numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) április 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: április óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők április 8-án 10 órától. Utólagos eladás április 5-11-ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 344 gyorsárverésre: április 4. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! Megkezdtük tavaszi, 31. nagyaukciónk előkészítését. Már várjuk az árverésre az egyes tételeket, gyűjteményeket, összeállításokat. Külön felhívnánk a figyelmet arra, hogy szívesen vállaljuk teljes gyűjtemények, komoly gyűjteményrészek árverezését, akár külön árverésként, külön fejezetként nevesítve, vagy név nélkül is. A beadási határidő március 25 volt, de az egyes filatélia tételek kivételével még felveszünk tételeket egészen április 4-ig aukció: Megtekintés: április 1-4-ig! Tételek átvétele: április órától 342. aukció elszámolás: április 9-tól! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 240 ft / tétel / árverés. A 2. indításnál 120 ft A vásárlói jutalék 22% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Ókori államok Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Két ládányi műanyag fóliatok, főleg két méretben (74x61/150x87 a második kettes osztású). Új állapotban, de tárolás alatt porosodtak Nagy doboznyi (~100db) kisméretű (~170x85mm), műbőr éremtartó album, lapok nélkül. Új állapotban, de tárolás alatt porosodtak LEUCHTTURM érmetartó alumínium koffer két kulccsal, 6 sötétkék érmetálcával, különféle méretű érmék tárolásához, összesen 144 férőhellyel. A tálcák használt állapotban, a koffer felső oldalán sarokirányban enyhe benyomódás Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Használt, jó állapotban Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Használt, jó állapotban Gyűrűs érmegyűjtő album európai forgalmi sorok számára, 16 férőhellyel, használt, szép állapotban Érmetartó tálcák tárolására szolgáló kis, fekete műbőr táska. Használt állapotban Lindner Forint- és valutavizsgáló készülék, hálózatról működtethető UV lámpa, új állapotban eredeti dobozában Numizmatikai irodalom Joe Cribb: A pénz. Szemtanú sorozat. Budapest, Park Kiadó, A borító sérült, a könyv szép állapotban József Antall - Lajos Huszár: Medicina in Nummis - from the Numismatic Collection of the Semmelweis Museum for the History of Medicine, Medicina Kiadó, Budapest 1979, angol és német nyelven, alig használt állapotban H. Szabó Lajos: A Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Emlékkönyve Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest Használt, jó állapotban H. Szabó Lajos: "Beck Ötvös Fülöp a magyar éremművészet megújítója" Pápa, Használt, de jó állapotban Káplár László: Ismerjük meg a numizmatikát. Budapest, Gondolat, Használt, külső borítón kis szakadások Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új állapotú példány! Zombori Lajos - Tóth József: Magyar Közlekedési Bárcák. Bp. Martin Opitz Kiadó, Numizmatikai Közlöny LXXXVIII - LXXXIX. évfolyam, Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Használt, jó állapotú példány Numizmatikai Közlöny CIV.-CV. évfolyam, Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Használt, jó állapotú példány db-os szakirodalom tétel, benne FONS, Éremtani Lapok (2xklf), Az Érem (4x) valamint Közgazdasági Enciklopédia. Atheneum, Budapest, Rainer Albert: Die Münzen der Römischen Republik. Battenberg, Regenstauf, Ludwig Herinek: Österreichische Münzprägungen von Münzhandlung Herinek, Bécs, Használt, jó állapotban Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen und Medaillen. Hasonmás kiadás, kiadó (facsimile copy, without publisher) R. Scott Carlton: The International Encyclopaedic Dictionary of Numismatics. Krause Publications, Iola WI, Használt, jó állapotban Standard Catalog of World Coins, 2001-, Krause Publicatons, DVD lemez Auktionen Meister & Sonntag - Auktion September 2007 in Stuttgart. Árverési katalógus Auktionen Meister & Sonntag - Auktion April 2009 in Stuttgart. Árverési katalógus Auktionen Meister & Sonntag - Auktion Oktober 2009 in Stuttgart. Árverési katalógus Auktionen Meister & Sonntag - Auktion Mai 2010 in Stuttgart. Árverési katalógus Auktionen Meister & Sonntag - Auktion Oktober 2011 in Stuttgart. Árverési katalógus Auktionen Meister & Sonntag - Auktion November 2011 in Stuttgart. Árverési katalógus Auktionen Meister & Sonntag - Auktion Mai 2012 in Stuttgart. Árverési katalógus Auktionen Meister & Sonntag - Auktion Mai 2012 in Stuttgart. Árverési katalógus UBS - Gold and Silver Coins Auction September 2002, Zürich. Árverési katalógus, elkelési listával Bene Attila: C. Radnitzky. Wiennae - Carl Radnitzky bécsi éremművész élete és alkotásai. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Argumentum Kiadó, Magyar és német nyelvű. Carl Radnitzky érmeinek jegyzékével. Új állapotban. / Attila, Bene: C. Radnitzky. Wiennae - Das leben und die Werke des Wiener Medaillenkünstlers, Carl Radnitzky. Budapest, Hungarian Numismatic Society, Argumentum, Hungarian and German language. Mint condition

4 Nézzen körül webshopunkban is! Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek ~1896. "Révai Testvérek Irodalmi Intézet Részvénytársaság" Ft bankjegy replikája, mely az "Ezernyolczszáz Negyvennyolcz - a magyar szabadságharcz képes története" című füzetét reklámozza T:III- részben restaurált ~ db klf bankjegy kötegelő pengő bankjegyekhez Budapest "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" betétkönyv, több kitöltött oldallal "Országos Takarékpénztár - Postai Takarékbetét-könyv" + ~1987. "Országos Takarékpénztár - Takarékbetét-könyv" Svédország Élelmiszerjegyek?, a tulajdonos adataival. Sweden Ration coupons?, with the ID of the owner DN "SZÖVOSZ (Szövetkezetek Országos Szövetsége)" textil felvarró jó állapotban, hátoldalán foltok db-os vegyes préselt turistaérem tétel Érmés és bankjegyes borítékok Hongkong $ borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzésekkel T:I Hong Kong Dollars in envelope with stamps C:UNC India p Al "FAO - Halászat" borítékban, bélyegzéssel T:1 India Paise "FAO - Fisheries" in envelope, with stamp and cancellation C:UNC Kína J borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzésekkel T:I China Jiao in envelope with stamps C:UNC Makaó P borítékban, alkalmi bélyeggel bélyegzésekkel T:I Macau Patacas in envelope with stamps C:UNC Új-Kaledónia Fr Al felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:1 New Caledonia Franc Al in envelope with stamp and cancellation C:UNC Részvények és sorsjegyek Budapest / Pest "A Magyar Királyi Pénzügyminisztérium arany- és ezüst sorsjátéka az Újpesti Katolikus Templom felépítésének javára" 50kr értékben T:III hajtatlan, ragasztott Budapest / Pest "Jótékonyczélú Sorsjegy - Az uj-pesti kath. templom felépítésére" 50kr értékű sorsjegy T:I Budapest "Assicurazioni Generali" életbiztosítási kötvény 1000G értékben, ktöltve T:III szakadások Budapest "Magyarországi Jószív-Egyesület" (4x) sorsjegykölcsön 2Ft-ról, szárazpecséttel, bélyegzéssel, sorszámkövetők T:II Budapest "Magyarországi Jószív-Egyesület" sorsjegykölcsön 2Ft-ról, szárazpecséttel, bélyegzéssel T:II,II Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyeremény-kötvénye 2.000K-ról, szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel, magyar és francia nyelven T:II Budapest "Tanuló Sorsjegy" 1K értékben, felülbélyegzéssel T:I Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyeremény-kötvénye 2.000K-ról, szárazpecséttel, csehszlovák bélyegzéssel és szelvényekkel, magyar, német és francia nyelven T:II Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyeremény-kötvénye 2.000K-ról, szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel T:I Budapest "Magyar Gazdák Hitelintézete Részvénytársaság" részvény, hátoldalon gyermekrajz "Mackóék télen" címmel T:III kis szakadások, tűnyom "Budapest Székesfőváros" 4 1/2%-os Kötelezvény bemutatóra 480K-ról (5x) magyar és német nyelven, szárazpecséttel, felülbélyegzésekkel, szelvényekkel T:II "Budapest Székesfőváros" 4 1/2%-os Kötelezvény bemutatóra 480K-ról (5x) sorszámkövetők, magyar és német nyelven, szárazpecséttel, felülbélyegzésekkel, szelvényekkel T:II Budapest "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye K-ról T:II,II Budapest "A magyar korona országai 5 1/2%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye K-ról, szárazpecséttel és szelvényekkel, bélyegzéssel (2x) sorszámkövetők T:IIszakadás Budapest "A magyar korona országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye 1000K-ról, szárazpecséttel és szelvényekkel, bélyegzéssel (2x) sorszámkövetők T:II- fo Budapest "A magyar korona országai, 5-1/2%-kal kamatozó járadékkölcsön - államadóssági kötvény" K-ról szelvényekkel, szárazpecséttel T:II Budapest "Budapest Székesfőváros" kötelezvény 1000K-ról (2x) sorszámkövetők, magyar és német nyelven, szelvényekkel, szárazpecséttel T:III

5 30062.Budapest "Budapest Székesfőváros" kötelezvények 1000K-ról (7x) közte sorszámkövető pár, mindhárom magyar és német nyelven szelvényekkel, szárazpecséttel T:II Budapest "Magyar Többtermelést Előmozdító Részvénytársaság" részvénye K-ról, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II Budapest "A Magyar Királyság évi Államkölcsöne" 7 1/2%-kal kamatozó államadóssági kötvény 100 Font Sterlingről (4x) angol és magyar nyelven bélyegzésekkel + "A Magyar Királyság évi Államkölcsöne" 7 1/2%-kal kamatozó államadóssági kötvény 500 Font Sterlingről angol és magyar nyelven bélyegzésekkel T:III,III Budapest "Adria Biztosító Társulat" névre szóló biztosítási kötvénye 1000$-ról + a kötvényhez való Adóselvél-másolat és a biztosítási évekre szóló díjtáblázat T:III,III Budapest "Rimamurány-Salgó-Tarjáni Vasmű Részvény-Társaság" öt részvénye egyenként 50P-ről, összesen 250P-ről, szárazpecséttel és bélyegzésekkel, szelvényekkel T:II- ly Budapest "Rimamurány-Salgó-Tarjáni Vasmű Részvény-Társaság" részvénye 250P-ről, bélyegzésekkel, szelvényekkel és szárazpecséttel (2x) + "Rimamurány-Salgó-Tarjáni Vasmű Részvény-Társaság" részvénye 500P-ről, bélyegzésekkel és szárazpecséttel T:III Hajdúszoboszló "Hajdú Megyei Takarékpénztár" részvény 15P-ről, szelvényekkel, szárazpecséttel, felülbélyegzéssekkel T:III Hajdúszoboszló "Hajdú Megyei Takarékpénztár" részvény 150P-ről, szelvényekkel, szárazpecséttel, felülbélyegzéssekkel T:III- szakadás Sopron "Soproni Takarékpénztár" részvénye 10P-ről, magyar és német nyelvű, szárazpecséttel (2x) sorszámkövető pár T:II Hajdúszoboszló "Gazdasági Bank Hajdúszoboszlón Részvénytársaság" részvény 10P-ről, szelvényekkel, szárazpecséttel, valamint alacsony "000070"-es sorszámmal T:III Csepel "Csepeli Takarékpénztár Részvénytársaság" 10 névre szóló részvénye egyben összesen 50P-ről, szelvényekkel, szárazpecséttel T:II Soroksár "Soroksár-Haraszti-Taksonyi Takarékpénztár R.T." részvénye 50P-ről, szelvényekkel, szárazpecséttel T:II Soroksár "Soroksár-Haraszti-Taksonyi Takarékpénztár R.T." öt részvénye egyben, összesen 250P-ről, szelvényekkel, szárazpecséttel T:II "Jászsági Helyiérdekű Vasút Részvénytársaság" élvezeti jegye (5x) közte közeli sorszámok T:I,I Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" 7 1/2%-os Záloglevél 500$-ról (2x), sorszámkövetők, szárazpecséttel, bélyegzésekkel, szelvényekkel T:III Budapest "A Magyar Leszámitoló- és Pénzváltó-Bank Ideiglenes elismervény 7%-os 35 éves törlesztéses községi aranykötvényről" elismervény 500$, szelvényekkel és bélyegzéssel (2x) + "A Magyar Leszámitoló- és Pénzváltó-Bank Ideiglenes elismervény 7%-os 35 éves törlesztéses községi aranykötvényről" elismervény 1000$-ról, szelvényekkel és bélyegzéssel T:III fo Budapest "A Külföldi törlesztéses 6%-os aranykötvények évi kölcsön" ideiglenes elismervénye 1000$-ról (3x) szárazpecséttel, aláírásokkal T:III Budapest "Ideiglenes elismervény" 4 1/2%-kal kamatozó államadóssági kölcsönkötvényről "Általános Gázipari Rt." részvénye Ft-ról szelvényekkel (3x) közte 2db sorszámkövető T:III,I Budapest 1946."4 1/2%-kal kamatozó Államadóssági Kölcsönkötvény" bemutatóra szóló ideiglenes elismervénye 100 font sterlingről (7x) sorszámkövetők, szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel T:II Budapest "A Külföldi törlesztéses 6%-os aranykötvények évi kölcsön" ideiglenes elismervénye, 1000$-ról szárazpecséttel, aláírásokkal T:III "5 éves tervkölcsön" jegyzési igazolások (2x) "Békekölcsön" jegyzési igazolás "Ötödik Békekölcsön" jegyzési igazolások (2x) Gabonalap, egy bejegyzéssel T:II "Ötödik Békekölcsön Harmadik Osztály" a Magyar Népköztársaság Nyereménykölcsöne 25Ft-ról T:III- szakadások Kaposvár "Földművesszövetkezeti Részjegy" névre szóló, "KAPOSVÁR ÉS FÖLDMÍVESSZÖVETKEZET" felülbélyegzéssel T:III Budapest "VIT" sorsjegy 3,5Ft értékében (3x) közte 2db sorszámkövetők T:II,III Budapest "VIT" sorsjegy 3,5Ft értékében (2x) T:II-,III szakadások Budapest "Skála - Szövetkezetek Áruházi Közös Vállalata" névre szóló részesedési jegye 100Ft-ról (6x) sorszámkövető párok T:I ~1990. "Első Danubius Közraktározási és Kereskedelmi Zrt. Közraktározási Jegy" kitöltetlen zálogjegy (3x) sorszámkövetők + Budapest "Aranypók Kereskedelmi Részvénytársaság" részvénye Ft-ról, szelvényekkel T:I,I Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:UNC

6 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:UNC Belgium / Brüsszel "Société de l'equateur pour le Commerce l'industrie et l'agriculture - SECIA Société Congolaise a Responsabilité Limitée" részvénye 100Fr-ról, szelvényekkel T:II,II- Belgium / Brussels "Société de l'equateur pour le Commerce l'industrie et l'agriculture - SECIA Société Congolaise a Responsabilité Limitée" share about 100 Francs with coupons C:XF,VF Csehszlovákia / Pozsony "XI. osztálysorsjáték" V. osztályú megrendelőlapja, magyar nyelven T:III Vegyes 15db-os részvény és kötvény tétel, közte Arad "Mezőgazdák Kereskedelmi Részvénytársaság" rszévénye 300L-ről, "Nagybátonyi Szénbánya Részvénytársaság" tíz részvénye egyben, összesen 150P-ről, "Egyesült Izzólámpa és Villamosági Részvénytársaság" tíz részvénye egyben, összesen 1000P-ről T:I--III Vegyes: "Egyházi Műemlék Alap" Sorsjegykölcsönök 5Ft-ról a budapest-lipótvárosi bazilika kiépítésére s egyházi műemlékek fenntartására, bélyegzés + Budapest "A Magyar Jelzálog-Hitelbank Konvenzionális Nyeremény-Kötvénye" "B" részkötvény 100K-ról, szárazpecséttel + Budapest "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye 100K-ról szelvényekkel (2x) + T:II,III Papír és fém szükségpénzek Erdély / Temesvár "Pflastergeld (Útadó)" 8kr-ról T:II / Transsylvania / Timisoara "Pflastergeld (Pavement Tax)" about 8 Kreuzer" C:XF Erdély / Temesvár "Pflastergeld (Útadó)" 10 krajcárról, "P.S.P." T:II- szakadás / Transsylvania / Timisoara "Pflastergeld (Pavement Tax)" about 10 Kreuzer "P.S.P." C:VF tear Erdély / Temesvár "Pflastergeld (Útadó)" 10 krajcárról, "P.S.P." T:II / Transsylvania / Timisoara "Pflastergeld (Pavement Tax)" about 10 Kreuzer "P.S.P." C:XF Osztrák-Magyar Monarchia / Temesvár "Pflastergeld (Útadó)" 8 osztrák értékű forintról, "Philipp Schak", zöld T:III / Austro-Hungarian Empire / Timisoara "Pflastergeld (Pavement Tax)" about 8 Austrian value Forint, "Philipp Schak", green C:F Osztrák-Magyar Monarchia / Temesvár "Pflastergeld (Útadó)" 13 osztrák értékű forintról, "Philipp Schak", rózsaszín T:II / Austro-Hungarian Empire / Timisoara "Pflastergeld (Pavement Tax)" about 13 Austrian value Forint, "Philipp Schak", pink C:XF Osztrák-Magyar Monarchia / Temesvár "Pflastergeld (Útadó)" 13 osztrák értékű forintról, "K. & S.", rózsaszín T:I- / Austro-Hungarian Empire / Timisoara "Pflastergeld (Pavement Tax)" about 13 Austrian value Forint, "K. & S.", pink C:AU Osztrák-Magyar Monarchia / Temesvár "Pflastergeld (Útadó)" 20 osztrák értékű forintról, rózsaszín T:III / Austro-Hungarian Empire / Timisoara "Pflastergeld (Pavement Tax)" about 20 Austrian value Forint, pink C:F Osztrák-Magyar Monarchia / Temesvár "Pflastergeld (Útadó)" 8 osztrák értékű forintról, "K. & S.", lila T:II / Austro-Hungarian Empire / Timisoara "Pflastergeld (Pavement Tax)" about 8 Austrian value Forint, "K. & S.", purple C:F Budapest f "Magyar Kir. Honvédelmi Minisztérium Hadsegélyező Hivatala" T:III Somorja / Hadifogolytábor január K két nagybetűs sorozat és arab sorszám T:I,I- Hungary / Somorja / POW Camp Korona with double capital letters series and arabic serial number C:UNC,AU Adamo HHS ~ K "Vásárlási visszatérítés" felülbélyegzésekkel T:III Budapest ~1920. "Basler Handelsbank" kitöltetlen csekkje, 4f bélyeggel és bélyegzéssel a hátoldalán T:I ~ "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" pénztárjegy 5000P-ről, kitöltetlen, hajtatlan, vízjeles papíron T:II ~ "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" pénztárjegy P-ről, kitöltetlen, hajtatlan, vízjeles papíron T:II ~ "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" pénztárjegy P-ről, kitöltetlen, hajtatlan, vízjeles papíron, alacsony "160" sorszámmal T:I ~ "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" pénztárjegy P-ről, kitöltetlen, hajtatlan, vízjeles papíron, alacsony "166" sorszámmal T:III "Kenyérgabonajegy" szelvények nélkül, "Lehóc" bélyegzéssel + ~ "Rozs-utalvány 1 métermázsa rozs vásárlására" utalvány, bélyegzéssel T:III,III "Székesfővárosi Házinyomda" elismervény 50P-ről látványos nyomdai papírránccal T:II,II- kis szakadás Budapest P "Élelmezési Kölcsönjegy" T:III Budapest ~ "Szabad Nép" utalvány, piros, bélyegzéssel és "SZ" perforációval" T:I Kalocsa / börtönpénz "Kalocsai Konfekcióipari Vállalat" vásárlási utalvány 10Ft + 20Ft + 50Ft + 100Ft T:III

7 30116.~1990. "Magyar Kaszinók - Hungarian Casinos" fém zseton (15x) T: Budapest DN "Creditanstalt-Bankverein Magyarországi Fióktelepe" kitöltetlen csekkje T:I db "Gabonautalvány" az egyik 10kg rozs, a másik 50kg búza vásárlására, mindkettő bélyegzéssel T:I Ausztria Sch Ag "Osztrák Kaszinók - Semmering" T:1-,2 patina Austria Schilling Ag "Austrian Casinos - Semmering" C:AU,XF patina Kuba / Gibara Zseton Ni "Santa Lucia Cukorgyár" T:2 Cuba / Gibara Token Ni "Santa Lucia Sugar Factory" C:XF Kuba / Gibara Zseton Ni "Santa Lucia Cukorgyár" T:2- Cuba / Gibara Token Ni "Santa Lucia Sugar Factory" C:VF Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz, közte Coblenz, Saulgau, Wunstorf T:I,II Germany / Weimar Republic pcs of diff necessity notes, including Coblenz, Saulgau, Wunstorf C:UNC,XF Románia / Temesvár f + 20f + 50f T:III-,IV 20f ragasztott Romania / Timisoara Fileri + 20 Fileri + 50 Fileri C:VG,G 20 Fileri with tape Németország / Weimari Köztársaság / Friesack db szükségpénz T:I- Germany / Weimar Republic / Friesack pcs of necessity notes C:AU Németország / Weimari Köztársaság / Grünberg db szükségpénz T:II,III Germany / Weimar Republic / Grünberg pcs of necessity notes C:XF,F Németország / Weimari Köztársaság / Wartha db klf szükségpénz T:I-,II Germany / Weimar Republic / Wartha pcs of diff necessity notes C:AU,XF Németország / Weimari Köztársaság db-os vegyes német szükségpénz tétel, közte Berlin, Frankfurt am Oder, Hamburg T:I-III- több sérült darab Germany / Weimar Republic pcs of various German necessity notes, including Berlin, Frankfurt am Oder, Hamburg C:AU-VG several damaged pieces Németország / Weimari Köztársaság / Saugard in Pommern ~ db klf szükségpénz T:I- Germany / Weimar Republic / Saugard in Pommern ~ pcs of diff necessity notes C:AU Olaszország db csekk, 10 különféle kiadás, mind 100L értékben, közte egy sorszámkövető pár T:III,III- Italy pcs of cashier's cheques, 10 different issues, all about 100 Lire, with one pair of sequential serials C:F,VG Magyar bankjegyek G "Bécsi városi bankócédula" vízjeles papíron T:IV Habsburg Monarchy Gulden "Wiener-Stadt Banco-Zettel" with watermark C:G Adamo G Ft "Kossuth bankó" kitöltetlen "D", ívszéllekkel K fekete "ROMANIA TIMBRU SPECIAL" és egy kiolvashatatlan felülbélyegzéssel K fekete "ROMANIA TIMBRU SPECIAL" felülbélyegzéssel K kék román felülbélyegzéssel K kék román felülbélyegzéssel T:I-III K függőleges "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel, mindkét oldala német T:I K (2x) mindkettő valószínűleg hamis szerb-horvát-szlovén bélyeggel és bélyegzéssel T:III-,IV ragasztott K (2x) mindkét oldal német és "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzés K "2ab 036*" (2x) sorszámkövetők T:III,I K (2x) mindkét oldal német és "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzés K "2ab 067*" (2x) egyugrással sorszámkövetők T:III,I K "Nagykárolyfalva" felülbélyegzéssel K csehszlovák 20h bélyeggel T:III egyiken szakadás / Hungary Korona with "Nagykárolyfalva" cancellation Korona with Czechoslovakian 20 Halerov stamp C:F one with tear K (4xklf) nehezen olvasható felülbélyegzésekkel T:III,III- kis szakadás / Hungary Korona (4xdiff) with hardly readable cancellations C:F,VG small tear K fekete "ROMANIA TIMBRU SPECIAL" felülbélyegzéssel K fekete "ROMANIA TIMBRU SPECIAL" felülbélyegzéssel K fekete "ROMANIA TIMBRU SPECIAL" felülbélyegzéssel K zöld "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel K T:III K kék, román felülbélyegzéssel K kék, román felülbélyegzéssel K K kék, román felülbélyegzéssel T:III,III K "C" sorszámjel (3x) 2db valószínűleg hamis szerb felülbélyegzéssel míg 1db "Bács-Bodrog Vármegye Magyarkanizsa" bélyegzéssel (probably fake overprint) T:III,III K "A 2085" hullámos hátlappal, hátlapján "SZEGEDI BANKEGYESÜLET RÉSZVÉNY TÁRSASÁG " szárazpecséttel T:III-,IV restaurált K hátlap rajzos, "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:III K (3x) sorszámkövetők " " - " ", piros "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel, hátlap rajzos T:I,I- / Hungary Corona (3x) " " - " ", with red "DEUTSCHÖSTERRECIH" overprint, back with drawing C:UNC,AU Adamo SK40/

8 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! K "Orell Füssli Zürich" K "Orell Füssli Zürich" T:III- Adamo K33, K K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:III-,IV Adamo K db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:II,III,III db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III,III-,IV P "A " T:III,III- Hungary Pengő "A " C:F,VG Adamo P P (2x) P T:III,III P (4x) T:III,III P (4x) sorszámkövetők T:I P (6x) közte 4db sorszámkövető és 1db csillagos T:II,III P (8x) csillagos sorozatszám T:I,I P (9x) sorszámkövetők T:I,I- Adamo P P (30x) T:III,III- Adamo P P (30x) T:III,III- Adamo P P (50x) T:III Adamo P P (50x) T:III Adamo P P (2x) egyik "MÉE Madách évforduló" bélyegzéssel T:III P (4x) sorszámkövetők T:I- Adamo P P (30x) T:III,III P (50x) T:III,III P (2x) sorszámkövetők T:I P (30x) T:III,III P (30x) T:III,III P T:II,II- Adamo P P T:III Adamo P P T:III szép papír Adamo P P-100P (10x) "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:III,III-,IV P-100P (10x) "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:III,III P-100P (10x) "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" egyik 1 Pengős sorszámozottt:iii,iii P-100P (12x) "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:III,III P T:III P (2x) egyiknél "BÜNTETÉS" szóban "N" felett lemezhiba T:III P (28x) közte 2db sorszámkövető T:III,III P (2x) egyiknél magyar "N" betű orosz "P" helyett T:III P (30x) "MNB" bélyeggel T:III,III P (4x) egy sorszámkövető pár alacsony sorszámmal, valamint egy kétugrásos sorszámkövető pár P (2x) T:2, P (7x) P (22x) T:2, P (2x) sorszámkövetők T:II P (4x) sorszámkövetők T:II-,III MP "B 094" (2x) egyugrásos sorszámkövetők T:III szép papír MP (3x) T:I- egyiken fo. Adamo P MP (9x) T:II-,III Adamo P MP (7x) T:II,III BP (4x) T:I- Adamo P BP (3x) T:I- Adamo P AP (10x) sorszám nélkül T:III AP AP T:III fo db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel T:III,III Ft + 20Ft + 100Ft T:III Ft Ft T:III,III- Adamo F3, F Ft Ft Ft T:III,III Ft (50xklf) T:III,III Ft fordított hátlapi "01"-es alapnyomattal T:II Adamo F Ft (3x) sorszámkövetők T:II

9 Ft Ft (4x) T:II Ft (3xklf) T:II,III Ft (2x) sorszámkövetők T:II Adamo F Ft Ft (3x) Ft (4x) T:III,III Ft Ft Ft Ft T:II Ft Ft T:III,III Ft (2x) sorszámkövetők T:II Adamo F Ft (4x) sorszámkövetők T:II Adamo F Ft fordított hátlapi alapnyomattal (tulipán lefelé) (2x) T:III,III Ft T:II Ft (4x) sorszámkövetők T:I Adamo F Ft "H" T:III Ft "E" T:III Ft (3x) mind klf évjárat illetve betűjel T:III Ft (16x) T:III Ft "Millenium" díszcsomagolásban T:I Adamo F56A Vegyes: P P MP MP MP Ft T:I,I db-os vegyes magyar bankjegy tétel, közte kr "Kossuth bankó" T:III,III db-os vegyes magyar korona és pengő bankjegy tétel T:III db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar és osztrák korona bankjegy tétel, közte egy pengő T:III,III-,IV Vegyes: 23db-os pengő bankjegy tétel, mind különféle T:II-III Vegyes: 26db-os korona, pengő és adópengő tétel T:III,III db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db klf magyar pengő és adópengő bankjegy T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes pengő tétel, közte több szép tartású BP T:II-III db-os vegyes pengő tétel, közte BP és több szép tartású BP T:II-III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes pengő és korona tétel, közte több szép tartású BP T:II-III Vegyes 38db-os pengő bankjegy tétel, os kiadások T:III,III Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "II. István" (0,31g) T:2 Hungary Denar Ag "Stephan II" (0,31g) C:XF Huszár 84., Unger I.: 39.(?) Denár Ag "II. István" (0,37g) T:1- Hungary Denar Ag "Stephan II" (0,37g) C:AU Huszár 84., Unger I.: 39.(?) Denár Ag "II. Béla" (0,52g) T:1- Hungary Denar Ag "Bela II" (0,52g) C:AU Huszár: 102., Unger I.: db-os magyar rézpénz gyűjtemény tálcán III. Béla idejéből. A 27db mind az Unger.: 114-es típusa. T:1-,2,2- / Hungary pcs of Hungarian medieval copper coins from the time of Bela III. All 27pcs are the same type, Unger.: 114. C:AU,XF,VF ~ db-os magyar denár és bracteata gyűjtemény tálcán, 8db denár V. István idejéből (Unger.: 257; 259; 266; 269), míg 6db bracteata bizonytalan, III. és IV. Béla korából (Unger.: 117; 121; 122). Megtekintésre érdemes! T:1-,2,3 / Hungary ~ pcs of Hungarian medieval denars, 8pcs from Stephen V (Unger.: 257; 259; 266; 269) and 6pcs of bracteata from the times of Bela III and IV (Unger.: 117; 121; 122). Well worth seeing! C:AU,XF,F Rézpénz Cu "III. Béla" (2,93g) T:2 Hungary Copper Coin Cu "Béla III" (2,93g) C:XF Huszár: 72., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (2,85g) T:2,2 Hungary Copper Coin Cu "Béla III" (2,85g) C:XF,VF Huszár: 72., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (2,23g) T:2- Hungary Copper Coin Cu "Béla III" (2,23g) C:VF Huszár: 72., Unger I.: db-os magyar denár és obolus gyűjtemény tálcán II. András idejéből, közte ritkább és nagyon szép tartású darabokkal (Unger.: 158; 184; 190; 191;). Megtekintésre érdemes! T:1-,2,2- / Hungary pcs of Hungarian medieval denars and obols from the time of Andrew II with some rarer pieces and some in excellent condition (Unger.: 158; 184; 190; 191;). Well worth seeing! C:AU,XF,VF

10 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! db-os magyar denár és obolus gyűjtemény tálcán IV. Béla idejéből, közte ritkább és nagyon szép tartású darabokkal (Unger.: 232; 233; 237; 246). Megtekintésre érdemes! T:1-,2,2- / Hungary pcs of Hungarian medieval denars and obols from the time of Bela IV with some rarer pieces and some in excellent condition (Unger.: 232; 233; 237; 246). Well worth seeing! C:AU,XF,VF db-os magyar denár gyűjtemény tálcán, ebből 1db III. András denár (Unger.: 316) a többi IV. László uralkodása alatt készült. Ritkább darabok is szerepelnek a gyűjteményben, többek között: Unger.: 295; 311A. Megtekintésre érdemes! T:1-,2,3 / Hungary pcs of Hungarian medieval denars, mostly from Ladislaus IV, with 1pc from Andrew III (Unger.: 316). The collection includes several rare pieces: Unger.: 295; 311A. Well worth seeing! C:AU,XF,F Denár Ag "IV. László" (0,32g) T:1-,2 / Hungary Denar Ag "Ladislaus IV" (0,32g) C:AU,XF Huszár: 382., Unger I.: Denár Ag "III. András" (0,34g) T:1-,2 peremén kis rep. R! / Hungary Denar Ag "Andrew III" (0,34g) C:AU,XF small crack on edge R! Huszár: 426., Unger I.: Denár Ag "III. András" (0,27g) T:2- kis rep. RR! / Hungary Denar Ag "Andrew III" (0,27g) C:VF small crack VERY RARE! Huszár: 429., Unger I.: Denár Ag "III. András" (0,37g) T:2 / Hungary Denar Ag "Andrew III" (0,37g) C:XF Huszár: 408., Unger I.: K-H Denár Ag "II. Ulászló" (0,62g) T:1- Hungary 1504K-H Denar Ag "Wladislaus II" (0,62g) C:AU Huszár: 811., Unger I.:646.b ?K-G Denár Ag "II. Ulászló" az évszám utolsó számjegye hiányzik! (0,6g) T:1- Hungary 150?K-G Denar Ag "Wladislaus II" The last number of the date is missing! (0,6g) C:AU Huszár: 811., Unger I.:646.c K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,6g) T:1- Hungary 1513K-G Denar Ag "Wladislaus II" (0,6g) C:AU Huszár: 811. Unger I.: 646.c K-B 6kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (3,05g) T:2 / Hungary 1668K-B 6 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (3,05g) C:XF Huszár: 1450., Unger II.: K-B 6kr Ag "I. Lipót" (3,05g) T:2 Hungary 1673K-B 6 Kreuzer Ag "Leopold I" (3,05g) C:XF Huszár: 1450., Unger II.: K-B 3kr Ag "I. Lipót" (1,28g) T:3 patina Hungary 1694K-B 3 Kreuzer Ag "Leopold I" (1,28g) C:F patina Huszár: 1466., Unger II.: 1085.a K-B Rézpoltúra "II. Rákóczi Ferenc" (2g) T:3 ph. Hungary Poltura "Francis II Rákóczi" Kremnitz (2g) C:F edge error Huszár: 1549., Unger II.: 1139.a C-M Rézpoltúra "II. Rákóczi Ferenc" (2,81g) T:2- patina Hungary 1706C-M Poltura "Francis II Rákóczi" Kremnitz (2,81g) C:VF patina Huszár: 1552., Unger II.: 1139.d db-os vegyes magyar fémpénz tétel T:2,2-,3 patina S 1kr Cu "Mária Terézia" Rézdénár "Mária Terézia / zárt korona" + Ausztria 1760W 1kr Cu "Mária Terézia" T:2, PH-KM Poltura Cu "Mária Terézia" T:2-,3 Huszár: 1751., Unger III.: 1270.c KB 20kr Ag "Mária Terézia" (7x) mindegyik gombbá alakítva T:2-, B SK-PD Tallér Ag "Mária Terézia" átvésett előlappal, tűzzománcos Madonna képpel, díszes füllel T:2-,3 1778B SK-PD Thaler Ag "Maria Theresia" engraved obverse with enamelled Madonna portrait and ear C:VF,F Huszár: 1680., Unger III.:1228.d B 3kr Ag "II. József" (1,64g) T:3 ph. Huszár: B 1kr Cu B 2kr Cu T:2,2- karc E 1kr Cu E 15kr Cu E 1kr Cu E 1kr Cu E 1kr Cu T: B 6kr Cu "I. Ferenc" T:2- karc B 6kr Cu "I. Ferenc" T:2- karc B 3kr Cu "I. Ferenc" T: O 1/2kr Cu kr Cu + Ausztria 1800A 3kr Cu "I Ferenc" T: B 3kr Ag "I. Ferenc" (1,6g) T:3 Hungary 1820B 3 Kreuzer Ag "Franz I" (1,6g) C:F Huszár: 2002., Unger III.: 1391.a B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2 ly. Unger III.: kr Cu T:1-,2 patina Adamo B kr Cu T:2-,3 ph. Adamo B kr Cu T:1- ph. Adamo B KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:1- Hungary 1848KB 20 Kreuzer Ag "Ferdinand V" C:AU Adamo B KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 patina, ph. Hungary 1848KB 20 Kreuzer Ag "Ferdinand V" C:F patina, edge error Adamo B NB 6kr Ag T:2,2- Adamo B B 1kr Br "Ferenc József" KB 1f Br T:

11 E 1kr Cu T:2- Adamo M B 4kr Cu T:2-,3 ph KB 1kr Cu "Angyalos címer" KB 1kr Cu "Középcímer" T:2, KB 4kr Cu T:3 ph., patina Adamo M KB 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T:2,2- patina Adamo M GYF 10kr Ag "Váltó Pénz" T:2-, KB 10kr Ag "Váltó Pénz" T:2-, KB 10kr Ag "Váltó Pénz" T:2- Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2,2- Adamo M KB 1K Ag "Ferenc József" T:2,2- Adamo K KB 1f Br KB 1f Br f Br T:1-, KB 20f Ni T: db-os magyar és osztrák fémpénz tétel 1-20f közötti címletek T: KB 1K Ag "Millenium" T:2,2- Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:1-,2 Adamo K f Br és Fe (2xklf) f Cu-Ni f Fe (2xklf) T:1-, KB 2K Ag "Ferenc József" T:1- Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:1- patina Adamo K KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1- Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1,1- kis patina Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1-,2 patina Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1-,2 patina Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" T:1-,2 Adamo K KB-1916KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1- kis patina Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" P Ag "Madonna" T:1-, f (9xklf) közte f Fe f Br (2xklf) f (2xklf) T:1-, f (24x) T: P Ag T:1-,2 Adamo P P Ag (2x) T:3 Adamo P P Ag (2x) P Ag (2x) T:2-3 patina Adamo P P Ag T:1-,2 Adamo P P Ag (2x) T:3 patina Adamo P P Ag "Madonna" T:3 Adamo P P Ag "Madonna" T:3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2- patina Adamo P f Br T:1- Adamo P P Ag "Madonna" T:2- patina Adamo P f Br (2x) T:1, P Ag "Pázmány" + 2P Ag "Rákóczi" P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 patina Adamo P7.1, P7.2, P P Ag "Rákóczi" T:1- Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 patina Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 patina Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 ph., patina Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 patina Adamo P P Ag (2x) T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:2- Adamo P P Ag "Madonna" T:2-,3 Adamo P P Ag (2xklf) T:2 egyiken ph Adamo P P Ag (2x) T:2 Adamo P

12 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! P Ag "Madonna" T:1- Adamo P P Ag "Madonna" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Madonna" T:1-,2 kis patina Adamo P P Ag "Madonna" T:1-,2 kis patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:1- Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- ph., karc Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 patina, kis ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:1- patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1-, 2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1-, 2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1- patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1- patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1- patina Adamo P P Ag (2x) T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:1-,2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 kis ph., patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1-,2 patina, ph. Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1-,2 patina, ph. Adamo P f Cu-Zn (2xklf) f Al (20xklf) T:1, f (21xklf) T:1, Ft Al T: Ft Al T: Ft Ag "vastag Kossuth" T:1- kis patina Adamo F f "citromsárga" T:1- Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- egyiken patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2,2-,3 ph f "citromsárga" T:1- Adamo F Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" - "Szabadságharc sor" T:1- Adamo EM1, EM2, EM Ft Ag "Petőfi" T:2 patina Adamo EM

13 Ft Ag "Petőfi" Ft Ag "Széchenyi" T:2 kis ph Ft Ag "Petőfi" Ft Ag "Széchenyi" T:2,2- ph Ft Ag "Széchenyi" T:2 patina Adamo EM Ft Ag "Széchenyi" T:2 patina Adamo EM Ft + 20Ft + 25Ft Ag "Tízéves a Forint" T:1- kis patina Adamo EM4, EM5, EM Ft + 20Ft + 25Ft Ag "Tízéves a Forint" T:1- kis patina Adamo EM4, EM5, EM Ft Ag + 50Ft Ag "Liszt" pár T:1-,2 patina Adamo EM7, EM f Al (23xklf) T: Ft Ag + 50Ft Ag + 100Ft Ag "Kodály" sor, leragasztott műanyag tartóban T:BU Adamo EM22, EM23, EM Ft Ag jelzett replika, karton tájékoztatólapon (3,10g/0.999) T: Ft Ag "Budapest" T:BU patina Adamo EM Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" eredeti sérült, "MNB" tokban T:BU kis patina Adamo EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 2Ft-on kis patina Adamo FO f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft Ni "FAO I. - Világélelmezési nap" Ft Cu-Ni "Labdarúgó Világbajnokság 1982" T: f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ni "FAO" lezárt fóliában T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni + 5L Cu-Ni "Bulgária 1300 éves" magyar-bolgár közös kiadás, eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:1 (eredetileg PP) Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság 1982" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság Három játékos" műbőr tokban T:BU patina f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO f-20Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO f Al + 5Ft Ni + 10Ft Ni "FAO" sor, eredeti tokban tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM69, EM70, EM f-20Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "Sarajevoi Téli Olimpia" eredeti, sérült tokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Sarajevoi Téli Olimpia" T:BU Ft Ag "Nyári Olimpiai Játékok - Los Angeles" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Nyári Olimpiai Játékok - Los Angeles" T:BU Adamo EM f-20Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "Téli Olimpia-Calgary" T:BU Adamo EM Ft Ag "Nyári Olimpia - Szöul 1988" T:BU Adamo EM Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2 egyiken kis ph Adamo F Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB/Deák" (3xklf) T:1-, Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T:2 patina Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T:

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 337. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 355. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 30- október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 30. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 november 12-24 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 293. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 27 - március 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 354. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 291. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 30 - február 2-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 277. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 289. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 27 - január 5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 333. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 5-8-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 286. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 335. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben