numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) május ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: május óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők május 22-én 10 órától. Utólagos eladás május ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 299. gyorsárverésre: május 17. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. aukció: Megtekintés: május ig! Tételek átvétele május 22-én 10 órától! 297. aukció elszámolás május 23-tól! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! 27. tavaszi nagyaukciónk anyaga már megtekinthető honlapunkon. Az aukcióra május 27-.ig lehet ajánlatot tenni. A Nagyaukció anyaga megtekinthető irodánkban május között. A magyar filatéliai tételek árverezése május 27-én 9:30-kor kezdődik a Hotel Békében. Kezelési költség 240 ft / tétel / árverés. A 2. indításnál 120 ft A vásárlói jutalék 22% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Részvények és sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Ékszerész nagyító, mm, saját tokjában, új állapotban Ékszerésznagyító 10x-18mm és 20x-12 mm-es lencsékkel, eredeti dobozában, új állapotban Lindner érmekapszula 16,5mm - 10 darabos Lindner érmekapszula 27,5mm - 10 darabos Lindner érmekapszula 33,5mm - 10 darabos Lindner érmekapszula 50mm - 10 darabos Leuchtturm zárható érmetartó alumínium koffer 10db kivehető tálcával, összesen 270db férőhellyel különböző méretű érmék számára. Két darab kulccsal. Újszerű állapotban Pénzcsipesz, 12cm, teflon bevonattal Coin tongs, 12cm long Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Használt, de jó állapotban Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Használt, de jó állapotban Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Használt, de jó állapotban Hartberger pénztok klf méretben fadobozban, 1200db, (8323) HARTBERGER(R) Assorti-box: 1200 self-adhesive coin holders in a wooden box Négygyűrűs bankjegytartó album 10db kettes osztású berakólappal, használt, jó állapotban "Kartodruk" érmeberakó album, 9db lappal, benne kevés magyar forint érme az 1980-as évekből, alig használt, jó állapotban Négygyűrűs "Münzen" éremberakó, 7db berakólappal, rendkívül jó állapotban "Magyarország forint emlékpénzei I." gyűrűs album fóliaberakókkal, évszámok szerint felosztva fém emlékpénzek és forgalmi sorok számára, összesen 120 férőhellyel. Használt állapotban Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T12 100db/cs., 95 x 145 mm Plastic Case for Banknotes T12, 100/pack, 95 x 145 mm Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T27 100db/cs., 112 x 156 mm Plastic Case for Banknotes T27, 100/pack, 112 x 156 mm Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T86 100db/cs., 148 x 210 mm Plastic Case for Banknotes T86, 100/pack, 148 x 210 mm "Kleb-Fest" Átlátszó bankjegy ragasztó papír, 30x16cm hosszú csík, eredeti kiszerelésben (3x) Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Magyar érme katalógus Budapest, Első kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar Érme Katalógus Adamo, Budapest, Harmadik kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus SPECIÁL - változatok, felülbélyegzések, próbák, tervezetek Budapest, 2009, 1. kiadás, Új állapotban Adamovszky István: Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Az Érem , Budapest Új állapotban Bodrogi Péter, Molnár József, Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. A magyar állam rendjelei és kitüntetései a Szent György-rendtől a Nagy Imre-érdemrendig. Bp., 2005, Rubicon. Bontatlan csomagolásban, kiadói kartonált kötés, új állapotban Gedai István: A magyar pénzverés kezdete. Budapest, Akdémiai Kiadó, Használt, de szép állapotban Horváth Endre festőművész és grafikus Szerk.: Kalmár Tímea. Pénzjegynyomda Rt., Budapest, Új állapotban Horváth Lajos: Veresegyházi pénzeskönyv - Pénzek és ékszerek a földből a bronzkortól a XIX. századig, Tarsoly kiadó, Budapest Újszerű állapotban Dr. Hóman Bálint: Magyar Pénztörténet Reprint kiadás, Alföldi Nyomda, Debrecen, Újszerű állapotban Lajos Huszár: Münzkatalog Ungarn - von 1000 bis Heute. Corvina, Használt, de szép állapotban Huszár Lajos: Habsburg-házi királyok pénzei Budapest, Akadémiai Kiadó, Használt, de szép állapotban Káplár László: Ismerjük meg a numizmatikát. Budapest, Gondolat, Használt, de szép állapotban Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új állapotú példány!

4 30037.Rádóczy Gyula: A legújabb kori magyar pénzek ( ). Budapest, Corvina Kiadó, Használt, de szép állapotban Rádóczy Gyula - Tasnádi Géza: Magyar papírpénzek Budapest, Corvina Kiadó, Használt, de szép állapotban. Budapest, Danubius Kódex Könyvkiadó, Használt, de nagyon szép állapotban Vagyóczky Károly Del. et Sc. A könyv a Pénzjegynyomda Rt. szakembereinek munkája, kereskedelmi forgalomba nem került. Új állapotban L. Kovásznai Viktória (szerk.): Fidem '94 XXIV. - Kongresszus és Nemzetközi Éremművészeti Kiállítás. Budapest, Használt, jó állaptoban Magyar törvényes fizetőeszközök. A Magyar Nemzeti Bank kiadványa magyar, angol, francia, német és orosz nyelven. ~1985. Használt, de szép állapotban Gert Efler: Deutsches Feuerwehr-Ehrenzeichen 1802-jetzt (Német Tűzoltósági Kitüntetések 1802-től napjainkig). Deutsches Ordensmuseum, Használt, de szép állapotban, a borítón foltok Kurt Fischer-Helmut Kahnt-Hans L. Grabowski: Die Euro-Münzen - Katalog der Umlauf- und Sondermünzen sowie der Kursmünzensätze und Banknoten aller Euro-Staaten. 5. Auflage, Gietl Verlag, Robert W. Liddell III - William Litt: National Currency - An Analysis with Values. BNB Press, Port Clinton, Használt, de szép állapotban Albert Pick - Carl Siemsen: Das Lagergeld der Konzentrationslager und D.P.-Lager Munchen, Battenberg, A könyv fénymásolata A4-es lapokra ragasztva (copy of the book glued on A4 paper) Günter Schön: Weltmünzkatalog 20. Jahrhundert. 11. Auflage. München, Battenberg, Standard Catalog of World Paper Money 1961-Present. 18th Edition. Krause Publications, Használt, de szép állapotban db-os külföldi numizmatikai katalógus tétel, közte két német és egy horvát katalógus, 2008-ból, illetve 2011-ből. Mind használt, de szép állapotú Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Szeged "Osztrák-olasz Általános Biztosító Trieszt" biztosítási számla T:III db-os betétkönyv tétel, benne "A Szegedi Kézműves Bank Takarékpénztári Osztályának Betéti Könyve"; "Szeged-Csongrádi Takarékpénztár Betéti Könyv" (2x), mindhárom kitöltve Budapest ~1910. "Fonciere, pesti biztositó-intézet" névre szóló életbiztosítási kötvényét, és egyéb okmányokat tartalmazó boríték, benne: Budapest "Fonciere Pesti Biztositó-intézet" névre szóló vegyes tőkebiztosítása 4000K-ról, a biztosító intézet bélyegzésével és az általános biztosítási feltételek leírásával, illetve ugyanezen tőketörlesztés kitöltött nyugtái, késedelmi felszólításai és elismervényei T:III Budapest, ~1939. "Magyar Könyvterjesztő Vállalat Részvénytársaság" nyugtája 2P részletösszegről, grafittal kitöltve T:I "Demokrata Néppárt" támogatására kiadott számlatömb 10db sorszámozott, felülbélyegzett nyugtával, egyenként 10Ft értékben ~1970. "Állami Biztosító - Életbiztosítási kötvény a Gondoskodás biztosításról" kitöltetlen T:I Bozó Gyula ( ) "60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske" emlékérem Br lemeze díszlapon (3x) Ausztria Sch "Volksopposition" politikai propaganda T:III Austria Schilling "Volksopposition" propaganda C:F Részvények és sorsjegyek Budapest / Pest "A Magyar Királyi Pénzügyminisztérium arany- és ezüst sorsjátéka az Újpesti Katolikus Templom felépítésének javára" 50kr értékben T:I,I Budapest / Pest "A Magyar Királyi Pénzügyminisztérium arany- és ezüst sorsjátéka az Újpesti Katolikus Templom felépítésének javára" 50kr értékben T:I,I Budapest / Pest "A Magyar Királyi Pénzügyminisztérium arany- és ezüst sorsjátéka az Újpesti Katolikus Templom felépítésének javára" 50kr értékben T:I,I Nagy-Becskerek "Torontáli Helyi Érdekü Vasutak" részletkötvénye 1000K-ról, magyar és német nyelven, szárapecséttel, lyukasztásokkal érvénytelenítve T:II-,III Budapest "Budapesti Katholikus Kör Házépitési Részvény Társaság" részvénye 100K-ról, szelvényekkel és bélyegzéssel, belső oldalán kézzel írt bejegyzés örökösödési átruházásról januárjából T:III-,IV szakadás, fo., ly Budapest "Mátra-Kőrösvidéki Egyesült Helyi Érdekü Vasutak Részvénytársaság" törzsrészvénye 1200K-ról, magyar és német nyelven, szárazpecséttel és szelvényekkel, lyukasztásokkal érvénytelenítve T:II Budapest "Tanuló Sorsjegy" 1K értékben, felülbélyegzéssel T:I,I

5 30064.Budapest "Tanuló Sorsjegy" 1K értékben, felülbélyegzéssel T:I,I Csanytelek "Csanyteleki Római Katholikus Egylet" sorsjegy-részvénye 1K-ról, bélyegzéssel T:II Budapest "A Temes- és Somogy-vármegyei Egyesült Helyi Érdekű Vasutak Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, angol, magyar és német nyelven, szárazpecséttel és szelvényekkel T:III- szakadás Budapest "A Temes- és Somogy-vármegyei Egyesült Helyi Érdekű Vasutak Részvénytársaság" részvénye 400K-ról, angol, magyar és német nyelven, szárazpecséttel és szelvényekkel T:III kis szakadás Budapest "A Temes- és Somogy-vármegyei Egyesült Helyi Érdekű Vasutak Részvénytársaság" részvénye 2000K-ról, angol, magyar és német nyelven, szárazpecséttel T:III Budapest "A Temes- és Somogy-vármegyei Egyesült Helyi Érdekű Vasutak Részvénytársaság" 3 1/2%-os elsőbbségi kötvénye 4000K-ról, magyar, német és angol nyelven, szárazpecséttel és szelvényekkel T:III Budapest "Magyar Épitőipari Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, bélyegzésekkel és szárazbélyegzővel, szelvényekkel (2x) sorszámkövető pár T:I-,II Budapest "Budapest Székesfőváros" kötelezvény 1000K-ról, magyar és német nyelven, szelvényekkel, szárazpecséttel (2x) T:II,II Budapest "Kékkuti Gyógy- és Ásványvíz Részvénytársaság" részvényutalvány K-ról (2x) egyurásos sorszámköbetők T:II-,III fo., kis szakadás Budapest "Az Országos Központi Hitelszövetkezet kötelékébe tartozó Centrum Hitelszövetkezet" öt darab üzletrészjegye összesen 500K értékben, bélyegzésekkel és szelvényekkel T:III,III- szakadás Budapest "A Fructus a Gyümölcsértékesítő és Szeszfőző Szövetkezetek Központja mint Szövetkezet" rendes üzletrésze 10P-ről T:III Kolozsvár "Dermata Művek - Bőr- és Cipőgyár R.T." részvénye 20P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel T:II,II "Török A. és Társa Bankház R.T." kitöltetlen levelezőlapos hirdetése a "47. Magyar Királyi Osztálysorsjáték" I. osztályú sorsjegyeinek rendeléséhez, három darab betűzött szerencseszámmal T:I Budapest "MEGA - Magyar Hegyvidéki Bortermelők Értékesítő Szövetkezete Állami Ellenőrzés Alatt" névre szóló üzletrész 10P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel T:II Budapest "Magyar Ruggyantaárugyár Részvénytársaság" részvényutalványa 200P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel T:II,II Budapest "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" részvényutalvány 5 részvényről egyben, összesen 250P-ről, szárazpecséttel, bélyegzéssel, szelvényekkel T:II,II Újpest "Egyesült Izzólámpa és Villamossági Részvénytársaság" részvénye 1000P-ről, szelvényekkel, szárazpecséttel és bélyegzésekkel T:II,II "Fél-sorsjegy az Újjáépítési Állami Sorsjátékra" fél sorsjegy AP értékben, "A" és "B" sorsjegy ívben T:I-,II Budapest "Fortuna Rum- és Likőrgyár Részvénytársaság" részvényutalványa 500Ft-ról, szárazpecséttel, tintás aláírással T:II Ft részjegy "SZÖVOSZ" Ft "SZÖVOSZ Takarékszövetkezeti Részjegy" Ft "Takarékszövetkezeti Részjegy" (2x) T:II,III Barcs "Unitech Ipari Szövetkezet" érdekeltségialap-kiegészítő kötvénye 1000Ft-ról + Nyíregyháza "A Volán 5. sz. Vállalat, Nyíregyháza" autóbusz-kötvénye 5000Ft-ról, bélyegzéssel T:II szakadás Budapest "Skála-Coop Országos Szövetkezeti Beszerző és Értékesítő Közös Vállalat" kötvénye Ft-ról szelvények nélkül, bélyegzésekkel T:II "A Gabona Tröszt Malom II. kötvénye" Ft-ról szelvények nélkül (2x) T:I-,II kis szakadás Győr "Gardénia Csipkefüggöny Részvénytársaság" névre szóló részvénye 500Ft-ról, magyar és német nyelven, szelvényekkel T:I "A Derekegyházi Mezőgazdasági Termelő és Szolgáltató Részvénytársaság" részvénye Ft értékben, "MINTA" felülnyomással, "000000" sorszámmal szelvényekkel, kitöltetlen T:I Budapest "Az UVATERV Út-, Vasúttervező Részvénytársaság" névre szóló részvénye Ft-ról, hátoldalán bélyegzéssel, szelvények nélkül (3x) sorszámkövetők T:I-,II kis szakadás Budapest "A Biodiszkont Élelmiszeripari és Kereskedelmi Részvénytársaság" száz darab törzsrészvénye összesen Ft-ról, szelvényekkel T:I Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I- Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:AU Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I- Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:AU

6 30093.Ausztria / Bécs "Rudolf Koronaherceg Vasút" 4%-os, adómentes, állami vasút kölcsönkötvénye 400K-ról, szárazpecséttel, szelvényekkel T:II a szelvényív több helyen ragasztott Austria / Wien "Kronprinz Rudolf-Bahn" 4% tax-free state loan bond about 400 Kronen, with embossed stamp and coupons C:XG coupon shett glued multiple times Ausztria h "Zita királyné gyermeknap sorsjegy" T:I,I- Austria Heller "Kaiserin Zita Kindertag Verlosbarer Prämienschein" C:UNC,AU Belgium / Brüsszel "Ouest Canadien (Western Canada) Société Anonyme" Nyugat-Kanadai Részvénytársaság részvénye 100Fr-ról, bélyegzésekkel és szelvényekkel T:II kis szakadás Belgium / Brussels "Ouest Canadien (Western Canada) Société Anonyme" Western Canada Company's share about 100 Francs, with overprints and coupons C:XF small tear Belgium / Brüsszel "Tamegai Bányász és Ipari Részvénytársaság" névérték nélküli részvénye, felülbélyegzésekkel, szelvényekkel T:II- Belgium / Brussels "Miniére & Industrielle du Tamega" share par value, with stamps and coupons C:VF Belgium / Brüsszel "Tamegai Bányász és Ipari részvénytársaság" névérték nélküli részvénye, felülbélyegzésekkel, szelvényekkel T:II- sarokhiány Belgium / Brussels "Miniére & Industrielle du Tamega" share par value, with stamps and coupons C:VF missing corner Belgium / Antwerpen "La Lowa Société Anonyme d'importation & d'exportation au Congo Belge et autres Pays d'outre-mer" La Lowa Import és Export Részvénytársaság részvénye Fr-ról(?), felülbélyegzésekkel és szelvényekkel T:III Belgium / Anvers "La Lowa Société Anonyme d'importation & d'exportation au Congo Belge et autres Pays d'outre-mer" La Lowa Import & Export Company's share about Francs(?), with overprints and coupons C:F Franciaország / Gennevilliers "Compagnie des Vernis Valentine Société Anonyme" Vernis Valentine Vállalat Részvénytársaság részvénye 500Fr-ról, szelvényekkel T:II,II- tűly. France / Gennevilliers "Compagnie des Vernis Valentine Société Anonyme" Company of Vernis Valentine's share about 500 Francs with coupons C:XF,VF needle holes Görögország / Athén "Hagyományos Kereskedelmi és Banki Ügyek Részvénytársasága" részvényelismervénye 25db részvényről, szelvényekkel és bélyegzéssel T:II-,III Greece / Athens "Conventional Joint-Stock Company of Commercial and Banking Transactions" certificate about 25 shares with coupons and overprint C:VF,F Görögország / Athén "Görög Nemzeti Bank" nyereménykölcsön 250D-ról, szelvényekkel, bélyeggel és bélyegzéssel T:III Greece / Athens "National Bank of Greece" lottery loan about 250 Drachmas with coupons, stamp and overprint C:F Görögország / Athén "Görög Nemzeti Bank" részvényelismervénye 10db részvényről, szelvényekkel "Görög Kereskedelmi Bank" részvényelismervénye 5db részvényről, bélyegzésekkel T:III ragasztás, tűlyuk Greece / Athens "Naitonal Bank of Greece" certificate about 10pcs of shares with coupons "Commercial Bank of Greece" certificate about 5pcs of shares with overprints C:F sticked, needle hole Hollandia / Amszterdam "Oroszországi 4%-os Belföldi Kölcsön" kötvénye 1000R-ről, bélyegzéssel, szelvények nélkül T:III tűly. Netherlands / Amstredam "Russian Domestic Loan" bond about 1000 Rubles, with stamp, without coupons C:F needle holes Jugoszlávia / Zágráb "Slavonija Erdészeti RT." részvénye 200D-ról, horvát és francia nyelven, szárazpecséttel, bélyegzésekkel és szelvényekkel T:I- Yugoslavia / Zagreb "Slavonija Forest Industry" share about 200 Dinara, Croatian and Frech language, with embossed stamps, stamps and coupons C:AU Orosz Birodalom "Orosz Birodalom kormánya 4%-os Vasút Kötvénye, második kiadás" kötvény 125 arany rubelről, orosz, francia, német és angol nyelven, bélyegzésekkel T:III- tűly. Russian Empire "Imperial Government of Russia - Russian 4% Railroad Bonds, series2" bond about 125 gold Rubles, Russian, French, German and English language, with stamps C:VG needle holes Orosz Birodalom "Orosz Birodalom kormánya évi 4%-os Arany Kölcsöne, második kiadás" kötvény 125 arany rubelről, orosz, francia, német és angol nyelven, bélyegzésekkel T:IIItűly. Russian Empire "Imperial Government of Russia - Russian 4% Gold Loan, second issue, 1890" bond about 125 gold Rubles, Russian, French, German and English language, with stamps C:VG needle holes Orosz Birodalom "Orosz Birodalom kormánya évi 3%-os Arany Kölcsöne" kötvény 125 arany rubelről, orosz, francia, német és angol nyelven, bélyegzésekkel T:III- szakadás, ly. Russian Empire "Imperial Government of Russia - Russian 3% Gold Loan of 1891" bond about 125 gold Rubles, Russian, French, German and English language, with stamps C:VG tear, holes Orosz Birodalom "Orosz Birodalom kormánya évi 3%-os Arany Kölcsöne" kötvény 125 arany rubelről, orosz, francia, német és angol nyelven, bélyegzésekkel és szelvényekkel T:III- tűly. Russian Empire "Imperial Government of Russia - Russian 3% Gold Loan of 1891" bond about 125 gold Rubles, Russian, French, German and English language, with stamps and coupons C:VG needle holes Orosz Birodalom "Orosz Birodalom kormánya évi 3%-os Arany Kölcsöne, második kiadás" kötvény 125 arany rubelről, orosz, francia, német és angol nyelven, bélyegzésekkel T:IIIszakadás, tűly. Russian Empire "Imperial Government of Russia - Russian 3% Gold Loan, second issue, 1894" bond about 125 gold Rubles, Russian, French, German and English language, with stamps C:VG tear, needle holes Orosz Birodalom "Orosz Birodalom kormánya évi 3%-os Arany Kölcsöne, második kiadás" kötvény 125 arany rubelről, orosz, francia, német és angol nyelven, bélyegzésekkel és szelvényekkel T:III- szakadás, tűly., ragasztás Russian Empire "Imperial Government of Russia - Russian 3% Gold Loan, second issue, 1894" 6 bond about 125 gold Rubles, Russian, French, German and English language, with stamps and coupons C:VG tear, needle holes, sticked.4 000

7 30111.Orosz Birodalom "Orosz Birodalom kormánya 4%-os Dvinsk-Vitebsk Vasút Kötvénye" kötvény 20 font sterlingről, orosz, francia és angol nyelven, bélyegzésekkel és szelvényekkel T:IIIszakadás, tűly., ragasztás Russian Empire "Imperial Government of Russia - 4% Bonds of the Dvinsk-Vitebsk Railroad" bond about Pound Sterling, Russian, French and English language, with stamps and coupons C:VG tear, needle holes, sticked Orosz Birodalom "Orosz Birodalom kormánya évi 3%-os Arany Kölcsöne" kötvény 187R-ről és 50k-ról, orosz, francia, német és angol nyelven, bélyegzésekkel T:III tűly., kis szakadás Russian Empire "Imperial Government of Russia - Russian 3% Gold Loan of 1896" bond about 187 Rubles and 50 Kopeks, Russian, French, German and English language, with stamps C:F needle holes, small tear Orosz Birodalom "Orosz Birodalom kormánya évi 3%-os Arany Kölcsöne" kötvény 187R-ről és 50k-ról, orosz, francia, német és angol nyelven, bélyegzésekkel T:III tűly., szakadás Russian Empire "Imperial Government of Russia - Russian 3% Gold Loan of 1896" bond about 187 Rubles and 50 Kopeks, Russian, French, German and English language, with stamps C:F needle holes, tear Orosz Birodalom "Orosz Birodalom kormánya évi 3%-os Arany Kölcsöne" kötvény 187R-ről és 50k-ról, orosz, francia, német és angol nyelven, bélyegzésekkel T:II-,III tűly. Russian Empire "Imperial Government of Russia - Russian 3% Gold Loan of 1896" bond about 187 Rubles and 50 Kopeks, Russian, French, German and English language, with stamps C:VF,F needle holes Orosz Birodalom "Orosz Birodalom kormánya évi 4%-os állami kölcsöne" kötvény 926R-ről, orosz, holland és angol nyelvű, bélyegzéssel és szelvényekkel T:III tűly. Russian Empire "Imperial Government of Russia - Russian 4% State Loan of 1902" bond about 926 Rubles, Russian, Dutch and English language, with stamp and coupons C:F needle holes Orosz Birodalom "Orosz Birodalom kormánya évi 4 1/2%-os Állami Kölcsöne" kötvény 187R-ről és 50k-ról, orosz, francia, német és angol nyelven, bélyegzésekkel T:III szakadás Russian Empire "Imperial Government of Russia - Russian 4 1/2% State-Loan of 1909" bond about 187 Rubles and 50 Kopeks, Russian, French, German and English language, with stamps C:F tear Románia "Független Honvédelmi Alap" 4%-os kötvény (3x), 100 és 500L-ről, a két 500L sorszámkövető T:II,II- Romania "Autonomic National Defense Fund" 4% bond (3x) about 100 and 500 Lei, the two 500 Lei pieces are sequential serials C:XF,VF Papír és fém szükségpénzek Miskolc kr "Miskolcz város utalványa" rózsaszín papír + 25kr "Miskolcz város utalványa T:II--III- ragasztónyom, szakadás Adamo MIS-2.1.2, MIS Lemberg K adomány "Lembergi Zsidó Kórház" T:II Budapest "Hadsegélyező Hivatal-Katonai Árvák és Özvegyek Javára" 2f +10f T:I,I Boldogasszony / hadifogolytábor május 1. 2f arab sorozat és sorszámmal (2xklf) egyik "MS" jelzéssel T:I-,III- ly. Adamo HHB-1.1, HHB Hajmáskér / hadifogolytábor május f "MS" jelzéssel, római sorozat- és arab sorszámmal T:I Nagymegyer / Hadifogolytábor július 1. 20f (2xklf) arab sorozat- és sorszámmal, egyik "MS" sorozatjelzéssel T:I,I Zalaegerszeg / hadifogolytábor augusztus f arab sorozat és sorszámmal T:II szakadás Zalaegerszeg / hadifogolytábor augusztus K "S-Gy" jelzéssel, arab sorozat és sorszámmal T:III ragasztott Szeged december 1. Városi Pénztárjegy 20K "I 9"-es sorozat T:III-,IV Budapest f "Vörös Ujság" (2xklf) színváltozat T:I,I- Adamo BUC-300.1, BUC Budapest K "Vörös Ujság" (2xklf) színváltozat T:I,I- Adamo BUC , BUC Magyaróvár / Mosonvármegye Direktóriuma K + 2K + 10K mindhárom hátoldalán bélyegzés T:III-,IV Miskolc "Borjegy" kitöltetlen, hátoldalán jegyzetelés T:I Budapest f-5K (7xklf) "Amatőrök Forgalmi Szövetkezete" T:I,I ~ K "Vásárlási visszatérítés" kopott felülbélyegzéssel T:III ~ f Cu "Köztisztviselők Fogyasztási Szövetkezete" egyoldalas szükségpénz T: "Szent Rókus Kórházcsoport" fém zseton (21mm) T:2 patina Budapest "Budapesti közellátási jegy 14 éven aluli gyermkek részére" "Budapesti közellátási jegy felnőttek részére" + DN "Budapesti kenyérváltójegy" T:II,II ~ Ft Br "BSZKRT / Budapest Székesfővárosi Közlekedési Rt." bárca + 10Ft Br "FAKV / Fővárosi Autóbusz Községi Vállalat" bárca T: Budapest ~1950. "Zsiradékforgalmi Vállalat" zsírbeszolgáltatási utalványai 5Ft-60Ft értékben (5xklf), mind kitöltetlen és lyukasztással érvényetelenített T:I-,II "Étkezési Erzsébet Utalvány" 0Ft értékben (2x) "MINTA" felülbélyegzéssel összefüggésben "Ajándék Erzsébet Utalvány" 0Ft értékben (2x) "MINTA" felülbélyegzéssel, összefüggésben T:I- tűnyom

8 "Iskolai Erzsébet Utalvány" 0Ft értékben (2x) "MINTA" felülbélyegzéssel összefüggésben "Gyermekvédelmi Erzsébet Utalvány" 0Ft értékben (2x) "MINTA" felülbélyegzéssel, összefüggésben T:I- tűnyom Budapest DN "Befizetési bárca / Sztakó László közellátási főelosztó" nettó 50kg őrölt sóról 77Ft értékben, sorszámozott T:II hátoldalán grafittal írt levél Miskolc DN 40f "Miskolczi Orthodox Izraelita Hitközség Gabella-bárcza 1db vágott liba elárusithatására" bélyegzéssel T:I Magyar játékpénz csomag forint bankjegy és fémpénz papír másolataival, benne Ft, Ft, 5000Ft (2x), 2000Ft (5x), 1000Ft (5x), 500Ft (4x), illetve 5, 10, 20, 50, 100 és 200Ft két ívben Amerikai Egyesült Államok c "Nemzetközi válaszdíjszelvény" vízejeles papíron, pecséttel (2x) T:I USA Cents "International Reply Coupon" on watermarked paper, with stamp (2x) C:UNC Ausztria / Mühling tiszti hadifogolytábor K T:III Austria / Mühling officer's POW camp Kronen C:F Ausztria ~ h (13x) utalvány és szükségpénz, többek között Eberschwang, Mitterndorf és Reichental T:I-II szakadás Austria ~ Heller (13x) vouchers and necessity notes, with notes from Eberschwang, Mitterndorf and Reichental C:UNC-XF tear Ausztria ~ h (14x) utalvány és szükségpénz, többek között Traiskirchen, Ried bei Mauth és Tragwein T:I-II Austria ~ Heller (14x) vouchers and necessity notes, with notes from Traiskirchen, Ried bei Mauth and Tragwein C:UNC-XF Dánia / Dybbol ö szükségpénz T:I tűly. Denmark / Dybbol Öre necessity note C:UNC needle hole Franciaország ,05Fr "Megszállt Területek Vasúti Igazgatása" T:II-,III France ,05 Franc "Régie des Chemins de Fer des Territoires Occupés" C:VF,F Franciaország ,10Fr + 0,25Fr "Megszállt Területek Vasúti Igazgatása" T:II-,III France ,10 Franc + 0,25 Franc "Régie des Chemins de Fer des Territoires Occupés" C:VF,F Franciaország DN 10db-os vegyes sárgaréz játékzseton tétel T:2-3 ly. France ND 10pcs of various brass gaming tokens C:XF-F hole Kína ~ xklf rizspénz, összesen hat darab ívben T:I,I- China ~ xdiff rice coupons, in sex unfolded sheet C:UNC,AU Német Birodalom / Eisenach M szükségpénz vízjeles papíron, szárazpecséttel T:II German Empire / Eisenach Mark necessity note, on watermarked paper, with embossed stamp C:XF Németország / Weimari Köztársaság / Dinslaken-Niederrhein M vízjeles papíron, hamis aláírással T:II- Germany / Weimar Republic / Dinslaken-Niederrhein Mark on watermarked paper, with fake signature C:VF Németország / Weimari Köztársaság / Herne M szükségpénz vízjeles papíron T:II Germany / Weimar Republic / Herne Mark necessity note on watermarked paper C:XF Németország / Weimari Köztársaság / Lauingen M szükségpénz tintás aláírással T:III Germany / Weimar Republic / Lauingen Mark necessity note with handwritten signature C:F Németország / Weimari Köztársaság / Rattber(?) M szükségpénz szárazpecséttel T:III- kis szakadás Germany / Weimar Republic / Rattber(?) Mark necessity note with embossed stamp C:VG small tear Németország / Weimari Köztársaság / Rauxel M szükségpénz T:II-,III Germany / Weimar Republic / Rauxel Mark necessity note C:VF,F Németország / Weimari Köztársaság / Vesztfália M aranyozott Cu T:2,2- ph.,aranyozás lekopott Germany / Weimar Republic / Westphalia Mark gold plated Cu C:XF,VF edge error, gold plating worn db-os vegyes külföldi tétel, benne csekkek, propaganda- és szükségpénzek, játékpénzek, köztük "MINTA" darabok is T:I-II- 11pcs of various checks, propaganda and necessity notes, play money, including "SPECIMEN" notes C:AU-VF Magyar bankjegyek kr "Kossuth bankó" (3x) kettő sorozatszáma csillaggal T:III- fo. Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:III- szakadás, ly. Adamo G Ft "Kossuth bankó" barna T:III részben restaurált Adamo G109A Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna nyomat T:III,III- Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:III- ly. Adamo G K T:IV Adamo K K román felülbélyegzéssel T:III ragasztás K (3x) mindhárom felülbélyegzés nélkül T:III,III

9 K piros függőleges "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel (2x) T:III tűly., kis szakadás K K "A 20?4" hullámos hátlap K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" + 500K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:III-,IV restaurált, ragasztott K (2x) T:III- ly., kis szakadás Adamo K K T:III kis szakadás, kis ly. Adamo K K román felülbélyegzéssel (3x) K T:III- szakadás K piros vízszintes "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:III- ly. Adamo K K II. kiadás, vízszintes piros "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:I Adamo K18B K (3x) mind a három piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel T:III,III db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III-IV K (2x) román és egyéb felülbélyegzésekkel T:III- szakadások Adamo K24Be K (3x) mindhárom piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel T:III,III K "1142", 2mm, vízszintes hullámos hátlap T:III- fo, szakadás Adamo K K hátlap rajz, "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:III alul szakadás július K "frigiai sapka" (2x) T:III-,IV Adamo K július K augusztus 9. 20K T:IV,V ragasztott (1902) 1000K vízszintes piros "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel, hátlap rajzos T:III- szakadás, ly. Adamo SK35/ K (3x) "2ab" csillagos sorszámmal, sorszámkövetők T:I K (4x) "2aa" sorszámkövetők T:II,II- kis ly K "2aa" Ft + 100Ft (2x) T:I-(a 2K),III,III K "Orell Füssli Zürich" nyomdahely jelöléssel T:III K "Orell Füssli Zürich" T:II- Adamo K K-500K 18db-os korona bankjegy tétel T:III-,IV,V K (3x) "Magyar Pénzjegynyomda Rt." nyomdahely jelöléssel T:I K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" nyomdahely jelöléssel T:II P T:III-,IV Hungary Pengő C:VG,G Adamo P P (3x) T:III P hamis "IGAZSÁGOT MAGYARORSZÁGNAK" felülbélegyzéssel és "Freedom for Hungary / Kossuth Lajos" bélyeggel T:III P "H 551/067681" T:II P (2x) egyugrásos sorszámkövetők T:I-,II P (3x) szorszámkövető pár és egyugrásos sorszámkövető T:I,I P T:III Adamo P P + 5P + 10P + 20P + 50P + 100P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:III,III P-100P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (10x) T:III,III P T:III P (5x) sorszámkövetők, 2db-nál a bankjegy szélén vízjel részlet T:I-,II P (8x) sorszámkövetők (5+3) T:I,II P (2x) sorszámkövető pár T:I-,II BP (5x) T:I,I BP eltolódott nyomat T:II szép papír BP T:I-,II Adamo P AP a hátoldali szöveg nem középpontos (6x) T:III AP "5600"-as rendeletszámmal T:I AP eltolódott nyomat (2x) egyik számozás nélküli T:II AP fordított címer, "amelyeknek" T:II-,III szép papír AP fordított címer, "amelyeknek" T:III AP vágáshiba T:III AP vízjeles papír, fordított címer, "amelyeknek" T:III AP vágáshiba T:III fo db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel T:II-,III,III db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte fordított címeres is T:II,III,III Ft T:III- Hungary Forint C:VG Adamo F

10 Ft vízjeles papíron, lefelé eltolódott nyomat, jobboldalt papírránc T:I- Hungary Forint on watermarked paper, downward shifted print, printig creases C:AU Adamo F Ft Ft T:III-,IV Adamo F2,F Ft T:III,III- Adamo F Ft T:III- ragasztás Adamo F Ft T:I Adamo F Ft T:I Adamo F Ft Ft Ft T:I Adamo F4,F11,F Ft Ft Ft T:I,II Ft (3x) sorszámkövetők T:II,II Ft (4x) Ft (4x) Ft (4x) Ft (4x) T:III,III Ft (2x) sorszámkövetők T:II Ft (4x) sorszámkövetők T:II Ft (2x) sorszámkövetők "C C " T:III szép, ropogós papír Ft (2x) sorszámkövetők T:II Ft (2x) T:III Ft (2x) T:III Ft (2x) sorszámkövetők T:II március Ft "A" (2x) sorszámkövetők T:II Ft (2x) sorszámkövetők, nyomdai festékfoltok T:II Ft (4x) sorszámkövetők T:II Ft Ft "E" T:III Ft "H" T:II szép, ropogós papír Ft (5xklf) T:III Ft "EF" Ft "EC" "50. évforduló október 23." Ft "DC" T:III Ft "MILLENIUM" "DB" T:II Ft "MILLENIUM" "DC" T:III Ft "Millenium" (10x) sorszámkövetők T:I,I Ft "Millenium" (3x) sorszámkövetők T:I,I Ft "FB" T:I Adamo F53D Ft "GC" a tervező, Vagyóczky Károly aláírásával T:II Ft "EE" a tervező, Vagyóczky Károly aláírásával T:I db-os vegyes magyar korona, pengő és forint bankjegy tétel T:III db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III-,IV db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte vágáshibás T:II--III Vegyes 12db-os magyar bankjegy tétel, benne Ft T:III-IV db-os vegyes magyar pengő és adópengő bankjegy tétel T:II-,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel, közte egy "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" bankjegy is T:II--III db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:I--III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:I--III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:I--III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:I--III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:II-III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:I--III Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "Kálmán" (0,16g) T:2,2- kis ly Denar Ag "Coloman" (0,16g) C:XF,VF small hole Huszár: 42., Unger I.: 34A Denár Ag "II. István" egyoldalú veret (0,14g) T:2- rep. Hungary Denar Ag "Stephen II" one sided Denar (0,14g) C:VF cracked Huszár: 70., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,34g) T:2 Hungary Denar Ag "Stephen II" (0,34g) C:XF Huszár: 94., Unger I.:

11 Denár Ag "II. Béla" (0,2g) T:2 Hungary Denar Ag "Bela II" (0,2g) C:XF Huszár: 97., Unger I.: Denár Ag "II. Béla" (0,45g) T:2,2- Huszár: 99., Unger I.: Denár Ag "III. István" (0,18g) T:2- ki. Hungary Denar Ag "Stephen III" (0,18g) C:VF cracked Huszár: 161., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (2xklf) (3,48g/1,6g) T:2,2- Hungary Copper coin "Béla III" (2xdiff) (3,48g/1,6g) C:XF,VF Huszár: 72;73, Unger I.: 114; Obolus Ag "IV. Béla" (0,2g) T:2 Hungary Obol Ag "Bela IV" (0,2g) C:XF Huszár: 340., Unger I.: 256C Denar Ag "IV. Béla" (0,65g) T:2 Hungary Denar Ag "Bela IV" (0,65g) C:XF Huszár 294., Unger I.: Szlavón Denár Ag "V. István" (0,89g) T:2 Hungary Slavonian Denar Ag "Stephan V" (0,89g) C:XF Unger I.: Sz Szlavón Denár Ag "IV. László" (0,9g) T:2 ü. Hungary Slavonian Denar Ag "Ladislaus IV" (0,9g) C:XF ding. Unger I.: Sz Denár Ag "Károly Róbert" (0,63g) T:2- rep. Huszár: 495., Unger I.: 393.h Denár Ag "I. Nagy Lajos" (2x) (0,34g/0,37g) T:2-,3 Huszár: 547.,Unger I.: Denar Ag "Zsigmond" (0,46g) T:2 Huszár: 576., Unger I.: 449.a K-P Denár Ag "I. Mátyás" (0,64g) T:2 Huszár: 722., Unger I.: 567.e Denár Ag "I. Mátyás" (0,46g) T:2 ph. Huszár: 722., Unger I.: 567.d K-H Denár Ag "II. Ulászló" (0,6g) T:1-,2 Huszár: 809., Unger I.: 644.b K-H Denár Ag "II. Ulászló" (0,48g) T:2 Huszár: 811.,Unger I.: 646.b K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,5g) T:2 Huszár: 811. Unger I.: 646.c K-G Denár Ag "II. Lajos" (0,57g) T:2 Huszár: 841., Unger I.: 673.m Denár Ag "II. Lajos" (0,57g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Louis II" (0,57g) C:XF,VF Huszár: 841., Unger I.: 673.p K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,5g) T:2 Hungary 1530K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,5g) C:XF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,49g) T:2 Hungary 1539K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,49g) C:XF Huszár: 935.,Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,54g) T:2 Hungary 1547K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,54g) C:XF Huszár: 935. Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,49g) K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,44g) T:2 Hungary 1552K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,49g) K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,44g) C:XF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,43g) K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,46g) T:2,2- Hungary 1554K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,43g) K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,46g) C:XF,VF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,52g) K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,52g) T:2 Hungary 1558K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,52g) K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,52g) C:XF Huszár: 935, 936., Unger II.: 745.a; 748.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,46g) T:2,2- Huszár: 936., Unger II.: 748.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,44g) T:2,2- Hungary 1572K-B Denar Ag "Maximilian" (0,44g) C:XF,VF Huszár: 992., Unger II.: 766.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,42g) K-B Denár Ag "Miksa" (0,37g) T:2 Hungary 1575K-B Denar Ag "Maximilian" (0,42g) K-B Denar Ag "Maximilian" (0,37g) C:XF Huszár: 993., Unger II.: 767.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,7g) K-B Denár Ag "Miksa" (0,43g) T:2,2- Hungary 1577K-B Denar Ag "Maximilian" (0,7g) K-B Denar Ag "Maximilian" (0,43g) C:XF,VF Huszár: 993., Unger II.: 767.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,66g) K-B Denár Ag "Rudolf" (0,55g) T:2,2- Hungary 1589K-B Denar Ag "Rudolf" (0,66g) K-B Denar Ag "Rudolf" (0,55g) C:XF,VF Huszár: 1059., Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "II. Mátyás" évszámban az "5" fejjel lefelé (0,48g) T:2,2- Hungary 1615K-B Denar Ag "Matthias II" upside down "5" in date (0,48g) C:XF,VF Huszár: 1141., Unger II.: K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,62g) T:2 Hungary 1616K-B Denar Ag "Matthias II" (0,62g) C:XF Huszár: 1141., Unger II.: K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,44g) T:2 Hungary 1618K-B Denar Ag "Matthias II" (0,44g) C:XF Huszár: 1141., Unger II.: K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,47g) K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,46g) T:2,2- Hungary 1630K-B Denar Ag "Ferdinand II" (0,47g) K-B Denar Ag "Ferdinand II" (0,46g) C:XF,VF Huszár: 1204,1205., Unger II.: 916.c,917.c

12 K-B 15kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (6,21g) T:2,2- ph. / Hungary 1694K-B 15 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (6,21g) C:XF,VF edge error Huszár: 1429., Unger II.: 1064A X Poltura Cu "II. Rákóczi Ferenc" (7,06g) T:2- patina Hungary X Poltura Cu "Francis II Rákóczi" (7,06g) C:VF patina Huszár: 1535 Unger II.: 1133.a S 1kr Cu "II. József" T:2, E 20kr Ag "I. Ferenc" (6,46g) T:3 Huszár: 1965., Unger III.: 1375.b E 3kr Cu "Ferenc" (7,57g) T:2-,3 Huszár: 2024., Unger III.: 1401.b S 6kr Cu "I. Ferenc" T:2-,3 Huszár: 2021., Unger III.: 1399.d G 7kr Ag "I. Ferenc" Nagybánya (4,68g) T:2 Hungary 1802G 7 Kreuzer Ag "Franz I" Baia Mare (4,68g) C:XF Huszár: 2014., Unger III.: 1395.c B 20Kr Ag "I. Ferenc" C:VF,F Huszár: 1964., Unger III.: 1375.a B 1/4kr Cu T:1-, S 1/4kr Cu T: B 20kr Ag "I. Ferenc" T:2- lapkahiba B 3kr Ag "I. Ferenc" (1,55g) T:3 Huszár: 2002., Unger III.: 1391.a E 20kr Ag "I. Ferenc" T:2-,3 karc B 20kr Ag "I. Ferenc" gombbá alakítva T:2-,3 patina Huszár: 1982., Unger III.: 1381.a B 20kr Ag A 5kr Ag B 10kr Ag "V. Ferdinánd" T:2,2-, kr Cu T:2 ph. Adamo B NB 3kr Cu T:2 ph. Adamo B NB 6kr Ag T:2,2- patina, ph. Adamo B B 1kr B 2kr B 1kr B 4kr T:2-3- ph., patina E 1kr Cu T:2-,3 ph. Adamo M B 1kr Br + Ausztria 1869A 1kr Br kr T: B 1kr Br E 1kr Br + Ausztria 1873A 1kr T: E 1kr Cu T:1-,2 apró ph. Adamo M KB 1kr Cu "Angyalos címer" T:2,2- Adamo M KB 4kr Cu T:3, kr Ag "Ferenc József" + Ausztria kr Ag "Ferenc József" T:2-,3 ragasztónyom, karc KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:1-,2 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József" széles címer T:2- Adamo M KB 10f T:2 Adamo K KB 10f Ni (3x) T:3 Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" T:3 Adamo K KB 2f Br (12xklf) T:2-3- Adamo K KB-1895KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2-,3 Adamo K KB-1916KB 1K Ag "Ferenc József" (5x) T:2, KB 1K Ag "Millenium" P Ag T:3, KB 1f Br Körmöcbánya (1,69g) T:2 / Hungary 1906KB 1 Fillér Br Kremnitz (1,69g) C:XF Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (5x) T:1,1- Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:1-,2 Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2,2- patina Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2,2- Adamo K KB 2K Ag KB 2K Ag "Ferenc József" T: KB-1914KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1- Adamo K KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1- Adamo K KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1- Adamo K KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2-3 Adamo K KB 20f Fe rece hiba T:2 Adamo K P Ag (2x) T:3 patina Adamo P P Ag T:1-,2 Adamo P P Ag (2x) T:2- Adamo P P Ag P Ag T:1-,2,2- Adamo P

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 293. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 27 - március 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 289. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 27 - január 5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 295. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 286. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 292. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 269. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 29 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 277. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 291. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 30 - február 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 355. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 30- október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 333. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 5-8-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben