numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 261. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) november 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: november óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők november 9-én 10 órától. Utólagos eladás: november 6-12-ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 262. levelezési gyorsárverésre: november 2. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! Megtekintés:november 2-5-ig. Tételek átvétele november 9-én 10 órától! 260. aukció elszámolás november 10-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 160 ft / tétel / árverés A vásárlói jutalék 20% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Fémpénzek, érmék, plakettek: Numizmatikai tartásfokok PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Új, mobiltelefon kamerájára szerelhető 60x-os LED-es nagyító hozzá rögzített lámpával, eredeti dobozában, leírással New 2014 Version Universal Clip-type LED Cellphone Microscope, 60x, in its case, with information db használt érmetartó kapszula klf méretekben "Professional-Mini" ékszermérleg 0,01-100g eredeti csomagolásban, leírással, két db elemmel, új állapotban "Professional-Mini" pocket scale 0,01-100g with description in original box, with information and 2 batteries, new Fa borítású, bársony bélésű érmetartó kazetta 14db, több klf méretű férőhellyel, középen nagyobb hellyel használt állapotban Fa borítású, bársony bélésű érmetartó kazetta 14db, több klf méretű férőhellyel, középen nagyobb hellyel használt állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban Az Éremművészeti Intézet éremtartó kazettája 1 kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel használt állapotban Műbőr érmetartó album 4x6db nagyobb érme tárolására, használt és kissé szennyezett állapotban Műbőr érmetartó album 2x18db kisebb és 2x8db nagyobb érme tárolására, használt állapotban Piros "MÜNZEN" feliratú érmetartó album klf méretű érmék tárolására, 11db berakólappal, összesen 194 férőhellyel, használt állapotban "MINZE" feliratú érmetartó album 10db berakólappal, összesen 120 férőhellyel, használt állapotban "Liberty head silver dollars part " eredeti gyűjtői album / "Library of coins" collector's album Numizmatikai irodalom B. Sey Katalin - Gedai István: Éremkincsek. Budapest, Magyar Helikon - Corvina, Bácskai Tamás - Huszti Ernő - Simon Péterné: A Pénz, Kossuth Könyvkiadó, Budapest, Dr. Bázlik László György: Magyar Papírpénzek - Pengő és Forint Budapest Laszlovszky József: A magyar címer története, Budapest, Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új, dedikált példány! Pávó Elemér: Török pénzek a hódoltság kori Magyarországon. Magyar Numizmatikai Társulat és a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete közös kiadása Saltzer Ernő: Numizmatikai szakszótár. Angol-magyar, német-magyar. Budapest, MÉE, A Magyar Pénzverés Története -Kiállítás a Magyar Nemzeti Bank Éremgyűjteményének és A Magyar Nemzeti Múzeum Éremtárának Anyagából, Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, francia és magyar nyelven Austria Münzkatalog - Franz II, Ferdinand I, Franz Joseph I, 1. und 2. Republik , 4. Auflage Banconote tutto il mondo Europa - teljesen kigyűjtött bankjegyes matricás album Cuba Emissiones de Monedas y Billetes , Museo Numismatico del Banco Nacional de Cuba - Kubai érme és bankjegy katalógus , használt állapotban Kurt Fischer-Helmut Kahnt-Hans L. Grabowski: Die Euro-Münzen - Katalog der Umlauf- und Sondermünzen sowie der Kursmünzensätze und Banknoten aller Euro-Staaten. 5. Auflage, Gietl Verlag, Arthur L. Friedberg - Ira S. Friedberg: Gold Coins of the World" 7th edition, The Coin and Currency Institute, A világ arany pénzei ókortól napjainkig, 7. kiadás, alig használt állapotban Karl Matthiae - Edith Schönert-Geiß: Muenzen aus der urchristlichen Umwelt, Evangelische Verlagsanstalt, Berlin, Érmék az ókeresztény időszakból MICHEL Eurokursmünzen-Katalog alig használt állapotban Standard Catalog of World Paper Money - Specialized Issues, 10th Edition, Krause Publications, Unusual World Coins, 5th Edition, Krause Publications, használatlan állapotban Standard Catalog of World Coins 2001-Date, 3rd Edition, Krause Publications, használatlan állapotban, CD melléklettel Standard Catalog of World Coins , 38th Edition, Krause Publications, Ungarn 1000 Jahre Geschichte in Münzen und Medaillen - Schweizerische Kreditanstalt, Bern, A magyar érmék és érmek 1000 éves története ~ "Schweizerische Bankgesellschaft" kiadásában megjelent numizmatikai katalógusok (5xklf) használt állapotban db-os kis irodalom tétel: Magyar pénzérmék és papírpénzek - Történelemszakköri Füzetek 14., Tankkönyvkiadó, Budapest, 1981; Szigeti István: A Dunai Államok pénzrendszere Mária Teréziától napjainkig, Vasmegyei Numizmatikai Társulat, Budapest, 1971; Szolláth György: A Magyar Éremgyűjtők Egyesületének érmei , Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest,

4 db-os Az Érem tétel: 1990/1, 1992/2, 1994/1-2, 1995/1 + Eszéky Ottó: Ezüstpénzek katalógusa. XIX.-XX. szd. Pécs, MÉE Baranya Megyei Szervezete, Johann Wimmer: Ungarn Münzenkatalog Bécs, db-os numizmatikai irodalom tétel: 4db Az Érem (2003/2, 2007/2, 2008/1, 2012/2) + Molnár Péter: A korona bukása, FONS (Forráskutatás és Történeti Segédtudományok) különlenyomat + A felhalmozás míve: Történeti tanulmányok Kövér György tiszteletére, benne gazdaságtörténeti írások (pl. Molnár Péter: A koronaérték megállapítása 1892-ben), Századvég Kiadó, Budapest, Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Adamovszky István: Ritka bankjegyeink. 5db klf emlékívszerű képeslap "Pénzjegynyomda Budapest " bélyeg minta vagy próbanyomat ívben db "Magyar Nemzeti Bank" tanúsítvány ezüst emlékpénzérmékhez Amerikai Egyesült Államok "Emil Kiss bankár" takarékbetétkönyve USA "Emil Kiss Banker" thrift department deposit book Franciaország "A Metzi Katedrális kapujának felújítására". Szign.: Jean Duvivier ( ) emlékérem hátlapi negatív képe tajtékkőbe vésve (42mm) France "For the Renovation of the Portal of the Cathedral of Metz". Sign.: Jean Duvivier ( ) commemorative medallion's negativ of the back in pumice. "OB RESTIT IN URBEM ET AN 1744 OPT PRINC SALUTEM - PORTICUM - AEDIS S. STEPH - AB ECCLES - METEN - DECR. ET INCHOATAM - REX - OPIS DIVINAE MEMOR - IMPENSA SUA - PERFECIT - CURANT. MARESC. DUC DETREES - PRAEF. PROV. ANNO 1764." (42mm) Érmés és bankjegyes borítékok "Barcelona-magyar csapat" emlékérem bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzéssel T:PP "Barcelona-magyar csapat" emlékérem bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzéssel T:PP Ft "Petőfi Sándor: János vitéz" érmés levelezőlapon T:BU Adamo EM Ft "Arany János: Toldi" érmés levelezőlapon T:BU Adamo EM Ft "Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk" érmés levelezőlapon T:BU Adamo EM Ft "Arany János: Toldi" érmés levelezőlapon T:BU Adamo EM Amerikai Egyesült Államok "Amerikai függetlenségi háború bicentenáriuma - George Washington" aranyozott fém emlékérem bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzéssel (2x) T:1 USA "American Revolution Bicentennial - George Washington" coin letter with First day of issue stamp (2x) C:UNC Amerikai Egyesült Államok "Paul Revere" aranyozott emlékérem érmés bélyeges borítékon elsőnapi bélyegzővel (38mm) T:1 USA "Bicentennial - Paul Revere" gilt medallion on coin letter with stamps FDC cover (38mm) C:UNC Vatikán "VI. Pál" fém emlékérem alkalmi bélyegzős bélyeges borítákban T:1 Vatican "Paul VI" metal medal in cion letter with stamps C:UNC Részvények és sorsjegyek Budapest "Pesti Bank és Váltó Intézet" járadék-kötvény 100G-ről, bélyegzéssel és bélyegekkel, valamint szelvényekkel "Pesti Bank és Váltó Intézet 1839-iki (Rothschild) - államsorsjegye" felragasztott bélyegekkel + "Pesti Bank és Váltó Intézet" ezüst-járadék-kötvénye 50Ft-ról, hozzá szelvények, "Jutalom-díj levél", bélyegzéssel és felragasztott bélyegekkel + 187?. "Vétellevél a Pesti Bank és Váltó Intézetnek" felragasztott 15kr bélyeggel + "Pesti Bank és Váltó Intézet 5 biztosított nyeremény!" felragasztott 15kr bélyeggel német és magyar nyelven T:III,III-,IV Budapest "Győr-sopron-ebenfurti vasút" részvénye 200Ft-ról magyar és német nyelven szelvényekkel, bélyegzésekkel T:III Budapest "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" kisorsolási kötvény 5Ft-ról, sorszám nélkül T:I Budapest "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" kisorsolási kötvény 5Ft-ról bélyegzésekkel "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön" sorsjegye 5K-ról, szárazpecséttel T:III,III Budapest "Herendi Porczellángyár Részvény-Társaság" részvénye 1000Ft-ról bélyegzésekkel, leértékelésről szóló feljegyzéssel T:III kis lyukak, apró szakadások Budapest "Egyházi Műemlék Alap" (2x) Sorsjegykölcsönök 5Ft-ról a budapest-lipótvárosi bazilika kiépítésére s egyházi műemlékek fenntartására, mindkettő felülbélyegzésekkel T:III Budapest "Országos Sajt- és Vajszövetkezet" üzletrésze 100Ft-ról bélyegzésekkel T:III apró lyukak és szakadások Budapest "Magyarországi Jószív Egyesület" sorsjegye 2Ft-ról (4x) sorszámkövetők, felülbélyegzéssel T:II Budapest "Varasd-Goluboveczi Helyi Érdekű Vasut Részvény-társaság" elsőbbségi részvénye 200Ft-ról szelvényekkel, bélyegzésekkel T:III Budapest "Keresztény Önsegélyező és Fogyasztási Szövetkezet" törzs-részjegye 50Ft-ról T:III- ragasztva

5 Rengeteg érdekes tétel az egyéb gyűjtési területek anyagában! Székelyudvarhely "Héjasfalva-Székelyudvarhelyi H.É.V. (Székely Vasút) Részvénytársaság" részvénye 100Ft-ról T:I Budapest "Victoria Naphtatermelési Részvénytársaság" részvénye 100Ft-ról teljes szelvényívvel, felülbélyegzésekkel T:II-,III lyukak, apró szakadások Budapest "Budapest Székes Főváros" kötelezvénye 1000K-ról, szelvényekkel "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" 3 1/2%-os községi kötvénye 500Fr-ról, szárazpecséttel és szelvényekkel "Budapest Székesfőváros 4 1/2%-os Kötelezvény bemutatóra" 480K-ról szelvényekkel, felülbélyegzéssel és szárazpecséttel T:III,III Budapest "Magyar Élet- és Járadék-Biztosító Intézet Mint Szövetkezet" részvénye 500K-ról, szárazpecséttel, szelvényekkel T:III Budapest "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön" sorsjegye 5K-ról, szárazpecséttel (2x) T:III Budapest "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön" sorsjegye 5K-ról, szárazpecséttel "Magyar Jelzálog-Hitelbank Nyeremény-Kötvény" "A" és "B" részkötvénye 100K-ról egy ívben, 3 nyelven, szárazpecséttel T:III Budapest "Magyar Jelzálog - Hitelbank Nyeremény - Kötvény" "A" és "B" részkötvénye 100K-ról egy ívben, 3 nyelven, szárazpecséttel T:II Budapest "Magyar Jelzálog-Hitelbank Nyeremény-Kötvény" "A" és "B" részkötvénye 100K-ról, 3 nyelven, szárazpecséttel + Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyeremény-kötvénye 100K-ról, szárazpecséttel T:III,II Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyeremény-kötvénye 100K-ról, szárazpecséttel "Magyar Jelzálog-Hitelbank Nyeremény-Kötvény" "A" részkötvénye 100K-ról, 3 nyelven, szárazpecséttel, bélyegzéssel T:III Budapest "Budapesti Villamos Városi Vasút Részvénytársaság" 4 1/2%-os elsőbbségi kölcsöne 2000K-ról szelvényekkel T:III Budapest "Somogyvármegyei Egyesült Helyi Érdekű Vasutak Részvénytársaság" elsőbbségi részvénye 200K-ról, bélyegzéssel és szárazpecséttel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-,II Budapest "Saját Otthon Részvénytársaság" részvénye 200K-ról szelvényekkel, felülbélyegzéssel T:III Budapest "Magyar Jelzálog-Hitelbank" 4%-os Záloglevele 500Fr-ról szelvényekkel, bélyegzéssel, szárazpecséttel, lyukasztással érvénytelenítve (3x), kettő sorszámkövető T:III "Czibakházai Motor-Malom Részvénytársaság Könyvecskéje" részvényjegyek 20K-ról (6x) T:II-,III Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló elsőbbségi részvények (2x) sorszámkövetők T:II folt Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló elsőbbségi részvény + Jászapáti "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" élvezeti jegy részvényhez T:I Budapest "A Temes- és Somogy-vármegyei Egyesült Helyi Érdekű Vasutak Részvénytársaság" 3 1/2%-os elsőbbségi kötvényének szelvényei, kötvény nélkül! "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó járadékkölcsön" államadóssági kötvény 100K-ról, szárazpecséttel és felülbélyegzésekkel "Magyar Királyság 5%-kal kamatozó járadékkölcsön" államadóssági kötvény K-ról T:vegyes Budapest "Magyar Vasúti Forgalmi Részvénytársaság" 5%-os vasúti kötvénye T:III Budapest "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye 100K-ról és 1000K-ról szelvényutalvánnyal, bélyegzésekkel T:III Budapest "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye K-ról szelvényekkel T:II "FONCIÉRE Általános Biztosító Intézet" Vegyes tőkebiztosítás T:III Budapest "Magyarországi Kisgazdák Beszerző és Értékesítő Szövetkezete" részvénye 1000K-ról szelvényekkel és szárazpecséttel T:I Budapest "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" 5 részvénye 400K-ról szelvényekkel (2x) sorszámkövetők T:I Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" 4%-os záloglevele (2x) 1000K-ról és K-ról, szelvényekkel és szárazpecséttel "Magyar Országos Központi Takarékpénztár" záloglevele K-ról, szelvényekkel és szárazpecséttel T:III Temesvár "Temesvári Első Takarékpénztár" részvénye 1200K-ról szelvényekkel, szárazpecséttel T:I Budapest "Budapest Székesfőváros" kötelezvények 1000K-ról (3x) sorszámkövetők, mindhárom magyar és német nyelven szelvényekkel, szárazpecséttel T:I Budapest "Kissling Rudolf és Fia Csillár és Bronzárugyár Részvénytársaság" 25db részvénye egyben összesen 5000K-ról, szelvényekkel, bélyegzésekkel, szárazpecséttel, kötegelővel T:IIII Budapest "Postás és Távíró Bank R.T." részvénye K-ról, szárazpecséttel és szelvényekkel T:III

6 30088.Jászapáti "Jászapáti Gőzmalom Részvénytársaság" részvénye 200K-ról szelvényekkel, felülbélyegezéssel és szárazpecséttel T:III Budapest "Magyar Nemzeti Bank" részvényei 100 Aranykoronáról, szárazpecséttel, szelvényekkel (2x) sorszámkövetők! T:III Hungary / Budapest "Hungarian National Bank" shares about 100 Goldcorona with coupons and embossed stamps (2x) sequential serials! C:F Budapest "S.R.O. Golyóscsapágy Kereskedelmi Részvénytársaság" részvénye K-ról, szelvényekkel T:II Budapest "Magyar Királyság 5%-kal kamatozó Járadékkölcsön Államadóssági Kötvény" K-ról (9x) T:vegyes Budapest "Magyar Királyság 5%-kal kamatozó Járadékkölcsön Államadóssági Kötvény" K-ról (10x) szelvényekkel, közte több sorszámkövető T:vegyes Budapest "Magyar Általános Gépgyár Részvénytársaság" részvénye 10P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel T:II-,III "A Magyar Nemzeti Szövetség Sorsjegye" 5000K értékben, III. sorozat T:I Budapest "Budapesti Korcsolyázó Egylet" részjegye 400P-ről szelvényekkel T:III Budapest "A Szepesi Szövetség által alapított Universum Mozgófényképszínház Részvénytársaság" részvénye 10P-ről T:III papírhiány Budapest "Nemzeti Hitelintézet Részvénytársaság" részvénye 10P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel (3x) sorszámkövetők T:II Budapest "Nemzeti Hitelintézet Részvénytársaság" részvénye 10P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel (2x) sorszámkövetők "Nemzeti Hitelintézet Részvénytársaság" részvénye 10P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel T:II Budapest "Nemzeti Hitelintézet Részvénytársaság" részvénye 10P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel (4x) sorszámkövetők T:II Őriszentpéter "Őrségi Takarékpénztár Részvénytársaság" 10db részvénye egyenként 10P-ről szelvényekkel T:I Kisvárda "A Kisvárdai Takarékpénztár" részvénye egyenként 10P-ről szelvényekkel T:I Kiskőrös "Az Első Dunavidéki Takarékpénztár" részvénye 50P-ről szárazpecséttel, szelvényekkel T:I Budapest "Rákoscsabai Strandfürdő Részvénytársaság" részvények 50P-ről, bélyegzésekkel (3x) sorszámkövetők T:I Balatonalmádi "A Balatonalmádi Villamosipari Részvénytársaság" részvénye 10P-ről T:II "Első Békéscsabai Rosenthal és Borsod-Miskolc-Debreceni István Gőzmalmok Részvénytársaság" 100db részvénye összesen 5000P-ről, német és magyar nyelven, szelvényekkel, felülbélyegzésekkel T:III Budapest "Triesti Általános Biztosító Társulat" 3db különféle biztosítási kötvénye T:III Budapest "Első Magyar Gyapjúmosó és Finomposztógyár Részvénytársaság" részvénye 375P-ről, magyar és német nyelven, szelvényekkel, bélyegzésekkel T:III ragasztva Budapest "I. Kerület Verpeléti-út 22. számú Házépítő Szövetkezet" 546db üzletrésze egyben, összesen P-ről, bélyegzéssel T:I "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön" államadóssági kötvény 100P-ről (4x) mind szelvényekkel, szárazpecséttel, sorszámkövetők T:I Budapest "4%-kal kamatozó Állami Nyereménykölcsön (Erdélyi Nyereménykölcsön)" tájékoztatója T:III "4%-kal kamatozó Állami Nyereménykölcsön" államadóssági kötvény 1/4 részkötvénye 50P-ről (4x), egyik szelvényekkel T:III Budapest "4%-kal kamatozó Állami Nyereménykölcsön" államadóssági kötvény 200P-ről szelvényekkel + Budapest "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvény 100P-ről (2x) P-ről (2x), mind szelvényekkel és szárazpecséttel T:III Budapest "47. Magyar Királyi Osztálysorsjáték, 4. osztály" bélyegzéssel T:II Budapest "Magyar Általános Kőszénbánya Részvénytársulat" részvényelismervénye 10db egyenként 200P névértékű részvényről, bélyegzésekkel, kötegelővel T:I "Negyedik Békekölcsön" nyereménykölcsön 50Ft-ról, szárazpecséttel T:II "Pilisvörösvár és Vidéke Takarékszövetkezet - SZÖVOSZ (Szövetkezetek Országos Szövetsége) - Takarékszövetkezeti Részjegy" 100Ft névértékben (2x) T:III ~1990. "Első Danubius Közraktározási és Kereskedelmi Zrt. Közraktározási Jegy" kitöltetlen zálogjegy (5x) sorszámkövetők T:I Budapest "Aranypók Kereskedelmi Részvénytársaság" részvénye Ft-ról (8x), közte sorszámkövetők + 10db részvénye egyben (2x), szelvényekkel T:I,I Gyöngyös "Thur Húsipar, Gyöngyös Részvénytársaság" részvénye Ft-ról szelvényekkel (5x) T:I,II közte kettő belső fele összefirkálva Budapest "Reallízing" változó kamatozású kötvény Ft-ról (2x) T:II

7 24. nagyaukció november db vegyes részleges szelvényív klf részvényekhez, közte "Magyar Leszámítoló és Pénzváltó Bank", "Royal Nagyszálloda Részvénytársaság" T:vegyes db klf részvény és részvényutalvány, közte Komádi "A Komádi Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 1000K-ról, Budapest "Magyar Kender-, Len- és Jutaipar Részvénytársaság" részvényutalványa szelvényekkel T:I--III Amerikai Egyesült Államok / New York "Rajna-Vesztfáliai Erőmű Részvénytársaság" aranykötvénye 1000$-ról bekeretezve T:III USA / New York "Rhine-Westphalia Electric Power Corporation (Rheinisch-Westphälisches Elektrizitätswerk Aktien-Gesellschaft)" direct mortgage gold bond about 1000 Dollars in frame C:F Amerikai Egyesült Államok / Massachusetts "Walworth Company" 37 és 61 részvénye egyenként 2,50$-ról, perforált, lyukasztott, bélyegzéssel T:II USA / Massachusetts "Walworth Company" 37 and 61 shares each about 2,50 Dollars, perforated, cancelled by holes, with overprint C:XF Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I,I- USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC,AU Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F Amerikai Egyesült Államok / Delaware "Foote, Cone & Belding, Inc." 100 részvénye egyenként 33 1/3c-ről, lyukasztott, perforált, bélyegzéssel T:I-,III USA / Delaware "Foote, Cone & Belding, Inc." 100 shares, each about 33 1/3 Cents, perforated, punctured with overprint C:AU,F Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F Amerikai Egyesült Államok / Delaware "American Hoist & Derrick Company" 100 részvénye peforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve, (3x) sorszámkövetők T:I- USA / Delaware "American Hoist & Derrick Company" 100 shares with perforation, stamps, cancelled by holes, (3x) with sequential serials C:AU Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I,I- USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC,AU Amerikai Egyesült Államok / Delaware "American Hoist & Derrick Company" 9, 16, 25 és 50 részvénye peforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással T:I- USA / Delaware "American Hoist & Derrick Company" 9, 16, 25, and 50 shares with perforation, stamps, cancelled by holes C:AU Amerikai Egyesült Államok / Delaware "Conagra" 500 részvénye egyenként 5$-ról peforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:II-,III USA / Delaware "Conagra" 500 shares with the value of 5$ per stock, with perforation, stamps, cancelled by holes C:VF,F Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs "Osztrák-Magyar Bank" záloglevele 200K-ról, 1db szelvénnyel T:II- Austro-Hungarian Monarchy / Vienna "Austro-Hungarian Bank" debenture about 200 Korona, with one coupon C:VF Ausztria / Innsbruck "Mittenwaldbahn" vasúti jelzálogkötvény 200K-ról egy szelvénnyel és betéti lappal és 1000K-ról német nyelven egy szelvénnyel T:I,II Austria / Innsbruck "Mittenwaldbahn" bond about 200 Corona with one coupon and voucher and about 1000 Corona with one coupon C:UNC,XF Ausztria / Bécs "XXXXV. Állami Sorsjáték" sorsjegy 5K értékben T:II-,III Austria / Vienna "XXXXV. Staatslotterie" 5 Kronen C:VF,F Horvátország / Zágráb "Slavonija" Faipari Társaság részvénye 200K-ról szelvényekkel, bélyegekkel és bélyegzésekkel + Svájc / Zürich "Bauxit Trust Részvénytársaság" 5 részvénye egyenként 50Fr-ról bélyegzésekkel, szelvényekkel T:III egyik ázott papírral Croatia / Zagreb "Slavonija" forest industry company's share about 200 Kruna with coupons and stamps + Switzerland / Zurich "Bauxit Trust Joint-stock Company" 5 shares, all with the value of 50 Francs, with stamps and coupons C:F one with wet paper Német 3. Birodalom "4. Német Birodalmi lottó" 1/8 sorsjegy, 5. osztály, bélyegzéssel T:III szép papír German Third Reich "4. Deutsche Reichsloterrie" 1/8 lottery ticket, 5th class, with overprint C:F fine paper NDK ~ "Szász Lottó" 1/2 sorsjegye, első osztály T:III GDR ~ "Sachsische Landeslotterie" 1/2 lottery ticket, first class C:F Románia / Bukarest "Zabolai Faipar Részvénytársaság" részvénye 200L-ről szelvényekkel T:I-Romania / Bucharest "Zabola Wood Industry Company Ltd." share about 200 Lei with coupons C:AU

8 Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Selmecbánya Bányászbárca Cu "I. Lipót" Körmöcbánya (1.79g) T:3 hullámos lemez, erős patina R! Schemnitz Mining token Cu "Leopold I" Kremnitz (1.79g) C:F wavy coin, strong patina Rare! Szemán-Kiss: Miskolc kr "Miskolcz városa pénztári utalványa" rózsaszín papíron T:III Budapest G kitöltött váltó, felülbélyegzett, lyukasztással érvénytelenített T:III f + 20f szükségutalvány "Daubner József gyógyszerész", hátoldalukon "Temes Vármegye Homokszil Község 1910" felülbélyegzéssel T:I Miskolc ~ K vízjeles, "MISKOLCZ" perforáció + Budapest ~ K "Vasas tisztviselők beszerzési csoportja" szükségpénz, hátlapon körbélyegzővel T:I-,I Kenyérmező / Hadifogolytábor január 15. 1K + 2K mindkettő arab sorozat- és sorszámmal T:III,I Zalaegerszeg / hadifogolytábor augusztus 15. 5K arab sorozat és sorszámmal T:I,I Budapest "Budapesti liszt- és kenyérjegy" T:III,III Pécs f házipénztár-pénztárjegy T:III ~1920. "Trianoni határon Csonka Komáromban évben augusztus hó 1-én alakult ipartestület téglajegye" 1P-ről bélyegzéssel T:I- sarokhajlások Hungary ~1920. "Brick ration of the Guild of Truncated Komárom on the Trianon Border, founded 1st August 1920" about 1 Pengő with stamp C:AU corner bends ~ db részben kitöltött váltó, egyik bélyeggel és bélyegzéssel T:III ~ db klf csekkbefizetési űrlap T:II,III db ív tejjegy, hátoldalukon bélyegzések, közte "Dr. Budai János községi orvos Füzesgyarmat" felülbélyegzés T:III ~1950. "V. Miskolci Vendéglátóipari Étkezés" Al zseton T:3 ph Ft névértékű " Centenáriumi Fradi Forint" Sike, Jurikné, Mészáros, Dr. Lakat fényképével T:I Ft névértékű "Centenáriumi Fradi Forint" Szőke Kató, Takácsné Giba Márta, Sárosi, Háda fényképével T:I,I Ft névértékű " Centenáriumi Fradi Forint" Kemény, Zsiborás, Balla, Gyarmati fényképével T:I Ft névértékű " Centenáriumi Fradi Forint" Elek, Dr. Jakabházy, Tóth Potya, Martos fényképével T:I,I Ft névértékű " Centenáriumi Fradi Forint" Somogyi, Ambrus, Dr. Páncsics, Rákosi fényképével T:I Ft névértékű " Centenáriumi Fradi Forint" Novák Ilona, Novák Éva, Dalnoki Jenő, Kispéter Mihály fényképével T:I "Citibank 0Ft-os bankszámlák" 0Ft fém zseton (2x) + DN 1000Ft "Europark érem" műanyag zseton (3x) T:1, K "Balatoni Korona" "000000" sorszámmal, "MINTA" perforációval, a tervező, Vagyóczky Károly aláírásával T:I Amerikai Egyesült Államok / Las Vegas DN "Chicken Ranch bordélyház" fém italzsetona (39,5mm) T:2 USA / Las Vegas ND "Chicken Ranch Brothel' metal drink token (39,5mm) C:XF Csehszlovákia K utalvány "Szlovák nemzeti ellátmányozási felügyelőség" T:I- Czechoslovakia Korun coupon "Slovakian National Council for Food & Supplies" C:AU Hollandia Fl "Amszterdam 700 éves" 2db Cu-Ni zseton T:1,1- Netherlands Florijn "Amsterdam 700 years" 2pcs of Cu-Ni jetons C:UNC,AU Kína DN Égetési pénz 150db névértékben sérült eredeti csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in damaged original packing 150x C:UNC Kína DN Égetési pénz 150db névértékben eredeti csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in original packing 150x C:UNC Kína DN Égetési pénz 150db névértékben sérült eredeti csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in damaged original packing 150x C:UNC Kína DN Égetési pénz eredeti csomagolásban ~120db névértékben T:I China ND Hell banknotes in original packing ~120x C:UNC Kína DN Égetési pénz eredeti csomagolásban ~120db névértékben T:I China ND Hell banknotes in original packing ~120x C:UNC Kína DN Égetési pénz eredeti csomagolásban ~120db névértékben T:I China ND Hell banknotes in original packing ~120x C:UNC Kína DN Égetési pénz sérült eredeti csomagolásban ~120db névértékben T:I China ND Hell banknotes in damaged original packing ~120x C:UNC Kína nagyalakú égetési pénz 40db névértékben T:I-II China large hell banknote 40x C:UNC-XF

9 24. nagyaukció november Kína nagyalakú égetési pénz 40db névértékben T:I,I- China large hell banknote 40x C:UNC,AU Kína nagyalakú égetési pénz 40db névértékben T:I,I- apró szakadások China large hell banknote 40x C:UNC,AU tiny tears Nagy-Britannia DN "Midland Bank Limited" 20Ł "SPECIMEN" utazási csekk + DN "Lloyds Bank Limited" 2Ł és 20Ł "SPECIMEN" utazási csekk érvénytelenítve T:I,I- Great Britian ND "Midland Bank Limited" 2 Pounds "SPECIMEN" travellers cheque + ND "Lloyds Bank Limited" 2 Pounds and 20 Pounds "SPECIMEN" travellers cheque C:UNC,AU Német Államok / Nürnberg ~ Apfelpfennig Cu "Hans Krauwinckel" (1,3g) T:2-,3 ph. German States / Nürnberg ~ Apfelpfennig Cu "Hans Krauwinckel" (1,3g) C:VF,F edge error Német Államok 18. század Cu számláló bárca (3xklf) T:2-,3 German States 18. century Cu token "Rechenpfennig" (3xdiff) C:VF,F Német Birodalom ~1900. "SPIEL MÜNZE" ezüstözött Br játékpénz T:2,2- German Empire ~1900. "SPIEL MÜNZE" silver plated Br gaming token C:XF,VF Német Birodalom / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz, közte Sommerfeld, Sorau T:vegyes German Empire / Weimar Republic pcs of diff necessity notes, including Sommerfeld, Sorau C:mixed Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz, közte Annaburg, Berlin, Darmstadt T:III,III- Germany / Weimar Republic pcs of diff necessity notes, including Annaburg, Berlin, Darmstadt C:F,VG Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz, közte Annaberg, Benrath, Delmenhorst T:III Germany / Weimar Republic pcs of diff necessity notes, including Annaberg, Benrath, Delmenhorst C:F Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz, közte Bielefeld, Dortmund, Mühlhausen T:III Germany / Weimar Republic pcs of diff necessity notes, including Bielefeld, Dortmund, Mühlhausen C:F Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz, közte Gotha, Hamburg, Reichenberg T:vegyes Germany / Weimar Republic pcs of diff necessity notes, including Gotha, Hamburg, Reichenberg C:mixed Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz, közte Duisburg, Reichenberg T:III Germany / Weimar Republic pcs of diff necessity notes, including Duisburg, Reichenberg C:F Németország / Weimari Köztársaság / Mühlhausen M T:III Germany / Weimar Republic / Mühlhausen Mark C:F Németország / Weimari Köztársaság / Dannenberg pf (2x) sorszámkövetők + 10pf (2x) sorszámkövetők + 50pf (3x) sorszámkövetők T:1- Germany / Weimar Republic / Dannenberg Pfennig (2x) sequential serials + 10 Pfennig (2x) sequential serials + 50 Pfennig (3x) sequential serials C:AU Németország / Weimari Köztársaság / Esens ~ pf + 25pf + 50pf T:I,I- Germany / Weimar Republic / Esens ~ Pfennig + 25 Pfennig + 50 Pfennig C:UNC,AU Németország / Weimari Köztársaság / Stade pf (2x) + 25pf (3x) + 50pf (3x) T:I-,II Germany / Weimar Republic / Stade pf (2x) + 25 Pfennig (3x) + 50 Pfennig (3x) C:AU,XF Németország / Weimari Köztársaság / Rinteln pf + 50pf + 1M szükségpénz T:AU Germany / Weimar Republic / Rinteln Pfennig + 50 Pfennig + 1 Mark necessity notes C:I Németország / Weimari Köztársaság / Grabow pf + 25pf + 50pf + Tessin pf + 25pf + 50pf T:I,I- Germany / Weimar Republic / Grabow Pfennig + 25 Pfennig + 50 Pfennig + Tessin Pfennig + 25 Pfennig + 50 Pfennig C:UNC,AU Németország / Weimari Köztársaság / Nürnberg M (3xklf) T:I-,II Germany / Weimar Republic / Nuremberg Mark (3xdiff) C:AU,XF Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld M selyem, bélyegzéssel T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark silk, with stamp C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / München M (4x) T:vegyes Germany / Weimar Republic / München Mark (4x) C:mixed Németország / Weimari Köztársaság / Blaubeuren M (3x) T:III Germany / Weimar Republic / Blaubeuren Mark (3x) C:F Németország / Weimari Köztársaság / Bréma M M (2x) szükségpénz T:III Germany / Weimar Republic / Bremen Mark Mark (2x) necessity notes C:F Németország / Weimari Köztársaság / Hamburg db kfl T:III Germany / Weimar Republic / Hamburg pcs of diff necessity notes C:F Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz, közte Delmenhorst, Kreis Moers, Solingen T:III Germany / Weimar Republic pcs of diff necessity notes, including Delmenhorst, Kreis Moers, Solingen C:F Németország / Weimari Köztársaság / Birodalmi Vasút M (5x) sorszámkövetők T:I,I- Germany / Weimar Republic / Deutsche Reichsbahn Mark (5x) sequential serials C:UNC,AU

10 30202.Németország / Weimari Köztársaság / Birodalmi Vasút db-os szükségpénz tétel T:vegyes Germany / Weimar Republic / Deutsche Reichsbahn pcs of necessity notes C:mixed Németország DN "20 Wertmarke" Cu zseton (10x) (25x21mm) T:2 Germany ND "20 Wertmarke" Cu token (10x) (25x21mm) C:XF Olaszország "Milánói Új Kereskedelmi Bank" Al zseton 10c bélyeggel (32,5mm) T:3 Italy "New Trading Bank of Milan" Al token with 10 Centesimi stamp (32,5mm) C:F Osztrák-Magyar Monarchia / Deutsch Gabel (Jablonné v Podjestsdí) hadifogolytábor ~ h T:III ragasztásnyom Austro-Hungarian Monarchy / Deutsch Gabel (Jablonné v Podjestsdí) POW camp ~ Heller C:F glue mark Szovjetunió "A Szovjetunió Külkereskedelmi Bankja" 100R utazási csekk "Magyar Nemzeti Bank Emissziós Főosztály" bélyegzéssel T:II Soviet Union "Bank for Foreign Trade of USSR" 100 Rubles travellers cheque with "Magyar Nemzeti Bank Emissziós Főosztály" stamp C:XF Vegyes: Franciaország db szükségpénz + Belgium / Gent c szükségpénz T:III,III- Mixed: France pcs of necessity notes + Belgium / Ghent Centimes necessity note C:F,VG db klf magyar és külföldi zseton, közte ~ "Egész évben szerencse!" Al szerencsepénz T: db színházi kellék pénz: Amerikai Egyesült Államok $ $ T:III db klf nemzetközi válaszdíjszelvény T:I,I- 3pcs of diff International Reply Coupons C:UNC,AU Magyar bankjegyek Ft "Kossuth bankó" T:III,III- Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:III-,IV ragasztott Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III,III Ft "Kossuth bankó" T:III,III- fo. Adamo G kr "Kossuth bankó" K piros "MAGYARORSZÁG" bélyegzővel T:III-,III kr "Kossuth bankó" T:III Ft "Kossuth bankó" kitöltetlen "E" T:III Hungary Forint "E", without date and serial number C:F Adamo G K felülbélyegzés nélkül T:III- hátoldalán két kis ragasztásnyom Hungary Korona without overprint C:VG with two small glue marks on back Adamo K K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel K T:III K mindkét oldal német, "Deutschösterreich" felülnyomással, hátlap rajz K K piros "Magyarország" felülbélyegzéssel K hátlap rajz, "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel P T:II,III K valószínűleg hamis szerb-horvát-szlovén bélyeggel és felülbélyegzéssel (fake overprint) T:IV K K mindkettő "KOMÁROM MEGYE KOCS KÖZSÉG GESZTESI-JÁRÁS" felülbélyegzéssel T:III K K K mindhárom "BIHAR VÁRMEGYE VÁRADSZENTMÁRTON KÖZSÉG 1910" felülbélyegzéssel T:III,III K felülbélyegzés nélkül T:III tűlyuk K K mindkettő "Deutschösterreich" és román felülbélyegzéssel T:III,II K román és "Krassó-Szörény Vármegye Boksánbánya Község 1910" felülbélyegzéssel K K mindkettő "Krassó-Szörény Vármegye Boksánbánya Község 1910" felülbélyegzéssel T:III foltos K K K mindhárom valószínűleg hamis "Deutschösterreich" és "A Magyarországi Tanácsköztársaság követsége - Bécs" felülbélyegzésekkel T:II,III K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel K K K T:III,III K K K mindhárom "Hajdú Vármegye Debrecen Város" felülbélyegzéssel T:III K "1111" 2mm, hullámos hátlappal, előlapján "Bács-Bodrog Vármegye Péterréve Község" felülbélyegzéssel T:III K "3042" 3mm, sima hátlappal, hátoldalán "M. Kir. VI. Sz. Csendőr Kerületi Parancsnokság Számvivősége" felülbélyegzéssel T:III K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel T:II-,III K "2aa" T:I-,II K nyomdahely jelölés nélkül T:I- hajtatlan K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:I K "T.W." jelöléssel, nyomdahely nélkül T:III K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:II több kisebb hajlás

11 Weboldalunkon a zárás pillanatáig licitálhat és követheti tételei állását! K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" (4x) T:III-,IV P (6x) T:III,III P (7x) T:III,III P (4x) páronként sorszámkövetők és egyugrású sorszámúak T:I-,II P (4x) közte 2db sorszámkövető és 2db közeli sorszám, nyomdai papírráncokkal T:II P (13x) sorszámkövetők T:I-,II P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (100x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P P mindkettő hamis "Debreceni Fiókintézet MNB" bélyegzéssel és adópengő bélyeggel T:III P (2x) sorszámkövetők P (2x) sorszámkövetők T:II,II P (30x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (4x) párban sorszámkövetők T:II,III P (30x) T:vegyes P (2x) T:III P (2x) egy ugrással sorszámkövetők T:II folt, kis szakadás P (2x) közeli sorszámúak T:III P (2x) közeli sorszámúak T:II folt, kis sarokhiány P (3x) közeli sorszámúak T:I-,II,II- folt, kis szakadás P (5x) közeli sorszámúak T:I-,II,II- folt P (6x) közeli sorszámúak T:I-,II,II-,III folt, kis szakadás, tűlyuk, sarokhiány P (10x) közeli sorszámúak T:I-,II,II- folt, kis szakadás, sarokhiány P " A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" sorszámmal T:III P " A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" sorszámmal T:III,III P (7x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" közte 5db sorszámkövető és 2db közeli sorszám T:II-,III P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:vegyes P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:vegyes P-1000P (9x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" teljes sor T:III-IV P (4x) T:III P (2x) sorszámkövetők T:I,I P (3x) sorszámkövetők T:II,II-,III P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P p MP MP T:I,I P (3x) sorszámkövetők, mindhárom piros "MNB" bélyeggel T:I,I P (30x) mind piros "MNB" bélyeggel T:vegyes P (30x) mind bélyeg nélkül T:vegyes P (30x) mind "MNB" bélyeggel T:vegyes P (30x) mind "MNB" bélyeg nélkül T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (3x) sorszámkövetők T:II,II P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (4x) sorszámkövetők T:I,I P (4x) közte 2db sorszámkövető és 2db közeli sorszám T:I-,II,II

12 P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (100x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP (3x) T:I MP (3x) T:I MP (3x) T:I,I MP (3x) T:I,I MP (20x) T:vegyes BP BP BP BP BP T:I,I-,III BP (20x) T:vegyes BP (20x) T:vegyes BP (10x) T:I,I BP papírránccal T:I- hajtatlan Hungary B.-Pengő with typographical crease C:AU unfolded Adamo P AP (15x) T:vegyes AP (20x) T:vegyes AP (20x) T:vegyes AP (20x) T:vegyes AP (20x) T:vegyes AP (20x) T:vegyes AP (12x) T:vegyes AP T:III db-os adópengő bankjegy tétel T:vegyes db-os adópengő bankjegy tétel T:vegyes AP nem kamatozó Pénztárjegy, "Másra Át Nem Ruházható" nélkül és számozás nélkül, "Magyar Mozgóposta" bélyegzéssel T:III Ft vízjeles T:III Adamo F Ft (3x) T:III,III Ft (3x) T:III,III Ft (3x) T:III,III Ft (3x) T:III,III Ft (6x) T:III,III Ft (5x) Ft (2x) Ft Ft (5x) Ft T:III Ft (2x) T:III,III Ft (3x) T:III Ft (3x) T:III Ft (3x) T:III,III Ft (4x) T:III,III Ft (4x) T:III,III Ft (6x) T:III Ft (20x) T:vegyes Ft T:I Ft T:I-,II több kisebb hajlás Ft Ft (3x) Ft (4x) Ft T:II-,III mindnél szép, ropogós papír Ft T:III Ft vágáshibás T:III,III

13 Havi két gyorsárverésünkre folyamatosan várjuk a beadásokat! Ft (30x) egy ugrással sorszámkövetők T:I,I- Hungary Forints (30x) sequential serials with one jump C:UNC,AU Ft (4x) egy ugrással sorszámkövetők T:I,I-,III egy db-on ragasztásnyom Ft (6x) sorszámkövetők T:I,I Ft (14x) sorszámkövetők T:I,I Ft (19x) sorszámkövetők T:I Ft (3x) sorszámkövetők T:I,I Ft (6x) sorszámkövetők T:I Ft "D" T:III,III- fo Ft "E" T:III,III Ft "Millennium" eredeti, de bontott csomagolásban T:I Ft "Millennium" díszcsomagolásban, védőfólia hiányzik T:I Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millennium" (2x) sorszámkövetők, mindkettő eredeti bontatlan csomagolásban T:I Ft (6x) T:III db klf korona, pengő bankjegy T:II,III db-os magyar korona bankjegy tétel T:III,III-,IV db-os magyar korona bankjegy tétel T:III,III db-os forint bankjegy tétel T:vegyes db-os magyar korona bankjegy tétel, főleg rossz állapotúak T:III,III-,IV db-os vegyes korona, pengő, forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő és forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő és forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes pengő bankjegy tétel mappában T:vegyes Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "Salamon" (0.69g) T:1-,2 Hungary Denar Ag "Solomon" (0.69g) C:AU,XF Huszár 14.,Unger I.: Denar Ag "I. László" (0.69g) T:2-,3 Hungary Denar Ag "Ladislaus I" (0.69g) C:VF,F Huszár: 24., Unger I.: Denar Ag "Kálmán" (0.43g) T:1-,2 Huszár 39., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,19g) T:1-,2 patina Hungary Denar Ag "Géza II" (0,19g) C:AU,XF patina Huszár: 123., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (3,39g) T:2 Huszár 72., Unger I.: Denár Ag "II. András" (0,25g) T:2,2- apró rep. Hungary Denar Ag "Andreas II" (0,25g) C:XF,VF tiny crack Huszár: 269., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,58g) T:2- apró rep., ü. Hungary Denar Ag "Béla IV" (0,58g) C:VF small crack, ding Huszár: 299., Unger I.: Denár Ag "IV. László" (0.3g) T:2-,3 ph. Hungary Denar Ag "Ladislaus IV" (0.3g) C:VF,F edge error Huszár: 385., Unger I.: Denár Ag "I. Nagy Lajos" (0,63g) T:3 Huszár 547.,Unger I.: 432.a Denár "II. Ulászló" (0,59g) T:2- patina Huszár 803.,Unger I.: 638.e Obulus Ag "II. Ulászló" (0.18g) T:3,3- Huszár: 815., Unger I.: 650.a Obulus Ag "II. Lajos" (0.18g) T:3 ki. Huszár: 819., Unger I.: 652.d K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,5g) T:2,2- Huszár 935.,Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (2x) (0,48g/0,32g) T:2,2- Huszár: 936., Unger II.: 748.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,53g) T:2,2- Huszár: 992., Unger II.: 766.a

14 K-B Denár Ag "Rudolf" (0.44g) T:2- ph. Huszár 1059., Unger II. 811.a KB Denar Ag "II. Ferdinánd" (0.42g) T:2- Unger I: 916.b, Huszár: K-B 15kr Ag "I. Lipót" (5,01g) T:2-,3 Huszár: 1423., Unger II.: KB Rézpoltúra "II. Rákóczi Ferenc" Körmöcbánya (2,2g) T:3 Hungary 1704KB Poltura "Francis II Rákóczi" Kremnitz (2,2g) C:F Huszár: 1549., Unger II.: 1139.a X Poltura Cu "II. Rákóczi Ferenc" hamis ellenjegyekkel (7,95g) (with fake counter marks) KB Rézpoltura Cu "II. Rákóczi Ferenc" (4x) T:2-, KB Rézpoltúra "II. Rákóczi Ferenc" (2,23g) T:2- Hungary Poltura "Francis II Rákóczi" Kremnitz (2,23g) C:VF Huszár: 1549., Unger II.: 1139.a PH Poltura Ag "I. József" (0,72g) T:3 kissé hajlott, patina Huszár 1579., Unger II.: Rézdénár "Mária Terézia" zárt korona (2x) T:3 Huszár: 1756., Unger III.: Rézdénár "Mária Terézia" zárt korona T:3 Unger III.: Erdély 1768H-G 20kr Ag "Mária Terézia" Gyulafehérvár (6,5g) T:3 kis ph. Transylvania 1768H-G 20 Kreuzer Ag "Maria Theresia" Karlsburg (6,5g) C:F small edge error Unger (Erdély): 622., Krause KM# S 1kr Cu "Mária Terézia" KB 1K Ag "Ferenc József" T:2,2-,3 ph., patina B 1/2kr Cu B 1kr Cu "II. József" T: B 20kr Ag "II. József" (6,55g) T:2- patina,ph E 20kr Ag "I. Ferenc" Gyulafehérvár (6,47g) T:3 patina, karc Huszár: 1965., Unger III.: 1375.b G 20kr Ag "I. Ferenc" Nagybánya (6,59g) T:2- patina Huszár: 1966., Unger III.: 1375.c B,1851B,1863E,1868KB 1kr (4x) E,S 3kr (2x) T:2,2-,3, S 1kr Cu S 30kr B 1kr Cu B 2kr Cu T:2,2-,3, db-os krajcár tétel, magyar és osztrák verdejelűek T:vegyes B 20Kr Ag "I. Ferenc" T:2-,3 patina Huszár: 1964., Unger III.:1375.a E 20kr Ag "I. Ferenc" T:3 karc, patina db-os vegyes krajcár tétel, közte 1816A 1/2kr Cu, 1858B 1kr Cu T:vegyes E 20Kr Ag "I. Ferenc" T:3,2- ph C 20Kr Ag "I. Ferenc" T:3,2- ph B 20Kr Ag "I. Ferenc" T:3 patina Unger III: 1383, Huszár: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 patina Huszár: 2081., Unger III.: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2,2- patina, ph B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 karc E 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2,2- patina B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" T:2- polírozott kr Cu (2x) T:3,3- egyik sérült kr Cu T:2 ph KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 patina, ph., ü NB 6kr Ag T:2- patina, ph KB 1kr Cu "Angyalos címer" KB 1kr Cu "Angyalos címer" KB 1kr Cu "Angyalos címer" T:2-, KB 1kr Cu (5xklf) T:2-, KB 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T:2- kis ph. Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Körmöcbánya T:2-,3,3- ü. Hungary 1869KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:VF,F,VG ding Huszár: 2136., Unger III.: 1463.a, Adamo M KB 10kr Ag "I-K-A-CS,VP" T:2-,3 patina Adamo M KB 1Ft Ag "Középcímer" T:2- patina Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2 apró ph. Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Fiume címer" Körmöcbánya T:2-,3 patina Hungary 1891KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:VF,F patina Unger III.: 1467, Huszár: 2142., Adamo M KB 10f Ni T: KB 20f T:3,3- ü., ph. Adamo K KB-1894KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2-,3 ph KB-1912KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,

15 Rengeteg érdekes tétel az egyéb gyűjtési területek anyagában! KB 1K Ag "Millennium" T:2- Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2,2- apró ph., patina Adamo K KB 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Körmöcbánya (12.43g) T:2 Hungary 1869KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz (12.43g) C:XF Unger III.: 1463.a, Huszár: 2136., Adamo M KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2- patina KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 kis patina KB 2K Ag "Ferenc József" T: KB 1K Ag "Ferenc József" T: KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2- kis ph., patina KB-1916KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2 kis ph KB 20f Fe (4xklf) T:2, P Ag (2x) T:2,2-, P Ag (2x) T:2, f Br, aranyozva T: P Ag "Horthy jobbra" T:3,2- Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 karc Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 kis ph. Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 kis ph P Ag (2x) T: P Ag "Madonna" T:2- ph. Adamo P P Ag "mosolygós Madonna" T:2- Adamo P P Ag "Madonna" T:1- ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 kis patina, polírozott Adamo P P Ag "Szent István" T:2 kis ph., polírozott Adamo P P Ag "Szent István" T:2 kis patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 kis patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 kis patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 kis patina, apró ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 kis patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1- kis oxidáció Adamo P P Ag "Szent István" T:1- kis oxidáció Adamo P P Ag "Szent István" T:1- kis oxidáció Adamo P P Ag "Szent István" T:1- kis oxidáció Adamo P P Ag "Madonna" T:1-,2 Adamo P P Al (4x) P Al (3x) P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója" P Al "Parlament" T:1-,2, Vegyes 1P tétel 6kg súlyban, kb darab T:vegyes P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója" (5x) T:1-,2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:

16 Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2-, Ft Ag "Petőfi" T:2- patina Ft Ag "Petőfi" T:2,2- ph Ft Ag "Petőfi" T:2- patina Ft Ag "Petőfi" T:2, Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics", "Szabadságharc sor" T:2,2- felületi karc Adamo EM1,2, Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics", "Szabadságharc sor" T:2,2- ph., karc Adamo EM1,2, Ft Ag "Széchenyi" T: Ft Ag "Széchenyi" T:2 oxidáció Ft Ag "Táncsics" T:2 Adamo EM Ft Ag "Táncsics" T:2 zöldes patina Adamo EM Ft + 25Ft Ag "10 éves a Forint" T: Ft Cu-Ni-Zn T: Ft Cu-Ni-Zn T: Ft alpakka "Kossuth" (11x) T: Ft alpakka "Kossuth" (16x) T: Ft Ag "Budapest" sérült plasztiktokban T:BU ujjlenyomat, patina Ft Ag + 100Ft Ag "MNB" pár, eredeti, sérült kék MNB plasztiktokban T:BU oxidáció Adamo EM44,EM Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" sérült MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" (3x) T:BU Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft alpakka "Czóbel Béla" eredeti (sérült) tokban tanúsítvánnyal T:PP,BU Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft Cu-Ni "FAO" Ft alpakka "Fáy András" T:BU, Ft Cu-Ni "Labdarúgó Világbajnokság" Ft alpakka "Simon Bolivár" Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor" mindegyik eredeti tokban tanúsítvánnyal T:BU Ft-20Ft 5xklf db, kiadatlan forgalmi sor laminált fóliatokban, "Magyar Köztársaság" felirattal, de "Kádár" címerrel T: Ft Ag "Széchenyi István" dísztokban T:PP enyhe felületi karc, ujjlenyomatos Ft Ag "Széchenyi István" T:PP felületi karc Ft Ag "MNB" Ft Ag "Kossuth" T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Szent László" T:BU kis oxidáció Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag (2x) "MNB" + "Deák" T:2, Ft Ag "Régi dunai hajók - Árpád" T:BU Adamo EM Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T:2,2- egyiken ly Ft "Kossuth" Ft "Deák" Ft (5xklf) emlékkiadások T: Ft "Kossuth" Ft "Deák" Ft (5xklf) emlékkiadások T: Ft "Deák" (4x) T: Ft "Deák" (4x) T: Ft (15x) emlékkiadások T: Ft (15x) emlékkiadások T: Ft (15x) emlékkiadások T: Ft (15x) emlékkiadások T: Ft Ag "Pécsi ókeresztény sírkamrák" tanúsítvánnyal T:PP Ft (15x) emlékkiadások T: Ft-100Ft 7klf db + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos szettben T:PP

17 Megnyílt megújult webshopunk! Folyamatosan bővülő kínálat! Ft-100Ft 7xklf darabos forgalmi sor "Búcsú az egy- és kétforintostól" dísztokos szettben T:PP Ft-100Ft 7xklf darabos forgalmi sor "Búcsú az egy- és kétforintostól" dísztokos szettben T:BU Ft "Siklósi Vár" T:PP felületi karc Adamo EM Ft "Siklósi Vár" T:PP felületi karc Adamo EM Ft Ag "Úszó EB" T:BU Vegyes: 6db-os rossz minőségű magyar és lengyel ezüstpénz tétel, közte 1515K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0.61g), Lengyel Királyság gr Ag "János Kázmér" (3.4g) T:2-,3 Unger I.:646.c., Huszár: Vegyes: 1781A 1kr Cu M 1kr Cu B 4kr Cu (2x) KB 1kr Cu T:3 ph Vegyes: 1782B 1/4kr Cu "II. József" B 1kr Cu + Ausztria 1851A 1kr Cu + Orosz Birodalom k Ag T: db-os vegyes magyar krajcár tétel, közte 1851B 1kr Cu, 1860B 1kr Cu T:vegyes Vegyes: 1800E 1kr Cu S 1kr Cu KB 1kr Cu "Angyalos címer" f Br T:2-, Vegyes: db klf magyar és osztrák Cu krajcár, közte 1858B 5/10kr Cu T:2-, Vegyes alumínium fillér és forint tétel 1kg súlyban T:vegyes Vegyes magyar fémpénz 750g-os súlyban T:vegyes Magyar emlékveretek, plakettek Alföldy János ( ) "Haladás Vasutas Sport Egyesület" nagyméretű egyoldalas Br plakett (253x167mm) T:2 Hungary "Haladás (Progress) Railroaders Sport Club" big size, one-sided Br plaque. Sign.: János Alföldy (253x167mm) C:XF HPII 10var Asszonyi Tamás (1942-) DN "Budapest Főváros Tanácsa" öntött Br plakett mesterjegy nélkül ( mm) T: Berán Lajos ( ) "Magyar Sí Szövetség" fém plakett (69x49,5mm) T:3 erős patina Berán Lajos ( ) "Magyar Sí Szövetség" fém plakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (55,5x48mm) T: Berán Lajos ( ) / Iván István ( ) "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Születésének 75. Évfordulójára június 18" bronzozott hadifém emlékérem (50mm) T:2- foltos Hungary "75th anniversary of the birth of Vitéz Miklós Horthy de Nagybánya" bronze plated war metal commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán / István Iván (50mm) C:VF spotted HPII Blaskó János (1945-) "Salgótarján / Magyarország - Csehszlovákia Államközi Bélyegkiállítás" Br emlékérem (43mm) + Bozó Gyula ( ) "Hotel Astoria Budapest / Vándor voltam és befogadtatok (Máté, 25)" Br emlékérem (42,5mm) "Szerelvényértékesítő Vállalat 100 éves" Br emlékérem (42,5mm) T: Boldogfai Farkas Sándor ( ) / Vidéky Brigitta (1911-) DN" Társadalmi Munkáért / Nagykanizsa Városi Tanácstól" aranyozott Br emlékérem (63,5mm) T: Bognár György (1944-) "MÉE Nógrád megyei szervezete / Salgótarján felszabadulásának 40. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) "Nagykanizsai Gimnázium 225 éves évfordulójára 1990 / Gróf Batthyány Lajos nádor, az iskola alapítója 1765" Br emlékérem (42,5mm) + Kiss Sándor ( ) "Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula" Br emlékérem (42,5mm) T:1-, Bognár György (1944-) "MÉE Gyöngyös / 650 éves Gyöngyös - Róbert Károly" (2xklf) piefort ezüstpatinázott Br és Br emlékérem (42,5mm) T: Bognár György (1944-) "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / Balassi Bálint" Br emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) "MÉE Nógrád Megyei Szervezete - Buják vára" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 apró ph Bognár György (1944-) "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / Balassi Bálint" Br emlékérem (42,5mm) + Bogár Lívia (1957-) "100 éves a Nagykanizsai Ipartestület" Br emlékérem (42,5mm) T:1, Bognár György (1944-) "Bizományi Áruház Vállalat 40 év / M. Theresia Alapíttatott" Br emlékérem (42,5mm) + DN "Szentendrei Emlék" Br emlékérem (32mm) T:1-, Bognár György (1944-) "Őrösi Pál Zoltán" Al emlékérem (2x) (42,5mm) T: Bognár György (1944-) "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" fém emlékérem (32mm) "ÉPFU (Építőipari Szállítási Vállalat) - Az Orenburgi Szövetség Gázvezeték Építéséért" Br emlékérem (70,5mm) lyuk és peremhiba!+ DN "II. Rákóczi Ferenc - Hazánk szentje, szabadság vezére, sötét éjben fényes csillagunk " fém lemezérem (38,5mm) T:2,2-, Bognár György (1944-) "Hungaria Eliberata Eger MÉE 1987" (2xklf) Ag emlékérem és Br piefort emlékérem (az Ag érem adatai 35,96g/0.800/42,5mm) T: Bognár György (1944-) "MÉE - Államalapító királyunk emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" Br emlékérem (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) "MÉE Szeged / A Szent Jobb Szegeden" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,

18 30569.Bognár György (1944-) "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / Vándorgyűléseink" Br emlékérem (42,5mm) + Lantos Györgyi (1953-) / Szabó Géza (1939-) "MÉE 20. Vándorgyűlése - Pápa" Br emlékérem (42,5mm) T: Bognár György (1944-) / Dr. Balogh Imre (1930-) "Baksay Sándor / Kunszentmiklósi Gimnázium" Br emlékérem (87mm) T: Bognár György (1944-) "MÉE / Magyarország köztársaság" Br emlékérem (42,5mm) + Kiss Sándor ( ) "Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula" Br emlékérem (42,5mm) T: Bognár György (1944-) "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" aranyozott emlékérem tanúsítvánnyal (42,5mm) T:PP kis felületi karc Bokros László (1928-) "Cházár András Emlékérem / Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége" bronzozott fém érem füllel (40mm) T:2, Bozó Gyula ( ) "Szent Jobb országjárása / Szent István halálának 950. évfordulója" Br emlékérem, beleillesztve "II. János Pál pápa látogatása aug " aranyozott érem (70mm) T: Bozó Gyula ( ) "Gr. Széchenyi István születése 200. évfordulója emlékére / A legnagyobb magyarra emlékezik a hálás magyar nemzet" Br emlékérem (42,5mm) (2x) T:1, Bozó Gyula ( ) "Gróf Széchenyi István születése 200. évfordulója emlékére / A Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Minisztertől" (2xklf) Br emlékérem (42,5mm) T: Buda István (1952-) "MÉE Budapest - Pálfy Tamás Palotai Várkapitány" Br emlékérem (42,5mm) T: Bukta Mátyás "Imre denár / MÉE Eger" Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal (0.68g/0.920/13,4mm) T:1 Csak 200db! Búza Barna ( ) DN "Petőfi Sándor" és "Itt az idő most vagy soha!" Br plakett pár eredeti dísztokban (94,5 és 95mm) T: Csíkszentmihályi Róbert (1940-) "Képző- és Iparművészeti Szakközépiskola" öntött Br érem (89,5mm) T:1-, Csíkszentmihályi Róbert (1940-) "MÉE III. Vándorgyűlése Székesfehérvár / Gorsium" Br emlékérem (42,5mm) + Képíró Zoltán ( ) "MÉE Kaposvár / 100 éve város Kaposvár" Br emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) "Bizományi Áruház Vállalat 40 év / M. Theresia Alapíttatott" Br emlékérem (42,5mm) T:1-, Csíkszentmihályi Róbert (1940-) "Városunkért / Békés város április 15." kétoldalas Br emlékérem (79mm) T: Csíkszentmihályi Róbert (1940-) "Ormos Imre " Br emlékérem (97mm) T: Csíkszentmihályi Róbert (1940-) / Fritz Mihály (1947-) DN "1956" fém emlékérem (42,5mm) "Biblia éve" fém emlékérem (42,5mm) T: Csíkszentmihályi Róbert (1940-) DN "Olvaszd ki bennem a vasat!" Br emlékplakett (90mm) T:2, Csíkvári Péter (1953-) "Giacomo" egyoldalas Br plakett, lyukasztott, akasztóval (109,5-112,5mm) T:2,2- ü Csúcs Ferenc ( ) "Kultusz Kupa Emlékérem" Br emlékérem (55mm) T: Csúcs Ferenc ( ) "Budapesti Éremgyűjtők Egyesülete" Br emlékérem (42,5mm) + Nagy István (1920-) "Baranya megyei éremgyűjtők Pécs / 900 éves a Dukász korona" Br emlékérem (42,5mm) + Bozó Gyula ( ) / Szabó Géza (1939-) "Mátyás király halálának 500. évfordulója emlékére" Br emlékérem (42,5mm) T:1-, Csúcs Ferenc ( ) "MÉE Budapest - Mátyás király / Buda" Br emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) "125 éve született Gárdonyi Géza / Eger MÉE" Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-) DN "Szabolcs-Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal / Nyírbátor 1279" Br emlékérem (40mm) T:1-, Csúcs Ferenc ( ) "MÉE Budapest - Mátyás király / Buda" Br emlékérem (42,5mm) + Nagy István (1920-) "Baranya megyei éremgyűjtők Pécs / 900 éves a Dukász korona" Br emlékérem (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) "MÉE / 10 éves a Kalocsai Csoport" Br emlékérem (42,5mm) T:1-, Csúcs Viktória (1934-) DN "Kalocsa, Kiskunhalas, Mezőkövesd" Ag emlékérem szett, sérült ÁPV tokban (16,9g/0.925/32mm) T:BU Damkó József ( ) / Exner Károly ( ) ~1930. "Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége" aranyozott Br emlékérem (30mm) "MOKTÁR T.S.T." Br emlékérem (55mm) T:2 kis ph Erdei Sándor (1946-) DN "Salgótarján - Közoktatásért" Br díjérem (96mm) T:1- peremen sorja nyomok Fritz Mihály (1947-) "MÉE Szeged - Makó / József Attila" Br emlékérem (42,5mm) "75 éves a Szakszervezetek Szegedi Általános Munkáskórusa" Br emlékérem (42,5mm) T:1, Fritz Mihály (1947-) "MÉE Szeged / 800 éves Szeged" Br emlékérem (42,5mm) + Sebestyén Sándor (1949-) DN "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad - Eger" Br emlékérem (42,5mm) T: Fritz Mihály (1947-) "MÉE Szeged / 800 éves Szeged" Br emlékérem (42,5mm) "MÉE / 10 éves a Kalocsai Csoport" Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-) "Debrecen 625 éve város" Br emlékérem (42,5mm) T:

19 Rengeteg érdekes tétel az egyéb gyűjtési területek anyagában! Fritz Mihály (1947-) "15 éves a MÉE Csongrád Megyei Szervezete Szeged" Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-) "MÉE Szeged / Vedres István" Br emlékérem (42,5mm) "Budapest Kongresszusi Központ megnyitására" Br emlékérem (42,5mm) T:1-, Fritz Mihály (1947-) "15 éves az Éremgyűjtők Csongrád Megyei Szervezete Szeged" Br emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) "Bizományi Áruház Vállalat 40 év / M. Theresia Alapíttatott" Br emlékérem (42,5mm) T: Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) "MÉE Mezőtúr - Badár Balázs" Br emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) "MÉE / Magyarország köztársaság" Br emlékérem (42,5mm) T: Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) "MÉE Szeged / A Szent Jobb Szegeden" Br emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / Vándorgyűléseink" Br emlékérem (42,5mm) T: Fritz Mihály (1947-) "MÉE Alba Regia Szervezete Államalapítónk halálának emlékezetére / Szent István 1038" Br emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) "MÉE - Államalapító királyunk emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" Br emlékérem (42,5mm) T: Fritz Mihály (1947-) "MÉE Szeged - Budai Baráti Kör / Csonka János" Br (42,5mm) és Ag emlékérem (35,65g/0.900/42,5mm) pár T: Fritz Mihály (1947-) "10 éves az Ősgyeviek Baráti Köre - Algyő 1995" Br piefort emlékérem (42,5mm) T: Fritz Mihály (1947-) DN "Csongrád Megyei Mezőgazdasági Szövetkezetek Szövetsége Szeged" Br emlékérem (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) "Szeged / BBB Workshop Hungary" Br emlékérem (42,5mm) T: Fülöp Zoltán (1951-) "Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix" Ag emlékérem ÁP dísztokban (12g/0.925/32mm) T:PP Garamkeszi János (1936-) "MÉE - Salgótarjáni Csoport - Hazánk felszabadulásának 35.évfordulójára - Nógrádi Sándor" fém emlékérem (38mm) + Bognár György (1944-) "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Damjanich János" Br emlékérem (42,5mm) + Nagy Lajos (1949-) "Kölcsey Ferenc / Szatmárcseke" Br emlékérem (42,5mm) T:1-, Garamkeszi János (1936-) "MÉE XIII. Vándorgyűlése Salgótarján / Madách Imre - Az Ember tragédiája" Br emlékérem (42,5mm) + Rajki László (1939-) "Magyar Éremgyűjtők Orosházi Csoportja / Juhász Balázs" Br emlékérem (42,5mm) T: Garamkeszi János ( ) "Gödöllői Agrártudományi Egyetemi Tangazdaság Pogácsás György Díj" jelzett Ag díjérem dísztokban (59mm/0.935/53,08g) T:2 patina Garamkeszi János (1936-) DN "Ybl Miklós Építőipari Műszaki Főiskola" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T: Garamkeszi János (1936-) DN "Állami Fejlesztési Bank - 30 éves törzsgárdatagságért" egyoldalas Br érem (70,5mm) T: Gáti Gábor (1937-) "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc" Br emlékérem (42,5mm) "MÉE - Államalapítás ezredik évfordulója - Szent István" Br emlékérem (42,5mm) T:1, Gera Katalin (1943-) "XIX. Országos Ifjúsági Bélyegkiállítás - Kaposvár ápr. 3." Br emlékplakett fatalpon (90-93mm) T: Hajós Géza "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ" fém emlékérem (49mm) T:2- karc Hetés György ( ) "Komlós Vilmos / Komlós Vilmos Emlékverseny" Br emlékérem (117mm) T: Istók János ( ) "Magyar Labdarúgók Szövetsége - Corinthián Vándordíj" egyoldalas Br szögletes plakett eredeti dísztokban (91x50,5mm) T:2 kis ph. Hungary "Corinthián Award - Hungarian Football Association" one-sided Br plaque in original case. Sign: János Istók (91x50,5mm) C:XF small edge error HP Iván István ( ) DN "Csepel Vas- és Fémművek Alapítva 1893" Br emlékplakett (60x45mm) T: Jovánovics György (1939-) ~1970. "Kassák Lajos - Szétosztottam magam és megbontatlan maradtam elszántan, fegyelmezetten a kemény nyersanyaghoz hasonlóan" Br emlékplakett mesterjegy nélkül, márványlapon (89x111mm) T:2 Hungary ~1970. "Lajos Kassák" commemorativa plaque on marble, unmarked. Artist: György Jovánovics (89x111mm) C:XF Kelemen Kristóf ( ) "Művészetbarátok Egyesülete" Br emlékplakett (96mm) T:2,2- patina Kelemen Kristóf ( ) "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / Perényi Péter - Lórántffy Zsuzsanna" Br emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) "MÉE Eger / 150 éves az Egri Főszékesegyház" Br emlékérem (42,5mm) + Lapis András (1942-) DN "Gyulai Várszínház" Br emlékérem (42,5mm) T:1-, Képíró Zoltán ( ) "MÉE VIII. Vándorgyűlése Eger VIII / Dobó István" Br emlékérem (42,5mm) + Peternák Gusztáv (1928-) "Tatabánya esztergomi csoport - Magyarországi Éremgyűjtők Egyesülete éves a magyar szénbányászat" Br emlékérem (42,5mm) + Simon Ferenc (1922-) "MÉE-M.N.T. Jubileumi ülésszak - Szolnok / Huszonöt év a numizmatikáért " Br emlékérem (42,5mm) T:2,

20 30621.Képíró Zoltán ( ) "Lenin " Br emlékérem dísztokban (60mm) T: Képíró Zoltán ( ) "MÉE-Keszthely / Dunántúli Éremgyűjtők V. Keszthelyi Találkozója" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) + DN "Parlament" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1, Képíró Zoltán ( ) "MÉE Nagykanizsa / Thúry György Kanizsa várkapitánya" Br emlékérem (42,5mm) + Kiss Sándor ( ) "Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula" Br emlékérem (42,5mm) T: Kiss Kovács Gyula ( ) "Renoir" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban (60mm) T: Kiss Kovács Gyula ( ) "XI. Országos Csokonai Diákszínjátszó Napok - Csurgó 1988" Br plakett (115mm) T: Kiss Kovács Gyula ( ) DN "Michelangelo" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban tájékoztató tanúsítvánnyal (60mm) T: Kiss László (1949-) "Koritsánszky Ottó / A Nemzetközi Gyógyszerészeti Szövetség a F.I.P. alelnöke " Br emlékérem dísztokban (87mm) T: Kiss László (1949-) DN "A KISZ kiváló propagandistája" Br emlékplakett (86,5mm) T: Kiss Nagy András ( ) "II.János Pál pápa / A Magyarok Nagyasszonya kápolnájának felszentelése" alkalmából kiadott Br emlékérem tokban (50mm) T: Kiss Nagy András ( ) DN "Apáczai Csere János Díj" Br díjérem jelzés nélkül (80,5-83mm) T:2 kis ph. Hungary ND "János Apáczai Csere Award" Br award medal without signature (80,5-83mm) C:XF slight edge error Kiss Nagy András ( ) DN "Kodály Zoltán / Háry János" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban, ismertető tanúsítvánnyal (60mm) T: Kiss Nagy András ( ) DN "Orvos sor / Fodor József" Ag emlékérem (16g/0.925/32mm) T:2 (PP) Kiss Sándor ( ) "Magyar Éremgyűjtők Szombathelyi Csoportja - Kőszeg" Br emlékérem (42,5mm) "MÉE - Államalapítás ezredik évfordulója - Szent István" Br emlékérem (42,5mm) T: Kiss Sándor ( ) "Magyar Éremgyűjtők Szombathelyi Csoportja - Kőszeg" Br emlékérem (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) "20 éves a MÉE Fejér Megyei Szervezete / Veretett a török kivonulásának 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:1, Kiss Sándor ( ) "Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula" Br emlékérem (42,5mm) + DN "Tengerparti táj" egyoldalas Br érem (37,5) T:2 ph Kovács Dezső (1921-) "MÉE II. Vándorgyűlése Győr-Pannonhalma" Br emlékérem (42,5mm) + Képíró Zoltán ( ) "MÉE Kaposvár / 100 éve város Kaposvár" Br emlékérem (42,5mm) + Csúcs Ferenc ( ) "MÉE Budapest - Mátyás király / Buda" Br emlékérem (42,5mm) T:1-, Lebó Ferenc (1960-) "Magyar Kiállítások és Vásárok Érmekben - Expo 1992 Sevilla" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:2 (PP) Lebó Ferenc (1960-) "A honfoglalás emlékére / Árpád Nagyfejedelem" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomatos Lebó Ferenc (1960-) "A honfoglalás emlékére / Árpád Nagyfejedelem" Br emlékérem (42,5mm) T: Ligeti Erika (1934-) / ÁPV "MÉE IV. Vándorgyűlése Esztergom - Visegrád" Ag emlékérem (25.25g/0.800/42,5mm) T: Lisztes István (1942-) "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Br emlékérem (42,5mm) + Nagy István (1920-) "Magyar Éremgyűjtők VI. Vándorgyűlése Szolnok / Szolnok " Br emlékérem (42,5mm) + Asszonyi Tamás (1942-) "Éremgyűjtők IV. Vándorgyűlése / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriumi évében" Br emlékérem (42,5mm) T:1-, Lux Elek ( ) DN "Rátz László " Br emlékérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel és sértül eredeti tokban (80mm) T:2 Hungary ND "László Rátz " Br commemorative medallion with makers mark "LUDVIG" on the back, in damaged original case (80mm) C:XF HP Madarassy Walter ( ) "Magyar Iparművészek Országos Egyesülete 1926 / M. Dely Annánmak 1937" fémjelzetlen Ag vagy ezüstözött Br kitüntető érem névre szóló gravírozással (73,52g/70mm) T:1- kis ph Madarassy Walter ( ) "Dr. Radnai Béla negyedszázados rendszeralkotói jubileuma" kétoldalas Br érem tokban (67mm) T:2 Hungary "Béla Radna" two-sided Br medallion ion case. Sign.: Walter Madarassy (67mm) C:XF HPII ifj. Madarassy Walter "ET AEDIFICABUNT DESERTA A SAECULO ET RUINAS ANTIQUAS ERIGENT - ISAIAS 61.4 (Fölépítik az ősi romokat, és ami már rég pusztulásnak indult, azt helyreállítják. Izajás 61.4)" Br emlékérem (101mm) T: Mladonyiczky Béla ( ) DN "Békés Megyei Téglás- és Cserépipari Vállalat" egyoldalas Br érem, hátlapján "Szilágyi Károly" gravírozással, eredeti dísztokban (103,5mm) T: Mladonyiczky Béla ( ) DN "Kövizig Kupa Gyula" Br érem füllel (43mm) T:

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 237. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 27-30.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 244. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 251. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 június 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 245. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 3-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 248. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 április 13-16. között.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 269. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 29 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 230. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 9-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 277. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 274. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 17-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 229. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. június 24 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 279. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 293. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 27 - március 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 233. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. augusztus 26 és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 273. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 289. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 27 - január 5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 355. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 30- október

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árverési lista XXX. Műtárgy és Numizmatika Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Mária Terézia / 1763KM Poltura Cu T/C:F Mária Terézia

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben