numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) 2015 március között. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: március óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.hu, illetve honlapunkon ( ahol on-line ajánlatot tehet. IRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők március 23-án 10 órától. Utólagos eladás: március között. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből). Anyagbeadási határidő a 247. levelezési gyorsárverésre: március 18. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! Megtekintés: március Tételek átvétele március 23-án 10 órától! 246. aukció elszámolás március 27-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon, ebben az esetben az összeget már két nappal korábban utaljuk. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Felhívjuk figyelmüket, hogy a 245. aukciótól az árverések 19:00 órakor fognak zárulni! Árverési jutalék rendszerünk: forintos kikiáltási árig 20% forint közötti kikiáltási áron 16% forint feletti kikiáltási ártól 12% Kezelési költség 160 ft / tétel A vásárlói jutalék 20% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek Magyar és külföldi arany pénzek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Fémpénzek, érmék, plakettek: Numizmatikai tartásfokok PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Műbőr borítású érmetartó kazetta berakólapokkal 3x9db, 3x16db és 3x20db klf méretű érme tárolására használt állapotban Műbőr érmetartó kazetta 2db kivehető tálcával, 3x24db férőhellyel használt állapotban "Die offiziellen Silber-Gedenkmünzen der Republik Österreich" exkluzív érmetartó kazetta 2db kivehető tálcával, 3x12db férőhellyel használt állapotban Numizmatikai irodalom Huszár Lajos: A Báthoriak pénzei. Nyírbátor Többnyelvű kiadás, számos színes képmelléklettel újszerű állapotban Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új, dedikált példány! Pohl Artúr: Évszámnélküli magyar denárok és obulusok Budapest, MÉE Kiadása, André Hüsken: Katalog der Orden, Ehrenzeichen und Auszeichungendes Kurfürstentums Brandenburg, der Markgrafschaften Brandenburg-Ansbach und Brandenburg-Bayreuth, des Königreiches Preußen, der Republik Preußen unter Berücksichtigung des Deutschen Reiches. H.M. Hauschild GmbH, Bremen, Rudolf Richter: Notgeld Österreich. Deutsch-Österreich und Nachfolgestaaten mit Nebengebieten ab Regenstauf, Heinrich Gietl Verlag, használt állapotban Günter Schön: Münzkatalog DDR Augsburg, Battenberg, R. S. Yeoman: A Catalog of Modern World Coins kiadás. Racine, Wisconsin, USA, Western Publishing Co., használt állapotban "Értesítő" Magyar Éremgyűjtők Egyesülete kiadványa folyóirat 52db klf száma, egy része lefűzve Értesítő, a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete kiadványának 24db klf száma Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Tatabánya "Magyar Általános Hitelbank Tatabányai Kirendeltsége Tatabánya" betétkönyv, kitöltött oldalakkal és bélyegzésekkel Ft "Kossuth-bankó" "Magyar Nemzeti Múzeum" kiállításán nyomtatott focsimile bankjegye T:I-,III Pápa "Magyar Érmegyűjtők Egyesülete 36. Vándorgyűlése - Pápa, augusztus " Ft "XIV. Numizmatikai 'Hírös Nap' - Kecskemét, július 29." T:I,II Érmés és bankjegyes borítékok Ft "Hazánk felszabadulásának 25. évfordulójára" borítékban alkalmi bélyegzős blokkal, tájékoztatóval T:I "Sopron 700 éves" Ag emlékérem alkalmi bélyegzéses bélyeges borítékon tájékoztatóval (20.21g/0.925/39mm) T:PP Ft bélyeges borítékban alkalmi bélyegzős bélyeggel, tájékoztatóval T: Ft bélyeges borítékban alkalmi bélyegzős bélyeggel T:1-, Ft alpakka "Labdarúgó VB - Két játékos" alkalmi bélyegzős bélyeges borítékban T:BU Ft "II. János Pál pápa látogatása Magyarországon" érmés borítékban első napi bélyegzős bélyeggel, tájékoztatóval eredeti műbőr tokban T:BU Ausztria 1780SF Tallér Ag "Mária Terézia" aranyozott utánveret bélyeges borítékban alkalmi bélyegzős bélyeggel T:1- Austria 1780SF Thaler Ag "Maria Theresia" gilt restrike in coin letter with stamp C:AU Ausztria K Ag "Ferenc József" bélyeges borítékban alkalmi bélyegzős bélyeggel T:2,2- Austria Corona Ag "Franz Joseph" coin letter with stamp C:XF,VF Ausztria "150 éves a Sopron-Bécsújhelyi vasút" fém emlékérem bélyeggel és képes ismertetővel T:1 Austria "150 Years of the Railway of Sopron-Wiener Neustadt" metal medal with stam and information C:UNC Belgium DN "Grand-Place" fém emlékérem bélyeggel és képes ismertetővel T:PP Belgium ND "Grand-Place" metal medal with stamp and information C:PP Csehszlovákia K bélyeges borítékban első napi bélyegzős bélyeggel T:2 Czechoslovakia Korun in coin letter with stamp C:XF Hollandia "Elfstendentocht " fém emlékérem bélyeggel és képes ismertetővel T:PP Netherlands "Elfstendentocht " metal medal with stamp and information C:PP NSZK 1985D 1M "Adler" bélyeges borítékban első napi bélyegzős bélyeggel T:2 FRG 1985D 1 Mark "Adler" in coin letter with first day of issue stamp C:XF NSZK 1986D 2M aranyozva, "Konrad Adenauer halálának 20. évfordulója" bélyeges borítékban alkalmi bélyegzős bélyeggel, tájékoztatóval T:2 FRG 1986D 2 Mark gilt, "20th Anniversary of the Death of Konrad Adenauer" in coin letter with stamp, with information C:XF...800

4 30029.Svédország Kr Ag "VI. Gusztáv Adolf 90. születésnapja" bélyeges borítékban alkalmi bélyegzős bélyeggel, tájékoztatóval T:2 Sweden Kronor Ag "90th Birthday of Gustaf VI Adolf" in coin letter with stamp, with information C:XF db-os érmés boríték bélyeggel, bélyegzéssel és tájékoztatókkal szép gyűjtemény igényes, "Münz-Briefe aus aller Welt" feliratú piros, bársony borítású gyűjtői albumba rendezve T:1 29pcs of envelopes with coins, stamps, overprints and information, nice collection in red "Münz-Briefe aus aller Welt" collector's album C:UNC Részvények és sorsjegyek Budapest "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" kisorsolási kötvény 5Ft-ról osztrák pecséttel T:III Budapest "Magyar Országos Központi Takarékpénztár" záloglevél 1.000K-ról szelvényekkel T:III Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület Nyeremény-Kötvény bemutatóra" kötvény 100K-ról, szárazpecséttel "A Magyar Korona Országai 5 1/2%-kal kamatozó Járadékkölcsön - Államadóssági Kötvény" K-ról, szelvényekkel és szárazpecséttel "Budapest Székesfőváros 4 1/2%-os kötelezvény bemutatóra" 1000K-ról szárazpecséttel T:II-,III Budapest "Fővárosi Szénkereskedők Áru-Bevásárlási Szövetkezete" részjegye 100K-ról, szelvényekkel T:III Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló Elsőbbségi Részvény + Jászapáti Élvezeti-jegy "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" részvényhez T:I Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló törzsrészvény, lyukasztásokkal érvénytelenítve T:II,II Budapest "Budapesti Közúti Vaspálya Társaság" 4 1/2% kölcsön részlet-kötvénye 1000K-ról bélyegzéssel, szelvényutalvánnyal T:II Budapest K "A Temes- és Somogy-vármegyei Egyesült Helyi Érdekű Vasutak Részvénytársaság" 3 1/2%-os elsőbbségi kötvénye 400K-ról K-ról, mindkettő szelvényekkel és szárazpecséttel T:III "Magyar Királyi Állami Pénztárjegy" 5000K-ról bélyegzésekkel T:III szárazpecséten szakadás Budapest "Hadsegítési és Népjóléti nyereménykölcsön" nyereménykötvény 40K-ról, szárazpecséttel (7x) főleg sorszámkövetők, felülbélyegzéssel T:II-,III Péteri "Péteri-i 'Hangya' Fogyasztási és Értékesítő Szövetkezet" üzletrészjegye 50K-ról, szelvényekkel T:III Budapest "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" 5 részvénye 400K-ról szelvényekkel, bélyegzésekkel (3x) sorszámkövetők T:II Budapest "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" 5 részvénye 400K-ról szelvényekkel (2x) sorszámkövetők T:I Budapest "Ó-Buda-Ujlaki Takarékpénztár Részvénytársaság" 5 részvénye egyenként 200K-ról szelvényekkel, bélyegzésekkel T:III Budapest "10. Magyar Királyi Osztálysorsjáték" 1/4 sorsjegy, ötödik osztály, bélyegzéssel T:III Budapest "Molnár János Imre Lakberendezési Részvénytársaság" 25 részvénye egyenként 1000K-ról szelvényekkel T:I-,II hajtatlan Jászapáti "Jászapáti Gőzmalom Részvénytársaság" részvénye 200K-ról szelvényekkel, felülbélyegezéssel és szárazpecséttel T:II "Országos Kézművesipari Társulat" sorsjegy 5000K T:II "Hadirokkantak, Hadiözvegyek, Hadiárvák Nemzeti Szövetsége Tárgysorsjátéka" sorsjegy 5000K-ról T:I Szentgotthárd "Szentgotthárdi és Járási Iparosok Háza Felépítésére Tárgysorsjáték" sorsjegy, ára 5000K T:III Győr "Győri Általános Takarékpénztár Részvénytársaság" 10 részvénye egyenként 10P-ről, szárazpecséttel, lyukasztással érvénytelenítve T:II Balatonboglár "Boglári Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 10P-ről szárazpecséttel T:I Budapest "19. Magyar Királyi Osztálysorsjáték" 1/8 sorsjegy, negyedik osztály + "20. Magyar Királyi Osztálysorsjáték" 1/8 sorsjegy, második osztály, bélyegzéssel T:I-,II Budapest "Egész-Sorsjegy a 52. Magyar Királyi Állami Sorsjátékra" ára 3P T:III "A Magyar-Hollandi Bank Részvénytársaság" életbiztosítási kötvénye 25 aranypengőről (2x) T:III Budapest "Egész-Sorsjegy a 61. Magyar Királyi Állami Sorsjátékra" 3P értékben T:I Budapest "Egész-Sorsjegy a 62. Magyar Királyi Állami Sorsjátékra" ára 3P T:I "Szent Margitsziget Gyógyfürdő R.T." utalvány "Szt. Lukács Gyógyfürdő és Gyógyszálló" utalvány T:I

5 Weboldalunkon a zárás pillanatáig licitálhat és követheti tételei állását! Budapest "A Magyar Királyság 3%-kal kamatozó törlesztéses államadóssága" 100P-ről + 500P-ről P-ről, mindhárom szelvényekkel és szárazpecséttel "Ideiglenes Elismervény egy darab 4 1/2%-kal kamatozó államadóssági kölcsönkötvényről" 10$ értékben, szárazpecséttel és szelvényekkel T:I Budapest "Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársulat" részvénye 100P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel T:I Budapest "Fél-sorsjegy az Újjáépítési Állami Sorsjátékra" ára P "A Pedagógusok Eötvös-alapja Szilveszteri Sorsjegye" ára 4Ft "Olimpiai Sorsjegy Tokio 1964" ára 4Ft T:I Diósd Ft "SZÖVOSZ" Földművelésszövetkezeti részjegy T:III Budapest "Második Békekölcsön" nyereménykölcsöne 200Ft-ról T:III,III Budapest "Magyar Újságírók Országos Szövetsége - Szerencse-sorsjegy" sorjegy 4Ft értékben T:III Budapest "Országos Kárrendezési és Kárpótlási Hivatal" kárpótlási jegye 1000Ft-ról, "B" sorozat, (3x) sorszámkövetők T:I Göd "HB Westminster Kárpótlási Jegy Befektető Részvénytársaság" 10db törzsrészvénye egyenként 1000Ft-ról szelvényekkel T:I db-os vegyes magyar és külföldi részvény és kötvény szelvény tétel T:vegyes DN. Agrobank Rt csekk "MINTA" felülbélyegzéssel T:I Belgium / Liége "Liége Központi Bank" részvény 500Fr-ról, szelvényekkel és bélyegzésekkel T:III- Belgium / Liége "Liége Central Bank" share about 500 Francs with coupons and overprints C:VG Egyiptom/Alexandria "The Land Bank of Egypt" részvénye 5Ł-ról, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel, lyukasztással érvénytelenítve T:III Egypt/Alexandria "The Land Bank of Egypt" share about 5 Pounds, with coupons, overprint and embossed stamp, cancelled with holes C:F Franciaország / Párizs "Tengerentúli Hajózási Társaság" részvénye 500Fr-ról, szelvényekkel, bélyegzésekkel és szárazpecséttel T:III tűlyukak France / Paris "Transoceanic Shipping Company" share about 500 Francs, with coupons, overprints and embossed stamp C:F needle holes Orosz Birodalom "Szabadság Kölcsön Kötvény" 5%-os kamatozó, 100R-ről T:III- Russian Empire "Freedom Loans Debenture Bonds" 5% issued bond about 100 Rubles C:VG Románia / Bukarest "Concordia - Román Olajtársaság" részvénye 250L-ről (3x), szelvényekkel és felülbélyegzésekkel T:III-,IV Romania / Bucharest "Concordia - Romanian Oil Industry" share about 250 Lei (3x) with coupons and overprints C:VG,G Szovjetunió "Állami Fejlesztési Kölcsön Kötvény" 10R + 25R T:III Soviet Union "National Development Loand Bond" 10 Rubles + 25 Rubles C:F Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek ~1900. "Budapesti Lánchíd" fém bárca (27mm) T:3, Miskolc "Miskolczi Orthodox Izraelita Hitközség" 33db vágatási bárca, több névértékben és több különböző állat vágatására T:I-,II,II Hajmáskér / Hadifogolytábor K "MS" jelzéssel és arab sorszámmal T:I Sopron f utalvány T:III Esztergom K "Esztergomi Pénzintézetek Utalványa" T:III Miskolc május K T:III Adamo MIS Pápa május 8. "Pápai csekk" 10K + 20K + 50K mind lyukasztással érvénytelenítve és ovális szárazbélyegzővel T:III Adamo PÁP-1.1,1.2, ~1920. "Pester Lloyd" 1K + 2K + 3K utalvány T:I,I ~1920. "Köztisztviselők Fogyasztási Szövetkezete" 10f egyoldalas szükségpénz (27mm) T:2, Budapest ~ "A Pesti Magyar Kereskedelmi Bank Budapest" kitöltetlen csekk (3x) sorszámkövetők + ~1940. "A Pesti Magyar Kereskedelmi Bank Budapest" kitöltetlen csekkmegrendelőlevél + ~1930. Boríték 1P (100db 1f) számára T:I,I Budapest ~1920. "Basler Handelsbank" kitöltetlen csekkje, 4f bélyeggel és bélyegzéssel a hátoldalán T:I Székesfehérvár f + 20f + 50f + 1K + 2K + 3K + 5K "Légszeszgyár és Vegyiművek Részv.-Társ." T:I,I- hajtatlanok Budapest "Érték és Árubizományi Részvénytársaság" 2db kitöltött váltója egyenként 2000P-ről bélyegzésekkel T:II Budapest "Revíziós Pengő" (2x) arcképes változat, kitöltetlen, sorszámkövetők T:I ~1940. "Érvényes húsjegyek" hirdetmény + "Hadiüzemi burgonya jegy" T:II,III Budapest 194? "Reviziós Pengő" arckép nélküli változat T:III Budapest P elismervény "Székesfővárosi házinyomda üzemi bizottsága" T:I,I

6 30092.~ Öki + 5 Öki + 10 Öki + 20 Öki + 50 Öki+ 100 Öki Öki Öki Öki Öki "Liska Tibor Szakkollégium" LisKaLand szükségpénzei, amely tábor keretében az Ökonosztátot igyekeznek gyakorlatba átültetni T:I,I-,II Budapest Ft Ft Ft "Adományjegy az árvíz és a vörösiszap károsultjainak javára" T:I "Balatoni Korona" helyi pénz sorozat: 500K K K K K K, mindegyik "00043" sorszámmal T:I "Balatoni Korona" helyi pénz sorozat: 500K K K K K K, mindegyik "00042" sorszámmal T:I Budapest DN "Creditanstalt-Bankverein Magyarországi Fióktelepe" kitöltetlen csekkje T:I Franciaország ,10Fr "Megszállt Területek Vasúti Igazgatása" (2x) sorszámkövetők T:III France ,10 Francs "Régie des Chemins de Fer des Territoires Occupés" (2x) sequential serials C:F Jugoszlávia/Szerb-Horvát-Szlovén Királyság/Maribor v T:III,III- Yugoslavia/Kingdom of the Serbs, Croats and Slovenes/Maribor Vinarjev C:F,VG Kanada c "Canadian Tire Corp'n Ltd." T:III,III- Canada Cents "Canadian Tire Corp'n Ltd." C:F,VG Lengyelország / Varsó Zl bankjegy felére "1gr Alkalmi jegy" felülbélyegezve T:III Poland / Warsaw Zlotych half banknote with "1 Grosz bilet zdawkowy" overprint C:F Nagy-Britannia / London "Barclays Bank Limited" csekk 16Ł-ról, szárazpecséttel, bélyegzéssel, lyukasztva T:III Great Britain / London "Barclays Bank Limited" cheque about 16 Pounds with embossed stamp, overprint, perforated C:F Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz T:vegyes Germany / Weimar Republic pcs of diff necessity notes C:mixed Németország / Weimari Köztársaság / Bonn pf Fe T:2 Germany / Weimar Republic / Bonn Pfennig Fe C:XF Németország / Weimari Köztársaság / Königsberg M T:III Germany / Weimar Republic / Königsberg Mark C:F Német 3. Birodalom ~1938. "Németország felébred - Háborús adomány / NSDAP - Hitler mozgalom" Al zseton (25mm) T:3 German Third Reich ~1938. "Deutschland erwache - Kampfspende / NSDAP - Hitlerbew. ein Baustein - Gau N.Ö." Al jeton (25mm) C:F Osztrák-Magyar Monarchia ~ kr "Erzsébet Császárné Vasúttársaság" élelmiszerjegy az alkalmazottak számára T:2 Austro-Hungarian Monarchy ~ Kreuzer "Lebensmittel Magazin der Bediensteten der K.K. Pr. Kaiserin Elisabeth Bahn" food jeton for the employees of Empress Elisabeth Railway C:XF db-os külföldi szükségpénz tétel: "Mezza Opera", "Opera Intiera", "25pf Bonn / Beethoven", "Automatenbuffet Quisisana" T:2,2-4pcs of necessity coins: "Mezza Opera", "Opera Intiera", "25pf Bonn / Beethoven", "Automatenbuffet Quisisana" C:XF,VF db klf magyar és külföldi utazási csekk, utalvány, belépő, közte Budapest ~1940. "Vásárlási utalvány" 30f értékben, Amerikai Egyesült Államok DN "Arab Bank" 20$ + 50$ "SPECIMEN" utazási csekk T:I,I- 7pcs of diff travellers cheques, vouchers, tickets, with Hungary / Budapest ~1940. "Voucher" about 30 Fillér, USA ND "Arab Bank Limited" 20 Dollars + 50 Dollars "SPECIMEN" travellers cheque C:UNC,AU db klf külföldi utazási csekk, nyugta, bón, közte Kanada DN "Canadian Pacific Express Company" 10$ + 20$ "SPECIMEN" T:I,I- 6pcs of diff travellers cheque, receipt, coupon, with Canada ND "Canadian Pacific Express Company" 10 Dollars + 20 Dollars "SPECIMEN" C:UNC,AU Magyar bankjegyek Ft + 2Ft + 5Ft (2xklf) + 10Ft kr + 30kr (2x) T:III-,IV,V Ft "Kossuth bankó" barna T:restaurált Ft "Kossuth bankó" (2x) vörösesbarna és barna T:III,III Ft "Kamatos Utalvány" zöld, kamatszelvény nincs, Endrey Endre saját kezű aláírásával T:I,I- hajtatlan, apró sarokhajlások Hungary Forint "Interest Bearing Voucher" green, no coupon, with autograph signature of Endre Endrey C:UNC,AU unfolded, slight corner bends Adamo SGU Ft "Kamatos Utalvány" rózsaszín változat, kamatszelvény nincs, Endrey Endre saját kezű aláírásával T:I- hajtatlan, sarkoknál és jobb szélen apró hajlás, hátoldalon folt, kis papírráncok, 4mm-es felületi papírhiány Hungary Forint "Interest Bearing Voucher" rose, no coupon, with autograph signature of Endre Endrey C:AU unfolded, small errors on the corners and right edge, spot on the back, small typographic creases, small surface paper damage (4mm) Adamo SGU kr "Kossuth bankó" T:III K (2x) I. és II. kiadás, mindkettő piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:III,III K K mindkettő piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzéssel T:III,I K K K K K mindegyik "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:III,III

7 Rengeteg érdekes tétel az egyéb gyűjtési területek anyagában! K-100K 6db felülbélyegzett bankjegy, több hamis felülbélyegzéssel (with some fake overprints) T:III,III-,IV K hamis "FELÜLBÉLYEGZÉS Járási Főszolgabíró Hivatal" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III,III K K K hamis román felülbélyegzéssel (fake Romanian overprint), mindegyik piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:III,III f-20K 10xklf T:vegyes K "Zsombolyai járás főszolgabírája JAN. 20." felülbélyegzéssel T:III K "UPRAVA GRADA SUBOTICA" felülbélyegzéssel T:III K f K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:I-,III K "A Magyar Szent Korona Országainak Vörös Kereszt Egylete" bélyegzéssel és körbélyegzéssel T:I K (3x), egyik zöld "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:III,III K "A 2082" hullámos hátlappal, valószínűleg hamis "Temes Vármegye Vejte Község" felülbélyegzéssel T:III K "MÁS TÖRVÉNYES..." gúnyrajzzal T:III K (3x) sorszámkövetők T:I,I K + 2K + 10K + 20K T:I-,II K "2aa" (4x) sorszámkövetők T:I-,II K "2aa" (5x) T:I,I-,III (csak egy III-as) K + 20K K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:I,I K "Orell Füssli Zürich" T:I,I K "Orell Füssli Zürich" T:II- szép papír K "Orell Füssli Zürich" T:III K "Orell Füssli Zürich" (2x) T:II- szép papír K "Orell Füssli Zürich" T:III Adamo K K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:I,I K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:I K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:II egy nagyobb szakadás, két kisebb K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:I-,II K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással T:II-,III P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (100x) T:vegyes P (2x) P P AP, "Észak-balatoni Éremgyűjtők Harmadik / Hatodik / Hetedik / Nyolcadik Országos Találkozója" felülbélyegzésekkel T:III P "H 086 / " T:III,III- Adamo P P T:I P (2x) sorszámkövetők, nyomdai papírráncokkal T:I- sarokhajlások P számozott + 2P + 5P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III P (30x) T:vegyes P P MP MP BP T:I-,II,III db vegyes pengő bankjegy T:vegyes BP BP BP BP BP T:I-,II BP BP BP vágáshiba T:I-,II hajtatlan AP (2x) AP (2x) T:III,III Ft T:III,III Ft + 100Ft T:III 100Ft szép papír Ft T:III Ft T:III Ft (2x) T:III Ft (4xklf) T:III szép papírral is Ft T:III Ft T:III

8 Ft (2x) T:III Ft (2x) T:III Ft (3x) T:III közte szép papír Ft (5x) T:I-(csak az 1975-ös),III Ft T:III foltos Ft T:III Ft nyomdai papírránccal T:I Ft nyomdai papírránccal (2x) sorszámkövetők T:II,II Ft T:III Ft T:I Ft (3x) sorszámkövetők T:I Ft T:III Ft (2x) sorszámkövetők, mindkettő nyomdai papírránccal T:I kis sarokkopás Ft (6x) sorszámkövetők, nyomdai papírránccal T:I,I Ft (2x) T:III Ft T:II- szép papír Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft Ft (3x) T:I-,II,III szép papír Ft nyomdai papírránccal T:I Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft (2x) sorszámkövetők T:I-,II Ft Ft T:I,I Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft "MINTA" perforációval és felülnyomással "E " sorozatszámmal, gyári papírránccal T:I Adamo F42Ma Ft (2x) nyomdai papírráncokkal T:I Ft (6x) sorszámkövetők T:I Ft (3x) sorszámkövetők T:I Ft (4xklf) T:I Ft (4x) 3db sorszámkövető és 1db közeli sorszám, nyomdai papírráncokkal T:I Ft (3x) közte 2db sorszámkövető és 1db közeli sorszám T:I Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft (3x) sorszámkövetők T:I Ft Ft Ft T:I-,III Ft "E" T:III,III Ft "F" T:III Ft "FB","FD" (4x) T:I Ft "ED" T:I Ft "Millennium" T:I Eredeti bontatlan díszcsomagolásban! Ft "Millennium" T:I Eredeti bontatlan díszcsomagolásban! Ft "EA" T:I Ft "MINTA", "CA " sorszámmal T:I Ft "CA" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "EC" T:I Ft "FB" (4x) sorszámkövetők T:I ,2005, Ft "FA","FB","FC" (3x) T:I Ft "FA" (5x) sorszámkövetők T:I Ft "EA" T:I Ft "EA" (3x) sorszámkövetők T:I Ft "DC" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "DA" (3x) sorszámkövetők T:I Ft "CA" (2x) sorszámkövetők T:I ,2006, Ft "BA", "BC" (3x) T:I,I- egyiken apró sarokkopások Ft "FB" (2x) sorszámkövetők T:I

9 Lindner és Kobra termékek teljes választékban megrendelhetők irodánkban vagy weboldalunkon Ft "FB" (4x) sorszámkövetők T:I Ft "EC" T:I Ft "EA" T:I Ft "EA" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "EC" (4x) sorszámkövetők T:I Ft "DA" (4x) sorszámkövetők T:I Ft "FC" (3x) sorszámkövetők T:I Ft "EB" T:I Ft "EB" (5x) sorszámkövetők T:I Ft "CA" T:I,I Ft "CA" (3x) sorszámkövetők T:I Ft "EA" T:I apró sarokhajlás Ft "EA" (3x) sorszámkövetők T:I,II Ft "CB" T:I Ft "EB" T:I Ft "EA" (4x) sorszámkövetők T:I Ft "DE" (5x) sorszámkövetők T:I Ft "CA" T:I,I Ft "CB" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "AA" (3x) sorszámkövetők T:I,I Ft "EA" T:I-,II Ft "EB" (3x) sorszámkövetők T:I Ft "DC" (5x) sorszámkövetők T:I Ft "EB" T:I,I Ft "EB" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "EC" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "CC" T:I,I Ft "CC" (2x) sorszámkövetők T:I,I- egyiken enyhe átlós hajlás db klf forint, pengő bankjegy, közte P, Ft T:II-III- szép papírral is db-os vegyes magyar pengő, adópengő és forint bankjegy tétel, közte 2db P "N" betűs változat T:II,II-,III db klf pengő, adópengő, forint bankjegy T:vegyes (I is!) db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar korona és pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő és forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db vegyes korona, pengő, adópengő bankjegy T:vegyes db vegyes korona, pengő, forint bankjegy tétel jobb darabokkal, közte K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel, P T:vegyes (közte szép papírral is!) Magyar fém- és ezüstpénzek Denár Ag "Kálmán" (0,42g) T:2,2- karc, kissé hajlott Huszár:33.,Unger I.: Denár Ag "Zsigmond" (0,26g) T:3 kitörés Huszár: 576., Unger I.: Denár Ag "I. Mátyás" (0,48g) K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,54g) K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,38g) T:2,2- Unger I.: 565.d, Unger II.: 870.,917.a K-P Denár Ag "I. Mátyás" (0,4g) T:2- Huszár: 722., Unger I.: 567.e K-M-AF-B Denár Ag "II. Ulászló" (0,57g) T:2- Huszár: 803., Unger I.: 638.d K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,47g) T:2,2- Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0.59g) T:2- Huszár 935., Unger II: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,5g) T:2,2- Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,4g) T:2- patina Huszár: 936., Unger II.: 748.a Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,54g) T:2 kis ph. Huszár: 936., Unger II.: 748.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,68g) T:2- ph. Huszár: 992., Unger II.: 766.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,52g) T:2- ph. Huszár: 1059., Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,56g) T:2- Huszár 1059., Unger II.: 811.a

10 KB XVkr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (6.01g) T:3 Huszár: 1422., Unger II.: K-B 15kr Ag "I. Lipót" (5,98g) T:2-,3 k.,ü.,ph. Huszár: 1427., Unger II.: C-H 3kr Ag "I. Lipót" (1,19g) T:3 Huszár: 1478., Unger II.: 1086.b PH-KM Poltura Cu "Mária Terézia" T:2-,3 Huszár: 1751., Unger III.:1270.c S 1/2 kr Cu B 1/2kr Cu "II. József" T: B/S.K.-P.D. 20kr Ag "II. József" T:3 Unger III.: 1306.b B S.K.-P.D. 20kr Ag "Mária Terézia" T: B 1/2kr Cu B 1/4kr Cu G 1Kr Cu A 1kr Cu S 3kr Cu T:2-, A 1kr Cu S 1kr Cu S 1kr Cu B 1kr Cu T:2,2-, S 3kr Cu B 1kr Cu B 1kr Cu KB 1kr Cu T:2-, B 6kr Cu S 15kr Cu T:2-, B 3kr Ag "I. Ferenc" T:3-,3 Unger III.:1391.a B 20Kr Ag "I. Ferenc" T:2- kis patina kr Cu T: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2- lyuktömött KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2-,3 ph.,ü B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2, B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T: NB 3Kr Cu T:2- ph. Adamo B kr-4kr Cu (10x) T:2-, B 1/4Fl Ag "Ferenc József" T:3 lyuktömött KB 1kr Cu (11x) T:vegyes KB 10Kr Ag "Váltó Pénz" T: KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2-,3 Adamo M KB 5/10kr Cu (2x) KB 10f Ni T:2-, KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" T:3 Adamo M f-es tétel 343g súlyban T:vegyes f és 2f érmék 152g súlyban T:vegyes f-es tétel 410g súlyban T:vegyes KB 1K Ag "Millennium" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2,2- Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2,2- Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2 Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:3 ph KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2- patina KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2- patina KB 2K Ag "Ferenc József" T:2-,3 Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2- Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2,2- k. Adamo K KB 2f Br KB 2f Br f Br T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T: KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2- patina KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T: KB 20f Fe T: f Fe f Cu-Ni f Fe T:1-, P Ag (2x) T:2-, P Ag (2x) T:2,

11 Kérjük telefonos és írásbeli ajánlatait időben adja le! f-5P (30x) közte P Ag T:vegyes db-os 1f és 2f tétel T:vegyes P Ag "Madonna" T:3 Adamo P P Ag "Madonna" + korabeli hamisítványa (peremen anyaghiány) T:3 Hungary Pengő Ag "Madonna" + old fake (on the edge metal error) C:F Adamo P P Ag "Madonna" (2x) T:2,2- Adamo P P Ag "Madonna" (2x) T:2,2- Adamo P P Ag "Madonna" (2x) T:2,2- Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 ph. Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P BP 2f Br (4x) T: f Br (9x) f Br T:2,2-, P Ag "Madonna" (2x) T:2,2- Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 Adamo P P Ag "Pázmány" T:2,2- Adamo P P Ag "Pázmány" T:2 Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 apró ph., kis patina P Ag "Liszt Ferenc" T: P Ag "Liszt" T:2 Adamo P ,1938, P Ag (3x) T: P Ag "Madonna" T: P Ag "Madonna" T:2,2- Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- ph. patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 felületi karc Adamo P P Ag "Szent István" T:2 kis ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 kis ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 polírozott, kis ph. Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 kis patina foltok Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2,2- ph., patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2- ph. Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1- Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2,2- patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1-,2 Adamo P db-os 10f és 20f tétel T:vegyes P Al (2x) + 2P Al (2x), mindegyik hamis sarló-kalapács ellenjeggyel (fake countersings) T:2, P Al hullámos talpú T: P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója" P Al "Parlament" T:2, f Br (2x) + 20f Br (6x) T:2, Ft Al + 2Ft Al T: Ft Al T: Ft Ag "vastag Kossuth" T:2- Adamo F Ft Ag "Kossuth" Ft Ag "Deák" Ag T:2,2-,

12 Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2-, f Al (8x) T: Ft Ag "Petőfi" T: Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" "Szabadságharc" sor T:2,2- patina Adamo EM1,2, Ft Ag "Széchenyi" T:2- patina db-os 2f és 5f Al tétel T:vegyes Ft + 20Ft + 25Ft Ag "10 éves a Forint" sor T: Ft Ag "10 éves a Forint" T:2, Ft Ag "10 éves a forint / Parlament" T: Ft Ag + 50Ft Ag "Bartók Béla" pár eredeti kék dísztokban T:P f + 5f + 10f + 20f + 50f + 1Ft Ag + 2Ft Ag + 5Ft Ag, fiktív veret "Kabinet sor" eredeti dísztokban! T:P patina Hungary Fillér + 5 Fillér + 10 Fillér + 20 Fillér + 50 Fillér + 1 Forint Ag + 2 Forint Ag + 5 Forint Ag "Cabinet set" in original box! C:P patina Adamo FO Ft Ag + 50Ft Ag + 100Ft Ag "Kodály" sor eredeti kék plasztiktokban T:BU Ft Ag + 100Ft Ag "Semmelweis" pár "MNB" plasztiktokban(fekete) T:BU Ft Ag + 100Ft Ag "Tanácsköztársaság" pár T:BU Ft Ag + 100Ft Ag "Tanácsköztársaság" pár T: f Al lefóliázva Ft + 2Ft + 5Ft "Europa" fóliatokos kiadásban Ft-20Ft (5x) "Europa" fóliatokos kiadásban T: Ft Ag + 100Ft Ag "Felszabadulás" pár T:BU Adamo EM36, f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag + 100Ft Ag "Szt.István" pár T:BU ujjlenyomat Ft Ag + 100Ft Ag "Szent István" pár, kék plasztiktokban T:BU kis patina f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag + 100Ft Ag "Petőfi" pár T:BU ujjlenyomat f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag + 100Ft Ag "MNB" pár T:BU Adamo EM44,EM Ft Ag "KGST" T:BU f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Felszabadulás" T:BU Adamo EM Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" T:PP ujjlenyomat, kis felületi karc f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag 3klf db "Festők I. - Munkácsy, Szinyei, Derkovits" T:BU Ft Ag "II. Rákóczi Ferenc" T:BU f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag 3xklf "Festők II. / Mányoki, Rippl-Rónai, Csontváry" sor T:BU ujjlenyomat

13 Lindner és Kobra termékek teljes választékban megrendelhetők irodánkban vagy weboldalunkon Ft Ag "Nemzeti Múzeum" dísztokban T:PP felületi karc Adamo EM f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Első magyar aranyforint" T:BU Adamo EM f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: "Naptár" Ag bélyegérem ÁPV tokban (5.5g/0.835/24mm) T:PP Ft Ag "Nemzetközi gyermekév" piefort T:PP felületi karc, durva ph. Hungary Ft Ag "International Year of the Child" piefort C:PP slightly scratched, strong edge error f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft "Kossuth" Ft "Deák" T:BU, Ft "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft "Bulgária 1300 éves" Ft "Kőrösi Csoma Sándor" Ft "Kulturális fórum" T:BU,PP Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft Ni "FAO" Ft alpakka "Fáy András" T:BU,PP Ft "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft (3x) Ft "Magyarország az EU tagja" T:BU, Ft "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft "Természetvédelem - Mocsári teknős" Ft " es szabadságharc" T:BU,PP f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft-100Ft 10db-os "FAO" tétel T:1-,2,PP Ft "FAO" T:1 Eredeti vákuumcsomagolásban! Ft "Bulgária 1300 éves" sértül nem eredeti tokban Ft Ni "FAO" Ft Cu-Ni "Labdarúgó VB 1982" Ft "Kőrösi Csoma Sándor", mindegyik eredeti tokban tanúsítvánnyal T:BU,PP f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9xklf db, "Coin Sets of All Nations" forgalmi szett felbélyegzett kartonlapon T: f-10Ft 9xklf db, "Coin Sets of All Nations" forgalmi szett felbélyegzett kartonlapon (karton gyűrött) T: Ft alpakka "Labdarúgó Bajnokság" 4xklf T:BU f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10xklf db, "Coin Sets of All Nations" forgalmi szett felbélyegzett kartonlapon T: f + 5Ft + 10Ft "FAO" eredeti tokban tanúsítvánnyal T: Ft "Széchenyi István" Ft "Simon Bolivár" Ft "Fáy András" T:1-(PP),PP,BU Ft "FAO" (2x) Ft "Fáy András" (2x) T:BU,PP f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10xklf db, "Coin Sets of All Nations" forgalmi szett felbélyegzett kartonlapon T: Ft "FAO" (2xklf) Ft "FAO" Ft "Világ Vadvédelmi Alap II." T:BU,PP f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft alpakka (3xklf) "Természetvédelem - Mocsári teknős, Vadmacska, Vidra" T:BU Ft "Mexikói Labdarúgó VB" (2xklf) Ft "Labdarúgó EB" T:BU Ft "Mexikói Labdarúgó VB" (2xklf) Ft "Labdarúgó EB" T:BU Ft "Kulturális fórum" Ft "Fáy András" Ft "Kétszáz éves a magyar nyelvű színjátszás" T:BU Ft Ag "Természetvédelem - Mocsári teknős" T:BU f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T:

14 f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft "Mexikói Labdarúgó VB" Ft "Labdarúgó EB" + 100Ft "Labdarúgó VB - Két játékos" T:BU Ft Ag "Labdarúgó VB - Stadion" T:BU Ft Ag "Budavár visszavétele 1686" T:BU Adamo EM f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Nyári olimpia-szöul" T:PP Ft Ag "Nyári olimpia-szöul" T:BU felületi karc f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft alpakka "Labdarúgó EB" Ft alpakka "Labdarúgó VB - Kézfogás" T:BU Ft Ag "Világ vadvédelmi alap" T:BU kis oxidáció Adamo EM Ft Ag "Világ vadvédelmi alap" T:BU Adamo EM f-20Ft 9klf "Magyar Népköztársaság" forgalmi érméi sötétkék műbőrtokban T:1 Adamo FO f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Nyári olimpia - Barcelona" T:BU ujjlenyomat Ft-20Ft 5xklf db, kiadatlan forgalmi sor laminált fóliatokban, "Magyar Köztársaság" felirattal, de "Kádár" címerrel T: f-50f 5klf db forgalmi sor fóliában T: Ft "SOS Gyermekfalu" Ft "A évforduló" T:2(PP), Ft Ag "Mátyás király / Beatrix" T:BU Ft Ag "Mátyás Király - Buda" T:BU Adamo EM Ft Ag "Mátyás Király - Buda" T:BU Adamo EM Ft Ag "Kölcsey Ferenc" T:PP oxidáció, ujjlenyomat, felületi karc Adamo EM Ft Ag "Kölcsey Ferenc" T:BU Adamo EM f-50f 5klf db forgalmi sor fóliában T: f-50f 5klf db forgalmi sor fóliában T: Ft Cu-Ni "II. János Pál pápa látogatása" T:PP ujjlenyomatos Ft Cu-Ni "II. János Pál pápa látogatása" (2x) T:BU Ft Cu-Ni "II. János Pál pápa látogatása" T:PP Ft Ag "Széchenyi István" T:BU Ft Ag "II. János Pál pápa látogatása" T:PP f-50f 5klf db forgalmi sor fóliában T: f-50f 5klf db forgalmi sor fóliában T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag (2x) "MNB" + "Deák" T: f-200Ft 10x különféle db szettben, benne 200Ft Ag "MNB", 5Ft hiányzik! T:BU

15 Megjelent: Békebeli séták a pesti Belvárosban c. könyvünk! f-200Ft 11x különféle db, szettben, benne 200Ft Ag "MNB" T:BU Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "Expo 96" T:BU Ft Ag "Deák" T:PP apró felületi karc Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (10x) T:2, Ft Ag "Deák" (10x) T:2, f-200Ft 11db klf, forgalmi sor, közte 200Ft Ag "Deák", 20Ft-nál a fólia kivágva T:PP Ft Ag "Deák" T:1- Adamo F f-100Ft 10klf db "50 éves a forint" dísztokos szettben T:BU Adamo FO Ft Ag "Honfoglalás" T:2 (PP) Adamo EM Ft Ag "Deák" T:1- Adamo F f-200Ft 10klf db, benne 200Ft Ag "Deák" + 100Ft " es szabadságharc" szettben, a középső 100Ft hiányzik! T:BU külső tok hiányzik Adamo FO Ft " es szabadságharc" T:PP ujjlenyomat Ft Ag "Deák Ferenc" T:PP ujjlenyomat f-100Ft 8klf db, szettben "75 éves a Magyar Nemzeti Bank" T:PP Adamo FO Ft Ag "75 éves az MNB" T:PP kis felületi karc Ft Ag "Az államalapítás évfordulója" T:BU Adamo EM Ft Ag "Integráció az EU-ba - EURO III" T:PP Ft "A évforduló" T:BU Ft "A évforduló" T:PP Ft "A évforduló" T:BU Ft "Arany János: Toldi" T:PP Adamo EM Ft "Petőfi Sándor: János vitéz" T:PP felületi karc Adamo EM Ft "Fazekas Mihály: Lúdas Matyi" T:PP Adamo EM Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 100Ft "Kossuth Lajos" T:BU Adamo FO Ft "A évforduló" T:PP felületi karc Ft "Kossuth" elsőnapi veret sorszámozott díszlapon T:BU Ft "Rubik-kocka" T:PP Ft "Kempelen Farkas Sakkautomatája" T:BU Adamo EM Ft "Kempelen Farkas Sakkautomatája" T:BU Adamo EM Ft "Üzenet" szétcsavarható T:BU Adamo EM Ft Ag "Széchenyi Könyvtár" dísztokban T:PP Ft Ag "Kovács Margit" dísztokban T:PP ujjlenyomat Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 20Ft "Deák Ferenc" T:PP Adamo FO Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 50Ft "Magyarország az EU tagja" T:PP Adamo FO Ft Ag "Pécsi ókeresztény sírkamrák" T:BU kis ujjlenyomat Ft (10x) emlékkiadások T:

16 Ft "100 éves az első magyar postaautó" T:BU Ft Ag "Diósgyőri vár" T:BU Ft-100Ft 8klf db, forgalmi sor szettben, benne 1946-os 1Ft Ag "Hatvanéves a Forint" T:BU Ft "Ford T-Modell" T:PP Ft "Ford T-Modell" T:PP kis oxidáció Ft + 2Ft Ft "Pénzváltozás" emléklapon T: Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne "Berán Lajos és a pengő" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm) T:BU Ft "Adorján János - Libelle" T:PP Adamo EM Ft Ag "Batthyány Lajos" T:PP enyhe felületi karc Ft-100Ft 7klf db + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos szettben T:PP Ft Ag "Tokaji Történelmi Borvidék" T:BU Ft Ag "Pekingi olimpia" T:BU Ft Ag "Pekingi olimpia" T:PP felületi karc Ft aranyozva T: Ft "Bánki Donát" T:PP Ft "Bánki Donát" T:BU Ft "Kálvin János" Ag T:PP enyhe felületi karc Ft Ag "Dohány utcai zsinagóga" T:PP felületi karc Ft-200Ft 6klf db + "Pécs 2010 Európa Kulturális Fővárosa" Ag (0.999) emlékérem, szettben T:PP Ft "Bíró László József a golyóstoll szabadalmaztatója" T:BU Adamo EM Ft "Bíró László József a golyóstoll szabadalmaztatója" T:PP felületi karc Ft-200Ft 6klf db dísztokos szettben "Az önkéntesség európai éve 2011" T:BU Ft Ag "Mohácsi Busójárás" T:PP ujjlenyomat, enyhe felületi karc ft aranyozva T:1-, db vegyes forint, fillér érme T:vegyes Vegyes: "B.SZ.K.R.T. / Kis szakaszjegy" Cu zseton (4x) f tombak (6x) rugós zsetontartóban T:2, db-os vegyes magyar érme és telefon érme tétel, közte 1800S 3kr Cu, 1886KB 1kr Cu "Középcímer", Ft Ag "Kossuth" T:vegyes Vegyes: 1774S 1/2kr Cu S 1kr Cu B 1/2kr Cu + Ausztria/lengyel verdejel 1763W 1kr Cu T:2,2-, Vegyes: 1780K 1kr Cu S 1kr Cu B 1kr Cu + Ausztria 1816A 1kr Cu T:2-, Vegyes: Ausztria / Magyarország db Cu krajcár T:2-,3 Mixed: Austria / Hungary pcs of Cu Kreuzers C:VF,F Vegyes: 1751B 1/2kr Cu S 1kr Cu + Ausztria /2kr Cu "Mária Terézia" A 1/4kr Cu T:2-, Magyar emlékveretek Asszonyi Tamás (1942-) ~1970. "Észak-Magyarországi Vegyiművek (ÉMV) Bábony - DEDISTI-DAMUS" egyoldalas öntött Br plakett (59x129,5mm) T: Asszonyi Tamás (1942-) " / 100 éves a Magyar Vöröskereszt" ezüstözött fém emlékplakett (40mm) T: Asszonyi Tamás (1942-) DN "Az Ifjúságért / Ifjúsági díj ÁIB (Állami Ifjúsági Bizottság)" fém díj plakett (75mm) T: Asszonyi Tamás (1942-) DN "Budapest Főváros Tanácsa" öntött Br plakett mesterjegy nélkül ( mm) T: Bartos Endre (1930-) DN "Hoór Károly " egyoldalas öntött Br plakett (106mm) T: Beck Ötvös Fülöp ( ) "Ady Endre emlékének a Nyugat / Repülj hajóm... Rajtad a holnap hőse" Br emlékérem (65mm) T:2 HP Berán Lajos ( ) "Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület Wahlner Aladár Emlékérme / Egyesületi életünk terén kifejtett tevékenységéért" aranyozott Br emlékérem, aranyozás lekopva (50mm) T:2- HP Berán Lajos ( ) "Budapesti Emlék" Br emlékérem (80mm) T:2,2- ph Berán Lajos ( ) "Dr. Neuschloss-Knüsli Kornél Emlékérem 1935 / Kiváló Művészeti Munkáért - Magyar Képzőművészek Egyesülete" öntött Br érem "BERÁN NÁNDOR IPARMŰVÉSZ BUDAPEST DÖBRENTEI U.2." feliratú dísztokban (87mm) T:2 HPII

17 Megnyílt megújult webshopunk! Folyamatosan bővülő kínálat! Berán Lajos ( ) DN "Budapesti (Budai) Torna Egylet Botond" Br érem (40mm) T: Berán Nándor ( ) "Budapesti Motor-Yacht Club - Budapest - Baja - Siófok 1936.IX.6-7." ezüstözött Br plakett, hátlapján "BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." (68x42mm) T: Bognár György (1944-) "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (41,60g/0.640/42,5mm) T:2 kis ph Bognár György (1944-) "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / Balassi Bálint" Br emlékérem (42,5mm) "Mindszenty József Magyarország bíboros hercegprímása / Esztergom Érseki Főszékesegyház" Br emlékérem peremhibával (38,5mm) T: Bognár György (1944-) "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Ag emlékérem (16g/0.925/32mm) T:PP Bognár György (1944-) "MÉE / Magyarország köztársaság" Ag (35.97g/0.835/42,5mm) és Br (42,5mm) emlékérem pár T:PP, Bognár György (1944-) "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás " Ag piefort emlékérem tanúsítvánnyal dísztokban (155,52g/0.925/65mm) T:PP Bognár György (1944-) "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" Ag emlékérem eredeti tokban tanúsítvánnyal (31,14g/0.925/42,5mm) T:PP Bognár György (1944-) "Millecentenárium " Ag emlékérem (15,51g/0.999/42,5mm) T:PP Borsos Miklós ( ) "Fa- és Papíripari Szövetkezetek Szövetsége 1977" Br emlékérem (81mm) T: Borsos Miklós ( ) "Fa- és Papíripari Szövetkezetek Szövetsége 1978" Br emlékérem (83,5mm) T: Bozó Gyula ( ) "Patrona Hungariae / 300 éve szabadult fel Pécs a török hódoltság alól " nagyalakú Br emlékérem (70mm) T: Bozó Gyula (1913-) / Szabó Géza (1939-) "A IV. Magyar Köztársaság kikiáltásának emlékére / Magyarország független demokratikus jogállam" Ag (35,9/0.835/42,5mm) és Br emlékérem pár (42,5mm) T:PP Bozó Gyula ( ) "George Bush látogatása Magyarországon" Ag emlékérem (35,41g/0.835/42,5mm) T:PP Bukta Mátyás "Egri denár Imre király emlékére" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (0,7g/0.920/13,4mm) T: Bukta Mátyás "Imre denár / MÉE Eger" Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal (0.68g/0.920/13,4mm) T:1 Csak 200db! Bukta Mátyás "Imre denár / MÉE Eger" Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal (0.76g/0.920/13,4mm) T:1 Csak 200db! Csillag István ( ) DN "Férfifej" Br plakett (77mm) T: Csíkszentmihályi Róbert (1940-) "Képző- és Iparművészeti Szakközépiskola" öntött Br érem (90mm) T:1-, Csíkszentmihályi Róbert (1940-) "OMÉK III. díj / 69. Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest" Br díjérem (78mm) "OMÉK II. díj / 70. Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest" Br díjérem (78mm) T: Csontos László ( ) DN "Budapest Főváros Tanácsa / Erzsébet híd" Br emlékérem (72mm) T: Csóka Zsuzsanna (1962-) "Perczel Mór honvédtábornok / MÉE - A szabadságharc 150. évfordulójára - Az ozorai győztes" Ag emlékérem (34g/0.925/43mm) T:PP Fritz Mihály (1947-) "20 éves a MÉE Fejér Megyei Szervezete / Török kivonulásának 300. évfordulója" Ag emlékérem (35,66g/0.835/42,5mm) T:PP kis ph Fülöp Zoltán (1951-) "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc éve nyugszik a Bayreuthi temetőben" Al emlékérem (32mm) T:2 (PP) Garamkeszi János (1936-) "MÉE XIII. Vándorgyűlése Salgótarján / Madách Imre - Az Ember tragédiája" Ag emlékérem (34,88g/0.640/42,5mm) T: Gáll Gyula (1939-) DN "Velencei-tavi Sportversenyek" ezüstözött Br emlékérem füllel (70mm) T: Iván István ( ) "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / 100 éves a magyar levélborítékrajzú bélyeg " (48x65,5mm) T:1, Janzer Frigyes (1939-) "Munkásmozgalomért - E. Izzó SZB. / Száz éves a Vasas Szakszervezet" Br plakett (118mm) T: Józsa Lajos (1944-) ~1980. "Hajdúszoboszló Délibáb Hotel / Gasztronómiáért" Br emlékérem (64mm) T: Képíró Zoltán ( ) "MÉE Kaposvár / 100 éve város Kaposvár" jelzett Ag emlékérem (25g/0.800/42,5mm) T: Képíró Zoltán ( ) "MÉE-Keszthely / Dunántúli Éremgyűjtők V. Keszthelyi Találkozója" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:

18 30652.Képíró Zoltán ( ) "MÉE-Keszthely Hévíz / Dr. Schulhof Vilmos" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T: Képíró Zoltán ( ) DN "Rózsa Ferenc Emlékplakett" egyoldalas öntött Br érem (70mm) T:1- kis ph Kiss Kovács Gyula ( ) "Renoir" jelzett Ag emlékérem (16.1g/0.800/32mm) T: Kiss Kovács Gyula ( ) ~1970. "Hűségért, munkáért - Heves Megyei Tanácsi Építőipari Vállalat Eger" öntött Br plakett mesterjegy nélkül (103mm) T: Kiss Kovács Gyula ( ) "Nitrokémia " öntött Br plakett (107mm) T: Kiss Nagy András ( ) "Az Erdélyi Menekültekért" Br emlékérem műbőr tokban tanúsítvánnyal (42,5mm) "Nemzetközi Gyermekév" Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (3.41g/0.835/27x22mm) T:1,PP Kósa István (1953-) "Kádár János" Ag emlékérem (31.04g/0.925/38.6mm) T:PP Kósa István (1953-) "Magyar Pénzverő Zrt. / Látogató Érem" (42,5mm) T:PP ujjlenyomat Kovács Ferenc ( ) "Kiskunfélegyháza / Kiskun Napok" öntött Br plakett ( mm) T: Kutas László (1936-) "A Soproni Bányászati Múzeum új állandó kiállítának megnyitása - Sopron szeptember 3." Br plakett, hátlapjára filc anyag ragasztva (81mm) T: Lantos Györgyi (1953-) / Szabó Géza (1939-) "MÉE 20. Vándorgyűlése - Pápa" Ag emlékérem (36,46g/0.835/42mm) T:2(PP) Lapis András (1942-) / Szabó Géza (1939-) "Feszty-körkép Ezüst Éremsor - Ökörhajtó - Ökrösszekér / Verecke útján" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (31,71g/0.999/42,5mm) T:PP Lebó Ferenc (1960-) "Attila találkozása Nagy Szent Leó Pápával / Szent István" Ag emlékérem (31,14g/0.925/42,5mm) T:PP Lebó Ferenc (1960-) "A honfoglalás emlékére / Vérszerződés" Ag emlékérem (30,97g/0.925/42,5mm) T:PP Lebó Ferenc (1960-) "Budapest a Duna gyöngye / Az MKB köszönti a 125 éves fővárost" Ag emlékérem (31,45g/0.999/42,5mm) T:PP Madarassy Walter ( ) "Szent István Alba Regia alapítója / " Br emlékérem (75mm) T:2 kis ph. HPII Madarassy Walter ( ) DN "Budapest Főváros Tanácsa / Halászbástya" öntött Br érem (71mm) T: Madarassy Walter ( ) "Budapest vízművei" szögletes Br plakett, jelzett (80x45mm) T: Miró Eszter (1935-) DN "Juhász Gyula / Gödöllői Járási Városi Juhász Gyula Könyvtár" Br emlékérem mesterjegy nélkül (61mm) T: Mladonyiczky Béla ( ) "Jászberényi Tanítóképző Főiskola - Munkásságáért" egyoldalas öntött Br plakett (97,5mm) T: Murányi Gyula ( ) DN "Khuen-Héderváry Károly gróf" Br plakett (70x35mm) T:2- HPI Nyírő Gyula ( ) "Henri Dunant, a Vöröskereszt alapítója / A Magyar Vöröskereszt Budapesti Vezetősége" Br emlékérem (95mm) T: Papp László (1947-) "Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának emlékére" 2db klf patinázott és zománcozott vörösréz emlékérem eredeti tokban tanúsítvánnyal: "Szent István lóval és Krisztogrammal" + "Turul" (70mm) T:1, Papp László (1947-) "Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának emlékére " 2db klf patinázott vörösréz emlékérem eredeti tokban tanúsítvánnyal: "Jobbra lépő csodaszarvas" + "Csodaszarvas balra néző feje" (70mm) T: Pataky Béla (1932-) "Zsanai gázkitörés" Br érem (70mm) T: Peternák Gusztáv (1928-) "Esztergom Város Tanácsa / Hazánk felszabadulásának 25. évfordulójára" Br emlékérem (60mm) T: Peternák Gusztáv (1928-) "Labor Műszeripari Művek Esztergom Hungary / 75 éves " Br emlékérem eredeti dísztokban (60mm) T: Rajki László (1939-) "BUÉK" Br emlékérem (49mm) T: Szabolcs Péter (1942-) / Szabó Géza (1939-) "MÉE XXVIII. Vándorgyűlése Zalaegerszeg / Kölcsey Ferenc" Ag emlékérem (34g/0.925/42,5mm) T:PP Szakál Ernő ( ) "Mikoviny Sámuel emlékének / Kiváló Munkásságért az Országos Magyar Bányászati Egyesület" Br emlékérem (50mm) T: Szántó Gergely ( ) "Királyi Magyar Egyetemi Nyomda" Br emlékérem (40mm) T: Szombathelyi László (1943-) "Volán 7.sz. Vállalat / Szolnok 900 éves - Jubileuma alkalmából" kétoldalas fém plakett dísztokban (81mm) T: Vanczák Ferenc ~1930. "Columbia Postagalamb S.E. Útban az Igazság Felé" ezüstözött Br plakett (75mm) T:2- ph Várhegyi György (1942-) "Kiváló utánpótlás neveléséért - Az OSH elnökétől" kinyitható öntött Br plakett (kinyitva 83,5x-200mm) T:

19 Havi két gyorsárverésünkre folyamatosan várjuk a beadásokat! Várhelyi György (1942-) DN Br névjegyérem (35mm) T: Vincze Dénes ( ) DN Br plakett eredeti tokban (81mm) T: Zsákodi Csiszér János ( ) "Magyar Anyák Nemzeti Ünnepe 1928" ezüstözött Br emlékérem (40mm) + Göröntsér Greff Lajos ( ) ~ "Magyar Úszó Szövetség 1907" Br emlékérem (34,5mm) T:2-, Habsburg Birodalom / Bécs "II. Lipót pozsonyi koronázása" Ag zseton füllel. "LEOPOLDVS II D G ROM IMP S A GER HVN BOH REX ARCHID AVSTRIAE CORONATVS POSONII XV NOV MDCCXC / PIETATE ET CONCORDIA" (25mm/5.04g) T:3 Habsburg Monarchy / Vienna "Coronation of Leopoldus II" Ag jeton with ear (25mm/5.04g) C:F HTÉ "BLASZ (Budapesti Labdarúgó Alszövetség) " zománcozott Br emlékplakett (54x30mm) T: ~ db-os érem és plakett tétel: "Budapest-Salgótarjáni Gépgyár és Vasöntő R.T.", "Hungaropack", "Váltófutás a felszabadulás ünnepére / Fővárosi Tanács Budapesti Testnevelési és Sportbizottság", "Virágos városokért különdíj Szolnok", "Rencontre Sabre URSS.-Pologne-Hongrie Budapest" T: "Siófoki Sport Egyesület " Zn emlékplakett füllel (2x) (32x30mm) T:2, "Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület " fém emlékérem (51mm) T: "100. Ausztria-Magyarország Labdarúgó Mérkőzés" Al emlékérem (61,5mm) T: ~1960. "OMBKE (Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület) 1892" ezüstözött Br emlékérem (50mm) T: ~ db Br szocialista plakett: "Fejér megye" (98x105mm) + "KISZ - Hajógyári fiatalokért" (99mm) + "Helikon Keszthely" (80mm) T:1, ~ db-os érem és plakett tétel: "Concours International des Vins Budapest - Nemzetközi Borverseny" 2xklf (70mm) + "66. Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár" (70mm) + "67. Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás" (60x80mm) T: ~ db-os szocialista érem tétel: "64. Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár" (61x81mm) + "65. Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár" (67,5x86,5mm) "68. Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár" (60mm) + "Alkotó Ifjúság - I. Országos Kiállítás" (2x) (70,5mm) T:1-, "Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület - III. Magyar Öntőnapok április 6-9. Budapest" Br plakett (63x82mm) T: "Hazádnak rendületlenül légy híve ó magyar - Numismatica Hungarica / Budapest 1956" Br emlékérem (38,5mm) T:1, ~1970. "Lenin Kohászati Művek Diósgyőr" egyoldalas öntött Br plakett (59x148mm) T: ~1970. "Dunántúli Kőolaj és Földgáztermelő Vállalat Gellénháza" Br plakett (102mm) T: ~1970. "NME (Nehézipari Műszaki Egyetem) 1735" festett fém plakett (95mm) T: ~1970. "Fejér Megyei Bauxitbányák - Kincsesbánya / 1926 Gánt Iszka - Jószerencsét" ezüstözött Br emlékérem (70mm) T: ~1970. "A Közművelődésért - Belügyminisztérium" Belügyminisztérium által kiadott kitüntető Br érem. Szign.:BK (70mm) T:1- hátlapon ragasztásnyom ~1970. "30 év bányászati tevékenységéért - Borsodi szénbányák" egyoldalas öntött Br érem (80mm) T: ~1970. "MSZB (Mecseki Szénbányák) Szénelőkészítő Üzem - Pécs" réz lemezplakett (89x89mm) fatalpon (118x116mm) T: ~ "A Főváros Polgári Védelméért" aranyozott, zománcozott plakett (104x90mm) T: ~ db Br szocreál plakett: "De elvtársaim! Ez az a munkásság, mely osztályharcban vasba öltözött... / Emlékül a Munkásőrség alapító tagjának a Munkásőrség országos parancsnokától II." (71,5x105mm) + "Pártmunkáért" (74mm) + " Felszabadulás 40. évfordulója" (96mm) T: "IX. Országos Szabászverseny Pécs" egyoldalas öntött Br plakett (117mm) T:2,2- lyuk "75 éves a Tömörkényi Gimnázium" egyoldalas öntött Br plakett (105mm) T: "Ferencvárosi Torna Club " meghívó lemezérem az F.T.C. Stadion megnyitása alkalmából, tokban T: "A Magyar Forradalom évfordulójára - Nagy Imre, Maléter Pál / In honour to the Hungarian Revolution Oktober " Br emlékérem (38,5mm) T: "Jászberény / 25 éves a Hűtőgépgyár" jelzett Ag emlékérem (43g/0.835/42mm) T:2(PP) "Állami csúszópénz - Respublica Szentendre" Br gúnyérem (37mm) T: "OMBKE - Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület Kőolaj, Földgáz és Víz Szakosztály 1892 / XVII. Vándorgyűlés Pécs" Al emlékérem (50mm) T:2, "Az első magyar aranypénz emlékére" Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (0.835/23x37mm) T:PP "A Magyar Tanácsköztársaság 60. évfordulója emlékére " Br emlékérem (42,3mm) T:

20 30719.~1980. "Nehézipari Minisztérium" öntött Br érem. Szign.: PI (88,5mm) T: "OMBKE (Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület) VI. Országos Hidegalakító Konferencia - Székesfehérvár 1980.X.7-9." Al emlékérem (75mm) T: "Labdarúgó VB 500Ft egy alakos" Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (0.835/23x37mm) T:PP "Labdarúgó VB 500Ft 3 játékos" Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (0.835/23x37mm) T:PP "Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület Jubileumi Közgyűlése 1982.III " mázas kerámia plakett (105mm) T: "Bányagazdasági konferencia / Oroszlány 1983" Br emlékérem (44mm) T: "Magyarország - Ausztria Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett (103mm) T: "Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett (108mm) T: "Nemzetközi Műtrágya Központ / Budapest Június " Br plakett (98mm) T:2 Hungary "International Center of Chemical Fertilizer / Budapest June 1984" Br plaque (97mm) T: "250 éves a hazai bányászati és kohászati felsőoktatás - Samuel Mikovíny" Br emlékplakett (108x89mm) T: "125 éves az Aszfaltútépítő Vállalat " Br emlékplakett tokban (90mm) T: "1 éves a Calypso Rádió" Ag (36,19g/0.835/42,5mm) és Br (42,5mm) emlékérem pár T:PP, "1956-os Forradalom" Br emlékérem (42mm) "Katonai Közlekedés Napja Baross Gábor / Katonai Közlekedési Központ - MH-KKK" fém emlékérem (42mm) + Lapis András (1942-) DN "Kecskemét" Br emlékérem (42,5mm) T: "A Soproni Sörgyár 100 éves " fém emlékérem (42,5mm) "Soproni Ünnepi Hetek / Sörfesztivál Sopron" Br emlékérem (42,5mm) T:2 (egyik PP) "Magyar Tűzoltó Szövetség Hajdúszoboszló / Egy mindenkiért, mindenki egyért" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP felületi karc "Kossuth Lajos / Kossuth Lajos Közgazdasági Szakközépiskola " fém emlékérem (39,5mm) T:2, "MBSZ (Magyar Bányászati Szövetség)" ezüstözött fém naptárérem (42,5mm) T: DN "Adó- és Pénzügyi Ellenőrzési Hivatal" festett, ezüstözött fém plakett eredeti tokban (90x70mm) T: DN "Szentendrei Emlék / BÁV" Ag emlékérem (16g/0.925/32mm) T: DN "Bányász lámpással" fém emlékérem (59mm) T: DN "Selmecbányai Bányászati Akadémia tanulmányi éremsorozat" Matthäus Donner emlékérméinek utánveretei, ezüstözött fém jutalomérem sorozat egyik darabja (45mm) T:2 Hungary ND "Banská Stiavnica Academic Study coin series" restrikes of Matthäus Donner coins, one pc of silver plated commemorative coins (45mm) C:XF DN "Európai Unió Háza" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomatos DN "Isten kegyelméből megszületett" jelzett Ag emlékérem (44,14g/0.925/42,5mm) T:PP kis ujjlenyomat DN "Nemzetünk nagyjai - Rendszerváltók - Antall József / Göncz Árpád" Ag emlékérem (10,5g/0.999/35mm) T:PP DN " K Ferenc József Megkoronázásának Negyvenedik Évfordulójára" aranyozott Ag utánveret (5,5g/25mm) T:PP felületi karc DN "Királyi koronák / K - II. Mátyás" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - II. Ulászló" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - I. Ferdinánd" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - Imre" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - I. Ulászló" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - II. András" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - I. Ferenc" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - Orseolo Péter" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - II. Károly" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 248. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 április 13-16. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 244. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 237. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 27-30.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 245. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 3-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 261. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 251. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 június 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 229. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. június 24 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 230. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 9-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc 1. 1 5 Ft 1946. 0.835 Ag 20 g. 1 5 000 2 100, 50 Ft 1970 Felszabadulás sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 3 000 3 100, 50 Ft 1972 Szent István sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 4 000 4 100, 50 Ft 1973 Petőfi sor. 0.640

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 233. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. augusztus 26 és

Részletesebben

Kisárverés 2018 december 8.

Kisárverés 2018 december 8. Kisverés 2018 december 8. Megnevezés tartás db kikiáltási 1. 2. 3. 4. 1.1 Német 5 mka 1966, ½ mka 1905 Ag 1, 3 2 1 000 1.2 Német 1 mka 1972, -82, -85, 10 pfennig 1950, -71, -77. 2 6 600 1.3 Olasz 10 centesimi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXVI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Arany 1869GYF Dukát Au "Álló Ferenc József / Barokk címer" Gyulafehérvár (3.5g)

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 123. 2014/2. 182. tétel Budapest, 2014. november 15. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

Kisárverés február 16.

Kisárverés február 16. Kisárverés 2013. február 16. 1. tartás db kikált. ár 1.1. Vegyes európai apró (228) + papír 20 Ft 229 600 2. 2.1 Törökország, 20 kurus 2-3 ph. 2 7 500 2.2. Törökország, II. Mahmud, 2x21/2 piaszter, 2x5

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árverési lista XXX. Műtárgy és Numizmatika Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Mária Terézia / 1763KM Poltura Cu T/C:F Mária Terézia

Részletesebben

48. Numizmatikai gyorsárverés

48. Numizmatikai gyorsárverés 48. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennyolcadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Augusztus 10-11-12-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Kisárverés 2010 március 20.

Kisárverés 2010 március 20. Kisárverés 2010 március 20. 1. Anyag 1.1 Magyar pénz krónikája. NATO csatlakozás T1 2 db 3000 Eu csatlakozás 1.2 A forint bevezetése, A három részre szakadt ország T1 2 db 3000 1.3 Konstanzi zsinat, Visegrádi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 279. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

51. Numizmatikai gyorsárverés

51. Numizmatikai gyorsárverés 51. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. október 19-20-21-én. Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXV. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 4 5 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Kálmán / 1095 1116. Denar Ag (0.42g) T/C:VF ÉH: 34., H: 41. 4800 Ft 5900 Ft II.

Részletesebben

Kisárverés 2019 február 23

Kisárverés 2019 február 23 Kisárverés 2019 február 23 Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1 1 1 florin 1891. 0.900 Ag 12,25 g 2 1 400 2 5 korona 1907 KB ÉH 1492. 0.900 Ag 24 g 2/3 4 000 3 1 korona 1915 KB ÉH 1495. 0.835 Ag 5 g 2

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben