numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: október óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők október 9-én 10 órától. Utólagos eladás október 6-12-ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 308. gyorsárverésre: október 4. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! Kedvezményes vásár! Fotytatódik nagy sikerű ajánlatunk. 34. ajánlatunk tételeiből most összeghatár nélkül minden tételre 25% KEDVEZMÉNYT biztosítunk. Természetesen jutalék sincs. Az ajánlat anyaga megtalálható honlapunkon az árverések alatt, vagy irodánkban nyomtatott listát biztosítunk! 28. Nagyaukciónkat november 25-én tartjuk a Hotel Gellértben! Az aukcióra beadásokat még október 9-ig várunk! 307. aukció: Megtekintés: október 2-5-ig! Tételek átvétele október 9-én 10 órától! 306. aukció elszámolás október 10-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 240 ft / tétel / árverés. A 2. indításnál 120 ft A vásárlói jutalék 22% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Ókori államok Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Lindner Forint- és valutavizsgáló készülék, hálózatról működtethető UV lámpa, új állapotban eredeti dobozában Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T27 100db/cs., 112 x 156 mm Plastic Case for Banknotes T27, 100/pack, 112 x 156 mm Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T86 100db/cs., 148 x 210 mm Plastic Case for Banknotes T86, 100/pack, 148 x 210 mm "Leuchtturm" érmetartó alumínium koffer 10db kivehető tálcával, összesen 184db férőhellyel az érmék számára. Újszerű állapotban Hartberger pénztok klf méretben fadobozban, 1200db, (8323) HARTBERGER(R) Assorti-box: 1200 self-adhesive coin holders in a wooden box "NUMIS" kék műbőr éremtartó, egy kivehető tálcával, összesen 18 férőhellyel, használt, de szép állapotban "NUMISMATA" zöld érmetartó tálca bársony béléssel, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Használt, de jó állapotban, kívül kis kopásokkal Elegáns éremtartó doboz két kivehető, eredetileg enm hozzá tartó tálcával, így összesen 48 férőhellyel. Használt, szép állapotban db éremtartó tálca egyenként 12, illetve 20 férőhellyel nagyobb érmék számára. Használt, de szép állapotúak db éremtartó tálca egyenként 48 férőhellyel kisebb érmék számára. Használt, de szép állapotúak Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Használt, jó állapotban Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Használt, jó állapotban db érmetartó album, összesen 340 db klf méretű érme számára. Használt, nagyon szép állapotúak db érmetartó album, összesen 410 db klf méretű érme számára. Használt, nagyon szép állapotúak Kétgyűrűs "ABRIA" bankjegyberakó/fdc berakó, betétlapokkal, alig használt, jó állapotban Használt négygyűrűs "NUMIS" éremberakó, 5db berakólappal, jó állapotban Négygyűrűs kisalakú mappa, benne 6db kettes osztású bankjegyberakó lappal, használt, jó állaptoban db kis érmetartó album, összesen 78 db klf méretű érme számára. Használt, nagyon szép állapotúak db-os használt éremberakó és berakólap tétel, egy darab érmetartó tálcával, kisméretű érmék számára Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Magyar érme katalógus Budapest, Első kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar Érme Katalógus Adamo, Budapest, Harmadik kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Első kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus SPECIÁL - változatok, felülbélyegzések, próbák, tervezetek Budapest, Első kiadás, Új állapotban Adamovszky István: Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Az Érem , Budapest Új állapotban Bene Attila: C. Radnitzky. Wiennae - Carl Radnitzky bécsi éremművész élete és alkotásai. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Argumentum Kiadó, Magyar és német nyelvű. Carl Radnitzky érmeinek jegyzékével. Új állapotban. / Attila, Bene: C. Radnitzky. Wiennae - Das leben und die Werke des Wiener Medaillenkünstlers, Carl Radnitzky. Budapest, Hungarian Numismatic Society, Argumentum, Hungarian and German language. Mint condition Bodrogi Péter, Molnár József, Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. A magyar állam rendjelei és kitüntetései a Szent György-rendtől a Nagy Imre-érdemrendig. Bp., 2005, Rubicon. Bontatlan csomagolásban, kiadói kartonált kötés, új állapotban F. Fejér Mária - Huszár Lajos: Bibliographia Numismaticae Hungaricae. Budapest, Akadémiai Kiadó Kiadói egészvászon kötésben, használt, de jó állapotban Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LX-LXI. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Sérült gerinc Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LXII-LXIII. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Használt állapotban

4 28. nagyaukció 2017 november, tételeket már felveszünk! Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LXVI-LXVII. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LXXII-LXXIII. évfolyam Magyar Numizmatikai Társulat, Budapest Használt állapotban József Antall - Lajos Huszár: Medicina in Nummis - from the Numismatic Collection of the Semmelweis Museum for the History of Medicine, Medicina Kiadó, Budapest 1979, angol és német nyelven, alig használt állapotban L. Kovásznai Viktória: Reményi József éremművészete. Leíró katalógus Bp., Akadémia Kiadó, Használt, de szép állapotban Leányfalusi Károly - Nagy Ádám: Magyarország Fém- és Papírpénzei Második, javított kiadás. MÉE, Budapest Ugyanezen könyv másik kiadása: Magyarország Fém- és Papírpénzei Második, javított kiadás. MÉE, Budapest, Mindkettő használt, de jó állapotban Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új állapotú példány! Saltzer Ernő: Numizmatikai szakszótár. Angol-magyar, német-magyar. Budapest, MÉE, használt állapotban Tóth Sándor éremkönyv. Szerk.: Dr. Tóth Attila. Szeged, Benne Tóth Sándor éremművészete, életrajza, öntött és vert érmei. Újszerű állapotban, borító kissé karcos. Benne még egy prospektus Magyar Éremantológia Ferenczy Múzeum, Használt állapotban, végén néhány oldalt nem tart a kötés DN "Magyarország Pénztörténete" A4-es lapokon, összeállította: Hölgyéné Angelotti Zsuzsa + Pohl Artur: "Tiroli Tallérok" Budapest, "Az Érem" 2013/ Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest, Új állapotban Günter Schön: Weltmünzkatalog - XX. Jahrhundert. Augsburg, Használt állapotban, borító szakadt R. S. Yeoman: A Catalog of Modern World Coins. Western Publishing Company, Inc., Wisconsin, Használt állapotban Standard Catalog of World Coins , 4th Edition, Krause Publications, Használt állapotban Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Ft "Szigyártó és Takáts Delaware szőlőtelepe Alsó-Segesd" reklám T:III Budapest "Magyar Országos Központi Takarékpénztár Andrássy-úti Fiókpénztár - Betét-könyv" kitöltött oldalakkal, bélyegzésekkel Bankjegyszerű P-s röpcédula kétoldali "Erős demokrácia=stabil pénz - Szavazz Szociáldemokratára!" propaganda felülnyomással T:III ~ Bankjegy kötegelők 100Ft-os (5x) és 500Ft-os (2x) bankjegyekhez Ausztria / Bécs ~1840. Sorsjáték hirdetmény T:III Austria / Vienna ~1840. Lottery advertisement C:F Amerikai Egyesült Államok $ "George Bush" fantázia bankjegy T:I USA Dollars "Geroge Bush" fantasy banknote C:UNC Vegyes értékpapír tétel, benne leginkább ~1980. "Ifjúsági Takarékbetét" kitöltetlen kiskönyvek és "Takarékszövetkezeti részjegy" kitöltve, illetve egyéb iratok és okmányok Érmés és bankjegyes borítékok Ausztrália c Cu-Ni "Család Nemzetközi Éve" bélyeges borítékban, elsőnapi bélyegzővel T:BU Australia Cents Cu-Ni "International Year of the Family" in envelope with stamps and FDC stamp C:BU Ausztrália c Cu-Ni "Weary Dunlop" bélyeges borítékban, elsőnapi bélyegzővel T:BU Australia Cents Cu-Ni "Weary Dunlop" in envelope with stamps and FDC stamp C:BU Hollandia E Cu-Ni "Holland ragadozómadár" bélyeges borítékban T:PP Netherlands Ecu Cu-Ni "Nederlandse roofvogels" in envelop with stamps C:PP Krause X# Részvények és sorsjegyek Budapest / Pest "A Magyar Királyi Pénzügyminisztérium arany- és ezüst sorsjátéka az Újpesti Katolikus Templom felépítésének javára" 50kr értékben T:I,I Budapest / Pest "A Magyar Királyi Pénzügyminisztérium arany- és ezüst sorsjátéka az Újpesti Katolikus Templom felépítésének javára" 50kr értékben T:I Budapest "Magyar Folyam- és Tengerhajózási Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, vízjeles papíron, bélyegzésekkel (közte elővételi jog gyakorlásáról szóló), szárazpecséttel T:II,II- Hungary / Budapest "Hungarian River and Seashipping Company" share about 200 Korona, on watermarked paper, with cancellations (among others one about pre-emption) and embossed stamp C:XF,VF

5 30060.Tamási "A Tamási Takarékpénztár" részvénye 100K-ról szárazpecséttel, felülbélyegzéssel, szelvényekkel, a számú tétel sorszámkövető párja T:III Budapest "Tanuló Sorsjegy" 1K értékben, felülbélyegzéssel T:I,I Budapest "Tanuló Sorsjegy" 1K értékben, felülbélyegzéssel T:I- kis szakadás Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" részvény 200K-ról (5x) sorszámkövetők T:I Jászladány "Jászsági Helyi Érdekü Vasut Részvénytársaság" elsőbbségi részvénye 200K-ról (5x) közte 4db sorszámkövető + Jászapáti "Jászsági Helyiérdekű Vasút Részvénytársaság" élvezeti jegye T:II,II Budapest "Magyar Korona Országai 6%-kal Kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvény 100K-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel, bélyegzésekkel (4x) T:III,III- ly. ázott papír Budapest "Hadsegítési és Népjóléti nyereménykölcsön" nyereménykötvény 40K-ról, szárazpecséttel T:II Budapest "Baróti Szeszfinomító-, Likőr- és Rumgyár Részvénytársaság" részvényutalványa 5db részvényről, felülbélyegzésekkel, szárazpecséttel T:III Budapest "Belvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" öt részvénye egyben 250P-ről, II. kibocsátás, szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel T:III Sopron "Soproni Takarékpénztár" részvénye 10P-ről, magyar és német nyelvű, szárazpecséttel (2x) sorszámkövető pár T:II Budapest "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvénye 25P-ről szárazpecséttel és szelvényekkel "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvénye 100P-ről szárazpecséttel és szelvényekkel, vízeljes papíron (3x) sorszámkövetők, mind egy kötegbe kötegelve T:II "53. Magyar Királyi Osztálysorsjáték" első osztály 1/8 sorsjegye (2x) 1/8C és 1/8D, mindkettő "Magyar-Hollandi Bank Részvénytársaság" felülbélyegzéssel T:II,II "Harmadik Békekölcsön" nyereménykölcsön 200Ft-ról (2x) sorszámkövetők, szárazpecséttel T:II tűnyom "Negyedik Békekölcsön" nyereménykölcsön 50Ft-ról, szárazpecséttel T:III-,IV "Hatodik Békekölcsön" nyereménykölcsön 200Ft-ról (3x) sorszámkövetők, szárazpecséttel, hajtatlanok T:II tűnyom Budapest "VIT" sorsjegy 3,5Ft (2x) sorszámkövető T:II-,III Budapest "Aranypók Kereskedelmi Részvénytársaság" névre szóló részvénye Ft értékben, szárazpecséttel, szelvényekkel és bélyegzéssel (3x) sorszámkövetők + Érsekhalma-Hild "Igristoje Pezsgőgyártó Részvénytársaság" névre szóló részvénye Ft értékben, három nyelven, szárazpecséttel, szelvényekkel T:II Göd "HB Westminster Kárpótlási Jegy Befektető Részvénytársaság" részvénye 1000Ft-ról (3x) sorszámkövetők T:I,I- fo Budapest "Erste Sparkassen Biztosító Részvénytársaság" 100 db részvénye összesen Ft értékben, magyar és német nyelven, szárazpecséttel és szelvényekkel, lyukasztással érvénytelenítve (5x) sorszámkövetők T:I,I db-os vegyes értékpapír tétel, közte "Magyar Korona Országai 4%-kal kamatozó járadékkölcsöne" "Kárpótlási jegy" Ft-ról (2x), "Ganz és Társa Villamossági, Gép-, Waggon- és Hajógyár R.T." részvénye 25P-ről T:III,III db-os vegyes értékpapír tétel, közte "Magyar Jelzálog Hitelbank Nyeremény-jegy Nyeremény-kötvényhez", "4%-kal kamatozó Állami Nyereménykölcsön Államadóssági kötvény" A és B részkövénye egyenként 100P-ről T:III Amerikai Egyesült Államok db-os vegyes részvény tétel, benne "CCI Corporation", "King's Department Store", "The Anaconda Company", "Abacus Fund", "United Park City Mines Company", "Massey-Ferguson Limited", "Builders Investment Group", "Studebaker-Worthington, Inc.", "Food Fair Stores, Inc.", "Jantzen Inc." nagyrészt bélyegzésekkel, perforációval érvénytelenítve T:II-,III USA pcs of shares, including "CCI Corporation", "King's Department Store", "The Anaconda Company", "Abacus Fund", "United Park City Mines Company", "Massey-Ferguson Limited", "Builders Investment Group", "Studebaker-Worthington, Inc.", "Food Fair Stores, Inc.", "Jantzen Inc.", mainly with cancellations and invalidated with perforations C:VF,F Amerikai Egyesült Államok db-os vegyes részvény tétel, benne "American DualVest Fund", "Air Reduction Company, Incorporated", "King's Department Stores, Inc." "Massey-Ferguson Limited", "Food Fair Stores, Inc.", "American General Insurance" Company", "Dillingham Corporation", "United Park City Mines Company", "Studebaker-Worthington, Inc.", "The Anaconda Company" nagyrészt bélyegzésekkel, perforációval érvénytelenítve T:II-,III USA pcs of shares, including "American DualVest Fund", "Air Reduction Company, Incorporated", "King's Department Stores, Inc." "Massey-Ferguson Limited", "Food Fair Stores, Inc.", "American General Insurance" Company", "Dillingham Corporation", "United Park City Mines Company", "Studebaker-Worthington, Inc.", "The Anaconda Company, mainly with cancellations and invalidated with perforations C:VF,F Amerikai Egyesült Államok db-os vegyes részvény tétel, benne "Food Fair Stores, Inc.", "Dillingham Corporation", "United Park City Mines Company", "Great Northern Nekoosa Corporation", "Wisconsin Gas Company", "CCI Corporation", "UV Industries, Inc.", "Hospital Corporation of America", "Studebaker-Worthington, Inc.", "The Anaconda Company" nagyrészt bélyegzésekkel, perforációval érvénytelenítve T:II-,III USA pcs of shares, including "Food Fair Stores, Inc.", "Dillingham Corporation", 5"United Park City Mines Company", "Great Northern Nekoosa Corporation", "Wisconsin Gas Company", "CCI Corporation", "UV Industries, Inc.", "Hospital Corporation of America", "Studebaker-Worthington, Inc.", "The Anaconda Company", mainly with cancellations and invalidated with perforations C:VF,F

6 Nézzen körül webshopunkban is! Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I- Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:AU Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I- Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:AU Ausztria / Bécs "Osztrák Központi Földhitel Bank" részvénye 3000K-ról, francia, német és angol nyelven, bélyegzéssel és szelvényekkel T:II Austria / Vienna "Austrian Central Land Credit Bank" share about 3000 Crowns, French, German and English language, with overprint and coupons C:XF Románia / Dés "Trassia Siebenbürger Trasswerke Aktiengesellschat in Dej ('Trassia' Erdélyi Tufaművek Részvénytársaság, Dés)" részvény 1000L-ről, szelvényekkel T:I,I- / Romania / Dej "Trassia Siebenbürger Trasswerke Aktiengesellschat in Dej" Transylvanian Trassworks Company's share about 1000 Lei with coupons C:UNC,AU Románia "A Pénzügyminisztérium évi 4 1/2%-os kölcsöne" 2500L-ről, kitöltve és felülbélyegzéssel T:III kis szakadás Romania "Ministry of Finance - 4 1/2% Loan of 1941" about 2500 Lei, filled and with overprints C:F small tear Szovjetunió R sorsjegy (3x) T:II-,III Soviet Union Rubles lottery ticket (3x) C:VF,F Papír és fém szükségpénzek Rozsnyó kr "Rozsnyó bánya város pénztári utalványa" T:III Cegléd K "Czegléd Városi Pénztár" T:III,III- Adamo CEG Kecskemét K pénzutalvány, lyukasztva (2x) azonos sorozat- és sorszámmal T:I Kecskemét K pénzutalvány, lyukasztva T:III Szombathely K "Szombathelyi Takarékpénztár R.T." utalvány T:III Budapest f + 2,5K + 5K "Amatőrök Forgalmi Szövetkezete" T:I ~ K "Kispesti Hírlap alap javára" "Városi Liberális Párt Kispest" felülbélyegzéssel T:I Székesfehérvár f + 20f + 50f + 1K + 2K + 3K + 5K "Légszeszgyár és Vegyiművek Részvénytársaság" T:I,I Budapest db-os vegyes váltó tétel, mind kitöltött vagy félig kitöltött, váltóbélyegekkel, legtöbb bélyegzésekkel és pecsétekkel, mind lyukasztással érvénytelenítve, benne "Csavar- és kovácsárugyár Brevillier & Társa és Urban A. & Fiai Részvénytársaság Budapesti fiókja", "Magyar Kender- Len- és Jutaipar Részvénytársaság", "Magyar Fanto Művek Részvény-társaság" bélyegzések T:III,III Budapest db-os vegyes váltó tétel, mind kitöltött vagy félig kitöltött, váltóbélyegekkel, legtöbb bélyegzésekkel és pecsétekkel, mind lyukasztással érvénytelenítve, benne "Vecsey Pál okl. Gépészmérnök Budapest, VIII. Kisstáció-utca 11", "Magyar-Olasz Bank Terézkörúti fiókja", "p.p. Schlesinger Alajos" bélyegzések T:III,III Budapest "BSZKRT / Váltójegy" Zn zseton (6x) T:2, "Vasáru vásárlási utalvány 0,5kg huzalra (3mm-ig) kitöltetlen, bélyegzéssel T:I "HTO (Háztartási Tüzelőolaj) utalvány - 20 liter" tízes tömbben T:I,I Budapest Ft Ft Ft "Adományjegy az árvíz és a vörösiszap károsultjainak javára" T:I Ft "Adományjegy a földrengés és a cunami japán károsultjainak megsegítésére" (2x) sorszámkövetők T:I,I Ft "Emlékjegy - Az 1956-os forradalom áldozatainak emlékére - Mansfeld Péter" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "Mindszenthy József Emlékjegy" (2x) sorszámkövetők T:I,I DN "Fővárosi Beketow Cirkusz, Városliget" utalvány 50%-os jegyre T:III,III Kína ~ klf rizsjegy ívben T:I- China ~ diff rice coupon in sheets C:AU Német Birodalom ~ db kis kenyérjegy összetűzve T:III German Empire ~ pcs of bread coupons together C:F Német Birodalom / Frankfurt hadifogolytábor a XVIII. alárendeltségében pf T:III- German Empire / Frankfurt POW camp under the XVIII Corps Pfennig C:VG Németország / Weimari Köztársaság / Berlin M szükségpénz vízjeles papíron T:III Germany / Weimar Republic / Berlin Mark necessity note on watermarked paper C:F Németország / Weimari Köztársaság / Birodalmi vasút M T:III- Germany / Weimar Republic / Deutsche Reichsbahn Mark C:VG Krause S Németország / Weimari Köztársaság / Darmstadt M szükségpénz vízjeles papíron T:I-,II Germany / Weimar Republic / Darmstadt Mark necessity note on watermarked paper C:AU,XF Németország / Weimari Köztársaság / Darmstadt M szükségpénz vízjeles papíron T:II Germany / Weimar Republic / Darmstadt Mark necessity note on watermarked paper C:XF

7 30116.Németország / Weimari Köztársaság / Kreuznach M szükségpénz vízjeles papíron, szárazpecséttel T:III- Germany / Weimar Republic / Kreuznach Mark necessity note on watermarked paper, with embossed stamp C:VG Németország / Weimari Köztársaság / Kreuznach M szükségpénz vízjeles papíron, szárazpecséttel T:III- Germany / Weimar Republic / Kreuznach Mark necessity note on watermarked paper, with embossed stamp C:VG Németország / Weimari Köztársaság / Kreuznach M szükségpénz T:III Germany / Weimar Republic / Kreuznach Mark necessity note C:F Németország / Weimari Köztársaság / Mannheim M szükségpénz vízjeles papíron T:III Germany / Weimar Republic / Mannheim Mark necessity note on watermarked paper C:F Németország / Weimari Köztársaság / München M szükségpénz vízjeles papíron T:II Germany / Weimar Republic / München Mark necessity note on watermarked paper C:XF Németország / Weimari Köztársaság / Stuttgart M szükségpénz T:III- Germany / Weimar Republic / Stuttgart Mark necessity note C:VG Németország DN 3db klf zseton, közte olimpia tematikájúak T:2 Germany ND 3pcs of diff tokens, including olympics themed tokens C:XF db-os vegyes külföldi zseton tétel, közte "The Eagle - French House" Cu zseton, egyik lyukasztva T:2-, db-os vegyes fantáziabankjegy és bankjegy replika tétel T:I 4pcs of fantasy banknotes and bankote replicas C:UNC db-os zseton és bárca tétel, közte "KSM SÖR", "BKV", "FŐVÁROSI CSATORNÁZÁSI MŰVEK" T:2, Magyar bankjegyek Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna nyomat T:III kis szakadás, fo. Adamo G Ft "Kossuth bankó" barna nyomat T:III Adamo G109A Ft vörösbarna nyomat Ft barna nyomat kr T:III egyiken hajtás mentén szakadás Ft "Kossuth bankó" T:III,III- fo. Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:III- Hungary Ft "Kossuth banknote" C:VG Adamo G kr + 30kr sorozatszáma csillaggal "Kossuth bankó" T:I Ft "Kossuth bankó" T:III szép papír Adamo G Ft "Kossuth bankó" "C" kitöltetlen, ívszéllel T:I- Hungary Forint "C" without date and serial number, with left margin C:AU Adamo G db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III,III K (3xklf) egy román felülbélyegzéssel, egy piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel, a harmadik pedig felülbélyegzés nélkül T:III,III K (2x) K (2x) T:III közte szép papír K "A 1017" sima hátlappal, hátlapján "SZEGEDI BANKEGYESÜLET RÉSZVÉNY TÁRSASÁG " szárazpecséttel T:III,III- részben restaurált, kiegészített sarok K "A 2054" vonalas hátlap T:III hajtás mentén szakadás K "Osztrák-Magyar Bank..." előlapján gúnyrajz T:III-,IV Adamo K f (6x) f (2x) + 1K (5x) + 2K (6x) "2ab" sorozatjel és csillagos sorszám + 10K + 20K K T:II--IV f (6x) f (2x) + 1K (6x) + 2K (6x) "2ab" sorozatjel és csillagos sorszám + 10K + 100K + 2db rendkívül rossz állapotú korona bankjegy T:II--IV K sorszámok közt pont T:II-,III K "Orell Füssli Zürich" nyomdahely jelöléssel T:III K "Orell Füssli Zürich" T:III kis szakadás Adamo K K "Orell Füssli Zürich" piros sorozat- és sorszám T:III- ly. Hungary Korona "Orell Füssli Zürich" with red serial number C:VG hole Adamo K db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III-IV db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III-IV K "Magyar Pénzjegynyomda R.t. Budapest" nyomdahely jelöléssel T:II K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással T:III,III- Adamo K37B P sorozatszám előtt csillag T:I P (2x) sorszámkövetők P (2x) sorszámkövetők T:I,I P (3x) sorszámkövetők T:I,I- fo. Adamo P

8 28. nagyaukció 2017 november, tételeket már felveszünk! P P P P mindegyik hamis nyilaskeresztes "Városi Pártvezető Sopron" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III P (66x) T:III db-os vegyes pengő tétel T:III,III P (3x) sorszámkövetők T:I,I P (3x) P T:III,III- ly P "H " elcsúszott nyomat jobboldali ívszéllel T:II- szélén kis szakadások P Csak hátlapi nyomat T:II ívből kivágott Hungary Pengő only reverse C:XF cut from sheet P (20x) T:III P fázis, csak hátlapi nyomat, vágott T:II P (3x) sorszámkövetők T:I P (42x) T:III P T:II Adamo P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" 1P + 2P + 5P + 10P (2x) + 20P (3x) + 50P T:II-III P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III P (3x) sorszámkövetők T:II P (21x) T:III MP (30x) T:II,III,III MP (10x) T:I-,II,III BP (10x) T:I-,II,III,III BP (5x) közte egy látványosan elcsúszott nyomat T:I-,II BP (7x) T:II,III AP (2x) közeli sorszám T:III AP AP (2x) egyik sorszámmal AP (2x) egyik sorszámmal AP AP fordított címerrel AP AP T:III,III AP vágáshibás T:III AP (3x) közte 2db fordított címeres és 1db "amelyeknek" T:III,III Ft T:III- Adamo F Ft T:III- Adamo F Ft kissé eltolódott hátlapi nyomat T:III Adamo F Ft T:III Adamo F Ft T:III Adamo F Ft + 20Ft Ft (2x) + 100Ft T:III közte szép papír Ft kissé eltolódott hátlapi nyomat T:III Adamo F Ft (3x) T:III,III- Adamo F Ft (4x) T:III,III- Adamo F Ft (8xklf) T:III szép papír Ft (9xklf) T:III közte szép papír Ft T:III Adamo F Ft (2x) két különféle vágáshibás darab, egyiknél ívszél maradvánnyal T:III Ft + 100Ft T:III Adamo F6, F Ft (3x) sorszámkövetők T:I Ft Ft T:III,III Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft (2x) sorszámkövetők T:I nyomdai papírránc Ft (2x) sorszámkövetők T:I nyomdai papírránc Ft (3x) sorszámkövetők T:II nyomdai papírránc Ft (2x) Ft (5x) közte 2db sorszámkövető T:III,III- közte szép papír is Ft T:III Adamo F Ft (3x) sorszámkövetők T:I Ft (3x) sorszámkövetők, nyomdai papírráncokkal T:I Ft (2x) sorszámkövetők T:I

9 Ft (2x) sorszámkövetők T:I-,II november Ft "D" (3x) sorszámkövetők T:III szép, ropogós papír Ft sorozat és sorszám nélkül T:III Ft (3x) sorszámkövetők T:I Ft (3x) sorszámkövetők T:II szép ropogós papír Ft (2x) sorszámkövetők T:II Ft (3x) sorszámkövetők T:I Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft "H" T:III Ft "J" T:III Ft (3x) sorszámkövetők T:I Ft (3x) sorszámkövetők T:I- törés nélküli hajtás Ft (3x) sorszámkövetők, "E" betűjel T:I Ft "FD" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "FE" (2x) sorszámkövetők T:I Ft (2x) közeli sorszám, "FE" betűjel Ft "FB" betűjel T:I Ft (5x) "FA", "FB", "FF", "FG", "FH" sorozatjel T:I Ft (5x) sorszámkövetők, "FE" betűjel T:I Ft (2x) sorszámkövetők, "DE" betűjel T:I Ft (3x) sorszámkövetők, "DA" betűjel T:I Ft "Millenium" díszcsomagolásban T:I Adamo F56A Ft "Millenium" díszcsomagolásba, tájékoztató lappal T:I Adamo F56A Ft "Millenium" bontatlan csomagolás, tájékoztató füzettel T:I Adamo F56A Ft "Millenium" díszcsomagolásban + Kanada $ T:I Adamo F56A Ft "Millenium" díszcsomagolásban T:I Adamo F56A Ft (2x) sorszámkövetők, "FD" betűjel T:I Ft (3x) benne sorszámkövető pár és egyugrásos sorszámkövető, "FB FB " T:II Ft (3x) "FA", "FB", "FE" sorozatjel T:I Ft "FA" Ft "FB" T:I Ft (2x) "FA", "FB" sorozatjel T:I Ft (2x) "FA", "FB" sorozatjel T:I Ft "DB" T:III Ft (4x) "FA", "FB", "FC", "FD" sorozatjel T:I Ft (2x) "FA", "FB" sorozatjel T:I db-os vegyes magyar pengő és forint bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:II,III mind szép papír db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel, közte Ft T:III,III db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel, közte 25db sorszámkövető 100Ft-os (több különböző sorozat) T:II,III Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denar Ag "II. Béla" (0,17g) T:2 Hungary Denar Ag "Bela II" (0,17g) C:XF Huszár: 89., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,12g) T:1- Hungary Denar Ag "Géza II' (0,12g) C:AU Huszár: 152., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,17g) T:2 ki. Hungary Denar Ag "Bela II" (0,17g) C:XF crack Huszár: 148., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (2xklf) (3,48g/1,6g) T:2,2- Hungary Copper coin "Béla III" (2xdiff) (3,48g/1,6g) C:XF,VF Huszár: 72;73, Unger I.: 114; Rézpénz Cu "III. Béla" (1,9g) T:2 Hungary Copper Coin Cu "Béla III" (1,9g) C:XF Huszár: 73., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,34g) T:2 Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,34g) C:XF Huszár: 192., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,25g) T:2 ü. Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,25g) C:XF ding Huszár: 192., Unger I.: Denár Ag "II. András" (0,57g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Andreas II" (0,57g) C:XF,VF Huszár: 266., Unger I:

10 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! Obolus Ag "IV. Béla" (0,26g) T:2,2- Hungary Obolus Ag "Bela IV" (0,26g) C:XF,VF Huszár: 307., Unger I.: Denár Ag "Vencel" (0,45g) hárpia fordított képpel T:2- Hungary Denar Ag "Wenceslaus III of Bohemia" the harpy face in the other direction (0,45g) C:VF Huszár: 434.a Denár Ag "I. Nagy Lajos" (5x) T:2-,3 Huszár 547.,Unger I.: Denár Ag "I. Nagy Lajos" (2xklf) (0,25g/0,53g) T:2,2-,3 Huszár: 547.,Unger I.: 432.a; Denár Ag "I. Nagy Lajos" (2x) (0,49g/0,55g) T:2- Huszár 547.,Unger I.: Denár Ag "Mária" (0,2g) T:2- Hungary Denar Ag "Maria" (0,2g) C:VF Huszár: 566., Unger I.: 442.f Denár Ag "Mária" (0,37g) T:2- Hungary Denar Ag "Maria" (0,37g) C:VF Huszár: 566., Unger I.: 442.h Parvus Ag "Zsigmond" (5x) T:2-,3 Hungary Parvus Ag "Sigismund" (5x) C:VF,F Huszár: 580., Unger I.: Parvus Ag "Zsigmond" (0,28g) T:2 Hungary Parvus Ag "Sigismund" (0,28g) C:XF Huszár: 580., Unger I.: 451.ww Denár Ag "Zsigmond" (0,37g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Sigismund" (0,37g) C:XF,VF Huszár: 576., Unger I.: 449.ióta Denár Ag "Zsigmond" (0,46g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Sigismund" (0,46g) C:XF,VF Huszár: 576., Unger I.: 449.üpszilon Quarting "Zsigmond" (0,39g) T:2- Huszár: 586., Unger I.: 456.hh Denár Ag "Zsigmond" (0,62g) T:2- Hungary Denar Ag "Sigismund" (0,62g) C:VF Huszár: 578., Unger I.: 450.i Denár Ag "Hunyadi János" (0,59g) T:2- rep. Hungary Denar Ag "John Hunyadi" (0,59g) C:VF cracked Huszár: 620., Unger I.: 486.a K-H Obolus Ag "II. Ulászló" (0,22g) T:2,2- kis rep. Hungary K-H Obol Ag "Wladislaus II" (0,22g) C:XF,VF small crack Huszár: 819., Unger I.: 652.b K-H Denár Ag (0,44g) K-H Denár Ag (0,47g) K-H Denár Ag "II. Ulászló" (0,54g) T:2,2- Hungary 1505K-H Denar Ag (0,44g) K-H Denar Ag (0,47g) K-H Denar Ag "Wladislaus II" (0,54g) C:XF,VF Huszár: 811., Unger I.: 645.b K-G Denár Ag (0,58g) K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,54g) T:2 Hungary 1508K-G Denar Ag (0,58g) K-G Denar Ag "Wladislaus II" (0,54g) C:XF Huszár: 811., Unger I.: 645.c K-A Denár Ag (0,55g) K-A Denár Ag (0,5g) K-A Denár Ag "II. Lajos" (0,52g) T:2 Hungary 1520K-A Denar Ag (0,55g) K-A Denar Ag (0,5g) K-A Denar Ag "Louis II" (0,52g) C:XF Huszár: 841., Unger I.: 673.n K-A Denár Ag "II. Lajos" (0,52g) T:2 Hungary 1521K-A Denar Ag "Louis II" (0,52g) C:XF Huszár: 841. Unger I.: 673.n K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,41g) T:2 Hungary 1528K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,41g) C:XF Huszár: 935., Unger II.: 745.a KB-1545KB Denár Ag "I. Ferdinánd" (6xklf) T:1-,2,2- Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,5g) T:2,2- Hungary 1547K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,5g) C:XF,VF Huszár: 935. Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,43g) K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,46g) T:2,2- Hungary 1554K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,43g) K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,46g) C:XF,VF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,48g) T:2 Hungary 1552K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,48g) C:XF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,41g) T:2 Huszár: 1059., Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,39g) T:2 patina Hungary 1596K-B Denar Ag "Rudolf" (0,39g) C:XF patina Huszár: 1059., Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,34g) T:2,2- Hungary 1616K-B Denar Ag "Matthias II" (0,34g) C:XF,VF Huszár: 1141., Unger II.: K-B Denár Ag (0,43g) K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,53g) T:2,2- Hungary 1616K-B Denar Ag (0,43g) K-B Denar Ag "Matthias II" (0,53g) C:XF Huszár: 1141., Unger II.: K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,5g) T:2 Hungary 1618K-B Denar Ag "Matthias II" (0,5g) C:XF Huszár: 1141., Unger II.: K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,69g) T:2 Hungary 1618K-B Denar Ag "Matthias II" (0,69g) C:XF Huszár: 1141., Unger II.: K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,43g) T:2 Hungary 1619K-B Denar Ag "Matthias II" (0,43g) C:XF Huszár: 1141., Unger II.: K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,28g) T:2- Hungary 1630K-B Denar Ag "Ferdinand II" (0,28g) C:VF Huszár: 1205., Unger II.: 916.c K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,49g) T:2,2- Hungary 1633K-B Denar Ag "Ferdinand II" (0,49g) C:XF,VF Huszár: 1205., Unger II.: 916.c

11 K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,52g) K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,60g) T:2- Hungary 1634K-B Denar Ag "Ferdinand II" (0,52g) K-B Denar Ag "Ferdinand II" (0,60g) C:VF Huszár: 1205., Unger II.: 916.c K-B Denár Ag "III. Ferdinánd" (0,5g) T:2,2- Hungary 1643K-B Denar Ag "Ferdinand III" (0,5g) C:XF,VF Huszár: 1263., Unger II.: K-B 6kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (2,87g) T:2- patina Hungary 1670K-B 6 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (2,87g) C:VF patina Huszár: 1450., Unger II.: P-H Poltura Ag "I. Lipót" T:2- Huszár: 1483., Unger II.: 1094.a db-os vegyes krajcár tétel, főleg magyar verdejelűek, közte 1868KB 4kr Cu T:2-, K 1kr Cu "Mária Terézia" S 1kr Cu "II. József" B 3kr Cu "II. Ferenc" S 3kr Cu "II. Ferenc" B 3kr Cu "Ferenc" T:3, PH-KM Poltúra "Mária Terézia" T:2- patina Huszár: 1751., Unger III.: 1270.c BP / SK-PD 20kr Ag "Lotharingiai Ferenc" (6,5g) T:1-,2 Hungary 1765BP / SK-PD 20 Kreuzer Ag "Franz von Lothringen" (6,5g) C:AU,XF Huszár: 1799., Unger III.: 1290.c PH-KM Poltúra "Mária Terézia" db-os vegyes magyar fillér tétel T:2,2-,3 ph. ü B/SK-PD 20kr Ag "II. József" (6,44g) T:2- Hungary 1777B/SK-PD 20 Kreuzer Ag "Joseph II" (6,44g) C:VF Huszár: 1841., Unger III.:1306.b E 20kr Ag "II. József" Gyulafehérvár (6,58g) T:2-,3 patina / Hungary 1784E 20 Kreuzer Ag "Joseph II" Alba Iulia (6,58g) C:VF,F patina Huszár: 1881., Unger III.: 1329.b S 1kr Cu "II. József" T:2-, E 1/2kr Ag "I. Ferenc" Gyulafehérvár T:2,2- Hungary 1800E 1/2 Kreuzer Ag "Franz I" Alba Iulia C:XF,VF Huszár: 2032., Unger III.: 1407.b S 1kr Cu + 3kr Cu (2x) G 3kr Cu B 1kr Cu "I. Ferenc" T:2-, B 20Kr Ag "I. Ferenc" T:2-,3 Huszár: 1964., Unger III.: 1375.a B 20kr Ag "Ferenc" (6,45g) T:2- ph. Huszár: 1967, Unger III.: 1376.a E 20kr Ag "I. Ferenc" (6,76g) T:2,2- karc. Hungary 1824E 20 Kreuzer Ag "Franz I" (6,76g) C:XF,VF scratch Huszár: 1977., Unger III.: 1379.b E 20kr Ag "I.Ferdinánd" (6,65g) T:2,2- Huszár: 2084., Unger III.: 1421.b B 20kr Ag "V. Ferdinánd" Ft Cu-Ni + Ausztria 1761W 1kr Cu "Mária Terézia" T: B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" T:2 Huszár: 2081., Unger III.: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" B 20kr Ag "V. Ferdinánd" B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:1-,2 juszt kr Cu NB 3kr Cu + Ausztria 1849A 6kr Ag (3x) + Német Államok / Poroszország ~ Heller Cu T:2-,3,3- ly KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2 Adamo B B 1kr B 2kr B 1kr B 4kr T:2-3- ph., patina B 4kr Cu (2x) T:3-4 Adamo M KB 1kr Cu "Angyalos címer" T:2,2- Adamo M KB 4kr Cu T:3 ph. Adamo M KB 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" (2,6g) T:2 k. / Hungary 1869KB 20 Kreuzer Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" (2,6g) C:XF scratched Adamo M GYF 20kr Ag "Váltó Pénz" (2,5g) T:2- / Hungary 1870GYF 20 Kreuzer Ag "Váltó Pénz" (2,5g) C:VF Adamo M GYF 10Kr Ag "Váltó Pénz" T:2- enyhén hajlott, karc KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2-,3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:1-,2 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:1-,2 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2- ph. Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:1-,2 kis ph. Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya T:2-,3 Hungary 1884KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:VF,F Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Fiume címer" T:2,2- Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Fiume címer" T:2-,3 karc Adamo M KB 1K Ag "Ferenc József" T:3 Adamo K KB-1893KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T: KB-1894KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:

12 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! KB-1895KB 1K Ag "Ferenc József" (3xklf) T:2-,3 Adamo K KB 1K Ag KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:3, f Br (3x) f Br (6x) f Br (2x) T:2,2- egyiken ragasztónyom f Ni (17x) f Al (8x) f Fe f fe (7x) T: KB 1K Ag "Ferenc József" T:1-,2 kis patina KB 20K Cu "Ferenc József" minipénz T: KB-1914KB 2f Br (6xklf) T:2-3 ph., patina Adamo K KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:3,2 Adamo K KB-1896KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2-,3 Adamo K KB-1902KB 1f Br (5x) T:2,2- ph. Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" T:1-,2 kis patina KB-1914KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2- ü. Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:1-,2 patina Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:1- patina Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:1- Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2,2- Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2-,3 az érme peremén foglalatnyom Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2,2- kis ph. Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2,2- karc., ph. Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József koronázásának 40. évfordulója" T:2,2- kis patina Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" Körmöcbánya T:2,2- Adamo K KB-1914KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1-,2 Adamo K KB-1914KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T: KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1-,2 patina Adamo K KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2- kis patina KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2 Adamo K KB-1916KB 1K Ag "Ferenc József" (4xklf) T:1-,2 Adamo K KB-1913KB 2K Ag "Ferenc József" T:2,2- Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" T: f Fe (6x) T:2,2- Adamo K f Fe (16x) T:2,2- Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" T:1- halvány patina f Fe rozettával, Artex-veret T:1(P) / Hungary Fillér Fe with rosetta, Artex-strike C:UNC(P) Adamo K P Ag (2x) T: P Ag (2x) T:2-,3 patina P Ag (2x) T:3 patina Adamo P P Ag P Ag T:3,1- Adamo P P Ag P Ag "Madonna" T:2,2- Adamo P6,P f Cu-Ni T:1- Adamo P P Ag (2x) T:2,2- Adamo P P Ag P Ag (2x) P fém hamisítvány, nem mágneses T:2-3 patina P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" (7x) T:2-,3 patina Adamo P

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 293. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 27 - március 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 292. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 295. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 291. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 30 - február 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 277. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 289. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 27 - január 5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 269. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 29 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 18-21-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 286. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 283. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 október 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 355. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 30- október

Részletesebben