numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: július óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők július 10-én 10 órától. Utólagos eladás július 7-13-ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 302. gyorsárverésre: július 5. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! Nyáron érdemes eladni! Amíg Ön pihen, mi dolgozunk. Csak nálunk vannak folyamatos aukciók nyáron is. Adja be most tételeit és profitáljon a kiemelt figyelemből! 301. aukció: Megtekintés: július 3-6-ig! Tételek átvétele július 10-én 10 órától! 300. aukció elszámolás július 11-tól! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 240 ft / tétel / árverés. A 2. indításnál 120 ft A vásárlói jutalék 22% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Papír és fém szükségpénzek Részvények és sorsjegyek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Használt, jó állapotban Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Használt, jó állapotban Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Használt, jó állapotban db műbőr érmetartó tok, összesen 320db férőhelyellen klf méretű érmék számára. Használt, szép állapotúak Két darab használt, de jó állapotú érme berakó 198db férőhellyel "BOREK NUMISBRIEFE" 6 gyűrűs, bordó színű berakó érmés, bankjegyes borítékokhoz, bankjegyekhez, ~50 férőhellyel, jó állapotban "Moments of Freedom - Republic of Liberia" érmetartó tálca 24 férőhellyel. Használt állapotban, sarkain kis sérülés Lindner érmekapszula 33,5mm - 10 darabos Lindner érmekapszula 16,5mm - 10 darabos Pénzcsipesz, 12cm, teflon bevonattal Coin tongs, 12cm long ~105db kétzsebes éremtok, három különféle Lindner arany tisztító folyadék 250 ml Lindner cleaning dip for gold coins 250 ml Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Magyar érme katalógus Budapest, Első kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar Érme Katalógus Adamo, Budapest, Harmadik kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Első kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus SPECIÁL - változatok, felülbélyegzések, próbák, tervezetek Budapest, Első kiadás, Új állapotban Adamovszky István: Az Érem , Budapest Használt, de szép állapotban Bene Attila: C. Radnitzky. Wiennae - Carl Radnitzky bécsi éremművész élete és alkotásai. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Argumentum Kiadó, Magyar és német nyelvű. Carl Radnitzky érmeinek jegyzékével. Új állapotban. / Attila, Bene: C. Radnitzky. Wiennae - Das leben und die Werke des Wiener Medaillenkünstlers, Carl Radnitzky. Budapest, Hungarian Numismatic Society, Argumentum, Hungarian and German language. Mint condition Bodrogi Péter, Molnár József, Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. A magyar állam rendjelei és kitüntetései a Szent György-rendtől a Nagy Imre-érdemrendig. Bp., 2005, Rubicon. Bontatlan csomagolásban, kiadói kartonált kötés, új állapotban Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny L-LI. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest A könyv gerincénél szakadás Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LII-LIII. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LIV-LV. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LVI-LVII. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LVIII-LIX. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LX-LXI. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LXII-LXIII. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LXIV-LXV. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LXVI-LXVII. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Huszár Lajos: Szent György érmek. Bibliotheca Humanitatis Historica IV. Budapest, Magyar Történeti Múzeum, A borító több helyen elvált a gerinctől, penészfoltok Káplár László: Ismerjük meg a numizmatikát. Budapest, Gondolat, Használt, de szép állapotban

4 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! Horváth Endre festőművész és grafikus Szerk.: Kalmár Tímea. Pénzjegynyomda Rt., Budapest, Új állapotban M. Vásárhelyi Vanda: Pro Arte. Ferenczy Béni Művészérmei. Szentendre, minikönyv Saltzer Ernő: Numizmatikai szakszótár. Angol-magyar, német-magyar. Budapest, MÉE, használt állapotban Tóth Sándor éremkönyv. Szerk.: Dr. Tóth Attila. Szeged, Benne Tóth Sándor éremművészete, életrajza, öntött és vert érmei. Újszerű állapotban, borító kissé karcos Vagyóczky Károly Del. et Sc. A könyv a Pénzjegynyomda Rt. szakembereinek munkája, kereskedelmi forgalomba nem került. Új állapotban Az érem című folyóirat összes száma 1970-től 1984-ig, bekötve három kötetbe. Kissé kopottas, de szép állapotban db-os szakirodalom tétel, benne Huszár Lajos: Régi magyar emlékérmek katalógusa - Történeti érmek - Középkor és Újkor (4xklf) Szigeti István: A dunai államok pénzrendszere Mária Teréziától napjainkig, Leányfalusi Károly-Nagy Ádám: Magyarország fémpénzei , Juhász Andor: Modern ezüstérmek, emlékpénzek, Sólyom Frigyes: A debreceni és Hajdú-Bihar megyei éremgyűjtők krónikája Mind használt, de jó állapotban Az érem című folyóirat 16 darab különböző száma; 1987/2, 1989/1, 1989/2, 1990/1, 1990/2, 1991/1, 1991/2, 1992/, 1994/1, 2002/1, 2012/1, 2012/2, 2013/1, 2013/2 és 2014/1. Szép állapotúak A Magyar Nemzeti Múzeum éremtára állandó kiállításának vezetője. Összeállították: Az osztály tisztviselői. Budapest, Használt, de nagyon szép állapotban Standard Catalog of World Coins , 4th Edition, Krause Publications, Használt állapotban Standard Catalog of World Coins, , Krause Publicatons, DVD lemez Günter Schön: Weltmünzkatalog 20. Jahrhundert. 11. Auflage. München, Battenberg, Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Budapest DN Magyar Nemzeti Bank "Zsákbetétjegy" 25 Ft-ról (4x) ~ Bankjegy kötegelők 100Ft-os (5x) és 500Ft-os (2x) bankjegyekhez Ft "Szigyártó és Takáts Delaware szőlőtelepe Alsó-Segesd" reklám T:III Szeged "Magyar Királyi Postatakarékpénztár" Szegedi 5. fiókjának betétkönyve, bejegyzésekkel és bélyegzésekkel ~1969. "Az örökös" magyar filmvígjáték reklám fantázia bankjegye (5x) T:I,I "Iskolai Takarékbélyeg Gyűjtőlap" 704Ft-nyi bélyeggel, beváltva Győr "Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság Pesten" kitöltött megújítási nyugta T:III,III Ausztria / Bécs ~1840. Sorsjáték hirdetmény T:III Austria / Vienna ~1840. Lottery advertisement C:F Ausztria Sch "Volksopposition" politikai propaganda T:III Austria Schilling "Volksopposition" propaganda C:F ~1959. "Hálás szívvel emlékezünk! - A munkásosztály felszabadításáért, a szocializmusért vívott 4 évtizedes harcának elismeréséül! - Az M.Sz.M.P. IX. ker. Pártszervezete" hímzett falidísz (~435x280mm) " " lemezérem a "Hazánk felszabadulásának 25. évfordulója alkalmából rendezendő emlékünnepélyre" meghívóján + ~1970. "Fegyverbe! Tanácsköztársaság " lemezérem "Magyar Szocialista Munkáspárt" feliratú lapon "Aradi Kereskedők Takarék- és Hitelszövetkezete" betéti könyve, belső oldalon "Hatodik Hadikölcsön" jegyzéséről szóló beragasztott tájékoztató T:II "Monori Kerületi Takarékpénztár" betéti könyve bejegyzésekkel T:II Érmés és bankjegyes borítékok Ausztrália c Cu-Ni "Család Nemzetközi Éve" bélyeges borítékban, elsőnapi bélyegzővel T:BU Australia Cents Cu-Ni "International Year of the Family" in envelope with stamps and FDC stamp C:BU Ausztrália c Cu-Ni "Weary Dunlop" bélyeges borítékban, elsőnapi bélyegzővel T:BU Australia Cents Cu-Ni "Weary Dunlop" in envelope with stamps and FDC stamp C:BU Papír és fém szükségpénzek Komárom kr 2mm-es betűk + 10kr 3mm-es betűk T:III,III- Hungary / Komárom Kreuzer 3mm wide letters + 10 Kreuzer 3mm wide letters C:F,VG Szombathely "Első Magyar Általános Biztosító Társaság" díjkötelezvény bélyegzésekkel (2x) T:III

5 30061.Sopron f utalvány T:III Adamo SOP Kecskemét K T:IV Adamo KEC Sopron K "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" szárazbélyegzővel T:III kis szakadás Hungary / Sopron Korona " with "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" embossed stamp T:III tear ~ K "Kispesti Hírlap alap javára" "Városi Liberális Párt Kispest" felülbélyegzéssel T:I Salgótarján db kitöltött váltó, mindegyik bélyegekkel és bélyegzéssel valamint lyukasztással érvénytelenítve T:III Budapest "Revíziós Pengő" arcképes változat (2x), egyik kitöltött, a kitöltetlen hátoldalán felülbélyegzés T:III,III- szakadás "A Siess Adj Segíts mozgalom és a 48-as ifjúsági mozgalom "Egy marék búza a hadifoglyokért" akciójához" utalvány adomány hozzájáruláshoz, kitöltetlen T:II-,III "Buza-utalvány 100 métermázsa buza vásárlására" utalvány részben kitöltve + "Rozs-utalvány 50 métermázsa rozs vásárlására" utalvány részben kitöltve + "Kenyérliszt-utalvány lisztnagykereskedő részére kilogramm kenyérlisztnek" utalvány részben kitöltve T:III Ft "FAÜ (Fővárosi Autóbusz Üzem)" fém közlekedési bárca T: "Magyar Állami Pénzverő / Budapesti Nemzetközi Őszi Vásár" Al emlékérem (32mm) "Világtakarékossági nap" Al zseton (2x) T:2, ~1950. "V. Miskolci Vendéglátóipari Étkezés" Al zseton (2xklf) (26x27mm és 30mm) T: "HTO (Háztartási Tüzelőolaj) utalvány - 20 liter" tízes tömbben T:I,I Pápa "26. Bakonyvidéki Éremgyűjtő Találkozó" 1/2 Ezres alkalmi pénz, "041" kézi sorszámmal, hátlapján "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Pápai Csoport 1970" felülbélyegzéssel T:I Pápa "28. Bakonyvidéki Éremgyűjtő Találkozó" 10Ft alkalmi pénz, "021" kézi sorszámmal, hátlapján "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Pápai Csoport 1970" felülbélyegzéssel T:I Pápa "12. Érem- és Fegyverbörze" 500Ft pénzpótló utalvány T:I Pápa "15. Érem- és Fegyverbörze" 500Ft pénzpótló utalvány T:I Pápa "16. Érem- és Fegyverbörze" 500Ft pénzpótló utalvány T:I db-os zseton és bárca tétel, közte "KSM SÖR", "BKV", "FŐVÁROSI CSATORNÁZÁSI MŰVEK" T:2, Ausztria ~ h "Semmering - Palace Hotel" szükségpénz T:2 Austria ~ Heller "Semmering - Palace Hotel" necessity money C:XF Ausztria / Linz / Kleinmünchen hadifogolytábor h Zn T:2 Austria / Linz / Kleinmünchen POW camp Heller Zn C:XF Ausztria~ h-80h (27x) utalvány és szükségpénz, többek között Badgastein, Markt Ardagger, Altmünster és Sigharting T:I-III Austria ~ Heller -80 Heller (27x) vouchers and necessity notes, with notes from Badgastein, Markt Ardagger, Altmünster and Sigharting C:UNC-F Franciaország ,10Fr "Megszállt Területek Vasúti Igazgatása" T:III- France ,10 Franc "Régie des Chemins de Fer des Territoires Occupés" C:VG Franciaország DN 1F Zn "A CONSOMMER" Fr "CHAMBRES DE COMMERCE DE FRANCE / COMMERCE INDUSTRIE" T: Nagy-Britannia / Liverpool /2p zseton Cu "LIVERPOOL HALFPENNY / DEUS NOBIS HAEC OTIA FECIT" T:2- Great Britain / Liverpool /2 Penny token Cu "LIVERPOOL HALFPENNY / DEUS NOBIS HAEC OTIA FECIT" C:VF Nagy-Britannia / Birmingham /2p zseton Cu "DONALD & CO." T:2-,3 ph. Great Britian / Birmingham /2 Penny token Cu "DONALD & CO." C:VF,F edge error Nagy-Britannia / Chelmsford /2p zseton Cu "KING AND CONSTITUTION / SHIRE HALL" T:2- ph. Great Britain / Chelmsford /2 Penny token Cu "KING AND CONSTITUTION / SHIRE HALL" C:VF edge error Nagy-Britannia / Kilvington /2p zseton Cu "BRUNSWICK HALFPENNY" T:2-,3 Great Britain / Kilvington /2 Penny token Cu "BRUNSWICK HALFPENNY" C:VF,F Nagy-Britannia / Bristol p zseton Br "CIVITAS BRISTOL" T:2- ph. Great Britain / Bristol Penny token Br "CIVITAS BRISTOL" C:VF edge error Nagy-Britannia / Birmingham p zseton Br "UNION COPPER COMPANY - BIRMINGHAM" T:2- ph. Great Britain / Birmingham Penny token Br "UNION COPPER COMPANY" C:VF edge error Német Birodalom / Bajorország / München M szükségpénz vízjeles papíront:ii German Empire / Bavaria / München Mark necessity note on watermarked paper C:XF Németország / Weimari Köztársaság / Wismar pf + Jakobsberg M + Husby pf + DN 100T "DKS" szükségpénz T:I-,II Germany / Weimar Republic / Wismar Pfennig + Jakobsberg Mark + Husby Pfennig + ND 100 Taler "DKS" necessity note C:AU,XF Németország / Weimari Köztársaság / Arnswalde M szükségpénz szárazpecséttel T:III Germany / Weimar Republic / Arnswalde M necessity note with embossed stamp C:F

6 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! Németország / Weimari Köztársaság / Chemnitz M szükségpénz vízjeles papíron T:III Germany / Weimar Republic / Chemnitz M necessity note on watermarked paper C:F Németország / Weimari Köztársaság / Essen M szükségpénz vízjeles papíron T:III kis szakadás Germany / Weimar Republic / Essen M necessity note on watermarked paper C:F small tear Németország / Weimari Köztársaság / Frankfurt am Main M szükségpénz vízjeles papíron T:III Germany / Weimar Republic / Frankfurt am Main M necessity note on watermarked paper C:F Németország / Nürnberg ~ pf Al "Nürnberg-Fürther Villamos" bárca T:2 Germany / Nürnberg ~ Pfennig Al "Nürnberg-Fürther Strassenbahn" token C:XF Kanada "Calgary Stampede Dollar" 6db fém bárca T:2 Canada "Calgary Stampede Dollar" 6pcs metal commemorative necessity token C:XF Kína DN Égetési pénz névértékben (150x) eredeti csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in original packaging (150x) C:UNC Kína DN Égetési pénz névértékben (150x) eredeti csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in original packaging (150x) C:UNC Románia b Zn(?) "BUN DE CANTINA / INTREPRINDEREA M. Sc. PAPPADOPOLU" bárca T:3 ph, hajlott lemez Romania Bani Zn(?) "BUN DE CANTINA / INTREPRINDEREA M. Sc. PAPPADOPOLU" token C:F edge error, wavy coin Részvények és sorsjegyek Budapest / Buda "Magyar Királyi Nyeremény Kölcsön" II. részjegye 50Ft-ról, bélyeggel és bélyegzéssel T:III szakadás Budapest / Pest "A Magyar Királyi Pénzügyminisztérium arany- és ezüst sorsjátéka az Újpesti Katolikus Templom felépítésének javára" 50kr értékben T:I,I Budapest "Magyar Földhitel Intézet szabályozási és talajjavítási" 4%-os záloglevél 100Ft-ról, magyar, francia és német nyelven, szárazpecséttel, felülbélyegzéssel és szelvényekkel "Magyar Földhitel Intézet szabályozási és talajjavítási" 4%-os záloglevél 1000Ft-ról, magyar, francia és német nyelven, szárazpecséttel, felülbélyegzéssel és szelvényekkel (6x) T:II-,III Budapest "Magyar Folyam- és Tengerhajózási Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, vízjeles papíron, bélyegzésekkel (közte elővételi jog gyakorlásáról szóló), szárazpecséttel T:II,II- Hungary / Budapest "Hungarian River and Seashipping Company" share about 200 Korona, on watermarked paper, with cancellations (among others one about pre-emption) and embossed stamp C:XF,VF Budapest "Magyar Földhitel Intézet szabályozási és talajjavítási" 4%-os záloglevél 1000Ft-ról, magyar, francia és német nyelven, szárazpecséttel, felülbélyegzéssel és szelvényekkel (4x) két sorszámkövető pár T:II,II Budapest "Magyar Földhitel Intézet szabályozási és talajjavítási" 4%-os záloglevél 1000Ft-ról, magyar, francia és német nyelven, szárazpecséttel, felülbélyegzéssel és szelvényekkel (6x) öt darab sorszámkövető és egy egyugrásos sorszámkövető T:II,II Tamási "A Tamási Takarékpénztár" részvénye 100K-ról szárazpecséttel, felülbélyegzéssel, szelvényekkel, a számú tétel sorszámkövető párja T:III Tamási "A Tamási Takarékpénztár" részvénye 100K-ról szárazpecséttel, felülbélyegzéssel, szelvényekkel, a számú tétel sorszámkövető párja T:III Budapest "Magyar Földhitel Intézet szabályozási és talajjavítási" 4%-os záloglevél 1000Ft-ról, magyar, francia és német nyelven, szárazpecséttel, felülbélyegzéssel és szelvényekkel (4x) sorszámkövetők T:II-,III Budapest "Tanuló Sorsjegy" 1K értékben, felülbélyegzéssel T:I,I Budapest "Belvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye egyben 500K-ró, szárazpecséttel, bélyegzésekkel és szelvényekkel T:II Budapest "Tisztviselők Takarékpénztára Részvénytársaság" bemutatóra szóló részvénye 25K-ról, szárazpecséttel + Orosz Birodalom "4 és 1/2%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön" 200R-ről, felülbélyegzéssel és szelvényekkel T:III-IV Budapest "Kisbirtokosok Országos Földhitelintézete" 4 1/2%-os záloglevele 2000K-ról, magyar, német és francia nyelven, szárazpecséttel és bélyegzéssel (2x) "Kisbirtokosok Országos Földhitelintézete" 4 1/2%-os záloglevele 200K-ról, magyar, német és francia nyelven, szárazpecséttel és szelvényekkel (2x) T:II-,III Csanytelek "Csanyteleki Római Katholikus Egylet" sorsjegy-részvénye 1K-ról, bélyegzéssel T:II Nyírbátor "Nyírbátori Takarékpénztár Részvénytársaság" névre szóló részvénye 300K-ról, szárazpecséttel, szelvénnyel T:I-,II kis szakadás Budapest "Magyar Általános Gépgyár Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, magyar és német nyelven, szárazpecséttel, bélyegzésekkel és szelvényekkel T:III,III Budapest "Magyar Királyi Folyam- és Tengerhajózási Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, szelvényekkel, bélyegzésekkel és szárazpecstéttel T:II,II

7 30118.Budapest "Magyar Épitőipari Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, bélyegzésekkel és szárazbélyegzővel, szelvényekkel (2x) sorszámkövető pár T:I-,II Szeged "Első Szegedi Cipő-, Csizma- és Papucsipari Szövetkezet" névre szóló tíz darab üzletrészjegye összesen 1000K értékben, felülbélyegzéssel és szelvényekkel (9x) sorszámkövetők T:I- fo Szeged "Produkt Kereskedelmi Részvénytársaság" huszonöt részvénye összesen K-ról, kitöltetlen, szárazpecséttel és szelvényekkel (4x) sorszámkövetők T:I,I Budapest "Magyar Általános Gépgyár Részvénytársaság" huszonöt részvénye összesen 5000K-ról, magyar és német nyelven, szárazpecséttel, bélyegzésekkel és szelvényekkel T:III Budapest "Kékkuti Gyógy- és Ásványvíz Részvénytársaság" részvényutalvány K-ról T:III fo., kis szakadás Szeged "Adriai Biztositó Társulat" teljesen kitöltött biztosítási kötvénye K-ról "Első Magyar Általános Biztositó Társaság Budapesten" félig kitöltött biztosítási kötvénye "Első Magyar Általános Biztositó Társaság Budapesten" félig kitöltött biztosítási kötvénye T:III Budapest "Fuchs G. Első Magyar Tizedes és Százados Hidmérleggyár Budapesten Részvénytársaság" részvénye 10P-ről, szárazpecséttel és szelvényekkel (3x) sorszámkövetők T:II Budapest "Kalász Áruforgalmi Részvénytársaság" részvénye 1000K-ról, szelvényekkel, szárazpecsét nélkül T:II Budapest "Magyar Királyság 5%-kal kamatozó járadékkölcsön" államadóssági kötvénye (3xklf) K-ról, K-ról és K-ról, magyar, német és francia nyelven T:III,III- tűly., ragasztás Sopron "Soproni Takarékpénztár" részvénye 10P-ről, magyar és német nyelvű, szárazpecséttel (2x) sorszámkövető pár T:II Budapest "Belvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" öt részvénye egyben 250P-ről, szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel T:III Budapest "Belvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" öt részvénye egyben 250P-ről (2x), sorszámkövetők szárazpecséttel és szelvényekkel T:III Budapest "Belvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" öt részvénye egyben 250P-ről, II. kibocsátás, szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel T:II Budapest "Belvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" öt részvénye egyben 250P-ről, II. kibocsátás, szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel T:III Budapest "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" névre szóló tíz részvénye összesen 500P-ről, szárazpecséttel, bélyegzésekkel és szelvényekkel T:III Budapest "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvénye 25P-ről szárazpecséttel és szelvényekkel "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvénye 100P-ről szárazpecséttel és szelvényekkel, vízeljes papíron (3x) sorszámkövetők, mind egy kötegbe kötegelve T:II Budapest "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvénye 100P-ről szárazpecséttel és szelvényekkel (3x) sorszámkövetők T:II Budapest "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvény 1000P-ről (2x) sorszámkövetők, szelvényekkel és szárazpecséttel T:II "52. Magyar Királyi Osztálysorsjáték - Harmadik osztály" 1/8 sorsjegy, árusítói bélyegzéssel + Budapest "A Budapesti Színészek Szövetsége Nyugdíjintézetének javára" 5000K színészsorsjegy T:III,III Budapest "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" részvényutalvány 5 részvényről egyben, összesen 250P-ről, szárazpecséttel, bélyegzéssel, szelvényekkel, sorszámkövetők (2x) T:II,II "Fél-sorsjegy az Újjáépítési Állami Sorsjátékra" fél sorsjegy AP értékben, "A" és "B" sorsjegy ívben T:I-,II Budapest "A Teréz Körút 37. számú Ház Részvénytársaság, Budapest" részvénye 5000Ft-ról, alacsony "0002"-es sorszámmal T:I,I- kis szakadás Budapest "Egész Sorsjegy - A X. Újjáépítési Állami Sorsjáték" sorsjegy T:II,II "65. Osztálysorsjáték" 4. osztály 1/8 sorsjegy, "E" sorozat T:III "Ötödik Békekölcsön" nyereménykölcsön 100Ft-ról, szárazpecséttel, sorszám nélkül "MINTA" felülbélyegzéssel, szárazpecsétnél lyukasztással érvénytelenítve T:I-,II Budapest "Magyar Újságírók Országos Szövetsége - Szerencse-sorsjegy" sorjegy 4Ft értékben T:III Budapest "Az UVATERV Út-, Vasúttervező Részvénytársaság" névre szóló részvénye Ft-ról, hátoldalán bélyegzéssel, szelvények nélkül (3x) sorszámkövetők T:I-,II kis szakadás Keszthely "Abbázia Részvénytársaság" névre szóló részvénye Ft-ról, szárazpecséttel és szelvényekkel T:I,I Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I- Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:AU

8 Nézzen körül webshopunkban is! Belgium / Brüsszel "Uelei Kereskedelmi és Mezőgazdasági Társaság " részvénye 100Fr értékben, szelvényekkel T:II- Belgium / Brussel "Société Commerciale et Agricole de l'uele" share about 100 Francs with coupons C:VF Franciaország / Párizs "Torgan-i Bányásztársaság" részvénye 100Fr-ról, bélyegzésekkel T:IIszakadás France / Paris "Compagnie Miniere du Torgan" share about 100 Francs with cancellations C:VF tear Német Harmadik Birodalom / Berlin "Német Központi Föld-Hitel Részvénytársaság" jelzáloglevél 1000RM-ról, szárazpecséttel, lyukasztással érvénytelenítve T:I- German Third Reich / Berlin "Deutschen Centralbodenkredit Aktiengesellschaft" mortgage bond about 1000 Reichsmark with embossed stamp, invalidated with hole C:AU Románia / Dés "Trassia Siebenbürger Trasswerke Aktiengesellschat in Dej ('Trassia' Erdélyi Tufaművek Részvénytársaság, Dés)" részvény 1000L-ről, szelvényekkel T:I,I- / Romania / Dej "Trassia Siebenbürger Trasswerke Aktiengesellschat in Dej" Transylvanian Trassworks Company's share about 1000 Lei with coupons C:UNC,AU db-os vegyes külföldi részvény tétel, benne francia, amerikai, belga, svájci, török, osztrák és német értékpapírok, néhány lyukasztással érvénytelenítve T:I--III- 9pcs of various shares, including French, American, Belgian, Swiss, Turkish, Austrian and German shares, some invalidated by holes C:AU-VG Magyar bankjegyek G "Bécsi városi bankócédula" T: IV restaurált Habsburg Monarchy Gulden "Wiener-Stadt Banco-Zettel" C:G restored Adamo G Ft + 2Ft "Kossuth bankó" T:III Ft "Kossuth bankó" T:III- szakadás, ly. Adamo G Ft "Kossuth bankó" (2x) egyik vörösesbarna, másik barna nyomat T:III-,IV Adamo G Ft barna kr "Kossuth bankó" T:III Ft "Kossuth bankó" T:III- Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:III- Adamo G kr "Kossuth bankó" (2x) egyik sorozatszáma csillaggal T:IV Adamo G K szerb bélyeggel, hamis(?) felülbélyegzéssel T:II K (4x) hamis(?) szerb felülbélyegzéssel T:III,III K (4x) T:III kis szakadások K valószínűleg hamis "Hajdú Vármegye Debrecen Város" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III,III K K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel T:III szakadás K hamis "Zimony" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel T:III,III K (5x) T:III,III K K K K mindegyik hamis "Pécs-Baranya Köztársaság" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:II,III,III K K K (2x) mindegyik "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel és hamis "Felülbélyegezte a Magyar Népköztársaság Pénzügyi Népbiztosa 1919" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:II,III,III K K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel T:III K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel K (5x) piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel, II. kiadás T:III K (7x) piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel T:III szakadás K "1140" 2mm, vízszintesen hullámos hátlappal T:III szakadás Adamo K K "3109" 3mm, fehér hátlappal, "M. KIR. 12. HONVÉD GYALOGEZRED 2. ZÁSZLÓALJ - GAZDASÁGI HIVATALA" T:III szakadás K "3118" 3mm, vízszintesen hullámos hátlappal T:III szakadás K "3138" 3mm, hullámos hátlappal, hátlapján hamis "Heves Vármegye Tiszafüred Nagyközség" felülbélyegzéssel (fake overpint) T:III szé papír K "A 1017" hátoldalán valószínűleg hamis "Budapest Vidéki M. Kir. Pénzügyigazgatóság" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel T:III Adamo K K "MÁS TÖRVÉNYES..." T:III kis szakadás Adamo K8/ augusztus 9. 10K T:III,III- Adamo K augusztus 9. 20K T:III- szakadás Adamo K K "2aa" (6x) T:III,III K (73x) T:III-IV

9 K "Orell Füssli Zürich" piros sorozat- és sorszám T:III- ly. Hungary Korona "Orell Füssli Zürich" with red serial number C:VG hole Adamo K db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III-IV db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III-IV K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" nyomdahely jelöléssel T:III szép papír K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" Ft Ft (2x) Ft T:II--III K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással T:II Adamo K37B K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással T:III,III- Adamo K37B K "Orell Füssli Zürich" piros sorozat-és sorszám T:III,III- Adamo K42/ P P (2x) egyiken hamis nyilaskeresztes felülbélyegzése (fake overprint) P (3x) egyiken hamis Német Harmadik Birodalom felülbélyegzés (fake overprint) T:III-IV P (3x) sorszámkövetők T:I,I- fo. Adamo P P (3x) sorszámkövetők T:II P (18x) T:III,III P (30x) T:III P (~238x) rengeteg sorszámkövető sorral és párral, nagyrészt hajtatlanok. Tartalmas tétel, érdemes megtekinteni! T:I,II,III P T:I,I- Adamo P P (2x) sorszámkövető pár T:III P (3x) P P T:III kis szakadás P (30x) T:III,III P (2x) sorszámkövetők T:I,I- Adamo P P "C " alacsony sorszámmal T:I P T:II Adamo P P T:III Adamo P P-100P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (10x) T:III,III P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (3x) "PC" sorozat, sorszámkövetők T:I- fo. Adamo P P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:IV Adamo P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" 16db-os bankjegy tétel T:III-IV P (5x) T:III,III P (20x) T:III,III P P P MP T:II,II-,III P (30x) legtöbb piros "MNB" bélyeggel T:III,III P (2x) sorszámkövetők T:I P (30x) T:III,III P (30x) T:III,III P (2x) sorszámkövetők T:I P (30x) T:III P (2x) sorszámkövetők T:I P (30x) T:III P (30x) T:III MP (2x) sorszámkövetők T:I Adamo P MP (30x) T:III MP (10x) T:I-,II,III MP (30x) T:III,III MP (20x) T:II,III MP (20x) T:I-,II,III BP (10x) T:II,III BP (5x) T:I,I BP (5x) T:I-,II BP (3x) mind hajtatlan T:III anyaghiány Adamo P AP (2x) közeli sorszám T:III AP (3x) AP (3x) AP (3x) AP (3x) AP (5x) AP AP T:II-III

10 Nézzen körül webshopunkban is! AP AP AP (2x) T:III,III AP vízjeles papíron, sorszámozott, vágáshiba T:I AP (2x) "AMELYEKNEK..." T:III,III db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel T:II,III db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel T:I--III Ft T:III- Hungary Forint C:VG Adamo F Ft T:III,III- Hungary Forint C:F,VG Adamo F Ft T:III,III- hajtás mentén szakadás Adamo F Ft T:III Hungary Forint C:F Adamo F Ft (2x) T:III,III- Adamo F Ft (3x) T:III,III Ft (7xklf) T:II-III Ft (13x ebből 7xklf) T:III,III Ft T:III- Adamo F Ft (8x) Ft (6x) Ft (3x) Ft T:III Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft (4x) Ft Ft (2x) T:I-,II,III szép papír Ft (9x) Ft (4x) Ft (4x) Ft (3x) T:III,III Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft (11x) T:I-,II,III Ft (2xklf) T:II-,III Ft T:I Adamo F Ft (5x) közte 4db sorszámkövető (2+2) és 1db közeli sorszám T:I-,II Ft (2x) sorszámkövetők T:I nyomdai papírránc Ft (2x) sorszámkövetők T:I nyomdai papírránc Ft (2x) sorszámkövetők "C C " T:III szép, ropogós papír Ft (7x) sorszámkövetők T:II Ft (2x) T:II szép, ropogós papír Ft (2x) T:III Ft (3x) T:III Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft (2x) sorszámkövetők, nyomdai papírránccal T:II-,III szép papír Ft (2x) sorszámkövetők T:II március Ft "A" (2x) sorszámkövetők T:II november Ft "B" (3x) sorszámkövetők T:II szép, ropogós papír november Ft "C" (3x) sorszámkövetők T:II szép, ropogós papír Ft (2x) sorszámkövetők, nyomdai festékfoltok T:II Ft (3x) sorszámkövetők T:II szép ropogós papír Ft (5xklf) nyomdai papírránc T:II,III mind szép papír Ft "B669" előoldalon barna helyett zöld középnyomat T:III- Adamo SF36h Ft (4x) sorszámkövetők T:I,I Ft "E855" T:I Ft T:III szép papír Adamo F Ft (2x) sorszámkövetők T:II Ft "D" T:III Ft "F" T:III,III Ft (5xklf) T:III Ft "MINTA" "DA "-es alacsony sorszámmal T:I / Hungary Forint "MINTA(SPECIMEN)", "DA " prefix and low serials C:UNC Adamo F55AM Ft "MILLENIUM" "DC" T:I Ft "MILLENIUM" "DE" (4x) sorszámkövetők T:I Ft "Millenium" (5x) sorszámkövetők, hajtatlanok T:I-,II tűlyukak Ft "FC" (2x) egyugrásos sorszámkövetők T:II szép, ropogós papír Ft "EB" (10x) sorszámkövetők T:I

11 db-os vegyes magyar korona és pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:II,III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III-IV db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:I-III Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "Kálmán" (0,58g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Coloman" (0,58g) C:XF,VF Huszár: 37., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,42g) T:1- Hungary Denar Ag "Stephen II" (0,42g) C:AU Huszár: 76., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,3g) T:2 Hungary Denar Ag "Géza II" (0,3g) C:XF Huszár: 80., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,17g) T:1- Hungary Denar Ag "Géza II' (0,17g) C:AU Huszár: 152., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,16g) T:2 patina Hungary Denar Ag "Géza II' (0,16g) C:XF patina Huszár: 152., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,15g) T:2 Hungary Denar Ag "Géza II' (0,15g) C:XF Huszár: 150., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,18g) T:1- kis patina Hungary Denar Ag "Géza II' (0,18g) C:AU small patina Huszár: 150., Unger I.: Denar Ag "III. Béla" (0,26g) T:2- Hungary Denar Ag "Bela III" (0,26g) C:VF Huszár: 69., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (2,18g) T:1-,2 Hungary Copper Coin Cu "Béla III" (2,18g) C:AU,XF Huszár: 72., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (2,4g) T:2 Hungary Copper Coin Cu "Béla III" (2,4g) C:XF Huszár: 73., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (1,58g) T:2 Hungary Copper Coin Cu "Béla III" (1,58g) C:XF Huszár: 73., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (2xklf) (3,38g/2,01g) T:2,2- Hungary Copper coin "Béla III" (2xdiff) (3,38g/2,01g) C:XF,VF Huszár: 72., 73., Unger I.: 114., Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,28g) T:1-,2 Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,28g) C:AU,XF Huszár: 192., Unger I.: Denár Ag "II. András" (0,32g) + 4db hamis (korabeli?) magyar denár (4pcs of fake Denars) T:2- rep Huszár: 250., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,66g) T:2 Hungary Denar Ag "Béla IV" (0,66g) C:XF Huszár: 320., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,26g) T:2- Hungary Denar Ag "Bela IV" (0,26g) C:VF Huszár: 313., Unger I.: ~1300. Szlavón Denár Ag bizonytalan veret (0,8g) T:2- ph. Hungary ~1300. Slavonian Denar Ag uncertain piece (0,8g) C:VF edge error Unger I.: Sz K Denár Ag "Károly Róbert" (0,38g) T:2-,3 Hungary 1330K Denar Ag "Charles I" (0,38g) C:VF,F Huszár: 472., Unger I.: Denár Ag "I. Nagy Lajos" (2xklf) (0,44g/0,27g) T:2,2- ph. Huszár: 547.,Unger I.: 432.a; Denár Ag "Mária" (0,43g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Maria" (0,43g) C:XF,VF Huszár: 569., Unger I.: 443.b Parvus Ag "Zsigmond" (0,26g) T:2- Hungary Parvus Ag "Sigismund" (0,26g) C:VF Huszár: 580., Unger I.: 451.a Quarting "Zsigmond" (2xklf) (0,41g/0,3g) T:2-,3 Huszár: 586., Unger I.: K-R Denár Ag "V. László (mint trónigénylő)" (0,46g) T:2- rep. Hungary 1440K-R Denar Ag "Ladislaus V as contender for the throne) (0,46g) C:VF cracked Huszár: 643., Unger I.: 494.e Denár Ag "I. Ulászló" (0,32g) T:2-,3 rep. Hungary Denar Ag "Wladislaus I" (0,32g) C:VF,F cracked Huszár: 598., Unger I.: 469.Béta var Denár Ag "I. Ulászló" (0,6g) T:3 Hungary Denar Ag "Wladislaus I" (0,6g) C:F Huszár: 603., Unger I.: 471.i Denár Ag "V. László" (0,44) T:2-,3 ki. Hungary Denár Ag "Ladislaus V" (0,44g) C:VF,F cracked Huszár: 668.; Unger I.: 525.d Denár Ag "I. Mátyás" (0,36g) T:2- ki. Hungary Denar Ag "Matthias I" (0,36g) C:VF cracked Huszár: 717., Unger I.: 562.i var Denár Ag "I. Mátyás" (0,49g) T:2,3 Hungary Denar Ag "Matthias I" (0,49g) C:XF,F Huszár: 719., Unger I.: 565.d

12 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! K-P Denár Ag "I. Mátyás" (0,53g) T:2 Hungary 1489K-P Denar Ag "Matthias I" (0,53g) C:XF Huszár: 722., Unger I.: 567.a K-P Denár Ag "I. Mátyás" (0,64g) T:2 Hungary 1489K-P Denar Ag "Matthias I" (0,64g) C:XF Huszár: 722., Unger I.: 567.e K-P Denár Ag "I. Mátyás" hátlapi duplaveret (0,49g) T:2 Hungary 1489K-P Denar Ag "Matthias I" double strike on reverse (0,49g) C:XF Huszár: 722., Unger I.: 567.e K-h Denár Ag "II. Ulászló" (0,43g) T:2 Hungary K-h Denar Ag "Wladislaus II" (0,43g) C:XF Huszár: 805. Unger I.: 641.a K-H Denár Ag "II. Ulászló" (0,6g) T:2 Hungary 1504K-H Denar Ag "Wladislaus II" (0,6g) C:XF Huszár: 811., Unger I.:646.b K-H Denár Ag "II. Ulászló" (0,49g) T:2 Hungary 1506K-H Denar Ag "Wladislaus II" (0,49g) C:XF Huszár: 811. Unger I.: 646.b L-K Denár Ag "II. Lajos" (0,69g) T:2,2- ph. Hungary 1523L-K Denar Ag "Louis II" (0,69g) C:XF,VF edge error Huszár: 846., Unger I.: 675.e L-B Denár Ag "II. Lajos" (0,38g) T:2- Hungary 1524L-B Denar Ag "Louis II" (0,38g) C:VF Huszár: 846., Unger I.: 675.a Denár Ag "II. Lajos" (0,48g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Louis II" (0,48g) C:XF,VF Huszár: 841., Unger I.: 673.i K-B Denár Ag (0,47g) K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,57g) T:2,1- Hungary 1540K-B Denar Ag (0,47g) K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,57g) C:XF,AU Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag (0,53g) K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,46g) T:1-,2 Hungary 1542K-B Denar Ag (0,53g) K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,46g) C:AU,XF Huszár: 935., Unger II.: 745.a KB Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,47g) T:2 Huszár: 935., Unger II.:745.a K-B Denár Ag (0,54g) K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,53g) T:1-,2 Hungary 1546K-B Denar Ag (0,54g) K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,53g) C:AU,XF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" tájékoztató lappal (0,43g) T:2,2- kis patina Huszár: 935., Unger II.:745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,43g) T:2 Hungary 1557K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,43g) C:XF Huszár: 935.,Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,43g) T:2 Hungary 1559K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,43g) C:XF Huszár: 936.,Unger II.: 748.a KB Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,36g) T:2,2- Huszár: 936., Unger II.:748.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,62g) T:2,2- Hungary 1577K-B Denar Ag "Maximilian" (0,62g) C:XF,VF Huszár: 993., Unger II.: 767.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,53g) T:2 Hungary 1584K-B Denar Ag "Rudolf" (0,53g) C:XF Huszár: 1059., Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,46g) T:2 Hungary 1590K-B Denar Ag "Rudolf" (0,46g) C:XF Huszár: 1059., Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,52g) T:2 kis ü. Hungary 1595K-B Denar Ag "Rudolf" (0,52g) C:XF small ding Huszár: 1059.,Unger I.: 811.a K-B Denár Ag "II. Mátyás" (8xklf) T:2,2- Huszár: 1141., Unger II.: K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,36g) T:2,2- Hungary 1613K-B Denar Ag "Matthias II" (0,36g) C:XF,VF Huszár: 1140., Unger II.: K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,47g) T:2 Huszár: 1141., Unger II.: Erdély 1621K-B Denár Ag "Bethlen Gábor" hátlapon az évszám első számjegyénél veretkettőződés (~0,4g) T:2,2- Unger (Erdély): 272.a Erdélyi Fejedelemség 1626N-B Széles Garas Ag "Bethlen Gábor" Nagybánya (2,29g) T:2- patina Principality of Transylvania 1626N-B Groschen Ag "Gabriel Bethlen" Baia Mare (2,29g) C:VF patina Unger (Erdély).: 261.a Erdély Rézgaras T:2- Transylvania Greschl Cu C:VF K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (5xklf) T:2,2- Huszár: 1205., Unger II.: 916.c ~ K-B Denár Ag "III. Ferdinánd" (0,48g) T:2- Huszár: 1263., Unger III.: K-B 15kr Ag "I. Lipót" (4,85g) T:2-,3 Hungary 1661K-B 15 Kreuzer Ag "Leopold I" (4,85g) C:VF,F Huszár: 1421., Unger II.: K-B 6kr Ag "I. Lipót" (2,95g) T:2,2- Hungary 1673K-B 6 Kreuzer Ag "Leopold I" (2,95g) C:XF,VF Huszár: 1450., Unger II.: K-B 15kr Ag "I. Lipót" (5,87g) T:2 Hungary 1675K-B 15 Kreuzer Ag "Leopold I" (5,87g) C:XF Huszár: 1423., Unger II.: K-B Denár Ag "I. Lipót" (0,28g) T:2- Hungary 1675K-B Denar Ag "Leopold I" (0,28g) C:VF Huszár: 1507., Unger II.:

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 293. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 27 - március 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 295. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 289. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 27 - január 5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 277. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 286. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 291. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 30 - február 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 355. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 30- október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 333. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 5-8-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 337. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 269. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 29 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 292. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben