numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) szeptember ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: szeptember óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők szeptember 24-én 10 órától. Utólagos eladás szeptember ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 331. gyorsárverésre: szeptember 20. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. aukció: Megtekintés: szeptember ig! Tételek átvétele szeptember 24-én 10 órától! 329. aukció elszámolás: szeptember 25-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! 30. nagyaukciónkra október 5-ig várjuk a beadásokat! Vegyen részt a jubileumi aukción, garantáljuk a kiemelt figyelmet, ezzel pedig a legjobb lehetőséget tételei értékesítésére. Kezelési költség 240 ft / tétel / árverés. A 2. indításnál 120 ft A vásárlói jutalék 22% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Részvények és sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Ókori államok Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt, jó állapotban Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt, jó állapotban Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt, jó állapotban "GÖDE" fa éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, újszerű állapotban Fa éremtartó doboz 12 férőhellyel, szép, újszerű állapotban Fa éremtartó doboz 12 férőhellyel, szép, újszerű állapotban "Coindex" éremberakó album, 10 berakólappal, összesen 160 férőhellyel Kis doboznyi műanyag és műbőr éremtartó tok, legtöbb a Magyar Nemzeti Bank érmeihez. Köztük több sérült is db üres, szocialista kitüntetésekhez tartozó tok, használt állapotban Valutavizsgáló UV lámpa. Nem működik Szovjet fémházas kopejka tartó kopejka címletek számára Bankjegyberakó album, 50db egyes osztású lappal Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Első kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus SPECIÁL - változatok, felülbélyegzések, próbák, tervezetek Budapest, Első kiadás, Új állapotban Bene Attila: C. Radnitzky. Wiennae - Carl Radnitzky bécsi éremművész élete és alkotásai. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Argumentum Kiadó, Magyar és német nyelvű. Carl Radnitzky érmeinek jegyzékével. Új állapotban. / Attila, Bene: C. Radnitzky. Wiennae - Das leben und die Werke des Wiener Medaillenkünstlers, Carl Radnitzky. Budapest, Hungarian Numismatic Society, Argumentum, Hungarian and German language. Mint condition Bene Attila: C. Radnitzky. Wiennae - Carl Radnitzky bécsi éremművész élete és alkotásai. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Argumentum Kiadó, Magyar és német nyelvű. Carl Radnitzky érmeinek jegyzékével. Új állapotban. / Attila, Bene: C. Radnitzky. Wiennae - Das leben und die Werke des Wiener Medaillenkünstlers, Carl Radnitzky. Budapest, Hungarian Numismatic Society, Argumentum, Hungarian and German language. Mint condition Bodrogi Péter, Molnár József, Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. A magyar állam rendjelei és kitüntetései a Szent György-rendtől a Nagy Imre-érdemrendig. Bp., 2005, Rubicon. Bontatlan csomagolásban, kiadói kartonált kötés, új állapotban Joe Cribb: A pénz. Szemtanú sorozat. Budapest, Park Kiadó, A borító sérült, a könyv szép állapotban Györik Márton: Dr. Schimko Dániel-féle Érem- és Régiség-gyűjteménynek katalógusa II. kötet. Pozsony, Néhány lap kijár, korához képest jó állapotban. / Hungary Márton Györik: Dr. Dániel Schimko's Coin and Antiquity Catalog Vol. 2. Bratislava, Some loose pages, in good condition considering it's age Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új állapotú példány! Rádóczy Gyula - Tasnádi Géza: Magyar papírpénzek Danubius Kódex Kiadói Kft., Budapest, A borító erősen sérült, a könyv használt állapotban Saltzer Ernő: Numizmatikai szakszótár. Angol-magyar, német-magyar. Budapest, MÉE, Műbőr kötésben Szabó Gyula: Friesachi dénárok. Magánkiadás, Underground Kiadó és Terjesztő Kft., Új állapotban H. Szabó Lajos: "A Szabadságharc és emigráció pénzei, kitüntetései " Pápa, FLOPPY 2000 Kft., Újszerű állapotban Dr. Zimmerman Lajos: " A 25 éves Magyar Numizmatikai Társulat". Stádium Sajtóvállalt Részvénytársaság, 1928., Budapest "Gróf Dessewffy Miklós barbár pénzei". Hornyánszky Viktor cs. és kir. udvari könyvnyomdája, Budapest A XVIII. tábla még a könyvben, a XIX. már külön lapon, valamint több tábla másolata még szintén külön. A könyv erősen használt, sérült állapotban "A Pesti Magyar Kereskedelmi Bank története " eredeti kiadása mellékletekkel John Aiello: World Paper Money. New Jersey MRI Bankers' Guide to Foreign Currency (3xklf) 75., 78. és 79. kiadások Frank Bartel: DDR - Spezialkatalog Keletnémet kitüntetés katalógus. Internationale Sammlerbörse Berlin, Használt, jó állapotban

4 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! Lothar Bichlmaier - Lothar Hartung: Deutsche Koppelschlösser Fachkatalog mit Handelspreisen. 2. kiadás, Töging a. Inn, Borítón gyűrődés, szép állapotban W.D. Craig: Coins of The World Racine, Wisconsin, USA. cop Használt állapotban, de jó állapotban Dr. Ferdinand Friedensburg: Münzkunde und Geldgeschichte der Einzelstaaten - Des Mittelalters und der Neueren Zeit I-II. München-Berlin, R. Oldenburg, Lothar Hartung: Deutsche Freikorps Spezialkatalog. Hamburg, Borító kopottas, de szép állapotban Nimmergut-Feder-von der Heyde: Deutsche Orden und Ehrenzeichen - Drittes Reich, DDR und Bundesrepublik. 7. kiadás, Battenberg, John Melville Jones: Ancient Greek Coins. London, Seaby, Thomas Gregory Kosinski - Tomasz Kosinski: Coins of Europe Catalogue Günter Schön: Weltmünzkatalog 20. Jahrhundert. 15. Auflage. München, Battenberg, Két kötetben, használt állapotban Günter Schön: Weltmünzkatalog 20. Jahrhundert. 3. Auflage. München, Battenberg, Günter Schön: Weltmünzkatalog 20. Jahrhundert. 19. Auflage. München, Battenberg, H. A. Seaby: Greek coins and their values. II. kiadás. London, Használt, de jó állapotban Svájc / Zürich "Monetarium" 10db-os numizmatikai katalógus tétel Svájc db-os numizmatikai katalógus tétel, közte egy "Dorotheum" MRI Bankers' Gudie to Foreign Currency - 83rd Edition. 2016/I Standard Catalog of world coins, , 34th edition, Krause Publications, Erősen használt állapotban, a hátlapi borító és néhány oldal hiányzik Standard Catalog of World Gold Coins, 5th Edition. Krause Publications Gerhard Hirsch árevrési katalógus: Münzen und Medaillen Auktion, München, Német nyelvű. Használt állapotú db numizmatikai szakkönyv Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek ~1940. "Keleteurópai Ált. Biztosító R.T. Vezérügynöksége - Szolnok" feliratú pénzeszsák "KATE" jelvény készítéséhez használt fém verőtő (102mm) Jelvény? készítéséhez használt "1960" fém verőtő (61mm) Részvények és sorsjegyek Budapest / Pest "Jótékonyczélú Sorsjegy - Az uj-pesti kath. templom felépítésére" 50kr értékű sorsjegy T:I "Kamatozó Nyereménykölcsön a Tisza és mellékfolyói szabályozására és Szeged város újjáépítésére" részkötvény 100Ft-ról, szelvénnyel, bélyegzésekkel T:III-,IV Budapest "Kaposvár-Fonyódi Helyi Érdekű Vasút Részvény-Társaság" elsőbbségi részvénye 200K-ról, szelvényekkel, bélyegzésekkel, szárazpecséttel, lyukasztással érvénytelenítve T:III Budapest "Budapesti villamos városi vasút részvény-társaság" élvezeti jegye, hozzá térítvény T:III Budapest "Tanuló Sorsjegy" 1K értékben, felülbélyegzéssel T:I Budapest "Kőszénbánya- 's Téglagyár Társulat Pesten" fél részvényjegy 200K-ról, szárazpecséttel, szelvényekkel T:III szakadás Budapest "A Temes- és Somogy-vármegyei Egyesült Helyi Érdekű Vasutak Részvénytársaság" részvénye 2000K-ról, angol, magyar és német nyelven, szárazpecséttel T:II Budapest "Kisbirtokosok Országos Földhitelintézete" 4 1/2%-os záloglevele 2000K-ról, magyar, német és francia nyelven, szárazpecséttel (2x) sorszámkövetők T:III Budapest "Magyar Nemzeti Bank" magyar, angol, francia, német és olasz nyelvű részvénye 100 Arany Koronáról, szárazpecséttel és szelvényekkel T:III Budapest "Rimamurány-Salgó-Tarjáni Vasmű Részvény-Társaság" tíz részvénye egyenként 50P-ről, összesen 500P-ről (2x) sorszámkövetők, szárazpecséttel és bélyegzésekkel, szelvényekkel T:II Budapest "Rimamurány-Salgó-Tarjáni Vasmű Részvény-Társaság" részvénye 50P-ről, szárazpecséttel és bélyegzésekkel, szelvényekkel T:III Sopron "Soproni Takarékpénztár" részvénye 10P-ről, magyar és német nyelvű, szárazpecséttel (2x) sorszámkövető pár T:II Budapest "Nemzeti Hitelintézet Részvénytársaság" részvénye 10P-ről szárazpecséttel T:II Budapest "Magyar-Olasz Bank Részvénytársaság" részvénye 50P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel T:III Budapest "Budapest Székesfőváros" részvény 500$-ról, szelvényekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:III

5 30067.Budapest "Kőszénbánya- 's Téglagyár Társulat Pesten" egyötöd részvényjegye 75P-ről, szárazpecséttel, lyukasztással T:III szélén szakadás Budapest "Kőszénbánya- 's Téglagyár Társulat Pesten" egyötöd részvényjegye 75P-ről, szárazpecséttel T:III Budapest "Részvénytársaság Villamos és Közlekedési Vállalatok Számára" tíz részvénye 100P-ről, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel (3x) T:III,III Budapest "Gschwindt-féle Szesz-, Élesztő-, Likőr- és Rumgyár Részvénytársaság" részvénye 250P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel T:III Budapest "Salgó-Tarjáni Kőszénbánya Részvény-Társulat" huszonöt részvénye egyben összesen 750P-ről, magyar-német kétnyelvű részvény, szelvényekkel, szárazpecséttel és bélyegzésekkel, mellette a "Budapesti Giro- és Pénztár-egylet Részvénytársaság" igazolása T:III Budapest "Rimamurány-Salgó-Tarjáni Vasmű Részvény-Társaság" részvénye 50P-ről, szárazpecséttel és bélyegzésekkel, szelvényekkel T:III Budapest "A Salgó-Tarjáni Kőszénbánya Részvény-Társulat" részvényutalványa 3000P-ről, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:III fo Budapest "A Magyar Köztársaság 4%-al kamatozó búzaértékben megállapított államadóssága" 10kg búza pénzbeli egyenértékéről (3x) sorszámkövetők, szárazpecséttel T:III Budapest "Magyar Czukoripar - Részvénytársaság" részvényelismervény 100P névértékű részvényről szárazpecséttel, felülbélyegzésekkel, szelvényekkel (4) sorszámkövetők T:III "Hatodik Békekölcsön" nyereménykölcsön 50Ft-ról szárazpecséttel T:III tűlyuk Budapest "Margaréta Kereskedelmi Rt." részvénye Ft-ról, (3x) kitöltetlen, három nyelven, szelvényekkel T:I Amerikai Egyesült Államok db-os vegyes részvény tétel, nagyrészt bélyegzésekkel, perforációval érvénytelenítve T:II-,III USA pcs of shares, mainly with cancellations and invalidated with perforations C:VF,F Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I- Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:AU Orosz Birodalom / Szentpétervár "Orosz Birodalom Kormánya - Birodalmi Földzálog Bank a Nemesség Számára" jelzáloglevél 150R-ről, egy darab szelvénnyel T:II- kis szakadás Russian Empire / Saint Petersburg "Imperial Government of Russia - Imperial Land Mortgage-Bank for the Nobility" mortgage bond about 150 Rubles with one coupon C:VF small tear Papír és fém szükségpénzek ~ db-os csekk és díjkötelezvény tétel, egy kivételével mind kitöltött, néhányon bélyegzés és lyukasztásos érvénytelenítés T:III Hajmáskér / Hadifogolytábor K első kiadás T:I,I- Adamo HHH Boldogasszony / hadifogolytábor K arab sorozat és sorszámmal T:III,III- Adamo HHB Ostffyasszonyfa / hadifogolytábor június 1. 1K arab sorozat és sorszámmal T:III Adamo HHO Sopronnyék / hadifogolytábor június f római sorozat- és arab sorszám T:I,I- Adamo HHP Csót / Hadifogolytábor augusztus 1. 10f számozás nélkül, aláírással T:III Zalaegerszeg / hadifogolytábor augusztus f arab sorozat és sorszámmal, "MS" jelzéssel T:I Adamo HHZ-1.3.3V Kitöltetlen váltó + Veszprém Kitöltött váltó 320P-ről, lyukasztással érvénytelenítve T:III klf élelmiszerjegy hiányos ívekben, benne kenyér-, zsír- és húsjegyek T:II-III db-os magyar és külföldi szükségpénz tétel, közte Budapest f "Központi Sajtóvállalat R.T."; ~ f "Pesti Hírlap"; Budapest f "Virradat" pénztárjegy T:I-,II,III Ausztria db klf szükségpénz, közte Aggsbach, Altheim T:I,I- Austria pcs of diff necessity notes, including Aggsbach, Altheim C:UNC,AU Ausztria db klf szükségpénz, közte Aichkirchen, Altenburg T:I,I- Austria pcs of diff necessity notes, including Aichkirchen, Altenburg C:UNC,AU Ausztria db klf szükségpénz, közte Altenberg, Gemeinde Au a. D. T:I,I- Austria pcs of diff necessity notes, including Altenberg, Gemeinde Au a. D. C:UNC,AU db-os vegyes magyar és külföldi zseton, bárca és telefonérme tétel T:vegyes db-os vegyes bárca, zseton és tantusz tétel, közte "Fővárosi Csatornázási Művek" (2xklf) és több francia telefon tantusz T:vegyes Magyar bankjegyek G vízjellel, szárazpecsét T:IV,V Austrian Empire Gulden with watermark, embossed stamp C:G,Pr Adamo G

6 Nézzen körül webshopunkban is! Ft "Kossuth bankó" T:III tűlyuk Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:III fo Ft "Kossuth bankó" barna nyomat T:III Adamo G109A Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III fo.,tűlyuk Adamo G Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III szakadás Adamo G Ft vörösesbarna kr "Kossuth bankó" T:III- ly., szakadás Ft "Kossuth Bankó" T:III,III- Adamo G Ft "Kossuth Bankó" T:III Adamo G Ft "Kossuth Bankó" T:III Adamo G Ft "Kossuth Bankó" T:III fo. Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:III,III- szakadás a szélén, fo. Hungary Ft "Kossuth banknote" C:VG tear at edge, spot Adamo G K (2x) piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel K fekete "ROMANIA TIMBRU SPECIAL" körbélyegzővel T:III- szakadás K T:III szép papír K (2x) piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel, mindkét oldala német T:III K-100K (9x) több darabon "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzés, egyiken "Alibunári járás főszolgabírája" bélyegzés T:III-IV K + 100K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel + 100K fekete "ROMANIA TIMBRU SPECIAL" bélyegzővel + 100K piros "DEUTSCHÖSTERREICH" bélyegzővel T:III,III db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel, közte K (2x) sorszámkövetők T:I,III,III K "C" sorszámjel T:III Adamo K K (4x) közte 2db sorszámkövető felülbélyegzés nélkül, és 2db "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:I,III K "3124" 3mm, hullámos hátlap T:III K "3030" eltérő méretű sorozat- és sorszám, sima hátlappal T:III K "A 2033" sima hátlappal T:III kis szakadások Adamo K31/ K "MÁS TÖRVÉNYES..." T:II Adamo K K "MÁS TÖRVÉNYES..." T:III,III- szakadás Adamo K augusztus 9. 20K T:IV Adamo K (1902) 1000K vízszintes piros "DEUTSCHÖSTERRECIH" felülbélyegzéssel, hátlap rajzos T:III szép papír Adamo SK35/ f-1000K (17x) T:III-IV K (4x) sorszámkövetők T:III K (16x) mindegyik "aa 034" sorozat, közte 4db sorszámkövető (2+2) és több közeli sorszám T:I,I K "Orell Füssli Zürich" T:II Adamo K K "Orell Füssli Zürich" nyomdahely jelöléssel T:II K nyomdahely jelölés nélkül T:III P "Deák Ferenc" "B " T:III szép papír Hungary Pengő "Ferenc Deák" "B " C:F fine paper Adamo P P (2x) T:III,III- Adamo P P (2x) sorszámkövetők T:II P (17x) T:III,III P "B 450" (30x) majdnem végig sorszámkövető sorozat (5+6+17) T:I,I P (35x) T:III,III P "C 012" (12x) közte 11db sorszámkövető (9+2) T:I,I P (19x) T:III,III P (10x) T:III P-50P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (7x) T:III,III P-100P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (16x) T:III P-100P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (9x) T:III,III P (10x) T:III,III P (15x) T:III,III P (15x) T:III,III P (20x) T:III,III

7 P (25x) T:III,III AP (2x) AP (2x) egyik sorszám nélkül AP (2x) egyik sorszám nélkül AP AP (2x) egyik sorszám nélkül illetve fordított címerrel T:III Ft T:III- Adamo F Ft Ft T:II-,III szép papír Ft (2x) T:III,III- Adamo F Ft (11x) Ft (9x) Ft (4x) T:III,III Ft (2xklf) Ft (3xklf) Ft (2xklf) Ft (5xklf) T:II-III Ft (5x) sorszámkövetők T:I Ft "Millenium" díszcsomagolásban, tájékoztatóval T:I- Adamo F56A Vegyes 10db-os pengő bankjegy tétel, közte 3db adópengő T:II-III db-os forint bankjegy tétel Ft-os címletek T:III,III db-os vegyes magyar korona, pengő és forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:III Vegyes: 23db-os pengő bankjegy tétel, közte P T:III,III Vegyes: 24db-os korona bankjegy tétel közte K és K T:III,III Vegyes: 24db-os pengő bankjegy tétel, közte P T:III,III db-os vegyes magyar korona és pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar korona, pengő, adópengő és forint bankjegy tétel, benne még néhány külföldi darab T:III,III Vegyes: 27db-os pengő és adópengő tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel, közte "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" darabokkal is T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő és adópengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar korona és pengő bankjegy tétel T:III,III Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "Kálmán" (0,53g) T:2 Hungary Denar Ag "Coloman" (0,53g) C:XF Huszár: 37., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,43g) T:1,1- Hungary Denar Ag "Stephen II" (0,43g) C:UNC,AU Huszár: 76., Unger I.: Denár Ag "II. Béla" (0,39g) T:1,1- Hungary Denar Ag "Bela II" (0,39g) C:UNC,AU Huszár 50., Unger I.: Denár Ag "II. Béla" (0,25g) T:1,1- Hungary Denar Ag "Bela II" (0,25g) C:UNC,AU Huszár: 82., Unger I.: Denár Ag "II. Béla" (0,39g) T:1- Hungary Denar Ag "Bela II" (0,39g) C:AU Huszár: 99., Unger I.: Denár Ag "II. Béla" (0,26g) T:2- patina Hungary Denar Ag "Bela II" (0,26g) C:VF patina Huszár: 102., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,2g) T:1- Hungary Denar Ag "Géza II' (0,2g) C:AU Huszár: 152., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,15g) T:2 Hungary Denar Ag "Géza II' (0,15g) C:XF Huszár: 150., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (1,6g) T:2- Hungary Copper Coin Cu "Béla III" (1,6g) C:VF Huszár: 73., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,34g) T:2 Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,34g) C:XF Huszár: 192., Unger I.: Obolus Cu hamisítványa (korabeli?) "IV. Béla" (0,26g) T:2- Hungary Obolus Cu fake (contemporary?) "Bela IV" (0,26g) C:VF Huszár: 307., Unger I.: Szlavón Denár Ag "V. István" (0,85g) T:2 Hungary Slavonian Denar Ag "Stephan V" (0,85g) C:XF Unger I.: Sz Denár Ag "I. Nagy Lajos" előlapi duplaveret (0,46g) T:2- Huszár: 547.,Unger I.: 432.a Denár Ag "I. Mátyás" (0,62g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Matthias I" (0,62g) C:XF,VF Huszár: 719., Unger I.: 565.d

8 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,59g) T:2 Hungary 1510K-G Denar Ag "Wladislaus II" (0,59g) C:XF Huszár: 811. Unger I.: 646.c K-G Denár Ag "II. Ulászló" elő- és hátoldalán is veretkettőződés (0,55g) T:2 Hungary 1515K-G Denar Ag "Wladislaus II" double strike on obverse and reverse (0,55g) C:XF Huszár: 811., Unger I.: 646.c L-K Denár Ag "II. Lajos" (0,49g) T:2 kis peremhiány Hungary 1527L-K Denari Ag "Louis II" (0,49g) C:XF small part of edge missing Huszár: 841., Unger I.: 673.u K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,53g) T:1-,2 Hungary 1552K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,53g) C:AU,XF Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,44g) T:2 Hungary 1569K-B Denar Ag "Maximilian" (0,44g) C:XF Huszár: 992., Unger II.: 766.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,55g) T:2,2- Hungary 1583K-B Denar Ag "Rudolf" (0,55g) C:XF,VF Huszár: 1059., Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,66g) T:2 Huszár: 1204., Unger II.: 917.a PH-KM Poltura Cu "Mária Terézia" T:2-,3 Huszár: 1751., Unger III.: 1270.c Rézdénár "Mária Terézia / zárt korona" T:2-,3 Huszár: 1756., Unger III.: B/SK-PD 20kr Ag "II. József" (6,67g) T:1- juszt., kis patina Huszár: 1841., Unger III.: 1306.b B 1kr Cu "I. Ferenc" T: B 3kr Cu "Ferenc" S 3kr Cu "Ferenc" T:2-,3 korrózió Huszár: 2023., 2026., Unger III.: 1409.a,1401.d G 20kr Ag "I. Ferenc" T:3 lyukasztva Hungary 1815G 20 Kreuzer Ag "Franz I" C:F with hole Huszár: 1975., Unger III.: 1378.c B 1kr Cu T:2 lapkavég B 1kr Cu T:1-, E 1kr Cu T:2 ph., karc Unger III.:1406.b B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 Huszár 2081., Unger III.: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2 Unger III.: kr Cu T:1- Adamo B KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2 füllel,patina Hungary 1848KB 20 Kreuzer Ag "Ferdinand V" C:XF with ear,patina Adamo B NB 6kr Ag T:2 Adamo B B 5/10kr Cu T:2-3 ph B 4kr Cu T: KB 4kr Cu T:3,3- karc Adamo M KB 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" KB 10kr Ag "Váltó Pénz" T:2-,3 patina GYF 10kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T:2-,3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya T:3 Hungary 1878KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:F Unger III.: 1464.a, Huszár: 2138., Adamo M KB 5/10kr Cu T:2 Adamo M f Br f Br T:2-3 ph KB 1K Ag "Ferenc József" P Ag T:2-,1- patina KB-1914KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1-,3 Adamo K KB-1894KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:3 Adamo K KB-1915KB 2f Br (9xklf) T:3, KB 1K Ag "Millenium" T:1- patina Adamo K KB 1K Ag "Millenium" eredeti, bordó "Milleniumi Koronaérem " díszdobozban T:1- a doboz sérült Hungary 1896KB 1 Korona "Millenium" in original, wine-red case C:AU the case is damaged Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB 20f Ni KB 20f Fe T: KB 1K Ag "Ferenc József" P Ag T:1- patina KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1- patina Adamo K P Ag (4x) T:2-3 kis ph. Adamo P P Ag "Madonna" T:2-,3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 durva patina Adamo P

9 P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P f technológiai hibás veret, látványos anyaghiány a lapka hátoldalán T: f technológiai hibás veret T: f technológiai hibás veret T: P Ag "Pázmány" T:2 patina Adamo P P Ag "Pázmány" + 2P Ag "Rákóczi" P Ag "Liszt Ferenc" T:2 patina Adamo P7.1, P7.2, P P Ag (2x) T:1- Adamo P P Ag "Madonna" T:2,2- patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag (2x) T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Madonna" T:1-,2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2- ph. Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 kis ü. Adamo P f technológiai hibás veret T: P Al hullámos talpú T:2 Adamo P f tombak + 20f tombak f tombak T:2, Ft Al T: Ft Ag "vastag Kossuth" T:2 Adamo F Ft Ag "vastag Kossuth" fordított peremirattal T:2 patina Adamo F Ft Ag "vastag Kossuth" fordított peremirattal T:2 Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (4x) ékszerré alakítva, láncokkal egymáshoz rögzítve T: Ft Ag "Kossuth" (6x) T:2,2- patina Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" - "Szabadságharc sor" T:1-,2 kis patina Adamo EM1, EM2, EM Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" - "Szabadságharc sor" T:1-,2 Adamo EM1, EM2, EM Ft Ag "Petőfi" T:2 Adamo EM Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" T:2 patina Ft Ag "Táncsics" T:2 Adamo EM f Al próbaveret T:1,1- Hungary Fillér Al trial strike C:UNC,AU Adamo F Ft + 20Ft + 25Ft Ag "Tízéves a Forint" sor kék, sérült MNB tokban T:1 Adamo EM4, EM5, EM Ft Ag "Tízéves a Forint" T: Ft Ag "Tízéves a Forint" Ft Ag "Felszabadulás" a két érme a "Felszabadulás" pár piros MNB tokjában T:BU kis patina

10 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! f Al elcsúszott lyukasztási verethibával! T: f Al T:1,1- Hungary Fillér Al C:UNC,AU Adamo F Ft Ag (20,18g) + 100Ft Ag (28,13g) "Semmelweis pár" T:1-,2 / Hungary Forint Ag (20,18g) Forint Ag (28,13g) "Semmelweis pair" C:AU,XF Adamo EM27; EM Ft Ag "Semmelweis" Ft Ag "Tanácsköztársaság" a két érme MNB tokban T:BU Ft Ag "Felszabadulás" T:2 Adamo EM Ft Ag "Budapest" T:BU Adamo EM Ft Ag "Budapest" T:BU Adamo EM Ft Ag + 100Ft Ag "Petőfi" pár eredeti, sérült MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM41, EM Ft Ag + 100Ft Ag "MNB" pár, eredeti MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM44, EM Ft Ag "Felszabadulás" eredeti, plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" T:2 patina Adamo EM Ft Ag "II. Rákóczi Ferenc" eredeti, plombált, MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag (3xklf) "Festők I. / Derkovits, Szinyei, Munkácsy" sor, eredeti, plombált MNB tokban, tok egyik oldalán repedés T:BU kis patina Adamo EM49, EM50, EM Ft Ag (3xklf) "Magyar festők II. / Csontváry, Mányoki, Rippl-Rónai" eredeti, plombált MNB tokban T:BU kis patina Adamo EM52, EM53, EM Ft technológiai hibás veret T: Ft Ag "Első magyar aranyforint" plombált, sérült, MNB plasztik tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Első magyar aranyforint" plombált, MNB plasztik tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Nemzetközi gyermekév" eredeti plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft Cu-Ni "Labdarúgó Világbajnokság 1982" Ft alpakka "Kulturális Fórum" T:BU, Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság játékos" T:1 (eredetileg PP) Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság játékos" T:BU Ft Ag "Bartók Béla" MNB tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság 1982" T:BU Adamo EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1- a tok több helyen bontva Adamo FO f Al + 5Ft Ni + 10Ft Ni "FAO" sor, eredeti tokban tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM69, EM70, EM Ft alpakka "Széchenyi István" Ft alpakka "Czóbel Béla" Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor", mindegyik eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM74; EM75; EM Ft Ag "Sarajevoi Téli Olimpia" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft alpakka "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Ft alpakka "Labdarúgó Világbajnokság Két játékos" Ft alpakka "Labdarúgó Világbajnokság - Kézfogás" T:BU Ft alpakka "FAO - Fa, búza, hal" Ft alpakka "Fáy András" Ft Cu-Ni "S.O.S. Gyermekfalu" T:BU,PP ujjlenyomat Ft alpakka (3xklf) "Természetvédelem - Mocsári Teknős, Vadmacska, Vidra" T:BU Adamo EM82; EM83; EM Ft Ag "Természetvédelem - Mocsári teknős" T:BU Adamo EM Ft Ag "Természetvédelem - Vadmacska" T:BU Adamo EM Ft Ag "Természetvédelem - Vidra" T:BU Adamo EM Ft Ag "Kulturális Fórum Budapest 1985" T:PP kis patina, kis fo. Adamo EM Ft Ag "Kulturális Fórum Budapest 1985" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Stadion" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Mexikó 1986" T:BU Adamo EM Ft Ag "Budavár visszavétele 1686" T:BU Adamo EM Ft Ag "Budavár visszavétele 1686" T:BU Adamo EM Ft Ag "Téli Olimpia-Calgary" T:BU Adamo EM Ft Ag "Nyári Olimpia - Szöul 1988" T:BU Adamo EM Ft "Világ Vadvédelmi Alap II." T:BU Adamo EM Ft Ag "Világ vadvédelmi alap" T:BU Adamo EM Ft Ag "Világ vadvédelmi alap" T:BU Adamo EM

11 Ft Ag "Labdarúgó Európa-Bajnokság" T:BU fo. Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Három játékos" T:BU patina Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Két játékos" T:BU Adamo EM Ft Ag "Védd a gyermeket" T:BU Adamo EM Ft Ag "Nyári olimpia - Barcelona" T:BU Adamo EM Ft Ag "Mátyás király / Beatrix" T:BU Adamo EM Ft Ag "Kölcsey Ferenc" T:1 (eredetileg PP) Adamo EM Ft "200 éves a hivatásos magyar nyelvű színjátszás" T:BU Adamo EM Ft Ag "II. János Pál pápa látogatása" T:BU Adamo EM Ft Ag "Széchenyi István" T:BU Adamo EM Ft Ag "Széchenyi István" tanúsítvánnyal T:1 (eredetileg PP) Adamo EM Ft Ag "MNB" (2x) T:2 patina Ft Ag "MNB" (2x) T:2 patina Ft Ag "MNB" (2x) T:2 patina Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "Károly Róbert" T:1 (eredetileg PP) fo. Adamo EM Ft Ag "Szent László" tanúsítvánnyal T:1 (eredetileg PP) Adamo EM f-200Ft (11xklf) forgalmi sor dísztokban, benne 200Ft Ag "MNB" T:BU patina Adamo FO f-200Ft (11xklf) forgalmi sor dísztokban, benne 200Ft Ag "MNB" T:BU Adamo FO Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2 kis patina Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "Régi dunai hajók - Árpád" dísztokban tanúsítvánnyal T:PP ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "Régi dunai hajók - Árpád" T:BU patina Adamo EM Ft Ag "Integráció Az Európai Közösségbe" T:BU Adamo EM Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T:2 patina Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Kossuth Lajos" T:BU Adamo EM Ft "Deák" T:2 Adamo F Ft T:1 (eredetileg PP) Ft-100Ft (8xklf) "Berán Lajos és a pengő" forgalmi sor, benne "Berán Lajos és a pengő" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm) T:BU Adamo FO Ft Ag "Pekingi olimpia" nem saját dísztokban, tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Pekingi olimpia" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Tokaji Történelmi Borvidék" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft-200Ft (6xklf) "Lánchíd" forgalmi sor szettben T:BU Adamo FO Ft-200Ft (6xklf) "Lánchíd" forgalmi sor szettben T:PP Adamo FO Ft-200Ft "Haydn" (7xklf) forgalmi érme sor, benne "Joseph Haydn" Ag emlékérem (12g/0.999/29mm) T:PP Adamo FO

12 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor dísztokban, valamint "Pécs Európa Kulturális Fővárosa" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm), "Magyarország pénzérméi" sorozat T:BU Adamo FO Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor szettben Ft Ag "Az Európai Unió Tanácsának magyar elnöksége" emlékére (10g/0.925/30mm), dísztokban T:BU Adamo FO Ft Ag "Ybl Miklós" T:PP Ft Ag "Spányi Béla" T:PP Ft Ag "Lechner Ödön" T:PP Ft Cu-Ni "Szilvay Kornél" T:PP Ft Ag "Csók István" T:PP Ft Ag "500 éve született Tinódi Sebestyén" T:PP Ft Cu-Ni "Hetvenéves a forint" T:BU Ft Ag "Duna-Ipoly Nemzeti Park / Havasi cincér" T:PP Ft Ag "Az Alaptörvény 5. évfordulójára" T:PP Ft Ag "Magyar Olimpiai Csapat - Rio 2016" T:PP Ft Ag "Bükki Nemzeti Park" T:PP Ft Ag "Arany János" T:PP Ft Ag "Kossuth Zsuzsanna" T:PP Ft Ag "Görgei Artúr születésének 200. évfordulója" tanúsítvánnyal T:PP db-os vegyes érme tétel, benne egy-egy bárca és emlékérem, közte még f Fe (3x) T:2,2- patina Magyar emlékveretek, plakettek Berán Lajos ( ) "Országos Magyar Lövész Szövetség 1871 / Országos Céllövő Bajnokság Budapest X " Br emlékplakett hátoldalán "BERÁN N." gyártói jelzéssel (70x50mm) T: Bogár Lívia (1957-) "MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem" jelzett Ag emlékérem (3,5g/0.835/15mm) T:1- fo. Adamo HB4a Bognár György (1944-) "MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1 kis ph Bozó Gyula ( ) "George Bush látogatása Magyarországon" (3x) Cu,Br és Ag emlékérmek, ezüstérem peremén "SZG" jelzés (35,56g/0.835/42,5mm) T:1 (kettő eredetileg PP) Csíkszentmihályi Róbert (1940-) "Eötvös Loránd-díj" Br érem, eredeti tokban (67mm) T: Fritz Mihály (1947-) DN "1956 / 56-os Szövetség" ezüstözött fém emlékérem tokban (42,5mm) T:PP Fülöp Zoltán (1951-) "Koronázási jelvények" Ag emlékérem sérült plasztiktokban tanúsítvánnyal (27g/0.925/42,5mm) T:PP fo Garamkeszi János (1936-) "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag és Br emlékérem pár (35,17g/0.640/42,5mm) T:1,1- Adamo ST Gáti Gábor (1937-) "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely / Jót s jól, ebben áll a nagy titok - Kazinczy Ferenc" Ag és Br emlékérem pár (35,38g/0.835/42,5mm) T:1,1- (PP) Adamo SU Gyulavári Pál (1949-)? DN "Hszüan Cung lova" Br emlékplakett (88x188mm) T:1-, Kákonyi István ( ) "Vásárhelyi Pál - Építészmérnöki Kar / Budapesti Műszaki Egyetem " Br emlékérem (40mm) T:1-, Kákonyi István ( ) "Zemplén Géza - Vegyészmérnöki Kar / Budapesti Műszaki Egyetem " Br emlékérem (40mm) T:1-, Kelemen Kristóf ( ) "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Ag és Br emlékérem pár (34,51g/0.640/42,5mm) T:1,1- Adamo SP Kelemen Kristóf ( ) "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Br emlékérem (42,5mm) + Szolláth György (1927-) / Vadász György "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Br emlékérem (42,5mm) T: Kelemen Kristóf ( ) / Sebestyén Sándor (1949-) "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György" Ag és Br emlékérem pár (35,64g/0.835/42,5mm) T:1(PP) Kernstok Gina ( ) ~1930. "Kálmán Henrik Jubileuma Emlékére" Br emlékérem (60mm) T:2,2- hátoldalán két fúrt lyuk Kiss Kovács Gyula ( ) "Miskolc Nemzeti Színház " kétoldalas Br plakett (85mm) T: Kiss Nagy András ( ) "Magyar Nemzetért / Erdély" Ag emlékérem (31,47g/0,999/43mm) T:BU

13 30411.Kiss Nagy András ( ) "Magyar Nemzetért / Erdély" Ag emlékérem, eredeti tokban, tanúsítvánnyal (31,104g/0.999/42,5mm) T: Kiss Nagy András (1930-) "Magyar Nemzetért / Erdély" Br emlékérem eredeti tokban (42,5mm) T: Kiss Nagy András ( ) DN "Kodály Zoltán / Háry János" fém emlékérem (32mm) T: Konyorcsik János ( ) DN "Alpár Érem - Építőipari Tudományos Egyesület - Alapítva 1958" Br emlékérem, hátlapon névere szóló gravírozás, eredeti tokban (81mm) T:2 szennyeződés Kutas László (1936- ) "Kutas Galéria" Br névjegyérem (41mm) T: Lapis András (1942-) "A magyar pénzverés kezdete" Ag és Br emlékérem pár (35,83g/0.800/42,5mm) T:1-(PP) Adamo EM Lapis András (1942-) "MÉE Székesfehérvár - A magyarhoni vitorláshajózók első földkörüli útjának emlékére / Szent Jupát - Fa Nándor, Gál József" Ag és Br emlékérem pár (35,70g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) Lebó Ferenc (1960-) "MÉE Eger / Gróf Eszterházy Károly" Ag és Br emlékérem pár (36,23g/0.800) T:1,1- (Ag eredetileg PP) Madarassy Walter ( ) "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" jelzett Br emlékérem. "NONVM CENTENARIVM S STEPHANI REGIS HVNGARIAE" (55mm) T: Murányi Gyula ( ) DN "Lánczy Leó V.B.T.T." egyoldalas Br plakett (50mm) T:1-, Nagy István János (1938-) "A Magyar Korona hazatérte emlékére" Br emlékplakett (96mm) T: Nagy István János (1938-) DN "Bartók Béla" egyoldalas Br plakett (106mm) T: Peternák Gusztáv ( ) / Végvári J "Hazánk felszabadulásának 25. évfordulójára / Esztergom Város Tanácsa" kétoldalas Br plakett (60mm) "Nemzetközi Barátság Tábor - MHSZ - Tata" egyoldalas Br plakett, eredeti tokban (74x93mm) T: Peternák Gusztáv (1928-) "MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis" Ag emlékérem (25,09g/0.800/42,5mm) T: Rajki László (1939-) "75 éve született József Attila" Br emlékplakett, nagyméretű falapon (plakett: ~155mm) T: Reményi József ( ) "Babkó tíz év után 1929 augusztusa" gipsz nagyminta (98mm) T:1-, R. Kiss Lenke ( ) DN Egyoldalas, feltehetően a művész tenyérlenyomatát ábrázoló Br plakett (81mm) T: Szabolcs Péter (1942-) "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" emlékérem hátlapi gipsz nagymintája (135mm) T:1- Adamo ZE Szabó Iván ( ) "Nagykőrös " kétoldalas Br plakett, hátoldalon gravírozva (97mm) T: Sz. Egyed Emma ( ) DN "Sopron" egyoldalas Br plakett (97mm) T: Szolláth György (1927-) / Vadász György "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Ag és Br emlékérem pár (34,79g/0.640/42,5mm) T:1- patina Szolláth György (1927-) / Vadász György "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Ag és Br emlékérem pár (34,68g/0.640/42,5mm) T:1, Sződy Szilárd ( ) "Kajlinger Mihály " Br plakett (100mm) T:2 HP Tóth Sándor (1933-) "Manninger Rezső / Országos Állategészségügyi Intézet" kétoldalas Br plakett, eredeti tokban (100mm) T: Turáni Kovács Imre ( ) DN "Máv. Testvériség Bélyeggyűjtő szakosztályának "Kigyóssy Sándor" örökös vándordija" Br emlékplakett (130mm) T:2 kis ph Varga Miklós (1934-) "MÉE 5. Vándorgyűlése - Miskolc / Diósgyőr" Ag és Br emlékérem pár (25,2g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo MC Zsákodi Csiszér János ( ) "Kiss József / Ne tapsoljatok! A taps a darab végét jelenti de az aktor még nem kész és tovább játszani akar" Br emlékplakett (80x57mm) T:1-, "Győr-Sopron-Szombathely THJ. Városok Vándordíjas Sportversenye" fém plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (50x80mm) T:1-, "A lenini eszmék terjesztésében a fiatalok kommunista nevelésében végzett kiemelkedő munkájáért V. I. Lenin születésének 100. évfordulója alkalmából - A Magyar Néphadsereg Politikai Főcsoportfőnöksége" Br plakett (176x108mm) T: "25 éves a hűtőgépgyár / Jászberény" peremén jelzett Ag emlékérem dísztokban (42,95g/0.835/42,5mm) T:1- (eredetileg PP), patina Egyoldalas Br plakett a Tanácsköztársaság 60. évfordulója alkalmából (118mm) T: Szamuely Tibort ábrázoló egyoldalas Br plakett (95mm) T: ~1979. "Thököly Imre" egyoldalas Br plakett. Szign.: SZ79 (102mm) T: "Az esztergomi repülés 50. évfordulójára" kétoldalas Br emlékérem (60,5mm) "40 éves a tatabányai repülés Kecskéd " kétoldalas réz emlékérem (79mm) T:

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 310. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Kisárverés 2019 március 23

Kisárverés 2019 március 23 Kisárverés 2019 március 23 Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1 1 II. Ulászló dénár 1506, 1509, 1513, 1516 KG. ÉH 646 2 4 4 000 Ag. 2 II. Lajos dénár 1518, 1519, 1525, 1526 KG-B. ÉH 673 1-2 4 5 000 Ag.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc 1. 1 5 Ft 1946. 0.835 Ag 20 g. 1 5 000 2 100, 50 Ft 1970 Felszabadulás sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 3 000 3 100, 50 Ft 1972 Szent István sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 4 000 4 100, 50 Ft 1973 Petőfi sor. 0.640

Részletesebben

Kisárverés 2019 február 23

Kisárverés 2019 február 23 Kisárverés 2019 február 23 Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1 1 1 florin 1891. 0.900 Ag 12,25 g 2 1 400 2 5 korona 1907 KB ÉH 1492. 0.900 Ag 24 g 2/3 4 000 3 1 korona 1915 KB ÉH 1495. 0.835 Ag 5 g 2

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 354. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

Kisárverés február 16.

Kisárverés február 16. Kisárverés 2013. február 16. 1. tartás db kikált. ár 1.1. Vegyes európai apró (228) + papír 20 Ft 229 600 2. 2.1 Törökország, 20 kurus 2-3 ph. 2 7 500 2.2. Törökország, II. Mahmud, 2x21/2 piaszter, 2x5

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 293. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 27 - március 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 30. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 november 12-24 között.

Részletesebben

Kisárverés 2019 június

Kisárverés 2019 június Kisárverés 2019 június Megnevezés tartás db kik. ár 1. 1 II. Ulászló dénár 1505, 1506 (2x), 1508 (3x) KH. 1-2 6 6 000 ÉH 646 Ag. 2 II. Ulászló dénár 1509, 1511, 1512, 1513, 1514 (2x) KG. 1-2 6 6 000 ÉH

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE /2.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE /2. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 129. 2017/2. A tételek fotói az egyesület honlapján megtekinthetők! 78. tétel: I. Lajos aranyforintja ÉH 409 Budapest, 2017. november 11. 10:00

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 291. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 30 - február 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 123. 2014/2. 182. tétel Budapest, 2014. november 15. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 279. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben