numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) november 28-tól december 7-ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: december óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők december 11-én 10 órától. Utólagos eladás december 7-14-ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 312. gyorsárverésre: december 3. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! Kedvezményes vásár! Fotytatódik nagy sikerű ajánlatunk. Immár 39. ajánlatunk tételeiből most összeghatár nélkül minden tételre 25% KEDVEZMÉNYT biztosítunk. Természetesen jutalék sincs. Az ajánlat anyaga megtalálható honlapunkon az árverések alatt, vagy irodánkban nyomtatott listát biztosítunk! 311. aukció: Megtekintés: december 4-7-ig! Tételek átvétele december 11-től 10 órától! 310. aukció elszámolás december 12-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 240 ft / tétel / árverés. A 2. indításnál 120 ft A vásárlói jutalék 22% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Ókori államok Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Hartberger pénztok klf méretben fadobozban, 1200db, (8323) HARTBERGER(R) Assorti-box: 1200 self-adhesive coin holders in a wooden box Lindner Forint- és valutavizsgáló készülék, hálózatról működtethető UV lámpa, új állapotban eredeti dobozában Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T27 100db/cs., 112 x 156 mm Plastic Case for Banknotes T27, 100/pack, 112 x 156 mm Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T86 100db/cs., 148 x 210 mm Plastic Case for Banknotes T86, 100/pack, 148 x 210 mm "NUMIS" kék műbőr éremtartó, egy kivehető tálcával, összesen 18 férőhellyel, használt, de szép állapotban Az Éremművészeti Intézet éremtartó kazettája 1 kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel használt állapotban Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt, kissé sérült állapotban Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt, kissé sérült állapotban ~100db érmetartó kapszula, mind azonos méretű érmékhez. Újszerű állapotban Barna műbőrkötéses érmetartó album, ~144db férőhelyes "Kobra" berakólapokkal klf méretű érmék számára. Nagyon szép állapotban Piros műbőrkötéses érmetartó album, ~151db férőhelyes "Kobra" berakólapokkal klf méretű érmék számára. Nagyon szép állapotban Használt, jó állapotú gyűrűs bankjegyberakó album, összesen 52 férőhellyel db-os vegyes kitüntetés és éremtartó tok, közte Amerikai Egyesült Államok "Olimpia" tok. Használt állapotban db vegyes érmetartó dísztok, klf méretű érmék számára, a legtöbb újszerű állapotban db "Kobra" berakólap, egyenként 48db férőhellyel. Újszerű állapotban Nagyalakú irattartó, benne fából készült fémpénz berakó zárólappal + 29db különféle lap (részben gyűrűs albumokhoz) db textillel borított jelvény tartó + 3db jelvényberakó + 13db fekete papír alátét tokban + 25db műanyag fólia tokban Vegyes: 1db bőr éremtartó doboz + 2db kitüntetés doboz + 4db klf fémdoboz db éremtartó doboz belső + 36db kitüntetés tok belső db éremberakó lap + ~531db különféle méretű műanyag tasak Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus SPECIÁL - változatok, felülbélyegzések, próbák, tervezetek Budapest, Első kiadás, Új állapotban Adamovszky István: Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest, Új állapotban B. Sey Katalin - Gedai István: Éremkincsek - Magyar Nemzeti Múzeum Kincsei. Magyar Helikon, Corvina, Budapest, Borító erősen sérült, a könyv szép állapotú Bácskai Tamás-Huszti Ernő-Simon Péterné: A pénz. Kossuth könyvkiadó, Használt, de jó állapotban. Papírborítón kis szakadások Bene Attila: C. Radnitzky. Wiennae - Carl Radnitzky bécsi éremművész élete és alkotásai. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Argumentum Kiadó, Magyar és német nyelvű. Carl Radnitzky érmeinek jegyzékével. Új állapotban. / Attila, Bene: C. Radnitzky. Wiennae - Das leben und die Werke des Wiener Medaillenkünstlers, Carl Radnitzky. Budapest, Hungarian Numismatic Society, Argumentum, Hungarian and German language. Mint condition Joe Cribb: A pénz. Szemtanú sorozat. Budapest, Park Kiadó, Használt, de jó állapotban Michel Le Duc - Nathalie Tordjmna: A pénz és az Euró lépésről lépésre. Beszélő szem, Használt, de jó állapotban Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LX-LXI. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Sérült gerinc Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LXII-LXIII. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Használt állapotban Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LXVI-LXVII. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LXXII-LXXIII. évfolyam Magyar Numizmatikai Társulat, Budapest Használt állapotban Káplár László: Ismerjük meg a numizmatikát. Budapest, Gondolat, Használt, külső borítón kis szakadások

4 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! Leányfalusi Károly - Nagy Ádám: Magyarország Fém- és Papírpénzei Második, javított kiadás. MÉE, Budapest Használt, de jó állapotban Mátray Kálmán: 100 történelmi értékpapír. Budapest, Kiadó Kft.-"Blanket" GmbH Specimen Ltd., Műbőr kötésben, képekkel illusztrálva. Újszerű állapotban, borító karcos Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új állapotú példány! Rádóczy Gyula: A legújabb kori magyar pénzek ( ). Budapest, Corvina Kiadó, Használt, de szép állapotban Rádóczy Gyula - Tasnádi Géza: Magyar papírpénzek Danubius Kódex Kiadói Kft., Budapest, A könyv használt, de szép állapotban Saltzer Ernő: Numizmatikai szakszótár. Angol-magyar, német-magyar. Budapest, MÉE, használt állapotban "A Magyar Éremgyűjtők Egyesületének" értesítője, 18 évfolyam, 35 darab + "Magyar Éremgyűjtők Egyesületének" és évi alapszabálya Magyar Éremantológia Ferenczy Múzeum, Használt állapotban, végén néhány oldalt nem tart a kötés db-os vegyes numizmatikai irodalom tétel, fénymásolatok illetve írógéppel sokszorosított darabok, változatos témákban: A római császárkori pénzérmék osztályozása, Foederation Emericana jelvényei és érmei, Magyar katonai jelvénye , Az Osztrák-Magyar Monarchia hadirepülő jelvényei, Az I. világháború rohamcsapat jelvényei Magyarország forint fizetőeszközei. MNB kiadás, információk a forintrendszerről 1998-ig bezárólag, bankjegyekről és emlékpénzekről, mappában Günter Schön: Weltmünzkatalog 20. Jahrhundert. 11. Auflage. München, Battenberg, Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Pest "Aláírási megnyitás a cs. kir. magyar keleti vaspályának (Nagy-Várad - Kolozsvár) elsőségi kötvényeire" reklám oldal T:III- több szakadás a széleken Budapest "Magyar Országos Központi Takarékpénztár Andrássy-úti Fiókpénztár - Betét-könyv" kitöltött oldalakkal, bélyegzésekkel Budapest "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" Központi fiókjának betétkönyve, bejegyzésekkel és bélyegzésekkel Budapest "Magyar Királyi Postatakarékpénztár" Budapesti 706. fiókjának betétkönyve, bejegyzésekkel és bélyegzésekkel ~ Bankjegy kötegelők 100Ft-os (5x) és 500Ft-os (2x) bankjegyekhez A Magyar Pénzverő ezüst- és színesfém emlékérméivel kapcsolatban kiadott tájékoztató lapok közötti időszakból, összesen 90 darab "Postabank" betétszámlakönyv, néhány oldalon "Baba-Mama ajándékcsomag" felülbélyegzéssel, kitöltetlen MNB "Bankjegy puzzle" bankjegytégla érvénytelenített, bedarált közötti forintbankjegyekből db modern magyar reklám bankjegy Amerikai Egyesült Államok $ "George Bush" fantázia bankjegy T:I USA Dollars "Geroge Bush" fantasy banknote C:UNC Ausztria / Bécs "Császári és Királyi Első Osztrák Biztosító Társaság Bécsben" biztosító kötvény T:III- lyukak Austria / Vienna "K. K. Priv. Erste Oesterr. Versicherungs-Gesellschaft in Wien" filled insurance policy C:VG holes Jugoszlávia 2db bankjegy másolat, sorszámozott emlékkiadások. Egyiken ragasztónyomok. Yugoslavia 2pcs of banknote copies, numbered commemorative issues. One with gluemarks Érmés és bankjegyes borítékok "Ezeréves Magyarország / Szent István" aranyozott alpakka emlékérem borítékban, első napi bélyegzővel és "73. Bélyegnap - Budapest" bélyeggel. magyar nyelvű leírással T:PP Részvények és sorsjegyek Budapest "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" kisorsolási kötvénye 5Ft értékben, bélyegzésekkel T:III,III "Az Italmérési Jog Kártalanítására kibocsátott 4 1/2%-kal kamatozó adómentes kötvény" 5000 osztrák értékű forintról, "000"-ás sorszámú minta darab T:II-,III ly. kis szakadások Budapest "Kőbányai Király-Sörfőző Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, szárazpecséttel T:IV Budapest "Magyar Folyam- és Tengerhajózási Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, vízjeles papíron, bélyegzésekkel (közte elővételi jog gyakorlásáról szóló), szárazpecséttel T:II,II- Hungary / Budapest "Hungarian River and Seashipping Company" share about 200 Korona, on watermarked paper, with cancellations (among others one about pre-emption) and embossed stamp C:XF,VF

5 30061.Turdossin "Gombgyár Részvénytársaság Turdossin" névre szóló 100K, szárazpecséttel, szelvényekkel T:II- szakadások Arad "Arad Megyei Takarékpénztár" névre szóló részvénye 1000K-ról, felülbélyegzéssel, szárazpecséttel T:III Budapest "Magyar Jelzálog-Hitelbank" nyeremény-jegye, szárazpecséttel T:III Budapest "'NYUKOSZ' (Nyugdíjas Katonatisztek Országos Szövetsége) sorsjegy" K értékben T:II Budapest "Belvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" öt részvénye egyben 250P-ről, II. kibocsátás, szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel T:III Budapest "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvénye 25P-ről szárazpecséttel és szelvényekkel "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvénye 100P-ről szárazpecséttel és szelvényekkel, vízeljes papíron (3x) sorszámkövetők, mind egy kötegbe kötegelve T:II Göd "HB Westminster Kárpótlási Jegy Befektető Részvénytársaság" részvénye 1000Ft-ról (3x) sorszámkövetők T:I,I- fo "53. Magyar Királyi Osztálysorsjáték" első osztály 1/8 sorsjegye (2x) 1/8C és 1/8D, mindkettő "Magyar-Hollandi Bank Részvénytársaság" felülbélyegzéssel T:II,II Budapest "Fél sorsjegy - XIII. Állami sorsjáték" sorsjegy T:III,IV Budapest "VIT" sorsjegy 3,5Ft (2x) sorszámkövető T:II-,III Vegyes: 5db-os részvény és sorsjegy tétel, közte "Vármegyei Takarékpénztár Részvénytársaság Szombathely" 20 pengőről, szárazpecséttel, szelvényekkel T:III Amerikai Egyesült Államok / Saint Louis "St. Louis, Kansas City és Északi Vasúttársaság" részvényutalványa 200 részvényről T:I- szélén kis szakadás USA / Saint Louis "St. Louis, Kansas City & Northern Railway Company" certificate about 200 shares C:AU small tear on edge Ausztria / Bécs "Osztrák Központi Földhitel Bank" részvénye 3000K-ról, francia, német és angol nyelven, bélyegzéssel és szelvényekkel T:II Austria / Vienna "Austrian Central Land Credit Bank" share about 3000 Crowns, French, German and English language, with overprint and coupons C:XF Franciaország / Párizs "Chargeurs Réunis" kölcsönkötvény 1000Fr-ről (6x) közte sorszámkövető pár és több közeli sorszám T:III- France / Paris "Chargeurs Réunis" loan bond about 1000 Francs (6x) with sequential serials pair and some close serials C:VG Románia ~ "Casa de Economi si Consemnatiuni" 4%-os kölcsön kötvénye 200L-ről T:III Romania ~ "Casa de Economi si Consemnatiuni" 4% loan bond about 200 Lei C:F Papír és fém szükségpénzek Pápa váltó 2400 osztrák értékű forintról, hátoldalon kézírásos megjegyzéssel T:IV ~1900. "Fél napi munka" fém elszámolási bárca T: Boldogasszony / hadifogolytábor május 1. 2f arab sorozat és sorszámmal, "MS jelöléssel" T:I,I- Adamo HHB Beregszász szeptember 1. 1K szükségpénz T:IV Adamo BER ~1930. "Laci / Szit - 10darabért 1/4kg" szappanbárca "BSzKRT / Kis szakasz jegy" bárca T: Budapest "BSZKRT / Váltójegy" Zn zseton (6x) T:2, ~ Ft Br "BSZKRT / Budapest Székesfővárosi Közlekedési Rt." bárca + 50Ft Br "BSZKRT / Budapest Székesfővárosi Közlekedési Rt." bárca + ~1950. "FAÜ" 20Ft Fővárosi Autóbusz Üzem bárcája T:2 50Ft egyik oldalán részben lakkozott(?) K "Balatoni Korona" helyi pénz, "000000" sorszámmal, "MINTA" perforációval, hologramos kétnyelvű "AZ UTALVÁNY ÉRVÉNYES DECEMBER 31-IG" matricával K "Balatoni Korona" helyi pénz, "000000" sorszámmal, "MINTA" perforációval, hologramos kétnyelvű "AZ UTALVÁNY ÉRVÉNYES DECEMBER 31-IG" matricával K "Balatoni Korona" helyi pénz, "000000" sorszámmal, "MINTA" perforációval, hologramos kétnyelvű "AZ UTALVÁNY ÉRVÉNYES DECEMBER 31-IG" matricával K "Balatoni Korona" helyi pénz, "000000" sorszámmal, "MINTA" perforációval, hologramos kétnyelvű "AZ UTALVÁNY ÉRVÉNYES DECEMBER 31-IG" matricával K "Balatoni Korona" helyi pénz, "000000" sorszámmal, "MINTA" perforációval, hologramos kétnyelvű "AZ UTALVÁNY ÉRVÉNYES DECEMBER 31-IG" matricával K "Balatoni Korona", helyi pénz "000000" sorszámmal, "MINTA" perforációval, hologramos kétnyelvű "AZ UTALVÁNY ÉRVÉNYES DECEMBER 31-IG" matricával T:I db-os vegyes magyar és külföldi zseton és bárca tétel T:2,2-16pcs of various jetons and tokens C:XF,VF Ausztria ~ db-os vegyes szükségpénz tétel, közte 50h? "Hotel Kahlenberg" T:2,2-,3 Austria ~ pcs of various necessity coins, including 50 Heller? "Hotel Kahlenberg" C:XF,VF,F Kurdisztán D Cu-Ni fantázia kiadás T:1- Kurdistan Dinars Cu-Ni fantasy issue token C:AU

6 28. nagyaukció 2017 november, tételeket már felveszünk! Lengyelország / Krakkó ~1980. Ebbárca, sorszámozott T:2 Poland / Krakow ~1980. Dog token, with serial number C:XF Német Államok / Nürnberg ~1860. Játékpénz egy Sovereign mintájára T:2,2- patina German States / Nuremberg ~1860. Gaming token in imitation of a Sovereign C:XF,VF patina Német Birodalom / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz, közte Anhalt, Bad Blankenburg, Stettin T:2 German Empire / Weimar Republic pcs of diff necessity coins, including Anhalt, Bad Blankenburg, Stettin C:XF Németország / Weimari Köztársaság / Unna M Al szükségpénz T:1-,2 Germany / Weimar Republic / Unna Mark Al necessity money C:AU,XF Valley sziget $/1M zseton T:2 Valley Isle Dollar / 1 Maui jeton C:XF Magyar bankjegyek G "Bécsi városi bankócédula" T:III-,IV Habsburg Empire Gulden "Wiener-Stadt Banco-Zettel" C:VG,G Adamo G31; Krause A kr-10Ft 10db-os vegyes "Kossuth bankó" tétel, közte Ft hátlapi szövegben "BÜNTETETTNEK" sajtóhiba T:III-V Ft "Kossuth bankó" T:III- restaurált Ft "Kossuth bankó" kr "Kossuth Bankó" T:III- ly., szakadások Ft barna Ft kr + 30kr "Kossuth bankó" T:III-IV Ft vörösesbarna + 10Ft (2x) egyik fordított hátlapi alapnyomattal kr (2x) "Kossuth-bankó" T:III,III Ft "Kossuth bankó" barna nyomat T:III,III- Adamo G109A kr "Almásy" T:IV Hungary Kreuzer "Almásy" C:G Adamo G kr "Almásy" T:III- Hungary Kreuzer "Almásy" C:VG Adamo G kr "Almásy" T:IV Hungary Krajczár "Almásy" C:G Adamo G kr "Kossuth bankó" "RENDELETÉBŐL..." után kettőspont T:III Adamo G G vízjeles papíron T:III Austrian Empire Gulden on watermarked paper C:F Adamo G Kr "K. K. Hauptmünzamt für Silberscheidemünze" jobb oldali ívszéllel T:IV Austrian Empire Kreuzer "K. K. Hauptmünzamt für Silberscheidemünze" with right side margin C:G Adamo G G "STN" vízjeles T:III- restaurált Austrian Empire Gulden "STN" watermark C:VG restored Adamo G Ft / 1G T:III-,IV restaurált Hungary Forint / 1 Gulden C:VG,G restored Adamo G Ft/1G T:III,III- Hungary Forint / 1 Gulden C:F,VG Adamo G K hamis piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel (fake overprint) T:III-,IV restaurált Adamo K K K mindkettő hamis "BEREG 20 ARTIL COLONIAL ARMÉE D'HONGRIE" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III K K K mindhárom hamis szerb bélyeggel és bélyegzéssel (fake overprint and stamp) T:I-,III K K K mindhárom hamis "Csákvár Mezőváros" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III,III-,IV K K mindkettő hamis "Budapest Vidéki M. Kir. Pénzügyigazgatóság" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:I,III K T:III hajtás mentén kis szakadás Adamo K K K mindkettő hamis "Citta di Fiume" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III,III K K mindkettő valószínűleg hamis "Erzsébetváros" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III,III K II. kiadás, hamis "Ausgegeben nach dem 4. oktober 1920" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III szélén kis szakadás K K mindkettő csehszlovák bélyeggel és bélyegzéssel T:III,III K (2x) mindkettő sorozatszám "7000" felett T:III,IV Adamo K K "3140" 3mm, hullámos hátlap, hátoldalán hamis "Felülbélyegezte a Magyar Népköztársaság Pénzügyi Népbiztosa 1919" felülbélyegzés (fake overprint) T:III-,IV K "3010" 3mm, hullámos hátlap, hátoldalán hamis "Bács-Bodrog Vármegye Ada Közság 1904" felülbélyegzés (fake overprint) T:III K "3107" 3mm, hullámos hátlap, hátoldalán hamis "Hajdú Vármegye Debrecen Város" felülbélyegzés (fake overprint) T:III- kis ly K "3141" 3mm, hullámos hátlap, hátoldalán hamis "Budapest Vidéki M. Kir. Pénzügyigazgatóság" felülbélyegzés (fake overprint) T:III kis ly

7 K "3012" 3mm, vízszintesen hullámos hátlappal és hamis "Mohács Város Pénztári Hivatala" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III K "3040" 3mm, hullámos hátlappal, hamis "Krassó-Szörény Vármegye Boksánbánya Község 1910" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III- fo K (3x) 3mm, hullámos hátlappal, közte 2db közeli sorszámmal T:III,III K "A 2054" vonalas hátlap T:III hajtás mentén szakadás K felülbélyegzés nélkül T:I- sarokhajtás Hungary Korona without overprint C:AU folded corner Adamo K K "Osztrák-Magyar Bank..." T:III kis szakadás Adamo K augusztus 9. 10K (3x) július K augusztus 9. 20K T:III-,IV ragasztott K sorszámok közt pont T:II-,III K "Orell Füssli Zürich" nyomdahely jelöléssel T:III K "Orell Füssli Zürich" piros sorozat- és sorszám T:III szép papír Hungary Korona "Orell Füssli Zürich" with red serial number C:F nice paper Adamo K db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III-IV K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" nyomdahely jelöléssel K nyomdahely jelölés nélkül T:II- kis fo K (3x) K (4x) T:III,III-,IV K nyomdahely nélkül, "T.W." jelöléssel T:III szélén kis szakadás K nyomdahely jelölés nélkül T:III Adamo K42/ P (4x) T:III P (7x) sorszámkövetők T:I,I P (4x) sorszámkövetők T:II P (3x) sorszámkövetők, csillagos sorozatszámmal T:II P (3x) sorszámkövetők T:I- Adamo P P (30x) T:III,III P (50x) T:III,III P P P P P T:III P (29x) T:III,III P (30x) T:III,III P (2x) sorszámkövetők T:II P (2x) sorszámkövetők T:I P (30x) T:III,III P (30x) T:III,III P (2x) P T:I,I P "H " T:I Adamo P P T:II Adamo P P (24x) T:III,III P (30x) T:III,III P nyomdai papírránccal T:II Adamo P P + 20P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III szép papír P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (3x) T:I P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (2x) egyik jelentősen eltérő színárnyalattal T:III P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (4x) páronként sorszámkövető T:I-,III P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III-,IV restaurált Adamo P P (4x) T:III,III P (4x) két darab sorszámkövető pár T:II,II P Ft (2x) Ft T:II-,III P (28x) T:III,III- közte szép papír is P (30x) T:III,III-,IV P magyar "N" betű orosz "P" helyett. Ilyen tartásban ritka! T:I Hungary Pengő Hungarian "N" letter instead of Russian "P" on the back. Rare in this condition! C:UNC Adamo P19h P (26x) T:III,III P (30x) T:III,III P (2x) jelentősen eltérő színárnyalat T:III

8 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! P (30x) legtöbb piros "MNB" bélyeggel T:III,III P (30x) legtöbb piros "MNB" bélyeggel T:III,III P (29x) egy kivételével mind "MNB" bélyeggel T:II-III P (30x) legtöbb "MNB" bélyeggel T:III,III P (30x) T:III,III P (30x) T:III,III P (4x) sorszámkövetők T:II-,III P (30x) T:III,III P (30x) T:III,III P (30x) T:III,III P (30x) T:III,III MP Kossuth szakállában színhiány T:III P (30x) T:III,III P (30x) T:III,III P (30x) T:III,III MP (30x) T:III,III MP (30x) T:III,III MP (30x) T:III,III MP (30x) T:II,II-,III MP (30x) T:III,III MP (20x) T:II,III MP MP BP BP T:II MP (30x) T:III,III MP (18x) T:II-III MP (28x) T:II-III MP (17x) T:II-III BP (7x) T:II-,III BP (20x) T:II-III BP (10x) T:I-,II,II BP (4x) T:I-,II BP T:III BP hátoldali fázisnyomata, jó minőségű másolat (good copy) T:I AP "5600"-as rendeletszámmal T:I AP nem kamatozó Pénztárjegy "Másra Át Nem Ruházható" T:III AP (3x) sorszám nélkül, fehér papíron T:I AP fehér papír T:I,I- Adamo P AP sorozat- és sorszám nélkül, vastagabb, fehér papír T:II db-os vegyes adópengő tétel T:II-III Ft T:III szép papír Adamo F Ft T:III Adamo F Ft T:III- Adamo F Ft T:III,III- Hungary Forint C:F,VG Adamo F Ft (2x) sorszámkövetők T:I,I- Adamo F Ft T:II Adamo F Ft (4x) T:III Ft (2x) T:II törés nélküli hajtás Adamo F Ft (30x) T:III,III Ft nyomdai papírránccal T:II Adamo F Ft (2x) közeli sorszám T:II Ft (3x) sorszámkövetők T:I,I Ft (7x) Ft (6x) Ft (4x) T:II-,III,III Ft (30x) T:III,III Ft (20x) T:III,III Ft (4x) sorszámkövetők T:II

9 Ft (2x) sorszámkövetők T:III szép ropogós papír Ft (2x) sorszámkövetők T:I Adamo F Ft T:I Ft (3x) sorszámkövetők T:I,I Ft (30x) T:III,III Ft (2x) sorszámkövetők T:I- Adamo F Ft "E" T:III Ft (6x) mind különböző évszám illetve sorozatjellel T:III Ft "Millenium" (3x) sorszámkövetők T:I,I Ft Ft T:I,I Ft (5xklf) T:III Ft "FB" Ft "FB" Ft "FA" Ft "FC" Ft "FC" T:II,II Ft "FB" (2x) sorszámkövetők Ft "FC" (2x) sorszámkövetők T:I,I Ft (5x) közte egy "50. évforduló október 23." T:I,I Ft (4x) T:I,I Ft "EC" "50. évforduló október 23." (8x) sorszámkövetők T:I,I Ft (2x) T:I,I Ft "CB" kék színhibás? T:III Vegyes: 24db-os pengő bankjegy tétel, mind klf T:II-III db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III,III-,IV db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes pengő bankjegy tétel T:III,III Vegyes 12db-os forint bankjegy tétel T:II-III db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel, közte 3db 200Ft-os T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar korona, pengő és forint bankjegy tétel T:III,III-,IV Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "Kálmán" (0,28g) T:2,2- rep. R! Hungary Denar Ag "Coloman" (0,28g) C:XF,VF cracked RARE! Huszár: 36; Unger I.: 26A Denár Ag "II. István" (0,28g) T:1-,2 Hungary Denar Ag "Stephen II" (0,28g) C:AU,XF Huszár: 94., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (2,54g) T:3 Hungary Copper Coin Cu "Béla III" (2,54g) C:F Huszár: 72., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (2,71g) T:2,2- Hungary Copper Coin Cu "Béla III" (2,71g) C:XF,VF Huszár: 72., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (2xklf) (2,66g/1,43g) T:2,2- ly. Hungary Copper coin "Béla III" (2xdiff) (2,66g/1,43g) C:XF,VF hole Huszár: 72., 73., Unger I.: 114., Rézpénz Cu "III. Béla" (1,22g) T:2- Huszár 73., Unger I.: Denár Ag "Vencel" (0,45g) hárpia fordított képpel T:2- Hungary Denar Ag "Wenceslaus III of Bohemia" the harpy face in the other direction (0,45g) C:VF Huszár: 434.a Denár Ag "Károly Róbert" (0,78g) T:2- ph. Hungary Denar Ag "Charles I" (0,78g) C:VF edge error Huszár: 495., Unger I.:393. i?, j? Denár Ag "I. Nagy Lajos" (5x) T:2-,3 Huszár 547.,Unger I.: Denár Ag "I. Nagy Lajos" (2xklf) (0,25g/0,53g) T:2,2-,3 Huszár: 547.,Unger I.: 432.a; Denár Ag "Zsigmond" (0,39g) T:2,2- ki. Hungary Denar Ag "Sigismund" (0,39g) C:XF,VF cracked Huszár: 576., Unger I.: 449.a Denár Ag "Zsigmond" (0,36g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Sigismund" (0,36g) C:XF,VF Huszár: 576., Unger I.: 449.ómega B-S Dénár Ag "I. Mátyás" (0,49g) T:3 Huszár: 710., Unger I.: 558.a K-P Denár Ag "I. Mátyás" (0,48g) T:2,2- Huszár: 719., Unger I.: 565.c Denár Ag "I. Mátyás" (0,3g) T:2-,3 Hungary Denar Ag "Matthias I" (0,3g) C:VF,F Huszár: 719., Unger I.: 565.d K-A Denár Ag "II. Lajos" (0,58g) T:2 Hungary 1526K-A Denar Ag "Louis II" (0,58g) C:XF Huszár: 841., Unger I.: 673.n L-K Denár Ag "II. Lajos" (0,52g) T:2,2- Hungary 1527L-K Denari Ag "Louis II" (0,52g) C:XF,VF Huszár: 841., Unger I.: 673.u

10 Nézzen körül webshopunkban is! K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,41g) T:2 Hungary 1528K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,41g) C:XF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denar Ag "I. Ferdinánd" (0,7g) T:2 Huszár 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,38g) T:2 Hungary 1557K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,38g) C:XF Huszár: 935.,Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,38g) T:2 Hungary 1569K-B Denar Ag "Maximilian" (0,38g) C:XF Huszár: 992., Unger II.: 766.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,54g) T:2,2- ph. Hungary 1580K-B Denar Ag "Rudolf" (0,54g) C:XF,VF edge error Huszár: 1059.,Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,53g) T:2,2- Hungary 1596K-B Denar Ag "Rudolf" (0,53g) C:XF,VF Huszár: 1059., Unger II.: 811.a ?K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,47g) T:2- Hungary 1613?K-B Denar Ag "Matthias II" (0,47g) C:VF Huszár: 1140., Unger II.: K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,52g) T:2,2- Hungary 1614K-B Denar Ag "Matthias II" (0,52g) C:XF,VF Huszár: 1141., Unger II.: K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,43g) T:2,2- Hungary 1618K-B Denar Ag "Matthias II" (0,43g) C:XF,VF Huszár: 1141., Unger II.: K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,5g) T:2 Hungary 1618K-B Denar Ag "Matthias II" (0,5g) C:XF Huszár: 1141., Unger II.: K-B 6kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (2,93g) T:3 Hungary 1671K-B 6 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (2,93g) C:F Huszár: 1450., Unger II.: K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,42g) T:2,2- Hungary 1630K-B Denar Ag "Ferdinand II" (0,42g) C:XF,VF Huszár: 1205., Unger II.: 916.c K-B 15kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (5,38g) T:3 / Hungary 1678K-B 15 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (5,38g) C:F Huszár: 1425., Unger II.: 1060.a K-B 15kr Ag "I. Lipót" (6,15g) T:2,2- Hungary 1688K-B 15 Kreuzer Ag "Leopold I" (6,15g) C:XF,VF Huszár: 1427., Unger II.: C-H 15kr Ag "I. Lipót" (5,99g) T:2,2- enyhén hajlott / Hungary 1696C-H 15 Kreuzer Ag "Leopold I" Kosice (5,99g) C:XF,VF slightly wavy Poltura Ag "I. József" (2x) (0,86g/0,78g) T:2-,3 Hungary Poltura Ag "Joseph II" (2x) (0,86g/0,78g) C:VF,F Huszár: 1579., Unger II.: N-B 30kr Ag "Mária Terézia" (7,01g) T:1-,2 juszt. Hungary 1751N-B 30 Kreuzer Ag "Maria Theresia" (6,12g) C:AU,XF just. Huszár: 1698.; Unger III.: K-B Denár Ag "Mária Terézia" (0,48g) T:2 Hungary 1751K-B Denar Ag "Maria Theresia" (0,48g) C:XF Huszár: 1746.; Unger III.: K-B 17kr Ag "Lotharingiai Ferenc" (5,7g) T:1- patina Hungary 1752K-B 17 Kreuzer Ag "Franz von Lothringen" (5,7g) C:AU patina Huszár: 1803.; Unger III.: 1291.b K-B 17kr Ag "Mária Terézia" (6,12g) T:1- Hungary 1758K-B 17 Kreuzer Ag "Maria Theresia" (6,12g) C:AU Huszár: 1708.; Unger III.: 1243.a K-B 1kr Ag "Mária Terézia" (0,91g) T:1-,2 patina Hungary 1760K-B 1 Kreuzer Ag "Maria Theresia" (0,91g) C:AU,XF patina Huszár: 1744.; Unger III.: Rézdénár "Mária Terézia / zárt korona" (2x) T:2-,3 Huszár: 1756., Unger III.: K-B 10kr Ag "Mária Terézia" (3,82g) T:1-,2 patina Hungary 1765K-B 10 Kreuzer Ag "Maria Theresia" (3,82g) C:AU,XF patina Huszár: 1717.; Unger III.: K-B Poltura Ag "Mária Terézia" (1,02g) T:1-,2 patina Hungary 1756K-B Poltura Ag "Maria Theresia" (1,02g) C:AU,XF patina Huszár: 1738.; Unger III.: 1263.a K-B 7kr Ag "Mária Terézia" (3,16g) T:1- patina Hungary 1765K-B 7 Kreuzer Ag "Maria Theresia" (3,16g) C:AU patina Huszár: 1720.; Unger III.: K-B 7kr Ag "Lotharingiai Ferenc" (3,18g) T:1- Hungary 1765K-B 7 Kreuzer Ag "Franz von Lothringen" (3,18g) C:AU Huszár: 1812.; Unger III.: B-V 3kr Ag "Mária Terézia" (1,44g) T:2- Hungary 1779B-V 3 Kreuzer Ag "Maria Theresia" (1,44g) C:VF Huszár: 1733., Unger III.: 1260.a S 1kr Cu "II. József" T:2-, B 10kr Ag "II. Lipót" (3,74g) T:2- Hungary 1791B 10 Kreuzer Ag "Leopold II" (3,74g) C:VF Huszár: 1916., Unger III.: 1347.a B 20kr Ag "II. Lipót" (6,57g) T:2-,3 lapkahiba Hungary 1791B 20 Kreuzer Ag "Leopold II" (6,57g) C:VF,F planchet error Huszár: 1913., Unger III.: 1346.a G 20kr Ag "I. Ferenc" T:2, B 20kr Ag "I. Ferenc" Körmöcbánya (6,65g) T:2 Hungary 1835B 20 Kreuzer Ag "Franz I" Kremnitz (6,65g) C:XF Huszár: 1982., Unger III.: 1381.a B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" T:2 kis ph KB 10Kr Ag "V. Ferdinánd" (3,93g) T:2 Hungary 1848KB 10 Kreuzer Ag "Ferdinand V" C:XF Unger III.: 1429., Huszár: 2093., Adamo B

11 B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2 Adamo B B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2 Adamo B B 1/4Fl Ag "Ferenc József" + Ausztria 1848A 6kr Ag T:2- Hungary 1/4 Florin Ag "Franz Joseph" + Austria 1848A 6 Kreuzer Ag C:VF B 1Fl Ag "Ferenc József" T:1-,2 k. Hungary 1859B 1 Florin Ag "Franz Joseph" C:AU,XF scratch Adamo M E 4kr Cu KB 4kr Cu T:2- durva ph., patina, karc, ü. Adamo M7, Adamo M B 4kr Cu (2x) T:3-4 Adamo M KB 1kr Cu "Angyalos címer" T:2 Adamo M KB 1kr Cu "Angyalos címer" T:2,2- Adamo M KB 4kr Cu T:3 Adamo M KB 1K Ag "Ferenc József" T:2,2- Adamo K KB-1894KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2- Adamo K KB-1895KB 1K Ag "Ferenc József" (3xklf) T:2-,3 Adamo K KB-1896KB 1K Ag "Ferenc József" (4xklf) T:2- Adamo K KB-1896KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2-,3 Adamo K KB 1K Ag "Millenium" eredeti bordó "Milleniumi Koronaérem " díszdobozban T:1- Hungary 1896KB 1 Korona "Millenium" in original, wine-red case C:AU patina Adamo K KB Tallér csegely Ag "Ferenc József" U.P. jelzéssel (73,15g/53mm) T:1-(P) Hungary 1896KB Thaler klippe Ag "Franz Joseph" restrike with U.P. mark (73,15g/53mm) C:AU(P) Adamo KE KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1-,2 patina Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:1-,2 Adamo K KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1- Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1- patina Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:1-,2 Adamo K f Fe rozettával, Artex-veret T:1,1- kis patina Adamo K P Ag P Ag "Madonna" T:2,2- Adamo P6,P P Ag (2x) T:2-, P Ag (2x) T:2-,3 patina, karc Adamo P P Ag (2x) T:1-, P Ag (2x) T:2,2- Adamo P P Ag "Madonna" T:3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Pázmány" + 2P Ag "Rákóczi" P Ag "Liszt Ferenc" T:1- Adamo P7.1, P7.2, P P Ag "Rákóczi" T:2 patina Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:1- kis patina Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 kis ph. Adamo P P Ag (3xklf) T:2 patina Adamo P P Ag P Ag T:1- Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 Adamo P P Ag "Szent István" T:1- Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1- patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1- Adamo P P Ag (2x) T:1-,2 Adamo P P Ag "Madonna" T:1- Adamo P P Al (4xklf) teljes sor T:1-,2 ph Ft Ag "vastag Kossuth" T:1-,2 Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina

12 28. nagyaukció 2017 november, tételeket már felveszünk! Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- kis patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- kis patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" T: Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" - "Szabadságharc sor" T:2 patina Adamo EM1, EM2, EM Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, f Al elcsúszott lyukasztási verethibával! T:1-, Ft Ag "Liszt" T:2 kis patina, karc Adamo EM Ft Ag + 50Ft Ag "Bartók Béla" T:2(P) kis patina Adamo EM12, EM f Al verethiba valószínűleg verőtő sérülése miatt + 5f Al támpéldány T:1-, f Al elcsúszott lyukasztási verethibával! T: Ft Ft Ni "FAO" lezárt fóliában Ft Ni "FAO I. - Világélelmezési nap" Ft Cu-Ni-Zn "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" T: Ft Al verethibás T: Ft Ag + 50Ft Ag "Kodály" pár, "Magyar Nemzeti Bank" feliratú műanyag tokban T:1,1 Hungary Forint Ag + 50 Forint Ag "Kodály" pair, in "Magyar Nemzeti Bank" plastic case C:UNC,AU Adamo EM22, EM Ft Ag + 50Ft Ag + 100Ft Ag "Kodály" sor T:1-,2 Hungary Forint Ag + 50 Forint Ag Forint Ag "Kodály" set C:AU,XF Adamo EM22, EM23, EM Ft Ag "Kodály" T:BU Adamo EM Ft Ag "Kodály" T:BU patina Adamo EM Ft Ag "Semmelweis" T:1-,2 Adamo EM Ft Ag "Tanácsköztársaság" T:2 kis patina Adamo EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban, a fóliatok egy része bebarnult T:1 patina Adamo FO f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag + 100Ft Ag "Szent István" pár T:BU Adamo EM38, EM Ft Ag + 100Ft Ag "Szent István" pár T:BU Adamo EM38, EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 patina Adamo FO Ft Ag + 100Ft Ag "Petőfi" pár T:BU Adamo EM41, EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 kis patina Adamo FO Ft Ag "25 éves a KGST" (2x) T:2(PP),BU patina Adamo EM Ft Ag "Felszabadulás" T:BU Adamo EM Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" T:BU Adamo EM Ft Ag (3xklf) "Festők I. / Derkovits, Szinyei, Munkácsy" sor T:BU kis patina Adamo EM49, EM50, EM Ft Cu-Zn ezüstözve T:1- apró kopás az ezüstözésen Ft Ag "Festők II. - Csontváry" T:BU,PP felületi karc, fo. Adamo EM Ft Ag "Nemzeti Múzeum" plombált, sérült plasztiktokban T:BU patina Adamo EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "Első magyar aranyforint" T:BU Adamo EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ni "Űrrepülés" T:1 / Hungary Forint Ni "Space Flight" C:UNC Adamo EME f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft "Szovjet-magyar közös űrrepülés" (2xklf) T:PP,BU

13 f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "Bartók Béla" MNB tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Bartók Béla" (2x) T:BU,PP fo., patina Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság Három játékos" (2x) T:2(PP),1 patina Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság Focista" (2x) T:1(PP),BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság 1982" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság 1982" (2xklf) T:BU Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság játékos" T:BU Ft Cu-Ni + 5L Cu-Ni "Bulgária 1300 éves" magyar-bolgár közös kiadás, eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:1(PP) Ft alpakka "Széchenyi István" Ft alpakka "Czóbel Béla" Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor", mindegyik eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM74; EM75; EM Ft alpakka "Simon Bolivár" T:1(PP),BU Ft Cu-Ni "FAO - Több gabonát a világnak" Ft Cu-Ni "FAO - Ha kivágod, ültess is" Ft alpakka "FAO - Fa, búza, hal" T:1,1- Adamo EM72, EM81, EM f-20Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "Nők évtizede" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Nyári Olimpiai Játékok - Los Angeles" T:BU Adamo EM Ft alpakka + 200Ft Ag "Természetvédelem - Vidra" T:1,1- Adamo EM84, EM Ft Ag (3xklf) "Természetvédelem - Mocsári Teknős, Vadmacska, Vidra" T:BU Adamo EM85; EM86; EM Ft alpakka + 200Ft Ag "Természetvédelem - Mocsári teknős" T: Ft Ag "Kulturális Fórum Budapest 1985" T:BU Adamo EM Ft Ag "Kulturális Fórum Budapest 1985" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Stadion" T:1(PP) Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Mexikó Stadion" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Mexikó Focisták" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Mexikó 1986" T:1(PP) Adamo EM Ft Ag "Budavár visszavétele 1686" T:BU Adamo EM Ft Ag "Világ vadvédelmi alap" (2xklf) T:1-(PP),BU Adamo EM Ft "Világ Vadvédelmi Alap II." T:BU Adamo EM Ft Ag "1990. Labdarúgó VB - 3 játékos" T:PP felületi karc Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Két játékos" T:PP felületi karcok Adamo EM Ft-20Ft 5xklf db, kiadatlan forgalmi sor laminált fóliatokban, "Magyar Köztársaság" felirattal, de "Kádár" címerrel T:1 Adamo FO Ft Cu-Ni "MAGYAR KÖZTRÁSASÁG" körirattal, de Kádár címerrel, kiadatlan forgalmi sorból T:1- Adamo FE Ft alpakka "Fáy András" (2x) T:1(PP),BU patina Adamo EM Ft Ag "Mátyás király / Beatrix" T:BU Adamo EM Ft Ag "Mátyás király - Buda" T:PP Adamo EM Ft Ag "Mátyás király - Buda" T:BU Adamo EM Ft Ag "II. János Pál pápa látogatása" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "II. János Pál pápa látogatása" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Veszélyeztetett állatvilág - Gólya" T:PP Adamo EM Ft Ag "MNB" (2x) egyik lezárt csomagolásban T: Ft Ag "MNB" (3x) T:1-,2 patina Ft Ag "MNB" (2x) T:1-,2 kis patina Ft Ag "MNB" (2x) T:1-, Ft Ag "MNB" (2x) T:1-,2 patina Ft Ag "MNB" (4x) T:1-,2 kis szennyeződés Ft Ag "MNB" (2x) T:2 patina Ft Ag "MNB" (2x) T:2 patina Ft Ag "MNB" (2x) T:2 patina Ft Ag "MNB" (2x) T:2 patina

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 293. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 27 - március 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 291. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 30 - február 2-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 30. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 november 12-24 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 310. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 292. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 289. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 27 - január 5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE /2.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE /2. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 129. 2017/2. A tételek fotói az egyesület honlapján megtekinthetők! 78. tétel: I. Lajos aranyforintja ÉH 409 Budapest, 2017. november 11. 10:00

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben