numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) november között. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: november óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.hu, illetve honlapunkon ( ahol on-line ajánlatot tehet. IRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 17:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők november 17-én 14 órától. Utólagos eladás: november között. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből). Anyagbeadási határidő a 239. levelezési gyorsárverésre: november 14. Az árverés NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! Megtekintés: november Irodánk november 17-én 14. óráig ZÁRVA tart! Tételek átvétele november 17-én 14 órától! 237. aukció elszámolás november 18-tól! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon, ebben az esetben az összeget már két nappal korábban utaljuk. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Őszi, 21. nagyaukciónk november 2-án sikeresen lezajlott. A megnyert tételek postázása fizetés után folyamatos. A megmaradt tételekből még két hétig van mód vásárolni. A következő nagyaukció február 28-án kerül megrendezésre. Az árverésre tételeket felveszünk egészen január 10-ig. Árverési jutalék rendszerünk: forintos kikiáltási árig 20% forint közötti kikiáltási áron 16% forint feletti kikiáltási ártól 12% Kezelési költség 160 ft / tétel A vásárlói jutalék 20% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek Magyar és külföldi arany pénzek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Fémpénzek, érmék, plakettek: Numizmatikai tartásfokok PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek LED-es nagyító három különféle erősségű lencsével új állapotban! 5 LED magnifier with 3 different lenses, 55x, 25x, 2,5x "Moments of Freedom - Republic of Liberia" érmetartó 24 férőhellyel használt állapotban db vegyes méretű éremtartó tok használt állapotban, közte sérültek is "Die deutschen Kaiser" bársonyborítású éremtartó kazetta 12db férőhellyel használt állapotban Műbőr érmetartó album 4x8db nagyobb érme tárolására alkalmas férőhellyel használt állapotban Műbőr érmetartó album 2x18db és 2x8db férőhellyel használt állapotban Műbőr érmetartó album 4x18db férőhellyel használt állapotban Numis érmetartó album 6klf méretű, összesen 187 férőhellyel, újszerű állapotban Az Éremművészeti Intézet éremtartó kazettája 1 kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel használt állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban Barna műbőr érmetartó album 10db berakólappal, klf méretű érmék tárolására alkalmas, használt állapotban NUMISMATA zöld műbőr érmetartó kazetta kivehető tálcával, különböző méretű érmék tárolására, összesen 32 férőhellyel, használt, de újszerű állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával NÉLKÜL, 12 férőhellyel, használt állapotban Magyar Érmeforgalmazó zöld műbőr érmetartó kazettája kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt, de újszerű állapotban Numizmatikai irodalom Magyarország legrégibb éremgyára - Scheid - Éremárjegyzék, Neuwald Illés Utódai Könyvnyomda, Budapest Szolláth György: A Magyar Éremgyűjtők Egyesületének Érmei Medals of the Hungarian Coin Collectors' Association. Budapest, MÉE, használt állapotban Szolláth György: A Magyar Éremgyűjtők Egyesületének Érmei Medals of the Hungarian Coin Collectors' Association. Budapest, MÉE, használt állapotban "Értesítő" Magyar Éremgyűjtők Egyesülete kiadványa folyóirat 52db klf száma, egy része lefűzve Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új, dedikált példány! Bodrogi Péter, Molnár József, Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. A magyar állam rendjelei és kitüntetései a Szent György-rendtől a Nagy Imre-érdemrendig. Bp., 2005, Rubicon. Bontatlan csomagolásban, kiadói kartonált kötés, bontatlan, új állapotban Turi Imre (szerk.): Magyar Pénzlexikon. Korona , pengő , forint H.n használt, de újszerű állapotban Leányfalusi Károly-Nagy Ádám: Magyarország fém- és papírpénzei. A pengő pénzrendszer Kecskemét, Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Bács-Kiskun Megyei Szervezete, Olaszország "Itália és régiói" érme katalógus, bontatlan állapotban Italy "Catalogo alfa delle monete Italiane e Regioni" coin catalog, unused condition Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Horváth Endre ( ) megvalósulatlan bankjegy tervezeteinek rézmetszete (31x30,5cm) Endre Horváth's copperplate of unissued banknote designs (31x30,5cm) Budapest "Pesti Hazai Első Takarék-Pénztár Egyesület év" betéti könyv, kitöltött oldalakkal, bélyegzésekkel Érmés és bankjegyes borítékok ~1920. "Magyar Királyi Postatakarékpénztár" 2db elismervénye, kitöltetlenek T:III Papp László (1947-) "Barcelonai Olimpia- Magyar Csapat" Ag (0.925/42,5mm) emlékérem bélyeges érmés elsőnapi borítékon, tokban, fogadalmi lappal T:PP Ft "Budapesti hidak egykor és ma éves a Lánchíd" érmés bélyeges boríték alkalmi bélyegzővel T: Ft "Budapesti hidak egykor és ma éves a Lánchíd" érmés bélyeges boríték alkalmi bélyegzővel T: Amerikai Egyesült Államok "Amerikai függetlenségi háború bicentenáriuma - George Washington" aranyozott fém emlékérem bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzéssel (2x) T:1 USA "American Revolution Bicentennial - George Washington" coin letter with First day of issue stamp (2x) C:UNC

4 30031.Amerikai Egyesült Államok "Amerikai függetlenségi háború bicentenáriuma - George Washington" aranyozott fém emlékérem bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzéssel (2x) T:1 USA "American Revolution Bicentennial - George Washington" coin letter with First day of issue stamp (2x) C:UNC Amerikai Egyesült Államok "Paul Revere" aranyozott emlékérem érmés bélyeges borítékon elsőnapi bélyegzővel (38mm) T:1 USA "Bicentennial - Paul Revere" gilt medallion on coin letter with stamps FDC cover (38mm) C:UNC Amerikai Egyesült Államok "Paul Revere" aranyozott emlékérem érmés bélyeges borítékon elsőnapi bélyegzővel (38mm) T:1 USA "Bicentennial - Paul Revere" gilt medallion on coin letter with stamps FDC cover (38mm) C:UNC Portugália Esc "Szöuli olimpia" érmés borítékon elsőnapi bélyegzős bélyeggel, hátoldali ismertetővel T:BU Portugal Escudos "Summer Olympics" coin letter with First day of issue stamp and information C:BU Részvények és sorsjegyek Budapest "A Magyar Korona Országai 4%-kal kamatozó Járadékkölcsön - Államadóssági Kötvény" 1000Ft-ról szelvényekkel, bélyegzésekkel, szárazpecséttel (2x) T:III Budapest "Magyar Országos Központi Takarékpénztár" záloglevél 5.000K-ról szelvényekkel T:III Budapest "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" 4 1/2% záloglevele 2000K-ról, szárazpecséttel és szelvényekkel T:III Budapest "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön" sorsjegye 5K-ról, szárazpecséttel "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön - államadóssági kötvény" 100P-ről szelvényekkel T:III Budapest "Magyar Országos Központi Takarékpénztár" záloglevél 1.000K-ról szelvényekkel T:III Budapest "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" 4%-os záloglevele 1000K-ról, szárazpecséttel és szelvényekkel T:III Budapest "Magyar Jelzálog - Hitelbank Nyeremény - Kötvény" "A" és "B" részkötvénye 100K-ról egy ívben, 3 nyelven, szárazpecséttel T:II Budapest ~1910. "Török A. és Társa Bankház R.T." sorsjátékhoz szerencseszámok tartására szolgáló boríték Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló elsőbbségi részvény (2x) sorszámkövető T:I "Szeretetadomány" 20f sorsjegy T:I Budapest "Budapest Székesfőváros" kötelezvénye 1000K-ról magyar és német nyelven szelvényekkel, bélyegzéssel, egyik betéti lappal (2x) T:I-,II Budapest "Hadsegítési és Népjóléti nyereménykölcsön" nyereménykötvény 40K-ról, szárazpecséttel "Magyar Királyság 5%-kal kamatozó Járadékkölcsön Államadóssági Kötvény" K-ról szelvényekkel "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön - államadóssági kötvény" 1/4 részkötvénye 50P-ről szelvényekkel T:III nagyobb szakadások Budapest "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" 5 részvénye 400K-ról szelvényekkel, bélyegzésekkel (3x) sorszámkövetők T:II Budapest "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" 5 részvénye 400K-ról szelvényekkel (2x) sorszámkövetők T:I Budapest "Városlődi Kőedénygyár Részvénytársaság" 10db részvénye egyenként 1000K-ról, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:III Debrecen "Általános Faipari és Fakereskedelmi Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, szelvényekkel és szárazpecséttel, felülbélyegzéssel (2x) T:III Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye 1000K-ről szelvényekkel T:II Budapest "A Magyar Asphalt Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, szárazpecséttel, felülbélyegzett T:I Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye 1000K-ről szelvényekkel, bélyegzésekkel T:II Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye 1000K-ról és K-ről szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:I Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye 1000K-ról és K-ről szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II "Budapest Székesfővárosi Közlekedési Rt." 1 (2x) (sorszámkövető) + 5 "B" kötvénye szárazpecséttel, szelvényekkel T:III Budapest "Kissling Rudolf és Fia Csillár és Bronzárugyár Részvénytársaság" részvénye 5000K-ról, szelvényekkel és szárazpecséttel T:II Jászapáti "Jászapáti Gőzmalom Részvénytársaság" részvénye 200K-ról szelvényekkel, felülbélyegezéssel és szárazpecséttel T:II

5 Az árverési tételek színes képekkel a oldalon! Budapest "Molnár János Imre Lakberendezési Részvénytársaság" 25 részvénye egyenként 1000K-ról szelvényekkel T:I Debrecen "Általános Faipari és Fakereskedelmi Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, szelvényekkel és szárazpecséttel, "Elővételi jog gyakorolva" felülbélyegzéssel (2x) sorszámkövetők T:III Budapest "Magyar Nemzeti Bank" részvényei 100 Aranykoronáról, szárazpecséttel, szelvényekkel (2x) sorszámkövetők! T:III Hungary / Budapest "Hungarian National Bank" shares about 100 Goldcorona with coupons and embossed stamps (2x) sequential serials! C:F K "Vásárlási visszatérítés" "Békéscsabai Kisgazdák Szövetkezete" felülbélyegzéssel T:III "Országos Kézművesipari Társulat" sorsjegy 5000K T:II- kis szakadás "Hadirokkantak, Hadiözvegyek, Hadiárvák Nemzeti Szövetsége Tárgysorsjátéka" sorsjegy 5000K-ról T:II "A Budapesti Színészek Szövetsége Nyugdíjintézetének javára" 5000K színészsorsjegy T:II K "Nyukosz (A Nyugdíjas Katonatisztek Országos Szövetsége)" sorsjegy T:III Budapest "Rimamurány-Salgó-Tarjáni Vasmű Részvény-Társaság" 10 részvénye egyenként 50P-ről szelvényekkel, szárazpecséttel és felülbélyegzésekkel T:III Budapest "Rimamurány-Salgó-Tarjáni Vasmű Rt." 5 részvénye egyenként 50P-ről pecsétekkel, szelvényekkel, igazolással T:III Hódmezővásárhely "Hódmező-Vásárhelyi Takarékpénztár" részvénye 20P-ről, szárazpecséttel T:II Izsák "Az Izsáki Népbank Részvénytársulat" kitöltetlen részvénye T:I Budapest "Nemzeti Hitelintézet Részvénytársaság" részvénye 10P-ről, szárazpecséttel, szelvényekkel T:II- penészfoltos Budapest "Fonciére Általános Biztosító-Intézet" részvénye 50P-ről, szárazpecséttel T:III,IIIszakadás Balatonboglár "Boglári Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 10P-ről, szárazpecséttel T:I Budapest "Borsodi Szénbányák Részvénytársaság" 10 részvénye egyenként 10P-ről szelvényekkel, felülbélyegzéssel T:II cca 1940 Schwalm bankház sorsjáték sorsjegy T:I + hirdetmény, reklámplakát és levelezőlap Budapest "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön - államadóssági kötvény" 50P-ről szelvényekkel "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvény 1000P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel T:I,III Budapest "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön - államadóssági kötvény" 50P-ről szelvényekkel "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvény 1000P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel T:I,III Budapest "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön - államadóssági kötvény" 200P-ről szelvényekkel (3x) sorszámkövetők T:I-,II Budapest " 'Jövő' Nyomdaszövetkezet" szövetkezeti üzletrészjegye 30P-ről szelvényekkel T:III Budapest "Béta Irodalmi Részvénytársaság" részvénye 1000P-ről, szelvényekkel T:III Budapest "Ideiglenes Kötelezvény - Budapest Székesfőváros" 2400K-ról és 4800K-ról szelvényutalványokkal T:II Budapest "Ideiglenes elismervény" 3%-kal kamatozó törlesztéses kölcsönykötvényről (búzakötvény) "B" szelvényekkel (4x) sorszámkövetők T:I-II Budapest "Ideiglenes elismervény" 3%-kal kamatozó törlesztéses kölcsönykötvényről (búzakötvény) "A" szelvényekkel (4x) sorszámkövetők T:I,I Budapest "Magyar Általános Kőszénbánya Részvénytársulat" 10 részvénye egyenként 200P-ről bélyegzésekkel, kötegelővel T:I ~ "SZÖVOSZ (Szövetkezetek Országos Szövetsége)" kitöltetlen földművesszövetkezeti részjegye (3x) T:I Budapest "Országos Kárrendezési és Kárpótlási Hivatal" kárpótlási jegye 1000Ft-ról, "B" sorozat T:I Göd "HB Westminster Kárpótlási Jegy Befektető Részvénytársaság" 10db törzsrészvénye egyenként 1000Ft-ról szelvényekkel T:II Göd "HB Westminster Kárpótlási Jegy Befektető Részvénytársaság" 1db és 10db törzsrészvénye egyenként 1000Ft-ról szelvényekkel T:I Göd "HB Westminster Kárpótlási Jegy Befektető Részvénytársaság" 10db törzsrészvénye egyenként 1000Ft-ról szelvényekkel T:I db-os kötvény tétel, benne "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó járadékkölcsön", "Hadsegítési és Népjóléti Nyereménykölcsön" T:vegyes db-os kötvény tétel, benne "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó járadékkölcsön", "Hadsegítési és Népjóléti Nyereménykölcsön" T:vegyes

6 30092.Amerikai Egyesült Államok / Pennsylvania "Scranton-i Elektromos Művek" 100 részvénye egyenként 5$-ról, érvénytelenített bélyegzéssel + Maryland "Nemzetközi Telefon és Távíró Társaság" 100 részvénye, bélyegzésekkel, perforációval érvénytelenítve + Delaware "Észak-amerikai Légitársaság" 20 részvénye egyenként 1$-ról, lyukasztással és perforációval érvénytelenítve + California "Broadway-Hale Stores, Inc." részvénye 1000$-ról, szelvényekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-,III USA / Pennsylvania "The Scranton Electric Company" 100 shares, each with the par value of 5 Dollars, cancelled with overprint + Maryland "International Telephone and Telegraph Corporation" 100 shares without par value, with overprints and cancelled with perforation + Delaware "North American Aviation, Inc." 20 shares, each with the par value of 1 Dollar, cancelled with holes and perforation + California "Broadway-Hale Stores, Inc." share about 1000 Dollars with coupons, cancelled with holes C:AU,F Ausztria / Bécs "Állami Nyugdíjkötvény" 200G-ről és 1000G-ről bélyegzésekkel T:III Austria / Vienna "State Pension Obligation (Staats-Rente-Obligation)" about 200 and 1000 Gulden, stamped C:F Ausztria / Bécs "Bécs város 4 1/2%-os Részkötvénye" 200K, 500K, 1000K és K-ról szelvényekkel T:I--III Austria / Vienna "4 1/2% bond about of the City Vienna" about 5000 Kronen with coupons C:AU-F Ausztria/Bécs "Háborús Hadikölcsönkötvény" 2000K-ról szelvényekkel T:III,III- szakadt Austria/Vienna "War Loan" about 2000 Corona with coupons C:F,VG torn Portugália/Lisszabon "The Match and Tobacco Timber Supply Company" részvénye 1Ł-ról, szelvényekkel és szárazpecséttel T:III Portugal/Lisbon "The Match and Tobacco Timber Supply Company" share about 1 Pound with coupons and embossed stamp C:VG Románia / Bukarest "Resicabánya Bányái és Területei Részvénytársaság" részvénye 500L-ről bélyegzéssel T:II- Romania / Bucuresti "Mills and Fields of Resica Share Company" share 500 Lei with stamp C:VF Románia / Arad "Mezőgazdák Kereskedelmi Részvénytársaság" részvénye 300L-ről, szelvényekkel, szárazpecséttel és felülbélyegzésekkel T:II- Romania / Arad "Commercial Agriculture Company" share about 300 Lei with coupons, embossed stamp and overprints C:VF Papír és fém szükségpénzek f + 4f + 6f + 8f + 10f + 12f "Hadsegélyező Hivatal" T:I Zalaegerszeg / hadifogolytábor augusztus f arab sorozat és sorszámmal S jelzéssel + 1K arab sorozat és sorszámmal MS jelzéssel T:I,I Ostffyasszonyfa / hadifogolytábor június 1. 1K arab sorozat és sorszámmal T:I,I Boldogasszony / hadifogolytábor május 1. 1K arab sorozat és sorszámmal T:I,I ~1920. "Pester Lloyd" utalvány 1K + 2K + 3K utalványok T:I ~1920. "Pester Lloyd" 2K utalvány "Miskolczi Othodox Izraelita Hitközség" vágatási bárca libára + ~1930. "ÉGISZ Magyar Touring Club" pénzhelyettesítő "Franklin Társulat" 2P (2xklf) T:I,I-,II ~1920. "Pester Lloyd" utalvány 1K utalvány (2x) sorszámkövetők T:I "Miskolczi Orthodox Izraelita Anyahitközösség" 30db értékjegy és vágatási bárca T:I,I Budapest "Revíziós Pengő" arcképes változat, kitöltetetlen (2x) sorszámkövetők K T:II-,III Budapest "Revíziós Pengő" arcképes változat, kitöltött, felülbélyegzett T:III Ft + 5Ft + 10Ft + 20Ft + 50Ft "FAKV (Fővárosi Autóbusz Községi Vállalat)" fém közlekedési bárca T: Hollandi láda "Baromfiértékesítő Nemzeti Vállalat" Al bárcája T: Pannonhalma DN "Szentbenedekrendi Hivatal" 5P, kitöltetlen, hátlapján írás T:I- Adamo PAN db Al és Cu szerencsepénz T:2, "Balatoni Korona" helyi pénz sorozat: 500K "MINTA" K "MINTA" K "MINTA" K "MINTA" K "MINTA" K "MINTA", mindegyik "MINTA" felülbélyegzés T:I "Balatoni Korona" helyi pénz sorozat: 500K "MINTA" K "MINTA" K "MINTA" K "MINTA" K "MINTA" K "MINTA", mindegyik "MINTA" felülbélyegzés T:I Amerikai Egyesült Államok / Atlantic City DN "Trump Marina Hotel-Casino" (2xklf) kaszinó zsetonok T:2 USA / Atlantic City DN "Trump Marina Hotel-Casino" (2xdiff) casino jetons C:XF Ausztria / Grödig hadifogolytábor ~ h Zn T:2,2- Austria / Grödig P.O.W. camp ~ Heller Zn C:XF,VF Ausztria / Mühling tiszti hadifogolytábor h Fe T:2-,3 lapkahiba Austria / Mühling officer's POW camp Heller Fe C:VF,F planchet error Ausztria Kenyérjegy + Németország / Weimari Köztársaság / Köln Cukorjegy + Német 3. Birodalom / Karlsruhe / Konstanz Dohányjegy (2x) T:I-,II,II- Austria Bread coupon + Germany / Weimar Republic / Cologne Sugar coupon + German Third Reich / Karlsruhe /Konstanz Tobacco coupon (2x) C:AU,XF,VF Ausztria / Bécs DN "Paróka készítő" Cu zseton T:2- Austria / Vienna ND "Perückenmacher" Cu token C:VF

7 Lindner és Kobra termékek teljes választékban megrendelhetők irodánkban vagy weboldalunkon Franciaország Fr "Franciaországi Kereskedelmi Kamarák" Br-Al zseton. Szign.: DOMARD INV (23mm) T:2-,3 France Franc "Chambres de Commerce de France (Chambers of Commerce in France)" Br-Al token. Sign.: DOMARD INV (23mm) C:VF,F Kanada / Vancouver Benett "Bank of B.C. / Scarlet Smog Metallurgy" (38mm) T:2- karc Canada / Vancouver Benett "Bank of B.C. / Scarlet Smog Metallurgy" (38mm) C:VF scratched Kína db klf rizsjegy T:I China pcs of diff rice coupons C:UNC Lengyelország DN 1Zl Al zseton T:2- Poland ND 1 Zloty Al "Spóldzielnia Spozywcza" C:VF Nagy-Britannia "Viktória királynő / Hanoverbe" sárgaréz játék zseton T:2- Great Britain "Queen Victoria / To Hanover" Brass gaming token C:VF Németország / Weimari Köztársaság / Flensburg pf városi pénz + Jéna pf városi pénz + Paderborn M városi pénz T:I-,II Germany / Weimar Republic / Flensburg Pfennig necessity note + Jena Pfennig necessity note + Paderborn Mark necessity note C:AU,XF Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld M vászon, bélyegzéssel T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark linen, with stamp C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld M selyem, bélyegzéssel T:I- Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark silk, with stamp C:AU Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld / M selyem, bélyegzéssel T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark silk, with stamp C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld / M zöld, vászon, bélyegzéssel T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark green, linen, with stamp C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld / M sárga, selyem, bélyegzéssel T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark yellow, silk, with stamp C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld / M vászon, bélyegzés nélkül T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark linen, without stamp C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld / M vászon, bélyegzés nélkül T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark linen, without stamp C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Drezda M T:I Germany / Weimar Republic / Dresden Mark C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Drezda M + Drezdai Birodalmi Vasútigazgatóság M + Drezdai Szász Bank M T:III Germany / Weimar Republic / Dresden Mark + Reichsbahn-Direktion Dresden M + Sächsische Bank zu Dresden Mark C:F Szerb-Horvát-Szlovén Királyság / Ljubljana V T:I- Kingdom of Serbs, Croats and Slovenes / Ljubljana Vinarjev C:AU Magyar bankjegyek Ft "Kossuth bankó" T:III Ft "Kossuth bankó" T:III- Adamo G Ft "Kamatos Utalvány" rózsaszín változat, kamatszelvény nincs, Endrey Endre saját kezű aláírásával T:I- hajtatlan, közepén 2cm-es enyhe hajlás, széleken kis kopás, egy nagyon apró (0.8mm-es) szakadás Hungary Forint "Interest Bearing Voucher" rose, no coupon, with autograph signature of Endre Endrey C:AU unfolded, 2cm slightly bend, small edge errors, a very small (0.8mm) tear Adamo SGU Ft "Kossuth bankó" kitöltetlen "B", ívszéllel T:I Hungary Forint "B", without date and serial number, with left margin C:UNC Adamo G K mindkét oldal német, "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel P T:III,III K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel K K mindhárom "Torontál Vármegye Józseffalva Község 1910" felülbélyegzéssel T:III,III K T:III,III K K mindkettő szerb bélyeggel és bélyegzéssel T:III,III K román felülbélyegzéssel T:restaurált K román és fekete ovális "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzésekkel T:III K kék román felülbélyegzéssel, és "ARAD PÉNZÜGYIGAZGATÓSÁG" felülbélyegzéssel T:III kis szakadás K K "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel K K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel K "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel + Ausztria K T:vegyes K "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel + 20K "Ausgegeben nach dem 4. Oktober 1920" T:II-,III K "C" sorszámjel (2x) T:III,III K szerb felülbélyegzéssel T:III

8 K "3004" 3mm sima hátlappal, "Temes Vármegye Merczyfalva Község 1910" felülbélyegzéssel T:III,III K "3130" 3mm hullámos hátlappal, "Arad Vármegye Mikószalatna Község 1910" felülbélyegzéssel T:III- ly K "3141" 3mm hullámos hátlappal, "Zemplén Vármegye Tiszalúc Község 1904" felülbélyegzéssel T:III,III K "3142" 3mm hullámos hátlappal, "Sopron Vármegye Fertőrákos Község 1906" felülbélyegzéssel T:III- ly K "A 1010" sima hátlappal T:III- szakadás K "A 2030" sima hátlappal T:III K "A 2037" hullámos hátlappal T:II- hajlásokkal, szép papír f + 1K + 2K + 10K + 20K T:I-,II K nyomdahely jelölés nélkül T:III szép papír K nyomdahely jelölés nélkül T:III,III K "Orell Füssli Zürich", "80 FILLÉR - NYOLCVAN FILLÉR" felülbélyegzéssel T:IV Adamo K42/1B P "E673" (5x) sorszámkövetők + "E680" (2x) sorszámkövetők + "E977" (5x) sorszámkövetők T:I-,II-,III szép papír P (40x) T:vegyes P (40x) T:vegyes P (40x) T:vegyes P (60x) T:vegyes P (80x) T:vegyes P + 20P + 50P + 100P hamis "Városi Pártvezető Sopron" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III P (3x) sorszámkövetőek T:I P (2x) sorszámkövetők T:III szép papír P (2x) sorszámkövetők T:II- Adamo P P T:III P (2x) sorszámkövetők T:II (hajtatlanok) folt P (2x) sorszámkövetők T:I- (hajtatlanok) kis folt P (2x) sorszámkövetők T:I-,II (hajtatlanok) kis folt és szakadás P (2x) sorszámkövetők T:I-,II (hajtatlanok) folt, apró szakadás P (2x) közeli sorszám, nyomdai papírránccal T:I-,II P (3x) sorszámkövetők T:I-,II (hajtatlanok) folt P (3x) sorszámkövetők T:I-,II (hajtatlanok) folt, kis szakadás P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:III P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III- Adamo P P T:III Adamo P P (40x) mind "MNB" bélyeggel T:vegyes P (40x) T:vegyes BP BP BP T:III AP (3x) mind vízjeles AP (3x) mind vízjeles AP (2x) mind vízjeles AP AP T:vegyes db-os vegyes adópengő tétel, főleg sor- és sorszám nélküliek T:vegyes Ft vízjeles T:III Adamo F Ft T:III-,IV ly. Adamo F Ft T:III szép papír Ft T:III Ft T:III,III Ft T:restaurált Ft T:III kis szakadás Ft T:III,III Ft T:III Ft T:III Ft vágáshibás T:I,I

9 Megjelent: Békebeli séták a pesti Belvárosban c. könyvünk! Ft T:IV Ft T:I,I Ft T:III Ft T:III Ft (10x) T:III,III Ft (4x) sorszámkövető és egyugrású sorszámokkal T:II-III szép papír Ft (2x) sorszámkövetők T:I- enyhe hajlás Ft (4x) köztük vágáshibás és nyomdai papírráncos darab is T:I-,II szép papír Ft (5x) sorszámkövetők T:II szép papír Ft Ft (6x) Ft (2x) T:I,I-,II szép papír Ft (3x) közte két sorszámkövető T:I,I Ft (2x) T:I,I Ft "Millennium" tájékoztatóval T:I Eredeti bontatlan díszcsomagolásban! Ft "Millennium" tájékoztatóval T:I Eredeti bontatlan díszcsomagolásban! Ft "Millennium" (4x) sorszámkövetők! T:I Mind eredeti bontatlan díszcsomagolásban! Ft "Millennium" (8x) sorszámkövetők! T:I Mind eredeti bontatlan díszcsomagolásban! db vegyes pengő, adópengő bankjegy T:vegyes db vegyes magyar korona, pengő bankjegy T:vegyes db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar korona, pengő és adópengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegye korona, pengő és forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar korona, pengő és forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes Magyar fém- és ezüstpénzek Denár Ag "Salamon" "+PANNOENI-A" körirattal (0.62g) T:1-,2 R! Hungary Denar Ag "Solomon" with "+PANNOENI-A" inscription (0.62g) C:AU,XF Rare! Huszár: 14.var.,Unger I.: 8.var Denár Ag "I. Lajos" (0.53g) T:2- patina Hungary Denar Ag "Ludwig I" (0.53g) C:VF patina Huszár: 542., Unger I.:429.x Denár Ag "I. Nagy Lajos" (0.47g) T:3 Huszár 547.,Unger I.: 432.a Denár Ag "Albert" (0,61g) T:2- Huszár 592.,Unger I.: 461.a N-E Denár Ag "I. Mátyás" T:2-,3 Huszár 710., Unger I.: 558.l K-C Denár "I. Mátyás" (0,56g) T:2- patina Huszár: 722., Unger I.: 567.d K-B Denár Ag "I.Ferdinánd" (0,52g) T:2- Huszár 935., Unger II.:745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0.54g) T:2- ki. Huszár: 936., Unger II.: 748.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,37g) T:2-,3 Huszár: 992., Unger II.: 766.a K-B Denár Ag "Miksa" (0.45g) T:2- ki. Huszár: 993., Unger II.: 767.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0.6g) T:2,2- Huszár: 1058., Unger II.: 810.a

10 K-B Denar Ag "II. Ferdinánd" (0.48g) T:2- Unger I: 916.b, Huszár: K-B 6kr Ag "I. Lipót" (2,38g) T:2-,3 Huszár: 1450., Unger II.: ~ db vegyes magyar és osztrák Cu krajcár T:vegyes K-B Denar Ag "Mária Terézia" Körmöcbánya (0.57g) T:2- ly. Hungary 1752K-B Denar Ag "Maria Theresia" Kremnitz (0.57g) C:VF hole Huszár: 1746., Unger II.: Rézdénár "Mária Terézia" nyílt korona T:2-,3 Unger III.: K 1kr Cu K 1kr Cu "Mária Terézia" T: db-os Cu krajcár tétel, főleg magyar verdejelűek T:3,3- ü db-os krajcár tétel, közte magyar és osztrák verdejelűek is T:vegyes G 1kr Cu "Mária Terézia" kr Cu B 1kr Cu E 1kr Cu B 4kr Cu T:2-, Rézdénár "Mária Terézia" zárt korona PH-KM Poltura Cu "Mária Terézia" T:3 patina Huszár: 1756, 1751., Unger III.: 1278., 1270.c Rézdénár "Mária Terézia" zárt korona (5x) PH-KM Poltura Cu "Mária Terézia" T: db-os krajcár tétel, közte magyar és osztrák verdejelűek is T:vegyes B 1/4kr Cu S 1kr Cu "II. József" S 3kr Cu B 1/2kr Cu + 1kr Cu T:2-, B 15kr Cu "I. Ferenc" T: S 1/2kr Cu O 1/4kr Cu B 1kr Cu B 1kr Cu B 4kr Cu T:2-, B 1kr Cu G 1kr Cu S 1kr Cu T:2-, O 1kr Cu T:2- Unger III.: 1406.d, Huszár: B 3kr Ag "I. Ferenc" T:3-,3 Unger III.:1391.a B 20Kr Ag "I. Ferenc" T: kr Cu T:2, kr Cu T:2, KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2,2- patina NB 6kr Ag T:2- Adamo B B 5/10kr Cu T:3 Adamo M B 1/4Fl Ag "Ferenc József" T:3 lyuktömött E 1kr Cu T: KB 1kr Cu "Angyalos címer" T: KB 1kr Cu "Angyalos címer" T: KB 10kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T: KB 10Kr Ag "Ferenc József" T:2,2- Adamo M KB 10Kr Ag "Váltó Pénz" T: KB 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Körmöcbánya T:2 Hungary 1869KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:XF Unger III.: 1463.a, Huszár: 2136., Adamo M KB 1Ft Ag "Középcímer" T:3,3- Adamo M K Ag "Ferenc József" (2x) T:2-, KB 1K Ag "Millennium" T:2,2- Adamo K KB 2f Br (3,2g) T:3,2- ph. R! Hungary Fillér Br Kremnitz (3,2g) C:F,VF edge error R! Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2-, P Ag (3x) T:2-, P Ag (3x) T: P Ag "Madonna" T:3 Adamo P P Ag "Madonna" T:2-,3 Adamo P P Ag "Madonna" T:2-,3 kis ph. Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" (5x) T:3 Adamo P8 patina P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P

11 22. nemzetközi aukció: február 28. Tételeket felveszünk január 10-ig P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" (5x) T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" (5x) T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 karc Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2- patina Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2- patina Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 patina Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 kis patina P Ag "Liszt Ferenc" T: P Ag "Liszt Ferenc" T: P Ag "Liszt Ferenc" T: P Ag "Liszt Ferenc" T: P Ag "Liszt Ferenc" T:2-,3 lyuktömött P Ag "Liszt Ferenc" T:2 kis ph., kis patina P Ag "Madonna" T:1- Adamo P P Ag "Madonna" T:2- ph. patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2- patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2- Adamo P P Ag "Madonna" T:2- Adamo P P Ag "Madonna" T:2,2- Adamo P P Ag "Madonna" T:2- patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 felületi karc Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 kis patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- ph. patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 ph., kis patina Adamo P P Ag Ft Ag "Kossuth" T:2- ph., erős patina P Ag "Madonna" T:2,2- patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2,2- patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2,2- erős patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2,2- patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 kis ph. Adamo P Ft Ag "vastag Kossuth" T:2 Adamo F f tombak (2xklf) T:2, Ft Al T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,

12 Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2-, Ft "Kossuth" Ag Ft Ag "Deák" T:2, Ft Ag "Petőfi" T:2- polírozott Ft Ag "Petőfi" T:2, Ft Ag "Petőfi" T:2- patina Ft Ag "Petőfi" T:2- patina Ft Ag "Petőfi" T:2- patina Ft Ag "Petőfi" T:2- patina Ft Ag "Petőfi" T:2- patina Ft Ag "Széchenyi" T:2- patina Adamo EM Ft Ag "Széchenyi" T:2-,3 Adamo EM Ft Ag "Széchenyi" T:2- patina Adamo EM Ft Ag "Széchenyi" T:2- polírozott f Al próbaveret T:1- Adamo F Ft Cu-Ni "P.V." jelzésű próbaveret T:1- Adamo F Ft Ag "Tízéves a Forint / Lánchíd" T:2 patina Ft T:2, Ft Ag "Felszabadulás" eredeti sérült, plombált "MNB" plasztiktokban T:PP Ft Ag 3klf db "Festők I. - Munkácsy, Szinyei, Derkovits" eredeti, sérült plombált MNB tokban T:BU f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft "FAO" T:1 Eredeti vákuumcsomagolásban! Ft Cu-Ni + 5L Cu-Ni magyar-bolgár közös kiadás "Bulgária 1300 éves", eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:PP Ft Ni "FAO" eredeti tokban, tanúsítvánnyal Ft CuNi "FAO" eredeti tokban tanúsítvánnyal Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:PP Ft Cu-Ni "Labdarúgó VB 1982" tokban, tanúsítvánnyal (2x) T:BU f + 5Ft + 10Ft + 100Ft "FAO" eredeti tokokban, tanúsítvánnyal T:BU Ft "Széchenyi István" + 100Ft "Simon Bolivár" + 100Ft "Czóbel Béla" Ft "Kőrösi Csoma Sándor" mindegyik eredeti tokban tanúsítvánnyal T:PP f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft "FAO" (2x) + 100Ft "FAO" (2x) Ft "Fáy András" T:BU Ft Al T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Nyári olimpia-szöul" T:BU felületi karc Ft Ag "1990. Labdarúgó VB - 3 játékos" T:PP felületi karc Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó VB - kapus" T:PP ujjlenyomat, enyhe felületi karc Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó VB - kapus" T:BU Adamo EM Ft Ag "1990. Labdarúgó VB - 2 játékos" T:PP felületi karc Ft Ag "Téli Olimpia-Albertville" T:PP felületi karc Adamo EM Ft Ag "Téli Olimpia-Albertville" T:BU Adamo EM Ft "200 éves a hivatásos magyar nyelvű színjátszás" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni "II. János Pál pápa látogatása" T:PP Ft Ag "II.János Pál pápa látogatása" dísztokban tanúsítvánnyal T:2 (PP) ujjlenyomat, oxidáció, karc Adamo EM Ft "II. János Pál pápa látogatása" T:PP apró felületi karc Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2,

13 Havi két gyorsárverésünkre folyamatosan várjuk a beadásokat! Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- oxidáció Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- oxidáció Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- oxidáció Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB", "Deák" (10x) T:2,2- oxidáció Ft Ag "MNB", "Deák" (10x) T:2, Ft Ag "Telstar 1" T:BU Adamo EM Ft Ag "Telstar 1" T:PP felületi karc Adamo EM Ft Ag "Károly Róbert" dísztokban, tanúsítvánnyal T:PP felületi karc, ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- oxidáció Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (10x) T:2, Ft Ag "Deák" (10x) T:2, Ft Ag "Kossuth Lajos" MNB dísztokban tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Deák" T:2,2- szennyeződés Adamo F f Al T:1-, Ft Ag "Ötven éves a forint" PRÓBAVERET tervezet, "ÖTVEN ÉVES" külön írva! T:PP Csak 50db! Hungary Forint Ag "50th Anniversary - Forint" "TRIAL STRIKE" unpublished essay! C:PP only 50 examples! Adamo EME Ft " es szabadságharc" T:BU Ft Ag " forradalom és szabadságharc 150. évfordulója" T:BU Ft Ag "Az államalapítás évfordulója" eredeti tokban tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft "A évforduló" T:PP ujjlenyomat Ft "Petőfi Sándor: János vitéz" T:PP ujjlenyomat Adamo EM Ft "Fazekas Mihály: Lúdas Matyi" T:PP Adamo EM Ft "Arany János: Toldi" T:PP Adamo EM Ft "Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk" T:PP ujjlenyomat Adamo EM Ft "Kossuth" Ft "Deák" Ft "15 éves a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat" Ft "Magyar Vöröskereszt 125 év" + 50Ft "1956" T:2, Ft "Kempelen Farkas Sakkautomatája" tanúsítvánnyal T:PP ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "Budapesti Filharmoniai Társaság" T:PP ujjlenyomatos Ft-100Ft 7klf db + 10Ft "József Attila" dísztokos szettben (2x) T:PP,BU Ft "125 éves a Magyar Vöröskereszt", "15 éves a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat" (15x) Ft "Kossuth" (3x) T:

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 279. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 237. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 27-30.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 244. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 261. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 269. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 29 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 283. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 október 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 229. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. június 24 - július

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 277. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 293. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 27 - március 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 245. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 3-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 292. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 248. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 április 13-16. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 289. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 27 - január 5-ig.

Részletesebben