numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) március ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: március óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők március 25-én 10 órától. Utólagos eladás március ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 343 gyorsárverésre: március 21. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! Megkezdtük tavaszi, 31. nagyaukciónk előkészítését. Már várjuk az árverésre az egyes tételeket, gyűjteményeket, összeállításokat. Külön felhívnánk a figyelmet arra, hogy szívesen vállaljuk teljes gyűjtemények, komoly gyűjteményrészek árverezését, akár külön árverésként, külön fejezetként nevesítve, vagy név nélkül is. A beadási határidő március 25. Kezdjen el beadni most, érdeklődjön a részletekről kollégáinknál aukció: Megtekintés: március ig! Tételek átvétele: március órától 341. aukció elszámolás: március 26-tól! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 240 ft / tétel / árverés. A 2. indításnál 120 ft A vásárlói jutalék 22% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Ókori államok Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Éremtartó tálca "Republic of Liberia-Moments of freedom" érmék tárolására 24db férőhellyel. Használt állapotban Fa éremtartó doboz 12 férőhellyel. Használt, de jó állapotban Fa éremtartó doboz 15 férőhellyel, kivehető tálcával. Használt, de jó állapotban Éremtartó tálca "Republic of Liberia-Moments of freedom" érmék tárolására 24db férőhellyel. Használt állapotban "NUMISMATA" zöld érmetartó tálca bársony béléssel, 12 férőhelyes. Használt állapotban, sérüléssel db-os, használt érmetartó doboz tétel, jó állapotban db-os, használt érmetartó doboz tétel, jó állapotban Kis zacskónyi használt éremtartó kapszula tétel, több különböző átmérővel db bordó bársony borítású LEUCHTTURM éremtartó tálca, különféle méretű érmék tárolásához, összesen 100 férőhellyel.újszerű állapotban Négygyűrűs bankjegy berakó, 21 berakólappal, összesen 98 férőhellyel. Használt állapotban Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Magyar Érme Katalógus Adamo, Budapest, Második kiadás. Új állapotban Bene Attila: C. Radnitzky. Wiennae - Carl Radnitzky bécsi éremművész élete és alkotásai. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Argumentum Kiadó, Magyar és német nyelvű. Carl Radnitzky érmeinek jegyzékével. Új állapotban. / Attila, Bene: C. Radnitzky. Wiennae - Das leben und die Werke des Wiener Medaillenkünstlers, Carl Radnitzky. Budapest, Hungarian Numismatic Society, Argumentum, Hungarian and German language. Mint condition Bodrogi Péter, Molnár József, Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. A magyar állam rendjelei és kitüntetései a Szent György-rendtől a Nagy Imre-érdemrendig. Bp., 2005, Rubicon. Bontatlan csomagolásban, kiadói kartonált kötés, új állapotban Érdy János: Erdély érmei. Magyar Mercurius kiadó, Budapest, Az 1862-ben megjelent kiadás hasonmása, sorszámozott (344. példány), képatlasszal. Újszerű állapotban L. Kovásznai Viktória: Reményi József éremművészete. Leíró katalógus Budapest, Akadémia Kiadó, Jó állapotban, külső védőborítón kis szakadások Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új állapotú példány! Tarcalvári Kaffka Miklós: A pénzváltás kézikönyve. Weiss L. és F., Budapest. Rendkívül szép állapotban! / Hungary Miklós Tarcalvári Kaffka: Book of Money Exchange. Weiss L. & F., Budapest. In exceptionally good condition! Dr. Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II-III. kötet. Budapest, MÉE, Használt, jó állapotban A Kontorniát-érmek: A rómavárosi pogány nagyurak félreismert propagandaeszköze a keresztény császárság ellen. Ünnepi előadás május hó 9-én, tartotta: Alföldi András. A Magyar Numizmatikai Társulat ünnepi kiadványa fennállása negyvenedik évfordulója emlékére. Használt, kissé sérült állapotban db-os numizmatikai irodalom tétel: Dr. Bázlik: Magyar papírpénzek - Pengő és Forint ; Magyarország fémpénzei ; Leányfalusi Károly és Nagy Ádám: Magyarország fém és papírpénzei Mind használt állapotban, ázásnyomokkal, az egyik könyv lapjai több helyen összeragadva Willibald Karnister: The Moneymakers International. Black Bear Publishing, Cambridge, Használt, jó állapotban, külső borítón egy helyen ragasztás I. Rylov, V. Sobolin: Russian and Soviet Coins Moszkva, Orosz-angol nyelvű katalógus, használt, jó állapotban, egyes oldalak kissé gyűröttek Vlaidimi Gutowski Auktionhaus - Jubiläumsauktion Historische Wertpapiere 16. Juli Német nyelvű árverési katalógus, használt, kissé sérült állapotban Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek A Szent István rend valamint püspöki változatait bemutató színezett rézmetszetű tábla. 55x29 cm Megjelent : Aszalay József: Mappa generalis topographico-ecclesiastico- ethnographico statistica regni Hungariae partiumque, Buda, Érmés és bankjegyes borítékok Makaó P borítékban, alkalmi bélyeggel bélyegzésekkel T:I Macau Patacas in envelope with stamps C:UNC NDK db különféle érmés boríték, bélyeggel és bélyegzéssel T:I GDR pcs of different coin envelope with stamps and cancellations C:UNC

4 Nézzen körül webshopunkban is! Zambia n "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Zambia Ngwee "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Részvények és sorsjegyek Budapest / Pest "A Magyar Királyi Pénzügyminisztérium arany- és ezüst sorsjátéka az Újpesti Katolikus Templom felépítésének javára" 50kr értékben T:I Budapest "Tanuló Sorsjegy" 1K értékben, felülbélyegzéssel T:I Budapest "A Magyar Jelzálog-Hitelbank Konvenzionális Nyeremény-Kötvénye" "B" részkötvény 100K-ról, szárazpecséttel Pesti Magyar Kereskedelmi Bank közleménye T:II Budapest "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye K-ról T:II- fo Budapest "A magyar korona országai, 5-1/2%-kal kamatozó járadékkölcsön - államadóssági kötvény" K-ról szelvényekkel, szárazpecséttel T:II Budapest "A magyar korona országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye 100K-ról, szárazpecséttel és szelvényekkel, bélyegzéssel (2x) sorszámkövetők T:II- fo Marcali "Marczali Általános Takarékpénztár" névre szóló részvény 400K-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel T:III Budapest "Duna Bank Részvénytársaság" részvénye 5000K-ról, szelvényekkel és szárazpecséttel T:III Budapest "Magyar Országos Központi Takarékpénztár" 4 1/2%-os záloglevele K-ról, szárazpecséttel, három nyelven, szelvényekkel T:II-,III Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" öt darab részvénye egyenként K-ról, három nyelven, szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel T:II-,III Budapest "Magyar Általános Kőszénbánya Részvénytársulat" tíz darab részvénye egyenként 200P-ről, két nyelvű, szárazpecséttel és bélyegzéssel T:III Sopron "Soproni Takarékpénztár" részvénye 10P-ről, magyar és német nyelvű, szárazpecséttel (3x) sorszámkövetők T:II Budapest "Részvénytársaság Villamos és Közlekedési Vállalatok Számára" tíz részvénye 100P-ről, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel TII Esztergom "Esztergomi Kereskedelmi és Iparbank" részvénye teljesen befizetett 25P-ről, szárazpecséttel és szelvényekkel (6x) benne négy sorszámkövető és egy egyugrásos sorszámkövető pár T:III Budapest "Salgó-Tarjáni Kőszénbánya Részvény-Társulat" huszonöt részvénye egyben összesen 750P-ről, magyar-német kétnyelvű részvény, szelvényekkel, szárazpecséttel és bélyegzésekkel (4x), mellette a "Budapesti Giro- és Pénztár-egylet Részvénytársaság" igazolása T:III Budapest "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön - államadóssági kötvény" 200P-ről (2x) szárazpecséttel, szelvényekkel, sorszámkövetők T:II,III egyiken szakadás Budapest "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön - államadóssági kötvény" 200P-ről (2x) szárazpecséttel, szelvényekkel, sorszámkövetők T:II,III egyiken szakadás Budapest "A Salgó-Tarjáni Kőszénbánya Részvény-Társulat" részvényutalványa 3000P-ről (3x), sorszámkövetők bélyegzéssel és szárazpecséttel T:III fo Budapest "Magyar Általános Kőszénbánya Részvénytársulat" részvényelismervénye 10db, egyenként 200P névértékű részvényről, bélyegzésekkel T:III ~ Totó játékszelvény (7x) sorszámkövetők, kitöltetlenek T:I Budapest "Skála - Szövetkezetek Áruházi Közös Vállalata" névre szóló részesedési jegye 100Ft-ról (6x) sorszámkövető párok T:I "Bongó" sorsjegy (2x) T:I Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:UNC ~132db-os magyar részvényekhez és kötvényekhez tartozó szelvény tétel T:vegyes db-os részvény tétel, benne Amerikai Egyesült Államok "King's Departmenr Stores, Inc." + Németország / Weimari Köztársaság / Drezda "Grundrenten und Hypotheken-Anhalt der Stadt Drezden" + Németország / Weimari Köztársaság / Darmstadt "Landeshaupstadt Darmstadt Auslosungs-Schein", mindhárom lyukasztással érvénytelenítve T:I--III 3pcs of various shares, including USA "King's Departmenr Stores, Inc." + Germany /Weimar Republic / Dresden "Grundrenten und Hypotheken-Anhalt der Stadt Drezden" + Germany /Weimar Republic / Darmstadt "Landeshaupstadt Darmstadt Auslosungs-Schein", all cancelled with holes C:AU-F Papír és fém szükségpénzek Buda "Mázsapénz" jegyek 4x50 és 20 új krajcárról, vízjeles elszámoló lapra fém kapoccsal rögzítve T:I

5 30053.Ostffyasszonyfa / hadifogolytábor június 1. 10f arab sorozat- és sorszámmal, "MS" jelzéssel T:I,I Ostffyasszonyfa / hadifogolytábor június 1. 20f arab sorozat és sorszámmal, "MS" jelzéssel T:I,I- Hungary / Ostffyasszonyfa / POW Camp June 1st Fillér arabic series and serial numerals, "MS" C:UNC,AU Adamo HHO Ostffyasszonyfa / hadifogolytábor június 1. 1K arab sorozat- és sorszámmal, "MS" jelzéssel T:I Sopron f utalvány T:I,I- kis fo. Adamo SOP Sopron f utalvány T:III Adamo SOP Sopron f városi szükségpénz T:I ~ K "Vásárlási visszatérítés" "BÉKÉSCSABAI KISGAZDÁK TERM. FOGY. ÉS ÉRT." valamint "BÉKÉSCSABAI KISGAZDÁK SZÖVETKEZETE BERÉNYI-UTCAI FIÓKJA" felülbélyegzésekkel T:III Budapest ~ "Szabad Nép" utalvány, piros, bélyegzéssel és "SZ" perforációval" T:I Kárpótlási jegyről szóló utalvány Ft-os névértékben (3x) sorszámkövetők, "U" sorozat", szárazpecséttel T:I Sopron Kékfrank Kékfrank Kékfrank Kékfrank Kékfrank Kékfrank mind azonos "000269" sorszámmal, de eltérő sorozatjellel, teljes sor T:I K "Balatoni Korona" helyi pénz hátlapi nyomat K "Balatoni Korona" helyi pénz hátlapi nyomat K "Balatoni Korona" helyi pénz hátlapi nyomat K "Balatoni Korona" helyi pénz hátlapi nyomat K "Balatoni Korona" helyi pénz hátlapi nyomat K "Balatoni Korona", helyi pénz hátlapi nyomat, előoldalukon piros "MINTA" bélyegzés T:I,I K "Balatoni Korona" helyi pénz, "000000" sorszámmal K "Balatoni Korona" helyi pénz, "000000" sorszámmal K "Balatoni Korona" helyi pénz, "000000" sorszámmal K "Balatoni Korona" helyi pénz, "000000" sorszámmal K "Balatoni Korona" helyi pénz, "000000" sorszámmal K "Balatoni Korona", helyi pénz "000000" sorszámmal, mindegyik "MINTA" perforációval és hologramos kétnyelvű "AZ UTALVÁNY ÉRVÉNYES DECEMBER 31-IG" matricával T:I K "Balatoni Korona" helyi pénz, "004706" sorszámmal K "Balatoni Korona" helyi pénz, "004706" sorszámmal K "Balatoni Korona" helyi pénz, "004706" sorszámmal K "Balatoni Korona" helyi pénz, "004706" sorszámmal K "Balatoni Korona" helyi pénz, "004706" sorszámmal K "Balatoni Korona", helyi pénz "004706" sorszámmal T:I Ausztria db-os papír szükségpénz tétel T:I-III Austria pcs of paper necessity notes C:UNC-F Franciaország / Lyon Fr "Chambre de Commerce de Lyon" papír szükségpénz T:III- France / Lyon Franc "Chambre de Commerce de Lyon" promissory note C:VG Német Birodalom / Sommerfeld M szárazpecséttel, bélyegzésekkel T:III German Empire / Sommerfeld Mark with embossed stamp and stamps C:F Lunare "Az első Holdpénz" jelzett Ag fantáziaérme (24,8g/1.000/40mm) T: Lunare "The first Moon coin" hallmarked Ag fantasy coin (24,8g/1.000/40mm) C:AU db-os vegyes magyar és külföldi váltó tétel, érdekesebb darabokkal T:vegyes db-os műanyag orosz zseton tétel T:2 3pcs of plastic Russian jetons C:XF db "Nemzetközi Válaszdíjszelvény", közte 2db Amerikai Egyesült Államok és 1db Venezuela T:I 3pcs of "International Reply Coupons", including 2pcs of USA and 1pc Venezuela C:UNC ~ db "Nemzetközi Válaszdíjszelvény" Amerikából, Franciaországból és Dániából T:I-,II egyiken kis szakadás ~ pcs of "International Reply Coupon" from USA, France and Denmark C:AU,XF on of them with tear Magyar bankjegyek G "Bécsi városi bankócédula" vízjeles papíron T:IV Habsburg Monarchy Gulden "Wiener-Stadt Banco-Zettel" with watermark C:G Adamo G Ft Ft Ft kr T:III- fo., szakadás Ft "Kossuth bankó" T:III- Adamo G Ft vörösesbarna, barna hátlap T:III- restaurált Ft "Kossuth Bankó" T:II- fo., kis anyaghiány, kis szakadás Adamo G Ft "Kossuth Bankó" kr + 30kr T:III,III Ft T:III-,IV restaurált, vágott Adamo G Ft "Kincstári utalvány" T:III- anyaghiány Adamo G G nem kivehető vízjellel T:III-,IV anyaghiány Austrian Empire Gulden with non-recognizable watermark C:VG,G missing material Adamo G Ft / 5G "Osztrák-Magyar Bank" piros sorszámozással T:III restaurált Austro-Hungarian Monarchy Forint / 5 Gulden with red serial number C:F restored Adamo G127., Kodnar

6 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! Ft / 1G T:III- Hungary Forint / 1 Gulden C:VG Adamo G K (3x) mind függőleges, piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel, mindkét oldala német T:III K (4x) sorszámkövetők, mindkét oldal német és "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssekkel T:II,II (1902) 1000K vízszintes piros "DEUTSCHÖSTERRECIH" felülbélyegzéssel, hátlap rajzos T:III,III- Adamo SK35/ K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzés, rajzos hátlap K K K hátlap rajzos, mindhárom "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:III,III K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel, mindkét oldala német (5x) T:III K (3x) közte 2db piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel és 1db "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:III- kis ly K (4x) T:III,III db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel, közte osztrák és román felülbélyegzéssel T:III,III K "C" sorszámjel T:III Adamo K K (2x) egyik zöld "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel K (2x) egyik zöld "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:II-,III K "3116" (2x) sorszámkövetők 3mm, hullámos hátlap, eltérő sorozat és sorszám T:I,I K "A 1009" sima hátlap T:III- Adamo K31/ K "A 2067" hullámos hátlappal (2x) sorszámkövetők T:III szép papír július K "frigiai sapka" T:II,II- hajtás mentén kis szakadás Adamo K f-100K (42x) T:III,III K (4x) 3db sorszámkövető és 1db egyugrásos sorszámkövető T:I,I K "2aa" (4x) sorszámkövetők + 2K "2ab" csillagos sorszám (4x) sorszámkövetők T:I,I K "2ab" (4x) közte kisebb méretű csillagos is T:I,III K + 10K (2x) T:I,I K "Orell Füssli Zürich" K "Orell Füssli Zürich" T:IV Adamo K33, K K "Orell Füssli Zürich" T:III Adamo K K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" nyomdahely jelöléssel T:III- Adamo K K nyomdahely jelölés nélkül T:III,III- Adamo K K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással, nyomdahely jelölés nélkül T:III- Adamo K37B K "Orell Füssli Zürich" T:IV Hungary Korona "Orell Füssli Zürich" C:VG Adamo K K "F " sorszámmal "Orell Füssli Zürich" T:III,III- restaurált Hungary Korona with "F " serial number, "Orell Füssli Zürich" C:F,VG restored Adamo K P T:III Hungary Pengő C:F Adamo P ~124db-os válogatott, szép tartású pengő bankjegy tétel, közte sorszámkövető párok és sorok, valamint több jó állapotú P is T:I--III P (4x) T:III,III P (4x) T:III P (4x) sorszámkövetők T:II P (6x) sorszámkövetők, nyomdai papírránc T:I-,II P (13x) sorszámkövetők, csillagos sorszám T:I,I P T:III szép papír Adamo P P-100P (10x) "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:III,III P-100P (24x) "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:III,III P T:I- Adamo P P (30x) "MNB" bélyeggel T:III MP (3x) sorszámkövetők T:I,I MP (7x) T:I,I- Adamo P MP (7x) T:II-III Adamo P BP T:I,I- Adamo P AP sorozat- és sorszám nélkül, hátoldali szövegben több ékezethiány T:I AP (2x) AP (3x) közte fordított címeres AP (5x) T:III,III AP (6x) sorszám nélküli változat T:III

7 AP nem kamatozó Pénztárjegy "Magyar Királyi Postatakarékpénztár" felülbélyegzéssel T:III szakadás Ft "B " sorozat és sorszámmal illetve "MINTA" perforációval T:III Hungary Forint with "B " serial number and with "MINTA(SPECIMEN)" perforation C:F Ft T:III szép papír Adamo F Ft (2x) T:III Adamo F Ft (2x) T:I,I Ft-500Ft (1xklf) T:II,III Ft (2x) nyomdai papírránc T:II Adamo F Ft T:III Ft (5x) egyugrással sorszámkövetők T:I Adamo F Ft (2x) sorszámkövetők, "C C " T:I Adamo F Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft T:III szép papír Ft (3x) T:II március Ft "A" T:III Ft (4x) sorszámkövetők T:I- nyomdai papírránc Ft (4x) sorszámkövetők T:I-,II nyomdai papírránc Ft (2x) sorszámkövetők T:I-,II nyomdai papírránc Ft nyomdai papírráncokkal T:I Adamo F Ft "E" T:III Ft "J" T:III Ft "Millenium" díszcsomagolásban T:I Adamo F56A Ft "Millennium" (2x) eredeti csomagolásban, közeli sorszámok T:I Adamo F56A Ft "Millenium" (3x) sorszámkövetők, díszcsomagolásban T:I Adamo F56A Ft "50. évforduló október 23." "EB" sorozatjellel T:I Ft "EB" "50. évforduló október 23." (2x) sorszámkövetők T:I Ft "50. évforduló október 23." "EC" sorozatjellel T:I,I Ft "BC" T:III Ft "FB" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "FC" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "BA" T:III Ft "DB" (10x) sorszámkövetők T:I Ft "DB" a tervező, Vagyóczky Károly aláírásával T:I db-os pengő bankjegy tétel, benne P P P P T:III,III db-os vegyes magyar korona, pengő és forint bankjegy tétel, közte K zöld, vízszintes "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:I--II db-os korona bankjegy tétel közte K (3xklf) T:vegyes Vegyes 10db-os korona bankjegy tétel, közte két osztrák darab illetve K II. kiadás, piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel T:III-IV db-os magyar bankjegy tétel a korona és pengő időszakból T:II-III Vegyes 18db-os pengő-forint bankjegy tétel T:III,III Vegyes 23db-os pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III Vegyes 36db-os pengő bankjegy tétel T:III,III Vegyes 38db-os pengő bankjegy tétel, os kiadások T:III,III db-os vegyes magyar Milpengő bankjegy tétel T:III db-os vegyes magyar magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes BP (23xklf) T:III,III Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "Kálmán" (0,37g) T:1,1- Hungary Denar Ag "Coloman" (0,37g) C:UNC,AU Huszár: 34., Unger I.: Denár Ag "Kálmán" (0,58g) T:1,1- Hungary Denar Ag "Coloman" (0,58g) C:UNC,AU Huszár: 32., Unger I.:

8 Nézzen körül webshopunkban is! Denár Ag "II. István" (0,42g) T:1,1- Hungary Denar Ag "Stephen II" (0,42g) C:UNC,AU Huszár: 47., Unger I.: Denar Ag "III. Béla" (0,22g) T:1-,2 Hungary Denar Ag "Bela III" (0,22g) C:AU,XF Huszár: 69., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (3,07g) T:2 Hungary Copper Coin Cu "Béla III" (3,07g) C:XF Huszár: 72., Unger I.: K-P Denár Ag "I. Mátyás" (0,62g) T:2 ph. Hungary 1489K-P Denar Ag "Matthias I" (0,62g) C:XF edge error Huszár: 722., Unger I.: 567.e K-H Denár Ag "II. Ulászló" (0,47g) T:2 Hungary K-H Denar Ag "Wladislaus II" (0,47g) C:XF Huszár: 807. Unger I.: 641.b K-H Obolus Ag "II. Ulászló" (0,25g) T:1- Hungary K-H Obol Ag "Wladislaus II" (0,25g) C:AU Huszár: 819., Unger I.: 652.b K-A Obolus Ag "II. Ulászló (II. Lajos alatt)" (0,25g) T:1- Hungary K-A Obol Ag "Wladislaus II (struck under the rule of Louis II)" (0,25g) C:AU Huszár: 819., Unger I.: 652.c K-H Denár Ag "II. Ulászló" hátoldali veretkettőződés (0,44g) T:1- Hungary 1504K-H Denar Ag "Wladislaus II" double strike on reverse (0,44g) C:AU Huszár: 811., Unger I.:646.b K-H Denár Ag "II. Ulászló" (0,53g) T:2 Hungary 1505K-H Denar Ag "Wladislaus II" (0,53g) C:XF Huszár: 811., Unger I.:646.b K-H Denár Ag "II. Ulászló" (0,6g) T:1- Hungary 1507K-H Denar Ag "Wladislaus II" (0,6g) C:AU Huszár: 811.,Unger I.: 646.b K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,54g) T:1- Hungary 1509K-G Denar Ag "Wladislaus II" (0,54g) C:AU Huszár: 811. Unger I.: 646.c K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,55g) T:1-,2 Hungary 1511K-G Denar Ag "Wladislaus II" (0,55g) C:AU,XF Huszár: 811. Unger I.: 646.c K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,55g) T:1- Hungary 1512K-G Denar Ag "Wladislaus II" (0,55g) C:AU Huszár: 811. Unger I.: 646.c K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,54g) T:1- Hungary 1513K-G Denar Ag "Wladislaus II" (0,54g) C:AU Huszár: 811. Unger I.: 646.c K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,58g) T:2 Hungary 1514K-G Denar Ag "Wladislaus II" (0,58g) C:XF Huszár: 811. Unger I.: 646.c K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,58g) T:1- Hungary 1515K-G Denar Ag "Wladislaus II" (0,58g) C:AU Huszár: 811. Unger I.: 646.c K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,57g) T:2 Hungary 1516K-G Denar Ag "Wladislaus II" (0,57g) C:XF Huszár: 811. Unger I.: 646.c K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,5g) T:2 Hungary 1611K-B Denar Ag "Matthias II" (0,5g) C:XF Huszár: 1140., Unger II.: K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,38g) T:2 patina Hungary 1619K-B Denar Ag "Matthias II" (0,38g) C:XF patina Huszár: 1141., Unger II.: Erdélyi Fejedelemség 1626N-B Széles Garas Ag "Bethlen Gábor" Nagybánya (2,25g) T:2,2- / Principality of Transylvania 1626N-B Groschen Ag "Gabriel Bethlen" Baia Mare (2,25g) C:XF,VF Unger (Erdély).: 261.a Erdélyi Fejedelemség 1627N-B Széles Garas Ag "Bethlen Gábor" Nagybánya (2,25g) T:2,2- Principality of Transylvania 1627N-B Groschen Ag "Gabriel Bethlen" Baia Mare (2,25g) C:XF,VF Unger (Erdély).: 261.a X Poltura Cu "II. Rákóczi Ferenc" (7,44g) T:2- Hungary X Poltura Cu "Francis II Rákóczi" (7,44g) C:VF Huszár: 1535., Unger II.: 1133.a KB Rézpoltúra "II. Rákóczi Ferenc" (2,08g) T:2- ph. Hungary Poltura "Francis II Rákóczi" Kremnitz (2,08g) C:VF edge error Huszár: 1549., Unger II.: 1139.a K 1kr Cu "Mária Terézia" T: Rézdénár "Mária Terézia / zárt korona" (3x) T:2-,3 Huszár: 1756., Unger III.: db-os rézpénz tétel 1-3-6kr címletek, közte Mária Terézia, II. József és I. Ferenc kiadások T: S 1kr Cu kr Cu (3x) "E" és "S" verdejelek B 1kr Cu T: kr Cu (2xklf) egyik "A" verdejellel kr Cu (2xklf) "S" és "A" verdejelek T:2-, B 6kr Cu "I. Ferenc" T: S 30kr Cu "I. Ferenc" T: B 3kr Cu "I. Ferenc" T:2- kis patina G 3kr Cu "I. Ferenc" T:2, S 3kr Cu "I. Ferenc" T: B 1/4kr Cu T: S 1/4kr Cu T: kr Cu (7x) "A", "B", "G" és "S" verdejelek A 1/2kr Cu A 1/2kr Cu B 1kr Cu T:

9 O 1kr Cu T:2 Unger III.: 1406.d, Huszár: NB 3kr Cu T:2- lapkahiba, ph. Adamo B NB 3kr Cu T:2 Adamo B B 2kr Cu + 3kr Cu T:2- ph., ü., karc Adamo M5, M KB 4kr Cu T:3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2 kis ph. Adamo M KB 1kr Cu "Középcímer" KB 1kr Cu "Középcímer" T:2-,3 Adamo M KB 1f Br T:1-, KB 1K Ag "Millenium" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:2- kis ü. Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:2 Adamo K KB 1f Br T: KB 1f Br T: db-os vegyes magyar fillér tétel T:2, KB 2K Ag "Ferenc József" T:1- patina Adamo K KB 2f Br T:1- Adamo K KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1- Adamo K f Fe technológiai hibás veret T:1-, KB 1K Ag "Ferenc József" P Ag T:1-, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1-,2 patina Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" P Ag T:1- patina f technológiai hibás veret T: f technológiai hibás veret T:1-, P Ag T:1-,2 Adamo P P Ag (2x) T:3 Adamo P db-os vegyes magyar fillér érme tétel T:2, P Ag (2x) T:3 patina, ph. Adamo P P Ag "Madonna" T:3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2,2- kis patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:1-,2 kis patina, felszíni karcok Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:2- Adamo P P Ag "Madonna" T:2- patina Adamo P P Ag "Pázmány" + 2P Ag "Rákóczi" P Ag "Liszt Ferenc" T:1- Adamo P7.1, P7.2, P P Ag "Pázmány" P Ag "Rákóczi" P Ag "Liszt Ferenc" 2010-ben kiadott utánveret sor eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal T: P Ag "Madonna" T:2,2- Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:1- patina Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 patina Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 kis patina Adamo P P Ag (2x) T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:2,2- Adamo P f Cu-Ni T:1 Adamo P P Ag (2x) T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:2 ph. Adamo P P Ag "Madonna" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Madonna" T:1- Adamo P P Ag "Madonna" T:1-,2 patina, ph. Adamo P P Ag "Madonna" T:1-,2 kis patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2-,3 Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 patina Adamo P

10 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! P Ag "Szent István" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1- Adamo P P Ag "Szent István" T:1- Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 Adamo P P Ag "Szent István" T:1- Adamo P P Ag (2x) T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2-,3 karc, ph. Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1- kis ph. Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 kis ph., patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2- több ph. Adamo P f Cu-Ni T:2 Adamo P P Al (5x) P Al "Parlament" (2x) T:1, P Al (3xklf) teljes sor T:1-, P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója" P Al "Parlament" (4x) T: f tombak (4xklf) Teljes sor! T:1- Adamo F f f f f "citromsárgák" T: Ft Al T:1, Ft Al T:1, Ft Ag "vastag Kossuth" fordított peremirattal T:2 Adamo F Ft Ag "vastag Kossuth" T:1- patina Adamo F f citromsárga, rozettával T:1- Adamo F Ft Al T:1, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina, ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- kis ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 kis ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina, ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina, ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:3 patina, ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- kis ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- ph f Al (2xklf) T:1,1- Adamo F f Al T:2 Adamo F Ft Ag "Petőfi" Ft Ag "Széchenyi" T:2 ph., kis patina Ft Ag "Széchenyi" T:2 patina, ph. Adamo EM Ft Ag "Széchenyi" T:2 patina Adamo EM Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" - "Szabadságharc sor" eredeti kék "MNB" plasztik dísztokban T:1- kis patina Adamo EM1, EM2, EM Ft Al "Kossuth-címer" T: Ft Al "Rákosi-címer" T:1- kis ph

11 Ft Al "Rákosi-címer" T: Ft Cu-Ni (3xklf) T:1- Adamo F Ft Al "Rákosi-címer" T:1,1- Adamo F f Al f Al f Al T:1,1- Adamo F f Al T: Ft + 20Ft + 25Ft Ag "10 éves a Forint" sor bordó MNB tokban T:1 patina Adamo EM4, EM5, EM Ft Ag "Tízéves a Forint" T: Ft Ag "Tízéves a Forint" T: f technológiai hibás veret T:1-, Ft Cu-Ni (9xklf) T:1-,2 Adamo F7.2, F Ft Ag + 50Ft Ag "Liszt pár", eredeti kék "MNB" plasztik tokban T:P patina Adamo EM7, EM Ft Ag + 50Ft Ag "Bartók Béla" eredeti, kék "MNB" plasztik tokban T:P patina Adamo EM12, EM Ft Ag + 50Ft Ag "Zrínyi pár", eredeti kék "MNB" plasztik tokban T:P patina Adamo EM17, EM Ft Ag + 50Ft Ag + 100Ft Ag "Kodály" sor eredeti zöld "MNB" plasztik tokban T:BU patina Adamo EM22, EM23, EM ~210db-os vegyes magyar fillér és forint fémpénz tétel T:vegyes Ft Ag + 100Ft Ag "Semmelweis pár" eredeti fekete "MNB" plasztik tokban T:1 patina Adamo EM27; EM Ft Ag + 100Ft Ag "Tanácsköztársaság" pár eredeti MNB plasztiktokban T:BU patina Adamo EM34, EM Ft Ag jelzett replika (3,08g/0.999) T:PP kis fo Ft Ag + 100Ft Ag "Felszabadulás" pár, eredeti, MNB plasztiktokban T:BU patina Adamo EM36, EM Forgalmi sor tétel (18xklf), benne f-20Ft (18klf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 néhány érmén kis patina f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 2Ft-on patina Adamo FO f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 2Ft-on kis patina Adamo FO Ft Ag + 100Ft Ag "Szent István" pár, eredeti kék plasztiktokban T:BU patina Adamo EM38, EM Ft Ag "Budapest" T:BU Adamo EM Ft Ag "Budapest" bontott és sérült kék tokban T:BU patina Adamo EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 2Ft-on kis patina Adamo FO Ft Al T: Ft Ag + 100Ft Ag "Petőfi" pár eredetileg plombált, sérült MNB plasztiktokban T:BU patina Adamo EM41, EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 2Ft-on kis patina Adamo FO Ft Ag "MNB" T:BU Ft Ag + 100Ft Ag "MNB" pár eredeti, plombált MNB plasztiktokban T:BU patina Adamo EM44, EM Ft Ag "25 éves a KGST" T:BU patina Adamo EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 2Ft-on kis patina Adamo FO Ft Ag "Felszabadulás" eredeti, plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Felszabadulás" T:PP Adamo EM Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" T:BU Adamo EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "II. Rákóczi Ferenc" eredeti, plombált kissé sérült MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag (3xklf) "Festők I. / Derkovits, Szinyei, Munkácsy" sor, eredeti, sérült MNB tokbant:bu Adamo EM49, EM50, EM Ft "Festők I. - Munkácsy" tokban T:BU Adamo EM Ft "Festők I. - Szinyei Merse" tokban T:1 Adamo EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag (3xklf) "Magyar festők II. / Csontváry, Mányoki, Rippl-Rónai" eredeti, sérültt MNB tokban T:BU kis patina Adamo EM52, EM53, EM

12 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! Ft "Festők II. - Mányoki" tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Nemzeti Múzeum" T:BU Adamo EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "Első magyar aranyforint" plombált, MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "Nemzetközi gyermekév" eredeti, plombált kissé sérült MNB plasztiktokban T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "Bethlen Gábor" eredeti MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft "Szovjet-magyar közös űrrepülés" eredeti, plombált MNB plasztiktokban Ft alpakka "Széchenyi István" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:PP,1(eredetileg PP) Ft "Szovjet-magyar közös űrrepülés" (2xklf) T:PP,BU Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft Ni "FAO I. - Világélelmezési nap" ft Cu-Ni "FAO-SOROZAT II. - Több gabonát a világnak" tokban, tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Téli olimpia - Lake Placid" T:PP ujjnyomat f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ni "FAO" lezárt fóliában T:BU Ft Cu-Ni + 5L Cu-Ni "Bulgária 1300 éves" magyar-bolgár közös kiadás, eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:1 (eredetileg PP) Ft Ag "Bartók Béla" eredeti MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Bartók Béla" T:PP fo., patina Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - 3 játékos" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság 1982" T:BU Adamo EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO f-20Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO f Al + 5Ft Ni + 10Ft Ni "FAO" sor, eredeti tokban tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM69, EM70, EM f-20Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "Sarajevoi Téli Olimpia" T:PP Ft Ag "Sarajevoi Téli Olimpia" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Nők évtizede" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Nyári Olimpiai Játékok - Los Angeles" T:PP ujjlenyomat Ft Ag "Nyári Olimpiai Játékok - Los Angeles" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM f-20Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft alpakka (3xklf) "Természetvédelem - Mocsári Teknős, Vadmacska, Vidra" T:BU Adamo EM82; EM83; EM Ft Ag (3xklf) "Természetvédelem - Mocsári Teknős, Vadmacska, Vidra" T:BU Adamo EM85; EM86; EM Ft Ag "Kulturális Fórum Budapest 1985" T:BU Adamo EM f-20Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Stadion" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Mexikó 1986" T:BU Adamo EM Ft Ag "Budavár visszavétele 1686" T:BU Adamo EM Ft Ag "Téli Olimpia-Calgary" T:BU Adamo EM Ft Ag "Téli Olimpia-Calgary" T:PP ujjynomat Adamo EM f-20Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "Nyári Olimpia - Szöul 1988" T: PP ujjnyomat. tanúsítvánnyal Adamo EM Ft Ag "Nyári Olimpia - Szöul 1988" T:BU Adamo EM99. tanúsítvánnyal f-20Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft "Világ Vadvédelmi Alap II." T:BU Adamo EM f-20Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "Nyári olimpia - Barcelona" T:BU Adamo EM Ft Ag "Téli Olimpia-Albertville" T:BU Adamo EM Ft Ag "Mátyás király / Beatrix" tanúsítvánnyal, dísztokban T:PP kis patina Adamo EM Ft Cu-Ni "II. János Pál pápa látogatása Magyarországon" érmés borítékban, első napi bélyegzéssel, tájékoztatóval, eredeti műbőr tokban T:1 ujjlenyomat

13 Ft Ag "II. János Pál pápa látogatása" T:PP fo., ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "II. János Pál pápa látogatása" T:BU patina Adamo EM Ft Ag "MNB" (2x) T:1-, Ft Ag "MNB" (2x) T:1-, Ft Ag "MNB" (2x) T:1-,2 patina Ft Ag "MNB/Deák" (3xklf) T:1-, Ft Ag "MNB/Deák" (3xklf) T:2 patina f-200Ft (11xklf) forgalmi sor dísztokban, több lapos verzió, benne 200Ft Ag "MNB" T:BU patina Adamo FO f-200Ft (11xklf) forgalmi sor dísztokban, több lapos verzió, benne 200Ft Ag "MNB" T:BU Adamo FO Ft Ag "MNB" (2x) T:1-,2 patina Ft Ag "MNB" (2x) T:1-, Ft Ag "MNB" (2x) T:1-, Ft Ag "MNB/Deák" T:1-, Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T:2 patina Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Nyári olimpia - Atlanúsítvánnyal Ft Ag "Nyári olimpia - Atlanta" tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Deák" T:1-, Ft Ag "Régi dunai hajók III - Hableány" T:BU Adamo EM Ft Ag "Pannonhalma " T:1- eredetileg PP Adamo EM Ft Ag "Nyári Olimpia-Atlanta - Vívás" T:PP Adamo EM Ft Ag "Ötvenéves a Forint" T:PP fo. Adamo EM Ft Ag "Régi balatoni hajók / Helka & Kelén" tanúsítvánnyal, műanyag dísztokban T:PP fo. Adamo EM Ft Cu-Ni-Zn " es szabadságharc" T:PP ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó VB" tanúsítvánnyal, tokban T:PP Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó VB" tanúsítvánnyal, tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Integráció az EU-ba - EURO II" tanúsítvánnyal, dísztokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Nyári olimpia-sydney" T:BU Adamo EM Ft Ag "Integráció az EU-ba - EURO III" T:BU Adamo EM Ft Cu-Ni-Zn "2000. évforduló / Rodin: a Gondolkodó, a Naprendszer" T:PP Adamo EM Ft Ni-Cu-Zn "Kossuth" elsőnapi veret sorszámozott díszlapon T:BU Adamo FOEM Ft "Kossuth" (3x) két darabnál kötőjel hiányzik az évszámok közül T:1- Adamo FOEM Ft Ag "Széchenyi Könyvtár" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "Hortobágyi Nemzeti Park" T:BU Adamo EM17 tanusítvánnyal Ft Ag "Kovács Margit" T:BU Adamo EM184 tanúsítvánnyal Ft "Deák Ferenc" (4x) T:1-, Ft Ag "Hollókő" T:PP Adamo EM185 tanúsítvánnyal Ft Ag "Hollókő" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Rákóczi szabadságharc 300. évfordulója" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "150 éves a Budapesti Filharmóniai Társaság" T:PP Adamo EM187 tanúsítvánnyal Ft Ag "Budapesti Filharmóniai Társaság" T:BU Adamo EM187 Tanúsítvánnyal Ft Ag "Neumann János" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Neumann János" T:BU Adamo EM188 tanúsítvánnyal

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 283. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 október 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 292. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 291. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 30 - február 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 269. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 29 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 293. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 27 - március 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 355. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 30- október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 354. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 333. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 5-8-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 286. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 277. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben