numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) október ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: október óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők október 24-én 10 órától. Utólagos eladás október ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 333. gyorsárverésre: október 18. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! Irodánk október án zárva tart! 332. aukció: Megtekintés: október ig! Tételek átvétele október 24-én 10 órától! 331. aukció elszámolás: október 24-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! A 30. jubileumi aukció katalógusait október 31 től lehet átvenni irodánkban. Kérjük átvételi szándékát legyen kedves előre jelezni október 25-ig Kezelési költség 240 ft / tétel / árverés. A 2. indításnál 120 ft A vásárlói jutalék 22% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Részvények és sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek "Platinum" digitális mérleg, használt állapotban, elemmel Alumínium éremtartó táska, kulccsal zárható, 5db tálcával, összesen 205 férőhellyel, használt, jó állapotban Kis éremtartó koffer kilenc kivehető tálcával, összesen 140 férőhellyel klf méretű érmék számára. Használt, de jó állapotban Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt, jó állapotban Éremtartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt, jó állapotban. Borító ragasztva a tetejére "GÖDE" fa éremtartó kazetta, összesen 12 férőhellyel, használt állapotban "GÖDE" fa éremtartó kazetta, összesen 34 férőhellyel, használt állapotban Műbőr borítású éremtartó kazetta, összesen 40 férőhellyel, használt állapotban Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Első kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus SPECIÁL - változatok, felülbélyegzések, próbák, tervezetek Budapest, Első kiadás, Új állapotban Bene Attila: C. Radnitzky. Wiennae - Carl Radnitzky bécsi éremművész élete és alkotásai. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Argumentum Kiadó, Magyar és német nyelvű. Carl Radnitzky érmeinek jegyzékével. Új állapotban. / Attila, Bene: C. Radnitzky. Wiennae - Das leben und die Werke des Wiener Medaillenkünstlers, Carl Radnitzky. Budapest, Hungarian Numismatic Society, Argumentum, Hungarian and German language. Mint condition Bodrogi Péter, Molnár József, Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. A magyar állam rendjelei és kitüntetései a Szent György-rendtől a Nagy Imre-érdemrendig. Bp., 2005, Rubicon. Bontatlan csomagolásban, kiadói kartonált kötés, új állapotban Káplár László: Ismerjük meg a numizmatikát. Budapest, Gondolat, Használt, de szép állapotban Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új állapotú példány! Rádóczy Gyula: Legújabb kori magyar pénzek ( ). Corvina kiadó, Budapest, Használt, szép állapotban, benne több ceruzával írt megjegyzéssel Réthy László: Corpus Nummorum Hungariae. Magyar egyetemes éremtár. I. kötet: Árpádházi királyok kora. Budapest (Reprint) Saltzer Ernő: Numizmatikai szakszótár. Angol-magyar, német-magyar. Budapest, MÉE, Műbőr kötésben Szabó Gyula: Friesachi dénárok. Magánkiadás, Underground Kiadó és Terjesztő Kft., Új állapotban "A Pesti Magyar Kereskedelmi Bank története " eredeti kiadása mellékletekkel Günter Schön: Weltmünzkatalog 20. Jahrhundert. 3. Auflage. München, Battenberg, Günter Schön: Weltmünzkatalog 20. Jahrhundert. 15. Auflage. München, Battenberg, Két kötetben, használt állapotban Gerhard Hirsch árevrési katalógus: Münzen und Medaillen Auktion, München, Német nyelvű. Használt állapotú Book of Currencies. Interbooks Publishing Ltd Szép állapotban "Numismatik Lanz München" 5db klf árverési katalógus, ókori érmék árveréseivel. Használt állapotban "Auktionhaus H.D. Rauch" 5db klf árverési katalógus. Használt állapotban Kis doboznyi (~20-30db) numizmatikai irodalom, sok árverési katalógussal, valamint közte Dr. Unger Emil: Magyar éremhatározó II. ( ) Ajtósi Dürer Könyvkiadó, Budapest, Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek "Németújvári Takarékpénztár Betéti könyvecskéje" kitöltetlen betéti könyv, a lapok a borítóhoz több helyen lazán kapcsolódnak "Kevésért sokat - Vásároljon osztálysorsjegyet Dörge Frigyes R.T. főárusítónál" reklám rendelőlappal T:III "KATE" jelvény készítéséhez használt fém verőtő (102mm) Részvények és sorsjegyek Budapest / Pest "A Magyar Királyi Pénzügyminisztérium arany- és ezüst sorsjátéka az Újpesti Katolikus Templom felépítésének javára" 50kr értékben T:I

4 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! Budapest "A Budapesti Magyar Népszínházi Alap javára" sorsjegy 1Ft-ról, szárazpecséttel T:I,I Budapest "Dunántuli Helyi Érdekü Vasut Részvénytársaság" törzs-részvénye 100Ft-ról, magyar és német nyelvű, szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel T:III "BÉKÉS-CSANÁDI H. É. VASUT RÉSZVÉNY-TÁRSASÁG" elsőbbségi részvénye 200 Koronáról, német és magyar nyelven, lyukasztással érvénytelenítve T:III- szakadás Hungary "Corporation of the local railway of Békés-Csanádi" priority stock in 200 Korona value in German and Hungarian language, invalidated with holes C:VF tears Budapest "Kaposvár-Fonyódi Helyi Érdekű Vasút Részvény-Társaság" elsőbbségi részvénye 200K-ról, szelvényekkel, bélyegzésekkel, szárazpecséttel, lyukasztással érvénytelenítve T:III Budapest "Tanuló Sorsjegy" 1K értékben, felülbélyegzéssel T:I Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" 100K-ról szóló nyereménykötvénye, szárazpecséttel (3x) T:II Budapest db "Budapest Székesfőváros" részvény, szelvényekkel, bélyegzésekkel és szárazpecséttel T:III,III Nyíregyháza "A Szabolcsi Bőripari Részvénytársaság" névre szóló részvénye 1000K-ról, szárazpecséttel, szelvényekkel T:III Sopron "Soproni Takarékpénztár" részvénye 10P-ről, magyar és német nyelvű, szárazpecséttel (2x) sorszámkövető pár T:II Budapest "Salgó-Tarjáni Kőszénbánya Részvény-Társulat" huszonöt részvénye egyben összesen 750P-ről, magyar-német kétnyelvű részvény, szelvényekkel, szárazpecséttel és bélyegzésekkel, mellette a "Budapesti Giro- és Pénztár-egylet Részvénytársaság" igazolása T:III Budapest "A Salgó-Tarjáni Kőszénbánya Részvény-Társulat" részvényutalványa 3000P-ről, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:III fo "Újjáépítési Állami Sorsjáték" fél sorsjegye, hátoldalon "FIZETVE" bélyegzéssel T:I,I db-os kötvény tétel, mind "MINTA" "0000"-ás sorszámmal, benne: "A Magyar Posta Körzeti Telefonkötvénye", "A Pest Megyei Iparcikk Kereskedelmi Vállalat", "A Budapest Bank Rt.", "A Pannonvin Borgazdasági Kombinát", "A Balmazújvárosi Városi Jogú Nagyközségi Tanács - Balmazújvárosi Körzeti Egészségügyi Központ", "Ráckeve Városi Jogú Nagyközségi Közös Tanács - Rendelőintézet Kötvénye", "Mobil Jármű- és Alkatrészkereskedelmi Vállalat - Érdekeltségialap-bővítő kötvénye" T:I,I Budapest "A Gabona Tröszt 8 éves lejáratú Malom II. kötvénye" Ft-ról, "MINTA" ás kötvényszám, szelvényekkel T:I Répcelak "Répcelak nagyközségi Közös Tanács" Művelődési otthonért kötvénye Ft-ról, "MINTA" "000000"-ás sorszámmal, szelvényekkel T:I Budapest "Merkantil Bank" kalocsai paprika kötvénye Ft-ról, "000000"-ás kötvényszám, szelvényekkel, rajta "MERKANTIL BANK" matrica T:I- fo Budapest "Merkantil Bank" kalocsai paprika kötvénye Ft-ról, "000000"-ás kötvényszám, szelvényekkel, rajta "MERKANTIL BANK" matrica T:I Budapest "Merkantil Bank" kalocsai paprika kötvénye Ft-ról, "000000"-ás kötvényszám, szelvényekkel, rajta "MERKANTIL BANK" matrica T:I Budapest "Országos Takarékpénztár" alternatív kamatozású letéti jegy 1000Ft-ról (2x) és Ft-ról (6x) közte három sorszámkövető pár, néhány lyukasztással érvénytelenítve(?), mind bélyegzéssel T:I-,II tűly Amerikai Egyesült Államok db-os vegyes részvény tétel, nagyrészt bélyegzésekkel, perforációval érvénytelenítve T:II-,III USA pcs of shares, mainly with cancellations and invalidated with perforations C:VF,F Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I- Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:AU db-os részvény tétel: Budapest "4%-kal kamatozó Állami Nyereménykölcsön" államadóssági kötvény 1/2 részkötvénye 100P-ről szelvényekkel + Budapest "Egyházi Műemlék Alap" sorsjegykölcsön 5Ft-ról a lipótvárosi bazilika felépítésére és egyházi műemlékek fenntartására, bélyegzéssel "budaprint - Soproni Pamutipar Rt." részvéyne Ft-ról (2x), szárazpecséttel, szelvényekkel "Hid Rt. - A HID Vagyonkezelő-Fejlesztő, Szervező és Kereskedelmi Részvénytársaság" részvénye Ft-ról (2x) sorszámkövetők, szelvényekkel, bélyegzéssel + Budapest "OKISZ-LABOR Ipari Szolgáltató Szervező és Kereskedelmi Részvénytársaság" Ft értékű bemutatóra szóló részvénye (2x) kétugrásos sorszámkövetők, szelvényekkel T:I--III db részvényekhez tartozó szelvény, berakóban. A berakó sérült Papír és fém szükségpénzek Rozsnyó július 16. 1kr "Rozsnyó bánya város pénztári utalványa" T:III Adamo ROZ Rozsnyó július 16. 3kr "Rozsnyó bánya város pénztári utalványa" T:III Adamo ROZ

5 30057.Rozsnyó július 16. 6kr "Rozsnyó bánya város pénztári utalványa", rózsaszín papíron T:III Adamo ROZ Rozsnyó kr "Rozsnyó város pénztári utalványa" T:III szép papír ROZ "3" Lánchíd ólom bárca (~48mm) T: "3" Lánchíd ólom bárca, veret kettőződés (~48mm) T: Rozsnyó kr "Rozsnyó városa pénztára, mint adós" T:III Adamo ROZ Rozsnyó kr "Rozsnyó városa pénztára, mint adós" T:III-,IV Adamo ROZ Buda "Mázsapénz" jegyek (14x) 50 új krajcárról, vízjeles elszámoló lapra fém kapoccsal rögzítve T:I Ostffyasszonyfa / hadifogolytábor június 1. 10f arab sorozat és sorszámmal T:I Adamo HHO Ostffyasszonyfa / hadifogolytábor június 1. 1K arab sorozat és sorszámmal T:III- Adamo HHO Szentgotthárd(?) "Magyar Iskolaszanatórium Egyesület - Szentgotthárdi Intézete évi gyűjtőnap" adományjegye, sorszámozott T: "HTO (Háztartási Tüzelőolaj) utalvány - 10 liter" (8x) összefüggésekben, egyik ívszéli darab + "HTO (Háztartási Tüzelőolaj) utalvány - 20 liter" (8x) összefüggésekben, egyik ívszéli darab + "HTO (Háztartási Tüzelőolaj) utalvány liter" (10x) összefüggésekben, egyik ívszéli darab T:I,I Hajdúnánás K K K K K K "Bocskai Korona", mindegyik "MINTA" perforációval és "000000" sorszámmal T:I Ausztria db-os papír szükségpénz tétel T:I,I- Austria pcs of paper necessity notes C:UNC,AU Ausztria db-os papír szükségpénz tétel T:I,I- Austria pcs of paper necessity notes C:UNC,AU Csehszlovákia K utalvány T:III Czechoslovakia Korun voucher C:F Danzig Pf fém szükségpénz T:3 Danzig Pfennig necessity coin C:F Kína ~ db rizsjegy, egy része ívben T:II China ~ pcs of rice coupons, some in sheet C:XF Németország / Weimar Köztársaság / Freudenstadt Pf Zn "Stadtgemeinde Freudenstadt" T:2-,3 Germany / Weimar Republic / Freudenstadt Pfennig Zn "Stadtgemeinde Freudenstadt" C:VF,F Németország / Weimar Köztársaság / Stettin Pf Zn "Ersatzgeld - Gültig bis End 1922" T:2,2- Germany / Weimar Republic / Stettin Pfennig Zn "Ersatzgeld - Gültig bis End 1922" C:XF,VF Németország / Weimar Köztársaság ~ M Zn "Kleingeldersatzmarke / Schoeller'sche und Eitorfer Kammgarnspinnerei - Aktiengesellschaft" T:2,2- Germany / Weimar Republic ~ Mark Zn "Kleingeldersatzmarke / Schoeller'sche und Eitorfer Kammgarnspinnerei - Aktiengesellschaft" C:XF,VF Magyar bankjegyek Ft "Kossuth bankó" T:III- Adamo G Ft + 5Ft barna + 10Ft kr "Kossuth bankó" T:III- ly Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna (2x) T:III Adamo G Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III fo.,tűlyuk Adamo G Ft "Kossuth Bankó" T:III- szakadás Adamo G Ft "Kossuth Bankó" T:III fo. Adamo G kr "Kossuth bankó" T:III,III- fo., tűly. Adamo G kr "Kossuth bankó" T:III- szakadások Adamo G kr "Kossuth bankó" csillagos sorozatszámmal T:III-,IV Adamo G103A Ft "Kamatos Utalvány" zöld változat, kamatszelvény nincs, Endrey Endre saját kezű aláírásával T:I- fo. Hungary Forint "Interest Bearing Voucher" green, no coupon, with autograph signature of Endre Endrey C:AU spotted Adamo SGU K (2x) T:III db-os vegyes korona bankjegy tétel, közte K (2x) sorszámkövetők T:I,I-,II K "3124" 3mm, hullámos hátlap T:III K "A 2033" sima hátlappal T:III kis szakadások Adamo K31/ augusztus 9. 20K T:IV Adamo K K (6x) sorszámkövetők "aa aa ", sötétvörös sorszámmal T:I K (23x) T:II-III K "Orell Füssli Zürich" T:II Adamo K

6 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! K "Orell Füssli Zürich" nyomdahely jelöléssel T:II K "Orell Füssli Zürich" (6x) nyomdahely jelöléssel T:III,III- kis szakadás K "Orell Füssli Zürich" T:III- ly., szakadás Adamo K K nyomdahely jelölés nélkül T:III,III- Adamo K K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással, nyomdahely jelölés nélkül T:III,III- Adamo K37B K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:III- Adamo K K "Orell Füssli Zürich" piros sorozat- és sorszám T:III-,IV Adamo K42/ P (2x) T:III Adamo P P (10x) T:III-,IV P (5x) sorszámkövetők T:III mind szép papír P (6x) sorszámkövetők néhány darabon nyomdai papírránc T:I Adamo P P (12x) mind csillagos sorozatszámmal T:III,III P (18x) három részletben sorszámkövetők; "E E ", "E E " és "E E " T:I-,II néhány fo P (30x) T:III,III P (30x) T:III,III P (50x) T:III,III- Adamo P P (30x) T:III,III P (30x) T:III,III P "H " T:III,III- Adamo P P T:IV fo. Adamo P P T:II-,III oldalán szakadás, fo. Adamo P P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (7x) T:III,III P-100P (11x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III P (2x) sorszámkövetők, a bankjegyek felső szélein vízjel részlet T:I- szamárfül P (4x) sorszámkövetők (2+2) T:II,II P (10x) T:III,III P (15x) mind MNB bélyeggel T:III P (2x) eltérő színárnyalatok T:III P (6x) sorszámkövetők két részletben (3+3) T:I,I P (26x) T:III P (12x) közte hármas sorszámkövetők és sorszámkövető párok T:I,I MP (3x) T:I,I BP Ft (2x) Ft T:I-II egyik bankjegyen festékfoltok BP T:I BP T:I BP (2x) T:I AP (2x) vízjeles papíron, sorszámozott T:I,I AP (8x) T:III AP (2x) egyik sorszám nélkül AP (3x) egyik sorszám nélkül T:III AP (8x) sorszám nélkül T:III AP (2xklf) egyik sorszámmal T:III AP fordított címer, eltolódott hátlapi szöveg, vízjellel AP "amelyeknek", fordított címer, vízjellel T:III AP vágáshiba T:III,III Ft T:III,III- ly. Adamo F Ft T:III fo. Adamo F Ft T:III szép papír Adamo F Ft (2x) sorszámkövetők T:II Ft T:I Ft (22x) sorszámkövetők "C C " T:I Adamo F Ft (16x) T:III,III Ft T:III szép papír Adamo F Ft "E" hátlapon baloldalt látványos nyomathibával T:III

7 Ft "FD" T:I Ft "FE" Ft "DC" "Millennium" Ft "50. évforduló október 23." "EC" (3x) közte 2db sorszámkövető Ft "DD" T:I,I Ft "DB" "Millennium" T:I Ft "DE" "Millennium" T:I Ft "Millenium" díszcsomagolásban T:I Adamo F56A Ft "Millenium" díszcsomagolásban T:I Adamo F56A Ft "FE" (2x) közeli sorszám T:I Ft "DC" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "50. évforduló október 23." "EC" sorozatjellel T:I Ft (3xklf) "DB", "DE", "DF" T:I Ft "DB" Ft "DB" T:I Ft (2x) sorszámkövetők T:I db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel, közte Ft T:I-III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:II-III db-os vegyes magyar pengő és forint bankjegy tétel, a pengők között több modern felülbélyegzéses, "Észak-balatoni Éremgyűjtők Negyedik Országos Találkozója" T:III db-os korona bankjegy tétel, közte K és K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással T:III-IV db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes pengő bankjegy tétel T:I--III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel, közte P T:I-III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:II-III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel, közte P T:III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III-,IV Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "Kálmán" (0,53g) T:2 Hungary Denar Ag "Coloman" (0,53g) C:XF Huszár: 37., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,38g) T:1- Hungary Denar Ag "Stephen II" (0,38g) C:AU Huszár: 76., Unger I.: Denár Ag "II. Béla" (0,47g) T:1-,2 Hungary Denar Ag "Bela II" (0,47g) C:AU,XF Huszár: 43., Unger I.: Denár Ag "II. Béla" (0,25g) T:1,1- Hungary Denar Ag "Bela II" (0,25g) C:UNC,AU Huszár: 82., Unger I.: Denár Ag "II. Béla" (0,26g) T:2- patina Hungary Denar Ag "Bela II" (0,26g) C:VF patina Huszár: 102., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,24g) T:1- Hungary Denar Ag "Geza II" (0,24g) C:AU Huszár: 139., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,28g) T:1- Hungary Denar Ag "Géza II' (0,28g) C:AU Huszár: 145., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,25g) T:1- kis patina Hungary Denar Ag "Géza II' (0,25g) C:AU small patina Huszár: 152., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,27g) T:1- kis patina Hungary Denar Ag "Géza II' (0,27g) C:AU small patina Huszár: 150., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,15g) T:2 Hungary Denar Ag "Géza II' (0,15g) C:XF Huszár: 150., Unger I.: Denár Ag "III. István" (0,3g) T:1- Hungary Denar Ag "Stephen III" (0,3g) C:AU Huszár: 156., Unger I.: Denar Ag "III. Béla" (0,27g) T:2- Hungary Denar Ag "Bela III" (0,27g) C:VF Huszár: 69., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (1,6g) T:2- Hungary Copper Coin Cu "Béla III" (1,6g) C:VF Huszár: 73., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,3g) T:2 enyhén hajlott Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,3g) C:XF slightly bent Huszár: 192., Unger I.:

8 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,34g) T:2 Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,34g) C:XF Huszár: 192., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,69g) T:2- Hungary Denar Ag "Béla IV" (0,69g) C:VF Huszár: 320., Unger I.: Denár Ag "I. Nagy Lajos" előlapi duplaveret (0,46g) T:2- Huszár: 547.,Unger I.: 432.a Denár Ag "Mária" (0,62g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Maria" (0,62g) C:XF,VF Huszár: 569., Unger I.: 443.b Parvus Ag "Zsigmond" (0,22g) T:2,2- Hungary Parvus Ag "Sigismund" (0,22g) C:XF,VF Huszár: 580., Unger I.: Denár Ag "I. Mátyás" (0,47g) T:2 Hungary Denar Ag "Matthias I" (0,47g) C:XF Huszár: 722., Unger I.: 567.d Denár Ag "II. Ulászló" (0,65g) T:2- Hungary Denar Ag "Wladislaus II" (0,65g) C:VF Huszár: 806., Unger I.: 640.b K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,45g) T:2,2- Hungary 1560K-B Denar Ag "Ferdinand I" (0,45g) C:XF,VF Huszár: 936.,Unger II.: 748.a K-B 15kr Ag "I. Lipót" (5,8g) T:1-,2 ph. Hungary 1661K-B 15 Kreuzer Ag "Leopold I" (5,8g) C:AU,XF edge error Huszár: 1421., Unger II.: K-B 15kr Ag "I. Lipót" (6,09g) T:2-,3 Hungary 1689K-B 15 Kreuzer Ag "Leopold I" (6,09g) C:VF,F Huszár: 1427., Unger II.: N-B/ICB Poltura Ag "I. Lipót" (1,47g) T:2,2- erős patina, lapkavég Hungary 1699N-B/ICB Poltura Ag "Leopold I" (1,47g) C:XF,VF strong patina, planchet edge Huszár: 1484., Unger II.: 1093.b K 1kr Cu "Mária Terézia" T:2-, PH-KM Poltura Cu "Mária Terézia" T:2-,3 lakozott Huszár: 1751., Unger III.: 1270.c kr (19xklf) "A", "B" és "G" verde jelekkel T: B 3kr Cu "Ferenc" S 3kr Cu "Ferenc" T:2-,3 korrózió Huszár: 2023., 2026., Unger III.: 1409.a,1401.d E 1kr Cu T:2 ph., karc Unger III.:1406.b B 20kr Ag "Ferenc" T: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 Huszár 2081., Unger III.: kr Cu T:1-,2 ph., lakkozott Adamo B kr Cu T:1- Adamo B NB 1kr Cu T:2-,3 rep., ph. Adamo B B 2kr Cu T:2 kis ph. Adamo M B 3kr Cu T:1-,2 ph. Adamo M B 5/10kr Cu T:2-3 ph KB-1872KB 1kr Cu "Angyalos címer" (2x) KB 1kr Cu "Fiume címer" T:2-,3 egyik lakkozott KB 4kr Cu T:2-,3 ph. Adamo M KB 4kr Cu T:3,3- karc Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya T:3 Hungary 1878KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:F Unger III.: 1464.a, Huszár: 2138., Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:3 patina Adamo M KB 1kr Cu "Középcímer" T:1-,2 apró ph. Adamo M KB 1kr Cu "Fiume címer" Körmöcbánya T:2,2- patina Hungary 1892KB 1 Kreuzer Cu "Fiume coat of arms" Kremnitz C:XF,VF patina Adamo M KB-1914KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,3 patina Adamo K5, K KB-1894KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:3 Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:3 Adamo K KB-1916KB 1K Ag "Ferenc József" (8xklf) T:1--2- patina KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (4x) T:1--2- patina KB-1895KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2- Adamo K KB-1915KB 2f Br (9xklf) T:3, KB-1909KB 2f Br (8x) KB-1918KB 20f Fe (2x) T:2-, KB-1896KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2- Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:2 patina Adamo K KB+1902KB 1f Br (4xklf) T:2, KB-1914KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1-,2 Adamo K

9 KB 2K Ag "Ferenc József" T:2- kis ph. Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2,2- patina Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2,2- patina Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2,2- patina Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2- Adamo K KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1-,2 Adamo K KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1-,2 ph. Adamo K KB-1916KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:1-,2 Adamo K f Fe + 20f Fe f Fe (2x) T: KB 20f Fe T: f Cu-Ni (2x) f Cu-Ni T:2-, P Ag (2x) T:2,2- patina P Ag T:1-,2 patina Adamo P P Ag (3xklf) T:2-,3 patina Adamo P P Ag (3xklf) T:2-,3 patina Adamo P P Ag P Ag P Ag T:1-,2 Adamo P P Ag (5xklf) T: P Ag (2xklf) T:2, P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2-,3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Pázmány" + 2P Ag "Rákóczi" P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 Adamo P7.1, P7.2, P P Ag "Pázmány" T:2 patina Adamo P P Ag "Rákóczi" T:1-,2 kis patina, ph. Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 kis patina Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 kis ph. Adamo P P Ag P Ag T:1-,2 Adamo P P Ag "Madonna" (2xklf) T: P Ag P Ag T:1- patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2 patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2 patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:2- kis ph. Adamo P P Ag "Madonna" T:2 ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:1- Adamo P P Ag "Szent István" T:1- Adamo P P Ag "Szent István" T:1- Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 kis patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 patina, kis ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 kis patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Szent István" (3x) T:2 kis ph., erős patina P Ag (2x) T:2 patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 kis patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2- ph. Adamo P P Al (4xklf) teljes sor T: f Cu-Zn (5x) f Cu-Zn (5x) T:1-, Ft Al + 2Ft Al f Al f Al T:2, Ft Ag "vastag Kossuth" T:2 patina Adamo F Ft Ag "vastag Kossuth" sérült kék tokban T:1- kis patina Adamo F

10 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! Ft Ag "vastag Kossuth" T:2 Adamo F Ft Ag "vastag Kossuth" T:2 Adamo F f vörösréz, rozettás T:1- Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2 kis patina, ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" Ft "MNB" (2x) T:2-3 patina, fo Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" T:2 patina Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" - "Szabadságharc sor" ragasztott, zöld MNB tokban T:1-,2 Adamo EM1, EM2, EM Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" - "Szabadságharc sor" T:1-,2 patina Adamo EM1, EM2, EM Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" - "Szabadságharc sor" kissé sérült műanyag dísztokban T:1-,2 kis patina Adamo EM1, EM2, EM Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" - "Szabadságharc sor" T:2 patina, kis ph. Adamo EM1, EM2, EM Ft + 20Ft + 25Ft Ag "Tízéves a Forint" sor kék MNB tokban T:1,1- kis patina Adamo EM4, EM5, EM Ft Ag + 50Ft Ag "Liszt" pár, eredeti kék tokban T:P fo. Adamo EM7, EM Ft Ag + 50Ft Ag "Bartók Béla" eredeti MNB tokban T:1(P) Adamo EM12, EM Ft Ag + 50Ft Ag "Zrínyi" pár, kék MNB tokban T:P fo. Adamo EM17, EM Ft Ag + 50Ft Ag + 100Ft Ag "Kodály" sor, leragasztott műanyag tartóban T:BU Adamo EM22, EM23, EM Ft Ag "Tanácsköztársaság" T:PP fo., széleken patina Adamo EM Ft Ag + 100Ft Ag "Felszabadulás" pár, eredeti MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM36, EM f Al "Akasztófás" T: Ft Ag + 100Ft Ag "Szent István" pár, ragasztott kék plasztiktokban T:BU Adamo EM38, EM Ft Ag "Budapest" T:BU Adamo EM Ft Ag "Budapest" T:BU Adamo EM Ft Ag "Budapest" sérült kék tokban T:BU Adamo EM Ft Ag + 100Ft Ag "Petőfi" pár eredeti, sérült MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM41, EM Ft Ag "Petőfi Sándor" T:BU Adamo EM Ft Ag "Felszabadulás" eredeti, plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM db klf forgalmi sor, azokban pedig 2f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO9; FO10; FO Ft Ag (3xklf) "Festők I. / Derkovits, Szinyei, Munkácsy" sor, eredeti, plombált MNB tokban T:BU Adamo EM49, EM50, EM Ft Ag (3xklf) "Festők I. / Derkovits, Szinyei, Munkácsy" sor T:BU,1 patina Adamo EM49, EM50, EM Ft Ag (3xklf) "Magyar festők II. / Csontváry, Mányoki, Rippl-Rónai" eredeti, plombált MNB tokban T:BU kis patina Adamo EM52, EM53, EM Ft Ag "Nemzeti Múzeum" T:BU Adamo EM Ft Ag "Első magyar aranyforint" plombált, sérült, MNB plasztik tokban T:BU Adamo EM

11 Ft Ag "Bethlen Gábor" T:1-,2 (eredetileg PP) Adamo EM Ft Ag "Bethlen Gábor" T:BU Adamo EM Ft "Szovjet-magyar közös űrrepülés" (2xklf) Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor" (2xklf) + 100Ft alpakka "Széchenyi István" (2xklf) T:BU,1 (eredetileg PP) f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ni "FAO I. - Világélelmezési nap" tokban, tanúsítvánnyal Ft Cu-Ni "Labdarúgó Világbajnokság 1982" eredeti MNB tokban tanúsítvánnyal ft Cu-Ni "FAO-SOROZAT II. - Több gabonát a világnak" tokban, tanúsítvánnyal Ft Cu-Ni + 5L Cu-Ni "Bulgária 1300 éves" magyar-bolgár közös kiadás, eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:1- (PP) Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság játékos" T:BU Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság játékos" T:BU Ft alpakka "Széchenyi István" Ft alpakka "Czóbel Béla" Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor", mindegyik eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM74; EM75; EM Ft Ag "Sarajevoi Téli Olimpia" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Nyári Olimpiai Játékok - Los Angeles" T:BU Adamo EM Ft alpakka "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó - Térkép" (2x) Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Mexikó 1986" T:BU, Ft Ag "Kulturális Fórum Budapest 1985" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Stadion" T:BU Adamo EM Ft Ag "Budavár visszavétele 1686" T:BU,1 Adamo EM Ft Ag "Téli Olimpia-Calgary" T:BU Adamo EM Ft Ag "Téli Olimpia-Calgary" T:1,1- (eredetileg PP) Adamo EM Ft Ag "Nyári Olimpia - Szöul 1988" T:1,1- (eredetileg PP) Adamo EM Ft Ag "Világ vadvédelmi alap" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Három játékos" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Két játékos" T:BU Adamo EM Ft Ag "Védd a gyermeket" T:BU Adamo EM Ft Ag "Nyári olimpia - Barcelona" T:BU Adamo EM f-20Ft (10xklf) benne a kiadatlan forgalmi sor, "Magyar Köztársaság" felirattal, de "Kádár" címerrel T:1, Ft Ag "Mátyás király / Beatrix" T:BU Adamo EM Ft Ag "Mátyás király / Beatrix" T:BU Adamo EM Ft Ag "Mátyás király - Buda" kis ékszeres dobozban T:1 Adamo EM Ft Ag "Mátyás király - Buda" T:BU Adamo EM Ft Ag "Kölcsey Ferenc" T:BU kis patina Adamo EM f-50f (5xklf) forgalmi sor fóliában, nem hivatalos kiadás T: f Ft (18x) Ft (6x) mind albumba rendezve T: f-50f (5xklf) forgalmi sor fóliatokban T: f (2x) f (3x) f (32x) f f (23x) mind albumba rendezve T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "Szent László" T:BU Adamo EM f-200Ft (11xklf) forgalmi sor dísztokban, benne 200Ft Ag "MNB" T:BU patina Adamo FO f-200Ft (11xklf) forgalmi sor dísztokban, benne 200Ft Ag "MNB" T:BU Adamo FO Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:

12 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "Régi dunai hajók - Árpád" dísztokban tanúsítvánnyal T:PP ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "Régi dunai hajók - Árpád" T:BU patina Adamo EM Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Kossuth Lajos" T:BU Adamo EM Ft "Deák" T:2 patina Adamo F Ft T:1 (eredetileg PP) Ft Ag "Nyári olimpia-sydney" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Veszélyeztetett állatvilág - hód" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Gábor Dénes" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Lórántffy Zsuzsanna / Sárospatak" (2xklf) tanúsítvánnyal T:PP Hungary Forint Ag "Zsuzsanna Lórántffy / Sárospatak" (2xdiff) with certificate C:PP Adamo EM Ft Ag "125 éves a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem" T:BU Hungary Forint Ag "125th Anniversary - Liszt Academy" C:BU Adamo EM Ft Ag "Munkácsi vár" T:PP Adamo EM Ft-100Ft (8xklf) "Berán Lajos és a pengő" forgalmi sor, benne "Berán Lajos és a pengő" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm) (2x) T:BU Adamo FO Ft Cu-Ni "Adorján János - Libelle" T:BU Adamo EM Ft Ag "Árpád-házi Szent Erzsébet" T:BU Adamo EM Ft Ag "Pekingi olimpia" nem saját dísztokban, tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Pekingi olimpia" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft Ag "Tokaji Történelmi Borvidék" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft-200Ft (6xklf) "Lánchíd" forgalmi sor szettben T:PP Adamo FO Ft-200Ft "Haydn" (7xklf) forgalmi érme sor, benne "Joseph Haydn" Ag emlékérem (12g/0.999/29mm) T:PP Adamo FO Ft-200Ft "Haydn" (7xklf) forgalmi érme sor, benne "Joseph Haydn" Ag emlékérem (12g/0.999/29mm) (2x) T:PP Adamo FO Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor dísztokban, valamint "Pécs Európa Kulturális Fővárosa" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm), "Magyarország pénzérméi" sorozat T:BU Adamo FO Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor szettben Ft Ag "Az Európai Unió Tanácsának magyar elnöksége" emlékére (10g/0.925/30mm), dísztokban T:BU Adamo FO Ft Ag "Ybl Miklós" T:PP Ft Ag "Lechner Ödön" T:PP Ft Cu-Ni "Szilvay Kornél" T:PP Ft Ag "500 éve született Tinódi Sebestyén" T:PP Ft Ag "Az Alaptörvény 5. évfordulójára" T:PP Ft Ag "Magyar Olimpiai Csapat - Rio 2016" T:PP Ft Ag "Kossuth Zsuzsanna" T:PP Vegyes: 1915KB 1K Ag + Ausztria K Ag "Ferenc József" T:

13 30425.Vegyes: Ft Ag "Kossuth" + Amerikai Egyesült Államok D Ag "Mercury" T: db klf magyar dénár T:2-,3 patina db-os vegyes magyar krajcár, poltura és rézdenár tétel, közte Poltura Ag "I. Lipót"; kr Cu (4x); 1868KB 4kr Cu T: db-os vegyes magyar rézpoltura és rézkrajcár tétel, közte PH-KM Poltura Cu "Mária Terézia" rozettás; 1858B 5/10kr Cu T: db-os vegyes fillér tétel T: Magyar emlékveretek, plakettek Bartos Endre ( ) "MÉE Bajai Csoport - Baja mezővárosi kiváltságlevelének évfordulója" peremén jelzett Ag emlékérem (43,05g/0.835/42,5 mm) T: Beck Ö. Fülöp ( ) "1896-iki Ezredéves Országos Kiállitás / Kiállítási Érem az Érdem Jutalmául - Hrzfelder Manónak - Puszta Poó" Br emlékérem (70mm) T:2 ragasztásnyom Berán Lajos ( ) "Kenderes szeptember 4." Horthy Miklós és feleségének újratemetése emlékére, jelzett Ag emlékérem (32,50g/0.925/40mm) + "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére - Vitézi Jelvény" jelzett Ag emlékérem (32,46g/0.925/40mm) + "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére szeptember 4." jelzett Ag emlékérem (32,31g/0.925/40mm) mindhárom külön dísztokban, tanúsítványokkal T:PP Bogár Lívia (1957-) "MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem" jelzett Ag emlékérem (3,5g/0.835/15mm) T:1- fo. Adamo HB4a Bognár György (1944-) "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Ag emlékérem (41,59g/0.640/42,5mm) T:1- Adamo GS Bognár György (1944-) "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / 'Eger, vitézeknek ékes oskolája' - Balassi Bálint" Ag emlékérem (34,41g/0.800/42,5mm) T: Bognár György (1944- ) "Hollókő a Világ Kulturális Örökség része / HNF Szécsényi Honismeret Bizottsága és a Hollókő Tanácsi Előljáróság" Ag és Br emlékérem pár (35,79g/0.835/42,5mm) T:1- (Ag eredetileg PP) Adamo SY Bognár György (1944-) "Kőrösi Csoma Sándor / Magyar Mezőgazdasági Múzeum Baráti Körének Szécsényi Csoportja - Kőrösi Csoma Sándor Emlékmúzeum megnyitása Szécsény" Ag emlékérem (34,95g/0.640/42,5mm) T:1- kis patina Bognár György (1944-) "Letenye / Letenye város tanácsa - Várossá nyilvánítás emlékére" Br és Ag emlékérem pár (36g/0.835/42,5mm) T:1- (az ezüst eredetileg PP) Bognár György (1944-) "Gábor Áron / Születésének 175., halálának 140. évfordulójára" piefort, peremén jelzett Ag emlékérem (71,76g/0.835/42,5mm) T:1- apró ph Bognár György (1944-) / Dr. Balogh Imre (1930-) "Baksay Sándor / Kunszentmiklósi Baksay Sándor Gimnázium" Br és Cu emlékérem pár (42,5mm) T:1,1-(Cu eredetileg PP) Bognár György (1944-) / Dr. Balogh Imre (1930-) "Baksay Sándor / Kunszentmiklósi Baksay Sándor Gimnázium" peremén jelzett Ag emlékérem (35,81g/0.835/42,5mm) T:1-(eredetileg PP) Bognár György (1944-) "MÉE / Magyarország: köztársaság" Ag emlékérem tokban (35,98g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) ujjlenyomat, fo Bozó Gyula (1913-) / Szabó Géza (1939-) "A IV. Magyar Köztársaság kikiáltásának emlékére / Magyarország független demokratikus jogállam" Ag emlékérem (35,43/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP), ph., patina Bozó Gyula ( ) DN "Gr. Széchenyi István - A legnagyobb magyar / Budapest Főváros Közgyűlése Városrendészeti Bizottsága" kétoldalas Br emlékérem, tokban (42,5mm) + Bozó Gyula ( ) "Budapesti Főváros Városháza - Invalidusok Palotája 1739" kétoldalas Br emlékérem, tokban (42,5mm) T:1-, Bozó Gyula ( ) DN "Gr. Széchenyi István - A legnagyobb magyar / Budapest Főváros Közgyűlése Városrendészeti Bizottsága" kétoldalas Br emlékérem, tokban (42,5mm) + Bozó Gyula ( ) DN "Budapesti Főváros Városháza - Invalidusok Palotája 1739 / Budapest Főváros Közgyűlése Városrendészeti Bizottsága" kétoldalas Br emlékérem, tokban (42,5mm) + Bozó Gyula ( ) DN "Budapest / Budapest Főváros Közgyűlése Városrendészeti Bizottsága" Br emlékérem T:1-, Csontos Attila (?-?) "Szózat emlékérem" jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10g/0.999/30mm) T:PP Csúcs Viktória (1934-) "MÉE Budapest - Magyarország" Ag tagsági emlékérem (~24,66g/0.800/42,5mm) T:1-, 2 patina Adamo BP Csúcs Viktória (1934-) DN "Sárköz" peremén jelzett Ag emlékérem, sérült ÁPV tokban (16g/0.925/32mm) T:1,1- (eredetileg PP) Csúcs Viktória ( ) DN "Hollóháza" Ag emlékérem (16g/0.925/32mm) T:1,1- (eredetileg PP) Csúcs Viktória ( ) DN "Hódmezővásárhely Tanácsháza" Ag emlékérem (16g/0.925/32mm) T:1,1- (eredetileg PP)

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 310. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc 1. 1 5 Ft 1946. 0.835 Ag 20 g. 1 5 000 2 100, 50 Ft 1970 Felszabadulás sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 3 000 3 100, 50 Ft 1972 Szent István sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 4 000 4 100, 50 Ft 1973 Petőfi sor. 0.640

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Kisárverés 2019 június

Kisárverés 2019 június Kisárverés 2019 június Megnevezés tartás db kik. ár 1. 1 II. Ulászló dénár 1505, 1506 (2x), 1508 (3x) KH. 1-2 6 6 000 ÉH 646 Ag. 2 II. Ulászló dénár 1509, 1511, 1512, 1513, 1514 (2x) KG. 1-2 6 6 000 ÉH

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE /2.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE /2. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 129. 2017/2. A tételek fotói az egyesület honlapján megtekinthetők! 78. tétel: I. Lajos aranyforintja ÉH 409 Budapest, 2017. november 11. 10:00

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 293. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 27 - március 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 354. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 292. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 30. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 november 12-24 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 291. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 30 - február 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

Kisárverés 2018 december 8.

Kisárverés 2018 december 8. Kisverés 2018 december 8. Megnevezés tartás db kikiáltási 1. 2. 3. 4. 1.1 Német 5 mka 1966, ½ mka 1905 Ag 1, 3 2 1 000 1.2 Német 1 mka 1972, -82, -85, 10 pfennig 1950, -71, -77. 2 6 600 1.3 Olasz 10 centesimi

Részletesebben