numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) 2018 március ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: március óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők március 26-án 10 órától. Utólagos eladás március ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 319. gyorsárverésre: március 22. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 29. Nagyaukciónkat május 19-én tartjuk. Az aukcióra már várjuk a beadásokat mindan területen egészen április 5-ig aukció: Megtekintés: március ig! Tételek átvétele március 26-án 10 órától! 317. aukció elszámolás március 27-tól! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 240 ft / tétel / árverés. A 2. indításnál 120 ft A vásárlói jutalék 22% Tartalomjegyzék: Erdélyi Fejedelemség pénzei Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Részvények és sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Erdélyi Fejedelemség pénzei N-B Aranyforint Au "Rudolf" Nagybánya (3,46g) T:2- kis ph. / Hungary 1584N-B Goldgulden Au "Rudolf" Baia Mare (3,46g) C:VF small edge error Huszár: 1005., Unger II.: K-B Aranyforint Au "Rudolf" Körmöcbánya (3,5g) T:2 kis ph. / Hungary 1587K-B Goldgulden Au "Rudolf" Kremnitz (3,5g) C:XF small edge error Huszár: 1002., Unger II.: 773.a K-B 1/2 Tallér Ag "Rudolf" Rendkívül ritka, a kevés ismert példány egyike, az Unger Éremhatározóban nem szereplő évjárat! (13,9g) T:3 RRR! / Hungary 1580K-B 1/2 Thaler Ag "Rudolf' Extremly rare, one of the few existing coins, not covered by Emil Unger's "Éremhatározó" (13,9g) C:F RRR! N-B Denár Ag "Rudolf" (0,44g) T:2,2- patina / Hungary 1601N-B Denar Ag "Rudolf" (0,44g) C:XF,VF patina Unger II.: 816.var P-P Garas Ag "II. Ferdinánd" (2g) T:2-3 ly., ki. / Hungary 1624P-P Groschen Ag "Ferdinand II" (2g) C:VF hole, cracked Huszár: 1195.var, Unger II.: 910.var Garas Ag "II. Ferdinánd" koronás címer (2,15g) T:2- ph. / Hungary Groschen Ag "Ferdinand II" crowned coat of arms (2,15g) C:VF edge error Huszár: 1196., Unger II.: E 10kr Ag "I. Ferenc" Gyulafehérvár (3,74g) T:2- patina / Hungary 1828E 10 Kreuzer Ag "Franz I" Alba Iulia (3,74g) C:VF patina Huszár: 1993., Unger III.: 1387.b Erdélyi Fejedelemség / Brassó 1613B Városi Garas Ag (1,22g) T:2- patina / Principality of Transylvania / Brasov 1613B City Groschen Ag (1,22g) C:VF patina Unger (Erdély).: 35.a var Erdélyi Fejedelemség 1660N-B Tallér Ag "II. Rákóczi György" Nagybánya (29,2g) T:2 kis ph. / Principality of Transylvania 1660N-B Thaler Ag "Georg Rákoczi II" Baia Mare (29,2g) C:XF small edge error Huszár (Erdély): Erdélyi Fejedelemség 1659N-B Tallér Ag "II. Rákóczi György" (28,48g) T:2 / Principality of Transylvania 1659N-B Thaler Ag "Georg Rákóczi II" (28,48g) C:XF Unger (Erdély).: Numizmatikai kellékek Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt állapotban Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt állapotban Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt de szép állapotban Éremtartó kazetta a "Magyar Festészet Remekei" című sorozat számára, egy kivehető tálcával, összesen 16 férőhellyel. Használt, jó állapotban, a tető belső oldalában egy beleragasztott díszes szalaggal ~5600db "Leuchtturm" ablakos érmetartó, több különböző méret, új állapotban, nagy banános ládában "Leuchtturm" alumínium éremtartó koffer tálcák nélkül, használt, jó állapotban db nagyméretű érmetartó kapszula, használt, de újszerű állapotban Alumínium éremtartó koffer 5 tálcával, használt, jó állapotban Kis éremtartó koffer 7 tálcával, összesen 124db férőhellyel. Használt állapotban Éremtartó doboz, benne 6db éremtartó tálcával, különböző méretű érmék tárolására, összesen 80 férőhellyel. Használt állapotban Kis doboznyi műanyag és műbőr éremtartó tok, legtöbb a Magyar Nemzeti Bank érmeihez. Köztük több sérült is Négygyűrűs bankjegy album, 17db berakólappal. Használt, jó állapotban db UV lámpa, csőcsere szükséges, használt, nem kipróbált állapotban db érme, emlékérem, plakett és kitüntetés tartó tálca, használt állapotban Leuchtturm NUMIS album, benne 60 férőhely, használt állapotban Amerikai Egyesült Államok "50 Állam" negyeddolláros érmeberakó USA "Official Whitman - Statehood Quarters Folder" Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Első kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus SPECIÁL - változatok, felülbélyegzések, próbák, tervezetek Budapest, Első kiadás, Új állapotban Adamovszky István: Az Érem , Budapest Új állapotban Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest, Újszerű állapotban

4 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! Ambrus Béla: Magyarország papírszükségpénzei 1723-tól 1914-ig. Budapest, Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Használt, jó állapotban Bene Attila: C. Radnitzky. Wiennae - Carl Radnitzky bécsi éremművész élete és alkotásai. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Argumentum Kiadó, Magyar és német nyelvű. Carl Radnitzky érmeinek jegyzékével. Új állapotban. / Attila, Bene: C. Radnitzky. Wiennae - Das leben und die Werke des Wiener Medaillenkünstlers, Carl Radnitzky. Budapest, Hungarian Numismatic Society, Argumentum, Hungarian and German language. Mint condition Bodrogi Péter, Molnár József, Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. A magyar állam rendjelei és kitüntetései a Szent György-rendtől a Nagy Imre-érdemrendig. Bp., 2005, Rubicon. Bontatlan csomagolásban, kiadói kartonált kötés, új állapotban Joe Cribb: A pénz. Szemtanú sorozat. Budapest, Park Kiadó, A borító sérült, a könyv szép állapotban Gedai István: Történelmünk pénzeken. Bp., Minikönyv, aranyozott vászonkötésben, használd, de jó állapotban Gedai István: A magyar aranypénzverés története. A Magyar Nemzeti Múzeum kiállításához tartozó vezetőkönyv. Budapest, Népművelési Propaganda Iroda, Györik Márton: Dr. Schimko Dániel-féle Érem- és Régiség-gyűjteménynek katalógusa II. kötet. Pozsony, Néhány lap kijár, korához képest jó állapotban Dr. Hóman Bálint: Magyar Pénztörténet Reprint kiadás, Alföldi Nyomda, Debrecen, Újszerű állapotban Luczenbacher János: A' szerb zsupánok, királyok, és czárok pénzei. Budán, a' Magy. Kir. Egyetem' betüivel. Hasonmás kiadvány, Számozott, névre szóló példány. Használt, de szép állapotú kötet Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új állapotú példány! Rádóczy Gyula: Mária Terézia magyar pénzverése, Budapest, kartonált kötésben, használt állapotban, borítón szakadások Dr. Réthy László: Corpus Nummorum Hungariae - Magyar Egyetemes Éremtár I-II. kötet. Budapest, A Magyar Tudományos Akadémia kiadása, Dr. Unger Emil: Magyar Éremhatározó I-II. kötet. Második, átdolgozott kiadás. Magyar éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, Használt, jó állapotú könyvek Weszerle József hátrahagyott érmészeti táblái - Szöveggel bővített második kiadás. Kiadja a Magyar Numizmatikai Társulat. I. kötet - Képes Táblák. A Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság évi kiadásának reprint kiadása. Borító sérült, egyébként újszerű állapotban A Magyar Nemzeti Múzeum éremtára állandó kiállításának vezetője. Összeállították: Az osztály tisztviselői. Budapest, Használt, de nagyon szép állapotban Emlékezés a 650 éves Körmöcbányára. A Magyar Numizmatikai Társulat ünnepi ülése a Magyar Tudományos Akadémián 1978 október 26-án Körmöcbánya várossá nyilvánításának 650. évfordulóján. Kiadja a Magyar Numizmatikai Társulat. Magyar és német nyelvű. Szép állapotban db-os árverési katalógus tétel, közte két művészeti katalógussal Gerhard Hirsch árevrési katalógus: Münzen und Medaillen Auktion, München, Német nyelvű. Használt állapotú Günter Schön: Weltmünzkatalog 20. Jahrhundert. 19. Auflage. München, Battenberg, Standard Catalog of world coins, , 34th edition, Krause Publications, Használt, megkímélt állapotban Standard Catalog of world coins, , 34th edition, Krause Publications, Erősen használt állapotban, a hátlapi borító és néhány oldal hiányzik Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek ~ "Magyar Kereskedelmi és Hitelbank R.T." fém szárazbélyegző egyik fele bankjegy kötegelő 20 Pengős bankjegyekhez xklf bankjegy kötegelő 100 Pengős és 1000 Pengős bankjegyekhez Ft "Nemzeti Téglajegy - Téglajegy az új magyar Nemzeti Színház felépítéséhez" (9x) sorszámkövetők T:I "Postabank" betétszámlakönyv, néhány oldalon "Baba-Mama ajándékcsomag" felülbélyegzéssel, kitöltetlen db-os betétkönyv tétel, benne: "Ercsi és Vidéke Takarékpénztára", "Magyar Királyi Postatakarékpénztár", "Magyar Leszámítoló- és Pénzváltó-Bank" Amerikai Egyesült Államok $ "George Bush" fantázia bankjegy T:I USA Dollars "Geroge Bush" fantasy banknote C:UNC DN Lenin-verőtő, jobbra néző portré, pozitív éremképpel lemezérem készítéséhez (64mm) Részvények és sorsjegyek Budapest / Pest "Pesti Építő-Társaság" ideiglenes részvény 200Ft értékében, szelvényekkel, bélyegzésekkel, szárazpecséttel T:II,II- kis ly

5 30064.Kaposvár "Nagy Ezüst-sorsjáték" 50kr értékű sorsjegy T:II Budapest / Pest "A Magyar Királyi Pénzügyminisztérium arany- és ezüst sorsjátéka az Újpesti Katolikus Templom felépítésének javára" 50kr értékben T:I Budapest "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" kisorsolási kötvény 5Ft-ról bélyegzésekkel (2x) T:III kis szakadások Budapest "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" kisorsolási kötvénye 5Ft értékben, felülbélyegzéssel "Egyházi Műemléki Alap" sorsjegykölcsön 5Ft-ról a lipótvárosi bazilika felépítésére és egyházi műemlékek fenntartására, bélyegzéssel T:III,III Budapest "Magyar Jelzálog-Hitelbank" nyeremény-kötvénye 100Ft-ról bélyegzéssel, szárazpecséttel, holland illetékbélyeggel T:III tűnyom Budapest "Egyházi Műemlék Alap" Sorsjegykölcsönök 5Ft-ról a budapest-lipótvárosi bazilika kiépítésére s egyházi műemlékek fenntartására felülbélyegzésekkel (3x) T:III Budapest "Egyházi Műemlék Alap" Sorsjegykölcsönök 5Ft-ról a budapest-lipótvárosi bazilika kiépítésére s egyházi műemlékek fenntartására felülbélyegzésekkel (2x) + 2db szelvény T:III Budapest "Magyarországi Jószív-Egyesület" sorsjegykölcsön 2Ft-ról, szárazpecséttel, bélyegzésekkel (2x) "Hadsegítési és Népjóléti nyereménykölcsön" nyereménykötvény 40K-ról, szárazpecséttel (2x) T:III szakadások Budapest 1901."Első Biztosító Intézet Katonai Szolgálat Esetére" névre szóló kötvény 1000K és a besorozási díj értékében, tintával kitöltve T:III- fo., szakadás, ly Budapest "Tanuló Sorsjegy" 1K értékben, felülbélyegzéssel T:I,I Budapest "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön" sorsjegye 5K-ról, szárazpecséttel (2x) T:III szakadás Budapest "A Magyar Jelzálog-Hitelbank Konvenzionális Nyeremény-Kötvénye" "B" részkötvény 100K-ról, szárazpecséttel Pesti Magyar Kereskedelmi Bank közleménye T:II Budapest "Magyar Tisztviselők Takarékpénztára Részvénytársaság" bemutatóra szóló részvénye 250K-ról (2x) sorszámkövetők, szárazpecséttel és szelvényekkel T:II Budapest "Agricola Export-Import Részvénytársaság" részvénye 500K-ról, szárazpecséttel, szelvényekkel T:III Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" névre szóló részvénye K-ról, felülbélyegezve 100P névértékre, szárazpecséttel T:III Budapest "Belvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" öt részvénye egyben 250P-ről (2x), sorszámkövetők, szárazpecséttel és szelvényekkel T:II Budapest "Magyar Borértékesítő Részvénytársaság" tíz darab részvénye, egyben 100P-ről, az előlap belső felén a tulajdonos pecsétjével, szelvényekkel és szárazpecséttel T:I- / Hungary / Budapest "Magyar Bortértékesítő Részvénytársaság" Hungarian Wine Distributing Company's ten share in sum of 100 Pengős, with the cancellation of the owner on the inner side of the first page, coupons and embossed stamp C:AU Debrecen "Arany-bika Részvénytársaság" részvénye, alacsony "000052"-es sorszámmal, szárazpecséttel, szelvényekkel T:II- szakadás Miskolc "Miskolci Takarékpénztár" névre szóló részvénye 20P-ről, szelvényekkel, szárazpecséttel, bélyegzéssel T:II / Hungary / Miskolc "Miskolci Takarékpénztár" savings bank's share, with shareholders name about 20 Pengő, with coupons, embossed stamp and cancellation C:XF Sopron "Soproni Takarékpénztár" részvénye 10P-ről, magyar és német nyelvű, szárazpecséttel (2x) sorszámkövető pár T:II Budapest "A 'Csörsz-utca 7. számú ház' Szövetkezet" névre szóló részjegye 1000P-ről, bélyegzésekkel T:III Budapest "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvénye 50P-ről szárazpecséttel és szelvényekkel "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvénye 100P-ről szárazpecséttel és szelvényekkel, vízeljes papíron T:I "53. Magyar Királyi Osztálysorsjáték" első osztály 1/8 sorsjegye (2x) 1/8C és 1/8D, mindkettő "Magyar-Hollandi Bank Részvénytársaság" felülbélyegzéssel T:II,II Budapest "Magyar Czukoripar - Részvénytársaság" részvényelismervény 10db, egyenként 100P névértékű részvényről szárazpecséttel, felülbélyegzésekkel, szelvényekkel T:III Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" névre részvény elismervénye 500P-ről, szárazpecséttel T:II "Fél-sorsjegy az Újjáépítési Állami Sorsjátékra" fél sorsjegy AP értékben, "A" és "B" sorsjegy ívben, felülbélyegzéssel T:I-,II Budapest "VIT" sorsjegy 3,5Ft (2x) sorszámkövető T:II-,III "Olimpiai Sorsjegy - Mexikó" sorsjegy 4Ft értékben T:II,II "A Konzumbank Részvénytársaság" ideiglenes részvénye Ft-ról, "0000"-ás sorszámmal és "MINTA" felülbélyegzéssel T:I Budapest "OKISZ-LABOR Ipari Szolgáltató Szervező és Kereskedelmi Részvénytársaság" Ft értékű bemutatóra szóló részvénye (2x) sorszámkövetők, szelvényekkel T:I

6 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! Budapest "Magyar Államkötvény" kötvény Ft-ról, "MINTA" felülbélyegzéssel és " "-ás sorszámmal T:II db-os kötvény és részvény tétel, közte "Nemzeti Hitelintézet Részvénytársaság" részvénye 10P-ről, "A Nemzeti Hitelintézet Részvénytársaság" részvénye 2000K-ról, felülbélyegzéssel T:II-III Amerikai Egyesült Államok db-os vegyes részvény tétel, benne "Coty, Inc.", "Comptometer Corporation", "Rayonier Incorporated", "Abacus Fund", "The Anaconda Company", "United Park City Mines Company", "Food Fair Stores, Inc", "Jantzen Inc", "Hospital Corporation of America" és "Studebaker-Worthington Inc" nagyrészt bélyegzésekkel, perforációval érvénytelenítve T:II-,III USA pcs of shares, including "Coty, Inc.", "Comptometer Corporation", "Rayonier Incorporated", "Abacus Fund", "The Anaconda Company", "United Park City Mines Company", "Food Fair Stores, Inc", "Jantzen Inc", "Hospital Corporation of America" and "Studebaker-Worthington Inc", mainly with cancellations and invalidated with perforations C:VF,F Amerikai Egyesült Államok db-os vegyes részvény tétel, benne "Abacus Fund", "Rockwell-Standard Corporation", "The Anaconda Company", "King's Department Stores Inc", "United Park City Mines Company", "CCI Corporation", "Atlantic Richifeld Company", "Studebaker-Worthington", és "Jantzen Inc" nagyrészt bélyegzésekkel, perforációval érvénytelenítve T:II-,III USA pcs of shares, including "Abacus Fund", "Rockwell-Standard Corporation", "The Anaconda Company", "King's Department Stores Inc", "United Park City Mines Company", "CCI Corporation", "Atlantic Richifeld Company", "Studebaker-Worthington" and "Jantzen Inc", mainly with cancellations and invalidated with perforations C:VF,F Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I- Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:AU Ausztria / Bécs "Bécsi Közlekedési Bizottság" jelzálogkötvény 2000K-ról, szelvényekkel T:II Austria / Vienna "Anlehen der Commission für Verkehrsanlagen in Wien" debenture bond about 2000 Kronen with coupons C:XF Franciaország / Párizs "Egyetemes Filmtársaság" részvénye 100Fr-ról, bélyegzéssel, kézi aláírásokkal, szelvényekkel T:II- szakadások France / Paris "Compagnie Universelle Cinématographique" share about 100 Francs, with oveprint, hand-written signatures and coupons C:VF tear Franciaország / Párizs "Chargeurs Réunis" kölcsönkötvény 1000Fr-ről (6x) közte sorszámkövető pár és több közeli sorszám T:III- France / Paris "Chargeurs Réunis" loan bond about 1000 Francs (6x) with sequential serials pair and some close serials C:VG Írország Ł (2xklf) "Ír Kórházak Sorsjátéka" sorsjegy T:II-,III Ireland Pound (2xdiff) "Irish Hospitals' Sweepstake" ticket C:VF,F Németország / Weimari Köztársaság / Drezda "Szász Mezőgazdasági Bank Részvénytársaság" részvénye 100M-ról, szárazpecséttel, lyukasztással érvénytelenítve T:I- Germany / Weimar Republic / Dresden "Sächsische Landwirtschaftsbank Aktiengesellschaft" share about 100 Mark, with embossed stamp, cancelled with hole C:AU Német Harmadik Birodalom / Reichenberg "Szudétanémet Unió Biztosító Részvénytársaság" részvénye 5000M-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel T:I- German Third Reich / Reichenberg "Sudetendeutsche Union, Versicherungs-Aktiengesellschaft" share about 5000 Mark with coupons and embossed stamp C:AU Orosz Birodalom / Szentpétervár "Orosz Birodalom Kormánya - Birodalmi Földzálog Bank a Nemesség Számára" jelzáloglevél 150R-ről, egy darab szelvénnyel T:II- kis szakadás Russian Empire / Saint Petersburg "Imperial Government of Russia - Imperial Land Mortgage-Bank for the Nobility" mortgage bond about 150 Rubles with one coupon C:VF small tear Románia / Kolozsvár "Banca Centrala pentru industrie si comert societate pe actii Cluj (Kolozsvári Központi Kereskedelmi- és Iparbank)" névre szóló részvénye 500K-ról, egy darab szelvénnyel T:I- / Romania / Cluj "Banca Centrala pentru industrie si comert societate pe actii Cluj" Central Bank of Industry and Commerce of Cluj, share with the shareholder's name about 500 Korona, with one coupon C:AU Románia / Szászrégen "Sächsisch-Regener Sparkasse A.G. in Sächsisch-Regen (Szászrégeni Takarékpénztár Részvénytársaság)" német nyelvű részvény 500L-ről T:I- nyomdai papírránccal / Romania / Reghin "Sächsisch-Regener Sparkasse A.G. in Sächsisch-Regen" savings bank share about 500 Lei C:AU with printing crease Románia / Lugoj "Krassói Takarékpénztár" részvénye 200L-ről T:II fo. Romania / Lugoj "Krassó Savings" share about 200 Lei C:XF spots Szerb-Horvát-Szlovén Királyság / Slatina "Horvát Takarékpénztár" részvénye 1000K-ról, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:III Kingdom of the Serbs, Croats and Slovenes / Slatina "Croatian Savings Bank" share about 1000 Kruna with overprints and embossed stamp C:F Papír és fém szükségpénzek Rozsnyó kr "Rozsnyó városa pénztára" T:III- tűlyuk Miskolc kr "Miskolcz városa pénztári utalványa" (2x) T:III Kenyérmező / Hadifogolytábor január 15. 2K arab sorozat- és sorszámmal (3x) sorszámkövetők T:I

7 30113.Zalaegerszeg / hadifogolytábor augusztus f arab sorozat és sorszámmal, "MS" jelzéssel T:III,III Zalaegerszeg / hadifogolytábor augusztus K arab sorozat- és sorszámmal T:IIIszakadás Sopron f utalvány T:III Adamo SOP Kecskemét K pénzutalvány T:III,III Magyaróvár / Mosonvármegye Direktóriuma K hátoldalán bélyegzés T:IV Pécs K "Pénztárjegy" számozás előtt rozetta T:III Szombathely július K "Vasmegyei direktórium" szükségpénze, "Szombathelyi Takarék Pénztár" szárazbélyegzővel T:III Adamo SZO-5e Budapest ~ f "Pesti Hírlap" T:I Budapest ~ K (2x) sorszámkövetők "Pester Lloyd" utalvány T:I Cserepes Iván ( ) / Ludvig József "Honthy Tallér / 50 Fillért ér a jegyváltásnál" fém színházi bárca T:2, Budapest db váltó bélyegekkel és bélyegzésekkel, egy részük lyukasztással érvénytelenítve T:III Budapest db kitöltött váltó, bélyeggel és bélyegzésekkel, több lyukasztással érvénytelenítve T:III Ft "B.SZ.K.R.T (Budapest Székesfővárosi Közlekedési Részvénytársaság)" Cu közlekedési bárca. Szign.: Berán L. T: Budapest "Talpalási utalvány egy pár gyermekcipő talpalására - Anyag- és Árhivatal" T:I ~ Ft "Kis tégla a szocialista kultúra nagy épületéhez" téglajegy T:I DN 64f "Nemzetközi válaszdíjszelvény" pecsét nélkül T:III ly. Hungary ND 64 Fillér "International Reply Coupon" without stamp C:F hole Ausztria / Csehország / Aussi ~ h "Aussigi Villamos" bárca T:III Austria / Bohemia / Aussi ~ Heller "Aussiger Strassenbahn" token C:F Ausztria / Bécs "Österreichisches Bau-Los" kölcsön kötvény K/8sch-ról "Österreichisches Bau-Los" kölcsön kötvény 10Sch-ről T:III- ragasztás Austria / Vienna "Österreichisches Bau-Los" state bond about Kronen / 8 Schilling "Österreihisches Bau-Los" state bond 10 Schilling C:VG glued Ausztria/Feldkirch Sch "10 éves az artista fesztivál" zsetonja T:2 Austria/Feldkirch Schilling "Jubiläum 10 Jahre Gaukler Fest" gaukler taler C:XU Belgium / Brugge 1915(?) 25c + Wenduyne c szükségpénzek T:III- Belgium / Brugge 1915(?) 25 Centimes + Wenduyne Centimes necessity notes C:VG Dánia DN 70ö + Csehszlovákia DN 5K "Nemzetközi válaszdíjszelvény" mindkettő vízjeles papíron, pecséttel T:II kis szakadás Denmark ND 70 Öre + Czechoslovakia ND 5 Korun "International Reply Coupon" both on watermarked paper, with stamp C:XF small tear Franciaország ~ Fr + 45Fr "Nemzetközi válaszdíjszelvény" vízjeles papíron, pecséttel (2x), a névérték mindkettőn átírva T:II-III France ~ Francs + 45 Francs "International Reply Coupon" on watermarked paper, with stamp (2x) both with value rewritten C:XF-F Kína ~ db klf rizsjegy(?) T:I,I- China ~ pcs of diff rice coupons (?) C:UNC,AU Kína ~ db klf rizsjegy(?) T:I,I- China ~ pcs of diff rice coupons(?) C:UNC,AU Kína ~ db klf rizsjegy(?) T:I,I- China ~ pcs of diff rice coupons (?) C:UNC,AU Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Koslowagora ~ pf szükségpénz, hátoldalán bélyegzés T:III-,IV German Empire / Weimar Republic / Koslowagora ~ Pfennig necessity note, overprint on back C:VG,G Németország / Weimari Köztársaság / Danzig pf szükségpénz szárazpecséttel, vízjeles papíron T:II-,III Germany / Weimar Republic / Danzig Pfennig necessity note withz embossed stamp, on watermarked paper C:VF,F Németország / Weimari Köztársaság / Passau ~ pf szükségpénz (2x) T:I-,II Germany / Weimar Republic / Passau ~ Pfennig necessity note (2x) C:AU,XF Olaszország db klf csekk T:III,III- Italy pcs of diff cheques C:F,VG db-os vegyes városi szükségpénz tétel, benne Olaszország, Németország / Weimari Köztársaság és Lengyelország T:III,III- 4pcs of various necessity notes from cities of Italy, Germany / Weimar Republic and Poland C:F,VG db-os francia, német és osztrák zseton és bárca tétel T:vegyes db-os vegyes szükségpénz és kupon tétel, közte Franciaország, Németország és Portugália T:II-III- 6pcs of various necessity notes and coupons, including France, Germany and Portugal C:XF-VG db-os vegyes szerencsepénz tétel, mellette még egy szerencsemalac T:vegyes

8 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! Magyar bankjegyek G "Bécsi városi bankócédula" vízjeles T:IV restaurált Habsburg Monarchy Gulden "Wiener-Stadt Banco-Zettel" with watermark C:G restored Adamo G31; Krause A Ft "Kossuth bankó" T:III,III Ft "Kossuth bankó" Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna nyomat kr T:III Ft "Kossuth bankó" kr "Kossuth bankó" "RENDELETÉBŐL..." után kettőspont. Üvegezett, fa keretben T:III,III Ft "Kossuth-bankó" vörösesbarna, rajta "Az aradi Kossuth-szobor leleplezése alkalmából - Arad, szeptember 19." bélyegzés T:III Ft vörösesbarna + 10Ft "Kossuth bankó" T:III Ft "Kossuth Bankó" hátlapi szövegben "BÜNTETETTNEK" sajtóhiba T:IV restaurált Ft "Kossuth Bankó" T:III,III- Adamo G kr "Kossuth bankó" (6x) T:III-IV Ft "Kossuth bankó" T:III- részben restaurált Adamo G Ft "Kossuth bankó" kitöltetlen "D" T:I-,II szakadás Hungary Forint "D", without date and serial number C:AU,XF tear Adamo G Ft "Kossuth bankó" kitöltetlen "E" sorozat T:I Hungary Forint without date and serial number, serie "E" C:I Adamo G G vízjeles papíron T:III- szakadás Austrian Empire Gulden on watermarked paper C:VG tear Adamo G Ft / 1G T:III- vágott, kis ragasztás Hungary Forint / 1 Gulden C:VG cut marks,sticked Adamo G K (2x) mindkettő piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel és hamis "BEREG 20 ARTIL COLONIAL ARMÉE D'HONGRIE" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III K K (2x) K K T:II-,III K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel K mindkettő hamis "Temes Vármegye Varjas Község" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III K K mindkettő piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel és hamis "Magyar Tanácsköztársaság Pénzügyi Népbiztosság" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III K K (2xklf) egyik II. kiadás; mindhárom bankjegy piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel és hamis "A Magyarországi Tanácsköztársaság követsége - Bécs" bélyegzésekkel (fake overprint) T:III,III db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel, közte felülbélyegzettek is T:III,III-,IV K hamis felülbélyegzéssel (fake oveprint) T:III- ly K (2x) K (2x) mind a négy román felülbélyegzéssel T:III K K mindkettő hamis "Tolna Vármegye Bonyhád Község 1919" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III,I db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel, közte felülbélyegzettek is T:III,III-,IV K K mindkettő hamis "Citta di Fiume" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III,III K K mindkettő hamis "Mohács Város Pénztári Hivatala 1919" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III,III K K K mindhárom hamis "Zimony" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III,I K (2x) K mindhárom hamis "I. Vörös Dandár" felülbélyezéssel (fake overprint) T:III-,IV ragasztás K "C" sorszámjel T:III Adamo K K román felülbélyegzéssel T:III K K "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:I K "3027" 3,5mm, sima hátlappal, eltérő méretű sorozat és sorszámmal T:III K "MÁS TÖRVÉNYES..." T:III Adamo K8/ K "Magyar Pénzjegynyomda R.t. Budapest" nyomdahely jelöléssel T:III db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel, közte felülbélyegzettek is T:III,III K "3015" 3mm, sima hátlap, hamis "Heves Vármegye Tiszafüred Nagyközség 1901" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III,III K "3030" 3mm, sima hátlap, hamis "Zircvidéki Takarékpénztár" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III,III K "3032" 3mm, hullámos hátlap, hamis "Sopron Vármegye Fertőrákos Község 1906" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III-,IV K "3104" 3mm, hullámos hátlap, hamis "Szegedi Népbank" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:IV

9 f + 20K K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:III,III db-os vegyes magyar korona, pengő és adópengő tétel T:III,III-,IV P T:III P (4x) T:III P hamis "NEM, NEM, SOHA!" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III,III P hamis "HŰSÉGGEL A HAZÁHOZ" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III P "PRO PATRIA ET LIBERTATE! - II. Rákóczi Ferenc fejedelem újratemetésének 100. évfordulójára Kassa " felülbélygzéssel és "II. Rákóczi Ferenc - Magyar Kir. Posta" bélyeggel T:III P (3x) sorszámkövetők, csillagos sorozatszám T:I,I P (10x) sorszámkövetők T:I,I P (29x) közte 2db sorszámkövető T:II,III P (80x) közte 7x csillagos sorozatszám és 5x felülbélyegzett T:III több darab szép papírral P P MP Ft mindegyik felülbélyegzéssel 2-2 numizmatikai találkozó illetve születési évfordulóval kapcsolatosan T:II,III P (20x) T:III,III P (30x) T:III,III P "H " T:III,III- Adamo P P (2x) sorszámkövetők, nyomdai papírránccokkal T:I-,II P (10x) T:III P T:III Adamo P P (30x) T:III,III P T:III- Adamo P P " A Vöröshadsereg Parancsnoksága" sorszámmal és függőleges alapnyomattal T:III P (3x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" mindhárom sorszámmal, eltérő sorozatok "BP","XP","OA" T:III,III P-100P (12x) "A Vörös Hadsereg Parancsoksága" T:III,III P + 5P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" Ft Ft (2x) T:III P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" hibás vágás, nagyobb méretű T:I P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III szakadás Adamo P P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" 25db-os pengő bankjegy tétel, P-ős címletek T:III,III P T:II-,III P (25x) eredeti bankjegy kötegelővel összefogva! T:III,III P (30x) T:III,III P (30x) T:III,III P (30x) legtöbb piros "MNB" bélyeggel T:III,III P (30x) legtöbb "MNB" bélyeggel T:III P (22x) T:III,III P (30x) T:III P (28x) T:III,III P (3x) közte 2db sorszámkövető és 1db közeli sorszám T:II,II P (30x) T:III P (30x) T:III,III MP (30x) T:II,III MP (23x) T:III közte szép papír is MP (30x) T:III MP (30x) T:III MP (30x) T:III fo MP (15x) T:III,III BP (9x) T:III BP T:I BP (20x) T:II,II-,III BP (10x) T:II,III

10 Nézzen körül webshopunkban is! BP T:III Adamo P BP T:III AP (2x) eltérő színű sorszám, illesztőkeret T:III szakadás AP eltolódott nyomat T:III AP (3x) egyiknél enyhén eltolódott hátoldali nyomat T:III AP (5x) közte 2db sorozat- és sorszám nélkül T:III AP vágáshiba T:I-,II AP T:III,III AP nem kamatozó Pénztárjegy "Másra Át Nem Ruházható", "Szolnok" bélyegzéssel T:III kis szakadás AP nem kamatozó Pénztárjegy "Másra Át Nem Ruházható", "Kunbaja" bélyegzéssel, hátoldalán ékezethiány "számu" T:II AP nem kamatozó Pénztárjegy "Másra Át Nem Ruházható" bélyegzés nélkül T:II-,III AP nem kamatozó Pénztárjegy "Másra Át Nem Ruházható" bélyegzés nélkül T:III kis szakadás AP nem kamatozó Pénztárjegy "Másra Át Nem Ruházható", "KATYMÁR" felülbélyegzéssel T:III db-os adópengő tétel AP közötti címletek, közte sorszámozott darabok is T:III-IV db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte fordított címeres T:III,III db-os vegyes milpengő bankjegy tétel T:III db-os vegyes adópengő bankjegy tétel T:III db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte fordított címeres és "amelyeknek" T:III Vegyes: 9db-os korona bankjegy tétel, több darabon piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzés, K-ás címletek, közte egy osztrák kiadás T:III-IV egyik ragasztva db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel, közte Ft T:III,III db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:III,III-,IV db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:III,III-,IV db-os vegyes pengő tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III db-os vegyes magyar korona, pengő és adópengő bankjegy tétel négygyűrűs albumban. Az album használt, de jó állapotban T:vegyes ~85db-os vegyes magyar bankjegy tétel, főleg a pengő korszakból T:III,III Ft T:III- Hungary Forint C:VG Adamo F Ft Ft T:III szép papír,i Hungary Forint Ft C:F nice paper,unc Adamo F2,F Ft T:III- Adamo F Ft Ft T:III,III Ft (5xklf) T:I-,III szép papír Ft (11x) T:III,III Ft (5xklf) T:II,III Ft jobbra tolódott nyomat, vágáshiba(?) T:III Adamo F Ft (2x) T:III,III- Adamo F Ft (2x) T:III Adamo F Ft (2x) T:III Adamo F Ft (3x) közte 2db sorszámkövető és 1db közeli sorszám T:I-,II Ft T:III Adamo F Ft (3x) T:III,III Ft (2x) T:III,III Ft vágáshibás T:I Ft (8x) párban sorszámkövetők T:I Ft (4x) T:II-III Ft (3x) sorszámkövetők T:II Ft (5x) közte 2db közeli sorszám T:I Ft (3xklf) nyomdai papírránc T:I-,II

11 Ft Ft T:III Ft "C " sorozat és sorszámmal illetve piros "MINTA" felülnyomással és perforációval T:I Adamo F16Ma Ft "E " sorozat és sorszámmal, piros "MINTA" felülnyomással és perforációval, nyomdai papírráncokkal T:I / Hungary Forint with "E " serial number and with red "MINTA" (SPECIMEN) overprint and perforation, with printing crease C:UNC Adamo F42Ma március Ft "A" T:III március Ft "A" (3x) sorszámkövetők T:II szép, ropogós papír november Ft "C" T:III Ft "J" T:III Ft "E" T:III Ft "F" T:III Ft "FA" T:II Ft (5x) T:III Ft "Millenium" díszcsomagolásban T:I Adamo F56A Ft "CB" a tervező, Vagyóczky Károly aláírásával T:I,I Ft (4x) sorszámkövetők, "EB" sorozatjellel T:I db-os vegyes korona bankjegy tétel T:III-IV db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:II,III Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Rézpénz Cu "III. Béla" (1,22g) T:2- Huszár 73., Unger I.: Denár Ag "III. Béla" (0,24g) T:2 Hungary Denar Ag "Béla III" (0,24g) C:XF Unger I.: 96.variáns Denár Ag "IV. László vagy Friesachi?" (0,48g) T:2- / Hungary Denar Ag "Ladislaus IV or Friesach?" (0,48g) C:VF Huszár: 399.?, Unger I.: 309.? Denár Ag "Vencel" (0,45g) hárpia fordított képpel T:2- Hungary Denar Ag "Wenceslaus III of Bohemia" the harpy face in the other direction (0,45g) C:VF Huszár: 434.a L-K Denár Ag "II. Lajos" előlapon részben veretkettőződés (0,52g) T:2 Hungary 1527L-K Denari Ag "Louis II" partial double strike on obverse (0,52g) C:XF Huszár: 841., Unger I.: 673.u K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,46g) T:1-,2 ph. Hungary 1549K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,46g) C:AU,XF edge error Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,5g) T:1- Hungary 1550K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,5g) C:AU Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,42g) T:2 ki. Hungary 1551K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,42g) C:AU crack Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,48g) T:1-,2 Hungary 1552K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,48g) C:AU,XF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,59g) T:1-,2 Hungary 1553K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,59g) C:AU,XF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag (0,47g) K-B Denár Ag (0,44g) K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,44g) T:2,2- ph. Hungary 1553K-B Denar Ag (0,47g) K-B Denar Ag (0,44g) K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,44g) C:XF,VF edge error Huszár: 935. Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,5g) T:1-,2 Hungary 1554K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,5g) C:AU,XF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,48g) T:1- enyhén hajlott Hungary 1555K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,48g) C:AU sligthly curved Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,43g) T:1-,2 Hungary 1556K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,43g) C:AU,XF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag (0,42g) K-B Denár Ag (0,58g) K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,41g) T:2,2- ki. Hungary 1556K-B Denar Ag (0,42g) K-B Denar Ag (0,58g) K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,41g) C:XF,VF cracked Huszár: 935. Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,42g) T:1-,2 Hungary 1557K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,42g) C:AU,XF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,46g) T:2 Hungary 1558K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,46g) C:XF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag (0,34g) K-B Denár Ag (0,39g) K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,42g) T:2,2- ki. Hungary 1560K-B Denar Ag (0,34g) K-B Denar Ag (0,39g) K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,42g) C:XF,VF cracked Huszár: 936. Unger II.: 748.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,42g) T:2 Hungary 1561K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,42g) C:XF Huszár: 936., Unger II.: 748.a

12 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,43g) T:1-,2 Hungary 1562K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,43g) C:AU,XF Huszár: 936., Unger II.: 748.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,58g) T:1-,2 Hungary 1565K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,58g) C:AU,XF Huszár: 936., Unger II.: 748.a K-B Denár Ag (0,34g) K-B Denár Ag (0,39g) K-B Denár Ag "Miksa" (0,42g) T:2,2- Hungary 1565K-B Denar Ag (0,34g) K-B Denar Ag (0,39g) K-B Denar Ag "Maximilian" (0,42g) C:XF,VF Huszár: 992. Unger II.: 766.a K-B Denár Ag (0,44g) K-B Denár Ag (0,41g) K-B Denár Ag "Miksa" (0,46g) T:2,2- Hungary 1568K-B Denar Ag (0,44g) K-B Denar Ag (0,41g) K-B Denar Ag "Maximilian" (0,46g) C:XF,VF Huszár: 992. Unger II.: 766.a K-B Denár Ag (0,5g) K-B Denár Ag (0,52g) K-B Denár Ag "Miksa" (0,43g) T:2,2- egyik enyhén hajlott Hungary 1571K-B Denar Ag (0,5g) K-B Denar Ag (0,52g) K-B Denar Ag "Maximilian" (0,43g) C:XF,VF one slightly curved Huszár: 992. Unger II.: 766.a K-B Denár Ag (0,59g) K-B Denár Ag (0,49g) K-B Denár Ag "Rudolf" (0,38g) T:2,2- kis ly.,ph. Hungary 1579K-B Denar Ag (0,59g) K-B Denar Ag (0,49g) K-B Denar Ag "Rudolf" (0,38g) C:XF,VF small hole,edge error Huszár: 1058.; Unger II.: 810.a; 811.a K-B Denár Ag (2x) (0,52g/0,57g) K-B Denár Ag "Rudolf" (0,41g) T:2,2- Hungary 1583K-B Denar Ag (2x) (0,52g/0,57) K-B Denar Ag "Rudolf" (0,41g) C:XF,VF Huszár: Unger II.: 811.a K-B Denár Ag (0,7g) K-B Denár Ag (0,53g) K-B Denár Ag "Rudolf" (0,52g) T:2,2- ki. Hungary 1586K-B Denar Ag (0,7g) K-B Denár Ag (0,53g) K-B Denar Ag "Rudolf" (0,52g) C:XF,VF crack Huszár: Unger II.: 811.a K-B Denár Ag (0,26g) K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,44g) K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,3g) T:2,2- ki. Hungary 1616K-B Denar Ag (0,26g) K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,44g) K-B Denar Ag "II. Ferdinánd" (0,3g) C:XF,VF crack Huszár: 1141.; Unger II.: 870.; 916.c K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,44g) T:2- Hungary 1629K-B Denar Ag "Ferdinand II" (0,44g) C:VF Huszár: 1204., Unger II.: 917.a K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,46g) K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,47g) K-B Duarius "I. Lipót" (0,54g) T:2-,3 ki. Hungary 1630K-B Denar Ag "Ferdinand II" (0,46g) K-B Denár Ag "Ferdinand II" (0,47g) K-B Duarius "Leopold I" (0,54g) C:VF,F crack Huszár: 1204.; 1205.; Unger II.: 917.a; 916.c; N-B Ezüst poltura gyöngykörrel "II. Rákóczi Ferenc" (0,62g) T:3- Hungary 1704N-B Silver poltura with inner circle of pearls "Francis II Rákóczi" Neustadt (0,62g) C:VG Huszár: 1528., Unger II.: C-M X Poltura Cu "II. Rákóczi Ferenc" Kassa (6,44g) T:3 lyuk Hungary 1706C-M X Poltura Cu "Francis II Rákóczi" Kaschau (6,44g) C:F hole Huszár: 1540., Unger II.: 1133.c X Poltura Cu "Rákóczi Ferenc" (7,25g) T:2-,3 Huszár: 1535., Unger II.: 1133.a K-B Rézpoltúra "II. Rákóczi Ferenc" (2,28g) T:2-,3 Hungary Poltura "Francis II Rákóczi" Kremnitz (2,28g) C:VF,F Huszár: 1549., Unger II.: 1139.a Poltura Ag "I. József" (0,94g) T:2,2- Hungary Poltura Ag "Joseph I" (0,94g) C:XF,VF Huszár: 1579., Unger II.: db-os vegyes magyar és osztrák rézkrajcár tétel, közte 1816B 1kr Cu, kr Cu T:2-,3 k.,patina K-B 20kr Ag "Lotharingiai Ferenc" Körmöcbánya (6,57g) T:2- Hungary 1763K-B 20 Kreuzer Ag "Franz von Lothringen" Kremnitz (6,57g) C:VF Unger III.: 1290.a K-B 20kr Ag "Mária Terézia" Körmöcbánya (6,4g) T:2 Hungary 1763K-B 20 Kreuzer Ag "Maria Theresia" Kremnitz (6,4g) C:XF Huszár: 1699., Unger III.: 1240.a K-B 17kr Ag "Mária Terézia" Körmöcbánya (6g) T:2,2-1764K-B 17 Kreuzer Ag "Maria Theresia" Kremnitz (6g) C:XF,VF Unger III.: 1243.a B 20kr Ag "II. József" (6,4g) T:2- Hungary 1781B 20 Kreuzer Ag "Joseph II" (6,4g) C:VF Huszár: 1877., Unger III.: B 1kr Cu "II. József" B 1kr Cu + Ausztria 1851A 1kr Cu T: B 20kr Ag "II. József" (6,43g) T:2- patina Hungary 1785B 20 Kreuzer Ag "Joseph II" (6,43g) C:VF patina Huszár: 1880., Unger III.: 1329.a E 20kr Ag "I. Ferenc" (6,62g) T:2- Hungary 1814E 20 Kreuzer Ag "Franz I" (6,62g) C:VF Huszár: 1974., Unger III.: 1378.b O 1/4kr Cu kr Cu + Ausztria 1781A 1/4kr Cu T:2-,3 ph B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 Huszár: 2081., Unger III.: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 Huszár 2081., Unger III.: B 10kr Ag "V. Ferdinánd" T:2,2- Huszár: 2085 Unger III.: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 Unger III.: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 forrasztási nyomok Unger III.:

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 293. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 27 - március 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 295. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 289. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 27 - január 5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 291. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 30 - február 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 286. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 277. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 269. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 29 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 355. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 30- október

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 30. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 november 12-24 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 261. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 2-5-ig.

Részletesebben