numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) június ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: június óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.hu, illetve honlapunkon ( ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők június 22-én 10 órától. Utólagos eladás: június ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 253. levelezési gyorsárverésre: június 16. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! Nagyaukciónkat június 13-án rendezzük. Az anyag megtekinthető irodánkban és weboldalunkon. Az aukció után az el nem adott tételekből még két hétig lehet vásárolni. A következő nagyaukciónkra már várjuk a beadásokat, egészen szeptember elejéig. A 23. Nagyaukció tételeinek elrendezése miatt irodánk június 15-én egész nap ZÁRVA tart. Megtekintés: június ig. Tételek átvétele június 22-én 10 órától! 251. aukció elszámolás június 23-tól! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 160 ft / tétel / árverés A vásárlói jutalék 20% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek Magyar és külföldi arany pénzek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek Modern utánveretek, fantáziaveretek Ókori államok Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Fémpénzek, érmék, plakettek: Numizmatikai tartásfokok PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Új, mobiltelefon kamerájára szerelhető 60x-os LED-es nagyító hozzá rögzített lámpával, eredeti dobozában, leírással New 2014 Version Universal Clip-type LED Cellphone Microscope, 60x, in its case, with information Érmetartó album a "Mercury" érmék részére + Album "Washington" 1/4$ érmék részére Album for collecting "Mercury" dimes + Album for "Washington" quarters "Numisbriefe" műbőr album, benne 34 oldallal, háromféle méretű bankjegyek vagy borítékok tárolására, újszerű állapotban "Numisbriefe" műbőr album, benne 14 oldallal, háromféle méretű bankjegyek vagy borítékok tárolására, újszerű állapotban "Numisbriefe" műbőr borítású bankjegy berakó album 10db kettes osztású lappal újszerű állapotban Kék műbőr, gyűrűs érmetartó album klf méretű érmék tárolására, 14 berakólappal, összesen 228 férőhellyel Fekete műbőr, gyűrűs album 10db bankjegytartó berakólappal, összesen 20 férőhellyel + "Kleinmünzensatz der Republik Österreich - Der letzte österreichische Schillingsatz" 2001-es fémpénz szett tokja érmék nélkül db érme- és ékszertartó doboz klf méretben, főleg érmék számára Numizmatikai irodalom Bácskai Tamás - Huszti Ernő - Simon Péterné: A Pénz, Kossuth Könyvkiadó, Budapest, H. Szabó Lajos: A Magyar Éremgyűjtők Egyesülete emlékkönyve , MÉE, Budapest, Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új, dedikált példány! Dr. Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II-III. kötet. Budapest, MÉE, használt állapotban db-os Az Érem tétel: 1985/1-2, 1993/1, 1994/1-2, 1995/1, 1996/1-2, 2001/ Standard Catalog of World Coins rd Edition, Krause Publications alig használt állapotban Standard Catalog of World Coins rd Edition, Krause Publications alig használt állapotban Standard Catalog of world coins, , 34th edition, Krause Publications, használt állapotban Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek as 100Ft "Kossuth bankó" Révai testvérek által kiadott hirdetménye T:III,III Érd "Magyar Királyi Postatakarékpénztár" betétkönyv, kitöltött oldalakkal, bélyegzésekkel Érmés és bankjegyes borítékok Amerikai Egyesült Államok "A Holdra szállás 25. évfordulója" boríték első napi bélyeggel, benne Egyenlítői-Guinea Fr Cu-Ni multicolor, német nyelvű ismertetővel C:1 USA "25th Anniversary of Moon Landing" envelope with first day stamp and with coin Equatorial Guinea Francos Cu-Ni multicolor, with information text in German C:UNC Ausztrália 1993C 1$ Ag "Kenguru" (31,57g/0.999) érme bélyeges borítékban, német nyelvű ismertetővel T:1 Australia 1993C 1 Dollar Ag "Kangaroo" (31,57g/0.999) coin in envelope with stamp, with information in German C:UNC Ausztria / Németország / Svájc "Közös kiadás - Boden-tó" érmés boríték első napi bélyegzéssel és bélyeggel, ismertetővel, benne Ausztria Sch, Németország 1992D 1M, Svájc 1992B 2Fr T:1 Austria / Germany / Switzerland "Joint issue - Bodensee" coins in envelope with first day stamps and information, with Austria Schilling, Germany 1992D 1 Mark, Switzerland 1992B 2 Francs C:UNC Dél-Afrika R "Elnöki beiktatás" érme bélyeges "Nelson Mandela" borítékban, német nyelvű ismertetővel T:PP South Africa Rand "Presidential Inauguration" coin in "Nelson Mandela" envelope with stamp and with information in German C:PP Falkland-szigetek P Cu-Ni "II. Erzsébet uralkodásának 40. évfordulója" érme bélyeges borítékban német nyelvű ismertetővel T:1 Falkland Islands Pence Cu-Ni "40th Anniversary - Reign of Queen Elizabeth II" coin in envelope with stamps, with information in German C:UNC Gibraltár ,8Ecus Cu-Ni "Csatorna-alagút" emlékérme közös angol-francia kiadású felbélyegzett borítékban, német nyelvű ismertetővel T:1 Gibraltat ,8 Ecus Cu-Ni "Channel Tunnel" commemorative coin in joint English-Frenc issued envelope with stamps, with information in German C:UNC Kína Y Ag "Panda" (1oz/0.999) érme bélyeggel és bélyegzéssel ellátott borítékban, német nyelvű ismertetővel T:1 China Yuan Ag "Panda" (1oz/0.999) coin in envelope with stamps, with information in German C:UNC

4 30025.NSZK 1951D 5M Ag érme felbélyegzett borítékban "40 éves a 5 Márkás érme", német nyelvű információval T:2 FRG 1951D 5 Mark Ag coin in envelope "40th Anniversary - 5 Mark coin2 with stamp, with information in German C:XF NSZK 1968J 5M Ag "Friedrich Wilhelm Raiffeisen" érme felbélyegzett borítékban, német nyelvű információval T:1- FRG 1968J 5 Mark Ag "Friedrich Wilhelm Raiffeisen" coin in envelope with stamp, with information in German C:AU NSZK 1970F 5M Ag "Ludwig van Beethoven" érme felbélyegzett borítékban, német nyelvű információval T:1- patina FRG 1970F 5 Mark Ag "Ludwig van Beethoven" coin in envelope with stamp, with information in German C:AU patina NSZK 1971D 5M Ag "Albrecht Dürer" érme felbélyegzett borítékban, német nyelvű információval T:1- patina FRG 1971D 5 Mark Ag "Albrecht Dürer" coin in envelope with stamp, with information in German C:AU patina NSZK 1972J 10M Ag "Olimpia-München - Stadion" érme felbélyegzett borítékban, német nyelvű információval T:1- FRG 1972J 10 Mark Ag "Olympics-Munich - Stadium" coin in envelope with stamp, with information in German C:AU NSZK 1972D 10M Ag "Olimpia-München - Olimpiai láng" érme felbélyegzett borítékban, német nyelvű információval T:1- FRG 1972D 10 Mark Ag "Olympics-Munich - Olympic flame" coin in envelope with stamp, with information in German C:AU NSZK 1972J 10M Ag "Olimpia-München - Olimpiai láng" érme felbélyegzett borítékban, német nyelvű információval T:1- FRG 1972J 10 Mark Ag "Olympics-Munich - Olympic flame" coin in envelope with stamp, with information in German C:AU NDK 1978A 5M Cu-Ni "Apartheid ellenesség nemzetközi éve" érme felbélyegzett borítékban T:1 GDR 1978A 5 Mark Cu-Ni "Anti-Apartheid Year" coin in envelope with stamp C:UNC NDK 1980A 1pf + Németország 1991D 1pf érmék felbélyegzett borítékban "Új irányítószámok", német nyelvű ismertetővel T:1-,2 GDR 1980A 1 Pfennig + Germany 1991D 1 Pfennig coins in envelope with stamp "New Postal Codes", with information in German C:AU,XF NSZK 1982D 5M Cu-Ni "Johann Wolfgang von Goethe" érme felbélyegzett borítékban, német nyelvű információval T:1 FRG 1982D 5 Mark Cu-Ni "Johann Wolfgang von Goethe" coin in envelope with stamp, with information in German C:UNC NDK 1987A 5M Cu-Ni "Nikolaiviertel" érme felbélyegzett borítékban "Berlin 750. évfordulójára" T:1 GDR 1987A 5 Mark Cu-Ni "Nikolai Quarter" coin in envelope with stamp "750th Anniversary - Berlin" C:UNC NDK 1987A 5M Cu-Ni "Vörös városháza" érme felbélyegzett borítékban "Berlin 750. évfordulójára" T:1 GDR 1987A 5 Mark Cu-Ni "Red City-Hall" coin in envelope with stamp "750th Anniversary - Berlin" C:UNC NDK 1987A 5M Cu-Ni "Alexanderplatz" érme felbélyegzett borítékban "Berlin 750. évfordulójára" T:1 GDR 1987A 5 Mark Cu-Ni "Alexanderplatz" coin in envelope with stamp "750th Anniversary - Berlin" C:UNC NDK 1988A 10M Cu-Ni "Keletnémet sport" érme bélyeges borítékban "1988. XXIV. olimpiai játékok" T:1 GDR 1988A 10 Mark Cu-Ni "East German Sports" coin in envelope with stamp " th Olympic Games" C:UNC NDK 1988A 10M Cu-Ni "Keletnémet sport" érme bélyeges borítékban "1988. XXIV. olimpiai játékok" T:1 GDR 1988A 10 Mark Cu-Ni "East German Sports" coin in envelope with stamp " th Olympic Games" C:UNC NDK 1989A 5M Cu-Ni "Katharinenkirche Zwickauban" érme bélyeges "Thomas Müntzer" borítékban T:1 GDR 1989A 5 Mark Cu-Ni "Katharinenkirche in Zwickau" coin in "Thomas Müntzer" envelope with stamp C:UNC Németország "150 éves a német himnusz" Ag érmés boríték első napi bélyegzős bélyeggel, benne 1973G 5M Ag T:1- Germany "150th Anniversary of the German National Anthem" coin 1973G 5 Mark Ag in envelope with first day stamp C:AU Németország "Német Lovagrend 800. évfordulója" Ag érmés boríték első napi bélyegzős bélyeggel, benne 1990J 10M Ag T:1- Germany "800th Anniversary - The Teutonic Order" coin 1990J 10 Mark Ag in envelope with first day stamp C:AU Németország "A sportért" Ag érmés boríték első napi bélyegzős bélyeggel, benne 1972J 10M Ag T:1- Germany "For Sport" coin 1972J 10 Mark Ag in envelope with first day stamp C:AU Németország 1992A 1M érme felbélyegzett borítékban, tartományi bélyeggel, 10db, közte "Hessen, Észak-Rajna-Vesztfália, Saar-vidék (2x), Szászország (2x), Szász-Anhalt (2x), Schleswig-Holstein, Türingia) mindegyik német nyelvű ismertetővel T:PP Germany 1992A 1 Mark coin in envelope with stamps of German states, 10pcs, including "Hessen, North Rhine-Westphalia, Saarland (2x), Saxony (2x), Saxony-Anhalt (2x), Schleswig-Holstein, Thuringia) all with information in German C:PP Németország 1992D 10M Ag "Pour le Mérite" érme felbélyegzett borítékban, német nyelvű információval T:1- Germany 1992D 10 Mark Ag "Pour le Mérite" coin in envelope with stamp, with information in German C:AU Németország "25 éves az alkotmányjog" Ag érmés boríték első napi bélyegzős bélyeggel, benne 1974F 5M Ag T:1- Germany "25th Anniversary - Constitutional Law" coin 1974F 5 Mark Ag in envelope with first day stamp C:AU

5 Rengeteg érdekes tétel az egyéb gyűjtési területek anyagában! Németország "Amerika felfedezésének 500. évfordulója" érmés boríték első napi bélyegzős bélyeggel, benne Cook-szigetek $ Ag "Amerika felfedezése" boríték első napi bélyegzős bélyeggel T:1- Germany "500th Anniversary - Discovery of America" coin Cook Islands Dollars Ag in envelope with first day stamp "Discovery of America" envelope with first day stamp C:AU Németország "Ludwig Erhard " érmés boríték első napi bélyegzős bélyeggel, benne 1991J 2M "Karácsony 1993." érmés boríték első napi bélyegzős bélyeggel, benne 1993A 5M T:1- Germany "Ludwig Erhard " coin 1991J 2 Mark in envelope with first day stamp "Christmas 1993" coin 1993A 5 Mark in envelope with first day stamp C:AU Németország "Német Nemzeti Múzeum Nürnberg " Ag emlékérem (1oz/0.999) felbélyegzett "Német Múzeum" borítékban, német nyelvű ismeretővel T:BU patina Germany "German National Museum Nuremberg " Ag commemorative coin (1oz/0.999) in envelope "German Musem" with stamp and information in German C:BU patina Németország "Albertville Téli Olimpia" 3db klf Ag emlékérem bélyeges borítékban, mindhárom "Numisbriefe" albumban, Bulgária L Ag "Műkorcsolya", Franciaország Fr Ag "Műkorcsolya", Fr Ag "Jégkorong" T:PP Germany "Albertville Winter Olympics" 3pcs of diff Ag commemorative coins in envelope with stamp, all three in "Numisbriefe" album, Bulgaria Leva Ag "Figure skating", France Francs Ag "Figure skating", Francs Ag "Ice hockey" T:PP Németország "Potsdam 1000 éves" Ag érmés boríték első napi bélyegzős bélyeggel, benne 1993F 10M Ag T:1- Germany "1000th Anniversary - Potsdam" coin 1993F 10 Mark Ag in envelope with first day stamp C:AU Németország 1993J 10M Ag "Robert Koch" érme felbélyegzett borítékban, német nyelvű információval T:PP Germany 1993J 10 Mark Ag "Robert Koch" coin in envelope with stamp, with information in German C:PP Németország 1993J 10M Ag "Robert Koch" érme felbélyegzett borítékban, német nyelvű információval T:PP Germany 1993J 10 Mark Ag "Robert Koch" coin in envelope with stamp, with information in German C:PP Németország "Friedrich von Schiller halálának 150. évfordulója" Ag emlékérem (1oz/0.999) felbélyegzett borítékban, német nyelvű ismertetővel T:1 Germany "150th Anniversary - Death of Friedrich von Schiller" Ag commemorative coin (1oz/0.999) in envelope with stamp, with information in German C:UNC Németország "Johann Gottlieb Fichte" Ag emlékérem (1oz/0.999) felbélyegzett borítékban, német nyelvű ismertetővel T:1 Germany "Johann Gottlieb Fichte" Ag commemorative coin (1oz/0.999) in envelope with stamp, with information in German C:UNC Németország "Johannes Gutenberg halálának 525. évfordulója" Ag emlékérem (1oz/0.999) felbélyegzett borítékban, német nyelvű ismertetővel T:1 Germany "525th Anniversary - Death of Johannes Gutenberg" Ag commemorative coin (1oz/0.999) in envelope with stamp, with information in German C:UNC Németország 1994A 10M Ag "Német ellenállás" érme, első napi bélyeggel és bélyegzéssel "Oberst Graf von Stauffenberg" borítékban, német nyelvű ismertetővel T:PP patina Germany 1994A 10 Mark Ag "German Resistance" coin in "Oberst Graf von Stauffenberg" envelope with first day stamp and information in German C:PP patina Németország 1994A 10M Ag "Német ellenállás" érme, első napi bélyeggel és bélyegzéssel "Oberst Graf von Stauffenberg" borítékban, német nyelvű ismertetővel T:PP patina Germany 1994A 10 Mark Ag "German Resistance" coin in "Oberst Graf von Stauffenberg" envelope with first day stamp and information in German C:PP patina San Marino 3db érme és 5db bélyeg kartonra ragasztva, szuvenír szett T:1 San Marino 3pcs of coins and 5pcs of stamp, glued to cardboard, souvenir set C:UNC Spanyolország P Ni-Br "Barcelona Olimpia 1992" érme bélyeges borítékban, német nyelvű ismertetővel T:1 Spain Pesetas Ni-Br "1992 Olympics Barcelona" coin in envelope with stamp, with information in German C:UNC Svájc "Gotthárd-vasútvonal 100. évfordulója" emlékérem bélyegekkel és ismertetővel, Fr Cu-Ni T:1 Switzerland "100th Anniversary - Gotthard Railway" commemorative coin with stamps and information, Francs Cu-Ni C:UNC Svájc Fr Cu-Ni érme felbélyegzett borítékban, "700 éves a Konföderáció", német nyelvű ismertetővel T:1 Switzerland Francs Cu-Ni coin in envelope with stamp, "700th Anniversary of the Confederation", with information in German C:UNC Svájc "Az első svájci 5 Frankos" Ag utánverete az 1850-es 5 Frank érmének, felbélyegzett borítékban, német nyelvű ismertetővel (31,1g/0.999/40mm) T:BU Switzerland "The first Swiss 5 Francs" Ag replica of the Francs coin in envelope with stamp, with information in German (31,1g/0.999/40mm) C:BU Svájc "Ördög-híd" érmés boríték bélyegzéssel és bélyeggel, valamint német nyelvű ismertetővel, benne 1994B 20Fr Ag "Ördög-híd" T:PP Switzerland "Devil's Bridge" commemorative coin in envelope with stamp, with information in German, with 1994B 20 Francs Ag "Devil's Bridge" C:PP Uganda Sh Ag "Híres helyek - Matterhorn" multicolor emlékpénz érmés borítékon alkalmi bélyegzős svájci bélyeggel, ismertetővel T:PP Uganda Shillings Ag "Famous place in the world - Matterhorn" multicolor coin in envelope with stamp and information in German C:PP

6 Részvények és sorsjegyek Budapest "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" kisorsolási kötvény 5Ft-ról T:I-,II Budapest "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" kisorsolási kötvény 5Ft-ról bélyegzésekkel T:III ázott Budapest "Egyházi Műemlék Alap" Sorsjegykölcsöne 5Ft-ról a budapest-lipótvárosi bazilika kiépítésére s egyházi műemlékek fenntartására "Magyar Korona Országai 4%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye 1000K-ról szelvényekkel T:III Budapest "Magyar Korona Országai 4%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye 100K-ról bélyegzésekkel, szelvényutalvánnyal T:III,III- erősen szennyezett Budapest "A Magyar Korona Országai 4%-kal kamatozó járadékkölcsön" államadóssági kötvény 7900K-ról, felülbélyegzésekkel T:III Budapest "Könyves Kálmán Magyar Irodalmi és Könyvkereskedési Részvény Társaság" 6%-os elsőbbségi részvénye 200K-ról, szárazpecséttel, szelvényekkel T:II kis szakadás Budapest "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön" sorsjegye 5K-ról, szárazpecséttel T:III,III Budapest "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön" sorsjegye 5K-ról, szárazpecséttel + Budapest "A Magyar Jelzálog-Hitelbank Konverzionális Nyeremény-Kötvény" B részkötvénye 100K-ról, szárazpecséttel + Budapest "Hadsegítési és Népjóléti nyereménykölcsön" nyereménykötvény 40K-ról, szárazpecséttel (2x) mindkettő felülbélyegzett T:II-,III Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyeremény-kötvénye 100K-ról, szárazpecséttel "Hadsegítési és Népjóléti nyereménykölcsön" nyereménykötvény 40K-ról, szárazpecséttel T:III Budapest "Magyar Jelzálog-Hitelbank" 4%-os Záloglevele 500Fr-ról szelvényekkel, bélyegzéssel, lyukasztással érvénytelenítve T:III Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló törzsrészvény, lyukasztásokkal érvénytelenítve T:II,II Budapest "Egyesült Wernstadti és Győri Textilipar-Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, szelvényekkel, bélyegzésekkel és szárazpecséttel T:II Budapest "A magyar korona országai, 5-1/2%-kal kamatozó járadékkölcsön - államadóssági kötvény" K-ról szelvényekkel, szárazpecséttel T:I-,II Budapest "A magyar korona országai, 5-1/2%-kal kamatozó járadékkölcsön - államadóssági kötvény" 1.000K-ról szelvényutalvánnyal, szárazpecséttel és bélyegzésekkel T:I Budapest "Magyarországi Kisgazdák Beszerző és Értékesítő Szövetkezete" részvénye 1000K-ról szelvényekkel T:I Budapest "Budapest Székesfőváros" 4 1/2%-os kötelezvénye 1000K-ról magyar és német nyelven szelvényekkel, bélyegzéssel T:III Budapest "Kissling Rudolf és Fia Csillár és Bronzárugyár Részvénytársaság" 25db részvénye összesen 5000K-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel T:I Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye K-ról szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II "Országos Kézművesipari Tárlat" sorsjegy 5000K értékben T:III "Hadirokkantak, Hadiözvegyek, Hadiárvák Nemzeti Szövetsége Tárgysorsjátéka" sorsjegy 5000K-ról, szárazpecséttel T:III szép papír "Magyar Sportrepülők Egyesülete - Repülők Tárgysorsjátéka - Dollár Sorsjegy", hátlapján felülbélyegzéssel T:III Budapest "Triesti Általános Biztosító Társulat" biztosítási okmány bélyegzésekkel, függelékkel T:III Budapest "Phőnix Életbiztosító Társaság" kitöltött életbiztosítási okmánya bélyegzéssel T:III Soroksár "Soroksári Népbank és Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 30P-ről szelvényekkel T:III Budapest "Providentia Biztosító Részvénytársaság" életbiztosítási kötvénye 5000 arany pengőről T:III Vecsés "Vecsési Általános Ipartestület" részjegye 5P értékben bélyegzéssel T:II- fo Debrecen "Debreceni Diákkaptárosok Bérszántó Részvénytársasága" részvénye 3P-ről szelvényekkel T:I- Hungary / Debrecen "Student Hive Wageplower Company Limited of Debrecen" share about 3 pengő with coupons C:AU Budapest "A Magyar Királyság 3%-kal kamatozó törlesztéses kölcsöne" búzakötvény 5q búzának pénzbeli ellenértékéről, szárazpecséttel és szelvényekkel T:I Budapest "Reallízing" változó kamatozású kötvény Ft-ról (2x) T:I,I Amerikai Egyesült Államok db klf részvény, közte "Air Reduction Company, Incorporated", "International Telephone and Telegraph Corporation" + Kanada "Massey-Ferguson Limited" részvényelismervénye 100 részvényről, perforált és lyukasztott T:I-,II USA pcs of diff shares, including "Air Reduction Company, Incorporated", "International Telephone and Telegraph Corporation" + Canada "Massey-Ferguson Limited" certificate of 100 shares, with perforation and holes C:AU,XF

7 Weboldalunkon a zárás pillanatáig licitálhat és követheti tételei állását! Ausztria "Mária Jozefa főhercegnő jótékonysági sorsjegye" 10h értékben T:I- Austria "Charity lottery ticket of Archduchess Maria Josefa" about 10 Heller C:AU Ausztria "Mária Jozefa főhercegnő jótékonysági sorsjegye" 10h értékben T:I- Austria "Charity lottery ticket of Archduchess Maria Josefa" about 10 Heller C:AU Kína "Hukuang Vasúttársaság 5%-kal kamatozó arany kölcsön kötvény" 100Ł 4db-os ívben + 1db T:III China "Imperial Chinese Government - 5% Hukuang Railways Sinking Fund Gold Loan" 100 Pound bond in a sheet of 4 + 1pc C:F Németország / Weimari Köztársaság db részvény, közte Berlin "Német Birodalom Kötvénye" jelzálogkötvény M-ról T:II-,III Germany / Weimar Republic pcs of shares, with Berlin "Bond of the German Empire" debenture bond about Mark C:VF,F Németország / Weimari Köztársaság "Délnémet Bányászati Részvénytársaság" részvénye 5000M-ról teljes szelvényívvel T:II- Germany / Weimar Republic "Southern German Mining Company Ltd. (Süddeutsche Begbau A.-G." share about 5000 Mark with coupons C:VF Német 3. Birodalom / Cseh-Morva Protektorátus / Prága "Egykori Pilseni Skoda Művek Részvénytársaság" részvénye 1000K-ról szelvényekkel T:II- German Third Reich / Protectorate of Bohemia Moravia "Former Pilsen Skoda Works Company" share about 1000 Kronen with coupons C:VF Románia / Bukarest "Zabolai Faipar Részvénytársaság" részvénye 200L-ről szelvényekkel T:II Romania / Bucharest "Zabola Wood Industry Company Ltd." share about 200 Lei with coupons C:XF Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Rozsnyó kr lezárt fóliában T:III Miskolc kr "Miskolcz városa pénztári utalványa" T:III Miskolc kr "Miskolcz városa pénztári utalványa" T:III A Magyar Királyi Államvasutak Alkalmazottai Fogyasztási Szövetkezete" 10f értékű bárcája + ~ f "Üvegbetét jegy / Budapesti Központi Általános Tejcsarnok R.T. 1. sz. fiókja" üvegbetétjegy T:2, Miskolc "Miskolczi Orthodox Izraelita Hitközség" 33db vágatási bárca, több névértékben és több különböző állat vágatására T:I-,II,II Osztrák-Magyar Monrachia "Ferenc József 80. születésnapja - uralkodásának 62. évfordulója" Al szerencsetalizmán (33mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy "62. REGIERUNGSJAHR KAISER FRANZ JOSEF I GEBURTSTAG / ICH BRING DIR GLÜCK DURCHS GANZE JAHR - DEIN TALISMAN BIN ICH FÜRWAHR" Al medallion (33mm) C:XF f "Császári és Királyi XXV. hadtest kiképző csoport markotanyosága" + Ostffyasszonyfa / hadifogolytábor június 1. 2K arab sorozat és sorszámmal T:I-,II Somorja / hadifogolytábor 1916.január f + 20f + 50f + 1K + 2K T:I Nezsider / hadifogolytábor f "MS" arab sorozat és arab sorszám + 20f arab sorozat és sorszám T:I Csót / Hadifogolytábor augusztus 1. 10f + 20f mindkettő számozás nélkül T:III,III-,IV Dunaszerdahely / hadifogolytábor január 15. 2K T:I kis folt Budapest f "Központi Sajtóvállalat R.T." + ~ K "Vasas tisztviselők beszerzési csoportja" szükségpénz, hátlapon körbélyegzővel T:III,I Budapest ~ f "8 Órai Újság" + 20f "Pesti Hírlap" + 50f "Fodor Zoltán Könyvkereskedés" T:II,III Esztergom K "Esztergomi Pénzintézetek Utalványa" felülbélyegzett T:III Budapest "2753 öl bevetett termőföld után járó 1 hektoliterfok finom szeszmennyiség" utalvány T:III ~ f "Budapesti Központi Általános Tejcsarnok R.T." üvegbetétjegy T:2-, Ft "B.SZ.K.R.T (Budapest Székesfővárosi Közlekedési Részvénytársaság)" Cu közlekedési bárca. Szign.: Berán L. T: Ft "Adományjegy a földrengés és a cunami japán károsultjainak megsegítésére" T:I Ft "Emlékjegy - Az 1956-os forradalom áldozatainak emlékére" T:I Amerikai Egyesült Államok / Wyandotte c "Nemzetközi válaszdíjszelvény" (2x) T:I-,II USA / Wyandotte Cents "International Reply Coupon" (2x) C:AU,XF Amerikai Egyesült Államok $ Ag "Sierra Peterbuilt Trucks" (25,37g/0.999/37mm) T:2 ph. USA Dollars Ag "Sierra Peterbuilt Trucks" (25,37g/0.999/37mm) C:XF edge error Ausztria ~1900. "Jacob Rothberger Bécs - Ruhaüzlet - Udvari beszállító" Br zseton (24mm) T:2 ph. Austria ~1900. "Jacob Rothberger Wien - Kleidermagazine - K.u.K. Hoflieferant" Br jeton (24mm) C:XF edge error Ausztria / Aschach hadifogolytábor K + 5K T:I Austria / Aschach POW camp Kronen + 5 Kronen C:UNC

8 30126.Kína DN Bontatlan csomag kínai égetési pénz 100db névértékben T:I China ND Hell banknotes 100x C:UNC Kína DN Bontatlan csomag kínai égetési pénz 100db névértékben T:I China ND Hell banknotes 100x C:UNC Német Birodalom / Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld db klf városi szükségpénz T:vegyes German Empire / Germany / Weimar Republic / Bielefeld pcs of diff necessity notes C:mixed Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld M (2x) sorszámkövetők M (2x) sorszámkövetők T:I- Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark (2x) sequential serials Mark (2x) sequential serials C:AU Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz T:vegyes Germany / Weimar Republic pcs of diff necessity notes C:mixed Németország / Weimari Köztársaság / Oldenburg pf (6xklf) T:I- Germany / Weimar Republic / Oldenburg Pfennig (6xdiff) C:AU Németország / Weimari Köztársaság / Vohwinkel M T:III- Germany / Weimar Republic / Vohwinkel Mark C:VG Németország / Weimari Köztársaság / Hannover M T:I-,II Germany / Weimar Republic / Hannover Mark C:AU,XF Németország / Weimari Köztársaság db klf "Birodalmi Vasút" bankjegy T:vegyes Germany / Weimar Republic pcs of diff "Deutsche Reichsbahn" banknotes C:mixed Német 3. Birodalom 1942/43. 1M értékjegy, téli segély, hátoldalán felülbélyegzés T:III,III- German Third Reich 1942/43. 1 Mark Wertschein "Winterhilfswerk des deutschen Volkes" overprint on the back C:F,VG Német Birodalom 7db-os fém szükségpénz tétel T:vegyes German Empire 7pcs of diff. necessity coins C:mixed Vegyes: Ausztria Kenyérjegy + Franciaország ~ db klf szükségpénz + Belgium ~ db klf szükségpénz T:III,III- kenyérjegy hajtatlan Mixed: Austria Bread coupon + France ~ pcs of diff necessity notes + Belgium ~ pcs of diff necessity notes C:F,VG bread coupon unfolded Magyar bankjegyek G "Bécsi városi bankócédula" T:III- folt Habsburg Monarchy Gulden "Wiener-Stadt Banco-Zettel" C:VG spotted Ft "Kossuth bankó" kr "Kossuth bankó" T:III-,IV Ft "Kossuth bankó" T:III Ft "Kossuth bankó" T:III,III Ft "Kossuth bankó" barna T:III Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III szép papír Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna kr "Kossuth bankó" (3x) T:III-,IV Ft "Kossuth bankó" T:III,III- Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:III- ly. Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:III- Hungary Ft "Kossuth banknote" C:VG Adamo G kr + 30kr "Kossuth bankó" (2x) T:III kr "Kossuth bankó" T:III Kr "K. K. Hauptmünzamt für Silberscheidemünze" felső ívszéllel T:III-,IV Austrian Empire Kreuzer "K. K. Hauptmünzamt für Silberscheidemünze" with upper margin C:VG,G Adamo G K felülbélyegzés nélkül T:III-,IV Adamo K K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel T:III K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel T:III ragasztónyom K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel T:III ragasztónyom K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel T:III K csehszlovák felülbélyegzéssel T:III K szerb bélyeggel és bélyegzéssel T:III K mindkét oldal német, "Deutschösterreich" felülnyomással, hátlap rajz T:III Adamo SK35/ K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel K mindkettő "Pest-Pilis-Solt-Kiskun Vármegye pecsétje 1876" felülbélyegzéssel T:III,III K román felülbélyegzéssel T:III-,IV K K mindkettő hamis "Montenegro" bélyeggel és bélyegzéssel T:III,III

9 Weboldalunkon a zárás pillanatáig licitálhat és követheti tételei állását! K K K mindhárom "Szolnok-Doboka Vármegye Domokos Község 1910" felülbélyegzéssel T:III,III K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzéssel T:III K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzéssel T:III,III K (2x) egyik piros "MAGYARORSZÁG", a másik román felülbélyegzéssel T:III K K II. kiadás K K mindegyik "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:III,III K "Bosznia-Hercegovina" bélyeggel és "SHS" felülbélyegzéssel T:III K I. kiadás csehszlovák bélyeggel K II. kiadás piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel T:III,III-,IV K (2x) mindkettő valószínűleg hamis "BEREG 20 ARTIL COLONIAL ARMÉE D'HONGRIE" felülbélyegzéssel T:III,III- ragasztás K (3x) román felülbélyegzéssel T:III,III K K mindkettő csehszlovák bélyeggel és bélyegzéssel T:III,III K K K mindhárom "Temes Vármegye Lippa Község 1910" felülbélyegzéssel T:III,III K (3x) "DEUTSCHÖSTERREICH", "MAGYARORSZÁG" és román felülbélyegzéssel T:III,III K román körbélyegzővel T:III K (2x) "MAGYARORSZÁG" és "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:III K (2x) felülbélyegzésekkel, az egyik szerb T:III K (3x) egy felülbélyegzés nélküli, egy "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel, a harmadik pedig "Ausgegeben nach dem 4. Oktober 1920" felülbélyegzéssel T:I-,II K "3117" 3mm, hullámos hátlappal T:III K "3032" 3mm hullámos hátlappal T:III,III K "3108" 3mm hullámos hátlappal T:IV K (2x) "3101" + "3111" mindkettő 3mm és hullámos hátlappal T:III,III K (2x) "3009" + "3035" mindkettő 3mm és sima hátlappal T:III K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel T:III,III K hátlap rajz, "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:III-,IV ragasztott K "MÁS TÖRVÉNYES..." T:III augusztus 9. 10K T:III- Adamo K július K zöldeskék július K T:III,III- mindkettő ragasztott július K T:IV f (3x) + 50f (4x) T:II,III K (4x) sorszámkövetők T:I,I-,III K "Orell Füssli Zürich" T:III,III- Adamo K K "Orell Füssli Zürich" T:III Adamo K K "Orell Füssli Zürich" T:III Adamo K K piros sorozat- és sorszám T:III részben restaurált Hungary Korona with red serial number C:F partly restored Adamo K K "Orell Füssli Zürich" piros sorozat- és sorszám T:restaurált Hungary Korona "Orell Füssli Züric" with red serial number C:restored Adamo K K "Orell Füssli Zürich" piros sorozat- és sorszámmal T:restaurált K "Orell Füssli Zürich" piros sorozat- és sorszámmal T:III-,IV K "Orell Füssli Zürich" piros sorozat- és sorszámmal, gyapjúrostokkal T:restaurált K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:I-,II K "T.W." jelöléssel, nyomdahely nélküli, vágáshibás T:III K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással T:III szakadások a szélein K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással T:III,III K "80 FILLÉR - NYOLCVAN FILLÉR" felülbélyegzéssel, nyomdahely jelölés nélkül T:III részben restaurált Adamo K42/2B K "Orell Füssli" barna sor- és sorozatszám T:III- Hungary Korona "Orell Füssli" brown serial C:VG Adamo K P T:III-,IV Hungary Pengő C:VG,G Adamo P P T:III- Hungary Pengő C:VG Adamo P P + 50P + 100P hamis "Városi Pártvezető Sopron" és nyilaskeresztes felülbélyegzéssel (fake overprint) T:I-,III

10 P P (2x) színváltozat, egyiken "N" betű T:III szép papír P (3x) sorszámkövetők T:I- saroktörések P (6x) sorszámkövetők T:I P (37x) közte 2db "*E" T:vegyes P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (100x) T:vegyes P P mindkettő hamis Német 3. Birodalmi felülbélyegzéssel (with fake overprint) T:III P (2x) sorszámkövetők T:II-,III szép papír P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (2x) sorszámkövetők T:II,II P (30x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P P mindkettő hamis adópengő bélyeggel és hamis "Debreceni Fiókintézet MNB" bélyegzéssel (fake stamps and overprints) T:II,III P (3x) sorszámkövetők T:II-,III P (20x) T:III P (3x) sorszámkövetők T:I,I P (30x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (2x) egyik hamis nyilaskeresztes festéssel, nyomdai papírráncokkal (fake arrow cross on one banknote) T:I-,II P (2x) sorszámkövetők T:II-,III folt P (3x) sorszámkövetők T:II- hajtatlanok, folt P (3x) sorszámkövetők T:II-,III folt P (3x) sorszámkövetők T:III,III P (5x) sorszámkövetők T:II,II- folt P-1000P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" teljes sor! T:II,III,III P-1000P (8xklf) teljes sor "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III-,IV P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:vegyes P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:vegyes P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III P vágáshibás T:III P (4x) T:III,III P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (2x) sorszámkövetők, mindkettő piros "MNB" bélyeggel T:I-,II P (30x) legtöbb piros "MNB" bélyeggel T:vegyes P (30x) legtöbb "MNB" bélyeggel T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P P MP MP MP BP T:vegyes P (30x) T:vegyes P (3x) közeli sorszámok T:I P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP (2x) sorszámkövetők T:I,I

11 Megjelent: Békebeli séták a pesti Belvárosban c. könyvünk! MP (4x) sorszámkövetők T:I- kis foltok MP (30x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP hamis "MINTA" perforációval (with fake perforation) T:II MP (30x) T:vegyes MP hamis "MINTA" perforációval (with fake perforation) T:I MP (30x) T:vegyes MP (20x) T:vegyes BP BP (6xklf) teljes B.-Pengő sor, az BP-őn kézzel írt utólagos sorszám T:I-,II,III BP BP BP BP T:I-,II BP BP BP BP BP T:I-,II BP hamis "MINTA" perforációval (with fake perforation) T:II BP hamis "MINTA" perforációval (with fake perforation) T:II BP (20x) T:I,I-,II AP AP AP AP (2xklf papír) T:III db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte sorozat- és sorszám nélküliek is T:vegyes db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte fordított címeres is T:vegyes Ft T:II szép papír Ft T:III,III Ft T:II szép papír Ft T:III Ft (2x) közeli sorszám, nyomdai papírráncokkal T:I,I Ft T:III Ft T:III Ft (4x) T:III háromnál szép papír Ft "MINTA" perforációval és felülnyomással "B " sorozatszámmal T:I Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft (2x) sorszámkövetők T:I-,II Ft (4x) T:III mindegyiknél szép papír Ft + 20Ft + 50Ft gyári papírránccal T:I,I Ft gyári papírránc T:II szép papír Ft "MINTA" felülnyomással és perforációval "D " sorszámmal, gyári papírránccal T:I Adamo F20Ma Ft T:III Ft (4x) ebből 3db sorszámkövető és 1db közeli sorszám T:I-,II Ft (2x) sorszámkövetők, mindkettő gyári papírráncokkal T:I Ft (2x) sorszámkövetők, mindkettő gyári papírráncokkal T:I Ft (2x) sorszámkövetők, egyik gyári papírráncokkal T:I november Ft "C" T:III november Ft "D" T:III Ft (2x) sorszámkövetők, egyik gyári papírráncokkal T:I Ft (2x) egyik nyomdai papírránccal T:II,III mindkettőnél ropogós papír Ft (2x) mindkettő nyomdai papírránccal T:I-,II mindkettőnél ropogós papír Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft T:I- sarokhajlások Ft T:I- sarokhajlások Ft "H" T:II-,III szép papír Ft "H" T:III Ft "J" T:III Ft (3x) sorszámkövetők T:I Ft "D" T:III Ft (3x) sorszámkövetők T:I,I Ft (10x) sorszámkövetők T:I,I

12 Ft "D" T:III Ft "E" T:III,III Ft (8x) T:III Ft "DC" "Millenium" T:I Ft "DC" "Millenium" T:III Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millennium" bontott csomagolásban T:I Ft "EB" T:I db-os vegyes pengő bankjegy tétel T:I-,II-,III db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel, közte K román felülbélyegzéssel T:vegyes db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes pengő és adópengő bankjegy tétel T:vegyes db-os forint és pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes forint bankjegy tétel, benne Ft T:vegyes db-os korona bankjegy tétel, közte román és piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzettek, benne K, K "OSZTRÁK-MAGYAR BANK BANKJEGYEIRE", K, 100K T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő és adópengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő és adópengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:vegyes db-os pengő bankjegy tétel, benne P, BP, BP, BP, BP, BP, AP T:vegyes Magyar fém- és ezüstpénzek Denár Ag "Kálmán" (0,52g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Coloman" (0,52g) C:XF,VF Huszár: 37., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,23g) T:2 Hungary Denar Ag "Stephen II" (0,23g) C:XF Huszár: 76., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,17g) T:2 Hungary Denar Ag "Géza II" (0,17g) C:XF Huszár: 152., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,21g) T:2 patina Hungary Denar Ag "Géza II" (0,21g) C:XF Huszár: 150., Unger I.: Denar Ag "III. Béla" (0.3g) T:3 Hungary Denar Ag "Bela III" (0.3g) C:F Huszár: 69., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (3,26g) T:2,2- Huszár 72., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (1,22g) T:2- Huszár 73., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,24g) T:3 ki. Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,24g) C:F cracked Huszár: 192., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,24g) T:2-,3 ph. Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,24g) C:VF,F edge error Huszár: 195., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,81g) T:3 Hungary Denar Ag "Béla IV" (0,81g) C:F Huszár:320., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,48g) T:2-,3 Hungary Denar Ag "Bela IV" (0,48g) C:VF,F Huszár: 313., Unger I.: Denár Ag "Mária" (0,33g) T:3 kis rep. Huszár 566.,Unger I.: 442.f Denár Ag "Mária" (0,46g) T:3 szennyeződés Huszár 569.,Unger I.: K-H Obulus Ag "II. Ulászló" (0,28g) C-Liliom Obulus Ag "I. Ferdinánd" Kassa (0,27g) T:2,3 Hungary K-H Obulus Ag "Vladislaus II" (0,28g) C-Lily Obulus Ag "Ferdinand I" Kosice (0,27g) C:XF,F Huszár 818.;967., Unger II.: 651.b;753.a L-RN Denár Ag "II. Lajos" (0.48g) T:3 patina, ph. Huszár 853., Unger I 677.b K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,44g) K-B Denár Ag T:2,2- ki. Huszár 935.,1141. Unger II.:745.a, KB Denár Ag "II. Mátyás" (0.74g) T:2 Huszár: 1139., Unger II.: K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0.46g) T:2- kis patina Huszár 1141., Unger II.:

13 Rengeteg érdekes tétel az egyéb gyűjtési területek anyagában! KB Denár Ag "II. Mátyás" (0.48g) T:1- Huszár: 1141., Unger II.: Erdély 1620KB Denár Ag "Bethlen Gábor" (0,41g) T:2- ki. Unger (Erdély): 272.a Erdély 1621KB Denár Ag "Bethlen Gábor" (0,4g) T:2 ph. Unger (Erdély): 272.a KB Denar Ag "II. Ferdinánd" (0.52g) T:2 Unger I: 916.b, Huszár: KB Denar Ag "II. Ferdinánd" (0.57g, 0.45g) T:2- ph. Unger I: 916.b, Huszár: Erdély 1626NB Széles Garas Ag "Bethlen Gábor" Nagybánya (2,36g) T:2-,3 patina Transylvania 1626NB Groschen Ag "Gabriel Bethlen" Baia Mare (2,36g) C:VF,F patina Huszár 430., ÉHIII.: 261a Erdély 1626C-C Széles Garas Ag "Bethlen Gábor" Kassa (2.07g) T:2- hullámos lemez Transylvania 1626C-C Grossi Ag "Gabriel Bethlen" Kaschau (2.07g) C:VF wavy coin Unger (Erdély) 261.b KB VIKr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (2,92g) T:2-,3 Hungary 1667KB 6 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (2,92g) C:VF,F Huszár 1450., Unger II.: KB Denár Ag "I. Lipót" (0.53g) T:2,2- Huszár: 1503., Unger II.: KB 15kr Ag "I. Lipót" (6,13g) T:2-,3 lyuktömött,ph. Huszár 1427., Unger II.: P-H Poltura Ag "I. Lipót" (0,86g) T:2-,3 enyhén hajlott Huszár: 1482., Unger II.:1093.a Poltura Ag "I. Lipót" Poltura Ag "I. József" T:2-,3 Huszár: 1482, 1579., Unger II.: 1093a, X Poltura "II. Rákóczi Ferenc" (2x) (7,11g és 6,86g) T:3,3- rep., lyuk Hungary X Poltura "Francis II Rákóczi" (2x) (7,11g and 6,86g) C:F,VG cracked, hole Huszár: 1535., Unger II.: 1133.a X Poltura "II. Rákóczi Ferenc" (7,5g) T:2,2- Hungary X Poltura "Francis II Rákóczi" (7,5g) C:XF,VF Huszár: 1535., Unger II.: 1133.a KB Denár Ag "Mária Terézia" (0.42g) T:2,2- Huszár: 1748., Unger III.: K-B 3kr Ag "Mária Terézia" (1,58g) T:2-,3 Unger II.: db-os vegyes rézpénz tétel, főleg magyar verdejelűek T:vegyes B 3kr Cu B 15kr Cu B 3kr Cu "I. Ferenc" T:2-, B 3kr Cu S 3kr Cu "I. Ferenc" A 1kr Cu T:2-, B+E 6kr Cu "I. Ferenc" (2x) T:2-, B 20kr Ag "I. Ferenc" (6,57g) T:2-, S+A 15kr Cu "I. Ferenc" (2x) T:2-,3 ph B 1/4kr B 5/1kr Cu T:2-, B 10Kr Ag "V. Ferdinánd" T:2,2- patina B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2- Huszár: 2081., Unger III.: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2-,3 Huszár: 2081., Unger III.: B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" füllel T:2 juszt. Huszár: 2081, Unger III.: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2- ph B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" T:2 apró ph., patina kr Cu T:2-,2 ph kr Cu T:2- ph kr Cu T:2-, kr Cu NB 1kr Cu T:2-,3 ph B 10kr Ag "V. Ferdinánd" T:2 juszt KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2 patina, juszt NB 3kr Cu T:3,2- ph. Adamo B G 3kr Cu T:2- Adamo M KB 1kr Cu "Angyalos címer" T:2, KB 4kr Cu T:2 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Körmöcbánya T:2,2- Hungary 1869KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:XF,VF Unger III.: 1463.a, Huszár: 2136., Adamo M KB 1Ft Ag "Középcímer" T:2- Adamo M KB 10kr Ag "I-K-A-CS,VP" T:1-,2 patina Adamo M KB 10f Ni T: KB 20f T:2-,3 Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2-, K Ag (2x) összefűzve, fém láncon T: KB 1K Ag "Millennium" T:2 ph. Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2,2- Adamo K

14 KB 1K Ag "Millennium" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2 kis ph. Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T: KB 2K Ag "Ferenc József" T: KB 2K Ag "Ferenc József" T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" (3x) T: KB 1K Ag "Ferenc József" Ft Ag "Kossuth" T:2,2-,3 ph.(5ft-nak) KB 1K Ag "Ferenc József" P Ag (2x) T:2,2-,3 patina f Br (46x) T: P Ag (4x) T:2,2- patina f Cu-Ni T: P Ag Ft Ag "Kossuth" T: P Ag (3x) T:1-, P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:3 ph. Adamo P P Ag "Madonna" T:3 Adamo P P Ag "Madonna" T:3 Adamo P P Ag "Madonna" T:3 Adamo P P Ag "Madonna" T:3 Adamo P P Ag "Madonna" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2- polírozott Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 patina Adamo P P Ag "Madonna" T:1-,2 Adamo P P Ag "Pázmány" T:2 Adamo P P Ag "Pázmány" T:2 Adamo P P Ag "Pázmány" T:2 Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 ph. Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2- ph P Ag "Liszt Ferenc" T:2 felületi karc, patina P Ag "Liszt Ferenc" T: P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "mosolygós Madonna" T:2- Adamo P P Ag "Madonna" T:2 apró ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 kis patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 felületi karc Adamo P P Ag "Szent István" T:2 felületi karc Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2- erős ph. Adamo P P Al "Horthy" P Al "Parlament" (2x) T:1-, P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulójára" (3x) T: Ft Al (2x) + 2Ft Al (3x) T: Ft Ag "vastag Kossuth" sérült, plombált MNB plasztiktokban T:2 Adamo F

15 Weboldalunkon a zárás pillanatáig licitálhat és követheti tételei állását! Ft Ag "vastag Kossuth" T:2 Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" haj a homlok közepéig ér T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2-, Ft Ag "Petőfi" T:2,2- patina Ft Ag "Petőfi" T:2,2- ph Ft Ag "Széchenyi" T:2- kis ph., patina Ft Cu-Ni-Zn T:2, Ft Ft Ft Ft Ft T:1-, Ft alpakka "Kossuth" T: Ft Ag "Kodály" T:2 patina Ft Ag + 100Ft Ag "Tanácsköztársaság" pár T:BU Eredeti banki csomagolásban (piros)! Ft Ag + 100Ft Ag "Felszabadulás" pár T:BU Eredeti MNB plasztiktokban (piros)! Ft Ag + 100Ft Ag "Szent István" pár, kék plasztiktokban T:BU kis patina Ft Ag "Budapest" T:BU ujjlenyomat, patina Ft Ag "Budapest" T:PP ujjlenyomat Ft Ag + 100Ft Ag "MNB" pár, eredeti kék MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM44,EM Ft Ag "KGST" eredeti plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Felszabadulás" eredeti plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" eredeti plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "II. Rákóczi Ferenc" eredeti plombált MNB plasztiktokban, a tok kissé sérült T:BU Adamo EM Ft Ag "Bethlen Gábor" eredeti sérült MNB tokban T:BU Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" (3x), egyik laminálva T:BU, Ft "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft "Széchenyi István" eredeti tokban tanúsítvánnyal Ft "Kőrösi Csoma Sándor" T:BU,PP Ft "Szovjet-magyar közös űrrepülés" eredeti polmbált MNB tokban Ft "Labdarúgó VB 1982" Ft "Mexikói Labdarúgó VB" T:BU, f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft "Világ Vadvédelmi Alap II." T:BU Adamo EM Ft-20Ft 5xklf db, kiadatlan forgalmi sor laminált fóliatokban, "Magyar Köztársaság" felirattal, de "Kádár" címerrel T: Ft "FAO" tokban tanúsítvánnyal Ft "FAO" tokban tanúsítvánnyal Ft "SOS Gyermekfalu" T:BU,2 ph Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "Integráció Az Európai Közösségbe" eredeti tokban tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2,

16 Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Régi dunai hajók - Carolina" T:BU patina, ujjlenyomat Adamo EM Ft T:PP Ft Ag "Pannonhalma" T:BU Ft Ag "WWF - Óvd a természetet" T:PP Adamo EM Ft "Hortobágyi Nemzeti Park" T:BU Ft Ag "Magyarország az EU tagja" tanúsítvánnyal T:PP felületi karc Ft Ag "Visegrádi vár" T:BU Adamo EM Ft Ag "Nyári olimpia-athén" T:PP Dísztokban Ft-100Ft 7klf db-os forgalmi sor + 10Ft "József Attila" dísztokos szettben T:BU Ft-100Ft 8klf db, forgalmi sor szettben, benne 1946-os 1Ft Ag "Hatvanéves a Forint" T:BU Ft Ag "Munkácsi vár" gyűjtői tokban T:BU Ft Ag "1956-os forradalom 50. évfordulója" tanúsítvánnyal dísztokban T:PP Ft-100Ft 7klf db + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos szettben T:BU Ft "Siklósi Vár" tanúsítvánnyal T:PP karc, ujjlenyomat Adamo EM Ft-200Ft 6klf db + "Joseph Haydn" Ag (999) emlékérem, szettben T:BU Ft-200Ft 6klf db dísztokos forgalmi szettben "Lánchíd" T:BU Ft-200Ft 6klf db + "Pécs 2010 Európa Kulturális Fővárosa" Ag (999) emlékérem, szettben T:BU Ft Ag "Őrségi Nemzeti Park" tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Őrségi Nemzeti Park" tanúsítvánnyal T:PP Ft-200Ft 6klf db dísztokos szettben "Az önkéntesség európai éve 2011" T:BU Ft-200Ft 6klf db dísztokos szettben "Az önkéntesség európai éve 2011" T:BU Ft-200Ft 6db-os forgalmi sor dísztokban "Magyarország" körirattal T:PP Vegyes: 1870KB 10kr Ag P Ag Ft Al T:2, Vegyes: K Ag "Ferenc József" (2x) + Ausztria K Ag "Franz Joseph" T: db-os vegyes Cu pénztétel, benne rézdénárok, poltura és krajcárok T:vegyes db-os vegyes Cu pénztétel, benne rézdénárok, poltura és krajcárok T:vegyes Magyar emlékveretek Asszonyi Tamás (1942-) " / 100 éves a Magyar Vöröskereszt" ezüstözött fém emlékplakett (40mm) T: Berán Lajos ( ) "Csáky Károly Emmánuel váci megyéspüspök" Br emlékérem (38,5mm) T:2 HP Berán Lajos ( ) "Jókai Mór - A Nagy mesemondónak hálás nemzete" Br emlékérem (36mm) T:2, Berán Lajos ( ) "Magyar Királyi Földmívelésügyi Minister" egyoldalas Br emlékérem (59mm) T:2 ph Berán Lajos ( ) "Budapesti Emlék" Br emlékérem (80mm) T:2,2- ph Berán Lajos ( ) "Debreceni Collegium " Br emlékérem (40mm) "Budapesti Református Theologiai Akadémia " Br emlékérem (60mm) T: Bognár György (1944-) "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" fém emlékérem (32mm) + DN "Kalazanci Szent József" Br emlékérem (39mm) T:2,PP Bognár György (1944-) " Magyar Köztársaság - Október 23." Ag emlékérem (31.45g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat Bognár György (1944-) "Százéves a Kanizsai Sörgyár RT / 1892 Kanizsai Sör" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) + DN "Magyar Természetbarát Szövetség / Nemzetközi Duna Túra" Br emlékérem plasztiktokban (42,5mm) T: Bognár György (1944-) "Antall József A Magyar Köztársaság Miniszterelnöke Emlékére" Ag emlékérem (30,95g/0.925/42,5mm) T:PP Bognár György (1944-) "Országház" Budapest nevezetességei sorozat, Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (31,14g/0.999/42,5mm) T:PP Bognár György (1944-) "Budai Várpalota" Budapest nevezetességei sorozat, Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (31,45g/0.999/42,5mm) T:PP Bognár György (1944-) "Hősök tere" Budapest nevezetességei sorozat, Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (31,29g/0.999/42,5mm) T:PP Bozó Gyula ( ) DN "Magyar Köztársaság Országgyűlése" ezüstözött fém emlékérem dísztokban (42,5mm) T:PP

17 Kérjük telefonos és írásbeli ajánlatait időben adja le! Bukta Mátyás "Egri denár Imre király emlékére" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (0,7g/0.920/13,4mm) T: Bukta Mátyás "Imre denár / MÉE Eger" Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal (0.68g/0.920/13,4mm) T:1 Csak 200db! Búza Barna ( ) "Józsefváros / Felszabadulásunk 30. évfordulóján társadalmi munkáért" Br emlékérem dísztokban (79mm) T: Fritz Mihály (1947-) "MÉE - Csongrád megye / A Szent Jobb Szegeden" Ag emlékérem (35,67/0.835/43mm) T:PP ujjlenyomat, patina Fülöp Zoltán (1951-) "Budapest - Parlament / Királyi szent ereklyék" Ag emlékérem sérült tokban (27g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat Fülöp Zoltán (1951-) "Budapest - Parlament / Királyi szent ereklyék" Ag emlékérem tokban (27g/0.925/42,5mm) T:PP Iván István ( ) "Tapolca Város Tanácsa" Br emlékérem (60mm) T:2 ph Kisfaludi Strobl Zsigmond ( ) "Lobmayer Géza sebész professzor" egyoldalas öntött Br plakett. "GEZA. DE. LOBMAYER...CHIRURGUS. ET. MEDICUS K.STROBL" (108mm) T:1- R! Hungary "Professor Géza Lobmayer, surgeon" commemorative Br cast plaque. Sign: Zsigmond Kisfaludi Strobl (108mm) C:AU R! HV: 429., HP: Kiss György (1943-) "Dr. Antall József / Szabad Választás 1990" Ag emlékérem (10,1g/0.500/30mm) T:PP patina Kósa István (1953-) "Európa Közepén 1100 éve" Ag emlékérem eredeti dísztokban tanúsítvánnyal ( g/0.999/65mm) T:PP apró karc, kis fo Kósa István (1953-) "Operaház" Budapest nevezetességei sorozat, Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (31,48g/0.999/42,5mm) T:PP Kósa István (1953-) DN "Budapest nevezetességei - Mátyás Mátyás-templom" Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (31,38g/0.999/42,5mm) T:PP Kósa István (1953-) DN "Budapest nevezetességei - Magyar Tudományos Akadémia" Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (31,4g/0.999/42,5mm) T:PP Kósa István (1953-) DN "Budapest nevezetességei - Vajdahunyad vára" Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (31,17g/0.999/42,5mm) T:PP Lajos József (1936-) DN "Nógrád Megyei Polgári Védelem fejlesztéséért" egyoldalas Br plakett (87,5mm) T: Lapis András (1942-) "Szeged Emlékérem / Szegedi Ipari Vásár" fém emlékérem (50mm) T: Lapis András (1942-) "Wesselényi Miklós, az árvízi hajós / A pest-budai nagy árvíz 150. évfordulójára Magyar Vízügyi Múzeum, Vép" Br emlékérem (42,5mm) T:1, Lapis András (1942-) DN "Kiváló Áruk Fóruma" Br emlékérem (69,5mm) T:1- apró ph Lebó Ferenc (1960-) "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" aranyozott fém emlékérem (65mm) T:2(PP) Ligeti Erika (1934-) "425 éves a debreceni nyomdászat" Br plakett (65mm) T: Lisztes István (1942-) "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Br emlékérem (42,5mm) T: Loósz József (1908-) "SAS - Siess-Adj-Segíts / Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért" Br emlékérem (40mm) T: Melocco Miklós (1935-) "A 14 éves Ady" egyoldalas Br plakett (128x112mm) T:2 kis ph Renner Kálmán ( ) "Jubileumi Sportverseny Győr / M.N.K. Evezős Vidék Bajnoksága" ezüstözött Br emlékérem füllel (80mm) T: Renner Kálmán ( ) "Sopron " Br plakett (95mm) T: Tóth Sándor (1933-) "Molnár József Geol. Mérnök / A demjéni olaj felfedezője 1952" Br emlékérem eredeti tokban (85mm) T: "Koburg Herczegné az Országos Nőiparkiállítás Védnöke / Országos Nőiparkiállítás Budapesten" fém emlékérem "Knopp J. és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (36mm) T: ~1950. "Éljen a Párt - Lenin, Sztálin és Rákosi" plakett márványlapon (86,5x117,5mm) T: "50 éves a Gamma művek" Br plakett fatalpon (70mm) T: ~1970. "Spartacus - 15 éves kiváló sportmunkáért" zománcozott Br plakett, hátlapján ragasztásnyom (106x65,5mm) T: ~ "Ganz Magyar Hajó-és Darugyár - Hungarian Shipyards and Crane Factory" egyoldalas Br érem (78,5mm) T:2 lyuk ~1970. "20 éves állategészségügyi szolgálatért" egyoldalas, zománcozott, aranyozott Br érem (50mm) T: ~1970. "A munkában eltöltött évekért" egyoldalas Br érem szignóval, dísztokban (88mm) T: "MIPEL Budapest / Nemzetközi Ipari Elektronikai Kiállítás" Br emlékérem (60mm) + "Őszi Budapesti Nemzetközi Vásár / Hungexpo Budapest" ezüstözött fém emlékérem (69mm) "Tavaszi Budapesti Nemzetközi Vásár / Hungexpo Budapest" ezüstözött fém emlékérem (70mm) T:

18 "Budapesti Nemzetközi Vásár" 4xklf fém emlékérem "X. Jubileumi Ipari Kiállítás és Vásár Miskolc" Br érem + "Eredményes Részvételért - 8. Pécsi Ipari Vásár" ezüstözött fém emlékérem T:1-, "25 éves a Polgári Védelem" aranyozott fém emlékérem. Szign.: HG (80mm) T:2 ph "Vasipari Kutató Intézet - Budapest - 25 éves évforduló" ezüstözött Br emlékérem (45mm) T:2 ph "A kábelipar területén végzett hűséges munkáért " egyoldalas Br érem (87mm) T: "Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet " Br emlékérem (40mm) T: "Országos Erdészeti Egyesület Vándorgyűlése Bakony" jelzett herendi bisquit porcelán érem. Szign.: HL (104mm) T:1-, "Barátság" jelzett herendi bisquit porcelán érem. Szign.: HL (104mm) T: "Nemzetközi Gyermekév" (2xklf) Ag bélyegérem (3.41g/0.835/27x22mm) T:2 (PP) "Magyar Távirati Iroda 100 éves " Br emlékérem (70mm) T:1, "MLSZ / FIFA Világbajnokság Spanyolországban" Ag emlékérem eredeti tokban (35g/0.925/35x40mm) T:PP "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" Ag emlékérem eredeti tokban tanúsítvánnyal (25g/0.800/35x40mm) T:PP "Nemzetközi Műtrágya Központ / Budapest Június " Br plakett (98mm) T:2 Hungary "International Center of Chemical Fertilizer / Budapest June 1984" Br plaque (97mm) T: "Malév műszaki bázis" Br érem (49mm) T: "VMC - Veterán Motoros Club" Br emlékplakett (69mm) T:2- lyukasztva "Nemzetközi Bélyegkiállítás - Alpok-Adria - Zalaegerszeg / Zala Megye" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:PP felületi karc "Pedagógusok szakszervezete / Az alapítás kilencven éves jubileuma alkalmából" fém emlékérem dísztokban (45mm) + Fritz Mihály (1947-) DN "Arany Katedra Emlékplakett" aranyozott fém emlékérem (60mm) T:2,PP ujjlenyomat,ph "Magyar Pénzverő Zrt. Látogatói Érem / Elődeink Buda" Br emlékérem (42,5mm) T: "Magyar Pénzverő Zrt. Látogatói Érem / Elődeink Kolozsvár" Br emlékérem (42,5mm) T: DN "Budapest nevezetességei - Halászbástya" Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (31,14g/0.999/42,5mm) T:PP DN "Szent György" jelzetlen Ag emlékérem utánveret (4.62g/24,5mm) T:2,2- forrasztásnyom Magyar és külföldi arany pénzek KB 20K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (6.78g/0.900) T:2- ph., apró ü. Hungary 1900KB 20 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (6.78g/0.900) C:VF edge error, tiny ding Huszár: 2198., Adamo K Ft Au "Kazinczy Ferenc" (10g/0.986/25mm) T:PP apró felületi karc, kis fo. Hungary Forint Au "Ferenc Kazinczy" (10g/0.986/25mm) C:PP sligthly scratched, small stain Adamo EM Belgium Fr Au "II. Lipót" (6.44g/0.900) T:2 Belgium Francs Au "Leopold II" (6.44/0.900) C:XF Franciaország/Modern Köztársaság Fr Au "Kakas" utánveret (6.47g/0.900) utánveret T:2- erős ph. France/Modern Republic Francs Au "Rooster"(6.47g/0.900) restrike C:VF edge error Krause KM# Svájc 1927B 20Fr Au "Helvetia" Bern (6.51g/0.900) T:2 Switzerland 1927B 20 Francs Au "Helvetia" Bern (6.51g/0.900) C:XF Külföldi bankjegyek Afganisztán A + 100A + 500A T:I Afghanistan Afghanis Afghanis Afghanis C:UNC Afganisztán A A A T:I Afghanistan Afghanis Afghanis Afghanis C:UNC Amerikai Egyesült Államok / Katonai kiadás c T:III szép papír USA / Military Payment Certificate Cents C:F nice paper Amerikai Egyesült Államok / Katonai kiadás c T:restaurált USA / Military Payment Certificate Cents C:restored Antarktisz $ "C0000" sorszámmal "SPECIMEN (MINTA) fantáziabankjegy, lyukasztott T:I- Antarctica Dollar with "C0000" serial number "SPECIMEN", fantasy banknote with hole C:AU Argentína P A + Tucuman A kötvény T:I,I-,III Argentina Pesos Australes + Tucuman Austral bond C:UNC,AU,F

19 Megjelent: Békebeli séták a pesti Belvárosban c. könyvünk! Ausztria K + Szövetséges megszállás Sch Sch T:III Austria Kronen + Allied occupation Schilling Schilling C:F Ausztria / Szövetséges megszállás gr (2x) + 1Sch (2x) + 5Sch (2x) T:III,III- Austria / Allied occupation Groschen (2x) + 1 Schilling (2x) + 5 Schilling (2x) C:F,VG Ausztria / Szövetséges megszállás Sch + 20Sch + 50Sch Sch T:II-,III Austria / Allied occupation Schilling + 20 Schilling + 50 Schilling Schilling C:VF,F Ausztria Sch (2x) első és második kiadás + 20Sch T:III Austria Schilling (2x) first and second edition + 20 Schilling C:F Belgium Fr 20B francia nyelvű szöveggel T:III Belgium Francs 20 Belgas with French text C:F Biafra Ł Ł T:I,I-,restaurált (1967-es) Biafra Pound Pound C:UNC,AU,restored(1967) Bosznia-Hercegovina D " D 1993." felülbélyegzéssel T:I- Bosnia and Hercegovina Dinara with " Dinara 1993" overprint C:AU Bulgária L + 20L T:III,III- Bulgaria Leva Srebrni + 20 Leva Zlatni C:F,VG Bulgária L + 50L + 100L + 200L T:I,I- Bulgaria Leva + 50 Leva Leva Leva C:UNC,AU Bulgária db-os bankjegy tétel T:vegyes Bulgaria pcs of banknotes C:mixed Burma K + 25K T:I,III Burma Kyat + 25 Kyats C:UNC,F Csehszlovákia db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes Czechoslovakia pcs of banknotes C:mixed Csehszlovákia K "SPECIMEN" perforációval T:I- Czechoslovakia Korun with "SPECIMEN" perforation C:AU Csehszlovákia K K T:II,I- Czechoslovakia Korun Korun C:XF,AU Csehszlovákia K T:II Czechoslovakia Korun C:XF Dánia K "R" T:restaurált Denmark Kroner "R" C:restored Dél-Korea W 2db ívben, díszkiadás T:I South Korea Won in a sheet of 2, in paper case C:UNC Észtország Kr (2x) sorszámkövetők + Lettország R + Litvánia T (2x) + 1T (2x) T:I,II,III Estonia Krooni (2x) sequential serials + Latvia Rubli + Lithuania Talonas (2x) + 1 Talonas (2x) C:UNC,XF,F Franciaország / Szövetséges katonai kiadás Fr + Német 3. Birodalom / Szövetséges megszállás M + 5M mindkettő kilencjegyű sorszámmal és "F" betűvel a sarokban T:III,III- France / Allied military currency Francs + German Third Reich / Allied occupation Mark + 5 Mark both with nine digit serial and with "F" T:F,VG Franciaország Fr T:III,III- tyűlyukak France Francs C:F,VG needle holes Franciaország DN Bankjegy fázisnyomata T:III- France ND Progress proof of a banknote C:VG Hongkong / Japán megszállás Y T:III Hong Kong / Japanese occupation Yen C:F Irak D (9x) sorszámkövetők T:I Iraq Dinars (9x) sequential serials C:UNC Izrael Sh Sh T:III Israel Sheqel New Sheqalim C:F Izrael Sh T:III Israel Sheqalim C:F Krause Írország Sh T:III,III- Ireland Shillings C:F,VG Jugoszlávia D + 5D + 10D + 20D T:III Yugoslavia Dinar + 5 Dinara + 10 Dinara + 20 Dinara C:F Jugoszlávia D + 100D T:III,III- Yugoslavia Dinara Dinara C:F,VG Jugoszlávia D T:III,III- Yugoslavia Dinara C:F,VG Jugoszlávia db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes Yugoslavia pcs of banknotes C:mixed Jugoszlávia db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes Yugoslavia pcs of banknotes C:mixed Kazahsztán T + 2T + 5T + 10T + 20T T:I Kazakhstan Tyin + 2 Tyin + 5 Tyin + 10 Tyin + 20 Tyin C:UNC Kelet-Karibi Államok $ T:I Eastern Caribbean States Dollars C:UNC Kína F (68x) T:I China Fen (68x) C:UNC Kína F (59x) T:I,I- China Fen (59x) C:UNC,AU Kína F (50x) T:I China Fen (50x) C:UNC Lengyelország M Zl T:III,III- Poland Marka Zlotyc C:F,VG Lengyelország M T:III Poland Marek C:F

20 30653.Lengyelország M T:III Poland Marek C:F Lengyelország Zl (5x) sorszámkövetők T:I Poland Zlotych (5x) sequential serials C:UNC Lettország / Riga szovjet munkásküldöttek kiadása R T:III,III- Latvia / Riga's workers deputies' Soviet Rublis C:F,VG Mexikó / Forradalom / Chihuahua P hátoldalán kék bélyegzés T:restaurált Mexico / Revolution / Chihuahua Pesos with blue stamp on back C:restored Mongólia T T + 3T + 5T + 10T T:I,I- Mongolia Tugrik Tugrik + 3 Tugrik + 5 Tugrik + 10 Tugrik C:UNC,AU Montenegró P T:I- Montenegro Perpera C:AU Montenegró P T:III,III- Montenegro Perpera C:F,VG Német Birodalom M (3x) hétjegyű sorszám, piros pecséttel, közte 2db sorszámkövető T:I-,II German Empire Mark (3x), 7 digits with red seal, with 2pcs sequential serials C:AU,XF Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Német 3. Birodalom db-os bankjegy tétel T:vegyes German Empire / Weimar Republic / German Third Reich pcs of banknotes C:mixed Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Német 3. Birodalom db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes German Empire / Weimar Republic / German Third Reich pcs of various banknotes C:mixed Németország / Weimari Köztársaság db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes Germany / Weimar Republic pcs of banknotes C:mixed Németország / Weimari Köztársaság M (6x) sorszámkövetők T:I Germany / Weimar Republic Mark (6x) sequential serials C:UNC Németország / Weimari Köztársaság M (3x) sorszámkövetők, barna sorszám T:I Germany / Weimar Republic Mark (3x) sequential serials, with brown serial C:UNC Németország / Weimari Köztársaság M (2x) sorszámkövetők T:II Germany / Weimar Republic Mark (2x) sequential serials C:XF Németország / Weimari Köztársaság M (2x) + 20M (2x) + Német 3. Birodalom M (2x) T:III,III- Germany / Weimar Republic Mark (2x) + 20 Mark (2x) + German Third Reich Mark (2x) C:F,VG NSZK M + 20M T:III FRG Mark + 20 Mark C:F Olaszország db-os vegyes bankjegy tétel, közte 2db csekk, Velence / Osztrák-magyar megszállás c (2x) + 10c (2x) + 50c T:vegyes Italy pcs of banknotes, including 2pcs cashier's cheques, Venice / Austro-Hungarian occupation Centesimi (2x) + 10 Centesimi (2x) + 50 Centesimi C:mixed Orosz Birodalom (1898) 1R 2xklf aláírással. Szign.: Pleske, Shipov T:III egyiknél anyaghiány Russian Empire (1898) 1 Ruble 2xdiff. signature. Sign.: Pleske, Shipov C:F one with material flaw Orosz Birodalom (1909) 5R Szign.: Konshin (1909) 5R (3x) + 10R Szign.: Shipov T:III,III- Russian Empire (1909) 5 Rubles Sign.: Konshin (1909) 5 Rubles (3x) + 10 Rubles Sign.: Shipov C:F,VG Orosz Birodalom (1909) 25R 2xklf aláírással. Szign.: Konshin, Shipov T:III,III- Russian Empire (1909) 25 Rubles 2xdiff. signatures. Sign.: Konshin, Shipov C:F,VG Orosz Birodalom (1910) 100R 2xklf aláírással. Szign.: Konshin, Shipov T:III Russian Empire (1910) 100 Rubles 2xdiff. signatures. Sign.: Konshin, Shipov C:F Orosz Birodalom (1898) 1R (2x) + (1909) 10R (3x) Szign.: Shipov T:III,III- Russian Empire (1898) 1 Ruble (2x) + (1909) 10 Rubles (3x) Sign.: Shipov C:F,VG Orosz Birodalom (1912) 500R Szign.: Shipov T:III szép papír Russian Empire (1912) 500 Rubles Sign.: Shipov C:F nice paper Orosz Birodalom (1912) 500R Szign.: Shipov T:III Russian Empire (1912) 500 Rubles Sign.: Shipov C:F Orosz Birodalom (1912) 500R Szign.: Shipov T:III Russian Empire (1912) 500 Rubles Sign.: Shipov C:F Orosz Polgárháború / Ukrajna és Krím / Odessza R + 5R T:III,III- Russian Civil War / Ukraine and Crimea / Odessa Rubles + 5 Rubles C:F,VG Orosz Polgárháború / Szibéria és Urál / Ideiglenes Szibériai Igazgatás R + 50R (2xklf) T:III,III- Russian Civil War / Siberia and Urals / Provisional Siberian Administration Rubles + 50 Rubles (2xdiff) C:F,VG Orosz Polgárháború / Dél-Oroszország / Wrangel Hadserege R T:III szép papír Russian Civil War / South Russia / Army of Wrangel Rubles C:F nice paper Portugália E E (2x) T:I,I-,III(csak a 100E) Portugal Escudos Escudos (2x) C:UNC,AU,F(only the 100 Escudos) Románia db-os bankjegy tétel, közte L T:vegyes (közte I-es is) Romania pcs of banknotes, including Leu C:mixed (including UNC)

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 261. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 237. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 27-30.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 248. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 április 13-16. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 251. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 június 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 245. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 3-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 244. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 229. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. június 24 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 230. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 9-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 269. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 29 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 355. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 30- október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

48. Numizmatikai gyorsárverés

48. Numizmatikai gyorsárverés 48. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennyolcadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Augusztus 10-11-12-én Ajánlattételi

Részletesebben

51. Numizmatikai gyorsárverés

51. Numizmatikai gyorsárverés 51. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. október 19-20-21-én. Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 289. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 27 - január 5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 283. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 október 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 284. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 október 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 279. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 233. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. augusztus 26 és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

57. Numizmatikai gyorsárverés

57. Numizmatikai gyorsárverés 57. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenhetedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2016. április 4-5-6-án, nyitvatartási

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 277. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 291. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 30 - február 2-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben