoda megteremtője 1930.XII.7. / Magyar Úszó Szövetség 1907" Br emlékérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (98,52g/61mm) T:1- / Hungary "Count Kunó Klebelsberg, the Founder of the National Swimming Pool 1930.XII.7. / Hungarian Swimming Association 1907" Br commemorative medallion, with "LUDVIG" maker's mark. Sign.: Lajos 7 Berán (98,52g/61mm) C:AU

8 30169.Berán Lajos ( ) DN "Fadrusz János" Br emlékérem. "JOANNI FADRVSZ SCVLPTORI ARTE NATI INCLYTVM POSONIVM" (33,83g/41mm) T:2 / Hungary ND "János Fadrusz" Br commemorative medallion. Szign.: Lajos Berán (33,83g/41mm) C:XF HP Blaskó János (1945-) DN "Leonardo Da Vinci Pitt. E Scvltor-Fiorenza" egyoldalas Br plakett (825g/133mm) T:1- / Hungary ND "Leonardo Da Vinci Pitt. E Scvltor-Fiorenza" one-sided Br plaque. Szign.: János Blaskó (825g/133mm) C:AU Bognár György (1944-) "Honfoglalás Millecentenárium" nagyalakú vastag Ag emlékérem, peremén "135" sorszámmal (1000g/0.999/100mm) T:1-,2 (eredetileg PP) ph. / Hungary "1100th Anniversary of the Hungarian Conquest" piefort pure Ag medallion with serial number "135" on the edge. Sign.: György Bognár (1000g/0.999/100mm) C:AU,XF (originally PP) edge error Boldogfai Farkas Sándor ( ) "Jajaczay János / Allor si mosse ediogli tenni dietro" kétoldalas Br plakett (148,9g/68,5mm) T:2 kis patina / Hungary "János Jajczay / Allor si mosse ediogli tenni dietro" double-sided Br plaque. Sign.: Farkas Sándor Boldogfai (148,9g/68,5mm) C:XF small patina ~1990. "Gr. Széchenyi István ( ) A Legnagyobb Magyar / A Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Miniszertől" Ag és aranyozott Ag emlékérem pár (2x) peremen jelzett, sorszámozott. Kiadatlan típus, az éremképet később megváltoztatták. Szign.: Bozó/SzG. (36,50g és 36,11g/0.925/42,5mm) T:1- / Hungary ~1990. "Count István Széchenyi ( ) The Greatest Hungarian" Ag and gilt Ag commemorative medal pair (2x) marked and numbered on edge. Unissued type, the image on the coin was later changed. Sign: Bozó/SzG. (36,50g és 36,11g/0.925/42,5mm) C:AU Bődy Kálmán ( ) ~1930. "Magyarország éghajlatának megismeréséért a Magyar Meteorológiai Társaság - Hegyfoky Kabos emlékezetére " Br emlékérem, eredeti tokban, hátoldalon "42" sorszámmal (91,13g/59mm) T:1- / Hungary ~1930. "For the cognition of the cilmate of Hungary - Hungarian Meteorological Society" Br commemorative medal, in original case, with "42" number on back. Sign.: Kálmán Bődy (91,13g/59mm) C:AU Josef Daniel Boehm ( ) "József nádor 50 éves nádori jubileum" Ag emlékérem. "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (70,18g/53mm) T:2 ü., ph. / Hungary "Election jubilee of Joseph Archduke" Ag commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (70,18g/53mm) C:XF ding, edge error HP Cséri Lajos (1928-) "Semmelweis Ignác születése 150. évfordulójára 1968 / Pest Megyei Tanács Semmelweis / Rókus/ Kórháza" kétoldalas öntött Br plakett (232,2g/89mm) T:2 / Hungary "150th Anniversary of Birth Ignác Semmelweis 1968 / Pest County Council's Semmelweis / Rókus/ Hospital" double-sided cast Br plaque (232,2g/89mm) C:XF Csíkszentmihályi Róbert (1940-) "Sebestyén Gyula " egyoldalas Br plakett, hátoldalon gravírozva (85,62g/58mm) T:1- / Hungary "Gyula Sebestyén " one-sided Br plaque, engraved on reverse (85,62g/58mm) C:AU Csillag István ( ) "Dante" öntött, egyoldalas Br plakett (141g/82x107mm) T:2 / Hungary "Dante" cast, one-sided Br plaque (141g/82x107mm) C:XF Csóka Zsuzsanna (1962-) "Millecentenárium" aranyozott ezüst emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól, összesen 1kg, a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" (313g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" (313g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" (315g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (31g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (31g/0.925) az aranyozás több helyen lekopott T:PP karc, oxidáció R! / Hungary Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different gold plated silver (0.925) medallions in orginal case, all in all 1kg. Sign.: Zsuzsanna Csóka C:PP worn gilding, oxidation, scratched R! Csúcs Ferenc ( ) "Nagy Bercsényi" öntött Br emlékérem (90,43g/48,5mm) T:2 / Hungary "Miklós Bercsényi" cast commemorative Br medallion. Sign: Ferenc Csúcs (90,43g/48,5mm) C:XF HPII Csúcs Ferenc ( ) "Kun Mihály 50 éves nyomdászságának emlékére / Tanfolyam hallgatói 1947" két félből álló Br emlékplakett (887g/~157mm) T:2,2- a két fél elvált egy részen / Hungary "Mihály Kun 50th Anniversary of Printing" commemorative Br plaque made of two pieces. Sign.: Ferenc Csúcs (887g/~157mm) C:XF,VF a section of the two parts are apart from each other Csúcs Ferenc ( ) "Jajaczay János Dr. / 1954" kétoldalas Br plakett (292,62g/70mm) T:2 / Hungary "János Jajczay Dr / 1954" double-sided Br plaque. Sign.: Ferenc Csúcs (292,62g/70mm) C:XF Csúcs Ferenc ( ) "Zolnay László" Br emlékplakett, peremén sorszám (813g/105mm) T:2 / Hungary "László Zolnay" Br commemorative plaque, serial on edge. Sign.: Ferenc Csúcs (813g/105mm) C:XF Csúcs Ferenc ( ) "Szentgyörgyi István " Br plakett (500g/76x99mm) T:2 / Hungary "István Szentgyörgyi " Br plaque. Sign.: Ferenc Csúcs (500g/76x99mm) C:XF Csúcs Ferenc ( ) "Dr. Csillag István" egyoldalas, öntött Br plakett (337,47g/100mm) T:2 ph. / Hungary "István Csillag Dr" one-sided, cast Br plaque. Sign.: Ferenc Csúcs (337,47g/100mm) C:XF ph

9 30186.Edvi Illés György (1911-) "Kunffy Lajos" öntött, egyoldalas Br plakett (322g/128x154mm) T:1-,2 / Hungary "Lajos Kunffy" cast, one-sided Br plaque. Sign.: György Edvi Illés (322g/128x154mm) C:AU,XF Edvi Illés György (1911-) "Géza" Br lemezplakett (259,16g/139mm) T:2 Hungary "Géza" Br plaque. Sign.: György Edvi Illés (259,16g/139mm) C:XF Edvi Illés György (1911-) "Farkas Sándor" Br lemezplakett (195,37g/116mm) T:2 / Hungary "Farkas Sándor" Br plaque. Sign.: György Edvi Illés (195,37g/116mm) C:XF Edvi Illés György (1911-) "Dr. Baktay Ervin" Br plakett (72,44g/72mm) T:2 / Hungary "Dr. Baktay Ervin" Br plaque. Sign.: György Edvi Illés (72,44g/72mm) C:XF Eölvedi Gachal József ( ) "IOSEPHVS GACHAL ALIAS EÖLVEDY PICTOR AETATIS SVAE LXXVI." önarckép, egyoldalas, öntött Br plakett (1030g/190mm) T:2 / Hungary "IOSEPHVS GACHAL ALIAS EÖLVEDY PICTOR AETATIS SVAE LXXVI." self-portrait, one-sided cast Br plaque. Sign.: József Eölvedi Gachal (1030g/190mm) C:XF Eölvedi Gachal József ( ) "Doctor Melinda Kaba - Archaeolgvs 1966" egyoldalas, öntött Br plakett, Kaba Melinda régész arcképe (~152mm/711g) T:2 / Hungary "DOCTOR MELINDA KABA - ARCHAEOLGVS 1966" one-sided Br plaque with the portrait of Melinda Kaba archeologist. Sign.: József Eölvedi Gachal (~152mm/711g) C:XF Erdey Dezső ( ) "Aquinói Szent Tamás" Br emlékérem (107mm/233g) T:2 / Hungary "Saint Thomas Aquinas" Br commemorative medal. Sign.: Dezső Erdey (107mm/233g) C:XF Farkas Ferenc (1958- ) "Rodin" Br kisplasztika, peremen jelzett "ÉKE", sorszámozott "26/35" (523g/~72mm) T:1- / Hungary "Rodin" Br figurine marked on edge "ÉKE" and "26/35" serial number. Szign.: Ferenc Farkas (523g/~72mm) C:AU Fehér József (1909- ) "Józsi" egyoldalas, öntött Br plakett, márványlapra erősítve. A Török Pál katalógusban nem szerepel! (2291g/139x180mm) T:2 R! / Hungary "Józsi" one-sided, cast Br plaque on marble sheet. Not listed by Pál Török's catalogue! Sign.: József Fehér (2291g/139x180mm) C:XF R! Fehér József (1909-?) "Isten segítségével hazánkért és embertársainkért - R.V.K.V.SZ - Phöbus Villamos Művei Tűzoltó Testülete " nagyalakú, öntött, egyoldalas Br plakett (687g/107x164mm) T:1- / Hungary "Isten segítségével hazánkért és embertársainkért - R.V.K.V.SZ - Phöbus Villamos Művei Tűzoltó Testülete (For Our Country and Fellow Man with God's help - Phöbus Electricity Works Firefighters )" large size, cast, one-sided Br plaque. Sign.: József Fehér (687g/107x164mm) C:AU Ferenczy Béni ( ) "Entz Béla" Br emlékérem (170,26g/70mm) T:2 / Hungary "Béla Entz" Br commemorative medal. Sign.: Béni Ferenczy (170,26g/70mm) C:XF HP II: Fritz Mihály (1947-) "Operafesztivál Szeged 1987" Br emlékérem eredeti bőrtokban (503g/130mm) T:1- / Hungary "Opera Festival of Szeged 1987" Br commemorative medal in original leather case. Sign.: Mihály Fritz (503g/130mm) C:AU Gácsik Lajos ( ) "S. Josephus Calasanctius Pater Parvulorum / Scholae Piae Hungarie (Kalazanci Szent József)" fém emlékérem (75,72g/59mm) T:1- apró patina / Hungary "S. Josephus Calasanctius Pater Parvulorum / Scholae Piae Hungarie " metal commemorative medallion. Sign.: Lajos Gácsik (75,72g/59mm) C:AU tiny patina Gajdácsné (Tokayné) Borbély Gizella ( ) "Oberleutnant Eugen Berenyi (Berényi János főhadnagy)" öntött, egyoldalas Br plakett. (108g/107mm) T:1- R! / "Oberleutnant Eugen Berenyi" cast, one-sided Br plaque. Sign.: Gizella Gajdácsné (Tokayné) Borbély (108g/107mm) C:AU Rare! HP Hetés György ( ) "Magyari Béla - Farkas Berci - Űrhajósainknak" egyoldalas öntött Br plakett. (253,21g/88mm) T:2 / Hungary "For our Astronauts Béla Magyar - Berci Farkas" one-sided cast Br plaque. Sign.: György Hetés (253,21g/88mm) C:XF Imrey Lajos ( ??) DN "Gyermek fej jobbra" Br plakett falra akasztható táblán (589g/a plakett 134mm) T:2 / Hungary ND "Head of a child right" Br plaque on a base. Sign.: Lajos Imrey (589g/ the plaque 134mm) C:XF Kiss Nagy András ( ) ~1980. "Erkel Ferenc-Díj" öntött Br díjérem. (158,2g/69mm) T:1- / Hungary ~1980. "Award of Ferenc Erkel" commemorative Br cast medallion. Sign: András Kiss Nagy (158,2g/69mm) C:AU Kiss Nagy András ( ) DN "Krúdy Gyula" kétoldalas Br emlékérem (48,24g/45mm) T:1- / Hungary ND "Gyula Krúdy" double-sided Br commemorative medallion (48,24g/45mm) C:AU August Kleeberg "I. Ferenc József budai koronázására" Sn emlékérem. "LELJE NÉPE BOLDOGSÁGÁN ÖRÖMET, HÍR, SZERENCSE KOSZORÚZZA SZENT FEJÉT / DEÁK EMLÉKE BENNÖK" (49,43g/52mm) T:1-,2 / Hungary "For the Coronation of Franz Josef" Sn commemorative medallion. Sign.: A. Kleeberg (49,43g/52mm) C:AU,XF Montenuovo Kopits János ( ) DN "Női mellkép" egyoldalas, öntött Br plakett (589g/195mm) T:2 / Hungary ND "Womans portrait" one-side cast Br plaque. Sign.: János Kopits (589g/195mm) C:XF Koren István ( ) "Gyóni Géza - A GYÓNI HAMVAK HAZAHOZATALA EMLÉKÉRE" Br egyoldalas plakett (447g/104x156mm) T:2 / Hungary "Géza Gyóni - Commemorating the return of his ashes" Br one-sided plaque. Sign.: István Koren (447g/104x156mm) C:XF

10 30207.Kovács Dezső (1921-) "JOHANN THADDAUS PEITHNER / A SELMECI BÁNYÁSZATI AKADÉMIA ALAPÍTÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1770" peremen jelzett Ag emlékérem (130,5g/0.935/69,5mm) T:2 patina / Hungary "Johann Thaddäus Peithner / To the Memory of the Foundation of the Selmec Mining Academy 1770" Ag commemorative medallion with hallmark on the edge. Szign.: Dezső Kovács (130,5g/0.935/69,5mm) C:XF patina Körmendi Frimm Jenő ( ) "M.T.K. (Magyar Testgyakorlók Köre) " Br plakett (108,75g/ 82x48mm) T:1- / Hungary "M.T.K " Br sports club's plaque. Sign.: Jenő Körmendi Frimm (108,75g/82x48mm) C:XF Kunvári Lilla ( ) "Kandó Kálmán" nagyméretű, öntött, egyoldalas Br plakett (725g/~177mm) C:1,1- / Hungary "Kálmán Kandó" large size, cast, one-sided Br plaque. Sign.: Lilla Kunvári (725g/~177mm) C:UNC,AU Lapis András (1942-) DN "Hevesy György / Magyar Orvostudományi Nukleáris Társaság" kétoldalas Br plakett öntőminta (504g/100mm) T:1,1- / Hungary ND "György Hevesy / Hungarian Medical Doctors Nuclear Science Society" double-sided Br plaque casting form. Sign.: András Lapis (504g/100mm) C:UNC,AU Leimdörferné Gráber Mária (1895-?) "Klári" öntött, egyoldalas Br plakett (296g/148mm) T:1-,2 R! / Hungary "Klári" cast, one-sided Br plaque. Sign.: Mária Leimdörferné Gráber (296g/148mm) C:AU,XF Rare! Ligeti Erika ( ) DN "Ikrek hava" kétoldalas Br érem (54,54g/39mm) T:2 / Hungary ND "Month of Gemini" Br medal. Sign.: Erika Ligeti (54,54g/39mm) C:XF Lóránfi Antal ( ) "Hilibi Haller József 1906 II/4." egyoldalas fém plakett (61,34g/47x61mm) T:2- hajlott lemez, ph. / Hungary "József Hilibi Haller 1906 II./4." one-sided metal plaque. Sign.: Antal Lóránfi (61,34g/47x61mm) C:VF bent, edge error Madarassy Walter ( ) "Bárdos Ilonka" öntött, kétoldalas Br érem. (159g/69,5mm) T:1- kis ü. R! / Hungary "Ilonka Bárdos" cast, double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (159g/69,5mm) C:AU small ding Rare! Madarassy Walter ( ) "Gombocz Zoltán / Az Eötvös Collegium volt tagjainak Szövetsége in memoriam - Magna Hungaria" kétoldalas Br emlékérem (185,32g/70,5mm) T:1 kis patina / Hungary "Zoltán Gombocz / Alliance of the former members of the Eötvös Collegium in memoriam - Magna Hungaria" two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (185,32g/70,5mm) C:UNC small patina Madarassy Walter ( ) "Dr. Vitéz József Ferenc Királyi Herceg / Örökös elnökének hálája jeléül az Országos Magyar Iparművészeti Társulat " öntött, egyoldalas Br érem. (170g/75mm) T:1- R! / Hungary "Dr. Vitéz József Ferenc Királyi Herceg / Örökös elnökének hálája jeléül az Országos Magyar Iparművészeti Társulat " cast, one-sided Br commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (170g/75mm) C:AU Rare! Madarassy Walter ( ) "Petőfi Sándor / A költő születésének 150 évfordulója emlékére" kétoldalas öntött Br plakett (385,45g/89mm) T:2 kis patina / Hungary "Sándor Petőfi / 150th Anniversary of Birth" double-sided cast Br plaque. Sign.: Walter Madarassy (385,45g/89mm) C:XF small patina Madarassy Walter ( ) "Európai Tudományos és Művészeti Akadémia - Őszi ülés november 7-8." kétoldalas Br plakett (779g/98mm) T:2 / Hungary "European Academy of Sciences and Arts (Academia Scientiarum et Artium Europaea) - Plenum of Autumn, 7-8 November, 1997" Br plaque. Sign.: Walter Madarassy (779g/98mm) C:XF Mátrai Lajos ( ) "Zichy Nándor grófnak fáradhatatlan elnökének a Szent-István Társulat / Quattuor Lustris Praesidi Societas Sti Stephani." Br emlékplakett eredeti dísztokban (144g/57x79mm) T:2 / Hungary "To count Nándor Zichy the president of the Saint Stephen Company / Quattuor Lustris Praesidi Societas Sti Stephani." Br commemorative plaque in original case. Sign.: Lajos Mátrai (144g/57x79mm) C:XF HP Paál István ( ) "Bábolna / Ültetve 1710" kétoldalas Br emlékérem (349,56g/95mm) T:1 / Hungary "Bábolna / Planted 1710" double-sided Br plaque. Sign.: István Paál (349,56g/95mm) C:UNC Idősebb Pál Mihály ( ) DN Egyoldalas bronz plakett, férfi alak mellett angyalok (1648g/187mm) T:2 / Hungary ND "One sided Br plaque, man with angelic figures. Sign.: Mihály Pál the elder (1648g/187mm) T: Pátzay Pál ( ) DN "Mathias Rex Hungariae" préselt réz plakett márványlapon, hátoldalán "LUDWIG ÉREMVERŐ" gyártói matricával (386g/78x61mm) T:2 / Hungary ND "Mathias Rex Hungariae" Cu plaque on marble base with "LUDWIG ÉREMVERŐ" manufacturers sticker on back. Sign.: Pál Pátzay (386g/78x61mm) C:XF Osváth Mária (1921- ) "Aba-Novákné Kató " egyoldalas Br plakett (794g/148mm) T:1,1- / Hungary "Kató Aba-Novákné " one-sided Br plaque. Sign.: Mária Osváth (794g/148mm) C:UNC,AU Reményi József ( ) "Országos Magyar Dalosszövetség Budapest 1867 / Zur erinnerung des Ungarischen Sängerkonzertes (A magyarországi énekkoncert emlékére)" ezüstözött Br emlékérem, Reményi jelölés nélkül! (191,55g/80mm) T:2 / Hungary "Hungarian National Singing Association Budapest 1867 / Zur erinnerung des Ungarischen Sängerkonzertes (In commemoration of the Hungarian Singer Concert)" silver plated Br medallion, without Reményi mark (191,55g/80mm) C:XF

11 30225.Rónay Kázmér (1883-) ~ "A Szent István Gimnázium kitűnő tanulójának" Br emlékérem (64,11g/51mm) T:1- / Hungary ~ "For the exceptional student of the St. Stephens Grammar School" Br commemorative medallion. Sign.: Kázmér Rónay (64,11g/51mm) C:AU Anton Scharff ( ) "Az Országos Iparegyesülettől" jelzetlen Ag emlékérem, hátoldalán gravírozással, "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel, tokban (44,82g/55mm) T:1-,2 ph. / Hungary "From the National Industry Association" Ag commemorative medallion without hallmark, engraved on reverse, with "Knopp és Steiner Budapesten" makers mark, in case. Sign.: Anton Scharff (44,82g/55mm) C:AU,XF edge error Anton Scharff ( ) "Az Országos Iparegyesülettől" Br emlékérem, hátoldalán gravírozással, "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel(61,32g/54mm) T:2 ph., patina, ü. / Hungary "From the National Industry Association" Br commemorative medallion, engraved on reverse, with "Knopp és Steiner Budapesten" makers mark. Sign.: Anton Scharff (461,32g/54mm) C:XF edge error, patina, dings Seregély Dezső ( ) "Dr. Nagy Emil orvos 1924" ovális Br plakett (816g/ mm) T:2 / Hungary "Dr. Emil Nagy physician 1924" oval Br plaque. Sign.: Dezső Seregély (816g/ mm) C:XF HV Seregély Dezső ( ) "Adiuves Fortes Invalidus " nagyalakú Br lemez plakett (1345g/159x295mm) T:1- / Hungary "Adiuves Fortes Invalidus " large size Br plaque. Sign.: Dezső Seregély (1345g/159x295mm) C:AU Solymári Valkó László ( ) "Esze Tamás" Br plakett (215g/64x87mm) T:2 saroknál ph. / Hungary "Tamás Esze" Br plaque. Sign.: László Solymári Valkó (215g/64x87mm) C:XF edge error at corner Solymári Valkó László ( ) "Dózsa György" Br plakett (209g/66,5x90,5mm) T:2 / Hungary "György Dózsa" Br plaque. Sign.: László Solymári Valkó (209g/66,5x90,5mm) C:XF Solymári Valkó László ( ) "Hubay Jenő " öntött, egyoldalas Br emlékérem (325,01g/91mm) T:2 / Hungary "Jenő Hubay" one-sided Br medallion. Sign.: László Solymári Valkó (325,01g/91mm) C:XF Schwartz István ( ) "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Újváry Ödönnek Bihar-Diószeg - Az érdem jeléül" kétoldalas Br emlékérem (143,56g/65mm) T:1- ph. / Hungary "National Exposition at Budapest in 1885 / For Ödön-Újvári from Bihar-Diószeg - As the sign of merit" double-sided Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (143,56g/65mm) C:AU edge error Szentgyörgyi István ( ) DN Férfi portré Br plakett (241g/88x112mm) T:1- / Hungary ND Man's portrait Br relief. Sign.: István Szentgörgyi (241g/88x112mm) C:AU HP Telcs Ede ( ) "Görgey Arthur 1907 VII-18." egyoldalas Br lemezplakett (180,51g/120mm) T:1- / Hungary "Görgey Arthur 1907 VII-18." one-sided Br plaque. Sign.: Ede Telcs (180,51g/120mm) T:AU Torbágyi Novák Györgyi (1916-?) "Justice for Hungary" Br plakett felakasztható falemezre rögzítve, táblán "EMLÉKÜL NEKTEK AZ IGAZSÁG ÉS BÁTORSÁG SZÁRNYAIN HOZTÁTOK NEKÜNK A DICSŐSÉGET BUDAPEST 1931 JUL. 16" (83mm, falemez:176x150mm) T:2 / Hungary "Justice for Hungary" Br plaque on wooden plate, with slab. Sign.: Györgyi Torbágyi Novák (83mm, plate:176x150mm) C:XF Tóth Sándor (1933-) "Bocskai István / MÉE Hajdú-Bihar Megye" jelzett Ag piefort emlékérem (72,56g/0.835/42,5mm) T:2 / Hungary "István Bocskai" hallmarked Ag piefort commemorative medal. Sign.: Sándor Tóth (72,56g/0.835/42,5mm) C:XF Adamo DE Tóth Sándor (1933-) DN "Csongrád megye" Br plakett gyűjtői tokban (744g/124mm) T:1 / Hungary ND "Csongrád County" Br plaque in collector's case. Sign.: Sándor Tóth (744g/124mm) C:UNC Törzsök Károly ( ) "Dr. Szoboszlay Ferenc tanácsnok" egyoldalas, öntött Br plakett (434g/198mm) T:2 / Hungary "Ferenc Szoboszlay, Dr., Councilman" one-sided, cast Br plaque. Sign.: Károly Törzsök (434g/198mm) C:XF Vadász György ( ) "Vadász György az Árpád-házi pénzek kedvelője" Br emlékplakett (527g/96mm) T:2 / Hungary " György Vadász" Br commemorative plauqe. Sign.: György Vadász (527g/96mm) C:XF Vigh Ferenc ( ) DN "Férfi mellkép" egyoldalas, öntött Br plakett, szakirodalomban nem jegyzett (1085g/179x227mm) T:1- R! / Hungary ND "Man's portrait" one-sided, cast Br plaque, not catalogued. Sign.: Ferenc Vigh (1085g/179x227mm) C:AU Rare! Habsburg Birodalom / Pozsony szeptember 28. Koronázási zseton Ag "I. Ferenc - V. Ferdinánd" (3,26g) T:1-,2 / Habsburg Monarchy / Bratislava 28 September Coronation Silver Jeton Ag "Franz I - Ferdinand V" (3,26g) C:AU,XF HTÉ.: "Széchényi István április 8án" ón halotti érem (6,85g/29mm) T:2- ph. / Hungary "István Széchényi - 8th April 1860" tin mortuary medal (6,85g/29mm) C:VF edge error "Emlékérem a pesti országgyűlésre" ezüstözött Br emlékérem "ÉLJEN A HAZA - ES LEBE DAS VATERLAND / EMLÉKÜL AZ ÉVI ORSZÁG GYÜLÉS MEGNYITÁSÁRA - ORSZÁG HÁZ", a peremen: "UNGARISCHE DENK MÜNZE - MAGYAR EMLÉK PÉNZ" (26,88/39mm) T:2 / Hungary "Commemorative Medallion for Parliament of 1865 at Pest" silver plated Br commemorative medallion "ÉLJEN A HAZA - ES LEBE DAS VATERLAND / EMLÉKÜL AZ ÉVI ORSZÁG GYÜLÉS MEGNYITÁSÁRA - ORSZÁG HÁZ (Long live the Country / In memory of the opening of the Parliament of The Parliament)", on the edge: "UNGARISCHE DENK MÜNZE - MAGYAR EMLÉK PÉNZ (Hungarian Commemorative Coin)" (26,88g/39mm) C:XF

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 31. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 április 29 - május

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 30. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 november 12-24 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 26. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 14-26 között.

Részletesebben

Numizmatika. Numismatics/ Numismatik

Numizmatika. Numismatics/ Numismatik Numizmatika Numismatics/ Numismatik Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Gold coins and commemorative medallions - Goldmünzen und Gedenkmünzen 30000. 30001. 30002. 30000. 30001. 1540F(vár)-G(címer)

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

Numizmatika. Numismatics/ Numismatik. Magyar és külföldi arany pénzek - Gold coins - Gold Münzen

Numizmatika. Numismatics/ Numismatik. Magyar és külföldi arany pénzek - Gold coins - Gold Münzen Numizmatika Numismatics/ Numismatik Magyar és külföldi arany pénzek - Gold coins - Gold Münzen 30000. 30001. 30002. 30003. 30000. 30001. 30002. 1406? Aranyforint Au Zsigmond Nagybánya (3.55g) T:1-,2 RRR!Hungary

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXVI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Arany 1869GYF Dukát Au "Álló Ferenc József / Barokk címer" Gyulafehérvár (3.5g)

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 123. 2014/2. 182. tétel Budapest, 2014. november 15. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árverési lista XXX. Műtárgy és Numizmatika Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Mária Terézia / 1763KM Poltura Cu T/C:F Mária Terézia

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE /2.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE /2. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 129. 2017/2. A tételek fotói az egyesület honlapján megtekinthetők! 78. tétel: I. Lajos aranyforintja ÉH 409 Budapest, 2017. november 11. 10:00

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 126. 2016/1.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 126. 2016/1. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 126. 2016/1. Budapest, 2016. április 30. 10:00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1. 2. 3. 4. Ország

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXV. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 4 5 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Kálmán / 1095 1116. Denar Ag (0.42g) T/C:VF ÉH: 34., H: 41. 4800 Ft 5900 Ft II.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Kisárverés február 16.

Kisárverés február 16. Kisárverés 2013. február 16. 1. tartás db kikált. ár 1.1. Vegyes európai apró (228) + papír 20 Ft 229 600 2. 2.1 Törökország, 20 kurus 2-3 ph. 2 7 500 2.2. Törökország, II. Mahmud, 2x21/2 piaszter, 2x5

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 248. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 április 13-16. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 354. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 16-19-ig.

Részletesebben

Kisárverés 2018 december 8.

Kisárverés 2018 december 8. Kisverés 2018 december 8. Megnevezés tartás db kikiáltási 1. 2. 3. 4. 1.1 Német 5 mka 1966, ½ mka 1905 Ag 1, 3 2 1 000 1.2 Német 1 mka 1972, -82, -85, 10 pfennig 1950, -71, -77. 2 6 600 1.3 Olasz 10 centesimi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

1002. Lot 8 db/st./pcs 2007 BU 1, 2, 5, 10, 20, 50, 50, 100 forint 5000 db/st./pcs Adamo: FO40, 10.-

1002. Lot 8 db/st./pcs 2007 BU 1, 2, 5, 10, 20, 50, 50, 100 forint 5000 db/st./pcs Adamo: FO40, 10.- 1002 1003 1002. Lot 8 db/st./pcs 2007 BU 1, 2, 5, 10, 20, 50, 50, 100 forint 5000 db/st./pcs Adamo: FO40, 10.- 1003. Lot 8 db/st./pcs 2007 PP 1, 2, 5, 10, 20, 50, 50, 100 forint 5000 db/st./pcs Adamo:

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

Numizmatika. Numismatics/ Numismatik

Numizmatika. Numismatics/ Numismatik Numizmatika Numismatics/ Numismatik Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek - Gold coins and commemorative medallions - Goldmünzen und Gedenkmünzen 30000. 30001. 30002. 30003. 30000. 30001. 30002.

Részletesebben

Numizmatika Numismatics/ Numismatik

Numizmatika Numismatics/ Numismatik Numizmatika Numismatics/ Numismatik Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek - Gold coins and conmemorative medallions - Goldmünzen und Gedenkmünzen 30000. 30001. 30002. 30003. 30000. 30001. 30002.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Kisárverés 2010 március 20.

Kisárverés 2010 március 20. Kisárverés 2010 március 20. 1. Anyag 1.1 Magyar pénz krónikája. NATO csatlakozás T1 2 db 3000 Eu csatlakozás 1.2 A forint bevezetése, A három részre szakadt ország T1 2 db 3000 1.3 Konstanzi zsinat, Visegrádi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 233. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. augusztus 26 és

Részletesebben

Kisárverés 2019 február 23

Kisárverés 2019 február 23 Kisárverés 2019 február 23 Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1 1 1 florin 1891. 0.900 Ag 12,25 g 2 1 400 2 5 korona 1907 KB ÉH 1492. 0.900 Ag 24 g 2/3 4 000 3 1 korona 1915 KB ÉH 1495. 0.835 Ag 5 g 2

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 310. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben