numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: február óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.hu, illetve honlapunkon ( ahol on-line ajánlatot tehet. IRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 17:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők február 9-én 10 órától. Utólagos eladás: február között. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből). Anyagbeadási határidő a 244. levelezési gyorsárverésre: február 5. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! Megtekintés: február 2-5 Tételek átvétele február 9-én 10 órától! 242. aukció elszámolás február 5-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon, ebben az esetben az összeget már két nappal korábban utaljuk. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Következő nagyaukciónk február 28-án kerül megrendezésre. Az aukció katalógusait hamarosan postázzuk. A nagy aukció katalógusában csak a magyar filatéliai tételek szerepelnek, a külföldi anyag online árverésen szerepel illetve kép nélküli nyomtatott katalógus formájában lesz elérhető. Kérjük amennyiben irodánkban személyesen szeretné átvenni a katalógust február 5-től, jelezze szándékát kollégáinknak. Árverési jutalék rendszerünk: forintos kikiáltási árig 20% forint közötti kikiáltási áron 16% forint feletti kikiáltási ártól 12% Kezelési költség 160 ft / tétel A vásárlói jutalék 20% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek Magyar és külföldi arany pénzek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Dátum nélküli magyar emlékveretek Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Fémpénzek, érmék, plakettek: Numizmatikai tartásfokok PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Barna műbőr érmetartó album, 204 férőhellyel, klf méretű érmék tárolására, használt állapotban db érmetartó lap 240 férőhellyel + 9db berakólap bankjegyekhez 28 férőhellyel + 29 A4-es méretű lap, nagy műbőr mappában db műbőr érmetartó album, egyik 112, a másik 72 férőhellyel, klf méretű érmék tárolására használt állapotban db műbőr érmetartó album, egyik 144, a másik 52 férőhellyel, klf méretű érmék tárolására használt állapotban db műbőr érmetartó album, egyik 108, a másik 32 férőhellyel, klf méretű érmék tárolására, használt állapotban db műbőr érmetartó album, egyik 108, a másik 52 férőhellyel, klf méretű érmék tárolására, használt állapotban Műbőr érmetartó album 27db berakólappal, összesen 540 férőhellyel nagyobb érmék számára, használt állapotban Az Éremművészeti Intézet éremtartó kazettája 1 kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel használt állapotban Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus , Budapest 2009, 1. kiadás, használatlan Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus , Budapest 2009, 1. kiadás, használatlan Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új, dedikált példány! Szolláth György: Zeneművészetünk érmei, MÉE kiadás Káplár László: Ismerjük meg a numizmatikát. Bp., Gondolat 340p db-os numizmatikai irodalom tétel, közte 10db Az Érem c. folyóirat , Molnár Péter: A Korona bukása, Forráskutatás és Történeti Segédtudományok, különlenyomat, 2014/2-es Érem szám borítóján szakadás H. Szabó Lajos: "A Szabadságharc és emigráció pénzei, kitüntetései " Pápa, FLOPPY 2000 Kft., új állapotban Zaláni Béla: A Habsburgok magyar veretei I. I. Ferdinánd és Miksa magyar veretei. Budapest, MÉE, kis sérülés a gerincén ~ "Schweizerische Bankgesellschaft" kiadásában megjelent numizmatikai katalógusok (5xklg) használt állapotban André Hüsken: Katalog der Orden, Ehrenzeichen und Auszeichungendes Kurfürstentums Brandenburg, der Markgrafschaften Brandenburg-Ansbach und Brandenburg-Bayreuth, des Königreiches Preußen, der Republik Preußen unter Berücksichtigung des Deutschen Reiches. H.M. Hauschild GmbH, Bremen, Jörg Nimmergut: Orden und Ehrenzeichen , 2007/ A Catalog of Modern World Coins by R.S. Yeoman / Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Buda "A császári királyi helytartósági osztály" által kiadott hirdetmény az "V. formáju 10 for." bankjegyekről, német és magyar nyelven Buda "A császári királyi helytartósági osztály" által kiadott hirdetmény az "V. formáju 10 for." bankjegyekről, német és magyar nyelven DN "Szegedi Nemzeti Színház - Színpadi Dollár" (5x) + Amerikai Egyesült Államok $ egyoldalú bankjegy replika (5x) K skanzent reklámozó bankjegy replika T:vegyes Népszínház DN 1000Ft kellékpénz T:III Érmés és bankjegyes borítékok db-os érmés és bankjegyes boríték bélyeggel és bélyegzéssel, szép gyűjtemény svájci gyűjtői albumba rendezve T:1,I 42pcs of envelopes with coins and banknotes, stamps and overprints, nice collection in Swiss collector's album C:UNC db-os érmés és bankjegyes boríték bélyeggel és bélyegzéssel, szép gyűjtemény igényes, "Münz-Briefe aus aller Welt" feliratú piros, bársony borítású gyűjtői albumba rendezve T:1,I 42pcs of envelopes with coins and banknotes, stamps and overprints, nice collection in red "Münz-Briefe aus aller Welt" collector's album C:UNC Japán DN 5Y érme borítékban, bélyegekkel és bélyegzéssel T:1 Japan ND 5 Yen coin in letter with stamps and overprint C:UNC Részvények és sorsjegyek Budapest "Kamatozó nyereménykölcsön a Tisza és mellékfolyói szabályozására és Szeged város újjáépítésére" részkötvénye 100 osztrák értékű Ft-ról bélyegzésekkel T:III nagyobb szakadások...800

4 30028.Budapest "Egyházi Műemlék Alap" Sorsjegykölcsöne 5Ft-ról a budapest-lipótvárosi bazilika kiépítésére s egyházi műemlékek fenntartására, felülbélyegzésekkel "Magyarországi Jószív Egyesület" sorsjegye 2Ft-ról, felülbélyegzett "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyeremény-kötvénye 100K-ról, szárazpecséttel T:III Budapest "Magyarországi Jószív Egyesület" sorsjegye 2Ft-ról, felülbélyegzett "Magyar Jelzálog-Hitelbank Nyeremény-Kötvény" "A" részkötvénye 100K-ról 3 nyelven, szárazpecséttel T:III Budapest "Magyar Korona Országai 4%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye 100K-ról és 200K-ról bélyegzésekkel, egyik szelvényutalvánnyal T:III,III- ázott papír Ó-Becse "Ó-becse-b.-petrovoszellói Pusztai Fogyasztási Szövetkezet" részjegye 10K-ról, szelvényekkel T:III Budapest "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" 4 1/2%-os községi kötvénye 500K-ról, szárazpecséttel és szelvényekkel T:III Budapest "Magyar Jelzálog-Hitelbank Nyeremény-Kötvény" "A" és "B" részkötvénye 100K-ról egy ívben, 3 nyelven, szárazpecséttel T:II Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyeremény-kötvénye 100K-ról, szárazpecséttel T:III Budapest "Fővárosi Szénkereskedők Áru-Bevásárlási Szövetkezete" részjegy 100K értékben (2x), sorszámkövetők, szelvényekkel T:III Budapest "Magyar Jelzálog-Hitelbank" 4%-os Záloglevele 500Fr-ról szelvényekkel, lyukasztással érvénytelenítve (2x) T:II "Magyar Jelzálog-Hitelbank" 4%-os Záloglevele 500Fr-ról szelvényekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:III Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló törzsrészvény, lyukasztásokkal érvénytelenítve T:II,II Budapest "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye 100K-ról és 1000K-ról szelvényutalvánnyal, bélyegzésekkel T:III Budapest "Egyesült Budapesti Fővárosi Takarékpénztár" 4 1/2%-os záloglevele 200K-ról T:II Budapest "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye 100K-ról és 1000K-ról szelvényutalvánnyal, bélyegzésekkel T:III Budapest "Hadsegítési és Népjóléti nyereménykölcsön" nyereménykötvény 40K-ról, szárazpecséttel "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön - államadóssági kötvény" 1/4 részkötvénye 50P-ről + 100P-ről szelvényekkel T:II-,III "Czibakházai Motor-Malom Részvénytársaság Könyvecskéje" részvényjegyek 20K-ról (4x) T:II-,III Budapest A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön- államadóssági kötvénye 100K-ról bélyegzéssel T:III Budapest "Budapest Székesfőváros" kötelezvénye 1000K-ról és 5000K-ról magyar és német nyelven szelvényekkel, bélyegzéssel T:II-,III Budapest "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" 5 részvénye 400K-ról szelvényekkel, bélyegzésekkel (2x) sorszámkövetők T:II Budapest "Városlődi Kőedénygyár Részvénytársaság" 10db részvénye egyenként 1000K-ról, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II Jászárokszállás "Jászárokszállási Hangya Fogyasztási és Értékesítő Szövetkezet" üzletrészjegy 50K-ról, szelvényekkel T:III Temesvár "Temesvári Első Takarékpénztár" részvénye 1200K-ról szelvényekkel T:I,I Budapest "A Magyar Asphalt Részvénytársaság" részvénye 200K-ról (2x) sorszámkövetők, mindkettő szárazpecséttel, felülbélyegzettek T:I Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye 1000K-ről szelvényekkel, bélyegzésekkel és szárazpecséttel T:I-,II Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye 1000K-ről és K-ról szelvényekkel, bélyegzésekkel T:II Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye K-ről szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II Budapest "Molnár János Imre Lakberendezési Részvénytársaság" 25 részvénye egyenként 1000K-ról szelvényekkel T:I-,II Jászapáti "Jászapáti Gőzmalom Részvénytársaság" részvénye 200K-ról szelvényekkel, felülbélyegezéssel és szárazpecséttel T:II Budapest "Kissling Rudolf és Fia Csillár és Bronzárugyár Részvénytársaság" 25db részvénye összesen 5000K-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel és kötegelővel T:I-,II Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye K-ről szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" részvénye K-ról szelvényekkel, felülbélyegzéssel, szárazpecséttel T:II-,III

5 Megnyílt megújult webshopunk! Folyamatosan bővülő kínálat! Békés "Békési Központi Szeszfőző Szövetkezet" üzletrészjegye 100K-ról bélyegzésekkel, szelvényekkel T:I Budapest "Magyar Királyság 5%-kal kamatozó Járadékkölcsön Államadóssági Kötvény" K, K, K-ról, kettő szelvényekkel T:III Balatonboglár "Boglári Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 10P-ről szárazpecséttel T:I,I Balatonboglár "Boglári Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 10P-ről, szárazpecséttel (2x) sorszámkövetők T:I,I Ráckeve "A Ráckevei Takarékpénztár" részvénye 11P-ről, szárazpecséttel, szelvényekkel T:III "27. M. Kir. Osztálysorsjáték" 1/4 sorsjegye piros "Guttmann Géza.." bélyegzővel T:II + 1db váltó + Szerbia "Újvidéki Pedagógus Otthon" részvénye (2x) egymásutáni sorszámokkal, szelvényekkel Budapest "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön - államadóssági kötvény" 50P-ről szelvényekkel "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvény 100P-ről és 1000P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel T:I--III Budapest "Aranyszál / Keresztény ecset és kefeárút termelő, fogyasztó és értékesítő szövetkezet, Budapest" üzletrészjegye 50P-ről, szelvényekkel T:II Budapest "Budapest Szobafestő, Címfestő, Mázoló, Aranyozó és Fényező Ipartestület Hitelszövetkezet" 5db üzletrészjegye egyenként 40P-ről, szelvényekkel T:III Budapest "A Magyar Királyság 3%-kal kamatozó törlesztéses kölcsöne" búzakötvénye 100q búza értékéről szelvényekkel (2x) egymáshoz közeli sorszámokkal T:I,II Budapest "Ideiglenes elismervény" 3%-kal kamatozó törlesztéses kölcsönykötvényről (búzakötvény) "A" szelvényekkel (2x) sorszámkövetők T:I,I Budapest "Magyar Általános Kőszénbánya Részvénytársulat" 10 részvénye egyenként 200P-ről bélyegzésekkel, kötegelővel T:II Budapest "Magyar Általános Kőszénbánya Részvénytársulat" 10 részvénye egyenként 200P-ről bélyegzésekkel, kötegelővel (2x) sorszámkövetők T:I Budapest "Magyar Általános Kőszénbánya Részvénytársulat" 5 részvénye egyenként 200P-ről bélyegzésekkel, kötegelővel (2x) sorszámkövetők T:I Budapest "Magyar Czukoripar - Részvénytársaság" részvényelismervény 100P névértékű részvényről, szárazpecséttel, felülbélyegzésekkel és szelvényekkel + Budapest "Részvénytársaság Villamos és Közlekedési Vállalatok Számára" (2x) részvényelismervények 100P névértékű részvényről bélyegzésekkel, szelvényekkel, szárazpecsétekkel T:III Budapest "Magyar Posta Körzeti Telefonkötvénye" Ft-ról T:I "Pillér Első Ingatlanbefektetési Alap" 10db befektetési jegye egyenként 1000Ft-ról szelvényekkel T:II-,III Budapest "Reállízing 2000 változó kamatozású kötvény" Ft-ról T:I Budapest "A City Kárpótlási Jegy Befektető Részvénytársaság" 10db egyenként 1000Ft értékű részvénye, szelvényekkel (3x) sorszámkövetők T:II Ausztria / Bécs "Bécs város évi prémium kötvénye" kötvény 100G-ről T:III szakadások Austria / Vienna "Premium bond of the City Vienna in 1874" bond about 100 Gulden C:F tears Ausztria / Bécs "Alsó-ausztriai Föld-Jelzálog Intézmény" kötvénye 200K-ról, szelvényekkel és szárazpecséttel T:III Austria / Vienna "Niederösterreichische Landes-Hypothekenanstalt" bond about 200 Corona, with coupons and embossed stamp C:F Oszmán Birodalom / Konstantinápoly Prémium kötvény 400Fr-ról osztrák bélyegekkel és bélyegzéssel T:IV Ottoman Empire / Constantinople Premium bond about 400 Francs with Austrian stamps C:G Románia %-os kötvény, 200L értékben (5x) T:III Romania % Bond worth 200 Lei (5x) T:F Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Budapest ~ f "M. Kir. Honvédelmi Minisztérium Hadsegélyező Hivatala", "Özvegyei és Árvái Javára" + Osztrák-Magyar Bank K "Olla" reklám pecséttel a hátoldalán T:I Hajmáskér / Hadifogolytábor K + 2K mindkettő 1. kiadás T:I Kenyérmező hadifogolytábor f Cu + 2f Cu + 10f Cu + 20f Cu + 50f Cu T:2, Budapest ~1919. "Pesti Hírlap" 20f (3x) T:III Budapest ~ K "Vasas tisztviselők beszerzési csoportja" szükségpénz, hátlapon körbélyegzővel (3x) T:I Szikszó "Szikszói Takarékpénztár Részvénytársaság" + "Szikszói Hitelintézet Mint. R.T." kitöltött váltója bélyeggel és bélyegzésekkel (2x) T:III Budapest "Revíziós Pengő" arcképes változat, kitöltött, felülbélyegzés nélkül T:III

6 "Dr. Rónay Béla ügyvéd" 5db kitöltött váltó T:II-III "BSZKRT / Kis szakaszjegy" aranyozott Cu zseton T: "Ebvédjegy / Budapest 6624" sorszámozott fém ebbárca T: db klf kitöltött váltó bélyegzésekkel, illetékbélyeggel, lyukasztással érvénytelenítve T:III " Magyar Királyi Osztálysorsjáték" 1. (2x) és 3. osztály egynyolcad sorsjegye, mindegyik "Benkő Bank R.T." felülbélyegzéssel T:I Eger "Az Angolkisasszonyok Egri Intézetében Létező Római Katolikus Érseki Leányiskolák Igazgatósága - Szeretetházunk felépítéséért" 5Ft értékű téglajegy, bélyegzéssel + Szeged DN "Korzó Mozi Rt." 50f és 20f 2-es tömbben T:I-,II db-os élelmiszerjegy tétel T:vegyes ~ Öki + 5 Öki + 10 Öki + 20 Öki + 50 Öki+ 100 Öki Öki Öki Öki Öki "Liska Tibor Szakkollégium" LisKaLand szükségpénzei, amely tábor keretében az Ökonosztátot igyekeznek gyakorlatba átültetni T:I,I-,II Budapest Ft Ft Ft "Adományjegy az árvíz és a vörösiszap károsultjainak javára" T:I Ft "Adományjegy a földrengés és a cunami japán károsultjainak megsegítésére" T:I Ft "Mindszenty József Emlékjegy" T:I,I Makó DN 10db izraelita bárca T:vegyes Hungary / Makó ND 10pcs of Hebrew labels C:mixed Budapest DN 50f "Szent-Margitsziget Gyógyfürdő" értékjegy T:I DN értékű fém zsetonok, "JT" beütéssel T:vegyes db-os Csepel bárca tétel: "Vas és acélöntő karbantartó" (2x) + "Vas és acélöntödéje TMK." T:2, Ausztria / Dosendorf h (2x) + 20h (2x) T:I,I- Austria / Dosendorf Heller (2x) + 20 Heller (2x) C:UNC,AU Ausztria/Feldkirch Sch "10 éves az artista fesztivál" zsetonja T:2+ / Austria/Feldkirch Schilling "Jubiläum 10 Jahre Gaukler Fest" gaukler taler C:AU Franciaország Fr Br-Al "Kereskedelmi Kamara" T:2- France Francs Br-Al "Chambres de Commerce" C:VF Jugoszlávia/Szerb-Horvát-Szlovén Királyság/Maribor v T:III,III- Yugoslavia/Kingdom of the Serbs, Croats and Slovenes/Maribor Vinarjev C:F,VG Lengyelország / Varsó Zl bankjegy felére "1gr Alkalmi jegy" felülbélyegezve T:III Poland / Warsaw Zlotych half banknote with "1 Grosz bilet zdawkowy" overprint C:F Lettország / Mitau R városi pénz T:III,III- Latvia / Mitau Rubles necessity note C:F,VG Nagy-Britannia ~1850. "Viktória" + "Albert herceg" + "Britek reménye" + "A királyi pár gyermekei: Viktória, Albert, Alíz, Alfréd, Ilona, Lujza, Artúr" Sn számlálóbárcák (4xklf), mindegyik "Allen & Moore" gyártói jelzéssel (26,5mm) T:2- ph. Great Britain ~1850. "Victoria" + "Prince Albert" + "Britain's Hope" + "The children of the royal couple: Victoria, Albert, Alice, Alfred, Helena, Louise, Arthur" Sn counter tokens (4xdiff), all with makers mark "Allen & Moore" (26,5mm) C:VF edge errors Nagy-Britannia / London "Barclays Bank Limited" csekk 16Ł-ról, szárazpecséttel, bélyegzéssel, lyukasztva T:III Great Britain / London "Barclays Bank Limited" cheque about 16 Pounds with embossed stamp, overprint, perforated C:F Német Birodalom / Keleti Főparancsnokság 1916A 3k Fe T:2- German Empire / German Military Commander of the East 1916A 3 Kopeks Fe C:VF Németország / Weimari Köztársaság / Passau ~ Pf + 2Pf + 3Pf a világ legkisebb papírpénzei T:I Germany / Weimar Republic / Passau ~ Pfennig + 2 Pfennig + 3 Pfennig the smallest paper money of the world C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Német 3. Birodalom ~ db-os élelmiszerjegy tétel T:vegyes Germany / Weimar Republic / German Third Reich ~ pcs of diff. food coupons C:mixed Németország / Weimari Köztársaság / Wartburgstadt Eisenach pf szükségpénz (4xklf) T:I Germany / Weimar Republic / Wartburgstadt Eisenach Pfennig necessity note (4xdiff) C:UNC Románia / Temesvár f T:III Romania / Timisoara Fileri C:F Svájc / Frauenfeld r Al r Al Fr Al r Al városi szükségpénzek T:2,2- Switzerland / Frauenfeld Rappen Al Rappen Al Francs Al Rappen Al necessity money C:XF,VF Magyar bankjegyek Ft "Kossuth bankó" T:III- papírhiány Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:restaurált Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III ragasztásnyom Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III

7 Havi két gyorsárverésünkre folyamatosan várjuk a beadásokat! Ft "Kossuth bankó" barna T:III kr "Kossuth bankó" T:III,III kr "Kossuth bankó" T:restaurált K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel T:III,III K áthúzott, hamis piros "Magyarország" körbélyegzővel és a hamis körbélyegzőről szóló bélyegzéssel / fake overprint T:III,III K mindkét oldal német, függőleges "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel (3x) T:III Adamo SK35/ K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel, lyukasztott K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel T:III,III K K mindkettő valószínűleg hamis szerb bélyegekkel és felülbélyegzéssel, másik oldalukon piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:III,III K K K mindhárom "KOMÁROM MEGYE KOCS KÖZSÉG GESZTESI-JÁRÁS" felülbélyegzéssel T:III,III K piros "Deutscösterreich" felülbélyegzéssel K mindkettő hamis "Montenegro" bélyeggel és bélyegzéssel T:III,III K (2xklf) K mindhárom piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:III,III K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel K mindhárom "CSÁKVÁR MEZŐVÁROS" felülbélyegzéssel T:III,III K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel K K, mindkettő román felülbélyegzéssel K T:III,III K rajta "Bosznia-Hercegovina" bélyeg és a Szerb-Horvát-Szlovén Királyság "SHS" felülbélyegzése T:III K "C" sorszámjel (2x), egyiken felülbélyegzés T:III,III K "C" sorszámjel K mindkettő "TOLNA VÁRMEGYE BONYHÁD KÖZSÉG 1919" felülbélyegzéssel T:III,III K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel (2x) T:I,I K (13x) mind szerb felülbélyegzéssel T:vegyes, több ragasztott K (2x) sorszámkövetők, mindkettő "TORONTÁL VÁRMEGYE SÁNDORHÁZA KÖZSÉG 1910" felülbélyegzéssel T:II K (2x) mindkettő "A Magyar Szent Korona Országainak Vörös Kereszt Egylete" bélyegzéssel és körbélyegzéssel T:III K (3x) egy felülbélyegzés nélküli, egy "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel, a harmadik pedig "Ausgegeben nach dem 4. Oktober 1920" felülbélyegzéssel T:I-,II K "3127" 3mm hullámos hátlappal T:III K "3031" 3mm sima hátlappal, előlapján propaganda rajz T:III K "3123" 3mm hullámos hátlappal, "BIHAR VÁRMEGYE SZÉKELYHÍD KÖZSÉG 1910" felülbélyegzéssel T:III K "3135" 3mm hullámos hátlappal, "TORONTÁL VÁRMEGYE NAGYSZENTMIKLÓS KÖZSÉG 1910" felülbélyegzéssel T:II-,III K "3136" 3mm hullámos hátlappal "SZOLNOK-DOBOKA VÁRMEGYE SZÉK KÖZSÉG" felülbélyegzéssel T:III K "A 2058" hullámos hátlappal, "MOHÁCS VÁROS PÉNZTÁRI HIVATALA 1919" felülbélyegzéssel T:III kis ly., folt K "MÁS TÖRVÉNYES..." T:III K "OSZTRÁK-MAGYAR BANK BANKJEGYEIRE" előlapján gúnyrajz T:III Adamo SK K "EGY RONGY KORONA", betoldással, ragasztva T:III K piros sorozat- és sorszám "Orell Füssli Zürich" K "Orell Füssli Zürich" T:III,III P + 20P + 50P + 100P hamis "Városi Pártvezető Sopron" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III P + 20P + 50P + 100P hamis "Kerületi Pártvezető Kőszeg" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III P (3x) sorszámkövetők T:II szép papír P (4x) sorszámkövetők, nyomdai papírráncokkal T:I,I P (30x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes

8 P (100x) T:vegyes P (100x) T:vegyes P (100x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P P mindkettő hamis adópengő bélyeggel és hamis "Debreceni Fiókintézet MNB" bélyegzéssel (fake stamps and overprints) T:III P T:I,I- hajtatlan P (30x) T:vegyes P (2x) sorszámkövetők T:II,II- hajtatlanok, folt és apró szakadás P (3x) sorszámkövetők T:I-,II hajtatlanok, kis folt és apró szakadás P (4x) sorszámkövetők T:I-,II,III P (4x) sorszámkövetők T:I-,II,III (hajtatlanok) folt, szakadás P (5x) sorszámkövetők T:I-,II hajtatlanok, folt P-100P (7xklf) "Vörös Hadsereg" T:III,III P-100P (12x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:vegyes P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" eltolódott nyomat T:III szép papír P (30x) T:III,III P T:vegyes P kék "MNB" bélyeggel (15x) P (15x) T:vegyes P P MP MP BP BP T:II-,III P (30x) T:vegyes MP MP BP mindhárom "Magyar Megújulás Pártja Egyházfa" felülbélyegzéssel T:I-,III db-os vegyes milpengő tétel T:vegyes BP (10x) T:I-,II csak sarokhajlás BP (30x) T:vegyes db-os vegyes magyar inflációs pengő bankjegy tétel T:III AP AP AP mindegyik "Magyar-Olasz Bank R.T. Ráday utcai fiókja" felülbélyegzéssel T:I-,III AP AP (6xklf) egy kivételével sorozat- és sorszám nélküliek, közte egy fordított címeres T:II-,III AP T:restaurált AP (2x) egyik fordított címeres T:III AP fordított címer, "amelyeknél" T:restaurált Ft T:III Ft (2x) T:III,III Ft + 100Ft (2x) T:III,III Ft T:III Ft (2x) T:III,III Ft (2x) T:III,III Ft (2x) T:III- ázott Ft (3x) T:III,III Ft (3x) T:III,III- ázott papír Ft (2x) nyomdai papírránccal T:II,II Ft (2x) nyomdai papírránccal T:III Ft (6xklf) T:III Ft (2x) sorszámkövetők T:II,II- szép papír Ft (25x) T:III,III Ft (2x) Ft (5x) Ft Ft (3x) T:II-,III,III Ft (3x) sorszámkövetők T:I,I Ft (2x) sorszámkövetők, nyomdai papírránccal T:I Ft Ft (3x) T:I-,II,III szép papír Ft (5x) T:III,III Ft (10x) T:III Ft Ft (2x) T:III,III

9 Az árverési tételek színes képekkel a oldalon! Ft (2x) sorszámkövetők T:I-,II szép papír Ft (3x) sorszámkövetők T:I Ft (4x) sorszámkövetők T:II,II- szép papír! Ft (25x) T:vegyes Ft (3x) ebből 2db sorszámkövető T:I Ft (2x) sorszámkövetők, nyomdai papírránccal T:I,I Ft gyári papíránccal (2x) T:II,III szép papír Ft (2x) sorszámkövetők T:II Ft (5x) sorszámkövetők, nyomdai papírránccal T:I,I Ft (5x) T:III Ft "D" T:III Ft "E" T:III Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft "DE" "Millennium" T:II Ft "Millennium" T:I Eredeti bontatlan díszcsomagolásban! Ft "Millennium" T:I Eredeti bontatlan díszcsomagolásban! Ft "Millennium" T:I Eredeti bontatlan díszcsomagolásban! Ft (2x) sorszámkövetők T:I db-os korona bankjegy tétel, közte K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel, K szerb felülbélyegzéssel T:vegyes db-os vegyes magyar bankjegy tétel, közte K "Orell Füssli Zürich", Ft T:vegyes db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel, közte K "Orell Füssli Zürich" T:vegyes db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel, közte két "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:vegyes db-os magyar forint bankjegy tétel, közte 5db 200Ft-os T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel, közte P "BÜNTETÉS" szóban "N" felett lemezhiba T:vegyes db vegyes pengő bankjegy T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő és adópengő bankjegy tétel, közte P T:vegyes db-os vegyes magyar pengő, adópengő és forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar korona, pengő, adópengő és forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:vegyes Magyar fém- és ezüstpénzek Denár Ag "II. István" (0,36g) T:2 ki. Hungary Denar Ag "Stephan II" (0,36g) C:XF cracked Huszár: 76., Unger I.: Denár Ag "II. Béla" (0.24g) T:2- lyukas Hungary Denar Ag "Béla II" (0.24g) C:VF hole Unger I.: 53., Huszár: Denar Ag "II. Géza". Kampós kereszt, közöttük kereszt díszítménnyel. (0.21g) T:1 RR! Hungary Denar Ag "Geza II" (0.21g) C:UNC RR! Huszár 144., Unger I.: 66(?) Denár Ag "II. Géza" (0,25g) T:1-,2 Huszár: 152., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (3,45g) T:2 zöld patina Huszár 72., Unger I.: ?4K-B Denár Ag "I.Ferdinánd" (0,44g) T:2- Huszár 935., Unger II.:745.a KB 15Kr Ag "Mária Terézia" Körmöcbánya (6,06g) T:3,3- lyuktömött Huszár: 1711., Unger III.: PH-KM Poltura Cu "Mária Terézia" T:2- Huszár: 1751., Unger III.:1270.c K 1kr Cu "Mária Terézia" S 1kr Cu "II. József" T:2-, S 1kr Cu E 1kr Cu B 3kr Cu "I. Ferenc" T:2-, B 20kr Ag "I. Ferenc" T:2-, B 1/4Kr Cu T: G 1kr Cu T: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" füllel T:

10 kr Cu B 5/10kr Cu T:2,2-, B 1/4Kr Cu + Ausztria 1851A 1/4Kr Cu T:2, B 1kr Cu + Ausztria 1851B 1 Kreuzer Cu T: B,G 2kr Cu (3x) kis és nagy G + Ausztria 1851A 2Kr Cu T:2-, G 3kr Cu T:3 Adamo M G 3kr Cu T:2- Adamo M B 5/10Kr Cu T:3 Adamo M B 4kr Cu T: KB 1kr Cu "Angyalos címer" T: KB 1kr (10x) T:2,2-, KB 4kr T: KB 10kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T:2-, KB 20kr Ag "Ferenc József" T: f Al (3xklf) T: KB 5/10kr Cu T:2 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" T:2- ph. Adamo M K Ag "Ferenc József" (2x) egyiken vésett fej T: KB 1kr Cu "Fiumei címer" T:2- ph. Adamo M KB 1K Ag "Ferenc József" P Ag T:2,2-, f Ni (4x) T:2, KB 2f Br (4xklf) T:2, f Br (8xklf) T:2, K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, KB 1K Ag "Millennium" T:2,2- Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2,2- Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2-,3 ph KB 5K Ag "Ferenc József" T:2- kis ph KB 10f Ni KB 10f Fe f tombak T: KB 5K Ag "Ferenc József" T: K Ag "Ferenc József" P Ag (2xklf) T:2-,3 ly K Ag "Ferenc József" P Ag T:2,2-, K Ag "Ferenc József" P Ag P Ag T:2, KB 20f Fe (4xklf) T: f Cu-Ni/Fe (11x) T: P Ag "Horthy jobbra" T:3 ü. Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3,3- Adamo P f Br (4xklf) T:2, P Ag "Madonna" T:2- patina Adamo P P Ag "Pázmány" T:2- erős patina Adamo P P Ag "Pázmány" T:2,2- patina Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 patina Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 erős patina P Ag "Liszt Ferenc" T:2,2- erős patina P Ag "Liszt Ferenc" T:2 patina

11 Megnyílt megújult webshopunk! Folyamatosan bővülő kínálat! P Ag "Liszt Ferenc" T: P Ag "Madonna" (2x) T:1- Adamo P P Ag "Madonna" (2x) T:1- Adamo P P Ag "Madonna" (2x) T:1- Adamo P P Ag "Madonna" (2x) T:1-,2 Adamo P P Ag "Madonna" (2x) T:1-,2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2- patina, brossnyom Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2- ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 felületi karc Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P f Cu-Ni T: P Al (2x) P, mindegyik hamis sarló-kalapács ellenjeggyel (fake countersings) T:1-, Fillér és Forint gyűjtemény 4db albumba rendezve, benne f f f (hiányzik 1947;1948;1950;1967) f (hiányzik 1947;1950) f Ft Ft (hiányzik 1947;1958;1961;1963) Ft (hiányzik 1946) Ft Ft, összesen 293db érme T:1,1-,2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (3x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, f Al (10x) csak klf dátum! T:1,1-,2, Ft Ag "Petőfi" T:2, Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" "Szabadságharc" sor utánveretek T:PP felületi karc, ujjlenyomat Adamo EM1,2, Ft Ag "Petőfi" T:2, Ft Ag "Petőfi" T: Ft Ag "Széchenyi" T:2- erős patina Adamo EM Ft Ag "Széchenyi" T:2- Adamo EM Ft Ag "Széchenyi" T:2- Adamo EM Ft Cu-Ni Ft alpakka Ft Al (5x) T: f Al T: Ft + 20Ft + 25Ft Ag "10 éves a Forint" sor T: Ft Ag + 50Ft Ag "Liszt" pár T:P Eredeti plasztiktokban! f Al (6x) csak klf évszám! T:1, Ft Ag "Zrínyi Miklós" T:2 (PP) f-50f Al (25x) T:vegyes Ft "Kossuth" (6x) T:2 Adamo F Ft "Kossuth" (6x) T:1-,2 Adamo F Ft Ag "Kodály" T:BU

12 f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Al (2x) T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag + 100Ft Ag "Szt.István" pár T:BU Ft Ag "Budapest" sérült plasztitokban T:BU f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Al (14x) csak klf évszám! T:1, Ft Al (8xklf) T: Ft Ag + 100Ft Ag "Petőfi" pár, sérült MBN tokban T:BU f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag + 100Ft Ag "MNB" pár, eredeti kék MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM44,EM Ft Ag "KGST" T:BU Ft Ag "KGST" eredeti plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" T:BU Adamo EM Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" T:BU Adamo EM Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" eredeti plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "II. Rákóczi Ferenc" T:BU kis patina Ft Ag "Derkovits Gyula" T:BU felületi karc Ft Ag "Szinyei Merse Pál" T:BU felületi karc Ft Ag "Munkácsy Mihály" T:BU f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Nemzeti Múzeum" dísztokban T:PP Adamo EM Ft Ag "Festők II. / Csontváry" T:BU Adamo EM Ft Ag "Festők II. / Mányoki Ádám" T:BU felületi karc Adamo EM Ft Ag "Festők II. / Rippl-Rónai" T:BU felületi karc Adamo EM Ft Ag 3xklf "Festők II. / Mányoki, Rippl-Rónai, Csontváry" sor, eredeti, sérült MNB tokban T:BU f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft "Szovjet-magyar közös űrrepülés" eredeti plombált MNB plasztiktokban T:PP Ft "Szovjet-magyar közös űrrepülés" T:PP f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Cu-Ni + 5L Cu-Ni magyar-bolgár közös kiadás "Bulgária 1300 éves", eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "Bartók Béla" eredeti MNB tokban T:BU Ft Ag "Labdarúgó VB-3 játékos" T:BU f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Labdarúgó VB-3 játékos" T:BU Ft Cu-Ni "FAO" tokban tanúsítvánnyal Ft alpakka "Széchenyi" eredeti tokban tanúsítvánnyal T:BU Ft alpakka "Széchenyi" Ft + 100Ft "FAO" Ft "Kulturális fórum" Ft alpakka "Természetvédelem - Vidra" T:BU Ft alpakka "Simon Bolivár" eredeti tokban tanúsítvánnyal Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor" eredeti tokban tanúsítvánnyal Ft alpakka "Kulturális Fórum" T:BU, Ft alpakka "Czóbel Béla" Ft alpakka "Simon Bolivár" Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor" T:PP Ft "Czóbel Béla" (2x) mindegyik tokban, tanúsítvánnyal, egyik sérült Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor" T:BU,PP f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor" eredeti tokban tanúsítvánnyal Ft alpakka "Fáy András" Ft alpakka "Labdarúgó EB / Kapus" T:BU f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Természetvédelem - Mocsári teknős" T:BU

13 Megnyílt megújult webshopunk! Folyamatosan bővülő kínálat! Ft Ag "Természetvédelem - Vidra" T:BU Ft Ag "Természetvédelem - Vadmacska" T:BU f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Mexikói Labdarúgó VB-stadion" T:BU f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Téli Olimpia-Albertville" T:BU ujjlenyomatos Adamo EM f-50f 5klf db forgalmi sor fóliában T: f-50f 5klf db forgalmi sor fóliában T: f-50f 5klf db forgalmi sor fóliában T: Ft Cu-Ni "II. János Pál pápa látogatása" T:PP Ft Ag "II. János Pál pápa látogatása" T:PP Ft Ag "II. János Pál pápa látogatása" dísztokban T:PP ujjlenyomatos Ft Ag "II. János Pál pápa látogatása" T:BU f-50f 5klf db forgalmi sor fóliában T: Ft Ag "Veszélyeztetett állatvilág - gólya" T:2 (PP) ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "Telstar 1" T:PP Adamo EM Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (10x) T:2, Ft Ag "MNB" (10x) T:2, Ft Ag "Expo 96" T:BU Ft Ag "Régi dunai hajók - Árpád" T:BU Adamo EM Ft Ag "Integráció Az Európai Közösségbe" T:BU ujjlenyomatos Ft Ag "Labdarúgó VB" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó VB" T:BU Adamo EM f-100Ft 10xklf db + 200Ft Ag "Deák" dísztokos szettben T:BU Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (10x) T:2, Ft Ag "Deák" (10x) T:2, Ft Ag "Deák" (10x) T:2, Ft Ag "Integráció az EU-ba / Halászbástya" T:BU Ft Ag "Kossuth Lajos" T:BU Ft Ag "Régi dunai hajók - Carolina" T:BU Adamo EM

14 Ft Ag "Védd a világot!" T:BU ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "Védd a világot!" T:BU Adamo EM Ft Ag "Nyári olimpia-atlanta" T:BU Adamo EM Ft Ag "Integráció az EU-ba-ECU" T:PP karc Ft Ag "Régi dunai hajók III - Hableány" T:BU Adamo EM Ft Ag "Pannonhalma" T:BU Adamo EM f-100Ft 10klf db "50 éves a forint" dísztokos szettben T:BU Adamo FO Ft Ag "Labdarúgó VB" T:BU Adamo EM Ft Ag "Integráció az EU-ba-EURO I" T:BU Ft Ag "Helka, Kelén" T:PP Ft Ag "Budapest egyesítésének 125. évfordulója" T:PP Ft Ag "Budapest egyesítésének 125. évfordulója" T:PP Ft Ag "Labdarúgó VB" T:PP f-100Ft 8klf db, szettben "75 éves a Magyar Nemzeti Bank" T:PP Adamo FO Ft Ag "75 éves az MNB" T:PP Ft Ag "A évforduló" T:PP Ft Ag "125 éves a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem" tokban T:PP apró karc Hungary Forint Ag "125th Anniversary - Liszt Academy" in case C:PP small scratch Adamo EM Ft Ag "Gábor Dénes" tokban T:BU Ft "Arany János: Toldi" T:PP Adamo EM Ft "Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk" T:PP Adamo EM Ft "Petőfi Sándor: János vitéz" T:PP Adamo EM Ft "Fazekas Mihály: Ludas Matyi" T:PP Adamo EM Ft Ag "100 éves a gödöllői művésztelep" T:PP Tanúsítvánnyal Ft "Kossuth" elsőnapi veret sorszámozott díszlapon T:BU Ft "Kossuth" kötőjel hiányzik az évszámok közül! T: Ft "Rubik-kocka" T:BU Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 20Ft "Deák Ferenc" T:PP Adamo FO Ft Ag "Neumann János" tokban T:PP felületi karc Ft "Magyarország az EU tagja" elsőnapi veret sorszámozott emléklapon T:BU Ft Ag "Nyári olimpia-athén" T:BU Ft-100Ft 7klf db-os forgalmi sor + 10Ft "József Attila" dísztokos szettben T:PP Ft Cu-Ni "József Attila" sorszámozott emléklapon T: Ft Cu-Ni "József Attila" sorszámozott emléklapon T: Ft Ag "Aggteleki-karszt barlangjai" T:PP Ft Cu-Ni "125 éves a Magyar Vöröskereszt" elsőnapi veret számozott emléklapon T: Ft Ag "Fertő kultúrtáj" T:PP ujjlenyomatos Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne "Berán Lajos és a pengő" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm) T:BU Ft "Adorján János - Libelle" T:BU Ft Ag "Árpád-házi Szent Erzsébet születésének 800. évfordulója" tanúsítvánnyal T:PP ujjlenyomatos Ft Ag "Árpád-házi Szent Erzsébet születésének 800. évfordulója" tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Árpád-házi Szent Erzsébet születésének 800. évfordulója" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "Batthyány Lajos" T:PP ujjlenyomatos Ft Ag "Kodály Zoltán" T:BU ujjlenyomat Adamo EM Ft-100Ft 7klf db + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos szettben T:BU Ft-100Ft 7klf db + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos szettben T:BU Ft "Tokaji Történelmi Borvidék" Ag T:PP Ft "Tokaji Történelmi Borvidék" Ag T:PP Ft Ag "Tokaji Történelmi Borvidék" dísztokban tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Pekingi olimpia" T:BU Ft aranyozott T:1-,2 Tanúsítvánnyal

15 Weboldalunkon a zárás pillanatáig licitálhat és követheti tételei állását! Ft "Bánki Donát" T:BU Ft "Bánki Donát" T:PP Ft Ag "Radnóti" T:PP ujjlenyomat, felületi karc Ft Ag "Radnóti" T:PP ujjlenyomat, felületi karc Ft Ag "Dohány utcai zsinagóga" dísztokban tanúsítvánnyal T:BU apró oxidáció Ft Ag "Dohány utcai zsinagóga" T:PP felületi karc Ft "Bíró László József a golyóstoll szabadalmaztatója" T:PP Ft Ag "Kosztolányi Dezső" T:BU Ft Ag "Úszó EB" dísztokban T:PP felületi karc Ft Ag "Az Európai Unió Tanácsának magyar elnöksége" T:PP Ft Ag "Mohácsi Busójárás" T:BU Ft Ag "Mohácsi Busójárás" T:PP felületi karc Ft Ag "Madách Imre" T:BU Ft "Popovics Sándor" Ag T:PP Tanúsítvánnyal Vegyes: PH-KM Poltura Cu "Mária Terézia" + Ausztria K Ag "Ferenc József" T:3, Vegyes: db vegyes magyar és osztrák Cu krajcár, közte egy hamis T:vegyes Mixed: pcs of mixed Hungarian and Austrian Cu Kreuzer, with one fake C:mixed Vegyes: db klf magyar és osztrák Cu krajcár T:2,2-, Vegyes: K Ag "Ferenc József" + Ausztria K Ag "Ferenc József" T:2, Vegyes: f Al (40x) + Svájc Fr Al + Svájc / Frauenfeld r Al + 20r Al + Csehszlovákia h Al T:vegyes Mixed: Hungary Fillér Al (40x) + Switzerland Frank Al + Switzerland / Frauenfeld Rappen Al + 20 Rappen Al + Czechoslovakia Haler Al C:mixed db rolni 20f Al, egyenként 50db T:vegyes db rolni 10f Al, egyenként 50db T:vegyes db rolni 50f Al, egyenként 50db T:vegyes Magyar emlékveretek Arató Gyula ( ) "Mátyás Király Sportév 1943" hadifém plakett (80x41mm) T:1-, Arató Gyula ( ) DN "Magyar Sport Érem / A Jövő Nemzedéke a Nemzet Jövője - Tátos Nándor" fém emlékérem Br koszorúval, eredeti dísztokban (80-84mm) T: Asszonyi Tamás (1942-) " / 100 éves a Magyar Vöröskereszt" ezüstözött fém emlékplakett (40mm) T: Asszonyi Tamás (1942-) "Magyar Millenium / Budapest Operaház" Br emlékérem (49mm) + DN Festett Br magyar címeres medál (56x25mm) T:1-, Asszonyi Tamás (1942-) "Magyar Millenium / Budapest Operaház" Br emlékérem (50-51mm) T: Asszonyi Tamás (1942-) DN "Horoszkóp - Vízöntő" Br emlékérem (48,5mm) T: Bakonyi Sándor ( ) ~1930. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége " Br emlékplakett, hátoldalán "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban (54x42mm) T: Beck András ( ) DN "Nagy Imre" öntött Br plakett (70,5x66mm) T: Beck Ötvös Fülöp ( ) "A Magyar Nemzeti Múzeum 100 éves fennállásának emlékére " Br plakett. "JÓZSEF NÁDOR ISPÁN - GRÓF SZÉCHÉNYI FERENCZ - A MAGY NEMZ MVZEVM 100 ÉVES FENNÁLLÁSÁNAK EMLÉKÉRE " (75x50mm) T:2- HP Berán Lajos ( ) ~1920. "Az érdem elismeréséül - A,,Falu" Országos Szövetség" aranyozott Br emlékérem (45mm) T:2, Berán Lajos ( )~1920. "Ferencz Városi Torna Club" Br és ezüstözött Br emlékérem (4x) (30mm,40mm) T:2, Berán Lajos ( ) "Jókai Mór - A Nagy mesemondónak hálás nemzete" Br emlékérem (36mm) T:2-, Berán Lajos ( ) "Magyar Királyi Földmívelésügyi Minister" egyoldalas Br emlékérem T:2 ph Berán Nándor ( ) "V. Nemzetközi Motorcsónak Találkozó (V. Int. Motorboat Meeting) - Bécs-Budapest 1937" zománcozott Br plakett, hátlapján "BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel (67x42mm) T: Berán Lajos ( ) "Ferencvárosi Torna-Club F.T.C. Úszószakosztály 1940." Br sportérem eredeti dísztokban (38x60mm) T:2,2- kis ü Berán Lajos ( ) "Magyar Sí Szövetség" fém plakett (69x49,5mm) T:3 erős patina

16 30557.Bognár György (1944-) "MÉE - Államalapító királyunk emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" Br emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) "MÉE Pápa - 20 éves a Pápai Csoport" Br emlékérem (42,5mm) T: Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) "II. János Pál pápa látogatása - Pécs" Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,34g/0.925/42,5mm) T:PP Bognár György (1944-) "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Kormányzó / Az újratemetés emlékére Kenderes" Br emlékérem (42,5mm) T: Bognár György (1944-) "Magyar Vasút Éve Európában, Pest-Buda" Br emlékérem (42,5mm) T: Bognár György (1944-) "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk" 15db-os Br emlékérem teljes szettje az Erdélyi fejedelmek sorozathoz tartozó tálcán T: Boldogfai Farkas Sándor ( ) "Budapest felszabadulásának 10 éves évfordulójára / Budapest Főváros Tanácsa" Br emlékérem dísztokban (60mm) T: Borsos Miklós ( ) "Fa- és Papíripari Szövetkezetek Szövetsége 1977" Br emlékérem (81mm) T: Borsos Miklós ( ) "Fa- és Papíripari Szövetkezetek Szövetsége 1978" Br emlékérem (83,5mm) T: Borsos Miklós ( ) "Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége - Otthon 1984" öntött Br érem (84mm) T:2 lyuk Bozó Gyula ( ) "Patrona Hungariae / 300 éve szabadult fel Pécs a török hódoltság alól " nagyalakú Br emlékérem (70mm) T: Bozó Gyula ( ) "Szent Jobb országjárása / Szent István halálának 950. évfordulója" Br emlékérem (70mm) T: Bozó Gyula ( ) "A Szent Szék és a Magyar Köztársaság közötti diplomáciai kapcsolat felvételének emlékére" dekoratív Br emlékérem pár stilizált "Bozó" pecséttel összeillesztve, kis ismertető leírással T:1-, Bozó Gyula ( ) "Antall József A Magyar Köztársaság Első Miniszterelnöke " Br emlékérem (42,5mm) T: Bozó Gyula ( ) "Az Esztergomi Bazilika tűzkára IX. 5. / Köszönettel a nagylelkű segítségért" Br emlékérem (42mm) T:1-, Bozó Gyula ( ) "A Budavári Mátyás-templom segítséget kér / Bomba merénylet Júl. 23." Br emlékérem (42,5mm) T: Bozó Gyula ( ) "Esztergomi Egyházmegyei zsinat" Br emlékérem (42mm) T: Bődy Kálmán ( ) "Tisza István" bronzozott Zn emlékérem. "HONFIHŰSÉG ÉS JELLEMSZILÁRDSÁG HŐSE ÉS VÉRTANUJA VOLT - TISZA" (61,5mm) T:2- ph. HP Csíkszentmihályi Róbert (1940-) "Képző- és Iparművészeti Szakközépiskola" öntött Br érem (90mm) T:1-, Csikszentmihályi Róbert (1940-) " Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem T:BU sérült csomagolásban, tanúsítvánnyal Földesné Sonnenfeld Lenke ( ) "Nyugat-Magyarországi Játékvezető Testület " irredenta Br plakett (65x131mm) T: Fritz Mihály (1947-) "Westel - A kétmilliomodik ügyfél elérésének emlékére" ezüstözött fém emlékérem (42mm) T:PP felületi karc Fritz Mihály (1947-) "Kossuth Lajos 200 éve született" Ag emlékérem (33,38g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat Hajós Géza "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ" fém emlékérem (49mm) T:2- karc Iván István ( ) "Súlyemelő Világ- és Európa Bajnokság Budapest IX " fém emlékérem (60mm) T: Kiss Sándor ( ) "Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula" Br emlékérem + Nagy Lajos (1949-) "MÉE Szabolcs-Szatmár megyei szervezet / V. Ferdinánd éves Nyíregyháza" Br emlékérem (42mm) "200 éve született Kisfaludy Károly / Bizton nézzen előre szemünk. Radnóti Társaság Győr" Br emékérem. Szign.:LT (42mm) T: Kiss Sándor ( ) "II. János Pál pápa / A Szentatya Szombathelyen aug. 19." aranyozott Br piefort emlékérem tokban (65mm) T:PP karc, ujjlenyomat Kiss Kovács Gyula ( ) "Renoir" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban ismertető tanúsítvánnyal (60mm) T: Kiss Kovács Gyula ( ) DN "Van Gogh" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban ismertető tanúsítvánnyal (60mm) T: Kiss Nagy András (1930-) "Magyar Nemzetért / Erdély" Br emlékérem (42,5mm) + Nagy Lajos (1949-) DN "Bessenyei György Tanárképző Főiskola Nyíregyháza" Br emlékérem (42,5mm) T: Kiss Nagy András ( ) DN "Korányi Sándor" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban ismertető tanúsítvánnyal (60mm) T:

17 Weboldalunkon a zárás pillanatáig licitálhat és követheti tételei állását! Kiss Nagy András ( ) DN "Fodor József" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban ismertető tanúsítvánnyal (60mm) T: Kiss Nagy András ( ) DN "Omnia Vincit Amor (A szerelem mindent legyőz)" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban ismertető tanúsítvánnyal (60mm) T: Kiss Nagy András ( ) DN "Csontváry Tivadar" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban ismertető tanúsítvánnyal (60mm) T: Klaudinyi László ( ) "Postás Sportegyesület " Br emlékérem (40mm) T: Kósa István (1953-) "Magyar Tudományos Akadémia / Alapításának Emlékére " Br emlékérem (42,5mm) T: Kósa István (1953-) "Richter Gedeon RT Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" aranyozott fém (42,5mm) T:PP felületi karc Kunvári Lilla? ( ) DN "Andersen " egyoldalas Br plakett (114m) T: Lantos Györgyi (1953-) "A Főiskola fennállásának 30. évfordulójára / Fleischmann Rudolf" Br emlékérem eredeti tokban (79mm) T: Madarassy Walter ( ) "Virágos Budapest Virágos Magyarország Jutalomérme / Virágos út vezessen virágos Nagymagyarországba" Br emlékérem (60mm) T: Lapis András (1942-) "IBUSZ 75 éves" ezüstözött fém emlékérem (60mm) T:2 ph Lebó Ferenc (1960-) "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" aranyozott piefort emlékérem (65mm) T:PP k Lebó Ferenc (1960-) "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:PP enyhe felületi karc Lebó Ferenc (1960-) "50 éves az MKB / A legnagyobb magyar - Széchenyi István" Ag emlékérem eredeti tokban (31,19/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomatos Lessenyei Márta (1930-) "IMP CONSTANTINVS MAX AVG / GENIO AVGVSTI - SAVARIA MCMXCII" Br emlékérem (29mm) T:1, Madarassy Walter ( ) "34. Eucharisztikus Világkongresszus Budapest / Szent Jobb" ezüstözött Br emlékérem (56mm) T:1-, Madarassy Walter ( ) "Magyarország Felszabadulásának 10 éves évfordulójára" Br emlékérem (117mm) T: Madarassy Walter ( ) DN "Universitas Medicinae Semmelweis Budapestini / Annus Fundationis Facultatis Medicinae Budapestinensis 1769" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T: Martinelli Jenő ( ) "Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja Budapest Anno Domini MDCCCCXXIII" ezüstözött Br emlékérem (45mm) "Budapesti Rendőr S.E. Sportnapok 1945" fém emlékplakett (68x38mm) T: Matzon Frigyes ( ) "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923 / M.Á.H.-P.K. (Magyar Általános Hitelbank - Pénzintézeti Központ)/B. céllövő csapatverseny győztesének 1936.IV.12." Br emlékérem és tábla "Arkanzas BP." gyártói jelzéssel (50mm) márványlapon (143x86mm) T: Olcsai Kiss Zoltán ( ) DN "Világ proletárjai egyesüljetek - 50 év" nagyméretű, egyoldalas Br plakett eredeti dísztokban (147mm) T:1, Pataky B "50 éves a magyar olajbányászat / " Br plakett (70mm) T: Peternák Gusztáv (1928-) "Hegyesd vára / MÉE-Keszthely" Br emlékérem (50mm) T: Rácz Edit (1936-) "Makkai István Kőbánya 1959" kétoldalas Br plakett (75mm) T: Reményi József ( ) "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" bronzozott fém plakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (49x61mm) T: Reményi József ( ) "Budapesti Polgári Lövész Egyesület" ezüstözött fém emlékérem (46mm) T:2- ph Reményi József ( ) "A Magyar Demokrácia a Testedzésért 1946 / Ép testben ép lélek" jelzetlen Br emlékérem (61mm) T: Reményi József ( ) "Semmelweis" Br emlékérem. "SEMMELWEIS IGNÁC FÜLÖP "SEPTIMANA SOLEMNIS" SEMMELWEIS BUDAPEST 1968" (31mm) T: Renner Kálmán ( ) "A Magyar Műszaki Felsőoktatás 200 éves" fém emlékplakett (84mm) T: Renner Kálmán ( ) "Soproni ünnepi hetek IX " háromszög alakú aranyozott fém plakett (196x113mm) T:2, Ripszám Henrik ( ) "Munkás Testedző Egyesület" Br emlékérem "Neubrand Imre Emlékverseny" feliratú márványon T: Soltra E. Tamás (1955-) "Sopron Emlékéremsor" 5db-os Br emlékérem sor dísztokban "Vespasianus, Lackner Kristóf, Rauch András, Vendel Miklós, Scarbantia-Oedenburg-Sopron", leírással együtt (60mm/42mm) T:1, Szabó Géza (1939-) "Mindszenty József Magyarország Hercegprímása / A bíboros hamvainak végső nyugalomba helyezése - Esztergom május 4." Br emlékérem (37mm) T:1-,

18 30619.Szunyogh László (1956-) "Habsburg Ottó 80 éves / Páneurópa Unió Tata" Ag (35,43g/0.835/42,5mm) és Br (42,5mm) emlékérmek az eredeti előlapi verőtővel T:PP ujjlenyomat, felületi karc Hungary "Otto von Habsburg 80 years old / Paneuropean Union Tata" Ag (35,43g/0.835/42,5mm) and Br (42,5mm) commemorative medallions with original steel coin die C:PP fingerprint, slightly scratched Tokody Gyula? ( ) DN "Vasas SC" ezüstözött Br plakett (112x64mm) T:2 forrasztásnyom Turáni Kovács Imre ( ) DN "Ady Endre emlékverseny - Ady-kör" Br sakk emlékérem, mesterjegy nélkül (108mm) T: Vanczák Ferenc ~1930. "Columbia Postagalamb S.C. Útban az Igazság Felé" fém érem (75mm) T:2, Vígh Tamás ( ) DN "Kelemen László" sorozat, az alapmezőből kiemelkedő plasztikus fej, egyoldalas öntött Br plakett, mesterjegy nélkül ( mm) T: Vincze Dénes ( ) "Ki minek mestere" jelzetlen Br plakett eredeti tokban (77mm) T: Vincze Dénes ( ) "KISZ - Védnökségeink Jubileumi Éve" fém plakett (2x) (79mm) T: Vincze Dénes ( ) ~1980. Jelzetlen, három munkást ábrázoló szocialista lemez plakett eredeti tokban (65x64mm) T: "Országos Ipar-, Termény- és Állat Kiállítás Szegeden" Br emlékérem. "AZ 1876 ÉVI ORSZÁGOS IPAR-TERMÉNY-ÉS ÁLLAT-KIÁLLÍTÁS SZEGEDEN / EMLÉK ÉREM" (40mm) T:2,2- Hungary "National Industry, Crop and Animal Exhibition in Szeged" commemorative Br medallion (40mm) C:aXF "Szabadságharczunk dicső emlékére / Istenért, királyért, hazáért" Cu emlékérem (29,5mm) T:2-,3 ph ~1900. "A mezőgazdaság terén szerzett érdem elismeréseül" Br díjérem. "FERENCZ JÓZSEF I.K. AUSZTRIAI CSÁSZÁR ÉS MAGYARORSZÁG APOSTOLI KIRÁLYA / A MEZŐGAZDASÁG TERÉN SZERZETT ÉRDEM ELISMERÉSÉÜL" (62mm) T:2- Hungary ~1900. Agricultural award Br medal with the portrait of Franz Joseph (62mm) C:VF "Budapest Székesfővárosi Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete A Sport Terén Elért Kiváló Érdemek Jutalmazására" Br díjérem (40mm) T:2 ph "Munkástüntetés" Br propaganda érem. "BVDAPEST 1930 SZEPTEMBER 1 ELŐRE VJ MARCIVS FELÉ" (65,5mm) T: "D.F.C - 30.I I." aranyozott Br díjérem "Huguenin" gyártói jelzéssel (50mm) T: "Szombathelyi ünnepi hét" Br emlékérem "Hawel B.P." gyártói jelzéssel (51,5mm) T: "K.M.A.C. (Királyi Magyar Automobil Club) - F.T.C. Hármashatárhegyi verseny X. 14." Br zománcozott emlékérem "BERÁN N BPEST" (50mm) T:2- zománchiba "Baross Szövetség Szegedi Csillagtúrája 1936 június 7." zománcozott Br plakett (57x40mm) T: "Csepel község újjáépítésének emlékére Csillagtúra VII.3." fém emlékérem (76mm) T: "Weiss Manfred Vállalatok Testedző Köre" fém emlékérem, hátlapján "Kovács Istvánnak a W.M.T.K. ökölvívó sz.o. legszorgalmasabb tagjának" Szign.:FONYÓ (50mm) T:2 ph "Magyar Úszóegyesület 50 éve " Zn emlékplakett eredeti tokban (32x30mm) "Siófoki Sport Egyesület " Zn emlékplakett füllel (32x30mm) T: "A Felszabadulás Emlékére - N.S.B IV. 4." fém emlékérem (40mm) + Bozó Gyula ( ) "60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 kis ph "Az Európai Vasutas Labdarúgó Bajnokság emlékére Budapest" zománcozott fém plakett (76,5x67mm) T: "Felszabadulásunk 10. évfordulójára" egyoldalas fém plakett, rajta lyukak rögzítés céljából (152x112mm) T: "OMBKE (Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület) - Magyar Öntőnapok" Br emlékérem (49mm) T:1-, "Soltz Vilmos / Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület" Br emlékérem, "Dr. Husz Nándor 50 éves Egyesületi Tagságért" (70mm) T:2, "100 éves a Láng Gépgyár" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T: "Országos Úttörő Bábfesztivál Budapest" fém plakett fatalpon (99x101mm) T: "Csepel " Br plakett. Szign.: VJ (98mm) T: "Veszprém Város Tanács III " Br plakett (70mm) T: ~1970. "Mecseki Ércbányászati Vállalatnál eltöltött 10 esztendőért" fém plakett (119x80mm) T: ~1970. "A magyar-szovjet barátság ápolása terén végzett kiváló munkáért - Magyar-Szovjet Baráti Társaság Országos Elnöksége" aranyozott, zománcozott plakett (118x118mm) T:

19 Weboldalunkon a zárás pillanatáig licitálhat és követheti tételei állását! ~1970. "A munka nálunk becsület és dicsőség dolga - OKISZ (Magyar Iparszövetség) Br emlékérem (71mm) T: "Győr 100 éve város" Br zseton Janus képével. Szign.: Sz (21mm) T: "10 éves évforduló / Magyar-szovjet timföld-alumínium egyezmény" Al emlékérem (60mm) T: "Kismotor- és Gépgyár Budapest" 25, 30 és 40 éves "Hűséges Munkáért", aranyozott fém és fém emlékérem (3xklf), mindegyik dísztokban igazolvánnyal, a 25 és 30 éves mellett zománcozott jelvények (60mm) T:1, "Huszonöt éves tanácstagságért" Br érem eredeti dísztokban (111mm) T: "Szolnok 100 éves " egyoldalas Br plakett (100x143mm) T: "HUNGEXPO / Őszi Budapesti Nemzetközi Vásár" fém részvételi emlékérem és Cu zseton (70mm,31mm) T: "68. OMÉK (Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás) Budapest" emlékplakett jelvénnyel dísztokban (68 és 35mm) T:2, "Magyar Rádió Törzsgárdájának tiszteletbeli tagja" zománcozott fém emlékplakett és 2db klf aranykoszorús zománcozott Br jelvény eredeti dísztokban (103x89mm) T:1-, "GANZ - 25 éves törzsgárda tagságért" Br emlékérem és zománcozott jelvény eredeti tokban (99mm) T: "Burg Kastl - Magyar Gymnasium / Ember: küzdj és bízva bízzál" Br emlékérem (65mm) T: "Burg Kastl - Magyar Gymnasium / Hungaria Aeterna - Árpád" ezüstözött Br emlékérem. Szign.: KTE (65mm) T:1-, "Naptár" Ag bélyegérem plasztik tokban (5,5g/0.835/24mm) T:2 (PP) "Targoncavezetők V. Országos Vetélkedője - Szombathely" fém emlékérem (75mm) T:2, "Naptár" Ag bélyegérem ÁPV tokban (5.5g/0.835/24mm) T:PP "67. Közgyűlés OMBKE (Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület) / Alba Regia Székesfehérvár" fém emlékérem (75mm) T:2 ph "Pénzügyi Törvény" fém plakett eredeti tokban (117x88mm) T: "Nemzetközi Gyermekév" (2x) Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (3.41g/0.835/27x22mm) T:PP ~1980. "Szombathely Város Tanácsa" Br emlékérem dísztokban (60mm) T:1-,2 ph ~1980. "Magyar Labdarúgók Szövetsége" Br plakett (101mm) T: "Naptár" Ag bélyegérem ÁPV tokban (5.55g/0.835/24mm) T:2 (PP) "Naptár" Ag bélyegérem ÁPV tokban (0.835/37x23mm) T:2 (PP) "Mozgásgátoltak II. Országos Úszóbajnoksága Eger" jelzett hollóházi porcelán plakett eredeti dísztokban (88mm) T: "Naptár" Ag bélyegérem ÁPV tokban (4,6g/0.835/37x23mm) T:PP "Magyarország - Ausztria Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett (103mm) T: "Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett (106mm) T: "Magyar Nőorvos Társaság 22. Nagygyűlése Szeged" fém emlékérem (75mm) T: "Congressus Pharmaceuticorum Et Medicorum - Veterinariorum Kecskemét" fém orvosi plakett, hátoldalán textil borítás (97x120mm) T: "Komárom " jelzett hollóházi porcelán emlékérem dísztokban (88mm) T: "XXIII. Szabadfogású Birkózó Világbajnokság Budapest" Br plakett (102mm/63mm) T: "Budapest Ferihegyi repülőtér új forgalmi épület és catering konyha átadása " Ag emlékérem (25.18g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomatos "Patrona Hungariae / 300 éve szabadult fel Pécs a török hódoltság alól" Br emlékérem (70mm) T: "BVSC 1911 / Budapesti Vasutas Sport Club Tátos Nándor a BVSC örökös tagja" Br emlékplakett dísztokban. Szign.: BI (112mm) T:2, "Bábolna / Ültetve 1710" Ag emlékérem sérült ÁPV tokban (35.92g/0.835/42,5mm) T: ~1990. "Építsetek hajlékot az Úrnak - Szigetszentmiklós" Br plakett (97mm) T: "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére szeptember 4." jelzett Ag emlékérem eredeti tokban tanúsítvánnyal (32,93g/0.925/40mm) T:PP felületi karc "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére-Vitézi Jelvény" aranyozott tombak emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP felületi karc "Bozó Gyula 80 éves" Br piefort emlékérem (42,5mm) T:

20 "100 éves a Budapesti Elektromos Művek Rt. 1893" Br emlékplakett (104mm) T: "Szilvay Kornél / Emlékérem a tűzvédelem fejlesztéséért" Br érem eredeti dísztokban (78,5mm) T: "Magyar Tűzoltó Szövetség Hajdúszoboszló / Egy mindenkiért, mindenki egyért" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP felületi karc "IV. Junior Uszonyosúszó Világbajnokság - Balatonfűzfő" aranyozott fém emlékérem (60mm) T: "Esztergom / 1 Euro" Br emlékérem dísztokban (42mm) T: "Szent István király / Esztergom királyi vár" fém emlékérem (25mm) T: "Esztergomi érsekség " CuZn emlékérem az érsekség alapításának évfordulójára, dísztokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T:PP II. János Pál / Karol Józef Wojtyla " jelzett Ag emlékérem (42mm) T:PP "Királyi Párok - István és Gizella, Mátyás és Beatrix, Ferencz József és Erzsébet" 3db klf ezüstözött Cu-Ni emlékérem eredeti dísztokban tanúsítvánnyal (38,61mm) T:PP "Hungaroring / 25. Magyar Nagydíj" fém emlékérem T: Magyar és külföldi arany pénzek KB 10K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (3.39g/0.900) T:2 Hungary 1900KB 10 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (3.39g/0.900) C:XF Huszár: 2200., Adamo K KB 10K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (3.39g/0.900) T:2 kis ph. Hungary 1908KB 10 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (3.39g/0.900) C:XF small edge error Huszár: 2200., Adamo K KB 10K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (3.39g/0.900) T:2 Hungary 1910KB 10 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (3.39g/0.900) C:XF Huszár: 2200., Adamo K Ft Au "Bartók Béla" (3,83g/0.986) T:2 (P) Hungary Forint Au "Béla Bartók" (3,83g/0.986) C:XF (P) Adamo EM Külföldi bankjegyek Albánia / Olasz megszállás Fr T:restaurált Albania / Italian occupation Franga C:restored Albánia L "SPECIMEN" felülnyomással T:I Albania Lek with "SPECIMEN" overprint C:UNC Albánia L "SPECIMEN" felülnyomással T:I Albania Lek "SPECIMEN" overprint C:UNC Ausztria K "Ein Schilling" felülbélyegzéssel Sch T:III,III- Austria Kronen with "Ein Schilling" overprint Schilling C:F,VG Ausztria Sch T:III Austria Schilling C:F Ausztria / Szövetséges megszállás gr + 1Sch (4x) + 5Sch + 10Sch T:III Austria / Allied occupation Groschen + 1 Schilling (4x) + 5 Schilling + 10 Schilling C:F Belgium Fr T:III- Belgium Francs C:VG Bosznia-Hercegovina D " D 1993." felülbélyegzéssel T:I- Bosnia and Hercegovina Dinara with " Dinara 1993" overprint C:AU Brazília C (5x) sorszámkövetők T:I Brazil Cruzados (5x) sequential serials C:UNC Brazília C (2x) sorszámkövetők + Jugoszlávia D (4x) sorszámkövetők D (3x) sorszámkövetők T:I Brazil Cruzados (2x) sequential serials + Yugoslavia Dinaras (4x) sequential serials Dinaras (3x) sequential serials C:UNC Bulgária L L T:III-,I Bulgaria Leva Leva C:VG,UNC Burma / Japán megszállás R + Holland Kelet-India / Japán megszállás G + Malaya / Japán megszállás $ T:II,III Burma / Japanese occupation Rupees + Netherlands East Indies / Japenese occupation Gulden + Malaya / Japanese occupation Dollars C:XF,F Csehszlovákia K T:III,III- Czechoslovakia Korun C:F,VG Csehszlovákia db klf bankjegy T:vegyes Czechoslovakia pcs of diff banknotes C:mixed Fehéroroszország db vegyes bankjegy T:vegyes Belarus pcs of mixed banknotes C:mixed Fehéroroszország db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes Belarus pcs of banknotes C:mixed Fiji $ T:I Fiji Dollars C:UNC Francia Indokína P aláírással T:III kis ly. French Indo-China Piastres with signature C:F small hole

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 244. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 248. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 április 13-16. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 245. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 3-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 237. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 27-30.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 261. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 251. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 június 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

48. Numizmatikai gyorsárverés

48. Numizmatikai gyorsárverés 48. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennyolcadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Augusztus 10-11-12-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 229. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. június 24 - július

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

Kisárverés 2018 december 8.

Kisárverés 2018 december 8. Kisverés 2018 december 8. Megnevezés tartás db kikiáltási 1. 2. 3. 4. 1.1 Német 5 mka 1966, ½ mka 1905 Ag 1, 3 2 1 000 1.2 Német 1 mka 1972, -82, -85, 10 pfennig 1950, -71, -77. 2 6 600 1.3 Olasz 10 centesimi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

51. Numizmatikai gyorsárverés

51. Numizmatikai gyorsárverés 51. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. október 19-20-21-én. Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 230. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 9-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc 1. 1 5 Ft 1946. 0.835 Ag 20 g. 1 5 000 2 100, 50 Ft 1970 Felszabadulás sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 3 000 3 100, 50 Ft 1972 Szent István sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 4 000 4 100, 50 Ft 1973 Petőfi sor. 0.640

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 277. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 279. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 1-4-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 123. 2014/2. 182. tétel Budapest, 2014. november 15. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 233. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. augusztus 26 és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Kisárverés 2010 március 20.

Kisárverés 2010 március 20. Kisárverés 2010 március 20. 1. Anyag 1.1 Magyar pénz krónikája. NATO csatlakozás T1 2 db 3000 Eu csatlakozás 1.2 A forint bevezetése, A három részre szakadt ország T1 2 db 3000 1.3 Konstanzi zsinat, Visegrádi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

26. Numizmatikai gyorsárverés

26. Numizmatikai gyorsárverés 26. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. december 13-18.

Részletesebben

47. Numizmatikai gyorsárverés

47. Numizmatikai gyorsárverés 47. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhetedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Július 20. 21. 22-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 269. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 29 - március

Részletesebben