A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) november között. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: november 25. A magyar filatélia a teremben 9:30 kor kezdődik, a külföldi filatéliára 18:00 ig lehet online ajánlatot tenni. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol on-line ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 17:00-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők november 28-án 10 órától. Irodánk november 27-én egész nap zárva tart. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből). Az árverés MAGYAR FILATÉLIA, KÉPESLAP, NUMIZMATIKA és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! Megtekintés: november között. (25-én szombaton a magyar filatélia kivételével megtekinthető az árverés anyaga irodánkban óra között!) Tételek átvétele november 28-án 10 órától! Irodánk november 27-én egész nap zárva tart! Minden tétel rengeteg igényes fotóval megtalálható honlapunkon, ahol online ajánlatot is tehet. Kérjük tekintse meg nagyárverésünk többi kategóriáját is, mert rendkívül színvonalas filatéliai, fotó, nyomtatvány, könyv, numizmatika és művészeti anyag kerül egyidejűleg kalapács alá. Az árverés összes tétele sok képpel megtalálható honlapunkon, vagy megtekinthető irodánkban. Tartalomjegyzék: Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Magyar és külföldi bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Erdélyi Fejedelmeség pénzei Magyar emlékveretek, plakettek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Ókori államok Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Részvények, értékpapírok, sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Numizmatikai irodalom, numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Aranyforint Au "I. Lajos" (3,53g) T:2 enyhén hajlott lemez / Hungary Goldgulden Au "Lous I" (3,53g) C:XF slightly curved Huszár: 512., Unger I.: Aranyforint Au "Zsigmond" (3,52g) T:2 / Hungary Goldgulden Au "Sigismund" (3,52g) C:XF Huszár: 572. Unger I.: 445.j Aranyforint Au "Zsigmond" (3,53g) T:2,2- ph. / Hungary Goldgulden Au "Sigismund" (3,53g) C:XF,VF edge error Huszár: 573., Unger I.: 446.h K-R Aranyforint Au "V. László mint törvényes király" (3,45g) T:2 ü. / Hungary 1455K-R Goldgulden Au "Ladislaus V as lawful ruler" (3,45g) C:XF ding Huszár: 637., Unger I.: 516.c K-G Aranyforint Au "V. László mint törvényes király" (3,51g) T:2 két ü. az előlapon / Hungary 1456K-G Goldgulden Au "Ladislaus V as lawful ruler" (3,51g) C:XF two dings on obverse Huszár: 636., Unger I.: 515.e Aranyforint Au "I. Mátyás" (3,41g) T:2,2- perem egy része sérült / Hungary Goldgulden Au "Matthias I" (3,41g) C:XF,VF part of the edge is damaged Huszár: 673., Unger I.: 530.f Aranyforint Au "Mátyás" (3,55g) T:1-,2 hátlapján rep. / Hungary Goldgulden Au "Matthias" (3,55g) C:AU,XF crack on reverse Huszár: 674., Unger I.: 531.gamma K-P Aranyforint Au "Mátyás" (3,45g) T:2,2- kissé hajlott lemez / Hungary K-P Forint Au "Matthias" (3,45g) C:XF,VF slightly bent Huszár: 688., Unger I.: 546.a Aranyforint Au "I. Mátyás" (3,55g) T:2 / Hungary Goldgulden Au "Matthias I" (3,55g) C:XF Huszár: 680., Unger I.: 540.m K-B Aranyforint Au "Rudolf" Körmöcbánya (3,21g) T:2 enyhén hullámos lemez / Hungary 1587K-B Goldgulden Au "Rudolf" Kremnitz (3,21g) C:XF slightly wavy coin Huszár: 1002., Unger II.: 773.a N-B Aranyforint Au "Rudolf" Nagybánya (3,46g) T:2- kis ph. / Hungary 1584N-B Goldgulden Au "Rudolf" Baia Mare (3,46g) C:VF small edge error Huszár: 1005., Unger II.: K-B Aranyforint Au "Rudolf" Körmöcbánya (3,5g) T:2 kis ph. / Hungary 1587K-B Goldgulden Au "Rudolf" Kremnitz (3,5g) C:XF small edge error Huszár: 1002., Unger II.: 773.a N-B / P-O Dukát Au "I. Lipót" Nagybánya (3,41g) T:2 / Hungary 1689N-B / P-O Ducat Au "Leopold I" Baia Mare (3,41g) C:XF Huszár: 1328., Unger II.: 996.b K-B Dukát Au "III. Károly" Körmöcbánya (3,44g) T:1-,2 kissé hullámos lemez / Hungary 1738K-B Ducat Au "Charles III (Charles VI)" Kremnitz (3,44g) C:AU,XF slightly wavy coin Huszár: 1586., Unger II.: Erdély Dukát Au "Mária Terézia" (3,44g) T:2 / Transylvania Ducat Au "Maria Theresia" (3,44g) C:XF Unger (Erdély).: N-B Dukát Au "Mária Terézia" Nagybánya (3,42g) T:2,2- enyhén hajlott lemez / Hungary 1765N-B Ducat Au "Maria Theresia" Baia Mare (3,42g) C:XF,VF slightly bent coin Huszár: 1657., Unger III.: K-B 2 Dukát Au "Mária Terézia" Körmöcbánya (6,97g) T:2 / Hungary 1765K-B 2 Ducat Au "Maria Theresia" Kremnitz (6,97g) C:XF Huszár: 1648., Unger III.: 1211.a B Dukát Au "II. József" (3,47g) T:1-,2 / Hungary 1790B Ducat Au "Joseph II" (3,47g) C:AU,XF Huszár: 1866., Unger III.: 1319.a Dukát Au "V. Ferdinánd" (3,44g/0.989) T:2 kis ph. / Hungary Ducat Au "Ferdinánd V" (3,44g/0.989) C:XF small edge error Adamo B E Dukát Au "Ferenc József" (3,49g/0.986) T:1-,2 / Hungary 1866E Ducat Au "Franz Joseph" (3,49g/0.986) C:AU,XF Adamo M KB 8Ft/20Fr Au "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya (6.44g/0.900) T:2 ph. / Hungary 1872KB 8 Forint/20 Francs Au "Franz Joseph / Coat of Arms" Kremnitz (6.44g/0.900) C:XF edge error Adamo M KB 8Ft/20Fr Au "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya (6.44g/0.900) T:2 kis ph. / Hungary 1873KB 8 Forint/20 Francs Au "Franz Joseph / Coat of Arms" Kremnitz (6.44g/0.900) C:XF small edge error Adamo M KB 8Ft/20Fr Au "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya (6,46g/0.900) T:2 ph. / Hungary 1874KB 8 Forint/20 Francs Au "Franz Joseph / Coat of Arms" Kremnitz (6,46g/0.900) C:XF edge error Adamo M KB 8Ft/20Fr Au "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya (6,45g/0.900) T:2 ph. / Hungary 1875KB 8 Forint/20 Francs Au "Franz Joseph / Coat of Arms" Kremnitz (6,45g/0.900) C:XF edge error Adamo M KB 8Ft/20Fr Au "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya (6,41g/0.900) T:2 / Hungary 1876KB 8 Forint/20 Francs Au "Franz Joseph / Coat of Arms" Kremnitz (6,41g/0.900) C:XF Adamo M KB 8Ft/20Fr Au "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya (6,44g/0.900) T:2,2- / Hungary 1877KB 8 Forint/20 Francs Au "Franz Joseph / Coat of Arms" Kremnitz (6,44g/0.900) C:XF,VF Adamo M

4 Kérjük telefonos és írásbeli ajánlatait időben adja le! KB 8Ft/20Fr Au "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya (6,41g/0.900) T:2,2- / Hungary 1878KB 8 Forint/20 Francs Au "Franz Joseph / Coat of Arms" Kremnitz (6,41g/0.900) C:XF,VF Adamo M KB 8Ft/20Fr Au "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya (6,43g/0.900) T:2 / Hungary 1879KB 8 Forint/20 Francs Au "Franz Joseph / Coat of Arms" Kremnitz (6,43g/0.900) C:XF Adamo M KB 8Ft/20Fr Au "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya (6,44g/0.900) T:2 kis ph. / Hungary 1880KB 8 Forint/20 Francs Au "Franz Joseph / Coat of Arms" Kremnitz (6,44g/0.900) C:XF small edge error Adamo M KB 8Ft/20Fr Au "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya (6,45g/0.900) T:2 karc / Hungary 1881KB 8 Forint/20 Francs Au "Franz Joseph / Coat of Arms" Kremnitz (6,45g/0.900) C:XF scratch Adamo M KB 8Ft/20Fr Au "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya (6,43g/0.900) T:2 ph. / Hungary 1882KB 8 Forint/20 Francs Au "Franz Joseph / Coat of Arms" Kremnitz (6,43g/0.900) C:XF edge error Adamo M KB 8Ft/20Fr Au "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya (6,45g/0.900) T:2 / Hungary 1883KB 8 Forint/20 Francs Au "Franz Joseph / Coat of Arms" Kremnitz (6,45g/0.900) C:XF Adamo M KB 8Ft/20Fr Au "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya (6,45g/0.900) T:2 kis karc / Hungary 1884KB 8 Forint/20 Francs Au "Franz Joseph / Coat of Arms" Kremnitz (6,45g/0.900) C:XF small scratch Adamo M KB 8Ft/20Fr Au "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya (6,43g/0.900) T:2 edge error / Hungary 1885KB 8 Forint/20 Francs Au "Franz Joseph / Coat of Arms" Kremnitz (6,43g/0.900) C:XF ph. Adamo M KB 8Ft/20Fr Au "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya (6,43g/0.900) T:2 / Hungary 1886KB 8 Forint/20 Francs Au "Franz Joseph / Coat of Arms" Kremnitz (6,43g/0.900) C:XF Adamo M KB 8Ft/20Fr Au "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya (6,42g/0.900) T:2,2- / Hungary 1887KB 8 Forint/20 Francs Au "Franz Joseph / Coat of Arms" Kremnitz (6,42g/0.900) C:XF,VF Adamo M KB 8Ft/20Fr Au "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya (6,43g/0.900) T:2,2- / Hungary 1888KB 8 Forint/20 Francs Au "Franz Joseph / Coat of Arms" Kremnitz (6,43g/0.900) C:XF,VF Adamo M KB 8Ft/20Fr Au "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya (6,44g/0.900) T:2,2- / Hungary 1889KB 8 Forint/20 Francs Au "Franz Joseph / Coat of Arms" Kremnitz (6,44g/0.900) C:XF,VF Adamo M KB 8Ft/20Fr Au "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya (6,34g/0.900) T:2,2- / Hungary 1890KB 8 Forint/20 Francs Au "Franz Joseph / Coat of Arms" Kremnitz (6,34g/0.900) C:XF,VF Adamo M KB 8Ft/20Fr Au "Ferenc József / Fiume címer" Körmöcbánya (6,45g/0.900) T:2 / Hungary 1891KB 8 Forint/20 Francs Au "Franz Joseph / Fiume Coat of Arms" Kremnitz (6,45g/0.900) C:XF Adamo M KB 8Ft/20Fr Au "Ferenc József / Fiume címer" Körmöcbánya (6,45g/0.900) T:2 karc / Hungary 1892KB 8 Forint/20 Francs Au "Franz Joseph / Fiume Coat of Arms" Kremnitz (6,45g/0.900) C:XF scratch Adamo M KB 20K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (6,77g/0.900) T:2,2- / Hungary 1892KB 20 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (6,77g/0.900) C:XF,VF Adamo K9, Krause KM# KB 20K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (6,77g/0.900) T:2 kis ph. / Hungary 1893KB 20 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (6,77g/0.900) C:XF small edge error Adamo K9, Krause KM# KB 20K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (6,71g/0.900) T:1-,2 / Hungary 1894KB 20 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (6,71g/0.900) C:AU,XF Adamo K9, Krause KM# KB 20K Au "Ferenc József" (6,75g/0.900) Körmöcbánya T:1-,2 / Hungary 1895KB 20 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (6,75g/0.900) C:AU,XF Adamo K9, Krause KM# KB 20K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (6,77g/0.900) T:2 kis ph. / Hungary 1896KB 20 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (6,77g/0.900) C:XF small edge error Adamo K9, Krause KM# KB 20K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (6,78g/0.900) T:2 kis ph. / Hungary 1897KB 20 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (6,78g/0.900) C:XF small edge error Adamo K9, Krause KM# KB 10K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (3.39g/0.900) T:2,2- / Hungary 1898KB 10 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (3.39g/0.900) C:XF,VF Huszár: 2200., Adamo K KB 20K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (6,75g/0.900) T:2 / Hungary 1898KB 20 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (6,75g/0.900) C:XF Adamo K9, Krause KM# KB 20K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (6,76g/0.900) T:2 k. / Hungary 1899KB 20 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (6,76g/0.900) C:XF scratched Adamo K9, Krause KM#

5 KB 20K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (6,76g/0.900) T:2 / Hungary 1900KB 20 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (6,76g/0.900) C:XF Adamo K9, Krause KM# KB 20K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (6,75g/0.900) T:2 kis ph. / Hungary 1901KB 20 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (6,75g/0.900) C:XF small edge error Adamo K9, Krause KM# KB 20K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (6,76g/0.900) T:2 kis k. / Hungary 1901KB 20 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (6,76g/0.900) C:XF small scratch Adamo K9, Krause KM# KB 20K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (6,76g/0.900) T:2 kis patina / Hungary 1902KB 20 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (6,76g/0.900) C:XF small patina Adamo K9, Krause KM# KB 20K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (6,76g/0.900) T:2,2- / Hungary 1904KB 20 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (6,76g/0.900) C:XF,VF Adamo K9, Krause KM# KB 20K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (6,76g/0.900) T:2 ph. / Hungary 1905KB 20 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (6,76g/0.900) C:XF edge error Adamo K9, Krause KM# KB 20K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (6,77g/0.900) T:2 kis ph. / Hungary 1906KB 20 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (6,77g/0.900) C:XF small edge error Adamo K9, Krause KM# KB 20K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (6,76g/0.900) T:2,2- / Hungary 1908KB 20 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (6,76g/0.900) C:XF,VF Adamo K9, Krause KM# KB 20K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (6,76g/0.900) T:2 / Hungary 1909KB 20 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (6,76g/0.900) C:XF Adamo K9, Krause KM# KB 20K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (6,76g/0.900) T:2 / Hungary 1911KB 20 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (6,76g/0.900) C:XF Adamo K9, Krause KM# KB 20K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (6,78g/0.900) T:1-,2 / Hungary 1912KB 20 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (6,78g/0.900) C:AU,XF Adamo K9, Krause KM# KB 20K Au "Ferenc József" Körmöcbánya. Bosznia címerrel! (6,78g/0.900) T:1-,2 / Hungary 1914KB 20 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz. With Bosnia coat of arms! (6,78g/0.900) C:AU,XF Adamo K9.1, Krause KM# KB 20K Au "Ferenc József" Körmöcbánya. Bosznia címerrel (6,77g/0.900) T:1-,2 / Hungary 1914KB 20 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz. With Bosnia Coat of Arms (6,77g/0.900) C:AU,XF Adamo K KB 20K Au "Ferenc József" Körmöcbánya. Bosznia címerrel (6,77g/0.900) T:1-,2 / Hungary 1915KB 20 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz. With Bosnia Coat of Arms (6,77g/0.900) C:AU,XF Adamo K Ft Au "Honfoglalás évfordulója" (6,98g/0.986) T:PP / Hungary Forint Au "1000th Anniversary of the Hungarian Landtaking" (6,98g/0.986) C:PP Adamo EM Ft Au "Államalapító Szent István" (31,1g/0.986) T:PP / Hungary Forint Au "Saint Stephen" (31,1g/0.986) C:PP Adamo EM Ft Au "Magyarország az Európai Unió tagja" tanúsítvánnyal (13,9g/0.986) Ft Ag "Magyarország az Európai Unió tagja" tanúsítvánnyal (31,46g/0.925) a két érme együtt díszdobozban T:PP Hungary Forint Au "Hungary becomes a member of the European Union" with certificate (19,9g/0.986) Forint Ag "Hungary becomes a member of the European Union" with certificate (31,46g/0.925) the two coins in display case C:PP Adamo EM190, EM Ft Au "Magyarország az Európai Unió tagja" tanúsítvánnyal (13,96g/0.986) T:PP / Hungary Forint Au "Hungary becomes a member of the European Union" with certificate (13,96g/0.986) C:PP Adamo EM Ft Au "Az 1956-os magyar forradalom és szabadságharc 50. évfordulója" tanúsítvánnyal (20,94g/0.986) T:PP / Hungary Forint "50th Anniversary of the 1956 Hungarian Revolution and War of Independence" with certificate (20,94g/0.986) C:PP Adamo EM Ft Au "Szent István intelmei Szent Imre herceghez" tanúsítvánnyal (6,98g/0.986) T:PP / Hungary Forint Au "Saint Stephen's Admonitions to his Son Saint Emeric" with certificate (6,98g/0.986) C:PP Adamo EM Ft Au "Liszt Ferenc születésének 200. évfordulója" Piefort, tanúsítvánnyal, dísztokban (13,96g/0.986) T:PP / Hungary Forint Au "200th Anniversary of the birth of Ferenc Liszt" Piefort, with certificate and case (13,96g/0.986) C:PP Adamo EM Ausztria 1848A Dukát "I. Ferdinánd" Bécs (3,49g/0.986) T:2 / Austria 1848A Ducat "Ferdinand I" Vienna (3,49g/0.986) C:XF Krause KM# Ausztria 1871A Dukát Au "Ferenc József" (3,48g/0.986) T:1-,2 / Austria 1871A Ducat Au "Franz Joseph" (3,48g/0.986) C:AU,XF Krause KM# Bahamák $ Au "Kolombusz felfedezi Amerikát" tanúsítvánnyal, eredeti tokban (6,48g/0.900) T:PP / Bahamas Dollars Au "Columbus' Discovery of America" with certificate, in original case (6,48g/0.900) C:PP Krause KM# Franciaország / Első Császárság 1806A 40Fr Au "I. Napóleon" (12,87g/0.900) T:2,2- ph. / France / First Empire 1806A 40 Francs Au "Napoleon I" (12,87g/0.900) C:XF,VF ph. Krause KM#

6 Kérjük telefonos és írásbeli ajánlatait időben adja le! Franciaország / Első Császárság 1810A 20Fr Au "I. Napóleon" (6,39g/0.900) T:2,2- / France / First Empire 1810A 20 Francs Au "Napoleon I" (6,39g/0.900) C:XF,VF Krause KM# Franciaország / Első Császárság 1811A 20Fr Au "I. Napóleon" (6,39g/0.900) T:2,2- ph. / France / First Empire 1811A 20 Francs Au "Napoleon I" (6,39g/0.900) C:XF,VF edge error Krause KM# Franciaország / Első Császárság 1811A 40Fr Au "I. Napóleon" (12,92g/0.900) T:2,2- ph., karc / France / First Empire 1811A 40 Francs Au "Napoleon I" (12,92g/0.900) C:XF,VF edge error, scratched Krause KM# Franciaország / Első Császárság 1814A 20Fr Au "I. Napóleon" (6,38g/0.900) T:2- ph. / France / First Empire 1814A 20 Francs Au "Napoleon I" (6,38g/0.900) C:VF edge error Krause KM# Franciaország / Első Császárság 1812W 20Fr Au "I. Napóleon" (6,39g/0.900) T:2,2- / France / First Empire 1812W 20 Francs Au "Napoleon I" (6,39g/0.900) C:XF,VF Krause KM# Franciaország / Első Császárság 1812A 40Fr Au "I. Napóleon" (12,89g/0.900) T:2 ph., karc / France / First Empire 1812A 40 Francs Au "Napoleon I" (12,89g/0.900) C:XF edge error, scratched Krause KM# Franciaország / Első Császárság 1813A 20Fr Au "I. Napóleon" (6,4g/0.900) T:2 / France / First Empire 1813A 20 Francs Au "Napoleon I" (6,4g/0.900) C:XF Krause KM# Franciaország / Második Császárság 1853A 20Fr Au "III. Napóleon" (6,46g/0.900) T:2 kis ph., karc / France / Second Empire 1853A 20 Francs Au "Napoleon III" (6,46g/0.900) C:XF small edge error, scratch Krause KM# Franciaország / Második Császárság 1855BB 20Fr Au "III. Napóleon" (6,4g/0.900) T:2- / France / Second Empire 1855BB 20 Francs Au "Napoleon III" (6,4g/0.900) C:VF Krause KM# Franciaország / Második Császárság 1856A 20Fr Au "III. Napóleon" (6,44g/0.900) T:2,2- ph. / France / Second Empire 1856A 20 Francs Au "Napoleon III" (6,44g/0.900) C:XF,VF edge error Krause KM# Franciaország / Második Császárság 1857A 20Fr Au "III. Napóleon" (6,47g/0.900) T:2,2- kis ph., karc / France / Second Empire 1857A 20 Francs Au "Napoleon III" (6,47g/0.900) C:XF,VF small edge error, scratched Krause KM# Franciaország / Második Császárság 1858A 20Fr Au "III. Napóleon" (6,45g/0.900) T:2 ph. / France / Second Empire 1858A 20 Francs Au "Napoleon III" (6,45g/0.900) C:XF edge error Krause KM# Franciaország / Második Császárság 1858A 20Fr Au "III. Napóleon" (6,43g/0.900) T:2,2- kis ph. / France / Second Empire 1858A 20 Francs Au "Napoleon III" (6,43g/0.900) C:XF,VF small edge error Krause KM# Franciaország / Második Császárság 1859A 20Fr Au "III. Napóleon" (6,44g/0.900) T:2,2- ph., kis karc, kis szennyeződés / France / Second Empire 1859A 20 Francs Au "Napoleon III" (6,44g/0.900) C:XF,VF edge error, small scratch, small stain Krause KM# Franciaország / Második Császárság 1860BB 20Fr Au "III. Napóleon" (6,44g/0.900) T:2,2- ph. / France / Second Empire 1860BB 20 Francs Au "Napoleon III" (6,44g/0.900) C:XF,VF edge error Krause KM# Franciaország / Második Császárság 1862A 20Fr Au "III. Napóleon" (6,45g/0.900) T:2,2- kis ph. / France / Second Empire 1862A 20 Francs Au "Napoleon III" (6,45g/0.900) C:XF,VF small edge error Krause KM# Franciaország / Második Császárság 1863BB 20Fr Au "III. Napóleon" (6,45g/0.900) T:2 ph. / France / Second Empire 1863BB 20 Francs Au "Napoleon III" (6,45g/0.900) C:XF edge error Krause KM# Franciaország / Második Császárság 1865A 20Fr Au "III. Napóleon" (6,43g/0.900) T:2,2- kis ph. / France / Second Empire 1865A 20 Francs Au "Napoleon III" (6,43g/0.900) C:XF,VF small edge error Krause KM# Franciaország / Második Császárság 1866A 20Fr Au "III. Napóleon" (6,48g/0.900) T:2,2- kis ph., kis szennyeződés / France / Second Empire 1866A 20 Francs Au "Napoleon III" (6,48g/0.900) C:XF,VF small edge error, small stain Krause KM# Franciaország / Második Császárság 1866A 20Fr Au "III. Napóleon" (6,42g/0.900) T:2 kis ph., kis szennyeződés / France / Second Empire 1866A 20 Francs Au "Napoleon III" (6,42g/0.900) C:XF small edge error, small stain Krause KM# Franciaország / Második Császárság 1868A 20Fr Au "III. Napóleon" (6,47g/0.900) T:2 ph. / France / Second Empire 1868A 20 Francs Au "Napoleon III" (6,47g/0.900) C:XF edge error Krause KM# Franciaország / Második Császárság 1869A 20Fr Au "III. Napóleon" (6,44g/0.900) T:2 kis ph. / France / Second Empire 1869A 20 Francs Au "Napoleon III" (6,44g/0.900) C:XF small edge error Krause KM# Franciaország 1893A 20Fr Au (6,47g/0.900) T:2 ph., karc, ü. / France 1893A 20 Francs Au (6,47g/0.900) C:XF edge error, scratch, ding Krause KM# Franciaország 1897A 20Fr Au (6,48g/0.900) T:2 ph., karc / France 1897A 20 Francs Au (6,48g/0.900) C:XF edge error, scratched Krause KM# Franciaország Fr Au (6,46g/0.900) T:2 ph. / France Francs Au (6,46g/0.900) C:XF edge error Krause KM#

7 30100.Franciaország Fr Au (6,45g/0.900) T:2 kis karc / France Francs Au (6,45g/0.900) C:XF small scratch Krause KM# Csehszlovákia Dukát Au (3,49g/0.986) T:2 kis ph. / Czechoslovakia Ducat Au (3,49g/0.986) C:XF small edge error Krause KM# Irán (2535.) "Iráni Nemzeti Bank 50. évfordulója / Reza Pahlavi és Mohammad Reza Pahlavi" nyolcszögletű Au emlékérem, lezárt fóliatokban (~5g/0.900/20mm) T:PP / Iran (2535.) "Golden Jubilee of Bank Melli of Iran / Reza Pahlavi and Mohammad Reza Pahlavi" octagonal Au commemorative coin in sealed foil packing (~5g/0.900/20mm) C:PP Jugoszlávia D Au "1984 Téli Olimpia" (8g/0.900) D Au "1984 Téli Olimpia" (8g/0.900) D Au "1984 Téli Olimpia" (8g/0.900) + Amerikai Egyesült Államok $ Au "XXIII. Los Angeles-i Nyári Olimpia" (16,71g/0.900) az érmék együtt "Olympische Spiele 1984" díszdobozban, tanúsítvánnyal T:PP / Yugoslavia 5000 Dinara Au "1984 Winter Olympics" (8g/0.900) Dinara Au "1984 Winter Olympics" (8g/0.900) Dinara Au "1984 Winter Olympics" (8g/0.900) + USA Dollars "Los Angeles XXIII Olympiad" (16,71g/0.900) the coins together in "Olypmpische Spiele 1984" case with certificate C:PP Krause KM#95, KM#104, KM#111 KM# Nagy-Britannia /2 Sovereign Au (3,98g/0.917) T:2- / Great Britain /2 Sovereign Au (3,98g/0.917) C:VF Krause KM# Nagy-Britannia Sovereign Au (7,98g/0.916) + 1/2 Sovereign Au (3,99g/0.916) + 1/4 Sovereign Au "II. Erzsébet" (1,99g/0.916) mindhárom eredeti, gyűjtői díszdobozban, tanúsítvánnyal és leírással T:PP Great Britain Sovereign Au (7,98g/0.916) + 1/2 Sovereign Au (3,99g/0.916) + 1/4 Sovereign Au "Elizabeth II" (1,99g/0.916) all three in collector's case with certificate and information C:PP Német Államok / Nürnberg ~1760. Dukát Au "Új év" (3,45g) T:2(PP) enyhén hullámos lemez, k. / German States / Nurnberg ~1760. Ducat Au "New Years" (3,45g) C:XF(PP) slightly wavy coin, scratch Krause X#M Orosz Birodalom R Au "II. Miklós" (8,56g/0.900) T:2 / Russian Empire Rubles Au "Nicholas II" (8,56g/0.900) C:XF Krause Y# Svájc 1899B 20Fr Au (6,45g/0.900) T:2 edge error, small scratch / Switzerland 1899B 20 Francs Au (6,45g/0.900) C:XF ph., kis karc Krause KM# Franciaország / Második Császárság 1868A 20Fr Au "III. Napóleon" (6,46g/0.900) T:3 halvány peremfelirat / France / Second Empire 1868A 20 Francs Au "Napoleon III" (6,46g/0.900) C:F faint edge lettering Krause KM# Magyar és külföldi bankjegyek Ft "Iparműtári Alapítvány Jegy" "21831" sorszámmal T:II RR! / Hungary Forints "Iparműtári Alapítvány Jegy" with "21831" serial number C:XF RR! Adamo SGE Ft "Kossuth bankó" laminálva, ívszéllel T:II-,III szép papír / Hungary Forint "Kossuth note" laminated, with left margin Adamo G Komárom kr 3mm-es betűk + 10kr 3mm-es betűk mindkét bankjegy kartonlapra ragasztva a felső szélüknél T:III,III- / Hungary / Komárom Kreuzer 3mm wide letters+ 10 Kreuzer 3mm wide letters, both banknotes glued to cardboard at their upper edges C:F,VG Adamo KOM-3.1.1, KOM Ft "Kossuth bankó" sorszám és hátlap nélkül. Nem katalogizált sajtóhiba! T:III-,IV / Hungary Forint "Kossuth bankó" without serial and backside. Not catalogued printing error! C:VG,G Adamo G108h.var G vízjeles papíron T:III részben restaurált / Hungary Gulden on watermarked paper C:F partially restored Adamo G Ft / 5G "Osztrák-Magyar Bank" T:III- restaurált Austro-Hungarian Monarchy Forint / 5 Gulden C:VG restored Adamo G127., Kodnar K " " sorszámmal T:I- nagyobb szamárfül a jobb alsó sarokban / Hungary Korona with " " serial number C:AU large corner fold in the lower right corner Adamo K K (3x) sorszámkövetők T:I,I- kis fo., törés nélküli hajlás az egyik bankjegy jobb felső sarkában / Hungary Korona (3x) sequential serials C:UNC,AU small stain, one banknote with fold without tear in upper right corner Adamo K K "Orell Füssli Zürich" "5A " T:II / Hungary Korona "Orell Füssli Zürich" "5A " C:XF Adamo K K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással, "B " T:I-,II / Hungary Korona with "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" overprint, "B " T:AU,XF Adamo K37B K "Orell Füssli Zürich", "D " T:II egy függőleges hajtás a bankjegy közepén és szamárfül a bal felső sarokban / Hungary Korona "Orell Füssli Zürich", "D " C:XF one vertical fold on the middle of the banknote and one small fold in the upper left corner Krause K K "F " sorszámmal "Orell Füssli Zürich" T:III,III- / Hungary Korona with "F " serial number, "Orell Füssli Zürich" C:F,VG Adamo K

8 Kérjük telefonos és írásbeli ajánlatait időben adja le! P "Szálasi-kiadás" kiadatlan, sor- és sorozatszám nélkül T:I / Hungary Pengő "Szálasi edition" officialy unissued, without serial number C:UNC Adamo SPT18var P "Szálasi-kiadás" kiadatlan, "E " sorszámmal T:I / Hungary Pengő "Szálasi edition" officialy unissued, with "E " serial number C:UNC Adamo SPT18var P kék "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:I / Hungary Pengő blue "Headquarters of the Red Army" C:UNC Adamo P43e,SP43c? P előlapi alapnyomat nélkül! T:III- / Hungary Pengő without underprint on front! C:VG P hátlapi fázisnyomat ívszéli hármas ívben, illesztőkerettel T:I ívszél alján gyűrődések és kis szakadás / Hungary Pengő back progress proof in a sheet of three, sheet edge C:UNC creases and small tear at the bottom of sheet edge Adamo SP P kék színű, zöld "MNB" bélyeggel, "M " T:II / Hungary Pengő blue color with green "MNB" stamp, "M " C:XF Adamo P24e P sorozat és sorszám nélkül, hármas ívszéli ívben T:I R! / Hungary Pengő without serial numbers, in a sheet of three, edge sheet C:UNC Rare! Adamo P28h BP (100x) eredeti, két helyen ragasztott, sérült "Magyar Nemzeti Bank" kötegelővel T:I,I Ft T:III szép papír / Hungary Forint C:F nice paper Adamo F Ft vízjeles papíron, vágáshibás, az alsó él 159mm hosszú, "B " sorszámmal T:I / Hungary Forint on watermarked paper, lower edge is 159mm long, with "B " serial C:UNC Adamo F Ft T:II / Hungary Forint C:XF Adamo F Ft "A " T:I / Hungary Forint "A " C:UNC Adamo F Ft T:I- törés nélküli hajlás a bal felső sarokban / Hungary Forint C:AU bent without broken fold in the upper left corner Adamo F Ft "B " nyomdai papírráncokkal T:I / Hungary Forint "B " with printing creases C:UNC Adamo F Ft "B " T:I / Hungary Forint "B " C:UNC Adamo F Ft "H " sorszámmal, illetve piros "MINTA" felülnyomással és perforációval T:I / Hungary Forint with "H " serial number and with red "MINTA(SPECIMEN)" overprint and perforation C:UNC Adamo F49M Ft piros "MINTA" felülnyomással és perforációval, "K " sorszámmal T:I / Hungary Forint with red "MINTA(SPECIMEN)" overprint and perforation, and "K " serial number C:UNC Adamo F51M Ft "MINTA" felülnyomással "FA " T:I / Hungary Forint with red "MINTA(SPECIMEN)" overprint and "FA " serial number C:UNC Ft "MINTA", "DA "-os sorszámmal T:I / Hungary Forint "MINTA(SPECIMEN)", "DA " prefix and serials C:UNC Adamo F55M Ft "MINTA" "CA " sorszámmal T:I / Hungary Forint "MINTA(SPECIMEN)" with "CA " serial C:UNC Adamo F56BM Ft "MINTA" "Millenium", "DA "-es sorszámmal T:I- / Hungary Forint "MINTA(SPECIMEN)" "Millenium", "DA " prefix and serials C:AU Adamo F55BM Ft alacsony "FD " T:I / Hungary Forint with low "FD " serial number C:UNC Adamo F53A Ft "MINTA" felülnyomással "FA " T:I / Hungary Forint with red "MINTA(SPECIMEN)" overprint and "FA " serial number C:UNC Ft alacsony "FC " T:I / Hungary Forint with low "FC " serial number C:UNC Adamo F53B Ft alacsony "FC " T:I / Hungary Forint with low "FC " serial number C:UNC Adamo F53C Ft "MINTA" "CA " sorszámmal T:I / Hungary Forint "MINTA(SPECIMEN)" with "CA " serial C:UNC Ft "MINTA" felülnyomással "FA " sorszámmal T:I / Hungary Forint with red "MINTA(SPECIMEN)" overprint and "FA " serial number C:UNC Ft piros "MINTA" felülnyomással "CA " sorszámmal T:I / Hungary Forint with red "MINTA(SPECIMEN)" overprint and "CA " serial number C:UNC Ft "MINTA" felülnyomással, "FA " sorszámmal T:I / Hungary Forint with red "MINTA(SPECIMEN)" overprint and "FA " serial number C:UNC Ft alacsony "FC " sorszámmal T:I / Hungary Forint with low "FC " serial number C:UNC Adamo F53D Ft piros "MINTA" felülnyomással "CA " sorszámmal T:I / Hungary Forint, with red "MINTA(SPECIMEN)" overprint and "CA " serial number C:UNC Adamo F56DM

9 Ft "MINTA" felülnyomással "FA " sorszámmal T:I / Hungary Forint with red "MINTA(SPECIMEN)" overprint and "FA " serial number C:UNC Ft "MINTA" felülnyomással, "FA " sorszámmal T:I / Hungary Forint with red "MINTA(SPECIMEN)" overprint and "FA " serial number C:UNC Ft alacsony "FC " sorszámmal T:I / Hungary Forint with low "FC " serial number C:UNC Adamo F53F Ft "MINTA" felülnyomással, "FA " sorszámmal T:I / Hungary Forint with red "MINTA(SPECIMEN)" overprint and "FA " serial number C:UNC Ft alacsony "FB " sorszámmal T:I / Hungary Forint with low "FB " serial number C:UNC Adamo F53G Ft alacsony "FC " sorszámmal T:I / Hungary Forint with low "FC " serial number C:UNC Adamo F53G Ft alacsony "FD " sorszámmal T:I / Hungary Forint with low "FD " serial number C:UNC Adamo F53G Vegyes 8db-os kiváló tartású forint bankjegy tétel, benne: Ft (2xklf) Ft (2xklf) Ft (4xdiff) T:I Mixed 8pcs of Forint banknotes in exceptional condition, with: Forint (2xdiff) Forint (2xdiff) Forint (4xdiff) C:UNC Adamo F4, F5, F13, F14, F29, F30, F31, F Amerikai Egyesült Államok $ piros pecséttel "John Allison - Francis E. Spinner" T:III vágott / USA Dollar red seal "John Allison - Francis E. Spinner" C:F cut Krause Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "I. István" (0,84g) T:2,2- / Hungary Denar Ag "Stephen I" (0,84g) C:XF,VF Huszár: 1., Unger I.: Denar Ag "I. András" (0,4g) T:2,2- ph. / Hungary Denar Ag "Andreas I" (0,4g) C:XF,VF edge error Huszár 8., Unger I.: Denar Ag "I. András" (0,64g) T:2- patina / Hungary Denar Ag "Andreas I" (0,64g) C:VF patina Huszár 9., Unger I.: Denár Ag "Béla herceg" (0,68g) T:2,2- / Hungary Denar Ag "Duke Bela" (0,68g) C:XF,VF Huszár 11., Unger I.: Denar Ag "Salamon" (0,39g) T:2 / Hungary Denar Ag "Solomon" (0,39g) C:XF Huszár: 17., Unger I.: Denar Ag "Salamon" (0,47g) T:2 Hungary Denar Ag "Solomon" (0,47g) C:XF Huszár: 17., Unger I.: Denár Ag "I. László" (0,79g) T:2,2- / Hungary Denar Ag "Ladislaus I" (0,79g) C:XF,VF Huszár 21., Unger I.: Denár Ag "I. László" (0,8g) T:2 enyhén hajlott / Hungary Denar Ag "Ladislaus I" (0,8g) C:XF slightly wavy Huszár: 29, Unger I.: Denár Ag "I. László" (0,68g) T:2,2- / Hungary Denar Ag "Ladislaus I" (0,68g) C:XF,VF Huszár: 23, Unger I.: Denár Ag "I. László" (0,75g) T:2,2- kis ly. / Hungary Denar Ag "Ladislaus I" (0,75g) C:XF,VF small hole Huszár: 27, Unger I.: Denár Ag "Kálmán" (0,44g) T:1- / Denar Ag "Coloman" (0,44g) C:AU Huszár: 40., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,12g) T:2,2- rep. / Hungary Denar Ag "Stephen II" (0,12g) C:XF,VF cracked Huszár: 70., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,37g) T:1-,2 / Hungary Denar Ag "Stephen II" (0,37g) C:AU,XF Huszár: 47., Unger I.: 37.var Denár Ag "II. Béla" (0,41g) T:1- Hungary Denar Ag "Bela II" (0,41g) C:AU Huszár 50., Unger I.: Denár Ag "II. Béla" (30x) 10,6g összsúlyban T:1- / Hungary Denar Ag "Bela II" (30x) 10,6g in weight Huszár: 50., Unger I.: Denar Ag "II. Béla" (0,3g) T:2- / Hungary Denar Ag "Bela II" (0,3g) C:VF Huszár: 95., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,2g) T:1- / Hungary Denar Ag "Géza II" (0,2g) C:AU Huszár: 189., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,16g) T:1-,2 / Hungary Denar Ag "Geza II" (0,16g) C:AU,XF Huszár: 139., Unger I.: Denár Ag "III. István" (0,17g) T:1-,2 ph. / Hungary Denar Ag "Stephen III" (0,17g) C:AU,XF edge error Huszár: 127., Unger I.: Denár Ag "III. István" (0,2g) T:1- / Hungary Denar Ag "Stephen III" (0,2g) C:AU Huszár: 171., Unger I.: Denár Ag "III. Béla" (0,14g) T:2,2- kis ly. / Hungary Denar Ag "Bela III" (0,14g) C:XF,VF small hole Huszár:186., Unger I.:

10 Havi két gyorsárverésünkre folyamatosan várjuk a beadásokat! Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,26g) T:2- rep. / Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,26g) C:VF cracked Huszár: 203., Unger I.: Denár Ag "II. András" (0,52) T:2 / Hungary Denar Ag "Andreas II" (0,52g) C:XF Huszár: 247., Unger I: Obolus Ag "II. András" (0,26g) T:1- / Hungary Obolus Ag "Andreas II" (0,26g) C:AU Huszár: 248., Unger I.: Obolus Ag "II. András" (0,32g) T:2 / Hungary Obolus Ag "Andreas II" (0,32g) C:XF Huszár: 267., Unger I: Denár Ag "II. András" (0,51g) T:2- / Hungary Denar Ag "Andreas II" (0,51g) C:VF Huszár: 269., Unger I.: Obolus Ag "II. András" (0,2g) T:2 k. / Hungary Obolus Ag "Andreas II" (0,2g) C:XF scratch Huszár: 270., Unger I.: Obolus Ag "II. András" (0,27g) T:2- R! / Hungary Obolus Ag "Andreas II" (0,27g) C:VF RARE! Huszár: 251., Unger I.: Obolus Ag "V. István" (0,17g) T:2 / Hungary Obolus Ag "Stephan V" (0,17g) C:XF Huszár: 358., Unger I.: Szlavón Denár Ag "Radoszláv bán" (0,74g) T:2 / Hungary Slavonian Denar Ag "Ban Radoslav" (0,74g) C:XF Unger I.: Sz Denár Ag "III. András" (0,32g) T:2,2- R! / Hungary Denar Ag "Andreas III" (0,32g) C:XF,VF RARE! Huszár: 422., Unger I.: Garas Ag "Károly Róbert" (3,4g) T:2-,3 kis rep. / Hungary Groschen Ag "Charles I" (3,4g) C:VF,F small crack Huszár: 448., Unger I.:355.g Denár Ag "I. Lajos" (0,58g) T:2 kis patina / Hungary Denar Ag "Louis II" (0,58g) C:XF small patina Huszár: 542., Unger I.: 429.i ~1384. Féldenár Ag "Mária" elő- és hátlapja megegyezik a Huszár: 569. denárral (0,28g/11-12mm) T:2 kis rep. / Hungary ~1384. Half Denar Ag "Maria" obverse and reverse identical with the 569. Denar in the Huszár catalogue (0,28g/11-12mm) C:XF small crack CNH: Denár Ag "Mária" (0,43g) T:2 / Hungary Denar Ag "Maria" (0,43g) C:XF Huszár: 569., Unger I.: 443.d Denár Ag "Zsigmond" (0,70g) T:2- / Hungary Denar Ag "Sigismund" (0,70g) C:VF Huszár: 578., Unger I.: 450.d Denár Ag "II. Lajos" (0,59g) T:1 / Hungary Denar Ag "Louis II" (0,59g) C:UNC Huszár: 841., Unger I.: 673.m Denár Ag "II. Lajos" kassai veret (0,54g) T:1-,2 / Hungary Denar Ag "Louis II" Kosice mint (0,54g) C:AU,XF Huszár: 841., Unger I.: 673.i Denár Ag "II. Lajos" (0,59g) T:1- / Hungary Denar Ag "Louis II" (0,59g) C:AU Huszár: 841., Unger I.: 673.n Denár Ag "II. Lajos" (0,59g) T:1 / Hungary Denar Ag "Louis II" (0,59g) C:UNC Huszár: 841., Unger I.: 673.o K-T Denár Ag "Szapolyai János" (0,54g) T:1- / Hungary 1527K-T Denar Ag "John I" (0,54g) C:AU Huszár: 881, Unger I.: 699.l Denár Ag "I. Ferdinánd" kassai veret (0,44g) T:1-,2 / Hungary Denar Ag "Ferdinand I" Kosice mint (0,44g) C:AU,XF Huszár: 942., Unger II.: Denár Ag "I. Ferdinánd" kassai veret (0,58g) T:1-,2 / Hungary Denar Ag "Ferdinand I" Kosice mint (0,58g) C:AU,XF Huszár: 943., Unger II.: 744.d Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,58g) T:2 / Hungary Denar Ag "Ferdinand I" (0,58g) C:XF Huszár: 943., Unger II.: 744.d H-P Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,4g) T:2 enyhén hullámos / Hungary 1552H-P Denar Ag "Ferdinand I" (0,4g) C:XF slightly wavy Huszár: 948., Unger II.: 745.k K-B 1/2 Tallér Ag "Rudolf" Rendkívül ritka, a kevés ismert példány egyike, az Unger Éremhatározóban nem szereplő évjárat! (13,9g) T:3 RRR! / Hungary 1580K-B 1/2 Thaler Ag "Rudolf' Extremly rare, one of the few existing coins, not covered by Emil Unger's "Éremhatározó" (13,9g) C:F RRR! K-B 1/4 Tallér Ag "Rudolf" (6,77g) T:2- ph. / Hungary 1585K-B 1/4 Thaler Ag "Rudolf" (6,77g) C:VF edge error Huszár: 1046., Unger II.: N-B Denár Ag "Rudolf" (0,44g) T:2,2- patina / Hungary 1601N-B Denar Ag "Rudolf" (0,44g) C:XF,VF patina Unger II.: 816.var P-P Garas Ag "II. Ferdinánd" (2g) T:2-3 ly., ki. / Hungary 1624P-P Groschen Ag "Ferdinand II" (2g) C:VF hole, cracked Huszár: 1195.var, Unger II.: 910.var Garas Ag "II. Ferdinánd" koronás címer (2,15g) T:2- ph. / Hungary Groschen Ag "Ferdinand II" crowned coat of arms (2,15g) C:VF edge error Huszár: 1196., Unger II.: K-B 6kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (2,94g) T:2,2- / Hungary 1667K-B 6 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (2,94g) C:XF,VF Huszár: 1450., Unger II.:

11 K-B 6kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (3,2g) T:1-,2 kis ph. / Hungary 1671K-B 6 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (3,2g) C:AU,XF small edge error Huszár: 1450., Unger II.: K-B 3kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (1,45g) T:1-,2 / Hungary 1675K-B 3 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (1,45g) C:AU,XF Huszár: 1465., Unger II.: kr Ag "I. Lipót" Pozsony (5,6g) T:2 ph. / Hungary Kreuzer Ag "Leopold I" Bratislava (5,6g) C:XF edge error Huszár: 1441., Unger II.: 1068.a K-B 15kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (6,23g) T:2 / Hungary 1678K-B 15 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (6,23g) C:XF Huszár: 1425., Unger II.: 1060.a K-B Denár Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (0,56g) T:1,1- / Hungary 1679K-B Denar Ag "Leopold I." Kremnitz (0,56g) C:UNC,AU Huszár: 1508., Unger II.: K-B Denár Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (0,67g) T:2,2- / Hungary 1680K-B Denar Ag "Leopold I." Kremnitz (0,67g) C:XF,VF Huszár: 1508., Unger II.: K-B 15kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (6,35g) T:2 ph. / Hungary 1684K-B 15 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (6,35g) C:XF edge error Huszár: 1425., Unger II.: 1060.a K-B Tallér Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (28,58g) T:2- kis ph., juszt. / Hungary 1692K-B Thaler Ag "Leopold I" Kremnitz (28,58g) C:VF small edge error, just. Huszár: 1373., Unger II.: K-B Tallér Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (28,21g) T:2- ph., kis anyagfelesleg / Hungary 1693K-B Thaler Ag "Leopold I" Kremnitz (28,21g) C:VF edge error, small excess material Huszár: 1373., Unger II.: K-B 1/4 Tallér Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (7,27g) T:1-,2 ph., hajlott lemez / Hungary 1695K-B 1/4 Thaler Ag "Leopold I" Kremnitz (7,27g) C:AU,XF edge error, curved Huszár: 1410., Unger II.: N-B/ICB 1kr Ag "I. Lipót" Nagybánya (0,66g) T:2,2- / Hungary 1699N-B/ICB 1 Kreuzer Ag "Leopold I" Baia Mare (0,66g) C:XF,VF Huszár: 1491., Unger II.: 1098.b K-B Duarius "I. Lipót" Körmöcbánya (0,55g) T:2 / Hungary 1699K-B Duarius "Leopold" Kremnitz (0,55g) C:XF Huszár: 1499., Unger II.: 1104.a K-B 1/2 Tallér Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (14,25g) T:1- ph. / Hungary 1702K-B 1/2 Thaler Ag "Leopold I" Kremnitz (14,25g) C:AU edge error Huszár: 1404., Unger II.: 1045.a K-B 1/2 Tallér Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (13,8g) T:1- / Hungary 1703K-B 1/2 Thaler Ag "Leopold I" Kremnitz (13,8g) C:AU Huszár: 1404., Unger II.: 1045.a K-B 1/2 Tallér Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (14,18g) T:1- kis ph. / Hungary 1704K-B 1/2 Thaler Ag "Leopold I" Kremnitz (14,18g) C:AU small edge error Huszár: 1404., Unger II.: 1045.a XX Poltura Cu "II. Rákóczi Ferenc" (14,84g) T:2- ph. / Hungary XX Poltura "Francis II Rákóczi" (14,84g) C:VF edge error Huszár:1529., Unger II.: 1130.a C-M X Poltura Cu "II. Rákóczi Ferenc" Kassa (6,78g) T:2,2- Hungary 1706C-M X Poltura Cu "Francis II Rákóczi" Kaschau (6,78g) C:XF,VF Huszár: 1540., Unger II.: 1133.c M-M X Poltura Cu "II. Rákóczi Ferenc" (8,35g) T:2,2- / Hungary 1706M-M X Poltura Cu "Francis II Rákóczi" (8,35g) C:XF,VF Huszár: 1543., Unger II.: 1133.d Poltura Ag "I. József" (1,02g) T:2 / Hungary Poltura Ag "Joseph I" (1,02g) C:XF Huszár: 1579., Unger II.: K-B 1/2 Tallér Ag "III. Károly" Körmöcbánya (14g) T:2,2- / Hungary 1714K-B 1/2 Thaler Ag "Charles III" Kremnitz (14g) C:XF,VF Huszár: 1609., Unger II.: K-B Tallér Ag "III. Károly" Körmöcbánya (28,13g) T:2-,3 fülnyom / Hungary 1726K-B Thaler Ag "Charles III" Kremnitz (28,13g) C:VF,F ear mark Huszár: 1604., Unger III.: N-B 1/4 Tallér Ag "III. Károly" Nagybánya (7,15g) T:1-,2 juszt. / Hungary 1736N-B 1/4 Thaler Ag "Charles III" Baia Mare (7,15g) C:AU,XF just. Huszár: 1623., Unger II.: N-B 1/4 Tallér Ag "III. Károly" Nagybánya (7,12g) T:2 ph. / Hungary 1739N-B 1/4 Thaler Ag "Charles III" Baia Mare (7,12g) C:XF edge error Huszár: 1623., Unger II.: K-B 30kr Ag "III. Károly" Körmöcbánya T:2 ph. / Hungary 1740K-B 30 Kreuzer Ag "Charles III" Kreuzer C:XF edge error Huszár: 1625., Unger II.: K-B Denár Ag "Mária Terézia" Körmöcbánya (0,64g) T:2-,3 / Hungary 1746K-B Denar Ag "Maria Theresia" Kremnitz (0,64g) C:VF,F Huszár: 1746., Unger II.: K-B 15kr Ag "Mária Terézia" Körmöcbánya (6,01g) T:1- / Hungary 1748K-B 15 Kreuzer Ag "Maria Theresia" Kremnitz (6,01g) C:AU Huszár: 1714., Unger III.: 1247.b K-B 15kr Ag "Mária Terézia" Körmöcbánya (5,91g) T:2 kis patina / Hungary 1749K-B 15 Kreuzer Ag "Maria Theresia" Kremnitz (5,91g) C:XF small patina Huszár: 1714., Unger III.: 1247.b K-B 15kr Ag "Lotharingiai Ferenc" Körmöcbánya (6,01g) T:1- kis juszt. / Hungary 1749K-B 15 Kreuzer Ag "Franz von Lothringen" Kremnitz (6,01g) C:AU small adjustment mark Huszár: 1807., Unger III.: 1292.b K-B Poltura Ag "Mária Terézia" Körmöcbánya. Eltérő körirat (0,79g) T:2,2- kis patina / Hungary 1750K-B Poltura Ag "Maria Theresia" Kremnitz. Different legend (0,79g) C:XF,VF kis patina Huszár: 1736., Unger III.: K-B Poltura Ag "Mária Terézia" Körmöcbánya (0,8g) T:2 patina / Hungary 1750K-B Poltura Ag "Maria Theresia" Kremnitz (0,8g) C:XF patina Huszár: 1736., Unger III.:

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 30. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 november 12-24 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 29. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 7-19 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 31. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 április 29 - május

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 26. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 14-26 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 123. 2014/2. 182. tétel Budapest, 2014. november 15. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE /2.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE /2. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 129. 2017/2. A tételek fotói az egyesület honlapján megtekinthetők! 78. tétel: I. Lajos aranyforintja ÉH 409 Budapest, 2017. november 11. 10:00

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

Numizmatika. Numismatics/ Numismatik

Numizmatika. Numismatics/ Numismatik Numizmatika Numismatics/ Numismatik Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Gold coins and commemorative medallions - Goldmünzen und Gedenkmünzen 30000. 30001. 30002. 30000. 30001. 1540F(vár)-G(címer)

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 291. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 30 - február 2-ig.

Részletesebben

Numizmatika. Numismatics/ Numismatik. Magyar és külföldi arany pénzek - Gold coins - Gold Münzen

Numizmatika. Numismatics/ Numismatik. Magyar és külföldi arany pénzek - Gold coins - Gold Münzen Numizmatika Numismatics/ Numismatik Magyar és külföldi arany pénzek - Gold coins - Gold Münzen 30000. 30001. 30002. 30003. 30000. 30001. 30002. 1406? Aranyforint Au Zsigmond Nagybánya (3.55g) T:1-,2 RRR!Hungary

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 293. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 27 - március 2-ig.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXVI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Arany 1869GYF Dukát Au "Álló Ferenc József / Barokk címer" Gyulafehérvár (3.5g)

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 289. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 27 - január 5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 124. 2015/1.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 124. 2015/1. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 124. 2015/1. 272. tétel Budapest, 2015. április 25. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1. 2.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 355. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 30- október

Részletesebben