1 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) 2016 február ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: február óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők február 22-én 10 órától. Utólagos eladás: február ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 269. levelezési gyorsárverésre: február 17. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 25. Jubileumi nagyaukciónkra már várjuk beadásaikat! Részesedjenek Önök is a nagyaukciók egyre nagyobb sikereiből és adjanak be már most az áprilisi aukcióra! Szállításokat várunk március 17-ig! Megtekintés: február ig. Tételek átvétele február 22-én 10 órától! 267. aukció elszámolás február 23-tól! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 160 ft / tétel / árverés A vásárlói jutalék 20% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Részvények és sorsjegyek Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Ókori államok Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Modern utánveretek, fantáziaveretek Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

3 Numizmatikai kellékek Új, mobiltelefon kamerájára szerelhető 60x-os LED-es nagyító hozzá rögzített lámpával, eredeti dobozában, leírással New 2014 Version Universal Clip-type LED Cellphone Microscope, 60x, in its case, with information Multifunkciós nagyító világítással, 3x / 10x nagyítóval, 55x mikroszkóppal eredeti dobozában műbőr tokkal, új állapotban NOTEBOOK digitális ékszermérleg 0,01-500g eredeti dobozában, leírással, új állapotban NOTEBOOK pocket scale 0,01-500g with description in original box, new Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt, kissé kopott állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt, kis benyomódásokkal a peremén Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt, kis benyomódásokkal a peremén Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban, fedele kissé horpadt, rajta szakadások Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban, egyik sarkán sérülés db használt érmetartó tálca, különböző méretű férőhelyekkel, használatból eredő kis sérülésekkel db használt érmetartó tálca, különböző méretű férőhelyekkel, használatból eredő kis sérülésekkel db különféle érmetartó dísztok, használt állapotban db különféle érmetartó dísztok, használt, de jó állapotban db kitüntetés berakó album, 3db különféle szocialista kitüntetés dísztok; használt, de jó állapotban "Magyar érmeforgalmazó" gyűrűs kék műbőr érmetartó album 2db berakólappal egyenként 15db férőhellyel, egyik sérült, használt állapotban Piros műbőr érmetartó album 2db kihajtható berakólappal, összesen 57db férőhellyel, használt állapotban Numizmatikai irodalom B. Sey Katalin - Gedai István: Éremkincsek. Budapest, Magyar Helikon - Corvina, használt állapotban, szakadt borító Dr. Kupa Mihály - Ambrus Béla: Magyarország papírpénzei I-II. kötet. Budapest, Magyar Régészeti Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Társulat Szakosztálya, használt állapotban Id.Dr.Kupa Mihály: Corpus Notarum Pecuniariarum Hungariae (Magyar Egyetemes Pénzjegytár) I. és II. kötet. Budapest használt, de megkímélt állapotban Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új, dedikált példány! Rádóczy Gyula: Mária Terézia magyar pénzverése, Budapest, 1982., Magyar Éremgyűjtök Egyesülete. 143 p., használt állapotban, borítón szakadások Szentgáli Károly: A régipénz gyüjtése. Budapest, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt., d.n. használt állapotban Dr. Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II-III. kötet. Budapest, MÉE, műbőr kötésben, használt állapotban, egyikből néhány lap kijár Szabadka Szabad Királyi Város Főgymnásiumának Értesítője az 1893/4. tanévről (Fénymásolat!), Szerk.: Haverda Mátyás, benne Gohl Ödön "A Római Birodalom pénzeiről" Kurt Jaeger: Die deutschen Münzen seit Auflage. H. Gielt Verlag, Regenstauf használt, de megkímélt állapotban Günter Schön: Kleiner deutscher Münzkatalog - mit Liechtenstein, Österreich und Schweiz. Ab Auflage. Battenberg, München, Auflage, Battenberg, Augsburg, használt állapotban Günter Schön / Gerhard Schön: Weltmünzkatalog 19. Jahrhundert. 15. Auflage. Battenberg Verlag használt állapotban db-os numizmatikai témájú irat, közte a A Magyar Régészeti Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya tagjai névsor, Pallas Nagylexikonából 2db képes tájékoztató érmekről és emlékérmekről, Italia Numismatica c. folyóirat 5db száma ből Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Buda "A császári királyi helytartósági osztály" által kiadott hirdetmény az "V. formáju 10 for." bankjegyek bevonásáról magyar és német nyelven Hungary / Buda Announcement about the involvement of the 10 Forint banknotes in 2 languages Papírnehezék(?), műanyag félgömbben USA c "Lincoln" (12x) érmekkel Részvények és sorsjegyek Pest "Jótékonyczélú Sorsjegy - Az uj-pesti kath. templom felépítésére" 50kr értékű sorsjegy T:I

4 30030.Budapest "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" kisorsolási kötvény 5Ft-ról, sorszám nélkül T:I Budapest "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" kisorsolási kötvény 5Ft-ról bélyegzésekkel "Egyházi Műemlék Alap" Sorsjegykölcsönök 5Ft-ról a budapest-lipótvárosi bazilika kiépítésére s egyházi műemlékek fenntartására felülbélyegzésekkel + Budapest "Magyarországi Jószív-Egyesület" sorsjegykölcsön 2Ft-ról, szárazpecséttel, bélyegzésekkel (4x) + Ausztria "Osztrák Vöröskereszt" kötvénye 10G-ről T:III-IV nagyobb szakadások Budapest "Magyar Jelzálog Hitelbank" nyeremény-jegye szárazpecséttel és bélyegzéssel T:III "Tanuló Sorsjegy" 1K értékben, felülbélyegzéssel T:I Budapest "Magyar Jelzálog-Hitelbank Budapest 4% Záloglevél" 3db klf záloglevél, 100, 500 és 1000K-ról, mindhárom szelvényekkel és szárazpecséttel T:III Budapest "Magyar Jelzálog-Hitelbank Nyeremény-Kötvény" "A" és "B" részkötvénye 100K-ról egy ívben, 3 nyelven, szárazpecséttel T:I-,II Budapest "Kisbirtokosok Országos Földhitelintézete 4 1/2%-os Záloglevele" 3db klf záloglevél, 200, 2000 és K-ról, mindhárom szelvényekkel és szárazpecséttel T:III Budapest "Magyar Czukoripar Részvénytársaság" záloglevele 5000K-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel T:II Budapest " A 'Titanit' (Ceipek módszerű) Magyar Biztonsági Robbantóanyag Részvénytársaság" részvénye 200K-ról szelvényekkel, bélyegzésekkel, szárazpecséttel T:III "Sorsjegy Napközi otthonok javára" sorsjegy 1K értékben, bélyegzéssel T:III Budapest "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye 100K-ról és 1000K-ról bélyegzésekkel, egyik szelvényutalvánnyal T:II,III Budapest "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó járadékkölcsön" államadóssági kötvény 100K-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel és bélyegzéssel T:III Budapest "Hadsegítési és Népjóléti nyereménykölcsön" nyereménykötvények 40K-ról, szárazpecséttel (9x), közte sorszámkövetők (3+2+4), "Új Magyar Vörös Kereszt nyereménykötvények" kötegelővel T:II,III Budapest "Magyarországi Kisgazdák Beszerző és Értékesítő Szövetkezete" részvénye 1000K-ról szelvényekkel és szárazpecséttel T:I Budapest "Budapest Székesfőváros" kötelezvények 1000K-ról (2x) sorszámkövetők, mindkettő magyar és német nyelven szelvényekkel, szárazpecséttel T:II Budapest "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" részvénye 400K-ról szelvényekkel (2x) sorszámkövetők T:I Temesvár "Temesvári Első Takarékpénztár" részvénye 1200K-ról szelvényekkel T:I-,II Budapest "Budapest Székesfőváros" kötelezvények 1000K-ról (3x) sorszámkövetők, mindhárom magyar és német nyelven szelvényekkel, szárazpecséttel T:I Budapest "Budapest Székesfőváros" kötelezvények 1000K-ról (3x) sorszámkövetők, mindhárom magyar és német nyelven szelvényekkel, szárazpecséttel T:I-,II Budapest "Magyar Czukoripar Részvénytársaság" 5 részvénye egyenként 600K-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel és bélyegzésekkel T:III Budapest "Ganz és Társa-Danubius Gép-, Waggon- és Hajógyár Részvénytársaság" részvénye K-ról német és magyar nyelven szelvényekkel, felülbélyegzésekkel T:II- kis szakadások Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvényei K-ról, szelvényekkel, bélyegzésekkel és szárazpecséttel (13x) sorszámkövetők, kötegelővel T:I-,II Budapest "Dr. Just-féle Izzólámpa és Villamossági Gyár Részvénytársaság" 25 részvénye egyben, egyenként 200K-ról, szelvényekkel, magyar, francia és német nyelven T:III Budapest "Király Automobil Részvénytársaság" 25 részvénye egyben, egyenként 200K-ról teljes szelvényívvel T:III apró szakadás Jászapáti "Jászapáti Gőzmalom Részvénytársaság" részvénye 200K-ról szelvényekkel, felülbélyegezéssel és szárazpecséttel T:II,II Budapest "Kissling Rudolf és Fia Csillár és Bronzárugyár Részvénytársaság" 25db részvénye egyben összesen 5000K-ról, szelvényekkel, bélyegzésekkel, szárazpecséttel, kötegelővel T:III Csepreg "Hangya Fogyasztási és Értékesítő Szövetkezet" szövetkezeti üzletrész 1000K-ról, szelvényekkel T:II Budapest "Budapesti Központi Általános Tejcsarnok Részvénytársaság" részvénye 10P-ről szelvényekkel, szárazpecséttel (2x) sorszámkövetők T:I Szeged "Szegedi Bútorgyár Részvénytársaság" részvénye 500P-ről, felülbélyegzésekkel és szelvényekkel T:I Budapest "Magyar Ruggyantaárugyár Részvénytársaság" részvénye 20P-ről szelvényekkel (2x) T:III

5 Havi két gyorsárverésünkre folyamatosan várjuk a beadásokat! Budapest "Magyar Ruggyantaárugyár Részvénytársaság" 2 részvénye egyben, egyenként 20P-ről szelvényekkel (2x) T:III Budapest "Magyar Ruggyantaárugyár Részvénytársaság" 10 részvénye egyben, egyenként 20P-ről szelvényekkel, felülbélyegzéssel T:III Budapest "Forgó és Társa Üvegkereskedelmi és Építőipari Részvénytársaság Budapest" részvénye 4000P-ről szelvényekkel, bélyegzésekkel, szárazpecséttel T:I Budapest "Magyar Pharma Gyógyáru Részvénytársaság" 10 részvénye egyenként 500P-ről szelvényekkel, bélyegzésekkel T:III szakadások Budapest "Fémáru-, Fegyver- és Gépgyár Részvénytársaság" 5 részvénye egyben, egyenként 50P-ről, német és magyar nyelven, bélyegzésekkel, szelvényekkel T:II Budapest "Fémáru-, Fegyver- és Gépgyár Részvénytársaság" 10 részvénye egyben, egyenként 50P-ről, német és magyar nyelven, bélyegzésekkel, szelvényekkel, egyik igazolással T:II-,III szakadás ~1940. "Magyar Nemzeti Bank Tisztviselőinek Takarék- és Hitelszövetkezete" kitöltetlen üzletrészjegye 40P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel T:I Budapest "I. Kerület Verpeléti-út 22. számú Házépítő Szövetkezet" 160db és 120db üzletrésze egyben, összesen 8000P-ről és 6000P-ről, sorszámkövetők T:I-,II Újpest "Egyesült Izzólámpa és Villamossági Részvénytársaság" részvénye 500P-ről, felülbélyegzett, szárazpecséttel és szelvényekkel T:I Újpest "Egyesült Izzólámpa és Villamossági Részvénytársaság" részvénye P-ről, felülbélyegzett, szárazpecséttel és szelvényekkel T:I Budapest "Fémáru-, Fegyver- és Gépgyár Részvénytársaság" részvényelismervénye 50P-ről szelvényekkel, felülbélyegzéssel (2x) sorszámkövetők T:I-,II Budapest "Fémáru-, Fegyver- és Gépgyár Részvénytársaság" részvényelismervénye 50P-ről szelvényekkel, felülbélyegzéssel (2x) sorszámkövetők T:I-,II Budapest "Magyar Általános Kőszénbánya Részvénytársulat" részvényelismervénye 10db egyenként 200P névértékű részvényről, bélyegzésekkel, kötegelővel T:II Budapest "Ganz és Társa Villamossági, Gép-, Waggon- és Hajógyár Részvénytársaság" részvénye 25P-ről német és magyar nyelven szelvényekkel, felülbélyegzésekkel (2x) T:III egyik szennyezett Budapest "Goldsun Hűtőipari Részvénytársaság" átváltoztatható kötvénye 100ft-ról (2x) T:I Budapest "Reallízing" változó kamatozású kötvény Ft-ról (2x) T:I-,II Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F Amerikai Egyesült Államok db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I,I- Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:UNC,AU Ausztria / Bécs "3,5%-os Állami Nyugdíjkötvény" kötvény 100K-ról bélyegzésekkel T:III Austria / Vienna "3,5% State Pension Obligation (Staats-Rente-Obligation)" bond about 100 Corona with stamps C:F Ausztria / Bécs "3 1/2%-os Állami Nyugdíjkötvény" kötvény 200K-ról bélyegzésekkel (2x) T:III Austria / Vienna "3 1/2% State Pension Obligation (Staats-Rente-Obligation)" bond about 200 Corona with stamps (2x) C:F Ausztria / Bécs "3 1/2%-os Állami Nyugdíjkötvény" kötvény 200K-ról bélyegzésekkel T:III Austria / Vienna "3 1/2% State Pension Obligation (Staats-Rente-Obligation)" bond about 200 Corona with stamps C:F Ausztria / Bécs "5 1/2%-os Háborús Kötvény" kötvény 200K-ról szelvényekkel és bélyegzésekkel "5 1/2%-os Háborús Kötvény" 2db kötvény 200K-ról, szelvényekkel és bélyegzésekkel T:III,III- szakadás Austria / Vienna "5 1/2% War Bond" bond about 200 Kronen with coupons and overprints "5 1/2% War Bond" 2pcs of bonds about 200 Kronen with coupons and overprints C:F,VG tear

6 Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek "BSZKRT / Kis szakaszjegy" Cu zseton "BSZKRT / Váltójegy" + DN "BSZKRT" 50Ft közlekedési bárcák + DN "Citibank 0Ft-os bankszámlák" zseton T: Budapest Az Egri Főkáptalan pecsétjével ellátott 2db kitöltött váltó illetékbélyegekkel, bélyegzésekkel T:III Vác db kitöltött váltó bélyegzésekkel, illetékbélyegekkel, több lyukasztásokkal érvénytelenítve T:III ~ "50" (5x) + "100" szövetkezeti szükségpénz (5x) + "2000" szövetkezeti csekk (5x) T:I,I Ft névértékű " Centenáriumi Fradi Forint" Kemény, Zsiborás, Balla, Gyarmati fényképével T:I Ft névértékű " Centenáriumi Fradi Forint" Sike, Jurikné, Mészáros, Dr. Lakat fényképével T:I Ft névértékű " Centenáriumi Fradi Forint" Somogyi, Ambrus, Dr. Páncsics, Rákosi fényképével T:I Ft névértékű " Centenáriumi Fradi Forint" Elek, Dr. Jakabházy, Tóth Potya, Martos fényképével T:I Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz, közte Bielefeld, Braunschweig, Detmold T:III Germany / Weimar Republic pcs of diff necessity notes, including Bielefeld, Braunschweig, Detmold C:F Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz, közte Arys, Lilienthal, Nordenham T:I-,II Germany / Weimar Republic pcs of diff necessity notes, including Arys, Lilienthal, Nordenham C:AU,XF Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz, közte Braunschweig, Norden, Osnabrück T:I-,II,III Germany / Weimar Republic pcs of diff necessity notes, including Braunschweig, Norden, Osnabrück C:AU,XF,F Németország / Vesztfália M aranyozott Cu T:2 ph. Germany / Westphalia Mark gilt Cu C:XF ph Magyar bankjegyek Ft barna kr + 30kr "Kossuth bankó" T:III Ft "Kossuth bankó" T:III- részben restaurált, fo. Hungary Ft "Kossuth banknote" C:VG partially restored, spot Adamo G K mindkét oldal német, "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel + Ausztria/Osztrák-Magyar Bank K T:IV,III K (2x) mindkét oldal német, "Deutschösterreich" felülnyomással T:III Adamo SK35/ K hamis "Temes Vármegye Vejte Község 1910" és román felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III K "Deutschösterreich" felülbélyergzéssel és hamis "ECHT" felülbélyegzéssel és aláírással (fake overprint) T:III K K mindkettő valószínűleg hamis felülbélyegzéssel (both with fake overprints) T:III,III K valószínűleg hamis "A Magyar Szent Korona Országainak Vörös Kereszt Egylete" bélyeggel és körbélyegzéssel (fake stamp and overprint) T:III K "3105" 3mm, sima hátlap, valószínűleg hamis "Szeben Vármegye Nagyszeben Szab. Kir. R. T. Város 1902" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III K "3018" 3mm, sima hátlap, valószínűleg hamis "Bihar Vármegye Kisszántó Község 1910" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III K felülbélyegzés nélkül T:restaurált K "MÁS TÖRVÉNYES..." előlapján gúnyrajz T:III-,IV K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:III,III K nyomdahely nélkül, "T.W." jelöléssel T:restaurált K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:III K "80 FILLÉR - NYOLCVAN FILLÉR" felülbélyegzéssel, nyomdahely jelölés nélkül T:III- Adamo K42/2B P vízjeles papír T:restaurált Hungary Pengő with watermark C:restored Adamo P P (30x) T:III,III- Adamo P9A P (30x) T:III,III P (30x) T:III,III

7 Lindner és Kobra termékek teljes választékban megrendelhetők irodánkban vagy weboldalunkon P (5x) T:III-,IV Adamo P P (5x) T:III-,IV Adamo P P (30x) T:III Adamo P17A P (30x) T:III,III P (4x) páronként sorszámkövetők T:II,II-,III Adamo P P (5x) sorszámkövetők T:II,II-,III szép papír Adamo P P (5x) sorszámkövetők T:II-,III szép papír Adamo P P P (2x) egyiken "MNB" bélyeg P (2x) P (4x) P (2x) BP BP T:III,III P (4x) sorszámkövetők T:I-,II Adamo P P (4x) sorszámkövetők T:I-,II Adamo P P "MINTA" perforációval "F " sorozat- és sorszámmal T:I,I- sarokhajlás Adamo P21M1a P vágási hiba, nagyobb méretű mint az átlag bankjegyek (188x106mm) + támpéldány T:II-,III szép papír Adamo P P (4x) T:III P "MINTA" perforációval "E " sorozat- és sorszámmal T:I,I P (5x) sorszámkövetők T:III tűlyuk P (30x) mind "MNB" bélyeggel T:III P (4x) közte 2db sorszámkövető T:II,II P (5x) közeli sorszámok (3+2) T:II szép papír P (30x) T:III,III P (30x) T:III,III P (6x) sorszámkövetők (2x3) T:II,II-,III P (30x) T:III P (30x) T:II,III,III P (8x) MP (8x) MP (9x) MP (4x) T:III,III- több bankjegynél szép papír MP (30x) T:II,III,III MP (30x) T:III,III BP (5x) T:I,I BP (5x) T:I,I BP (5x) T:I,I BP (5x) T:I,I BP (10x) T:I,I BP (10x) T:I,I Ft vízjeles T:III fo. Adamo F Ft T:III- Adamo F db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel T:III Ft (4x) T:III,III- közte ázásnyomos Ft (4x) T:III,III- közte ázásnyomos Ft (4x) T:III,III- közte ázásnyomos Ft (4x) T:III,III- közte ázásnyomos Táncsics 01 "PRÓBA FORMA" bankjegy terv pirosas előoldali nyomata üres hátlappal, 36db-os teljes ívben, feltekerve T:I-,II hajtatlan, kis kopással és hajlásokkal Hungary "PRÓBA FORMA" unissued banknote design with only reddish front printers proof in sheet of 36, rolled up C:AU,XF unfolded, with slight wear and bends Adamo SFT Ft "E" T:III,III Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I db-os vegyes korona bankjegy tétel T:II,III db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel, közte K "Orell Füssli, Zürich" nyomdai jelzéssel T:II-,III,III- közte ragasztottak is db-os magyar korona és pengő bankjegy tétel, két bankjegyen "MNB" bélyeggel T:II,III,III

8 db-os vegyes magyar korona és pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő és forint bankjegy tétel T:III,III Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denar Ag "I. István" (0.89g) T:2 Hungary Denar Ag "Stephan I" (0.89g) C:XF Huszár: 1., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0.22g) T:2- patina, ki., lyuk Hungary Denar Ag "Stephan II" (0.22g) C:VF patina, cracked, hole Huszár 84., Unger I.: 39.(?) Denár Ag "II. Béla" (0,39g) T:1-,2 Huszár: 99., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (1,86g) T:2- kis ki. Huszár: 72., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (3,39g) T:2,2- k., ki., Huszár 72., Unger I.: Denár Ag "V. István" (0,72g) T:2,2- patina Huszár: 357., Unger I.: Denár Ag "Károly Róbert" (0,66g) T:2- Huszár: 495., Unger I.: 393.b Denár Ag "I. Nagy Lajos" (0,26g) T:3 Huszár 547.,Unger I.: 432.a Denar Ag "Zsigmond" (0,37g) T:2- ki. Huszár: 576., Unger I.: 449.a Denár Ag "V. László" (0,54) T:2- Hungary Denár Ag "Ladislaus V" (0,54g) C:VF Huszár: 668.; Unger I.: 525.d K-C Denár Ag "I. Mátyás" (0,71g) T:2,2- Huszár: 722., Unger I.: 567.d K-P Denár Ag "I. Mátyás" (0,46g) T:2 kis patina Huszár: 722., Unger I.: 567.e K-h Denár Ag "II. Ulászló" (0,60g) T:2 Huszár 807., Unger 641.a var K-H Denár Ag "II. Ulászló" (0,52g) T:2 Huszár 811.,Unger I.: 646.b K-H Denár Ag "II. Ulászló" (0,6g) T:1-,2 Huszár: 811.,Unger I.: 646.b K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,58g) T:2,2- Huszár: 811., Unger I.: 646.c K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,59g) T:2,2- Huszár: 811., Unger I.: 646.c K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,52g) T:2 Unger I.:646c, Huszár: K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,57g) T:2 Huszár: 811., Unger I.: 646.c K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,57g) T:2 Huszár: 811., Unger I.: 646.c K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,6g) T:2 Huszár: 811., Unger I.: 646.c K-G Denár Ag "II. Lajos" (0,5g) T:2 Huszár: 841., Unger I.: 673.m var K-A Denár Ag "II. Lajos" (0,54g) T:2 Huszár: 841., Unger I.: 673.n K-A Denár Ag "II. Lajos" (0,48g) T:2 ki. Huszár: 841., Unger I.: 673.n L-K Denár Ag "II. Lajos" duplaveret (0,52g) T:2 Huszár 846., Unger I.: 675.e L-B Denár Ag "II. Lajos" (0.45g) T:2 kis ki. Huszár 846., Unger I.: L-RN Denár Ag "II. Lajos" (0.48g) T:3 patina, ph. Huszár 853., Unger I 677.b Denár Ag "II. Lajos" (0,52g) T:2 Hungary Denar Ag "Louis II" (0,52g) C:XF Huszár 841., Unger I.: 673.p K-A Denár Ag "II. Lajos" (0,64g) T:2 Huszár: 841., Unger I.: 673.n K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,33g) T:2 ki. Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,55g) T:2 Huszár: 993., Unger II.: 767.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,55g) T:2- ki. Huszár 1059., Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,48g) T:2- Huszár: 1059., Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,51g) T:2- patina, ph. Huszár 1059., Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,38g) T:2 ph. Huszár: 1141., Unger II.: K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,3g) T:2,2- rep. Huszár: 1205., Unger II.: 916.c K-B 6kr Ag "I. Lipót" (3,2g) T:2,2- Huszár: 1450., Unger II.: Poltura Ag "I. Lipót" (1,02g) T:2- Huszár: 1482., Unger II.: 1093.a X Poltura "II. Rákóczi Ferenc" (7,04g) T:2, hajlott lemez Hungary X Poltura "Francis II Rákóczi" (7,04g) C:XF slightly curved Huszár: 1535 Unger II.: 1133.a X Poltura "II. Rákóczi Ferenc" (7,6g) T:2 Hungary X Poltura "Francis II Rákóczi" (7,6g) c:xf Huszár: 1535 Unger II.: 1133.a NB 1/4 Tallér Ag "III. Károly" XIX. századi nürnbergi utánveret (6,61g) T:2- ph. lyuktömött Rézdénár "Mária Terézia" (8x) T:2-, Rézdénár "Mária Terézia" (8x) T:2-,

9 Kérjük telefonos és írásbeli ajánlatait időben adja le! PH-KM Poltura Cu "Mária Terézia" (2xklf) T:2-,3 Huszár: 1751., Unger III.: 1270.c Rézdénár "Mária Terézia / zárt korona" T:2 Huszár: 1756., Unger III.: K-B 10kr Ag "Mária Terézia" (3,7g) T:2-,3 Huszár: 1717., Unger II.: BO/SK-PD 20kr Ag "Lotharingiai Ferenc" T:2 Huszár: 1799.; Unger III.: 1290.c B/SK-PD 20kr Ag "II. József" T:2 juszt. Huszár: 1841., Unger III.: 1306.b B 20Kr Ag "II. József" T:1- Huszár: 1877., Unger III.: G 3kr Cu B 3kr Cu O 1/2kr Cu T:2-,3 ph. Huszár: 2025.,2044., Unger III.: 1401.c,1403.a,1409.d B 7Kr Ag "I. Ferenc" (4.10g) T:2,2- Hungary 1802B 7 Kreuzer Ag "Franz I" (4.10g) C:XF,VF Huszár: 2012., Unger III.: 1395.a B 7Kr Ag "I. Ferenc" (4.78g) T:2 Hungary 1802B 7 Kreuzer Ag "Franz I" (4.78g) C:XF Huszár: 2012., Unger III.: 1395.a B 15Kr Cu "I. Ferenc" T:3 kis ph., lemez enyhén hajlott Huszár: Unger III.: 1398.a B 1/4kr Cu "I. Ferenc" T:2, G 1kr Cu "I. Ferenc" O 1kr Cu "I. Ferenc" S Cu "I. Ferenc" T:2-,3 Huszár: 2051.,2052.,2053. Unger III.: 1405.c,1405.d,1405.e B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2,2- juszt. Huszár: 2081., Unger III.: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2- ph., ü. Huszár: Unger III.: B-1845B 20kr Ag "V. Ferdinánd" (2x) T:2,2- Huszár: 2081., Unger III.: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T: kr Cu T:2 Adamo B KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2,2- Adamo B NB 1kr Cu T:2,2- Adamo B NB 3kr Cu T:2-,3 durva ph., ezüstözött Adamo: B NB 6kr Ag T:2- apró ph. Adamo B B 1/4kr Cu A 1kr Cu A 4kr Cu T:2,2-,3 Adamo: M1,M4,M E 1Kr Cu T:2-,3 Adamo M E 20kr Ag "Ferenc József" T:2- Adamo M KB 1kr Cu "Angyalos címer KB 1kr Cu "Középcímer" T:2,2-,3 Adamo M KB 4kr Cu T:1- apró ph. Adamo M KB 10kr Ag "Váltó Pénz" T:2,2- Adamo: M KB 10kr Ag "Váltó Pénz" T:2- Adamo M GYF 20kr Ag "Váltó Pénz" (2,80g) T:2 Adamo M KB 20kr "Váltó Pénz" Ag T:2, KB 1kr Cu "Angyalos címer" T:2 Adamo: M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2-,3 ph. Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2- Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2- Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2-,3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2-,3 ph. Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2 kis ph. Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya T:3 Hungary 1880KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:F Huszár: 2140., Unger III.: 1464.a, Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2- Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2-,3 apró ph. Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2- Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" Körmöcbánya T:3 Hungary 1883KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:F Unger III.: 1466, Huszár: 2141., Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" Körmöcbánya T:3 Hungary 1883KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:F Unger III.: 1466, Huszár: 2141., Adamo M KB 10kr Ag "I-K-A-CS,VP" T:2 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" Körmöcbánya T:3 Hungary 1889KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:F Unger III.: 1466, Huszár: 2141., Adamo M KB 1f Br KB 1f Br KB 1f Br KB 1f Br T:1-, KB 1K Ag "Ferenc József" Ft Ag "MNB" T:3,

10 KB 1K Ag "Millenium" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:2- Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2 apró ph. Adamo K5, K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2-,3 ph KB 5K Ag "Ferenc József" T:2-,3 ph KB 20f Ni KB 2f Br KB 20f Fe T:2, KB 5K Ag "Ferenc József" T:2-,3 kis ph KB 5K Ag "Ferenc József koronázásának 40. évfordulója" T:2-,3 kis ph. Hungary 1907KB 5 Korona Ag "40th Anniversary of the Coronation of Franz Joseph I" Kremnitz C:VF,F small edge error Huszár: 2214.a, Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2,2- apró ph Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2,2- Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 apró ph. Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:1-,2 kis ph. Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2,2- Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2,2- Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:1-,2 Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" T:2 k. Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T: KB 1K Ag "Ferenc József" T:1-,2 Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" T:1-,2 apró ph., Adamo K P Ag (2x) T: P Ag (3xklf) T: P Ag "Madonna" T:2-,3 Adamo P P Ag "Madonna" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 apró ph. Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 karc Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 karc Adamo P P Ag "Madonna" T:2,2- Adamo P P Ag "Madonna" T:2-,3 Adamo P P Ag "Madonna" T:1-,2 Adamo P P Ag "Pázmány" T:2 patina Adamo P P Ag "Pázmány" T:2 Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 kis patina Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T: P Ag "Liszt Ferenc" T: f Cu-Ni + 20f Cu-Ni + 50f Cu-Ni T:2,2- Adamo P3,P4,P P Ag (2x) T: P Ag "Madonna" T:2,2- Adamo P P Ag "Szent István" T:2 kis ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 apró ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2- ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- ph. Adamo P

11 Lindner és Kobra termékek teljes választékban megrendelhetők irodánkban vagy weboldalunkon P Ag "Horthy balra" T:1- Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 ph. Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Al P Al "Parlament" P Al "Horthy Miklós születésének 45. évfordulója" T:1-,2,2- k. Adamo:P6.1,P8.3,P P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója" P Al "Parlament" T: f tombak ~700g-os súlyban T:2, Ft Al T:1-, Ft Ag "vastag Kossuth" sérült, plombált MNB plasztiktokban T:2 Adamo F Ft Ag "vastag Kossuth" T:2 kis ph f "citromsárga" T:2 Adamo F Ft Al T:1-, Ft Ag (2x) "Kossuth" T:2,2- Adamo Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag (2x) "Kossuth" T:2- Adamo Ft Ag (2x) "Kossuth" T:2- Adamo Ft Ag (2x) "Kossuth" T:2-,3 Adamo Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" hátlapon offset technológiával készült Hunyadi Mátyás portré T:2- Adamo F Ft Ag "Kossuth" hátlapon offset technológiával készült Batthyány portré, tanúsítvánnyal T:2- apró ph Ft Ag "Kossuth" Ft Ag "Deák" T:2-,3 patina f "citromsárga" T:1- Adamo F f Cu-Al "citromsárga" T:2 ph. Adamo F Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics", "Szabadságharc sor" T:2,2- ph. Adamo EM1,2, Ft Ag "Széchenyi" T:2,2- ph. Adamo EM Ft Ag "Széchenyi" utánveret T:PP felületi karc Adamo EM Ft Ag "Széchenyi" T:2,2- ph. Adamo: EM Ft Ag "Széchenyi" T:2 patina Adamo EM Ft Ag "Széchenyi" T:2 apró ph., patina Adamo: EM Ft Ag "Széchenyi" T:2 apró ph. Adamo: EM Ft Ag "Széchenyi" T:2 kis ph. Adamo EM Ft Ag "Táncsics" T:2 apró ph. Adamo EM f "citromsárga" T:1- Adamo F Ft Ag "10 éves a Forint" T:1-, Ft + 20Ft Ag "10 éves a Forint" T: Ft + 20Ft + 25Ft Ag "10 éves a Forint" sor T:1- Adamo EM4, EM5, EM Ft Ag + 50Ft Ag "Liszt" pár T:2 Adamo EM7, EM Ft Ag + 50Ft Ag "Bartók Béla" pár T:2 felületi karc Adamo EM12, EM Ft Ag + 50Ft Ag "Bartók Béla" pár T:2 karc Adamo EM12,EM Ft Ag + 50 Ft Ag "Kodály" T:BU Adamo EM22,EM Ft Ag "Kodály" T:BU Adamo EM Ft Ni Ft Ni "FAO" eredeti vákumcsomagolásban T:1,1- Adamo: F9,EM Ft Ag + 100Ft Ag "Szent István" pár T:BU

12 Ft Ag "Budapest" T:BU felületi karc f-10Ft 9klf "Magyar Népköztársaság" forgalmi érméi fekete műbőrtokban T: Ft Ag "MNB" T:BU patina Ft Ag "Rippl-Rónai József" PRÓBAVERET T:BU felületi karc, csak 50db! R! Hungary Forint Ag "József Rippl-Rónai" TRIAL STRIKE C:BU slightly scratched, only 50 examples! RARE! Adamo EM Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" (2x) Ft alpakka "Czóbel Béla" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU,PP Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" nem eredeti plombált "MNB" plasztiktokban Ft Cu-Ni-Zn "FAO" Ft Cu-Ni-Zn "Fáy András" T:BU Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" (3x) T:BU Adamo EM Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" (3x) T: Ft Cu-Ni + 5L Cu-Ni magyar-bolgár közös kiadás "Bulgária 1300 éves", eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:PP Ft Ni "FAO" Ft alpakka "Simon Bolivár" Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor", mindegyik eredeti tokban tanúsítvánnyal T:PP,BU Adamo EM66, EM73,EM Ft Ag "Bartók Béla" MNB tokban T:BU Ft Ag "Bartók Béla" sérült eredeti MNB tokban T:BU Ft Cu-Ni "Labdarúgó Világbajnokság 1982" eredeti tokban tanúsítvánnyal Ft Cu-Ni-Zn "Labdarúgó Világbajnokság - Mexikó" + Bognár György (1944-) "Labdarúgó Világbajnokság 1986" fém emlékérem (32mm) T:2 Adamo EM68,EM Ft Cu-Ni-Zn "Czóbel Béla" Ft Cu-Ni-Zn "Széchenyi István" Ft Cu-Ni-Zn "Kőrösi Csoma Sándor", mindegyik eredeti tokban tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM75,EM74,EM Ft Ag "Nők évtizede" PRÓBAVERET T:PP kis oxidáció Csak 50db! R! Hungary Forint Ag "Decade of women" TRIAL STRIKE C:PP small oxidation Only 50 examples! RARE! Adamo EM Ft Ag "Nők évtizede" eredeti, kissé sérült tokban, tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Kulturális fórum" T:BU ujjlenyomat Adamo EM Ft Cu-Ni "SOS Gyermekfalu" Ft Cu-Ni "II. János Pál pápa látogatása" T:BU,2(PP) Ft Ag "Mátyás király / Beatrix" T:BU ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "Mátyás Király - Buda" T:BU Adamo EM Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2 patina Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (3x) T: Ft Ag "Szent László" tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:

13 Megnyílt megújult webshopunk! Folyamatosan bővülő kínálat! Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag (2x) T: 2,2- karc Adamo F13,F Ft Ag "Labdarúgó VB" T:PP Adamo EM Ft Ag "Deák" (2x) T:2 oxidáció Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T:2 oxidáció Ft Ag "Nyári olimpia-atlanta" PRÓBAVERET T:PP enyhe felületi karc Csak 50db! R! Hungary Forint Ag "Summer Olympics - Atlanta" TRIAL STRIKE C:PP slightly scratched only 50 examples! RARE! Adamo EM Ft "Deák" T:2 patina Adamo F Ft Cu-Ni-Zn " es szabadságharc" T:PP kis felületi karc Adamo EM Ft Cu-Ni-Zn "2000. évforduló / Rodin: a Gondolkodó, a Naprendszer", tanúsítvánnyal T:PP felületi karc Adamo EM Ft Cu-Ni-Zn "2000. évforduló / Rodin: a Gondolkodó, a Naprendszer" T:PP Adamo EM Ft (3x) Ft (2x) Ft (6x) Ft (3x) Ft emlékkiadások T:2 Adamo: FOEM1,FOEM2,FOEM5,FOEM7,FOEM Ft Cu-Ni "Magyarország az EU tagja" színezett címer, tanúsítvánnyal T:2 Adamo FOEM3 var Ft-100Ft "1956-os Forradalom" 7klf db dísztokos szettben T:BU Ft Ag "1956-os forradalom 50. évfordulója" dísztokban, tanúsítvánnyal T:BU Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 50Ft "50 éves a Római Szerződés" T:BU Ft "Adorján János - Libelle" T:BU Adamo EM Ft Ag "Siklósi Vár" T:PP karc Adamo EM Ft Ag "Teller Ede" MNB tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft-200Ft 6klf db dísztokos forgalmi szettben "Lánchíd" T:BU Ft aranyozva T: Ft-200Ft 6klf db "Himnusz - Erkel / Kölcsey" dísztokos szett T:PP Ft-200Ft 6klf db dísztokos szettben "Az önkéntesség európai éve 2011" T:PP Ft-200Ft 6db-os elsőnapi veret forgalmi sor dísztokban "Magyarország Alaptörvénye" T:1 tok ragasztása elengedett Ft Ag "A Magyar Nemzeti Bank alapításának 90. évfordulója" Tanúsítvánnyal T:PP Vegyes: db-os vegyes magyar és osztrák Cu krajcár tétel jobb darabokkal T: Vegyes: db-os vegyes magyar és osztrák Cu krajcár tétel jobb darabokkal T: Vegyes: db-os vegyes magyar és osztrák Cu krajcár tétel jobb darabokkal T: Vegyes: ~ db-os vegyes magyar és osztrák krajcár tétel T: Vegyes magyar 20f, 50f, 1Ft, 5Ft, 10Ft tétel 1kg-os súlyban, fóliacsomagolásban T:vegyes (1 is!) Magyar emlékveretek, plakettek Beck András ( ) "Rákosi Mátyás / A Magyar Kommunista Párt III. Kongresszusa 1946 IX" Br emlékérem (75mm) T:2 Hungary "Mátyás Rákosi / The Third Congress of the Hungarian Communist Party 1946 IX" Br commemorative medal. Sign.: András Beck (75mm) C:XF Berán Lajos ( ) "Magyar Athletikai Club " ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2- apró ph Bognár György (1944-) "40 éves a BÁV" kétoldalas Br emlékérem, eredeti plombált plasztik tokban (42,5mm) T: Bognár György (1944-) "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" Br emlékérem (42,5mm) T: Borsos Miklós ( ) "Fiziológiai Tudományok XXVIII. Nemzetközi Kongresszusa Budapest" Br emlékérem (60mm) T: