numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) szeptember 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: szeptember óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők szeptember 10-én 10 órától. Utólagos eladás szeptember 13-ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 330. gyorsárverésre: szeptember 6. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. aukció: Megtekintés: szeptember 3-6-ig! Tételek átvétele szeptember 10-én 10 órától! 328. aukció elszámolás: szeptember 11-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! 30. nagyaukciónkra október 5-ig várjuk a beadásokat! Vegyen részt a jubileumi aukción, garantáljuk a kiemelt figyelmet, ezzel pedig a legjobb lehetőséget tételei értékesítésére. Kezelési költség 240 ft / tétel / árverés. A 2. indításnál 120 ft A vásárlói jutalék 22% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Ókori államok Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt, jó állapotban Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, újszerű állapotban Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt, jó állapotban "Európa utolsó pénzei" gyűrűs érmetartó album, berakólapok nélkül. Használt, jó állapotban "WWF" műbőr gyűrűs album védőtokkal. Használt, szép állapotú, néhány folttal "A magyar festészet remekművei" fa éremtartó konzol, 12db férőhellyel. Szép állapotban, a fekete plüss betét néhány helyen sérült Fa éremtartó doboz 12 férőhellyel,kivehető tálcával, használt, de jó állapotban db-os vegyes használt állapotú éremtartó album tétel, klf méretű érmék számára Hartberger pénztok klf méretben fadobozban, 1200db, (8323) HARTBERGER(R) Assorti-box: 1200 self-adhesive coin holders in a wooden box Lindner Forint- és valutavizsgáló készülék, hálózatról működtethető UV lámpa, új állapotban eredeti dobozában Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus SPECIÁL - változatok, felülbélyegzések, próbák, tervezetek Budapest, 2009, 1. kiadás, Új állapotban Adamovszky István: Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest, Új állapotban Bene Attila: C. Radnitzky. Wiennae - Carl Radnitzky bécsi éremművész élete és alkotásai. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Argumentum Kiadó, Magyar és német nyelvű. Carl Radnitzky érmeinek jegyzékével. Új állapotban. / Attila, Bene: C. Radnitzky. Wiennae - Das leben und die Werke des Wiener Medaillenkünstlers, Carl Radnitzky. Budapest, Hungarian Numismatic Society, Argumentum, Hungarian and German language. Mint condition Joe Cribb: A pénz. Szemtanú sorozat. Budapest, Park Kiadó, Használt, de jó állapotban Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis heute. Corvina, Budapest, Káplár László: Ismerjük meg a numizmatikát. Budapest, Gondolat, Használt, de szép állapotban Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új állapotú példány! Nudelman László: Magyar és Erdélyi Pénzek-Emlékérmek - 1. Numizmatikai Aukció szeptember 15. péntek és 1995 szeptember 16. szombat, Grand Hotel Corvinus Kempinski Budapest. Az árverési tételek elkelési listájával. Jó állapotú, használt példány. + A Szabadságharc Emléktárgyai Aukció - Nudelman Gyűjtemény március Az árverési tételek elkelési listájával. Rendkívül jó állapotban. / Hungary László Nudelman: 1st Numismatic Auction - Hungarian and Transylvanian Coins and Medallions. With realized prices list. In used, good condition. + Memorabilia of the 1848 Revolution - Nudelman Collection. With realized prices list. In exceptionally well condition Réthy László: Corpus Nummorum Hungariae. Magyar egyetemes éremtár. I. kötet: Árpádházi királyok kora. Budapest (Reprint) Saltzer Ernő: Numizmatikai szakszótár. Angol-magyar, német-magyar. Budapest, MÉE, Műbőr kötésben "Az érem" című folyóirat 10db különböző száma között. Használt állapotban Az érem című folyóirat között megjelent 8 lapszáma, egybekötve Az érem című folyóirat között megjelent 10 lapszáma, egybekötve Az érem című folyóirat között megjelent 8 lapszáma, egybekötve Q. David Bowers: The Expert's Guide to collecting & investing in rare coins Német Birodalom "Adolph E. Cahn: Versteigerungs-Katalog No Kunstmedallien - Münzen und Medaillen" német nyelvű árverési katalógus 1918-ból, az anyagról készült képek 12 táblán bemutatva. Használt, korához illő állapotban Philip Grierson: Coins of Medieval Europe. Seaby, Vlaidimi Gutowski Auktionhaus - Jubiläumsauktion Historische Wertpapiere 16. Juli Német nyelvű árverési katalógus, használt, kissé sérült állapotban Zander H. Klawans: Handbook of Ancient Greek & Roman Coins. Whitman Publishing, Atlanta, Richard Plant: Greek coin types and their identification. Spink & Son, London, Alfred von Sallet: Die Antiken Münzen. Georg Reimer, Berlin, Wayne G. Sayles: Anicent Coin Collecting I-VI (6xklf). Krause Publications, Iola (Wisconsin), Használt, jó állapotban Wayne G. Sayles: Classical Deception. Krause Publications, Iola,

4 Nézzen körül webshopunkban is! Standard Catalog of World Coins , 3rd Edition, Krause Publications, Használt, megkímélt állapotban Standard Catalog of World Coins , 4th Edition, Krause Publications, Használt, megkímélt állapotban db német nyelvű katalógus: "Numizmatik Schulpramien der Schweiz Jubilaumpreisliste" 1988 szeptember, 25. jubileumi árverés árlista, Zürich + "Numismatik Gold- und Silbermünzen" 1988 ősz, 26. árverés árlista, Zürich. Használt, de szép állapotúak Money Trend 1975/12., 1981/7-8., 1981/9., 1981/10., 1981/11. számai. Megkímélt állapotban Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek ~ "Phönix Életbiztosító Rt. Budapest / Turul Magyar Országos Biztosító Intézet Rt. Budapest' fém persely, kulcs nélkül, jó állapotban ~ "Pesti Hazai Első Takarékpénztár" szárazpecsét egyik fele Szárazpecsét negatív(?) fele Ft "Kossuth bankó" imitációja, hátoldalán "Nyomatott a Magyar Nemzeti Múzeum Magyarország története a honfoglalástól 1849-ig c. kiállításon május 31." T:III db félkész jelvény, mind kivágatlan és tű nélküli db-os vegyes menetjegy tétel, mind külföldi Érmés és bankjegyes borítékok Amerikai Egyesült Államok - Szovjetunió "Apolló-Szojuz misszió" közös kiadású Ag emlékérem bélyeges emléklapon, szovjet és amerikai bélyegekkel és alkalmi bélyegzőkkel, díszkiadásban T:PP USA - Soviet Union "Apollo-Soyuz Space Mission" Ag commemorative medallion with stamps on decorative sheet C:PP Ausztrália c Cu-Ni "Weary Dunlop" bélyeges borítékban, elsőnapi bélyegzővel T:BU Australia Cents Cu-Ni "Weary Dunlop" in envelope with stamps and FDC stamp C:BU Hongkong $ érme felbélyegzett díszes "Royal Mail" borítékban T:BU Hong Kong Dollars coin in "Royal Mail" envelope with stamps C:BU Kína J felbélyegzett borítékban T:I China Jiao in envelope with stamps and overprint C:UNC Mauritius c "II Erzsébet" felbélyegzett borítékban T:1- Mauritius Cents "Elizabeth II" in envelope with stamp C:AU Svédország "XVI. Károly Gusztáv és Szilvia esküvője" Ag emlékérem felbélyegzett borítékban, eredeti tokban leírással T:PP Sweden "Wedding of King Carl XVI Gustaf and Queen Silvia" Ag commemorative medal in envelope with stamps, in original case C:PP Részvények és sorsjegyek Budapest "Jótékonycél - Nagy ezüst sorsjáték" sorsjegy T:II ly Budapest "Egyházi Műemlék Alap" sorsjegykölcsön 5Ft-ról a lipótvárosi bazilika felépítésére és egyházi műemlékek fenntartására, bélyegzéssel (3x) T:III Budapest "Tanuló Sorsjegy" 1K értékben, felülbélyegzéssel T:I Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyereménykötvénye 100K-ról (4x) szárazpecséttel, nyereményszelvénnyel T:II Budapest "Magyar Jelzálog-Hitelbank Nyeremény-Kötvény" "A" illetve "B" jelű részkötvény 100K-ról (2x), magyar, francia és német nyelven, szárazpecséttel T:III Jászladány "Jászsági Helyi Érdekü Vasut Részvénytársaság" részvénye 200K-ról (2x) sorszámkövetők T:I-,II Budapest "A Temes- és Somogy-vármegyei Egyesült Helyi Érdekű Vasutak Részvénytársaság" 3 1/2%-os elsőbbségi kötvénye 4000K-ról (2x), magyar, német és angol nyelven, szárazpecséttel és szelvényekkel T:III Budapest "Az Otthon Ingatlan és Építő Részvénytársaság" részvénye 1000K-ról felülbélyegzéssel, szelvényekkel és szárazpecséttel T:I Budapest "Fonciére Általános Biztosító-Intézet" részvénye 50P-ről, szárazpecséttel T:II Budapest "Fonciere Általános Biztositó-Intézet" részvnye 250P-ről, szárazpecséttel T:I Budapest "Magyar Általános Bank Részvénytársaság" részvénye 10P-ről, szelvényekkel, bélyegzésekkel és szárazpecséttel T:I-,II Budapest "Hazai Általános Biztosító Részvénytársaság" részvénye 20P-ről, szárazpecséttel T:I Budapest "Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság" részvénye 50P-ről, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II Budapest "Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság" részvénye 100P-ről, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II Budapest "4%-kal kamatozó Állami Nyereménykölcsön" államadóssági kötvénye 50P-ről (6x), sorszámkövetők szelvényekkel, szárazpecséttel, vízjeles papíron T:I

5 30064.Sátoraljaújhely "Első Sátoraljaújhelyi Paraffinfinomító és Gyertyagyár Részvénytársaság" részvénye 80P-ről szelvényekkel T:I "Kunszentmiklós-Dabas-Szabadszállási Takarékpénztár" részvényeihez tartozó szelvényutalványok (20x) sorszámkövetők T:II Budapest "4 1/2%-kal Kamatozó Államadóssági Kölcsönkötvény" ideiglenes elismervénye 100Ł sterlingről, szárazbélyegzővel és felülbélyegzésekkel és szelvényekkel T:III "Békekölcsön" Magyar Népköztársaság nyereménykölcsöne 50Ft-ról T:III,III ~ db klf "MINTA" sosrjegy, közte "Katica", "Hódos sorsjegy - Álomautók" T:I ~ db-os vegyes magyar, használt sorsjegy tétel T:II ~ db-os vegyes magyar, használt sorsjegy tétel T:II ~ db-os vegyes magyar, használt sorsjegy tétel T:II Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I- Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:AU Belgium / Brüsszel "Szerb Ipari Részvénytársaság" részvénye 500Fr-ról, szelvényekkel és bélyegzésekkel T:III ly. Belgium / Brussels "Serbian Industry" share about 500 Francs with coupons and overprints C:F hole Több darabos szelvény tétel többek között "Kunszentmiklós-Dabas-Szabadszállási Takarékpénztár", "Keleteurópai Forgalmi Bank", "Alföldi Első Gazdasági Vasút Részvénytársaság" részvényeihez db-os vegyes magyar részvény tétel, közte "Hadsegítési és Népjóléti Nyereménykölcsön", "Magyar Bank és Bizalmi Részvénytársaság" T:III,III Papír és fém szükségpénzek Komárom kr 2mm-es betűkkel T:III-,IV Hungary / Komárom Kreuzer 2mm wide letters C:VG,G Adamo KOM Csót / Hadifogolytábor augusztus 1. 1K + 5K T:III,III- egyiken anyaghiány Adamo HHC Ostffyasszonyfa / Hadifogolytábor június 1. 10f arab sorozat- és sorszámmal T:I Adamo HHO Szeged K "Városi Pénztárjegy" T:IV ragasztás ~1920. "A Magyar Közszolgálati Alkalmazottak" ellátási jegye (6xklf) kitöltve, felülbélyegzésekkel T:III ~ K "Vásárlási visszatérítés" rajta "Dunavecsei Hangya fogy. és ért." bélyegzéssel T:III Ft "A Lánchíd ujjáépítéséért " Al bárca T: K "Balatoni Korona" helyi pénz, "000000" sorszámmal, csak előlapi nyomat, hátoldalán "MINTA" felülbélygzés. A tervező, Vagyóczky Károly aláírásával T:I Hajdúnánás K K K K K K "Bocskai Korona", mindegyik "MINTA" perforációval és "000000" sorszámmal T:I Győr "35. Nemzetközi Éremgyűjtő Találkozó - Kis asztal jegy" Ausztria db-os papír szükségpénz tétel T:I,I- Austria pcs of paper necessity notes C:UNC,AU Ausztria db-os papír szükségpénz tétel T:I,I- Austria pcs of paper necessity notes C:UNC,AU India "Utazási csekk útmutató" benne 4db klf lyukasztott mintával T:I,I- India "Travellers Cheques Guide" with 4pcs of diff perforated specimen pieces C:UNC,AU Kína ~ db rizsjegy, egy része ívben T:II China ~ pcs of rice coupons, some in sheet C:XF Lengyelország Zl (2x) sorszámkövető Zl (2x) sorszámkövető "Lengyel Nemzeti Bank" utazási csekk T:II Poland Zlotych (2x) sequential serials Zlotych (2x) sequential serials "Narodowy Bank Polski" travellers cheque C:XF Német Birodalom / Königsbrück hadifogolytábor pf + 2pf + 5pf + 10pf M + Merseburg hadifogolytábor pf pf + Quedlinburg hadifogolytábor pf + 5pf T:I German Empire / Königsbrück POW camp Pfennig + 2 Pfennig + 5 Pfennig + 10 Pfennig Mark + Merseburg POW camp Pfennig Pfennig + Quedlinburg POW camp Pfennig + 5 Pfennig C:UNC Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz T:I- Germany / Weimar Republic pcs of diff necessity notes C:AU Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz T:I-,III Germany / Weimar Republic pcs of diff necessity notes C:AU,F Németország / Weimari Köztársaság / Mindelheim M (2x) szükségpénz, sérült fa alapra ragasztva T:III,III- szakadás German / Weimar Republic / Mindelheim Mark (2x) necessity notes, glued to damaged wood frame C:F,VG tear Románia / Temesvár f T:III-,IV Romania / Timisoara Fileri C:VG,G

6 Nézzen körül webshopunkban is! Szovjetunió / Oroszország B + 100B "Mavrodi bankjegyek" T:I Soviet Union / Russia Biletov Biletov "Mavrodi banknotes" C:UNC db-os műanyag orosz zseton tétel T:2 3pcs of plastic Russian jetons C:XF db magyar bárca és zseton + 20Ft-os érme hamisítványa T:2, Magyar bankjegyek Ft "Kossuth bankó" T:III Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:III Ft "Kossuth bankó" barna nyomat T:III fo. Adamo G109A Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III Adamo G Ft vörösesbarna kr (2x) "Kossuth bankó" T:III,III Ft "Kossuth Bankó" T:III- szakadás Adamo G Ft "Kossuth Bankó" T:IV Adamo G K T:III ly., kis szakadás Adamo K K K mindkettő román felülbélyegzéssel T:III,III- ly K II. kiadás T:II K K mindkettő román felülbélyegzéssel T:III,III db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel, közte felülbélyegzettek is T:III,III db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III,III K (2x) K (2x) II. kiadás, egyik fekete "ROMANIA TIMBRU SPECIAL" felülbélyegzéssel T:III K K felülbélyegzéssel K felülbélyegzéssel (hamis? / fake overprint?) T:III db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:II-III K (2x) egyik "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel K (2x) egyik "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel K (2x) egyik "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel K (2x) egyik II. kiadású, "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel K "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel K (2x) egyiknek mindkét oldala német nyelvű, "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel K rajzos hátlapú, német nyelvű, "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:III,III- ly db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel, közte K "ab" sorozatjellel, csillagos sorszámmal T:I--III K "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:I K "3013" hullámos hátlappal, eltérő méretű sorozat és sorszámmal T:III szakadás K "A 1005" sima hátlappal, "Szegedi Bankegyesület Részvénytársaság 1906" szárazpecséttel T:III- Adamo K31/2B K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel T:III- ragasztott Adamo K augusztus 9. 10K T:IV ragasztott Adamo K július K (5x) T:IV mind ragasztott K "Orell Füssli Zürich" T:III- kis szakadások Adamo K ~ db-os korona bankjegy tétel, közte K mindkét oldala német nyelvű szöveggel illetve rajzolt hátlapú darabok T:III,III db-os korona bankjegy tétel K-ás címletek T:III K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" nyomdahely jelöléssel T:III szép papír K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással, nyomdahely jelölés nélkül T:III,IIIanyaghiány, ly. Adamo K37B K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:III P (9x) P P T:I-III P (9x) sorszámkövetők T:I P (50x) T:III P (50x) T:III P (67x) T:III,III db-os vegyes pengő bankjegy, közte P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:III,III P rajta hamis horogkeresztes felülbélyegzés (fake overprint) T:III,III P (2x) sorszámkövetők T:I P (4x) sorszámkövetők T:I P (22x) T:III,III

7 P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III P-5P (20x) T:III,III-,IV P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (20x) T:III,III P (20x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III P (4x) sorszámkövetők T:II-,III szép papír P (30x) több darab sérült "MNB" bélyeggel T:III,III P (28x) T:III,III MP (20x) T:III,III BP T:II BP T:I,I db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel T:III db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel T:II,III,III Ft T:III,III- fo. Hungary Forint C:F,VG spotted Adamo F Ft T:III Adamo F Ft T:III fo., szép papír Ft (2x) T:III,III- Adamo F Ft T:III Ft "Millenium" díszcsomagolásban T:I Adamo F56A Ft "Millennium" (2x) eredeti, bontatlan csomagolásban, sorszámkövetők T:I Adamo F56A Ft (5x) "FA"sorozatjel T:I db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel, közte K, K T:III,III-,IV ragasztott db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel, közte Ft "EB" "50. évforduló október 23." T:III db-os vegyes magyar korona, pengő és forint bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyaa bankjegy tétel a korona, pengő és forint időszakból T:III közte sok szép papír db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III Vegyes: 30db-os korona-pengő tétel T:III,III Vegyes: 30db-os korona-pengő-forint tétel, közte "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" pengő bankjegy is T:III,III Vegyes: 30db-os korona-pengő tétel T:III,III Vegyes: 30db-os korona-pengő tétel, közte "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" pengő bankjegy is T:III,III Vegyes: 30db-os korona-pengő tétel T:III,III Vegyes: 30db-os korona-pengő tétel, közte "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" pengő bankjegy is T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "II. István" (0,31g) T:2 kis patina Hungary Denar Ag "Stephan II" (0,31g) C:XF small patina Huszár 84., Unger I.: 39.(?) Denár Ag "II. Béla" (0,38g) T:2 Hungary Denar Ag "Bela II" (0,38g) C:XF Huszár: 102., Unger I.: Denar Ag "III. Béla" (0,26g) T:2- Hungary Denar Ag "Bela III" (0,26g) C:VF Huszár: 69., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,28g) T:1-,2 Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,28g) C:AU,XF Huszár: 192., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,66g) T:2 Hungary Denar Ag "Béla IV" (0,66g) C:XF Huszár: 320., Unger I.: Denár Ag "I. Nagy Lajos" (0,43g) T:2 Hungary Denar Ag "Lous I" (0,43g) C:XF Huszár: 548.,Unger I.: Denár Ag "Mária" (0,52g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Maria" (0,52g) C:XF,VF Huszár: 569., Unger I.: 443.f Parvus Ag "Zsigmond" (0,22g) T:2,2- Hungary Parvus Ag "Sigismund" (0,22g) C:XF,VF Huszár: 580., Unger I.: Parvus Ag "Zsigmond" tanúsítvánnyal (~0,4g) T:2 Hungary Parvus Ag "Sigismund" with certificate (~0,4g) C:XF Huszár: 580., Unger I.:

8 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! Denár Ag "II. Ulászló" (0,65g) T:2 Hungary Denar Ag "Wladislaus II" (0,65g) C:XF Huszár: 806., Unger I.: 640.b K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,49g) T:2 rep. Hungary 1510K-G Denar Ag "Wladislaus II" (0,49g) C:XF crack Huszár: 811. Unger I.: 646.c K- Denár Ag "I. Ferdinánd" verdejelből hiányzik a B! (0,48g) T:2 hajlott R! / Hungary 1535K- Denar Ag "Ferdinand I" B missing from mint mark! (0,48g) C:XF curved RARE! Huszár: 935b; Unger II.: 745.m db-os vegyes magyar denár tétel, közte I. Ferdinánd, Rudolf, II. Mátyás T:2-3 rep K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,5g) T:2 Hungary 1553K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,5g) C:XF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,41g) T:2 Hungary 1553K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,41g) C:XF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,50g) K-B Denár Ag "Miksa" (0,50g) T:2,2- Hungary 1571K-B Denar Ag "Maximilian" (0,50g) K-B Denar Ag "Maximilian" (0,50g) C:XF,VF Huszár: 992., Unger II.: 766.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,44g) K-B Denár Ag "Rudolf" (0,55g) T:2,2- Huszár: 1058., 1059.,Unger II.: 810.a, 811.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,54g) T:2 patina Hungary 1580K-B Denar Ag "Rudolf" (0,54g) C:XF patina Huszár: 1059.,Unger II.: 811.a K-B 1/4 Tallér Ag "Rudolf" (6,77g) T:2- ph. / Hungary 1585K-B 1/4 Thaler Ag "Rudolf" (6,77g) C:VF edge error Huszár: 1046., Unger II.: Erdélyi Fejedelemség Garas Ag "Bethlen Gábor" (1,1g) T:2 / Principality of Transylvania Groschen Ag "Gabriel Bethlen" (1,1g) C:XF Unger (Erdély).: 265.b K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,46g) T:2 Huszár: 1204., Unger II.: 917.a K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,28g) T:2- Hungary 1630K-B Denar Ag "Ferdinand II" (0,28g) C:VF Huszár: 1205., Unger II.: 916.c K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,49g) T:2,2- Hungary 1633K-B Denar Ag "Ferdinand II" (0,49g) C:XF,VF Huszár: 1205., Unger II.: 916.c K-B 6kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (3,2g) T:1-,2 kis ph. / Hungary 1671K-B 6 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (3,2g) C:AU,XF small edge error Huszár: 1450., Unger II.: K-B 3kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (1,45g) T:1-,2 / Hungary 1675K-B 3 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (1,45g) C:AU,XF Huszár: 1465., Unger II.: K-B 15kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (5,6g) T:2-,3 Hungary 1690K-B 15 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (5,6g) C:VF,F Huszár: 1427., Unger II.: K-B Tallér Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (28,21g) T:2- ph., kis anyagfelesleg / Hungary 1693K-B Thaler Ag "Leopold I" Kremnitz (28,21g) C:VF edge error, small excess material Huszár: 1373., Unger II.: N-B/ICB 1kr Ag "I. Lipót" Nagybánya (0,66g) T:2,2- / Hungary 1699N-B/ICB 1 Kreuzer Ag "Leopold I" Baia Mare (0,66g) C:XF,VF Huszár: 1491., Unger II.: 1098.b K-B Duarius "I. Lipót" Körmöcbánya (0,41g) T:2-,3 Hungary 1702K-B Duarius "Leopold" Kremnitz (0,41g) C:VF,F Huszár: 1499., Unger II.: Poltura Ag "I. József" (1,02g) T:2 / Hungary Poltura Ag "Joseph I" (1,02g) C:XF Huszár: 1579., Unger II.: K-B Tallér Ag "III. Károly" Körmöcbánya (28,13g) T:2-,3 fülnyom / Hungary 1726K-B Thaler Ag "Charles III" Kremnitz (28,13g) C:VF,F ear mark Huszár: 1604., Unger III.: K-B Denár Ag "Mária Terézia" Körmöcbánya (0,64g) T:2-,3 / Hungary 1746K-B Denar Ag "Maria Theresia" Kremnitz (0,64g) C:VF,F Huszár: 1746., Unger II.: K-B Poltura Ag "Mária Terézia" Körmöcbánya (0,8g) T:2 patina / Hungary 1750K-B Poltura Ag "Maria Theresia" Kremnitz (0,8g) C:XF patina Huszár: 1736., Unger III.: K-B Poltura Ag "Mária Terézia" Körmöcbánya. Eltérő körirat (0,79g) T:2,2- kis patina / Hungary 1750K-B Poltura Ag "Maria Theresia" Kremnitz. Different legend (0,79g) C:XF,VF kis patina Huszár: 1736., Unger III.: K-B Denár Ag "Mária Terézia" Körmöcbánya (0,42g) T:2,2- / Hungary 1752K-B Denar Ag "Maria Theresia" Kremnitz (0,42g) C:XF,VF Huszár: 1748., Unger II.: db-os vegyes krajcár tétel, főleg magyar verdejelűek, közte 1816S 1kr Cu, 1851B 1kr Cu T:2-, db-os vegyes rézkrajcár tétel, közte 1812B 3kr Cu T:2-, K-M/S Rézpoltura "Mária Terézia" (14,9g) T:3 Huszár: 1753., Unger III.: 1270.b kr Ag "Mária Terézia" (3,2g) T:1-,2 kis ph. / Hungary Kreuzer Ag "Maria Theresia" (3,2g) C:AU,XF small edge error Unger (Erdély).: kr Ag "Mária Terézia" eltérő körirat (3,78g) T:2 kis ph. / Hungary Kreuzer Ag "Maria Theresia" different legend (3,78g) C:XF small edge error Unger (Erdély).: 629.var H-G 20kr Ag "Mária Terézia" Gyulafehérvár (6,64g) T:2,2- patina,juszt. / Hungary 1772H-G 20 Kreuzer Ag "Maria Theresia" Alba Iulia (6,64g) C:XF,VF patina,just. Unger (Erdély).:

9 B 20kr Ag "I. Ferenc" Körmöcbánya (6,64g) T:2 fülnyom / Hungary 1794B 20 Kreuzer Ag "Franz I" Kremnitz (6,64g) C:XF earmark Huszár: 1964., Unger III.: 1375.a G 12kr Ag "Ferenc" (4,38g) T:3 lapkahiba Huszár: 2011., Unger III.: 1394.c B 3kr Cu "I. Ferenc" T:2-,3 ph. Huszár: 2022., Unger III.: E 1/2kr Ag "I. Ferenc" Gyulafehérvár (2,07g) T:2,2- / Hungary 1800E 1/2 Kreuzer Ag "Franz I" Alba Iulia (2,07g) C:XF,VF Huszár: 2032., Unger III.: 1407.b S 1kr Cu "I. Ferenc" látványos anyaghibával az elő- és hátlapon T:1-, B 15kr Cu S 15kr Cu "I. Ferenc" T:2-, B 20kr Ag B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2,2-,3 peremen foglalat nyoma kr Cu T:2 lapkavég Adamo B B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2- Adamo B NB 6kr Ag T:2 Adamo B B 1/2kr Cu + 1kr Cu + 2kr Cu + 3kr Cu T:2-3 ph., ü E 1kr Cu T:3 ph., patina, oxidáció E 1/4Fl Ag "Ferenc József" T: KB 1Ft Ag "Középcímer" T:3 ph. Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya T:2 patina Hungary 1873KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:XF patina Unger III.: 1464.a, Huszár: 2138., Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" T:2- Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" T:2- ph. Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" T:2- Adamo M KB-1895KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:3 Adamo K KB 1f Br KB 1f Br KB 1f Br T:2, KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József (2xklf) T:2,2-,3 patina Adamo K5,K KB 1K Ag "Millenium" T:2 patina Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1-,2 Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 patina Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 kis patina Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1-,2 Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1-,2 Adamo K KB-1920KB 20f Fe (2x) T:1- kis ph., kis patina P Ag (2x) T: P Ag (3x) T:2,2-, P Ag (2x) T:1- kis patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2-,3 patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2- Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" P Ag "Horthy balra" T:2,1-. ph. Adamo P8,P P Ag "Pázmány" T:2 patina Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2,2- Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 kis patina Adamo P P Ag "Liszt" (10x) T:1-,2 patina, ph. Adamo P P Ag "Madonna" (3xklf) T:2 Adamo P P Ag (2x) T:1- Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 kis patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1- Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Al (70x) T:

10 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! f Zn tétel 364g súlyban T:vegyes Ft Al Ft Al Ft Al mindhárom "Kossuth-címeres" T:1-,2 Adamo F Ft Ag "vastag Kossuth" T:2 Adamo F f f (18x) f (2x) f Ft T:2-, f Cu-Al "citromsárga" T:2- k. Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- kis patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- kis patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 ph., patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- ph., patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina, ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina f (106x) f (2x) Ft (4x) mind albumba rendezve T:vegyes F Al (139x) T:vegyes Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" T:1-,2 patina Ft Ag "Széchenyi" T:2- ph. Adamo EM Ft Ag "Széchenyi" T:2 Adamo EM Ft Ag "Táncsics" T:2 Adamo EM Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" - "Szabadságharc sor" T:1-,2 Adamo EM1, EM2, EM f Al (118x) T:vegyes f Al T:2,2- Adamo F f Al f Al mindkettőnél a furat nem középpontos T:1-, Ft Ag + 50Ft Ag + 100Ft Ag "Kodály" sor T:BU Adamo EM22, EM23, EM Ft Ag + 100Ft Ag "Semmelweis pár" T:1- Adamo EM27; EM Ft Ag + 100Ft Ag "Szent István" pár T:BU Adamo EM38, EM Ft Ag "Nemzetközi gyermekév" T:BU patina Adamo EM Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft alpakka "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Ft Cu-Ni "II. János Pál pápa látogatása" T:1, Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft alpakka "Simon Bolivár" Ft alpakka "Kulturális Fórum" T: Ft Ni "FAO I. - Világélelmezési nap" + 100Ft Cu-Ni + 5L Cu-Ni "Bulgária 1300 éves" Ft Cu-Ni "Labdarúgó Világbajnokság 1982" T:BU,1- (eredetileg PP) Ft Cu-Ni "Bulgária 1300 éves" Ft alpakka "Czóbel Béla" Ft alpakka "Labdarúgó Európa-bajnokság" T:1- ("1300 éves Bulgária" és "Czóbel Béla" eredetileg PP) Ft Cu-Ni "Bulgária 1300 éves" Ft alpakka "Czóbel Béla" Ft alpakka "Fáy András" T:1,1- (mindhárom eredetileg PP) Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság játékos" T:BU Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság 1982" T:BU Adamo EM Ft Ag "Bartók Béla" MNB tokban T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni "Labdarúgó Világbajnokság 1982" Ft alpakka "Kulturális Fórum" Ft alpakka "Fáy András" T:BU,PP ft Cu-Ni "FAO-SOROZAT II. - Több gabonát a világnak" Ft Cu-Ni "FAO - Védd az erdőt" + 100Ft Cu-Ni "FAO - Ha kivágod, ültess is" T: Ft Cu-Ni "FAO - Védd az erdőt" + 100Ft Cu-Ni "FAO - Ha kivágod, ültess is" Ft Cu-Ni "FAO IV. - Hal" + 100Ft alpakka "FAO - Fa, búza, hal" T: Ft Ag "Nyári Olimpiai Játékok - Los Angeles" T:BU Adamo EM

11 Ft alpakka (3xklf) "Természetvédelem - Mocsári Teknős, Vadmacska, Vidra" T:BU Adamo EM82; EM83; EM Ft Ag "Természetvédelem - Mocsári teknős" T:BU Adamo EM Ft Ag "Természetvédelem - Vadmacska" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Mexikó 1986" T:PP ujjlenyomat, fo. Adamo EM Ft Ag "Budavár visszavétele 1686" T:BU Adamo EM Ft Ag "Budavár visszavétele 1686" T:BU Adamo EM Ft Ag "Budavár visszavétele 1686" T:BU Adamo EM Ft Ag "Téli Olimpia-Calgary" T:BU Adamo EM Ft Ag "Téli Olimpia-Calgary" T:BU Adamo EM Ft Ag "Téli Olimpia-Calgary" T:BU Adamo EM Ft "Világ Vadvédelmi Alap II." T:BU Adamo EM Ft Ag "Világ vadvédelmi alap" T:BU Adamo EM Ft Ag "Mátyás király / Beatrix" T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "Mátyás király / Beatrix" T:BU Adamo EM Ft Ag "Mátyás király - Buda" T:BU Adamo EM Ft Ag "Széchenyi István" tanúsítvánnyal T:1 (eredetileg PP) Adamo EM Ft Cu-Ni aranyozott, festett multicolor érem (2x) "A Magyar Foci Legendái" sorozat: Puskás Ferenc, Lóránt Gyula T: Ft Cu-Ni aranyozott, festett multicolor érem (2x) "A Magyar Foci Legendái" sorozat: Zakariás József, Kocsis Sándor T: Ft Cu-Ni aranyozott, festett multicolor érem (2x) "A Magyar Foci Legendái" sorozat: Hidegkúti Nándor, Sárosi György T: Ft Cu-Ni aranyozott, festett multicolor érem (2x) "A Magyar Foci Legendái" sorozat: Budai II László, Vilezsál Oszkár T: Ft Cu-Ni aranyozott, festett multicolor érem (2x) "A Magyar Foci Legendái" sorozat: Mátrai Sándor, Dalnoki Jenő T: Ft Cu-Ni aranyozott, festett multicolor érem (2x) "A Magyar Foci Legendái" sorozat: Avar István, Bene Ferenc T:2 ph Ft Cu-Ni aranyozott, festett multicolor érem (2x) "A Magyar Foci Legendái" sorozat: Szusza Ferenc, Bozsik József T: Ft Cu-Ni aranyozott, festett multicolor érem (2x) "A Magyar Foci Legendái" sorozat: Czibor Zoltán, Lantos Mihály T: Ft Cu-Ni aranyozott, festett multicolor érem (2x) "A Magyar Foci Legendái" sorozat: Albert Flórián, Tichy Lajos T:2 ph Ft Ag "MNB" (2x) T:2 patina Ft Ag "MNB" (2x) T:2 patina Ft Ag "MNB" (2x) T:2 patina Ft "OTP Bank - Takarékossági Világnap" papírtokban, bontott T:1- érme a tokhoz ragasztva Ft Ag "MNB" (2x) T:2 patina Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2 kis szennyeződés Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2 kis patina Ft Ag "MNB" (2x) T:2 szennyeződés Ft Ag "MNB" (2x) T:2 kis szennyeződés Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2 szennyeződés Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2 kis szennyeződés Ft Ag "MNB/Deák" (2xklf) T:2 kis szennyeződés Ft Ag "MNB/Deák" (3x) T:1-, Ft Ag "MNB/Deák" (3x) T: Ft Ag "Expo 96 Budapest" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó VB" T:BU Adamo EM Magyarország Ft-100Ft (7xklf) "Az utolsó Forint forgalmi pénzek" forgalmi sor T:

12 Nézzen körül webshopunkban is! Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Kossuth Lajos" T:BU Adamo EM Ft Ag "Integráció az EU-ba / Halászbástya" T:BU Ft Ag "Integráció az EU-ba-EURO I" T:PP Adamo EM Ft "Kossuth" (10x) T:2 Adamo FOEM Ft "Kossuth" (10x) T:2 Adamo FOEM Ft "Deák Ferenc" (10x) T:2 egyiken patina Ft "Deák Ferenc" (10x) T: Ft "125 éves a Magyar Vöröskereszt" (5x) T: Ft Cu-Ni "1956 tiszteletére" (5x) forgalmi emlékérmek T:2 Adamo FOEM Ft-100Ft (8xklf) "Berán Lajos és a pengő" forgalmi sor, benne "Berán Lajos és a pengő" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm) (2x) T:BU Adamo FO Ft Cu-Ni "Római Szerződés" (5x) T: Ft-100Ft (7xklf) + Emlékérem "Születési évem pénzérméi / Baby Coin Set" forgalmi sor dísztokos szettben T:BU Ft-100Ft (7xklf) "Búcsú az egy- és kétforintostól" forgalmi sor dísztokos szettben T:BU Adamo FO Ft Ag "Tokaji Történelmi Borvidék" T:BU Adamo EM Ft-200Ft (6xklf) "Lánchíd" forgalmi sor szettben T:PP Adamo FO Ft-200Ft (6xklf) "Lánchíd" forgalmi sor szettben T:BU Adamo FO Ft-200Ft "Haydn" (7xklf) forgalmi érme sor, benne "Joseph Haydn" Ag emlékérem (12g/0.999/29mm) T:BU Adamo FO Ft-200Ft "Haydn" (7xklf) forgalmi érme sor, benne "Joseph Haydn" Ag emlékérem (12g/0.999/29mm) (4x) T:PP Adamo FO Ft-200Ft "Haydn" (7xklf) forgalmi érme sor, benne "Joseph Haydn" Ag emlékérem (12g/0.999/29mm) T:PP Adamo FO Ft Ag "Kazinczy Ferenc" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft-200Ft (6xklf) "Himnusz" forgalmi sor szettben T:PP Adamo FO Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor dísztokban, valamint "Pécs Európa Kulturális Fővárosa" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm), "Magyarország pénzérméi" sorozat T:BU Adamo FO Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor szettben Ft Ag "Az Európai Unió Tanácsának magyar elnöksége" emlékére (10g/0.925/30mm), dísztokban T:BU Adamo FO Ft Ag "Madách Imre" T:PP fo., ujjlenyomat Adamo EM Ft Cu-Ni "Nemzeti és Történelmi Emlékhelyek" (5x) T: Ft Cu-Ni "Nemzeti és Történelmi Emlékhelyek" (10x) T: Ft Ag "Zsigmondy Richárd" T:PP Ft Ag "Szigetvári vár / Zrínyi Miklós" T:PP Ft Ag "Szigetvári vár / Zrínyi Miklós" T:PP Ft Ag "XXXI. Nyári Olimpiai Játékok" tanúsítvánnyal (24g/0.925/37mm) T:PP Hungary Forints Ag "XXXI Summer Olympic Games" with certificate (24g/0.925/37mm) C:PP Ft-200Ft (6xklf) forgalmi szett + I. László által kibocsátott denár egyoldalas Ag lemezverete (0,96g/0.999/20mm) T:PP Ft Ag "Lajtha László" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "Arany János" tanúsítvánnyal T:PP

13 Ft Ag "A Pécsi Tudományegyetem alapításának 650. évfordulója" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "Családok éve" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "Semmelweis Ignác" tanúsítvánnyal T:PP Vegyes: 18db-os magyar és osztrák verde jelű krajcár tétel T:vegyes Vegyes magyar alumínium érmék ~330g súlyban T:vegyes Magyar emlékveretek, plakettek Beck Ötvös Fülöp ( ) "Ady Endre emlékének a 'Nyugat' / 'Repülj hajóm... Rajtad a holnap hőse'" Br emlékérem (65mm) T:1-,2 kis ph Bogár Lívia (1957-) "MÉE - Keszthelyi Csoport 15 éves / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely" jelzett Ag emlékérem (3,61g/0.800/16mm) T:1- Adamo KE Bognár György (1944-) "Kőrösi Csoma Sándor / Magyar Mezőgazdasági Múzeum Baráti Körének Szécsényi Csoportja - Kőrösi Csoma Sándor Emlékmúzeum megnyitása Szécsény" fém emlékérem (34,71g/0.840/42,5mm) T:1- patina Bognár György (1944-) "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP Bognár György (1944-) "II. János Pál pápa látogatása Pannonhalmán" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomatos Búza Barna ( ) Br plakett a "Felszabadulás 30. évfordulójára", eredeti tokban (63x138mm) T: Carl Radnitzky ( ) "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" Br emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (53,91g/51mm) T:2 ph. / Hungary "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (53,91g/51mm) C:XF edge error Csúcs Viktória ( ) "München Olimpia" aranyozott fém emlékérem (32mm) T: Edvi Illés György (1911-) "Prof. Verebély Tibor Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" Br plakett (70mm) T:2 patina, hátlapon felületi karc Fritz Mihály (1947-) "30. Nemzetközi Barátság Maraton Szeged" Br emlékérem (60mm) T: Fritz Mihály (1947-) "Mátyás Király / Mátyás halotti pajzsa MÉE Alba Regia" Ag emlékérem (36,1g/0.835/42mm) T:1- (eredetileg PP) Fülöp Zoltán (1951-) "Koronázási jelvények" Ag emlékérem plasztiktokban tanúsítvánnyal (27g/0.925/42.5mm) T:1 (eredetileg PP) Fülöp Zoltán (1951-) "Koronázási jelvények" Ag emlékérem plasztiktokban tanúsítvánnyal (27g/0.925/42.5mm) T:1 (eredetileg PP) Iván István ( ) "Városligeti Vajdahunyadvár" Br emlékérem (70mm) T:1- ph Iván István ( ) DN "Budapest - Rákóczi Ferenc" Br emlékérem (80mm) T: Kákonyi István ( ) "Zipernowsky Károly - Villamosmérnöki Kar / Budapesti Műszaki Egyetem" fém emlékérem, "BME" kis műbőr tokban (40mm) T:2,2- patina Lantos Györgyi (1953-) "Magyar Szemorvostársaság Nagygyűlése - Gyöngyös 84 / Gyöngyös 650 éve város" kétoldalas Br plakett (87mm) T: Lapis András (1942-) "Az ár betört! 1879 Március 12 éjfél után 2 óra - Száz évvel ezelőtt pusztította el a várost a Tisza - Szeged Megyei Városi Tanács" jelzett Ag emlékérem, plombált műanyag tokban (35g/0.835/42,5mm) T:1 patina Lebó Ferenc (1960-) DN "Győr Barátainak Köre Budapesten / Szent László kegyhelye Győr" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP) Ligeti Erika ( ) "X. Bronzöntös Sóstó / Nyíregyháza" kétoldalas Br érem (51mm) T: Lőrincz István ( ) "Budahegyvidéki Polgári Lövész Egyesület - Ötéves fennállásának emlékére " Br emlékérem füllel, mellszalaggal (42,5mm) T:2 kis patina Madarassy Walter ( ) "Virágos Budapest Virágos Magyarország Jutalomérme / Virágos út vezessen virágos Nagymagyarországba" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2,2- ezüstözés kopott HP Madarassy Walter ( ) "Dr. Radnai Béla negyedszázados rendszeralkotói jubileuma" kétoldalas Br érem tokban (67mm) T: Madarassy Walter ( ) "Rákóczi Ferenc / " Ag emlékérem (25g/0.800/42,5mm) T:1- patina Patzó Pál ( ) DN Balra néző női portré, Br plakett falapra erősítve, hátoldalán akasztó (plakett 140x90mm, fatábla: ~35x24mm) T:1-, Pátzay Pál ( ) ~1940. "Tangl Károly" Br emlékérem (70mm) T:2- k.,ph Rácz Edit? (1936-) "Születés?" Br emlékplakett (82x90mm) T: Reményi József ( ) "Nemzeti Hajós Egylet / 75 év összetartásban" Br emlékérem (80mm) T:2 ph

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 30. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 november 12-24 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 310. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 354. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 279. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 1-4-ig.

Részletesebben

Kisárverés 2019 június

Kisárverés 2019 június Kisárverés 2019 június Megnevezés tartás db kik. ár 1. 1 II. Ulászló dénár 1505, 1506 (2x), 1508 (3x) KH. 1-2 6 6 000 ÉH 646 Ag. 2 II. Ulászló dénár 1509, 1511, 1512, 1513, 1514 (2x) KG. 1-2 6 6 000 ÉH

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc 1. 1 5 Ft 1946. 0.835 Ag 20 g. 1 5 000 2 100, 50 Ft 1970 Felszabadulás sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 3 000 3 100, 50 Ft 1972 Szent István sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 4 000 4 100, 50 Ft 1973 Petőfi sor. 0.640

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 244. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 16-19. között.

Részletesebben