A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 30. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) 2018 november között. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: november :00. A magyar filatélia a teremben 9:30 kor kezdődik, minden más területre 18:00 ig lehet online ajánlatot tenni. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol on-line ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 17:00-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők november 27-én 10 órától. Irodánk november 26-án egész nap zárva tart. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből). Az árverés MAGYAR FILATÉLIA, KÉPESLAP, NUMIZMATIKA és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! Megtekintés: november között. (24-én szombaton a magyar filatélia kivételével megtekinthető az árverés anyaga irodánkban óra között!) Tételek átvétele november 27-én 10 órától! Irodánk november 26-án egész nap zárva tart! Minden tétel rengeteg igényes fotóval megtalálható honlapunkon, ahol online ajánlatot is tehet. Kérjük tekintse meg nagyárverésünk többi kategóriáját is, mert rendkívül színvonalas filatéliai, fotó, nyomtatvány, könyv, numizmatika és művészeti anyag kerül egyidejűleg kalapács alá. Az árverés összes tétele sok képpel megtalálható honlapunkon, vagy megtekinthető irodánkban. Tartalomjegyzék: Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Magyar és külföldi bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Seregély Dezső hagyatékából Magyar emlékveretek, plakettek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Ókori államok Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Részvények, sorsjegyek és szükségpénzek Numizmatikai irodalom, numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek N-B Aranyforint Au "Rudolf" Nagybánya (3,46g) T:2- kis ph. / Hungary 1584N-B Goldgulden Au "Rudolf" Baia Mare (3,46g) C:VF small edge error Huszár: 1005., Unger II.: KB 20K Au "Ferenc József" (6,79g/0.900) T:2 kis ph. / Hungary 1892KB 20 Korona Au "Franz Joseph I" (6,79g/0.900) C:XF small edge error Adamo K KB 20K Au "Ferenc József" (6,76g/0.900) T:2 kis ph. / Hungary 1893KB 20 Korona Au "Franz Joseph I" (6,76g/0.900) C:XF small edge error Adamo K KB 10K Au "Ferenc József" (3,39g/0.900) T:2 kis ph. / Hungary 1894KB 10 Korona Au "Franz Joseph I" (3,39g/0.900) C:XF small edge error Adamo K KB 20K Au "Ferenc József" (6,79g/0.900) T:1-,2 kis ph. / Hungary 1897KB 20 Korona Au "Franz Joseph I" (6,79g/0.900) C:AU,XF small edge error Adamo K KB 20K Au "Ferenc József" (6,77g/0.900) T:2 kis ph. / Hungary 1901KB 20 Korona Au "Franz Joseph I" (6,77g/0.900) C:XF small edge error Adamo K KB 10K Au "Ferenc József" (3,41g/0.900) T:2 kis ph. / Hungary 1904KB 10 Korona Au "Franz Joseph I" (3,41g/0.900) C:XF small edge error Adamo K KB 10K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (3,35g/0.900) T:2 / Hungary 1905KB 10 Korona Au "Franz Joseph I" Kremnitz (3,35g/0.900) C:XF Adamo K KB 10K Au "Ferenc József" (3,39g/0.900) T:1-,2 ph. / Hungary 1906KB 10 Korona Au "Franz Joseph I" (3,39g/0.900) C:AU,XF edge error Adamo K KB 10K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (3,4g/0.900) T:2 kis ph. / Hungary 1907KB 10 Korona Au "Franz Joseph I" Kremnitz (3,4g/0.900) C:XF small edge error Adamo K KB 10K Au "Ferenc József" (3,38g/0.900) T:2 ph. / Hungary 1909KB 10 Korona Au "Franz Joseph I" Kremnitz (3,38g/0.900) C:XF edge error Adamo K KB 10K Au "Ferenc József" (3,39g/0.900) T:2 kis ph. / Hungary 1910KB 10 Korona Au "Franz Joseph I" (3,39g/0.900) C:XF small edge error Adamo K KB 10K Au "Ferenc József" (3,39g/0.900) T:1-,2 kis patina, apró ph. / Hungary 1911KB 10 Korona Au "Franz Joseph I" (3,39g/0.900) C:AU,XF small patina, tiny edge error Adamo K KB 10K Au "Ferenc József" (3,41g/0.900) T:1-,2 kis ph. / Hungary 1911KB 10 Korona Au "Franz Joseph I" (3,41g/0.900) C:AU,XF small edge error Adamo K KB 10K Au "Ferenc József" (3,39g/0.900) T:2 kis patina, ph. / Hungary 1912KB 10 Korona Au "Franz Joseph I" (3,39g/0.900) C:XF small patina, edge error Adamo K KB 10K Au "Ferenc József" (3,41g/0.900) T:1-,2 kis ph. / Hungary 1912KB 10 Korona Au "Franz Joseph I" (3,41g/0.900) C:AU,XF small edge error Adamo K KB 10K Au "Ferenc József" (3,38g/0.900) T:1-,2 ph. / Hungary 1913KB 10 Korona Au "Franz Joseph I" (3,38g/0.900) C:AU,XF edge error Adamo K Ft Au "Semmelweis Ignác" (4.21g/0.900) T:1 (eredetileg PP) / Hungary Forint Au "Ignác Semmelweis" (4.21g/0.900) C:UNC (originally PP) Adamo EM29, Krause KM# Ft Au "Veszélyeztetett állatvilág - Túzok (7,78g/0.584) T:1 (eredetileg PP) / Hungary Forint Au "Bustard" with information sheet (7,78g/0.584) C:UNC (originally PP) Adamo EM Ft Au "Honfoglalás évfordulója" (7,01g/0.986) T:PP kis fo. / Hungary Forint Au "1000th Anniversary of the Hungarian Landtaking" (7,01g/0.986) C:PP small spot Adamo EM Ft Au "Az évi forradalom és szabadságharc 150. évfordulója / Batthyány Lajos" tanúsítvánnyal, tokban (7,02g/0.986) T:PP kis felületi karc / Hungary Forint Au "150th Anniversary of the Hungarian Revolution of / Lajos Batthyány" with certificate, in case (7,02g/0.986) C:PP slightly scratched Adamo EM Ft Au "Államalapítás évfordulója" tanúsítvánnyal, tokban (7,01g/0.986) T:PP felületi karc / Hungary Forint Au "1000th Anniversary of the Foundation of the Hungarian State" with certificate, in case (7,01g/0.986) C:PP slightly scratched Adamo EM Ft Au "Ezeréves a magyar pénzverés" dísztokban tanúsítvánnyal (6,99g/0.986) T:PP / Hungary Forint Au "1000th Anniversary of the Hungarian coinage" in case with certificate (6,99g/0.986) C:PP Adamo EM Ft Au "Államalapító Szent István" dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.986) T:PP / Hungary Forint Au "Saint Stephen" with certificate in orignal case (31,1g/0.986) C:PP Adamo EM Ft Au "Hunyadi Mátyás trónra lépésének 550. évfordulója" tanúsítvánnyal (10,05g/0.986) T:PP / Hungary Forint Au "550th Anniversary of the Accession of Matthias Corvinus" with certificate (10,05g/0.986) C:PP Adamo EM Ft Au "Kazinczy Ferenc születésének 250. évfordulója" tanúsítvánnyal (10,03g/0.986) T:PP kis felületi karc / Hungary Forint Au "250th Anniversary of Birth of Ferenc Kazinczy" with certificate (10,03g/0.986) C:PP slightly scratched Adamo EM Ft Au "Szent István intelmei Szent Imre herceghez" tanúsítvánnyal (6,99g/0.986) T:PP ujjlenyomat / Hungary Forint Au "Saint Stephen's Admonitions to his Son Saint Emeric" with certificate (6,99g/0.986) C:PP fingerprints Adamo EM

4 A nagyaukció online része 18:00 órakor zárul! Ft Au "Liszt Ferenc születésének 200. évfordulója" tanúsítvánnyal (7,04g/0.986) T:PP / Hungary Forint Au "200th Anniversary of the birth of Ferenc Liszt" with certificate (7,04g/0.986) C:PP Adamo EM Ausztria Dukát Au "Ferenc József" (3,49g/0.986) T:2 ph., ütésnyom / Austria Ducat Au "Franz Joseph I" (3,49g/0.986) C:XF edge error, ding Krause KM# Ausztria K Au "Ferenc József" (6,81g/0.900) T:2 kis ph. / Austria Corona Au "Franz Joseph I" (6,81g/0.900) C:XF small edge error Krause KM# Ausztria K Au "Ferenc József" (6,82g/0.900) T:1-,2 kis ph. / Austria Corona Au "Franz Joseph I" (6,82g/0.900) C:AU,XF small edge error Krause KM# Ausztria K Au "Ferenc József" (6,8g/0.900) T:1-,2 ph. / Austria Corona Au "Franz Joseph I" (6,8g/0.900) C:AU,XF edge error Krause KM# Ausztria D Au "Ferenc József" (13,92g/0.986) T:2,2- kis ph., karc, fülnyom / Austria Ducat Au "Franz Joseph I" (13,92g/0.986) C:XF,VF small edge error, scratched, earmark Krause KM# Ausztria K Au "Ferenc József" (6,78g/0.900) T:1-,2 kis ph. / Austria Corona Au "Franz Joseph I" (6,78g/0.900) C:AU,XF small edge error Krause KM# Ausztria C Au "Ferenc József" (6,77g/0.900) T:1-,2 kis ph. / Austria Corona Au "Franz Joseph I" (6,77g/0.900) C:AU,XF small edge error Krause KM# Ausztria D Au "Ferenc József" utánveret (13,99g/0.986) T:1-,2 kis ph., felületi karc / Austria Ducat Au "Franz Joseph I" restrike (13,99g/0.986) C:AU,XF small edge error, slightly scratched Krause KM# Ausztria K Au "Ferenc József" (3,41g/0.900) T:2 / Austria Corona Au "Franz Joseph I" (3,41g/0.900) C:XF Krause KM# Belgium Fr Au "II. Lipót" (6,46g/0.900) T:2 / Belgium Francs Au "Leopold II" (6,46g/0.900) C:XF Krause KM# Dél-Afrika R Au (8g/0.917) T:1- / South Africa Rand Au (8g/0.917) C:AU Krause KM# Franciaország / Második Köztársaság 1851A 20Fr Au (6,43g/0.900) T:2 / France / Second Republic 1851A 20 Francs Au (6,43g/0.900) C:XF Krause KM# Franciaország / Második Köztársaság 1851A 20Fr Au (6,44g/0.900) T:2,2- / France / Second Republic 1851A 20 Francs Au (6,44g/0.900) C:XF,VF Krause KM# Franciaország / Második Császárság 1854A 20Fr Au "III. Napóleon" (6,44g/0.900) T:2,2- / France / Second Empire 1854A 20 Francs Au "Napoleon III" (6,44g/0.900) C:XF,VF Krause KM# Franciaország / Második Császárság 1857A 20Fr Au "III. Napóleon" (6,4g/0.900) T:2,2- kis ph. / France / Second Empire 1857A 20 Francs Au "Napoleon III" (6,4g/0.900) C:XF,VF small edge error Krause KM# Franciaország / Második Császárság 1858A 20Fr Au "III. Napóleon" (6,43g/0.900) T:2,2- kis ph. / France / Second Empire 1858A 20 Francs Au "Napoleon III" (6,43g/0.900) C:XF,VF small edge error Krause KM# Franciaország / Második Császárság 1859A 20Fr Au "III. Napóleon" (6,44g/0.900) T:2,2- kis ph. / France / Second Empire 1859A 20 Francs Au "Napoleon III" (6,44g/0.900) C:XF,VF small edge error Krause KM# Franciaország / Második Császárság 1859A 20Fr Au "III. Napóleon" (6,43g/0.900) T:2,2- ph., kis karcok / France / Second Empire 1859A 20 Francs Au "Napoleon III" (6,43g/0.900) C:XF,VF edge error, small scratches Krause KM# Franciaország / Második Császárság 1860BB 20Fr Au "III. Napóleon" (6,45g/0.900) T:2,2- kis ph., kis karc / France / Second Empire 1860BB 20 Francs Au "Napoleon III" (6,45g/0.900) C:XF,VF small edge error, small scratch Krause KM# Franciaország / Második Császárság 1863A 20Fr Au "III. Napóleon" (6,47g/0.900) T:2,2- kis ph. / France / Second Empire 1863A 20 Francs Au "Napoleon III" (6,47g/0.900) C:XF,VF small edge error Krause KM# Franciaország / Második császárság 1866BB 20Fr Au "III. Napóleon" (6,43g/0.900) T:2,2- ph. / France / Second Empire 1866BB 20 Francs Au "Napoleon III" (6,43g/0.900) C:XF,VF edge error Krause KM# Franciaország / Második Császárság 1867A 20Fr Au "III. Napóleon" (6,45g/0.900) T:2,2- ph. / France / Second Empire 1867A 20 Francs Au "Napoleon III" (6,45g/0.900) C:XF,VF edge error Krause KM# Franciaország / Második Császárság 1868A 20Fr Au "III. Napóleon" (6,46g/0.900) T:2,2- kis ph. / France / Second Empire 1868A 20 Francs Au "Napoleon III" (6,46g/0.900) C:XF,VF small edge error Krause KM# Franciaország / Második Császárság 1869BB 20Fr Au "III. Napóleon" Strasbourg (6,44g/0.900) T:2 / France / Second Empire 1869BB 20 Francs Au "Napoleon III" Strasbourg (6,44g/0.900) C:XF Krause KM# Franciaország 1875A 20Fr Au (6,45g/0.900) T:2,2- kis ph. / France 1875A 20 Francs Au (6,45g/0.900) C:XF,VF small edge error Krause KM#

5 30053.Franciaország 1877A 20Fr Au (6,41g/0.900) T:2,2- / France 1877A 20 Francs Au (6,41g/0.900) C:XF,VF Krause KM# Franciaország 1895A 20Fr Au (6,45g/0.900) T:2,2- ph., karc / France 1895A 20 Francs Au (6,45g/0.900) C:XF,VF edge error, scratched Krause KM# Franciaország Fr Au "LIBERTÉ ÉGALITÉ FRATERNITÉ" utánveret (6,33g/0.900) T:2,2- / France Francs Au "LIBERTÉ ÉGALITÉ FRATERNITÉ" restrike (6,33g/0.900) C:XF,VF Krause KM# Franciaország Fr Au (6,48g/0.900) T:2 kis ph. / France Francs Au (6,48g/0.900) C:XF small edge error Krause KM# Franciaország Fr Au (6,47g/0.900) T:2 kis ph. / France Francs Au (6,47g/0.900) C:XF small edge error Krause KM# Franciaország Fr Au (6,47g/0.900) T:2,2- ph. / France Francs Au (6,47g/0.900) C:XF,VF edge error Krause KM# Franciaország Fr Au "LIBERTÉ ÉGALITÉ FRATERNITÉ" utánveret (6,44g/0.900) T:2 / France Franc Au "LIBERTÉ ÉGALITÉ FRATERNITÉ" restrike (6,44g/0.900) C:XF Krause KM# Franciaország Fr Au (6,51g/0.900) T:2 kis ph. / France Francs Au (6,51g/0.900) C:XF small edge error Krause KM# Franciaország Fr Au (6,45g/0.900) T:2 kis ph. / France Francs Au (6,45g/0.900) C:XF small edge error Krause KM# Hollandia G Au "I. Vilma" (6,75g/0.900) T:1- / Netherlands Gulden Au "Wilhelmina I" (6,75g/0.900) C:AU Krause KM# Nagy-Britannia Sovereign Au "V. György" (8,03g/0.917) T:1-,2 kis ph. / Great Britain Sovereign Au "George V" (8,03g/0.917) C:AU,XF small edge error Krause KM# Olaszország 1882R 20L Au "I. Umberto" (6,45g/0.900) T:2 ph., kis karc / Italy 1882R 20 Lire Au "Umberto I" (6,45g/0.900) C:XF edge error, small scratch Krause KM# Orosz Birodalom R Au "II. Miklós" (4,26g/0.900) T:2,2- kis ph.,k. / Russian Empire Rubles Au "Nicholas II" (4,26g/0.900) C:XF,VF small edge error,scratch Krause Y# Oszmán Birodalom (1327/10) 100K Au "V. Mehmed" (7,17g/0.917) T:2 / Ottoman Empire (1327/10) 100 Kurush Au "Muhammad V" (7,17g/0.917) C:XF Krause KM# Svájc 1927B 20Fr Au (6,47g/0.900) T:1-,2 / Switzerland 1927B 20 Francs (6,47g/0.900) C:AU,XF Krause KM# Magyar és külföldi bankjegyek Ft + 2Ft + 5Ft (2xklf) barna és vörösesbarna + 10Ft + 100Ft "Kossuth bankó" T:III,III- a 2Ft restaurált / Hungary Forint + 2 Forint + 5 Forint (2xdiff) brown and reddish brown + 10 Forint Forint "Kossuth note" C:F,VG the 2 Forint note is restored Adamo G104, G106, G109, G109A, G111, G Buda augusztus 10. "Kamat nélküli kincstári utalvány" a "Torda megye" nevére szólóan 161Ft-ról Duschek Ferenc pénzügyi államtitkár, Völgyi Ferenc főpénztárnok, Endrey Endre ellenőr és Trattner József számfejtő saját kezű aláírásával, "722"-es sorszámmal, szárazpecséttel, többször hajtott, apró szakadás, szép állapotban. RRR! A 25. Nagyárverésen szereplő tétel sorszámkövető darabja, a kincstári utalványok ritka típusa! / Hungary / Buda 10th August 1848 "Treasury Voucher without Interest" about 161 Forint, with the signature of Ferenc Duschek financial secretary, Ferenc Völgyi chief cashier, Endre Endrey inspector and József Trattner payroller, with "722" serial number, with embossed stamp, folded, one tiny tear, in nice condition. Very rare! With sequential serial number to the one on the 25. Major Auciton, rare type of the treasury vouchers! Ft "Kamatos Utalvány" zöld változat, kamatszelvény nélkül, Endrey Endre saját kezű aláírásával T:I- / Hungary Forint "Interest Bearing Voucher" green, without coupon, with autograph signature of Endre Endrey C:AU Adamo SGU Ft "Kamatos Utalvány" rózsaszín változat, kamatszelvény nélkül, szárazpecséttel, Endrey Endre saját kezű aláírásával, T:I- / Hungary Forint "Interest Bearing Voucher" rose, without coupon, with embossed stamp, autograph signature of Endre Endrey C:AU Adamo SGU Ft "Kossuth bankó" sorszám és hátlap nélkül. Nem katalogizált sajtóhiba! T:III-,IV / Hungary Forint "Kossuth bankó" without serial and backside. Not catalogued printing error! C:VG,G Adamo G108h.var kr T:I / Hungary Kreuzer C:UNC Adamo G G piros számozás T:IV szakadások, tűly. / Austrian Empire Gulden with red serial number C:G tears, needle hole Adamo G98e Ft / 5G "Osztrák-Magyar Bank" piros sorszámozással T:III,III- részben restaurált / Austro-Hungarian Monarchy Forint / 5 Gulden with red serial number C:F,VG partially restored Adamo G127., Kodnar K piros, "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel T:I / Hungary Korona with red "MAGYARORSZÁG" overprint C:UNC Adamo K35/B

6 Várjuk beadásait - dolgozzunk együtt a sikerért! K T:I- / Hungary Korona C:AU Adamo K K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel T:I / Hungary Korona with red "MAGYARORSZÁG" overprint C:UNC Adamo K28B K "Fehértemplom" felülbélyegzéssel K "Dálnok - Főjegyző" felülbélyegzéssel T:III / Hungary Korona with "Fehértemplom" cancellation Korona with "Dálnok - Főjegyző" cancellation T:F K "Nagykárolyfalva" felülbélyegzéssel K csehszlovák 20h bélyeggel T:III egyiken szakadás / Hungary Korona with "Nagykárolyfalva" cancellation Korona with Czechoslovakian 20 Halerov stamp C:F one with tear K "MÁS TÖRVÉNYES..." + 5K "OSZTRÁK-MAGYAR BANK BANKJEGYEIRE" T:II,III szép papír / Hungary Korona "MÁS TÖRVÉNYES..." + 5 Korona "OSZTRÁK-MAGYAR BANK BANKJEGYEIRE" C:XF,F fine paper Adamo K8, K augusztus 9. 10K T:II-,III / Hungary 9th August Korona C:VF,F Adamo K K T:III / Hungary Korona C:F Adamo K augusztus 9. 20K (2x) egyik színhiányos T:II-,III szép papír / Hungary 9th August Korona (2x) one missing some color C:VF,F nice paper Adamo K20, K20h K "Orell Füssli Zürich" T:I / Hungary Korona "Orell Füssli Zürich" C:UNC Adamo K K "Orell Füssli Zürich" nyomdahely jelöléssel T:I / Hungary Korona "Orell Füssli Zürich" C:UNC Adamo K K "Orell Füssli Zürich" "MINTA" perforációval és "000"-ás sorszámmal T:I / Hungary Korona "Orell Füssli Zürich" with "MINTA (SPECIMEN)" perforation and "000" serial number C:UNC Adamo K43M K "T.W." jelöléssel, nyomdahely nélkül T:I / Hungary Korona with "T.W.", without printer's mark C:UNC Adamo K34/ K "T.W." jelöléssel, nyomdahely nélkül T:I / Hungary Korona "T.W." sign, without printer's mark C:UNC Adamo K P T:III / Hungary Pengő C:F Adamo P P "K " T:III- szakadások a széleken, ezek közül több ragasztott RR! / Hungary Pengő "K " C:VG tears on edges, some of these are glued VERY RARE! Adamo P P (3x) sorszámkövetők T:I / Hungary Pengő (3x) sequential serials C:UNC Adamo P P T:I,I- / Hungary Pengő C:UNC,AU Adamo P P tervezet próbanyomata, utánnyomás P tervezet próbanyomata, utánnyomás, mindkettő albumba ragasztva / Hungary Pengő unissued banknote reprint Pengő unissued banknote reprint, both glued to album Adamo SPT11.1, SPT P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:III kis szakadás, fo. / Hungary Pengő "Headquarters of the Red Army" C:F small tear, spotted Adamo P P kék színű, zöld "MNB" bélyeggel, "M " T:II,II- / Hungary Pengő blue color with green "MNB" stamp, "M " C:XF,VF Adamo P24e BP BP BP BP BP T:I- / Hungary B-Pengő B-Pengő B-Pengő B-Pengő B-Pengő C:AU BP T:I,I- / Hungary B-Pengő C:UNC,AU Adamo P AP fordított hátlapi szöveg, vágáshiba T:II-,III szép papír / Hungary Adópengő with reverse text on back and with cutting error C:VF,F nice paper Adamo P51h Ft T:II / Hungary Forint C:XF Adamo F Ft nyomógépi meghibásodás miatt textíliára nyomott előlapi nyomat, a széleken fekete kartonra ragasztva RRR! / Hungary Forint front print on textile because of the damage of the printing machine, glued to black cardboard RRR! Ft (5x) sorszámkövetők, "A A " T:I / Hungary Forint (5x) sequential serials, "A A " C:UNC Adamo F Táncsics 01 "PRÓBA FORMA" bankjegy terv pirosas előoldali nyomata üres hátlappal, 36db-os teljes ívben! T:II- / Hungary "PRÓBA FORMA" unissued banknote design with only reddish front printers proof in sheet of 36. C:VF Adamo SFT Ft (2x) sorszámkövetők, "C C " T:I / Hungary Forint (2x) sequential serials, "C C " C:UNC Adamo F Ft (3x) sorszámkövetők, "C C " T:I / Hungary Forint (3x) sequential serials, "C C " C:UNC Adamo F Ft (3x) sorszámkövetők "B B " T:I / Hungary Forint (3x) sequential serials "B B " C:UNC Adamo F Ft (3x) sorszámkövetők, "B B " T:I / Hungary Forint (3x) sequential serials, "B B " C:UNC Adamo F

7 30118.Lengyelország Zl három aláírással T:III / Poland Zlotych with three signatures C:F Krause Nagy-Britannia Ł a második világháborús "Bernhard művelet" hamis bankjegye "K ", szakadások a vízjel mentén, szokásos tűnyommal T:III,III- / Great Britain Pounds fake banknote of "Operation Bernhard" in World War II, "K ", tears along the watermark, with the usual pinholes C:F,VG Krause 335.a Németország / Weimari Köztársaság M (2x) sorszámkövetők, "C C " T:I / Germany / Weimar Republic Mark (2x) sequential serials "C C " C:UNC Szerbia D " " sorszámmal, papír vízjeles részén "KuK Militär-Generalgouvernement in Serbien - Kreiskommando Cacak" T:II / Serbia Dinara with " " serial number, with "KuK Militär-Generalgouvernement in Serbien - Kreiskommando Cacak" cancellation on the papers watermarked part C:XF Krause M Szerbia D T:III / Serbia Dinara C:F Krause Transznisztria R (98x) mind "AA" sorozat, sorszámkövetők ( ) + 5R (95x) mind "AB" sorozat, sorszámkövetők ( ) + 10R (97x) mind "AA" sorozat, egy kivételével sorszámkövetők ( ) T:I,I- / Transnistria Ruble (98x) all "AA" series, sequential serials ( ) + 5 Rubles (95x) all "AB" series, sequential serials ( ) + 10 Rubles (97x) all "AA" series, sequential serials all except one ( ) C:UNC,AU Krause 16; 17; db-os rendkívül tartalmas bankjegy és papír szükségpénz tétel a század fordulójáról, könyvbe kötött lapokra ragasztva, a magyar bankjegyek mellett korabeli bélyegekkel, szépen rendezett anyag, több oldalról készült képpel, érdemes megtekinteni! / 330pcs of banknotes and paper necessity notes from the turn of the 19-20th centuries, glued on pages bound in a book. Hungarian banknotes accompanied by contemporary stamps, nicely organized material. Pictures from lots of pages, well worth seeing! Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "Kálmán" (0,6g) T:1- / Hungary Denar Ag "Coloman" (0,6g) C:AU Huszár: 37., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,33g) T:1- / Hungary Denar Ag "Stephen II" (0,33g) C:AU Huszár: 76., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,25g) T:1,1- kis patina / Hungary Denar Ag "Géza II' (0,25g) C:UNC,AU small patina Huszár: 152., Unger I.: db-os magyar rézpénz gyűjtemény tálcán III. Béla idejéből. A 27db mind az Unger.: 114-es típusa. T:1-,2,2- / Hungary pcs of Hungarian medieval copper coins from the time of Bela III. All 27pcs are the same type, Unger.: 114. C:AU,XF,VF ~ db-os magyar denár és bracteata gyűjtemény tálcán, 8db denár V. István idejéből (Unger.: 257; 259; 266; 269), míg 6db bracteata bizonytalan, III. és IV. Béla korából (Unger.: 117; 121; 122). Megtekintésre érdemes! T:1-,2,3 / Hungary ~ pcs of Hungarian medieval denars, 8pcs from Stephen V (Unger.: 257; 259; 266; 269) and 6pcs of bracteata from the times of Bela III and IV (Unger.: 117; 121; 122). Well worth seeing! C:AU,XF,F Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,25g) T:1- / Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,25g) C:AU Huszár: 192., Unger I.: db-os magyar denár és obolus gyűjtemény tálcán II. András idejéből, közte ritkább és nagyon szép tartású darabokkal (Unger.: 158; 184; 190; 191;). Megtekintésre érdemes! T:1-,2,2- / Hungary pcs of Hungarian medieval denars and obols from the time of Andrew II with some rarer pieces and some in excellent condition (Unger.: 158; 184; 190; 191;). Well worth seeing! C:AU,XF,VF db-os magyar denár és obolus gyűjtemény tálcán IV. Béla idejéből, közte ritkább és nagyon szép tartású darabokkal (Unger.: 232; 233; 237; 246). Megtekintésre érdemes! T:1-,2,2- / Hungary pcs of Hungarian medieval denars and obols from the time of Bela IV with some rarer pieces and some in excellent condition (Unger.: 232; 233; 237; 246). Well worth seeing! C:AU,XF,VF Denár Ag "IV. László" (0,32g) T:1-,2 / Hungary Denar Ag "Ladislaus IV" (0,32g) C:AU,XF Huszár: 382., Unger I.: db-os magyar denár gyűjtemény tálcán, ebből 1db III. András denár (Unger.: 316) a többi IV. László uralkodása alatt készült. Ritkább darabok is szerepelnek a gyűjteményben, többek között: Unger.: 295; 311A. Megtekintésre érdemes! T:1-,2,3 / Hungary pcs of Hungarian medieval denars, mostly from Ladislaus IV, with 1pc from Andrew III (Unger.: 316). The collection includes several rare pieces: Unger.: 295; 311A. Well worth seeing! C:AU,XF,F Denár Ag "III. András" (0,35g) T:2-,3 RRR! / Hungary Denar Ag "Andrew III" (0,35g) C:VF,F VERY RARE! Huszár: 415., Unger I.: Denár Ag "III. András" (0,43g) T:1-,2 R! / Hungary Denar Ag "Andrew III" (0,43g) C:AU,XF RARE! Huszár: 425., Unger I.: Denár Ag "III. András" (0,34g) T:1-,2 peremén kis rep. R! / Hungary Denar Ag "Andrew III" (0,34g) C:AU,XF small crack on edge R! Huszár: 426., Unger I.:

8 A nagyaukció online része 18:00 órakor zárul! Denár Ag "III. András" (0,27g) T:2- kis rep. RR! / Hungary Denar Ag "Andrew III" (0,27g) C:VF small crack VERY RARE! Huszár: 429., Unger I.: Denár Ag "III. András" (0,37g) T:2 / Hungary Denar Ag "Andrew III" (0,37g) C:XF Huszár: 408., Unger I.: db-os magyar denár gyűjtemény két tálcán II. Ulászló idejéből, közte nagyon szép tartású darabokkal (Unger.: 640; 641; 642; 645; 646). Megtekintésre érdemes! T:1-,2,2- / Hungary pcs of Hungarian medieval denars from the time of Wladislaus II with some pieces in excellent condition (Unger.: 640; 641; 642; 645; 646). Well worth seeing! C:AU,XF,VF Obolus Ag "II. Ulászló" (0,3g) T:2 / Hungary Obol Ag "Wladislaus II" (0,3g) C:XF Huszár: 814., Unger I.: 648.c K-B 1/2 Tallér Ag "Rudolf" Rendkívül ritka, a kevés ismert példány egyike, az Unger Éremhatározóban nem szereplő évjárat! (13,9g) T:3 RRR! / Hungary 1580K-B 1/2 Thaler Ag "Rudolf' Extremly rare, one of the few existing coins, not covered by Emil Unger's "Éremhatározó" (13,9g) C:F RRR! N-B Denár Ag "Rudolf" (0,44g) T:2,2- patina / Hungary 1601N-B Denar Ag "Rudolf" (0,44g) C:XF,VF patina Unger II.: 816.var Erdélyi Fejedelemség / Brassó 1613B Városi Garas Ag (1,22g) T:2- patina / Principality of Transylvania / Brasov 1613B City Groschen Ag (1,22g) C:VF patina Unger (Erdély).: 35.a var P-P Garas Ag "II. Ferdinánd" (2g) T:2-3 ly., ki. / Hungary 1624P-P Groschen Ag "Ferdinand II" (2g) C:VF hole, cracked Huszár: 1195.var, Unger II.: 910.var Erdélyi Fejedelemség 1659N-B Tallér Ag "II. Rákóczi György" (28,48g) T:2 / Principality of Transylvania 1659N-B Thaler Ag "Georg Rákóczi II" (28,48g) C:XF Unger (Erdély).: Erdélyi Fejedelemség 1660N-B Tallér Ag "II. Rákóczi György" Nagybánya (29,2g) T:2 kis ph. / Principality of Transylvania 1660N-B Thaler Ag "Georg Rákoczi II" Baia Mare (29,2g) C:XF small edge error Huszár (Erdély): K-B 3kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (1,35g) T:2,2- / Hungary 1665K-B 3 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (1,35g) C:XF,VF Huszár 1465., Unger II.: Erdélyi Fejedelemség 1673S-V Kettősgaras Ag "Apafi Mihály" (3,42g) T:2- lyuktömött / Principality of Transylvania 1673S-V Double Groschen Ag "Michael I Apafi" (3,42g) C:VF plugged hole Huszár N-B/P-O 15kr Ag "I. Lipót" T:2- patina / Hungary 1695N-B/P-O 15 Kreuzer Ag "Leopold I" C:VF patina Huszár: 1436., Unger II.: C-H 3kr Ag "I. Lipót" Pozsony (1,54g) T:2 patina / Hungary 1696C-H 3 Kreuzer Ag "Leopold I" Bratislava (1,54g) C:XF patina Huszár: 1478., Unger II.: 1086.b C-H 3kr Ag "I. Lipót" (1,38g) T:2-,3 lemezhiba, patina / Hungary 1697C-H 3 Kreuzer Ag "Leopold I" (1,38g) C:XF,F planchet error, patina Huszár 1478., Unger II.: 1086.b X Poltura Cu "II. Rákóczi Ferenc" (8,20g) ki. T:2 / Hungary X Poltura Cu "Francis II Rákóczi" (8,20g) C:XF cracked Huszár: 1535 Unger II.: 1133.a X Poltura Cu "II. Rákóczi Ferenc" (8,21g) T:2 / Hungary X Poltura Cu "Francis II Rákóczi" (8,21g) C:XF Huszár: 1535 Unger II.: 1133.a N-B Denár Ag "Mária Terézia" (0,48g) T:1- / Hungary 1756N-B Denar Ag "Maria Theresia" (0,48g) C:AU Huszár: 1750., Unger III.: 1269.b N-B 20kr Ag "Lotharingiai Ferenc" (6,45g) T:2- / Hungary 1758N-B 20 Kreuzer Ag "Franz von Lothringen" (6,45g) C:VF Huszár: 1800., Unger III.: 1290.d B 1/4Fl Ag "Ferenc József" Körmöcbánya (5,36g) T:2 kis karc és ph. / Hungary 1860B 1/4 Florin "Franz Joseph I" Kremnitz (5,36g) Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Körmöcbánya (12,34g) T:2 kis ph. / Hungary 1868KB 1 Forint Ag "Franz Joseph I" Kremnitz (12,34g) C:XF small edge error Huszár: 2136., Unger III.: 1463.a, Adamo M GYF 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Gyulafehérvár (12,35g) T:2 patina, kis ph. / Hungary 1868GYF 1 Forint Ag "Franz Joseph I" Alba Iulia (12,35g) C:XF patina, small edge error Adamo M GYF 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Gyulafehérvár (12,26g) T:2 patina / Hungary 1869GYF 1 Forint Ag "Franz Joseph I" Alba Iulia (12,26g) C:XF patina Adamo M Denár Ag, fantáziaveret I. István denár mintájára, melyet a Millennium alkalmából adtak ki (0,8g) T:1- R! / Hungary Denar Ag fantasy coin minted for the 1000th Anniversary of the Hungarian states, based upon the coin minted by Stephen I (0,8g) C:AU RARE! Adamo KE KB 1K Ag "Millenium" eredeti bordó "Milleniumi Koronaérem " díszdobozban T:2 patina / Hungary 1896KB 1 Korona Ag "Millenium" in original, wine-red case C:XF patina Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2- ph. / Hungary 1906KB 5 Korona Ag "Franz Joseph I" C:VF edge error Adamo K7, Krause KM# P Ag "Horthy jobbra" Artex-veret U.P.jelöléssel T:P / Hungary Pengő Ag "Horthy" Artex restrike with U.P. mark C:P Adamo P (?) Rendkívül tartalmas forint-fillér gyűjtemény technológiai és verdehibás érmékből 2f-től a 200Ft-os címletekig bezárólag. Többek között lapkahibás, félrevert, kicsípett érmék, egyoldalas- és duplaveretek, látványos elő- és hátlapi eltolódások. 9db tálcán szépen rendezett anyag, az érmék jelentős része feliratozva a hibák megjelölésével, alumínium kofferban. Minden tálcáról külön kép! Izgalmas gyűjtői anyag, érdemes 8 megtekinteni! / Hungary (?) Incerdibly rich Forint-Fillér lot with strike and technologic error strikes from the 2 Fillér to the 200 Forint value coins. Among them plantchet errors, misstrikes, gouges, one sided and double strikes, spectacular front and reverse shifts. On nine trays, well organized, mostly labeled with the errors in Aluminium case. Pictures about every tray! Interesting Collector Material. Well worth seeing!

9 Ft "P.V. (PRÓBAVERET)" jelzéssel T:1 / Hungary Forint with "P.V. (PRÓBAVERET/TRIAL STRIKE)" sign C:UNC Adamo F Ft Ag + 100Ft Ag "Szent István" pár, zöld, MNB dísztokban T:PP / Hungary Forint Ag Forint Ag "Saint Stephen" pair in green MNB case C:PP Adamo EM38, EM Ft Ag "II. Rákóczi Ferenc" (2xklf) jelzett próbaveret tervezet pár, "PRÓBAVERET" a hátlap bal oldalán T:BU,PP oxidáció, patina / Hungary Forint Ag "Ferenc Rákóczi II" (2xdiff) a pair of marked trial strike plan, "PRÓBAVERET" mark on reverse, left side C:BU,PP corrosion, patina Adamo EME Ft Ag "Magyar Nemzeti Múzeum / Tarsolylemez" jelzett próbaveret tervezet, "PRÓBAVERET" a hátlap alsó részén T:BU oxidáció, kis patina / Hungary Forint Ag "Hungarian National Museum / Sabretache" marked trial strike plan, "PRÓBAVERET" mark on reverse below C:BU corrosion, small patina Adamo EME Ft Ag "Magyar Nemzeti Múzeum / Sólyom" (2xklf) jelzett próbaveret tervezet pár, "PRÓBAVERET" a hátlap bal felső részén T:BU,PP oxidáció, kis patina / Hungary Forint Ag "Hungarian National Museum / Falcon" (2xdiff) a pair of marked trial strike plan, "PRÓBAVERET" mark on reverse, upper left C:BU,PP corrosion, small patina Adamo EME Ft alpakka "Széchenyi István" jelzett próbaveret tervezet, "PRÓBAVERET" az előlap jobb felső oldalán T:BU oxidáció / Hungary Forint Alpacca " István Széchenyi" marked trial strike plan, "PRÓBAVERET" mark on obverse, upper right C:BU corrosion Adamo EME Ft alpakka "Széchenyi István" jelzett próbaveret tervezet, "PRÓBAVERET" az előlap jobb felső oldalán T:PP oxidáció / Hungary Forint Alpacca " István Széchenyi" marked trial strike plan, "PRÓBAVERET" mark on obverse, upper right C:PP corrosion Adamo EME Ft Cu-Ni-Zn "Hazai Első Takarékpénztár - Fáy András" jelzett próbaveret T:PP / Hungary Forint Cu-Ni-Zn "Hazai Első Takarékpénztár - Fáy András (First Domestic Savings Bank - András Fáy)" marked trial strike C:PP Adamo EM Ft Cu-Ni-Zn "Hazai Első Takarékpénztár - Fáy András" jelzett próbaveret tervezet, előlapon "NÉPKÖZTÁRSASÁG". Csak 50 darab! T:BU / Hungary Forint Cu-Ni-Zn ""Hazai Első Takarékpénztár - Fáy András (First Domestic Savings Bank - András Fáy)" marked trial strike plan, on obverse "NÉPKÖZTÁRSASÁG". Only 50 pieces! C:BU Adamo EME Ft Cu-Ni-Zn "Hazai Első Takarékpénztár - Fáy András" jelzett próbaveret T:PP / Hungary Forint Cu-Ni-Zn "Hazai Első Takarékpénztár - Fáy András (First Domestic Savings Bank - András Fáy)" marked trial strike C:PP Adamo EM Ft Cu-Ni "II. János Pál pápa látogatása" jelzett próbaveret T:BU / Hungary Forint Cu-Ni "Pope John Paul II's visit" "PRÓBAVERET" marked trial strike C:BU Adamo EM Ft Cu-Ni "II. János Pál pápa látogatása" jelzett próbaveret T:PP / Hungary Forint Cu-Ni "Pope John Paul II's visit" "PRÓBAVERET" marked trial strike C:PP Adamo EM Ft Ag "Az államalapítás évfordulója" tanúsítvánnyal, dísztokban T:PP / Hungary Forint Ag "1000th Anniversary of the Foundation of Hungary" with certificate in case C:PP Adamo EM Ft Ag "125 éves a Zeneakadémia" tanúsítvánnyal T:PP / Hungary Forint Ag "125th Anniversary of the Liszt Academy" with certificate C:PP Adamo EM Ft "Kossuth" Ft "Deák Ferenc" Ft "Európai Unió Tagja" Ft "József Attila" mind a négy érme egy dísztokban T:PP / Hungary Forint "Kossuth" Forint "Ferenc Deák" Forint "European Union" Forint "Attila József" all four coins in one case C:PP Adamo FOEM1,FOEM2,FOEM3,FOEM Ft Ag "Rákóczi szabadságharc 300. évfordulója" tanúsítvánnyal, dísztokban T:PP / Hungary Forint Ag "300th Anniversary of the Rákóczi War of Independence" in case with certificate C:PP Adamo EM Ft Ag "Neumann János" dísztokban T:PP felületi karcok / Hungary Forint Ag "John von Neumann" in case C:PP surface scratches Adamo EM Ft-200Ft (6xklf) "Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat" forgalmi szett, sorszámozott karton dísztokban, "0156"-os sorszámmal T:1 / Hungary Ft-200Ft (6xdiff) "Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat" coin set, in numbered cardboard case with "0156" serial C:UNC Ft Cu-Ni "Kiegyezés" jelzett próbaveret T:BU / Hungary Forint Cu-Ni "Austro-Hungarian Compromise of 1867" marked trial strike C:BU Seregély Dezső hagyatékából Seregély Dezső ( ) Raphael Sanzio Madonna della Sedia festményének Br replikája (495g/180mm) T:1- / Hungary Replica of Rapahel Sanzio's Madonna della Sedia painting in Br palque. Sign.: Dezső Seregély (495g/180mm) C:AU HP Seregély Dezső ( ) "DOCTOR S.M. GROSZ" egyoldalas gipsz plakett, a HP katalógusszámú darabjának változata (174g/118x137mm) T:1- kis peremhiba / Hungary "DOCTOR S.M. GROSZ" one-sided gypsium plaque, variant of the HP. catalogue item nr Sign.: Dezső Seregély (174g/118x137mm) C:AU small edge error Seregély Dezső ( ) "COL. EGR. NOB. DES. SEREGELY DE NE. NAT. INHUNG. COM. BARS. 1867" egyoldalas, öntött Br plakett a művész önarcképével (568g/108x108mm) T:1- / Hungary "COL. EGR. NOB. DES. SEREGELY DE NE. NAT. INHUNG. COM. BARS. 1867" one-sided Br plaque with the artist's self-portrait. Sign.: Dezső Seregély (568g/108x108mm) C:AU HP.:

10 Várjuk beadásait - dolgozzunk együtt a sikerért! Seregély Dezső ( ) "Dr. Nagy Emil orvos 1924" ovális Br plakett (366g/ mm) T:2 / Hungary "Dr. Emil Nagy physician 1924" oval Br plaque. Sign.: Dezső Seregély (366g/ mm) C:XF HP. 4814, HV Seregély Dezső ( ) "HISZEK ISTENBEN MAGYARORSZÁG FELTÁMADÁSÁBAN - OTTÓ" egyoldalas Br plakett (478g/170mm) T:1- / Hungary "HISZEK ISTENBEN MAGYARORSZÁG FELTÁMADÁSÁBAN - OTTÓ (I believe in God, in resurrection of Hungary - Ottó)" one-sided Br plaque. Sign.: Dezső Seregély (478g/170mm) C:AU,XF HP Seregély Dezső ( ) "Ottó" egyoldalas gipsz plakett, a HP as katalógusszámú darabjának gipsz változata (208g/175mm) T:1- peremhiba / Hungary "Ottó" one-sided gypsium plaque, variant of the HP Sign: Dezső Seregély (208g/175mm) C:AU edge error Seregély Dezső ( ) "HORTHY M MAGYARORSZÁG KORMÁNYZÓJA - VITÉZEK FŐKAPITÁNYA" egyoldalas, öntött Br plakett (240g/87mm) T:1- / Hungary "HORTHY M MAGYARORSZÁG KORMÁNYZÓJA - VITÉZEK FŐKAPITÁNYA (Horthy the Regent of Hungary)" one-sided, cast Br plaque. Sign.: Dezső Seregély (240g/87mm) C:AU HP.: Seregély Dezső ( ) "BENITO MVSSOLINI DVCE DEL FASCISMO" egyoldalas, két darabos gipsz plakett negatív és pozitív éremképpel, a HP előlapja, jelzés nélkül (111 és 118g/~96mm) T:2 karc, ph. / Hungary "BENITO MVSSOLINI DVCE DEL FASCISMO" one-sided, two pieces gypsium plaque with positive and negative impression, obverse side of the HP , unsigned Dezső Seregély (111 and 118g/~96mm) C:XF scratch, edge error Seregély Dezső ( ) "P R - MCMXXII" A Benito Mussolini plakett hátoldala, egyoldalas gipsz, a HP hátlapja (62g/72mm) T:1- ph. / Hungary "PR - MCMXXII" Reverse of the Benito Mussolini plaque (HP. 4816), one-sided gypsium. Sign: Dezső Seregély (62g/72mm) C:AU edge error Seregély Dezső ( ) Pengő érme tervezet "MONETA" körirattal és "BP" jelzéssel (152g/145mm) T:1- / Hungary Pengő coin plan with "MONETA" and "BP" markings. Sign.: Dezső Seregély (152g/145mm) C:AU Seregély Dezső ( ) "HAZÁNK SZENTJE SZABADSÁG VEZÉRE SÖTÉTJÉBEN FÉNYES CSILLAGUNK" egyoldalas gipsz, II. Rákóczi Ferencet ábrázoló plakett (227g/166mm) T:2,2- repedés, anyaghiány / Hungary "HAZÁNK SZENTJE SZABADSÁG VEZÉRE SÖTÉTJÉBEN FÉNYES CSILLAGUNK (Saint of our Country, Leader of Freedom, Shining Star in Darkness)" one-sided gypsium plaque depicting Francis Rákóczi II. Sign: Dezső Seregély (227g/166mm) C:XF,VF crack, missing material HP.: Seregély Dezső ( ) "MINDENT A HAZÁÉRT" egyoldalas öntött Br plakett (756g/154mm) T:1-,2 / Hungary "MINDENT A HAZÁÉRT (Everything for the Country)" one-sided cast Br plaque. Sign.: Dezső Seregély (756g/154mm) C:AU,XF HP Seregély Dezső ( ) "Beethoven" két darabos gipsz plakett, negatív és pozitív éremkép (214x241mm) T:2 javított, ph. / Hungary "Beethoven" two pieces gypsum plaque one-one with negative and positive impression. Sign.: Dezső Seregély (214x241mm) C:XF restored, edge error Seregély Dezső ( ) "VERESS SÁNDOR - A KOSSUTH-EMIGRÁCIÓ MIKES KELEMENJE EMLÉKEZETÉNEK SZÜLETÉSE SZÁZÉVES FORDULÓJÁN 1928 DECEMBER 3-ÁN A SARKADI KASZINÓ" egyoldalas Br plakett (684g/250x172mm) T:1- / Hungary "VERESS SÁNDOR - A KOSSUTH-EMIGRÁCIÓ MIKES KELEMENJE EMLÉKEZETÉNEK SZÜLETÉSE SZÁZÉVES FORDULÓJÁN 1928 DECEMBER 3-ÁN A SARKADI KASZINÓ" one-sided Br plaque. Sign.: Dezső Seregély (684g/250x172mm) C:AU HP Seregély Dezső ( ) Kossuth Lajos jobbra néző mellképe, öntött, egyoldalas Br plakett, a Huszár - Procopius katalógus 4845-ös számú darabjának bronz verziója (692g/170mm) T:1- / Hungary Lajos Kossuth's portrait looking right, one-sided cast Br plaque. Bronze version of the Nr of the Huszár - Procopius catalogue. Sign: Dezső Seregély (692g/170mm) C:AU Seregély Dezső ( ) Kossuth Lajost ábrázoló két darabos gipsz plakett, negatív és pozitív éremképpel (181mm) T:2 fo., kitörés / Hungary Lajos Kossuth on two pieces gypsium plaque, one-one with positive and negative impressions. Sign. Dezső Seregély (181mm) C:XF spotted, cracked Seregély Dezső ( ) "Serédi Justinián Magyarország Hercegprímása 1928" két darabos gipsz plakett, negatív és pozitív éremképpel (115/143mm) T:1- / Hungary "Serédi Justinián Magyarország Hercegprímása 1928" two pieces of gypsium plaque, one-one with positive and negative impressions. Sign.: Dezső Seregély (115/143mm) C:AU Seregély Dezső ( ) DN "Petőfi" gipsz plakett, jelzés nélkül (182mm) T:1- fo. / Hungary ND "Petőfi" gypsum plaque, without signature of Dezső Seregély (182mm) C:AU spotted Seregély Dezső ( ) DN "Hazánk szentje szabadság vezére sötét éjben fényes" II. Rákóczi Ferencet ábrázoló gipsz plakett (165mm) T:1-,2 kis kopások / Hungary ND "Hazánk szentje szabadság vezére sötét éjben fényes" gypsium plaque depicting Ferenc Rákóczi II. Sign.: Seregély Dezső (165mm) C:AU,XF small abrasions Seregély Dezső ( ) DN "Beethoven " két darabos gipsz plakett, negatív és pozitív éremkép (185mm) T:1 / Hungary ND "Beethoven " two pieces gypsum plaque one-one with negative and positive impression. Sign.: Dezső Seregély (185mm) C:UNC Seregély Dezső ( ) DN Férfi portré balra, gipsz plakett (116x144mm) T:1 / Hungary ND Male portrait to the left. Sign.: Dezső Seregély (116x144mm) C:UNC

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 31. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 április 29 - május

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 29. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 7-19 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 26. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 14-26 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXVI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Arany 1869GYF Dukát Au "Álló Ferenc József / Barokk címer" Gyulafehérvár (3.5g)

Részletesebben

Numizmatika. Numismatics/ Numismatik

Numizmatika. Numismatics/ Numismatik Numizmatika Numismatics/ Numismatik Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Gold coins and commemorative medallions - Goldmünzen und Gedenkmünzen 30000. 30001. 30002. 30000. 30001. 1540F(vár)-G(címer)

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 123. 2014/2. 182. tétel Budapest, 2014. november 15. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 126. 2016/1.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 126. 2016/1. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 126. 2016/1. Budapest, 2016. április 30. 10:00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1. 2. 3. 4. Ország

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE /2.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE /2. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 129. 2017/2. A tételek fotói az egyesület honlapján megtekinthetők! 78. tétel: I. Lajos aranyforintja ÉH 409 Budapest, 2017. november 11. 10:00

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 248. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 április 13-16. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 291. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 30 - február 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

1002. Lot 8 db/st./pcs 2007 BU 1, 2, 5, 10, 20, 50, 50, 100 forint 5000 db/st./pcs Adamo: FO40, 10.-

1002. Lot 8 db/st./pcs 2007 BU 1, 2, 5, 10, 20, 50, 50, 100 forint 5000 db/st./pcs Adamo: FO40, 10.- 1002 1003 1002. Lot 8 db/st./pcs 2007 BU 1, 2, 5, 10, 20, 50, 50, 100 forint 5000 db/st./pcs Adamo: FO40, 10.- 1003. Lot 8 db/st./pcs 2007 PP 1, 2, 5, 10, 20, 50, 50, 100 forint 5000 db/st./pcs Adamo:

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 293. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 27 - március 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

Numizmatika. Numismatics/ Numismatik. Magyar és külföldi arany pénzek - Gold coins - Gold Münzen

Numizmatika. Numismatics/ Numismatik. Magyar és külföldi arany pénzek - Gold coins - Gold Münzen Numizmatika Numismatics/ Numismatik Magyar és külföldi arany pénzek - Gold coins - Gold Münzen 30000. 30001. 30002. 30003. 30000. 30001. 30002. 1406? Aranyforint Au Zsigmond Nagybánya (3.55g) T:1-,2 RRR!Hungary

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 237. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 27-30.

Részletesebben