numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) augusztus 31- szeptember 3-ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: szeptember óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők szeptember 7-én 10 órától. Utólagos eladás: szeptember 4-10-ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 257. levelezési gyorsárverésre: augusztus 31. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! Megtekintés: augusztus 31 - szeptember 3-ig. Tételek átvétele szeptember 7-én 10 órától! 256. aukció elszámolás szeptember 8-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 160 ft / tétel / árverés A vásárlói jutalék 20% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Fémpénzek, érmék, plakettek: Numizmatikai tartásfokok PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Új, mobiltelefon kamerájára szerelhető 60x-os LED-es nagyító hozzá rögzített lámpával, eredeti dobozában, leírással New 2014 Version Universal Clip-type LED Cellphone Microscope, 60x, in its case, with information "The Historic Coins of Great Britian" kék bársonyborítású érmetartó kazetta 12db férőhellyel használt állapotban Dekoratív fa érmetartó kazetta 12db kisebb érme tárolására, bársony béléssel, használt állapotban Magyar Érmeforgalmazó zöld műbőr érmetartó kazettája kivehető tálca nélkül, összesen 12db nagyobb férőhellyel, használt állapotban Ordex alumínium érmetartó bőrönd, benne 5db tálca különböző méretű érmékhez, 205db érme tárolására, hozzá 2db kulcs, eredeti bontott dobozában, alig használt állapotban Nagy kellék tétel: berakólapok, dísztokok, érmetartó zacskók, víztiszta bankjegytokok használt állapotban Nagy kellék tétel: berakólapok, dísztokok, albumok, érmetartó zacskók, víztiszta bankjegytokok használt állapotban db-os dísztok tétel, használt állapotban Numizmatikai irodalom Bácskai Tamás - Huszti Ernő - Simon Péterné: A Pénz, Kossuth Könyvkiadó, Budapest, Dr. Bázlik László György: Magyar Papírpénzek Pengő és Forint Budapest használt állapotban, bankjegyek nélkül Bodrogi Péter, Molnár József, Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. A magyar állam rendjelei és kitüntetései a Szent György-rendtől a Nagy Imre-érdemrendig. Bp., 2005, Rubicon. Bontatlan csomagolásban, kiadói kartonált kötés, bontatlan, új állapotban Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új, dedikált példány! A Magyar Népköztársaság Elnöki Tanácsának kitüntetései. Budapest, Kossuth, minikönyv kék bőrkötésben műanyag tokban A Magyar Népköztársaság Elnöki Tanácsának kitüntetései. Budapest, Kossuth, minikönyv piros bőrkötésben műanyag tokban db-os Az Érem tétel: 1990/1, 1992/2, 1994/1-2, 1995/1 + Eszéky Ottó: Ezüstpénzek katalógusa. XIX.-XX. szd. Pécs, MÉE Baranya Megyei Szervezete, Johann Wimmer: Ungarn Münzenkatalog Bécs, Serge Andolenko, Robert Werlich : Badges of Imperial Russia. Washington cop műbőr kötésben, használt állapotban W.D. Craig: Coins of The World Racine, Wisconsin, USA. cop használt állapotban Arthur L. Friedberg - Ira S. Friedberg: Gold Coins of the World" 7th edition, The Coin and Currency Institute, A világ arany pénzei ókortól napjainkig, 7. kiadás, alig használt állapotban Michel: Euro-forgalmi és Euro-emlékkiadások katalógusa 2012/2013 új állapotban V. Zvarich: Numizmatikai szótár. Lviv orosz nyelvű katalogus használt állapotban V. Zvarich: Numismatic dictionary. Lviv Russian cathalog, used ~ "Schweizerische Bankgesellschaft" kiadásában megjelent numizmatikai katalógusok (5xklf) használt állapotban db-os numizmatikai irodalom tétel, közte 12db "Az Érem", Eduard Polívka: I. Ferenc József érméi Prága, 1968., (cseh nyelven), a többi "MÉE" kiadvány Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek "Czegléd Városi Takarékpénztár" betéti könyve db klf érmét ábrázoló gomb Franciaország "A Metzi Katedrális kapujának felújítására". Szign.: Jean Duvivier ( ) emlékérem hátlapi negatív képe tajtékkőbe vésve (42mm) France "For the Renovation of the Portal of the Cathedral of Metz". Sign.: Jean Duvivier ( ) commemorative medallion's negativ of the back in pumice. "OB RESTIT IN URBEM ET AN 1744 OPT PRINC SALUTEM - PORTICUM - AEDIS S. STEPH - AB ECCLES - METEN - DECR. ET INCHOATAM - REX - OPIS DIVINAE MEMOR - IMPENSA SUA - PERFECIT - CURANT. MARESC. DUC DETREES - PRAEF. PROV. ANNO 1764." (42mm) Érmés és bankjegyes borítékok Vatikán "VI. Pál" fém emlékérem alkalmi bélyegzős bélyeges borítákban T:1 Vatican "Paul VI" metal medal in cion letter with stamps C:UNC Részvények és sorsjegyek Budapest "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" kisorsolási kötvény 5Ft-ról, sorszám nélkül T:I- kis szakadás

4 30027.Budapest "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" kisorsolási kötvény 5Ft-ról bélyegzésekkel "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön" sorsjegye 5K-ról, szárazpecséttel T:III,III Budapest "Egyházi Műemlék Alap" (2x) Sorsjegykölcsönök 5Ft-ról a budapest-lipótvárosi bazilika kiépítésére s egyházi műemlékek fenntartására, mindkettő felülbélyegzésekkel T:III Budapest "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" 4%-os községi kötvénye 2000K-ról, szárazpecséttel T:III sarokhiány Budapest "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön" sorsjegye 5K-ról, szárazpecséttel "Magyar Jelzálog-Hitelbank Nyeremény-Kötvény" "A" és "B" részkötvénye 100K-ról egy ívben, 3 nyelven, szárazpecséttel T:III Budapest "Magyar Jelzálog-Hitelbank Nyeremény-Kötvény" "A" és "B" részkötvénye 100K-ról, 3 nyelven, szárazpecséttel + Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyeremény-kötvénye 100K-ról, szárazpecséttel T:III,II Budapest "Magyar Jelzálog-Hitelbank Nyeremény-Kötvény" (2x) mindkettőnél "A" és "B" részkötvény 100K-ról egy ívben, 3 nyelven, szárazpecséttel T:I Budapest "Magyar Jelzálog - Hitelbank Nyeremény - Kötvény" "A" és "B" részkötvénye 100K-ról egy ívben, 3 nyelven, szárazpecséttel T:II Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyeremény-kötvénye 100K-ról, szárazpecséttel "Magyar Jelzálog-Hitelbank Nyeremény-Kötvény" "A" részkötvénye 100K-ról, 3 nyelven, szárazpecséttel, bélyegzéssel T:III Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló elsőbbségi részvények (2x) sorszámkövetők T:II folt Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló elsőbbségi részvény + Jászapáti "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" élvezeti jegy részvényhez T:I Budapest "Magyar Jelzálog-Hitelbank" 4%-os Záloglevele 500Fr-ról szelvényekkel, bélyegzéssel, szárazpecséttel, lyukasztással érvénytelenítve (3x) T:III ragasztottak "Czibakházai Motor-Malom Részvénytársaság Könyvecskéje" részvényjegyek 20K-ról (6x) T:II-,III Budapest "A Temes- és Somogy-vármegyei Egyesült Helyi Érdekű Vasutak Részvénytársaság" 3 1/2%-os elsőbbségi kötvényének szelvényei, kötvény nélkül! "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó járadékkölcsön" államadóssági kötvény 100K-ról, szárazpecséttel és felülbélyegzésekkel "Magyar Királyság 5%-kal kamatozó járadékkölcsön" államadóssági kötvény K-ról T:vegyes Budapest "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó járadékkölcsön" államadóssági kötvény 100K-ról és 1000K-ról szárazpecséttel és bélyegzéssel T:III Budapest "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó járadékkölcsön" államadóssági kötvény 50K-ról szelvényekkel és K-ról szelvényeutalvénnyal, szárazpecséttel és bélyegzéssel T:III Budapest "A Magyar Korona Országai 5 1/2%-kal Kamatozó Törlesztéses Kölcsön" 2000K-ról és 5000K-ról szelvényeutalvánnyal T:III,I Budapest "Budapest Székesfőváros" kötelezvénye 1000K-ról magyar és német nyelven szelvényekkel, bélyegzéssel T:I-,II Budapest "Magyar Királyi Folyam- és Tengerhajózási Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, szelvényekkel, bélyegzésekkel és szárazpecstéttel T:III Budapest "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye 100K-ról szelvényekkel (2x) T:II,III "Magyar Országos Biztosító Intézet - Hadikölcsön-biztosítás - Ő Császári és Királyi Apostoli Felsége IV. Károly és felséges neje Zita Királyné" kötvény, Basch Árpád festőművész eredetije után T:III szakadások a széleken Budapest "Belvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" 4 1/2%-os Záloglevél 1000K-ról három nyelven, szelvényekkel és szárazpecséttel, vízjeles papír T:II Budapest "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" 5 részvénye 400K-ról szelvényekkel (2x) sorszámkövetők T:I Temesvár "Temesvári Első Takarékpénztár" részvénye 1200K-ról szelvényekkel T:I Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye 1000K-ról szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel, igazolással T:III Budapest "Kissling Rudolf és Fia Csillár és Bronzárugyár Részvénytársaság" 25db részvénye összesen 5000K-ról, szelvényekkel, bélyegzésekkel, szárazpecséttel, kötegelővel T:I Budapest "Molnár János Imre Lakásberendezési Részvénytársaság" 25 részvénye egyenként 1000K-ról szelvényekkel T:II folt Jászapáti "Jászapáti Gőzmalom Részvénytársaság" részvénye 200K-ról szelvényekkel, felülbélyegezéssel és szárazpecséttel T:II Budapest "Magyar Királyság 5%-kal kamatozó járadékkölcsön" államadóssági kötvény K-ról (2x) "4%-kal kamatozó Állami Nyereménykölcsön" államadóssági kötvény 50P-ről (3x) és 100P-ről szelvényekkel, szárazpecséttel T:III,III

5 Megnyílt megújult webshopunk! Folyamatosan bővülő kínálat! Budapest "Magyar Királyság 5%-kal kamatozó Járadékkölcsön Államadóssági Kötvény" K-ról (10x) szelvényekkel, közte több sorszámkövető T:vegyes Budapest "Magyar Királyság 5%-kal kamatozó Járadékkölcsön Államadóssági Kötvény" K-ról (9x) T:vegyes Budapest "A Hangya-Ipar Részvénytársaság" részvénye 100P-ről szelvényekkel, bélyegzésekkel T:III Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" részvénye 100P-ről szelvényekkel, felülbélyegzéssel, szárazpecséttel, szelvényutalvánnyal (2x) sorszámkövetők T:II-,III Budapest "Rákoscsabai Strandfürdő Részvénytársaság" részvények 50P-ről, bélyegzésekkel (3x) sorszámkövetők T:I-,II Budapest "Phőnix Életbiztosító Társaság" kitöltött életbiztosítási okmánya bélyegzéssel, csatolmányokkal T:III Jászapáti "Jászsági Helyiérdekű Vasút Részvénytársaság" élvezeti jegyei (4x) 2db + 2db sorszámkövető T:I Budapest "I. Kerület Verpeléti-út 22. számú Házépítő Szövetkezet" 723db üzletrésze egyben, összesen P-ről T:I Budapest "Magyar Általános Kőszénbánya Részvénytársulat" részvényelismervénye 10db egyenként 200P névértékű részvényről, bélyegzésekkel, kötegelővel T:I Budapest "Magyar Újságírók Országos Szövetsége - Szerencse-sorsjegy" sorjegy 4Ft értékben T:III Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforált, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA pcs of diff shares, with perforation, stamps, cancelled by holes C:UNC-F Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F Amerikai Egyesült Államok / Massachusetts "Walworth Company" 37 és 61 részvénye egyenként 2,50$-ról, perforált, lyukasztott, bélyegzéssel T:II USA / Massachusetts "Walworth Company" 37 and 61 shares each about 2,50 Dollars, perforated, cancelled by holes, with overprint C:XF Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F Amerikai Egyesült Államok / Delaware "Foote, Cone & Belding, Inc." 100 részvénye egyenként 33 1/3c-ről, lyukasztott, perforált, bélyegzéssel T:I-,III USA / Delaware "Foote, Cone & Belding, Inc." 100 shares, each about 33 1/3 Cents, perforated, punctured with overprint C:AU,F Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I,I- USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC,AU Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F Amerikai Egyesült Államok / Delaware "American Hoist & Derrick Company" 100 részvénye peforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve, (3x) sorszámkövetők T:I- USA / Delaware "American Hoist & Derrick Company" 100 shares with perforation, stamps, cancelled by holes, (3x) with sequential serials C:AU Amerikai Egyesült Államok / Delaware "American Hoist & Derrick Company" 9, 16, 25 és 50 részvénye peforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással T:I- USA / Delaware "American Hoist & Derrick Company" 9, 16, 25, and 50 shares with perforation, stamps, cancelled by holes C:AU Amerikai Egyesült Államok / Delaware "Conagra" 500 részvénye egyenként 5$-ról peforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:II-,III USA / Delaware "Conagra" 500 shares with the value of 5$ per stock, with perforation, stamps, cancelled by holes C:VF,F Franciaország "Európai Oktatási és Befektetési Társaság" részvénye 100Fr-ról, szelvényekkel és bélyegzéssel T:I- France "Société Européenne d'études et d'investissements" share about 100 Francs with coupons and overprint C:AU

6 30079.Nagy-Britannia "Consolidated Investment Guarantee Trust, Limited" részvényelismervénye 10db részvényről, egyenként 1Sh értékben T:III két szakadás Great Britain "Consolidated Investment Guarantee Trust, Limited" share certificate about 10 shares, each with the par value of 1 Shilling C:F two tears Románia / Bukarest "Zabolai Faipar Részvénytársaság" részvénye 200L-ről teljes szelvényívvel T:I- Romania / Bucharest "Zabola Wood Industry Company Ltd." share about 200 Lei with coupons C:AU Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Selmecbánya Bányászbárca Cu "I. Lipót" Körmöcbánya (1.79g) T:3 hullámos lemez, erős patina R! Schemnitz Mining token Cu "Leopold I" Kremnitz (1.79g) C:F wavy coin, strong patina Rare! Szemán-Kiss: ~1900. "Budapesti Államhidak" Zn hídbárca (30x32mm) T: Sopron f utalvány T:II- Adamo SOP Budapest f "Központi Sajtóvállalat R.T." T:III Sopron f utalvány T:II-,III ~ f kettes ívben + 10f kettes ívben, adomány "A siket-némák kolozsvári intézete részére" 2x2-es ívben T:I,I ~1950. "V. Miskolci Vendéglátóipari Étkezés" Al zseton T:3 ph ~ Ft Cu "Fővárosi Autóbusz Üzem" T: db klf magyar és külföldi zseton, közte ~ "Egész évben szerencse!" Al szerencsepénz T: db klf magyar és külföldi zseton, emlékérem, közte " Pengő az uccán / A vígjátékok vígjátéka Kabos, Uray Bárczi Kató Sutyi" Al zseton, "Budapesti Nemzetközi Vásár" Al emlékérem (32mm) T:2, db-os váltó tétel, mind "Dr. Rónay Béla ügyvéd" felülbélyegzéssel T:vegyes Vegyes: DN "KSM Sör" Al zseton + Amerikai Egyesült Államok / Las Vegas DN Fém kaszinó zseton T:2, DN "MÁV Dombóvár" Cu bárca T: Franciaország db klf fém szükségpénz, közte Rouen, Caen, Falaise T:2,2- France pcs of diff metal necessity money, including Rouen, Caen, Falaise C:XF,VF Kína DN Égetési pénz 150db névértékben eredeti csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in original packing 150x C:UNC Kína DN Égetési pénz 150db névértékben eredeti csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in original packing 150x C:UNC Kína DN Égetési pénz eredeti csomagolásban ~120db névértékben T:I China ND Hell banknotes in original packing ~120x C:UNC Kína DN Égetési pénz eredeti csomagolásban ~120db névértékben T:I China ND Hell banknotes in original packing ~120x C:UNC Kína DN Égetési pénz eredeti csomagolásban ~120db névértékben T:I China ND Hell banknotes in original packing ~120x C:UNC Kína nagyalakú égetési pénz 30db névértékben T:I,I- China large hell banknote 30x C:UNC,AU Kína nagyalakú égetési pénz 38db névértékben sérült eredeti csomagolásban T:1,1- egyiken nagyobb szakadás China large hell banknote 38x in damaged original packing C:UNC,AU one with bigger tear Kína nagyalakú égetési pénz 40db névértékben T:I-II China large hell banknote 40x C:UNC-XF Nagy-Britannia ~1850. "Wellington emlékmű, London / Royal Exchange" Sn számlálóbárca "Allen & Moore" gyártói jelzéssel (26mm) T:2 ph. Great Britain ~1850. "Wellington Statue, London / Roal Exchange" Sn counter token with makers mark "Allen & Moore" (26mm) C:XF edge error Német Birodalom ~1900. "SPIEL MÜNZE" ezüstözött Br játékpénz T:2,2- German Empire ~1900. "SPIEL MÜNZE" silver plated Br gaming token C:XF,VF Német Birodalom / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz T:vegyes German Empire / Weimar Republic pcs of diff necessity notes C:mixed Németország / Weimari Köztársaság / Altona M + 20M M M (2xklf) M T:I,I-,III Germany / Weimar Republic / Altona Mark + 20 Mark Mark Mark (2xdiff) MArk C:UNC,AU,F Németország / Weimari Köztársaság / Ahlen M + Torgau M + Aachen M M M T:I-,III,III- Germany / Weimar Republic Ahlen Mark + Torgau Mark + Aachen Mark Mark Mark C:AU,F,VG Németország / Weimari Köztársaság / Köln pf (9x) 5db és 2x2db sorszámkövető T:I,I- kis sarokkopások Germany / Weimar Republic / Köln Pfennig (8x) 5pcs and 2x2pcs with sequential serials C:UNC,AU small corner wears

7 Az árverési tételek színes képekkel a darabanth.com oldalon! Németország / Weimari Köztársaság / Nürnberg M (3xklf) T:I-,II Germany / Weimar Republic / Nuremberg Mark (3xdiff) C:AU,XF Németország / Weimari Köztársaság / Gotha M (5x) T:III Germany / Weimar Republic / Gotha Marks (5x) C:F Németország / Weimari Köztársaság / Birodalmi Vasút / Berlin M (10x) T:III Germany / Weimar Republic / Deutsche Reichsbahn / Berlin M (10x) C:F Németország / Weimari Köztársaság / Göppingen db szükségpénz T:III Germany / Weimar Republic / Göppingen pcs of necessity notes C:F Németország / Weimari Köztársaság / Stuttgart db szükségpénz T:III Germany / Weimar Republic / Stuttgart pcs of necessity notes C:F Németország / Weimari Köztársaság / Birodalmi Vasút db-os szükségpénz tétel T:vegyes Germany / Weimar Republic / Deutsche Reichsbahn pcs of necessity notes C:mixed Németország / Weimari Köztársaság / Vohwinkel M T:III- Germany / Weimar Republic / Vohwinkel Mark C:VG Németország / Weimari Köztársaság / Aachen db klf szükségpénz T:vegyes Germany / Weimar Republic / Aachen pcs of diff necessity notes C:mixed Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz, közte Halle, Hamburg, Neu-Ulm T:III Germany / Weimar Republic pcs of diff necessity notes, including Halle, Hamburg, Neu-Ulm C:F Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz, közte Bamberg, Gotha, Stuttgart T:III Germany / Weimar Republic pcs of diff necessity notes, including Bamberg, Gotha, Stuttgart C:F Orosz Birodalom ~1911. Kitöltetlen váltó, vízjeles papír T:III Russian Empire ~1911. Unused exchange bill, watermarked paper C:F Magyar bankjegyek Ft "Kossuth bankó" (2x) vörösesbarna és barna T:III-,IV Ft "Kossuth bankó" (2x) vörösesbarna és barna, egyik körbevágva T:III-,IV Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna (3x) T:III-,IV Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna (2x) + barna (2x) + 10Ft "Kossuth bankó" T:III-,IV,V Ft (2x) vörösesbarna és barna + 10Ft "Kossuth bankó" T:III-,IV 10Ft ragasztott Ft "Kossuth bankó" fordított hátlapi alapnyomat T:III saroknál kis szakadás Hungary Forint "Kossuth banknote" with reverse basic print on the back C:F small tear at the corner Adamo G kr "Kossuth bankó" T:III saroknál ragasztásnyom kr "Kossuth bankó" (3x) T:III,III Ft "Kincstári utalvány" 1962-es utánnyomata "A magyar pénz története kiállítás" felülbélyegzéssel hátlapján / reprint T:II-,III K "3115" 3mm hullámos hátlap T:III K "Orell Füssli Zürich" T:III- Adamo K K "T.W." jelöléssel, nyomdahely nélküli T:III szép papír K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" (4x) T:III-,IV K "Orell Füssli Zürich" T:III-,IV Hungary Korona "Orell Füssli Zürich" C:VG,G Adamo K P (13x) sorszámkövetők T:I-,II P (30x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (100x) eredeti bankjegy kötegelővel T:vegyes P (100x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (3x) sorszámkövetők T:I P (30x) T:vegyes P T:III Adamo P P (4x) párban sorszámkövetők T:I,II P (30x) T:vegyes P (2x) T:III P (3x) sorszámkövetők T:III kis szakadás

8 P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:vegyes P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:vegyes P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:vegyes P " A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" sorszámmal T:III,III P " A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" sorszámmal T:III,III P " A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" sorszámmal T:III,III P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" sorszámmal T:III P " A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (35x) T:vegyes P " A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (40x) T:vegyes P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (36x) T:vegyes P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (60x) T:vegyes P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (2x) T:I P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (80x) T:vegyes P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (80x) T:vegyes P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (50x) T:vegyes P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (50x) T:vegyes P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (50x) T:vegyes P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (30x) T:vegyes P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (40x) T:vegyes P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (50x) T:vegyes P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (50x) T:vegyes P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III P T:I-,II Adamo P P (4x) T:III P (4x) párban sorszámkövetők, "BÜNTETÉS" szóban "N" felett lemezhiba T:I-,II,III P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) mind piros "MNB" bélyeggel T:vegyes P (30x) mind piros "MNB" bélyeggel T:vegyes P (30x) mind "MNB" bélyeggel T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (3x) sorszámkövetők T:II,II P (3x) sorszámkövetők T:II,II-,III szép papír P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (4x) közte 2db sorszámkövető és 2db közeli sorszám T:I-,II,II P (5x) sorszámkövetők T:I,I P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP (3x) T:I MP (20x) T:vegyes BP (20x) T:vegyes BP BP BP BP BP T:I-,II,II BP (5x) T:I,I- csak enyhe sarokhajlás AP (4x) T:I AP (19x) T:vegyes AP (30x) T:vegyes

9 Kérjük telefonos és írásbeli ajánlatait időben adja le! AP (30x) T:vegyes AP (30x) T:vegyes AP (50x) T:vegyes AP (20x) T:I,I AP (70x) T:vegyes AP (90x) T:vegyes AP (6x) T:I AP (70x) T:vegyes AP (90x) T:vegyes AP (32x) T:vegyes AP (40x) T:vegyes AP (28x) T:II-,III,III-,IV AP (10x) T:II-,III,III-,IV db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte fordított címeres is T:vegyes db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte fordított címeres is T:vegyes db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte fordított címeres is T:vegyes db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel T:vegyes AP nem kamatozó Pénztárjegy, "Másra Át Nem Ruházható" nélkül és számozás nélkül, üres hátlappal T:III Ft Ft T:III-,IV ly. Adamo F26,F Ft T:III Ft + 100Ft T:III,III Ft T:III Ft T:I Ft T:I-,II több kisebb hajlás Ft (2x) sorszámkövetők, nyomdai papírráncokkal T:I,I Ft (2x) sorszámkövetők T:II szép papír Ft T:I Ft T:I Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft T:I Ft (30x) egy ugrással sorszámkövetők T:I,I- Hungary Forints (30x) sequential serials with one jump C:UNC,AU Ft T:I,I Ft "H" T:III Ft "H" T:III,III Ft "J" T:III Ft papírráncos T:I,I Ft "E" T:III,III Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban tájékoztatóval T:I Ft "Millennium" (2x) sorszámkövetők, mindkettő eredeti bontatlan csomagolásban T:I db-os magyar korona bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő és adópengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő és adópengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő és forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar korona, pengő és forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő és adópengő bankjegy tétel T:vegyes

10 db-os vegyes magyar pengő és adópengő bankjegy tétel T:vegyes Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "II. Géza" (0,23g) T:2- patina Hungary Denar Ag "Géza II" (0,23g) C:VF patina Huszár: 150., Unger I.: Denar Ag "III. Béla" (0.23g) T:3 Hungary Denar Ag "Bela III" (0.23g) C:F Huszár: 69., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (3.13g) T:2- ü. Huszár 72., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0.22g) T:2-,3 Huszár: 195., Unger Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0.25g) T:2- Huszár: 192., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,4g) T:2-,3 ph. Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,4g) C:VF,F edge error Huszár: 192., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,48g) T:3 Hungary Denar Ag "Bela IV" (0,48g) C:F Huszár: 313., Unger I.: Denár Ag "I. Nagy Lajos" (0.48g) T:2-,3 Huszár: 547., Unger I.: 432.a Denár Ag "I. Nagy Lajos" (0,41g) T:2- Huszár 547.,Unger I.: 432.a Denár Ag "Mária" (0,55g) T:3 szennyeződés Huszár 569., Unger I.: Denár Ag "II. Lajos" (0.40g) T:3 Huszár 846., Unger I.: 675.? L-K Denár Ag "II. Lajos" (0.3g) T:3 ki. Huszár 846., Unger I 675.e K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,32g) Denár Ag "I. Lipót" (0.37g) GYF 20kr Ag "Váltó Pénz" f Al aranyozott T:2-,3,1- Huszár: 935., 1509., Unger II.: 745., K-B 3kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (1,75g) T:2- Huszár: 1465, Unger II.: X Poltura "II. Rákóczi Ferenc" (7.8g) T:3 Hungary X Poltura "Francis II Rákóczi" (7.8g) C:F Huszár: 1535., Unger II.: 1133.a KB Rézpoltúra "II. Rákóczi Ferenc" (2,93g) T:2- Hungary Poltura "Francis II Rákóczi" Kremnitz (2,93g) C:VF Huszár: 1549., Unger II.: 1139.a Rézdénár "Mária Terézia" zárt korona P Ag T:3, Rézdénár "Mária Terézia" zárt korona T:3 Unger III.: /2 rézdenár "Madonna" T:2- Unger III.: S 1/4kr Cu "II. József" T:2,2- kis ph. Huszár: 1858.; Unger III.: S 1kr Cu "Mária Terézia" E 1kr Cu T:2-, S 3kr Cu "I. Ferenc" T: B 10kr Ag "V. Ferdinánd" T: E 20Kr "V. Ferdinánd" Ag T:2-, B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" T:2 felületi karc kr Cu T:2 ph KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2-,3 ph KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2- patina KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2- patina B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T: NB 3kr Cu T:2- karc Adamo B NB 3kr Cu T:2,2- Adamo B B 1Fl Ag "Ferenc József" T:2 ph., patina B 5/10kr Cu T:2, B 1Fl Ag "Ferenc József" T:2, B 1Fl Ag "Ferenc József" T:2 ph., patina B 1Fl Ag "Ferenc József" T:2 ph., patina KB 1kr Cu "Angyalos címer" KB 5/10kr Cu T:2-,3 Adamo M3.1,M KB 1kr Cu "Angyalos címer" (5x) T: KB 1kr Cu "Angyalos címer" T: GYF 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Gyulafehérvár T:2,2- patina Hungary 1868GYF 1 Forint Ag "Franz Joseph" Alba Iulia C:XF,VF patina Unger III.: 1463.b, Huszár: 2137., Adamo M KB 1Ft Ag "Középcímer" T:2- patina Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:3 ph. Adamo M KB 1kr Cu "Középcímer" T:2 ph. Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" Körmöcbánya T:2- felületi karc Hungary 1885KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:VF slightly scratched Unger III.: 1466, Huszár: 2141., Adamo M

11 Kérjük telefonos és írásbeli ajánlatait időben adja le! KB 10f Ni T: KB 1K Ag "Ferenc József" Ft Cu-Ni aranyozott Ft alpakka "Labdarúgó EB" T:3, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:3 patina KB 1K Ag "Ferenc József" (3x) T:2-,3 patina KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2-,3 patina KB 1K Ag "Millennium" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2 Adamo K KB-1916KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2-,3 patina KB 5K Ag "Ferenc József" T:2- patina, ph KB 5K Ag "Ferenc József" T:2- patina KB 5K Ag "Ferenc József" T:2,2- kis ph KB 5K Ag "Ferenc József" T:2-,3 karc KB 5K Ag "Ferenc József" T:2,2- patina KB 5K Ag "Ferenc József" T:2- patina KB 5K Ag "Ferenc József" T:2 apró ph KB 5K Ag "Ferenc József" T:2-,2 patina KB 2K Ag "Ferenc József" T: KB 2K Ag "Ferenc József" T: KB 1K Ag "Ferenc József" (11x) T:2, KB 20f Fe (4xklf) T:2, KB 20f Fe (4xklf) T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" T: f (58x) T:vegyes f Cu-Ni Ft Al Ft Cu-Ni T:2, f Cu-Ni (6xklf) T:2, P Ag (2x) T: P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Madonna" T:1- kis patina Adamo P P Ag "Pázmány" T:2,2- felületi karc Adamo P f (29x) T:vegyes f (30x) T:vegyes P Ag "Liszt Ferenc" T:2 kis ph., felületi karc P Ag "Liszt Ferenc" T:2 felületi karc P Ag "Madonna" T:2- kis ph., patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2- erős patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2- erős patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2- patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- ph., erős patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 kis ph., patina Adamo P f Cu-Ni T: f Cu-Ni T: P Ag "Horthy balra" T:2- ph. Adamo P

12 f Fe változó rece T: f Cu-Ni T:2 Hungary Fillér Cu-Ni C:XF Adamo P f Fe (30x) T: f Cu-Ni T: f Cu-Ni T: Vegyes 1P tétel 6kg súlyban, kb darab T:vegyes P Al hullámos talpú T:2- anyaghiba P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója" P Al "Parlament" T:1-, P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója" (2x) T: P "Parlament" f (2x) f (2x) Ft Ft Ft T:1, Ft Ag "Kossuth" f Al f Al Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft alpakka "Fáy András" T:1,1-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 karc Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 karc Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:3 patina Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2-, Ft Ag "Petőfi" T:2, Ft Ag "Petőfi" T:2,2- karc Ft Ag "Petőfi" T:2 kis patina Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics", "Szabadságharc sor" T:2,2- ph., karc Adamo EM1,2, Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics", "Szabadságharc sor" T:2,2- felületi karc Adamo EM1,2, Ft Ag "Széchenyi" T:2- patina Ft Ag "Széchenyi" T:2,2- patina Ft Ag "Széchenyi" T:2- karc Ft Ag "Széchenyi" T:2- patina Ft Ag "Táncsics" T:2 erős patina Adamo EM Ft Cu-Ni-Zn T: Ft Cu-Ni-Zn T: Ft alpakka "Kossuth" (11x) T: f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" sérült MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" T:BU Adamo EM Ft Ag "II. Rákóczi Ferenc" T:PP kis ujjlenyomat és felületi karc f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Bethlen Gábor" eredeti sérült MNB tokban T:BU f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T:

13 Weboldalunkon a zárás pillanatáig licitálhat és követheti tételei állását! Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft alpakka "Kulturális Fórum" Ft alpakka "Fáy András" T:BU, Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft alpakka "Kulturális Fórum" Ft alpakka "Czóbel Béla" T:2,BU,PP ujjlenyomatos f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft "FAO" T:2, Ft "FAO" eredeti tokban tanúsítvánnyal (2x) T:BU Ft "FAO" Ft Cu-Ni "Labdarúgó VB 1982" Ft "Mexikói Labdarúgó VB" T:BU, Ft Cu-Ni + 5L Cu-Ni magyar-bolgár közös kiadás "Bulgária 1300 éves" Ft "Kossuth" T:PP, f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Cu-Ni "Labdarúgó VB" tokban tanúsítvánnyal Ft "Deák" Ft "125 éves a Magyar Vöröskereszt" T:BU, Ft Cu-Ni "Labdarúgó VB 1982" (2x) T: f-20Ft 10db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: f + 5Ft + 10Ft "FAO" eredeti tokban tanúsítvánnyal T: Ft alpakka "Czóbel Béla" + 100Ft alpakka "Simon Bolivár" + 100Ft alpakka Széchenyi István" T:BU Ft "Széchenyi István" Ft alpakka "Fáy András" T:2 (PP), BU f-20Ft 10db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft "FAO" + 100Ft "FAO" Ft "II. János Pál pápa látogatása" T:BU,PP f-20Ft 10db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft "Világ Vadvédelmi Alap II." T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó VB - kapus" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó VB - kapus" T:BU ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "1990. Labdarúgó VB - 3 játékos" T:BU Adamo EM Ft Ag "1990. Labdarúgó VB - 2 játékos" T:BU ujjlenyomat Ft-20Ft 5xklf db, kiadatlan forgalmi sor laminált fóliatokban, "Magyar Köztársaság" felirattal, de "Kádár" címerrel T:1 Hungary Forint - 20 Forint 5xdiff pcs, never issued coin set in laminated foil packing, with "Hungarian Republic" legend, but "Kádár" crest C:UNC Ft-20Ft 5xklf db, kiadatlan forgalmi sor laminált fóliatokban, "Magyar Köztársaság" felirattal, de "Kádár" címerrel T: Ft "200 éves a hivatásos magyar nyelvű színjátszás" T:BU Adamo EM Ft "SOS Gyermekfalu" T:2 (PP) Ft Ag "Kölcsey Ferenc" dísztokban tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni "II. János Pál pápa látogatása" T:BU Ft Ag "II. János Pál pápa látogatása" T:PP ujjlenyomatos Ft Ag "Telstar 1" T:2 (PP) Adamo EM Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" Ft Ag "Deák" T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" Ft Ag "Deák" T:2,

14 Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2,2- egyiken ly Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" T:2 Adamo F Ft Ag "Deák" T:2 Adamo F Ft Ag "Deák" T:2 Adamo F Ft Ag "Integráció az EU-ba-ECU" T:PP ujjlenyomat,felületi karc Ft Ag "Honfoglalás" T:BU Adamo EM Ft-200Ft 10klf db, benne 200Ft Ag "Deák", szettben T:BU Adamo FO f-200Ft 10klf db, benne 2klf 100Ft és 200Ft Ag "Deák" + 1db 100Ft " es szabadságharc" szettben T:PP Ft Ag "Integráció az EU-ba - EURO II" T:PP felületi karc Adamo EM Ft Ag " forradalom és szabadságharc 150. évfordulója" T:BU f-100Ft 8klf db, szettben "75 éves a Magyar Nemzeti Bank" T:PP Adamo FO Ft "Kossuth" (2x) T: Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 50Ft "Magyarország az EU tagja" T:BU Adamo FO Ft Ag "Nyári olimpia-athén" gyűjtői dísztokban, tanúsítvánnyal T:PP Ft-100Ft 7klf db-os forgalmi sor + 10Ft "József Attila" dísztokos szettben T:PP Ft-100Ft "1956-os Forradalom" 7klf db dísztokos szettben T:PP Ft-100Ft "1956-os Forradalom" 7klf db dísztokos szettben T:BU Ft Ag "Esztergomi bazilika" tanúsítvánnyal és tájékoztatóval T:PP fo Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne "Berán Lajos és a pengő" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm) T:PP Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne "Berán Lajos és a pengő" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm) T:BU Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 50Ft "50 éves a Római Szerződés" T:PP Ft-100Ft 7xklf darabos forgalmi sor "Búcsú az egy- és kétforintostól" dísztokos szettben T:PP Ft-100Ft 7xklf darabos forgalmi sor "Búcsú az egy- és kétforintostól" dísztokos szettben T:BU Ft-100Ft 7klf db + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos szettben T:PP Ft-100Ft 7klf db + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos szettben T:PP Ft-100Ft 7klf db + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos szettben T:BU Ft "Siklósi Vár" T:BU Adamo EM Ft "Siklósi Vár" T:PP Adamo EM db-os vegyes magyar rézpénz tétel, közte 1812S 1/2kr Cu, 1868KB 1kr Cu T:vegyes Vegyes: 1851B 1/2kr Cu A 4kr Cu T: Vegyes: 1851B 1/2kr Cu + Ausztria 1851A 1/4Kr Cu T:2-, db-os vegyes magyar rézpénz tétel, közte főleg magyar verdejelű krajcárok, több sérült T:vegyes Vegyes: f (2x) f (21x) Ft (14x) f + 20f érmetartó albumba rendezve T:1-,2, Vegyes krajcár, fillér tétel ~500g-os súlyban T:vegyes Magyar emlékveretek, plakettek Bartos Endre (1930-) "MÉE Baja - I. Lipót - III. Károly / Baja Mezőváros" Br emlékérem (42,5mm) + Kiss Sándor (1925-) "MÉE Budapest / Erdélyért - Körösfő Református Templom" Br emlékérem (42,5mm) T:1,

15 Rengeteg érdekes tétel az egyéb gyűjtési területek anyagában! Beck András ( ) DN "Rákosi Mátyás / Rákosi Díj - Próbaveret" jelzett Ag plakett nem hozzávalló tokban (268,5g/0.900/98-99mm) T:1- kis ph., patina Hungary ND "Mátyás Rákosi / Rákosi Award - Trial Strike" hallmarked Ag plaque in not own case. Sign.: András Beck (268,5g/0.900/98-99mm) C:AU small edge error, patina Berán Lajos ( ) "Magyar Sí Szövetség" fém plakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (55,5x48mm) T: Berán Lajos ( ) "Magyar Sí Szövetség" fém plakett (69x49,5mm) T:3 erős patina Berán Lajos ( ) / Iván István ( ) "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Születésének 75. Évfordulójára június 18" bronzozott hadifém emlékérem (50mm) T:2- foltos Hungary "75th anniversary of the birth of Vitéz Miklós Horthy de Nagybánya" bronze plated war metal commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán / István Iván (50mm) C:VF spotted HPII Bogár Lívia (1957-) DN "A magyar kereszténység 1000 éves" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,37g/0.925/42mm) T:PP enyhe felületi karc Bognár György (1944-) "Bizományi Áruház Vállalat 40 év / M. Theresia Alapíttatott" Br emlékérem (42,5mm) + DN "Szentendrei Emlék" Br emlékérem (32mm) T:1-, Bognár György (1944-) "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / Balassi Bálint" Br emlékérem (42,5mm) + Bogár Lívia (1957-) "100 éves a Nagykanizsai Ipartestület" Br emlékérem (42,5mm) T:1, Bognár György (1944-) "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" fém emlékérem (32mm) + Fülöp Zoltán (1951-) "Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix" fém emlékérem (32mm) T:PP Bognár György (1944-) "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / Vándorgyűléseink" Br emlékérem (42,5mm) + Lantos Györgyi (1953-) / Szabó Géza (1939-) "MÉE 20. Vándorgyűlése - Pápa" Br emlékérem (42,5mm) T: Bognár György (1944-) "MÉE / Magyarország köztársaság" Br emlékérem (42,5mm) + Kiss Sándor ( ) "Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula" Br emlékérem (42,5mm) T: Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) "II.János Pál pápa látogatása - Máriapócs" aranyozott emlékérem (65mm) T:2 (PP) Bognár György (1944-) "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:2-(PP) ü., ph Bognár György (1944-) "Millecentenárium" Ag emlékérem tokban (15,66g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat, felültei karc Borsos Miklós ( ) "Fiziológiai Tudományok XXVIII. Nemzetközi Kongresszusa Budapest" Br emlékérem (60mm) T:1- apró ph Bozó Gyula ( ) / Szabó Géza (1939-) "Mátyás király halálának 500. évfordulója emlékére" Ag emlékérem (3559g/0.835/42,5mm) T:2 (PP) Bozó Gyula ( ) "Gr. Széchenyi István születése 200. évfordulója emlékére / A legnagyobb magyarra emlékezik a hálás magyar nemzet" Br emlékérem (42,5mm) (2x) T:1, Bukta Mátyás "Imre denár / MÉE Eger" Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal (0.81g/0.920/13,4mm) T:1 Csak 200db! Búza Barna ( ) DN "Petőfi Sándor" és "Itt az idő most vagy soha!" Br plakett pár eredeti dísztokban (94,5 és 95mm) T: Csíkszentmihályi Róbert (1940-) " Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem, eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Csóka Zsuzsanna (1962-) "Millecentenárium Honfoglalás " aranyozott Ag emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal eredeti dísztokban (11,9g/0.925/35mm) T:PP Csóka Zsuzsanna (1962-) "Millecentenárium Honfoglalás " Ag emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal eredeti dísztokban (11,9g/0.925/35mm) T:PP felületi karc Csúcs Ferenc ( ) / ÁPV "MÉE Budapest - IV. Vándorgyűlés Esztergom, Visegrád" Br emlékérem (42,5mm) + 4db klf kerámia emlékérem, közte Pannonhalma, Tata T: Farkas István Béla ( ) DN "Gauguin" Br emlékplakett (85mm) T: Fekete Géza (Dezső) (1939-) "Újító Mozgalom" Br emlékérem (59,5mm) "A felszabadulás 40. évfordulójára" egyoldalas Br plakett (95mm) T: Fritz Mihály (1947-) "MÉE Szeged / 800 éves Szeged" Br emlékérem (42,5mm) + Sebestyén Sándor (1949-) DN "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad - Eger" Br emlékérem (42,5mm) T: Fritz Mihály (1947-) "MÉE / 10 éves a Kalocsai Csoport" Br emlékérem (42,5mm) + Lapis András (1942-) / Horváth László (1951-) / Szabó Géza (1939-) "MÉE Bajai Csoportja / Telcs Ede" Br emlékérem (42,5mm) T:1, Fritz Mihály (1947-) "15 éves az Éremgyűjtők Csongrád Megyei Szervezete Szeged" Br emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) "Bizományi Áruház Vállalat 40 év / M. Theresia Alapíttatott" Br emlékérem (42,5mm) T:

16 30528.Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) "MÉE Mezőtúr - Badár Balázs" Br emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) "MÉE / Magyarország köztársaság" Br emlékérem (42,5mm) T: Fritz Mihály (1947-) "MÉE Alba Regia Szervezete Államalapítónk halálának emlékezetére / Szent István 1038" Br emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) "MÉE - Államalapító királyunk emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" Br emlékérem (42,5mm) T: Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) "MÉE Szeged / A Szent Jobb Szegeden" Br emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / Vándorgyűléseink" Br emlékérem (42,5mm) T: Fritz Mihály (1947-) DN "CIB Bank / 25 éve Magyarországon" ezüstözött fém emlékérem dísztokban (38,5mm) T:PP Garamkeszi János (1936- ) "Mezőtúr 600 éves / Dózsa György" Br plakett (32mm) + ~ "Makó" Br emlékérem (32mm) T: Garamkeszi János (1936-) "MÉE XIII. Vándorgyűlése Salgótarján / Madách Imre - Az Ember tragédiája" Br emlékérem (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) "20 éves a MÉE Fejér Megyei Szervezete / Veretett a török kivonulásának 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:1, Garamkeszi János (1936-) "MÉE XIII. Vándorgyűlése Salgótarján / Madách Imre - Az Ember tragédiája" Br emlékérem (42,5mm) + Rajki László (1939-) "Magyar Éremgyűjtők Orosházi Csoportja / Juhász Balázs" Br emlékérem (42,5mm) T: Gáti Gábor (1937-) "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc" Br emlékérem (42,5mm) "MÉE - Államalapítás ezredik évfordulója - Szent István" Br emlékérem (42,5mm) T:1, Hajós Géza "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ" fém emlékérem (49mm) T:2- karc Ispánki József ( ) ~1939. "Magyar Királyi Budapest Székesfőváros Katonai Parancsnokság - Szent György" Br érem mellszalag nélkül (50mm) T: Iván István ( ) június 11. "Magyar Állami Pénzverő - Budapesti Nemzetközi Vásár" Al emlékérem (32mm) T: Iván István ( ) "Magyar Állami Pénzverő / Budapesti Nemzetközi Őszi Vásár" Al emlékérem (32mm) T: Képíró Zoltán ( ) "MÉE-Keszthely / Dunántúli Éremgyűjtők V. Keszthelyi Találkozója" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) + DN "Parlament" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1, Képíró Zoltán ( ) "MÉE Nagykanizsa / Thúry György Kanizsa várkapitánya" Br emlékérem (42,5mm) + Kiss Sándor ( ) "Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula" Br emlékérem (42,5mm) T: Kiss György (1943-) "Dr. Antall József / Szabad Választás 1990" Ag emlékérem (10g/0.500/30mm) T:PP kis oxidáció Kiss György (1943-) "Dr. Antall József / Szabad Választás 1990" Ag emlékérem (10g/0.500/30mm) T:PP Kiss László (1949-) DN "A KISZ kiváló propagandistája" Br emlékplakett (86,5mm) T: Kiss Nagy András ( ) DN "Csontváry Tivadar" Br emlékérem (60mm) T:1-,2 apró ph Kiss Sándor ( ) "Magyar Éremgyűjtők Szombathelyi Csoportja - Kőszeg" Br emlékérem (42,5mm) + Lantos Györgyi / Szabó Géza (1939-) "MÉE XIX. Vándorgyűlése Baja / Türr István" Br emlékérem (42,5mm) T: Kiss Sándor ( ) "Magyar Éremgyűjtők Szombathelyi Csoportja - Kőszeg" Br emlékérem (42,5mm) "MÉE - Államalapítás ezredik évfordulója - Szent István" Br emlékérem (42,5mm) T: Kiss Sándor ( ) "Magyar Éremgyűjtők Szombathelyi Csoportja - Kőszeg" Br emlékérem (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) "20 éves a MÉE Fejér Megyei Szervezete / Veretett a török kivonulásának 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:1, Kiss Sándor ( ) "Magyar Éremgyűjtők Szombathelyi Csoportja - Kőszeg" Br emlékérem (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) "20 éves a MÉE Fejér Megyei Szervezete / Veretett a török kivonulásának 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:1, Kiss Sándor (1925-) "MÉE Budapest / Erdélyért - Körösfő Református Templom" Br emlékérem (42,5mm) + Gáti Gábor (1937-) "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc" Br emlékérem (42,5mm) T:2, Klassohn Antal "Elhunyt 1849 Október 6-án - Eltemettetett Sz.K.Pest Városa Által Június 9. / Alkotmány és Törvény" ezüstözött emlékérem Gróf Batthyány Lajos újratemetésének emlékére (35,5mm) T:2-,3 ph Kovács Panni "Magyar Királyi Toldi Miklós Honvéd Sporttanár és Vívómesterképző Intézet / II. évf. kard III " Br plakett (80x44mm) T: Kósa István (1953-) "50 éves az OTP Bank Rt." Ag piefort emlékérem tanúsítvánnyal, eredeti sérült dísztokban (62,23g/0.999/42,5mm) T:2 (PP)

17 Havi két gyorsárverésünkre folyamatosan várjuk a beadásokat! Kósa István (1953-) "Európa Közepén 1100 éve" Ag emlékérem (31,09g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomatos Madarassy Walter ( ) "Székesfehérvári Szent István" Br emlékérem. "SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI OVS ALBA REGIA / " (76mm) T:2 kis ph. Hungary "St. Stephen of Székesfehérvár" Br medallion. Sign.: Walter Madarassy (76mm) C:XF small edge error HPII Markup Béla ( ) "A MAGYAR KIRÁLYI ERZSÉBET TUDOMÁNY-EGYETEM / POZSONYI ALAPÍTÁSÁNAK ÉS PÉCSRE KÖLTÖZÉSÉNEK EMLÉKÉRE " Ag plakett "VITÉZ JÁKFAI GÖMBÖS GYULA MINISZTERELNÖK ÚRNAK" gravírozással. A plakettből Ag változat csak ez az egy ismert, melyet személyesen Gömbös Gyulának készítettek (200g/81mm) T:2- ph. Hungary "A MAGYAR KIRÁLYI ERZSÉBET TUDOMÁNY-EGYETEM / POZSONYI ALAPÍTÁSÁNAK ÉS PÉCSRE KÖLTÖZÉSÉNEK EMLÉKÉRE " Ag plaque with "VITÉZ JÁKFAI GÖMBÖS GYULA MINISZTERELNÖK ÚRNAK" engraving. This plaque was made especially for Gyula Gömbös, only one was made. Sign.: Béla Markup (200g/81mm) C:VF edge error HP 3499var Matzon Frigyes ( ) "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923 / M.Á.H.-P.K. (Magyar Általános Hitelbank - Pénzintézeti Központ)/B. céllövő csapatverseny győztesének 1936.IV.12." Br emlékérem és tábla "Arkanzas BP." gyártói jelzéssel (50mm) márványlapon (143x86mm) T: Nagy József (1931-) "Spartacus Turisták Jubileumi Petőfi Emléktúrája " Al emlékérem (50mm) T:2, Olcsai Kiss Zoltán ( ) "Vadászati Világkiállítás Budapest" ezüstözött Br plakett mesterjegy nélkül (51x70mm) T: Pálffy Gusztáv (1942-) "Kodály Centenárium Kecskemét" Br plakett eredeti tokban (85mm) T: Reményi József ( ) "Méhely Lajos" aranyozott Br emlékérem. "LUDOVICO MÉHELY DE KISAPSA PER DECENNIUM PROFESSORI CULTORES ET DISCIPULI / FELIX QUI POTUIT RERUM COGNOSCERE CAUSAS" (73mm) T:3 HP Szabó Géza (1939-) "Trianon / Országos Bélyegkiállítás nemzetközi részvétellel Várpalota 2010." Br emlékérem (42mm) T: Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Nagy Magyarok / Liszt Ferenc" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP ujjlenyomat, felületi karc Szomor László ( ) "Magyar Athletikai Szövetség" Br emlékplakett (75mm) T: Tóth Sándor (1933-) "Egyesült Erő Mgtsz Kemecse-Kótaj" egyoldalas Br érem (89mm) T: Tóth Sándor (1933-) "MÉE Szabolcs-Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal / Csaroda" Br emlékérem (40mm) "A Magyar Tanácsköztársaság 60. évfordulója emlékére " Br emlékérem (42,5mm) T:1, Vincze Dénes ( ) "CIPS (Nemzetközi Horgászsport Szövetség) Világbajnokság" kétoldalas Br érem (60mm) T: Zsákodi Csiszér János ( ) "Magyar Anyák Nemzeti Ünnepe" fém emlékérem fül nélkül (40mm) T: "Emlékül az évi Országgyűlés megnyitására / Éljen a Haza - Es Lebe Das Vaterland" Br emlékérem (39mm) T:2-,3 ph. Hungary "For opening of Parliament in 1865" Br medallion (39mm) C:VF,F edge error "Magyar Vívó Szövetség - Európa Bajnokság Budapest 1933" Br részvételi érem (35mm) T: ~1925. "Magyar Királyi Állami Pénzverő Látogatási Érme" Br emlékérem (36mm) T: ~ "Jurkó és Róna Autóüzem" zománcozott Br érem (50mm) T: "A legnehezebb időben végzett jó munkáért " Br plakett (84x54mm) T:2,2- ph "BP. Spartacus - Autó Sz. O. 1961" fém díjérem márványlapon (67x103mm) T: "Cordatic Kupa Junior E Magyar Autoklub" fém emlékérem (55x80mm) "Magyar Autóklub - Rallye E. - József Attila Emlékverseny" fém emlékérem (71x51mm) T:2, ~ "A Magyar Népköztársaság Országgyűlése Budapest" kétoldalas érem füllel, szignózott (70mm) T: ~ "A Megyei Polgári Védelem Fejlesztéséért" Br emlékplakett (85mm) T: "Budapest Főváros VII. Ker. Tanácsa / Hazánk Felszabadulásának 25. a Tanácsok Megalakulásának 20. évfordulójára" Br emlékérem enyhén sérült dísztokban. Szign.: P.Gy. (88mm) T: "Ezüstérem az első magyar bélyeg rajzával" Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (2,24g/0.925/16x13mm) T: "HUNGEXPO / Budapesti Tavaszi Nemzetközi Vásár" ffém zseton (2x) (32mm) T: "25 éves a Nagykőrösi Konzervgyár Kinizsi S.E. 1976" Br emlékplakett (137x93mm) T:2, "Champion 78 Békéscsaba" Br galambkiállítási plakett (~84mm) T:2 patina "A Magyar Tanácsköztársaság 60. évfordulója emlékére " Br emlékérem (42,3mm) T:

18 "Felszabadulás " Br emlékplakett (105mm) T: ~1980. "KIOSZ (Kisiparosok Országos Szervezete) - Kiváló Kisipari Munkabrigád Tagja" Br plakett eredeti tokban (132x102mm) T: "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ag ÁPV jelvény (8.13g/0.835/22mm) + 2xklf Ag bélyegérem (3,34g/0.835/22x27,5mm + 4,64g/0.835/37x22,5mm) eredeti sérült dísztokban T:2 (PP) patina, jelvény ragasztott "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" Ag emlékérem eredeti tokban tanúsítvánnyal (25g/0.800/35x40mm) T:PP "Levélbélyeggyűjtők Első Hazai Egyesülete ápr. 27. / Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége" fém emlékérem bontott plasztiktokban (42,5mm) "Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás Kecskemét / MABÉOSZ" fém emlékérem bontott plasztiktokban (42,5mm) + DN "II. János Pál pápa / Jasna Góra" fém emlékérem (35mm) + Nagy-Britannia C "Sir Winston Churchill" T:2, "MÉE Zala megyei szervezete / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város" fém emlékérem (42,5mm) "Bécs-Budapest Duna menti Szupermaraton / Széchenyi István Memorial Regatta" Br emlékérem (42,5mm). Szign.: MM T:1, "MÉE Zala megyei szervezete / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város" fém emlékérem (42,5mm) "Bécs-Budapest Duna menti Szupermaraton / Széchenyi István Memorial Regatta" Br emlékérem (42,5mm). Szign.: MM T:2, "Skála-Lüscher Nemzetközi Kft." aranyozott Ag emlékérem eredeti tokban (36,50g/0.835/42,5mm) T:2 kis oxidáció "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) 1989 / Dia kategória III." Br díjplakett (106mm) T: "II. János Pál pápa Magyarországon 1991.VIII.20." Cu lemezérem (63mm) fatalpon (83mm) T: "Karácsony" Ag emlékérem (31,33g/0.999/39mm) T:2 (PP) "Christmas" Ag medal (31,1g/0.999/39mm) C:XF (PP) "Első választó" emlékérem (3x) T:1-, "Első választó" emlékérem (4x) T:1-, "Az első magyar útdíjas autópálya felavatása - M1 - ELMKA / Az első magyar hídpénz bevezetése" ezüstözött Br emlékérem (42,5mm) T: "Alpok-Adria Filatélia '96 Keszthely" kiállítási Br emlékérem (65mm) T: "Arrabona '98 Nemzetközi Bélyegkiállítás / Győr " Br emlékérem (42mm) T: "Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem 50 éves" ezüstözött fém emlékérem dísztokban T:PP ujjlenyomat, felületi karc "100 éves a Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete" fém medál (70mm) + Asszonyi Tamás (1942-) "Magyar Millenium / Budapest Operaház" Br emlékérem (49mm) T:2, "10 kr. / II. Magyar Bélyeg és Postatörténeti Világtalálkozó Budapest MAFITT" aranyozott fém bélyegérem tokban T:2 (PP) "MABÉOSZ / Székesfehérvár Október 9." Br emlékérem (42mm) T: DN "Irinyi János " bisquit porcelán érem dísztokban (83mm) T: DN "Nyírbátor" Br emlékplakett (96-110mm) T: DN "Magyar Vasút / 160 éve a haladás szolgálatában" Br emlékérem nem eredeti tokban (40mm) T: DN "Ilona István" Br plakett (124x112mm) T: DN "A Vállalat Kiváló Brigádja" Br emlékérem (70mm) T: DN "Danuvia Hungary" egyoldalas fém érem (59,5mm) T: DN " IV. Béla" kisméretű egyoldalas Br plakett (39,5x26mm) T: DN "Előre Sport Egyesület" fém sportérem (45mm) T: DN "Atomerőmű Paks" hollóházi porcelán plakett eredeti tokban T: DN "II. Rákóczi Ferenc - Hazánk szentje, szabadság vezére, sötét éjben fényes csillagunk " fém lemezérem (38mm) + DN "Pro Patria Et Libertate Rákóczi" fém lemezérem (38mm) T: DN "Esztergom" Br emlékérem (38mm) T: DN "Magyar Vasút / 160 éve a haladás szolgálatában" Br emlékérem (40mm) T: db MÉE érem: Bognár György (1944-) "MÉE Gyöngyös / 650 éves Gyöngyös - Róbert Károly" Br emlékérem (42,5mm) + Kelemen Kristóf ( ) "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / Perényi Péter - Lórántffy Zsuzsanna" Br emlékérem (42,5mm) + Kelemen Kristóf ( ) / Sebestyén Sándor (1949-) "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-, db MÉE érem: Csúcs Viktória (1934-) "MÉE - Szent István dénár" Br emlékérem (42,5mm) + Rékassy Levente (1943-) / Vadász György ( ) "450. éves a Pápai Református Kollégium" Br emlékérem (42,5mm) + Bogár Lívia (1957-) "MÉE Keszthely Csoportja / Balatoni Íróhét" ezüstpatinázott emlékérem (42,5mm) T:1-,

19 Megjelent: Békebeli séták a pesti Belvárosban c. könyvünk! db MÉE érem: Kiss Sándor ( ) "MÉE Szombathelyi Csoportja - Jókai Mór / Kőszeg" Br emlékérem (42,5mm) + Peternák Gusztáv (1928-) "MÉE Budapest / Bartók Béla - Kodály Zoltán" Br emlékérem (42,5mm) + Lapis András (1942-) "MÉE XVI. Vándorgyűlés / Buda visszafoglalásának 300. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1-, db-os érem tétel: Képíró Zoltán ( ) "MÉE-Keszthely / 25 éves Keszthely város" ezüstözött Br érem (42,5mm) "Sopron Megyei Jogú Város Kórház / Az új Műtéti Diagnosztikai Tömb átadása ünnepére" Br érem szignóval (42,5mm) "75 éves a Haladás VSE" Br érem szignóval (42,5mm) T:1-, db klf emlékérem, medál, közte ~ "Nívódíj - UVATERV" Br plakett dísztokban (82,5x41mm), "Szeged / Centenáriumi Ipari Vásár Szeged 1976" fém emlékérem. Szign.: LA (50mm) T:1-, db-os lovas lemezérem és jelvény tétel T: Modern utánveretek, fantáziaveretek DN "A magyar pénz krónikája - Cum Deo pro Patria et Libertate" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP ujjlenyomatos, oxidáció Amerikai Egyesült Államok DN " $" aranyozott fém emlékérem (50mm) T:PP USA ND " Dollars" gilt metal medallion (50mm) C:PP Nagy-Britannia DN "Greenwich" aranyozott fém emlékérem eredeti tokban T:PP Great Britain ND "Longitude Zero - Greenwich" gold plated commemorative medal in original case C:PP Olaszország 1808M 20L "I. Napóleon" aranyozott fém replika "COPY" jelzéssel T:PP ujjlenyomatos, ph. Italy 1808M 20 Lira "Napoleon I" gilt metal replica with "COPY" mark C:PP fingerprints, edge error Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek KB 10K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (3.39g/0.900) T:2,2- ph. Hungary Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (3.39g/0.900) C:XF,VF edge error Huszár: 2200., Adamo K Ausztria D Au "Ferenc József" utánveret (3.5g/0.986) T:2 Austria Ducat Au "Franz Joseph I" restrike (3.5g/0.986) C:XF Krause KM# Ausztria D Au "Ferenc József" utánveret (14g/0.986) T:PP felületi karc Austria Ducat Au "Franz Joseph" restrike in case (14g/0.986) C:PP slightly scratched Krause KM# Belgium Fr Au "II. Lipót" (6.45g/0.900) T:2 Belgium Francs Au "Leopold II" (6.45/0.900) C:XF Krause KM# Franciaország/Második Császárság 1859A 20Fr Au "III. Napóleon" Párizs (6.41g/0.900) T:2,2- kis ph. France/Second Empire 1859A 20 Francs Au "Napoleon III" Paris (6.41g/0.900) C:XF,VF small edge error Franciaország / Modern Köztársaság Fr Au "Kakas" (6,46g/0.900) T:2 France / Modern Republic Francs Au "Rooster" (6,46g/0.900) C:XF Krause KM# Mexikó P Au utánveret (1.63/0.900) T:2- Mexico Pesos Au restrike (1.63/0.900) C:VF Krause KM# Külföldi bankjegyek Amerikai Egyesült Államok 1935D 1$ kék pecséttel T:III,III- USA 1935D 1 Dollar with blue seal C:F,VG Amerikai Egyesült Államok $ zöld bankcímer és sorszám eltolódva T:III kis szakadás USA Dollars green bank seal and serial numbers are dislocated C:F small tear Amerikai Egyesült Államok $ (3x) kettő sorszámkövető, mindhárom bélyeggel és bélyegzéssel T:I- USA Dollars (3x) two sequential serials, all with stamp and stamping C:AU Argentína A (6x) sorszámkövetők T:I- Argentina Australes (6x) sequential serials C:AU Argentina 20db vegyes bankjegy T:vegyes (I is) Argentina 20pcs of mixed banknotes C:mixed (UNC also) Brazília C + 200C T:I- Brasil Cruzeiros Cruzeiros C:AU Bulgária L-20L (45x) T:vegyes Bulgaria Lev - 20 Leva (45x) C:mixed Burma / Japán megszállás /2R + 1R + 5R +10R + Fülöp-szigetek / Japán megszállás P P + 100P T:III Burma / Japanese occupation /2 Rupee + 1 Rupee + 5 Rupees + 10 Rupees + Philippines / Japanese occupation Pesos Pesos Pesos C:F Csehszlovákia db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes Czechoslovakia pcs of banknotes C:mixed Független Horvát Állam K (5x) sorszámkövetők T:I- Independent State of Croatia Kuna (5x) sequential serials C:AU Független Horvát Állam K (3x) K T:I-,III Independent State of Croatia Kuna (3x) Kuna C:AU,F

20 30644.Független Horvát Állam K (2x) közeli sorszám T:III Independent State of Croatia Kuna (2x) close serials C:F Jugoszlávia db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes Yugoslavia pcs of banknotes C:mixed Jugoszlávia db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes Yugoslavia pcs of banknotes C:mixed Kuba / Turista valuta DN 5P (2x) + 10P + 20P T:III Cuba / Foreign Exchange Certificates ND 5 Pesos (2x) + 10 Pesos + 20 Pesos C:F Lettország R (5x) sorszámkövetők T:I- Latvia Rublis (5x) sequential serials C:AU Nagy-Britannia / Katonai kiadás Ł P + 10P (3x) T:I Great Britain / British Armed Forces Pound Pence + 10 Pence (3x) C:UNC Német Birodalom M 7 jegyű sorszámmal T:III,III- German Empire Mark with 7 digit serial C:F,VG Német Birodalom db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes German Empire pcs of bankotes C:mixed Német Birodalom db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes German Empire pcs of banknotes C:mixed Németország / Weimari Köztársaság M (3x) sorszámkövetők T:I Germany / Weimar Republic Mark (3x) sequential serials C:UNC Németország / Weimari Köztársaság M (3x) sorszámkövetők T:I Germany / Weimar Republic Mark (3x) sequential serials C:UNC Németország / Weimari Köztársaság M (2x) egyiken pecsét maradékával T:I- Germany / Weimar Republic Mark (2x) one with part of a seal left on it C:AU Németország / Weimari Köztársaság M (2x) T:III,III- Germany / Weimar Republic Mark (2x) C:F,VG Németország / Weimari Köztársaság M (3x) közte 2db sorszámkövető és 1db közeli sorszám T:I,I- Germany / Weimar Republic Mark (3x) with 2pcs of sequential serials and 1pc close serial C:UNC,AU Németország / Weimari Köztársaság M (4x) közte 2db sorszámkövető és 2db közeli sorszám T:I- Germany / Weimar Republic Mark (4x) with 2pcs of sequential serials and 2pcs close serial C:AU Németország / Weimari Köztársaság M T:III Germany / Weimar Republic Mark C:F Németország / Weimari Köztársaság db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes Germany / Weimar Republic pcs of banknotes C:mixed Németország / Weimari Köztársaság db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes Germany / Weimar Republic pcs of banknotes C:mixed Német 3. Birodalom M (3x) közte 2db közeli sorszám T:I- German Third Reich Mark (3x) with 2pcs close serials C:AU Német 3. Birodalom M (2x) sorszámkövetők T:I,I- German Third Reich Mark (2x) sequential serials C:UNC,AU Német 3. Birodalom M T:III German Third Reich Mark C:F Német 3. Birodalom M (2x) T:III szép papír German Third Reich Mark (2x) C:F fine paper Német 3. Birodalom (1933.) 50M T:III,III- German Third Reich (1933.) 50 Mark C:F,VG Krause 182b Német 3. Birodalom / Cseh-Morva Protektorátus K + 50K mindkettő "SPECIMEN" perforációval T:I German Third Reich / Protectorate of Bohemia and Moravia Korun + 50 Korun both with "SPECIMEN" perforation C:UNC Német 3. Birodalom / Cseh-Morva Protektorátus K "SPECIMEN" perforációval T:I German Third Reich / Protectorate of Bohemia and Moravia Korun with "SPECIMEN" perforation C:UNC Német 3. Birodalom / Cseh-Morva Protektorátus K "SPECIMEN" perforációval T:I German Third Reich / Protectorate of Bohemia and Moravia Korun with "SPECIMEN" perforation C:UNC NDK M (2x) T:III GDR Mark (2x) C:F Orosz Birodalom (1898) 1R + (1905) 3R + (1909) 5R + 10R + 25R. Szign.: Shipov T:III Russian Empire (1898) 1 Ruble + (1905) 3 Rubles + (1909) 5 Rubles + 10 Rubles + 25 Rubles. Sign.: Shipov C:F Orosz Birodalom (1905) 3R + (1909) 10R Szign.: Shipov k (3x) R (3x) + 40R (3x) T:III,III- Russian Empire (1905) 3 Rubles + (1909) 10 Rubles Sign.: Shipov Kopeks (3x) Rubles (3x) + 40 Rubles (3x) C:F,VG Orosz Birodalom (1912) 500R Szign.: Shipov T:III Russian Empire (1912) 500 Rubles Sign.: Shipov C:F

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 261. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 237. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 27-30.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 244. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 248. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 április 13-16. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 245. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 3-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 251. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 június 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 229. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. június 24 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 269. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 29 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 230. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 9-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 279. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 233. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. augusztus 26 és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

51. Numizmatikai gyorsárverés

51. Numizmatikai gyorsárverés 51. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. október 19-20-21-én. Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

Kisárverés 2018 december 8.

Kisárverés 2018 december 8. Kisverés 2018 december 8. Megnevezés tartás db kikiáltási 1. 2. 3. 4. 1.1 Német 5 mka 1966, ½ mka 1905 Ag 1, 3 2 1 000 1.2 Német 1 mka 1972, -82, -85, 10 pfennig 1950, -71, -77. 2 6 600 1.3 Olasz 10 centesimi

Részletesebben