numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) augusztus ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: augusztus óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők augusztus 21-én 10 órától. Utólagos eladás augusztus ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 305. gyorsárverésre: augusztus 16. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! Nyáron érdemes eladni! Amíg Ön pihen, mi dolgozunk. Csak nálunk vannak folyamatos aukciók nyáron is. Adja be most tételeit és profitáljon a kiemelt figyelemből! 304. aukció: Megtekintés: augusztus ig! Tételek átvétele augusztus 21-én 10 órától! 303. aukció elszámolás augusztus 22-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 240 ft / tétel / árverés. A 2. indításnál 120 ft A vásárlói jutalék 22% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Ékszerész nagyító, mm, saját tokjában, új állapotban Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T27 100db/cs., 112 x 156 mm Plastic Case for Banknotes T27, 100/pack, 112 x 156 mm Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Használt, jó állapotban Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Használt, jó állapotban Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Használt, jó állapotban Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Használt, jó állapotban Mágneszáras, fa díszdoboz, 12 férőhellyel a klf éremsorozatok, illetve az érmek tanúsítványainak számára. Használt, kissé karcos, de szép állapotban Éremtároló koffer, 7db tálcával és zárófedővel, használt, kis sérülésekkel, de jó állapotban "BOREK NUMISBRIEFE" 6 gyűrűs, bordó színű berakó érmés, bankjegyes borítékokhoz, bankjegyekhez, ~50 férőhellyel, jó állapotban Két darab használt, de jó állapotú érme berakó 198db férőhellyel "Egyesült Európa" éremtartó tálca 28db férőhellyel, használt állapotban + "Moments of Freedom - Republic of Liberia" érmetartó tálca 24 férőhellyel, gerincén kis szakadás. Mindkettő jó állapotban Az "Emlékérem az euróövezet országainak közös valutájáról" sorozat mágneszáras, fa díszdoboza, 6 férőhellyel a sorozat érmeinek, illetve azok tanúsítványainak számára. Használt, kissé karcos,de szép állapotban "Nagy Magyarok" emlékérem sorozathoz készült díszdoboz, 12 férőhelyes kivehető tálcával. Használt, de jó állapotban Használt papírpénzgyűjtő album, négygyűrűs, benne 33db berakólap, több különböző méretű osztással. Az osztások bal felső sarkában árcímkével, jó állapotban Papírpénzgyűjtő album, négygyűrűs, benne 28db berakólap, több különböző méretű osztással. Az osztások bal felső sarkában árcímkével, újszerű állapotban db használt, kisalakú éremtartó album, egyik felcímkézve, jó állapotban Egy zacskónyi használt, de jó állapotú éremtartó kapszula valamint éremtartó tok, többféle méretben Egy zacskónyi használt, de jó állapotú éremtartó kapszula, többféle méretben Lindner Forint- és valutavizsgáló készülék, hálózatról működtethető UV lámpa, új állapotban eredeti dobozában Hartberger pénztok klf méretben fadobozban, 1200db, (8323) HARTBERGER(R) Assorti-box: 1200 self-adhesive coin holders in a wooden box Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T12 100db/cs., 95 x 145 mm Plastic Case for Banknotes T12, 100/pack, 95 x 145 mm Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T86 100db/cs., 148 x 210 mm Plastic Case for Banknotes T86, 100/pack, 148 x 210 mm Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Magyar érme katalógus Budapest, Első kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar Érme Katalógus Adamo, Budapest, Harmadik kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus SPECIÁL - változatok, felülbélyegzések, próbák, tervezetek Budapest, 2009, 1. kiadás, Új állapotban Adamovszky István: Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Az Érem , Budapest Új állapotban Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest, Új állapotban Bene Attila: C. Radnitzky. Wiennae - Carl Radnitzky bécsi éremművész élete és alkotásai. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Argumentum Kiadó, Magyar és német nyelvű. Carl Radnitzky érmeinek jegyzékével. Új állapotban. / Attila, Bene: C. Radnitzky. Wiennae - Das leben und die Werke des Wiener Medaillenkünstlers, Carl Radnitzky. Budapest, Hungarian Numismatic Society, Argumentum, Hungarian and German language. Mint condition Bíróné Sey Katalin: Pannoniai pénzverés, Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, Bodrogi Péter, Molnár József, Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. A magyar állam rendjelei és kitüntetései a Szent György-rendtől a Nagy Imre-érdemrendig. Bp., 2005, Rubicon. Bontatlan csomagolásban, kiadói kartonált kötés, új állapotban Fux Kornél és Hölgyéné Angelotti Zsuzsanna: Magyar pénzérmék és papírpénzek. Történelemszakköri Füzetek 14., Tankönyvkiadó, Budapest

4 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! Dr. Hóman Bálint: Magyar Pénztörténet Reprint kiadás, Alföldi Nyomda, Debrecen, Újszerű állapotban Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa - Erdély ( ). Budapest, Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Káplár László: Ismerjük meg a numizmatikát. Budapest, Gondolat, Használt, de szép állapotban Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új állapotú példány! Tóth Sándor éremkönyv. Szerk.: Dr. Tóth Attila. Szeged, Benne Tóth Sándor éremművészete, életrajza, öntött és vert érmei. Újszerű állapotban, borító kissé karcos. Benne még egy múzeumi prospektus DN "Magyarország Pénztörténete" A4-es lapokon, összeállította: Hölgyéné Angelotti Zsuzsa + Pohl Artur: "Tiroli Tallérok" Budapest, "Az Érem" 2013/ Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Buda "A császári királyi helytartósági osztály" által kiadott hirdetmény az "V. formáju 10 for." bankjegyekről, német nyelven Budapest "Seifert Henrik és Fiai - Cs. és Kir. Udvari Tekeasztal-Gyár" számla okmánybélyeggel "Gyapotnyomó-ipar és Textilkereskedelmi Részvénytársaság - Jakob Fürst és Fiai" levele Szarajevóba, amely egyben elismervény 336K-ról T:III Budapest "Heinrich Seifert & Sons Pool Table Factory" invoice with stamp "Kattundruck-Industrie und Textil-Handels Actien-Gesellschaft - Jakob Fürst & Söhne" letter to Sarajevo,wich in turn is a recepit about 336 Corona intake C:F Nagyvárad "Nagyváradi Takarékpénztár - Folyószámla könyv" bejegyzésekkel "Magyar Országos Központi Takarékpénztár - Lipót Terézvárosi Fiókpénztár" betétkönyve, bejegyzésekkel "Budapesti Kisipari Hitelintézet R.T." takarékbetéti könyv "Magyar Királyi Postatakarékpénztár Budapest" betétkönyv "Magyar-Hollandi Biztosító Részvénytársaság" biztosítási kötvénye, szárazpecséttel, függelékkel T:III ~1940. "Magyar Királyi Postatakarékpénztár - Fizetési utalványra szóló felmondás" kitöltetlen űrlap (2x) T:II Sashalom "Sashalmi Általános Ipartestület" elismervény 30 pengős befizetésről a hadbavonultak hozzátartozóinak segélyezésére "Sashalmi Római Katolikus Egyházközség" elismervény egyházi adó befizetéséről BP propaganda "bankjegy", hátoldalán "Szavazz az MDP vezette Népfrontra!" T:III kis szakadás "Ötödik Békekölcsön" nyereménykölcsön 500Ft-ról, szárazpecséttel, sorszám nélkül "MINTA" felülbélyegzéssel, két lyukasztással érvénytelenítve T:I Budapest "Hatodik Békekölcsön" nyereménykölcsön 25Ft-ról szárazpecséttel, "MINTA" felülbélyegzéssel, sorszám nélkül, a szárazpecsétnél lyukasztással T:I ~1970. "Állami Biztosító - Életbiztosítási kötvény a Gondoskodás biztosításról" kitöltetlen T:I ~ Bankjegy kötegelők 100Ft-os (5x) és 500Ft-os (2x) bankjegyekhez "Iskolai Takarékbélyeg Gyűjtőlap" 306Ft-nyi bélyeggel, beváltva T:III Ausztria Sch "Volksopposition" politikai propaganda T:III Austria Schilling "Volksopposition" propaganda C:F Érmés és bankjegyes borítékok Amerikai Egyesült Államok "Lexington - Concord" aranyozott emlékérem érmés bélyeges borítékon elsőnapi bélyegzővel (38mm) T:1 USA "Bicentennial - Lexington - Concord" gilt medallion on coin letter with stamps FDC cover (38mm) C:UNC Részvények és sorsjegyek Révkomárom Lottó sorsjegy 2Ft értékben "A Tekintetes nemes Komárom Megyének a keblében felállitandó dologház tőkéjének gyarapitására" T:II-,III Budapest / Pest "Pesti Építő-Társaság" ideiglenes részvény 200Ft értékében, szelvényekkel, bélyegzésekkel, szárazpecséttel T:II,II- kis ly Budapest / Pest "A Magyar Királyi Pénzügyminisztérium arany- és ezüst sorsjátéka az Újpesti Katolikus Templom felépítésének javára" 50kr értékben T:I,I Budapest "Egyházi Műemlék Alap" sorsjegykölcsön 5Ft-ról a lipótvárosi bazilika felépítésére és egyházi műemlékek fenntartására, bélyegzéssel + Budapest "Magyarországi Jószív-Egyesület" sorsjegykölcsön 2Ft-ról, szárazpecséttel, bélyegzéssel + Budapest "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön" sorsjegye 5K értékben, magyar és német nyelvű, szárazpecséttel T:III,III- szakadás, fo Budapest "Magyar Földhitel Intézet szabályozási és talajjavítási" 4%-os záloglevél 100Ft-ról, magyar, francia és német nyelven, szárazpecséttel, felülbélyegzéssel és szelvényekkel "Magyar Földhitel Intézet szabályozási és talajjavítási" 4%-os záloglevél 1000Ft-ról, magyar, francia és német nyelven, szárazpecséttel, felülbélyegzéssel 4 és szelvényekkel (6x) T:II-,III...800

5 30060.Budapest "Magyar Földhitel Intézet szabályozási és talajjavítási" 4%-os záloglevél 1000Ft-ról, magyar, francia és német nyelven, szárazpecséttel, felülbélyegzéssel és szelvényekkel (4x) két sorszámkövető pár T:II,II Budapest "Magyar Földhitel Intézet szabályozási és talajjavítási" 4%-os záloglevél 1000Ft-ról, magyar, francia és német nyelven, szárazpecséttel, felülbélyegzéssel és szelvényekkel (6x) öt darab sorszámkövető és egy egyugrásos sorszámkövető T:II,II Tamási "A Tamási Takarékpénztár" részvénye 100K-ról szárazpecséttel, felülbélyegzéssel, szelvényekkel T:III Budapest "Magyar Földhitel Intézet szabályozási és talajjavítási" 4%-os záloglevél 1000Ft-ról, magyar, francia és német nyelven, szárazpecséttel, felülbélyegzéssel és szelvényekkel (4x) sorszámkövetők T:II-,III Budapest xklf kölcsön kötvény és nyereménykötvény tétel, közte "A Magyar Jelzálog-Hitelbank Konvenzionális Nyeremény Kötvénye" A és B kötvény, összefüggésben valamint "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" kamatozó kötvénye 2000K-ról T:II-IV Budapest "Tanuló Sorsjegy" 1K értékben, felülbélyegzéssel T:I,I Budapest "Keszthelyvidéki Helyiérdekű Vasút Részvénytársaság" elsőbbségi részvénye 200K-ról, bélyegzéssel, szárazpecsétte T:III- szakadás, anyaghiány Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyereménykötvénye 100K-ról, magyar, német és francia nyelven, szárazpecséttel, nyereményszelvénnyel "Budapesti Székesfővárosi Közlekedési R.-T." kötvénye 2K-ról, szárazpecséttel T:II-,III tűly., ragasztás, szakadás "Magyar Tisztviselők Tarakékpénztár Részvénytársaság" bemutatóra szóló részvénye 250K-ról, szárazpecséttel, szelvényekkel T:II kis szakadások Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" részvény 200K-ról (5x) sorszámkövetők T:I Jászladány "Jászsági Helyi Érdekü Vasut Részvénytársaság" elsőbbségi részvénye 200K-ról (5x) közte 4db sorszámkövető + Jászapáti "Jászsági Helyiérdekű Vasút Részvénytársaság" élvezeti jegye T:II,II Budapest "Magyar Korona Országia 6%-kal Kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvény 100K-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel, bélyegzésekkel (4x) T:III,III- ly. ázott papír Zenta/Budapest "A Zentai és Roskányi Egyesült Iparvállalatok Részvénytársaság" 200K-ról szóló részvénye, szárazpecséttel, bélyegzésekkel, szelvényekkel T:II Budapest "Magyar Épitőipari Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, bélyegzésekkel és szárazbélyegzővel, szelvényekkel (4x) közte egy egyugrásos sorszámkövető pár T:II Budapest "Magyar Erdő- és Faüzem Részvénytársaság" huszonöt részvénye egyben 200K-ról, bélyegzéssel, szelvényekkel T:III Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye 1000K-ról, német, magyar és francia nyelven, szárazpecséttel, bélyegzésekkel és szelvényekkel T:II-,III Budapest "Magyar Amerikai Bank Részvénytársaság" huszonöt részvénye egyben, összesen 8500K értékben, szárazpecséttel, szelvényekkel T:II Budapest "Kalász Áruforgalmi Részvénytársaság" részvénye 1000K-ról, szelvényekkel, szárazpecsét nélkül T:II "Hadirokkantak, Hadiözvegyek, Hadiárvák Nemzeti Szövetsége Tárgysorsjátéka" sorsjegy 5000K-ról, szárazpecséttel T:II- fo Bácsalmás "Almás-Járási Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 20P-ről, szárazpecséttel, szelvényekkel T:II Bicske "Bicskei Takarékpénztár" részvénye 50P-ről, szárazpecséttel, szelvényekkel T:III,IIIszakadás Budapest "Magyar Általános Kőszénbánya Részvénytársulat" részvénye 200P-ről, szelvényekkel, szárazpecséttel és bélyegzésekkel T:II- szakadás Nyírbátor "Bóni Gyártelep és Mezőgazdasági Részvénytársaság" részvény 20P-ről, szelvényekkel, szárazpecséttel T:III,III- lyukak Sopron "Soproni Takarékpénztár" részvénye 10P-ről, magyar és német nyelvű, szárazpecséttel (2x) sorszámkövető pár T:II Budapest "Budapest-Lipótvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" névre szóló részvénye 20P-ről, szárazpecséttel T:II- szakadás DN (1927) "Szeged-Csongrádi Takarékpénztár" névre szóló, öt darab részvénye egyben 500P-ről, szárazpecséttel, bélyegzéssel, szelvényekkel T:II kis szakadások Budapest "Török-utca 3. Házépítő Szövetkezet" részjegye 100 Aranypengőről, hátoldalán bélyegzés "Nemzeti Takarékpénztár Részvénytársaság Budapesten" részvényutalvány 50P-ről, szárazpecséttel és szelvényekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:II,II- szakadás Budapest "A Magyar Leszámitoló- és Pénzváltó-Bank 7 1/2%-os Záloglevele" záloglevél 50$-ról, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel, mellette Péntintézeti Központ levelével T:II

6 28. nagyaukció 2017 november, tételeket már felveszünk! Budapest "A Magyar Leszámitoló- és Pénzváltó-Bank 7 1/2%-os Záloglevele" záloglevél 200$-ról, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II Budapest "A Magyar Leszámitoló- és Pénzváltó-Bank 7 1/2%-os Záloglevele" záloglevél 500$-ról, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II "Fél-sorsjegy az Újjáépítési Állami Sorsjátékra" fél sorsjegy AP értékben, "A" és "B" sorsjegy ívben, felülbélyegzéssel T:I-,II Budapest "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" részvényutalvány 5 részvényről egyben, összesen 250P-ről, szárazpecséttel, bélyegzéssel, szelvényekkel T:II,II Miskolc ~2000. "Rákóczi Regionális Fejlesztési Bank Rt." "Rákóczi" betétjegye Ft értékben, kitöltetlen, hátoldalán az "Általános szerződési feltételek", vízjeles papíron (2x) sorszámkövetők T:I,I Amerikai Egyesült Államok db-os részvény tétel, benne "PPG Industries, Inc.", "Hospital Corporation of America", "Rockwell-Standard Corportaion", "King's Department Stores, Inc.", "Studebaker-Worthington, Inc.", "ACF Industries", "Rayonier Incorporated", "The Anaconda Company", "Consolidated Edison Company of New York" és "Jantzen Inc.", mind bélyegzésekkel, perforációval érvénytelenítve T:II-,III USA pcs of shares, including ""PPG Industries, Inc.", "Hospital Corporation of America", "Rockwell-Standard Corportaion", "King's Department Stores, Inc.", "Studebaker-Worthington, Inc.", "ACF Industries", "Rayonier Incorporated", "The Anaconda Company", "Consolidated Edison Company of New York" and "Jantzen Inc.", all with cancellations and invalidated with perforations C:VF,F Amerikai Egyesült Államok db-os részvény tétel, benne "King's Department Stores, Inc.", "Studebaker-Worthington, Inc.", "United Park City Mines Company", "Massey-Ferguson Limited", "UV Industries, Inc.", "Wisconsin Gas Company", "Food Fair Stores, Inc", "Air Reduction Company, Incorporated", "The Anaconda Company" és "Hospital Corporation of America", mind bélyegzésekkel, perforációval érvénytelenítve T:II-,III USA pcs of shares, including "King's Department Stores, Inc.", "Studebaker-Worthington, Inc.", "United Park City Mines Company", "Massey-Ferguson Limited", "UV Industries, Inc.", "Wisconsin Gas Company", "Food Fair Stores, Inc", "Air Reduction Company, Incorporated", "The Anaconda Company" and "Hospital Corporation of America", all with cancellations and invalidated with perforations C:VF,F Amerikai Egyesült Államok db-os részvény tétel, benne "UV Industries, Inc.", "King's Department Stores, Inc.", "Massey-Ferguson Limited", "Food Fair Stores, Inc.", "CCI Marquardt Corporation", "ACF Industries, Incorporated", "Air Reduction Company, Incorporated", "PPG Industries, Inc.", "The Anaconda Company", "Studebaker-Worthington Inc.", mind bélyegzésekkel, perforációval érvénytelenítve T:II-,III USA pcs of shares, including "UV Industries, Inc.", "King's Department Stores, Inc.", "Massey-Ferguson Limited", "Food Fair Stores, Inc.", "CCI Marquardt Corporation", "ACF Industries, Incorporated", "Air Reduction Company, Incorporated", "PPG Industries, Inc.", "The Anaconda Company", "Studebaker-Worthington Inc.", all with cancellations and invalidated with perforations C:VF,F Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I- Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:AU Ausztria / Szarajevó / Bécs "1914. évi öt százalékos bosnyák-hercegovinai országos vasúti kölcsön" bemutatóra szóló kötvénye 480K-ról, szárazpecséttel, bélyegzéssel, szelvényekkel T:II Ausztria / Szarajevó / Bécs "1914. évi öt százalékos bosnyák-hercegovinai országos beruházási kölcsön" bemutatóra szóló kötvénye 480K-ról, szárazpecséttel, bélyegzéssel, szelvényekkel T:II Ausztria / Bécs K értékű "Osztrák Vöröskereszt" nyereménykötvény T:III Austria / Vienna "Oesterreichische Gesellschaft vom Roten Kreuze" (Red Cross) premium debenture about 20 Corona C:F Belgium / Brüsszel "Tamegai Bányász és Ipari részvénytársaság" névérték nélküli részvénye, felülbélyegzésekkel, szelvényekkel T:II- sarokhiány Belgium / Brussels "Miniére & Industrielle du Tamega" share par value, with stamps and coupons C:VF missing corner Belgium / Antwerpen "La Lowa Société Anonyme d'importation & d'exportation au Congo Belge et autres Pays d'outre-mer" La Lowa Import és Export Részvénytársaság részvénye Fr-ról(?), felülbélyegzésekkel és szelvényekkel T:III Belgium / Anvers "La Lowa Société Anonyme d'importation & d'exportation au Congo Belge et autres Pays d'outre-mer" La Lowa Import & Export Company's share about Francs(?), with overprints and coupons C:F Franciaország / Gennevilliers "Compagnie des Vernis Valentine Société Anonyme" Vernis Valentine Vállalat Részvénytársaság részvénye 500Fr-ról, szelvényekkel T:II,II- tűly. France / Gennevilliers "Compagnie des Vernis Valentine Société Anonyme" Company of Vernis Valentine's share about 500 Francs with coupons C:XF,VF needle holes Orosz Birodalom "Orosz Birodalom Kormánya - Miklós vasútvonal" kötvény 125R-ről bélyegzéssel T:III- ly. Russian Empire "Imperial Government of Russia - Nicolas Railroad" bond about 125 Rubles with overprint C:VG holes Szerb Királyság / Belgrád "Államkötvény arany 10Fr-ról" Osztrák-Magyar 7kr-os bélyeggel, bélyegzéssel + Belgium / Brüsszel 1908(?) "Odessai Villamosközlekedési Társaság" részvény 100Fr-ról, bélyegzéssel, szelvényekkel + Románia / Bukarest "Román Csillag - Olajipari Társaság" részvénye 500L-ről, bélyegzéssel, szelvényekkel T:II-III Kingdom of Serbia / Belgrade "State Bond about 10 Gold Francs" with Austro-Hungarian 7 Kreuzer stamp and cancellation + Belgium / Bruxelles 1908(?) "Tramways d'odessa" share about 100 Francs, with cancellations and coupons + Romania / Bucharest "Steaua Romana - Societate Anonima Pentru Industria Petroleului" share about 500 Lei, with cancellation 6and shares C:XF-F

7 Papír és fém szükségpénzek Jászberény / Kiskunhalas db részben illetve egészen kitöltött váltó, bélyegekkel és bélyegzésekkel T:II-,III Budapest / Ujpest / Nógrádkövesd / Berczel db-os vegyes váltó és díjkötelezvény tétel, mind kitöltött vagy félig kitöltött, legtöbb bélyegzésekkel és pecsétekkel, sok lyukasztással érvénytelenítve, benne "Hazai Általános Biztositórészvénytársaság", "Ganz és Társa - Danubius gép-, waggon- és hajó gyár részvénytársaság" T:III,III Budapest / Kispest / Vác db-os vegyes váltó és díjkötelezvény tétel, mind kitöltött vagy félig kitöltött, legtöbb bélyegzésekkel és pecsétekkel, sok lyukasztással érvénytelenítve, benne "Hazai Általános Biztositórészvénytársaság", "Ganz és Társa - Danubius gép-, waggon- és hajó gyár részvénytársaság" T:III,III ~1916. "Honvédelmi szolgálatot teljesítő iparostársaink hozzátartozói megsegítésére" 100f (16x) 4x4-es ívben sorszámozva T:I Szeged K "Városi Pénztárjegy" T:II kis szakadás szélén Szeged K "Városi Pénztárjegy" T:III ~ f + 10f hármastömbben, adomány "A siket-némák kolozsvári intézete részére" T:I,I Pécs K pénztárjegy T:IV ragasztott ~ "Nagykőrös Városfejlesztő R.-t. Ártézi uszó- és strandfürdő" felnőtt illetve diák napi fürdőjegye (2xklf), mindkettő bélyegzéssel, egyik lyukasztva + 20f + 30f ""Nagykőrös M. Város - Vásártéri és piaci helypénzjegy" egyik lyukasztva T:III Budapest f "Szelvény 10kg búza, rozs vagy kétszereséről szóló gabonajegyhez" + 1P 50f "Szelvény 50kg búza, rozs vagy vagy kétszereséről szóló gabonajegyhez" f "Pesti Izraelita Hitközség - Gabella-térítési jegy" T:III "Szent Rókus Kórházcsoport" fém zseton (21mm) T:2 patina "Budapesti kenyérjegy" ívben + "Budapesti zsiradékjegy" ívben + "Budapesti cukorjegy" ívben T:II,III ~1950. "V. Miskolci Vendéglátóipari Étkezés" Al zseton (2xklf) (26x27mm és 30mm) T: db-os vegyes magyar és német jegy (élelmiszer,dohány) tétel, sok klf típussal, legtöbb hiányos ívben T:III,III Franciaország / Laon ,25c "Ardennes és Aisne megyék regionális utalványa" T:IV ly. France / Laon ,25 Centimes "Bon Régional des Départements de l'aisne & des Ardennes" C:G hole Franciaország / Lyoni Kereskedelmi Kamara c T:III- tűly. France / Chambre de Commerce de Lyon Centimes C:VG needle holes Franciaország / Északi és Pas-de-Calais-i kereskedelmi kamarák ~ c T:III- France / Chambres de Commerce du Nord et du Pas-de-Calais ~ Cent C:VG Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld M selyem, bélyegzéssel T:I,I- Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark silk, with stamp C:UNC,AU Németország / Weimari Köztársaság / Bréma pf + 50pf + 75pf városi pénzek T:I,I- kis fo. Germany / Weimar Republic / Bremen Pfennig + 50 Pfennig + 75 Pfennig city notes C:UNC,AU small spot Németország / Weimari Köztársaság db-os vegyes szükségpénz tétel, közte Lübeck, Weissenfels, Weissensee T:I-,II Germany / Weimar Republic pcs of various necessity notes, including Lübeck, Weissenfels, Weissensee C:AU,XF Németország / Weimari Köztársaság / Köln M szükségpénz T:II,II- Germany / Weimar Republic / Köln Mark necessity note C:XF,VF Olaszország "Milánói Világkiállítás 20 Centesimi" Cu zseton T:2,2- Italy "Milan World Expo 20 Centesimi" Cu token C:XF,VF db-os vegyes osztrák és német szükségpénz tétel az ~1920-as évekből + Olaszország / Velence / Osztrák-magyar megszállás c T:I--II- 7pcs of various Austrian and German necessity notes from ~1920' + Italy / Venice / Austro-Hungarian Occupation Centesimi C:AU-XF Magyar bankjegyek Ft barna kr "Kossuth bankó" T:III,III- Adamo G109A,G Ft vörösesbarna + 10Ft (2x) egyik fordított hátlapi alapnyomattal kr (2x) "Kossuth-bankó" T:III,III Ft "Kossuth bankó" T:IV ragasztott Hungary Forints "Kossuth bankó" C:G sticked Adamo G G "STN" vízjeles T:IV Austrian Empire Gulden "STN" watermark C:G Adamo G Ft "Osztrák-magyar Bank" T:III-,IV restaurált sarok, ragasztásnyomok Austro-Hungarian Monarchy Forint / 10 Gulden "Österreichisch-ungarische Bank" C:VG,G restored corner, glue marks Adamo G Ft / 1G T:III,III- kis szakadás Hungary Forint / 1 Gulden C:F,VG small tear Adamo G

8 28. nagyaukció 2017 november, tételeket már felveszünk! K fekete "ROMANIA TIMBRU SPECIAL" felülbélyegzéssel K K T:III,III- szakadás, ly K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel, mindkét oldala német T:III kis szakadás K K II. kiadás, mindkettő román felülbélyegzéssel T:III,III K K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel T:III- kis szakadás, ly K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel T:III- közepén kis ly. Adamo K16B K (3x) T:IV Adamo K K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel, mindkét oldala német T:III K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:III K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:III K (4x) olvashatatlan felülbélyegzésekkel T:III,III K (3x) K II. típus, mindegyik fekete "ROMANIA TIMBRU SPECIAL" felülbélyegzéssel T:III szakadások K "C" sorszámjel T:III- kis szakadás Adamo K K (5x) mindegyik "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:III,III K (2x) K (2x) T:III közte szép papír db-os magyar korona bankjegy tétel T:II,III K (2x) egyik "7557" T:II,III K (3x) mindegyik "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:III kis szakadás K (2x) T:I,I- Adamo K K "3108" 3mm, hullámos hátlappal, hamis "Citta di Fiume" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III- kis ly K "A 2011" hátlap sima, lyukasztással érvénytelenítve(?) T:III Adamo K31/ K "A 2054" vonalas hátlap T:III hajtás mentén szakadás K hátlap rajzos, "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:III- ly K "2ab*" P P P T:III,III K "Orell Füssli Zürich" T:IV Adamo K K "Orell Füssli Zürich" T:III- szakadás Adamo K K "Orell Füssli Zürich" T:III tűlyuk Adamo K K "Orell Füssli Zürich" piros sorozat- és sorszám T:III- ly. Hungary Korona "Orell Füssli Zürich" with red serial number C:VG hole Adamo K db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III-IV db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III-IV K (2x) egyik "Magyar Pénzjegynyomda Rt." nyomdahely jelöléssel, másik jelölés nélkül T:III K "Magyar Pénzjegynyomda R.t. Budapest" nyomdahely jelöléssel T:III P T:III P (4x) T:III,III-,IV egy ragasztott P (2x) mindkettő hamis felülbáélyegzéssel (fake overprint) T:III,III P (4x) sorszámkövetők T:I P (16x) sorszámkövetők T:I- egyiken kis fo P (30x) T:III,III P (30x) T:III,III P (50x) T:III,III P P P T:I,I P (29x) T:III,III P (3x) sorszámkövetők T:I P (30x) T:III,III P "H " T:II vágott Adamo P P (7x) T:III P P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" P T:III,III P (24x) T:III,III P (30x) T:III,III "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" 1P + 2P + 5P + 10P (2x) + 20P (3x) + 50P T:II-III P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III

9 P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:I P (4x) T:III,III P (5x) T:III,III P (28x) T:III,III- közte szép papír is P (26x) T:III,III P (30x) legtöbb piros "MNB" bélyeggel T:III,III P (29x) egy kivételével mind "MNB" bélyeggel T:II-III P (30x) T:III,III P (6x) sorszámkövetők T:I-,II P (30x) T:III,III P (30x) T:III,III P (3x) sorszámkövetők T:I,I P (2x) sorszámkövetők T:II P (30x) T:III,III P (30x) T:III,III MP (30x) T:III,III MP (30x) T:II,II-,III MP (20x) T:II,III MP (30x) T:III,III MP (18x) T:II-III MP BP BP T:I MP (20x) T:II,III,III BP (10x) T:II,II-,III BP (10x) T:I-,II,III,III BP (7x) T:II,III AP "amelyeknek", vízjeles papíron, sorszámozott T:III,III- kis szakadás Ft T:III,III- Adamo F Ft (3x) T:III,III- Adamo F Ft Ft Ft T:III Ft Ft Ft T:III,III Ft (2x) Ft (5x) közte 2db sorszámkövető T:III,III- közte szép papír is Ft Ft T:III,III Ft Ft Ft T:III,III Ft (2x) T:III Ft (3x) sorszámkövetők T:I-,II Ft (3x) sorszámkövetők "E E " T:II Ft (3x) sorszámkövetők "E E " T:II Ft (16x) T:III,III- közte szép papír Ft (2x) T:III,III november Ft "C" T:III Ft (8x) közte 6db sorszámkövető (2+4), nyomdai papírráncok T:I,I-,II Ft fordított hátlapi alapnyomattal (tulipán lefelé) és nyomdai papírránccal T:I Ft (3x) sorszámkövetők T:I,I Ft (2x) sorszámkövetők T:II Ft "J" T:III Ft nyomdai festékfoltokkal T:I Ft "E" T:III Ft "FH" (2x) Ft "FC" T:III,I Ft "Millenium" bontatlan csomagolás, tájékoztató füzettel T:I Adamo F56A Ft (6x) T:III,III db-os vegyes magyar korona, pengő, adópengő és forint bankjegy tétel, közte augusztus 9. 20K T:III-,IV szakadás, ly., ragasztás db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel, közte Ft, Ft "E", Ft "DC" T:III,III

10 28. nagyaukció 2017 november, tételeket már felveszünk! db-os pengő bankjegy tétel, öt különféle címlet T:II-III db-os vegyes pengő tétel, közte "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" bankjegyek is T:III,III db-os vegyes pengő tétel T:III,III db-os vegyes pengő tétel T:III,III db-os vegyes pengő tétel T:III,III db-os vegyes pengő tétel T:III,III db-os pengő bankjegy tétel, nyolc különféle címlet T:II-III db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte fordított címeres T:III,III db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte fordított címeres T:III,III db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte fordított címeres T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:III,III-,IV közte egy ragasztott db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:II,III mind szép papír Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "I. László" egyoldalú veret (1,13g) T:2 patina Hungary Denar Ag "Ladislaus I" one sided denar (1,13g) C:XF patina Huszár: 35., Unger I.: 20. var Denár Ag "Kálmán" (0,53g) T:2 Hungary Denar Ag "Coloman" (0,53g) C:XF Huszár: 37., Unger I.: Denár Ag "II. Béla" (0,17g) T:1- Hungary Denar Ag "Bela II" (0,17g) C:AU Huszár: 96., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,34g) T:2 Hungary Denar Ag "Stephen II" (0,34g) C:XF Huszár: 94., Unger I.: Denar Ag "II. Béla" (0,26g) T:2 Hungary Denar Ag "Bela II" (0,26g) C:XF Huszár: 89., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,15g) T:2 Hungary Denar Ag "Géza II' (0,15g) C:XF Huszár: 150., Unger I.: Denar Ag "III. Béla" (0,26g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Bela III" (0,26g) C:XF,VF Huszár: 69., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (2,18g) T:1-,2 Hungary Copper Coin Cu "Béla III" (2,18g) C:AU,XF Huszár: 72., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (2xklf) (3,48g/1,6g) T:2,2- Hungary Copper coin "Béla III" (2xdiff) (3,48g/1,6g) C:XF,VF Huszár: 72;73, Unger I.: 114; Rézpénz Cu "III. Béla" (1,32g) T:2 patina Hungary Copper Coin Cu "Béla III" (1,32g) C:XF patina Huszár: 73., Unger I.: Denár Ag "II. András" (0,57g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Andreas II" (0,57g) C:XF,VF Huszár: 266., Unger I: Denár Ag "II. András" (0,32g) + 4db hamis (korabeli?) magyar denár (4pcs of fake Denars) T:2- rep Huszár: 250., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,43g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Bela IV" (0,43g) C:XF,VF Huszár: 313., Unger I.: Denar Ag "V. István" (0,39g) T:2- Hungary Denar Ag "Stephan V" (0,39g) C:VF Huszár: 343., Unger I.: Obolus Ag "V. István" (0,18g) T:2,2- Hungary Obolus Ag "Stephan V" (0,18g) C:XF,VF Huszár: 358., Unger I.: Denár Ag "Károly Róbert" (0,41g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Charles I" (0,41g) C:XF,VF Huszár: 459, Unger I.: B-? Denár Ag "Károly Róbert" (0,73g) T:2-,3 Hungary 1338B-? Denar Ag "Charles I" (0,73g) C:VF,F Huszár: 495., Unger I.: Denár Ag "I. Nagy Lajos" (0,38g) T:2- Huszár 547.,Unger I.: Denár Ag "Mária" (0,37g) T:2- Hungary Denar Ag "Maria" (0,37g) C:VF Huszár: 566., Unger I.: 442.h Denár Ag "Mária" (0,43g) T:2 Hungary Denar Ag "Maria" (0,43g) C:XF Huszár: 566., Unger I.: 442.h Parvus Ag "Zsigmond" (0,22g) T:2,2- Hungary Parvus Ag "Sigismund" (0,22g) C:XF,VF Huszár: 580., Unger I.:

11 Quarting "Zsigmond" (0,39g) T:2- Huszár: 586., Unger I.: 456.hh Denár Ag "Zsigmond" (0,79g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Sigismund" (0,79g) C:XF,VF Huszár: 578., Unger I.: 450.f Denár Ag "V. László" (0,44) T:2-,3 ki. Hungary Denár Ag "Ladislaus V" (0,44g) C:VF,F cracked Huszár: 668.; Unger I.: 525.d Denár Ag "I. Mátyás" (0,46g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Matthias I" (0,46g) C:XF,VF Huszár: 719., Unger I.: 565.d K-P Denár Ag "I. Mátyás" (0,58g) T:2 Hungary 1489K-P Denar Ag "Matthias I" (0,58g) C:XF Huszár: 722., Unger I.: 567.e K-h Denár Ag "II. Ulászló" (0,6g) T:2,2- Hungary K-h Denar Ag "Wladislaus II" (0,6g) C:XF,VF Huszár: 805. Unger I.: 642.a K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,55g) T:2 Hungary 1509K-G Denar Ag "Wladislaus II" (0,55g) C:XF Huszár: 811. Unger I.: 646.c K-A Denár Ag "II. Lajos" (0,6g) T:2 Hungary 1521K-A Denar Ag "Louis II" (0,6g) C:XF Huszár: 841. Unger I.: 673.n L-B Denár Ag L-B Denár Ag "II. Lajos" T:2-,3 Huszár: 846., Unger I.: 675.a L-K Denár Ag "II. Lajos" (0,69g) T:2,2- ph. Hungary 1523L-K Denar Ag "Louis II" (0,69g) C:XF,VF edge error Huszár: 846., Unger I.: 675.e A-B Denár Ag "Szapolyai János" (0,43g) T:2 Hungary 1530A-B Denar Ag "John Szapolyai" (0,43g) C:XF Huszár: 881., Unger I.: 699.z K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,5g) T:2 Hungary 1530K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,5g) C:XF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,41g) T:1-,2 Hungary 1540K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,41g) C:AU,XF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag (0,54g) K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,53g) T:1-,2 Hungary 1546K-B Denar Ag (0,54g) K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,53g) C:AU,XF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,5g) T:2,2- Hungary 1547K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,5g) C:XF,VF Huszár: 935. Unger II.: 745.a K-B Denár Ag (0,44g) K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,5g) T:2 Hungary 1548K-B Denar Ag (0,44g) K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,5g) C:XF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag (0,6g) K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,49g) T:2 Hungary 1550K-B Denar Ag (0,6g) K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,49g) C:XF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,46g) T:2- ki. Huszár: 992.,Unger II.: 766.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,50g) K-B Denár Ag "Miksa" (0,50g) T:2,2- Hungary 1571K-B Denar Ag "Maximilian" (0,50g) K-B Denar Ag "Maximilian" (0,50g) C:XF,VF Huszár: 992., Unger II.: 766.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,42g) T:2- Huszár: 993., Unger II.: 767.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,49g) T:2 Hungary 1577K-B Denar Ag "Maximilian" (0,49g) C:XF Huszár: 993., Unger II.: 767.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,44g) K-B Denár Ag "Rudolf" (0,55g) T:2,2- Huszár: 1058., 1059.,Unger II.: 810.a, 811.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,46g) K-B Denár Ag "Rudolf" (0,52g) T:2,2- kis repedés Hungary 1583K-B Denar Ag "Rudolf" (0,46g) K-B Denar Ag "Rudolf" (0,52g) C:XF,VF small crack Huszár: 1059., Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,52g) T:2- patina Huszár: 1059., Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,47g) T:2,2-1588K-B Denar Ag "Rudolf" (0,47g) C:XF,VF Huszár: 1059., Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,38g) T:2,2- Hungary 1589K-B Denar Ag "Rudolf" (0,38g) C:XF,VF Huszár: 1059., Unger II. 811.a K-B Denár Ag (0,58g) K-B Denár Ag (0,48g) K-B Denár Ag "Rudolf" (0,57) T:2 Hungary 1591K-B Denar Ag (0,58g) K-B Denar Ag (0,48g) K-B Denar Ag "Rudolf" (0,57g) C:XF Huszár: 1059., Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,53g) T:2 1594K-B Denar Ag "Rudolf" (0,53g) C:XF Huszár: 1059., Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,39g) T:2 patina Hungary 1596K-B Denar Ag "Rudolf" (0,39g) C:XF patina Huszár: 1059., Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,58g) T:2 Hungary 1614K-B Denar Ag "Matthias II" (0,58g) C:XF Huszár: 1141., Unger II.: K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,5g) T:2 Hungary 1616K-B Denar Ag "Matthias II" (0,5g) C:XF Huszár: 1141., Unger II.: K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,54g) T:1-,2 Hungary 1617K-B Denar Ag "Matthias II" (0,54g) C:AU,XF Huszár: 1141., Unger II.:

12 28. nagyaukció 2017 november, tételeket már felveszünk! K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,43g) T:2,2- Hungary 1618K-B Denar Ag "Matthias II" (0,43g) C:XF,VF Huszár: 1141., Unger II.: K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,43g) T:2 Hungary 1619K-B Denar Ag "Matthias II" (0,43g) C:XF Huszár: 1141., Unger II.: K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,46g) T:2 Huszár: 1204., Unger II.: 917.a K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,28g) T:2- Hungary 1630K-B Denar Ag "Ferdinand II" (0,28g) C:VF Huszár: 1205., Unger II.: 916.c K-B Denár Ag "III. Ferdinánd" (0,49g) T:2,2- Huszár: 1263., Unger II.: K-B Denár Ag "III. Ferdinánd" (0,5g) T:2,2- Hungary 1643K-B Denar Ag "Ferdinand III" (0,5g) C:XF,VF Huszár: 1263., Unger II.: K-B Denár Ag "III. Ferdinánd" (0,47g) T:2,2- Hungary 1651K-B Denar Ag "Ferdinand III" (0,47g) C:XF,VF Huszár: 1263., Unger II.: K-B 15kr Ag "I. Lipót" (4,85g) T:2-,3 Hungary 1661K-B 15 Kreuzer Ag "Leopold I" (4,85g) C:VF,F Huszár: 1421., Unger II.: K-B 6kr Ag "I. Lipót" (2,95g) T:2,2- Hungary 1672K-B 6 Kreuzer Ag "Leopold I" (2,95g) C:XF,VF Huszár: 1450., Unger II.: K-B 15kr Ag "I. Lipót" (5,97g) T:2,2- Hungary 1675K-B 15 Kreuzer Ag "Leopold I" (5,97g) C:XF,VF Huszár: 1423., Unger II.: 1060.a KB Denár Ag "I. Lipót" (0,44g) T:2- Hungary 1681KB Denar Ag "Leopold I" (0,44g) C:VF Huszár: 1508., Unger II.: K-B Denár Ag "I. Lipót" (0,4g) T:2-,3 Hungary 1694K-B Denar Ag "Leopold I" (0,4g) C:VF,F Huszár: 1509., Unger II.: K-B 3kr Ag "I. Lipót" (1,53g) T:2- patina Hungary 1694K-B 3 Kreuzer Ag "Leopold I" (1,53g) C:VF patina Huszár: 1466., Unger II.: 1085.a K-B 15kr Ag "I. Lipót" (6,06g) T:2,2- Hungary 1694K-B 15 Kreuzer Ag "Leopold I" (6,06g) C:XF,VF Huszár: 1429., Unger II.: 1064.a Poltura Ag "I. Lipót" (0,9g) T:2,2- Hungary Poltura Ag "Leopold I" (0,9g) C:XF,VF Huszár: 1482., Unger II.: 1093.a Erdély 1621K-B Denár Ag "Bethlen Gábor" hátlapon az évszám első számjegyénél veretkettőződés (~0,4g) T:2,2- Unger (Erdély): 272.a Erdély Rézgaras T:2- ph. Transylvania Greschl Cu C:VF edge error Erdély 1764C-A Pfennig Cu "Mária Terézia" T:2,2- Transylvania 1764C-A Pfennig Cu "Maria Theresia" C:XF,VF Unger (Erdély).: Erdély Rézgaras T:2- Transylvania Greschl Cu C:VF K-B Duarius "I. Lipót" Körmöcbánya (0,41g) T:2-,3 Hungary 1702K-B Duarius "Leopold" Kremnitz (0,41g) C:VF,F Huszár: 1499., Unger II.: XX Poltura Cu hamis ellenjeggyel (13,37g) T:3 rep C-M Rézpoltura Cu "II. Rákóczi Ferenc" (2,30g) T:3 kitörés Hungary 1707C-M Poltura Cu "Francis II Rákóczi" (2,30g) C:F crack Huszár: 1552., Unger II.: 1139.d KB 15kr Ag "Mária Terézia" Körmöcbánya (6,13g) T:2- Huszár: 1711., Unger III.: K-B 15kr Ag "Mária Terézia" (6,94g) T:2-,3 füllel Huszár: 1711., Unger III.: K-M/S Rézpoltura "Mária Terézia" (14,9g) T:3 Huszár: 1753., Unger III.: 1270.b G/IB-FL 20kr Ag "II. József" (6,5g) T:2- Hungary 1770G/IB-FL 20 Kreuzer Ag "Joseph II" (6,5g) C:VF Huszár: 1843., Unger III.:1306.e B 20kr Ag "II. József" (6,4g) T:2- Hungary 1781B 20 Kreuzer Ag "Joseph II" (6,4g) C:VF Huszár: 1877., Unger III.: B 20kr Ag "II. József" (6,43g) T:2- patina Hungary 1785B 20 Kreuzer Ag "Joseph II" (6,43g) C:VF patina Huszár: 1880., Unger III.: 1329.a E 20kr Ag "II. József" (6,22g) T:2-,3 Hungary 1785E 20 Kreuzer Ag "Joseph II" (6,22g) C:VF,F Huszár: 1881., Unger III.: 1329.b B 20kr Ag "II. József" (6,4g) T:2- Hungary 1787B 20 Kreuzer Ag "Joseph II" (6,4g) C:VF Huszár: 1880., Unger III.: 1329.a B 10kr Ag "II. Lipót" (3,74g) T:2- Hungary 1791B 10 Kreuzer Ag "Leopold II" (3,74g) C:VF Huszár: 1916., Unger III.: 1347.a G 12kr Ag "Ferenc" (4,38g) T:3 lapkahiba Huszár: 2011., Unger III.: 1394.c db-os gyenge tartású rézpénz tétel, B, E, G és S verdejelek, több érmén nehezen kivehetőek T:3, E 1/2kr Ag "I. Ferenc" Gyulafehérvár T:2,2- Hungary 1800E 1/2 Kreuzer Ag "Franz I" Alba Iulia C:XF,VF Huszár: 2032., Unger III.: 1407.b G 3kr Cu "I. Ferenc" T:2-,3 Hungary 1800G 3 Kreuzer Cu "Franz I" C:VF,F Huszár: 2025., Unger III.: 1401.c G 7kr Ag "I. Ferenc" Nagybánya (4,78g) T:2 Hungary 1802G 7 Kreuzer Ag "Franz I" Baia Mare (4,78g) C:XF Huszár: 2014., Unger III.: 1395.c

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 293. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 27 - március 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 289. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 27 - január 5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 269. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 29 - március

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 291. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 30 - február 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 355. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 30- október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 295. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 277. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 292. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 286. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 261. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben