numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 355. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 30- október 3-ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: október óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők október 7-én 10 órától. Utólagos eladás október 4-10-ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 356 gyorsárverésre: október 3. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 32. nagyaukciónkra már várjuk a beadásokat, szeptember végéig! 355. aukció: Megtekintés: szeptember 30- október 3-ig! Tételek átvétele: szeptember órától 354. aukció elszámolás: október 8-tól! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 240 ft / tétel / árverés. A 2. indításnál 120 ft A vásárlói jutalék 22% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Részvények és sorsjegyek Érmés és bankjegyes borítékok Papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek tartásfokai: T:PP - Tükörveret; az érménél az alapfelület tükrösített, a kiemelkedő részek mattírozottak. T:P - Fél-tükörveret; az érménél az alapfelület fényes, a kiemelkedő részek könnyeden mattírozottak. T:BU - Selyemfényes; az alapfelület és a kiemelkedő részek egyaránt intenzív fényűek. T:1 - Verdefényes; az érme forgalomban nem volt, hibátlan. T:1- - Majdnem kiváló; a kiemelkedő részeknél apró kopás(ok). T:2 - Különösen szép; több apró kopással, a kiemelkedő részek kopottak (haj, címer, szakáll). T:2- - Nagyon szép; betűk vagy számjegyek, jelzések kopottabbak. T:3 - Szép; az érme nagy felületen kopott. T:3- - Nagyon jó; a felület erősen laposra kopott. T:4 - Jó; az egész érme kopott, de még felismerhető. T:5 - Gyenge; az érme alig azonosítható. Bankjegyek tartásfokai: T:I - A bankjegy forgalomban nem volt, tökéletes állapotban van. T:I- - A bankjegyen maximum törés nélküli enyhe hajtás, apró visszahajtott szamárfüllel. T:II - A bankjegyen egy erős vagy több halvány hajtás látható. T:II- - Használati nyomok, minimális kosz látható, hajtott. T:III - Szép, használt bakjegy törésekkel, hajtásokkal, apró szakadásokkal. T:III- - Sokat használt bankjegy, nagyobb szakadásokkal, lyukakkal. T:IV - Rengeteg hajtás, szakadás, firkálásokkal és anyaghiánnyal. T:V - Minden téren rossz állapot, hajtások, firkák, anyaghiányok, szakadások, összeragasztások, kosznyomok. Rövidítések, hibajelzések: anyaghiba hajlott korróziónyom restaurált ujjlenyomat brossnyom hajtatlan lapkahiba sarokhiány ü. (ütésnyom) DN (dátum nélkül) hullámos lemez lyuktömött sarokkopás zománchiány enyhén hajlott hullámos papír ph. (peremhiba) saroktörés, sarokhajlás zománchiba felületi karc juszt. (jusztírozott) polírozott szakadás fo. (foltos) ki. (kitörés) ragasztásnyom szakadt forrasztásnyom k. (karc) ragasztott szennyeződés füllel kis ph. (peremhiba) rep. (repedés) tűlyuk fny. (fülnyom) kis ü. (ütésnyom) Anyagjelzések: Ag (ezüst) Bi (bimetál) Hadifém Zn (cink) Al (alumínium) Br (bronz) Ni (nikkel) Al-Br Cu (réz) Porcelán Alpakka Cu-Ni (réz-nikkel) Sárgaréz Au (arany) Cu-Ni-Zn (réz-nikkel-cink) Sn (ón) Billon Fe (vas) Tombak Ritkaság: R RR RRR Unikum Szakirodalom: Adamo Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo Adamovszky István: Magyar érme katalógus Budapest Besenyi Besenyi Gábor: Vérrel elnyert jutalmak. Német katonai kitüntetések és jelvények Budapest Davenport John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Hessler-Chambliss Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton Huszár Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München Herinek Ludwig Herinek : Österreichische Münzprägungen von Bécs HP Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest HV Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest 1977.

3 Klimek Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Kodnar Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab Auflage Kopicki Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Warszawa Krause Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause Standard Catalog of World Paper Money , Iola MIB Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Wien Milne Joseph Grafton Milne: A Catalog of Alexandrian Coinage in the Ashmolean Museum. Oxford Moushmov Nikola Moushmov: Ancient Coins of the Balkan Peninsula NMK Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest SB David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Sear David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London Svoronos Jean Nikolaus Svoronos: Ta Nomismata tou Kratous ton Ptolemaion. Athens Unger Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger Unger Emil: Magyar éremhatározó I-III. Budapest

4 Numizmatikai kellékek Újratölthető, USB-s kézi nagyító, világítós, kétféle fényerővel, 5x és 12x nagyítással, új állapotban, dobozában Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Jó állapotban db-os kisalakú éremberakó tétel, használt állapotban db-os használt berakó tétel, több különböző méret, egy kivételével gyűrűs mappák, berakólapok nélkül Leuchtturm négygyűrűs Euro érmeberakó, 6db előnyomott lappal, új állapotban "Münz-Briefe aus aller Welt" piros négygyűrűs berakó, 31db kettes osztású berakólappal érmés borítékok számára Lindner Forint- és valutavizsgáló készülék, hálózatról működtethető UV lámpa, új állapotban eredeti dobozában "Münz-Briefe aus aller Welt" piros négygyűrűs berakó, 27db kettes osztású berakólappal érmés borítékok számára "Banknoten-Briefe aus aller Welt" piros négygyűrűs berakó, bankjegyes borítékok számára Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus SPECIÁL - változatok, felülbélyegzések, próbák, tervezetek Budapest, Első kiadás, Új állapotban Botos János: Banki értékpapírok Magyarországon. Budapest, Szaktudás Kiadó Ház, B. Sey Katalin - Gedai István: Éremkincsek. Magyar Helikon, Corvina, Budapest, Mátray Kálmán: 100 történelmi értékpapír. Budapest, Kiadó Kft.-"Blanket" GmbH Specimen Ltd., Műbőr kötésben, képekkel illusztrálva + MNB: 50 éves a Magyar Nemzeti Bank. Offset és Játékkártya Nyomda, Mindhárom könyv használt állapotban Feiszt György: Rövid magyar címertan és pecséttan. Budapest, Tankönyvkiadó, H. Szabó Lajos: A Szabadságharc és emigráció pénzei, kitüntetései Pápa, Lóky György köri elnök, dr. Garami Erika: pénztörténeti emlékei, a Magyar Nemzeti Bank Bankjegyés Éremgyűjteményének kiállítása. Budapest, Magyar Nemzeti Bank Emissziós főosztálya, dr. Garami Erika: 75 éves a Magyar Nemzeti Bank. Pénzkibocsátás A magyar Nemzeti Bank Bankjegy- és Éremgyűjteményének kiállítása. Budapest, Magyar Nemzeti Bank Emissziós főosztálya, Használt, jó állapotban Felszeghy Ferenc: A rendjelek és kitüntetések történelmünkben. Budapest. Fénymásolat Gedai István: A magyar aranypénzverés története. A Magyar Nemzeti Múzeum kiállításához tartozó vezetőkönyv. Budapest, Népművelési Propaganda Iroda, Gosztonyi József - dr. Mészáros István: Magyar és magyar vonatkozású érmek mesterjegyei. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest Alig használt állapotban H. Szabó Lajos: Beck Ötvös Fülöp a magyar éremművészet megújítója. Pápa, James Mackay: Guiness különleges bélyegek. Budapest, Solaris Kft, Gedai István: A magyar aranypénzverés története. A Magyar Nemzeti Múzeum kiállításához tartozó vezetőkönyv. Budapest, Népművelési Propaganda Iroda, Bácskai Tamás: A pénz. Budapest, Táncsics Könyvkiadó, Pallos Lajos: Az értékpapírok világa. Kultúrprofil, Használt, de jó állapotban Káplár László: Ismerjük meg a numizmatikát. Budapest, Gondolat, Használt, külső borítón kis szakadások Leányfalusi - Nagy: Magyarország fém- és papírpénzei MÉE, Budapest, Második javított kiadás. + Szénássy Zoltán: A komáromi bankó. KT Kiadó, Komárom, Ambrus Béla: Magyaország papírszükségpénzei 1914-től VIII. 1-ig. I. és II. kötet. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, Mind a négy használt, de szép állapotban Makai Ágnes - Héri Vera: Kereszt, érem, csillag. Kitüntetések a magyar történelemben. Helikon kiadó, Használt, újszerű állapotban Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új állapotú példány! Nudelman László: Magyar és Erdélyi Pénzek-Emlékérmek Numizmatikai Aukció június 1., Ritz Carlton Hotel Budapest Pohl Artur: Tiroli Tallérok. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, Schutzbach Csaba: Friedrich István éve történt az őszirózsás forradalom. Veszprém, OOK-Press Kft., Szerző által dedikált, új állapotban Schutzbach Csaba: A HONSz (A Hadirokkantak, Hadiözvegyek és Hadiárvák Országos Nemzeti Szövetsége) története. Magyar Vidék Országos 56-os Szervezet Országos Központja, Veszprém, Újszerű állapotban, gazdag képmelléklettel a szervezet jelvényeiről Dr. Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II-III. kötet. Budapest, MÉE, Használt, jó állapotban Szabadka Szabad Királyi Város Főgymnásiumának Értesítője az 1893/4. tanévről (Fénymásolat!), Szerk.: Haverda Mátyás, benne Gohl Ödön "A Római Birodalom pénzeiről"

5 30028.Értékpapír Kiállítás a Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara Baross Gábor Vállalkozási Alapítvány rendezésében a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara megalakulásának 150. évfordulója, valamint a Nemzetközi Kereskedelmi Kamarák Világkongresszusa alkalmából. Budapest május 2 - június 30. Használt, jó állapotú példány Waltraud Neuwirth: Neuwirth Markenlexikon 6. Wiener Gold- und Silberschmiede, Punzen (Bécsi arany- és ezüstművesek jelzései) Bécs, Szép állapotban Waltraud Neuwirth: Neuwirth Markenlexikon 5. Wiener Gold- und Silberschmiede, Punzen (Bécsi arany- és ezüstművesek jelzései) Bécs, Szép állapotban db-os numizmatikai irodalom tétel: Die Kaiserreich Münzsammlung - Münzen von Thomas Schantl Verlag, Konstanz EUR-Schätze im Geldbeutel - Münzen und Banknoten der 15 Euro-Staaten. Thomas Schantl Verlag, Konstanz Használt, jó állapotban "Münz-Journal als Stammbuch der Geschichte und Denkmahl des Neunzehnten Jahrhunderts - Zweiter Jahrgang I. heft mit 4 kupfer-tabellen" folyóirat német nyelven, benne négy darab érmészeti táblával, korához képest szép állapotban T:III fo., szakadások "Seaby's Coin and Medal Bulletin" 1966-os évfolyamának egybekötött számai "cgb.fr" papírpénz és papír szükségpénz árverési katalógus. Párizs, Új állapotban Morton & Eden - The Huntington Collection Spanish Colonial Coins. London, Aukciós katalógus. Borítón kis hiba Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület József-Ferenczvárosi fiókpénztár" betét könyve, bejegyzésekkel "Egyesült Budapesti Fővárosi Takarékpénztár Óbuda-Újlaki osztályának" betéti könyvecskéje, bejegyzésekkel Budapest DN Magyar Nemzeti Bank "Zsákbetétjegy" 25 Ft-ról (5x) BP propaganda "bankjegy", hátoldalán "Szavazz az MDP vezette Népfrontra!" T:III tűlyuk DN "Színházi kellék" feliratú 50$ + 100$ bankjegy másolatok T:I,I DN 10db klf bankjegy kötegelő forint bankjegyekhez, mind kitöltetlen Franciaország DN 1000Fr színházi bankjegy T:III- France ND 1000 Francs theater banknote C:VF db-os vegyes csekk tétel, főleg francia darabok Franciaország db "Carte Bleue Visa" kártya. France pcs of "Carte Bleue Visa" cards Részvények és sorsjegyek Budapest "Magyar Tisztviselők Takarékpénztára Részvénytársaság" bemutatóra szóló részvénye 250K-ról (2x) szárazpecséttel és szelvényekkel T:III Budapest "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" részvénye 400K-ról szelvényekkel (2x) sorszámkövetők T:I Budapest "Magyar Amerikai Bank Részvénytársaság" 25 részvénye egyenként 340K-ról, szelvényekkel és szárazpecséttel T:II-,III Budapest "Magyar Nemzeti Bank" magyar, angol, francia, német és olasz nyelvű részvénye 100 Arany Koronáról, szárazpecséttel és szelvényekkel T:III Budapest "Roessemann és Kühnemann-Epp és Fekete Egyesült Gépgyárak Részvénytársaság" részvénye 25P-ről, szelvényekkel, szárazpecséttel T:II Pécs "Pécsi Takarékpénztár Részvénytársaság" névre szóló részvénye 200P-ről, szárazpecséttel, bélyegzéssel, szelvényekkel T:III Sárospatak "Sárospataki Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 10P-ről, szárazpecséttel és szelvényekkel T:III Budapest "Rákoscsabai Strandfürdő Részvénytársaság" részvény 50P-ről T:II Budapest "I. Kerület Verpeléti-út 22. számú Házépítő Szövetkezet" 240db üzletrésze egyben, összesen P-ről, bélyegzéssel T:I Pécs "Dunántúli Bank Részvénytársaság" öt névre szóló részvénye egyben, összesen 500P-ről szelvényekkel, szárazpecséttel T:III Budapest "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvénye 25P-ről szárazpecséttel és szelvényekkel + Budapest "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvénye 50P-ről szárazpecséttel és szelvényekkel + Budapest "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvénye 100P-ről szárazpecséttel és szelvényekkel (2x) T:III foltos Budapest "Budapest Székesfőváros évi 4 1/2%-kal kamatozó K adómentes kölcsön" ideiglenes kötelezvénye 480K-ról, szárazpecséttel és szelvényutalvánnyal (28x) sorszámkövetők T:III Budapest "Gschwindt-féle Szesz-, Élesztő-, Likőr- és Rumgyár Részvénytársaság" részvény elismervénye 125P-ről, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:III

6 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! Budapest "Gschwindt-féle Szesz-, Élesztő-, Likőr- és Rumgyár Részvénytársaság" két darab részvény elismervénye összesen 250P-ről, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:III Budapest "Skála - Szövetkezetek Áruházi Közös Vállalata" névre szóló részesedési jegye 100Ft-ról (6x) sorszámkövető párok T:I Vegyes ~16db-os részvényekhez tartozó szelvényív tétel Románia / Satu-Mare (Szatmár) "Szatmár Vármegyei Takarépénztár Részvénytársaság" névre szóló 10db részvénye egyben, összesen 6000L-ről (4x) sorszámkövetők, szelvényekkel, szárazpecséttel, hátlapon román bélyegek és bélyegzés T:II,II- / Romania / Satu-Mare (Szatmár) "Szatmár Vármegyei Takarépénztár Részvénytársaság" share with the shareholders name, ten shares in one in sum total of 3000 Lei (2x), sequential serials, with coupons, Romanian stamps and cancellations on backside C:XF,VF Románia / Satu-Mare (Szatmár) "Szatmár Vármegyei Takarépénztár Részvénytársaság" névre szóló 5db részvénye egyben, összesen 3000L-ről (4x) sorszámkövetők, szelvényekkel, szárazpecséttel, hátlapon román bélyegek és bélyegzés T:II,II- / Romania / Satu-Mare (Szatmár) "Szatmár Vármegyei Takarépénztár Részvénytársaság" share with the shareholders name, five shares in one in sum total of 3000 Lei (4x), sequential serials, with coupons, Romanian stamps and cancellations on backside C:XF,VF Románia / Satu-Mare (Szatmár) "Szatmár Vármegyei Takarépénztár Részvénytársaság" névre szóló részvénye 600L-ről (2x) egyugrásos sorszámkövetők, szelvényekkel, szárazpecséttel, hátlapon román bélyeggel és bélyegzéssel valamint kézírásos megjegyzéssel T:III / Romania / Satu-Mare (Szatmár) "Szatmár Vármegyei Takarépénztár Részvénytársaság" share with the shareholders name, about 600 Lei (2x), sequential serials with leap, with coupons, on the reverse Romanian stamps and cancellations and handwritten notes C:F Románia / Satu-Mare (Szatmár) "Szatmárvármegyei Takarékpénztár Részvénytársaság" névre szóló 10db részvénye egyben, összesen 6000L-ről (2x) sorszámkövetők, szelvényekkel, szárazpecséttel T:II ~ db sorsjegy ívben, szárazpecséttel T:III Budapest "Magyarországi Jószív-Egyesület" (4x) sorsjegykölcsön 2Ft-ról, szárazpecséttel, bélyegzéssel, sorszámkövetők T:II Budapest / Pest "A Magyar Királyi Pénzügyminisztérium arany- és ezüst sorsjátéka az Újpesti Katolikus Templom felépítésének javára" 50kr értékben T:I Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I- Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:AU Szovjetunió k sorsjegy k sorsjegy T:II,III Soviet Union Kopeks lottery ticket Kopeks lottery ticket C:XF,F db-os vegyes magyar és külföldi részvény, kötvény tétel T:vegyes db-os vegyes részvényekhez tartozó szelvény tétel T:vegyes Érmés és bankjegyes borítékok Argentína P borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzéssel T:I Argentina Pesos in envelope with stamps and cancellations C:UNC Ausztrália D borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzéssel T:I Australia Dollar in envelope with stamps and cancellations C:UNC Bahrein /2D, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Bahrain /2 Dinar in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Bangladesh T, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Bangladesh Taka in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Bolívia P borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzéssel T:I Bolivia Pesos in envelope with stamps and cancellations C:UNC Dominikai Köztársaság P borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzéssel T:I Dominican Republic Peso in envelope with stamps and cancellations C:UNC Etiópia B borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzéssel T:I Ethiopia Birr in envelope with stamps and cancellations C:UNC Fülöp-szigetek P borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzéssel T:I Philippines Piso in envelope with stamps and cancellations C:UNC Ghána C borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzéssel T:I Ghana Cedis in envelope with stamps and cancellations C:UNC Izland K borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzéssel T:I Iceland Kronur in envelope with stamps and cancellations C:UNC Jemen R borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzéssel T:I Yemen Rial in envelope with stamps and cancellations C:UNC Jersey P borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzéssel T:I Jersey Pound in envelope with stamps and cancellations C:UNC

7 30084.Kambodzsa ,5R borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzéssel T:I Cambodia ,5 Riel in envelope with stamps and cancellations C:UNC Laosz K, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Lao Kip in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Libanon L, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Lebanon Livres in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Malajzia R borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzéssel T:I Malaysia Ringgit in envelope with stamps and cancellations C:UNC Mozambik M borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzéssel T:I Mozambique Meticais in envelope with stamps and cancellations C:UNC Nigéria K borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzéssel T:I Nigeria Kobo in envelope with stamps and cancellations C:UNC Norvégia K borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzéssel T:I Norway Kroner in envelope with stamps and cancellations C:UNC Omán B, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Oman Baisa in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Srí Lanka R borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzéssel T:I Sri Lanka Rupees in envelope with stamps and cancellations C:UNC Szingapúr $ borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzéssel T:I Singapore Dollar in envelope with stamps and cancellations C:UNC Szíria P, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Syria Pounds in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Uganda Sh borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzéssel T:I Uganda Schilling in envelope with stamps and cancellations C:UNC Uruguay P borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzéssel T:I Uruguay Pesos in envelope with stamps and cancellations C:UNC Zaire Z borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzéssel T:I Zaire Zaires in envelope with stamps and cancellations C:UNC Zambia K borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzéssel T:I Zambia Kwacha in envelope with stamps and cancellations C:UNC Afganisztán p, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Afghanistan Pul in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Algéria c, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Algeria Centimes in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Anguilla p, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Anguilla Pence in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Ausztria Sch, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Austria Schilling in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Ausztria Sch, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Austria Schilling in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Azori-szigetek E, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Azores Escudos in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Bahamák c, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Bahamas Cents in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Bhután ch, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Bhutan Chetrums in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Brazília c, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Brazil Cruzeiros in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Bulgária L, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 patina Bulgaria Lev in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC patina Chile c, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Chile Centavos in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Dél-Afrika c, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 South-Africa Cents in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Dél-Korea W, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 patina South Korea Won in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC patina Ecuador s, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Ecuador Sucre in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC

8 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! Egyesült Arab Emirátusok f, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Unites Arab Emirates Fils in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Egyiptom P, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1,1- Egypt Piastres in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC,AU El Salvador c, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 patina El Salvador Centavos in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC patina Feröer-szigetek Kr, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 patina Faeroe Islands Kronur in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC patina Franciaország Fr, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1- France Francs in envelope with stamp and cancellation, with German description C:AU Görögország D, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Greece Drachmai in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Guadalupe c, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1- patina Guadalupe Centimes in envelope with stamp and cancellation, with German description C:AU patina Guatemala c felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Guatemala Centavos in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Guyana c, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 patina Guyana Cents in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC patina Haiti c, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Haiti Centimes in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Holland-Antillák c, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Netherlands Antilles Cents in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Hollandia G, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1- Netherland Gulden in envelope with stamp and cancellation, with German description C:AU Honduras c, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Honduras Centavos in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Izland Kr, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1,1- patina Iceland Kronur in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC, AU patina Izrael /2Sh felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Israel /2 Sheqel in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Írország p, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 kis ph. patina Ireland Pence in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC small edge error patina Jordánia f, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 patina Jordan Fils in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC patina Jugoszlávia D, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Yugoslavia Dinara in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Kambodzsa s, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Cambodia Sen in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Kína J, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1- patina China Jiao in envelope with stamp and cancellation, with German description C:AU patina Kuba c, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Cuba Centavos in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Lengyelország Zl "IYC Egészségügyi Központ" "PRÓBA" jelzéssel, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Poland Zlotych "IYC Health Center" with "PRÓBA" mark in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Makaó p, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Macao Pataca in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Marokkó D, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1,1- patina Morocco Dirham in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC,AU patina Mauritius c, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 patina Mauritius Cents in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC patina Málta c, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Malta Cents in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC

9 30139.Mongólia m, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 patina Mongolia Mongo in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC patina Nagy-Britannia P, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Great Britain Pound in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Nepál p, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:2 Nepal Paisa in envelope with stamp and cancellation, with German description C:XF NDK pf, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 patina GDR Pfennig in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC patina Nicaragua c felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Nicaragua Centavos in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Panama c felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Panama Centesimos in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Paraguay G, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Paraguay Guaranies in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Portugália / Madeira E, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Portugal / Madeira Escudos in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Ruanda Fr, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Rwanda Francs in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC San Marino L felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 San Marino Lire in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Sierra Leone /2c, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:2 Sierra Leone /2 Cent in envelope with stamp and cancellation, with German description C:XF Srí Lanka c, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Sri Lanka Cents in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Szomália s, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Somalia Senti in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Szovjetunió k, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Soviet Union Kopeks in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Tahiti Fr, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Tahiti Francs in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Törökország L, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Turkey Lira in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Tunézia M, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1,2 Tunisia Millim in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC,XF Tuvalu c, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1- patina Tuvalu Cents in envelope with stamp and cancellation, with German description C:AU patina Uruguay NP, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Uruguay Nuevo Peso in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Új-Zéland c, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 New Zealand Cents in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Vatikán L, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Vatican Lire in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Venezuela B, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1-,2 Venezuela Bolivar in envelope with stamp and cancellation, with German description C:AU,XF Vietnám D, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Vietnam Dong in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC db klf "WWF - Természetvédelmi Világalap" érmés bélyeges boríték, FDC, gyűjtői albumban holland nyelvű tájékoztatóval, mind vízi állat témában, közte "Nagy ámbráscet" fém emlékérem szt. helénai bélyeggel T: pcs of diff "WWF - World Wildlife Fund" coin letters with stamp, FDC, all in collectors album with information in Dutch, all with aquatic animals, including "Sperm whale" metal commemorative coin with stamp from St. Helena C:UNC Papír és fém szükségpénzek Erdély / Temesvár "Pflastergeld (Útadó)" 8kr-ról T:II / Transsylvania / Timisoara "Pflastergeld (Pavement Tax)" about 8 Kreuzer" C:XF Erdély / Temesvár "Pflastergeld (Útadó)" 10 krajcárról, "P.S.P." T:II- szakadás / Transsylvania / Timisoara "Pflastergeld (Pavement Tax)" about 10 Kreuzer "P.S.P." C:VF tear Erdély / Temesvár "Pflastergeld (Útadó)" 10 krajcárról, "P.S.P." T:II / Transsylvania / Timisoara "Pflastergeld (Pavement Tax)" about 10 Kreuzer "P.S.P." C:XF Osztrák-Magyar Monarchia / Temesvár "Pflastergeld (Útadó)" 8 osztrák értékű forintról, "Philipp Schak", zöld T:III / Austro-Hungarian Empire / Timisoara "Pflastergeld (Pavement Tax)" about 8 Austrian value Forint, "Philipp Schak", green C:F

10 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! Osztrák-Magyar Monarchia / Temesvár "Pflastergeld (Útadó)" 13 osztrák értékű forintról, "Philipp Schak", rózsaszín T:II / Austro-Hungarian Empire / Timisoara "Pflastergeld (Pavement Tax)" about 13 Austrian value Forint, "Philipp Schak", pink C:XF Osztrák-Magyar Monarchia / Temesvár "Pflastergeld (Útadó)" 13 osztrák értékű forintról, "K. & S.", rózsaszín T:I- / Austro-Hungarian Empire / Timisoara "Pflastergeld (Pavement Tax)" about 13 Austrian value Forint, "K. & S.", pink C:AU Osztrák-Magyar Monarchia / Temesvár "Pflastergeld (Útadó)" 20 osztrák értékű forintról, rózsaszín T:III / Austro-Hungarian Empire / Timisoara "Pflastergeld (Pavement Tax)" about 20 Austrian value Forint, pink C:F Osztrák-Magyar Monarchia / Temesvár "Pflastergeld (Útadó)" 8 osztrák értékű forintról, "K. & S.", lila T:II / Austro-Hungarian Empire / Timisoara "Pflastergeld (Pavement Tax)" about 8 Austrian value Forint, "K. & S.", purple C:F Kecskemét 1848? 20kr utalvány múzeumi másolata (copy of necessity note) T:I Budapest Kitöltött 5kr-os váltó, 50Ft értékben, bélyegzésekkel T:III Boldogasszony / Hadifogolytábor május 1. 1K + 10K arab sorozat- és sorszámmal T:III-,IV 10K szakadt Budapest f + 4f + 6f + 8f + 12f "Hadsegélyező Hivatal" T:I / Hungary / Budapest Fillér + 4 Fillér + 6 Fillér + 8 Fillér + 12 Fillér "Hadsegélyező Hivatal (Military Aid Office)" C:UNC Adamo BUB-13.1; 13.2; 13.3; 13.4;; Zalaegerszeg / hadifogolytábor augusztus f arab sorozat- és sorszámmal, sorozat előtt "S", sorszám előtt "GY" betűjel T:I-,II Hungary Zalaegerszeg / POW camp August Fillér with arabic numeral series and serial number, with "S" prefix at series and "GY" prefix at serial C:AU,XF Adamo HHZ-1.2.4V Pápa május 8. "Pápai csekk" 10K + 20K + 50K mind lyukasztással érvénytelenítve és ovális szárazbélyegzővel T:III,III- Adamo PÁP-1.1,1.2, Szeged K "Városi Pénztárjegy" T:III Budapest P "Élelmezési Kölcsönjegy" T:III "Rákospalotai étkezési jegy - Felnőttek részére" hiányos étkezési jegy ív "1 Tégla -...az egyesülő munkáspártok Teleki téren létesítendő pártszervezeti helyisége javára" névre szóló téglajegy a Magyar Kommunista Párt és a Szociáldemokrata Párt bélyegzőjével T:II ~1950. "Magyar Honvédség Ruházati utalvány" 3db kitöltetlen utalvány T:I-,II Békekölcsön igazolások, elsőtől hatodikig (6xklf) T:I Sopron Kékfrank Kékfrank Kékfrank Kékfrank Kékfrank Kékfrank mind azonos "000277" sorszámmal, de eltérő sorozatjellel, teljes sor T:I DN "Diósgyőri Fogyasztási Szövetkezet / 5 Tej- és Kávémérés" ezüstözött fém zseton (19mm) T:2- hajlott lemez DN 20K (2xklf) gúny bankjegy T:I-,III- vörösön ragasztásnyomok Amerikai Egyesült Államok DN "Ford" feliratú Zn zseton?/kulcstartó?, számozott (33mm) T:2 USA ND "Ford" Zn jeton?/keyholder?, numbered (33mm) C:XF Ausztria ~ "Fél napi munka" Cu elszámolási bárca T:2 patina Austria ~ "Halbe Tages Arbeit" Cu token C:XF patina Ausztria / Hinterbrühl h szükségpénz T:I- hátoldalán kis ragsztásnyom Austria / Hinterbrühl Heller necessity note C:AU small glue mark on back Amerikai Egyesült Államok / Virginia "Old Dominion Bank" csekk (2x) hátoldalon bélyegzett, perforált T:III USA / Virgina "Old Dominon Bank" cheque (2x) overprint on backside, perforated C:F db klf magyar szükségpénz, közte Budapest, Pápa, Sopron T:III,III-,IV db-os vegyes magyar és külföldi szerencsepénz és zseton tétel T:2, db német nyelvű váltó, mind kitöltött, mind bélyegzéssel vagy felülbélyegzéssel T:III db-os zseton tétel, közte "Szövetkezésben az erő / Velencei-tó környéke - ÁFÉSZ" T: Amerikai Egyesült Államok DN "ACCEPTABLE ONLY AT CAESARS PALACE LAS VEGAS / ONE DOLLAR GAMING TOKEN FOR USE BY PLAYER ONLY" fém zseton + Franciaország DN "Republique Francaise / Telephones Publics PTT" fém telefon zseton T: Ausztria DN "ÖSTERR. NATIONALKOMITEE KATASTROPHEN HILFE" osztrák árvízi segély Al zseton (23mm) T: Franciaország ~ db-os vegyes szükségpénz és bankjegy tétel T:III-IV France ~ pcs of various banknotes and necessity notes C:F-G Mexikó ~ c szükségpénz T:III- Mexico ~ Centavos necessity money C:VG Németország / Weimari Köztársaság / Karlsruhe M szárazpecséttel T:I- Germany / Weimar Republic / Karlsruhe M with embossed stamp C:AU Németország / Weimari Köztársaság / Berchtesgaden M T:III Germany / Weimar Republic / Berchtesgaden Mark C:F

11 30200.Németország / Weimari Köztársaság / Karlsruhe M T:I Germany / Weimar Republic / Karlsruhe Mark C:UNC Olaszország DN "Comitato Olimpico Nazionale Italiano (Olasz Nemzeti Olimpiai Bizottság)" az 1914-ben alapított bizottság ezüstözött fém emlékérme (~39mm) T:2 kis patina Italy ND "Comitato Olimpico Nazionale Italiano (Italian National Olympic Committee)" silver plated metal commemorative medal of the Committee founded in 1914 (~39mm) C:XF small patina Spanyolország ~ c (4x) + 15c (4x) bélyeges szükségpénz T:I- Spain ~ Centimos (4x) + 15 Centimos (4x) emergency stamp money C:AU db-os vegyes bankjegy és szükségpénz tétel T:III-IV ragasztott db-os vegyes osztrák és német szükségpénz tétel T:I-III- 15pcs of various Austrian and German necessity notes C:AU-VG db-os vegyes osztrák és német szükségpénz tétel T:I-III- 26pcs of various Austrian and German necessity notes C:AU-VG Magyar bankjegyek Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna, előlapon "KORPÁS JÁNOS HENTES-MESTER VÁCZON FŐÚT" bélyegzéssel T:III Adamo G Ft "Kossuth bankó" "KORPÁS JÁNOS HENTES-MESTER VÁCZON FŐÚT" bélyegzéssel T:III Adamo G Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna kr csillagos sorozatszámmal T:III,III- Adamo G109,G103A kr + 30kr "Kossuth bankó" T:III kr T:III,III- / Hungary Kreuzer C:F,VG Adamo G Kr "K. K. Hauptmünzamt für Silberscheidemünze" T:III-,IV Austrian Empire Kreuzer "K. K. Hauptmünzamt für Silberscheidemünze" C:VG,G Adamo G Ft / 5G "Osztrák-Magyar Bank" piros "Xi " sorszámmal T:III- fo. Austro-Hungarian Monarchy Forint / 5 Gulden with red "Xi " serial number C:VG spotted Adamo G K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel K fekete "ROMANIA TIMBRU SPECIAL" körbélyegzővel K felülbélyegzés nélkül T:II-III db-os vegyes korona bankjegy tétel T:III-IV K T:III Adamo K K T:III Adamo K K (2x) egyik kiolvashatatlan felülbélyegzéssel T:III K (3xklf) piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel, fekete "ROMANIA TIMBRU SPECIAL" és felülbélyegzés nélküliek K (2xklf) II. kiadás egyik piros "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:I-III K (6x) II. kiadás, piros "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:III K (2x) egyik fekete "ROMANIA TIMBRU SPECIAL" felülbélyegzéssel T:III,III K "C" sorszámjel T:III Adamo K5/ K (3x) piros "MAGYAROSZÁG" körbélyegzővel, piros "DEUTSCHÖSTERREICH" bélyegzővel és felülbélyegzés nélkül T:III,III K (15x) mind "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:III K (2x) egyik "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:I-,III K (4x) közte "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzés illetve alacsony "000223" sorszám T:II-III K "3117" 3mm, hullámos hátlappal T:I- Adamo K22/ K "3105" hullámos hátlap + 25K "3137" hullámos hátlap T:II-,III K "A 2092" hullámos hátlappal (2x) sorszámkövetők T:II K T:III- Hungary Korona C:VG Adamo K (1902) 1000K vízszintes piros "DEUTSCHÖSTERRECIH" felülbélyegzéssel, hátlap rajzos T:III szép papír Adamo SK35/ augusztus 9. 10K "F" sorozat T:IV Adamo K f + 50f T:I K (3x) különféle sorszám típusok + 2K (3x) különféle sorszám típusok T:I-III K (3x) kétféle sorszámmal + 20K (2x) kétféle sorszámmal T:III K "Orell Füssli Zürich" T:III- Adamo K K "Orell Füssli Zürich" nyomdahely jelöléssel + 100K "Orell Füssli Zürich" nyomdahely jelöléssel T:III Adamo K25, K K "Orell Füssli Zürich" T:III Adamo K

12 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! K "Orell Füssli Zürich" T:II Adamo K K (7x) "Orell Füssli Zürich" nyomdahely jelöléssel T:III Adamo K K "Magyar Pénzjegynyomda Rt." nyomdahely jelöléssel K számozás és nyomdahely nélkül (2x) T:I,III Adamo K K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" nyomdahely jelöléssel T:I- Adamo K K "Magyar Pénzjegynyomda R.t. Budapest" nyomdahely jelöléssel K nyomdahely jelölés nélkül T:III Adamo K K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással, nyomdahely jelölés nélkül T:III Adamo K37B K "Orell Füssli" piros sor- és sorozatszám T:IV ragasztott, lyuk Adamo K P (4x) T:III- Adamo P P (4x) T:III- Adamo P P (4x) T:III- Adamo P P (4x) T:III- Adamo P P (4x) sorszámkövetők T:II P (30x) közte 2db sorszámkövető T:III,III- Adamo P P (30x) T:III,III- Adamo P P (12x) sorszámkövetők, csillagos sorozatszám T:I,I P (3x) T:II Adamo P P (3x) sorszámkövetők T:I- Adamo P P (2x) sorszámkövetők T:I-,II P (2x) sorszámkövetők T:II P (17x) T:III szép papír Adamo P P "H " T:III Adamo P P "J " T:III Adamo P P (2x) sorszámkövetők "J J " T:I Hungary Pengő (2x) sequential serials "J J " C:UNC Adamo P P (2x) sorszámkövetők T:I-,II P T:III Adamo P P T:III Adamo P P " A Vöröshadsereg Parancsnoksága" sorszámmal T:III P Egyvonalas számok T:III,III- Adamo P45h P Egyvonalas számok T:III,III- Adamo P45h P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (15x) T:III Hungary Pengő "Headquarters of the Red Army" (15x) C:F Adamo P P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:III Hungary Pengő "Headquarters of the Red Army" C:F Adamo P P-100P (10x) "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:III,III-,IV P-100P (10x) "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:III,III P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" elcsúszott nyomattal T:III ragasztásnyom P (2x) sorszámkövetők T:II P (3x) piros "MNB" bélyeggel, sorszámkövetők T:II P (2x) színváltozat, egyiknél hátlapi nyomat eltolódás T:III P (12x) ebből 6db magyar "N" betű orosz "P" helyett T:III,III AP sorozat- és sorszám nélkül T:I MP (2x) sorszámkövetők T:II BP (2x) T:II,III BP (2x) T:II BP T:I,I BP T:I,I- Adamo P BP T:II Adamo P BP T:III szép papír Hungary BP C:F fine paper Adamo P db-os vegyes adópengő gyűjtemény kisalakú berakóban, több különféle változat AP címletek T:vegyes AP elcsúszott nyomattal T:III

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 333. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 5-8-ig.

Részletesebben

Az Emberi Jogok Nemzetközi Egyezségokmányai és a Fakultatív Jegyzőkönyvek megerősítésének helyzete

Az Emberi Jogok Nemzetközi Egyezségokmányai és a Fakultatív Jegyzőkönyvek megerősítésének helyzete Az Emberi Jogok i és a Jegyzőkönyvek megerősítésének helyzete Tagállam Első Afganisztán 1983.01.24.a 1983.01.24.a Albánia 1991.10.04.a 1991.10.04.a 10.04.a 10.17.a Algéria 1989.09.12. 1989.09.12. 1989.09.12.a

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

EXIMBANK ZRT OKTÓBER 21-TŐL HATÁLYOS ORSZÁGKOCKÁZATI BESOROLÁS ÉS KOCKÁZATVÁLLALÁSI ELVEK

EXIMBANK ZRT OKTÓBER 21-TŐL HATÁLYOS ORSZÁGKOCKÁZATI BESOROLÁS ÉS KOCKÁZATVÁLLALÁSI ELVEK EXIMBANK ZRT. 2016. OKTÓBER 21-TŐL HATÁLYOS ORSZÁGKOCKÁZATI BESOROLÁS ÉS KOCKÁZATVÁLLALÁSI ELVEK Hatályos 2016. október 21. 2016. október 21-től hatályos országkockázati besorolás és kockázatvállalási

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Szerződő fél Ratifikáció/Csatlakozás Hatályba lépés dátuma. Albánia Csatlakozás: 1993. december 2. 1994. március 6.

Szerződő fél Ratifikáció/Csatlakozás Hatályba lépés dátuma. Albánia Csatlakozás: 1993. december 2. 1994. március 6. WIPO Szerzői Jogi Szerződés (2004. évi XLIX. törvény a Szellemi Tulajdon Világszervezete 1996. december 20-án, Genfben aláírt Szerzői Jogi Szerződésének, valamint Előadásokról és a Hangfelvételekről szóló

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 354. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

MEHIB ZRT JANUÁR 15-TŐL HATÁLYOS ORSZÁGKOCKÁZATI BESOROLÁSA ÉS FEDEZETI POLITIKÁJA

MEHIB ZRT JANUÁR 15-TŐL HATÁLYOS ORSZÁGKOCKÁZATI BESOROLÁSA ÉS FEDEZETI POLITIKÁJA MEHIB ZRT. 2019. JANUÁR 15-TŐL HATÁLYOS ORSZÁGKOCKÁZATI BESOROLÁSA ÉS FEDEZETI POLITIKÁJA Hatályos 2019. január 15. 2019. január 15-től hatályos országkockázati besorolás és biztosíthatósági szabályok

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 337. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 335. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

Személyi díjszabások Név: Alföld Kábel Kft. Pénznem: HUF

Személyi díjszabások Név: Alföld Kábel Kft. Pénznem: HUF Személyi díjszabások Név: Alföld Kábel Kft. Pénznem: HUF Név Típus Díjszabás Díjszabás ÁFA-val Afghanistan FIX 70.000 88.900 Afghanistan MOB 70.000 88.900 Albania FIX 35.000 44.450 Albania Mobile MOB 89.000

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 289. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 27 - január 5-ig.

Részletesebben

Felnőttkori túlsúly és elhízás globális előfordulása régiónként

Felnőttkori túlsúly és elhízás globális előfordulása régiónként Felnőttkori túlsúly és elhízás globá előfordulása régiónként Férfiak Európai Régió Albánia 2008-9 Nemzeti 10302 15-49 44.8 8.5 29.6 9.7 DHS Örményország 2005 Nemzeti 6016 15-49 26.9 15.5 DHS Ausztria 2005/6

Részletesebben

jacsa.net VOIP nemzetközi percdíjak

jacsa.net VOIP nemzetközi percdíjak Cél Telefonszám kezdete Bruttó percdíj (Ft) Afganisztán 93* 99,06 Albánia 355* 99,06 Albánia mobil 3556* 406,4 Albánia prémium 35542* 406,4 Algéria 213* 38,1 Algéria mobil 2135* 406,4 Algéria mobil 2136*

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 291. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 30 - február 2-ig.

Részletesebben

57. Numizmatikai gyorsárverés

57. Numizmatikai gyorsárverés 57. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenhetedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2016. április 4-5-6-án, nyitvatartási

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 293. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 27 - március 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Általános szerződési feltételek VoIP telefonszolgáltatásra / MÓDOSÍTÁSOK KIVONATA /

Általános szerződési feltételek VoIP telefonszolgáltatásra / MÓDOSÍTÁSOK KIVONATA / székhely: 9700 Szombathely, Rákóczi Ferenc u. 1. Általános szerződési feltételek VoIP telefonszolgáltatásra / MÓDOSÍTÁSOK KIVONATA / Szombathely, 2012. június 29. 1 1. számú melléklet Havi előfizetési

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

GDA légi export díjak 2018 /HUF/ * A GDA boríték használata esetén a fuvardíjat nem befolyásolja a csomag súlya. Érvényes 2018.

GDA légi export díjak 2018 /HUF/ * A GDA boríték használata esetén a fuvardíjat nem befolyásolja a csomag súlya. Érvényes 2018. GDA légi export díjak 2018 /HUF/ * A GDA boríték használata esetén a fuvardíjat nem befolyásolja a csomag súlya. Érvényes 2018. december 31-ig AFGANISZTÁN 17573 17573 21575 26155 30504 35352 39894 43896

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

Szent István Egyetem Gödöllő. 3/2005.sz. Rektori Utasítás az egyetemi alkalmazottak és hallgatók külföldi utazásának ügyintézéséről és napidíjáról

Szent István Egyetem Gödöllő. 3/2005.sz. Rektori Utasítás az egyetemi alkalmazottak és hallgatók külföldi utazásának ügyintézéséről és napidíjáról Szent István Egyetem Gödöllő 3/2005.sz. Rektori Utasítás az egyetemi alkalmazottak és hallgatók külföldi utazásának ügyintézéséről és napidíjáról Gödöllő, 2005. november 1. A Szent István Egyetem alkalmazottainak

Részletesebben