numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) november 25 - december 1. között. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: december óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.hu, illetve honlapunkon ( ahol on-line ajánlatot tehet. IRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 17:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők december 2-án 14 órától. Utólagos eladás: december 2-4. között. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből). Anyagbeadási határidő a 240. levelezési gyorsárverésre: december 1. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! Megtekintés: november 25 - december 1. Irodánk december 2-án 14. óráig ZÁRVA tart! Tételek átvétele december 2-án 14 órától! 238. aukció elszámolás december 3-tól! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon, ebben az esetben az összeget már két nappal korábban utaljuk. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Őszi, 21. nagyaukciónk november 2-án sikeresen lezajlott. A megnyert tételek postázása fizetés után folyamatos. A következő nagyaukció február 28-án kerül megrendezésre. Az árverésre tételeket felveszünk egészen január 8-ig. Árverési jutalék rendszerünk: forintos kikiáltási árig 20% forint közötti kikiáltási áron 16% forint feletti kikiáltási ártól 12% Kezelési költség 160 ft / tétel A vásárlói jutalék 20% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Aranyfóliás bélyeg replikák Részvények és sorsjegyek Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek Magyar és külföldi arany pénzek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek Ókori államok Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Fémpénzek, érmék, plakettek: Numizmatikai tartásfokok PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek LED-es nagyító három különféle erősségű lencsével új állapotban! 5 LED magnifier with 3 different lenses, 55x, 25x, 2,5x MINCE érmetartó album, 12 eredeti lappal és 9 házilag készített lappal, összesen 544 érme tárolására, használt állapotban "Moments of Freedom - Republic of Liberia" érmetartó 24 férőhellyel használt állapotban "Moments of Freedom - Republic of Liberia" érmetartó 24 férőhellyel használt állapotban Igényes fekete műbőr érmetartó bőrönd, benne 6db bársony érmetartó tálca klf méretű érmék tárolására, összesen 128 férőhellyel Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban Leuchtturm Numis érmetartó kazetta 20db férőhellyel használt állapotban Leuchtturm Numis érmetartó kazetta 30db férőhellyel használt állapotban Numizmatikai irodalom Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új, dedikált példány! Dorde Jamusakov: A vándornépek és az Árpád-házi királyok pénzérméi. Backa Palanka, Stamparija Stanisic, Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek cca 1940 Török és tsa. bankház osztálysorsjáték reklámkiadványai. Levelezőlap, hirdetmény, címkék Érmés és bankjegyes borítékok Ft "Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk" érmés levelezőlapon T:BU Adamo EM Csehszlovákia K "Prágai Bélyegkiállítás" Ag alkalmi bélyegzős bélyeges borítékon T:1 Czechoslovakia Korun "Stamp Exhibition of Prague" Ag in coin letter with stamp C:UNC Németország "40 éves a Német Sportsegítő Alapítvány / Biatlon" emlékérem bélyegzős borítékon T:PP Germany "40th Anniversary - Stiftung Deutsche Sporthilfe / Biathlon" commemorative medallion in coin letter with stamp C:PP Németország "40 éves a Német Sportsegítő Alapítvány / Gyorskorcsolya" emlékérem első napi bélyegzős borítékon T:PP Germany "40th Anniversary - Stiftung Deutsche Sporthilfe / Speed Skate" commemorative medallion in coin letter with stamp, first day of issue C:PP Németország DN "A Német Sportsegítő Alapítvány hivatalos emlékérme / Síugrás" emlékérem első napi bélyegzős borítékon T:PP Germany ND "Official Medal - Stiftung Deutsche Sporthilfe / Ski-jumping" commemorative medallion in coin letter with stamp, first day of issue C:PP Aranyfóliás bélyeg replikák Amerikai Egyesült Államok "Cherokee Strip Land Run 1983" aranyfóliás bélyeg replika első napi bélyegzős borítékon, tájékoztatóval T:1 USA "Cherokee Strip Land Run 1983" gold foil stamp replica in letter with stamp, first day of issue, with information C:UNC Részvények és sorsjegyek Budapest "Kamatozó nyereménykölcsön a Tisza és mellékfolyói szabályozására és Szeged város újjáépítésére" részkötvénye 100 osztrák értékű Ft-ról szelvényekkel, bélyegzésekkel T:III Budapest "Egyházi Műemlék Alap" Sorsjegykölcsöne 5Ft-ról a budapest-lipótvárosi bazilika kiépítésére s egyházi műemlékek fenntartására "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön" sorsjegye 5K-ról, szárazpecséttel (2x) T:III Budapest "Magyarországi Jószív Egyesület" sorsjegye 2Ft-ról "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön" sorsjegye 5K-ról, szárazpecséttel (2x) T:III "Kisbirtokosok Országos Földhitelintézete" 4 1/2%-os záloglevél 2000K-ról szelvényekkel magyar-német-francia nyelven T:III Budapest "Magyar Országos Központi Takarékpénztár" záloglevél 5.000K-ról szelvényekkel T:III Budapest "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" 4%-os záloglevele 1000K-ról, szárazpecséttel és szelvényekkel T:II Budapest "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön" sorsjegye 5K-ról, szárazpecséttel (3x) T:III Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyeremény-kötvénye 100K-ról, szárazpecséttel "Hadsegítési és Népjóléti nyereménykölcsön" nyereménykötvény 40K-ról, szárazpecséttel T:II-,III

4 30026.Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyeremény-kötvénye 100K-ról, szárazpecséttel T:III Budapest "Magyar Jelzálog-Hitelbank Nyeremény-Kötvény" "A" és "B" részkötvénye 100K-ról egy ívben, 3 nyelven, szárazpecséttel T:II Budapest "A Magyar Leszámítoló- és Pénzváltó Bank" 4 1/2%-os községi kötvény 5.000K-ról magyar, német, francia nyelven szelvényekkel T:III Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló törzsrészvény, érvénytelenítve T:II Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló elsőbbségi részvény + Jászapáti "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" élvezeti jegy részvényhez T:I,I "Magyar Jelzálog-Hitelbank Budapest" 4 1/2%-os záloglevele 1000K-ról szelvényekkel, magyar-német-francia nyelven (2x) sorszámkövetők T:II Sopron "Sopronvárosi Forgalmi Bank Részvénytársaság" részvénye 100K-ról, szelvényekkel, bélyegzésekkel T:II-,III Budapest A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön- államadóssági kötvénye 100K-ról bélyegzéssel T:III Budapest "Magyar - Cseh Iparbank Részvénytársaság" részvénye 5000K-ról, szárazpecséttel, felülbélyegzett T:III-,IV Budapest "A Magyar Leszámítoló- és Pénzváltó Bank" 4 1/2%-os záloglevele K-ról magyar, német, francia nyelven szelvényekkel T:III Budapest "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" 5 részvénye 400K-ról szelvényekkel, bélyegzésekkel (2x) sorszámkövetők T:II Budapest "Városlődi Kőedénygyár Részvénytársaság" 10db részvénye egyenként 1000K-ról, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel (2x) sorszámkövetők T:II Budapest "A Magyar Asphalt Részvénytársaság" részvénye 200K-ról (2x) sorszámkövetők, mindkettő szárazpecséttel, felülbélyegzettek T:I Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye 1000K-ről szelvényekkel, bélyegzésekkel és szárazpecséttel T:I-,II Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye 1000K-ről szelvényekkel, bélyegzésekkel és szárazpecséttel T:I-,II Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" 5 részvénye egyenként 1000K-ről és K-ról szelvényekkel, bélyegzésekkel T:II Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye 1000K-ról és K-ről szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye K-ről szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye K-ről szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II Budapest "Molnár János Imre Lakberendezési Részvénytársaság" 25 részvénye egyenként 1000K-ról szelvényekkel T:I Jászapáti "Jászapáti Gőzmalom Részvénytársaság" részvénye 200K-ról szelvényekkel, felülbélyegezéssel és szárazpecséttel T:II Budapest "Fábián-féle Vas- és Fémárugyár Részvénytársaság" részvény-utalványa 1/5db 1000K névértékű részvényről T:III "A Magyar Nemzeti Szövetség Sorsjegye" 5000K értékben, III. sorozat T:I,I Budapest "Borsodi Szénbányák Részvénytársaság" 10 részvénye egyenként 10P-ről szelvényekkel, felülbélyegzéssel T:II Balatonboglár "Boglári Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 10P-ről, szárazpecséttel (2x) sorszámkövetők T:I,I Budapest "Ganz és Társa-Danubius Gép-, Waggon- és Hajógyár Részvénytársaság" részvénye 50P-ről német és magyar nyelven szelvényekkel, felülbélyegzésekkel T:II-,III Jászárokszállás "A Jászárokszállási Ipartestület kulturterem építésére rendező" tárgysorsjáték, sorsjegy ára 1P, felülbélyegzett T:I Mosonmagyaróvár "Jótékony célú tárgysorsjáték" 1P értékű T:I- hajtatlan, lyuk Budapest "Budai Apolló Mozgófényképszínház Részvénytársaság" részvénye 20P-ről, szárazpecséttel T:I,I Budapest "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön - államadóssági kötvény" 50P-ről szelvényekkel "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvény 100P-ről és 1000P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel T:I--III Budapest "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön - államadóssági kötvény" 1/2 részkötvény 100P-ről szelvényekkel (5x) + Budapest "Gazdák Biztosító Szövetkezete" alapítványi okirata 200P-ről szelvényekkel + Budapest "Budapest Viszontbiztosító Részvénytársaság" részvénye 400K-ról szelvényekkel, felülbélyegzéssel (5x), 2db és 3db sorszámkövetők T:II-III

5 Megnyílt megújult webshopunk! Folyamatosan bővülő kínálat! Budapest "Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársulat" részvénye 100P-ről, szárazpecséttel, felülbélyegzéssel és szelvényekkel T:I,I Budapest "Ideiglenes elismervény" 3%-kal kamatozó törlesztéses kölcsönykötvényről (búzakötvény) "A" szelvényekkel (2x) sorszámkövetők T:I,I Budapest "Salgó-Tarjáni Kőszénbánya Részvény-Társulat" részvényutalványa 25db 30P értékű részvényről bélyegzéssel, szelvényekkel és szárazpecséttel (2x) sorszámkövetők T:III Budapest "Magyar Általános Kőszénbánya Részvénytársulat" 10 részvénye egyenként 200P-ről bélyegzésekkel, kötegelővel (2x) sorszámkövetők T:I Budapest "Magyar Czukoripar - Részvénytársaság" részvényelismervény 100P névértékű részvényről, szárazpecséttel, felülbélyegzésekkel és szelvényekkel + Budapest "Részvénytársaság Villamos és Közlekedési Vállalatok Számára" (2x) részvényelismervények 100P névértékű részvényről bélyegzésekkel, szelvényekkel, szárazpecsétekkel T:III Budapest "Magyar Általános Kőszénbánya Részvénytársulat" 5 részvénye egyenként 200P-ről bélyegzésekkel, kötegelővel (2x) sorszámkövetők T:I ~1990. "Első Danubius Közraktározási és Kereskedelmi Zrt. Közraktározási Jegy" kitöltetlen zálogjegy (4x) sorszámkövetők, kettő azonos sorszámmal T:I,I "Pillér Első Ingatlanbefektetési Alap" 10db befektetési jegye egyenként 1000Ft-ról szelvényekkel T:II-,III Göd "HB Westminster Kárpótlási Jegy Befektető Részvénytársaság" 10db törzsrészvénye egyenként 1000Ft-ról szelvényekkel T:I Amerikai Egyesült Államok / Michigan "Consumers Power Company" részvénye $-ról, perforált, bélyegzésekkel T:I USA / Michigan "Consumers Power Company" share about Dollars, perforated, with stampes C:UNC Ausztria / Bécs "Alsó-ausztriai Föld-Jelzálog Intézmény" kötvénye 200K-ról, szelvényekkel és szárazpecséttel T:III Austria / Vienna "Niederösterreichische Landes-Hypothekenanstalt" bond about 200 Corona, with coupons and embossed stamp C:F Litvánia "Vöröskeresztes" 1/4-es sorsjegy, első osztályú "Állami sorsjáték" 1/4-es sorsjegye T:III Lithuania "Red Cross" quarter lottery ticket, first class "State Lottery" quarter ticket C:F Német Birodalom / Hamburg Hamburgi pénz sorsjáték (2xklf) + "Enst Harmsen & Co." hamburgi pénz sorsjáték reklámja T:II-,III German Empire / Hamburg "Hamburger Stadt Lotterie" (2xklf) + "Enst Harmsen & Co. Hamburger Geld Lotterie" advertisement C:VF,F Románia %-os kötvény, 200L értékben (6x) T:III Romania % Bond worth 200 Lei (6x) T:F Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek db klf kitöltött váltó illetékbélyegekkel, bélyegzésekkel T:III Kr "Veretett 1913 évben ezüstözött" játékpénz magyar és román felirattal T:2- ph Ostffyasszonyfa / hadifogolytábor június 1. 2K arab sorozat és sorszámmal T:II- sarokhiány (hajtatlan) Budapest f "Központi Sajtóvállalat" + Szeged DN "Korzó Mozi Rt." 50f 2-es tömbben T:I,II ~1920. "Köztisztviselők Fogyasztási Szövetkezete" 1K + 2K Fe egyoldalas szükségpénz T: Budapest ~ K "Vasas tisztviselők beszerzési csoportja" szükségpénz, hátlapon körbélyegzővel (2x) + Eger "Az Angolkisasszonyok Egri Intézetében Létező Római Katolikus Érseki Leányiskolák Igazgatósága - Szeretetházunk felépítéséért" 5Ft értékű téglajegy, bélyegzéssel T:I,I Székesfehérvár "Légszeszgyár és Vegyiművek Részv.-Társ." 10f + 20f + 50f + 1K + 2K + 3K + 5K T:I,I- hajtatlanok Székesfehérvár "Légszeszgyár és Vegyiművek Részv.-Társ." 10f + 20f + 50f + 1K + 2K + 3K + 5K T:I,I- hajtatlanok Budapest "Revíziós Pengő" arcképes változat, kitöltött, felülbélyegzés nélkül T:III "Debrecen szabad királyi város" sorszámozott fém ebbárca T:2-, "M.S.T.B." Br utazási bárca T: "M.S.T.B." Br travelling token C:XF Sopron db klf kitöltött váltó illetékbélyegekkel, bélyegzésekkel T:III ~ "Dorogi bányász zseton" vörösréz zseton. "SZÉNBÁNYA VÁLLALAT / ELLÁTÁSRA JOGOSULT" (32mm) T:2 R! Budapest "Élelmezési kölcsönjegy" 50P + 100P T:III "Kenyér- és lisztjegy" (3x) T:III "Ifjúsági Táborozási Sorsjegy 36. osztály" KISZ sorsjegy T:II DN 10f + 50f "Nagykároly és Vidéke Termelő és Értékesítő Szövetkezet Tejüzeme" T:I-,II (hajtatlan) Makó DN 10db izraelita bárca T:II,III Hungary / Makó ND 10pcs of Hebrew labels C:XF,F Nagy-Britannia DN "Ausztrál Nemzetközösségi Kereskedelmi Bank" 20Ł "SPECIMEN" utazási csekk + Nagy-Britannia DN "National Westminster Bank Limited" 20Ł "SPECIMEN" utazási csekk + Amerikai Egyesült Államok DN "Standard Chartered Bank" 20Ł "SPECIMEN" utazási csekk T:I-II Great Britain ND "Commonwealth Trading Bank of Australia" 20 Pounds "SPECIMEN" travellers' cheque + Great Britain ND "National Westminster Bank Limited" 20 Pounds "SPECIMEN" 10 Pounds "SPECIMEN" travel cheque + USA "Standard 2 Chartered Bank" 20 Pounds "SPECIMEN" travellers cheque C:UNC-XF

6 30090.Németország / Weimar Köztársaság / Apolda M + 10M mindkettő "UNGILTIG (érvénytelen)" perforációval T:III Germany / Weimar Republic / Apolda Mark + 10 Mart both with "UNGILTIG (invalid)" perforation C:F db-os szükségpénz tétel, benne "Fővárosi Csatornázási Művek", "Vidám Park", "Magyar Posta Telefon Érme" (3x), "Kis szakasz jegy" (2x), "Phylaxia Oltóanyag- és Tápszertermelő Vállalat" T:2, Franciaország ~ db vegyes zseton és szükségpénz T:vegyes France ~ pcs of various tokens and necessity money C:mixed Franciaország Fr Br-Al "Kereskedelmi Kamara" T:2- France Francs Br-Al "Chambres de Commerce" C:VF Német Birodalom / Altenburg M + Altona M (3x) + 20M mind lyukasztással érvénytelenített T:II,II-,III German Empire / Altenburg Mark + Altona Mark (3x) + 20 Mark all cancelled with holes C:XF,VF,F Németország / Weimari Köztársaság / Bonn pf Fe T:2- Germany / Weimar Republic / Bonn Pfennig Fe C:VF Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld M "Gesetzlich geschützt" vászon, bélyegzéssel T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark "Gesetzlich geschützt" linen, with stamp C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld M selyem, bélyegzéssel T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark silk, with stamp C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld M selyem, bélyegzéssel T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark silk, with stamp C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld / M selyem, bélyegzéssel T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark silk, with stamp C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld / M sárga, selyem, bélyegzés nélkül T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark yellow, silk, without stamp C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Hamburg /100M Al szükségpénz T:2,2- Germany / Weimar Republic / Hamburg /100 Mark Al necessity money C:XF,VF Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld / M vászon, bélyegzéssel T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark linen, with stamp C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Hamburg M Al szükségpénz T:2,2- Germany / Weimar Republic / Hamburg Mark Al necessity money C:XF,VF Németország / Weimari Köztársaság / Bajorország M M "Birodalmi Vasút" T:III Germany / Weimar Republic / Bavaria Mark Mark "Deutsche Reichsbahn" C:F Német Birodalom / Weimar Köztársaság 16db-os városi szükségpénz tétel T:vegyes German Empire / Weimar Republic 16pcs of necessity notes C:mixed Olasz Államok / Velence L velencei forradalom idején kiadott bankjegy, hátoldalán bélyegzővel T:III,III- Italian States / Venice Lire Venetian banknote issued during the revolution, with stamp on the reverse C:F,VG Románia / Temesvár f T:III Romania / Timisoara Fileri C:F Szerb-Horvát-Szlovén Királyság / Ljubljana V T:III Kingdom of Serbs, Croats and Slovenes / Ljubljana Vinarjev C:F DN értékű fém zsetonok, "JT" beütéssel T:vegyes db klf magyar és külföldi Cu zseton, bárca, közte "Kaufman Jacab", "B.SZ.K.R.T (Budapest Székesfővárosi Közlekedési Részvénytársaság)", német játékpénz + Franciaország Fr BrAl "Kereskedelmi Kamara" + DN "Production Chaumont Paris" ezüstözött Br érem "METARGENT" jelzéssel T:2,2-5pcs of mixed Cu tokens, with "Kaufman Jacab", "B.SZ.K.R.T", "Spelmarke" + France Francs BrAl "Chambres de Commerce" + ND "Production Chaumont Paris" silver plated Br medal with "METARGENT" mark C:XF,VF Bontatlan csomag kínai égetési pénz 100 db névértékben T:I China hell banknote 100x C:UNC Bontatlan csomag kínai égetési pénz 100 db névértékben T:I China hell banknote 100x C:UNC Magyar bankjegyek Ft "Kossuth bankó" T:IV Ft "Kossuth bankó" barna T:III,III Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III,III Ft vörösesbarna kr "Kossuth bankó" T:III- lyukak kr + 30kr "Kossuth bankó" T:III szép papír kr + 30kr "Kossuth bankó" T:III,III Ft "Kossuth bankó" kitöltetlen A,B,C,D 4-es ívben, nyomdai ujjlenyomattal és apróbb penészfoltokkal T:I- hajtatlan Hungary Forint blokk of 4 (A,B,C,D) without date and serial number with black fingerprints C:AU unfolded Adamo G122e

7 22. nemzetközi aukció: február 28. Tételeket felveszünk január 10-ig Ft "Kossuth bankó" "E" kitöltetlen, felső és jobb ívszéllel T:II- hátlapon ragasztásnyom Hungary Forint "E" without date and serial number, with upper and right margin C:VF gluemark on the back Adamo G Ft "Kossuth bankó" "E" kitöltetlen, felső és jobb ívszéllel T:II- Hungary Forint "E" without date and serial number, with upper and right margin C:VF Adamo G Ft T:III-,IV Adamo G K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:III,III- Adamo K35B K áthúzott, hamis piros "Magyarország" körbélyegzővel és a hamis körbélyegzőről szóló bélyegzéssel / fake overprint T:III,III K T:III-,IV K K "C" sorszámjel, mindkettő "Tolna Vármegye Bonyhád Község 1919" felülbélyegzéssel T:III,III K "Szolnok-Doboka Vármegye Désakna Község 1910" T:III-,IV K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzéssel K "Orell Füssli Zürich" T:III-,IV Adamo K28B,K K II. kiadás, piros "Deutschösterreich" bélyegzéssel T:III Adamo K18B K "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel K K mindhárom "CSÁKVÁR MEZŐVÁROS" körbélyegzővel T:III,III K (2x) egyik "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel f + 1K (3x) + 2K (2x) T:vegyes K K K mindhárom csehszlovák bélyeggel és bélyegzéssel T:III,III K K K mindhárom "BEREG 20 ARTIL COLONIAL ARMÉE D'HONGRIE" valószínűleg hamis felülbélyegzéssel T:II,III K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzéssel T:III-,IV Adamo K11B K román körbélyegzővel T:III K (11x) mindegyik szerb felülbélyegzéssel T:III,III K "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel + 1K "Ausgegeben nach dem 4. Oktober 1920" felülbélyegzéssel T:I-,III K (5x) közte egy "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel K (3x) közte egy "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel K (20x) + 2K (30x) T:vegyes K "3016" 3mm hullámos hátlappal, román felülbélyegzéssel hátlapon T:III K "1117" 2mm hullámos hátlappal, "ZIRCVIDÉKI TAKARÉKPÉNZTÁR" felülbélyegzéssel T:III,III K "3111" 3mm hullámos hátlappal, "1919. jún. 7. Muraszombat Jegyzői Hivatala" felülbélyegzéssel T:III kis szakadás K "3139" 3mm hullámos hátlappal, "Pest-Pilis-Solt-Kiskun Vármegye Dömsöd Község 1900" körbélyegzővel T:III K "2041" hullámos hátlappal, "Arad Vármegye Nagyzerend Község 1910" (2x) közeli sorszám T:II-,III Hungary Korona "2041" with wavy back, "Arad Vármegye Nagyzerend Község 1910" oveprint (2x) close serials C:VF,F K "2087" hullámos hátlappal, "Sopron Vármegye Rábaszovát Község 1906" felülbélyegzéssel T:III,III K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel T:III,III f (2x) + 50f (2x) + 10K (2x) T:II-III f + 1K (53x) + 20K T:III,III-,IV K (88x) T:III,III K + 10K + 20K K nyomdahely jelölés nélkül T:III,III K "Orell Füssli Zürich" T:III K "Orell Füssli Zürich" T:III-,IV Adamo K K "Orell Füssli Zürich" T:II hajtatlan, sarokhajlások Adamo K K "Orell Füssli Zürich" T:III Adamo K K "Orell Füssli Zürich" T:III- Adamo K K "Orell Füssli Zürich" T:III-,IV Adamo K K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:IV Adamo K K "Orell Füssli Zürich" T:IV P (3x) + 100P (2x) T:III,III- tintafoltos Adamo P11,P17,P17A P (43x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes

8 P (100x) T:vegyes P (100x) T:vegyes P (100x) T:vegyes P (100x) T:vegyes P (40x) T:vegyes P K P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:vegyes P T:II hajtott, apró sarokhajlások Adamo P P T:III,III- Adamo P P (40x) T:vegyes P T:III P (2x) sorszámkövetők T:I,I P (2x) sorszámkövetők, nyomdai papírránccal T:I,I P (3x) sorszámkövetők T:II,II- (hajtatlanok) folt, kis szakadás, enyhe hajlás P (4x) sorszámkövetők T:I-,II,III P (4x) sorszámkövetők T:I-,II,III (hajtatlanok) folt, szakadás P (5x) sorszámkövetők T:I-,II,II- (hajtatlanok) folt, kis szakadás, enyhe hajlás P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (10x) T:III,III P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III-,IV Adamo P P "E115" (3x) sorszámkövetők + "E232E" (4x) sorszámkövetők T:II,II-,III P (40x) T:vegyes P P BP BP mindegyik hamis "Revíziónál igazolásul felhasználva M.N.B." felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III P (100x) T:vegyes P (100x) T:vegyes MP MP, mindkettő "XII. Numizmatikai 'Hírös Nap' Kecskemét, 1998l július 25." felülbélyegzéssel T:II,II-,III BP T:II,II BP (4x) T:I BP (4x) T:I-,II hajtatlanok AP (3x) sorszámkövetők T:II-,III AP (10x) T:I,I db vegyes adópengő, közte fordított címeres, és több sorozat- és sorszám nélküli T:vegyes db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte több sorozat- és sorszám nélküli T:vegyes db-os adópengő bankjegy tétel, közte sor- és sorszám nélküliek is T:vegyes db-os vegyes adópengő bankjegy tétel, közte több sor- és sorozatszám nélküli T:vegyes AP nem kamatozó Pénztárjegy "Másra Át Nem Ruházható" T:III,III AP nem kamatozó Pénztárjegy "Másra Át Nem Ruházható" T:III,III AP nem kamatozó Pénztárjegy, "Másra Át Nem Ruházható" AP nem kamatozó Pénztárjegy, "Másra Át Nem Ruházható", "Magyar Mozgóposta" bélyegzéssel T:III,III Ft T:restaurált Adamo F Ft lyukasztott T:II Ft T:III Ft T:III Ft (2x) T:III,III-,IV Ft T:III Ft T:III Ft (3x) T:III,III-,IV Ft (2x) + 20Ft + 100Ft (2x) T:III,III Ft T:III,III Ft T:III,III Ft (2x) közeli sorszám T:I,I Ft (2x) T:III- ázott Ft (3x) T:III,III Ft (3x) T:III,III- ázott papír

9 Lindner és Kobra termékek teljes választékban megrendelhetők irodánkban vagy weboldalunkon Ft (3x) T:III,III- ázott papír Ft (2x) T:III-,III Ft (30x) T:vegyes Ft (2x) T:III szép papír Ft nyomdai papírránccal (2x) T:II-,III szép papír Ft (3x) T:III szép papír Ft (30x) T:vegyes Ft (3x) Ft (5x) T:III Ft T:II-,III szép papír Ft T:II-,III szép papír Ft (2x) T:II-,III szép papír Ft (2x) T:III Ft "B" T:III Ft "J" T:III Ft gyári papíránccal (2x) T:II,III szép papír Ft "E" T:III Ft "FD" (3x) sorszámkövetők T:II- szép papír Ft (7x) T:III Ft "DB" T:III Ft (3x) T:III db-os korona bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db klf magyar pengő bankjegy tétel, közte 1db Ft T:vegyes db-os klf magyar pengő és forint bankjegy tétel T:vegyes db vegyes pengő bankjegy T:vegyes db vegyes pengő bankjegy T:vegyes db vegyes pengő bankjegy T:vegyes db vegyes pengő és adópengő bankjegy T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes Magyar fém- és ezüstpénzek Denar Ag "I. István" (0.63g) T:2,2- kis anyaghiba Hungary Denar Ag "Stephan I" (0.63g) C:XF,VF small metal error Huszár: 1., Unger I.: Denar Ag "Kálmán" (0.67g) T:1-,2 Huszár: 37., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,37g) T:1- Hungary Denar Ag "Stephan II" (0,37g) C:AU Huszár: 76., Unger I.: Denár Ag "II. Béla" (0,39g) T:1- Unger I.:43., Huszár I.: Denár Ag "II. Géza" (0,22g) T:1- Hungary Denar Ag "Géza II" (0,22g) C:AU Huszár: 150., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,30g) T:1-,2 Hungary Denar Ag "Géza II" (0,30g) C:AU,XF Huszár: 152., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (2,14g) T:2 Huszár 72., Unger I.: Denar Ag "III. Béla" (0.28g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Bela III" (0.28g) C:XF,VF Huszár: 69., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (1,17g) T:2 Huszár 73., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0.49g) T:2 Huszár: 192., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0.29g) T:2 Huszár: 195., Unger Denár Ag "IV. Béla" (0,30g) T:2- Hungary Denar Ag "Béla IV" (0,30g) C:VF Huszár: 313., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,78g) T:2- Hungary Denar Ag "Béla IV" (0,78g) C:VF Huszár: 320., Unger I.: Denár Ag "Mária" (0,49g) T:2 Huszár 569.,Unger I.: 443.e Quarting Cu+Ag "Zsigmond" (0,67g) T:2- Huszár: 586., Unger I.: 456.d L-B Denár Ag "II. Lajos" (0.38g) T:2- ki. Huszár 846., Unger I 675.e K-B 3kr Ag "I. Lipót" (1.59g) T:2- Hungary 1662K-B 3 Kreuzer "Leopold I" (1.59g) C:VF Huszár: 1464., Unger II.: KB 6kr Ag "I. Lipót" (2,55g) T:2-,3 Unger II.:

10 ? db-os erősen használt, vegyes krajcár tétel, benne magyar és osztrák verdejelűek is T:3, db-os vegyes krajcár tétel, benne magyar és osztrák verdejelűek is T:vegyes db-os vegyes krajcár tétel jobb darabokkal, benne magyar és osztrák verdejelűek is T:vegyes PH-KM Poltura Cu "Mária Terézia" T:3 patina Huszár: 1751., Unger III.: 1270.c db Cu dénár és krajcár T:vegyes Rézdénár "Mária Terézia" zárt korona S 1/4kr Cu "II. József" T:2-,3 Unger III.: 1278., 1339.b B 10Kr Ag "II. József" T: B 20Kr Ag "I.Ferenc" T: S 15kr Cu PH-KM Poltura Cu "Mária Terézia" T:3 ph S 1/4Kr Cu T: B 1/4Kr Cu T: B 1Kr T:3, kr Cu T:2- ph kr Cu T:2,2- enyhe karc kr Cu T:2,2- ph NB 3kr Cu T:2- ph. Adamo B NB 6kr Ag T:2- ph. Adamo B ?B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 ly B 1Kr Cu T: B 5/10Kr Cu T:3 Adamo M KB 1kr Cu "Angyalos címer" T: GYF 10kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" + Ausztria 1626MF 1kr Ag "II. Ferdinánd" T:3, KB 10kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T:2, KB 10kr Ag "Váltó Pénz" P Ag T:2-, KB 1kr Cu T: KB 1Kr Cu KB 10f Ni T:2-, KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:3 patina KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2- patina Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2-,3 Adamo M KB 5/10kr Cu T:2 Adamo M KB 10f Ni elő- és hátoldal elfordulva egymáshoz képest T: KB 1K Ag "Ferenc József" T: KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2-,3 patina KB 5K Ag "Ferenc József" T:3 durva ph KB 10f Ni KB 10f Ni KB 10f alpakka T: KB 1K Ag "Ferenc József" (3xklf) T:2, KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2,2- Adamo K ,1927, P Ag (3x) T:2-, P Ag "Madonna" T:2- Adamo P P Ag "Madonna" T:3 Adamo P P Ag "Madonna" T:3 Adamo P P Ag "Madonna" T:3 Adamo P P Ag "Madonna" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 ü. Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P

11 Megnyílt megújult webshopunk! Folyamatosan bővülő kínálat! P Ag "Horthy jobbra" (10x) T:3 Adamo P P Ag "Madonna" T:3,3- Adamo P P Ag "Pázmány" T:3 szennyeződés Adamo P P Ag "Pázmány" T:2- ütésnyom Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" (10x) T: P Ag "Liszt Ferenc" T:2- kis ütésnyomok P Ag "Madonna" (10x) T:1-, P Ag "Madonna" (10x) T:1-, P Ag (10x) T:1-, P Ag "Madonna" T:2- patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2,2- patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2- kis ph. Adamo P P Ag "Madonna" T:2- Adamo P P Ag "Madonna" T:2- Adamo P P Ag "Szent István" T:2 polírozott Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- Adamo P P Ag "Szent István" T:2- erős ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2- patina, brossnyom Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- Adamo P P Ag "Madonna" T:2-,3 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2- ph., patina Adamo P P Al 1,5kg-os súlyban, eredeti bontatlan, plombálással ellátott banki szövet pénzeszsákban T:1,1- Hungary Pengő Al in original money bag, that weighs 1,5kg C:UNC,AU P-5P Al 7db, közte 6db hamis koronás címer ellenjeggyel és 1db sarló-kalapács ellenjeggyel (fake countersigns) T:vegyes f tombak/al 29db T:vegyes f Br (2x) + 10f Br (2x) + 20f Br (2x) T: Ft Al f Al T:2-,3 kis ü Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, f Al (10x) csak klf dátum! T:1,1-,2, f Al (13x) ebből 12db klf T:vegyes Ft Ag "Petőfi" utánveret T:PP ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "Petőfi" T:2- patina Ft Ag "Petőfi" T:2, Ft Ag "Petőfi" T: Ft Ag "Petőfi" T:2 patina Ft Ag "Széchenyi" utánveret T:PP ujjlenyomatos Adamo EM Ft Ag "Széchenyi" T:2,2- Adamo EM Ft Ag "Táncsics" T:2 Adamo EM f Al T:3 Adamo F f Al elcsúszott lyukasztási verethibával! T:1-, Ft Ag "10 éves a forint / Parlament" T: f Al verőszerszám repedésének lenyomatával T:

12 30366.~ f-20Ft (18x) T:vegyes f Al (6x) csak klf évszám! T:1, Ft "Kossuth" (6x) T:1-,2 Adamo F Ft "Kossuth" (6x) T:2 Adamo F f Al "Akasztófás" T: Ft (8x) csak klf évszám! T:1,1-, Ft (7x) csak klf évszám! T:1,1-, f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fólia tokban T: Ft Ag "Petőfi Sándor" T:BU felületi karc f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Al (14x) csak klf évszám! T:1, f Al (8x) rugós fémtokban T:1-, Ft Ag "Festők II. / Mányoki Ádám" T:BU karc Adamo EM f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f Al verethibás f Al T:2-, Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft Ni "FAO" Ft Cu-Ni "Labdarúgó VB" tokban, tanúsítvánnyal T:BU, Ft Ag "Téli Olimpia - Lake Placid" T:2 (PP) Ft Ni "FAO" Ft alpakka "FAO" + 100Ft alpakka "Természetvédelem - Vidra" T:BU, Ft "1300 éves Bulgária" Ft "Simon Bolivar" (2x) mindkettő tokban tanúsítvánnyal T:PP,BU ujjlenyomat Ft Ag "Labdarúgó VB - 1 játékos" dísztokban T:BU Ft Ag "Labdarúgó VB-3 játékos" dísztokban T:BU Ft Cu-Ni "Labdarúgó VB 1982" eredeti tokban, tanúsítvánnyal Ft alpakka "Széchenyi István" eredeti tokban, tanúsítvánnyal Ft alpakka "FAO" T:BU, Ft Cu-Ni "Labdarúgó VB" Ft alpakka "Fáy András" Ft Cu-Ni "II. János Pál pápa látogatása" T:BU f + 5Ft + 10Ft + 100Ft "FAO" eredeti tokokban, tanúsítvánnyal T:BU Ft "Simon Bolivar" T:PP felületi karc Ft Cu-Ni "FAO" + 100Ft alpakka "Természetvédelem - Vidra" Ft alpakka "Fáy András" T:BU, Ft "FAO" T:PP enyhe felületi karc Ft "Fáy András" T:PP enyhe felületi karc Ft Ag "Labdarúgó VB - Focisták" dísztokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Mexikói Labdarúgó VB-stadion" T:BU Ft "Világ Vadvédelmi Alap II." T:BU Adamo EM Ft Ag "1990. Labdarúgó VB - 3 játékos" T:BU Adamo EM Ft Ag "1990. Labdarúgó VB - 2 játékos" dísztokban T:BU Ft "200 éves a hivatásos magyar nyelvű színjátszás" T:PP ujjlenyomat Adamo EM f-50f Al (5xklf) forgalmi sor fóliában, címke hiányzik T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB", "Deák" (10x) T:2, Ft Ag "MNB", "Deák" (10x) T:2, Ft Ag "MNB", "Deák" (10x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2,

13 Az árverési tételek színes képekkel a oldalon! Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "Labdarúgó VB" T:BU Adamo EM Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Régi dunai hajók - Carolina" T:PP felületi karc Adamo EM f-100Ft 10klf db, forgalmi szett fóliatokban T: Ft Ag "Labdarúgó VB" T:BU kis oxidáció Adamo EM Ft Ag " forradalom és szabadságharc 150. évfordulója" T:PP felületi karc, ujjlenyomat Ft "Arany János: Toldi" érmés levelezőlapon T:BU Adamo EM Ft "Kossuth" elsőnapi veret sorszámozott, kissé kopott díszlapon T:BU Ft "Kossuth" Ft "Deák" (2x) Ft "Petőfi" (2x) Ft (5xklf) T: Ft Ag "Bolyai János" T:PP Dísztokban, tanúsítvánnyal Ft (8x) emlékkiadások T: Ft Ag "Nyári olimpia-athén" T:PP Tanúsítvánnyal Ft Ag "Magyarország az EU tagja" T:PP ujjlenyomat Ft-100Ft 7klf db-os forgalmi sor + 10Ft "József Attila" dísztokos szettben T:PP Ft (4xklf) emlékkiadások Ft "Kossuth" T: Ft (8x) emlékkiadások, benne egy multicolor T: Ft Ag "Nándorfehérvári diadal" tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Fertő kultúrtáj" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "Esztergomi bazilika" tanúsítvánnyal T:PP apró felületi karc Ft "Adorján János - Libelle" T:BU Tanúsítvánnyal Adamo EM Ft Ag "Gyulai Vár" T:PP ujjlenyomatos, felületi karc Ft Ag "Kodály Zoltán" T:PP kis felületi karc Adamo EM Ft Ag "Kodály Zoltán" T:BU ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "Gyulai Vár" tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Árpád-házi Szent Erzsébet születésének 800. évfordulója" tanúsítvánnyal T:PP Ft-100Ft 7klf db + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos szettben T:PP Ft-100Ft 7klf db + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos szettben T:BU Ft "Siklósi Vár" T:BU Adamo EM Ft "Siklósi Vár" T:PP karc,ujjlenyomat Adamo EM Ft "Siklósi Vár" T:PP Adamo EM Ft "Siklósi Vár" T:PP ujjlenyomat Adamo EM Ft "Tokaji Történelmi Borvidék" Ag T:PP Ft "Tokaji Történelmi Borvidék" Ag T:PP

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 237. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 27-30.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 261. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 248. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 április 13-16. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 244. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 229. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. június 24 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 245. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 3-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 230. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 9-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 251. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 június 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 233. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. augusztus 26 és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

51. Numizmatikai gyorsárverés

51. Numizmatikai gyorsárverés 51. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. október 19-20-21-én. Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 279. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

48. Numizmatikai gyorsárverés

48. Numizmatikai gyorsárverés 48. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennyolcadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Augusztus 10-11-12-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 269. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 29 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 283. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 október 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árverési lista XXX. Műtárgy és Numizmatika Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Mária Terézia / 1763KM Poltura Cu T/C:F Mária Terézia

Részletesebben