numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) szeptember 24. és október 1. között. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDÕ: október óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.hu, illetve honlapunkon ( ahol on-line ajánlatot tehet. IRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 17:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetõk október 2-án 14 órától. Utólagos eladás: október 2-6. között. (Nyitvatartási idõn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekbõl). Anyagbeadási határidõ a 236. levelezési gyorsárverésre: szeptember 30. Az árverés NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYÛJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! Megtekintés: szeptember október 1. Irodánk október 2-án 14 óráig ZÁRVA tart! Tételek átvétele október 2-án 14 órától! 234. aukció elszámolás október 20-tól! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon, ebben az esetben az összeget már két nappal korábban utaljuk. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Õszi, 21. nagyaukciónkat november 2-án rendezzük. Az anyagfelvétel az aukcióra hamarosan lezárul! Egyes tételeket az összes gyûjtési területrõl legkésõbb szeptember 15-ig veszünk át! Tételenként csak 160 ft-ért szerepeltetheti anyagát a legnagyobb hazai és kiterjedt nemzetközi vevõkör elõtt! Kezelési költség 160 ft / tétel A vásárlói jutalék 20% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek Magyar és külföldi arany pénzek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek Ókori államok Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Fémpénzek, érmék, plakettek: Numizmatikai tartásfokok PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületbõl kiemelkedõ részek mattírozottak ex PP - PP-bõl (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedõbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedõ részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhetõ 4 - szép/schön - a felület erõsen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minõségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erõsen gyûrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkûl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettmûvészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniêdzy polskich i z Polsk¹ zwi¹zanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek "50 Pence Sports Album" érmetartó album 30 férõhellyel Piros, használt érmetartó album összesen 140 férõhellyel Használt érmetartó album 42db, több klf méretû férõhellyel Új, 45x-s LED-es nagyító, elemmel, dobozában. / New magnifier LED-es nagyító három különféle erõsségû lencsével új állapotban! 5 LED magnifier with 3 different lenses, 55x, 25x, 2,5x Házi készítésû érmetartó kazetta 48 férõhellyel Érmetartó album 4x18db férõhellyel használt állapotban x-s LED-es "Lighthouse" nagyító, elemmel, dobozában / "Lighthouse" precision LED illuminated magnifier, 10x db bankjegytartó album 25db + 17db férõhellyel használt állapotban Numizmatikai irodalom Az érem c. folyóirat 42db különbözõ száma, csak 4db szám hiányzik (82/1;85/2;95/1;03/2) A magyar kereskedõ könyve III köt Szerk: Schack Béla. Bp Révai. Az értéküzlet. Váltók, csekkek, részvények, értékpapírok. Festett egészvészon kötésben, jó állapotban Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek ~1920. Fodor Béla szegedi áruházának 100 koronás bankjegy imitációjú reklámja T:III- ragasztott ~ P-õs bankjegyszalag + 100P-õs bankjegyszalag cca 1940 Török és tsa. bankház osztálysorsjáték reklámkiadványai. Levelezõlap, hirdetmény, címkék Német Birodalom / Hamburg "343. Hamburgi városi lottó" sorsjegy reklám magyar és német nyelven, mintapéldány és sorsolási terv German Empire / Hamburg "343th City Lottery of Hamburg" advert in Hungarian and in German, exemplar and lottery plan Érmés és bankjegyes borítékok Amerikai Egyesült Államok - Szovjetunió "Apolló-Szojuz misszió" közös kiadású Ag emlékérem bélyeges emléklapon, szovjet és amerikai bélyegekkel és alkalmi bélyegzõkkel, díszkiadásban T:PP USA - Soviet Union "Apollo-Soyuz Space Mission" Ag commemorative medallion with stamps on decorative sheet C:PP Amerikai Egyesült Államok "Lexington Concord" aranyozott emlékérem (38mm) érmés bélyeges borítékon elsõnapi bélyegzõvel T:1 USA "Bicentennial - Lexington Concord" gilt medallion (38mm) on coin letter with stamps FDC cover C:UNC Németország "40 éves a Német Sportsegítõ Alapítvány / Biatlon" emlékérem bélyegzõs borítékon T:PP Germany "40th Anniversary - Stiftung Deutsche Sporthilfe / Biathlon" commemorative medallion in coin letter with stamp C:PP Németország "40 éves a Német Sportsegítõ Alapítvány / Gyorskorcsolya" emlékérem elsõ napi bélyegzõs borítékon T:PP Germany "40th Anniversary - Stiftung Deutsche Sporthilfe / Speed Skate" commemorative medallion in coin letter with stamp, first day of issue C:PP Németország DN "A Német Sportsegítõ Alapítvány hivatalos emlékérme / Síugrás" emlékérem elsõ napi bélyegzõs borítékon T:PP Germany ND "Official Medal - Stiftung Deutsche Sporthilfe / Ski-jumping" commemorative medallion in coin letter with stamp, first day of issue C:PP Részvények és sorsjegyek Erzsébetfalva "Az Erzsébetfalvai Takarékpénztár Részvény-Társaság" részvénye 100K-ról szelvényutalvánnyal T:II

4 "Felvidéki Iparkiállítás Zsolnán" sorsjegy 50f értékben T:II Budapest "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön" sorsjegye 5K-ról, szárazpecséttel (3x) T:III Jászladány "Jászsági Helyi Érdekû Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló elsõbbségi részvény T:I Budapest "Mezõgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye 1000K-rõl szelvényekkel, bélyegzésekkel és szárazpecséttel T:I-,II Budapest "Mezõgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye 1000K-rõl szelvényekkel, bélyegzésekkel és szárazpecséttel T:I-,II Budapest "A Magyar Asphalt Részvénytársaság" részvénye 200K-ról (2x) sorszámkövetõk, mindkettõ szárazpecséttel, felülbélyegzettek T:I Budapest "Mezõgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye K-rõl szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II Budapest "Mezõgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye K-rõl szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II Budapest "Molnár János Imre Lakberendezési Részvénytársaság" 25 részvénye egyenként 1000K-ról szelvényekkel T:II hajtatlan "A Magyar Nemzeti Szövetség Sorsjegye" 5000K értékben, III. sorozat T:II-,III Budapest "Nemzeti Hitelintézet Részvénytársaság" részvénye 10P-rõl, szárazpecséttel, szelvényekkel T:II,II Budapest "Magyar Acélárugyár Részvénytársaság" 10 részvénye 400P-rõl ragasztva + Debrecen "Tiszántúli Körzeti Mezõgazdasági Hitelszövetkezet" üzletrészjegye szelvényekkel T:III Budapest "Gazdák Biztosító Szövetkezete" életbiztosítási kötvény T:III Mór "A Móri Járási Ipartestület" 5P-õs részjegye, bélyegzéssel T:II Miske "Miskei Paprikamalom Szövetkezet" üzletrészjegye 10P-rõl T:II- hajtatlan, ázott papír "A Magyar Királyság 3%-kal kamatozó törlesztéses államadóssága" 10db kötvény, 1000P-rõl (2x) sorszámkövetõk + 100P-rõl (5x) sorszámkövetõk + 50P-rõl (3x) sorszámkövetõk, mindegyik szelvényekkel és szárazpecséttel "A Magyar Királyság 3%-kal kamatozó törlesztéses kölcsöne (búzakötvény)" 3db kötvény 10q búza értékrõl, sorszámkövetõk, szelvényekkel és szárazpecséttel T:II Budapest "A Duna-Concordia általános bizotsító részvénytársaság" tûzbitosítási kötvénye T:II,II Budapest "Kõbányai Polgári Serfõzõ és Szent István Tápszermûvek Részvénytársaság" 2000P-rõl szóló ideiglenes részvényelismervénye T:II "Olimpiai Sorsjegy Mexikó 1968" (2x) sorszámkövetõk T:I Budapest "Magyar Posta Körzeti Telefonkötvénye" Ft-ról T:III (szakadás) Budapest "Lupis Brókerház Rt." részvénye Ft-ról szelvényekkel T:I Budapest "Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt." 1000Ft értékû elsõbbségi részvénye szelvényekkel T:I Budapest "Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt." 1000Ft értékû törzsrészvénye szelvényekkel T:I Göd "HB Westminster Kárpótlási Jegy Befektetõ Részvénytársaság" 10db törzsrészvénye egyenként 1000Ft-ról szelvényekkel T:I Amerikai Egyesült Államok ~ db klf részvény, közte Delaware "Con Agra" 100db egyenként 5$ értékû részvénye T:II-,III USA ~ pcs of mixed shaers, with Delaware "Con Agra" 100 shares with the value of 5$ per stock C:VF,F Románia %-os kötvény, 200L értékben (6x) T:III Romania % Bond worth 200 Lei (6x) C:F Svájc / Zürich "Bauxit Trust Részvénytársaság" 5 részvénye egyenként 50Fr-ról bélyegzésekkel T:III Switzerland / Zurich "Bauxit Trust Joint-stock Company" 5 shares, all with the value of 50 Francs, with stamps C:F

5 Rengeteg érdekes tétel az egyéb gyûjtési területek anyagában! db klf külföldi részvény, közte Amerikai Egyesült Államok "Trans Empire Oils Ltd." 100 részvénye egyenként 1,25$-ról lyukasztással érvénytelenítve, Német 3. Birodalom / Stettin-Pölitz "Hydrierwerke Pölitz Aktiengesellschaft" bemutatóra szóló kötvény 1000RM-ról T:vegyes 11pcs of different shares, with USA "Trans Empire Oils Ltd." 100 shares, each with the value of 1,25$, cancelled by holes, German Third Reich / Stettin-Pölitz 1930."Hydrierwerke Pölitz Aktiengesellschaft" share about 1000 Mark C:mixed Papír és fém szükségpénzek Budapest ~ K (2x) + 5K (2x) "A Budapesti Borbély, Fodrász és Parókakészítõ Ipartestület" T:I,I Kenyérmezõ hadifogolytábor f T: Sopronnyék / hadifogolytábor f arab sorozat- és sorszámmal T:II-,III hajtatlan, kissé ázott, foltos, ragasztásnyomos Nagyszõllõs f + 1K + 2K + 3K + 5K "Ugocsai Világítási Rt." értékjegy borítékban T:I Budapest / Vörös Újság K T:I- kis szakadás Sárospatak K számozott T:I- hajtatlan Adamo SÁR Budapest K "Légrády Nyomdaüzem" aláírással T:III Budapest K "Légrády Nyomdaüzem" zöld T:I ~ K "Különjárulék a Máv. gépgyári áldozatok javára. Vas- és Fémmunkások Lapjának elõfizetõjétõl" T:I ~ K + 20K + 100K "Épületlakatosok és rokonszakmák - munkanélküliek karácsonyi segélye" T:I,II Budapest ~ "A Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" kitöltetlen csekk (3x) T:I Budapest f + 50f + 1K + 2K + 5K + 10K "Világítási és Vízmû Rt." utalványok borítékban T:I ~ K + 100K + 500K "Vásárlási Visszatérítés" kitöltetlenek T:III,III Székesfehérvár "Légszeszgyár és Vegyimûvek Rt." 5K utalvány T:I Budapest "Magyar Földhitel Intézet" záloglevél szelvénye 40K-ról T:III K + 100K "Vásárlási visszatérítés" "Szilvásváradi Hangya" felülbélyegzéssel T:III ~ f "Épületlakatosok és rokonszakmák - karácsonyi segély" 6-os ívben T:I,I BSZK Rt. Kisszakaszjegy T: BSZK Rt. Kisszakaszjegy T: "Ebvédjegy" fém "Ebadójegy" Al T: ~1940. "Kenyér- és lisztjegy" (17x) T:I,I Budapest "Magyar Nemzeti Bank" kitöltött csekk lyukasztással érvénytelenítve T:I Budapest db kenyérjegy + 1db Kenyér- és lisztjegy T:II,III Ft + 5Ft + 10Ft + 20Ft + 50Ft "FAKV (Fõvárosi Autóbusz Községi Vállalat)" fém közlekedési bárca T: "5 éves a Lottó!" + "Egész évben szerencse!" Al szerencsepénzek T: Ft "IBUSZ Utasellátó utalvány" T:II "Magyar Karaván Camping Club / OTP - Világtakarékossági nap" Al emlékérem (32mm) T: db kitöltetlen csekk, közte ~1911. "Magyar Kereskedelmi Bank Részvénytársaság Bécsi Ága", Nagy-Britannia DN "Midland Bank Limited" kettõ lyukasztással érvénytelenítve T:I- 5pcs of blank cheques, inlcuding Hungary ~1911. "Die Ungarische Bank und Handels-Aktiengesellschaft Filiale Wien", Great Britain ND "Midland Bank Limited" two cancelled with holes C:AU Ausztria / Mühling tiszti hadifogolytábor h Fe T:2- Austria / Mühling officer's POW camp Heller Fe C:VF

6 Ausztria / Katzenau hadifogolytábor h Zn T:2- peremen repedés Austria / Katzenau POW camp Heller Zn C:VF cracked edge Ausztria db szükségpénz 7 városból, városonként 3xklf T:I,I- Austria pcs of necessity notes from 7 cities, 3xdiff notes from each city C:UNC,AU Ausztria db klf városi szükségpénz T:I,I- Austria pcs of diff necessity notes C:UNC,AU Csehszlovákia ~ L "A Smichov Sörgyár részvényese" Cu zseton T:2 Czechoslovakia ~ L "Shareholder of Brewery of Smichov" Cu token C:XF Franciaország DN "XVI. Lajos" Cu zseton T:3 ly. France ND "Louis XVI" Cu token C:F holes Nagy-Britannia / London "A kiállítási épület megnyitása" Br zseton (21,5mm) T:2- Great Britain / London "Opening of the Exhibition Building" Br token (21,5mm) C:VF Lengyelország / Német megszállás / Lódz (Litzmannstadt) Gettó M T:I- kis szakadás Poland / German occupation / Lódz (Litzmannstadt) Ghetto Mark C:AU small tear Német Birodalom / Saarbrücken pf T:III German Empire / Saarbrücken Pfennig C:F Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld M "Gundlach-Bielefeld Gesetzlich Geschützt" vászon városi szükségpénz bélyegzéssel T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark "Gundlach-Bielefeld Gesetzlich Geschützt" linen necessity banknote with stamp C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld M selyem városi szükségpénz bélyegzéssel T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark silk necessity banknote with stamp C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld M selyem városi szükségpénz bélyegzés nélkül T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark silk necessity banknote without stamp C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld / M "Anker Registrierkassen" selyem városi szükségpénz bélyegzés nélkül T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark "Anker Registrierkassen" silk necessity banknote without stamp C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld M selyem városi szükségpénz bélyegzéssel T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark silk necessity banknote with stamp C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld / M zöld, selyem városi szükségpénz bélyegzéssel T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark green, silk necessity banknote with stamp C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld / M sárga, selyem városi szükségpénz bélyegzéssel T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark yellow, silk necessity banknote with stamp C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld / M vászon városi szükségpénz bélyegzés nélkül T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark linen necessity banknote without stamp C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld / M vászon városi szükségpénz bélyegzéssel T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark linen necessity banknote with stamp C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Essen M + Hamborn am Rhein M T:III szakadás, tûlyuk Germany / Weimar Republic / Essen Mark + Hamborn am Rhein Mark C:F tear, needle holes

7 Kérésre bélyeg-újdonságlistát küldünk! Magyar bankjegyek Ft "Kossuth bankó" T:III Ft "Kossuth bankó" barna T:III,III Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna + 10Ft "Kossuth bankó" T:III-,IV Ft "Kossuth bankó" T:III,III- Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:III,III- Adamo G Ft "Kossuth bankó" "büntetettnek" nyomdai elírással T:restaurált Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:III szép papír Kr + 30Kr "Kossuth bankó" T:III,III- kis ly kr "Kossuth bankó" T:III $ "C" "Kossuth bankó" piros kézi sorszámozással T:III,III- Hungary Dollar "C" with red serial number C:F,VG Adamo G117/1b $ "C" "Kossuth bankó" piros kézi sorszámozással T:III,III- Hungary Dollar "C" with red serial number C:F,VG Adamo G117/1b $ "C" "Kossuth bankó" piros kézi sorszámozással T:III,III- Hungary Dollar "C" with red serial number C:F,VG Adamo G117/1b Ft "Kossuth bankó" kitöltetlen A,B,C,D 4-es ívben T:II,II- felsõ bankjegyen és a sarkoknál több hajlás Hungary Forint blokk of 4 (A,B,C,D) without date and serial number C:XF,VF curves on the top banknote and on the corners Adamo G122e Ft "Kossuth bankó" kitöltetlen E,F,G,H 4-es ívben T:II,II- egyszer hajtott, több kisebb hajlás Hungary Forint blokk of 4 (E,F,G,H) without date and serial number C:XF,VF ones folded, smaller curves Adamo G123e Ft "Kossuth bankó" kitöltetlen "A,B,C" 3-as ívben nyomdai ujjlenyomatokkal T:II,II- egyszer hajtott, több kisebb hajlás Hungary Forint blokk of 3 (A,B,C) without date and serial number, with black fingerprints C:XF,VF ones folded, smaller curves Adamo G124e K piros "Deutschösterreich", hátlap rajz T:III Adamo SK35/ K mindkét oldal német, "Deutschösterreich" felülnyomással T:III Adamo SK35/ K K K K mind "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel K felülbélyegzés nélkül T:III K (2x) az egyiken piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzõ f (2x) + 50f + 1K (13x) + 2K + 20K T:III,III-,IV K román bélyegzõvel T:III-,IV K (3x) K II. kiadás, piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel K (2x) mindkettõ piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel K (3x) T:III,III-,IV K csehszlovák bélyeggel T:III K (2x) az egyik "Bács-Bodrog Vármegyei...", a másik szerb felülbélyegzéssel T:III K (2x) K K (2x) K (11x) mind román felülbélyegzéssel T:vegyes

8 K K K K mindegyik "Temes Vármegye Vejte Község 1910" felülbélyegzéssel T:II,III,III K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel K (2x) egyik "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel K (2x) mindkettõ "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel K T:III,III- 100K ragasztott K K K K mindegyik "Temes Vármegye Lippa Község 1910" felülbélyegzéssel T:II,III tûlyuk K "C" sorszámjel T:III K román felülbélyegzéssel K "T.W." jelöléssel, nyomdahely nélküli T:III,III K felülbélyegzés nélkül K "3037" 3mm, hullámos hátlappal, ragasztónyom a hátlapon K "Orell Füssli Zürich" T:III,III K román körbélyegzõvel T:III K román felülbélyegzéssel és hamis "Lovrin Község" felülbélyegzéssel (with fake overprint) T:III,III K T:I K "3001" 3mm, hullámos hátlappal T:III szennyezõdés K "3006" 3mm, hullámos hátlappal T:III K "3105" 3mm, hullámos hátlappal "Bereg Vármegye Vári Község 1904" felülbélyegzéssel T:III K "3121" 3mm, hullámos hátlappal "Temes Vármegye Lippa Község 1910" felülbélyegzéssel T:III,III K "3125" 3mm, hullámos hátlappal T:III K 3mm, hullámos hátlappal "Sopron Vármegye Fertõrákos Község 1906" felülbélyegzéssel T:III K "A 2014" sima hátlappal, lyukasztással érvénytelenítve T:II-,III K "A 2038" hullámos hátlappal T:III-,IV szakadás K "A 2041" hullámos hátlappal T:III,III K "A 2107" hullámos hátlappal, "Zemplén Vármegye Tiszalúc Község 1904" felülbélyegzéssel T:III,III K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzõvel T:II K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzõvel T:III K "MÁS TÖRVÉNYES..." T:III,III Július K zöldeskék T:III-,IV Adamo K augusztus 9. 10K kék T:III- Adamo K Augusztus 9. 20K T:III-,IV f + 50f + 1K + 2K + 10K + 20K + 50K "Orell Füssli Zürich" T:vegyes f + 50f + 1K + 2K (3x) + 10K K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:vegyes f + 50f + 1K + 2K + 10K K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:I-,II,III K (3x) sorszámkövetõk T:I-,II sarokhajlás K + 2K + 50K "Orell Füssli Zürich" + 100K "Orell Füssli Zürich" K "Orell Füssli Zürich" K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" P T:III,III K (52x) T:III-,IV K "Orell Füssli Zürich" barna sorozat- és sorszámmal T:III K "Orell Füssli Zürich" T:III,III- Adamo K K "Orell Füssli Zürich" T:III Adamo K

9 Az árverési tételek színes képekkel a oldalon! K "Orell Füssli Zürich" T:III-,IV Adamo K K "Orell Füssli Zürich" T:III Adamo K K "Orell Füssli Zürich" T:III- Adamo K K "Orell Füssli Zürich" piros sorozat- és sorszámmal T:III,III K T:III- szakadás Hungary Korona C:VG tear Adamo K K nyomdahely jelölés nélkül K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással T:I,I K "T.W." jelöléssel, nyomdahely nélküli T:III,III K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:IV Adamo K K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással T:III K "80 FILLÉR - NYOLCVAN FILLÉR" felülbélyegzéssel, nyomdahely jelölés nélkül T:III Adamo K42/2B K "Orell Füssli Zürich", "C 169" három sorozatszám T:III P "Deák Ferenc" T:III,III- Adamo P P + 100P P P P T:I-,II,III,III P + 100P P P P MP MP T:I-,II-,III P P P P P T:I-,II,III,III P (50x) T:vegyes P (100x) T:vegyes P (2x) T:II,III P (30x) T:vegyes P P mindkettõ hamis adópengõ bélyeggel "MNB Debreceni Fiókintézet" bélyegzõvel T:III P "*H 626 / " T:I- Adamo P1A P "*H 626 / " T:I-,II Adamo P1A P "* H 603 / " + 1P "* H 603 / " P (2x) közeli sorszám P T:I,I P T:III Adamo P P T:III Adamo P P (30x) T:vegyes P T:III P (2x) sorszámkövetõk T:I-,II (hajtatlanok) folt P (2x) sorszámkövetõk T:II (hajtatlanok) folt P (2x) sorszámkövetõk T:I-,II (hajtatlanok) folt P (2x) T:III,III P (3x) sorszámkövetõk T:II (hajtatlanok) folt P (3x) sorszámkövetõk T:I-,II (hajtatlanok) folt P + 2P + 5P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:I,I P + 2P + 5P (4x) + 10P + 20P + 50P + 100P T:III,III P + 2P + 5P + 10P + 20P + 50P + 100P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:vegyes

10 P + 5P + 10P + 20P + 50P + 100P (3x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:II-,III P (2x) + 2P (2x) + 5P + 20P + 50P + 100P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:vegyes P + 50P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:II,I P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (3x) sorszámkövetõk T:I,Ihajtatlanok P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (8x) közte két sorszámkövetõ T:I-,II,III P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:II Adamo P P T:III Adamo P P "BÜNTETÉS" szóban "N" felett lemezhiba T:I- hajtatlan P "kék", zöld "MNB" bélyeggel T:III,III P (30x) T:vegyes P (2x) sorszámkövetõk T:II P (30x) T:vegyes P (2x) közeli sorszám T:III P (30x) T:vegyes P P MP T:I-,II,III P (2x) sorszámkövetõk T:I-,II hajtatlanok, egyik szélén gyûrõdés MP (2x) sorszámkövetõk T:I,I MP MP MP BP T:II-,III MP (2x) T:II-,III MP (3x) T:I MP (4x) T:II,II BP BP BP BP T:I-,II,III AP nem kamatozó Pénztárjegy "Másra Át Nem Ruházható" nélkül és számozás nélkül T:III szakadás db-os vegyes adópengõ bankjegy tétel, közte több sorszám nélküli T:vegyes db-os vegyes adópengõ bankjegy tétel, közte fordított címeres és sorszám nélküli is T:vegyes db-os vegyes adópengõ bankjegy tétel, közte fordított címeres és sorszám nélküli is T:vegyes db-os adópengõ tétel, közte AP T:vegyes db-os vegyes adópengõ bankjegy tétel, közte fordított címeres és sorszám nélküli is T:vegyes Ft vízjeles T:III,III- Adamo F Ft vízjeles T:III,III- Adamo F Ft T:I,I Ft (2x) sorszámkövetõk T:I-,II Ft T:III,III Ft T:III szép papír Ft (2x) T:III,III- ázott Ft (2x) T:III- ázott Ft (3x) T:III,III Ft (2x) T:III-,III (3x) + 10Ft Ft (4x) Ft (4x) Ft (2x) T:II-,III

11 21. nemzetközi aukció: november 2. Tételeket felveszünk szeptember 15-ig Ft (4x) sorszámkövetõk T:II szép papír Ft (6x) sorszámkövetõk T:II szép papír Ft (2x) sorszámkövetõk Ft (2x) sorszámkövetõk Ft (3x) sorszámkövetõk T:II szép papír Ft (4x) párban sorszámkövetõk T:I,I- (hajtatlanok) Ft nyomdai papírránccal Ft (2x) Ft (2x) T:I,I Ft (2x) sorszámkövetõk, nyomdai papírránccal T:I-,II Táncsics 01 "PRÓBA FORMA" elõoldal kész, hátlap üres, kék T:III szakadások, sarokhiány Adamo SFT Táncsics 01 "PRÓBA FORMA" bankjegy terv barna elõoldali nyomata üres hátlappal, 3db-os ívben T:I,I- Hungary "PRÓBA FORMA" unissued banknote design with only brown front printers proof in sheet of 3 C:UNC,AU Adamo SFT Ft (3x) sorszámkövetõk T:I,I Ft (5x) 2db + 3db sorszámkövetõ T:I,I- (hajtatlanok) Ft (6xklf) T:III Ft "J" T:III Ft (4xklf) "FG" + "FF" + "FD" + "FB" T:I Ft "FH" Ft "DH" T:II szép papír Ft "BB " T:I Ft (2x) sorszámkövetõk T:I,I db-os vegyes magyar korona, pengõ és forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes pengõ bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes forint bankjegy tétel, közte több szép papírral T:vegyes db-os vegyes magyar pengõ, adópengõ és forint bankjegy T:vegyes db-os vegyes pengõ bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengõ bankjegy tétel, közte P T:vegyes db-os vegyes forint bankjegy tétel, közte több szép papírral T:vegyes db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengõ bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes pengõ és adópengõ bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes pengõ és forint bankjegy tétel T:vegyes Magyar fém- és ezüstpénzek Denar Ag "I. István" (0.63g) T:2,2- kis anyaghiba Hungary Denar Ag "Stephan I" (0.63g) C:XF,VF small metal error Huszár: 1., Unger I.: Denar Ag "III. Béla" (0.22g) T:2- Hungary Denar Ag "Bela III" (0.22g) C:VF Huszár 69.,Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0.21g) T:2- Huszár 192., Unger Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0.3g) T:2- Huszár 195., Unger Denár Ag "I. Nagy Lajos" (0.53g) T:3 kitörés Huszár 547.,Unger I.: Denár Ag "I. Nagy Lajos" (0.53g) T:3 Huszár 547.,Unger I.: 432.i Denár Ag "Mária" (0,54g) T:2- Huszár 569.,Unger I.: Denar Ag "Zsigmond", a hátlapi veret erõsen átüt az elõlapon (0.37g) T:2- ki. Unger I.:

12 Denár Ag "I. Mátyás" (0,5g) T:2- Huszár 719.,Unger I.: 565.d K-G. Denár "II. Ulászló" (0.48g) T:2,2- Huszár 811.,Unger I.: 646.c L-K Denár Ag "II. Lajos" (0.54g) T:2- Huszár 846., Unger I 675.e L-K Denár Ag "II. Lajos" (0.62g) T:2- Huszár 846., Unger I 675.e KB XVKr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (5,11g) T:3 Hungary 1690KB 15 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (5.11g) C:F Huszár 1427., Unger II.: KB XVKr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (5,33g) T:3 kissé hullámos lemez Hungary 1693KB 15 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (5.33g) C:F slightly wavy coin Huszár 1429., Unger II.:1064a KB Rézpoltúra "II. Rákóczi Ferenc" (2,8g) T:3 ph. Hungary 1705KB Poltura "Francis II Rákóczi" Kremnitz (2,8g) C:F edge error X Poltúra Cu "II. Rákóczi Ferenc" két ellenjeggyel (7,49g) T:2- Huszár: 1537., Unger II.:1136.a C-M X Poltura "II. Rákóczi Ferenc" Kassa (6.75g) T:3 Hungary 1706C-M X Poltura "Francis II Rákóczi" Kosice (6.75g) C:F Huszár: 1540., Unger II.: 1133.c P 1Kr "Mária Terézia" T: db-os krajcár tétel, közte magyar és osztrák verdejelûek is T:2,2-,3, PH-KM Rézpoltura "Mária Terézia" T:3 Huszár: 1751., Unger III.: 1270.c Rézdénár "Mária Terézia" KB 1kr Cu (4x) T: Rézdénár "Mária Terézia" zárt korona T:3 Unger III.: S 1/4kr Cu T: S 1/2kr Cu "II. József" B 1/2kr Cu T:2-, B 20kr Ag "II. József" T:3, G 3kr Cu "I. Ferenc" T: S 3Kr Cu "I. Ferenc" B 1Kr Cu "I. Ferenc" T: B 20Kr Ag "I. Ferenc" T:2- patina B-O 1/2kr Cu (2x) T:2-, B 1kr Cu + Ausztria 1816A 1kr Cu T:2-, B 1Kr T:3, G 1Kr T: B 20kr Ag "I. Ferenc" T: B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" T:2-,3 Huszár: 2081., Unger III.: B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 Huszár: 2081., Unger III.: kr Cu T:2- ph., k kr Cu T:2- ph kr Cu T:2, B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2,2- karc KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T: ?B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 ly B 1Kr Cu T: G 3Kr Cu T:3 kis ph. Adamo M B 5/10Kr Cu T:3 Adamo M

13 Michel katalógusok nagy választékban ingyen posta Magyarországon! KB 1kr Cu "Angyalos címer" T: KB 1Kr Cu "Angyalos címer" (2x) T:2-,3 Adamo M KB 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T:3 Adamo M KB 10kr Ag "Váltó Pénz" T: KB 10kr Ag "Váltó Pénz" T: KB 20kr Ag "Ferenc József" T:3, KB 10kr Ag "Váltó Pénz" T:2- Adamo M KB 5/10Kr Cu T:2- Adamo M KB 1K Ag "Ferenc József" T: KB 10f (13x) Ni és Cu-Ni KB 20f Ni T:vegyes K Ag "Ferenc József" (2x) T: K Ag "Ferenc József" (2x) T: KB 1K Ag "Millennium" T:3 patina, ly. Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2,2- kis patina Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T: K Ag "Ferenc József" T:2-,3 Adamo K f Br T: K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, K Ag "Ferenc József" (3x) T:2, KB 2K Ag "Ferenc József" T:2- Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2,2- Adamo K K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, f Fe f Fe + 10f Fe f Fe + "Magyar Posta / Telonérme" Cu tantusz T:2, K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, K Ag "Ferenc József" P Ag "Madonna" T:2,2- kis oxidáció f Fe (3x) T:2, P Ag (4x) T:2,2-, P Ag "Madonna" T:2- Adamo P P Ag "Madonna" T: P Ag "Madonna" T:2,2- Adamo P P Ag "Madonna" T:2- Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P

14 P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2-,3 Unger: 1511., Adamo P P Ag "Madonna" T:3,3- Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 kis ph. Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 Adamo P P Ag "Pázmány" T:2- Adamo P P Ag "Pázmány" T:2 Adamo P P Ag "Pázmány" T:2- ütésnyom Adamo P P Ag "Pázmány" T:3 szennyezõdés Adamo P P Ag "Pázmány" T:2- Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 polírozott Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2- Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T: P Ag "Madonna" T: P Ag "Madonna" T:2- Adamo P P Ag "Madonna" T:2,2- patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2,2- Adamo P P Ag "Madonna" T:

15 Weboldalunkon a zárás pillanatáig licitálhat és követheti tételei állását! P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:2 patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:2, P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 kis ph. Adamo P f tombak (2xklf) T: f tombak + 20f tombak T:2-, f tombak (2xklf) T:2, f Cu-Al T: f tombak (2xklf) T: Ft Al T: Ft Al Ft Al "Rákosi címer" Ft Al T:1-, Ft Ag "vastag Kossuth" T:2,2- Adamo F Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) Ft Ag (2x) T:2,2-, f Cu-Al T: f Al T:2-, Ft Ag "Petõfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" "Szabadságharc" sor T:2,2- felületi karc Adamo EM1,2, Ft Ag "Petõfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" T:2,2- Adamo EM1,

16 Ft Ag "Petõfi" T:2,2- patina Ft Ag "Széchenyi" T:2,2- patina Adamo EM Ft Ag "Széchenyi" T:2- patina Adamo EM f Al a furat nem középpontos T: f Al próbaveret T:1- Adamo F Ft Cu-Ni "P.V." jelzésû próbaveret T:1- Adamo F f Al T: Ft Ag "10 éves a Forint" T:2, Ft Al T: f Al T: f Al T: Ft Ag + 50Ft Ag + 100Ft Ag "Kodály" sor T:BU felületi karc Ft Ag + 100Ft Ag "Semmelweis" pár dísztokkal T:2 felületi karc f Al (7x) T:1-, Ft Ag "I. István" T:BU patina, felületi karc Adamo EM Ft "Kossuth" (2x) T: Ft (2x) T: Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" T:BU Adamo EM f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ni "Szovjet-magyar közös ûrrepülés" eredeti plombált MNB plasztiktokban Ft alpakka "Mexikói Labdarúgó VB" T:BU felületi karc f Al (5xklf) T:1-,2, Ft Al (5xklf) T:1-,2, Ft "FAO" T:2 (PP) f Al (7x) T:1-,2, f Al elõ- és hátlap elfordult + 50f hibátlan f Al elõ- és hátlap elfordult + 10f hibátlan T: Ft alpakka "Fáy András" Ft Cu-Ni "II. János Pál pápa látogatása" T:2,2 (PP) ujjlenyomat Ft Ag "Téli Olimpia-Calgary" T:2 Adamo EM Ft Ag "Téli Olimpia-Calgary" T:BU Adamo EM Ft Ag "Budavár visszavétele 1686" T:BU felületi karc Adamo EM Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "Veszélyeztetett állatvilág - gólya" T:PP ujjlenyomat, patina Adamo EM

17 21. nemzetközi aukció: november 2. Tételeket felveszünk szeptember 15-ig Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (10x) T:2, Ft Ag "Expo 96" T:PP felületi karc Ft Ag "Expo 96" T:BU felületi karc Ft Ag "Régi dunai hajók - Árpád" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó VB" T:BU Adamo EM f Al + 20f Al + 50f Al T:1, Ft (3xklf) T: Ft "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (10x) T:2, Ft Ag "Deák" (10x) T:2, Ft Ag "Deák" (10x) T:2, Ft Ag "Deák" (10x) T:2, Ft Ag "Kossuth Lajos" T:BU ujjlenyomat Ft Ag "Integráció az EU-ba-EURO I" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "WWF - Óvd a természetet" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Integráció az EU-ba - EURO III" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "75 éves az MNB" T:PP ujjlenyomat Ft "Kossuth" Ft "Deák" Ft 5xklf emlékkiadás T: Ft-100Ft 7klf db-os forgalmi sor + 10Ft "József Attila" dísztokos szettben T:PP Ft "József Attila" sorszámozott emléklapon + "Jeles magyarok éve született József Attila" négyestömb + 3db elsõ napi bélyegzõs bélyeges boríték exkluzív bársony albumban T: Ft Ag "Diósgyõri vár" T:2 (PP) Ft Ag "Diósgyõri vár" T:BU Ft-100Ft 7klf db + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos szettben T:PP Ft-100Ft 7klf db + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos szettben T:BU

18 Ft "Siklósi Vár" T:PP Adamo EM Ft "Siklósi Vár" T:BU Adamo EM Ft Ag "Pekingi olimpia" T:BU Ft aranyozva T: Ft aranyozott T:1-,2 Tanúsítvánnyal Ft Ag "Világörökség helyszínek: Budapest" T:BU Ft Ag "Radnóti" T:PP felületi karc, ujjlenyomat Ft Ag "Radnóti" T:BU Ft Ag "Dohány utcai zsinagóga" T:BU Ft Ag "Kosztolányi Dezsõ" T:PP felületi karc Ft Ag "Kosztolányi Dezsõ" T:BU Ft Ag "Erkel Ferenc születésének 200.évfordulója" T:PP felületi karc Ft-200Ft 6db-os forgalmi sor "Mikes Kelemen" emlékéremmel dísztokban T:PP Ft Ag "Bibó István" T:PP felületi karc Ft-200Ft 6db-os elsõnapi veret forgalmi sor dísztokban "Magyarország Alaptörvénye" T: Vegyes: KB Denár Ag "II. Mátyás" (2x) (0.64g,0.66g) + Ausztria Kr Ag "I. Lipót" T:2-,3 ph., hajlított Huszár 1141., Unger II.: Vegyes: ~ db vegyes magyar és osztrák Cu krajcár T:vegyes Vegyes: 1851B 1Kr Cu + Ausztria 1851A 1Kr Cu T: db-os vegyes rézpénz tétel, többségében magyar verdejelek, közte 1858E 5/10kr, 1861B 1kr T:vegyes Magyar emlékveretek Asszonyi Tamás (1942-) " / 100 éves a Magyar Vöröskereszt" ezüstözött fém emlékplakett (40mm) T: Asszonyi Tamás (1942-) "Szent István - Magyar Millenium" Br emlékérem, mesterjegy nélkül (56mm) T: Asszonyi Tamás (1942-) DN Br névjegyérem (25mm) T: Bakonyi Sándor ( ) ~1930. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 1912" Br emlékplakett (75x48mm) T: Barinka DN "Dr. Bakonyi Kálmán" kisméretû Br plakett (55x36,5mm) T:2 HP Beck Ötvös Fülöp ( ) DN "A Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara Széchenyi Érme" Br emlékérem (45mm) T: Berán Lajos ( ) "Debreceni Kollégium / Orando et laborando (Imádkozva és dolgozva)" Br emlékérem (40mm) T:2,2- ph Bognár György (1944-) "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk" 14+2db-os Br emlékérem szettje, egyetlen hiányzó éremmel ("Száz éves az Aradi Vértanúk Emlékmûve"), éremtartó tálcán T: Bognár György (1944-) "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" ezüstözött Al emlékérem (32mm) T:PP felületi karc Bognár György (1944-) "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Knézich Károly" Br emlékérem (42,5mm) "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Kazinczy Lajos" Br emlékérem (42,5mm) T:1-, Boldogfai Farkas Sándor ( ) DN "GANZ Daru és Kazángyár Budapest" Br plakett, a hátoldalán felfüggesztéshez két furattal (70x101mm) T: Boros Tibor (1945-) DN "Széchenyi István " Br plakett (108,5mm) T: Borsos Miklós ( ) "Hommage a Picasso" Br plakett (84mm) T:1 Hungary "Hommage a Picasso" Br plaque. Sign.: Miklós Borsos (84mm) C:UNC

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 237. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 27-30.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 229. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. június 24 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 289. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 27 - január 5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 233. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. augusztus 26 és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 291. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 30 - február 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 269. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 29 - március

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben