numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus 3-ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: augusztus óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők augusztus 7-én 10 órától. Utólagos eladás augusztus 4-10-ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 304. gyorsárverésre: augusztus 2. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! Nyáron érdemes eladni! Amíg Ön pihen, mi dolgozunk. Csak nálunk vannak folyamatos aukciók nyáron is. Adja be most tételeit és profitáljon a kiemelt figyelemből! 303. aukció: Megtekintés: július 31 - augusztus 3-ig! Tételek átvétele augusztus 7-én 10 órától! 302. aukció elszámolás augusztus 8-tól! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 240 ft / tétel / árverés. A 2. indításnál 120 ft A vásárlói jutalék 22% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T27 100db/cs., 112 x 156 mm Plastic Case for Banknotes T27, 100/pack, 112 x 156 mm Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T12 100db/cs., 95 x 145 mm Plastic Case for Banknotes T12, 100/pack, 95 x 145 mm Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T86 100db/cs., 148 x 210 mm Plastic Case for Banknotes T86, 100/pack, 148 x 210 mm Lindner érmekapszula 33,5mm - 10 darabos Lindner érmekapszula 16,5mm - 10 darabos Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Használt, jó állapotban db éremtartó tálca egyenként 24 férőhellyel, mind használt, de nagyon szép állapotban db éremtartó tálca egyenként 24 férőhellyel, mind használt, de nagyon szép állapotban Bordó gyűjtőalbum érmés és bankjegyes borítékok számára, 26 férőhellyel, nagyon szép állapotban db puhafedeles éremtartó album, egyenként 96, 192 és 226 klf méretű érme számára. Használt, de jó állapotúak Gyűrűs bankjegytartó album, 29db kettes osztású berakólappal, használt, de megkímélt állapotban, db érmetartó album, összesen 544 klf méretű érme számára. Használt, szép állapotúak db érmetartó album, összesen 260 klf méretű érme számára. Használt, szép állapotúak Pénzcsipesz, 12cm, teflon bevonattal Coin tongs, 12cm long Lindner arany tisztító folyadék 250 ml Lindner cleaning dip for gold coins 250 ml Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Magyar érme katalógus Budapest, Első kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar Érme Katalógus Adamo, Budapest, Harmadik kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Első kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus SPECIÁL - változatok, felülbélyegzések, próbák, tervezetek Budapest, Első kiadás, Új állapotban Adamovszky István: Az Érem , Budapest Új állapotban Bene Attila: C. Radnitzky. Wiennae - Carl Radnitzky bécsi éremművész élete és alkotásai. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Argumentum Kiadó, Magyar és német nyelvű. Carl Radnitzky érmeinek jegyzékével. Új állapotban. / Attila, Bene: C. Radnitzky. Wiennae - Das leben und die Werke des Wiener Medaillenkünstlers, Carl Radnitzky. Budapest, Hungarian Numismatic Society, Argumentum, Hungarian and German language. Mint condition Bodrogi Péter, Molnár József, Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. A magyar állam rendjelei és kitüntetései a Szent György-rendtől a Nagy Imre-érdemrendig. Bp., 2005, Rubicon. Bontatlan csomagolásban, kiadói kartonált kötés, új állapotban B. Sey Katalin - Gedai István: Éremkincsek - Magyar Nemzeti Múzeum Kincsei. Magyar Helikon, Corvina, Budapest, Borító erősen sérült, a könyv szép állapotú Joe Cribb: A pénz. Szemtanú sorozat. Budapest, Park Kiadó, A borító sérült, a könyv szép állapotban Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny L-LI. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest A könyv gerincénél szakadás Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LII-LIII. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LIV-LV. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LVI-LVII. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LVIII-LIX. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LX-LXI. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest

4 28. nagyaukció 2017 november, tételeket már felveszünk! Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LXII-LXIII. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LXIV-LXV. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Huszár Lajos (szerk.): Numizmatikai Közlöny LXVI-LXVII. évfolyam Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya, Budapest Káplár László: Pénz, érme, érem - Bevezetés a numizmatikába. Budapest, Fiesta-Saxum, Szép állapotban Rádóczy Gyula - Tasnádi Géza: Magyar papírpénzek Danubius Kódex Kiadói Kft., Budapest, A borító erősen sérült, a könyv szép állapotban Saltzer Ernő: Numizmatikai szakszótár. Angol-magyar, német-magyar. Budapest, MÉE, használt állapotban Saltzer Ernő: Numizmatikai szakszótár. Angol-magyar, német-magyar. Budapest, MÉE, használt állapotban Dr. Sára János: A Habsburg uralkodók kora és pénzverése Magyarországon. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, A oldalak nyomdahibásak, rosszul kötöttek, az oldalak alja hiányzik. Egyébként szép állapotú a könyv Weszerle József hátrahagyott érmészeti táblái - Szöveggel bővített második kiadás. Kiadja a Magyar Numizmatikai Társulat. I. kötet - Képes Táblák. A Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság évi kiadásának reprint kiadása. Borító sérült, egyébként újszerű állapotban Az érem című folyóirat 8 darab különböző száma; 1978/2, 1979/2, 1980/2, 1981/1, 1981/2, 1982/1, 1982/2, 1983/1 Használt állapotban Az érem című folyóirat 9 darab különböző száma; 1983/1, 1983/2, 1984/1, 1984/2, 1985/1, 1985/2, 1986/1, 1986/2, 1988/2. Használt állapotban Az érem című folyóirat 12 darab száma; 1991/2 (2x), 1992/2, 1993/1 (3x), 1993/2, 1995/2, 2006/1, 2008/2, 2009/1, 2012/1 Használt állapotban db-os magyar és külföldi numizmatikai katalógus tétel, közte Fux Kornél - Hölgyéné Angelotti Zsuzsanna: Magyar pénzérmék és papírpénzek - Történelemszakköri Füzetek 14., Budapest, 1987.; Die Euro-Münzen - Katalog der Umlauf- und Sondermünzen sowie der Kursmünzensatze und Banknoten aller Euro-Staaten. 3. kiadás, Közte szép és használt állapotúak is, egyik gerince sérült Dr. Paul Arnold - Dr. Harald Küthmann - Dr. Dirk Steinhilber: Grosser deutscher Münzkatalog - von 1800 bis heute. Battenberg Verlag München, Hetedik kiadás. Borító nélkül, szép állapotban Robert Friedberg: Gold Coins of the World - complete from 600 A.D. to the Present. The Coin and Currency Institute, New York, Ötödik kiadás. Borító nélkül, lapok szél sárgul, egyébként szép állapotú kötet Thomas Gregory Kosinski - Tomasz Kosinski: Coins of Europe Circulated and Commemorative Coins. Numikos, Nagyon szép állapotban Günter Schön: Das grosse Buch der Münzen und Medaillen. München, Battenberg, Használt állapotban Günter Schön: Weltmünzkatalog 20. Jahrhundert. 19. Auflage. München, Battenberg, David Sear: Byzantine Coins and their Values. London, Seaby, A könyv fénymásolata kötve. Használt állapotban. Sérült gerinc Jonathan Williams: A pénz története. Novella Könyvkiadó, Használt, de szép állapotban Standard Catalog of World Coins , 4th Edition, Krause Publications, Használt állapotban db francia bankjegy katalógus: Billets 1. Párizs, 2015.; Billets 77. Párizs, Szép állapotban db-os külföldi numizmatikai katalógus tétel, közte Richard A. Bagg (Ed.): United States Coin Prices 1982 Edition. Boston, H.E. Harris & Co., ; Charles J. Andrews: Fell's International Coin Book. New York, Frederick Fell Publisherc, Használt állapotban db-os külföldi numizmatikai katalógus tétel, közte Complete Catalogue of Paper Banknotes and Bills of Russia, USSR, CIS Countries ( ). Kijev, 1995.; R.S. Yeoman: Current Coins of the World. 5. kiadás, Wisconsin, Western Publishing Company, Inc., Használt állapotban Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek ~1930. "Magyar Királyi XXV. Osztálysorsjáték" megrendelőlapja és reklámja T:I,I Szeged "Magyar Királyi Postatakarékpénztár" Szegedi 5. fiókjának betétkönyve, bejegyzésekkel és bélyegzésekkel "51. Magyar Kir. Osztálysorsjáték" értesítő levél a sorsjátékról, kitöltetlen T:III széleken kis szakadások Bankjegyszerű P-s röpcédula kétoldali "Erős demokrácia=stabil pénz - Szavazz Szociáldemokratára!" propaganda felülnyomással T:III "Újjáépítési Állami sorsjáték" hirdető plakátja, Ft-os nyereményről, összehajtva, szép állapotban, kis lyuk a közepén

5 30061.Ausztria Sch "Volksopposition" politikai propaganda T:III Austria Schilling "Volksopposition" propaganda C:F Érmés és bankjegyes borítékok Ausztrália c Cu-Ni "Család Nemzetközi Éve" bélyeges borítékban, elsőnapi bélyegzővel T:BU Australia Cents Cu-Ni "International Year of the Family" in envelope with stamps and FDC stamp C:BU Ausztrália c Cu-Ni "Weary Dunlop" bélyeges borítékban, elsőnapi bélyegzővel T:BU Australia Cents Cu-Ni "Weary Dunlop" in envelope with stamps and FDC stamp C:BU Részvények és sorsjegyek Budapest "Győr-sopron-ebenfurti vasut" részvénye 200Ft-ról, magyar és német nyelven, szárazpecséttel, bélyegzésekkel és szelvényekkel T:III- ragasztva, ly Budapest "Magyar Folyam- és Tengerhajózási Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, vízjeles papíron, bélyegzésekkel (közte elővételi jog gyakorlásáról szóló), szárazpecséttel T:II,II- Hungary / Budapest "Hungarian River and Seashipping Company" share about 200 Korona, on watermarked paper, with cancellations (among others one about pre-emption) and embossed stamp C:XF,VF Tamási "A Tamási Takarékpénztár" részvénye 100K-ról szárazpecséttel, felülbélyegzéssel, szelvényekkel, a számú tétel sorszámkövető párja T:III Tamási "A Tamási Takarékpénztár" részvénye 100K-ról szárazpecséttel, felülbélyegzéssel, szelvényekkel, a számú tétel sorszámkövető párja T:III Budapest "Otthon Ingatlan és Építő Részvénytársaság" részvénye 1000K-ról, "Az április hó 30-án megtartott VIII. évi rendes közgyűlés határozata értelmében 1 darab részvény névértéke 240 aranypengőben állapittatott meg" felülbélyegzéssel, szárazpecséttel és szelvényekkel T:III lapszéli szakadások Budapest "Magyar Épitőipari Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, bélyegzésekkel és szárazbélyegzővel, szelvényekkel (2x) sorszámkövető pár T:I-,II Budapest "Budapesti Fővárosi Takarékpénztár" névre szóló részvénye 600K-ról (6x) közte sorszámkövetők, szárazpecséttel, szelvényekkel, bélyegzésekkel "Állami Nyereménykölcsön" államadóssági kötvény 200P-ről (7x) közte sorszámkövetők "Állami Nyereménykölcsön" államadóssági 1/2 részkötvény 100P-ről (3x) "3%-kal kamatozó törlesztéses államadósság" államadóssági kötvény 50P-ről "3%-kal kamatozó törlesztéses államadósság" államadóssági kötvény 1000P-ről (2x) sorszámkövetők T:I-,III Szeged "Első Szegedi Cipő-, Csizma- és Papucsipari Szövetkezet" 10db üzletrészjegye összesen 1000K-ról, szelvényekkel, felülbélyegzéssel T:I- kissé foltos Berettyóujfalu "Biharmegyei Fakereskedelmi és Gazdasági R.T. Berettyóujfalu" részvénye K-ról, szelvényekkel és szárazpecséttel T:I Budapest "Magyar Általános Gépgyár Részvénytársaság" részvénye 1000K-ról, magyar és német nyelven, szárazpecséttel és szelvényekkel T:III Budapest "Kékkuti Gyógy- és Ásványvíz Részvénytársaság" részvényutalvány K-ról T:III-,IV ly., szakadás Budapest "Belvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" öt részvénye egyben 250P-ről, szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel T:III Budapest "Belvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" öt részvénye egyben 250P-ről (2x), sorszámkövetők szárazpecséttel és szelvényekkel T:III Budapest "Belvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" öt részvénye egyben 250P-ről, II. kibocsátás, szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel T:III Sopron "Soproni Takarékpénztár" részvénye 10P-ről, magyar és német nyelvű, szárazpecséttel (2x) sorszámkövető pár T:II "A József Kir. Herceg Szanatórium-Egyesület szegény tüdőbetegeinek javára" sorsjegy, K értékben T:III Ujfehértó "Ujfehértói Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 200P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel T:I Budapest "Phőnix Életbiztosító Társaság" biztosítási okmánya 2000$-ról, hozzá 4db függelék T:III,III- ly Szerencs "Hegyalja-Mádi Takarékpénztár" részvénye 250P-ről, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:I Nagykanizsa ~1936. "A Nagykanizsai Szent József Egyházközség Tárgysorsjáték" 1P értékű sorsjegye T:I- kis szakadás a szélén Budapest "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvénye 25P-ről szárazpecséttel és szelvényekkel "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvénye 100P-ről szárazpecséttel és szelvényekkel, vízeljes papíron (3x) sorszámkövetők, mind egy kötegbe kötegelve T:II Budapest "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvénye 100P-ről szárazpecséttel és szelvényekkel (3x) sorszámkövetők T:II

6 Nézzen körül webshopunkban is! Budapest "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvény 1000P-ről (2x) sorszámkövetők, szelvényekkel és szárazpecséttel T:II Budapest "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" részvényutalvány 5 részvényről egyben, összesen 250P-ről, szárazpecséttel, bélyegzéssel, szelvényekkel, sorszámkövetők (2x) T:II,II "Fél-sorsjegy az Újjáépítési Állami Sorsjátékra" fél sorsjegy AP értékben, "A" és "B" sorsjegy ívben T:I-,II "Nemzetközi Olimpiai Sportlottó" lottó szelvény, kitöltetlen T:I Budapest "Táncsics Bőrgyár Részvénytársaság" névre szóló részvénye Ft értékben, szelvényekkel T:I,I Budapest "Filmiroda Részvénytársaság" bemutatóra szóló részvénye Ft-ról, szelvényekkel T:I-,II Göd "HB Westminster Kárpótlási Jegy Befektető Részvénytársaság" részvénye 1000Ft-ról (3x) sorszámkövetők T:I,I- fo Ausztria / Bécs "Osztrák Központi Földhitel Bank" részvénye 3000K-ról, francia, német és angol nyelven, bélyegzéssel és szelvényekkel T:II Austria / Vienna "Austrian Central Land Credit Bank" share about 3000 Crowns, French, German and English language, with overprint and coupons C:XF Belgium / Brüsszel "Uelei Kereskedelmi és Mezőgazdasági Társaság " részvénye 100Fr értékben, szelvényekkel T:II- Belgium / Brussel "Société Commerciale et Agricole de l'uele" share about 100 Francs with coupons C:VF Franciaország / Párizs "Torgan-i Bányásztársaság" részvénye 100Fr-ról, bélyegzésekkel T:IIszakadás France / Paris "Compagnie Miniere du Torgan" share about 100 Francs with cancellations C:VF tear Német Harmadik Birodalom / Berlin "Német Központi Föld-Hitel Részvénytársaság" jelzáloglevél 1000RM-ról, szárazpecséttel, lyukasztással érvénytelenítve T:I- German Third Reich / Berlin "Deutschen Centralbodenkredit Aktiengesellschaft" mortgage bond about 1000 Reichsmark with embossed stamp, invalidated with hole C:AU Románia / Dés "Trassia Siebenbürger Trasswerke Aktiengesellschat in Dej ('Trassia' Erdélyi Tufaművek Részvénytársaság, Dés)" részvény 1000L-ről, szelvényekkel T:I,I- / Romania / Dej "Trassia Siebenbürger Trasswerke Aktiengesellschat in Dej" Transylvanian Trassworks Company's share about 1000 Lei with coupons C:UNC,AU Szovjetunió R sorsjegy (3x) T:II-,III Soviet Union Rubles lottery ticket (3x) C:VF,F Papír és fém szükségpénzek Osztrák-Magyar Monarchia / Temesvár ~ "Pflastergeld (Útadó)" 4 osztrák értékű forintról T:II Austro-Hungarian Empire / Timisoara ~ "Pflastergeld (Pavement Tax)" about 4 Austrian value Forints C:XF Osztrák-Magyar Monarchia / Temesvár ~ "Pflastergeld (Útadó)" 8 osztrák értékű forintról T:II Austro-Hungarian Empire / Timisoara ~ "Pflastergeld (Pavement Tax)" about 8 Austrian value Forints C:XF Budapest / Vác db-os vegyes váltó és díjkötelezvény tétel, mind kitöltött, legtöbb bélyegzésekkel és pecsétekkel, sok lyukasztással érvénytelenítve, benne "Hazai Általános Biztositórészvénytársaság", "Ganz és Társa - Danubius gép-, waggon- és hajó gyár részvénytársaság" T:III,III Budapest / Vác db-os vegyes váltó és díjkötelezvény tétel, mind kitöltött, legtöbb bélyegzésekkel és pecsétekkel, sok lyukasztással érvénytelenítve, benne "Hazai Általános Biztositórészvénytársaság", "Ganz és Társa - Danubius gép-, waggon- és hajó gyár részvénytársaság" T:III,III Budapest K "A" "Magyar Nők Korona Alapja I." szelvény nélkül T:I Boldogasszony / hadifogolytábor május 1. 2f arab sorozat és sorszámmal + DN Hamis 4f "Hadsegélyző Hivatal - Aguszta-garas" (fake necessity money) T:III vágott Nagymegyer / hadifogolytábor július 1. 10K "MS T:III- szakadás Adamo HHN Sopronnyék / hadifogolytábor június 16. 1K arab sorozat- és sorszámmal T:I,I Zalaegerszeg / hadifogolytábor augusztus 15. 5K arab sorozat- és sorszámmal T:I,I Zalaegerszeg / hadifogolytábor augusztus K arab sorozat és sorszámmal,35mm-es körbélyegzővel T:I-,II Kecskemét K pénzutalvány, lyukasztva T:III Budapest "Amatőrök Forgalmi Szövetkezete" 20f + 50f T:I Esztergom / Marcali / Simontornya db kitöltött váltó aranypengőről, mind felülbélyegezve, legtöbb bélyeggel T:III Marcali / Simontornya db kitöltött váltó aranypengőről, mind felülbélyegezve, legtöbb bélyeggel, egyik lyukasztással érvénytelenítve T:III,III db kitöltött váltó aranypengőről, bélyegzésekkel T:II,II-,III egy lyukas db kitöltött váltó aranypengőről, bélyegzésekkel T:II,II-,III,III- egy lyukas

7 "Magyar Állami Pénzverő / Budapesti Nemzetközi Őszi Vásár" Al emlékérem (32mm) "Világtakarékossági nap" Al zseton (2x) T:2, "Ungarische Spielcasinos (Magyar Kaszinók) / Budapest" jelzett Ag zseton 100M értékben (30,38g/0.640/43mm) T:2 ujjlenyomat Budapest "Országos Kárrendezési és Kárpótlási Hivatal" kárpótlási jegye 1000Ft-ról (4x), közte 2db sorszámkövető T:II,III "HTO (Háztartási Tüzelőolaj) utalvány - 20 liter" tízes tömbben T:I,I K "Balatoni Korona", helyi pénz "000000" sorszámmal, "MINTA" perforációval és a tervező, Vagyóczky Károly aláírásával T:I Makó DN 9db izraelita bárca T:III Hungary / Makó ND 9pcs of Hebrew labels C:F db-os zseton és bárca tétel, közte "KSM SÖR", "BKV", "FŐVÁROSI CSATORNÁZÁSI MŰVEK" T:2, Amerikai Egyesült Államok c "Nemzetközi válaszdíjszelvény" vízjeles papíron, pecséttel (2x) T:I-,III USA Cents "International Reply Coupon" on watermarked paper, with stamp (2x) C:AU,F Amerikai Egyesült Államok ~ c + 11c "Nemzetközi válaszdíjszelvény" mindkettő vízjeles papíron, pecséttel T:I-,III USA ~ Cents + 11 Cents "International Reply Coupon" both on watermarked paper, with stamp C:AU,F Belgium / Aalst Fr szükségpénz Belgium / Aalst Frank necessity note Franciaország / Toulon-i és Var-i Kereskedelmi Kamara Fr szükségpénz T:III,III- France / Chambre de Commerce de Toulon & du Var Franc necessity note C:F,VG Franciaország DN 1F Zn "A CONSOMMER" Fr "CHAMBRES DE COMMERCE DE FRANCE / COMMERCE INDUSTRIE" T: Kanada "Calgary Stampede Dollar" 6db fém bárca T:2 Canada "Calgary Stampede Dollar" 6pcs metal commemorative necessity token C:XF Kína ~ L "Shan Hsi Zing Fun Bank" fantáziapénz T:III,III- China ~ Liang "Shan Hsi Zing Fun Bank" fantasy banknote C:F,VG Kína DN Égetési pénz névértékben (150x) eredeti csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in original packaging (150x) C:UNC Kína DN Égetési pénz névértékben (150x) eredeti csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in original packaging (150x) C:UNC Nagy-Britannia / Birmingham /2p zseton Cu "DONALD & CO." T:2-,3 ph. Great Britian / Birmingham /2 Penny token Cu "DONALD & CO." C:VF,F edge error Nagy-Britannia / Chelmsford /2p zseton Cu "KING AND CONSTITUTION / SHIRE HALL" T:2- ph. Great Britain / Chelmsford /2 Penny token Cu "KING AND CONSTITUTION / SHIRE HALL" C:VF edge error Nagy-Britannia / Kilvington /2p zseton Cu "BRUNSWICK HALFPENNY" T:2-,3 Great Britain / Kilvington /2 Penny token Cu "BRUNSWICK HALFPENNY" C:VF,F Németország / Weimari Köztársaság 5db-os fém szükségpénz és bárca tétel, közte Frankfurt am Main pf városi pénz, Hamburg ~ pf "Hochbahn" közlekedési bárca T:2,2- Germany / Weimar Republic 5pcs of necessity coins and tokens, including Frankfurt am Main Pfennig, Hamburg ~ Pfennig "Hochbahn" token C:XF,VF Szerbia / Belgrád p szükségpénz T:I,I- Serbia / Belgrade Para necessity note C:UNC,AU Magyar bankjegyek Ft "Kossuth bankó" T:III,III Ft + 5Ft mindkettő hamis felülbélyegzéssel kr (3x) T:III Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna nyomat T:III,III- Adamo G Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna nyomat T:III- Adamo G kr "Kossuth bankó"t:iii K rajta kiolvashatatlan, halovány bélyegzés T:III szép papír Adamo K K (3x) mindhárom román felülbélyegzéssel T:III kis szakadás K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel K "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:III K hamis "Temes Vármegye - Varjas Község" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:II K K mindkettő piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:III,III K K "A 20?4" hullámos hátlap K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" + 500K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:III-,IV,V restaurált, ragasztott K (3x) K K mindegyik román felülbélyegzéssel T:III K K K román felülbélyegzéssel T:III,III K K (2x) mindhárom felülbélyegzésekkel T:III,III

8 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! db-os vegyes korona bankjegy tétel, mindegyik felülbélyegzett, közte hamis bélyegzések is (some fake overprints) T:III,III-,IV db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III,III K K "C" sorszámjel, mindkettő hamis "TOLNA VÁRMEGYE BONYHÁD KÖZSÉG 1919" felülbélyegzéssel T:III,III db-os vegyes korona bankjegy tétel, mindegyik felülbélyegzett, közte hamis bélyegzések is (some fake overprints) T:II-IV db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III,III K "C" sorszámjel T:III Adamo K K (6x) több darabon kiolvashatatlan felülbélyegzéssel T:III-IV Adamo K K (3xklf) egy román felülbélyegzéssel, egy piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel, a harmadik pedig felülbélyegzés nélkül T:III,III K valószínűleg hamis "A Magyar Szent Korona Országainak Vörös Kereszt Egylete" bélyeggel és körbélyegzéssel (fake stamp and overprint) T:I-,II K "3007" 3mm, sima hátlappal, "SZEGEDI BANKEGYESÜLET RÉSZVÉNY TÁRSASÁG " szárazpecséttel T:III K "3035" 3mm, sima hátlappal, hamis "Bihar Vármegye Érsemjén Község 1910" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III K "3110" 3mm hullámos hátlap, "Brassó Vármegye Brassó Szab. Kir. R. T. Város 1902" felülbélyegzéssel T:III K "3134" 3mm, hullámos hátlappal, hamis "ZIRCVIDÉKI TAKARÉKPÉNZTÁR" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III,III K "A 1017" sima hátlappal, hátlapján "SZEGEDI BANKEGYESÜLET RÉSZVÉNY TÁRSASÁG " szárazpecséttel T:III,III- részben restaurált, kiegészített sarok K "MÁS TÖRVÉNYES..." erősen a bal felső sarok felé tolódott nyomat T:III Adamo K8/ augusztus 9. 20K T:III Adamo K K "2aa" (4x) sorszámkövetők T:I,I K sorszámok közt pont T:II-,III K "Orell Füssli Zürich" nyomdahely jelöléssel T:III K "Orell Füssli Zürich" T:III kis szakadás Adamo K K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" nyomdahely jelöléssel (3x) T:II-,III K "Orell Füssli Zürich" piros sorozat-és sorszám T:III- kis anyaghiány Adamo K42/ P "Deák Ferenc" T:III,III- Hungary Pengő "Ferenc Deák" C:F,VG Adamo P P (2x) sorszámkövetők P (2x) sorszámkövetők T:I,I P (3x) sorszámkövetők T:I,I- fo. Adamo P P P P P mindegyik hamis nyilaskeresztes "Városi Pártvezető Sopron" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III P P P P mindegyik hamis nyilaskeresztes "ÉRVÉNYESÍTVE" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III P P P P mindegyik hamis nyilaskeresztes "Parancsnokság Mattsee" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III P hamis "HA ISTEN VELÜNK, KI ELLENÜNK? - MILLENIUM 2000" felülbélyegzéssel T:III P hamis "IGAZSÁGOT MAGYARORSZÁGNAK!" felülbélyegzéssel T:III P (30x) T:III,III P (30x) T:III,III P (50x) T:III,III P (30x) T:III P (30x) T:III P T:I,I- Adamo P P (10x) T:III,III P T:III Adamo P P "C " alacsony sorszámmal T:I P (30x) T:III,III P T:III Adamo P P T:II Adamo P P sorszám nélkül P sorszámmal T:III,III- egyiken kis ragasztásnyom Adamo P41A1, P

9 P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III P (4x) T:III,III P (15x) + 500P (15x) T:III,III P (30x) legtöbb piros "MNB" bélyeggel T:III,III P (30x) legtöbb "MNB" bélyeggel T:III,III P (30x) T:III,III P (30x) T:III,III P (30x) T:III P (30x) T:III P (3x) sorszámkövetők T:II P (21x) T:III P (3x) sorszámkövetők T:II P (30x) T:III P (30x) T:III MP (30x) T:III MP (27x) T:II,III MP (30x) T:II,III,III MP (30x) T:III,III MP (10x) T:I-,II,III MP (18x) T:II,III BP (10x) T:I-,II,III BP (5x) T:I BP (5x) közte egy látványosan elcsúszott nyomat T:I-,II BP hátoldali fázisnyomata egybefüggő 2-es ívben, "M.N.B." szárazpecséttel, jó minőségű másolat (good copy) T:I AP (2x) közeli sorszám T:III AP (3x) közte 2db fordított címeres és 1db "amelyeknek" T:III,III AP (2x) "AMELYEKNEK..." T:III,III db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte fordított címeres T:III,III db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte fordított címeres T:III,III Ft (3x) T:III,III- Adamo F Ft T:III szép papír Adamo F Ft (9xklf) T:III közte szép papír Ft (4x) nyomdai papírránc T:I-,II Ft T:I Adamo F Ft (5x) közte 4db sorszámkövető (2+2) és 1db közeli sorszám T:I-,II Ft (7x) sorszámkövetők T:II Ft Ft Ft T:III Ft (3x) sorszámkövetők T:II Ft (2x) sorszámkövetők, nyomdai papírránccal T:II-,III szép papír Ft (2x) sorszámkövetők T:II november Ft "B" T:II- szép papír november Ft "C" (3x) egyugrású sorszámkövető pár és egy darab közeli sorszám T:II szép, ropogós papír november Ft "D" (3x) sorszámkövetők T:III szép, ropogós papír Ft (4x) sorszámkövetők T:I,I Ft nyomdai papírráncokkal T:II Adamo F Ft "H" T:III Ft "J" T:III Ft "E" T:III Ft "E" T:III Ft (9x) Ft "EC" "50. évforduló október 23." T:II,III Ft (5xklf) T:III Ft "DB" T:III

10 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! Ft "EC" "50. évforduló október 23." (4x) közte 2db sorszámkövető és 2db közeli sorszám T:I Ft "EB" (10x) sorszámkövetők T:I db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel, közte adópengők is T:II-,III szép papír db-os vegyes magyar korona és forint bankjegy tétel T:I--IV db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel, közte Ft T:III,III db-os forint bankjegy tétel forintos címletek T:II,III nagyrészt szép, ropogós papírral db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:III,III-,IV db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:I-,II,III Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "I. Nagy Lajos" (2xklf) (0,25g/0,53g) T:2,2-,3 Huszár: 547.,Unger I.: 432.a; Denár Ag "I. Ulászló" (0,7g) T:2-,3 Huszár: 607., Unger I.: 472.s? ~ db-os I. Mátyás Denár Ag tétel T:2-,3 ki. Hungary ~ pcs of Ag Denars from Matthias I C:VF,F cracked K-V Denár Ag "I. Mátyás" (0,52g) T:2- Huszár: 718., Unger I.: 564.d var K-P Denár Ag "I. Mátyás" (0,57g) T:2- ph. Huszár: 719., Unger I.: 565.b Denár Ag "I. Mátyás" (0,52g) T:2,2- Huszár: 720., Unger I.: 566.i K-P Denár Ag "I. Mátyás" (0,49g) T:2 Hungary 1489K-P Denar Ag "Matthias I" (0,49g) C:XF Huszár: 722., Unger I.: 567.e K-B Denár Ag "Rudolf" (0,41g) T:2 Huszár: 1059., Unger II.: 811.a Erdélyi Fejedelemség ~ N-B Denár Ag "Bethlen Gábor" (0,47g) T:2- Principality of Transylvania ~ N-B Denar Ag "Gabriel Bethlen" (0,47g) C:VF Huszár (Erdély): 461.? K-B 15kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (5,6g) T:2-,3 Hungary 1690K-B 15 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (5,6g) C:VF,F Huszár: 1427., Unger II.: C-H 15kr Ag "I. Lipót" (4,56g) T:2- ü. Hungary 1695C-H 15 Kreuzer Ag "Leopold I" (4,56g) C:VF ding Huszár: 1442., Unger II.: 1068.b XX Poltura Cu "II. Rákóczi Ferenc" (15,74g) T:2-,3 ph., füllel Hungary XX Poltura "Francis II Rákóczi" (15,74g) C:VF,F edge error, with ear Huszár:1529., Unger II.: 1130.a Rézdénár "Mária Terézia / zárt korona" T:2- Huszár: 1756., Unger III.: S 1kr Cu "II. József" T:2-, S 1kr Cu + 3kr Cu (2x) G 3kr Cu B 1kr Cu "I. Ferenc" T:2-, S 3kr Cu B 1kr Cu "I. Ferenc" T:2-,3 k B 15kr Cu S 15kr Cu "I. Ferenc" T:2-, KB 10kr Ag "V. Ferdinánd" NB 6kr Ag (7x), az érmek ékszerré alakítva, a 10 krajcáros egy nyitható medalion része T:2,2- patina, széleken sérült Hungary 1848KB 10 Kreuzer Ag "Ferdinand V" NB 6 Kreuzer Ag (7x), all of them made into jewelry, the 10 Kreuzeris part of a medallion that can be opened C:XF,VF patina, damaged edges NB 3kr Cu T:3,3- Adamo B NB 6kr Ag ékszerré alakítva, nyitható medalion füllel T:2,2- sérült fül B 4kr Cu T:2,2- Adamo M KB 1kr Cu "Angyalos címer" T:2,2- Adamo M KB 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" (2,6g) T:2 k. / Hungary 1869KB 20 Kreuzer Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" (2,6g) C:XF scratched Adamo M GYF 20kr Ag "Váltó Pénz" (2,5g) T:2- / Hungary 1870GYF 20 Kreuzer Ag "Váltó Pénz" (2,5g) C:VF Adamo M GYF 10Kr Ag "Váltó Pénz" T:2- enyhén hajlott, karc KB-1914KB 2f Br (6xklf) T:2-3 ph., patina Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József koronázásának 40. évfordulója" T:2 kis ph., patina Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (5x) T:1-,2 Adamo K KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1- Adamo K KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1- Adamo K f Fe rozettával, Artex-veret T:1(P) / Hungary Fillér Fe with rosetta, Artex-strike C:UNC(P) Adamo K f Fe rozettával, Artex-veret T:1(P) / Hungary Fillér Fe with rosetta, Artex-strike C:UNC(P) Adamo K

11 f Br (12xklf) T:1-,2, P Ag (2x) T:3 patina Adamo P P Ag (2x) T:2-,3 patina P Ag (2x) T:2-, P Ag "Madonna" (2x) T:3 Adamo P P Ag "Madonna" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2- Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 Adamo P P Ag "Madonna" T:2,2- Adamo P P Ag "Pázmány" + 2P Ag "Rákóczi" P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 kis patina Adamo P7.1, P7.2, P P Ag "Pázmány" T:2 Adamo P f Cu-Ni f Cu-Ni T: P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 kis ph. Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 kis ph. Adamo P f Cu-Ni f Al T:2, P Ag "Madonna" T:1- Adamo P P Ag "Madonna" T:1- Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:1- Adamo P P Ag "Szent István" T:2 ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:1- Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag (2x) T:1-, P Ag (2x) T:1-,2 patina P Ag (2x) T:1-, P Ag "Madonna" T:1-,2 kis ph. Adamo P P Ag "Madonna" T:1-,2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 patina P Ag "Horthy balra" T:2 patina P Ag "Horthy balra" T:1-, P Al (4xklf) teljes sor T:1-, Ft Ag "Kossuth" T:1-(PP) kis patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" Ft Ag "Petőfi" T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" T: Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" T:2 patina f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO f-10Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO

12 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 patina Adamo FO f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 kis patina Adamo FO f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 patina Adamo FO f-10Ft (9xklf) "Magyar Népköztársaság" forgalmi érméi sötétzöld műbőrtokban T: Ft Cu-Zn ezüstözve T:1- apró kopás az ezüstözésen Ft Ag "Nemzeti Múzeum" sérült plasztiktokban T:BU patina Adamo EM Ft Ag "Nemzeti Múzeum" sérült, plombált plasztiktokban T:PP patina Adamo EM Ft Ag "Nemzeti Múzeum" plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag (3xklf) "Magyar festők II. / Csontváry, Mányoki, Rippl-Rónai" sor T:BU Adamo EM52, EM53, EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "Első magyar aranyforint" plombált MNB plasztiktokban T:BU kis patina Adamo EM Ft Ag "Első magyar aranyforint" sérült MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft "Bethlen Gábor" T:BU Adamo EM Ft Ag "Nemzetközi gyermekév" eredeti plombált MNB plasztiktokban T:BU f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft Ni "FAO I. - Világélelmezési nap" Ft Cu-Ni "FAO - Ha kivágod, ültess is" T:BU Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft alpakka "Kulturális Fórum" Ft Cu-Ni-Zn "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" T:BU f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO f-10Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO f-20Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft alpakka "Czóbel Béla" eredeti tokban, tanúsítvánnyal Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor" eredeti tokban, tanúsítvánnyal Ft Cu-Ni "II. János Pál pápa látogatása" T:1-,2(PP) Ft alpakka "Czóbel Béla" eredeti tokban, tanúsítvánnyal Ft alpakka "Kulturális Fórum" Ft alpakka "Természetvédelem - Vadmacska" T:1-,2(PP) f-20Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:BU,1 Adamo FO Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor" Ft alpakka "Kulturális Fórum" Ft alpakka "Fáy András" T:1,1- kis szennyeződés Ft alpakka "Kulturális Fórum" Ft alpakka "Természetvédelem - Vadmacska, Vidra" (2xklf) T:1-, Ft Ag "Kulturális Fórum Budapest 1985" T:BU Adamo EM Ft Ag "Mátyás király / Beatrix" Ft Ag "Mátyás király / Buda" a két érme együtt dísztokban, tanúsítvánnyal T:2(PP) patina, ujjlenyomat Adamo EM113, EM Ft Ag "Mátyás király - Buda" T:BU Adamo EM Ft Ag "Kölcsey Ferenc" dísztokban T:1-(PP) kis patina Adamo EM Ft Ag "II. János Pál pápa látogatása" tokban T:1(PP) Adamo EM Ft Ag "Széchenyi István" tokban T:1-(PP) kis patina Ft-200Ft (8xklf) érmés forgalmi sor lezárt fóliatokban, közte Ft Ag "MNB" T:BU Adamo FO Ft Ag "MNB" (2x) T:1-, Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) egyik lezárt csomagolásban T: Ft Ag "MNB" (2x) T:1-,2 kis patina Ft Ag "MNB" (2x) T:1-,2 kis patina Ft Ag "Veszélyeztetett állatvilág - gólya" T:1-(PP) patina Adamo EM Ft Ag "Szent László" dísztokban T:1-(PP) Ft Ag "Károly Róbert" eredeti MNB tokban, tanúsítvánnyal T:PP ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "Károly Róbert" eredeti MNB tokban, tanúsítvánnyal T:1-,2(PP) Adamo EM Ft Ag "Telstar 1" T:PP Adamo EM f-200Ft (11xklf) forgalmi sor dísztokban, benne 200Ft Ag "MNB" T:BU Adamo FO Ft Ag "MNB" (2x) T:

13 Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2 kis patina Ft Ag "Expo 96" T:PP felületi karc Ft Ag "Integráció Az Európai Közösségbe" dísztokban T:1-,2(PP) Ft Ag "Régi dunai hajók - Árpád" Ft Ag "Régi dunai hajók - Carolina" párban egy dísztokban T:1-,2(PP) kis patina f-200Ft (11xklf) forgalmi sor dísztokban, közte Ft Ag "Deák" T:PP f-200Ft (11xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban, közte Ft Ag "Deák" T:1 Adamo FO Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T:2 patina Ft Ag "Deák" (2x) T:2 patina Ft Ag "Deák" (2x) T:2 patina Ft Ag "Deák" (2x) T:2 kis ph Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Kossuth Lajos" T:PP Adamo EM Ft Ag "Integráció az EU-ba / Halászbástya" tokban T:1(PP) f-200Ft (11xklf) érmés forgalmi sor lezárt fóliatokban, közte Ft Ag "Deák" T:BU Adamo FO f-200Ft (11xklf) forgalmi sor dísztokban, benne 200Ft Ag "Deák", "Magyarország pénzérméi" sorozat T:BU Adamo FO Ft "Deák" T:2 Adamo F f-100Ft 10klf db "50 éves a forint" forgalmi sor dísztokban T:BU Adamo FO f-100Ft (10xklf) forgalmi sor fóliatokban T:1(PP) Adamo FO Ft Ag "Honfoglalás" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM f-200Ft (10xklf) forgalmi sor, benne 200Ft Ag "Deák", karton díszcsomagolásban T:BU Adamo FO Ft Ag "Integráció az EU-ba - EURO II" T:BU f-100Ft (8xklf) forgalmi sor dísztokban T:BU Ft Ag "Bocskai István" tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Diósgyőri vár" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "Aggteleki-karszt barlangjai" tanúsítvánnyal, dísztokban T:PP Adamo EM Ft Ag "Alpár Ignác" dísztokban, tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft-100Ft (8xklf) forgalmi sor, benne 50Ft "50 éves a Római Szerződés" T:PP Ft "Római Szerződés" elsőnapi veret számozott emléklapon, alacsony "00230" sorszámmal T: Ft Ag "Teller Ede" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft-200Ft (6xklf) dísztokos forgalmi szett "Lánchíd" T:BU Adamo FO Ft aranyozott forgalmi érme T: Ft Ag "Az Európai Unió Tanácsának magyar elnöksége" tanúsítvánnyal T:PP kis fo Ft Cu-Ni aranyozott forgalmi érme T:2 karc "Mesterdarabok ezüstből 1896 Millennium" 9db-os szett, mind jelzett utánveret, tanúsítvánnyal, dísztokban, benne: "Szent István denár", "III. Béla bracteata", "Imre denár", "II. András denár", "I. Károly garas", "I. Károly aranyforint", "I. Mátyás denár", "I. Ferdinánd tallér" és "Szent György tallér" T:1 patina Ft Cu-Ni "90 éves a Magyar Nemzeti Bank" T:BU

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 310. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 293. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 27 - március 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 292. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 291. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 30 - február 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 355. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 30- október

Részletesebben

Kisárverés 2018 december 8.

Kisárverés 2018 december 8. Kisverés 2018 december 8. Megnevezés tartás db kikiáltási 1. 2. 3. 4. 1.1 Német 5 mka 1966, ½ mka 1905 Ag 1, 3 2 1 000 1.2 Német 1 mka 1972, -82, -85, 10 pfennig 1950, -71, -77. 2 6 600 1.3 Olasz 10 centesimi

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 295. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben