numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április 2. között. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: április óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.hu, illetve honlapunkon ( ahol on-line ajánlatot tehet. IRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők április 6-án 10 órától. Utólagos eladás: április között. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből). Anyagbeadási határidő a 248. levelezési gyorsárverésre: március 31. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! Megtekintés: március 30 - április 2 között. Tételek átvétele április 6-án 10 órától! 246. aukció elszámolás április 7-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon, ebben az esetben az összeget már két nappal korábban utaljuk. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Felhívjuk figyelmüket, hogy az árverések 19:00 órakor záródnak! Árverési jutalék rendszerünk: forintos kikiáltási árig 20% forint közötti kikiáltási áron 16% forint feletti kikiáltási ártól 12% Kezelési költség 160 ft / tétel A vásárlói jutalék 20% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek Magyar és külföldi arany pénzek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek Ókori államok Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Fémpénzek, érmék, plakettek: Numizmatikai tartásfokok PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Éremtartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt, de újszerű állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban, praktikus tépőzárral Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban, praktikus tépőzárral Éremtartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt, de újszerű állapotban "Die offiziellen Silber-Gedenkmünzen der Republik Österreich" exkluzív érmetartó kazetta 2db kivehető tálcával, 3x12db férőhellyel használt állapotban Használatlan "Leuchtturm Numis Euro" gyűjtőalbum 6 berakólappal, 144 férőhellyel Műbőr "NUMIS Junior" gyűrűs érmetartó album 9db berakólappal, 222db több klf méretű férőhellyel használt állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban, praktikus tépőzárral Numizmatikai irodalom Dr. Bázlik László György: Magyar Papírpénzek Pengő és Forint Budapest bankjegyek nélkül Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új, dedikált példány! Tálas Géza: Magyarország rendjelei és kitüntetései Budapest, Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Ambrus Béla: Magyarország papírszükségpénzei 1723-tól 1914-ig. Budapest, Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Ambrus Béla: Magyarország papírszükségpénzei 1914-től VIII. 1-ig. I-II. kötet. Budapest, Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, mind használt állapotban VIII. Országos Érembiennálé Sopron, Lábasház, Orsolya tér Június 22 - szeptember 30. kiállítási katalógus használt állapotban Fux Kornél és Hölgyéné Angelotti Zsuzsanna: Magyar pénzérmék és papírpénzek. Történelemszakköri Füzetek 14., Tankönyvkiadó, Budapest Gedai István: Magyar uralkodók pénzeiken. Budapest, Zrínyi Kiadó, Joe Cribb: A pénz. Szemtanú sorozat. Budapest, Park Kiadó, Albert Pick: Papiergeld Katalog, Europa seit 1900, Ernst Battenberg Verlag, München, David Sear: Greek imperial coins and their values, the local coinages of the Roman Empire, London, Seaby, A szerző által dedikált példány! David R. Sear: Roman coins and their values, Seaby, London, Robert P. Harris: A guidebook of Russian coins , Second Edition, Mevius & Hirschhorn Int. B.V., Amsterdam, Louis Huszár: Attila dans la numismatique. Magyar Numizmatikai Társulat, Budapest, Használt állapotban ~ "Schweizerische Bankgesellschaft" kiadásában megjelent numizmatikai katalógusok (5xklg) használt állapotban Az érem c. folyóirat 42db különböző száma, csak 4db szám hiányzik (82/1;85/2;95/1;03/2) Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek "Ipar- és Kereskedelmi Hitelintézet Vác" Betéti könyv ~1920. "Király Színház - 101" színházi pénz T:III Bankjegyszerű P-s röpcédula kétoldali "Erős demokrácia=stabil pénz - Szavazz a Szociáldemokratára!" propaganda felülnyomással (3x) T:II-,III Bankjegy kötegelő P-ős bankjegyekhez, "Győr" bélyegzéssel Érmés és bankjegyes borítékok Vatikán "XVI. Benedek / San Paolo fuori le mura" emlékérem L "II. János Pál" szuvenír szett bélyegekkel T:1 Vatican "Pope Benedict XVI / San Paolo fuori le mura" commemorative medallion Lire "Pope John Paul II" souvenir set with stamps C:UNC Részvények és sorsjegyek Pest "Pesti Biztosító Tárasaság (Pester Versicherungs-Anstalt)" biztosítási prémium jegy T:III Szolnok kr sorsjegy a "Szolnoki Egyesült Evangélikus és Református Egyház és Iskola javára" T:III Hódmezővásárhely "Jótékonyczélú Sorsjegy - A Hold-Mező-Vásárhelyi Születésű avagy Illetőségű Mozgósított Harczosok Családjaik Segélyezésére" 30kr értékű sorsjegy T:II kis szakadások a szélén

4 30030.Budapest "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" kisorsolási kötvény 5Ft-ról T:I,I Budapest "Könyves Kálmán Magyar Irodalmi és Könyvkereskedési Részvény Társaság" 6%-os elsőbbségi részvénye 200K-ról, szárazpecséttel, szelvényekkel T:I Budapest "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" 4 1/2%-os községi kötvénye 500K-ról, szárazpecséttel és szelvényekkel T:III "A Magyar Jelzálog-Hitelbank" nyereménykötvénye "A" és "B" együtt 100K-ról, 3 nyelven (3x) T:II "A Magyar Jelzálog Hitelbank Konverzionális Nyeremény-Kötvény részkötvénye 100K-ról" magyar, német és francia nyelven (2x) "A/B" Budapest "XXI. Magyar Királyi Szabadalmazott Osztálysorsjáték" 1/4 sorsjegy, negyedik osztály, bélyegzéssel T:I Budapest "Országos Postás Takarék és Előlegezési Társulat" részjegye 50K-ról szelvényekkel, felülbélyegzéssel T:III Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló törzsrészvény, lyukasztásokkal érvénytelenítve T:II,II "Magyar Jelzálog-Hitelbank" 4%-os Záloglevele 500Fr-ról szelvényekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:III Budapest K "Sorsjegy a XXX. Magyar Állami Sorsjátékra" két nyelven, szárazpecséttel T:III Budapest "Budapest Székesfőváros - Kötelezvény" 2400K-ról szelvényekkel "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön - államadóssági kötvény" 1/2 részkötvénye 100P-ről szelvényekkel T:III Budapest "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye 100K-ról, szárazpecséttel T:III Budapest "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye 100K-ról és 1000K-ról szelvényutalvánnyal, bélyegzésekkel T:III "FONCIÉRE Általános Biztosító Intézet" Vegyes tőkebiztosítás T:III Budapest "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" 5 részvénye 400K-ról szelvényekkel, bélyegzésekkel (2x) sorszámkövetők T:II Budapest "Bárdi József Automobil Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, szárazpecséttel, felülbélyegzéssel T:II Budapest "Király Automobil Részvénytársaság" részvénye 200K-ról szelvényekkel, szárazpecséttel, felülbélyegzéssel T:I-,II Budapest "Városlődi Kőedénygyár Részvénytársaság" 10db részvénye egyenként 1000K-ról, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II Budapest "A Magyar Asphalt Részvénytársaság" részvénye 200K-ról (2x) sorszámkövetők, mindkettő szárazpecséttel, felülbélyegzettek T:I Dunaharaszti "Dunaharaszti Faipari és Fakereskedelmi Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel és felülbélyegzéssel T:I Budapest "Molnár János Imre Lakberendezési Részvénytársaság" 25 részvénye egyenként 1000K-ról szelvényekkel T:I-,II Budapest "XLI. Magyar Királyi Állami Sorsjáték" 500K értékben, K nyereménnyel T:II hajtatlan, foltok, kis szakadások Jászapáti "Jászapáti Gőzmalom Részvénytársaság" részvénye 200K-ról szelvényekkel, felülbélyegezéssel és szárazpecséttel T:III,III "Állatvédősorsjegy / Állatvédők Világszövetségének Magyarországi Osztálya" sorsjegy 5000K-ról T:I Budapest "Kápolna sorsjegy" 5000K értékű sorsjegy T:I Budapest "Jókai sorsjegy" ára K T:II hajtatlan, foltok, apró szakadás, sarokhajlás "Hadirokkantak, Hadiözvegyek, Hadiárvák Nemzeti Szövetsége Tárgysorsjátéka" sorsjegy 5000K-ról T:I "Hadirokkantak, Hadiözvegyek, Hadiárvák Nemzeti Szövetsége Tárgysorsjátéka" sorsjegy 5000K-ról T:I Budapest "'NYUKOSZ' (Nyugdíjas Katonatisztek Országos Szövetsége) sorsjegy" K értékben T:II Budapest "Mentősorsjegy" 1/2 sorsjegy K értékben bélyegekkel T:I "Baromfitenyésztők Országos Egyesülete" sorsjegy 5000K értékben T:II,II "Országos Kézművesipari Tárlat" sorsjegy 5000K-ról T:I- foltok, sarokhajlás Budapest "Templomépítési sorsjegy" 3000K értékben tárgysorsjátékra T:I Budapest "A Budapesti Színészek Szövetsége Nyugdíjintézetének javára" 5000K színészsorsjegy T:II hajtatlan, hajlások, foltok Balatonboglár "Boglári Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 10P-ről, szárazpecséttel (2x) sorszámkövetők T:I,I

5 Lindner és Kobra termékek teljes választékban megrendelhetők irodánkban vagy weboldalunkon Budapest "16. Magyar Királyi Osztálysorsjáték" 1/8 sorsjegy, negyedik osztály, bélyegzéssel "18. Magyar Királyi Osztálysorsjáték" 1/8 sorsjegy, második osztály T:I,I Szerencs "Hegyalja-Mádi Takarékpénztár" 10 részvénye összesen 250P-ről, szelvényekkel, szárazpecséttel, felülbélyegzéssel T:I Budapest "Fél-Sorsjegy az 57. Magyar Királyi Állami Sorsjátékra" 1,5P értékben T:I Budapest "Fél-Sorsjegy az 59. Magyar Királyi Állami Sorsjátékra" 1,5P értékben, P nyereménnyel, kettes ívben T:I Budapest "36. Magyar Királyi Osztálysorsjáték" 1/4 sorsjegy, második osztály + "36. Magyar Királyi Osztálysorsjáték" 1/8 sorsjegy, harmadik osztály, mindkettő bélyegzéssel T:I Budapest "Magyar Vörös-Kereszt Tárgysorsjáték" 1P értékű sorsjegye T:II-,III "Ipartestületi Sorsjegy - A Felsőgalla és Vidéke Ipartestület" sorjegye 1P értékben, bélyegzéssel T:I Debrecen "Állatkereskedelmi és Mezőgazdasági R.T." részvénye 100P-ről, szelvényekkel T:I Budapest "Részvénytársaság Villamos és Közlekedési Vállalatok Számára" részvényelismervény 5db egyenként 100P értékű részvényről, bélyegzéssel, szelvényekkel és szárazpecséttel + "Győri Textilművek Részvénytársaság" 1db részvényutalványa 40P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel T:II Budapest "60. Magyar Osztálysorsjáték" 1/8 sorsjegy, ötödik osztály + "61. Magyar Osztálysorsjáték" 1/8 sorsjegy, negyedik osztály, mindkettő bélyegzéssel T:I-,II Budapest "Isolyth-STM Üveggyapot Részvénytársaság" 2db részvénye Ft-ról, mindkettő három nyelven, felülbélyegzéssel és szelvényekkel T:I Budapest "Margaréta Kereskedelmi Rt." 2db részvénye Ft-ról, mindkettő három nyelven és szelvényekkel T:I Budapest "CENTROP Tüzeléstechnikai, Környezetvédelmi, Szerviz és Kereskedelmi Részvénytársaság" 3db klf részvénye, mind szelvénnyel T:I,I "Pillér Első Ingatlanbefektetési Alap" 10db befektetési jegye egyenként 1000Ft-ról szelvényekkel T:II-,III Budapest "A City Kárpótlási Jegy Befektető Részvénytársaság" 10db egyenként 1000Ft értékű részvénye, szelvényekkel (3x) sorszámkövetők T:II db-os sorsjegy és részvény tétel, benne "Egyházi Műemlék Alap" Sorsjegykölcsöne 5Ft-ról a budapest-lipótvárosi bazilika kiépítésére s egyházi műemlékek fenntartására, "Magyarországi Jószív Egyesület" sorsjegye 2Ft-ról, "Magyar Jelzálog-Hitelbank Nyeremény-Jegye", "Magyar Királyi Nyeremény Kölcsön", "Lloyd Bank Részvénytársaság" részvénye 400K-ról, "Olasz Vöröskereszt" kötvénye 25L-ról, "Concordia Gőzmalom Részvénytársaság" részvénye 2000K-ról, "Magyar Országos Központi Takarékpénztár" záloglevél 5.000K-ról T:vegyes Amerikai Egyesült Államok / Massachusetts "Abakusz Pénzügyi Alap" 100 részvénye egyenként 1$-ról, lyukasztott, perforált, felülbélyegzett T:I- USA / Massachusetts "Abacus Fund" 100 shares, each about 1 Dollar, holes, perforated, overprinted C:AU Amerikai Egyesült Államok / New York "Air Reduction Company, Incorporated" 100 részvénye egyenként 1$-ról perforációval, bélyegzésekkel T:I USA / New York "Air Reduction Company, Incorporated" 100 shares of par value 1$ each, holed, with perforation and stamps C:UNC Ausztria "Osztrák Vöröskereszt" kötvénye 10G-ről bélyegzésekkel T:III Austria "Austrian Red Cross" debenture bond about 10 Gulden with stamps C:F Orosz Polgárháború / Szibéria és Urál / Irkutszk (1917) "4 1/2%-os kötvény" 200R-ről, "Szibériai Forradalmi Bizottság" felülbélyegzéssel T:III,III- Russian Civil War / Siberia & Urals / Irkutsk (1917) "4 1/2% bond" about 200 rubles with "Siberian Revolution Committee" overprint C:F,VG Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Nagykáta "Aszódi Takarékpénztár Nagykátai Fiókja" kitöltött váltó + Pécs kitöltetlen váltó bélyegekkel és bélyegzésekkel T:III Sopron f utalvány + Osztrák-Magyar Bank K "Olla" reklám pecséttel a hátoldalán T:III,I Pápa május 8. "Pápai csekk" 10K + 20K + 50K mind lyukasztással érvénytelenítve és ovális szárazbélyegzővel T:III Adamo PÁP-1.1,1.2, ~ K "Vásárlási visszatérítés" "Békéscsabai Kisgazdák Szövetkezete Horthy Miklós utzai fióküzlete" felülbélyegzéssel T:II-,III Székesfehérvár f + 20f + 50f + 1K + 2K + 3K + 5K "Légszeszgyár és Vegyiművek Részvénytársaság" T:I,I "Magyar Királyi Postatakarékpénztár Budapest" betétkönyv db kitöltött váltó, közte ragasztott is T:III db-os váltó tétel, kitöltött, illetve részben kitöltött darabokkal T:III "5 éves a lottó!" Al szerencsepénz + DN "Rodolfo / Vigyázat csalok" Al játékpénz (2x) T:2,2- ü

6 "Az Októberi Szocialista Forradalom 50 éves évfordulójára " fém bányász zseton (20mm) T: Makó DN 9db izraelita bárca T:vegyes Hungary / Makó ND 9pcs of Hebrew labels C:mixed K "Balatoni Korona" "000000" sorszámmal, "MINTA" perforációval T:I Ausztria / Teschen h + 1K + Szerb-Horvát-Szlovén Királyság v T:I,III Austria / Teschen Heller + 1 Krone + Kingdom of the Serbs, Croats and Slovenes Vinarjev C:UNC,F Franciaország/Lille c "A" sorozat T:III France/Lille Centimes "A" series C:F Franciaország c "Kereskedelmi Kamara Párizs" T:III France Cents "Chambre de Commerce de Paris" C:F Franciaország Fr "Kereskedelmi Kamara Párizs" T:III tűlyukak France Franc "Chambre de Commerce de Paris" C:F needle holes Franciaország ,05Fr + 0,10Fr + 0,50Fr "Megszállt Területek Vasúti Igazgatása" T:III,III- France ,05 Francs + 0,10 Francs + 0,50 Francs "Régie des Chemins de Fer des Territoires Occupés" C:F,VG Franciaország Fr "Megszállt Területek Vasúti Igazgatása" T:III,III- foltos France Franc "Régie des Chemins de Fer des Territoires Occupés" C:F,VG spots Franciaország Fr Br-Al "Kereskedelmi Kamara" T:2- France Francs Br-Al "Chambres de Commerce" C:VF Lettország / Német megszállás / Mitau k T:III,III- Latvia / German occupation / Mitau Kopeks C:F,VG Német Birodalom / Vreden pf (4x) közte 2db sorszámkövető és 2db közeli sorszám + 50pf (3x) közeli sorszámok T:I,I- German Empire / Vreden Pfennig (4x) including 2pcs of sequential serials and 2pcs of close serials + 50 Pfennig (3x) close serials C:UNC,AU Németország / Weimari Köztársaság / Köln-Kalk / Humboldt Műszaki Intézet M T:III Germany / Weimar Republic / Köln-Kalk / Humboldt Maschinenbau-Anstalt Mark C:F Németország / Weimari Köztársaság / Witten M T:III Germany / Weimar Republic / Witten Mark C:F Szerb-Horvát-Szlovén Királyság / Ljubljana V T:I,I- Kingdom of Serbs, Croats and Slovenes / Ljubljana Vinarjev C:UNC,AU Magyar bankjegyek Ft kr + 30kr "Kossuth bankó" T:III,III Ft "Kossuth bankó" (2x) vörösesbarna és barna, egyik körbevágva T:III-,IV Ft "Kossuth bankó", hátlap csak alapnyomat! T:II,II- hajtatlan, több kisebb hajlás, gyűrődés Adamo G111e kr "Kossuth bankó" vágáshibás T:III kr "Kossuth bankó" T:III saroknál ragasztásnyom kr "Kossuth bankó" T:III,III Ft facsimile T:IV Ft T:III-,IV Adamo G K mindkét oldal német, "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel K piros mindkét oldal német, "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:III-,III K mindkét oldal német, "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel + Ausztria/Osztrák-Magyar Bank K T:IV,III K T:III K azonosítatlan felülbélyegzéssel T:III,III K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel, mindkét oldal német (2x) T:III,III K K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel, mindhárom "Bihar Vármegye Váradszentmárton Község 1910" felülbélyegzéssel T:III,III K K mindkettő "Arad Vármegye Nagyzerend Község 1910" felülbélyegzéssel T:III,III K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel K horvát felülbélyegzéssel K zöld "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel K T:III,IV K K K mindhárom "Zala Vármegye Zalakaros Község 1908" felülbélyegzéssel T:II-,III K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel K K mindhárom "Bihar Vármegye Székelyhíd Község 1910" felülbélyegzéssel T:III,III K (2x) sorszámkövetők, mindkettő piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:I,I K K K + 2K T:III

7 Weboldalunkon a zárás pillanatáig licitálhat és követheti tételei állását! K "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel (2x) K "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel (2x) T:I K "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel (2x) sorszámkövetők T:I K "3038" 3mm, hullámos hátlappal, lyukasztott T:III K (2x) "3118" + "3139" mindkettő 3mm és hullámos hátlappal T:III-,IV K "3008" 3mm, sima hátlappal, "Mohács Város Pénztári Hivatala 1919" felülbélyegzéssel T:III,III K "3104" 3mm, hullámos hátlappal, "Alsó-Fehér Vármegye Gyulafehérvár Sz. Kir. R. T. Város 1902" felülbélyegzéssel T:III,III K "A 2009" sima hátlappal, lyukasztott T:III szép papír K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:III K "MÁS TÖRVÉNYES..." T:III,III K "MÁS TÖRVÉNYES..." gúnyrajzzal T:III f (3x) T:II,II K (2x) enyhén narancssárgás és rozsdavörös sorozat- és sorszám színvariáns T:I K (2x) egyugrású sorszámmal + 10K vágáshibás + 20K T:I- hajtatlanok K (2x) közeli sorszám T:I,I K "Orell Füssli Zürich" T:I K "Orell Füssli Zürich" K nyomdahely jelölés nélkül T:III,III K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:I K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:III K "T.W." jelöléssel, nyomdahely nélkül T:restaurált K nyomdahely jelölés nélkül T:III,III- Hungary Korona without printer's mark C:F,VG Adamo K37/ K nyomdahely nélkül, "T.W." jelöléssel T:III K "Orell Füssli Zürich" T:III Hungary Korona "Orell Füssli Zürich" C:F Adamo K P (4x) T:III,III P (7x) T:III P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (100x) T:vegyes P (100x) T:vegyes P P + 100P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" P T:III P (3x) sorszámkövetők, nyomdai papírráncokkal T:I P T:I-,II P (2x) sorszámkövetők T:I P T:II Adamo P P (2x) sorszámkövetők T:I P (2x) sorszámkövetők T:I,I P T:I- sarokhajlások P T:II P (2x) sorszámkövetők, nyomdai papírráncokkal T:I P (4x) sorszámkövetők T:I-,II,III P (4x) sorszámkövetők T:I-,II,III (hajtatlanok) folt, szakadás P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (3x) T:I,I P + 5P + 20P + 100P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III-,IV Adamo P db-os pengő tétel, mind "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:vegyes P T:II,II- hajtatlan, több kisebb hajlás Adamo P P (2x) T:III,III P "BÜNTETÉS" szóban "N" felett lemezhiba (3x) közeli sorszámúak T:I,I P "BÜNTETÉS" szóban "N" felett lemezhiba (8x) sorszámkövetők és közeli sorszámúak T:I,I- néhányon fo P "MNB" bélyeggel (2x) közeli sorszám T:I-,II

8 BP BP BP BP BP T:I-II AP sorozat és sorszám nélkül, vízjellel (4x) T:I db klf adópengő, ebből 3db sorozat- és sorszám nélkül T:II-,III db-os adópengő tétel T:vegyes AP nem kamatozó Pénztárjegy "Másra Át Nem Ruházható", "Rum" bélyegzéssel T:III Ft T:III Ft T:I Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft (3x) T:III,III Ft (2x) T:III,III Ft (2x) T:III- ázott Ft (3x) T:III,III Ft (4x) T:III,III Ft (30x) T:vegyes Ft sorszámkövetők (2x) T:II-,III szép papír Ft (4x) T:II-III Ft (30x) T:vegyes Ft (30x) T:vegyes Ft (2x) sorszámkövetők T:II Ft (30x) T:vegyes Ft papírránccal T:III szép papír Ft (4x) sorszámkövetők, nyomdai papírránccal T:I Ft T:I Ft (30x) T:vegyes Ft (30x) T:vegyes Ft (5xklf) T:III,III Ft T:I Ft (2x) sorszámkövetők T:I-,II Ft (3x) sorszámkövetők T:I Ft (3x) sorszámkövetők T:I Ft (3x) T:III szép papír is Ft (7x) T:I-,II,III Ft (30x) T:vegyes Ft (5x) sorszámkövetők, nyomdai papírráncokkal T:I Ft T:I,I Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft "DD" "Millenium" T:I Ft "Millennium" T:I Eredeti bontatlan díszcsomagolásban! Ft "Millennium" T:I Eredeti bontatlan díszcsomagolásban! Ft "Millennium" T:I Eredeti bontatlan díszcsomagolásban! Ft "Millennium" T:I Eredeti bontatlan díszcsomagolásban! Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft "DC" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "EC" T:I Ft "CC" a tervező, Vagyóczky Károly aláírásával T:I- sarokhajlás db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel, közte P T:vegyes db-os pengő bankjegy tétel, benne P T:vegyes db-os pengő tétel, benne P T:vegyes db-os vegyes magyar korona, pengő és forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar korona és pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar korona és pengő bankjegy tétel T:vegyes

9 Megjelent: Békebeli séták a pesti Belvárosban c. könyvünk! db-os vegyes magyar pengő és adópengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:vegyes db-os magyar bankjegy tétel albumba rendezve, benne július K, K, P T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő és adópengő bankjegy tétel T:vegyes Magyar fém- és ezüstpénzek Denár Ag "II. István" (0,31g) T:2 Huszár: 76., Unger I.: G-B Denár Ag "I. Ulászló" (0,43g) T:3 Huszár: 598., Unger I.: 469.f K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,42g) T:2,2- Huszár: 935., Unger II.: 745.a ?4K-B Denár Ag "I.Ferdinánd" (0,44g) T:2- Huszár 935., Unger II.:745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,6g) K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,41g) T:2- ki.,enyhén hajlott lemez Huszár 935., Unger II.:745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,54g) T:2 Huszár 935., Unger II.:745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,44g) K-B Denár Ag T:2,2- ki. Huszár 935.,1141. Unger II.:745.a, K-B Denár Ag "II. Mátyás" (2x) (0,54 és 0,49g) T:2,2- Huszár: 1139., Unger II.: K-B Denár Ag "II. Mátyás" (2xklf) (0,47 és 0,53g) T:2- Huszár: 1140.,1141., Unger II.: 869., K-B Denár Ag "II. Mátyás" (2x) (0,44 és 0,49g) T:2,2- Huszár: 1141., Unger II.: K-B 3kr Ag "I. Lipót" (1.44g) T:2- Hungary 1666K-B 3 Kreuzer "Leopold I" (1.44g) C:VF Huszár: 1464., Unger II.: K-B Duarius "I. Lipót" (0.54g) KB 20kr Ag B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2-,3 Huszár: 1499., Unger II.: X Poltúra Cu "II. Rákóczi Ferenc" két ellenjeggyel (6,87g) T:2- ph. Huszár: 1537., Unger II.: 1136.a K-B 7kr Ag "Lotharingiai Ferenc" T: B SK-PD 20kr Ag "II. József" T: G 20Kr Ag "II. József" T:2-, S 1kr Cu "II. József" S 1kr Cu + 3kr Cu "I. Ferenc" (2x) B 1kr Cu T:2-, B 20kr Ag "I. Ferenc" T: B 1kr Cu B 1kr Cu "I. Ferenc" T:2, B 15kr Cu "I. Ferenc" E 1kr Cu T:3, B 1/4Kr Cu T: B 20kr Ag "I. Ferenc" (6,55g) + Ausztria 1830A 20kr Ag "I. Ferenc" (6,55g) T:2-,3 k E 20kr Ag "I. Ferenc" T: B 20kr Ag "Ferenc" T:2- Huszár 1979., Unger III.: 1380.a B 20Kr Ag "I. Ferenc" T:2-,3 Unger III: 1383, Huszár: kr Cu T: NB 3kr Cu T:2- ph. Adamo B NB 6kr Ag valószínűleg hamis osztrák címeres ellenjeggyel T: NB 6kr Ag T:3 Adamo B NB 6kr Ag T:2,2- Adamo B B 1kr Cu + 2kr Cu T:2, G 2kr Cu T: B 5/10Kr Cu T:3 Adamo M B 1Fl Ag "Ferenc József" T:2-1859B 1 Florin Ag "Franz Joseph" C:VF B-1864B 4kr Cu (2x) T: E 1Fl Ag "Ferenc József" T:2-, KB 1kr (10x) T:2,2-, KB 1kr Cu KB 1kr Cu "Angyalos címer" T: KB 10kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T:2-,3 Adamo M KB 10kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" (3x) T:3 Adamo M KB 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T:3 patina Adamo M GYF 10kr Ag "Váltó Pénz" (2x) T:2-,

10 GYF 20kr Ag "Váltó Pénz" T: KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2 patina Adamo M KB 1kr Cu T: KB 1kr Cu T:3 ph. Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" T:2- patina Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József/Barokk címer" T:3 Adamo M KB 1kr Cu "Fiume címer" T:2, KB 1f-1K (25x) T:vegyes KB 1f Br (5xklf) T:2, KB 10f Ni/Cu-Ni-Zn (7xklf) T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T: KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T: KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2-,3 patina KB 1K Ag "Ferenc József" P Ag T: KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2-,3 patina KB 1f Br T: KB 1K Ag "Millennium" T:3 Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2- patina KB 2K Ag "Ferenc József" T: KB 2K Ag "Ferenc József" T:2,2- patina KB 2K Ag "Ferenc József" T:2- Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K K Ag "Ferenc József" P Ag (2xklf) T:2-,3 ly KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2 patina KB 1K Ag "Ferenc József" P Ag T:2,2- ph., patina K Ag "Ferenc József" T: KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2- patina KB 1K Ag "Ferenc József" f Cu-Ni + 1P Ag (2x) T:2,2-, KB 2f Fe (3xklf) T: f Br/Fe/Zn (15x) f tombak (2xklf) + 20f Cu-Al (12x) T:vegyes P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2,2- Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" Ft Ag "Kossuth" T:2-,3 ph P Ag "Horthy jobbra" T:2- patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 patina Adamo P P Ag "Madonna" T:1-,2 kis patina Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2,2- patina Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 patina P Ag "Madonna" T: P Ag (3x) T:2,2-,3, P Ag "Madonna" T:2, P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 erős ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 Adamo P P Ag "Madonna" T:2- kis patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P

11 Rengeteg érdekes tétel az egyéb gyűjtési területek anyagában! P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P f Fe recehibás T: f Fe recehibás T: P Al (35x) + 2P Al (12x) Ft (35x) + 5Ft (17x) T:vegyes P Al (4x) P Al (2x) P Al T:2, P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója" (2x) P Al "Parlament" (3x) T: Ft Al T:2, Ft Ag "vastag Kossuth" T:2,2- Adamo F f rozettás Artex-veret T:1-, Ft Al T:2 Adamo F Ft Al T: Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (11x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (7x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (8x) T:2,2-, f Al rozettával, Artex-veret T:P felületi karc Adamo F Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" "Szabadságharc" sor T:2,2- patina Adamo EM1,2, Ft Ag "Széchenyi" T:2, Ft Ag "Széchenyi" T: Ft Cu-Ni T: f Al T:2,2- Adamo F Ft + 20Ft + 25Ft Ag "10 éves a Forint" sor T: Ft Al T: Ft Ag + 50Ft Ag "Bartók Béla" pár T:P felületi karc Ft Ag + 50Ft Ag "Liszt" pár T:P Ft Cu-Ni-Zn T:2, f + 5f + 10f + 20f + 50f + 1Ft Ag + 2Ft Ag + 5Ft Ag, fiktív veret "Kabinet sor" eredeti dísztokban! T:P patina Hungary Fillér + 5 Fillér + 10 Fillér + 20 Fillér + 50 Fillér + 1 Forint Ag + 2 Forint Ag + 5 Forint Ag "Cabinet set" in original box! C:P patina Adamo FO Ft Ag + 100Ft Ag "Semmelweis" pár T:BU Ft Ag + 100Ft Ag "Tanácsköztársaság" pár T:BU Eredeti banki csomagolásban (piros)! Ft Ag + 100Ft Ag "Tanácsköztársaság" pár T:BU Ft Ag + 100Ft Ag "Felszabadulás" pár T:BU Adamo EM36, f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor T:1-, f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag + 100Ft Ag "Szent István" pár, kék, plombált MNB plasztiktokban T:BU kis patina f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag + 100Ft Ag "Petőfi" pár, eredeti plombált MNB plasztiktokban T:BU f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Felszabadulás" T:BU Adamo EM

12 Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" sérült MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" T:BU Adamo EM f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Derkovits Gyula" T:BU felületi karc Ft Ag "II.Rákóczi Ferenc" eredeti plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM f-10Ft 9klf "Magyar Népköztársaság" forgalmi érméi sötétzöld műbőrtokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Festők II. / Csontváry" T:BU Adamo EM Ft Ag "Festők II. / Csontváry" T:BU Adamo EM Ft Ag "Festők II. / Rippl-Rónai" T:BU felületi karc Adamo EM Ft Ag "Festők II. / Mányoki Ádám" T:BU felületi karc Adamo EM f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Bartók Béla" eredeti MNB tokban T:BU f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Cu-Ni "Labdarúgó VB 1982" nem eredeti tokban T:BU Ft Ag "Labdarúgó VB-3 játékos" T:BU f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Nők évtizede" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "Sarajevoi Téli Olimpia" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Sarajevoi Téli Olimpia" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Természetvédelem - Vidra" T:BU Ft Ag "Kulturális fórum" T:PP enyhe felületi karc f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Mátyás király / Beatrix" dísztokban T:PP karc, ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "Mátyás Király - Buda" T:PP ujjlenyomatos Adamo EM f-50f 5klf db forgalmi sor fóliában T: Ft Ag "Széchenyi István" T:BU f + 10f + 20f T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- kis patina Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (8x) T: Ft Ag "Telstar 1" T:PP Adamo EM f-200Ft 11x különféle db, szettben, benne 200Ft Ag "MNB" T:BU

13 Megjelent: Békebeli séták a pesti Belvárosban c. könyvünk! Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" Ft Ag "Deák" T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Régi dunai hajók - Carolina" T:BU ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "Kossuth Lajos" dísztokban, tanúsítvánnyal T:PP felületi karc, ujjlenyomat Ft Ag "Nyári olimpia-atlanta" T:BU Adamo EM Ft Ag "Védd a világot!" T:BU ujjlenyomat Adamo EM f-200Ft, 11x különféle db, benne 200Ft Ag "Deák" dísztokos szettben T:BU Adamo FO Ft Ag "Labdarúgó VB" T:BU Adamo EM Ft Ag "Integráció az EU-ba-EURO I" T:PP ujjlenyomat, felületi karc f-200Ft 10klf db, benne 2klf 100Ft, 200Ft Ag "Deák" + 1db 100Ft " es szabadságharc" szettben T:PP külső tok hiányzik Adamo FO Ft Ag "Budapest egyesítésének 125. évfordulója" T:BU Ft Ag "Budapest egyesítésének 125. évfordulója" T:PP f-100Ft 8klf db, szettben "75 éves a Magyar Nemzeti Bank" T:PP külső tok hiányzik Adamo FO Ft Ag "Integráció az EU-ba - EURO III" T:PP Tanúsítvánnyal Ft Ag "Gábor Dénes" tokban T:BU Ft-100Ft 7klf db, szettben "Ezeréves a magyar pénzverés" T:PP külső tok hiányzik Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 20Ft "Deák Ferenc" T:BU külső tok hiányzik Adamo FO Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 20Ft "Deák Ferenc" T:PP külső tok hiányzik Adamo FO Ft "Deák Ferenc" elsőnapi veret számozott emléklapon T: Ft "Deák Ferenc" elsőnapi veret számozott emléklapon T: Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 50Ft "Magyarország az EU tagja" T:PP külső tok hiányzik Adamo FO Ft "Magyarország az EU tagja" elsőnapi veret sorszámozott emléklapon T:BU Ft "Magyarország az EU tagja" színezett címer, tanúsítvánnyal T: Ft (5x) emlékkiadások Ft "Kossuth" T: Ft Ag "Magyarország az EU tagja" tanúsítvánnyal T:PP Ft-100Ft 7klf db-os forgalmi sor + 10Ft "József Attila" dísztokos szettben T:PP Ft-100Ft 7klf db-os forgalmi sor + 10Ft "József Attila" dísztokos szettben T:BU Ft Cu-Ni "József Attila" sorszámozott emléklapon T: Ft Cu-Ni "József Attila" sorszámozott emléklapon T: Ft Ag "Diósgyőri vár" T:PP Ft Ag "Diósgyőri vár" T:BU Ft-100Ft "1956-os Forradalom" 7klf db dísztokos szettben T:BU Ft Cu-Ni "125 éves a Magyar Vöröskereszt" elsőnapi veret számozott emléklapon T: Ft "125 éves a Magyar Vöröskereszt" (4x) T: Ft Ag "Bartók Béla" tanúsítvánnyal T:PP

14 Ft Ag "1956-os forradalom 50. évfordulója" dísztokban T:BU Ft Ag "1956-os forradalom 50. évfordulója" tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Nándorfehérvári diadal" dísztokban T:BU Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne "Berán Lajos és a pengő" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm) T:PP Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne "Berán Lajos és a pengő" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm) T:BU Ft "Adorján János - Libelle" T:BU apró ph Ft Ag "Gyulai Vár" T:PP Tanúsítvánnyal Ft Ag "Gyulai Vár" tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Batthyány Lajos" T:PP tanúsítvánnyal Ft Ag "Debreceni Református Nagytemplom" tanúsítvánnyal dísztokban T:BU Ft Ag "Kodály Zoltán" T:BU ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "Árpád-házi Szent Erzsébet születésének 800. évfordulója" tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Árpád-házi Szent Erzsébet születésének 800. évfordulója" tanúsítvánnyal T:PP Ft-100Ft 7klf db + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos szettben T:BU Ft-100Ft 7xklf darabos forgalmi sor "Búcsú az egy- és kétforintostól" dísztokos szettben T:PP Ft-100Ft 7xklf darabos forgalmi sor "Búcsú az egy- és kétforintostól" dísztokos szettben T:BU Ft "Tokaji Történelmi Borvidék" Ag T:PP Ft Ag "Tokaji Történelmi Borvidék" dísztokban tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Pekingi olimpia" tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Pekingi olimpia" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "Teller Ede" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "Teller Ede" T:BU Tanúsítvánnyal Ft-200Ft 6klf db dísztokos forgalmi szettben "Lánchíd" T:BU Ft "Bánki Donát" T:BU Ft "Bánki Donát" T:PP Ft Ag "Világörökség helyszínek: Budapest" T:PP Tanúsítvánnyal Ft Ag "Világörökség helyszínek: Budapest" T:BU Tanúsítvánnyal Ft Ag "Dohány utcai zsinagóga" T:BU Tanúsítvánnyal Ft Ag "Dohány utcai zsinagóga" T:PP Tanúsítvánnyal Ft Ag "Radnóti" T:PP Tanúsítvánnyal Ft Ag "Radnóti" T:BU Tanúsítvánnyal Ft-200Ft 6klf db "Himnusz - Erkel / Kölcsey" dísztokos forgalmi szett T:PP Ft-200Ft 6klf db "Himnusz - Erkel / Kölcsey" dísztokos szett T:PP Ft "Bíró László József a golyóstoll szabadalmaztatója" T:BU Adamo EM Ft Ag "Kosztolányi Dezső" T:BU Tanúsítvánnyal Ft Ag "Kosztolányi Dezső" T:PP Tanúsítvánnyal Ft Ag "Úszó EB" T:PP Tanúsítvánnyal Ft Ag "Úszó EB" T:BU Tanúsítvánnyal Ft Ag "Őrségi Nemzeti Park" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "Őrségi Nemzeti Park" tanúsítvánnyal T:BU Ft-200Ft 6klf db dísztokos szettben "Az önkéntesség európai éve 2011" T:PP Ft-200Ft 6klf db dísztokos szettben "Az önkéntesség európai éve 2011" T:PP Ft-200Ft 6klf db dísztokos szettben "Az önkéntesség európai éve 2011" T:BU Ft-200Ft 6db-os forgalmi sor "Mikes Kelemen" emlékéremmel dísztokban T:PP Ft Ag "Mohácsi Busójárás" T:BU Ft Ag "Mohácsi Busójárás" T:PP ujjlenyomatos Ft-200Ft 6db-os elsőnapi veret forgalmi sor dísztokban "Magyarország Alaptörvénye" T: Ft-200Ft 6db-os elsőnapi veret forgalmi sor dísztokban "Magyarország Alaptörvénye" T: Ft-200Ft 6db-os forgalmi sor dísztokban "Magyarország" körirattal T:PP Ft-200Ft 6db-os forgalmi sor Ft "XXX. Nyári Olimpiai Játékok London" dísztokban T:BU

15 Megnyílt megújult webshopunk! Folyamatosan bővülő kínálat! Ft-200Ft 6klf db dísztokos szettben T:BU Ft Cu-Ni "Mária aranyforintja" tanúsítvánnyal T:BU db-os vegyes magyar középkori denár tétel T:3-, db-os rézpénz tétel, főleg krajcárok, benne 1807S 30kr, 1763W 1kr, 1762K 1kr, 1763PH-KM Poltura T: Vegyes: PH-KM Poltura Cu "Mária Terézia" KB 1kr Cu + Ausztria 1860A 5/10kr Cu T: Vegyes 1 fillér tétel 190g súlyban a korona és pengő időszakból T:vegyes Vegyes 20 fillér és 50 fillér tétel 170g súlyban a forint időszakból T:vegyes Vegyes 20 fillér tétel 530g súlyban a pengő időszakból T:vegyes Vegyes 2 fillér tétel 1760g súlyban a pengő időszakból T:vegyes Vegyes 2 fillér tétel 1650g súlyban a korona és pengő időszakból T:vegyes db-os magyar fémpénz gyűjtemény, 1f - 100Ft a pengő és forint időszakból, jobb évszámokkal, érmetartó albumba rendezve T:1-,2,2-, Magyar emlékveretek Arató Gyula ( ) "Mátyás Király Sportév 1943" hadifém plakett (80x41mm) T:1-, Asszonyi Tamás (1942-) " / 100 éves a Magyar Vöröskereszt" ezüstözött fém emlékplakett (40mm) T: Beck András ( ) DN "Dr. Weil Emil " Br plakett (69x55mm) T:2 Hungary ND "Emil Weil, Dr Jubilee session" Br plaque (69x55mm) C:XF Berán Lajos ( ) "Debreceni Collegium " Br emlékérem (40mm) T: Berán Lajos ( ) "Magyar Sí Szövetség" fém plakett (69x49,5mm) T:3 erős patina Bognár György (1944-) "Beszédes József " Br emlékérem (79mm) T: Bognár György (1944-) "MÉE - Államalapító királyunk emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" Br emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) "MÉE Pápa - 20 éves a Pápai Csoport" Br emlékérem (42,5mm) T: Bognár György (1944-) "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / Vándorgyűléseink" (2x) Ag (31.78g/0.835/42,5mm) és Br emlékérem pár T:PP, Bognár György (1944-) "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" Br emlékérem (42,5mm) T: Bozó Gyula ( ) "60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske" Br emlékérem (42,5mm) T: Bozó Gyula ( ) "Az Esztergomi Bazilika tűzkára IX. 5. / Köszönettel a nagylelkű segítségért" Br emlékérem (42mm) T:1-, Bozó Gyula ( ) "A Budavári Mátyás-templom segítséget kér / Bomba merénylet Júl. 23." Br emlékérem (42,5mm) T: Bozó Gyula ( ) "Ezeréves az Apostoli Szentszék és Magyarország kapcsolata" Ag emlékérem eredeti Bozó dísztokban (36,21g/0.925/43mm) T:PP ujjlenyomat Bozó Gyula ( ) DN "Kossuth Lajos / A Leghívebb Magyar" Br emlékérem (42,5mm) T: Brém Ferenc ( ) ~1980. "Tata 20 éve város" Br plakett (72x133mm) T: Cyránszki Mária (1940-) "5. óvoda Dunaújváros " Br plakett (92mm) T: Csorba Géza ( ) "Komjádi / Magyar Úszó Szövetség" Br emlékérem (60mm) T: Csúcs Viktória (1934-) ~1970. "Eredményes propaganda munkáért" Br emlékplakett, eredeti tokban (70mm) T: Csúcs Viktória (1934-) "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma" Ag emlékérem (25.34g/0.800/42,5mm) T: Csúcs Viktória (1934-) "Tudomány és Technika Háza Kecskemét" Br plakett (88mm) T: Edvi Illés György (1911-) "Prof. Verebély Tibor Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" Br plakett (68mm) T: Farkas Ferenc (1958-) "Helikoni Ünnepségek Keszthely " Br emlékplakett, eredeti tokban rögzítve (100mm) T: Fritz Mihály (1947-) "MÉE Szeged - Budai Baráti Kör / Csonka János" Ag és Br emlékérem pár (35.56g/0.835/42.5mm) T: Garamkeszi János (1936-) "MÉE XIII. Vándorgyűlése Salgótarján / Madách Imre - Az Ember tragédiája" (2x) Ag (34,75g/0.640/42,5mm) és Br (42,5mm) emlékérem pár T:1, Hajós Géza "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ" fém emlékérem (49mm) T:2- karc Iván István ( ) "Magyar Állami Pénzverő - Budapest Nemzetközi Vásár" 2db klf Al emlékérem (32mm) T: Kelemen Kristóf (1922-) "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" (2x) Cu-Ni és Br emlékérem pár (42,5mm) T:PP,

16 30580.Kelemen Kristóf ( ) / Sebestyén Sándor (1949-) "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György" (2x) Ag (35.53g/0.835/43mm) és Br (43mm) emlékérem pár T:PP, Kiss Kovács Gyula ( ) DN "Van Gogh" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban ismertető tanúsítvánnyal (60mm) T: Kiss Nagy András ( ) ~1970. "Kossuth Könyvkiadó - Kiváló Terjesztő" fém emlékérem (50mm) T: Kiss Nagy András ( ) DN "Fodor József" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban ismertető tanúsítvánnyal (60mm) T: Kiss Nagy András ( ) DN "Korányi Sándor" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban ismertető tanúsítvánnyal (60mm) T: Kiss Nagy András ( ) DN "Semmelweis Ignác " Br emlékérem eredeti "ÁPV" tokban tájékoztatóval (60mm) T: Kósa István (1953-) "Magyar Tudományos Akadémia / Alapításának Emlékére " Br emlékérem (42,5mm) T: Lapis András (1942-) "Szegedi Ipari Vásár emlékére" fém emlékplakett dísztokban (36x36x15mm) T: Madarassy Walter ( ) "Szent István / Szent Jobb" Br emlékérem (40,5mm) T:2 folt Madarassy Walter ( ) "II. Rákóczi Ferenc" Ag emlékérem (25,22g/0.800/42,5mm) T: Matzon Frigyes ( ) "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923 / M.Á.H.-P.K. (Magyar Általános Hitelbank - Pénzintézeti Központ)/B. céllövő csapatverseny győztesének 1936.IV.12." Br emlékérem és tábla "Arkanzas BP." gyártói jelzéssel (50mm) márványlapon (143x86mm) T: Peternák Gusztáv (1928-) "75 éves a tatabányai kórház" Br emlékérem (60mm) T: Radnai Béla ( ) "Dr. Szegvári László" Br plakett (97x144mm) T:2- kis patina HP Reményi József ( ) "A Magyar Demokrácia a Testedzésért 1946 / Ép testben ép lélek" jelzetlen Br emlékérem (61mm) T: Renner Kálmán ( ) DN "Győr Város Emlékérem" ezüstözött Br plakett (80mm) T:2 ph Rónai Attila "Puskás Ferenc " patinázott Ag emlékérem (15,47g/0.999/42,5mm) T:1,1- Tanúsítvánnyal Hungary "Ferenc Puskás " tarnished Ag medallion. Sign.: Attila Rónai (15,41g/0.999/42,5mm) C:UNC,AU With certificate Rónai Attila "Puskás Ferenc " patinázott Ag emlékérem (15,41g/0.999/42,5mm) T:1 Tanúsítvánnyal Hungary "Ferenc Puskás " tarnished Ag medallion. Sign.: Attila Rónai (15,41g/0.999/42,5mm) C:UNC With certificate Soltra E. Tamás (1955-) "Sopron Emlékéremsor" 5db-os Br emlékérem sor dísztokban "Vespasianus, Lackner Kristóf, Rauch András, Vendel Miklós, Scarbantia-Oedenburg-Sopron", leírással együtt (60mm/42mm) T:1, Szántó Gergely ( ) "Királyi Magyar Egyetemi Nyomda" Br emlékérem (40mm) T: Tokody Gyula? ( ) DN "Vasas SC" ezüstözött Br plakett (112x64mm) T:2 forrasztásnyom Tóth Sándor (1933-) "Manninger Rezső / Országos Állategészségügyi Intézet " Br emlékérem (40mm) T: Turáni Kovács Imre ( ) DN "Ady Endre emlékverseny - Ady-kör" Br sakk emlékérem, mesterjegy nélkül (108mm) T: Varga Éva (1949-) "X. Nyírbátori Zenei Napok 1976" Br emlékplakett (114mm) T: Vincze Dénes ( ) ~1960. Bronz fém szocreál plakett eredeti zöld dísztokban, hozzá tartozó jelvénnyel (81mm) T: Vincze Dénes ( ) ~1960. Ezüstözött fém szocreál plakett eredeti kék dísztokban, hozzá tartozó jelvénnyel (81mm) T: Zsákodi Csiszér János ( ) "Magyar Anyák Nemzeti Ünnepe" fém emlékérem (40mm) T: "Marosvásárhelyi Sport Egyesület - Adj Isten / Marosvásárhely" fém emlékplakett (67x67mm) T: ~1920. "M.Á.V. Gépgyári Sportkör / A M.Á.V. Gépgyára Munkásainak Irodalmi és Önművelődési Köre" aranyozott Br plakett (60x40mm) T: ~1930. "A Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara kitüntető érme / Jeles tanulókból lesznek kitűnő mesterek" Br emlékérem (45mm) T:2,2- ph ~ Turista Br plakett. Szign.: Pálfy L. (70x53mm) T: "Vác és Vidéke Fajállattenyésztőinek Egyesülete Vác / Érdem Jeléül" Br emlékérem (50mm) T:2- átfúrva, karikával "Magyar Ökölvívó Szövetség V.18." Br plakett (50x40mm) T:

17 Kérjük telefonos és írásbeli ajánlatait időben adja le! "A Felszabadulás Emlékére - N.S.B IV. 4." fém emlékérem (40mm) + Bozó Gyula ( ) "60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 kis ph "3 éves terv szolgálatában / Hermes Magyar Általános Váltóüzlet R.T. - Budapest IV. Petőfi Sándor u. 5." Al emlékérem (31mm) T: "Mezőközpont T.E. Dísztornája, 1947.V.15." fém plakett (46x55mm) T: "Magyar Vívó Szövetség / Budapest 1949.XI " fém díjérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel T: "A Dolgozó Nép hűségéért / Győr város 10 éves felszabadulásának emlékére" Br emlékérem (78mm) T: "Vasas Együttesek IV. Zenei Fesztiválja Budapest Április Autóvillamossági Felszerelések Gyára Énekkar" zománcozott fém emlékplakett dísztokban (96x58mm) T: " KISZ" ezüstözött Br plakett (80,5mm) T: ~1960. "Soltz Vilmos / Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület" Br emlékérem (68mm) T: "10 éves tanácsi munkáért " Br emlékérem fémlapon, eredeti dísztokban T: "Kiváló Társadalmi Munkáért Szombathely Város Tanácsa" Br plakett miniatűr jelvénnyel tokban (~60x60mm) T: "Tipográfia " zománcozott fém plakett eredeti dísztokban (57,5x38mm) T: ~1965. "XXV. SZÚR (Színész-Újságíró Rangadó)" Br plakett eredeti tokban (104x91mm) T: "A Magyar Néphadsereg Kulturális Bemutatója" Br plakett eredeti dísztokban (109mm) T: "Semmelweis Ignácz Fülöp / 'Septimana Solemnis' Semmelweis Budapest, 1968" Br emlékérem kitűzőként (30mm) T: "100 éves a Láng Gépgyár" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T: "Magyar Alumíniumipari Tröszt - BUÉK" Al emlékérem (40mm) "Magyar-Szovjet Timföld Alumínium Egyezmény / 10 éves évforduló" ezüstözött fém emlékérem (60mm) T: "Arany Reflektor - A Magyar Ifjúság Szerkesztőségétől" Br emlékplaktt (102mm) T: ~1970. "BKV Hűségérem ezüst fokozat" ezüstözött fém érem (36mm) T: ~1970. "A KMP (Kommunisták Magyarországi Pártja) és KIMSZ (Kommunista Ifjúsági Internacionálé) megalakulásának 50. évfordulójára / MSZMP (Magyar Szocialista Munkáspárt) Városi-Üzemi Bizottsága Ózd, november 24." Br emlékérem (90mm) T: ~ "Országos Tervhivatal Törzsgárda" fém és aranyozott fém emlékérem 20 és 30 év után eredeti, sérült ÁPV tokban T: ~1970. "43. sz. Állami Építőipari Vállalat / Törzsgárda 30 év" Br plakett (70mm) T: "Székely Mihály Zenei Napok Jászberény" (2xklf) ezüstözött Br és Br plakett (60mm) T: "Szövetkezeti Jubileumi Sportversenyek " Br emlékérem (45mm) T: "Semmelweis Ignác / Congressus Internationalis XXIV Historiae Artis Medicinae (Nemzetközi Orvostörténelmi Kongresszus) Budapest 1974" Br emlékérem (60mm) T: "Vasipari Kutató Intézet - Budapest - 25 éves évforduló" ezüstözött Br emlékérem (45mm) T:2 ph "HUNGEXPO / Őszi Budapesti Nemzetközi Vásár" fém részvételi emlékérem és Cu zseton (70mm,31mm) T: "25 éves a Tanács / A VI. Ker. Tanács Végrehajtó Bizottsága" Br emlékérem tokban (76mm) "Száz éves a Telefongyár " fém emlékérem dísztokban, fém kitűzővel (90mm) + DN "VI. Ker. Tanács - A Centenárium évében a VI. Kerület Lakossága Érdekében Végzett Munkájáért" Br emlékplakett dísztokban (115mm) T:2, "Országos Korányi TBC és Pulmanológiai Intézet " Br emlékérem (40mm) T: "Spartacus turisták - II. Rákóczi Ferenc jubileumi emléktúrák" Br és Al plakett (49x40mm) T:2, "Burg Kastl - Magyar Gymnasium / Ember: küzdj és bízva bízzál" Br emlékérem (65mm) T: "Ikarus Karosszéria és Járműgyár Budapest / " fém emlékérem (40mm) T: "Repülőmodellek évi bajnoksága - Szeged" porcelán plakett (97mm) T: "Burg Kastl - Magyar Gymnasium / Hungaria Aeterna - Árpád" ezüstözött Br emlékérem. Szign.: KTE (65mm) T:1-, "Tatabánya esztergomi csoport - Magyarországi Éremgyűjtők Egyesülete éves a magyar szénbányászat" Br emlékérem (42,5mm) T: ~1980. "Jáki templom" Br emlékérem eredeti tokban (60mm) T: ~1980. "Kiskun napok / Kiskunfélegyháza" fém plakett eredeti tokban (77x77mm) T: "Mozgásgátoltak II. Országos Úszóbajnoksága Eger" jelzett hollóházi porcelán plakett eredeti dísztokban (88mm) T:

18 "Kossuth Művelődési Ház 75 év / Ü.M. Öblösüveggyár Salgótarján" fém emlékérem. Szign.: GJ (38mm) T: "XII. Fül-Orr-Gégészeti Világkongresszus - Budapest, Magyarország" Br emlékérem (70mm) T:2 Hungary "XII. World Congress of Oto-Rhino-Laryngology - Budapest, Hungary" Br medal (70mm) C:XF "VIII. Női Kézilabda Világbajnokság" jelzett hollóházi porcelán emlékérem (63mm) T: "Felszabadulási futóverseny - Komárom 1982" Br emlékérem (70mm) + DN "A Vállalat Kiváló Ifjúsági Brigádja" Br emlékplakett (70mm) + "SZOT Munkavédelmi Osztály - Előzzük meg a baleseteket! / Munkavédelmi Filmbemutató" Br emlékérem (68mm) T:2, "Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett (106mm) T: "Magyarország - Ausztria Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett (103mm) T: "Zalaegerszeg rendezett tanácsú város " Br emlékplakett dísztokban (132mm) T: "A HNF VIII. Kongresszusa Budapest" Br nagyalakú plakett (105mm) szignó: EM T:2, "Komárom " jelzett hollóházi porcelán emlékérem dísztokban (88mm) T: "Repülőnap" porcelán plakett (106mm) T: "EDSZ - V. Amatőr Képző- és Iparművészeti Kiállítás Baja" Br plakett (62mm) T: "100 éves a Magyar Vízrajzi Szolgálat / Vízrajzi Szolgálatért" fém emlékérem (42,5mm) T: "VMC (Vízügyi Motoros Club?)" Br emlékplakett (69mm) T:2- lyukasztva "Debreceni Református Kollégium" Br emlékérem. Szign.: Győrfi S. (42mm) T: "Bokányi Dezső emlékérem / Az iskoláért 1958" Br emlékérem. Szign.: MK (82mm) T: "Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem - Medikus Kupa Szeged" mázas kerámia plakett (150mm) T:2 kis lepattanások "25 éves az algyői kőolaj- és földgáztermelés " Br emlékérem (70mm) T:2 kis patina "125 éve indult meg a lóvasút - BKV" Br emlékérem (38mm) T: "Bozó Gyula 80 éves" Br piefort emlékérem (42,5mm) T:2 apró ph "Dr. Imre György / Semmelweis OTE II. Szemklinika" Br plakett. Szign.: P.B. (87mm) T:1- kis patina "Első választó" emlékérem (4x) T: "A Soproni Sörgyár 100 éves " fém emlékérem (42,5mm) (2x) + DN "Magyar Természetbarát Szövetség / Nemzetközi Duna Túra" Br emlékérem plasztiktokban (42,5mm) T:2, "A Magyar Szemorvostársaság évi kongresszusa - Budapest / A Honfoglalás évfordulója" Br plakett. Szign.: P.B. (78mm) T: "MÉE - Államalapítás ezredik évfordulója - Szent István" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo BP "Magyar Kórusok és Zenekarok Szövetsége / Kóta Díj 2005" Br emlékérem dísztokban (90mm) T: DN "FÖSPED / Fővárosi Szállítási Vállalat Törzsgárda Tagságáért" 10 és 15 év után, Br és ezüstözött Br emlékérem, egyik tokban (56,5mm) T: DN "Euró fantázia - Szabadság szobor" Ag emlékérem (20g/0.999/38mm) T:PP ujjlenyomatos,felületi karc DN "Euró fantázia - Mátyás király" Ag emlékérem (20g/0.999/38mm) T:PP ujjlenyomat, oxidáció DN "Euró fantázia - Bercsényi Miklós" Ag emlékérem (20g/0.999/38mm) T:PP ujjlenyomatos,felületi karc DN "Euró fantázia - Bartók Béla" Ag emlékérem (20g/0.999/38,5mm) T:PP kis oxidáció, ujjlenyomat DN "Euró fantázia - Bor és szőlő" Ag emlékérem (20g/0.999/38,5mm) T:PP ujjlenyomatos DN "Euró fantázia - Kis kócsag" Ag emlékérem (20g/0.999/38,5mm) T:PP ujjlenyomat DN "Euró fantázia - Lánchíd" Ag emlékérem (20g/0.999/38,5mm) T:PP felületi karc DN "Magyar aranypénzek utánveretben - Ferenc József korona" aranyozott Ag emlékérem tanúsítvánnyal (5.51g/0.999/25mm) T:PP DN "Magyar tallérok utánveretben - Báthory Zsigmond tallérja 1589" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,6mm) T:PP DN "Magyar tallérok utánveretben - Bocskai István tallérja 1605" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,6mm) T:PP DN "Magyar tallérok utánveretben - Bethlen Gábor tallérja 1620" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,6mm) T:PP

19 Kérjük telefonos és írásbeli ajánlatait időben adja le! DN "Magyar tallérok utánveretben - Bethlen Gábor tallérja 1628" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,6mm) T:PP DN "Magyar tallérok utánveretben - Rákóczi féltallérja 1706" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,6mm) T:PP DN "Magyar tallérok utánveretben - Lotharingiai Ferenc tallérja 1753" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,6mm) T:PP DN "Magyar tallérok utánveretben - Eszterházy Miklós tallérja 1770" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,6mm) T:PP DN "Magyar tallérok utánveretben - Mária Terézia tallérja 1780" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,6mm) T:PP DN "Magyar tallérok utánveretben - I. Ferenc tallérja 1792" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,6mm) T:PP DN "Magyar tallérok utánveretben - V. Ferdinánd tallérja 1837" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,6mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Árpád fejedelem, honfoglalás" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Könyves Kálmán" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - IV. Béla az országépítő" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Mátyás király" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Dobó István" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Zrínyi Ilona" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Bethlen Gábor" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Gróf Batthyány Lajos" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Semmelweis Ignác" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Csontváry Kosztka Tivadar" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Munkácsy Mihály" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Bartók Béla" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Rendszerváltók - Antall József és Göncz Árpád" Ag emlékérem (10,37g/0.999/35mm) T:PP Tanúsítvánnyal db-os emlékérem és plakett tétel, benne "MAFILM", "A Vállalat Kiváló Brigádja", "Budapesti Testnevelési és Sportbizottság", valamint jelzett hollóházi porcelán plakett T:1-,2, Magyar és külföldi arany pénzek DN "1764. Dukát II. József" Au (0.585) és Ag (0.415) utánveret dísztokban, tanúsítvánnyal (3,1g) T:PP Hungary ND "1764. Ducat Joseph II" Au (0.585) and Ag (0.415) restrike in case, with certificate (3,1g) C:PP DN "1848. Dukát V. Ferdinánd" Au (0.585) és Ag (0.415) utánveret dísztokban, tanúsítvánnyal (3,1g) T:PP Hungary ND "1848. Ducat Ferdinand V" Au (0.585) and Ag (0.415) restrike in case, with certificate (3,1g) C:PP DN " K IV. Károly - Az utolsó magyar aranypénz" Au (0.585) és Ag (0.415) utánveret dísztokban, tanúsítvánnyal (3,1g) T:PP Hungary ND " Korona - Charles IV - The last Hungarian gold coin" Au (0.585) and Ag (0.415) restrike in case, with certificate (3,1g) C:PP Franciaország / Modern Köztársaság 1891A 20Fr Au (6.41g/0.900) T:2,2- France / Modern Republic 1891A 20 Francs Au (6.41g/0.900) C:XF,VF Franciaország / Modern Köztársaság Fr Au "Kakas" (6,43g/0.900) T:2 France / Modern Republic Francs Au "Rooster" (6,43g/0.900) C:XF Krause KM# Svájc 1930B 20Fr Au "Helvetia" Bern (6.47g/0.900) T:2 Switzerland 1930B 20 Francs Au "Helvetia" Bern (6.47g/0.900) C:XF Krause KM# Mexikó P Au utánveret (1.63/0.900) T:2- Mexico Pesos Au restrike (1.63/0.900) C:VF Krause KM# Oszmán Birodalom (1327/3) 100K Au "V. Mehmed" Qustantiniyah (7.13g/0.917) T:2 fny. Ottoman Empire (1327/3) 100 Kurush Au "Muhammad V" Qustantiniyah (7.13g/0.917) C:XF earmark Krause KM# Svájc / Argor-Heraeus SA DN Befektetési aranytömb eredeti csomagolásban (5g/0.999) T:PP Switzerland / Argor-Heraeus SA ND 5g Fine gold bar in original packing (5g/0.999) C:PP Külföldi bankjegyek Albánia / Olasz megszállás Fr 1945-ös felülbélyegzéssel T:restaurált Albania / Italian occupation Franga with 1945 overprint C:restored

20 30717.Amerikai Egyesült Államok / Katonai kiadás c T:restaurált USA / Military Payment Certificate Cents C:restored Amerikai Egyesült Államok 1953A 2$ "Jefferson" $ "Washington" $ "Jefferson" T:III USA 1953A 2 Dollars "Jefferson" Dollar "Washington" Dollars "Jefferson" C:F Amerikai Egyesült Államok / Katonai kiadás c T:III USA / Military Payment Certificate Cents C:F Amerikai Egyesült Államok $ "C" kék pecséttel T:I USA Dollar "C", with blue seal C:UNC Amerikai Egyesült Államok $ vörös pecséttel T:III USA Dollars with red seal C:F Amerikai Egyesült Államok / Katonai kiadás c T:restaurált USA / Military Payment Certificate Cents C:restored Amerikai Egyesült Államok $ zöld bankcímer és sorszám eltolódva T:III kis szakadás USA Dollars green bank seal and serial numbers are dislocated C:F small tear Amerikai Egyesült Államok $ (3x) kettő sorszámkövető, mindhárom bélyeggel és bélyegzéssel T:I- USA Dollars (3x) two sequential serials, all with stamp and stamping C:AU Amerikai Egyesült Államok 2003A 2$ "E" zöld pecséttel T:I USA 2003A 2 Dollars "E", with green seal C:UNC Amerikai Egyesült Államok 2003A 2$ "J" zöld pecséttel T:I USA 2003A 2 Dollars "J", with green seal C:UNC Ausztrália $ "James Cook" emlékkiadás T:III Australia Dollars "James Cook" commemorative issue C:F Ausztria/Osztrák-Magyar Bank K + 100K T:III Austria/Oesterreichisch-Ungarische Bank Krone Kronen C:F Ausztria K + 2K + 10K + 20K + 100K K T:I,I-,II,III Austria Krone + 2 Kronen + 10 Kronen + 20 Kronen Kronen Kronen C:UNC,AU,XF,F Ausztria K (3x) sorszámkövetők T:I Austria Kronen (3x) sequential serials C:UNC Ausztria / Szövetséges megszállás gr + 1Sch + 2Sch (2x) + 5Sch + 20Sch + 100Sch T:III Austria / Allied occupation Groschen + 1 Schilling + 2 Schilling (2x) + 5 Schilling + 20 Schilling Schilling C:F Ausztria/Nemzetközi megszállás Sch (2x) T:II- az egyik tűlyukakkal Austria/Allied occupation Schilling (2x) C:VF one with needle holes Krause Ausztria Sch 1.kiadás T:III Austria Schilling first issue C:F Ausztria Sch Sch (5x) T:III Austria Schilling Schilling (5x) C:F Belgium Fr T:III- Belgium Francs C:VG Brazília C (2x) sorszámkövetők + Jugoszlávia D (4x) sorszámkövetők D (3x) sorszámkövetők T:I Brazil Cruzados (2x) sequential serials + Yugoslavia Dinaras (4x) sequential serials Dinaras (3x) sequential serials C:UNC Csehszlovákia K T:III,III- Czechoslovakia Korun C:F,VG Csehszlovákia K (6x) közte 2db sorszámkövető és 3db közeli sorszám T:I-,II Czechoslovakia Korun (6x) with 2pcs of sequential serials and 3pcs of close serials C:AU,XF Dél-Afrika R T:I- nagyobb sarokhajlás South Africa Rand C:UNC bigger corner bend Franciaország Fr "Échantillon" bankjegy tervezet T:I France Francs "Échantillon" unissued banknote C:UNC Franciaország DN 200Fr "Échantillon" bankjegy tervezet T:I,I- France ND 200 Francs "Échantillon" test banknote C:UNC,AU Franciaország DN "Échantillon 10202" bankjegy tervezet T:I,I- France ND "Échantillon 10202" unissued banknote C:UNC,AU Fülöp-szigetek / Cebu P + Negros szükségpénz P T:II,III Philippines / Cebu Pesos + Negros Emergency Currency Board Pesos C:XF,F Fülöp-szigetek / Bacolod / Negros Occidental Provincial Currency Committee c (3x) sorszámkövetők T:I,I- Philippines / Bacolod / Negros Occidental Provincial Currency Committee Centavos (3x) sequential serials C:UNC,AU Görögország D (6x) D T:III Greece Drachmai (6x) Drachmai C:F Hongkong / Japán megszállás Y T:III Hong Kong / Japanese occupation Yen C:F Japán / Tokugava-sógunátus ~ db klf "Hansatsu" bankjegy T:III- Japan / Tokugawa Shogunate ~ pcs of diff "Hansatsu" notes C:VG

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 244. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 16-19. között.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 245. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 3-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 237. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 27-30.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 261. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 251. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 június 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 248. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 április 13-16. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Kisárverés 2019 június

Kisárverés 2019 június Kisárverés 2019 június Megnevezés tartás db kik. ár 1. 1 II. Ulászló dénár 1505, 1506 (2x), 1508 (3x) KH. 1-2 6 6 000 ÉH 646 Ag. 2 II. Ulászló dénár 1509, 1511, 1512, 1513, 1514 (2x) KG. 1-2 6 6 000 ÉH

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc 1. 1 5 Ft 1946. 0.835 Ag 20 g. 1 5 000 2 100, 50 Ft 1970 Felszabadulás sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 3 000 3 100, 50 Ft 1972 Szent István sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 4 000 4 100, 50 Ft 1973 Petőfi sor. 0.640

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 229. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. június 24 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 233. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. augusztus 26 és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

Kisárverés 2018 december 8.

Kisárverés 2018 december 8. Kisverés 2018 december 8. Megnevezés tartás db kikiáltási 1. 2. 3. 4. 1.1 Német 5 mka 1966, ½ mka 1905 Ag 1, 3 2 1 000 1.2 Német 1 mka 1972, -82, -85, 10 pfennig 1950, -71, -77. 2 6 600 1.3 Olasz 10 centesimi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 123. 2014/2. 182. tétel Budapest, 2014. november 15. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1.

Részletesebben

Kisárverés február 16.

Kisárverés február 16. Kisárverés 2013. február 16. 1. tartás db kikált. ár 1.1. Vegyes európai apró (228) + papír 20 Ft 229 600 2. 2.1 Törökország, 20 kurus 2-3 ph. 2 7 500 2.2. Törökország, II. Mahmud, 2x21/2 piaszter, 2x5

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 279. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 230. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 9-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

48. Numizmatikai gyorsárverés

48. Numizmatikai gyorsárverés 48. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennyolcadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Augusztus 10-11-12-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

Kisárverés 2011 december 10.

Kisárverés 2011 december 10. Kisárverés 2011 december 10. megnevezés tartás db kikált. ár 1. 1.1 20,10,5 forint 1948 T2-2 3 7000 1.2 2 pengı 1935, 1936 Pázmány sor T2-2 3 7000 1.3 25,20,10 forint 1956 jó forint T2-2 3 9000 1.4 5 pengı

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben