numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) 2019 július ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: július óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők július 22-én 10 órától. Utólagos eladás július ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 351 gyorsárverésre: július 25. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 32. nagyaukciónkra már várjuk a beadásokat, szeptember végéig! 350. aukció: Megtekintés: július ig! Tételek átvétele: július órától 349. aukció elszámolás: július 23-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 240 ft / tétel / árverés. A 2. indításnál 120 ft A vásárlói jutalék 22% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Ókori államok Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek tartásfokai: T:PP - Tükörveret; az érménél az alapfelület tükrösített, a kiemelkedő részek mattírozottak. T:P - Fél-tükörveret; az érménél az alapfelület fényes, a kiemelkedő részek könnyeden mattírozottak. T:BU - Selyemfényes; az alapfelület és a kiemelkedő részek egyaránt intenzív fényűek. T:1 - Verdefényes; az érme forgalomban nem volt, hibátlan. T:1- - Majdnem kiváló; a kiemelkedő részeknél apró kopás(ok). T:2 - Különösen szép; több apró kopással, a kiemelkedő részek kopottak (haj, címer, szakáll). T:2- - Nagyon szép; betűk vagy számjegyek, jelzések kopottabbak. T:3 - Szép; az érme nagy felületen kopott. T:3- - Nagyon jó; a felület erősen laposra kopott. T:4 - Jó; az egész érme kopott, de még felismerhető. T:5 - Gyenge; az érme alig azonosítható. Bankjegyek tartásfokai: T:I - A bankjegy forgalomban nem volt, tökéletes állapotban van. T:I- - A bankjegyen maximum törés nélküli enyhe hajtás, apró visszahajtott szamárfüllel. T:II - A bankjegyen egy erős vagy több halvány hajtás látható. T:II- - Használati nyomok, minimális kosz látható, hajtott. T:III - Szép, használt bakjegy törésekkel, hajtásokkal, apró szakadásokkal. T:III- - Sokat használt bankjegy, nagyobb szakadásokkal, lyukakkal. T:IV - Rengeteg hajtás, szakadás, firkálásokkal és anyaghiánnyal. T:V - Minden téren rossz állapot, hajtások, firkák, anyaghiányok, szakadások, összeragasztások, kosznyomok. Rövidítések, hibajelzések: anyaghiba hajlott korróziónyom restaurált ujjlenyomat brossnyom hajtatlan lapkahiba sarokhiány ü. (ütésnyom) DN (dátum nélkül) hullámos lemez lyuktömött sarokkopás zománchiány enyhén hajlott hullámos papír ph. (peremhiba) saroktörés, sarokhajlás zománchiba felületi karc juszt. (jusztírozott) polírozott szakadás fo. (foltos) ki. (kitörés) ragasztásnyom szakadt forrasztásnyom k. (karc) ragasztott szennyeződés füllel kis ph. (peremhiba) rep. (repedés) tűlyuk fny. (fülnyom) kis ü. (ütésnyom) Anyagjelzések: Ag (ezüst) Bi (bimetál) Hadifém Zn (cink) Al (alumínium) Br (bronz) Ni (nikkel) Al-Br Cu (réz) Porcelán Alpakka Cu-Ni (réz-nikkel) Sárgaréz Au (arany) Cu-Ni-Zn (réz-nikkel-cink) Sn (ón) Billon Fe (vas) Tombak Ritkaság: R RR RRR Unikum Szakirodalom: Adamo Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo Adamovszky István: Magyar érme katalógus Budapest Besenyi Besenyi Gábor: Vérrel elnyert jutalmak. Német katonai kitüntetések és jelvények Budapest Davenport John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Hessler-Chambliss Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton Huszár Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München Herinek Ludwig Herinek : Österreichische Münzprägungen von Bécs HP Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest HV Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest 1977.

3 Klimek Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Kodnar Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab Auflage Kopicki Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Warszawa Krause Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause Standard Catalog of World Paper Money , Iola MIB Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Wien Milne Joseph Grafton Milne: A Catalog of Alexandrian Coinage in the Ashmolean Museum. Oxford Moushmov Nikola Moushmov: Ancient Coins of the Balkan Peninsula NMK Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest SB David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Sear David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London Svoronos Jean Nikolaus Svoronos: Ta Nomismata tou Kratous ton Ptolemaion. Athens Unger Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger Unger Emil: Magyar éremhatározó I-III. Budapest

4 Numizmatikai kellékek Kisalakú érmeberakó, használt de jó állapotban, benne 5db szovjet 1R forgalmi emlékkiadással Kisalakú érmeberakó, használt de jó állapotban, benne 10db vegyes érmével Kisalakú érmeberakó, használt de jó állapotban, benne 15db vegyes érmével Kisalakú érmeberakó, használt de jó állapotban, benne 26db vegyes érmével Ékszerész nagyító, mm, saját tokjában, új állapotban Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Használt, de jó állapotban Éremtartó koffer, benne 5db tálca összesen 205 érme tárolására, használt újszerű állapotban db bársonyborítású éremtartó kazetta: "Olympische Spiele 1988" és "25th Anniversary Coin Collection - World Wildlife Foundation" feliratokkal. Hiányos illetve használt állapotban Fa éremtartó kazetta 12db-os férőhellyel, érmék tárolására. Használt, kis sérüléssel db-os éremtartó tok tétel, használt állapotban, közte sérült is Kis zacskónyi kapszula tétel, több különböző méretben, használt jó állapotban Valutavizsgáló UV lámpa. Nem működik Kis doboznyi műanyag és műbőr éremtartó tok, legtöbb a Magyar Nemzeti Bank érmeihez. Köztük több sérült is Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus SPECIÁL - változatok, felülbélyegzések, próbák, tervezetek Budapest, Első kiadás, Új állapotban Adamovszky István: Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest, Új állapotban Bene Attila: C. Radnitzky. Wiennae - Carl Radnitzky bécsi éremművész élete és alkotásai. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Argumentum Kiadó, Magyar és német nyelvű. Carl Radnitzky érmeinek jegyzékével. Új állapotban. / Attila, Bene: C. Radnitzky. Wiennae - Das leben und die Werke des Wiener Medaillenkünstlers, Carl Radnitzky. Budapest, Hungarian Numismatic Society, Argumentum, Hungarian and German language. Mint condition L. Kovásznai Viktória: Reményi József éremművészete. Leíró katalógus Budapest, Akadémia Kiadó, Jó állapotban, külső védőborítón kis szakadások Luczenbacher János: A' szerb zsupánok, királyok, és czárok pénzei. Budán, a' Magy. Kir. Egyetem' betüivel. Hasonmás kiadvány, Számozott, újszerű állapotban Michael North: Pénztörténeti lexikon. Az aranytól a záloglevélig. Budapesti, Perfekt Kiadó, Pávó Elemér: Török pénzek a hódoltság kori Magyarországon. A Magyar Numizmatikai Társulat és a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete közös kiadása, Használt állapotban Rádóczy Gyula - Tasnádi Géza: Magyar papírpénzek Danubius Kódex Kiadói Kft., Budapest, Használt állapotban, külső védőborító sérült Rádóczy Gyula - Tasnádi Géza: Magyar papírpénzek Danubius Kódex Kiadói Kft., Budapest, A borító erősen sérült, a könyv használt állapotban Rosch Gábor: Séta a pénz palotájában. A Magyar Nemzeti Bank és Műemlék Épülete. Budapest, Magyar Nemzeti Bank, Újszerű állapotban, első oldal kivágva, rajta Surányi György ajánlásával és szignója Szabó Gyula: Friesachi dénárok. Magánkiadás, Underground Kiadó és Terjesztő Kft., Új állapotban Szigeti István (szerk.): Zseb-éremlexikon - A Világ összes pénzei. Budapest, Dr. Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II-III. kötet. Budapest, MÉE, Használt, jó állapotban Dr. Zádori János: A Magyar Nemzeti Bank épületei. TDI Reklámiroda, Manz Wien, A Kontorniát-érmek: A rómavárosi pogány nagyurak félreismert propagandaeszköze a keresztény császárság ellen. Ünnepi előadás május hó 9-én, tartotta: Alföldi András. A Magyar Numizmatikai Társulat ünnepi kiadványa fennállása negyvenedik évfordulója emlékére. Használt, kissé sérült állapotban Döry - Kubinszky: Die Eisenbahn aud der Medaille in Mitteleuropa von den Anfängen bis Saját kiadás, Frankfurt am Main, Kissé sérült borítóval "A Magyar Nemzeti Bank" - képes album a "Séta a pénz palotájában" kiadvány írásainak felhasználásával. Magyar Nemzeti Bank, Budapest, Újszerű állapotban "Az Érem" folyóirat 10xklf lapszáma + Fux Kornél és Hölgyéné Angelotti Zsuzsanna: Magyar pénzérmék és papírpénzek. Történelemszakköri Füzetek Az Armand Trampitsch gyűjtemény árverési katalógusa T:vegyes Orosz nyelvű könyv a Moszkvai Nagyfejedelemség pénzeiről között. Használt állapotban. Book about coins of the Grand Duchy of Moscow in Russian. Used condition

5 30033.Günter Schön: Weltmünzkatalog 20. Jahrhundert. 19. Auflage. München, Battenberg, Standard Catalog of world coins, , 34th edition, Krause Publications, Erősen használt állapotban, a hátlapi borító és néhány oldal hiányzik db svájci numizmatikai katalógus használt állapotban MRI Bankers' Gudie to Foreign Currency - 83rd Edition. 2016/I Olaszország "VL Nummus - E-Live Auction 7 November 2017" katalógus db árverési katalógus főleg "Münchner Münzhandlung Karl Kreß". Használt állapotban Auktionhaus H.D. Rauch GmbH., L. Nudelman: 5. Münz-Auktion - Forint Forgalmi pénzek, emlékpénzek, papírpénzek, Újszerű állapotban. + 2db fénymásolt lapon leütési árakkal Rapp numizmatikai aukciós katalógus Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Ft "Kincstári utalvány" 1964-es utánnyomata "Forradalmi Pénzek és emlékeik kiállítása Pécs XI Zsolnay Gyűjtőklub" piros felülbélyegzéssel a hátoldalán (2x) T:I DN 1 Fabatka "MNB" reklámpénz T:II Aldabra sziget $ fantáziabankjegy T:I Aldabra Island Dollars fantasy banknotes C:UNC ~ db-os betéti-, tagsági könyv tétel: "Első Biai Takarékpénztár Részvénytársaság" (2x) valamint "Bial Hangya fogyasztási és értékesítő szövetkezet" tagsági könyve T:II-III Bia A Pesti Hírlap előfizetőinek szóló baleset biztosítási okmány P értékben, a Angol Elemi Biztosító Rt. reklám nyomtatványával és egy feladóvevénnyel T:II "Katonák karácsonyára" bélyegfüzet 100db 2 filléres bélyeggel, hiánytalan! T:II / Hungary "For the Soldier's Christmas" 100pcs of 2 Fillér stamps C:XF ~1936. "Gary Cooper - Kínai Arany" Cu reklám érem (34mm) T: Érmés és bankjegyes borítékok Algéria c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Algeria Centimes "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Amerikai Egyesült Államok "Egyetemes Postaegyesület Centenáriuma" Ag emlékérem felbélyegzett, bontatlan borítékban (0.999/32mm) T:PP USA "Universal Postal Union Centenary" Ag commemorative medal in envelope with stamps (0.999/32mm) C:PP Amerikai Egyesült Államok c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- USA Cents "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Makaó P borítékban, alkalmi bélyeggel bélyegzésekkel T:I Macau Patacas in envelope with stamps C:UNC Részvények és sorsjegyek Budapest "Magyar Korona Országai 4%-al kamatozó járadékkölcsön" 500K-ról szelvényekkel, szárazpecséttel, bélyegzésekkel T:I-,II Budapest "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye K-ról T:II- fo Budapest "A magyar korona országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye 100K-ról, szárazpecséttel és szelvényekkel, bélyegzéssel (2x) sorszámkövetők T:II- fo Budapest "A magyar korona országai, 5-1/2%-kal kamatozó járadékkölcsön - államadóssági kötvény" K-ról szelvényekkel, szárazpecséttel T:II Pásztó "Pásztói Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, szelvényekkel T:II Budapest "Központi Sajtóvállalat Részvénytársaság" részvénye 25K-ról, felülbélyegzéssel és szelvényekkel T:III,III Budapest "Pannonia Keresztény Fogyasztási Szövetkezet" üzletrésze teljesen befizetett 50K-ról, bélyegzéssel, szelvényekkel T:II Sopron "Soproni Takarékpénztár" részvénye 10P-ről, magyar és német nyelvű, szárazpecséttel (3x) sorszámkövetők T:II Bácsalmás "Almás-Járási Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 20P-ről, szárazpecséttel, szelvényekkel T:I Budapest "MEGA - Magyar Hegyvidéki Bortermelők Értékesítő Szövetkezete Állami Ellenőrzés Alatt" névre szóló üzletrész 10P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel T:II Budapest "Hangya Termelő-Értékesítő és Fogyasztási Szövetkezet" névre szóló részvénye 10P-ről, szárazpecséttel, szelvényekkel T:III Budapest "Skála - Szövetkezetek Áruházi Közös Vállalata" névre szóló részesedési jegye 100Ft-ról (6x) sorszámkövető párok T:I

6 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! Budapest "Noviki Innovációs és Szolgáltató Részvénytársaság" névre szóló részvénye Ft-ról (8x) sorszámkövetők, szelvényekkel T:I,I Budapest "Bankár I. Nyíltvégű értékpapír Befektetési Alap" bemutatóra szóló befektetési jegye 1000Ft-ról, "MINTA" bélyegzéssel T:I Budapest "BLUE Faktor Pézügyi Szolgáltató Részvénytársaság" ezer darab törzsrészvénye egyenként 1000Ft-ról, szelvényekkel és "MINTA" perforációval T:I,I Budapest "TÖRÖKBÁLINT-B Ingatlanforgalmazó Részvénytársaság" névre szóló, száz darab részvénye összesen Ft-ról, "MINTA" perforációval T:I,I Budapest "TÖRÖKBÁLINT-A Ingatlanforgalmazó Részvénytársaság" névre szóló, száz darab részvénye összesen Ft-ról, "MINTA" perforációval T:I,I Monaco "Compagnie Européenne de Participations Industrielles" részvény 1000Fr-ról, szelvényekkel, rajta 2db osztrák bélyeg T:I- Monaco "Compagnie Européenne de Participations Industrielles" share about 1000 Francs, with coupons and two Austrian stamps C:AU Orosz Birodalom / Szentpétervár "Orosz Birodalom Kormánya - Birodalmi Földzálog Bank a Nemesség Számára" jelzáloglevél 150R-ről, egy darab szelvénnyel T:II- kis szakadás Russian Empire / Saint Petersburg "Imperial Government of Russia - Imperial Land Mortgage-Bank for the Nobility" mortgage bond about 150 Rubles with one coupon C:VF small tear Budapest "Tanuló Sorsjegy" 1K értékben, felülbélyegzéssel T:I "A Magyar Jelzálog-Hitelbank" nyereménykötvénye ívben, "A" és "B" együtt 100K-ról, 3 nyelven (3x) T:III szép papír f + 2K "Az új nyári időmérés történelmi emléklapja adomány a Nemzet Háza javára" mindkettő sorszámozott T:III szakadás,hiányzó sarok / Hungary Fillér + 2 Korona "Commemorating the new daylight saving time" donation, both with serial C:F tear, missing corner Budapest "40. Magyar Királyi Osztálysorsjáték" 2. osztály 1/8 sorsjegye "ORDÓDY BÉLA DR. - BUDAPEST, VI., TERÉZ-KÖRÚT 7." bélyegzéssel T:III Budapest "Assisi Szent Ferenc Harmadik Rendjének Tárgysorsjátéka" sorsjegy, ára 3Ft T:Itűlyukak "5 éves tervkölcsön" jegyzési igazolások (2x) "Békekölcsön" jegyzési igazolás "Ötödik Békekölcsön" jegyzési igazolások (2x) Gabonalap, egy bejegyzéssel T:II Budapest "Hatodik Békekölcsön" nyereménykötvénye 100Ft értékben, szárazpecséttel T:II Budapest "Hatodik Békekölcsön" nyereménykötvénye 200Ft értékben, szárazpecséttel T:II "Olimpiai Sorsjegy Mexikó 1968" T:II,II "Bongó" sorsjegy (2x) T:I Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:UNC Belgium Fr sorsjegy T:III Belgium Franc lottery ticket C:F db-os vegyes magyar részvény és kötvény tétel, közte "A Magyar Királyság 3%-kal kamatozó törlesztéses államadóssága", "A Magyar Jelzálog Hitelbank Nyeremény Kötvénye" T:III,III Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Alsó Pél kr "gróf Zichy László" Füredi féle hamisítványa T:II Hungary / Alsó Pél (Dolný Pial) Kreuzer "Count László Zichy" Füredi type fake C:XF Adamo ALP ~1850. "1 fogatu szekér - Lánczhíd" bárca 20kr értékben, rajta "22" piros felülbélyegzéssel, kitöltetlen, sokáig publikálatlan darab T:II ~1850. "3 fogatu szekér - Lánczhíd" bárca 22kr értékben, rajta "38 1/2" piros felülbélyegzéssel, kitöltetlen, sokáig publikálatlan darab T:I ~1880. "Katonai átkelési bárcza" hídbárca T:I Kenyérmező / Hadifogolytábor f-50f Cu (5xklf) T:1-, Zalaegerszeg / hadifogolytábor augusztus 15. 5K arab sorozat- és sorszámmal (2x) sorszámkövető T:I- egyik szélén szakadás Sepsiszentgyörgy f + 50f (2xklf) elismervények, mindhárom hátoldalán "Klinger Henrik" felülbélyegzéssel T:I-,II Sepsiszentgyörgy (Sfântu Gheorghe) Fillér + 50 Fillér (2xdiff) necessity notes, all three with "Klinger Henrik" overprint on back C:AU,XF Adamo SEP-2.1; SEP-2.2; SEP "Szerencsét hozok" fém zseton (23mm) T: "Állami cukorjegy" ívben, "Mosonszentpéter község" pecséttel, hátoldalán nyilatkozat Mosonszentjános községgel való egyesülés elutasításáról. T:III ~ db-os vegyes magyar élelmiszerjegy és pótjegy tétel. Nem teljes ívek. T:III,III "3 éves terv szolgálatában / Hermes Magyar Általános Váltóüzlet R.T. - Budapest IV. Petőfi Sándor u. 5." Al emlékérem (31mm) T: ~1950. "V. Miskolci Vendéglátóipari Étkezés" Al zseton (30mm) T:2 ph

7 "Fehérszarvas Restaurant Eger - 40 éves" zseton (26mm) T: DN "Sümeg - Vár / Vívás - Lovagi Torna - Középkori Játékok" Cu zseton (23mm) T: Ausztria / Freistadt hadifogolytábor h-50h (5xklf) szükségpénz + Marchtrenk hadifogolytábor h T:2 Austria / Freistadt POW camp Heller - 50 Heller (5xdiff) necessity notes + Marchtrenk POW camp Heller C:XF Ausztria / Mühling tiszti hadifogolytábor h Fe + 2h Fe + 20h Fe (2x) + 100h Fe + 500h Fe T:2,2- Austria / Mühling officer's POW camp Heller Fe + 2 Heller Fe + 20 Heller Fe (2x) Heller Fe Heller Fe C:XF,VF Ausztria DN "Osztrák Nemzeti Bizottság / 1 Katasztrófa segítség" Al bárca T:2 Austria ND "Österreichische Nationalkomitee / 1 Katastrophen Hilfe" Al token C:XF Németország / Weimar Köztársaság / Freudenstadt Pf Zn "Stadtgemeinde Freudenstadt" T:1- Germany / Weimar Republic / Freudenstadt Pfennig Zn "Stadtgemeinde Freudenstadt" C:AU Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Frankenthal Pf szükségpénz T:2 German Reich / Weimar Republic / Frankenthal Pfennigs emergency coin C:XF Németország / Weimari Köztársaság / Berlin pf (19x) T:II,III Germany / Weimar Republic / Berlin Pfennig (19x) C:XF,F Osztrák-Magyar Monarchia / Deutsch Gabel (Jablonné v Podjestsdí) tiszti hadifogolytábor ~ K Zn T:1-,2 Austro-Hungarian Monarchy / Deutsch Gabel (Jablonné v Podjestsdí) officer's POW camp ~ Kronen Zn C:AU,XF India "Utazási csekk útmutató" benne 4db klf lyukasztott mintával T:I,I- India "Travellers Cheques Guide" with 4pcs of diff perforated specimen pieces C:UNC,AU Lunare "Az első Holdpénz" jelzett Ag fantáziaérme (24,8g/1.000/40mm) T: Lunare "The first Moon coin" hallmarked Ag fantasy coin (24,8g/1.000/40mm) C:AU db-os műanyag orosz zseton tétel T:2 3pcs of plastic Russian jetons C:XF Magyar bankjegyek Ft "Kossuth bankó" T:III- Adamo G Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III,III- Adamo G Ft "Kossuth Bankó" T:III- Adamo G K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel, mindkét oldala német T:II K vízszintes piros "DEUTSCHÖSTERRECIH" felülbélyegzéssel, II. kiadás, hátlap rajzos K függőleges "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel, mindkét oldala német K vízszintes "DEUTSCHÖSTERRECIH" felülbélyegzéssel K T:III,III K (2x) egyik szerb felülbélyegzéssel T:III,III K (3x) sorszámkövetők, mindhárom piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:II,IItűlyukak K (3x) sorszámkövetők, mindhárom piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:II K (3x) II. kiadás, mindhárom piros "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:III szép papír közte K "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:III szép papír K (2x) sorszámkövetők, mindkettő "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:I K (4x) sorszámkövetők, mind "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:I,I K (2x) sorszámkövető T:III K "3048" 3mm, sima hátlap, előlapján hamis "Mohács Város Pénztári Hivatala 1919" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III K "MÁS TÖRVÉNYES..." T:IV Adamo K K "2aa" (3x) sorszámkövetők + 2K "2ab" T:III K "Magyar Pénzjegynyomda R.t. Budapest" nyomdahely jelöléssel T:III P T:III P (4x) T:III P (4x) T:III P (3x) sorszámkövetők T:II P (5x) sorszámkövetők T:II P (19x) T:III,III P (30x) T:III,III- Adamo P P (30x) T:III,III- Adamo P P P (4x) P (2x) P (3x) 2 db-on barna "MNB" bélyeggel P (2x) P (7x) Ft (4x) T:III,IIIragasztott

8 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! P (5x) sorszámkövetők T:II,III P T:III Adamo P P + 2P + 5P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" mindhárom hamis "9. sz. Szent Gellért Szívtestőrgárda" felülbélyegzéssel T:III P-100P (10x) "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:III,III- közte szép papír is P-100P (10x) "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:III-IV P piros "MNB" bélyeggel P barna "MNB" bélyeggel T:I-,III P (15x) piros "MNB" bélyeggel T:III,III P "M " T:III szép papír P (25x) T:III,III P (15x) T:III,III MP (2x) T:II MP (5x) MP (5x) MP (4x) T:II,III MP (2x) sorszámkövető T:III szép papír MP (19x) T:III db-os vegyes magyar pengő és adópengő bankjegy tétel T:III db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte fordított címer T:I--III db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel T:III,III-,IV Ft "A " T:III Hungary Forint "A " C:F Adamo F Ft T:III Hungary Forint C:F Adamo F Ft T:II Hungary Forint C:XF Adamo F Ft "B197" T:III- hajtás mentén szakadás Adamo F Ft T:III szép papír Ft T:III kis szakadások Adamo F Ft T:III tolódott nyomat Ft (2x) T:III,III- Adamo F Ft (3x) T:III- Adamo F Ft T:III Adamo F Ft T:II Ft + 20Ft nyomdai papírránc Ft Ft T:I-,II Ft (2x) sorszámkövetők T:I- Adamo F Ft (3x) sorszámkövetők T:II Adamo F Ft (3x) sorszámkövetők T:II Adamo F Ft (2x) sorszámkövetők T:III szép papír Adamo F Ft (2x) sorszámkövetők T:I- Adamo F Ft (3x) sorszámkövetők T:I- Adamo F Ft (3x) sorszámkövetők T:I- Adamo F Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft T:II Adamo F december Ft "E" T:III Adamo F Ft (3x) egyugrásos sorszámkövetők, "FE" sorozatjel T:I Ft "Millenium" T:I Ft (4x) T:III,III Ft "EC" "50. évforduló október 23." (2x) sorszámkövetők T:I Ft "DF" T:I,I Ft "BA" T:III Ft "GB" T:II Ft "GF" T:II Ft "GE" T:II Ft "EB" Ft "EA" T:I Ft "CA" kék színhibás T:III Ft (3x) "DJ" sorszámkövetők T:I Ft (3x) "HB" sorszámkövetők T:I

9 db klf magyar korona bankjegy T:I-,III,III db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III-IV db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III-IV db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel, közte K "7000" feletti sorszámmal T:III,III-,IV Vegyes 15db-os pengő bankjegy tétel, közte több vágott darab T:III-IV db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:II,III,III db-os vegyes magyar korona, pengő és forint bankjegy, közte egy szerencsesorsjegy T:III-III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "II. István" (0,49g) T:1 kis patina Hungary Denar Ag "Stephen II" (0,49g) C:UNC small patina Huszár: 45., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,25g) T:1-,2 enyhén hullámos / Hungary Denar Ag "Stephan II" (0,25g) C:AU,XF slightly wavy Huszár 84., Unger I.: 39.(?) Denár Ag "II. Béla" (0,30g) T:1-,2 Hungary Denar Ag "Bela II" (0,30g) C:AU,XF Huszár: 43., Unger I.: Denár Ag "II. Béla" (0,42g) T:1-,2 / Hungary Denar Ag "Bela II" (0,42g) C:AU,XF Huszár: 102., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,23g) T:1,1- patina / Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,23g) C:UNC,AU patina Huszár: 192., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,54g) T:2- Hungary Denar Ag "Bela IV" (0,54g) C:VF Huszár: 306., Unger I.: Denár Ag "I. Lajos" (0,53g) T:2 Hungary Denar Ag "Louis II" (0,53g) C:XF Huszár: 542., Unger I.: 429.q Parvus Ag "Zsigmond" (0,4g) T:2,2- Hungary Parvus Ag "Sigismund" (0,4g) C:XF,VF Huszár: 580., Unger I.: Denár Ag "Zsigmond" (0,49g) T:2 Hungary Denar Ag "Sigismund" (0,49g) C:XF Huszár: 576., Unger I.: Denár Ag "Zsigmond" (0,46g) T:2- Hungary Denar Ag "Sigismund" (0,46g) C:VF Huszár: 576., Unger I.: 449.üpszilon Denár Ag "Zsigmond" (0,52g) T:2,2- rep. Hungary Denar Ag "Sigismund" (0,52g) C:XF,VF crack Huszár: 578., Unger I.: 450.c Denár Ag "I. Mátyás" (0,49g) Denár Ag "Rudolf" (0,50g) T:2-,3 Hungary Denar Ag "Matthias I" (0,49g) Denar Ag "Rudolph" (0,50g) C:VF,F K-P Denár Ag "I. Mátyás" (0,54g) T:1-,2 Hungary 1489K-P Denar Ag "Matthias I" (0,54g) C:AU,XF Huszár: 722., Unger I.: 567.e L-K Denár Ag "II. Lajos" (0,46g) T:2,2- Hungary 1523L-K Denar Ag "Louis II" (0,46g) C:XF,VF Huszár: 846., Unger I.: 675.e K-B 1/2 Tallér Ag "Rudolf" Rendkívül ritka, a kevés ismert példány egyike, az Unger Éremhatározóban nem szereplő évjárat! (13,9g) T:3 RRR! / Hungary 1580K-B 1/2 Thaler Ag "Rudolf' Extremly rare, one of the few existing coins, not covered by Emil Unger's "Éremhatározó" (13,9g) C:F RRR! N-B Denár Ag "Rudolf" (0,44g) T:2,2- patina / Hungary 1601N-B Denar Ag "Rudolf" (0,44g) C:XF,VF patina Unger II.: 816.var Erdélyi Fejedelemség / Brassó 1613B Városi Garas Ag (1,22g) T:2- patina / Principality of Transylvania / Brasov 1613B City Groschen Ag (1,22g) C:VF patina Unger (Erdély).: 35.a var Erdélyi Fejedelemség 1660N-B Tallér Ag "II. Rákóczi György" Nagybánya (29,2g) T:2 kis ph. / Principality of Transylvania 1660N-B Thaler Ag "Georg Rákoczi II" Baia Mare (29,2g) C:XF small edge error Huszár (Erdély): Erdély 1764C-A Pfennig Cu "Mária Terézia" T:2- Transylvania 1764C-A Pfennig Cu "Maria Theresia" C:VF Unger (Erdély).: B 1kr Cu "I. Ferenc" T: G 3kr Cu "I. Ferenc" T:2, B 20kr Ag "Ferenc" (6,59g) T:2- Hungary 1834B 20 Kreuzer "Franz" (6,59g) C:VF Huszár: 1982., Unger III.: 1381.a B 20kr Ag "I. Ferenc" Körmöcbánya (6,56g) T:2-,3 Hungary 1835B 20 Kreuzer Ag "Franz I" Kremnitz (6,56g) C:VF,F Huszár: 1982., Unger III.: 1381.a B 20kr Ag "V. Ferdinánd" (6,64g) T:2- Huszár: 2081., Unger III.: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 Huszár 2081., Unger III.: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" (6,57g) T:3 Huszár: 2081., Unger III.:

10 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! kr Cu T:1- Adamo B B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2,2- Adamo B NB 3kr Cu T:2 ph. Adamo B NB 6kr Ag T:2 Adamo B B 1Fl Ag "Ferenc József" T:2- patina Adamo M KB 4kr Cu T:3 Adamo M KB 10kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T:2,2- Adamo M KB 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T:1-,2 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Körmöcbánya (12,26g) T:2 Hungary 1869KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz (12,26g) C:XF Huszár: 2136., Unger III.: 1463.a, Adamo M KB 10kr Ag "Váltó Pénz" T:2,2- Adamo M KB 10kr Ag "Váltó Pénz" T:2-,3 Hungary 1875KB 10 Kreuzer Ag "Valtó Pénz" C:VF,F Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:1- kis patina Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2- Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2- Adamo M KB 5/10kr Cu T:2 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" T:2 Adamo M KB 1kr Cu "Középcímer" KB 1kr Cu "Középcímer" T:2-,3 Adamo M db-os vegyes magyar váltópénz tétel, főleg fillérek T: KB 1Ft Ag "Ferenc József / Fiume címer" T:2- Adamo M KB-1894KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2- Adamo K KB-1914KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2-,1- Adamo K5,K KB-1912KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1-2- ütésnyom, patina Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:2 patina Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:2-,3 k. Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2,2- Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2- ph. Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2- Adamo K KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1-,2 Adamo K KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1- Adamo K KB 2f Br T: KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1,1- Adamo K KB-1916KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1-,2 patina Adamo K KB 20f Fe T: P Ag (2x) T:2-,3 Adamo P f Cu-Ni T:1- Adamo P P Ag T:1-,2 Adamo P P Ag (2x) T:2,2- patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2- Adamo P P Ag "Horthy jobbra" (7x) T:2-,3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" (8x) T:2-,3 patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2 patina Adamo P P Ag "Pázmány" P Ag "Rákóczi" P Ag "Liszt Ferenc" T:1- Adamo P7, P7.2, P

11 P Ag "Madonna" T:2,2- Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 patina Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:1- patina Adamo P P Ag (3xklf) T:1-,2 patina Adamo P P Ag (3xklf) T:1-,2 Adamo P P Ag "Madonna" T:1- Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag P Ag T:1,1- Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:1-,2 Adamo P P Ag "Madonna" (4x) T:2 Adamo P P Ag "Madonna" (6x) T:1-,2 Adamo P P Ag "Szent István" T:1 Adamo P P Ag "Szent István" T:1,1- Adamo P P Ag "Szent István" T:1- patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1 Adamo P P Ag "Szent István" T:1 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 ph, patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:1-,2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1- Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1-,2 kis patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1- Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1- patina Adamo P P Al (3xklf) teljes sor T:1-, P Al "Parlament"T: f tombak (5x) közte 4db klf. Teljes sor! T:1-,2 Adamo F Ft Al Ft Al Ft Al mindhárom "Kossuth-címeres" T:2 Adamo F Ft Al T:2 Adamo F Ft Ag "vastag Kossuth" fordított peremirattal T:1- Adamo F f tombak f tombak (4x) f Al T:1,1-, Ft Ag "Kossuth" lezárt fóliatokban T1- (eredetileg PP), kis patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (4x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2 patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2 patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 Adamo F f Al T:2,2- Adamo F Ft Ag "Petőfi" T:2 patina Adamo EM Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" - "Szabadságharc sor" T:2,2- patina Adamo EM1, EM2, EM Ft Ag "Széchenyi" T:1- patina Adamo EM Ft Ag "Széchenyi" T:2,2- patina Adamo EM

12 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! Ft Ag "Széchenyi" T:2 patina Adamo EM Ft Al "Kossuth-címer" T:1,1- Adamo F Ft Al "Rákosi-címer" T:1- Adamo F Ft Al "Rákosi-címer" T: f Al T:1,1- Adamo F Ft + 20Ft + 25Ft Ag "10 éves a Forint" sor sérült, ragasztott, nem saját, kék MNB tokban T:1 Adamo EM4, EM5, EM Ft Al T: Ft Al T: Ft Al Ft Al Ft Al T:1- Adamo F f Al T:1,1- Adamo F f Al T:2 Adamo F Ft Ag + 50Ft Ag + 100Ft Ag "Kodály" sor eredeti zöld "MNB" plasztik tokban T:BU tok ragasztott Adamo EM22, EM23, EM Ft Ag + 100Ft Ag "Semmelweis pár" eredeti fekete "MNB" plasztik tokban T:1 tok sérült Adamo EM27; EM Ft Ag + 100Ft Ag "Tanácsköztársaság" pár eredeti MNB plasztiktokban T:BU patina Adamo EM34, EM Ft Ag + 100Ft Ag "Felszabadulás" pár, eredeti, MNB plasztiktokban T:BU patina Adamo EM36, EM Ft Ag + 100Ft Ag "Szent István" pár, plombált kék plasztiktokban T:BU Adamo EM38, EM Ft Ag + 100Ft Ag "Petőfi" pár eredeti plombált, MNB plasztiktokban T:1 Adamo EM41, EM Ft Ag "25 éves a KGST" eredeti, plombált MNB tokban T:BU Adamo EM Ft Ag + 100Ft Ag "MNB" pár eredeti, piros MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM44, EM Ft Ag "Felszabadulás" eredeti, plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Felszabadulás" eredeti, plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" eredeti plombált "MNB" tokban T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "II. Rákóczi Ferenc" plombált, MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag (3xklf) "Festők I. / Derkovits, Szinyei, Munkácsy" sor, eredeti, plombált MNB tokban T:BU Adamo EM49, EM50, EM Ft Ag (3xklf) "Magyar festők II. / Csontváry, Mányoki, Rippl-Rónai" eredeti, plombált MNB tokban T:BU Adamo EM52, EM53, EM Ft Ag (3xklf) "Magyar festők II. / Csontváry, Mányoki, Rippl-Rónai" eredeti, sérültt MNB tokban T:BU kis patina Adamo EM52, EM53, EM Ft Ag "Nemzeti Múzeum" eredeti, sérült, plombált MNB tokban T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "Nemzeti Múzeum" eredeti, plombált MNB tokban T:BU patina Adamo EM Ft Ag "Első magyar aranyforint" plombált, sérült, MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Nemzetközi gyermekév" eredeti, sérült MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor" eredeti tokban, tanúsítvánnyal Ft alpakka "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" T:BU,PP Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" T:BU Ft Ni "FAO" lezárt fóliában T:1- Adamo EM Ft Ni "FAO I. - Világélelmezési nap" eredeti tokban, tanúsítvánnyal Ft Cu-Ni "Labdarúgó Világbajnokság 1982" Ft alpakka "Fáy András" T:BU,PP Ft Cu-Ni + 5L Cu-Ni "Bulgária 1300 éves" magyar-bolgár közös kiadás, eredeti, sérült tokban, tanúsítvánnyal T:1 (eredetileg PP) Ft Ni "FAO I. - Világélelmezési nap" (3x) eredeti fekete műbőr tokban (2db), tanúsítvánnyal Ft "FAO" Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor" T:BU, Ft Ag "Bartók Béla" sérült MNB tokban T:PP Adamo EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Cu-Ni "Labdarúgó Világbajnokság 1982" T: Ft Cu-Ni "Labdarúgó világbajnokság 1982" eredeti tokban, tanúsítvánnyal Ft alpakka "Fáy András" Ft alpakka "Labdarúgó Világbajnokság Két játékos" T:BU patina

13 f Al + 5Ft Ni + 10Ft Ni "FAO" sor, eredeti tokban tanúsítvánnyal T:1,1-10Ft-nál bontott a tok Adamo EM69, EM70, EM Ft Cu-Ni "FAO - Védd az erdőt" + 100Ft Cu-Ni "FAO - Ha kivágod, ültess is" T: Ft Ag "Sarajevoi Téli Olimpia" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU patina Adamo EM Ft Ag "Nők évtizede" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:1 Adamo EM Ft Ag "Nők évtizede" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Nyári Olimpiai Játékok - Los Angeles" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Nyári Olimpiai Játékok - Los Angeles" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni "FAO IV." + 100Ft Cu-Ni "FAO IV." T:1 Adamo EM90, EM Ft alpakka "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó térkép" T: Ft Cu-Ni-Zn "Kulturális Fórum" kapszulában T:BU Ft Ag "Kulturális Fórum Budapest 1985" T:BU ujjlenyomat Adamo EM f-20Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "XV. Téli Olimpia Calgary 1988" T:BU kis patina Adamo EM Ft alpakka "Labdarúgó Európa-bajnokság" T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni-Zn "Labdarúgó Világbajnokság - Kézfogás" kapszulában T:BU Ft Cu-Ni-Zn "Labdarúgó Világbajnokság - Kézfogás" kapszulában T:BU Ft Ag "Téli Olimpia-Albertville" T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni "S.O.S. Gyermekfalu" T:1 (eredetileg PP) Adamo EM Ft Ag "Kölcsey Ferenc" T:BU Adamo EM Ft (150x) Ft (340x) négygyűrűs berakóban, berakólapokon T:1-, Ft Ag "MNB" (2x) T:2 Adamo F Ft Ag "MNB" (2x) T:2 Adamo F Ft Ag "MNB" (3x) T:1-, Ft Ag "MNB" (2x) T:1- Adamo F Ft Ag "MNB" (2x) T:1- Adamo F Ft Ag "MNB" (2x) T:2 Adamo F Ft Ag "MNB" (2x) T:2 Adamo F f-200Ft (11xklf) forgalmi sor dísztokban, több lapos verzió, benne 200Ft Ag "MNB" T:BU Adamo FO Ft Ag "MNB" (2x) T:1-,2 Adamo F Ft Ag "MNB" (2x) T:1-,2 Adamo F Ft Ag "MNB" (2x) T:1-,2 Adamo F Ft Ag "MNB" (2x) T:1-,2 Adamo F Ft Ag "MNB" piros tokban Ft Ag "Deák" kék tokban T:1- Adamo F13, F Ft Ag "Labdarúgó VB - Vetődő kapus" T:1 (eredetileg PP) Adamo EM Ft Ag "Deák" (2x) T:2 Adamo F Ft Ag "Deák" (2x) T:2 Adamo F Ft Ag "Deák" (2x) T:1-,2 Adamo F Ft Ag "Deák" (2x) T:2 Adamo F Ft Ag "Deák" (2x) T:1-,2 Adamo F Ft Ag "Deák" (2x) T:2 Adamo F Ft Ag "Deák" (2x) T:2 Adamo F Ft Ag "Nyári olimpia - Atlanta" tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Nyári Olimpia-Atlanta - Vívás" T:PP ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "WWF - Óvd a természetet" T:PP fo. Adamo EM Ft Ag " forradalom és szabadságharc 150. évfordulója" T:PP fo., kis patina Ft Ag "Nyári olimpia-sydney" dísztokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft "Petőfi Sándor: János vitéz" + 200Ft "Fazekas Mihály: Lúdas Matyi" T:PP,BU Adamo EM176, EM Ft Ag "Pécsi ókeresztény sírkamrák" T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni "József Attila" sorszámozott emléklapon, bontott csomagolásban T: Ft Ag "Károli Gáspár Református Egyetem" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Bartók Béla" tanúsítvánnyal T:PP, Adamo EM

14 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! Ft Ag "Nándorfehérvári diadal" tanúsítvánnyal T:BU / Hungary Ft Ag "550th Anniversary of the Victory at Nándorfehérvár" with certificate C:BU Adamo EM Ft Cu-Ni "Adorján János - Libelle" Ft Cu-Ni "Telefonhírmondó - Puskás Tivadar" T:BU egyiken halvány patina Adamo EM208, EM Ft-100Ft (7xklf) "Búcsú az egy- és kétforintostól" forgalmi sor dísztokos szettben T:BU Adamo FO Ft Cu-Ni "Telefonhírmondó - Puskás Tivadar" T:PP halvány patina Adamo EM Ft Ag "XXIX. Nyári Olimpiai Játékok - Peking 2008" eredeti dísztokban tanúsítvánnyal T:BU. Adamo EM Ft Ag "Siklósi Vár" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft-200Ft "Haydn" (7xklf) forgalmi érme sor, benne "Joseph Haydn" Ag emlékérem (12g/0.999/29mm) T:BU kis patina Adamo FO Ft-200Ft "Haydn" (7xklf) forgalmi érme sor, benne "Joseph Haydn" Ag emlékérem (12g/0.999/29mm) T:PP Adamo FO Ft Cu-Ni "Bánki Donát, a Bánki-féle vízturbina feltalálója" Ft "MASAT-1, az első magyar műhold" mindkettő kapszulában T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni "Bánki Donát, a Bánki-féle vízturbina feltalálója" T:PP Adamo EM Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor dísztokban, valamint "Pécs Európa Kulturális Fővárosa" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm), "Magyarország pénzérméi" sorozat T:BU Adamo FO Ft "Úszó EB" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft "Úszó EB" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor szettben Ft Ag "Az Európai Unió Tanácsának magyar elnöksége" emlékére (10g/0.925/30mm), dísztokban T:BU Adamo FO Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor dísztokban, valamint "Mikes Kelemen" ezüstözött Cu-Ni-Zn emlékérem (29,2mm), "Magyarország pénzérméi" sorozat T:PP Adamo FO Ft Cu-Ni "Jedlik Ányos - a Dinamó-elv leírója" nem saját dísztokban T:BU Adamo EM Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor dísztokban T:BU Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor szettben "I. Lajos aranyforintja" aranyozott Ag, jelzett utánveret (3,491g/0.999/20mm) T:PP Ft Cu-Ni-Zn "Egri csillagok" T:PP Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor szettben, valamint Ft "Hetvenéves a Forint" T:PP Ft Ag "150 éves a Budapesti Állatkert" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "225 éve született Széchenyi István" tanúsítvánnyal T:PP Hungary Forint Ag "225th Anniversary - Birth of István Széchenyi" with certificate C:PP Ft Ag "Hevesy György" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "450 éves az Unitárius Egyház" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "A Szózat megzenésítésének 175. évfordulója" tanúsítvánnyal T:PP Hungary Forint Ag "175th Anniversary - Szózat" with certificate C:PP Ft Ag "Mátyás király Emlékév" tanúsítvánnyal T:PP Hungary forint Ag "Matthias Corvinus Memorial Year" with certificate C:PP Ft Ag "Benczúr Gyula születésének 175. évfordulója ( )" tanúsítvánnyal T:PP DN 1Ft mini pénz "Kádár címer" (12,5mm) T: Vegyes: f Br (3x) f Br (6xklf) f Cu-Ni f Fe (3xklf) T:1-,2, db-os vegyes magyar és osztrák poltura és krajcár tétel, közte Poltura Ag "I. József" (0,88g); 1716C-H/P-W 3kr Ag "III. Károly" (1,34g) T:2-,3 patina Magyar emlékveretek, plakettek Arató Gyula ( ) / Jálics Ernő ( ) "MOLTSZ / Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség" kétoldalas Br emlékplakett "ROTHERMERE CSAPAT MÉRKŐZÉS 1930" gravírozással (87,86g/70x48,5mm) T:1- / Hungary "MOLTSZ / Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség" double-sided Br commemorative plaque, engraved with "ROTHERMERE CSAPAT MÉRKŐZÉS 1930". Szign.: Arató, Jálics (87,86g/70x48,5mm) C:AU Asszonyi Tamás (1942-) "Húsz éves az Aranysárkány VIII 1" kétoldalas Br emlékérem (42mm) T: Bajnok Béla (1937- ) DN "Ülő női motívum" Br plakett (107mm) T:2 ph Berán Lajos ( ) ~1922. "DAC-HSE " Br plakett, S.G.A. gyártói jelzéssel (40x60mm) T: Berán Lajos ( ) "Országos Testnevelési Tanács" Br érem (61mm) T:2- ph Hungary "National Sport Committee" Br medallion. Sign.: Lajos Berán (61mm) C:VF edge error

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 354. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 355. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 30- október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 30. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 november 12-24 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 310. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Kisárverés 2018 december 8.

Kisárverés 2018 december 8. Kisverés 2018 december 8. Megnevezés tartás db kikiáltási 1. 2. 3. 4. 1.1 Német 5 mka 1966, ½ mka 1905 Ag 1, 3 2 1 000 1.2 Német 1 mka 1972, -82, -85, 10 pfennig 1950, -71, -77. 2 6 600 1.3 Olasz 10 centesimi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 291. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 30 - február 2-ig.

Részletesebben

Kisárverés 2019 február 23

Kisárverés 2019 február 23 Kisárverés 2019 február 23 Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1 1 1 florin 1891. 0.900 Ag 12,25 g 2 1 400 2 5 korona 1907 KB ÉH 1492. 0.900 Ag 24 g 2/3 4 000 3 1 korona 1915 KB ÉH 1495. 0.835 Ag 5 g 2

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc 1. 1 5 Ft 1946. 0.835 Ag 20 g. 1 5 000 2 100, 50 Ft 1970 Felszabadulás sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 3 000 3 100, 50 Ft 1972 Szent István sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 4 000 4 100, 50 Ft 1973 Petőfi sor. 0.640

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 279. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 1-4-ig.

Részletesebben

Kisárverés 2019 június

Kisárverés 2019 június Kisárverés 2019 június Megnevezés tartás db kik. ár 1. 1 II. Ulászló dénár 1505, 1506 (2x), 1508 (3x) KH. 1-2 6 6 000 ÉH 646 Ag. 2 II. Ulászló dénár 1509, 1511, 1512, 1513, 1514 (2x) KG. 1-2 6 6 000 ÉH

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 333. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 5-8-ig.

Részletesebben