numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: február óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők február 19-én 10 órától. Utólagos eladás február ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 316. gyorsárverésre: február 15. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. aukció: Megtekintés: február ig! Tételek átvétele február 19-én 10 órától! 315. aukció elszámolás február 20-tól! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 240 ft / tétel / árverés. A 2. indításnál 120 ft A vásárlói jutalék 22% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Részvények és sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T27 100db/cs., 112 x 156 mm Plastic Case for Banknotes T27, 100/pack, 112 x 156 mm Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt állapotban Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt állapotban Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt állapotban Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt állapotban Éremtartó koffer, benne hét darab tálca összesen 168 férőhellyel, használt, de jó állapotban Éremtartó koffer, 7db tálcával összesen 84 férőhellyel, használt, jó állaptban Éremtartó bőrönd, 8 tálcával és fedlappal, összesen 180 férőhellyel, használt, jó állapotban Kis éremtartó koffer 8 tálcával, összesen 280 férőhellyel klf méretű érmék számára. Használt állapotban Fa, mágneszáras éremtartó doboz hat férőhellyel, eredetileh az "Emlékérem az euróövezet országainak közös valutájáról" emlékérmek tárolására. Használt, de szép állapotban, sok apró karcolással Fa éremtartó doboz 12 férőhellyel,kivehető tálcával, használt állapotban Fekezet "Münzen" feliratú album, mellette 6db emlékérmékhez használt tok, használt állapotban Fekete érmetartó album, összesen 122 férőhellyel, használt állapotban Leuchtturm NUMIS album, benne 60 férőhely, használt állapotban Kisalakú NUMIS érmeberakó, 60 férőhellyel, használt, jó állapotban Négygyűrűs érmeberakó album, 17db berakólappal, használt, jó állapotban db fekete éremtartó album, klf méretű érmék tárolására, mellette 5db berakólap. Használt állapotban db berakólap, mellette 1db fekete éremtartó album, valamint egy kis szatyorni öntapadós érmetartó. Berakólapok és album használt állapotban Egy doboznyi vegyes méretű érem-, érme- és kitüntetés tok Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Magyar Érme Katalógus Adamo, Budapest, Második kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Első kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus SPECIÁL - változatok, felülbélyegzések, próbák, tervezetek Budapest, Első kiadás, Új állapotban Adamovszky István: Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Az Érem , Budapest Új állapotban Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest, Újszerű állapotban Bene Attila: C. Radnitzky. Wiennae - Carl Radnitzky bécsi éremművész élete és alkotásai. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Argumentum Kiadó, Magyar és német nyelvű. Carl Radnitzky érmeinek jegyzékével. Új állapotban. / Attila, Bene: C. Radnitzky. Wiennae - Das leben und die Werke des Wiener Medaillenkünstlers, Carl Radnitzky. Budapest, Hungarian Numismatic Society, Argumentum, Hungarian and German language. Mint condition Bodrogi Péter, Molnár József, Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. A magyar állam rendjelei és kitüntetései a Szent György-rendtől a Nagy Imre-érdemrendig. Bp., 2005, Rubicon. Bontatlan csomagolásban, kiadói kartonált kötés, új állapotban Dr. Hóman Bálint: Magyar Pénztörténet Reprint kiadás, Alföldi Nyomda, Debrecen, Újszerű állapotban Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új állapotú példány! Standard Catalog of World Coins , 4th Edition, Krause Publications, Használt, megkímélt állapotban Standard Catalog of world coins, , 34th edition, Krause Publications, Használt, megkímélt állapotban Standard Catalog of World Coins 2001-Date, 3rd Edition, Krause Publications, CD melléklettel, használt, de szép állapotban Unusual World Coins, 5th Edition, Krause Publications, Használt, de jó állapotban Standard Catalog of World Paper Money 1961-Present. 18th Edition. Krause Publications, Használt, de szép állapotban

4 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek ~ "Magyar Kereskedelmi és Hitelbank R.T." fém szárazbélyegző egyik fele ~1940. "Magyar Királyi Postatakarékpénztár - Fizetési utalványra szóló felmondás" kitöltetlen űrlap (2x) T:II "MNB" bélyeg, piros, ívszéli tizenötös tömbben ~1970. "Állami Biztosító - Életbiztosítási kötvény a Gondoskodás biztosításról" kitöltetlen T:I Ft "Nemzeti Téglajegy - Téglajegy az új magyar Nemzeti Színház felépítéséhez" (7x), sorszámkövetők (4+3) T:I DN "Vígszínház" színpadi pénz T:III,III DN Lenin-verőtő, jobbra néző portré, pozitív éremképpel lemezérem készítéséhez (64mm) Részvények és sorsjegyek Budapest / Pest "Pesti Építő-Társaság" ideiglenes részvény 200Ft értékében, szelvényekkel, bélyegzésekkel, szárazpecséttel T:II,II- kis ly Budapest / Pest "A Magyar Királyi Pénzügyminisztérium arany- és ezüst sorsjátéka az Újpesti Katolikus Templom felépítésének javára" 50kr értékben T:I Budapest "Tanuló Sorsjegy" 1K értékben, felülbélyegzéssel T:I,I Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" részvény 200K-ról (5x) sorszámkövetők T:I Budapest "Fonciere Általános Biztositó-Intézet" részvnye 50P-ről, szárazpecséttel, aláírásokkal és szelvényekkel T:II-,III Budapest "Belvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" öt részvénye egyben 250P-ről (2x), sorszámkövetők, szárazpecséttel és szelvényekkel T:II Budapest "Harmadik Békekölcsön" sorsjegy 100Ft-ról (3x) sorszámkövetők, szárazpecséttel T:III-,IV Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I- Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:AU Papír és fém szükségpénzek ~1900. "A Magyar Királyi Államvasutak Alkalmazottai Fogyasztási Szövetkezete" 1 Fillér (?) értékű bárcája T: db váltó, bélyegekkel, felülbélyegzésekkel, ebből 2db kitöltetlen T:II-,III db váltó, főleg Simontornyán kiállítva, bélyegekkel, felülbélyegzésekkel, néhány érvénytelenítve T:II-,III Zalaegerszeg / hadifogolytábor augusztus K arab sorozat- és sorszámmal T:III Franciaország / Párizsi Kereskedelmi Kamara Fr szükségpénz T:III France / Chambre de Commerce de Paris Franc necessity note C:F ~1990. "Magyar Kaszinók - Hungarian Casinos" fém zseton (10x) T:2, db-os vegyes bárca és zseton tétel, közte "1/2 Liter Pálinka" T: Ausztria / Bécs "Österreichisches Bau-Los" kölcsön kötvény K/8sch-ról "Österreichisches Bau-Los" kölcsön kötvény 10Sch-ről T:III- ragasztás Austria / Vienna "Österreichisches Bau-Los" state bond about Kronen / 8 Schilling "Österreihisches Bau-Los" state bond 10 Schilling C:VG glued Fülöp-szigetek P az emigráns kormány nevében készült T:III- Philippines Pesos printed in name of the government in exile C:VG db-os vegyes zseton tétel, külföldi darabokkal T:vegyes 21pcs of various jetons C:mixed db-os vegyes külföldi réz zseton tétel, főleg játékpénzek T:2,2-,3 9pcs of various copper jetons, mostly gaming tokens C:XF,VF,F db-os vegyes külföldi réz zseton tétel, főleg játékpénzek T:2,2-,3 10pcs of various copper jetons, mostly gaming tokens C:XF,VF,F db-os vegyes német és osztrák szükségpénz tétel, közte Drezda, Nürnberg T:III,III- ly. 17pcs of various German and Austrian necessity notes, including Dresden, Nuremberg C:F,VG hole Magyar bankjegyek Ft "Kossuth bankó" T:III- Adamo G kr "Kossuth bankó" K ragasztva T:III-,V kr T:III- kis ly.,vágott Adamo G K K K K mindegyik bankjegy felülbélyegzett T:III,III K hamis "SHS" bélyeggel és bélyegzéssel (fake overprint and stamp) T:III K csehszlovák bélyeggel T:III

5 K hamis felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzéssel K II. kiadás K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel T:III- ragasztott,iii K (3x) mindhárom II. kiadás és vízszintes, piros "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:III,III K csehszlovák bélyeggel T:III db-os vegyes korona bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes korona bankjegy tétel T:III,III-,IV K K "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:I K "A 2052" hullámos hátlappal T:III kis szakadás K (6x) közte 4db sorszámkövető (2+2) és 2db közeli sorszám T:II,II K "Orell Füssli Zürich" nyomdahely jelöléssel T:III K "Orell Füssli Zürich" nyomdahely jelöléssel T:III szép papír K (2x) "Magyar Pénzjegynyomda Rt." nyomdahely jelöléssel T:I K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" nyomdahely jelöléssel T:III P festett hátlappal! T:III Hungary Pengő with painted back! C:F P T:III- anyaghiány Adamo P P T:III Adamo P P T:III Adamo P P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III BP T:III Adamo P BP T:III AP (3x) vízjeles papíron T:I,I AP AP AP T:III AP T:I- szamárfül, fo AP (7x) sorszám nélkül, fehér papír T:I,I AP sárgás, vízjeles papír AP mindkettő sorozat- és sorszám nélkül T:III AP sorozat- és sorszám nélkül T:II db-os vegyes adópengő bankjegy tétel, közte "amelyeknek" T:III,III db-os vegyes adópengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes Adópengő tétel T:II-III Ft T:III szép papír Hungary Forint C:F nice paper Adamo F Ft T:III Adamo F Ft T:III szép papír Adamo F Ft (2x) T:III Adamo F Ft Ft (2x) T:II,III Ft Ft T:III Ft nyomdai papírráncokkal és festékfoltokkal T:I Ft "C " sorozat és sorszámmal illetve piros "MINTA" felülnyomással és perforációval, nyomdai festékfoltokkal T:I Adamo F16Ma Ft piros "MINTA" felülnyomással és perforációval illetve "B " sorszámmal és nyomdai festékfoltokkal T:I Hungary Forint with "MINTA(SPECIMEN)" overprint and perforation "B " serial number, with printing spots C:UNC Adamo F33Ma Ft (5x) sorszámkövetők T:I,I március Ft "A" T:III szép papír november Ft "B" T:III november Ft "C" T:III Ft (3x) sorszámkövetők T:I Ft (3x) sorszámkövetők T:I-,II Ft piros "MINTA" felülnyomással és perforációval illetve "B " sorszámmal és nyomdai festékfoltokkal T:I Hungary Forint with "MINTA(SPECIMEN)" overprint and perforation "B " serial number, with printing spots C:UNC Adamo F38Ma Ft "E" T:III Ft (5x) T:III Ft "EC" "50. évforduló október 23." (2x) sorszámkövetők T:I

6 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! Ft "EC" "50. évforduló október 23." (2x) sorszámkövetők T:I Ft "50. évforduló október 23." (3x) sorszámkövetők, "EC" sorozatjellel T:I Ft "CA" Ft "CC" T:I Ft "EB" Ft "EB" Ft "ED" T:I,I Ft "DB" (4x) sorszámkövetők T:I Ft "DC" (2x) sorszámkövetők T:I Ft (4x) sorszámkövetők, "EB" sorozatjellel T:I db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:III,III-,IV Vegyes 26db-os papírpénz tétel, nagyrészt magyar bankjegyek, közte kevés külföldi valamint P T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel, közte P T:I-,II,III db-os vegyes pengő tétel T:III,III db-os vegyes pengő tétel T:III,III db-os vegyes pengő tétel T:III,III Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "Kálmán" (0,42g) T:2 Hungary Denar Ag "Coloman" (0,42g) C:XF Huszár: 37., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,36g) T:1- Hungary Denar Ag "Stephen II" (0,36g) C:AU Huszár: 76., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,17g) T:1- Hungary Denar Ag "Géza II' (0,17g) C:AU Huszár: 152., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,18g) T:1- Hungary Denar Ag "Géza II' (0,18g) C:AU Huszár: 150., Unger I.: Denar Ag "III. Béla" (0,34g) T:2- Hungary Denar Ag "Bela III" (0,34g) C:VF Huszár: 69., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (1,76g) T:2,2- Hungary Copper Coin Cu "Béla III" (1,76g) C:XF,VF Huszár: 73., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (1,22g) T:2- Huszár 73., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,28g) T:1-,2 Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,28g) C:AU,XF Huszár: 192., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,85g) T:2- Hungary Denar Ag "Béla IV" (0,85g) C:VF Huszár: 320., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,26g) T:1-,2 / Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,26g) C:AU,XF Huszár: 192., Unger I.: Denár Ag "Mária" (0,43g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Maria" (0,43g) C:XF,VF Huszár: 569., Unger I.: 443.b K-h Denár Ag "II. Ulászló" (0,54g) T2- enyhén hajlott Hungary K-H Denár Ag "Wladislaus II" (0,54g) C:VF slightly curved Huszár: 809., Unger I.: 644.a K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,48g) T:2- ki. Hungary 1509K-G Denar Ag "Wladislaus II" (0,48g) C:VF cracked Huszár: 811. Unger I.: 646.c L-V Denár Ag "II. Lajos" (0,48g) T:2- patina Hungary 1525L-V Denar Ag "Louis II" (0,48g) C:VF patina Huszár: 846., Unger I.: 675.u K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,54g) T:1-,2 kis ph. Hungary 1528K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,54g) C:AU,XF small edge error Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" hátoldalán részben veretkettőződés (0,53g) T:1- Hungary 1529K-B Denar Ag "Ferdinand I" partial double strike on reverse (0,53g) C:AU Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,48g) T:2 Hungary 1530K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,48g) C:XF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,55g) T:2 Hungary 1531K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,55g) C:XF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,57g) T:1- Hungary 1532K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,57g) C:AU Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,63g) T:1-1535K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,63g) C:AU Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,6g) T:1-1536K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,6g) C:AU Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,49g) T:1,1- Hungary 1537K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,49g) C:UNC,AU Huszár: 935., Unger II.: 745.a

7 K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,62g) T:1,1- Hungary 1538K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,62g) C:UNC,AU Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,59g) T:1,1- Hungary 1539K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,59g) C:UNC,AU Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag (0,57g) K-B Denár Ag (0,55g) K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,48g) T:2,2- kis ly. Hungary 1547K-B Denar Ag (0,57g) K-B Denar Ag (0,55g) K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,48g) C:XF,VF small hole Huszár: 935. Unger II.: 745.a K-B Denár Ag (0,55g) K-B Denár Ag (0,41g) K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,48g) T:2,2- Hungary 1550K-B Denar Ag (0,55g) K-B Denar Ag (0,41g) K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,48g) C:XF,VF Huszár: 935. Unger II.: 745.a K-B Denár Ag (0,47g) K-B Denár Ag (0,44g) K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,44g) T:2,2- ph. Hungary 1553K-B Denar Ag (0,47g) K-B Denar Ag (0,44g) K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,44g) C:XF,VF edge error Huszár: 935. Unger II.: 745.a K-B Denár Ag (0,42g) K-B Denár Ag (0,58g) K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,41g) T:2,2- ki. Hungary 1556K-B Denar Ag (0,42g) K-B Denar Ag (0,58g) K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,41g) C:XF,VF cracked Huszár: 935. Unger II.: 745.a K-B Denár Ag (0,34g) K-B Denár Ag (0,39g) K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,42g) T:2,2- ki. Hungary 1560K-B Denar Ag (0,34g) K-B Denar Ag (0,39g) K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,42g) C:XF,VF cracked Huszár: 936. Unger II.: 748.a K-B Denár Ag (0,34g) K-B Denár Ag (0,39g) K-B Denár Ag "Miksa" (0,42g) T:2,2- Hungary 1565K-B Denar Ag (0,34g) K-B Denar Ag (0,39g) K-B Denar Ag "Maximilian" (0,42g) C:XF,VF Huszár: 992. Unger II.: 766.a K-B Denár Ag (0,44g) K-B Denár Ag (0,41g) K-B Denár Ag "Miksa" (0,46g) T:2,2- Hungary 1568K-B Denar Ag (0,44g) K-B Denar Ag (0,41g) K-B Denar Ag "Maximilian" (0,46g) C:XF,VF Huszár: 992. Unger II.: 766.a K-B Denár Ag (0,5g) K-B Denár Ag (0,52g) K-B Denár Ag "Miksa" (0,43g) T:2,2- egyik enyhén hajlott Hungary 1571K-B Denar Ag (0,5g) K-B Denar Ag (0,52g) K-B Denar Ag "Maximilian" (0,43g) C:XF,VF one slightly curved Huszár: 992. Unger II.: 766.a K-B Denár Ag (0,59g) K-B Denár Ag (0,49g) K-B Denár Ag "Rudolf" (0,38g) T:2,2- kis ly.,ph. Hungary 1579K-B Denar Ag (0,59g) K-B Denar Ag (0,49g) K-B Denar Ag "Rudolf" (0,38g) C:XF,VF small hole,edge error Huszár: 1058.; Unger II.: 810.a; 811.a K-B Denár Ag (2x) (0,52g/0,57g) K-B Denár Ag "Rudolf" (0,41g) T:2,2- Hungary 1583K-B Denar Ag (2x) (0,52g/0,57) K-B Denar Ag "Rudolf" (0,41g) C:XF,VF Huszár: Unger II.: 811.a K-B Denár Ag (0,7g) K-B Denár Ag (0,53g) K-B Denár Ag "Rudolf" (0,52g) T:2,2- ki. Hungary 1586K-B Denar Ag (0,7g) K-B Denár Ag (0,53g) K-B Denar Ag "Rudolf" (0,52g) C:XF,VF crack Huszár: Unger II.: 811.a K-B Denár Ag (0,26g) K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,44g) K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,3g) T:2,2- ki. Hungary 1616K-B Denar Ag (0,26g) K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,44g) K-B Denar Ag "II. Ferdinánd" (0,3g) C:XF,VF crack Huszár: 1141.; Unger II.: 870.; 916.c Erdélyi Fejedelemség 1626N-B Széles Garas Ag "Bethlen Gábor" Nagybánya (2,24g) T:2,2- Principality of Transylvania 1626N-B Groschen Ag "Gabriel Bethlen" Baia Mare (2,24g) C:XF,VF Unger (Erdély).: 261.a K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,46g) K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,47g) K-B Duarius "I. Lipót" (0,54g) T:2-,3 ki. Hungary 1630K-B Denar Ag "Ferdinand II" (0,46g) K-B Denár Ag "Ferdinand II" (0,47g) K-B Duarius "Leopold I" (0,54g) C:VF,F crack Huszár: 1204.; 1205.; Unger II.: 917.a; 916.c; K-B 3kr Ag "I. Lipót" (1,53g) T:2- patina Hungary 1694K-B 3 Kreuzer Ag "Leopold I" (1,53g) C:VF patina Huszár: 1466., Unger II.: 1085.a C-H 3kr Ag "I. Lipót" Pozsony (1,44g) T:2,2- hullámos lemez Hungary 1699C-H 3 Kreuzer Ag "Leopold I" Bratislava (1,44g) C:XF,VF wavy coin Huszár: 1478., Unger II.: 1086.b K-B Duarius "I. Lipót" (2x) Körmöcbánya (0,48g/0,43g) T:2-,3 Hungary 1703K-B Duarius "Leopold" (2x) Kremnitz (0,48g/0,43g) C:VF,F Huszár: 1499., Unger II.: K 1kr Cu "Mária Terézia" T:2, K-B 20kr Ag "Mária Terézia" Körmöcbánya (6,4g) T:2 Hungary 1763K-B 20 Kreuzer Ag "Maria Theresia" Kremnitz (6,4g) C:XF Huszár: 1699., Unger III.: 1240.a PH-KM Poltura "Mária Terézia" T:2- ü.,ph. Huszár: 1751., Unger III.: 1270.c B 20kr Ag "II. József" (6,4g) T:2- Hungary 1781B 20 Kreuzer Ag "Joseph II" (6,4g) C:VF Huszár: 1877., Unger III.: B 20kr Ag "II. József" (6,43g) T:2- patina Hungary 1785B 20 Kreuzer Ag "Joseph II" (6,43g) C:VF patina Huszár: 1880., Unger III.: 1329.a E 20kr Ag "I. Ferenc" (6,62g) T:2- Hungary 1814E 20 Kreuzer Ag "Franz I" (6,62g) C:VF Huszár: 1974., Unger III.: 1378.b G 1kr Cu "I. Ferenc" T:2- karc Huszár: 2060., Unger III.: 1406.c

8 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 füllel B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 Huszár: 2081., Unger III.: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 Huszár 2081., Unger III.: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 Unger III.: kr Cu T:2,2- ph. Adamo B NB 6kr Ag T:2 Adamo B E 4kr Cu T:2-, KB 1kr Cu "Angyalos címer" T:2-,3 Adamo M KB 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T: KB 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T:2,2- k. Adamo M GYF 20kr Ag "Váltó Pénz" T:2-,3 Adamo M KB 1K Ag "Ferenc József" T:2- kis patina Adamo K KB-1894KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2- Adamo K KB-1895KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2-,3 Adamo K KB-1912KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2-,2 Adamo K5,K KB 1K Ag "Millenium" (2x) T:2,2- patina Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:2- Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:2 Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2- kis ph. Adamo K KB 2f Br aranyozva T:1- Adamo K KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1- kis patina Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:1- Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 ph KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1- kis patina Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1- Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1- Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1- Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" P Ag T: P Ag (2x) T:2-, P Ag Ft Ag "MNB" T:2 kis patina P Ag "Madonna" P Ag T:3,1,1- ph P Ag "Madonna" T:3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" (10x) T:2-,3 patina, karc Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2 fo. Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 patina, ph. karc Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2,2- Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2,2- Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 patina Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 patina Adamo P P Ag P Ag T:1-,2 apró patina Adamo P P Ag P Ag T:1-,2 apró patina Adamo P P Ag P Ag T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:2 kis ph., kis patina, szennyeződés Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1- apró ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:1- apró ph. Adamo P P Ag T:1- patina P Ag "Horthy balra" T:1- Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1- Adamo P f tombak (82x) T:2, Ft Ag "vastag Kossuth" T:2 apró ph. Adamo F Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2,2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,

9 Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" Ft Ag "Deák" T:2-, Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" T:1-, Ft Al "Rákosi-címer" T:1-, Ft Ag "Liszt" T:1- Adamo EM Ft alpakka "Kossuth" T:1- Adamo F Ft Ag + 100Ft Ag "Felszabadulás" pár, eredeti MNB plasztiktokban (piros) T:BU ragasztás a tokon Ft Ag "Szent István" T:BU Adamo EM Ft Ag "25 éves a KGST" T:BU patina Adamo EM Ft Ag (3xklf) "Magyar festők II. / Csontváry, Mányoki, Rippl-Rónai" eredeti plombált MNB tokban T:BU kis patina Adamo EM52, EM53, EM Ft Ag "Nemzeti Múzeum" plombált plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Nemzeti Múzeum" T:BU Adamo EM Ft Ag "Nemzeti Múzeum" plombált plasztiktokban T:BU Adamo EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft "Szovjet-magyar közös űrrepülés" (4x) T:PP,BU f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ni "FAO I. - Világélelmezési nap" Ft alpakka "Széchenyi István" eredeti tokban tanúsítvánnyal Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU,PP Ft Cu-Ni "Bulgária 1300 éves" tokban Ft alpakka "Simon Bolivár" eredeti tokban, tanúsítvánnyal + 100ft Cu-Ni "FAO-SOROZAT II. - Több gabonát a világnak" tokban, tanúsítvánnyal T:BU Ft Cu-Ni + 5L Cu-Ni "Bulgária 1300 éves" magyar-bolgár közös kiadás, eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:1(PP) Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság játékos" T:BU Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság 1982" (2xklf) T:BU Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság 1982" T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni "Labdarúgó Világbajnokság 1982" eredeti MNB tokban tanúsítvánnyal Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor" eredeti tokban, tanúsítvánnyal Ft Cu-Ni "II. János Pál pápa látogatása" T:1-(PP),BU Ft alpakka "Czóbel Béla" eredeti tokban tanúsítvánnyal Ft alpakka "Kulturális Fórum" Ft alpakka "Fáy András" T:BU Ft alpakka "Simon Bolivár" eredeti tokban tanúsítvánnyal Ft alpakka "FAO - Fa, búza, hal" Ft alpakka "Fáy András" T:BU f Al + 5Ft Ni + 10Ft Ni "FAO" sor, eredeti tokban tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM69, EM70, EM Ft Ag "Sarajevoi Téli Olimpia" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Nők évtizede" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Nők évtizede" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Nők évtizede" T:BU Adamo EM Ft Ag "Nyári Olimpiai Játékok - Los Angeles" T:BU Adamo EM Ft Ag "Nyári Olimpiai Játékok - Los Angeles" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Természetvédelem - Mocsári teknős" T:BU Adamo EM Ft Ag "Természetvédelem - Vidra" T:BU Adamo EM

10 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! Ft Ag "Kulturális Fórum Budapest 1985" T:BU Adamo EM f-20Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Mexikó Stadion" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Mexikó 1986" T:1(PP) Adamo EM Ft Ag "Budavár visszavétele 1686" T:BU patina Adamo EM f-20Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 tok sérült Adamo FO Ft Ag "Nyári Olimpia - Szöul 1988" T:1(PP) Adamo EM f-20Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "Szent István" T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Három játékos" T:BU kis patina, fo. Adamo EM f-20Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Két játékos" T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "Téli Olimpia-Albertville" T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "Mátyás király - Buda" T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "MNB" (2x) T:1-, Ft Ag "MNB" (2x) T:1-, Ft Ag "MNB" (2x) T:1-, Ft Ag "MNB" (2x) T:1-, Ft Ag "MNB" (2x) T:1-, Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) egyik aranyozott T: Ft Ag "Veszélyeztetett állatvilág - Gólya" T:BU Adamo EM Ft Ag "MNB" (2x) T:2 patina Ft Ag "MNB" (2x) T:2 patina Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "Régi dunai hajók - Árpád" T:BU patina Adamo EM Ft Ag "Integráció Az Európai Közösségbe" T:BU Adamo EM Ft Ag "Expo 96 Budapest" T:BU Adamo EM f-200Ft (11xklf) forgalmi sor dísztokban, közte Ft Ag "Deák" T:PP Adamo FO Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) egyik aranyozott T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T:2 patina Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T:2 patina Ft Ag "Régi dunai hajók - Carolina" T:BU Adamo EM Ft Ag "Nyári olimpia - Atlanta" T:BU Adamo EM Ft Ag "Védd a világot!" T:BU Adamo EM Ft Ag "Védd a világot!" T:1-(PP) fo. Adamo EM Ft Cu-Ni T:1(PP) Adamo F Ft Ag "Régi dunai hajók III - Hableány" T:BU fo. Adamo EM Ft Ag "Nyári Olimpia-Atlanta - Vívás" T:BU fo. Adamo EM Ft Ag "Régi balatoni hajók - Helka, Kelén" T:BU Adamo EM Ft Ag "Integráció az EU-ba-EURO I" T:BU Adamo EM

11 Ft Ag "Labdarúgó VB" T:PP Adamo EM Ft Ag "UNICEF - A világ gyermekei" T:PP Adamo EM Ft Ag "WWF - Óvd a természetet" T:PP Adamo EM Ft Ag "Eötvös Lóránd" T:BU Adamo EM Ft Ag "Integráció az EU-ba - EURO II" T:PP Adamo EM Ft Ag "Lórántffy Zsuzsanna / Sárospatak" (2xklf) T:BU Hungary 2000 Forint Ag "Zsuzsanna Lórántffy / Sárospatak" (2xdiff) C:BU Adamo EM Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor dísztokban, "Magyarország pénzérméi" sorozat Ft (7xklf) forgalmi sor szettben, benne Ft "Kossuth" Ft-100Ft (7xklf) "Magyarország az Európa Unió tagja" forgalmi sor szettben, benne Ft "Magyarország az EU tagja" Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor szettben, benne Ft "József Attila" T:BU Adamo FO34, FO35, FO38.1, FO Ft "Kossuth" Ft "Deák Ferenc" T: Ft "Kossuth" (20x) bontatlan, "Magyar Nemzeti Bank" rolniban T:1- Adamo FOEM Ft "Kempelen Farkas Sakkautomatája" T:BU Adamo EM Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor szettben, benne 20Ft "Deák Ferenc" forgalmi emlékérme Ft-100Ft (7xklf) "Magyarország az Európa Unió tagja" forgalmi sor szettben, benne Ft "Magyarország az EU tagja" (2x) egyik dísztokon ragasztónyom Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor szettben, benne Ft "József Attila" T:PP Adamo FO36, FO38.1, FO Ft "Deák Ferenc" elsőnapi veret számozott emléklapon T: Ft Al-Br "Deák" Ft Cu-Ni "Európai Unió tagja" aranyozott forgalmi emlékérme Ft Cu-Ni "1956 tiszteletére" aranyozott forgalmi emlékérme Ft aranyozott forgalmi érme T:1-, Ft Cu-Ni "Magyar Köztársaság az Európai Unió tagja" első napi veret sorszámozott emléklapon T:BU Ft Ag "Magyarország az Európai Unió tagja" T:PP Adamo EM Ft Ag "Visegrádi vár" T:BU Adamo EM EUR "Mátyás király - Phoenix vitorlás" próbaveret, zárt tasakban T: Ft Ag "Diósgyőri vár" T:BU Adamo EM Ft-100Ft (7xklf) "Baby Set" benne zseton T:BU Ft-100Ft (8xklf) forgalmi sor szettben, benne 1946-os 1Ft Ag "Hatvanéves a Forint" T:BU Adamo FO Ft-100Ft (7xklf) "1956-os forradalom" forgalmi sor szettben, karton dísztokban Ft-100Ft (7xklf) hivatalos forgalmi sor szettben, benne Ft "Római Szerződés" T:BU Adamo FO40, FO Ft "125 éves a Magyar Vöröskereszt" első napi veret számozott emléklapon (2x) T: Ft Ag "Bartók Béla" T:PP fo. Adamo EM Ft Ag "Munkácsi vár" T:BU Adamo EM Ft-100Ft (8xklf) "Berán Lajos és a pengő" forgalmi sor, benne "Berán Lajos és a pengő" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm) (5x) T:BU Adamo FO Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor, benne "Berán Lajos és a pengő" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm) Ft-100Ft (7xklf) "Reneszánsz emlékév" forgalmi sor szettben + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos forgalmi szettben Ft-200Ft (6xklf) "Pécs Európa kulturálsi fővárosa" forgalmi sor dísztokban +"Pécs Európa Kulturális Fővárosa" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm) T:BU Adamo FO41.3, FO42.3, FO Ft-100Ft (7xklf) "Búcsú az egy- és kétforintostól" forgalmi sor dísztokos szettben Ft-100Ft (7xklf) "Reneszánsz emlékév" forgalmi sor szettben + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos forgalmi szettben T:PP Adamo FO42, FO Ft Ag "Teller Ede" T:PP Adamo EM Ft Cu-Ni "Telefonhírmondó - Puskás Tivadar" (5x) T:PP Adamo EM Ft Ag "Pekingi olimpia" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Tokaji Történelmi Borvidék" T:PP Adamo EM Ft Ag "Tokaji Történelmi Borvidék" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft-200Ft (6xklf) dísztokos forgalmi szett "Lánchíd" Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor szettben T:PP Adamo FO43, FO Ft elsőnapi veret díszcsomagolásban Ft "FB" "Búcsú a 200Ft-os bankjegytől" (2x), a bankjegyek közeli sorszámúak! T:I, Ft aranyozott forgalmi érme T: Ft Ag "Radnóti Miklós" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Radnóti Miklós" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Dohány utcai zsinagóga" T:PP Adamo EM

12 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! Ft Ag "Dohány utcai zsinagóga" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Dohány utcai zsinagóga" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Kazinczy Ferenc" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Kazinczy Ferenc" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Kazinczy Ferenc" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft-200Ft (6xklf) "Pécs Európa kulturálsi fővárosa" forgalmi sor dísztokban +"Pécs Európa Kulturális Fővárosa" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm), "Magyarország pénzérméi" sorozat Ft-200Ft (6xklf) "Az Európai Önkéntesség éve 2011" forgalmi sor szettben T:PP Adamo FO44.4, FO Ft Ag "Kosztolányi Dezső" T:PP Adamo EM Ft Ag "Úszó EB" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni "Bíró László József, a golyóstoll szabadalmaztatója" T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni "Bíró László József, a golyóstoll szabadalmaztatója" T:BU Adamo EM Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor szettben Ft Ag "Az Európai Unió Tanácsának magyar elnöksége" emlékére, dísztokban T:BU Ft-200Ft (6xklf) forgalmi szett, dísztokban, benne "Mikes Kelemen" ezüstözött Cu-Ni-Zn emlékérem Ft (6xklf) forgalmi szett, dísztokban T:PP Ft Ag "Az Európai Unió Tanácsának magyar elnöksége" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft-200Ft (6xklf) forgalmi szett, dísztokban Ft-200Ft (6xklf) "Baby Set" benne zseton T:BU Ft-200Ft (6xklf) forgalmi szett "Az első magyar aranyforint" + I. Károly aranyforintjának aranyozott Ag utánverete (3,491g/0.999/20mm) T:PP Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor szettben, benne Ft Ag "XXX. Nyári Olimpiai Játékok London" T:BU Ft "MASAT-1, az első magyar műhold" (2xklf) T:PP,BU Ft-200Ft (6xklf) "Baby Set" benne zseton T: Ft Ag "Bárány Róbert 100 éve nyerte el a Nobel-díjat" T:PP Ft Ag "Egressy Béni" T:PP Ft Ag "Spányi Béla" T:PP Ft Ag "Lechner Ödön" T:PP Ft Ag "Ybl Miklós" T:PP Ft Cu-Ni "Szilvay Kornél" T:PP ujjlenyomat Ft Ag "Zsigmondy Richárd" T:PP ujjlenyomat Ft Ag "Csók István" T:PP Ft Ag "Duna-Ipoly Nemzeti Park / Havasi cincér" T:PP Ft Ag "500 éve született Tinódi Sebestyén" T:PP Ft Ag "Kőszegi vár / Jurisics Miklós" T:PP Ft-200Ft (6xklf) forgalmi szett "Gárdonyi 150" Ft Cu-Ni-Zn "Egri Csillagok" T:PP Ft-200Ft (6xklf) forgalmi szett + Zsigmond aranyforint aranyozott Ag utánverete (3,491g/0.999/20mm) T:PP Ft Ag "125 éve született Széchenyi István" lezárt kapszulában T:PP Ft Ag "Szigetvári vár / Zrínyi Miklós" T:PP Ft Ag "Magyar Olimpiai Csapat - Rio 2016" T:PP Ft Ag "Az Alaptörvény 5. évfordulójára" T:PP Ft-200Ft (6xklf) forgalmi szett + I. László által kibocsátott denár egyoldalas Ag lemezverete (0,96g/0.999/20mm) T:PP Ft Ag "Bükki Nemzeti Park" T:PP Ft Ag "Arany János" T:PP Ft Ag "Kossuth Zsuzsanna" T:PP Vegyes fillér-forint tétel, szövet pénzeszsákban T:vegyes db-os vegyes magyar és külföldi ezüstpénz tétel, közte főleg magyar denárok T:2-,3 ki., rep Vegyes 49db-os fillér tétel, 10-20f-es címletek, nagyrészt a pengő időszak, kevés korona és forint illetve egyéb T:vegyes Vegyes 116db-os fillér tétel 1-2f névértékben, nagyrészt a pengő időszak, kevés korona és forint illetve egyéb T:vegyes Magyar emlékveretek, plakettek Asszonyi Tamás (1942-) "MÉE IV. Vándorgyűlése Budapest / Pest, Buda, Óbuda egyesítésének centenáriuma" Ag emlékérem (25g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo BP

13 30413.Beck Ötvös Fülöp ( ) "1896-iki Ezredéves Országos Kiállítás / Közreműködők Érme" Br emlékérem "Frigyes Fhg. Béllyei Urad. Igazgat." részére (60mm) T:2- durva ph., szennyeződés, patina HP Berán Lajos ( ) "Budapesti emlék" Br emlékérem márvány tartóban, kivehető (az érem 80mm) + DN "Horthy Miklós" réz, falra akasztható portré (~65-90mm) T: Berán Lajos ( ) "Budapesti emlék" Br emlékérem, füllel (41mm) T:2 ph Bognár György (1944-) "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Ag emlékérem (41,42g/0.640/42,5mm) T:1,1- kis patina Adamo GS Bognár György (1944-) "MÉE Budapest / Nagy Imre a magyar nép mártírja" Ag emlékérem (35,9g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) Bognár György (1944-) "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP Bognár György (1944-) "A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" jelzett Ag emlékérem díszkartonban (5,37g/0.835/27mm) T:PP Bognár György (1944-) "II. János Pál pápa látogatása Pannonhalmán" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) + Lebó Ferenc (1960-) "II. János Pál pápa látogatása - Pannonhalma, Győr" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,PP Borsos Miklós ( ) "A Budapesti Bencés Gimnázium emlékére" Br emlékérem plombált plasztiktokban (42,5mm) T: Bozó Gyula ( ) "60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske" Ag emlékérem (36,30g/0.925/42,5mm) Bozó Gyula ( ) "MÉE Tata - Pálffy Miklós generális / Tata visszavétele " Ag emlékérem (34,01g/0.925/42,5mm) T:1(PP) Adamo TA Bozó Gyula ( ) DN "Magyar Köztársaság Országgyűlése" ezüstözött fém emlékérem dísztokban (42,5mm) + Lebó Ferenc (1960-) "Expo '92 Sevilla - Magyarország / Európában, Európáért" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1-,1(PP) Csillag István ( ) "Tóth Béla" Br plakett (75x50mm) T:2, Csóka Zsuzsanna (1962-) "Millecentenárium Honfoglalás " Ag emlékérem (11,87g/0.925/35mm) T:PP ujjlenyomat Csúcs Ferenc ( ) "Debreceni Református Zsinat 400 éves jubileuma" Br emlékplakett (80mm) T: Csúcs Viktória (1934-) "MÉE Budapest - Magyarország" Ag és Br tagsági emlékérem pár (~25g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo BP Csúcs Viktória (1934-) "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen" Ag emlékérem (25,19g/0.800/42,5mm) T: Dévényi János (1934- ) "Várpalota 25 éves " Br plakett (93mm) T: Erdey Dezső ( ) "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929." ezüstözött Br emlékérem, peremén "BRONZ" fémjel (35mm) T:2 fülnyom Fritz Mihály (1947- ) "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete Államalapítónk halálának emlékére" Ag emlékérem (35,64g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) Adamo SF Fritz Mihály (1947-) "90 éves a Magyar Numizmatikai Társulat" Ag és Br emlékérem, dísztokban (36,22g/0.835/42,5mm) T:1- patina Adamo MNT Garamkeszi János (1936-) "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag emlékérem (34,9g/0.640/42,5mm) T:1,1- patina Garamkeszi János (1936-) "MÉE - 10 éves a Nógrád megyei szervezet / Salgótarján" Br és ezüstözött fém emlékérem pár (42,5mm) T: Kelemen Kristóf ( ) "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Br emlékérem (42,5mm) + Szolláth György (1927-) / Vadász György "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Br emlékérem (42,5mm) T: Kelemen Kristóf (1922-) "MÉE Budapest / Pázmány Péter - Eötvös Lóránd" Ag emlékérem (~34,4g/0.640/42,5mm) T: Király Vilmos (1953- ) "Xántusz János / Idegenforgalmi Középiskola és Szálloda - hotel Római" Br plakett, eredeti tokban beleragasztott adományozói lappal T: Kiss György (1943- ) "Száz éves a Magyar Numizmatikai Társulat" kétoldalas Br emlékérem, peremén sorszámmal jelölt, eredeti tokban (87mm) T:1- Adamo MNT Kósa István (1953-) "Kádár János" Ag emlékérem (31g/0.925/38mm) T:1-(PP) fo Lebó Ferenc (1960-) "A Honfoglalás emlékére / Árpád Nagyfejedelem 896" jelzett Ag emlékérem (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat Lebó Ferenc (1960-) "A Honfoglalás emlékére - Emese álma / Álmos áldozata" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:PP Lebó Ferenc (1960-) "A Honfoglalás emlékére - Emese álma / Álmos áldozata" Br emlékérem (42,5mm) "Árpád Nagyfejedelem / A honfoglalás emlékére" Br emlékérem (42,5mm) T:

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc 1. 1 5 Ft 1946. 0.835 Ag 20 g. 1 5 000 2 100, 50 Ft 1970 Felszabadulás sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 3 000 3 100, 50 Ft 1972 Szent István sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 4 000 4 100, 50 Ft 1973 Petőfi sor. 0.640

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 310. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Kisárverés 2010 március 20.

Kisárverés 2010 március 20. Kisárverés 2010 március 20. 1. Anyag 1.1 Magyar pénz krónikája. NATO csatlakozás T1 2 db 3000 Eu csatlakozás 1.2 A forint bevezetése, A három részre szakadt ország T1 2 db 3000 1.3 Konstanzi zsinat, Visegrádi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Kisárverés 2019 március 23

Kisárverés 2019 március 23 Kisárverés 2019 március 23 Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1 1 II. Ulászló dénár 1506, 1509, 1513, 1516 KG. ÉH 646 2 4 4 000 Ag. 2 II. Lajos dénár 1518, 1519, 1525, 1526 KG-B. ÉH 673 1-2 4 5 000 Ag.

Részletesebben

Kisárverés 2019 június

Kisárverés 2019 június Kisárverés 2019 június Megnevezés tartás db kik. ár 1. 1 II. Ulászló dénár 1505, 1506 (2x), 1508 (3x) KH. 1-2 6 6 000 ÉH 646 Ag. 2 II. Ulászló dénár 1509, 1511, 1512, 1513, 1514 (2x) KG. 1-2 6 6 000 ÉH

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 30. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 november 12-24 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

Kisárverés február 16.

Kisárverés február 16. Kisárverés 2013. február 16. 1. tartás db kikált. ár 1.1. Vegyes európai apró (228) + papír 20 Ft 229 600 2. 2.1 Törökország, 20 kurus 2-3 ph. 2 7 500 2.2. Törökország, II. Mahmud, 2x21/2 piaszter, 2x5

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

Kisárverés január 26.

Kisárverés január 26. Kisárverés 2019. január 26. Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1. 1 Mária Terézia 1 kr 1762 P, Lot. Fer 1 kr 1762 C, 2-3 6 1 200 1 greschl1761, II. József 1 kr 1790 S, ½ kr 1781 B, S. Br 2 Ferenc 3 kr

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 354. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 291. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 30 - február 2-ig.

Részletesebben

Kisárverés 2019 február 23

Kisárverés 2019 február 23 Kisárverés 2019 február 23 Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1 1 1 florin 1891. 0.900 Ag 12,25 g 2 1 400 2 5 korona 1907 KB ÉH 1492. 0.900 Ag 24 g 2/3 4 000 3 1 korona 1915 KB ÉH 1495. 0.835 Ag 5 g 2

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 31. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 április 29 - május

Részletesebben