numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) 2015 május ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: május óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az illetve honlapunkon (www.darabanth.hu), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők május 25-én 10 órától. Utólagos eladás: május 22-től 28-ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 251. levelezési gyorsárverésre: május 19. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! Örömmel köszöntjük Önt 250. gyorsárverésünk alkalmából. 250 aukció, több mint tíz év, több százezer eladott tétel és sok ezer sikeres adásvétel, mely gyűjtőnek és eladónak egyaránt örömet és jó kellemes pillanatokat hozott. Köszönjük Önnek ezt a támogatást, mellyel idáig jutottunk és bízunk benne, hogy a továbbiakban is megelégedésére fog szolgálni tevékenységünk. Legyen a cél gyűjteményének gyarapítása, ajándékozás, vagy szimpla kedvtelés, sok szép tételt talál majd kínálatunkban! Megtekintés: május 18-től 21-ig. Tételek átvétele május 25-én 10 órától! 249. aukció elszámolás május 26-tól! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon, ebben az esetben az összeget már két nappal korábban utaljuk. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 160 ft / tétel / árverés A vásárlói jutalék 20% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi arany pénzek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Fémpénzek, érmék, plakettek: Numizmatikai tartásfokok PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Új, mobiltelefon kamerájára szerelhető 60x-os LED-es nagyító hozzá rögzített lámpával, eredeti dobozában, leírással New 2014 Version Universal Clip-type LED Cellphone Microscope, 60x, in its case, with information Éremtartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt, de újszerű állapotban Éremtartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt, de újszerű állapotban Éremtartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt, de újszerű állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban "Commemorative Quarter Collection" igényes fa érmetartó díszdoboz kék bársony béléssel, két kivehető tálcával, összesen 56 férőhellyel "Leuchtturm World Money" elegáns műbőr gyűrűs album eredeti karton tokkal, benne 2db berakólap db kék plasztik érmetartó lap klf méretű érmék tárolására, barna műbőr mappában, összesen 135 férőhellyel db vegyes érmetartó szövet zsák + 21db érmetartó tok klf méretekben Numizmatikai irodalom Bácskai Tamás - Huszti Ernő - Simon Péterné: A Pénz, Kossuth Könyvkiadó, Budapest, Bíróné Sey Katalin: Pannoniai pénzverés, Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, W.D. Craig: Coins of The World Racine, Wisconsin, USA. cop használt állapotban Csiky Emil: A magyar pénzek verdehelyei történelmünkben, MÉE Csongrád Megyei Szervezete, Szeged, Szigeti István: A dunai államok pénzrendszere Mária Teréziától napjainkig, Vasmegyei Numizmatikai Társulat, Budapest, Gergely Jenő - Héri Vera: Pápák emlékezete. Pápai érmek, rendjelek, kitüntetések és pénzek, Unikornis Kiadó Huszár Lajos: Régi magyar emlékérmek - Történeti érmek 1. középkor, MÉE, Budapest, Zaláni Béla: a Habsburgok magyar veretei I. - I. Ferdinánd és Miksa, MÉE, Budapest, Leányfalusi Károly - Nagy Ádám: Pénzek ben. A magyar forradalom és szabadságharc pénzei. Kecskemét, MÉE Bács-Kiskun Megyei Szervezete, Leányfalusi Károly - Nagy Ádám: Magyarország fém- és papírpénzei , 2. kiadás, Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új, dedikált példány! Pallos Lajos - Torbágyi Melinda - Tóth Csaba: A magyar pénz története - A kezdetektől napjainkig, Kossuth Kiadó - Magyar Nemzeti Múzeum, Budapest, Pohl Artúr: Évszámnélküli magyar denárok és obulusok , MÉE, Budapest, Pohl Artúr: Hunyadi Mátyás birodalmának ezüstpénzei Budapest, MÉE, Rádóczy Gyula: Mária Terézia magyar pénzverése, Budapest, Rádóczy Gyula: Mária Terézia magyar pénzverése, Budapest, Serge Andolenko, Robert Werlich : Badges of Imperial Russia. Washington cop műbőr kötésben, használt állapotban Magyar Pénzlexikon, szerk.: Turi Imre, Nyomda 24 Bt., Dr. Unger Emil: Magyar Éremhatározó I., II. és III. kötet + Pótfüzet, Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, V. Zvarich: Numizmatikai szótár. Lviv orosz nyelvű katalogus használt állapotban V. Zvarich: Numismatic dictionary. Lviv Russian cathalog, used db-os "Az Érem" numizmatikai folyóirat tétel Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Fém övcsat, benne (nem berögzítve) Olaszország 1873M BN 5L Ag "II. Viktor Emánuel" T:2- Metal belt buckle, in it (not fastened in place) Italy 1873M BN 5 Lire Ag "Vittori Emanuele II" C:VF Érmés és bankjegyes borítékok NDK Pf + NSZK pf "Út a német egységhez" kartonlapon bélyeggel + NDK "Nemzetközi Bélyegkiállítás Köln nov Az NDK Filatéliai Kiállítása" meisseni porcelán emlékérem bélyeges borítékban tájékoztatóval (40mm) T:1,2 GDR Pfennig + FRG Pfennig "Way to the German Unity" on cardboard with stamp + GDR "International Philatelic Exhibition" porcelain medal of Meissen in letter with stamp and information C:UNC,XF Részvények és sorsjegyek Budapest "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön" sorsjegye 5K-ról, szárazpecséttel + Budapest "A Magyar Jelzálog-Hitelbank Konverzionális Nyeremény-Kötvény" B részkötvénye 100K-ról, szárazpecséttel + Budapest "Hadsegítési és Népjóléti nyereménykölcsön" nyereménykötvény 40K-ról, szárazpecséttel (2x) mindkettő felülbélyegzett T:II-,III

4 30032.Budapest "Fővárosi Szénkereskedők Áru-Bevásárlási Szövetkezete" részjegye 100K-ról, szelvényekkel (2x) sorszámkövetők T:III,III- egyiken szakadás Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló Elsőbbségi Részvény + Jászapáti Élvezeti-jegy "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" részvényhez T:I Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló törzsrészvény, lyukasztásokkal érvénytelenítve T:II,II Budapest "Budapest Székesfőváros - Kötelezvény" 2400K-ról szelvényekkel "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön - államadóssági kötvény" 1/2 részkötvénye 100P-ről szelvényekkel T:III Budapest "Budapest Székesfőváros" 4 1/2%-os kötelezvénye 1000K-ról magyar és német nyelven szelvényekkel, bélyegzéssel T:III Budapest "Molnár János Imre Lakberendezési Részvénytársaság" 25 részvénye egyenként 1000K-ról szelvényekkel T:I-,II hajtatlan Budapest "Magyar Finomposztógyár Kopetzky és Fiai Részvénytársaság Budapest" 25 részvénye egyenként 1000K-ról szelvényekkel T:III Budapest " 'Taurus' Huskereskedelmi Részvénytársaság" 50 részvénye összesen K-ról, szelvényekkel és szárazpecséttel T:I Jászapáti "Jászapáti Gőzmalom Részvénytársaság" részvénye 200K-ról szelvényekkel, felülbélyegezéssel és szárazpecséttel T:II "Magyarországi Vármegyék Font Sterling Kölcsöne" szelvényekkel, felülbélyegzéssel és lyukasztásokkal T:III Hungary "Counties of Hungary Sterling Loan" with coupons, overprint and holes C:F Budapest "Triesti Általános Biztosító Társulat" biztosítási okmány bélyegzésekkel, függelékkel T:III Budapest "Phőnix Életbiztosító Társaság" kitöltött életbiztosítási okmánya bélyegzéssel T:III Budapest "Vakokat Gyámolító Magyarországi Egyesületek Országos Elnöksége - Vakokat gyámolító szeretetjegy" 20f-ről, szárazpecséttel T:I "Kajak részvény" 4db kitöltetlen részvény, kiadta a "Szent Imre herceg vizicserkész csapat Parancsnoksága" T:II,II "47. Magyar Királyi Osztálysorsjáték" 1. osztály 1/4 sorsjegye bélyegzésekkel T:III "61. és 62. Magyar Osztálysorsjáték" (5x) első, második, harmadik és negyedik osztály sorsjegyei, mindegyik "Dr. Jankovics Sorsjegyiroda V., Honvéd-u. 17/a" felülbélyegzéssel T:III Amerikai Egyesült Államok / Massachusetts "Abakusz Pénzügyi Alap" 100 részvénye egyenként 1$-ról, lyukasztott, perforált, felülbélyegzett T:I- USA / Massachusetts "Abacus Fund" 100 shares, each about 1 Dollar, holes, perforated, overprinted C:AU Német 3. Birodalom / Cseh-Morva Protektorátus / Prága "Egykori Pilseni Skoda Művek Részvénytársaság" részvénye 1000K-ról szelvényekkel T:II- German Third Reich / Protectorate of Bohemia Moravia "Former Pilsen Skoda Works Company" share about 1000 Kronen with coupons C:VF Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Rozsnyó kr T:III Buda kr (3x) benne 2db sorszámkövető + 50kr (3x) "Mázsapénz" zab illeték lerovására, nyugtához erősítve T:II Budapest db klf kitöltött váltó bélyegzésekkel T:III f + 4f + 6f + 8f + 10f "Hadsegélyező Hivatal" T:I,I Sopronnyék / hadifogolytábor június f arab sorozat- és sorszámmal T:I Sopron f utalvány T:III Adamo SOP Sopron f városi szükségpénz T:III Budapest f "Központi Sajtóvállalat R.T." T:I Budapest f "8 Órai Újság" f "Háztartás Fogyasztási Szövetkezet" fizetési jegy + 20f "Pesti Hírlap" T:III,III Esztergom június 10. 2K utalvány, "Esztergom vármegyei munkás és katonatanács" felülbélyegzéssel T:III ~1920. "Diósgyőr Vasgyár Fogyasztási Szövetkezet - 2kr élesztő" Cu bárca T:2-, Székesfehérvár f + 20f + 50f + 1K + 2K + 3K + 5K "Légszeszgyár és Vegyiművek Részvénytársaság" T:I,I Budapest "Revíziós Pengő" arcképes változat, kitöltött, felülbélyegzett T:III Budapest "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank Központja és Budapesti Fiókosztályai" pénztárjegye AP-ről bélyegzésekkel T:III ~1940. "Ellenőrzőszelvény 1000g negyeddíjas nőitejutalványról" T:II

5 Megjelent: Békebeli séták a pesti Belvárosban c. könyvünk! "Állami kenyérpótjegy testi munkás részére" hátoldalán hirdetmény pálinkafőzésről a "Rákosszentmihály nagyközség elöljáróságától" T:II,II "5 éves a lottó!" Al szerencsepénz + DN "Rodolfo / Vigyázat csalok" Al játékpénz (2x) T:2,2- ü DN (6xklf) játékpénz T:I,I- ND (6xdiff) gaming money C:UNC,AU DN 5db "Csokonai Casino" zseton T:2, Amerikai Egyesült Államok $ Ag "Sierra Peterbuilt Trucks" (25,37g/0.999/37mm) T:2 ph. USA Dollars Ag "Sierra Peterbuilt Trucks" (25,37g/0.999/37mm) C:XF edge error Ausztria / Bécs K + 50K + 100K szükségpénzek T:I-,II,III rögzítésnyomok a sarkakon Austria / Vienna Kronen + 50 Kronen Kronen necessity notes C:AU,XF,F with fixation marks on corners Ausztria / Teplitz-Schönau K + Németország / Weimari Köztársaság / Liebau M bélyegzéssel T:III Austria / Teplitz-Schönau Kronen + Germany / Weimar Republic / Liebau Mark with stamp C:F Kína DN Bontatlan csomag kínai égetési pénz 100db névértékben T:I China ND Hell banknotes 100x C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Bonn pf Fe + Bielefeld ~ pf Cu + NDK 1972A 5M "Meissen városa" T:2,2- Germany / Weimar Republic / Bonn Pfennig Fe + Bielefeld ~ Pfennig Cu + GDR 1972A 5 Mark "City of Meissen" C:XF,VF Németország / Weimari Köztársaság / Deutsch-Eylau pf Fe + Aachen pf Fe T:2 Germany / Weimar Republic / Deutsch-Eylau Pfennig Fe + Aachen Pfennig Fe C:XF Németország / Weimari Köztársaság / Birodalmi Vasutak M M T:I- Germany / Weimar Republic / Deutsche Reichsbahn Mark Mark C:AU Németország / Weimari Köztársaság / Hannover M T:I-,II Germany / Weimar Republic / Hannover Mark C:AU,XF Németország / Weimari Köztársaság / Voerde M + Hamborn M T:III,III- Germany / Weimar Republic / Voerde Mark + Hamborn Mark C:F,VG Németország / Weimari Köztársaság db klf "Birodalmi Vasút" bankjegy T:vegyes Germany / Weimar Republic pcs of diff "Deutsche Reichsbahn" banknotes C:mixed db-os magyar és külföldi szükségpénz, zseton, érem tétel, benne jobb darabokkal T:vegyes 68pcs of necessity coins, jetons, medallions with better pieces C:mixed Magyar bankjegyek Ft "Kosstuh bankó" vörösesbarna (3x) T:III Ft "Kossuth bankó" (2x) barna + vörösesbarna + 10Ft "Kossuth bankó" (2x) kr "Kossuth bankó" + 30kr "Kossuth bankó" T:III,III-,IV(csak a 30kr) Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna kr "Kossuth bankó" (3x) T:III-,IV Ft "Kossuth bankó" fordított hátlapi alapnyomat T:III szép papír Adamo G111h Ft "Kossuth bankó" T:III,III- Adamo G Ft "Kamatos Utalvány" zöld, kamatszelvény nincs, Endrey Endre saját kezű aláírásával T:I Hungary Forint "Interest Bearing Voucher" green, no coupon, with autograph signature of Endre Endrey C:UNC Adamo SGU Ft "Kamatos Utalvány" rózsaszín változat, kamatszelvény nincs, Endrey Endre saját kezű aláírásával T:I- Hungary Forint "Interest Bearing Voucher" rose, no coupon, with autograph signature of Endre Endrey C:AU Adamo SGU Ft "Kamatos Utalvány" rózsaszín változat, kamatszelvény nincs, Endrey Endre saját kezű aláírásával T:I-,II Hungary Forint "Interest Bearing Voucher" rose, no coupon, with autograph signature of Endre Endrey C:AU,XF Adamo SGU kr "Kossuth bankó" T:III G korabeli hamisítvány T:V Adamo G95c K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel T:III ragasztónyom K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel T:III ragasztónyom K mindkét oldal német, "Deutschösterreich" felülnyomással, hátlap rajz T:III ragasztott Adamo SK35/ K T:III K K K mindhárom "TEMES VÁRMEGYE VÉGVÁR KÖZSÉG 1910" felülbélyegzéssel T:III,III K K K K mindegyik "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:I-,III K K K mindhárom "ARAD VÁRMEGYE NAGYZEREND KÖZSÉG 1910" felülbélyegzéssel T:III,III

6 K K K "C" sorszámjel, mindhárom "SZOLNOK-DOBOKA VÁRMEGYE SZÉK KÖZSÉG 1910" felülbélyegzéssel T:III K (2x), egyik piros "Magyarország" felülbélyegzéssel K (3x) K (2x) K T:III,III K II. kiadás (2x) sorszámkövetők, "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel mindkettő T:I-,II K (2x) egyiken piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegző K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel, mindhárom "BEREG VÁRMEGYE VÁRI KÖZSÉG 1904" felülbélyegzéssel T:III K K K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:I-(csak az 1K),III K (2xklf) K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel K T:III K (2x) sorszámkövetők T:I K (3x) sorszámkövetők, mindegyik "Deutschösterreich" felülnyomással T:I,I K "3122" 3mm hullámos hátlappal, előlapján propaganda rajz T:III K "3140" 3mm hullámos hátlappal, "MM" valószínűleg hamis felülbélyegzéssel + DN "Török Szerencséje Örök!" sorsjegy T:III,III- ragasztás,szakadás K "OSZTRÁK-MAGYAR BANK BANKJEGYEIRE" előlapján gúnyrajz T:IV,V K (2x) sorszámkövetők T:I,I K (3x) sorszámkövetők T:I,I K (3x) + 2K (3x) + 10K (4x) + 20K (5x) + 50K (2x) + 100K (2x) K (3x) T:vegyes (közte I is) K "*" (3x) sorszámkövetők T:I,I K (3x) sorszámkövetők T:I K (5x) sorszámkövetők T:I,I K (19x) T:vegyes K "*" + 10K vágáshibás + 20K T:I-,II(csak a 10K),III K (4x) sorszámkövetők T:I,I K "Orell Füssli Zürich" T:III Adamo K K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" + 500K "T.W." jelöléssel, nyomdahely nélküli K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:II-(csak a 100K),III K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással T:III kisebb szakadások K nyomdahely jelölés nélkül T:II-,III Adamo K42/ P "Deák Ferenc" T:III részben restaurált Adamo P P (2x) sorszámkövetők T:I P (20x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (100x) T:vegyes P (100x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P P + 100P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" P T:III P (3x) sorszámkövetők T:I-,II szép, ropogós papír P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P P mindkettő hamis adópengő bélyeggel és hamis "Debreceni Fiókintézet MNB" bélyegzéssel (fake stamps and overprints) T:III P csak hátlapi fázisnyomat, felső ívszéllel T:III P T:II hajtatlan, sarokhajlások, foltok Adamo P P T:I P (2x) sorszámkövetők az egyik nyomdai papírránccal T:I P (20x) T:III P fázis, csak hátlapi nyomat, vágáshibával, festékfoltokkal T:II P T:III fo. Adamo P P (2x) közeli sorszám T:I-,II P (3x) sorszámkövetők T:I,I P (30x) T:vegyes

7 Lindner és Kobra termékek teljes választékban megrendelhetők irodánkban vagy weboldalunkon P (30x) T:vegyes P T:III P T:III lyuk, folt P (2x) sorszámkövetők T:III P (3x) sorszámkövetők T:I P (3x) sorszámkövetők, nyomdai papírránccal T:I P (3x) sorszámkövetők, nyomdai papírránccal T:I P (3x) sorszámkövetők T:III P + 2P + 5P + 20P + 50P + 100P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:II,III P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:vegyes P hátlapi fázisnyomat kettes ívben T:I Hungary Pengő back progress proof in a sheet of 2 C:UNC Adamo SP P "E 005", makkos vízjel, "BÜNTETÉS" szóban "N" felett lemezhiba T:I,I- Adamo P18/1+h P (2x) sorszámkövetők, "BÜNTETÉS" szóban "N" felett lemezhiba T:I P (2x) sorszámkövetők T:II szép papír P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (2x) sorszámkövetők, mindkettő piros "MNB" bélyeggel T:I P (30x) legtöbb piros "MNB" bélyeggel T:vegyes P (30x) mind "MNB" bélyeggel T:vegyes P (30x) mind "MNB" bélyeggel T:vegyes P "kék", zöld "MNB" bélyeggel T:III kis szakadás Hungary Pengő "blue" with green stamp C:F small tear Adamo P24e P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (2x) sorszámkövetők T:I,I P (3x) sorszámkövetők T:I,I P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP MP BP mindhárom hamis "MINTA" perforációval (with fake perforation) T:III MP (30x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP (20x) T:vegyes BP BP BP BP BP T:I-,II,II BP BP BP BP BP T:I-,II BP hamis "MINTA" perforációval (with fake perforation) T:I BP (4x) T:I-,II AP AP AP AP T:I-,II AP AP AP AP T:III,III db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte 4db sorozat és sorszám nélküli T:III,III AP nem kamatozó Pénztárjegy (2x) egyik "Másra Át Nem Ruházható", a másik sorszám és "Másra Át Nem Ruházható" nélkül T:III,III- kis ragasztás AP nem kamatozó Pénztárjegy "Másra Át Nem Ruházható", "M.Kir.Postatakarékpénztár Főpénztár" felülbélyegzéssel és lyukasztva, ovális vízjel T:I Ft T:III,III Ft + 20Ft T:III szép papír Ft T:II szép papír Ft (30x) T:vegyes

8 Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft (4x) T:III háromnál szép papír Ft (30x) T:vegyes Ft Ft Ft + 50Ft Ft T:II-,III Ft T:I,I Ft "MINTA" perforációval és felülnyomással "B " sorozatszámmal T:I Ft "MINTA" felülnyomással és perforációval "D " sorszámmal, gyári papírránccal T:I Adamo F7Ma Ft (2x) sorszámkövetők, nyomdai papírránccal T:I-,II Ft (4x) T:III mindegyiknél szép papír Ft "MINTA" felülnyomással és perforációval "D " sorszámmal, gyári papírránccal T:I Adamo F15Ma Ft "MINTA" felülnyomással és perforációval "D " sorszámmal, gyári papírránccal T:I Adamo F15Ma Ft (2x) sorszámkövetők, nyomdai papírránccal T:I Ft (30x) T:vegyes Ft "MINTA" felülnyomással és perforációval "D " sorszámmal, gyári papírránccal T:I Adamo F20Ma Ft "MINTA" felülnyomással és perforációval "D " sorszámmal, gyári papírránccal T:I Adamo F20Ma Ft (30x) T:vegyes Ft (4x) sorszámkövetők, nyomdai papírránccal T:II szép papír Ft (3xklf) Ft (3x) T:III Ft (2x) sorszámkövetők T:I-,II március Ft "B" sorozat T:III Adamo F Ft vágáshibás T:I Ft (2x) egyik nyomdai papírránccal T:II,III mindkettőnél ropogós papír Ft (2x) mindkettő nyomdai papírránccal T:I-,II mindkettőnél ropogós papír Ft (2x) T:I-,III mindkettőnél ropogós papír Ft (2x) sorszámkövetők T:II mindkettőnél ropogós papír Ft "E" T:III,III Ft "FH" T:I- tűlyuk Ft (7xklf évszám) T:III Ft "MINTA" felülbélyegzéssel "EA " T:I Ft "DA" T:I Ft "DE" T:I Ft "CG" T:I-,II Ft "BD" T:I Ft "DC" "Millennium" T:I Ft "Millennium" (2x) sorszámkövetők T:I Eredeti bontatlan díszcsomagolásban! Ft (2x) alacsony sorszámmal, sorszámkövetők T:I db-os magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes korona és adópengő bankjegy tétel T:vegyes db vegyes pengő, adópengő bankjegy T:III,III db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes bankjegy tétel, benne pengők, forintok, és egy korona bankjegy T:vegyes db-os pengő bankjegy tétel, benne P "*E 055" nyomdai papírránccal T:vegyes db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel (1 és 2 koronás bankjegyek) T:vegyes db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel (1 és 2 koronás bankjegyek) T:vegyes db vegyes korona, pengő bankjegy, közte K 3mm hullámos hátlappal, K "Orell Füssli Zürich" (IV-es állapotban) T:I-IV db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes forint magyar bankjegy tétel T:vegyes db-os pengő bankjegy tétel, közte 5db 100Ft T:vegyes

9 Rengeteg érdekes tétel az egyéb gyűjtési területek anyagában! Magyar fém- és ezüstpénzek Denár Ag "Salamon" "+PANNOENI-A" körirattal (0.62g) T:1-,2 R! Hungary Denar Ag "Solomon" with "+PANNOENI-A" inscription (0.62g) C:AU,XF Rare! Huszár: 14.var.,Unger I.: 8.var Denár Ag "Kálmán" (0,44g) T:2- Hungary Denar Ag "Coloman" (0,44g) C:VF Huszár: 37., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,39g) T:1-,2 Hungary Denar Ag "Stephen II" (0,39g) C:AU,XF Huszár: 76., Unger I.: Denár Ag "II. Béla" (0,52g) T:1- Huszár 50., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,26g) T:1-,2 Hungary Denar Ag "Géza II" (0,26g) C:AU,XF Huszár: 152., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,27g) T:2 patina Hungary Denar Ag "Géza II" (0,27g) C:XF patina Huszár: 150., Unger I.: Denar Ag "III. Béla" (0.23g) T:2-,3 kissé hajlott Hungary Denar Ag "Bela III" (0.23g) C:VF,F slightly curved Huszár: 69., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (1,81g) T:2 Huszár 73., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,27g) T:2,2- Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,27g) C:XF,VF Huszár: 195., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,28g) T:2-,3 Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,28g) C:VF,F Huszár: 192., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,84g) T:3 ph. Hungary Denar Ag "Béla IV" (0,84g) C:F edge error Huszár:320., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,41g) T:2-,3 Hungary Denar Ag "Bela IV" (0,41g) C:VF,F Huszár: 313., Unger I.: R-S Szlavón Denár Ag "V. István" (0,74g) T:2- Unger I.: Sz Denár Ag "I. Lajos" előlapján a hátlapi körirattal (0,42g) T:3,3- Unger I.: 432var Denár Ag "Mária" (0,63g) T:2- szennyeződés Huszár 569.,Unger I.: 443.q Denár Ag "Zsigmond" (0,42g) T:3 Huszár: 576., Unger I.: Denár Ag "II. Ulászló" (0,45g) T:2 Huszár: 803., Unger I.: 638.b K-P Denár Ag "I. Mátyás" (0,56g) T:2 Huszár: 722., Unger I.: 567.e db-os vegyes magyar középkori denár tétel T:3-, L-B Denár Ag "II. Lajos" (0.63g) T:3 Huszár 846., Unger I 675.e KB Denar Ag "I. Ferdinánd" (0.55g) T:2 Huszár 935., Unger II.: 745.a KB Denar Ag "I. Ferdinánd" (0.52g) T:2 Huszár 935., Unger II.: 745.a KB Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,58g) T:2- Huszár: 936., Unger II.: 748.a K-B Denar Ag "Miksa" (0,52g) T:2- ph. Huszár 993., Unger II.: 767.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,57g) T:2- Huszár 1059., Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,58g) T:2- ph. Huszár 1141., Unger II.: KB Denar Ag "II. Ferdinánd" (0.52g) T:2 Unger I: 916.b, Huszár: KB Duarius Ag "I. Lipót" (0.54g) KB Duarius Ag "I. Lipót" (0.55g) T:2-,3 Huszár: 1499., Unger II.: 1104.a., CM X Poltura "II. Rákóczi Ferenc" Kassa (6,46g) T:3 Hungary 1705CM X Poltura "Francis II Rákóczi" Kaschau (6,46g) C:F Huszár: 1540., Unger II.: 1133.c KB Rézpoltúra "II. Rákóczi Ferenc" (3,41g) T:2-,3 Hungary Poltura "Francis II Rákóczi" Kremnitz (3,41g) C:VF,F Huszár: 1549., Unger II.: 1139.a PH Poltura Ag "I. József" (1.1g) T:2- Huszár 1579., Unger II.: NB 1kr Cu "Lotharingiai Ferenc" T: PH-KM Poltura Cu "Mária Terézia" T:2-,3 Huszár: 1751., Unger III.:1270.c PH-KM Poltura Cu "Mária Terézia" rozettás T:2-,3 Huszár: 1752., Unger III.: 1270.a S 1kr Cu PH-KM Poltura Cu "Mária Terézia" T:2-, K 1kr Cu "Mária Terézia" T:2-, S 1kr Cu B,G 3kr Cu kr Cu T:2-, E+G+S 3kr Cu "I. Ferenc" (3xklf) T:2-, A+B+S 6kr Cu "I. Ferenc" (3xklf) T:2-, B 6kr Cu S 15kr Cu "I. Ferenc" T:2-,3 ph B 20kr Ag "I. Ferenc" T:2-, O 1/4kr Cu B 1/2kr Cu A+B+E 1kr Cu (3xklf) T:2-, B 3kr Ag "I. Ferenc" T:3-,3 Unger III.:1391.a

10 B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 fny. Huszár: 2081., Unger III.: B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" T:2,2- apró ph. Huszár 2081., Unger III.: E 20Kr "V. Ferdinánd" Ag T:2-, B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" T:2- ph B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2- forrasztásnyom kr Cu T:2- ph KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2- juszt NB 6kr Ag T:2 kis ph. Adamo B NB 6kr Ag T:2-,3 Adamo B E 5/10kr Cu T: B 4Kr Cu T:2-,3 ph. Adamo M KB 1kr Cu "Angyalos címer" T: KB 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Körmöcbánya T:2,2- ph. Hungary 1869KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:XF,VF edge error Unger III.: 1463.a, Huszár: 2136., Adamo M KB 10kr Ag "Váltó Pénz" T: KB 10Kr Ag "Váltó Pénz" T: GYF 10Kr Ag "Váltó Pénz" T: KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2,2- patina Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" Körmöcbánya T:2- Hungary 1883KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:VF Unger III.: 1466, Huszár: 2141., Adamo M KB 1K Ag "Ferenc József" P Ag T:2,2-, KB 1K Ag "Millennium" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2 ph. Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2,2- Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2- Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T: KB 5K Ag "Ferenc József" T:2-,3 karc, kis ph K Ag "Ferenc József" (3x) T: KB 2K Ag "Ferenc József" T: KB 2K Ag "Ferenc József" T: KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T: KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2- patina KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, KB 1K Ag "Ferenc József P Ag T:2, f (7x) f (13x) + 20f (41x) T:vegyes P Ag (2x) T: P Ag "Madonna" T:3 Adamo P P Ag "Madonna" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 ü. Adamo P P Ag "Madonna" T:1-,2 Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 patina Adamo P P Ag "Pázmány" T:2 patina Adamo P

11 Rengeteg érdekes tétel az egyéb gyűjtési területek anyagában! P Ag "Pázmány" T:2,2- ph. Adamo P P Ag "Pázmány" + 2P Ag "Rákóczi" P Ag "Liszt Ferenc" T: P Ag "Liszt Ferenc" T:2 patina P Ag "Liszt Ferenc" T:2, P Ag "Liszt Ferenc" T:2- patina P Ag "Madonna" T:2- Adamo P P Ag (2x) T: P Ag (4x) T:2, P Ag "Madonna" T:2- ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag (2x) T:1-, P Ag (4x) T:2, P Ag (4x) T:2, P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 kis ph. Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2,2- ph., patina Adamo P P Al (11x) P Al (19x) T:vegyes P Al (4x) P Al (2x) P Al (2x) P Al T:2, P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója" P Al "Parlament" T:1,1-, f (77x) T:vegyes Ft Al + 2Ft Al T: Ft Ag "vastag Kossuth" T:2 kis patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2-, f (4x) T: Ft Ag "Petőfi" T:2, Ft Ag "Petőfi" T:2, Ft Ag "Petőfi" T:2, Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" "Szabadságharc" sor, eredeti MNB plasztiktokban T:2 Adamo EM1,2, Ft "Petőfi" jelzetlen Ag keretben (br.:17.96g) T: f Al T: Ft Ag + 100Ft Ag "Semmelweis Ignác" pár eredeti MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM27, Ft Ag + 100Ft Ag "Tanácsköztársaság" pár T: f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag + 100Ft Ag "Szent István" pár, kék plasztiktokban T:BU kis patina Ft Ag "Budapest" T:BU ujjlenyomat, patina f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag + 100Ft Ag "Petőfi" pár T:BU

12 f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" T:BU patina Adamo EM f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "II. Rákóczi Ferenc" T:BU ujjlenyomat Ft Ag 3klf db "Festők I. / Derkovits, Szinyei, Munkácsy" sor, eredeti plombált MNB tokban T:BU f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Nemzeti Múzeum" eredeti plombált MNB tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Első magyar aranyforint" T:BU Adamo EM f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fehér műbőr tokban tanúsítvánnyal T: Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" (4x) T:BU Ft "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft "Labdarúgó VB 1982" eredeti tokban Ft "Mexikói Labdarúgó VB" T:BU f-10Ft 9klf "Magyar Népköztársaság" forgalmi érméi szürkéskék műbőrtokban T:1 Adamo FO f-20Ft 10db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft alpakka "Czóbel Béla" tokban tanúsítvánnyal Ft "FAO" + 100Ft "FAO" T:BU f-20Ft 10db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Los Angeles-i Nyári Olimpia" eredeti, enyhén sérült tokban, tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Nők évtizede" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:PP f-20Ft 10db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Budavár visszavétele 1686" T:BU Adamo EM f-20Ft 10db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "MNB" (10x) T:2,2- patina Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "Labdarúgó VB" T:BU Adamo EM f-100Ft 10xklf db + 200Ft Ag "Deák" dísztokos szettben T:BU Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (10x) T:2,2- patina Ft Ag "Pannonhalma" T:PP Adamo EM Ft Ag "Nyári Olimpia-Atlanta - vívás" T:PP Adamo EM Ft T:PP Ft Ag "Eötvös Lóránd" T:BU f-100Ft 8klf db, szettben "75 éves a Magyar Nemzeti Bank" T:BU Adamo FO Ft (3x) János Vitéz, Toldi (2xklf) T:PP,BU felületi karc Adamo EM173,EM EUR "Mátyás király - Phoenix vitorlás" próbaveret T:P Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 50Ft "Magyarország az EU tagja" T:BU Adamo FO Ft Ag "Nyári olimpia-athén" T:PP Dísztokban Ft-100Ft 7klf db-os forgalmi sor + 10Ft "József Attila" dísztokos szettben T:PP Ft-100Ft 8klf db, forgalmi sor szettben, benne 1946-os 1Ft Ag "Hatvanéves a Forint" T:PP Ft "100 éve született Bibó István" emlékkiadás emléklapon T: Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 50Ft "50 éves a Római Szerződés" T:PP Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne "Berán Lajos és a pengő" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm) T:BU Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne "Berán Lajos és a pengő" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm) T:PP

13 Weboldalunkon a zárás pillanatáig licitálhat és követheti tételei állását! Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne "Berán Lajos és a pengő" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm) T:PP Ft-100Ft 7xklf darabos forgalmi sor "Búcsú az egy- és kétforintostól" dísztokos szettben T:BU Ft-100Ft 7xklf darabos forgalmi sor "Búcsú az egy- és kétforintostól" dísztokos szettben T:PP Ft-100Ft 7klf db + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos szettben T:PP Ft Ag "Tokaji Történelmi Borvidék" T:BU Ft Ag "Tokaji Történelmi Borvidék" T:PP Ft "Siklósi Vár" T:PP ujjlenyomat, karc Adamo EM Ft Ag (0.999) + 2Ft Ag (0.999) párban, utánveret sorszámozott emléklapon T: Ft-200Ft "Haydn" 6klf darabból álló forgalmi érme sor + "Joseph Haydn" Ag emlékérem (12g/0.999/29mm) dísztokban T:PP Ft-200Ft 6klf db dísztokos szettben "Lánchíd" T:PP Ft Ag "Kazinczy Ferenc" T:BU Adamo EM Ft Ag "Kazinczy Ferenc" T:PP Adamo EM Ft-200Ft 6klf db + "Pécs 2010 Európa Kulturális Fővárosa" Ag (999) emlékérem, szettben T:BU Ft-200Ft 6klf db "Himnusz - Erkel / Kölcsey" dísztokos szett T:BU Ft "Bíró László József a golyóstoll szabadalmaztatója" T:BU Adamo EM Ft "Bíró László József a golyóstoll szabadalmaztatója" T:PP Adamo EM Ft Ag "Őrségi Nemzeti Park" tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Őrségi Nemzeti Park" tanúsítvánnyal T:PP Ft-200Ft 6klf db dísztokos szettben "Az önkéntesség európai éve 2011" T:BU Ft-200Ft 6klf db dísztokos szettben "Az önkéntesség európai éve 2011" T:BU Ft-200Ft 6klf db dísztokos szettben "Az önkéntesség európai éve 2011" T:PP Ft-200Ft 6klf darabos forgalmi érme sor Ft Ag "Az Európai Unió Tanácsának magyar elnöksége" emlékére, dísztokban T:BU Ft Cu-Ni "100 éves a Magyar Cserkészszövetség" T:BU DN 50Ft "Nagy Magyarok / II. Rákóczi Ferenc, Petőfi Sándor" (2x) multicolor emlékérme sorozat, ezüstözött Cu-Ni, tanúsítvánnyal T: DN 50Ft "Nagy Magyarok / Széchenyi István, Kossuth Lajos" (2x) multicolor emlékérme sorozat, ezüstözött Cu-Ni, tanúsítvánnyal T: DN 50Ft "Nagy Magyarok / Dobó István, Zrínyi Miklós" (2x) multicolor emlékérme sorozat, ezüstözött Cu-Ni, tanúsítvánnyal T: DN 50Ft "Nagy Magyarok / Deák Ferenc, Liszt Ferenc" (2x) multicolor emlékérme sorozat, ezüstözött Cu-Ni, tanúsítvánnyal T: DN 50Ft "Nagy Magyarok / Szent László, Károly Róbert" (2x) multicolor emlékérme sorozat, ezüstözött Cu-Ni, tanúsítvánnyal T: DN 50Ft "Nagy Magyarok / Szent István, Mátyás király" (2x) multicolor emlékérme sorozat, ezüstözött Cu-Ni, tanúsítvánnyal T: Vegyes: ~ db vegyes magyar és osztrák rézdénár és krajcár, közte 1762K 1kr Cu "Mária Terézia", Ausztria 1800A 1/4kr T: Vegyes krajcár tétel: 1851B 1/2kr Cu G 1kr Cu A 1kr Cu + 2kr Cu B 3kr Cu T:2-, Vegyes: 1849NB 6kr Ag + Ausztria/cseh verdejel 1849C 6Kr Ag T:2,2- ph. Mixed: Hungary 1849NB 6 Kreuzer Ag + Austria/Czech mintmark 1849C 6 Kreuzer Ag C:XF,VF edge error Vegyes: 1870KB 10kr Ag "Váltó Pénz" + Német Államok / Bajorország Kr Ag "III. Miksa" + Franciaország 1888A 1Fr Ag T:2-,3 Mixed: Hungary Kreuzer Ag "Váltó Pénz" + German States / Bavaria Kreuzer Ag "Maximilian III" + France 1888A 1 Franc Ag C:VF,F Vegyes: "B.SZ.K.R.T. / Kis szakaszjegy" Cu zseton (4x) f tombak (6x) rugós zsetontartóban T:2, Vegyes 50f Al tétel 400g súlyban T:vegyes Vegyes 2Ft + 5Ft 10Ft fémpénz tétel 2900g súlyban T:vegyes Vegyes 10Ft + 100Ft tétel 986g súlyban T:vegyes Vegyes 20Ft + 100Ft tétel 1397g súlyban T:vegyes Magyar emlékveretek Asszonyi Tamás (1942-) " / 100 éves a Magyar Vöröskereszt" ezüstözött fém emlékplakett (40mm) T:

14 30482.Beck Ötvös Fülöp ( ) "Samassa József egri érsek pappá szentelésének 50. jubileuma" Br emlékérem (56mm/58,48g) T:2- karc Hungary "50th Jubilee medallion of archbishop Samassa from Eger" Br commemorative medallion. Sign.: Beck Ö. Fülöp (56mm/58,48g) C:VF scratched HP Berán Lajos ( ) "Budapesti Emlék" Br emlékérem (80mm) T:2,2- ph Bognár György (1944-) "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (41,60g/0.640/42,5mm) T:2 kis ph Bognár György (1944-) "Magyarok III. Világkongresszusa emlékére / Kőrösi Csoma Sándor" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:PP karc,ujjlenyomat Bognár György (1944-) "Antall József A Magyar Köztársaság Miniszterelnöke Emlékére" Ag emlékérem (31,23g/0.925/42,5mm) T:PP Bognár György (1944-) "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Török Ignác" Br emlékérem gyűjtői tokban (42,5mm) + "A Soproni Sörgyár 100 éves " fém emlékérem dísztokban (42,5mm) + DN "Magyar Természetbarát Szövetség / Nemzetközi Duna Túra" Br emlékérem plasztiktokban (42,5mm) (2x) T: Borsos Miklós ( ) DN "Kazinczy Emlékérem a szép magyar beszédért" Br emlékérem és plakett nem eredeti tokban (50,5mm, 66x82mm) T: Bozó Gyula ( ) "Dr. Béres József 75 éves" Br érem eredeti díszdobozban (42,5mm) T:1-,2 ph Bukta Mátyás "Imre denár / MÉE Eger" Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal (0.73g/0.920/13,4mm) T:1 Csak 200db! Bukta Mátyás "Imre denár / MÉE Eger" Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal (0.68g/0.920/13,4mm) T:1 Csak 200db! Bukta Mátyás "Egri denár Imre király emlékére" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (0,7g/0.920/13,4mm) T: Bukta Mátyás "Imre denár / MÉE Eger" Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal (0.76g/0.920/13,4mm) T:1 Csak 200db! Csillag István ( ) "Spárta Atlétikai Klub" Br plakett (50x30mm) T: Csíkszentmihályi Róbert (1940-) DN "Qualitás Galéria" Br plakett (50x50mm) T: Csóka Zsuzsanna (1962-) "1848-as forradalom nagyjai" éremsorozat a 150. évfordulóra: Kossuth Lajos, Batthyány Lajos, Görgei Artur, Bem József, Gábor Áron, Petőfi Sándor 6db Ag emlékérem eredeti dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (35g/0.925/42,5mm) T:PP Hungary "The Great ones of the Hungarian Revolution of 1848" Ag medallion set with 6 different medallions with the portrait of Lajos Kossuth, Lajos Batthyány, Artur Görgei, József Bem, Áron Gábor and Sándor Petőfi. The collection is in original case with certificate. Sign.: Zsuzsanna Csóka (35g/0.925/42,5mm) C:PP Csúcs Viktória (1934-) DN "Sárköz" Br emlékérem (60mm) T:2 apró ph Ecsedi Mária (1941-) "Ezeréves vármegyék / Veszprém Megye Közgyűlése 2009." ezüstözött Br emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T: Fülöp Zoltán (1951-) "Budapest - Parlament / Királyi szent ereklyék" Ag emlékérem tokban (27g/0.925/42,5mm) T:PP Fülöp Zoltán (1951-) "Magyar Szentek II. - Szent Erzsébet, Nagyboldogasszony, Szent Margit" 3xklf db-ból álló Ag emlékérem szett eredeti dísztokban sorszámozott tanúsítvánnyal (32,4g/0.925/40mm) T:PP kis ujjlenyomat, felületi karc Iván István ( ) "Nemzetközi Bélyegkiállítás - SOCPHILEX 1963" (2x) ezüstözött Br és Br emlékérem (50mm) T: Janzer Frigyes (1939-) "Munkásmozgalomért - E. Izzó SZB. / Száz éves a Vasas Szakszervezet" Br plakett (118mm) T: Jeckel Ferenc ( ) DN "Inotai Alumíniumkohó 1952 / Magyar Alumíniumipari Tröszt" Al emlékérem (80mm) T: Kampfl József (1939-) "Dr. Politzer Ádám" Br emlékplakett fatalpon (101,5mm) T: Kelemen Kristóf ( ) "Elisabetha Regina Hungariae / Születésének emlékére a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete " Br emlékérem (42,5mm) T: Képíró Zoltán ( ) "MÉE Kaposvár / 100 éve város Kaposvár" jelzett Ag emlékérem (25g/0.800/42,5mm) T: Képíró Zoltán ( ) "150 éves a Magyar Tudományos Akadémia" Ag emlékérem eredeti plombált MNB plasztiktokban (31g/42,5mm) T:PP Kiss György (1943-) "Dr. Antall József / Szabad Választás 1990" Ag emlékérem (10g/0.500/30mm) T:PP patina Kiss Kovács Gyula ( ) "MUOSZ - A Magyar Sportújságírok Díja az év legjobbjainak" Br emlékplakett (119x80mm) T: Kiss Nagy András ( ) "AEROFILA 74 / Nemzetközi Légipostabélyeg Kiállítás Budapest" Br emlékérem (40mm) T: Kiss Nagy András ( ) "De elvtársaim! Ez az a munkásság, mely osztályharcban vasba öltözött... / Emlékül a Munkásőrség alapító tagjának a Munkásőrség országos parancsnokától II." vörösréz emlékplakett (104x71mm) T:2,

15 Weboldalunkon a zárás pillanatáig licitálhat és követheti tételei állását! Kiss Nagy András ( ) "De elvtársaim! Ez az a munkásság, mely osztályharcban vasba öltözött... / Emlékül a Munkásőrség alapító tagjának a Munkásőrség országos parancsnokától II." vörösréz emlékplakett (104,5x72mm) T: Kósa István (1953-) "Kádár János" Ag emlékérem (31.05g/0.925/38.6mm) T:PP felületi karc Kósa István (1953-) "Budapest" 8xklf Ag emlékérem, szett eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP Csak 1000 példány! Hungary "Budapest" 8xdiff Ag commemorative medallions in original case, with certificate. Sign.: István Kósa (31,1g/0.999/42,5mm) C:PP Only 1000 examples! Lapis András (1942-) "10 éves a Kiskőrösi Csoport / Petőfi szülőháza" jelzett Ag emlékérem (34,7g/0.640/43mm) T: Ligeti Miklós ( ) "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E " Br emlékplakett, hátoldalán "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (68x58mm) T:2 ph. HP II Nagy István János (1938-) "A KMP (Kommunisták Magyarországi Pártja) megalakulásának 60. évfordulójára / Városmajor utca 42" Br emlékplakett (90mm) T: Nagy János (1935-) "Dr. Steinmetz Endre P.E.A.C." Br plakett "DUCHNOVSZKY ISTVÁNNÉ 1985" gravírozással (93x122,5mm) T: Rácz Edit (1936-) "Vezess Baleset Nélkül Mozgalom" Br emlékplakett (94mm) T: Rácz Edit (1936-) "Vezess Baleset Nélkül Mozgalom" Br emlékplakett (95mm) T: Rácz Edit (1936-) "Söripari emlékplakett Kőbányán megindult a nagyüzemi sörfőzés" Br emlékplakett eredeti tokban (74mm) T: Renner Kálmán ( ) "Kutyakiállítás Sopron" Br plakett (76-78mm) T: Renner Kálmán ( ) "Sopron " Br plakett (95mm) T: Somogyi Árpád (1926-) "Darvas József / Az olvasó népért - A Hazafias Népfront " Br plakett eredeti tokban (92mm) T:2 Hungary "József Darvas / For the reading nation - The Patriotic Front " Br commemorative plaque in original case (92mm) C:XF Szabó Géza (1939-) "Trianon / Országos Bélyegkiállítás nemzetközi részvétellel Várpalota 2010." Br emlékérem (42mm) T: Szántó Gergely ( ) DN "Budapest Székesfőváros Népművelésének Emlékére / Mi elhintjük az igazi erkölcsi függetlenség magvait" Br emlékérem (69mm) T: Szilágyi Bernadett (1951-) "A II. Szemészeti Klinika 90 éves" kétoldalas Br plakett eredeti dísztokban (75mm) T: Szilágyi Bernadett (1951-) "Dr. Salacz György / Mária utcai Szemklinika" kétoldalas Br plakett (92mm) T: Turáni Kovács Imre ( ) / K. Hawel Pál "MOVE (Magyar Véderő Egylet) MÁV (Magyar Államvasutak) Sportviadal" Br plakett (70x49,5mm) T:2 lyuk! Várhelyi György (1942-) DN "A Munkásőrség Országos Parancsnokától" Br plakett (144mm) T: Várhelyi György (1942-) DN Br névjegyérem (35mm) T: Váró Márton (1943-) "Imre József jr. - Blaskovics László jutalomérem" a Magyar Szemorvostársaság jutalomérme, öntött Br (84mm) T: Vincze Dénes ( ) / Manno Miltiadesz ( ) DN "Magyar Birkózó Szövetség" Br emlékérem, hátoldalán "BUDAPEST 1981" gravírozással (60mm) T: Zsákodi Csiszér János ( ) "Magyar Anyák Nemzeti Ünnepe" ezüstözött Br emlékérem füllel, peremen "BRONZ" beütéssel (40mm) T: "Emlékül az évi Országgyűlés megnyitására / Éljen a Haza - Es Lebe Das Vaterland" ezüstözött fém emlékérem (38,5mm) T:2,2- ph. Hungary "For opening of Parliament in 1865" silver plated metal medallion (38,5mm) C:XF,VF edge error "Emlékül az évi Országgyűlés megnyitására / Éljen a Haza - Es Lebe Das Vaterland" ezüstözött fém emlékérem (38,5mm) T:2- Hungary "For opening of Parliament in 1865" silver plated metal medallion (38,5mm) C:VF "Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség - Magyar Édesipar Bizottsága" egyoldalas Br érem (75mm) T: ~1960. "Egy napot Pécsért" aranyozott fém emlékérem (47,5mm) T: ~ "Bányász lámpával" egyoldalas fém érem (59,5mm) T:2 ph "Eredményes propagandista munkáért - KISZ Budapesti Bizottsága" fém emlékérem (60mm) T: "Magyar Alumíniumipari Tröszt - BNV 1966" egyoldalas Al plakett (64x101mm) T:1, "Nemzetközi Idegenforgalmi Bélyegkiállítás Budapest Szeptember 3-10" Br emlékplakett eredeti dísztokban (48,5x59,5mm) T: ~1970. "A munkában eltöltött évekért" egyoldalas Br érem szignóval, dísztokban (88mm) T: ~1970. "Testvéri Fegyverbarátságunk Megbonthatatlan" Br plakett (105mm) T: ~1970. "A munkában eltöltött évekért" egyoldalas Br érem szignóval (88mm) + Virág motívumú, egyoldalas Br érem (77,5mm) mindkettő dísztokban T:

16 30546.~1970. "Dunántúli Kőolaj és Földgáztermelő Vállalat Gellénháza" egyoldalas Br plakett (102mm) T: ~1970. "10 éves állategészségügyi szolgálatért" egyoldalas, zománcozott Br érem (50,5mm) T: "OMBKE (Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület) Rudabánya - Hegyaljai Csoport - Telkibánya " kétoldalas Br érem (68mm) T:2- forrasztásnyom "Dolgozó nép szolgálatban " munkásőr emlékérem (86mm) fatalpon (122x98mm) "Galga Vác" Cu lemez (104x87mm) plakett (139x119mm) T: "KISZ - Mi a szocializmust és a kommunizmust építjük" Br plakett (105mm) T: "Szeged Bányamérő Konferencia 1973" Br emlékplakett (90mm) T: "A kábelipar területén végzett hűséges munkáért " egyoldalas Br érem (87mm) T: " " falra akasztható Br plakett (180x100mm) T: "Zalka Máté Munkásőr Mosonmagyaróvár" Br plakett (98x58mm) T: "25 éves a Hűtőgépgyár - Jubileumi mesterverseny" sakk témájú aranyozott fém plakett (79,5mm) T: "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest / Bélyegnap 1979" Br plakett (55,5x65mm) T: "Fafaragó tábor Rudabánya - Jó szerencsét" egyoldalas Br emlékérem, hátlapján "27" sorszámmal. Szign.: O.J. (53,5mm) T: ~1980. "Magyar Olimpiai Bizottság - Magyarok Világszövetsége - Sportért, olimpiáért" fém plakett (72mm) T: ~1980. "Őrsvezetők XXI. Országos Találkozója - Komárom - Tatabánya - Tata" mázas kerámia plakett (114mm) T: "Az Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület Jubileumi Közgyűlése Miskolc" egyoldalas kerámia plakett (105mm) T: "Bányagazdasági konferencia / Oroszlány 1983" Br emlékérem (44mm) T: "Magyar Allergológiai és Klinikai-Immunológiai Társaság XIII. Vándorgyűlés / Alba Regia - Székesfehérvár" Al emlékérem (75,5mm) T:2 kis ph "Nemzetközi Műtrágya Központ / Budapest Június " Br plakett (98mm) T:2 Hungary "International Center of Chemical Fertilizer / Budapest June 1984" Br plaque (97mm) T: "VIII. Magyar Nemzetközi Sportfilm Fesztivál - Keszthely, Hévíz, Zalaegerszeg" egyoldalas fém plakett (70x96,5mm) T: "275 éves a Veszprémi Gimnázium " bronzozott fém emlékérem, csak a hátlapja! (a komplett érem előlapján Lovassy László portréja) (60mm) T: "Magyar Néphadsereg az alakulat megalakulásának 40. évfordulója alkalmából" zománcozott fém és Br plakett eredeti sérült tokban, adományozói irattal (120x120mm) T: "Munkásőrség Pápa " Br plakett (72mm) T: "VMC - Veterán Motoros Club" Br emlékplakett (69mm) T:2- lyukasztva "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest / Magyar-Osztrák Bélyegkiállítás 1989" Br emlékplakett műbőr tokban (40x46mm) T:1-, "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest / Magyar-szovjet Bélyegkiállítás 1989." Br emlékplakett nem saját tokban (40x46mm) T: ~1990. "Nyíregyháza várostól / Városháza" Ag emlékérem (19,52g/0.925/30mm) T:PP "XIII. és XIV. Velence-tavi Junior Vívó Kupa" 2db jelzett hollóházi plakett, mindkettő dísztokban (82x115,5mm) T:1, "1. Budapesti Fegyver, Horgász és Vadászkiállítás / VEFAG - Tatabánya" fém emlékérem (42,5mm) "Gödöllői Királyi Kastély Felavatási Emlékérem / Caterpillar Hungary Ltd évforduló" Br emlékérem (42,5mm) + Kiss István (1927-) "Magyar Bankok XX. Jubileumi Sportfesztiválja / OTP Bank - Nyíregyháza" Br emlékérem (42,5mm) T: "Alpok-Adria Filatélia '96 Keszthely" kiállítási Br emlékérem (65mm) T:1-, "Arrabona '98 Nemzetközi Bélyegkiállítás / Győr " Br emlékérem (42mm) T: "A Kínai Népköztársaság megalakulása és a kínai-magyar diplomáciai kapcsolat 50. évfordulója - Makaó visszatérése " aranyozott fém érem eredeti dísztokjába ragasztva (60mm) T: "MABÉOSZ / 72. Bélyegnapi Kiállítás 1999." ezüstözött Br emlékérem dísztokban (42mm) T:PP karc,ujjlenyomat "Nemzeti Minőségi Díj / Pécsi Vízmű Rt. Szentgyörgyi Ákos" Br plakett eredeti tokban (72x51mm) T: "81. Bélyegnap - A reneszánsz évére - Nemzetközi Bélyegkiállítás - HUNFILA / Mátyás " Br emlékérem (42mm) T: "HUNFILA 2009 Visegrád Bélyegnap - Nemzetközi Bélyegkiállítás / Visegrád ezer éve Európa közepén" ezüstözött Br emlékérem dísztokban (42mm) T:PP ujjlenyomat,karc

17 Rengeteg érdekes tétel az egyéb gyűjtési területek anyagában! "Ezeréves vármegyék / Bélyeg és érem kiállítás - Várpalota 2009." Br emlékérem (42mm) T: "HUNFILA Sopron - Alpo-Adria - Nemzetközi Bélyegkiállítás 83. Bélyegnap" Br emlékérem dísztokban (42mm) T: "HUNFILA 2011 Balatonfüred Bélyegnap - Nemzetközi Bélyegkiállítás / Balatonfüred" Br emlékérem (42mm) T: " 'Isten, áldd meg a magyart' Alaptörvény / IX. Várpalotai Országos Bélyegkiállítás nemzetközi részvétellel 2011." Br emlékérem (42mm) T: "MABÉOSZ / Székesfehérvár Október 9." Br emlékérem (42mm) T: "HUNFILA 2013 Székesfehérvár Nemzetközi Bélyegkiállítás / Szent István Emlékév" ezüstözött Br emlékérem dísztokban (42mm) T:PP ujjlenyomat DN "Danuvia Hungary" egyoldalas, zománcozott fém érem (59,5mm) T: DN "Pekár Imre / Gabona Tröszt a gabonaipar szolgálatáért" Br emlékérem (70mm) T:2,2- ph DN "Magyar Vöröskereszt VIII. Kerületi Vezetősége - Véradók Napja" egyoldalas Br emlékérem (42,5mm) T: DN "Szigetszentmiklós községért" ezüstözött fém, egyoldalas érem (62,5mm) T:2 kis ph DN "Aranybulla pecsétje" egyoldalas Br érem (80mm) T: DN "Szombathely város tanácsa" Br emlékérem (60mm) T:2 kis ph DN "Hollóháza" kétoldalas Br érem (60mm) T: DN "Ráskai Lea és Kossuth Zsuzsa" kék színű, akasztható porcelán plakett dísztokban (125mm) T:2 ph DN "Szent György" ezüstözött sárgaréz emlékérem füllel (34mm) T:2- ezüstözés kopott DN "Nívódíj - UVATERV" Br plakett dísztokban (82,5x41mm) + 2db jelvény: "UVATERV" + "M7 út építéséért" T: Modern utánveretek, fantáziaveretek K "Ferenc József Megkoronázásának Negyvenedik Évfordulójára" aranyozott Ag utánveret (5,49g/0.999/25mm) T:PP "Királyi Párok - István és Gizella, Mátyás és Beatrix, Ferenc József és Erzsébet" 3db klf ezüstözött Cu-Ni emlékérem eredeti dísztokban tanúsítvánnyal (38,61mm) T:PP DN "Ferenc József magyar király és Erzsébet magyar királyné 1867-es megkoronázásának emlékére kiadott, 15 aranydukát súlyban vert emlékérmek valósághű utánveretei" 2db aranyozott Cu-Ni emlékérem Ferenc József és Sissi megkoronázásának emlékére (38,61mm) T:PP Dísztokban tanúsítvánnyal DN "Euró fantázia - Szent Korona" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,5mm) T:PP DN "A szabadságharc képes krónikája" (4xklf) festett, ezüstözött Cu-Ni emlékérmék tanúsítvánnyal T:PP felületi karc DN "A magyar nemzet pénzérméi - Honfoglalás Millenniumi emlékpénz " Ag emlékérem (10,37g/0.999/35mm) T:PP Tanúsítvánnyal! DN "A magyar nemzet pénzérméi - Szent István és az első magyar pénz " Ag emlékérem (10,37g/0.999/35mm) T:PP Tanúsítvánnyal! DN "A magyar nemzet pénzérméi - Az első magyar feliratú pénz " Ag emlékérem (10,37g/0.999/35mm) T:PP Tanúsítvánnyal! DN "Királyi koronák / K - Aba Sámuel" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - I. Béla" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.333/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - II. István" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.333/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - III. István" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - Imre" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - III. László" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP enyhe felületi karc DN "Királyi koronák / K - II. András" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - I. Lajos" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - Albert" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.333/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - I. Mátyás" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP enyhe felületi karc DN "Királyi koronák / K - II. Lajos" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.333/38,61mm) T:PP

18 30616.DN "Királyi koronák / K - I. Ferdinánd" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.333/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - II. Rudolf" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - III. Károly" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - II. Lipót" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - I. Ferenc" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - Ferenc József" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Magyar tallérok utánveretben - Báthory Zsigmond tallérja 1589" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,6mm) T:PP kis patina a peremnél DN "Magyar tallérok utánveretben - Bethlen Gábor tallérja 1620" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,6mm) T:PP DN "Magyar tallérok utánveretben - I. Rákóczi György tallérja 1646" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,6mm) T:PP kis patina a peremén DN "Történelmi féltallérok utánveretben - Joachimsthaler féltallér" Ag emlékérem (10,37g/0.999/35mm) T:PP Tanúsítvánnyal DN "Történelmi féltallérok utánveretben - I. Ferdinánd féltallérja 1554" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP DN "Történelmi féltallérok utánveretben - II. Rudolf féltallérja 1595" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP DN "Történelmi féltallérok utánveretben - III. Ferdinánd féltallérja 1656." Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP DN "Történelmi féltallérok utánveretben - Apafi Mihály féltallérja 1663." Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Történelmi féltallérok utánveretben - I. Lipót féltallérja 1699." Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Történelmi féltallérok utánveretben - II. Rákóczi Ferenc féltallérja 1705." Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Történelmi féltallérok utánveretben - Mária Terézia féltallérja 1780." Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Történelmi féltallérok utánveretben - II. József féltallérja 1786" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP DN "Magyar aranypénzek utánveretben - Mária aranyforint" aranyozott Ag emlékérem tanúsítvánnyal (5.5g/0.999/25mm) T:PP DN "Magyar aranypénzek utánveretben - V. László dukát" aranyozott Ag emlékérem tanúsítvánnyal (5.5g/0.333/25mm) T:PP DN "Magyar aranypénzek utánveretben - II. Ulászló guldiner" aranyozott Ag emlékérem (5.5g/0.999/25mm) T:PP Tanúsítvánnyal DN "Magyar aranypénzek utánveretben - II. Lajos aranyforint" aranyozott Ag emlékérem tanúsítvánnyal (5.5g/0.999/25mm) T:PP DN "Magyar aranypénzek utánveretben - Szapolyai János dénár 1527" aranyozott Ag emlékérem (5.5g/0.999/25mm) T:PP Tanúsítvánnyal DN "Magyar aranypénzek utánveretben - I. Ferdinánd aranyforint" aranyozott Ag emlékérem tanúsítvánnyal (5.5g/0.333/25mm) T:PP DN "Magyar aranypénzek utánveretben - I. Rudolf aranyforint 1583" aranyozott Ag emlékérem (5.5g/0.999/25mm) T:PP Tanúsítvánnyal DN "Magyar aranypénzek utánveretben - II. Rákóczi György dukát" aranyozott Ag emlékérem tanúsítvánnyal (5.5g/0.333/25mm) T:PP DN "Magyar aranypénzek utánveretben - Apafi Mihály dukát" aranyozott Ag emlékérem tanúsítvánnyal (5.5g/0.333/25mm) T:PP DN "Magyar aranypénzek utánveretben - I. József dukát" aranyozott Ag emlékérem (5.5g/0.999/25mm) T:PP Tanúsítvánnyal DN "Magyar aranypénzek utánveretben - III. Károly dukát" aranyozott Ag emlékérem tanúsítvánnyal (5,5g/0.999/25mm) T:PP DN "Magyar aranypénzek utánveretben - Mária Terézia dukát" aranyozott Ag emlékérem tanúsítvánnyal (5.5g/0.999) T:PP DN "Magyar aranypénzek utánveretben - Mária Terézia 2 dukát" aranyozott Ag emlékérem tanúsítvánnyal (5.5g/0.999) T:PP enyhe felületi karc DN "Magyar aranypénzek utánveretben - Ferenc József arany 8 forint" aranyozott Ag emlékérem (5.5g/0.999/25mm) T:PP Tanúsítvánnyal

19 Kérjük telefonos és írásbeli ajánlatait időben adja le! DN "Magyar aranypénzek utánveretben - Ferenc József milleniumi aranytallér 1896" aranyozott Ag emlékérem (5.5g/0.999/25mm) T:PP Tanúsítvánnyal DN "Magyar aranypénzek utánveretben - Ferenc József 10 korona" aranyozott Ag emlékérem (5.5g/0.999/25mm) T:PP Tanúsítvánnyal DN "Magyar aranypénzek utánveretben - Arany 20 pengő 1928" aranyozott Ag emlékérem (5.5g/0.999/25mm) T:PP Tanúsítvánnyal DN "Magyar aranypénzek utánveretben - Szent László jubileumi 100 pengő" aranyozott Ag emlékérem tanúsítvánnyal (5.5g/0.999/25mm) T:PP DN "Magyar aranypénzek utánveretben - Rákóczi Ferenc jubileumi 40 pengő" aranyozott Ag emlékérem (5.5g/0.999) T:PP DN "Magyar aranypénzek utánveretben pengő" aranyozott Ag emlékérem tanúsítvánnyal (5.5g/0.999) T:PP DN "Történelmi aranypénzek - Nagy Sándor distater" aranyozott Cu-Ni utánveret "COPY" beütéssel, tanúsítvánnyal (20g/38,61mm) T:PP DN "Történelmi aranypénzek - IV. Károly dukát" aranyozott Cu-Ni utánveret "COPY" beütéssel, tanúsítvánnyal (20g/38,61mm) T:PP DN "Történelmi aranypénzek - Bethlen Gábor dukát" aranyozott Cu-Ni utánveret "COPY" beütéssel, tanúsítvánnyal (20g/38,61mm) T:PP DN "Történelmi aranypénzek - XIV. Lajos Louis d'or" aranyozott Cu-Ni utánveret "COPY" beütéssel, tanúsítvánnyal (20g/38,61mm) T:PP DN "Történelmi aranypénzek - I. Lipót dukát" aranyozott Cu-Ni utánveret "COPY" beütéssel, tanúsítvánnyal (20g/38,61mm) T:PP DN "Történelmi aranypénzek - Mária Terézia dukát" aranyozott Cu-Ni utánveret "COPY" beütéssel, tanúsítvánnyal (20g/38,61mm) T:PP DN "Történelmi aranypénzek - II. József Dukát" aranyozott Cu-Ni utánveret "COPY" beütéssel, tanúsítvánnyal (20g/38,61mm) T:PP DN "Történelmi aranypénzek - VI. Pius zecchini" aranyozott Cu-Ni utánveret "COPY" beütéssel, tanúsítvánnyal (20g/38,61mm) T:PP DN "Történelmi aranypénzek - II. Miklós Rubel" aranyozott Cu-Ni utánveret "COPY" beütéssel, tanúsítvánnyal (20g/38,61mm) T:PP DN "Történelmi aranypénzek - Ferenc József Korona" aranyozott Cu-Ni utánveret "COPY" beütéssel, tanúsítvánnyal (20g/38,61mm) T:PP DN "Osztrák-Magyar Monarchia pénzei utánveretben krajcár" ezüstözött Cu-Ni emlékérem "COPY" beütéssel, tanúsítvánnyal (26mm) T:PP DN "Osztrák-Magyar Monarchia pénzei utánveretben ezüst féltallér" ezüstözött Cu-Ni emlékérem tanúsítvánnyal, "COPY" beütéssel (32mm) T:PP DN "Osztrák-Magyar Monarchia pénzei utánveretben két gulden" ezüstözött Cu-Ni emlékérem tanúsítvánnyal, "COPY" beütéssel (40mm) T:PP DN "Osztrák-Magyar Monarchia pénzei utánveretben két egyleti-tallér" ezüstözött Cu-Ni emlékérem tanúsítvánnyal, "COPY" beütéssel (40mm) T:PP DN "Osztrák-Magyar Monarchia pénzei utánveretben négy dukát" aranyozott Cu-Ni emlékérem tanúsítvánnyal, "COPY" beütéssel (38mm) T:PP DN "Osztrák-Magyar Monarchia pénzei utánveretben krajcár" ezüstözött Cu-Ni emlékérem tanúsítvánnyal, "COPY" beütéssel (17,5mmmm) T:PP felületi karc DN "Osztrák-Magyar Monarchia pénzei utánveretben négy dukát" aranyozott Cu-Ni emlékérem tanúsítvánnyal, "COPY" beütéssel (38mm) T:PP DN "Osztrák-Magyar Monarchia pénzei utánveretben két gulden" ezüstözött Cu-Ni emlékérem tanúsítvánnyal, "COPY" beütéssel (38mm) T:PP DN "Osztrák-Magyar Monarchia pénzei utánveretben két gulden" ezüstözött Cu-Ni emlékérem tanúsítvánnyal, "COPY" beütéssel (38mm) T:PP DN "Osztrák-Magyar Monarchia pénzei utánveretben négy dukát" aranyozott Cu-Ni emlékérem tanúsítvánnyal, "COPY" beütéssel (38mm) T:PP DN "Osztrák-Magyar Monarchia pénzei utánveretben korona" aranyozott Cu-Ni emlékérem "COPY" beütéssel, tanúsítvánnyal (17,5mm) T:PP DN "Osztrák-Magyar Monarchia pénzei utánveretben K / Ferenc József" aranyozott Cu-Ni emlékérem "COPY" beütéssel, tanúsítvánnyal (38mm) T:PP DN "Osztrák-Magyar Monarchia pénzei utánveretben korona" ezüstözött Cu-Ni emlékérem "COPY" beütéssel, tanúsítvánnyal (38mm) T:PP DN "Osztrák-Magyar Monarchia pénzei utánveretben K / Ferenc József" aranyozott Cu-Ni emlékérem "COPY" beütéssel, tanúsítvánnyal (38mm) T:PP felületi karc DN "Nemzetünk nagyjai - Szent István" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Szent László" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Károly Róbert" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP

20 30681.DN "Nemzetünk nagyjai - Bethlen Gábor" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Mátyás király" Ag emlékérem (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Dobó István" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Zrínyi Miklós" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - II. Rákóczi Ferenc" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Kazinczy Ferenc" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Petőfi Sándor" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Kossuth Lajos" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Széchenyi István" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Táncsics Mihály" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Deák Ferenc" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Nagy Imre" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP Ausztria Fl Ag "Ferenc József" Kuttenberg gyűjtői másolat (21,44g) T:2 Austria Florin Ag "Franz Joseph" Kuttenberg collector's replica C:XF Magyar és külföldi arany pénzek KB 20K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (6.78g/0.900) T:2- ph., apró ü. Hungary 1900KB 20 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (6.78g/0.900) C:VF edge error, tiny ding Huszár: 2198., Adamo K Ft Au "Kazinczy Ferenc" (10g/0.986/25mm) T:PP apró felületi karc, kis fo. Hungary Forint Au "Ferenc Kazinczy" (10g/0.986/25mm) C:PP sligthly scratched, small stain Adamo EM Belgium Fr Au "II. Lipót" (6.44g/0.900) T:2 Belgium Francs Au "Leopold II" (6.44/0.900) C:XF Fiji $ Au (0.5g/0.999) tanúsítvánnyal T:PP Fiji Dollars Au (0.5g/0.999) with certificate C:PP Franciaország/Modern Köztársaság Fr Au "Kakas" utánveret (6.47g/0.900) utánveret T:2- erős ph. France/Modern Republic Francs Au "Rooster"(6.47g/0.900) restrike C:VF edge error Krause KM# Libéria $ Au "Magyar Parlament" dísztokban tanúsítvánnyal (0.5g/0.999) T:PP Liberia Dollars Au "Hungarian Parliament" in case with certificate (0.5g/0.999) C:PP Libéria $ Au "Colosseum" dísztokban tanúsítvánnyal (0.5g/0.999) T:PP Liberia Dollars Au "Colosseum" in case with certificate (0.5g/0.999) C:PP Németország "Berlini fal leomlásának 10. évfordulója" Au emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal (0.5g/0.585) T:PP Germany "10 Jahre Mauerfall - Trabi" Au medallion with certificate (0.5g/0.585) C:PP Németország "ECU" Au emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal (0.5g/0.585) T:PP Germany "ECU" Au medallion with certificate (0.5g/0.585) C:PP Németország "Búcsú a márkától, Euró üdvözlete" Au emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal (0.5g/0.585) T:PP ujjlenyomat Germany "Abschied von der DM, Willkommen Euro" Au medallion with certificate (0.5g/0.585) C:PP fingerprint Olaszország L Au ""II. Viktor Emánuel (6,43g/0.900) T:2- Italy Lire Au "Vittorio Emanuele II" (6,43g/0.900) C:VF Külföldi bankjegyek Afganisztán A (4xklf) T:I Afghanistan Afghanis (4xdiff) C:UNC Albánia / Olasz megszállás Fr + Görögország / Német-olasz megszállás D D (2x) T:III,III- ragasztott a 20Fr Albania / Italian occupation Franga + Greece / German-Italian occupation Drachmai Drachmai (2x) C:F,VG the 20 Franga is sticked Amazónia A fantázia bankjegy T:I Amazonia Ara fantasy banknote C:UNC Amerikai Egyesült Államok 1928G 2$ vörös pecséttel T:restaurált USA 1928G 2 Dollars with red seal C:restored Amerikai Egyesült Államok 1935A 1$ kék pecséttel (2x) T:rest.,III- USA 1935A 1 Dollar with blue seal (2x) C:restored,VG Amerikai Egyesült Államok / Katonai kiadás c T:III USA / Military Payment Certificate Cents C:F

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 248. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 április 13-16. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 237. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 27-30.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 244. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 245. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 3-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 251. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 június 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 229. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. június 24 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

Kisárverés 2011 december 10.

Kisárverés 2011 december 10. Kisárverés 2011 december 10. megnevezés tartás db kikált. ár 1. 1.1 20,10,5 forint 1948 T2-2 3 7000 1.2 2 pengı 1935, 1936 Pázmány sor T2-2 3 7000 1.3 25,20,10 forint 1956 jó forint T2-2 3 9000 1.4 5 pengı

Részletesebben

48. Numizmatikai gyorsárverés

48. Numizmatikai gyorsárverés 48. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennyolcadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Augusztus 10-11-12-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 261. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 2-5-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 123. 2014/2. 182. tétel Budapest, 2014. november 15. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 233. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. augusztus 26 és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 230. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 9-15. között.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXVI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Arany 1869GYF Dukát Au "Álló Ferenc József / Barokk címer" Gyulafehérvár (3.5g)

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 126. 2016/1.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 126. 2016/1. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 126. 2016/1. Budapest, 2016. április 30. 10:00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1. 2. 3. 4. Ország

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árverési lista XXX. Műtárgy és Numizmatika Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Mária Terézia / 1763KM Poltura Cu T/C:F Mária Terézia

Részletesebben

51. Numizmatikai gyorsárverés

51. Numizmatikai gyorsárverés 51. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. október 19-20-21-én. Ajánlattételi

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXV. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 4 5 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Kálmán / 1095 1116. Denar Ag (0.42g) T/C:VF ÉH: 34., H: 41. 4800 Ft 5900 Ft II.

Részletesebben

Kisárverés 2010 március 20.

Kisárverés 2010 március 20. Kisárverés 2010 március 20. 1. Anyag 1.1 Magyar pénz krónikája. NATO csatlakozás T1 2 db 3000 Eu csatlakozás 1.2 A forint bevezetése, A három részre szakadt ország T1 2 db 3000 1.3 Konstanzi zsinat, Visegrádi

Részletesebben

47. Numizmatikai gyorsárverés

47. Numizmatikai gyorsárverés 47. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhetedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Július 20. 21. 22-én Ajánlattételi

Részletesebben

57. Numizmatikai gyorsárverés

57. Numizmatikai gyorsárverés 57. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenhetedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2016. április 4-5-6-án, nyitvatartási

Részletesebben

26. Numizmatikai gyorsárverés

26. Numizmatikai gyorsárverés 26. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. december 13-18.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XI. Árver Sorszám Főkategória Alkategória Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt 4 fém Kálmán / 1095 1116. Denar Ag (0.34g) T/C:aXF ÉH: 32., H: 39. 4200 Ft 4200 Ft

Részletesebben

2.6. 3.6. 3.9. 225 éves a Magy. Szénbányászat Tatabánya - Eszetergom Csop. Ag, br 42,5 mm 1973. 1-1 2 2 000 Ft 3.11.

2.6. 3.6. 3.9. 225 éves a Magy. Szénbányászat Tatabánya - Eszetergom Csop. Ag, br 42,5 mm 1973. 1-1 2 2 000 Ft 3.11. Kisárverés 2015. Szeptember 19.. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1. 1.1. Kína br 2-2 3 500 Ft 1.2. Mo.T.V. 1866 br; 5 kop 1789, főúri gomb 3-3 3 500 Ft 1.3. 2 fill 1940 br 1-3 36 500 Ft 1.4. Német

Részletesebben

1.26 1.28. II.ker. Bélyeggyőjtıkör, arbr., ezbr., br. eo. 80 mm (Bér Andor) + tok kiv. 3 1200 1.33 79. Bélyegnap Vác br. 42 mm + tok kiv. 500 1.

1.26 1.28. II.ker. Bélyeggyőjtıkör, arbr., ezbr., br. eo. 80 mm (Bér Andor) + tok kiv. 3 1200 1.33 79. Bélyegnap Vác br. 42 mm + tok kiv. 500 1. 2011. október 22.-i kisárverés anyaga 1. tartás darab kikáltási ár Nemzetközi Bélyegkiállítás és Találkozó 1.1 Brasilia 1983 ezbr. 40 mm + tok kiv. 500 1.2 Prága 1978 br. 60 mm + tok kiv. 500 1.3 Bukarest

Részletesebben

49. Numizmatikai gyorsárverés

49. Numizmatikai gyorsárverés 49. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenkilencedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Augusztus 17-18-19-én Ajánlattételi

Részletesebben

1.9. 1.12. Forgalmi sor 2012. PP; 2013. BU; 2005. BU; 6 db Canada 1c-2$ 1-1 3 5 000 Ft 1.13. 100 Ft 1996. PP; 5 db Forint-sor 1990.

1.9. 1.12. Forgalmi sor 2012. PP; 2013. BU; 2005. BU; 6 db Canada 1c-2$ 1-1 3 5 000 Ft 1.13. 100 Ft 1996. PP; 5 db Forint-sor 1990. Kisárverés 2015. március 21. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1. 1.1. Forgalmi sor 1992. BU fólia 1/1 1 16 000 Ft 1.2. Forgalmi sor 1993. PP dísztokos kis oxid 1/1 1 20 000 Ft 1.3. Forgalmi sor

Részletesebben

50. Numizmatikai gyorsárverés

50. Numizmatikai gyorsárverés 50. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Szeptember 7-8-9-én Ajánlattételi

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 121. 2013/2.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 121. 2013/2. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 121. 2013/2. 119. tétel Budapest, 2013. november 23. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1.

Részletesebben

Kisárverés 2011. május 21.

Kisárverés 2011. május 21. Kisárverés 2011. május 21. 1. tartás db kikáltási ár 1.1 Széchényi István 500 Ft PP Szt. László PP T1 2 7000 1.2 Kossuth L. 500 Ft BU+PP T1 2 7000 1.3 Károly R. 500 Ft PP, Kölcsey 500 Ft PP T1 2 7000 1.4

Részletesebben

MVMSZ tagok nyilvántartása. Státusz Szervezet neve, székhelye Képviselő MVMSZ közgyűlés résztvevők Bács-Kiskun megye

MVMSZ tagok nyilvántartása. Státusz Szervezet neve, székhelye Képviselő MVMSZ közgyűlés résztvevők Bács-Kiskun megye MVMSZ tagok nyilvántartása Státusz Szervezet neve, székhelye Képviselő MVMSZ közgyűlés résztvevők Bács-Kiskun megye 1. megyei hatókörű városi Katona József Múzeum 6000 Kecskemét, Bethlen krt. 1. 2. területi,

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 120. 2013/1.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 120. 2013/1. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 120. 2013/1. 219. tétel Budapest, 2013. április 27. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1. 2.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 115. 2010/2. 161. tétel m ee Budapest, 2010. november 13. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

Sorszám Áruház Megye Város Cím TESCO

Sorszám Áruház Megye Város Cím TESCO Sorszám Áruház Megye Város Cím TESCO 1 Tesco Veszprém Ajka 8400 Ajka, Fő út 66. 2 Tesco Bács-Kiskun Baja 6500 Baja, Gránátos u. 11. 3 Tesco Nógrád Balassagyarmat 2660 Balassagyarmat, Mikszáth Kálmán u.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 124. 2015/1.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 124. 2015/1. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 124. 2015/1. 272. tétel Budapest, 2015. április 25. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1. 2.

Részletesebben

2010 október 16. Kisárverés 1. Tartás db Kezdıár 1.1 10 márka 1995 F,Dr., 1996A, 1998A. NSZK

2010 október 16. Kisárverés 1. Tartás db Kezdıár 1.1 10 márka 1995 F,Dr., 1996A, 1998A. NSZK 2010 október 16. Kisárverés 1. Tartás db Kezdıár 1.1 10 márka 1995 F,Dr., 1996A, 1998A. NSZK T1-2 4 3600 1.2 NSZK., Lengyel, Olasz vegyes apró 1910-1987között T2-3 32 500 1.3 10 kor. 1920 (szakadt) 2 kor.

Részletesebben

MVMSZ tagok nyilvántartása 2013

MVMSZ tagok nyilvántartása 2013 MVMSZ tagok nyilvántartása 2013 Jogelőd neve Szervezet neve, székhelye Képviselő Csatlakozás időpontja 1. Bács-Kiskun megye Bács-Kiskun Megyei ok Katona József 6000 Kecskemét, Bethlen krt. 1. Türr István

Részletesebben

5. Anyag. 6. Anyag. 7. Anyag. 4.8 4000 Ft Gödöllı, 3000 Ft pénzverés T1 2 db 8000

5. Anyag. 6. Anyag. 7. Anyag. 4.8 4000 Ft Gödöllı, 3000 Ft pénzverés T1 2 db 8000 Kisárverés 2010 április 17. 1. Anyag 1.1 500 Ft 1990 labd. VB T1-1 3 db 4000 1.2. 500 Ft 1988 Szöul, 1992 Barcelona T1-1 2 db 3600 1.3. 500 Ft 1986 Buda visszaf., 1988 Világ Vadvédelem 1989 Védd a gyermeket.

Részletesebben

Kisárverés 2015. május 16. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1.

Kisárverés 2015. május 16. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1. Kisárverés 2015. május 16. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1. 1.1. Fantázia veretek Ag 20 g: Ferenc József, I. Kálmán 1-1 2 4 000 Ft 1.2. III. Károly, II. Lajos 1-1 2 4 000 Ft 1.3. I. András,

Részletesebben

41. Numizmatikai gyorsárverés

41. Numizmatikai gyorsárverés 41. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Február 16-18. között. Ajánlattételi

Részletesebben

Numizmatika. Numismatics/ Numismatik

Numizmatika. Numismatics/ Numismatik Numizmatika Numismatics/ Numismatik Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Gold coins and commemorative medallions - Goldmünzen und Gedenkmünzen 30000. 30001. 30002. 30000. 30001. 1540F(vár)-G(címer)

Részletesebben

Ir.szám Település Kerület Megye 1870 Budapest 2 Pest 1870 Budapest 13 Pest

Ir.szám Település Kerület Megye 1870 Budapest 2 Pest 1870 Budapest 13 Pest Ir.szám Település Kerület Megye 1870 Budapest 2 Pest 1870 Budapest 3 Pest 1870 Budapest 13 Pest 1870 Budapest 8 Pest 1871 Budapest 19 Pest 1871 Budapest 21 Pest 1871 Budapest 11 Pest 1871 Budapest 22 Pest

Részletesebben

2. Numizmatikai gyorsárverés

2. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház második numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. április 13-18. között. Ajánlattételi határidő: április

Részletesebben

Kisárverés 2012. február 18.

Kisárverés 2012. február 18. Kisárverés 2012. február 18. 1. megnevezés tartás db kikiált.ár 1.1 Magyar forg.-i sorok 1977 zacskóba, 1989, fill. Sor 1990, 91 T1 4 3600 1.2 FAO 20 fill., 5 Ft, 10 Ft, 100 Ft 1983 T1 4 500 1.3 Emlékpénzek:

Részletesebben

Mucsi Balázs Sándor főigazgató Pelyhéné Bartha Irén főigazgató 2015.06.15 Dr. Varga Zoltán Balázs 2015.06.15

Mucsi Balázs Sándor főigazgató Pelyhéné Bartha Irén főigazgató 2015.06.15 Dr. Varga Zoltán Balázs 2015.06.15 BAJAI SZAKKÉPZÉSI 6500 Baja, Petőfi Sándor utca 1 12.) 2015.06.15 Korm. rendelet Virág Tibor főigazgató BÉKÉSCSABAI SZAKKÉPZÉSI 5600 Békéscsaba, Gyulai út 32/1 BERETTYÓÚJFALUI SZAKKÉPZÉSI BUDAPESTI GAZDASÁGI

Részletesebben

55. Numizmatikai gyorsárverés

55. Numizmatikai gyorsárverés 55. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenötödik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2016. február 1-3-áig. Ajánlattételi

Részletesebben

28. Numizmatikai gyorsárverés

28. Numizmatikai gyorsárverés 28. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonnyolcadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. március 14-19.

Részletesebben

3. Numizmatikai gyorsárverés

3. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. május 25-30. között. Ajánlattételi határidő: május

Részletesebben

38. Numizmatikai gyorsárverés

38. Numizmatikai gyorsárverés 38. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincnyolcadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. November 28-

Részletesebben

1. Numizmatikai gyorsárverés

1. Numizmatikai gyorsárverés 1. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház első numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. február 28. és március 7.

Részletesebben

Lansinoh termékeket forgalmazó Rossmann üzletek

Lansinoh termékeket forgalmazó Rossmann üzletek 2740 Abony, Kossuth tér 4. 8400 Ajka, Szabadság tér 14. 2170 Aszód, Kossuth Lajos u. 15. 6500 Baja, Csermák Mihály tér 4. 2660 Balassagyarmat, Rákóczi út 34-36. 8230 Balatonfüred, Jókai M. út 17. 4060

Részletesebben

IRODALOM MAGYAR PÉNZEK Árpádház I.László (1077-1095) Kálmán (1095-1116) II.István (1116-1131) II.Béla (1131-1141)

IRODALOM MAGYAR PÉNZEK Árpádház I.László (1077-1095) Kálmán (1095-1116) II.István (1116-1131) II.Béla (1131-1141) IRODALOM 1. Numizmatikai Közlöny 1907. II.füzet. 3/3 2 000 2. Numizmatikai Közlöny 1912. I,II.füzete. 2 db 3/3 2 000 3. Numizmatikai Közlöny 1913. II.füzet. 3/3 1 000 4. Numizmatikai Közlöny 1915. III,IV.füzet.

Részletesebben

Kezdő időpont 10:00 10:00 13:00. Dr. Veress E. u. 6. Szivárvány Gyermekház. 48-as tér 1. Közösségek Háza. Szabadság u. 4-6. Mohácsi ÖK Irodaháza

Kezdő időpont 10:00 10:00 13:00. Dr. Veress E. u. 6. Szivárvány Gyermekház. 48-as tér 1. Közösségek Háza. Szabadság u. 4-6. Mohácsi ÖK Irodaháza 2005.10.03 2005.10.05 2005.10.10 2005.10.14 Pályaorientációs és Nyílt 2005.10.17 2005.10.19 Napok Képzési, 2005.09.27 szolgáltatás és állásbörze melyik úton? 2005.10.14 2005.10.15 Komló 13:00 Pécs Pécs

Részletesebben

7621 Pécs, Apáca u. 6. Baranya Megyei Igazgatóság Állampénztári Iroda. (+36-72) 421-400 api.bar@allamkincstar.gov.hu

7621 Pécs, Apáca u. 6. Baranya Megyei Igazgatóság Állampénztári Iroda. (+36-72) 421-400 api.bar@allamkincstar.gov.hu A állampapír-forgalmazó ügyfélszolgálatainak elérhetősége és nyitva tartása Baranya Megyei Baranya Megyei Baranya Megyei Bács-Kiskun Megyei Bács-Kiskun Megyei Békés Megyei Békés Megyei Békés Megyei Borsod-Abaúj-Zemplén

Részletesebben

2012. január 21. Kisárverés 1. tartás darab kikáltási ár 1.1 Emlékérem: Alba Regia díszalbum + emlékérem ez. T1 1 5000 1.2 Barbados proof set.

2012. január 21. Kisárverés 1. tartás darab kikáltási ár 1.1 Emlékérem: Alba Regia díszalbum + emlékérem ez. T1 1 5000 1.2 Barbados proof set. 2012. január 21. Kisárverés 1. tartás darab kikáltási ár 1.1 Emlékérem: Alba Regia díszalbum + emlékérem ez. T1 1 5000 1.2 Barbados proof set. 1973 T1 1 10000 1.3 Belize proof set. 1979 T1 1 15000 1.4

Részletesebben

37. Numizmatikai gyorsárverés

37. Numizmatikai gyorsárverés 37. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harminchetedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. November 13-19.

Részletesebben

VI. korcsoport Leány: 2016. január 16. (szombat), 9.00 óra

VI. korcsoport Leány: 2016. január 16. (szombat), 9.00 óra VI. KORCSOPORT LEÁNY 1 Bács-Kiskun Kecskeméti Református Gimnázium Kecskemét 2 Bács-Kiskun Kecskeméti SZC Lestár Péter Szakközépiskolája és Szakiskolája Kecskemét 3 Budapest Kölcsey Ferenc Gimnázium Budapest

Részletesebben

MŰGYŰJTŐK HÁZA 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13.

MŰGYŰJTŐK HÁZA 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 75/1. Bálint Endre (1914-1986) Ady: Az

Részletesebben

20. Numizmatikai gyorsárverés

20. Numizmatikai gyorsárverés 20. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. július 19-24. között.

Részletesebben

Sorszám Leírás. Tartás. Darab

Sorszám Leírás. Tartás. Darab 210. XV krajcár 1678 KB. ÉH. 1060/a. Ag. 6,0 g. (fny?) +3/3+ 3 000 211. XV krajcár 1678 KB. ÉH. 1060/a. Ag. 5,85 g. 3/3 3 000 212. XV krajcár 1684 N-B/P-O. ÉH. 1066/c. (de fordított N betû) Ag. 5,5 g.

Részletesebben

5.2 5.3. Pengı 10p. 1936 (17) 20 p 1941 (24) 50 p 1932 (23) 100p. 1930 (59) 500 p. 1945 (25) T2-4 148 2400 5.4

5.2 5.3. Pengı 10p. 1936 (17) 20 p 1941 (24) 50 p 1932 (23) 100p. 1930 (59) 500 p. 1945 (25) T2-4 148 2400 5.4 KISÁRVERÉS 2012.11.24. 1. 1.1 M.K.B. köszönti a 125 év Budapestet Ag PP doboz T1/1 5000 1.2 M.K.B. Millecentenárium - Szt. István Ag PP doboz T1/1 5000 1.3 M.K.B. Bucsú az 1900-as évektıl Ag PP doboz T1/1

Részletesebben

24. Numizmatikai gyorsárverés

24. Numizmatikai gyorsárverés 24. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonnegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. október 18-23.

Részletesebben

Árlista. Irodai térképek. Magyaroszág tematikus térképek. Érvényes: 2009. augusztus 15-től

Árlista. Irodai térképek. Magyaroszág tematikus térképek. Érvényes: 2009. augusztus 15-től tiefel Eurocart Kft. outh-east Europe X (70 50 cm) () M (120 80 cm) (140 100 cm) X () Magyaroszág tematikus térképek M X cikkszám 8782787 3870 3860 878877 41227 440407 487717 453107 112103 440417 440427

Részletesebben

29. Numizmatikai gyorsárverés

29. Numizmatikai gyorsárverés 29. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonkilencedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. április 18-23.

Részletesebben

TAPOLCA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA KÉPVISELŐ-TESTÜLETÉNEK. 32/2009. (XII. 21.) Kt. rendelete az orvosi körzetek kialakításáról

TAPOLCA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA KÉPVISELŐ-TESTÜLETÉNEK. 32/2009. (XII. 21.) Kt. rendelete az orvosi körzetek kialakításáról TAPOLCA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA KÉPVISELŐ-TESTÜLETÉNEK 32/2009. (XII. 21.) Kt. rendelete az orvosi körzetek kialakításáról Tapolca Város Önkormányzatának Képviselő-testülete a helyi önkormányzatokról szóló

Részletesebben

Kisárverés Április 21. 1. tartás db kikált. ár

Kisárverés Április 21. 1. tartás db kikált. ár Kisárverés Április 21. 1. tartás db kikált. ár 1.1 M.N.H. 160 évf. 1848-2008 Br. Chinoin Br., M.N. Taszár. Br. Magy. Nép Hads. 1514, 1848, 1919 EzBr. Magyar Orsz. Cu. T1 5 1400 1.2 NDK Honvédség 1949-1989

Részletesebben

40. Numizmatikai gyorsárverés

40. Numizmatikai gyorsárverés 40. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2015. Január 19-21. között

Részletesebben

12. Numizmatikai gyorsárverés

12. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenkettedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. február 25-27. között. Ajánlattételi határidő:

Részletesebben

Főbb szakmai segítségnyújtó szervezetek

Főbb szakmai segítségnyújtó szervezetek Főbb szakmai segítségnyújtó szervezetek 1. Magyar Kereskedelmi és Iparkamara: 1.1. Bács-Kiskun megyei Kereskedelmi és Iparkamara 6000 Kecskemét, Árpád krt. 4. bkmkik@mail.datanet.hu Tel.: 76/501-500 www.iparkamara.hu

Részletesebben

2011. február 19. Kisárverés

2011. február 19. Kisárverés 2011. február 19. Kisárverés tartás darab kikáltási ár 1. 1.1 Magyar emlékpénzek: Szt. István 50+100 Ft T1 2 5000 1.2 MNB 50+100 Ft, KGST 100 Ft T1 3 4500 1.3 500 Nık Éve, Los Angeles, Sarajevo T1 3 7500

Részletesebben