numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) április ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: április óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők április 24 -én 10 órától. Utólagos eladás április ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 297. gyorsárverésre: április 19. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! Irodánk április 14-én és 17-én ZÁRVA tart! 296. aukció: Megtekintés: április ig! Tételek átvétele április 24-én 10 órától! 295. aukció elszámolás április 25-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! 27. tavaszi nagyaukciónk előkészítése már megkezdődött. Az aukció katalógusait hamarosan postázzuk. Aki szeretné személyesen átvenni irodánkban május 3-tól, kérjük jelezze ezt vagy ben, vagy kollégáinknak. Kezelési költség 240 ft / tétel / árverés. A 2. indításnál 120 ft A vásárlói jutalék 22% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Ókori államok Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek "Professional-Mini" ékszermérleg 0,01-100g eredeti csomagolásban, leírással, két db elemmel, új állapotban "Professional-Mini" pocket scale 0,01-100g with description in original box, with information and 2 batteries, new Ékszerésznagyító 10x-18mm és 20x-12 mm-es lencsékkel, eredeti dobozában, új állapotban Ékszerész nagyító, mm, saját tokjában, új állapotban Ékszerész nagyító, mm, saját tokjában, új állapotban Éremtartó bőrönd, kulccsal zárható, benne hat éremtartó tálca egyenként 24 férőhellyel, jó állapotban Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Használt, de jó állapotban Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Használt, de jó állapotban "MAGYAR ÉRMEFORGALMAZÓ" zöld érmetartó tálca bársony béléssel, összesen 12 férőhellyel, használt, de jó állapotban Hartberger pénztok klf méretben fadobozban, 1200db, (8323) HARTBERGER(R) Assorti-box: 1200 self-adhesive coin holders in a wooden box Kis doboznyi vegyes érmetartó tok és kapszula, közte MNB feliratos darabok "Kleb-Fest" Átlátszó bankjegy ragasztó papír, 30x16cm hosszú csík, eredeti kiszerelésben (3x) db-os vegyes plakett és kitüntetés tok tétel, közte " éves a Magyar Vöröskereszt" plakett bőr tokja. Használtak, köztük néhány sérült Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T86 100db/cs., 148 x 210 mm Plastic Case for Banknotes T86, 100/pack, 148 x 210 mm Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T35 100db/cs., 124 x 236 mm Plastic Case for Banknotes T35, 100/pack, 124 x 236 mm Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T27 100db/cs., 112 x 156 mm Plastic Case for Banknotes T27, 100/pack, 112 x 156 mm Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Magyar érme katalógus Budapest, Első kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar Érme Katalógus Adamo, Budapest, Harmadik kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Az Érem , Budapest Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus SPECIÁL - változatok, felülbélyegzések, próbák, tervezetek Budapest, 2009, első kiadás. Újszerű állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus SPECIÁL - változatok, felülbélyegzések, próbák, tervezetek Budapest, 2009, 1. kiadás, Új állapotban Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest, Új állapotban B. Sey Katalin - Gedai István: Éremkincsek. Budapest, Magyar Helikon - Corvina, használt állapotban, szakadt borító + Leányfalusi Károly-Nagy Ádám: Magyarország fém- és papírpénzei Budapest, Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, használt, de jó állapotban + Joe Cribb: A pénz. Szemtanú sorozat. Budapest, Park Kiadó, Használt, de jó állapotban + Magyar Bélyegek árjegyzéke Budapest, Használt, de jó állapotban L. Kovásznai Viktória (szerk.): Fidem '94 XXIV. - Kongresszus és Nemzetközi Éremművészeti Kiállítás. Budapest, Használt, jó állaptoban Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új állapotú példány! Rayman János: Bányászatról az érmek nyelvén - A pécsi és baranyai bányászat érmei és jelvényei. Pécs, Új állapotban Numizmatika témájú könyv, amely 12 füzetet, illetve könyvet foglal magába: Dr. Unger Emil: Magyar Éremhatározó: Középkor I-II. füzet, Újkor I-IV. füzet, Erdély I-II. füzet Magyar Éremhatározó - Vegyes: Próbaveretek, Szlavónia, melléktartományok,autonóm és szükségpénzek Pohl Artur: A későközépkori magyar pénzek verdejegyei, Dr. Kupa Mihály, Ambrus Béla: Magyarország papírpénzei I-II. kötet, Használt, de jó állapotban db-os magyar numizmatikai katalógus és folyóirat tétel, közte "Az Érem" két száma: 1975/1 és 1993/2, "Országos Érembiennálé Sopron 2003" bemutató füzet, illetve "A magyarok által az Amerikai Egyesült Államokban kiadott érmék és bankjegyek" new yorki kiállítás meghívója. Mind használt, de jó állapotban db-os külföldi numizmatikai katalógus, könyv és folyóirat tétel, közte "The Numismatist" három száma: március, február és augusztus, Q. David Bowers: Coins and Collectors, Mind használt, de jó állapotban

4 30031.Kurt Fischer-Helmut Kahnt-Hans L. Grabowski: Die Euro-Münzen - Katalog der Umlauf- und Sondermünzen sowie der Kursmünzensätze und Banknoten aller Euro-Staaten. 5. Auflage, Gietl Verlag, Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Bankjegyszerű P-s röpcédula kétoldali "Erős demokrácia=stabil pénz - Szavazz Szociáldemokratára!" propaganda felülnyomással T:III Ausztria / Bécs ~1840. Sorsjáték hirdetmény T:III Austria / Vienna ~1840. Lottery advertisement C:F Érmés és bankjegyes borítékok NSZK 1975G 5M Ag "Albert Schweitzer" lezárt, bélyeges, bélyegzős borítékban T:1- patina FRG 1975G 5 Mark Ag "Albert Schweitzer" coin is sealed envelope with stamps C:AU NSZK 1975G 5M Ag "Albert Schweitzer" lezárt, bélyeges, bélyegzős borítékban T:1- patina FRG 1975G 5 Mark Ag "Albert Schweitzer" coin is sealed envelope with stamps C:AU NSZK 1975G 5M Ag "Albert Schweitzer" lezárt, bélyeges, bélyegzős borítékban T:1- patina FRG 1975G 5 Mark Ag "Albert Schweitzer" coin is sealed envelope with stamps C:AU Részvények és sorsjegyek Budapest / Pest "Jótékonyczélú Sorsjegy - Az uj-pesti kath. templom felépítésére" 50kr értékű sorsjegy T:I Budapest "Tanuló Sorsjegy" 1K értékben, felülbélyegzéssel T:I,I Budapest "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön" sorsjegye 5K értékben, magyar és német nyelvű, szárazpecséttel T:III ly db-os vegyes értékpapír tétel, benne "Taurus Huskereskedelmi Részvénytársaság" ötven részvénye, "Hadsegitési és Népjóléti czélokra kibocsánatott Nyereménykölcsön" nyereménykötvénye, "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó járadékkölcsön" államadóssági kötvény, "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" záloglevele, "Magyar Jelzálog-Hitelbank" nyereménykötvénye, "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" tíz részvénye, "Belvárosi Takarékpénztár" záloglevele T:II-III Budapest "A Magyar Jelzálog-Hitelbank" nyereménykötvénye, "A" részkötvény 100K-ról, szárazpecséttel T:II Budapest ~1910. "Fonciere, pesti biztositó-intézet" névre szóló életbiztosítási kötvényét, és egyéb okmányokat tartalmazó boríték, benne: Budapest "Fonciere Pesti Biztositó-intézet" névre szóló vegyes tőkebiztosítása 4000K-ról, a biztosító intézet bélyegzésével és az általános biztosítási feltételek leírásával, illetve ugyanezen tőketörlesztés kitöltött nyugtái, késedelmi felszólításai és elismervényei T:III Budapest "Budapest Székesfőváros" kötelezvény 1000K-ról, magyar és német nyelven, szelvényekkel, szárazpecséttel (2x) T:II,II Budapest "Magyar Épitőipari Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, bélyegzésekkel és szárazbélyegzővel, szelvényekkel (2x) sorszámkövető pár T:I-II Budapest "Kékkuti Gyógy- és Ásványvíz Részvénytársaság" részvényutalvány K-ról T:II- fo., szakadás Budapest "Magyar Épitő Iparbank" huszonöt darab részvénye összesen 5000K-ról, bélyegzéssel és szárazbélyegzővel, szelvényekkel (3x) T:I,I Budapest "Magyar Általános Kőszénbánya Részvénytársulat" öt részvénye egyenként 200P értékben, magyar és német nyelven, szelvényekkel, szárazpecséttel és bélyegzésekkel T:III Budapest "Belvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 50P-ről, szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel T:III- szakadások Budapest "Belvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" öt részvénye egyben 250P-ről, szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel T:II Budapest "Belvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" 100 részvénye egyben 5000P-ről, szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel, "III. kibocsátás" T:III- szakadások Sopron "Soproni Takarékpénztár" részvénye 10P-ről, magyar és német nyelvű, szárazpecséttel (2x) sorszámkövető pár T:II Budapest "Salgó-Tarjáni Kőszénbánya Részvény-Társulat" huszonöt részvénye egyben összesen 750P-ről, magyar-német kétnyelvű részvény, szelvényekkel, szárazpecséttel és bélyegzésekkel T:II- szakadás Budapest "I. Kerület Verpeléti-út 22. számú Házépítő Szövetkezet" 220db üzletrésze egyben, összesen P-ről, bélyegzéssel T:I-,II fo Budapest "Dreher-Haggemacher - Első Magyar Részvényserfőzde" tíz részvénye egyenként 40P értékben szárazpecséttel T:III Budapest "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" részvényutalvány 5 részvényről egyben, összesen 250P-ről, szárazpecséttel, bélyegzéssel, szelvényekkel T:II,II ~1970. "Állami Biztosító - Életbiztosítási kötvény a Gondoskodás biztosításról" kitöltetlen T:I

5 30057.Budapest "Aranypók Kereskedelmi Részvénytársaság" névre szóló részvénye Ft értékben, szárazpecséttel, szelvényekkel és bélyegzéssel (3x) sorszámkövetők T:I,I "A Derekegyházi Mezőgazdasági Termelő és Szolgáltató Részvénytársaság" részvénye Ft értékben, "MINTA" felülnyomással, "000000" sorszámmal szelvényekkel, kitöltetlen T:I Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I-,II Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:AU,XF Ausztria / Bécs "Rudolf Koronaherceg Vasút" 4%-os, adómentes, állami vasút kölcsönkötvénye 400K-ról, szárazpecséttel, szelvényekkel T:II a szelvényív több helyen ragasztott Austria / Wien "Kronprinz Rudolf-Bahn" 4% tax-free state loan bond about 400 Kronen, with embossed stamp and coupons C:XG coupon shett glued multiple times Belgium / Brüsszel "Ouest Canadien (Western Canada) Société Anonyme" Nyugat-Kanadai Részvénytársaság részvénye 100Fr-ról, bélyegzésekkel és szelvényekkel T:II kis szakadás Belgium / Brussels "Ouest Canadien (Western Canada) Société Anonyme" Western Canada Company's share about 100 Francs, with overprints and coupons C:XF small tear Belgium / Brüsszel "Tamegai Bányász és Ipari Részvénytársaság" névérték nélküli részvénye, felülbélyegzésekkel, szelvényekkel T:II- Belgium / Brussels "Miniére & Industrielle du Tamega" share par value, with stamps and coupons C:VF Belgium / Brüsszel "Tamegai Bányász és Ipari részvénytársaság" névérték nélküli részvénye, felülbélyegzésekkel, szelvényekkel T:II- sarokhiány Belgium / Brussels "Miniére & Industrielle du Tamega" share par value, with stamps and coupons C:VF missing corner Belgium / Antwerpen "La Lowa Société Anonyme d'importation & d'exportation au Congo Belge et autres Pays d'outre-mer" La Lowa Import és Export Részvénytársaság részvénye Fr-ról(?), felülbélyegzésekkel és szelvényekkel T:III Belgium / Anvers "La Lowa Société Anonyme d'importation & d'exportation au Congo Belge et autres Pays d'outre-mer" La Lowa Import & Export Company's share about Francs(?), with overprints and coupons C:F Franciaország / Gennevilliers "Compagnie des Vernis Valentine Société Anonyme" Vernis Valentine Vállalat Részvénytársaság részvénye 500Fr-ról, szelvényekkel T:II,II- tűly. France / Gennevilliers "Compagnie des Vernis Valentine Société Anonyme" Company of Vernis Valentine's share about 500 Francs with coupons C:XF,VF needle holes Görögország / Athén "Hagyományos Kereskedelmi és Banki Ügyek Részvénytársasága" részvényelismervénye 25db részvényről, szelvényekkel és bélyegzéssel T:II-,III Greece / Athens "Conventional Joint-Stock Company of Commercial and Banking Transactions" certificate about 25 shares with coupons and overprint C:VF,F Görögország / Athén "Görög Nemzeti Bank" nyereménykölcsön 250D-ról, szelvényekkel, bélyeggel és bélyegzéssel T:III Greece / Athens "National Bank of Greece" lottery loan about 250 Drachmas with coupons, stamp and overprint C:F Görögország / Athén "Görög Nemzeti Bank" részvényelismervénye 10db részvényről, szelvényekkel T:III ragasztás Greece / Athens "Naitonal Bank of Greece" certificate about 10pcs of shares with coupons C:F sticked Görögország / Athén "Görög Kereskedelmi Bank" részvényelismervénye 5db részvényről, bélyegzésekkel T:III tűlyuk Greece / Athens "Commercial Bank of Greece" certificate about 5pcs of shares with overprints C:F needle hole Hollandia / Maastricht "Maastrichti Szeggyár" részvénye 500G-ről, bélyegzésekkel T:IIszakadások Netherlands / Maastricht 1888."Maastricht Nail Factory" share about 500 Gulden with overprints C:VF tears Líbia / Olasz megszállás / Tripoli Lottójegy 12L értékben T:III- Lybia / Italian occupation / Tripoli Lottery ticket worth 12 Lire C:VG Románia / Bukarest "MICA Bányászati Részvénytársaság" utalvány tíz részvényről egyenként 500L értékben, bélyegzéssel és szelvényekkel T:II- Romania / Bukarest "MICA Societate Anonima Romana Miniera" Mining Company's certificate about ten share in one about 500 Lei, with overprint and coupons C:VF db-os vegyes francia, belga, amerikai és német részvény tétel, néhány érvénytelenítve, közte "Credit Fonciere Franco-Bulgare Société Anonyme", "Sachsischen Bodencreditanstalt", "International Telephone and Telegraph Corporation" T:I--III 8pcs of various French, Belgian, American and German shares, some invalidated, including "Credit Fonciere Franco-Bulgare Société Anonyme", "Sachsischen Bodencreditanstalt", "International Telephone and Telegraph Corporation" C:AU-F Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Miskolc kr "Miskolcz városa pénztári utalványa" T:III Budapest "Hadsegélyező Hivatal-Katonai Árvák és Özvegyek Javára" 2f +10f T:I,I K "Az új nyári időmérés történelmi emléklapja" adomány a "Nemzet Háza" javára 2K értékben, sorszámozott T:I,I Dunaszerdahely / hadifogolytábor január f " ", felülbélyegzés mindkét oldalán T:III,III

6 30078.Nezsider / hadifogolytábor K arab sorozat és arab sorszám T:III ~ K "Kispesti Hírlap alap javára" "Városi Liberális Párt Kispest" felülbélyegzéssel T:I "A magyar közszolgálati alkalmazottak ellátási jegye" kitöltve, felülbélyegezve (2xklf) egyik lyukasztással érvénytelenítve T:II-,III tűly Budapest "Revíziós Pengő" arcképes változat, kitöltött, hátoldalán felülbélyegzés T:III "Szent Rókus Kórházcsoport" fém zseton (21mm) T:2 patina "Országos Vöröskeresztes Gyüjtőnapok - Adomány megváltási jegy" 10P értékben, sorszámozott, tetején lyuk felfüggesztéshez T:III Budapest "Budapesti közellátási jegy 14 éven aluli gyermkek részére" "Budapesti közellátási jegy felnőttek részére" + DN "Budapesti kenyérváltójegy" T:II,II Ft "Ebadójegy" T: DN "Unio Rt. - Színházi pénz" T:III Amerikai Egyesült Államok c "Nemzetközi válaszdíjszelvény" vízejeles papíron, pecséttel T:III USA Cents "International Reply Coupon" on watermarked paper, with stamp C:F Ausztria ~ h (12xklf) utalvány és szükségpénz, közte Ried im Innkreis, Bischofstetten és Rabenstein T:I,I- Austria ~ Heller (12xdiff) vouchers and necessity notes, including Ried im Innkreis, Bischofstetten and Rabenstein C:UNC,AU Ausztria / Biedermannsdorf h szükségpénz (6x) T:I,I- Austria / Biedermannsdorf Heller necessity notes (6x) C:UNC,AU Franciaország / Bayonne Kereskedelmi Kamara Fr lyukasztással érvénytelenítve T:I France / Chambre de Commerce de Bayonne Francs invalidated with hole C:UNC Franciaország / Valenciennes c + 50c szükségpénzek pecsételéssel T:III,III- France / Valenciennes Centimes + 50 Centimes necessity notes with stamps C:F,VG Franciaország / Gray & Vesoul Kereskedelmi Kamara c szükségpénz T:I France / Chambre de Commerce de Gray & Vesoul Centimes necessity note C:UNC Kanada c "Nemzetközi válaszdíjszelvény" vízejeles papíron, pecséttel T:III Canada Cents "International Reply Coupon" on watermarked paper, with stamp C:F Kanada "Calgary Stampede Dollar" 6db (2xklf) fém bárca T:2 Canada "Calgary Stampede Dollar" 6pcs (2xdiff) metal commemorative necessity token C:XF Kanada "Markham városa - Markham Kereskedelmi Bizottság" fém bárca 2$ értékben (2x) T:2 Canada "Town of Markham - The Markham Board of Trade" metal token in 2 Dollars denomination (2x) C:XF Lengyelország / Rawicz M szükségpénz T:III,III- Poland / Rawicz Marka ncessity note C:F,VG Német Birodalom / Stuhm M szükségpénz pecsételésekkel T:I- German Empire / Stuhm Mark necessity note with stamps C:AU Németország / Weimari Köztársaság / Cassel M szükségpénz T:III Germany / Weimar Republic / Cassel Mark necessity note C:F Németország / Weimari Köztársaság / Cassel / Henschel és Fia Kft M szükségpénz T:III kis szakadás Germany / Weimar Republic / Cassel / Henschel & Sohn G.m.b.H Mark necessity note C:F small tear Németország / Weimari Köztársaság / Cassel / Henschel és Fia Kft M szükségpénz T:III szép papír Germany / Weimar Republic / Cassel / Henschel & Sohn G.m.b.H Mark necessity note C:F nice paper Németország / Weimari Köztársaság / Duisburg Meidenrich M szükségpénz vízjeles papíron, szárazpecséttel T:II-,III Germany / Weimar Republic / Duisburg Meidenrich Mark necessity note on watermarked paper, with embossed stamp C:VF,F Német Birodalom / Eisenach M szükségpénz vízjeles papíron, szárazpecséttel T:I,I- German Empire / Eisenach mark necessity note on watermarked paper, with embossed stamp C:UNC,AU Német Birodalom / Eisenach M szükségpénz vízjeles papíron, szárazpecséttel T:I,I- German Empire / Eisenach mark necessity note on watermarked paper, with embossed stamp C:UNC,AU Német Birodalom / Greiz und Zeulenroda M szükségpénz vízjeles papíron T:I,I- German Empire / Greiz und Zeulenroda mark necessity note on watermarked paper C:UNC,AU Németország / Weimari Köztársaság / Halle / Hugo Stinnes-Riebeck Montan- und Oelwerke Rt M szükségpénz vízjeles papíron T:III Germany / Weimar Republic / Halle / Hugo Stinnes-Riebeck Montan- und Oelwerke Aktiengesellschaft Mark necessity note on watermarked paper C:F Németország / Weimari Köztársaság / Hamburg M szükségpénz vízjeles papíron T:II- Germany / Weimar Republic / Hamburg Mark necessity note on watermarked paper C:VF Németország / Weimari Köztársaság / Leutkirch M (20x) T:III,III- közte ragasztottak Germany / Weimar Republic / Leutkirch Mark (20x) C:F,VG among the glued ones

7 30108.Németország / Weimari Köztársaság / Luckenwalde M szükségpénz vízjeles papíron, pecsételésekkel T:III Germany / Weimar Republic / Luckenwalde Mark necessity note on watermarked paper, with stamps C:F Németország / Weimari Köztársaság / München M szükségpénz vízjeles papíron T:II,II- Germany / Weimar Republic / München Mark necessity note on watermarked paper C:XF,VF Németország / Weimari Köztársaság / Oberndorf, Rottweil, Spaichingen, Sulz, Tuttlingen M (10x) T:III,III- Germany / Weimar Republic / Oberndorf, Rottweil, Spaichingen, Sulz, Tuttlingen Marks (10x) C:F,VG Németország / Weimari Köztársaság / Zella-Mehlis in Thür / Vereingte Thüringer Metallwaren-Fabriken Rt M szükségpénz T:III ly., ragasztott Germany / Weimar Republic / Zella-Mehlis in Thür / Vereingte Thüringer Metallwaren-Fabriken Aktiengesellschaft Mark necessity note C:F hole, sticked Németország / Weimari Köztársaság / Waiblingen M szükségpénz " M" felülbélyegzéssel T:II-,III ragasztás Germany / Weimar Republic / Waiblingen Mark necessity note with " Mark" overprint C:VF,F sticked Németország pf "Nemzetközi válaszdíjszelvény" vízejeles papíron, pecséttel T:II- rozsda fo. Germany Pfennig "International Reply Coupon" on watermarked paper, with stamp C:VF rust spot Portugália / Manteigas c szükségpénz + Caldas da Rainha ~ c szükségpénz T:I,I- Portugal / Manteigas Centavos necessity note + Caldas da Rainha ~ Centavos necessity note C:UNC,AU Románia / Temesvár f T:III Romania / Timisoara Fileri C:F Magyar bankjegyek G "Bécsi városi bankócédula" T: IV restaurált Habsburg Monarchy Gulden "Wiener-Stadt Banco-Zettel" C:G restored Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:IV Ft "Kossuth bankó" + 5Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna (2x) Ft "Kossuth bankó" kr "Kossuth bankó" T:III-IV fo., vágott Ft "Kossuth bankó" barna T:III kis fo. Adamo G109A Ft "Kossuth bankó" áthúzással T:III,III- ragasztott szakadás kr + 30kr "Kossuth bankó" mindkettő lezárt fóliatokban T:III szép papír kr "Kossuth bankó" (2x) T:III Ft "Kossuth bankó" T:III- Adamo G G "STN" vízjeles T:IV Adamo G K mindkét oldal német, függőleges "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel K vízszintes "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:III,III- fo K áthúzott, hamis piros "Magyarország" körbélyegzővel és a hamis körbélyegzőről szóló bélyegzéssel (fake overprint) T:III,III K mindkét oldal német, felülbélyegzésekkel K (3x) különféle felülbélyegzésekkel T:III,III db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:II--IV K (4x) felülbélyegzésekkel T:III-IV K hamis(?) felülbélyegzéssel T:II-,III szép papír Adamo K K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel, lezárt fóliatokban T:III K (4x) 3db-on különféle hamis(?) felülbélyegzések K mindkét oldal német, piros, vízszintes "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:III,III- szép papír K (5x) mind különféle hamis(?) felülbélyegzéssel T:III,III K (5x) II. kiadás, mindegyik bélyegzésekkel T:III,III K II. kiadás (3x) közte 2db sorszámkövető és 1db közeli sorszám T:I K (2x) egyik román felülbélyegzéssel T:III szép papír felülbélyegzés nélküli K (5x) mindegyik felülbélyegzéssel, közte hamisak is T:III,III K (2x) sorszámkövetők T:I,I- egyiknél szamárfül Adamo K K (2x) mindkettő "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel és hamis "IV. Sz. Vörösőr Kerületi Parancsnokság - Sopron" felülbélyegzésekkel (fake overprint) T:I K "3113" 3mm, vízszintesen hullámos hátlappal, előlapján hamis "FILLÉR" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III,III K "3117" 3mm, vízszintesen hullámos hátlappal, román felülbélyegzéssel T:III- ly K "A 1018" sima hátlappal, hátlapján "SZEGEDI BANKEGYESÜLET RÉSZVÉNY TÁRSASÁG " szárazpecséttel T:III,III

8 K "A 1017" hátoldalán valószínűleg hamis "Budapest Vidéki M. Kir. Pénzügyigazgatóság" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III K "MÁS TÖRVÉNYES..." T:III szép papír Adamo K8/ K P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:IV f (6x) mind "11"-es széria T:I K (4x) alacsony sorozatszámok MP BP T:II-III K (2x) sorszámkövetők + 2K (2x) mindegyik "Ki mit gyűjt! - Dorog / Magyar Papírpénz Kiállítás - József Attila Művelődési Ház, Dorog 1966.X.13-16" felülbélyegzéssel T:I-,II K (4x) "2ab" csillagos sorszámmal, sorszámkövetők T:I K (2x) + 20K + 50K "Orell Füssli Zürich" mindegyik lezárt fóliatokban T:II-,III szép papír K "Orell Füssli Zürich" nyomdahely jelöléssel K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" nyomdahely jelöléssel T:II,III szakadás K "Orell Füssli Zürich" piros sorozat- és sorszámmal T:III restaurált Adamo K K (6x) "Magyar Pénzjegynyomda Rt." nyomdahely jelöléssel T:I K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" nyomdahely jelöléssel T:III K nyomdahely nélkül T:III-,IV P (3x) T:III P (3x) sorszámkövetők T:I Adamo P P (5x) sorszámkövetők, nyomdai papírránccal T:I- enyhe hajlás mindegyik közepén P (4x) T:III,III P (3x) P (3x) "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" + 2P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" + 5P (3x) "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:III P T:III-,IV Adamo P P tervezet próbanyomata, utánnyomás, csak előlap T:I- vágott P tervezet próbanyomata, utánnyomás, csak előlap T:I- vágott P (4x) sorszámkövetők T:I Adamo P P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (40x) nagyrészt 100P-s címletek T:III,III P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (2x) egyik nagyobb méretű (168x88mm), a másik támpéldány T:II,II P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" lezárt fóliatokban T:I P "E001", makkos vízjel, "BÜNTETÉS" szóban "N" felett lemezhiba T:II-,III Adamo P18/1+h P (2x) sorszámkövetők T:I,I P betűhibás "MNB" bélyeggel (2x) T:III,III P "MNB" bélyeggel, hamis "MINTA" perforációval (fake SPECIMEN perforation) T:III MP MP Ft T:III BP (5x) T:I,I BP T:I- Adamo P BP hátoldali fázisnyomata egybefüggő 4-es ívben, "M.N.B." szárazpecséttel, jó minőségű másolat / good copy T:I AP T:I AP sorozat- és sorszám nélkül, hátoldali szövegben több ékezethiány T:I- kis fo AP (3x) mindhárom elcsúszott hátlapi szöveggel T:III,III- ly AP "5600"-as rendeletszámmal T:I AP sorozat- és sorszám nélkül,vágáshiba T:I-,II AP fordított címer, "amelyeknek" T:II-,III szép papír AP fordított címer, "amelyeknek" T:III AP sorozat- és sorszám nélkül, hátlapi szövegben több ékezethiány T:III AP sorozat- és sorszám nélkül, vastagabb, fehér papír T:III db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte több hamis felülbélyegzéssel, és 1db fordított címerrel (fake overprint) T:III,III db-os vegyes adópengő bankjegy tétel, közte fordított címer és "amelyeknek" T:III,III db-os vegyes pengő tétel: P MP BP BP T:I--III Ft T:III- fo. Hungary Forint C:VG spotted Adamo F Ft T:III,III- Adamo F Ft T:III- Adamo F

9 Ft T:III szélén szakadás Adamo F Ft (2x) azonos sorozat T:II Ft (2x) T:III,III Ft nyomdai papírránccal T:II- Adamo F Ft (2x) közeli sorszám T:II Ft (20x) T:III,III Ft nyomdai papírránccal T:II Ft nyomdai papírránc Ft + 50Ft Ft T:II-,III mind szép papír Ft T:III Ft (20x) T:III,III Ft Ft (10x) T:III Ft T:II Adamo F Ft "E" T:III szép papír Ft "FE" + 200Ft "FF" T:I Ft "DB" Ft "DE" T:III,III Ft "DC" "Millennium" T:I Ft "Millenium" (10x) sorszámkövetők T:I,I Ft "Millenium" (3x) sorszámkövetők T:I,I Ft "Millennium" (2x) eredeti, bontatlan csomagolásban, sorszámkövetők T:I Ft "Millenium" (2x) sorszámkövetők T:I,I Ft "Millennium" eredeti, bontatlan csomagolásban T:I Ft (35x) közte 2db sorszámkövető T:I--III szép papír Ft "EC" "50. évforduló október 23." (3x) sorszámkövetők T:I Ft "DB" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "FB" (3x) sorszámkövetők T:I Ft "DB" (4x) sorszámkövetők T:I db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel, közte egy "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" pengő is T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes pengő tétel T:II-III db-os vegyes pengő tétel T:III,III Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "I. László" egyoldalú veret (1,13g) T:2 patina Hungary Denar Ag "Ladislaus I" one sided denar (1,13g) C:XF patina Huszár: 35., Unger I.: 20. var Denár Ag "Kálmán" (0,52g) T:1-,2 Hungary Denar Ag "Coloman" (0,52g) C:AU,XF Huszár: 37., Unger I.: Denár Ag "Kálmán" (0,41g) T:1-, Denar Ag "Coloman" (0,41g) C:AU,XF Huszár: 40., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,33g) T:1-,2 Hungary Denar Ag "Stephen II" (0,33g) C:AU,XF Huszár: 47., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,3g) T:1- Hungary Denar Ag "Stephen II" (0,3g) C:AU Huszár: 76., Unger I.: Denár Ag "II. Béla" (0,26g) T:2 repedés Hungary Denar Ag "Bela II" (0,26g) C:XF crack Huszár: 102., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,23g) T:1- Hungary Denar Ag "Géza II" (0,23g) C:AU Huszár: 152., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,25g) T:2 Hungary Denar Ag "Géza II" (0,25g) C:XF Huszár: 150., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,23g) T:1- Hungary Denar Ag "Géza II' (0,23g) C:AU Huszár: 150., Unger I.: Denár Ag "III. István" (0,32g) T:1- Hungary Denar Ag "Stephan III" (0,32g) C:AU Huszár: 127., Unger I.:

10 Denar Ag "III. Béla" (0,21g) T:2- Hungary Denar Ag "Bela III" (0,21g) C:VF Huszár: 69., Unger I.: Bracteata Ag "III.Béla - IV. Béla" (0,26g) T:2 Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,26g) C:XF Huszár: 200., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,25g) T:2 Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,25g) C:XF Huszár: 192., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,75g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Béla IV" (0,75g) C:XF,VF Huszár: 320., Unger I.: Obolus Ag "IV. Béla" (0,26g) T:2,2- Hungary Obolus Ag "Bela IV" (0,26g) C:XF,VF Huszár: 307., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,63g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Bela IV" (0,63g) C:XF,VF Huszár: 313., Unger I.: Obolus Ag "V. István" (0,18g) T:2,2- Hungary Obolus Ag "Stephan V" (0,18g) C:XF,VF Huszár: 358., Unger I.: Denár Ag (0,49g) Denár Ag (0,66g) Denár Ag "Károly Róbert" (0,7g) T:3,2-,2 Huszár: 479; 495; 497., Unger I.: 378.b; 393.n; 394.n, Denár Ag "Károly Róbert" (0,33g) T:2 R! Hungary Denar Ag "Charles Robert" (0,33g) C:XF Rare! Huszár: 483., Unger I.: Denár Ag "Mária" (0,57g) T:2,2- Huszár: 569., Unger I.: 443.b Denár Ag "Mária" (0,6g) T:2- Huszár: 569., Unger I.: 443.d Parvus Ag "Zsigmond" (0,31g) T:2,2- Huszár 580.,Unger I.: Denár Ag "Albert" (0,48g) T:2,2- Huszár: 592., Unger I.: 461.a Denár Ag "I. Ulászló" (0,66g) T:2-,3 patina Huszár: 609., Unger I.: Denár Ag "II. Ulászló" (0,73g) T:2,2- Huszár: 806., Unger I.: 640.a K-H Denár Ag "II. Ulászló" (0,52g) T:2 Huszár: 811., Unger I.:646.b L-B Denár Ag "II. Lajos" (0,42g) T:2- Huszár: 846., Unger I.: 675.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,47g) T:2,2- Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,57g) K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,47g) T:2 patina Hungary 1532K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,57g) K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,47g) C:XF patina Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,45g) K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,65g) T:2,2- Hungary 1534K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,45g) K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,65g) C:XF,VF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,50g) K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,50g) T:1-,2 Hungary 1536K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,50g) K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,50g) C:AU,XF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,49g) K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,50g) T:2 Hungary 1538K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,49g) K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,50g) C:XF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,39g) K-B Denár Ag "Miksa" (0,50g) T:2,2- Hungary 1569K-B Denar Ag "Maximilian" (0,39g) K-B Denar Ag "Maximilian" (0,50g) C:XF,VF Huszár: 992., Unger II.: 766.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,50g) K-B Denár Ag "Miksa" (0,50g) T:2,2- Hungary 1571K-B Denar Ag "Maximilian" (0,50g) K-B Denar Ag "Maximilian" (0,50g) C:XF,VF Huszár: 992., Unger II.: 766.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,49g) K-B Denár Ag "Miksa" (0,41g) T:2 Hungary 1573K-B Denar Ag "Maximilian" (0,49g) K-B Denar Ag "Maximilian" (0,41g) C:XF Huszár: 992., Unger II.: 766.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,46g) K-B Denár Ag "Rudolf" (0,52g) T:2,2- kis repedés Hungary 1583K-B Denar Ag "Rudolf" (0,46g) K-B Denar Ag "Rudolf" (0,52g) C:XF,VF small crack Huszár: 1059., Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,49g) K-B Denár Ag "Rudolf" (0,49g) T:2,2- Hungary 1585K-B Denar Ag "Rudolf" (0,49g) K-B Denar Ag "Rudolf" (0,49g) C:XF,VF Huszár: 1059., Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,47g) K-B Denár Ag "Rudolf" (0,55g) T:2,2- Hungary 1587K-B Denar Ag "Rudolf" (0,47g) K-B Denar Ag "Rudolf" (0,55g) C:XF,VF Huszár: 1059., Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "II. Mátyás" (8xklf) T:2,2- Huszár: 1141., Unger II.: K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (5xklf) T:2,2- Huszár: 1205., Unger II.: 916.c K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,52g) K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,60g) T:2- Hungary 1634K-B Denar Ag "Ferdinand II" (0,52g) K-B Denar Ag "Ferdinand II" (0,60g) C:VF Huszár: 1205., Unger II.: 916.c K-B 15kr Ag "I. Lipót" (6,08g) T:2,2- k.,ph. / Hungary 1677K-B 15 Kreuzer Ag "Leopold I" (6,08g) C:XF,VF scratched, edge error Huszár: 1425., Unger II.: 1060.a

11 K-B 15kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (5,66g) T:2-,3 durva karc, ph. / Hungary 1696K-B 15 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (5,66g) C:VF,F scratched, edge error Huszár: 1429., Unger II.: 1064A B 10kr Ag "II. József" (3,66g) T:2-,3 ü. Huszár: 1887., Unger III.: 1333.a E 20kr Ag "I. Ferenc" (6,46g) T:3 Huszár: 1965., Unger III.: 1375.b B 12kr Ag (4,72g) T:2 patina Unger III.: 1394.a S 6kr Cu "I. Ferenc" T:2-,3 Huszár: 2021., Unger III.: 1399.d B Tallér Ag "I. Ferenc" (27,99g) T:2- fülnyom,ph. Hungary 1826B Thaler Ag "Franz I" (27,99g) C:VF ear mark,edge error Huszár: 1947., Unger III.: 1365.a B 20kr Ag "I. Ferenc" gombbá alakítva T:2-,3 patina Huszár: 1982., Unger III.: 1381.a B 20kr Ag "I. Ferenc" T:2- Unger III: 1383, Huszár: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2,2- kis patina B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2,2- ph. Unger III.: kr Cu T:2 ph. Adamo B E 20kr Ag "V. Ferdinánd" (6,56g) T:2 kis ph. Huszár: 2084.; Unger III.: 1421.b NB 3kr Cu T:2 ph. Adamo B B 1kr Cu KB 1kr Cu (6x) KB 1kr Cu T:2-,3 patina, ph B 1Fl Ag "Ferenc József" T:1-,2 patina Adamo M B 4kr Cu T:2,2- Adamo M KB 1kr Cu "Angyalos címer" T:2 Adamo M KB 4kr Cu T:3, KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:1-,2 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:3 Adamo M KB 1kr Cu "Fiume címer" T:2 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Fiume címer" T:2-,3 Adamo M KB-1895KB 1K Ag "Ferenc József" (3xklf) T:2- Adamo K KB-1912KB 1K Ag "Ferenc József" (2xklf) T:1-2- Adamo K5, K KB-1912KB 1K Ag "Ferenc József" (2xklf) T:1-2- Adamo K5, K KB 1K Ag "Millenium" T:2 patina Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József koronázásnak 40. évfordulója" T:2 kis ph. Adamo K KB-1914KB 1K Ag "Ferenc József" (2xklf) T:1,1- Adamo K KB-1914KB 1K Ag "Ferenc József" (2xklf) T:1,1- Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2- ph., patina Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 peremen kis szennyeződés Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" (2x) T:2 Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2 patina, ph KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2 patina P Ag T:2 patina Adamo P P Ag T:2 patina Adamo P P Ag (2xklf) T:2-3 Adamo P P Ag T:1- Adamo P P Ag "Madonna" T:2-,3 Adamo P P Ag "Madonna" T:2- ph. Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 karc Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag (2x) P Ag (4x) P Ag "Madonna" (3x) T:1-,2,2- Adamo P P Ag "Madonna" T:1-,2 Adamo P P Ag "Madonna" T:1- Adamo P P Ag "Rákóczi" P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 Adamo P7.2, P P Ag "Pázmány" + 2P Ag "Rákóczi" P Ag "Liszt Ferenc" T:1- kis ph. Adamo P7.1, P7.2, P

12 P Ag "Pázmány" P Ag "Liszt Ferenc" T:2 Adamo P7.1, P P Ag "Pázmány" + 2P Ag "Rákóczi" P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 Adamo P7.1, P7.2, P P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Madonna" T:1- Adamo P P Ag T:1- Adamo P P Ag "Madonna" T:1-,2 k. Adamo P P Ag P Ag T:1-,2 Adamo P P Ag P Ag T:1-,2 Adamo P P Ag "Madonna" T:1- Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 kis ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 kis ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- forrasztásnyom címer mellett Adamo P P Ag "Madonna" T:1-,2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 ph., patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1-,2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1-,2 ph., kis patina Adamo P P Al (5x) + 2P Al (3x) mindegyik hamis koronás címer ellenjeggyel (fake countersings) T:2, f tombak (10x) T:2, Ft Ag "vastag Kossuth" T:2 kis ph. Adamo F f tombak (10x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- ph., patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-3 patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Adamo F Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" - "Szabadságharc sor" T:2 patina Adamo EM1, EM2, EM Ft Ag "Petőfi" utánveret T:1-(PP) Adamo EM Ft Ag "Petőfi" + 10Ft "Széchenyi" T: Ft Ag "Széchenyi" T:2 Adamo EM Ft Cu-Ni (3x) T:2, Ft Ag + 50Ft Ag "Zrínyi" pár, kék tokban T:2(P) Adamo EM17, EM Ft Ag + 100Ft Ag "Semmelweis" pár fekete "MNB" plasztiktokban T:BU Ft Ag + 100Ft Ag "Felszabadulás" pár, eredeti MNB plasztiktokban (piros) T:BU f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO f-10Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 patina Adamo FO Ft Ag + 100Ft Ag "Szent István" pár, kék plasztiktokban T:BU kis patina Adamo EM38, EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 patina Adamo FO Ft Ag + 100Ft Ag "Petőfi" pár eredeti, plombált MNB plasztiktokban T:BU kis patina Adamo EM41, EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag + 100Ft Ag "MNB" pár, eredeti, plombált MNB plasztiktokban T:BU kis patina Adamo EM44, EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 patina Adamo FO Ft Ag "Felszabadulás" eredeti, plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 292. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 293. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 27 - március 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 291. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 30 - február 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 277. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 283. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 október 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 295. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 289. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 27 - január 5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 269. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 29 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 355. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 30- október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 286. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben