numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) július ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: július óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők július 20-án 10 órától. Utólagos eladás: július ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 255. levelezési gyorsárverésre: július 21. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 23. nagyaukciónk június 13-án sikeresen lezajlott.az aukció el nem adott tételeiből még két hétig lehet vásárolni. A következő nagyaukciónkra már várjuk a beadásokat, egészen szeptember elejéig. Megtekintés: július ig. Tételek átvétele július 20-án 10 órától! 253. aukció elszámolás július 21-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 160 ft / tétel / árverés A vásárlói jutalék 20% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Fémpénzek, érmék, plakettek: Numizmatikai tartásfokok PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Illuminated / 30x-21mm LED világítással ellátott fém ékszerész loupe új állapotban Új, mobiltelefon kamerájára szerelhető 60x-os LED-es nagyító hozzá rögzített lámpával, eredeti dobozában, leírással New 2014 Version Universal Clip-type LED Cellphone Microscope, 60x, in its case, with information Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt, de újszerű állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt, de újszerű állapotban Az Éremművészeti Intézet éremtartó kazettája 1 kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel használt állapotban Kanada "Montreal - Kingston 1976" olimpiai éremtartó kazetta 28 férőhellyel, barna műbőr borítással, használt állapotban Canada "Montreal - Kingston 1976" olympic brown leatherette cassette for 28 coins, used "MÜNZALBUM" feliratú érmetartó album klf méretű érmék tárolására, összesen 166 férőhellyel Műbőr érmetartó album 36db nagyobb érme tárolására, használt állapotban db kék, bársony érmetartó tálca kék műbőr "NUMIS" tartóban, összesen 60 férőhellyel Éremtartó tálca "Republic of Liberia-Moments of freedom" érmék tárolására 24db férőhellyel db tok klf méretű emlékérmekhez, fémpénzekhez, szocialista kitüntetésekhez használt állapotban db tok klf méretű emlékérmekhez, szocialista kitüntetésekhez használt állapotban Numizmatikai irodalom Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új, dedikált példány! Segédlapok régészeti és numizmatikai tárgyak meghatározásához. MMOK Nyilvántartási O Segédlet római érmék meghatározásához használt, ragasztott állapotban Joe Cribb: A pénz. Szemtanú sorozat. Budapest, Park Kiadó, "Enciclopedia Romaniei" román kitüntetéseket bemutató 15 oldala képekkel és leírásokkal 15 pages of "Enciclopedia Romaniei" about Romanian decorations, pictures and information Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Buda "A császári királyi helytartósági osztály" által kiadott hirdetmény az "V. formáju 10 for." bankjegyek bevonásáról magyar és német nyelven Hungary / Buda Announcement about the involvement of the 10 Forint banknotes in 2 langiages Páncélos hadosztály emlékjelvény viselésére jogosító igazolvány db vegyes utazási csekk és bankszámla kivonat tétel, közte Amerikai Egyesült Államok, India, Nagy-Britannia T:vegyes 11pcs of various travelling cheques and pay warrants, including USA, India, Great Britain C:mixed Ausztria Sch "Volksopposition" politikai propaganda T:III Austria Schilling "Volksopposition" propaganda C:F Érmés és bankjegyes borítékok Amerikai Egyesült Államok "Amerikai függetlenségi háború bicentenáriuma - George Washington" aranyozott fém emlékérem bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzéssel (2x) T:1 USA "American Revolution Bicentennial - George Washington" coin letter with First day of issue stamp (2x) C:UNC Amerikai Egyesült Államok "Paul Revere" aranyozott emlékérem érmés bélyeges borítékon elsőnapi bélyegzővel (38mm) T:1 USA "Bicentennial - Paul Revere" gilt medallion on coin letter with stamps FDC cover (38mm) C:UNC Kína Y Ag "Panda" (1oz/0.999) érme bélyeggel és bélyegzéssel ellátott borítékban, német nyelvű ismertetővel T:1 China Yuan Ag "Panda" (1oz/0.999) coin in envelope with stamps, with information in German C:UNC NDK M "Schiller" érmés, bélyeges borítékon alkalmi bélyegzővel, hátoldali ismertetővel T:2 GDR Mark "Schiller" coin in envelope with stamp and information text on back C:XF NSZK M Ag "Friedrich Ebert" bélyeges borítékon, ismertetővel T:PP FRG Mark Ag "Friedrich Ebert" coin in envelope with stamp, with information C:PP NSZK 1982F 5M "ENSZ Környezetvédelmi Konferencia 10. évfordulója" emlékérem bélyeges borítékban, alkalmi bélyegzővel és hátoldalán ismertetővel T:2 FRG 1982F 5 Mark "10th Anniversary - U.N. Environmental Conference" commemorative coin in envelope with stamp and overprint, with information text on back C:XF

4 30030.NSZK 1986D 5M "Heidelberg Egyetem 600. évfordulója" emlékérem bélyeges borítékban, alkalmi bélyegzővel és hátoldalán ismertetővel T:2 FRG 1986D 5 Mark "600th Anniversary - Heidelberg University" commemorative coin in envelope with stamp and overprint, with information text on back C:XF NSZK 1990F 10M Ag "I. Barbarossa Frigyes" bélyeges borítékon, ismertetővel T:PP FRG 1990F 10 Mark Ag "Frederick I Barbarossa" coin in envelope with stamp, with information C:PP NSZK "500 éves a posta" fém emlékérem bélyeges borítékon, ismertetővel T:PP FRG "500 Jahre Post" metal medallion in envelope with stamp, with information C:PP Szovjetunió R Cu-Ni-Zn aranyozva "1980 Olimpia" német bélyeges borítékon, ismertetővel "Gorbacsov a peresztrojka apja" T:1 Soviet Union Rouble Cu-Ni-Zn gilt "1980 Olympics" coin in German envelope with stamp, with information "Gorbatschow, Vater der Perestroika" C:UNC Részvények és sorsjegyek Budapest "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" kisorsolási kötvény 5Ft-ról, sorszám nélkül T:I-,II hajtatlan, kis szakadások Budapest "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" kisorsolási kötvény 5Ft-ról bélyegzésekkel T:III ázott Budapest "Egyházi Műemlék Alap" Sorsjegykölcsöne 5Ft-ról a budapest-lipótvárosi bazilika kiépítésére s egyházi műemlékek fenntartására "Magyar Korona Országai 4%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye 1000K-ról szelvényekkel T:III "Magyar Korona Országai 4%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye 1000K-ról szelvényekkel (2x) sorszámkövetők T:III Budapest "A Magyar Jelzálog-Hitelbank Konverzionális Nyeremény-Kötvény" "A" részkötvénye 100K-ról, szárazpecséttel T:III Budapest "Magyar Jelzálog-Hitelbank Nyeremény-Kötvény" "A" és "B" részkötvénye 100K-ról egy ívben, 3 nyelven, szárazpecséttel T:I-,II Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyeremény-kötvénye 100K-ról, szárazpecséttel T:III Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyeremény-kötvénye 100K-ról, szárazpecséttel T:II Budapest "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" 4 1/2%-os községi kötvénye 200K-ról, szárazpecséttel és szelvényekkel T:III,III Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló elsőbbségi részvény T:I Budapest "Magyar Jelzálog-Hitelbank" 4%-os Záloglevele 500Fr-ról szelvényekkel, bélyegzéssel, lyukasztással érvénytelenítve (2x) T:III Budapest "Magyar Jelzálog-Hitelbank" 4%-os Záloglevele 500Fr-ról szelvényekkel, bélyegzéssel, lyukasztással érvénytelenítve T:III Budapest "Budapest Székesfőváros" 4 1/2%-os Kötelezvény bemutatóra" 4800K-ról, szelvényekkel, felülbélyegzéssel és szárazpecséttel T:III Budapest "5 1/2%-kal kamatozó Magyar Királyi Állami Pénztárjegy" 1000K-ról, szárazpecséttel és felülbélyegzéssel T:III pecsétnél kis ly Budapest "Hadsegítési és Népjóléti nyereménykölcsön" nyereménykötvény 40K-ról, szárazpecséttel T:III Budapest "Hadsegítési és Népjóléti nyereménykölcsön" nyereménykötvény 40K-ról, szárazpecséttel (2x) sorszámkövetők, felülbélyegzéssel T:II,II Budapest "Hadsegítési és Népjóléti nyereménykölcsön" nyereménykötvények 40K-ról, szárazpecséttel és felülbélyegzéssel (6x) T:III Budapest "Budapest Székesfőváros" 4 1/2%-os kötelezvénye 1000K-ról magyar és német nyelven szelvényekkel, bélyegzéssel T:III Budapest "Kissling Rudolf és Fia Csillár és Bronzárugyár Részvénytársaság" 25db részvénye összesen 5000K-ról, szelvényekkel, bélyegzésekkel, szárazpecséttel, kötegelővel T:I Jászapáti "Jászapáti Gőzmalom Részvénytársaság" részvénye 200K-ról szelvényekkel, felülbélyegezéssel és szárazpecséttel T:II Budapest "Magyar Királyság 5%-kal kamatozó Járadékkölcsön Államadóssági Kötvény" K, K, K-ról szelvényekkel T:III Balatonboglár "Boglári Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 10P-ről szárazpecséttel T:I,I Budapest "Triesti Általános Biztosító Társulat" biztosítási okmány bélyegzésekkel, függelékkel T:III Budapest "Phőnix Életbiztosító Társaság" kitöltött életbiztosítási okmánya bélyegzéssel T:III Budapest "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön - államadóssági kötvény" 1/2 részkötvény 100P-ről szelvényekkel (3x) sorszámkövetők T:I,I

5 Kérjük telefonos és írásbeli ajánlatait időben adja le! Budapest "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön - államadóssági kötvény" 1/4 részkötvény 50P-áről, 1/2 részkötvény 100P-ről szelvényekkel (2x), 200P-ről szelvényekkel (2x) közeli sorszámokkal T:I-III egyiken festékfolt Budapest "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvény 100P-ről (2x) sorszámkövetők, 500P-ről (2x) sorszámkövetők, szelvényekkel és szárazpecséttel T:II Budapest "Budapest Szobafestő, Címfestő, Mázoló, Aranyozó és Fényező Ipartestület Hitelszövetkezet" üzletrészjegye 40P-ről, szelvényekkel T:III Budapest "Magyar Általános Kőszénbánya Részvénytársulat" 10 részvénye egyenként 200P-ről bélyegzésekkel, kötegelővel T:II Amerikai Egyesült Államok / New York "Rajna-Vesztfáliai Erőmű Részvénytársaság" aranykötvénye 1000$-ról bekeretezve T:III USA / New York "Rhine-Westphalia Electric Power Corporation (Rheinisch-Westphälisches Elektrizitätswerk Aktien-Gesellschaft)" direct mortgage gold bond about 1000 Dollars in frame C:F Franciaország "Európai Oktatási és Befektetési Társaság" részvénye 100Fr-ról, szelvényekkel és bélyegzéssel T:I- France "Société Européenne d'études et d'investissements" share about 100 Francs with coupons and overprint C:AU Nagy-Britannia "Consolidated Investment Guarantee Trust, Limited" részvényelismervénye 10db részvényről, egyenként 1Sh értékben T:III két szakadás Great Britain "Consolidated Investment Guarantee Trust, Limited" share certificate about 10 shares, each with the par value of 1 Shilling C:F two tears Németország / Weimari Köztársaság db részvény, közte Berlin "Német Birodalom Kötvénye" jelzálogkötvény M-ról T:II-,III Germany / Weimar Republic pcs of shares, with Berlin "Bond of the German Empire" debenture bond about Mark C:VF,F Németország / Weimari Köztársaság / Német 3. Birodalom db részvény, közte Drezda "Szász Földhitel Intézet" jelzáloglevele 500M-ról, lyukasztással érvénytelenítve T:I,I- Germany / Weimar Republic / German Third Reich pcs of shares, with Dresden "Sächsischen Bodencreditanstalt" debenture about 500 Goldmark cancelled by holes C:UNC,AU Német 3. Birodalom / Cseh-Morva Protektorátus / Prága "Egykori Pilseni Skoda Művek Részvénytársaság" részvénye 1000K-ról szelvényekkel T:II- German Third Reich / Protectorate of Bohemia Moravia "Former Pilsen Skoda Works Company" share about 1000 Kronen with coupons C:VF Románia / Bukarest "Zabolai Faipar Részvénytársaság" részvénye 200L-ről teljes szelvényívvel T:I- Romania / Bucharest "Zabola Wood Industry Company Ltd." share about 200 Lei with coupons C:AU db-os magyar és külföldi részvény és kötvény szelvény tétel T:vegyes 37pcs of mixed coupons of shares and bonds C:mixed db-os külföldi részvény és kötvény szelvény tétel T:vegyes 40pcs of mixed coupons of shares and bonds C:mixed db-os vegyes magyar és külföldi részvény és kötvény szelvény tétel T:vegyes Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Miskolc kr (3x) + 25kr utalvány, mindegyik felülbélyegzett T:III,III Kenyérmező / Hadifogolytábor január 15. 1K arab sorozat- és sorszámmal T:I Pápa május 8. "Pápai csekk" 20K + 50K mind lyukasztással érvénytelenítve és ovális szárazbélyegzővel T:III Adamo PÁP-1.2, Budapest ~ K "Vasas tisztviselők beszerzési csoportja" szükségpénz, hátlapon körbélyegzővel (2x) T:I,I Székesfehérvár f + 3K (2x) "Légszeszgyár és Vegyiművek Részvénytársaság" T:I,I Budapest db kitöltött váltó "Bauer Emil, Budapest, VII. Dohány u. 1." bélyegzéssel T:III ~1930. "B.SZ.K.R.T (Budapest Székesfővárosi Közlekedési Részvénytársaság)" 10Ft Cu bárca (2x) T:2, P 50f Gabonalevél, foltos + "Revíziós Pengő" arcképes változat, kitöltött, felülbélyegzett, rajta 36mm-es szakadás T:III-,IV Budapest "Revíziós Pengő" arcképes változat, kitöltetlen, felülbélyegzett T:III ~ db kitöltött váltó, mind 500 aranypengőről és "Dr. Rónay Béla ügyvéd" felülbélyegzéssel T:vegyes Ft "FAÜ (Fővárosi Autóbusz Üzem)" (7x) T:2, Ft névértékű "Fradi Forint" Nyilasi, Albert, Toldi, Sárosi fényképével T:III db-os vegyes magyar szükségpénz, utalványjegy tétel, közte ~ K "Vásárlási visszatérítés", "Sóshartyáni Hangya fogy. és ért." felülbélyegzéssel, Szekszárd P utalványjegy T:vegyes Amerikai Egyesült Államok ~1940. "Triborough híd és alagút" bárca (3x) T:2,2- USA ~1940. "Triborough Bridge and Tunnel" 3pcs of toll tokens C:XF,VF

6 30087.Amerikai Egyesült Államok / Wyandotte c "Nemzetközi válaszdíjszelvény" (2x) T:I-,II USA / Wyandotte Cents "International Reply Coupon" (2x) C:AU,XF Amerikai Egyesült Államok $ Ag "Sierra Peterbuilt Trucks" (25,37g/0.999/37mm) T:2 ph. USA Dollars Ag "Sierra Peterbuilt Trucks" (25,37g/0.999/37mm) C:XF edge error Ausztria ~1900. "Jacob Rothberger Bécs - Ruhaüzlet - Udvari beszállító" Br zseton (24mm) T:2 ph. Austria ~1900. "Jacob Rothberger Wien - Kleidermagazine - K.u.K. Hoflieferant" Br jeton (24mm) C:XF edge error Ausztria / Grödig hadifogolytábor ~ h + 20h + 50h + 1K T:I-III Austria / Grödig POW camp ~ Heller + 20 Heller + 50 Heller + 1 Krone C:UNC-F Ausztria / Mauthausen hadifogolytábor ~ h + 20h + 1K + 2K, mindegyik bélyegzésekkel érvénytelenítve T:I Austria / Mauthausen POW camp ~ Heller + 20 Heller + 1 Corona + 2 Corona, all cancelled by stamps C:UNC Ausztria / Marchtrenk hadifogolytábor ~ K + 2K T:I Austria / Marchtrenk POW camp ~ Corona + 2 Corona C:UNC Ausztria db-os Heller szükségpénz tétel T:vegyes Austria pcs of Heller notes C:mixed Kína DN Égetési pénz 150db névértékben eredeti csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in original packing 150x C:UNC Kína DN Égetési pénz 150db névértékben eredeti csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in original packing 150x C:UNC Kína DN Bontatlan csomag kínai égetési pénz 100db névértékben T:I China ND Hell banknotes 100x C:UNC Kína DN Bontatlan csomag kínai égetési pénz 100db névértékben T:I China ND Hell banknotes 100x C:UNC Kína DN Égetési pénz eredeti csomagolásban ~120db névértékben T:I China ND Hell banknotes in original packing ~120x C:UNC Kína DN Égetési pénz eredeti csomagolásban ~120db névértékben T:I China ND Hell banknotes in original packing ~120x C:UNC Kína nagyalakú égetési pénz 38db névértékben eredeti csomagolásban T:1 China large hell banknote 38x in original packing C:UNC Kína nagyalakú égetési pénz 38db névértékben eredeti csomagolásban T:1 China large hell banknote 38x in original packing C:UNC Németország / Weimari Köztársaság M T:III Germany / Weimar Republic Mark C:F Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz T:vegyes Germany / Weimar Republic pcs of diff necessity notes C:mixed Németország / Weimari Köztársaság / Köln pf (8x) sorszámkövetők és közeli sorszámmal T:I,I- kis sarokkopások Germany / Weimar Republic / Köln Pfennig (8x) sequential and almost sequential serials C:UNC,AU small corner wears Német Birodalom/Weimari Köztársaság/Szászország M porcelán szükségpénz T:2 ph. Germany/Weimar Republic/Saxony Mark porcelain coin notgeld C:XF edge error Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz T:vegyes Germany / Weimar Republic pcs of diff necessity notes C:mixed Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz T:vegyes Germany / Weimar Republic pcs of diff necessity notes C:mixed Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz T:vegyes Germany / Weimar Republic pcs of diff necessity notes C:mixed Németország / Weimari Köztársaság / Wetter Ruhr M T:III Germany / Weimar Republic / Wetter Ruhr Mark C:F Németország / Weimari Köztársaság / Kiel M T:I Germany / Weimar Republic / Kiel Mark C:UNC Németország / Weimari Köztársaság db klf "Birodalmi Vasút" bankjegy T:vegyes Germany / Weimar Republic pcs of diff "Deutsche Reichsbahn" banknotes C:mixed NSZK Élelmiszerjegy ívben, rajta hús, cukor, vaj jegyek, lyukasztva + Szerbia DN "Félelem kupon" ívben, "Skart" művészcsoport által kiadott T:III FRG Food coupons in sheet, with meat, sugar and butter coupons on it, perforated + Serbia ND "Fear coupon" in sheet, made by art group "Skart" C:F db kaszinó zseton, ebből 1db fém T:2, db-os vegyes magyar és külföldi zseton tétel, közte "Első választó" T:2,2-, db-os vegyes magyar és külföldi tantusz, zseton tétel, közte egy kis kínai ezüstpénz T:2-3 25pcs of mixed telephone tokens, tokens, with one small Chinese silver coin C:XF-F Magyar bankjegyek Ft "Kossuth bankó" T:III,III- Adamo G

7 Az árverési tételek színes képekkel a darabanth.com oldalon! Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III,III Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III- foltos Ft "Kossuth bankó" barna T:III,III Ft "Kossuth bankó" T:III,III- Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:III,III- Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:III-,IV Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:III-,IV Hungary Ft "Kossuth banknote" C:VG,G Adamo G $ "B" "Kossuth bankó" számozás nélkül T:III Hungary Dollar "B" without serial number C:F Adamo G117/ K román felülbélyegzésekkel T:III K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel, hamis "Erzsébetváros" felülbélyegzéssel T:II K szerb bélyeggel és bélyegzéssel T:III K (2x) mindkét oldal német, "Deutschösterreich" felülnyomással, hátlap rajz T:III,III- Adamo SK35/ K K román felülbélyegzéssel K román felülbélyegzéssel T:III,III K (4x) mind román felülbélyegzéssel T:III,III K piros II. kiadás "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel K piros "Magyarország" felülbélyegzéssel T:III K K mindkettő "Magyar Kir. Posta" bélyeggel és "SHS" felülbélyegzéssel T:IIIragasztott K K K "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel, mindhárom "SZOLNOK-DOBOKA VÁRMEGYE SZÉK KÖZSÉG 1910" felülbélyegzéssel T:III K K K mindhárom "Temes Vármegye Detta Község 1910" felülbélyegzéssel T:III,III-,IV ragasztott K K K mindhárom "Temes Vármegye Lippa Község 1910" felülbélyegzéssel T:III K + 2K zöld "Deutschösterreich" felülbélyegtzéssel K + 2K P T:II-III K K K K T:II-III K K K K román felülbélyegzéssel T:III K "3108" 3mm, hullámos hátlappal T:III szakadás K "3032" 3mm hullámos hátlappal T:III,III K "3133" 3mm, hullámos hátlap, "Brassó Vármegye Brassó Szab. Kir. R. T. Város 1902" felülbélyegzéssel T:III,III K "3140" 3mm, hullámos hátlap, "Pestszenterzsébet Pest-Pilis-Solt-Kiskun Vármegye - Megyei Város" körbélyegzéssel T:III,III K "3120" 3mm, sima hátlap, "Bács-Bodrog Vármegye Ada község 1904" felülbélyegzéssel T:III K hátlap rajz, "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel (2x) K T:III-,IV K "OSZTRÁK-MAGYAR BANK BANKJEGYEIRE" előlapján gúnyrajz T:III,III f (4x) T:III K "2aa" (10x) sorszámkövetők T:I,I K (5x) közte 3db sorszámkövető és 1db közeli sorszám T:I K + 100K mindkettő "Orell Füssli Zürich" T:III,III K + 100K "Orell Füssli Zürich" T:II-,III K "Orell Füssli Zürich" piros sorozat- és sorszám T:IV ragasztott Hungary Korona "Orell Füssli Zürich" with red serial number C:VG glued Adamo K K "Orell Füssli Zürich" piros sorozat- és sorszámmal T:IV ragasztott K "T.W." jelöléssel, nyomdahely nélküli T:II K "T.W." jelöléssel, nyomdahely nélküli T:III szép papír K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással T:II K "Magyar Pénzjegynyomda Rt." T:III-,IV Hungary Korona "Magyar Pénzjegynyomda Rt." C:VG,G Adamo K K "80 FILLÉR - NYOLCVAN FILLÉR" felülbélyegzéssel, nyomdahely jelölés nélkül T:III Adamo K42/2B P P T:II,III

8 P (3x) sorszámkövetők T:I- saroktörések P (3x) sorszámkövetők T:II szép papír P (6x) sorszámkövetők T:I P (4x) közte "*E", hamis nyilaskeresztes és "Standschützen Batalion 084 Wermacht" felülbélyegzés (fake overprint) T:I-,II,III P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (126x) benne 4db "*E" T:vegyes P (2x) sorszámkövetők T:II-,III szép papír P (6x) közte 3db közeli sorszám T:II,III szép papír P "*" (2x) sorszámkövetők T:I,I P (30x) T:vegyes P (40x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (2x) P P (2x) egyik gyári papírránccal T:I,I-(csak egy db),iii P P mindkettő hamis adópengő bélyeggel és hamis "Debreceni Fiókintézet MNB" bélyegzéssel (fake stamps and overprints) T:III P T:I- hajtatlan Hungary Pengő C:AU unfolded Adamo P P (3x) sorszámkövetők T:I,I P (30x) T:vegyes P T:III P (2x) sorszámkövetők, nyomdai papírráncokkal T:I,I P (2x) sorszámkövetők T:II-,III folt P (3x) sorszámkövetők T:II-,III folt P (3x) sorszámkövetők T:III,III P (5x) sorszámkövetők T:II,II- folt P P (2x) P piros "MNB" bélyeggel T:III P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (30x) T:vegyes P + 5P (2x) + 100P (2x) P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III-,IV P + 2P + 5P + 10P + 20P + 50P + 100P (2x) mind a "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:I(csak egy db),ii(csak egy db),iii P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:vegyes P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:vegyes P-1000P (8xklf) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" teljes sor T:vegyes P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (30x) T:vegyes P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (30x) T:vegyes P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III szép papír Adamo P P + 100P T:III P sorozat- és sorszám nélkül, bal oldali ívszéllel, illesztőkereszttel, színpróbával T:II- Hungary Pengő without serial number, with left margin, assembly cross and color test C:VF P "BÜNTETÉS" szóban "N" felett lemezhiba (4x) ebből 2db sorszámkövető és 2db közeli sorszám T:II,II P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (25x) mind piros "MNB" bélyeggel T:vegyes P (30x) mind piros "MNB" bélyeggel T:vegyes P (30x) legtöbb piros "MNB" bélyeggel T:vegyes P (30x) mind MNB bélyeggel T:vegyes P (30x) mind "MNB" bélyeggel T:vegyes P (30x) mind "MNB" bélyeggel T:vegyes P "MNB" bélyeggel MP BP T:III P (30x) T:vegyes

9 Havi két gyorsárverésünkre folyamatosan várjuk a beadásokat! P (3x) sorszámkövetők T:I P (30x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes MP (2x) sorszámkövetők T:II,III szép papír MP (30x) T:vegyes MP (4x) sorszámkövetők T:I- kis foltok MP (30x) T:vegyes MP (26x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP (26x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP (20x) T:vegyes BP BP BP BP BP T:I-,II BP (2x) BP BP BP T:III BP (3x) T:I- sarokkopások és sarokhajlások BP (3x) T:I-,II BP hátoldali fázisnyomata, "M.N.B." szárazpecséttel, jó minőségű másolat / good copy T:I- vágott db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte sorozat- és sorszám nélküliek is T:vegyes db-os vegyes adópengő bankjegy tétel, benne AP T:vegyes db-os Adópengő bankjegy tétel T:vegyes AP AP AP AP T:III AP AP AP AP AP fordított címerrel és "amelyeknek" hibás hátlapi szöveggel AP T:vegyes AP AP AP AP AP fordított címerrel AP T:vegyes AP AP AP AP AP fordított címeres AP AP T:II-,III AP AP AP AP AP T:III AP (24x) T:vegyes AP vízjeles papíron, fordított címerrel, "amelyeknél" T:III fo Ft T:III,III Ft T:III kissé foltos Ft T:III Ft (2x) T:III,III Ft T:III Ft T:III fo Ft (4x) T:III-,IV Ft (2x) T:III Ft (2x) T:III egyik fo Ft (22x) T:vegyes Ft Ft Ft Ft T:II,III szép papír Ft T:I Ft Ft Ft T:I-,III szép papír Ft (18x) T:vegyes Ft bal alsó sarkon ívbehajlási hiba miatti vágáshiba, ívszéles többlettel T:III Ft vágáshibás T:I Ft gyári papírránccal T:I Ft gyári papírránc T:II szép papír Ft (9x) Ft (6x) Ft (2x) T:vegyes Ft T:III szép papír Ft T:I Ft T:I

10 november Ft "D" T:III Ft nyomdai papírránccal T:I Ft "H" T:III szép papír Ft "D" T:III Ft (10x) sorszámkövetők T:I,I Ft "E" T:III Ft "E" T:III,III Ft "J" T:III Ft "DC" "Millenium" T:II Ft "Millennium" T:II Ft "Millennium" bontott csomagolásban T:I Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I Ft "EB" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "EB" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "DA" (2x) sorszámkövetők T:I db magyar pengő bankjegy modern felülbélyegzésekkel, közte "200 éves a hazai papírpénz ", "Forradalmain pénzei - Kiállítás a Szigetvári várban IV. 4.-V. 4." T:III db-os vegyes pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:vegyes db vegyes korona, pengő bankjegy T:vegyes db-os vegyes magyar pengő és adópengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő és adópengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:vegyes db vegyes pengő bankjegy T:III db-os vegyes magyar pengő és adópengő bankjegy tétel T:vegyes Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denar Ag "III. Béla" (0.21g) T:3 Hungary Denar Ag "Bela III" (0.21g) C:F Huszár: 69., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (2,40g) T:2 ü., ly. Huszár 72., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,87g) T:2-,3 Hungary Denar Ag "Béla IV" (0,87g) C:VF,F Huszár: 320., Unger I.: Denár Ag "Mária" (0,57g) T:3 patina Huszár 569., Unger I.: ?? Denár Ag "I. Mátyás" (0,63g) T:2-,3 ki rep Denár Ag "II. Lajos" (0.40g) T:3 Huszár 846., Unger I.: 675.? KB XVKr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (6.23g) T:2,2- Unger II.: 1058., Huszár: KB XVKr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (5,87g) T:2 ki. Hungary 1676KB 15 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (5,87g) C:XF cracked Huszár: 1423., Unger II.: KB 3kr Ag "I. Lipót" T:3 patina Huszár 1466., Unger II.: 1085.a X Poltura "II. Rákóczi Ferenc" (7,57g) T:3 ph. Hungary X Poltura "Francis II Rákóczi" (7,57g) C:F edge error Huszár: 1535., Unger II.: 1133.a K 1kr Cu "Mária Terézia" (2x) T: PH-KM Poltura Cu "Mária Terézia" rozettás T:3 durva patina Huszár: 1752., Unger III.: 1270.a db-os vegye rézpénz tétel, egy kivételével magyar verdejelűek, közte 1812S 1kr Cu,1864B 4kr Cu T:vegyes S 15kr Cu kissé hajlott E 1kr Cu T: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2-,3 Huszár: 2081., Unger III.: B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" füllel T:2 juszt. Huszár: 2081, Unger III.: kr Cu T: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:

11 Megjelent: Békebeli séták a pesti Belvárosban c. könyvünk! NB 1kr Cu T:3 ph NB 6kr Ag T:2-,3 Adamo B KB 10kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" (2x) KB 1K Ag + Ausztria K Ag "Ferenc József" T:2,2-, KB 10kr Ag "Ferenc József" T:2- ph KB 10kr Ag "Váltó Pénz" T:2-, KB 10kr Ag "Váltó Pénz" T: KB 10kr Ag "Váltó Pénz" T: GYF 20kr Ag "Váltó Pénz" T:3, KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2 ph. Adamo M KB 1kr Cu T: KB 5/10kr Cu T:1-,2 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" füllel T:2- Adamo M KB 1K Ag "Ferenc József" T:2-, K "Ferenc József" (5x) T:1-,2, K Ag "Ferenc József" U.P. jelzéssel ellátott fantáziaveret (24,28g) T:PP felületi karc Hungary Korona Ag "Franz Joseph" fantasy coin with U.P. mark (24,28g) C:PP felületi karc Adamo KE12., Huszár KB 5K Ag "Ferenc József" T:2-, KB 5K Ag "Ferenc József koronázásának 40. évfordulója" T:2 Hungary 1907KB 5 Korona Ag "40th Anniversary of the Coronation of Franz Joseph I" Kremnitz C:XF Huszár: 2214.a, Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T: KB 1K Ag "Ferenc József" P Ag T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" P Ag T: KB 1K Ag "Ferenc József" Ft Ag "Kossuth" T:2, P Ag "Madonna" T:3 Adamo P P Ag "Madonna" T:3 Adamo P P Ag "Madonna" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Madonna" T:1-,2 Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 ph. Adamo P P Ag "Madonna" T:2- patina P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T: P Ag "Horthy balra" T: P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója" P Al "Parlament" T: P Ag utánveret (17,5g/0.999) T: Ft Al (2x) + 2Ft Al (3x) T: Ft Al (2x) T:3 ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:

12 Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (3x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2,2-, Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2,2-, Ft Ag "Kossuth" (6x) T:2,2-, Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2,2-, Ft Ag "Petőfi" T:2,2- patina Ft Ag "Petőfi" T:2-, Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics", "Szabadságharc sor" T:2,2- Adamom EM1,2, Ft Ag "Széchenyi" T: Ft + 20Ft + 25Ft Ag "10 éves a Forint" T:BU oxidáció Ft Ag + 50Ft Ag "Bartók Béla" pár T:P Ft Ag + 50Ft Ag "Liszt" pár T:P Ft Cu-Ni-Zn T:2, f Al T:2, Ft Ag "Kodály" T:2 patina Ft Ag + 100Ft Ag "Szent István" pár, kék plasztiktokban T:BU kis patina Ft Ag + 100Ft Ag "Szt.István" pár T:BU oxidáció Ft Ag "Budapest" T:PP ujjlenyomat Ft Ag "Budapest" T:BU oxidáció Ft Ag "Budapest" T:BU ujjlenyomat, patina Ft Ag + 100Ft Ag "MNB" pár, eredeti kék MNB plasztiktokban T:BU patina Adamo EM44,EM Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" eredeti plombált MNB plasztiktokban T:PP Adamo EM f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Bethlen Gábor" eredeti sérült MNB tokban T:BU f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft "Mexikói Labdarúgó VB" (2xklf) T:BU Ft "Szovjet-magyar közös űrrepülés" (2x) Ft "FAO" T:BU, Ft "Szovjet-magyar közös űrrepülés" (2x) Ft "Széchenyi István" eredeti tokban tanúsítvánnyal T:BU Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft Ni "FAO" (2x) T:BU Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" (2x) T:BU Ft "Szovjet-magyar közös űrrepülés" (2x) egyik laminálva Ft "FAO" T:BU f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft "FAO" eredeti vákuumcsomagolásban Ft "FAO" T:1,BU f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Cu-Ni "Labdarúgó VB 1982" Ft (2x) Ft T: Ft Cu-Ni "Labdarúgó VB 1982" (3x) Ft alpakka "Fáy András" T:BU f-20Ft 10db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T:

13 Megjelent: Békebeli séták a pesti Belvárosban c. könyvünk! Ft "FAO" + 100Ft "Természetvédelem - Mocsári teknős" T:BU ujjlenyomat Ft alpakka "Kulturális Fórum" (2x) T: Ft Ag "Természetvédelem-vadmacska" T:PP felületi karc Ft Ag "Kulturális fórum" T:BU ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "Budavár visszavétele 1686" T:BU ujjlenyomat Adamo EM f Al + 5f Al + 10f Al + 20f Al + 50f Al T: Ft-20Ft 5xklf db, kiadatlan forgalmi sor laminált fóliatokban, "Magyar Köztársaság" felirattal, de "Kádár" címerrel T: Ft-20Ft 5xklf db, kiadatlan forgalmi sor laminált fóliatokban, "Magyar Köztársaság" felirattal, de "Kádár" címerrel T: Ft Cu-Ni "II. János Pál pápa látogatása" T:PP Ft Ag "II. János Pál pápa látogatása" eredeti tokban T:PP ujjlenyomatos f-50f 5klf db forgalmi sor fóliában T: Ft Ag "MNB" (5x) T:1, Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, f-200Ft 11x különféle db, szettben, benne 200Ft Ag "MNB" T:BU Ft Ag "MNB" (6x) T:1-, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "Expo 96" T:BU Ft Ag "Deák" (6x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Régi dunai hajók - Carolina" T:BU patina, ujjlenyomat Adamo EM f-100Ft 10klf db "50 éves a forint" dísztokos szettben T:BU Adamo FO f-100Ft 10klf db, forgalmi szett fóliatokban T: f-200Ft 10klf db, benne 2klf 100Ft és 200Ft Ag "Deák" + 1db 100Ft " es szabadságharc" szettben T:BU f-200Ft 10klf db, benne 2klf 100Ft és 200Ft Ag "Deák" + 1db 100Ft " es szabadságharc" szettben T:PP f-100Ft 8klf db, szettben "75 éves a Magyar Nemzeti Bank" T:BU Adamo FO Ft-100Ft 7xklf db + 200Ft "Millenium", szettben T:BU Ft "Kossuth" (2x) T: Ft "Kossuth" kötőjel hiányzik az évszámok közül! T: Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 20Ft "Deák Ferenc" T:PP Adamo FO Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 20Ft "Deák Ferenc" T:BU Adamo FO Ft "Deák Ferenc" elsőnapi veret számozott emléklapon T: c-2EUR "Euro próba sor szettben" 1EUR gyártási hibás T:BU Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 50Ft "Magyarország az EU tagja" külső tok hiányzik! T:BU Adamo FO Ft 6xklf, főleg emlékkiadások T:1-, Ft (10x) emlékkiadások T: Ft "Magyarország az EU tagja" aranyozva T: Ft "Magyarország az EU tagja" aranyozva T: Ft Ag "Visegrádi vár" T:BU Adamo EM Ft Ag "Nyári olimpia-athén" T:PP Dísztokban Ft Ag "Magyarország az EU tagja" tanúsítvánnyal T:PP felületi karc Ft-100Ft 7klf db-os forgalmi sor + 10Ft "József Attila" dísztokos szettben T:PP Ft-100Ft 7klf db-os forgalmi sor + 10Ft "József Attila" dísztokos szettben T:BU

14 Ft Cu-Ni "József Attila" sorszámozott emléklapon T: Ft aranyozva Ft T:2, Ft Ag "Károli Gáspár Református Egyetem" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Ft-100Ft 8klf db, forgalmi sor szettben, benne 1946-os 1Ft Ag "Hatvanéves a Forint" T:BU Ft Ag "Munkácsi vár" gyűjtői tokban T:BU Ft Ag "1956-os forradalom 50. évfordulója" tanúsítvánnyal dísztokban T:PP Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne "Berán Lajos és a pengő" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm) T:BU Ft-100Ft 7klf db + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos szettben T:PP Ft-100Ft 7klf db + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos szettben T:BU Ft-100Ft 7xklf darabos forgalmi sor "Búcsú az egy- és kétforintostól" dísztokos szettben T:BU Ft-100Ft 7xklf darabos forgalmi sor "Búcsú az egy- és kétforintostól" dísztokos szettben T:PP Ft "Siklósi Vár" tanúsítvánnyal T:PP karc, ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "Tokaji Történelmi Borvidék" T:BU Ft-200Ft 6klf db dísztokos forgalmi szettben "Lánchíd" T:BU Ft-200Ft 6klf db + "Pécs 2010 Európa Kulturális Fővárosa" Ag (999) emlékérem, szettben T:BU Ft Ag "Őrségi Nemzeti Park" tanúsítvánnyal T:BU Ft-200Ft 6klf db dísztokos szettben "Az önkéntesség európai éve 2011" T:BU Vegyes: Rézdénár "Mária Terézia" zárt korona KB 1kr T:2-, Vegyes: KB 10f Ni (2x) f Ni,Fe (3x) f Cu f Zn f Al Ft alpakka (2x) T:2,2-, Vegyes: 1915KB 1K Ag "Ferenc József" + Svédország ö Ag T:2, db vegyes Cu krajcár, közte 1780K 1kr Cu "Mária Terézia" (10x) T:2-, Vegyes: 16db-os vegyes magyar fillér, osztrák krajcár tétel T:2-, Vegyes: 6db-os magyar és osztrák vegyes kis ezüstpénz és medál tétel, közte 1870KB 10kr Ag "Váltó Pénz", P Ag T: Vegyes: 22db-ból álló vegyes fémpénz, tantusz tétel, közte kr Cu T:2, 1851A,B,E 1kr Cu (4x) T:vegyes Magyar emlékveretek, plakettek Asszonyi Tamás (1942-) " / 100 éves a Magyar Vöröskereszt" ezüstözött fém emlékplakett (40mm) T: Berán Lajos ( ) "Magyar Királyi Földmívelésügyi Minister" egyoldalas Br emlékérem (59mm) T:2 ph Berán Lajos ( ) "Budapesti Emlék" Br emlékérem (80mm) T:2,2- ph Bogár Lívia (1957-) "MÉE - Keszthelyi Csoport 15 éves / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely" Ag emlékérem (3,59g/0.800/15mm) + Képíró Zoltán ( ) "MÉE - Keszthelyi Csoport 10 éves" Ag emlékérem (4,1g/0.800/15mm) T: Bognár György (1944-) / Dr. Balogh Imre (1930-) "Baksay Sándor / Kunszentmiklósi Gimnázium" Br emlékérem (42mm) T: Bognár György (1944-) "Millecentenárium" Ag emlékérem (15,66g/0.999/42,5mm) T:PP Bognár György (1944-) "A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" Ag emlékérem emléklapon (5,37g/0.835/27mm) T:PP Borsos Miklós ( ) "Sárospataki iskola / II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem (45mm) T: Borsos Miklós ( ) DN "LAKOTERV" Br plakett (73x122mm) T: Bozó Gyula ( ) "Az Esztergomi Bazilika tűzkára IX. 5. / Köszönettel a nagylelkű segítségért" Br emlékérem (42mm) T:1-, Bődy Kálmán ( ) "Tisza István" Zn emlékérem márványlapon. "HONFIHŰSÉG ÉS JELLEMSZILÁRDSÁG HŐSE ÉS VÉRTANUJA VOLT - TISZA" (61mm) T:2- Hungary "István Tisza" Zn medallion on marble plate. Sign.: Kálmán Bődy (61mm) C:VF HP Bukta Mátyás "Imre denár / MÉE Eger" Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal (0.68g/0.920/13,4mm) T:1 Csak 200db! Bukta Mátyás "Egri denár Imre király emlékére" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (0,7g/0.920/13,4mm) T: Csíkszentmihályi Róbert (1940-) "Eötvös Loránd-díj" kétoldalas Br érem (66,5mm) T:1-,

15 Lindner és Kobra termékek teljes választékban megrendelhetők irodánkban vagy weboldalunkon Csíkszentmihályi Róbert (1940-) "Kőrösi Csoma Sándor emlékére - Buddhista Misszió" kétoldalas Br érem (79mm) T:2 patina Csúcs Ferenc ( ) "Mezőgazdasági Múzeum" Br plakett (59x46mm) T:1-, Damkó József ( ) / Exner Károly ( ) DN "Magyar Országos Torna Szövetség / 1940.XII.15." Br emlékérem (30mm) + DN "Magyar honfoglalás és államalapítás -ik évfordulójára aug.20. / Honalapító őseink emlékére" Al medál. Szign.: BÁJ191? (34mm) T:2-, Erdei Sándor (1946-) DN "Salgótarján - Kultúráért" Br díjérem (99mm) T:1- peremen sorja nyomok Erdei Sándor (1946-) DN "Salgótarján - Közoktatásért" Br díjérem (96mm) T:1- peremen sorja nyomok Fritz Mihály (1947-) "II. János Pál Pápa Augusztus Augusztus / Életünk Krisztus" jelzett Ag emlékérem (31,39g/0.999/42,5mm) T:PP felületi karc Fülöp Zoltán (1951-) "Budapest - Parlament / Királyi szent ereklyék" Ag emlékérem tokban (27g/0.925/42,5mm) T:PP Garamkeszi János (1936-) DN "Ybl Miklós Építőipari Műszaki Főiskola" Br emlékérem dísztokban (60mm) T: Gáti Gábor (1937-) "Budapest díszpolgára" egyoldalas Br plakett "CIVIS HONORIS CAVSA BVDAPESTINI" (140mm) T:2 Hungary "Honorary citizenship of Budapest" one-sided Br plaque. Sign.: Gábor Gáti (140mm) C:XF Győrfi Sándor (1951-) DN "A megbékélés háza Berekfürdő" egyoldalas Br érem (92mm) T: Győrfi Sándor (1951-) DN "Szalay László / Kiemelkedő jogászi tevékenységéért - A Magyar Jogász Szövetség Elnöksége" Br plakett eredeti tokban (103mm) T: Iván István ( ) "325 éves az Eötvös Lóránd Tudományegyetem" Br plakett (2xklf, alaptípus és változat) (55,5x41,5mm) T:1, Iván István ( ) DN "Országos Erdészeti Főigazgatóság" ezüstözött fém emlékérem füllel (40mm) T: Kiss György (1943-) "Dr. Antall József / Szabad Választás 1990" Ag emlékérem (10g/0.500/30mm) T:PP kis oxidáció Kiss György (1943-) "A holokauszt emlékközpont megnyitása" Ag emlékérem eredeti tokban (31,48g/0.999/42,5mm) T:PP fo Kiss Kováts Gyula ( ) DN "MUOSZ (Magyar Újságírók Országos Szövetsége) - A Magyar Sportújságírók Díja - Kiváló Nevelőmunkáért" Br plakett (124x82mm) T: Kiss Nagy András ( ) "Bartók Béla / SZKL 1970.II.23. RGY" Br plakett, peremen vésett mesterjegy (~107mm) T: Kiss Nagy András ( ) "Az Erdélyi Menekültekért" Br emlékérem műbőr tokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T: Kósa István (1953-) "Fényes Elek - Az első Magyar Általános Biztosító Társaság Alapítója / Allianz Hungária Biztosító Rt." Ag emlékérem dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP Kósa István (1953-) DN "A Magyar Köztársaság Elnökétől / Hősök tere" Ag emlékérem tanúsítvánnyal, bársony dísztokban (31,27g/0.999/42,5mm) T:PP Kő Pál (1941-) "Béla Rex" egyoldalas Br plakett (109mm) T: Kutas László (1936-) Br névjegyérem (42mm) T: Lapis András (1942-) "Szeged Emlékérem / Szegedi Ipari Vásár" fém emlékérem (50mm) T: Lapis András (1942-) "10 éves a Kiskőrösi Csoport / Petőfi szülőháza" Br emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / Vándorgyűléseink" Br emlékérem (42,5mm) T: Lapis András (1942-) DN "Kiváló Áruk Fóruma" Br emlékérem (69,5mm) T:1- apró ph Madarassy Walter ( ) "Budapest " Br emlékplakett eredeti tokban (101x78mm) T: Madarassy Walter ( ) DN "Magyar Állami Operaház" Br emlékérem eredeti tokban (60mm) T: Magdányi Antal (1902-) "Műegyetemi Athletikai és Football Club " bronzozott fém emlékérem (64mm) T: Martsa István ( ) "Manninger Rezső " névre szóló Br emlékérem (71mm) T: Murányi Gyula ( ) DN "A Beethoven plakett mellékalakjai" Br plakett (54x44,5mm) T:2- R! Papp László (1947-) "Barcelonai Olimpia- Magyar Csapat" Ag emlékérem dísztokban (31,11g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat, felületi karc Pálffy Gusztáv (1942-) "Kodály Centenárium Kecskemét" Br plakett eredeti tokban (85mm) T: Renner Kálmán ( ) "Jubileumi Sportverseny Győr / M.N.K. Evezős Vidék Bajnoksága" ezüstözött Br emlékérem füllel (80mm) T:

16 30533.Rónai Attila "Puskás Ferenc " patinázott Ag emlékérem (15,5g/0.999/42,5mm) T:1, Szász Vilmos ( ) "A reformáció 400 éves örömünnepe emlékére Dr. Luther Márton / okt. 31." hadifém emlékérem füllel (33mm) T: Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Nagy Magyarok / Hunyadi Mátyás" ezüstözött Cu emlékérem (40mm) T:PP Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Nagy Magyarok / Liszt Ferenc" ezüstözött Cu emlékérem (40mm) T:PP Takács Erzsébet ( ) "Jodál Sándor Kossuth díjas" Br plakett (91,5x55mm) T: Zsákodi Csiszér János ( ) "Magyar Anyák Nemzeti Ünnepe" fém emlékérem füllel (40,5mm) T:2-, "Az Első Országos Ipari Termény és Állat Kiállítás Szegeden Augusztus 20." ezüstözött Br emlékérem (50mm) T:2, ~1930. "Sanctus Ladislaus Rex Hungariae" Br sportérem Szárnovszky Ferenc munkája alapján (40mm) T: ~1960. "OMBKE (Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület) 1892" egyoldalas ezüstözött Br emlékérem (50mm) T: ~ "A KISZ Belügyminisztériumi Bizottságától " egyoldalas Br érem. Szign.: BGY (76mm) T: "Magyar Nemzeti Bank / Megemlékezésül hosszú időn át végzett jó munkájáért nyugdíjba vonulása alkalmából a Magyar Nemzeti Bank ügyvezetősége - MSZMP Pártbizottsága Szakszervezeti Bizottsága" Br emlékérem (60mm) T:2 kis ph "150 éves a magyar gőzhajózás - Carolina / MHRT Hunyadi" Br emlékérem, fül letört (30mm) T: "150 éves a magyar gőzhajózás - Carolina / MHRT Hunyadi" Br emlékérem füllel (30mm) T: "Clean Steel International Conference, Nemzetközi Konferencia Balatonfüred" ezüstözött Br érem a selmecbányai tanulmányi érem kémlészeti érmének képével (45mm) T: ~1970. "BKV Hűségérem ezüst fokozat" ezüstözött fém érem (36mm) T: ~ "Dr. Arató Emil / Jó munkáért emlékplakett - Országos AE. Klubbizottság" Br érem (66,5mm) T: "Kiváló munkájáért" Br plakett eredeti tokban (71mm) T: "75 éves a Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete" fém emlékérem (40mm) + DN "Kalazanci Szent József" Br emlékérem (39mm) T: "MIPEL Budapest / Nemzetközi Ipari Elektronikai Kiállítás" Br emlékérem (60mm) + "Őszi Budapesti Nemzetközi Vásár / Hungexpo Budapest" ezüstözött fém emlékérem (69mm) "Tavaszi Budapesti Nemzetközi Vásár / Hungexpo Budapest" ezüstözött fém emlékérem (70mm) T: "MN (Magyar Néphadsereg) Központi Katonai Kórház " Br szögletes emlékplakett (70x70mm) T:1- Hungary "Hungarian Peoples Army Central Military Hospital " Br commemortaive plaque (70x70mm) C:AU "A kábelipar területén végzett hűséges munkáért " egyoldalas Br érem (87mm) T: "Ikarus Karosszéria és Járműgyár Budapest / " fém emlékérem (40mm) T:2, "Magyar Távirati Iroda 100 éves " Br emlékérem (70mm) T:2 ph "Szovjet-magyar űrrepülés 1980" festett Br emlékplakett (60x60mm) T: "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" Ag emlékérem eredeti tokban tanúsítvánnyal (25g/0.800/35x40mm) T:PP "MLSZ / FIFA Világbajnokság Spanyolországban" Ag emlékérem eredeti tokban (35g/0.925/35x40mm) T:PP "Szent István Bazilika felújítása" nagyalakú öntött Br emlékérem. Szign.: PAX (82mm) T: "Levélbélyeggyűjtők Első Hazai Egyesülete ápr. 27. / Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége" 3db ezüstözött fém emlékérem T:1-, "Nemzetközi Műtrágya Központ / Budapest Június " Br plakett (98mm) T:2 Hungary "International Center of Chemical Fertilizer / Budapest June 1984" Br plaque (97mm) T: "VMC - Veterán Motoros Club" Br emlékplakett (69mm) T:2- lyukasztva "VIII. Nyomásos és Fémöntészeti Napok Sátoraljaújhely - OMBKE (Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület) 1892" egyoldalas fém plakett (108x82mm) T: "Kőrösi Csoma Társaság Budapest" kétoldalas Br érem. Szign.: P.I. (54-55,5mm) T: "Blaha Lujza-díj" Br plakett (59mm) T: "A magyarok honfoglalásának 1100 éves évfordulója emlékére" 8xklf db-ból álló jelzett Ag emlékérem szett eredeti dísztokban számozott tanúsítvánnyal. Tartalma: Attila, Attila találkozása Leó pápával, Kik vagyunk, Emese álma, Vérszerződés, Honteremtő hadjáratok, Honfoglalás, A haza építéséért. (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP felületi karc, ujjlenyomatok

17 Havi két gyorsárverésünkre folyamatosan várjuk a beadásokat! "A Magyar Kézművességért - Ipartestületek Országos Szövetsége - IPOSZ" Ag és Br emlékérem, mindkettő tanúsítvánnyal, dísztokban (31,2g/0.999/42,5mm) T:PP "Magyar Pénzverő Zrt. Látogatói Érem / Elődeink Buda" Br emlékérem (42,5mm) T: "Magyar Pénzverő Zrt. Látogatói Érem / Elődeink Kolozsvár" Br emlékérem (42,5mm) T: DN "Bessenyei György Tanárképző Főiskola Nyíregyháza" kétoldalas Br plakett dísztokban. Szign.: Berecz (114mm) T: DN "Markusovszky Lajos" orvos Br plakett, ismeretlen művész (86mm) T:2 ND "Lajos Markusovszky" doctor Br plaque, unknown artist (86mm) C:XF DN "Bartók Béla emlékérem" egyoldalas Br érem (60mm) T:2 patina DN "Szent László" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomat, felületi karc DN "X. Szt. Pius" Br plakett. Szign.: SZ (~ mm) T:2 patinafoltok DN "Sárkányölő Szent György - ORFK / Police - Rendőrség" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomat, felületi karc, patina DN "Szent György" Cu emlékérem utánveretek (3xklf) (34mm) T: Vegyes: Renner Kálmán ( ) DN "Győr Város Emlékérem" ezüstözött Br plakett (80mm) + Örményország DN "Örményország" Br plakett dísztokban (74mm) T:2 ph Modern utánveretek, fantáziaveretek DN "Magyarország Keresztény Királyai / Aba Sámuel " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. Bajnok Béla " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. Magnus Géza " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. Szent László " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / II. István " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / II. Vak Béla " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / II. Géza " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / II. László " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / III. István " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / IV. István " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. Imre " Ag emlékérem (20,2g/0.333/38,36mm) T:PP DN "Magyarország Keresztény Királyai / III. László " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / IV. Második Honalapító Béla " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / V. István " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / IV. Kun László " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / Vencel / V. László " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. Bajor Ottó " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. Nagy Lajos " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / II. Kis Károly " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. Luxemburgi Zsigmond " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. Ulászló " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / V. Utószülött László " Ag emlékérem 14

18 30600.DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. Igazságos Mátyás " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / II. Dobzse Ulászló " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. Rudolf " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / II. Ferdinánd " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / III. Ferdinánd " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. Lipót " Ag emlékérem (20,2g/0.333/38,36mm) T:PP DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. József " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / Mária Terézia " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / II. Kalapos József " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / II. Lipót " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / V. Jóságos Ferdinánd " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. Ferenc József " Ag emlékérem DN "Magyarország Keresztény Királyai / IV. Boldog Károly " Ag emlékérem DN "Nemzetünk nagyjai - Deák Ferenc" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Kossuth Lajos" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - II. Rákóczi Ferenc" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Szent István" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Zrínyi Miklós" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN 50Ft "Nagy Magyarok / Batthyány Lajos, József Attila" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, ezüstözött Cu-Ni T: DN 50Ft "Nagy Magyarok / Kodály Zoltán, Csontváry- Kosztka Tivadar" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, ezüstözött Cu-Ni T: DN 50Ft "Nagy Magyarok / II. Rákóczi Ferenc, Zrínyi Ilona" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, ezüstözött Cu-Ni T: DN 50Ft "Nagy Magyarok / Bartók Béla, Erdő Péter" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, ezüstözött Cu-Ni T: DN 50Ft "Nagy Magyarok / Szent László, Zrínyi Miklós" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, ezüstözött Cu-Ni T: DN 50Ft "Nagy Magyarok / IV. Béla, Könyves Kálmán" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, ezüstözött Cu-Ni T: DN 50Ft "Nagy Magyarok / Liszt Ferenc, Petőfi Sándor" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, ezüstözött Cu-Ni T: DN 50Ft "Nagy Magyarok / Kossuth Lajos, Semmelweis Ignác" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, ezüstözött Cu-Ni T: DN 50Ft "Nagy Magyarok / Mátyás király, Bethlen Gábor" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, ezüstözött Cu-Ni T: DN 50Ft "Nagy Magyarok / Dobó István, Széchenyi István" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, ezüstözött Cu-Ni T: DN 50Ft "Nagy Magyarok / Árpád fejedelem, Szent István" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, ezüstözött Cu-Ni T: DN 50Ft "Nagy Magyarok / Károly Róbert, Nagy Lajos király" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, ezüstözött Cu-Ni T: DN 50Ft "Nagy Magyarok / Deák Ferenc, Táncsics Mihály" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, ezüstözött Cu-Ni T: DN 50Ft "Nagy Magyarok / Kazinczy Ferenc" multicolor emlékérme sorozatból, ezüstözött Cu-Ni + DN 200Ft "Londoni Olimpia 2012" multicolor emlékérme sorozatból T: DN 200Ft "Nyíregyháza" + "Salgótarján" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, CuNi T:

19 Megnyílt megújult webshopunk! Folyamatosan bővülő kínálat! DN 200Ft "Szombathely" + "Kaposvár" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, CuNi T: DN 200Ft "Békéscsaba + "Szolnok" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, CuNi T: DN 200Ft "Szeged" + "Szekszárd" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, CuNi T: DN 200Ft "Debrecen" + "Kecskemét" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, CuNi T: DN "Szent István Lancea Regis ezüstdénár" ezüstözött Cu replika tanúsítvánnyal (40mm) T:PP DN "Szent István Lancea Regis ezüstdénár" ezüstözött Cu replika tanúsítvánnyal (40mm) T:PP Amerikai Egyesült Államok DN " $" aranyozott fém emlékérem (51mm) T:PP ujjlenyomat, ph. USA ND " Dollars" gilt metal medallion (51mm) C:PP fingerprint, edge error Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek KB 10K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (3.38g/0.900) T:2- forrasztásnyom Hungary 1907KB 10 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (3.38g/0.900) C:VF soldering mark Adamo K Ft Au "II. János Pál pápa látogatása" dísztokban tanúsítvánnyal (6,98g/0.986) T:PP fo., felületi karc Hungary Forint Au "Visit of Pope John Paul II" in box with certificate (6,98g/0.986) C:PP spotted, sligthly scratched Adamo EM Ft Au "Kazinczy Ferenc" (10g/0.986/25mm) T:PP apró felületi karc, kis fo. Hungary Forint Au "Ferenc Kazinczy" (10g/0.986/25mm) C:PP sligthly scratched, small stain Adamo EM Belgium Fr Au "II. Lipót" (6.44g/0.900) T:2 Belgium Francs Au "Leopold II" (6.44/0.900) C:XF Franciaország/Modern Köztársaság Fr Au "Kakas" utánveret (6.47g/0.900) utánveret T:2- erős ph. France/Modern Republic Francs Au "Rooster"(6.47g/0.900) restrike C:VF edge error Krause KM# Svájc 1927B 20Fr Au "Helvetia" Bern (6.47g/0.900) T:2 Switzerland 1927B 20 Francs Au "Helvetia" Bern (6.47g/0.900) C:XF Svájc 1927B 20Fr Au "Helvetia" Bern (6.51g/0.900) T:2 Switzerland 1927B 20 Francs Au "Helvetia" Bern (6.51g/0.900) C:XF Külföldi bankjegyek Amerikai Egyesült Államok 1928F 2$ vörös pecséttel T:III részben restaurált USA 1928F 2 Dollars with red seal C:F partly restored Amerikai Egyesült Államok 2003A 2$ "B" zöld pecséttel T:I USA 2003A 2 Dollars "B" with green seal C:UNC Amerikai Egyesült Államok 2003A 2$ "F" zöld pecséttel T:I USA 2003A 2 Dollars "F" with green seal C:UNC Amerikai Egyesült Államok 2003A 2$ "G" zöld pecséttel T:I USA 2003A 2 Dollars "G" with green seal C:UNC Amerikai Egyesült Államok $ "D" zöld pecséttel T:I USA Dollars "D" with green seal C:UNC Ausztrália $ "James Cook" emlékkiadás tájékoztatóval T:I Australia Dollars "James Cook" commemorative issue with information C:UNC Ausztria Sch Sch (2x) T:III Austria Schilling Schilling (2x) C:F Bosznia-Hercegovina D " D 1993." felülbélyegzéssel T:I- Bosnia and Hercegovina Dinara with " Dinara 1993" overprint C:AU Bulgária L + 100L L + 20L L T:I-III Bulgaria Leva Leva Lev Leva C:UNC-F Ciprus L T:III Cyprus Lira C:F Csehszlovákia db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes Czechoslovakia pcs of various banknotes C:mixed Csehszlovákia db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes Czechoslovakia pcs of various banknotes C:mixed Csehszlovákia K T:III Czechoslovakia Korun C:F Dél-Korea W 2db ívben, díszkiadás T:I South Korea Won in a sheet of 2, in paper case C:UNC Észtország Kr (2x) sorszámkövetők + Lettország R + Litvánia T (2x) + 1T (2x) T:I,II,III Estonia Krooni (2x) sequential serials + Latvia Rubli + Lithuania Talonas (2x) + 1 Talonas (2x) C:UNC,XF,F Francia Csendes-óceáni Területek Fr C:F szép papír French Pacific Territories Francs T:III nice paper Hollandia G T:III Netherlands Gulden C:F Hollandia G T:III szép papír Netherlands Gulden C:F nice paper

20 30665.India R T:III India Rupees C:F Izrael Sh Sh T:III Israel Sheqel New Sheqalim C:F Jugoszlávia db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes Yugoslavia pcs of banknotes C:mixed Kanada $ T:III Canada Dollars C:F Kína F (68x) T:I China Fen (68x) C:UNC Kína F (59x) T:I,I- China Fen (59x) C:UNC,AU Kína Y Y + 100Y T:II,III China Yuan Yuan Yuan C:XF,F Laosz K T:I Laos Kip C:UNC Lengyelország M T:III Poland Marek C:F Lengyelország Zl (3x) + 50Zl + 100Zl (10x) + 500Zl T:vegyes Poland Zlotych (3x) + 50 Zlotych Zlotych (10x) Zlotych C:mixed Lengyelország Zl (11x) közte sorszámkövetők (4,4,2) és 1db közeli sorszám T:I-,II Poland Zlotych (11x) including sequential serials (4,4,2) and 1pc close serial C:AU,XF Lettország / Riga szovjet munkásküldöttek kiadása R T:III,III- Latvia / Riga's workers deputies' Soviet Rublis C:F,VG Mongólia T T + 10T + 20T T + 3T T:I,III Mongolia Tugrik Tugrik + 10 Tugrik + 20 Tugrik Tugrik + 3 Tugrik C:UNC,F Mongólia T T (10xklf) T:I,I- Mongolia Tugrik Tugrik (10xdiff) C:UNC,AU Nagy-Britannia / Katonai kiadás Ł P + 10P (2x) közeli sorszám T:I Great Britain / British Armed Forces Pound Pence + 10 Pence (2x) close serials C:UNC Német Birodalom M (3x) hétjegyű sorszám, piros pecséttel, közte 2db sorszámkövető T:I-,II German Empire Mark (3x), 7 digits with red seal, with 2pcs sequential serials C:AU,XF Németország / Weimari Köztársaság db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes Germany / Weimar Republic pcs of various banknotes C:mixed Németország / Weimari Köztársaság M (6x) sorszámkövetők T:I Germany / Weimar Republic Mark (6x) sequential serials C:UNC Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Gotha M (6x) T:III egyiken égésnyom German Empire / Weimar Republic / Gotha Marks (6x) C:F one burned Németország / Weimari Köztársaság M (2x) sorszámkövetők T:II Germany / Weimar Republic Mark (2x) sequential serials C:XF Németország / Weimari Köztársaság M (4x) közte 3db sorszámkövető és 1db közeli sorszám T:II Germany / Weimar Republic Mark (4x) with 3pcs of sequential serials and 1pc close serial C:XF Németország / Weimari Köztársaság M (2x) + 20M (2x) + Német 3. Birodalom M (2x) T:III,III- Germany / Weimar Republic Mark (2x) + 20 Mark (2x) + German Third Reich Mark (2x) C:F,VG Német 3. Birodalom M (2x) sorszámkövetők T:I- German Third Reich Mark (2x) sequential serials C:AU Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Német 3. Birodalom db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes German Empire / Weimar Republic / German Third Reich pcs of various banknotes C:mixed NDK M-100M 6db klf bankjegy T:III GDR Mark Mark 6pcs of diff banknotes C:F NDK M + 50M M + 100M (2x) T:I,I-,II GDR Mark + 50 Mark Mark Mark (2x) C:UNC,AU,XF Orosz Birodalom (1898) 1R (2x) + (1909) 10R (3x) Szign.: Shipov T:III,III- Russian Empire (1898) 1 Ruble (2x) + (1909) 10 Rubles (3x) Sign.: Shipov C:F,VG Orosz Birodalom (1909) 10R (2x). Szign.: Shipov + Oroszország / Szocialista Szövetségi Szovjet Köztársaság R + Szovjetunió R R T:II,III Russian Empire (1909) 10 Rubles (2x). Sign.: Shipov + Russia / Russian Socialist Federated Soviet Republic Rubles + Soviet Union Ruble Rubles C:XF,F Orosz Birodalom (1912) 500R Szign.: Shipov T:III Russian Empire (1912) 500 Rubles Sign.: Shipov C:F Románia L T:II Romania Lei C:XF Románia L + 5L + 10L + 25L T:III,III- Romania Lei + 5 Lei + 10 Lei + 25 Lei C:F,VG Románia L (5x) + 25L (3x) + 50L + 100L (27x) T:vegyes Romania Lei (5x) + 25 Lei (3x) + 50 Lei Lei (27x) C:mixed Svédország Kr T:III Sweden Kronor C:F

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 237. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 27-30.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 248. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 április 13-16. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 244. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 16-19. között.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 251. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 június 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 245. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 3-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 261. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 229. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. június 24 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 233. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. augusztus 26 és

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXV. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 4 5 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Kálmán / 1095 1116. Denar Ag (0.42g) T/C:VF ÉH: 34., H: 41. 4800 Ft 5900 Ft II.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXVI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Arany 1869GYF Dukát Au "Álló Ferenc József / Barokk címer" Gyulafehérvár (3.5g)

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 230. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 9-15. között.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árverési lista XXX. Műtárgy és Numizmatika Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Mária Terézia / 1763KM Poltura Cu T/C:F Mária Terézia

Részletesebben

2.6. 3.6. 3.9. 225 éves a Magy. Szénbányászat Tatabánya - Eszetergom Csop. Ag, br 42,5 mm 1973. 1-1 2 2 000 Ft 3.11.

2.6. 3.6. 3.9. 225 éves a Magy. Szénbányászat Tatabánya - Eszetergom Csop. Ag, br 42,5 mm 1973. 1-1 2 2 000 Ft 3.11. Kisárverés 2015. Szeptember 19.. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1. 1.1. Kína br 2-2 3 500 Ft 1.2. Mo.T.V. 1866 br; 5 kop 1789, főúri gomb 3-3 3 500 Ft 1.3. 2 fill 1940 br 1-3 36 500 Ft 1.4. Német

Részletesebben

Kisárverés 2011 december 10.

Kisárverés 2011 december 10. Kisárverés 2011 december 10. megnevezés tartás db kikált. ár 1. 1.1 20,10,5 forint 1948 T2-2 3 7000 1.2 2 pengı 1935, 1936 Pázmány sor T2-2 3 7000 1.3 25,20,10 forint 1956 jó forint T2-2 3 9000 1.4 5 pengı

Részletesebben

Kisárverés 2010 március 20.

Kisárverés 2010 március 20. Kisárverés 2010 március 20. 1. Anyag 1.1 Magyar pénz krónikája. NATO csatlakozás T1 2 db 3000 Eu csatlakozás 1.2 A forint bevezetése, A három részre szakadt ország T1 2 db 3000 1.3 Konstanzi zsinat, Visegrádi

Részletesebben

51. Numizmatikai gyorsárverés

51. Numizmatikai gyorsárverés 51. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. október 19-20-21-én. Ajánlattételi

Részletesebben

48. Numizmatikai gyorsárverés

48. Numizmatikai gyorsárverés 48. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennyolcadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Augusztus 10-11-12-én Ajánlattételi

Részletesebben

2. Numizmatikai gyorsárverés

2. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház második numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. április 13-18. között. Ajánlattételi határidő: április

Részletesebben

3. Numizmatikai gyorsárverés

3. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. május 25-30. között. Ajánlattételi határidő: május

Részletesebben

26. Numizmatikai gyorsárverés

26. Numizmatikai gyorsárverés 26. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. december 13-18.

Részletesebben

57. Numizmatikai gyorsárverés

57. Numizmatikai gyorsárverés 57. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenhetedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2016. április 4-5-6-án, nyitvatartási

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 126. 2016/1.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 126. 2016/1. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 126. 2016/1. Budapest, 2016. április 30. 10:00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1. 2. 3. 4. Ország

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 123. 2014/2. 182. tétel Budapest, 2014. november 15. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1.

Részletesebben

Kisárverés 2012. február 18.

Kisárverés 2012. február 18. Kisárverés 2012. február 18. 1. megnevezés tartás db kikiált.ár 1.1 Magyar forg.-i sorok 1977 zacskóba, 1989, fill. Sor 1990, 91 T1 4 3600 1.2 FAO 20 fill., 5 Ft, 10 Ft, 100 Ft 1983 T1 4 500 1.3 Emlékpénzek:

Részletesebben

1.9. 1.12. Forgalmi sor 2012. PP; 2013. BU; 2005. BU; 6 db Canada 1c-2$ 1-1 3 5 000 Ft 1.13. 100 Ft 1996. PP; 5 db Forint-sor 1990.

1.9. 1.12. Forgalmi sor 2012. PP; 2013. BU; 2005. BU; 6 db Canada 1c-2$ 1-1 3 5 000 Ft 1.13. 100 Ft 1996. PP; 5 db Forint-sor 1990. Kisárverés 2015. március 21. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1. 1.1. Forgalmi sor 1992. BU fólia 1/1 1 16 000 Ft 1.2. Forgalmi sor 1993. PP dísztokos kis oxid 1/1 1 20 000 Ft 1.3. Forgalmi sor

Részletesebben

41. Numizmatikai gyorsárverés

41. Numizmatikai gyorsárverés 41. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Február 16-18. között. Ajánlattételi

Részletesebben

47. Numizmatikai gyorsárverés

47. Numizmatikai gyorsárverés 47. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhetedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Július 20. 21. 22-én Ajánlattételi

Részletesebben

49. Numizmatikai gyorsárverés

49. Numizmatikai gyorsárverés 49. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenkilencedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Augusztus 17-18-19-én Ajánlattételi

Részletesebben

50. Numizmatikai gyorsárverés

50. Numizmatikai gyorsárverés 50. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Szeptember 7-8-9-én Ajánlattételi

Részletesebben

14. Numizmatikai gyorsárverés

14. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. április 5-10. között. Ajánlattételi határidő:

Részletesebben

1.26 1.28. II.ker. Bélyeggyőjtıkör, arbr., ezbr., br. eo. 80 mm (Bér Andor) + tok kiv. 3 1200 1.33 79. Bélyegnap Vác br. 42 mm + tok kiv. 500 1.

1.26 1.28. II.ker. Bélyeggyőjtıkör, arbr., ezbr., br. eo. 80 mm (Bér Andor) + tok kiv. 3 1200 1.33 79. Bélyegnap Vác br. 42 mm + tok kiv. 500 1. 2011. október 22.-i kisárverés anyaga 1. tartás darab kikáltási ár Nemzetközi Bélyegkiállítás és Találkozó 1.1 Brasilia 1983 ezbr. 40 mm + tok kiv. 500 1.2 Prága 1978 br. 60 mm + tok kiv. 500 1.3 Bukarest

Részletesebben

5.2 5.3. Pengı 10p. 1936 (17) 20 p 1941 (24) 50 p 1932 (23) 100p. 1930 (59) 500 p. 1945 (25) T2-4 148 2400 5.4

5.2 5.3. Pengı 10p. 1936 (17) 20 p 1941 (24) 50 p 1932 (23) 100p. 1930 (59) 500 p. 1945 (25) T2-4 148 2400 5.4 KISÁRVERÉS 2012.11.24. 1. 1.1 M.K.B. köszönti a 125 év Budapestet Ag PP doboz T1/1 5000 1.2 M.K.B. Millecentenárium - Szt. István Ag PP doboz T1/1 5000 1.3 M.K.B. Bucsú az 1900-as évektıl Ag PP doboz T1/1

Részletesebben

Kisárverés 2011. május 21.

Kisárverés 2011. május 21. Kisárverés 2011. május 21. 1. tartás db kikáltási ár 1.1 Széchényi István 500 Ft PP Szt. László PP T1 2 7000 1.2 Kossuth L. 500 Ft BU+PP T1 2 7000 1.3 Károly R. 500 Ft PP, Kölcsey 500 Ft PP T1 2 7000 1.4

Részletesebben

Numizmatika. Numismatics/ Numismatik

Numizmatika. Numismatics/ Numismatik Numizmatika Numismatics/ Numismatik Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Gold coins and commemorative medallions - Goldmünzen und Gedenkmünzen 30000. 30001. 30002. 30000. 30001. 1540F(vár)-G(címer)

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XI. Árver Sorszám Főkategória Alkategória Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt 4 fém Kálmán / 1095 1116. Denar Ag (0.34g) T/C:aXF ÉH: 32., H: 39. 4200 Ft 4200 Ft

Részletesebben

1. Numizmatikai gyorsárverés

1. Numizmatikai gyorsárverés 1. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház első numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. február 28. és március 7.

Részletesebben

13. Numizmatikai gyorsárverés

13. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenharmadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. március 18-20. között. Ajánlattételi határidő:

Részletesebben

28. Numizmatikai gyorsárverés

28. Numizmatikai gyorsárverés 28. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonnyolcadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. március 14-19.

Részletesebben

38. Numizmatikai gyorsárverés

38. Numizmatikai gyorsárverés 38. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincnyolcadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. November 28-

Részletesebben

Kisárverés Április 21. 1. tartás db kikált. ár

Kisárverés Április 21. 1. tartás db kikált. ár Kisárverés Április 21. 1. tartás db kikált. ár 1.1 M.N.H. 160 évf. 1848-2008 Br. Chinoin Br., M.N. Taszár. Br. Magy. Nép Hads. 1514, 1848, 1919 EzBr. Magyar Orsz. Cu. T1 5 1400 1.2 NDK Honvédség 1949-1989

Részletesebben

40. Numizmatikai gyorsárverés

40. Numizmatikai gyorsárverés 40. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2015. Január 19-21. között

Részletesebben

2010 október 16. Kisárverés 1. Tartás db Kezdıár 1.1 10 márka 1995 F,Dr., 1996A, 1998A. NSZK

2010 október 16. Kisárverés 1. Tartás db Kezdıár 1.1 10 márka 1995 F,Dr., 1996A, 1998A. NSZK 2010 október 16. Kisárverés 1. Tartás db Kezdıár 1.1 10 márka 1995 F,Dr., 1996A, 1998A. NSZK T1-2 4 3600 1.2 NSZK., Lengyel, Olasz vegyes apró 1910-1987között T2-3 32 500 1.3 10 kor. 1920 (szakadt) 2 kor.

Részletesebben

12. Numizmatikai gyorsárverés

12. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenkettedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. február 25-27. között. Ajánlattételi határidő:

Részletesebben

55. Numizmatikai gyorsárverés

55. Numizmatikai gyorsárverés 55. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenötödik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2016. február 1-3-áig. Ajánlattételi

Részletesebben

4. Numizmatikai gyorsárverés

4. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. június 11-13. között. Ajánlattételi határidő: június

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXVIII. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Több darabos tételek 1812B + 1812S 1 Kreuzer Cu "I. Ferenc" T/C:aVF,F 1983.20

Részletesebben

A MAGYAR VÁROSOK SZÖVETSÉGÉNEK SZERVEI

A MAGYAR VÁROSOK SZÖVETSÉGÉNEK SZERVEI A MAGYAR VÁROSOK SZÖVETSÉGÉNEK SZERVEI 1. Dr. Toller László polgármester 7621 Pécs, Széchenyi tér 1. Tel: 72/ 533-807 Fax: 72/ 212-049 E-mail: tollerl@ph.pecs.hu 2. Társelnök: Dr. Magyar Levente polgármester

Részletesebben

Kisárverés 2010 szeptember 18. 1. tartás db kikiáltási ár 1.1 5 pengı 1930, 1938, 1939 1.2 5 pengı 1930, (3) 1938. T1-3 ph 4 5000

Kisárverés 2010 szeptember 18. 1. tartás db kikiáltási ár 1.1 5 pengı 1930, 1938, 1939 1.2 5 pengı 1930, (3) 1938. T1-3 ph 4 5000 Kisárverés 2010 szeptember 18. 1. tartás db kikiáltási ár 1.1 5 pengı 1930, 1938, 1939 T1-3 ph 3 5000 1.2 5 pengı 1930, (3) 1938 T1-3 ph 4 5000 1.3 2 pengı 1936, 1935 Pázmány-sor T1-2 ph 3 6000 1.4 2 pengı

Részletesebben

19. Numizmatikai gyorsárverés

19. Numizmatikai gyorsárverés 19. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenkilencedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. július 5-10.

Részletesebben

5. Anyag. 6. Anyag. 7. Anyag. 4.8 4000 Ft Gödöllı, 3000 Ft pénzverés T1 2 db 8000

5. Anyag. 6. Anyag. 7. Anyag. 4.8 4000 Ft Gödöllı, 3000 Ft pénzverés T1 2 db 8000 Kisárverés 2010 április 17. 1. Anyag 1.1 500 Ft 1990 labd. VB T1-1 3 db 4000 1.2. 500 Ft 1988 Szöul, 1992 Barcelona T1-1 2 db 3600 1.3. 500 Ft 1986 Buda visszaf., 1988 Világ Vadvédelem 1989 Védd a gyermeket.

Részletesebben

37. Numizmatikai gyorsárverés

37. Numizmatikai gyorsárverés 37. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harminchetedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. November 13-19.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 115. 2010/2. 161. tétel m ee Budapest, 2010. november 13. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

21. Numizmatikai gyorsárverés

21. Numizmatikai gyorsárverés 21. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. augusztus 2-7.

Részletesebben

2012. január 21. Kisárverés 1. tartás darab kikáltási ár 1.1 Emlékérem: Alba Regia díszalbum + emlékérem ez. T1 1 5000 1.2 Barbados proof set.

2012. január 21. Kisárverés 1. tartás darab kikáltási ár 1.1 Emlékérem: Alba Regia díszalbum + emlékérem ez. T1 1 5000 1.2 Barbados proof set. 2012. január 21. Kisárverés 1. tartás darab kikáltási ár 1.1 Emlékérem: Alba Regia díszalbum + emlékérem ez. T1 1 5000 1.2 Barbados proof set. 1973 T1 1 10000 1.3 Belize proof set. 1979 T1 1 15000 1.4

Részletesebben

29. Numizmatikai gyorsárverés

29. Numizmatikai gyorsárverés 29. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonkilencedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. április 18-23.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 124. 2015/1.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 124. 2015/1. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 124. 2015/1. 272. tétel Budapest, 2015. április 25. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1. 2.

Részletesebben

18. Numizmatikai gyorsárverés

18. Numizmatikai gyorsárverés 18. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizennyolcadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. június 21-26.

Részletesebben

22. Numizmatikai gyorsárverés

22. Numizmatikai gyorsárverés 22. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonkettedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. aug. 30. szept.

Részletesebben

24. Numizmatikai gyorsárverés

24. Numizmatikai gyorsárverés 24. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonnegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. október 18-23.

Részletesebben

25. Numizmatikai gyorsárverés

25. Numizmatikai gyorsárverés 25. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonötödik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. november 8-13.

Részletesebben

20. Numizmatikai gyorsárverés

20. Numizmatikai gyorsárverés 20. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. július 19-24. között.

Részletesebben

2011. február 19. Kisárverés

2011. február 19. Kisárverés 2011. február 19. Kisárverés tartás darab kikáltási ár 1. 1.1 Magyar emlékpénzek: Szt. István 50+100 Ft T1 2 5000 1.2 MNB 50+100 Ft, KGST 100 Ft T1 3 4500 1.3 500 Nık Éve, Los Angeles, Sarajevo T1 3 7500

Részletesebben

17. Numizmatikai gyorsárverés

17. Numizmatikai gyorsárverés 17. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenhetedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. május 24-29. között.

Részletesebben

68/3. Edvi Illés Aladár (1870-1958) 8.000 Ft 22.000 Ft 68/4. Mednyánszky László (1852-1919) 20.000 Ft 46.000 Ft 68/6. Olvashatatlan szignó

68/3. Edvi Illés Aladár (1870-1958) 8.000 Ft 22.000 Ft 68/4. Mednyánszky László (1852-1919) 20.000 Ft 46.000 Ft 68/6. Olvashatatlan szignó 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 68/3. Edvi Illés Aladár (1870-1958) Gesztenyék,

Részletesebben

6. Numizmatikai gyorsárverés

6. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. szeptember 14-19. között. Ajánlattételi határidő:

Részletesebben

32. Numizmatikai gyorsárverés

32. Numizmatikai gyorsárverés 32. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. július 11-16. között.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 121. 2013/2.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 121. 2013/2. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 121. 2013/2. 119. tétel Budapest, 2013. november 23. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1.

Részletesebben

Kisárverés 2015. május 16. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1.

Kisárverés 2015. május 16. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1. Kisárverés 2015. május 16. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1. 1.1. Fantázia veretek Ag 20 g: Ferenc József, I. Kálmán 1-1 2 4 000 Ft 1.2. III. Károly, II. Lajos 1-1 2 4 000 Ft 1.3. I. András,

Részletesebben

Lansinoh termékeket forgalmazó Rossmann üzletek

Lansinoh termékeket forgalmazó Rossmann üzletek 2740 Abony, Kossuth tér 4. 8400 Ajka, Szabadság tér 14. 2170 Aszód, Kossuth Lajos u. 15. 6500 Baja, Csermák Mihály tér 4. 2660 Balassagyarmat, Rákóczi út 34-36. 8230 Balatonfüred, Jókai M. út 17. 4060

Részletesebben