1 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) augusztus 13-tól - augusztus 16-ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: augusztus óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők augusztus 21-én 10 órától. Utólagos eladás augusztus ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 329. gyorsárverésre: augusztus 22. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. aukció: Megtekintés: augusztus 13-tól - augusztus 16-ig! Tételek átvétele augusztus 21-én 10 órától! 327. aukció elszámolás augusztus 21-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 240 ft / tétel / árverés. A 2. indításnál 120 ft A vásárlói jutalék 22% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Részvények és sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Ókori államok Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

3 Numizmatikai kellékek x-es ékszerész nagyító fém testtel, ledes és Uv világítással, új állapotban Fa éremtartó doboz 12 férőhellyel,kivehető tálcával, szép, újszerű állapotban Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt állapotban db-os, használt éremtartó tálca tétel, összesen 212 férőhellyel "Nagy Magyarok" emlékérem sorozathoz készült díszdoboz, 12 férőhelyes kivehető tálcával. Használt, de jó állapotban Fekete bőrönd 7db básrony érmetartó tálcával klf méretű érmék tárolására, összesen 228 férőhellyel db érmetartó album, összesen 64 férőhellyel, jó állapotban Barna "Münzen" érmetartó album, összesen 30 férőhellyel, szép állapotban "Die wertvollsten Briefmarken der Welt in reinstem Silber" fa éremtartó doboz bélyegérmek számára, egy tálcával és egy kihúzható kis fiókkal. Nagyon szép állapotban db UV lámpa, csőcsere szükséges, használt, nem kipróbált állapotban db használt, megkímélt állapotú, kisalakú éremberakó Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Magyarország Bankjegyei 1. - A forintrendszer Színes bankjegy katalógus, nagyalakú négygyűrűs mappában. Újszerű állapotban Adamovszky István: Magyarország Bankjegyei 2. - A pengőrendszer Színes bankjegy katalógus, nagyalakú négygyűrűs mappában. Újszerű állapotban Adamovszky István: Magyarország Bankjegyei 3. - A koronarendszer Színes bankjegy katalógus, nagyalakú négygyűrűs mappában. Újszerű állapotban Adamovszky István: Magyarország Bankjegyei 4. - A guldenrendszer Színes bankjegy katalógus, nagyalakú négygyűrűs mappában. Újszerű állapotban Adamovszky István: Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest, Nagyon szép állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Első kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus SPECIÁL - változatok, felülbélyegzések, próbák, tervezetek Budapest, Első kiadás, Új állapotban Bene Attila: C. Radnitzky. Wiennae - Carl Radnitzky bécsi éremművész élete és alkotásai. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Argumentum Kiadó, Magyar és német nyelvű. Carl Radnitzky érmeinek jegyzékével. Új állapotban. / Attila, Bene: C. Radnitzky. Wiennae - Das leben und die Werke des Wiener Medaillenkünstlers, Carl Radnitzky. Budapest, Hungarian Numismatic Society, Argumentum, Hungarian and German language. Mint condition Bodrogi Péter, Molnár József, Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. A magyar állam rendjelei és kitüntetései a Szent György-rendtől a Nagy Imre-érdemrendig. Bp., 2005, Rubicon. Bontatlan csomagolásban, kiadói kartonált kötés, új állapotban Gedai István: Történelmünk pénzeken. Bp., Minikönyv, aranyozott vászonkötésben, használd, de jó állapotban Györik Márton: Dr. Schimko Dániel-féle Érem- és Régiség-gyűjteménynek katalógusa II. kötet. Pozsony, Néhány lap kijár, korához képest jó állapotban. / Hungary Márton Györik: Dr. Dániel Schimko's Coin and Antiquity Catalog Vol. 2. Bratislava, Some loose pages, in good condition considering it's age Huszár Lajos - Procopius Béla: Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn (Magyarországi Érem-és Plakettművészet). Budapest, Magyar Éremkedvelők Egyesülete, Német nyelven, az oldalak és táblák hiánytalanul megvannak / Lajos Huszár - Béla Procopius: Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest, Verlag des Vereins der Medaillenferunde, In German language, with all pages and indexes Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa - I. Történeti érmek - V. Újkor ( ) + VI. Erdély ( ). MÉE, Budapest, 1981., Mindkettő jó állapotban Huszár Lajos: Régi magyar emlékérmek - Történeti érmek I. Középkor + II. Újkor ( ) + II. Újkor ( ) + IV. Újkor ( ). MÉE, Budapest, Mind jó állapotban Leányfalusi - Nagy: Magyarország fém- és papírpénzei MÉE, Budapest, II. Javított és bővített kiadás + Leányfalusi - Nagy: Magyarország fém- és papírpénzei MÉE, Budapest, évi kiadás bővített változata. Mindkettő használt, jó állapotban Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új állapotú példány! Rádóczy Gyula: Legújabb kori magyar pénzek ( ). Corvina kiadó, Budapest, Használt, szép állapotban

4 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! Rádóczy Gyula: Mária Terézia magyar pénzverése. MÉE és a Magyar Numizmatikai Társulat, Budapest, Jó állapotban Dr. Réthy László: Corpus Nummorum Hungariae - Magyar Egyetemes Éremtár - I. kötet: Árpádházi királyok kora. Szép állapotban Szabó Gyula: Friesachi dénárok. Magánkiadás, Underground Kiadó és Terjesztő Kft., Új állapotban Szolláth György: A Magyar Éremgyűjtők Egyesületének érmei 2-3. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, 1990., Mindkét kötet szép állapotban Szolláth György: Zeneművészetünk érmei - A magyar zeneművészet érmei és plakettjei. MÉE, Budapest, Jó állapotban Zaláni Béla: A Habsburgok magyar veretei - I. Ferdinánd és Miksa magyar veretei. MÉE, Budapest, Pohl Artúr: Tiroli tallérok MÉE, Budapest, Pohl Artúr: Évszámnélküli magyar dénárok és obulusok. MÉE, Budapest, Mindhárom jó állapotban Dr. Zimmerman Lajos: " A 25 éves Magyar Numizmatikai Társulat". Stádium Sajtóvállalt Részvénytársaság, 1928., Budapest A Pesti Magyar Kereskedelmi Bank jelentése és zárszámadása évi századi üzletévről. Budapest, "A Pesti Magyar Kereskedelmi Bank története " eredeti kiadása mellékletekkel db-os numizmatikai könyv tétel: Leányfalusi - Nagy: Magyarország fém- és papírpénzei - A pengő pénzrendszer Az érem folyóirat 1973/1, 1973/2 és 1975/1 száma + Huszár Lajos: Régi magyar emlékérmek - Történeti érmek - I. Középkor + A Magyar Numizmatikai Társulat évkönyve Dr. Bázlik: Magyar papírpénzek - Pengő és Forint Szigeti István: A Dunai Államok pénzrendszere Mária Teréziától napjainkig. Minde használt, de jó állapotban, borítók sérültek db-os numizmatikai irodalom tétel, nagyrészt "érmehírlap" számai közötti időszakból, valamint néhány külföldi árverési katalógus Chirila - Chidiosan - Ordentlich - Kiss: Der Münzhort von Silinda (Selénd falu pénzverése). Muzeul Tarii Crisurilor, Muzeul Judetean Arad, Nagyvárad, Német nyelvű fordítás. Használt, jó állapotban Chrilia - Ordentlich - Chidiosan: Tezaurul de Monede Dace de la Fenis (A körösfényesi dák pénzek kincsei). Muzeul Regional Crisana, Román nyelvű kötet. Használt, jó állapotban Constantin Preda: Monedele Geto-Dacilor (Géta és dák pénzek), Editura Academiei Republicii Socialiste Romania, Bukarest, Románia, Illusztrációkkal, román nyelvű. Használt, a papírborító szétszakadva, egyébként nagyon jó állapotban. / Constantin Preda: Monedele Geto-Dacilor (Coins of Getae and Dacians), Editura Academiei Republicii Socialiste Romania, Bucharest, With illustrations, in Romanian language. Used, the cover is torn apart, otherwise in very good condition Gerhard Hirsch árevrési katalógus: Münzen und Medaillen Auktion, München, Német nyelvű. Használt állapotú Günter Schön - Jean-Francois Cartier: Welt Münzkatalog Jahrhundert. 15. Auflage. Battenberg, München, Jó állapotban Günter Schön: Weltmünzkatalog 20. Jahrhundert. 3. Auflage. München, Battenberg, Günter Schön - Gerhard Schön: Welt Münzkatalog Jahrhundert Auflage. Battenberg, München, Jó állapotban Günter Schön: Weltmünzkatalog 20. Jahrhundert. 15. Auflage. München, Battenberg, Két kötetben, használt állapotban H. A. Seaby: Roman silver coins I-V. London, mind ugyanaz, valószínűleg 2006-os kiadás. Mindegyik szép állapotban R.S. Yeoman: A Catalog of Modern World Coins 8th Edition. Western Publishing Company Inc., Racine, Wisconsin, Használt, jó állapotban, gerincén sérülések Billets 79. Párizs Francia bankjegy katalógus, újszerű állapotban Münzen und medaillen A.G. Svájci érmekatalógus ~ száma egybekötve, 1954-től 1959-ig. Díszes, kopott, sérült kötésben. Használt, de jó állapotú Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Procopius Béla ( ) numizmatikus, miniszteri tanácsos Magyar Királyi Államvasutak félárú jegy váltására jogosító, fényképes igazolványa az 1913-as évre Ft "Szigyártó és Takáts Delaware szőlőtelepe Alsó-Segesd" reklám T:III Részvények és sorsjegyek Budapest / Pest "A Magyar Királyi Pénzügyminisztérium arany- és ezüst sorsjátéka az Újpesti Katolikus Templom felépítésének javára" 50kr értékben T:I Budapest "Tanuló Sorsjegy" 1K értékben, felülbélyegzéssel T:I Budapest "Magyar Tisztviselők Takarékpénztára Részvénytársaság" bemutatóra szóló részvénye 250K-ról (2x) szárazpecséttel és szelvényekkel T:II

5 30058.Sopron "Soproni Takarékpénztár" részvénye 10P-ről, magyar és német nyelvű, szárazpecséttel (2x) sorszámkövető pár T:II "Jászsági Helyiérdekű Vasút Részvénytársaság" élvezeti jegye T:I Budapest "Margaréta Kereskedelmi Rt." részvénye Ft-ról, (3x) kitöltetlen, három nyelven, szelvényekkel T:I Budapest "Magyar Paribas Rt." névre szóló részvénye Ft-ról, szárazpecséttel, szelvényekkel + Veszprém "Viadukt Skála Kereskedelmi és Szolgáltató Részvénytársaság" Ft-ról, szárazpecséttel, szelvényekkel + ~1990. "Junita" szelvényív T:I,I Amerikai Egyesült Államok db-os vegyes részvény tétel, nagyrészt bélyegzésekkel, perforációval érvénytelenítve T:II-,III USA pcs of shares, mainly with cancellations and invalidated with perforations C:VF,F Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I- Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:AU Szocialista Szövetségi Szovjet Köztársaság / Szovjetunió db-os vegyes bankjegy replika tétel T:I,I- Russian Socialist Federated Soviet Republic / Soviet Union pcs of various banknotes replicas C:UNC,AU Szovjetunió R sorsjegy T:II-,III Soviet Union Rubles lottery ticket C:VF,F Szovjetunió Sorsjegy 50R értékben T:III- Soviet Union Lottery ticket about 50 Rubles C:VG darabos háború előtti magyar és külföldi részvényszelvény gyűjtemény Papír és fém szükségpénzek Komárom kr 3mm-es betűkkel T:III- Hungary / Komárom Kreuzer 3mm wide letters C:VG Adamo KOM Csót / Hadifogolytábor augusztus 1. 20f számozás nélkül, aláírással T:III- ksi szakadás Nagymegyer / Hadifogolytábor július 1. 20f arab sorozat- és sorszámmal, "MS" betűjelzéssel T:I Adamo HHN Nagymegyer / Hadifogolytábor július 1. 50f arab sorozat- és sorszámmal, "MS" betűjelzéssel T:I Adamo HHN Ostffyasszonyfa / Hadifogolytábor június 1. 10f arab sorozat- és sorszámmal T:I Adamo HHO Zalaegerszeg / hadifogolytábor augusztus f arab sorozat és sorszámmal, "MS" jelzéssel T:I Adamo HHZ-1.3.3V Pápa május 8. "Pápai csekk" 20K + 50K mindkettő lyukasztással érvénytelenítve és ovális szárazbélyegzővel T:III,III- Adamo PÁP-1.2, Újpest Mauthner Bőrgyár 1k (2x) váltópénz, sorszámkövetők T:I,I ~ K "Vásárlási visszatérítés" rajta "Magyargencsi Hangya Fogy. és Ért." bélyegzéssel T:II ~ K "Vásárlási visszatérítés" 1000K-ról "PILISSZENTLÁSZLÓ FOGY. ÉS ÉRT." bélyegzéssel T:III ~1940. "Pannónia Sörgyár Pécs / Háziital 1 Liter" zseton T: "Nagy-Budapesti Burgonyajegy" kitöltve + "Nagy-Budapesti Szappanjegy" részben kitöltve + "Állami Közellátási Pótjegy - Gyermek részére" T:III ~1990. "Magyar Kaszinók" fém zseton (12x) T: K "Balatoni Korona" helyi pénz, "000000" sorszámmal K "Balatoni Korona" helyi pénz, "000000" sorszámmal K "Balatoni Korona" helyi pénz, "000000" sorszámmal K "Balatoni Korona" helyi pénz, "000000" sorszámmal K "Balatoni Korona" helyi pénz, "000000" sorszámmal K "Balatoni Korona", helyi pénz "000000" sorszámmal, mindegyik "MINTA" perforációval és hologramos kétnyelvű "AZ UTALVÁNY ÉRVÉNYES DECEMBER 31-IG" matricával T:I db klf bárca, közte DN "Kőbánya / Kőbánya Palack", "1/2 Liter / SA?" T:2, Ausztria db-os papír szükségpénz tétel T:I,I- Austria pcs of paper necessity notes C:UNC,AU Ausztria / Mondsee in Oberösterreich db-os papír szükségpénz tétel T:I,I- Austria / Mondsee in Oberösterreich pcs of paper necessity notes C:UNC,AU db-os vegyes osztrák és kínai szükségpénz T:I,I pcs of various Austrian and Chinese necessity notes C:UNC,AU NSZK "A Karl Marx Ház újjáépítésére" kitöltetlen téglajegy (3x) sorszámkövetők T:I FRG "Wiederaufbau des KarL Marx Hauses" unfilled brick ticket (3x) sequential serials C:UNC Magyar bankjegyek Ft "Kossuth bankó" T:III,III- kis ly. Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:III-,IV

6 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III kis szakadás Adamo G Ft "Kossuth bankó" barna nyomat T:III Adamo G109A Ft "Kossuth Bankó" T:III,III- Adamo G Ft kr "Kossuth bankó" T:III-,IV K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel T:III kis szakadások K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel T:III Adamo K35/B K T:III Adamo K K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel T:III K "C" sorszámjel T:III- Adamo K K (2x) egyik "ROMANIA TIMBRU SPECIAL" felülbélyegzéssel T:III K (2x) egyik "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:III K (4xklf) egy-egy darab felülbélyegzés nélkül, "DEUTSCHÖSTERREICH", "MAGYARORSZÁG" és "ROMANIA TIMBRU SPECIAL" felülbélyegzésekkel T:III,III K függőleges, piros "DEUTSCHÖSTERREICH" és "BÉCS - VIENNE" felülbélyegzéssel T:II-,III tűly K K mindkettő "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel + Ausztria K T:I-,III K (6x) egy darabon "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzés T:II-III K "3004" 3mm, hullámos hátlap, eltérő méretű sorozat és sorszámmal T:III K "3124" 3mm, hullámos hátlap T:III,III K "A 1017" sima hátlappal, hátlapján "SZEGEDI BANKEGYESÜLET RÉSZVÉNY TÁRSASÁG " szárazpecséttel T:III,III- részben restaurált, kiegészített sarok K "A 2033" sima hátlappal T:III kis szakadások Adamo K31/ K "MÁS TÖRVÉNYES..." T:III- kis szakadások Adamo K8/ K "MÁS TÖRVÉNYES..." T:IV Adamo K8/ augusztus 9. 10K T:IV Adamo K augusztus 9. 20K T:III- Adamo K K (8x) T:III,III K (8x) T:III,III K "2ab" (2x) T:I-,II K (12x) vegyesen "2aa" és "2ab" sorozatjelekkel T:III K "Orell Füssli Zürich" T:II Adamo K K "Orell Füssli Zürich" nyomdahely jelöléssel T:III K "Orell Füssli Zürich" T:III- anyaghiány Adamo K K "Orell Füssli Zürich" T:III-,IV ragasztott Adamo K K "Orell Füssli Zürich" T:III- ly K "Orell Füssli Zürich" T:III- ly. Adamo K K "Orell Füssli Zürich" T:III szép papír Adamo K K "Orell Füssli Zürich" piros sorozat- és sorszám T:IV ragasztott Adamo K K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" jelöléssel T:III,III K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" nyomdahely jelöléssel T:III K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" nyomdahely jelöléssel T:III K nyomdahely jelölés nélkül T:III K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással, nyomdahely jelölés nélkül T:III Adamo K37B K nyomdahely jelölés nélkül T:III Adamo K K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással, nyomdahely jelölés nélkül T:III Adamo K37B K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:III,III- Adamo K K T.W. jelöléssel, nyomdahely jelölés nélkül "40 FILLÉR NEGYVEN FILLÉR" felülbélyegzéssel T:IV Adamo K39B K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:IV K "Orell Füssli Zürich" T:III- Adamo K42/ K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:III P (4x) T:III P (5x) sorszámkövetők T:I P (16x) T:III,III

7 P (30x) T:III,III P (50x) T:III,III P (30x) T:III,III P T:III- Adamo P P (30x) T:III,III P T:III Adamo P P-100P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:III,III P (4x) T:III,III P T:II P (5x) sorszámkövetők T:II P (30x) T:III,III P (30x) T:III,III P (14x) T:III,III P (15x) T:III,III BP BP (3x) BP T:II-III mind szép papír BP T:I,I BP T:II saroknál anyaghiány db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel T:III,III Ft T:III- Adamo F Ft T:III Adamo F Ft + 20Ft T:III,III Ft (3x) T:III,III Ft Ft T:III Ft T:III Adamo F Ft "E" (2x) sorszámkövetők T:II Ft "CA" T:I Ft "50. évforduló október 23." (4x) sorszámkövetők, "EC" sorozatjellel T:I Ft (2x) "EB" és "EC" sorozatjel T:I Ft "EA" (2x) sorszámkövetők, nyomdai papírránc T:I Ft "DA" (3x) sorszámkövetők T:I Adamo F55H Ft "EC" (2x) sorszámkövetők, nyomdai papírránc T:I Ft "ED" Ft "EA" Ft "EA" T:I Ft "DD" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "DE" Ft "DD" T:I db klf magyar adópengő, közte fordított címer és "amelyeknek" T:III Vegyes: 15db-os pengő tétel, közte "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:III,III db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:III,III ~20db-os vegyes magyar bankjegy tétel a korona, pengő és forint időszakból T:III,III db-os vegyes pengő bankjegy tétel T:III db-os vegyes pengő bankjegy tétel T:III db-os vegyes pengő tétel T:III db-os vegyes pengő tétel T:III Vegyes: 39db-os pengő bankjegy tétel T:III-IV Vegyes: 40db-os pengő bankjegy tétel T:III,III Vegyes: 46db-os pengő bankjegy tétel T:III,III Vegyes: 46db-os pengő bankjegy tétel T:III,III Vegyes: 49db-os pengő bankjegy tétel T:III,III Vegyes: 51db-os pengő bankjegy tétel T:III-IV Vegyes: 51db-os pengő bankjegy tétel T:III,III Vegyes: 52db-os pengő bankjegy tétel T:III,III Vegyes: 55db-os pengő bankjegy tétel T:III,III Vegyes: 61db-os pengő bankjegy tétel T:III,III Vegyes: 69db-os pengő bankjegy tétel T:III,III Vegyes: 73db-os pengő bankjegy tétel T:III,III

8 Nézzen körül webshopunkban is! Vegyes: 77db-os pengő bankjegy tétel T:III-IV Vegyes: 84db-os pengő bankjegy tétel T:III,III Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "Kálmán" (0,53g) T:2 Hungary Denar Ag "Coloman" (0,53g) C:XF Huszár: 37., Unger I.: Denár Ag "Kálmán" (0,44g) T:1- kis patina Hungary Denar Ag "Coloman" (0,44g) C:AU small patina Huszár: 37., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,36g) T:1- Hungary Denar Ag "Stephen II" (0,36g) C:AU Huszár: 76., Unger I.: Denár Ag "II. Béla" (0,26g) T:2- patina Hungary Denar Ag "Bela II" (0,26g) C:VF patina Huszár: 102., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,2g) T:1- kis patina Hungary Denar Ag "Géza II' (0,2g) C:AU small patina Huszár: 152., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,22g) T:1-,2 kis patina Hungary Denar Ag "Géza II' (0,22g) C:AU,XF small patina Huszár: 150., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,15g) T:2 Hungary Denar Ag "Géza II' (0,15g) C:XF Huszár: 150., Unger I.: Denar Ag "III. Béla" (0,27g) T:2- Hungary Denar Ag "Bela III" (0,27g) C:VF Huszár: 69., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (1,6g) T:2- Hungary Copper Coin Cu "Béla III" (1,6g) C:VF Huszár: 73., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,33g) T:2 enyhén hajlott Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,33g) C:XF slightly bent Huszár: 192., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,34g) T:2 Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,34g) C:XF Huszár: 192., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,63g) T:2- Hungary Denar Ag "Béla IV" (0,63g) C:VF Huszár: 320., Unger I.: Obolus Cu hamisítványa (korabeli?) "IV. Béla" (0,26g) T:2- Hungary Obolus Cu fake (contemporary?) "Bela IV" (0,26g) C:VF Huszár: 307., Unger I.: Denár Ag "I. Nagy Lajos" előlapi duplaveret (0,46g) T:2- Huszár: 547.,Unger I.: 432.a Denár Ag "Mária" (0,55g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Maria" (0,55g) C:XF,VF Huszár: 569., Unger I.: 443.b K-H Obolus Ag "II. Ulászló" (0,22g) T:2,2- kis rep. Hungary K-H Obol Ag "Wladislaus II" (0,22g) C:XF,VF small crack Huszár: 819., Unger I.: 652.b K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,43g) T:2- ki. Hungary 1514K-G Denar Ag "Wladislaus II" (0,43g) C:VF cracked Huszár: 811., Unger I.:646.c K-G Denár Ag "II. Ulászló" elő- és hátoldalán is veretkettőződés (0,55g) T:2 Hungary 1515K-G Denar Ag "Wladislaus II" double strike on obverse and reverse (0,55g) C:XF Huszár: 811., Unger I.: 646.c K-B Denár Ag "Miksa" (0,43g) K-B Denár Ag "I. Lipót" (0,43g) T:2 Hungary 1575K-B Denar Ag "Maximilian" (0,43g) K-B Denar Ag "Leopold I" (0,43g) C:XF Huszár: 993; 1509., Unger II.: 767.a; K-B Denár Ag "Rudolf" (0,49g) K-B Denár Ag "Rudolf" (0,49g) T:2,2- Hungary 1585K-B Denar Ag "Rudolf" (0,49g) K-B Denar Ag "Rudolf" (0,49g) C:XF,VF Huszár: 1059., Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,66g) T:2 Huszár: 1204., Unger II.: 917.a K-B 6kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (2,87g) T:2- patina Hungary 1670K-B 6 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (2,87g) C:VF patina Huszár: 1450., Unger II.: PH-KM Poltúra "Mária Terézia" T:2- patina Huszár: 1751., Unger III.: 1270.c S 1/4kr Cu "II. József" KB 1kr Cu "Fiume címer" + Ausztria /10kr Cu T:2, B 3kr Cu "Ferenc" S 3kr Cu "Ferenc" T:2-,3 korrózió Huszár: 2023., 2026., Unger III.: 1409.a,1401.d B 1kr Cu T:1-, E 1kr Cu T:2 ph., karc Unger III.:1406.b B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 Huszár 2081., Unger III.: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2- pereme simára csiszolva B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2 Unger III.: kr Cu T:1- Adamo B KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2,2- forrasztásnyom Adamo B KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:1-,2 Hungary 1848KB 20 Kreuzer Ag "Ferdinand V" C:AU,XF Adamo B

9 NB 3kr Cu T:2,2- Adamo B B 5/10kr Cu T:2-3 ph B 4kr Cu T: KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Fiume címer" T:2-,3 Adamo M KB 1kr Cu T: KB 1K Ag "Ferenc József" T:2, KB-1894KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:3 Adamo K KB-1894KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:3 Adamo K f Br (16xklf) T:2-, KB-1896KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:3 Adamo K KB-1915KB 2f Br (9xklf) T:3, KB 1K Ag "Millenium" T:2,2- patina Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:2 kis ph. Adamo K KB 1K Ag "Millenium" a "Magyar Éremkibocsátó Intézet Kft." tanúsítványával T:2,2- Adamo K Denár Ag, fantáziaveret I. István denár mintájára, melyet a Millennium alkalmából adtak ki (0,8g) T:1- R! / Hungary Denar Ag fantasy coin minted for the 1000th Anniversary of the Hungarian states, based upon the coin minted by Stephen I (0,8g) C:AU RARE! Adamo KE KB 5K Ag "Ferenc József" T:2- Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2-,3 Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" T:2 ph KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:1-,2 Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1-,2 kis patina Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" T:1-,2 ph., patina KB 1K Ag "Ferenc József" (10x) T:2,2- ph., patina KB-1916KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2 Adamo K P Ag "Madonna" T:2-,3 Adamo P P Ag "Madonna" T:3 Adamo P P Ag "Madonna" T:3 Adamo P P Ag "Madonna" T:2-,3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2 karc Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 durva patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 durva patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 durva patina Adamo P f technológiai hibás veret T: P Ag "Rákóczi" T:1-,2 kis patina Adamo P P Ag "Rákóczi" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 patina, ph. Adamo P P Ag "Pázmány" + 2P Ag "Rákóczi" P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 patina Adamo P7.1, P7.2, P P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 Adamo P P Ag "Liszt" (5x) T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2,2- patina Adamo P f Cu-Ni f Al T:2- patina P Ag (2xklf) T:2-3 patina P Ag "Madonna" T:1-,2 Adamo P

10 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! P Ag "Madonna" T:2- Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina, ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- ph. Adamo P P Ag "Szent István" (3x) T:2,2- ph., patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1- kis ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:1- kis ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 kis patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 Adamo P P Ag "Szent István" T:1- Adamo P P Ag "Szent István" T:1- Adamo P P Ag "Szent István" T:1- Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 Adamo P P Ag "Szent István" T:1- kis patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1- kis patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 kis patina Adamo P P Ag "Szent István" (3x) T:2,2- ph., patina Adamo P P Ag (2x) T:1-,2 patina P Ag (2x) T:1-,2 patina P Ag "Madonna" T:1-,2 kis patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 kis ü. Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1- Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-3 patina f technológiai hibás veret T: P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója" P Al "Parlament" T:1-, Ft Al T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" - "Szabadságharc sor" T:1-,2 kis patina Adamo EM1, EM2, EM Ft Ag "Petőfi" T:2 Adamo EM Ft Ag "Petőfi" T:2 patina Adamo EM Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" T:1- patina Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" T:1- patina Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" T:1- patina Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" T:1- patina Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" T:2 patina Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" T:2 patina

11 Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" T:2 patina Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" T:2 patina Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" T:2 patina Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" T:1- patina Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" T:2 patina Ft Ag "Széchenyi" T:2,2- patina Adamo EM Ft Ag "Táncsics" T:2,2- patina Adamo EM f Al technológiai hibás veret T: Ft Ag + 50Ft Ag "Bartók Béla" T:2,2- (eredetileg P) Adamo EM12, EM Ft Ag (20,18g) + 100Ft Ag (28,13g) "Semmelweis pár" T:1-,2 / Hungary Forint Ag (20,18g) Forint Ag (28,13g) "Semmelweis pair" C:AU,XF Adamo EM27; EM Ft Ag "Budapest" T:BU Adamo EM Ft Ag + 100Ft Ag "Petőfi" pár eredeti, MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM41, EM Ft Ag + 100Ft Ag "MNB" pár, eredeti, sérült MNB plasztiktokban T:BU patina Adamo EM44, EM Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" eredeti, sérült MNB plasztik tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "II. Rákóczi Ferenc" T:1 (eredetileg PP) Adamo EM Ft Ag "Első magyar aranyforint" plombált, sérült, MNB plasztik tokban T:BU Adamo EM Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft Cu-Ni "Labdarúgó Világbajnokság 1982" eredeti MNB tokban tanúsítvánnyal Ft Cu-Ni "FAO - Ha kivágod, ültess is" T:1, Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft Cu-Ni "FAO - Védd az erdőt" Ft Cu-Ni "FAO IV." + 100Ft alpakka "Kulturális Fórum" T:1,1- ("Védd az erdőt" eredetileg PP) Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság 1982" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság játékos" T:1 (eredetileg PP) Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság játékos" T:BU Ft Ag "Bartók Béla" MNB tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Bartók Béla" MNB tokban T:BU Adamo EM Ft alpakka "Czóbel Béla" Ft alpakka "FAO - Fa, búza, hal" Ft alpakka "Fáy András" T:1, Ft alpakka "Czóbel Béla" + 100ft Cu-Ni "FAO-SOROZAT II. - Több gabonát a világnak" Ft alpakka "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" T:1, Ft alpakka "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" + 100Ft alpakka "Kulturális Fórum" Ft alpakka "Fáy András" T:1,1- (Fáy eredetileg PP) Ft Ag "Természetvédelem - Mocsári teknős" T:BU Adamo EM Ft Ag "Természetvédelem - Vadmacska" T:BU Adamo EM Ft Ag "Természetvédelem - Vidra" T:BU Adamo EM Ft Ag "Kulturális Fórum Budapest 1985" T:PP kis patina, kis fo. Adamo EM Ft Ag "Kulturális Fórum Budapest 1985" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Stadion" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Mexikó 1986" T:BU Adamo EM Ft Ag "Budavár visszavétele 1686" T:BU Adamo EM Ft Ag "Világ vadvédelmi alap" T:BU Adamo EM Ft Ag "Világ vadvédelmi alap" T:BU Adamo EM Ft "Világ Vadvédelmi Alap II." T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Európa-Bajnokság" T:BU Adamo EM f-50f (5xklf) forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Mátyás király / Beatrix" T:BU Adamo EM Ft Ag "Mátyás király / Beatrix" T:BU Adamo EM Ft Ag "Mátyás király - Buda" T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "Kölcsey Ferenc" T:1 (eredetileg PP) Adamo EM Ft Ag "II. János Pál pápa látogatása" T:BU Adamo EM Ft Ag "Széchenyi István" tanúsítvánnyal T:1 (eredetileg PP) Adamo EM Ft Ag "Széchenyi István" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU patina Adamo EM Ft Ag "Széchenyi István" T:BU Adamo EM

12 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! Ft Ag "MNB" T:PP halvány fo Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft (2xklf) T:2, Ft Ag "Károly Róbert" T:1 (eredetileg PP) fo. Adamo EM Ft Ag "Szent László" eredeti, sérült tokban, tanúsítvánnyal T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "Szent László" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Szent László" tanúsítvánnyal T:1 (eredetileg PP) Adamo EM Ft Ag "Régi dunai hajók - Árpád" dísztokban tanúsítvánnyal T:PP ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "Integráció Az Európai Közösségbe" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó VB" T:BU Adamo EM f-200Ft (11xklf) forgalmi sor dísztokban, benne 200Ft Ag "MNB" T:BU patina Adamo FO f-200Ft (11xklf) forgalmi sor dísztokban, benne 200Ft Ag "MNB" T:BU Adamo FO Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T:2 kis patina Ft T:1 (eredetileg PP) Ft Cu-Ni-Zn "2000. évforduló / Rodin: a Gondolkodó, a Naprendszer" MNB dísztokban T:PP Adamo EM Ft "Kossuth" (10x) T:2 Adamo FOEM Ft "Deák Ferenc" (10x) T: E "Mathias Rex - Beatrix Regina" próbaveret T: Ft Cu-Ni "Gyermekmentő Szolgálat" (10x) T: Ft Cu-Ni "Római Szerződés" (10x) T: Ft Ag "Pekingi olimpia" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Pekingi olimpia" nem saját dísztokban, tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Siklósi Vár" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Tokaji Történelmi Borvidék" T:PP Adamo EM Ft Ag "Tokaji Történelmi Borvidék" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Bárány Róbert 100 éve nyerte el a Nobel-díjat" T:PP Ft Ag "Ybl Miklós" T:PP Ft Ag "Spányi Béla" T:PP Ft Ag "Lechner Ödön" T:PP Ft Cu-Ni "Nemzeti és Történelmi Emlékhelyek" T: Ft Cu-Ni "Szilvay Kornél" T:PP Ft Ag "Zsigmondy Richárd" T:PP ujjlenyomat Ft Ag "Csók István" T:PP Ft Ag "500 éve született Tinódi Sebestyén" T:PP Ft Ag "Duna-Ipoly Nemzeti Park / Havasi cincér" T:PP Ft Ag "Kőszegi vár / Jurisics Miklós" T:PP Ft Cu-Ni "Hetvenéves a forint" T:BU Ft Ag "Az Alaptörvény 5. évfordulójára" T:PP Ft Ag "Magyar Olimpiai Csapat - Rio 2016" T:PP Ft Ag "Szigetvári vár / Zrínyi Miklós" T:PP

13 Ft Ag "Bükki Nemzeti Park" T:PP Ft Ag "Arany János" T:PP Ft Ag "Kossuth Zsuzsanna" T:PP Ft Ag "Görgei Artúr születésének 200. évfordulója" tanúsítvánnyal T:PP Vegyes: 1671K-B 6kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (2,6g) + Osztrák Államok / Olmütz kr Ag "III. Károly József" (0,85g) T:3 mindkettőn ly. Mixed: Hungary 1671K-B 6 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (2,6g) + Austrian States / Olmutz Kreuzer Ag "Karl III Josef" (0,85g) C:F both with hole Vegyes: P Ag Ft Ag "Kossuth" + Kanada c Ag T:2,2- patina db-os vegyes magyar ezüstpénz tétel, közte 2db Parvus és 2db denár T:2-, db-os vegyes magyar és osztrák krajcár tétel, közte 1851E 1kr Cu G 3kr Cu "I. Ferenc" T:2-, db-os vegyes érme tétel, benne egy-egy bárca és emlékérem, közte még f Fe (3x) T:2,2- patina Magyar emlékveretek, plakettek Bajnok Béla (1937-) / Szabó Géza (1939-) "Magyar Köztársaság kikiáltása emlékére / Republica Hungariae" Ag emlékérem, fémjellel, eredeti tokban, tanúsítvánnyal (31,44g/0.835/42,5mm) T: Berán Lajos ( ) "Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületének Ligája" Ag díjérem, hátoldalon nehezen kivehető fémjel "Bírkozó cs bajnok" gravírozással (24,15g/37mm) T:2 kis ph. HPII Berán Nándor ( ) "Budapest-Kolozsvár Futárlánc X Magyar Athletikai Szövetség" zománcozott Br emlékérem, hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (40mm) T: Bognár György (1944-) "MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1 kis ph Bognár György (1944-) "MÉE Nógrád megye - Nógrádi várak sorozat - Buják vára" Br emlékérem (42mm) "MÉE Nógrád megyei szervezete - Nógrád vára / Báró Pálffy Miklós főkapitány" Br emlékérem (42,5mm) "250 éve született a Bajai Világjáró - Jelky András / MÉE Bajai Csoportja" Br emlékérem (42,5mm) T:1-, Bogár Lívia (1957-) "MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem" jelzett Ag emlékérem (3,57g/0.835/15mm) T:1- fo. Adamo HB4a Búza Barna ( ) DN "Petőfi Sándor / Habár fölűl a gálya, S alúl a víznek árja, Azért a víz az úr!" Br plakett (97mm) T: Fritz Mihály (1947-) DN "1956 / 56-os Szövetség" ezüstözött fém emlékérem tokban (42,5mm) T:PP Fülöp Zoltán (1951-) "Koronázási jelvények" Ag emlékérem sérült plasztiktokban tanúsítvánnyal (27g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) Fülöp Zoltán (1951-) "Bartók Béla / A kékszakállú herceg vára" Ag emlékérem ÁPV plasztiktokban, német és angol nyelvű tanúsítvánnyal (20g/0.925/37mm) T:1 (eredetileg PP) Gácsik Lajos ( ) "S. Josephus Calasanctius Pater Parvulorum / Scholae Piae Hungarie (Kalazanci Szent József)" fém emlékérem (75,72g/59mm) T:1- apró patina / Hungary "S. Josephus Calasanctius Pater Parvulorum / Scholae Piae Hungarie " metal commemorative medallion. Sign.: Lajos Gácsik (75,72g/59mm) C:AU tiny patina Garamkeszi János (1936-) "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag és Br emlékérem pár (35,17g/0.640/42,5mm) T:1,1- Adamo ST Gáti Gábor (1937-) "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely / Jót s jól, ebben áll a nagy titok - Kazinczy Ferenc" Ag és Br emlékérem pár (35,38g/0.835/42,5mm) T:1,1- (PP) Adamo SU Gyulavári Pál (1949-)? DN "Hszüan Cung lova" Br emlékplakett (88x188mm) T:1-, Ispánki József ( ) Az óhaza üzenete Mrs. Jutid Illynek" Br emlékplakett (99mm) T: Iván István ( ) DN "Esze Tamás " Br emlékplakett (108mm) T: Kákonyi István ( ) "Vásárhelyi Pál - Építészmérnöki Kar / Budapesti Műszaki Egyetem " Br emlékérem (40mm) T:1-, Kákonyi István ( ) "Zemplén Géza - Vegyészmérnöki Kar / Budapesti Műszaki Egyetem " Br emlékérem (40mm) T:1-, Kelemen Kristóf ( ) "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Br emlékérem (42,5mm) + Szolláth György (1927-) / Vadász György "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Br emlékérem (42,5mm) T: Kelemen Kristóf ( ) / Sebestyén Sándor (1949-) "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György" Ag és Br emlékérem pár (35,64g/0.835/42,5mm) T:1(PP) Kiss György (1943-) "Hung Art Expo" Br érem (59mm) T: