numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com"

Átírás

1 398. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon illetve irodánkban július között. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: július óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők július órától nyitva tartási időben. Utólagos eladás július 23-ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 399. gyorsárverésre: július 14. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com 398. aukció: Megtekintés: július Tételek átvétele: július 19-tól 397. aukció elszámolás: július 20-tól! Kérje átutalással az elszámolását! Kérjük, jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük, a megvásárolt tételeket az árverés után két héten belül fizessék ki és vegyék át, vagy szállíttassák ki. Kezelési költség 240 Ft / tétel / árverés. A 2. indításnál 120 Ft A vásárlói jutalék 22% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Sportdíjak és sport emlékérmek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek tartásfokai: T:PP - Tükörveret; az érménél az alapfelület tükrösített, a kiemelkedő részek mattírozottak. T:P - Fél-tükörveret; az érménél az alapfelület fényes, a kiemelkedő részek könnyeden mattírozottak. T:BU - Selyemfényes; az alapfelület és a kiemelkedő részek egyaránt intenzív fényűek. T:1 - Verdefényes; az érme forgalomban nem volt, hibátlan. T:1- - Majdnem kiváló; a kiemelkedő részeknél apró kopás(ok). T:2 - Különösen szép; több apró kopással, a kiemelkedő részek kopottak (haj, címer, szakáll). T:2- - Nagyon szép; betűk vagy számjegyek, jelzések kopottabbak. T:3 - Szép; az érme nagy felületen kopott. T:3- - Nagyon jó; a felület erősen laposra kopott. T:4 - Jó; az egész érme kopott, de még felismerhető. T:5 - Gyenge; az érme alig azonosítható. Bankjegyek tartásfokai: T:I - A bankjegy forgalomban nem volt, tökéletes állapotban van. T:I- - A bankjegyen maximum törés nélküli enyhe hajtás, apró visszahajtott szamárfüllel. T:II - A bankjegyen egy erős vagy több halvány hajtás látható. T:II- - Használati nyomok, minimális kosz látható, hajtott. T:III - Szép, használt bakjegy törésekkel, hajtásokkal, apró szakadásokkal. T:III- - Sokat használt bankjegy, nagyobb szakadásokkal, lyukakkal. T:IV - Rengeteg hajtás, szakadás, firkálásokkal és anyaghiánnyal. T:V - Minden téren rossz állapot, hajtások, firkák, anyaghiányok, szakadások, összeragasztások, kosznyomok. Rövidítések, hibajelzések: anyaghiba hajlott korróziónyom restaurált ujjlenyomat brossnyom hajtatlan lapkahiba sarokhiány ü. (ütésnyom) DN (dátum nélkül) hullámos lemez lyuktömött sarokkopás zománchiány enyhén hajlott hullámos papír ph. (peremhiba) saroktörés, sarokhajlás zománchiba felületi karc juszt. (jusztírozott) polírozott szakadás fo. (foltos) ki. (kitörés) ragasztásnyom szakadt forrasztásnyom k. (karc) ragasztott szennyeződés füllel kis ph. (peremhiba) rep. (repedés) tűlyuk fny. (fülnyom) kis ü. (ütésnyom) Anyagjelzések: Ag (ezüst) Bi (bimetál) Hadifém Zn (cink) Al (alumínium) Br (bronz) Ni (nikkel) Al-Br Cu (réz) Porcelán Alpakka Cu-Ni (réz-nikkel) Sárgaréz Au (arany) Cu-Ni-Zn (réz-nikkel-cink) Sn (ón) Billon Fe (vas) Tombak Ritkaság: R RR RRR Unikum Szakirodalom: Adamo Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo Adamovszky István: Magyar érme katalógus Budapest Besenyi Besenyi Gábor: Vérrel elnyert jutalmak. Német katonai kitüntetések és jelvények Budapest Davenport John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Hessler-Chambliss Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton Huszár Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München Herinek Ludwig Herinek : Österreichische Münzprägungen von Bécs HP Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest HV Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest 1977.

3 Klimek Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Kodnar Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab Auflage Kopicki Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Warszawa Krause Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause Standard Catalog of World Paper Money , Iola MIB Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Wien Milne Joseph Grafton Milne: A Catalog of Alexandrian Coinage in the Ashmolean Museum. Oxford Moushmov Nikola Moushmov: Ancient Coins of the Balkan Peninsula NMK Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest SB David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Sear David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London Svoronos Jean Nikolaus Svoronos: Ta Nomismata tou Kratous ton Ptolemaion. Athens Unger Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger Unger Emil: Magyar éremhatározó I-III. Budapest

4 Numizmatikai kellékek Lindner 888P víztiszta bankjegytok, 50db-os eredeti, bontatlan csomagban (213x152mm) Lindner 888P víztiszta bankjegytok, 50db-os eredeti, bontatlan csomagban (213x152mm) Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel (50x50mm), használt, de jó állapotban Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel (50x50mm), használt, de jó állapotban Négygyűrűs "NUMISBRIEFE" berakó 33db kettes, hármas és osztás nélküli Leuchtturm berakólappal, használt, jó állapotban "Banknoten Briefe aus aller Welt" piros, plüssborítású, négygyűrűs album berakólapok nélkül, plüssborítású tokban "Banknoten Briefe aus aller Welt" piros, plüssborítású, négygyűrűs album berakólapok nélkül, plüssborítású tokban Négygyűrűs "NUMISBRIEFE" berakó 33db kettes, hármas és osztás nélküli Leuchtturm berakólappal, használt, jó állapotban Éremtartó tálca "Republic of Liberia - Moments of Freedom" emlékérmék tárolására 24db férőhellyel. Használt, jó állapotban férőhelyes fa éremtartó kazetta, használt, újszerű állapotban ~100db vegyes érme- és emlékérem tartó díszdoboz, közte sok klf, használt állapotban lapos "Leuchtturm" bankjegytartó album használt, de jó állapotban Alumínium éremtartó koffer, kulcsokkal, újszerű állapotban, benne öt darab éremtartó tálca összesen 274 férőhellyel "Lindner" gyűrűs album, fekete színű, berakólapok nélkül. Használt, de jó állapotban Mahagóni fa érmetartó kazetta bársonybéléssel, 2x12db 5x5cm-es férőhelyet tartalmazó kivehető tálcával, használt, de újszerű állapotban Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel (50x50mm), használt, de jó állapotban db műanyag éremtartó tálca 22db különböző méretű, illetve 24db 30x30mm méretű érmék számára, használt, de jó állapotban Mahagóni fa érmetartó kazetta "A legértékesebb magyar érmék" sorozat kitöltetlen tulajdonosi tanúsítványával, bársonybéléssel, 2x12db 5x5cm-es férőhelyet tartalmazó kivehető tálcával, használt állapotban Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 16 férőhellyel (74x49mm). Használt, szép állapotban Kisalakú érmetartó dísztok, 9db férőhellyel, újszerű állapotban db átlátszó műanyag fólia (120x200mm), használt állapotban Műbőr érmetartó album 16 férőhellyel, használt állapotban Numizmatikai irodalom Dr. Besnyő Károly-Ruda Ilona: A Magyar Népköztársaság kitüntetései Bp., Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó Egészvászon kötésben Bodor Imre: Erdély érmészete I. Apafi Mihály korában. Magyar Nemzeti Múzeum / Martin Opitz Kiadó, Budapest, Csorba Géza: Cséri Lajos, P. Athéné Kiadó, Göd, újszerű állapotban F. Fejér Mária - Huszár Lajos: A magyar numizmatika bibliográfiája. Budapest, Akadémiai Kiadó, Használt, szép állapotban Gömör Béla: Orvosi érmek gyűjteménye. GMR Reklámügynökség Bt., Budapest, Huszár Lajos: Személyi érmek. Bibliotheca Humanitatis Historica - A Magyar Nemzeti Múzeum művelődéstörténeti kiadványai. Magyar Nemzeti Múzeum, Budapest, Használt, de jó állapotban Huszár Lajos: Történeti Érmék (2. Újkor) , Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, "Lovagrendek és rendjelek" fénymásolt könyvrészlet Luczenbacher János: A' szerb zsupánok, királyok, és czárok pénzei. Budán, a' Magy. Kir. Egyetem' betüivel. Hasonmás kiadvány, Számozott, újszerű állapotban Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új állapotú példány! Pávó Elemér: Török pénzek a hódoltság kori Magyarországon. A Magyar Numizmatikai Társulat és a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete közös kiadása, Szabó Gyula: Bécsi Fillér. Magánkiadás, Underground Kiadó és Terjesztő Kft., Új állapotban

5 30033.Rádóczy Gyula: Legújabb kori magyar pénzek ( ). Corvina kiadó, Budapest, "CORONATUS IN REGEM HUNGARIAE... / A magyar uralkodókoronázások érmei". Erdélyi Nemzeti Történeti Múzeum és a Magyar Nemzeti Múzeum, Kolozsvár-Budapest, "Az Érem" című folyóirat 24db lapszáma 1922 és 1962 között használt állapotban Nudelman: 14. Münz-Auktion - Magyar és Erdélyi Pénzek - Papírpénzek Nudelman: 15. Münz-Auktion - Magyar és Erdélyi Pénzek - Papírpénzek Josef Cejnek: Österreichische, Ungarische, Böhmische und Schlesische Münzprägungen v Wien, o.j. Használt, szép állapotban, kézírásos jegyzetekkel a végén. / Used, nice condition, with handwritten notes in the end Vlaidimi Gutowski Auktionhaus - Jubiläumsauktion Historische Wertpapiere 19. November Német nyelvű árverési katalógus, használt állapotban Holger Rosenberg: Die deutschen Banknoten ab Auflage. Gietl Verlag, Money Trend folyóirat 2016/2 száma + Orden und Medaillen der UDSSR. Moskau, Novosti, V.A. Durov: Russian and Soviet Military Awards. Order of Lenin State History Musem, Bneshtorgizdat Használt, szép állapotban "Numismatik Lanz München" 7db klf, német nyelvű árverési katalógus. Használt állapotban South Asian Coins and Paper Money - Indian Edition Including Undivided India Prior to 1947 AD. Krause Publications, Iola WI Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek "1 pengő 50 darab 2 filléres - A Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Gazdasági Igazgatóság pénztára" feliratú papír pengőtartó tasak (3x) Budapest "Providentia Biztosító Részvénytársaság" életbiztosítási kötvénye 1460 Aranypengőről nyugtákkal, elismervényekkel, szelvényekkel, eredeti borítékban T:II "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" Nagyvárdai fiókjának takarék betétkönyve, bejegyzésekkel ~1990. Budapest Bank papírzacskó, 20db 20Ft érme számára üresen, használt, bontott állapotban ~ db sorszámkövető Bingó szelvény + 17db sorsjegy és egyéb tétel, közte nyertes sorsjegyek is T: ~ db magyar bankjegykötegelő klf címletekhez db elismervény a Horthy-korszaktól a Rákosi-korszakig T: xklf nyomtatott melléklet az Ft bankjegy hamisítványának felismeréséről jó állapotban db klf színes MNB tájékoztató emlékpénzekhez Melanézia, Mikronézia és Polinézia $ fantáziabankjegy C:UNC Pacific States of Melanesia, Micronesia and Polynesia Dollars fantasy banknote C:UNC Melanézia, Mikronézia és Polinézia $ fantáziabankjegy C:UNC Pacific States of Melanesia, Micronesia and Polynesia Dollars fantasy banknote C:UNC Érmés és bankjegyes borítékok Albánia L felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:I Albania Lek in envelope with stamp and cancellation C:UNC Argentína P felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:I Argentina Pesos in envelope with stamp and cancellation C:UNC Bahrein f sárgaréz felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:1 Bahrain Fils brass in envelope with stamp and cancellation C:UNC Barbados c felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Barbados Cents in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Barbados c felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Barbados Cents in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Bhutan 1N ~1981. felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:I Bhutan ~ Ngultrum in envelope with stamp and cancellation C:UNC Belize c felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Belize Cents in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Bermuda c felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Bermuda Cents in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Bosznia-Hercegovina p felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:1 Bosnia-Herzegovina Pfengia in envelope with stamp and cancellation C:UNC Botswana benne Dél-Afrika c Br felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:1- Botswana with South Africa Cents Br in envelope with stamp and cancellation C:AU patina Brazília C borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzéssel T:I Brasil Cruzeiros in envelope with stamps and cancellations C:UNC

6 Nézzen körül webshopunkban is! Brunei s felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:I Brunei Sen in envelope with stamp and cancellation, with German language description C:UNC Bulgária L felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:I Bulgaria Leva in envelope with stamp and cancellation C:UNC Dánia K felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Denmark Krone in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Dél-Korea J felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:I South Korea Jeon in envelope with stamp and cancellation C:UNC Egyenlítői-Guinea Fr Cu-Ni "XXVI. Nyári Olimpiai Játékok Atlantában St. Moritz, Svájc 1948" érme, érmés borítékban, német nyelvű leírással T:PP Equatorial Guinea Francs Cu-Ni "XXVI Summer Olympic Games in Atlanta St. Moritz, Switzerland 1948" coin in envelope with german language description sheet C:PP Egyenlítői-Guinea Fr Cu-Ni "XXVI. Nyári Olimpiai Játékok Atlantában Tokió 1964" érme, érmés borítékban, német nyelvű leírással T:PP Equatorial Guinea Francs Cu-Ni "XXVI Summer Olympic Games in Atlanta Tokyo 1964" coin in envelope with german language description sheet C:PP Egyesült Arab Emirátusok f, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 United Arab Emirates Fils in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Észak-Korea ch felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 North Korea Chon in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Feröer-szigetek K felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:I Faeroe Islands Kronor in envelope with stamp and cancellation C:UNC Finnország p felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Finland Penni in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Francia-Andorra benne Franciaország c felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:1- French Andorra with France Cents in envelope with stamp and cancellation C:AU patina Guyana $ felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:1 Guyana Dollar in envelope with stamp and cancellation C:UNC Hollandia /2G Cu-Ni "Beatrix", "25. házassági évforduló" felbélyegzett, sorszámozott borítékban, bélyegzéssel T:2 Netherlands /2 Gulden Cu-Ni "Beatrix" in "25th anniversary of wedding" envelope with stamp, serial number and cancellation C:XF Hollandia /2G Cu-Ni "Beatrix" felbélyegzett, sorszámozott borítékban, bélyegzéssel T:2 Netherlands /2 Gulden Cu-Ni "Beatrix" in envelope with stamp, serial number and cancellation C:XF Hong Kong $ Cu-Ni "II. Erzsébet", felbélyegzett borítékban, alkalmi bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:2,2- Hong Kong Pence Cu-Ni "Elizabeth II" in envelope with stamp, with German description C:XF,VF India p felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 India Paise in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC India DN 2R felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:I India ND 2 Rupees in envelope with stamp and cancellation C:UNC Izland K borítékon grönlandi bélyeggel, bélyegzéssel T:I Iceland Kronur in envelope with Greenlandic stamp and cancellation C:UNC Izrael /2Sh Al-Br felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:1- patina Israel /2 Sheqel Al-Br in envelope with stamp and cancellation C:AU patina Jemen R borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzéssel T:I Yemen Rial in envelope with stamps and cancellations C:UNC Jugoszlávia D felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Yugoslavia Dinara in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Kambodzsa /2R felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:I Cambodia /2 Riel in envelope with stamp and cancellation C:UNC Kanada c felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:PP Canada Cents in envelope with stamp and cancellation, with German description C:PP Kelet-Karibi Államok c felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 East Caribbean States Cents in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Kelet-Karibi Államok / Antigua c felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 East Caribbean States / Antigua Cents in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Kelet-Karibi Államok / Dominika c felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 East Caribbean States / Dominica Cents in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Kelet-Karibi Államok / Grenada $ felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 East Caribbean States / Grenada Dollar in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC

7 30093.Kuba c, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Cuba Centavos in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Laosz K felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:I Lao Kip in envelope with stamp and cancellation C:UNC Libanon L felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:I Lebanon Livres in envelope with stamp and cancellation C:UNC "Barcelona - Magyar csapat" emlékérem bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzéssel T:PP Maldív-szigetek R felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:I Maldives Rufiyaa in envelope with stamp and cancellation C:UNC Man-sziget p Cu-Ni felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:1 Isle of Man Pence Cu-Ni in envelope with stamp and cancellation C:UNC Mexikó P felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:I Mexico Pesos in envelope with stamp and cancellation C:UNC Moldova b felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Moldova Bani in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Monaco Fr felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Monaco Franc in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Mozambik M felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:I Mozambique Meticais in envelope with stamp and cancellation C:UNC Nagy-Britannia P, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Great Britain Pound in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Nagy-Britannia p felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Great Britain Pence in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC NSZK 1990J 1M Cu-Ni + NDK 1982A 1M Al + Németország "Német egyesülés" Cu-Ni kétoldalas emlékérem felbélyegzett, sorszámozott borítékban, bélyegzéssel T:1-2 GFR 1990J 1 Mark Cu-Ni + GDR 1982A 1 Mark Al + Germany "German reunification" Cu-Ni two-sided medallion in envelope with stamp, serial number and cancellation C:UNC-XF Németország "Egység, jog, szabadság / Németország, egyesített haza" aranyozott fém emlékérem, borítékban, első napi bélyegzős bélyeggel T:1 Germany "Einigkeit und Recht und Freiheit / Deutschland einig Vaterland" gilt medallion in envelope with first day stamp C:UNC Norvégia K felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:I Norway Kroner in envelope with stamp and cancellation C:UNC Olaszország L felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:1 Italy Lire in envelope with stamp and cancellation C:UNC Örményország D felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:I Armenia Dram in envelope with stamp and cancellation C:UNC Paraguay "Chaco katona" érmés és bankjegyes, pecsételt boríték benne G rozsdamentesacél érmével és G bankjeggyel a PHILSWISS kiadásában, német leírással T:1,I Peru I felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:I Peru Intis in envelope with stamp and cancellation C:UNC Portugália E felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:I Portugal Esucodos in envelope with stamp and cancellation C:UNC Portugália E Cu-Ni "Az Európai Közösség portugál elnöksége" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:1 Portugal Escudos Cu-Ni "Portugal's Presidency of the European Community" in envelope with stamp and cancellation C:UNC Samoa s, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Samoa Sene in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Seychelles-szigetek c felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Seychelles Cents in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Sierra Leone c felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:I Sierra Leone Cents in envelope with stamp and cancellation C:UNC Sri Lanka c felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Sri Lanka Cents in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Srí Lanka R felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:I Sri Lanka Rupees in envelope with stamp and cancellation C:UNC Svédország K felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Sweden Kronor in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Szenegál Fr felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Senegal Francs in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Szingapúr $ felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:I Singapore Dollar in envelope with stamp and cancellation C:UNC Szingapúr $ felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Singapore Dollar in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC

8 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! Szovjetunió R felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:I Sovjet Union Ruble in envelope with stamp and cancellation C:UNC Szovjetunió k felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Soviet Union Kopeks in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Szudán m Br felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:1 Sudan Millim Br in envelope with stamp and cancellation C:UNC Turks- és Caicos-szigetek /4C felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Turks and Caicos Islands /4 Crown in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Türkmenisztán M felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:1 Turkmenistan Manat in envelope with stamp and cancellation C:UNC Uganda Sh felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:I Uganda Schilling in envelope with stamp and cancellation C:UNC Uganda Sh Cu-Ni "XXVI. Nyári Olimpiai Játékok Atlantában Mexikó 1968" érme, érmés borítékban, német nyelvű leírással T:PP Uganda Shilling Cu-Ni "XXVI Summer Olympic Games in Atlanta Mexico 1968" coin in envelope with german language description sheet C:PP Uganda Sh Cu-Ni "XXVI. Nyári Olimpiai Játékok Atlantában Berlin 1936" érme, érmés borítékban, német nyelvű leírással T:PP Uganda Shilling Cu-Ni "XXVI Summer Olympic Games in Atlanta Berlin 1936" coin in envelope with german language description sheet C:PP Uganda Sh Cu-Ni "XXVI. Nyári Olimpiai Játékok Atlantában London, Anglia 1908" részben érmés borítékban, német nyelvű leírással T:PP Uganda Shilling Cu-Ni "XXVI Summer Olympic Games in Atlanta London, England 1908" coin in envelope with german language description sheet C:PP Uruguay P, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Uruguay Peso in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC Venezuela "Címer" érmés és bankjegyes, pecsételt boríték benne B rozsdamentes acél érmével és B bankjeggyel a PHILSWISS kiadásában, német leírással T:1,I Vietnam D felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:I Vietnam Dong in envelope with stamp and cancellation C:UNC Zambia K felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:I Zambia Kwacha in envelope with stamp and cancellation C:UNC Részvények és sorsjegyek Budapest / Pest ~1830. "A pesti Nemzeti Magyar Színház igazgatására össze állt Részvény-társaság" kitöltetlen részvény-kötelezvénye és a Színház Alapterve T:III kis szakadások / Budapest / Pest ~ "Company set up for running the Hungarian National Theater at Pest" blank promissory share and the Theatre's baseline plan C:F small tears Máramarossziget "Máramarosi Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel T:II- kis szakadások Budapest "A magyar korona országai 5 1/2%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye 100K-ról, bélyegzővel, szárazpecséttel, falra akasztható képkeretben T:III Budapest "Egyesült Wernstadti és Győri Textilipar-Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, szelvényekkel, bélyegzésekkel és szárazpecséttel T:II fo Berettyóújfalu "Biharmegyei Fakereskedelmi és Gazdasági Részvénytársaság Berettyóujfalu" 50db részvénye egyben, összesen K-ról, szelvényekkel T:I Budapest "Magyar Nemzeti Bank" részvény 100K-ról (2x), sorszámkövetők " ", szelvényekkel, szárazpecséttel T:I-,II fo. / Hungary "Magyar Nemzeti Bank" Hungarian National Bank share about 100 Korona (2x) with sequential serials, with coupons, embossed stamp C:XF spotted Budapest "Magyar Nemzeti Bank" részvény 100K-ról (3x), sorszámkövetők " ", szelvényekkel, szárazpecséttel T:I-,II fo. / Hungary "Magyar Nemzeti Bank" Hungarian National Bank share about 100 Korona (3x) with sequential serials " ", with coupons, embossed stamp C:XF spotted Budapest "Körösbányai Erdőipar Részvénytársaság" részvénye 16Fr-ról, 3 nyelven, szelvényekkel, szárazpecséttel T:I Hajdúböszörmény "Hajdúböszörményi Kötszövőgyár Részvénytársaság" 25 részvénye összesen 5000K-ról, szelvényekkel, felülbélyegzéssel T:I Szekszárd "A Szekszárdi Takarékpénztár" részvénye K-ról, felülbélyegzéssel, szárazpecséttel, szelvényekkel T:II Szekszárd "A Szekszárdi Takarékpénztár" 10db részvénye egyenként K-ról, felülbélyegzéssel, szárazpecséttel, szelvényekkel T:III Budapest "Obligation 6% du Royaume de Hongrie 1925 (A Magyar Királyság 6%-os kölcsön kötvénye)" francia nyelven, felülbélyegzésekkel, szelvényekkel T:III szakadások, ly

9 30148.Pécs "Industria Részvénytársaság" 10 részvénye egyben, összesen K-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel T:I Budapest "Magyar Általános Gépgyár Részvénytársaság" részvénye 10P-ről, magyar és német nyelven, szelvényekkel, szárazpecséttel, bélyegzésekkel T:II-,III / Hungary / Budapest "Magyar Általános Gépgyár Részvénytársaság" share about 10 Pengő, hungarian-german bilingual, with coupons and embossed stamp, with stamping C:VF,F Hajdúszoboszló "Hajdúmegyei Takarékpénztár" részvénye összesen 150P-ről szelvényekkel, "20P-re emeltetett" felülbélyegzéssel, szárazpecséttel T:I Hajdúszoboszló "Hajdúmegyei Takarékpénztár" 10db részvénye összesen 150P-ről szelvényekkel, "20P-re emeltetett" felülbélyegzéssel, szárazpecséttel T:I- apró beszakadás Dunaföldvár "Egyesült Dunaföldvári Takarékpénztár és Hitelbank Részvénytársaság" részvénye 15P-ről szelvényekkel T:I Mándok "Mándoki Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 20P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel (3x) sorszámkövetők T:I Dunaföldvár "Egyesült Dunaföldvári Takarékpénztár és Hitelbank Részvénytársaság" 5db részvénye összesen 75P-ről, szelvényekkel T:I Újpest "Egyesült Izzólámpa és Villamossági Részvénytársaság" 10 részvénye összesen 1000P-ről, szelvényekkel, szárazpecséttel, bélyegzésekkel T:I-,II Budapest "Forgó és Társa Üvegkereskedelmi és Építőipari Részvénytársaság Budapest" 50db részvénye egyben, összesen 2000P-ről szelvényekkel, bélyegzésekkel T:I Budapest "Salgó-Tarjáni Kőszénbánya Részvény-Társulat" tíz részvénye egyben összesen 300P-ről, magyar-német kétnyelvű részvény, szelvényekkel, szárazpecséttel és bélyegzésekkel (5x) "Salgó-Tarjáni Kőszénbánya Részvény-Társulat" huszonöt részvénye egyben összesen 750P-ről, magyar-német kétnyelvű részvény, szelvényekkel, szárazpecséttel és bélyegzésekkel (2x) ös dátumozású számjegyzék T:III Szombathely "Szombathelyi Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 50P-ről, szelvényekkel, szárazpecséttel (7x) sorszámkövetők T:I-,II "Kalocsai Takarékpénztár" 5db részvénye alapján kiállított igazolvány szelvénnyel T:I Budapest "Magyar Czukoripar Részvénytársaság" 5 részvénye egyenként 100P-ről (4x) sorszámkövetők, szelvényekkel, szárazpecséttel és bélyegzésekkel T:II "Budapesti Giro- és Pénztár-Egylet Részvénytársaság" 6db-os igazolás és számjegyzék tétele Budapest "Magyar Czukoripar - Részvénytársaság" részvényelismervény 100P névértékű részvényről szárazpecséttel, felülbélyegzésekkel, szelvényekkel "Mezőgazdasági Ipar R.T." részvényelismervénye 15P névértékű részvényről szelvényekkel, szárazpecséttel T:III,II Budapest "Ganz és Társa Villamossági, Gép, Waggon- és Hajógyár R. T." névre szóló részvényelismervénye 5db 25P értékű részvényről, szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel T:II Budapest "Magyar Leszámítoló és Pénzváltó-Bank" igazolványa a Bajai Kereskedelmi és Iparbank közgyűlésén 800 szavazatról T:I Budapest "Kincstárjegy" 5000Ft 8%-os kamatozású kincstárjegy Ft 8%-os kamatozású kincstárjegy Ft 8%-os kamatozású kincstárjegy, mind a három "MINTA" felülbélyegzéssel és "000000"-s sorszámmal T:I,I Budapest "Egyházi Műemlék Alap" sorsjegykölcsön 5Ft-ról a lipótvárosi bazilika felépítésére és egyházi műemlékek fenntartására, bélyegzésekkel (2x2db sorszámkövető) T:III Budapest "Harmadik Békekölcsön" sorsjegy 100Ft-ról, szárazpecséttel T:III foltok, kis szakadások Amerikai Egyesült Államok db klf részvény: "Eckmar Corp.", "CCI Corporation", "Studebaker-Worthington, Inc", bélyegzésekkel, lyukasztásokkal érvénytelenítve T:II,II- USA pcs of diff shares: "Eckmar Corp.", "CCI Corporation", "Studebaker-Worthington, Inc", with overprints, cancelled by holes C:XF,VF Ausztria / Innsbruck "Mittenwaldbahn (Innsbruck-Garmisch-Partenkirchen-vasútvonal)" jelzálogkötvény 200K-ról, szelvénnyel, betéti jeggyel T:II beszakadás Austria / Innsbruck "Mittenwaldbahn" debenture bond about 200 Kronen, with coupon and deposit recepit C:XF tears Lengyelország M "4%-os állami kölcsön kötvény", szelvényekkel T:III Poland Marek "4% State Loan Bond" with coupons C:F Lengyelország Zl "5%-os állami kölcsön kötvény" T:III Poland Zlotych "5% State Loan Bond" C:F Ausztria "Devise Jupiter" sorsjegy "8222" kézzel írott sorszámmal T:IV Austria "Devise Jupiter" lottery ticket with "8222" hand-written serial number C:G Papír és fém szükségpénzek Pest ~1850. "Josef Meyer építőipari cége Pesten" kétoldalas ón bárca T:2- Pest ~1850. "Josef Meyer untere Donauzeile No.1 in Pesth / Bauunternehmung" two-sided tin token C:VF Miskolc "Miskolváros elöljárósága" hamis pénztári utalvány 25kr értékben T:III

10 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! Kolozsvár ~1910. "Szelvénykönyv a Szent Antal árvái javára" 20f szelvényekkel, hiánytalan Miskolc "Fried-féle Gépgyár és Vasöntöde Miskolcz" kitöltött váltója 1000P-ről toldattal, bélyegzésekkel, illetékbélyegekkel T:III ~ db kitöltetlen váltó, kettő aláírással db kitöltött váltó T:III Budapest "Kőbányai Takarékpénztár Részvénytársaság" 2db váltója 1200P-ről bélyegzésekkel, illetékbélyegekkel T:III ~1940. "Solano" 1/1 utalvány kávéhoz, bélyegzéssel T:III fo db-os élelmiszerjegy és közellátási szelvényív-tétel, közte 3db teljesen ép, kitöltetlen és 3db összekapcsozott Sopron Kékfrank Kékfrank Kékfrank Kékfrank Kékfrank Kékfrank mind azonos "000400" sorszámmal, de eltérő sorozatjellel, teljes sor, minden bankjegy az eredeti díszcsomagolásában T:I Balatoni Korona Balatoni Korona Balatoni Korona Balatoni Korona Balatoni Korona Balatoni Korona mind azonos "000000" sorszámmal, MINTA perforációval, teljes sor T:I / Hungary Balatoni Korona Balatoni Korona Balatoni Korona Balatoni Korona Balatoni Korona Balatoni Korona all with the same "000000" serial number and with "MINTA" (specimen) perforation, full serie C:UNC Balatoni Korona Balatoni Korona Balatoni Korona Balatoni Korona Balatoni Korona Balatoni Korona mind azonos "000000" sorszámmal, MINTA perforációval és "AZ UTALVÁNY ÉRVÉNYES DECEMBER 31-IG" matricával. Teljes sor! T:I Amerikai Egyesült Államok DN "CASINO NIAGARA" 50c fém kaszinózseton + DN "COSTA CROCIERE" kaszinó bárca T:2, Kanada / Barrie $ Ni "A vasút megnyitásának 125. évfordulója" T:1- Canada / City of Barrie $ Ni "125th anniversary of the railroad" C:AU Kína ~ db-os rizsjegy tétel T:I,I- China ~ pcs of rice coupons C:UNC,AU Kína DN Égetési pénz névértéken (10db) T:I- China ND Hell banknotes with denomination (10pcs) C:AU Lengyelország Zl "Lengyel Nemzeti Bank" utazási csekk T:III Poland Zlotych (4x) "Narodowy Bank Polski" travellers cheque C:F Nagy-Britannia ~1900. "III. György" Cu számolóbárca T:2- Great-Britain ~1900. "George III" Cu gaming token C:VF Német Birodalom M Zn minipénz másolat T:2- German Empire Mark Zn mini coin copy C:VF Német Birodalom ~ db-os papír- és karton szükségpénztétel T:I-III (többségében T:I) German Empire ~ pcs paper and cardboard notgeld necessity money lot C:UNC-F (mostly UNC) NSZK M "Külkereskedelmi fórum" T:III,III- FRG Mark +Forum Außenhandelsgesellschaft m.b.h." C:F,VG Szovjetunió k - 1R (6xklf) "Állami turista csekk (reptéri)" T:I Soviet Union Kopek - 1 Rouble (6xdiff) "Tourist State Cheks (airport)" C:UNC Szovjetunió k + 5R "Állami tengerész csekk" T:I Soviet Union Kopeks - 5 Rouble "Seamen State Cheks" C:UNC DN "HOLNEMVOLT VÁR / 1 SÜN" Br zseton T: DN ( ) "CORNELIVS LAVFFERS RECH PFENNING / LOVIS XIV ROY DE FR ET DE NAV" sárgaréz számolózseton (6,01g/28mm) T:2- ND ( ) "CORNELIVS LAVFFERS RECH PFENNING / LOVIS XIV ROY DE FR ET DE NAV" brass counting token (6,01g/28mm) C:VF db-os, vegyes magyar és külföldi zseton, kulcstartó és kegyérem tétel T: Vegyes 18db-os lengyel, bolgár és cseh turistautalvány T:II-,III,IV Magyar bankjegyek Ft "Kossuth bankó" T:III- Adamo G kr + 30kr "Kossuth bankó" T:III-,IV Adamo G102,G Ft "Kossuth bankó" barna nyomat T:III Adamo G109A Ft "Kossuth bankó" T:V anyaghiány, nagyobb szakadások, egy része levált Hungary Ft "Kossuth banknote" C:Pr missing paper, bigger tears, part of it detached Adamo G K-1000K (4db, 4xklf) mindegyik fekete "Romania Timbru Special" felülbélyegzéssel T:III-IV K T:III- szakadások Adamo SK K " " T:III Adamo K

11 K hamis, fekete "Romania Timbru Special" felülbélyegzéssel T:III- szakadások Adamo K10Be K hamis, fekete "Romania Timbru Special" felülbélyegzéssel T:III-,IV szakadások Adamo K10Be K " " T:III,III- ly. Hungary Korona " " C:F,VG hole Adamo K f-100K (16db, 11xklf) T:II-IV K-100K (4db, 3xklf) mindegyik fekete "Romania Timbru Special" felülbélyegzéssel T:III-,IV K-100K (5db, 4xklf) T:III-IV K "3002" 3mm, sima hátlappal T:III-,IV Adamo K22/ K "Osztrák-Magyar Bank...", "001"-es sorozat előlapon bélyegzés "POHL N. ÉS FIAI" T:III- Adamo K f (3db, kétféle színárnyalat) T:II Adamo K K "a " T:I- Adamo K P "B " T:III ly. Hungary Pengő "B " C:F hole Adamo P P (30x) T:III,III- Adamo P P (30x) T:III,III- Adamo P db-os Pengő bankjegytétel T:III db-os Pengő bankjegytétel, közte P alacsony sorszámmal "O " T:III,III db-os magyar bankjegytétel, alacsony-, illetve palindrom sorszámmal. Benne: P (2x) "E " és "E " P palindrom sorszámmal "D " P "K " P "F " P "P " Ft "D " Ft "B " T:III,III P (10x) T:III,III- Adamo P P (20x) T:III,III- Adamo P P "H " T:I Adamo P P (10x) T:III Adamo P P (30x) T:III,III- Adamo P P-100P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (30db) T:III-IV P (4x) "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:I,I- Adamo P P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:II- Adamo P P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:II- Adamo P P (5x, sorszámkövetők: E E ) T:II Adamo P P (15x) T:III,III- Adamo P P (20x) T:III,III Adamo P P (30x) T:III,III- Adamo P P (2x, sorszámkövetők: L L ) T:II hajtatlan Adamo P23e P (30x) T:III,III- Adamo P23e P (20x) T:III,III- Adamo P P (20x) T:III,III- Adamo P P (15x) T:III,III- Adamo P P (20x) T:III,III- Adamo P P (20x) T:III,III- Adamo P P (3x, sorszámkövetők: R R ) T:II,II- Adamo P P (15x) T:III,III- Adamo P MP látványosan bal alsó sarok felé tolódott nyomat T:II Adamo P MP (10x) T:III,III- Adamo P AP AP (8xklf) T:III-IV AP nem kamatozó Pénztárjegy "Másra Át Nem Ruházható", "Városlőd" bélyegzéssel T:III Adamo P Ft "B " T:III Adamo F Ft "A " T:III szép papír Adamo F Ft "B " T:III Adamo F Ft (10x) T:III,III- Adamo F Ft "B " T:III szép papír Adamo F

12 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! Ft (2x) T:III Adamo F Ft (8db, 4xklf) T:III Ft (10x) T:III,III- Adamo F Ft (5db, 3xklf) T:III Ft "B " T:III szép papír Adamo F Ft (10x) T:III,III- Adamo F Ft (8db, 2xklf) T:III közte szép papír Ft "E " T:III- Adamo F Ft "E " T:III Adamo F Ft (3db, 2xklf) T:III március Ft "A " T:III Adamo F november Ft "B " T:III Adamo F november Ft "C " T:III Adamo F november Ft "D " T:III szép papír Adamo F Ft "E " hátlapon nyomdai festékfoltokkal T:I Adamo F Ft "E " T:III szép papír Adamo F Ft "H " nyomdai papírráncból eredő látványos nyomathibával! T:III Adamo F Ft "D " T:III Adamo F Ft "E " T:III szép papír Adamo F Ft "E " T:III- Adamo F Ft (6xklf) T:III Ft "DE " "Millennium" T:I Adamo F55B Ft "Millenium" "MM " T:II Adamo F56A Ft (2x, sorszámkövető: FC FC " T:I Ft (2x, sorszámkövető: "HB HB ") T:I db-os magyar bankjegytétel, közte K + ~1945. "Magyar Közszolgálati Alkalmazottak ellátási jegye" T:III db vegyes pengő bankjegy T:II-III Vegyes 19db-os pengő bankjegy tétel, benne Vöröshadsereg Parancsnoksága, inflációs és adópengő bankjegyek látványos nyomateltolódásokkal T:vegyes db vegyes pengő bankjegy T:III fo db-os vegyes magyar, Korona-, Pengő- és Forint bankjegytétel T:III-IV db-os vegyes magyar, Korona-, Pengő- és Forint bankjegytétel T:III-IV db-os vegyes magyar, Korona-, Pengő- és Forint bankjegytétel T:III-IV db-os vegyes Pengő- és Forint bankjegytétel, közte eltolódott elő- és/vagy hátlapi nyomatú darabok T:III-IV db vegyes pengő bankjegy gyűrűs mappába rendezve T:I-III Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "II. Béla" (0,32g) T:1- patina Hungary Denar Ag "Bela II" (0,32g) C:AU patina Huszár: 102., Unger I.: Denár Ag "II. András" (0,66g) T:2 Hungary Denar Ag "Andreas II" (0,66g) C:XF Huszár: 264., Unger I.: Bagattino Ag "III. András" (0,10g) T:2,2- RR! / Hungary Bagattino Ag "Andreas III" (0,10g) C:XF,VF RR! Denár Ag "I. Lajos" (0,54g) T:2- Hungary Denar Ag "Louis I" (0,54g) C:VF Huszár: 547, Unger I.: Obolus Ag "I. Ferdinánd" (0,22g) T:1- Hungary Obolus Ag "Ferdinand I" (0,22g) C:AU Huszár: 963, Unger II.: 752b Obolus Ag "I. Ferdinánd" (0,29g) T:1- Hungary Obolus Ag "Ferdinand I" (0,29g) C:AU Erdélyi Fejedelemség 1626C-C Széles Garas Ag "Bethlen Gábor" Kassa (2,19g) T:2 Principality of Transylvania 1626C-C Groschen Ag "Gabriel Bethlen" Kosice (2,19g) C:XF Unger (Erdély).: 261.b X Poltura Cu "II. Rákóczi Ferenc" (8,60g) T:2 Huszár: 1535., Unger II.: 1133.a X Poltura Cu "II. Rákóczi Ferenc" (7,09g) T:2- Huszár: 1535., Unger II.: 1133.a Rézdénár "Mária Terézia" nyílt korona T:3 Huszár: 1755., Unger III.: S PH-KM Poltura Cu "Mária Terézia" T:3 Huszár: 1753., Unger III.: 1270.b

13 B 1/4kr Cu "II. József" T:2-, S 6kr Cu "I. Ferenc" T:2- Huszár: 2021., Unger III.: 1399.d B 20kr Ag "I. Ferenc" T:3 Hungary 1805B 20 Kreuzer Ag "Franz I" C:F Krause KM#2140, Unger III.: 1376.a, Huszár: S 1/2kr Cu "I. Ferenc" T:2- Huszár 2055, Unger III.: 1408.b E 20kr Ag "I. Ferenc" T:3 Hungary 1830E 20 Kreuzer Ag "Franz I" C:F Krause KM#2145, Unger III.: 1380.b, Huszár: kr Cu T:2 Adamo B NB 3kr Cu T:3 ph. Adamo B NB 3kr Cu T:3- Adamo B NB 6kr Ag T:2- kis ph. Adamo B KB 4kr Cu T:2 ph. Adamo M KB 10kr Ag "Váltó Pénz" T:3 patina Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2- Adamo M KB 10kr Ag "I-K-A-CS,VP" Körmöcbánya (1,59g) T:2- Hungary 1887KB 10 Krajcár Ag "I-K-A-CS,VP" Kremnitz (1,59g) C:VF Adamo M KB 1K Ag "Ferenc József" T:2- karc Adamo K KB-1920KB 1f-20f (39db) T: KB-1920KB 1f-20f (39db) T: f-20f (64db) T: KB-1894KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2- Adamo K K Ag "Ferenc József" (2x) K Ag "Ferenc József" T: db (16xklf), többségében magyar érméből álló tétel T:2-, KB 1K Ag "Millenium" T:1-,2 Adamo K KB-1912KB 1K Ag "Ferenc József" (2xklf) T:2,2- Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2,2- Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2,2- kis ph. Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2,2- kis ph. Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2,2- kis ph. Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2,2- ph. Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2,2- Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" T:1-,2 Adamo#K KB 2K Ag "Ferenc József" T:1- kis ph. Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" T:1 Adamo #K KB 1K Ag "Ferenc József" T:1- Adamo #K KB 1K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo#K KB 1K Ag "Ferenc József" T:1- kis patina Adamo#K P Ag (6x) P Ag "Liszt Ferenc" T:2-, f Br (12db) T:2-,3 Adamo P P Ag "Madonna" T:2-,3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2- Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 patina Adamo P f Br (12db) T:3 Adamo P f Br (12db) T:3 Adamo P

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 355. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 30- október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 354. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 333. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 5-8-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

57. Numizmatikai gyorsárverés

57. Numizmatikai gyorsárverés 57. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenhetedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2016. április 4-5-6-án, nyitvatartási

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Az Emberi Jogok Nemzetközi Egyezségokmányai és a Fakultatív Jegyzőkönyvek megerősítésének helyzete

Az Emberi Jogok Nemzetközi Egyezségokmányai és a Fakultatív Jegyzőkönyvek megerősítésének helyzete Az Emberi Jogok i és a Jegyzőkönyvek megerősítésének helyzete Tagállam Első Afganisztán 1983.01.24.a 1983.01.24.a Albánia 1991.10.04.a 1991.10.04.a 10.04.a 10.17.a Algéria 1989.09.12. 1989.09.12. 1989.09.12.a

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

Svájci adószeminárium

Svájci adószeminárium Zürich Zug www.taxexpert.ch Svájci adószeminárium Sebestyén Péter,, Zürich Budapest, 2015. június 24. 2015. All rights reserved. Tartalom 2 I. Fontos tudnivalók a svájci adórendszerröl II. III. IV. Az

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

Kisárverés január 26.

Kisárverés január 26. Kisárverés 2019. január 26. Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1. 1 Mária Terézia 1 kr 1762 P, Lot. Fer 1 kr 1762 C, 2-3 6 1 200 1 greschl1761, II. József 1 kr 1790 S, ½ kr 1781 B, S. Br 2 Ferenc 3 kr

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

Személyi díjszabások Név: Alföld Kábel Kft. Pénznem: HUF

Személyi díjszabások Név: Alföld Kábel Kft. Pénznem: HUF Személyi díjszabások Név: Alföld Kábel Kft. Pénznem: HUF Név Típus Díjszabás Díjszabás ÁFA-val Afghanistan FIX 70.000 88.900 Afghanistan MOB 70.000 88.900 Albania FIX 35.000 44.450 Albania Mobile MOB 89.000

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

jacsa.net VOIP nemzetközi percdíjak

jacsa.net VOIP nemzetközi percdíjak Cél Telefonszám kezdete Bruttó percdíj (Ft) Afganisztán 93* 99,06 Albánia 355* 99,06 Albánia mobil 3556* 406,4 Albánia prémium 35542* 406,4 Algéria 213* 38,1 Algéria mobil 2135* 406,4 Algéria mobil 2136*

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

Szerződő fél Ratifikáció/Csatlakozás Hatályba lépés dátuma. Albánia Csatlakozás: 1993. december 2. 1994. március 6.

Szerződő fél Ratifikáció/Csatlakozás Hatályba lépés dátuma. Albánia Csatlakozás: 1993. december 2. 1994. március 6. WIPO Szerzői Jogi Szerződés (2004. évi XLIX. törvény a Szellemi Tulajdon Világszervezete 1996. december 20-án, Genfben aláírt Szerzői Jogi Szerződésének, valamint Előadásokról és a Hangfelvételekről szóló

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben