numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
|
|
- Petra Tamásné
- 8 évvel ezelőtt
- Látták:
Átírás
1 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) 2015 március között. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: március óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.hu, illetve honlapunkon ( ahol on-line ajánlatot tehet. IRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők március 23-án 10 órától. Utólagos eladás: március között. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből). Anyagbeadási határidő a 247. levelezési gyorsárverésre: március 18. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! Megtekintés: március Tételek átvétele március 23-án 10 órától! 246. aukció elszámolás március 27-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon, ebben az esetben az összeget már két nappal korábban utaljuk. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Felhívjuk figyelmüket, hogy a 245. aukciótól az árverések 19:00 órakor fognak zárulni! Árverési jutalék rendszerünk: forintos kikiáltási árig 20% forint közötti kikiáltási áron 16% forint feletti kikiáltási ártól 12% Kezelési költség 160 ft / tétel A vásárlói jutalék 20% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek Magyar és külföldi arany pénzek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek
2 Fémpénzek, érmék, plakettek: Numizmatikai tartásfokok PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest
3 Numizmatikai kellékek Műbőr borítású érmetartó kazetta berakólapokkal 3x9db, 3x16db és 3x20db klf méretű érme tárolására használt állapotban Műbőr érmetartó kazetta 2db kivehető tálcával, 3x24db férőhellyel használt állapotban "Die offiziellen Silber-Gedenkmünzen der Republik Österreich" exkluzív érmetartó kazetta 2db kivehető tálcával, 3x12db férőhellyel használt állapotban Numizmatikai irodalom Huszár Lajos: A Báthoriak pénzei. Nyírbátor Többnyelvű kiadás, számos színes képmelléklettel újszerű állapotban Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új, dedikált példány! Pohl Artúr: Évszámnélküli magyar denárok és obulusok Budapest, MÉE Kiadása, André Hüsken: Katalog der Orden, Ehrenzeichen und Auszeichungendes Kurfürstentums Brandenburg, der Markgrafschaften Brandenburg-Ansbach und Brandenburg-Bayreuth, des Königreiches Preußen, der Republik Preußen unter Berücksichtigung des Deutschen Reiches. H.M. Hauschild GmbH, Bremen, Rudolf Richter: Notgeld Österreich. Deutsch-Österreich und Nachfolgestaaten mit Nebengebieten ab Regenstauf, Heinrich Gietl Verlag, használt állapotban Günter Schön: Münzkatalog DDR Augsburg, Battenberg, R. S. Yeoman: A Catalog of Modern World Coins kiadás. Racine, Wisconsin, USA, Western Publishing Co., használt állapotban "Értesítő" Magyar Éremgyűjtők Egyesülete kiadványa folyóirat 52db klf száma, egy része lefűzve Értesítő, a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete kiadványának 24db klf száma Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Tatabánya "Magyar Általános Hitelbank Tatabányai Kirendeltsége Tatabánya" betétkönyv, kitöltött oldalakkal és bélyegzésekkel Ft "Kossuth-bankó" "Magyar Nemzeti Múzeum" kiállításán nyomtatott focsimile bankjegye T:I-,III Pápa "Magyar Érmegyűjtők Egyesülete 36. Vándorgyűlése - Pápa, augusztus " Ft "XIV. Numizmatikai 'Hírös Nap' - Kecskemét, július 29." T:I,II Érmés és bankjegyes borítékok Ft "Hazánk felszabadulásának 25. évfordulójára" borítékban alkalmi bélyegzős blokkal, tájékoztatóval T:I "Sopron 700 éves" Ag emlékérem alkalmi bélyegzéses bélyeges borítékon tájékoztatóval (20.21g/0.925/39mm) T:PP Ft bélyeges borítékban alkalmi bélyegzős bélyeggel, tájékoztatóval T: Ft bélyeges borítékban alkalmi bélyegzős bélyeggel T:1-, Ft alpakka "Labdarúgó VB - Két játékos" alkalmi bélyegzős bélyeges borítékban T:BU Ft "II. János Pál pápa látogatása Magyarországon" érmés borítékban első napi bélyegzős bélyeggel, tájékoztatóval eredeti műbőr tokban T:BU Ausztria 1780SF Tallér Ag "Mária Terézia" aranyozott utánveret bélyeges borítékban alkalmi bélyegzős bélyeggel T:1- Austria 1780SF Thaler Ag "Maria Theresia" gilt restrike in coin letter with stamp C:AU Ausztria K Ag "Ferenc József" bélyeges borítékban alkalmi bélyegzős bélyeggel T:2,2- Austria Corona Ag "Franz Joseph" coin letter with stamp C:XF,VF Ausztria "150 éves a Sopron-Bécsújhelyi vasút" fém emlékérem bélyeggel és képes ismertetővel T:1 Austria "150 Years of the Railway of Sopron-Wiener Neustadt" metal medal with stam and information C:UNC Belgium DN "Grand-Place" fém emlékérem bélyeggel és képes ismertetővel T:PP Belgium ND "Grand-Place" metal medal with stamp and information C:PP Csehszlovákia K bélyeges borítékban első napi bélyegzős bélyeggel T:2 Czechoslovakia Korun in coin letter with stamp C:XF Hollandia "Elfstendentocht " fém emlékérem bélyeggel és képes ismertetővel T:PP Netherlands "Elfstendentocht " metal medal with stamp and information C:PP NSZK 1985D 1M "Adler" bélyeges borítékban első napi bélyegzős bélyeggel T:2 FRG 1985D 1 Mark "Adler" in coin letter with first day of issue stamp C:XF NSZK 1986D 2M aranyozva, "Konrad Adenauer halálának 20. évfordulója" bélyeges borítékban alkalmi bélyegzős bélyeggel, tájékoztatóval T:2 FRG 1986D 2 Mark gilt, "20th Anniversary of the Death of Konrad Adenauer" in coin letter with stamp, with information C:XF...800
4 30029.Svédország Kr Ag "VI. Gusztáv Adolf 90. születésnapja" bélyeges borítékban alkalmi bélyegzős bélyeggel, tájékoztatóval T:2 Sweden Kronor Ag "90th Birthday of Gustaf VI Adolf" in coin letter with stamp, with information C:XF db-os érmés boríték bélyeggel, bélyegzéssel és tájékoztatókkal szép gyűjtemény igényes, "Münz-Briefe aus aller Welt" feliratú piros, bársony borítású gyűjtői albumba rendezve T:1 29pcs of envelopes with coins, stamps, overprints and information, nice collection in red "Münz-Briefe aus aller Welt" collector's album C:UNC Részvények és sorsjegyek Budapest "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" kisorsolási kötvény 5Ft-ról osztrák pecséttel T:III Budapest "Magyar Országos Központi Takarékpénztár" záloglevél 1.000K-ról szelvényekkel T:III Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület Nyeremény-Kötvény bemutatóra" kötvény 100K-ról, szárazpecséttel "A Magyar Korona Országai 5 1/2%-kal kamatozó Járadékkölcsön - Államadóssági Kötvény" K-ról, szelvényekkel és szárazpecséttel "Budapest Székesfőváros 4 1/2%-os kötelezvény bemutatóra" 1000K-ról szárazpecséttel T:II-,III Budapest "Fővárosi Szénkereskedők Áru-Bevásárlási Szövetkezete" részjegye 100K-ról, szelvényekkel T:III Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló Elsőbbségi Részvény + Jászapáti Élvezeti-jegy "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" részvényhez T:I Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló törzsrészvény, lyukasztásokkal érvénytelenítve T:II,II Budapest "Budapesti Közúti Vaspálya Társaság" 4 1/2% kölcsön részlet-kötvénye 1000K-ról bélyegzéssel, szelvényutalvánnyal T:II Budapest K "A Temes- és Somogy-vármegyei Egyesült Helyi Érdekű Vasutak Részvénytársaság" 3 1/2%-os elsőbbségi kötvénye 400K-ról K-ról, mindkettő szelvényekkel és szárazpecséttel T:III "Magyar Királyi Állami Pénztárjegy" 5000K-ról bélyegzésekkel T:III szárazpecséten szakadás Budapest "Hadsegítési és Népjóléti nyereménykölcsön" nyereménykötvény 40K-ról, szárazpecséttel (7x) főleg sorszámkövetők, felülbélyegzéssel T:II-,III Péteri "Péteri-i 'Hangya' Fogyasztási és Értékesítő Szövetkezet" üzletrészjegye 50K-ról, szelvényekkel T:III Budapest "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" 5 részvénye 400K-ról szelvényekkel, bélyegzésekkel (3x) sorszámkövetők T:II Budapest "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" 5 részvénye 400K-ról szelvényekkel (2x) sorszámkövetők T:I Budapest "Ó-Buda-Ujlaki Takarékpénztár Részvénytársaság" 5 részvénye egyenként 200K-ról szelvényekkel, bélyegzésekkel T:III Budapest "10. Magyar Királyi Osztálysorsjáték" 1/4 sorsjegy, ötödik osztály, bélyegzéssel T:III Budapest "Molnár János Imre Lakberendezési Részvénytársaság" 25 részvénye egyenként 1000K-ról szelvényekkel T:I-,II hajtatlan Jászapáti "Jászapáti Gőzmalom Részvénytársaság" részvénye 200K-ról szelvényekkel, felülbélyegezéssel és szárazpecséttel T:II "Országos Kézművesipari Társulat" sorsjegy 5000K T:II "Hadirokkantak, Hadiözvegyek, Hadiárvák Nemzeti Szövetsége Tárgysorsjátéka" sorsjegy 5000K-ról T:I Szentgotthárd "Szentgotthárdi és Járási Iparosok Háza Felépítésére Tárgysorsjáték" sorsjegy, ára 5000K T:III Győr "Győri Általános Takarékpénztár Részvénytársaság" 10 részvénye egyenként 10P-ről, szárazpecséttel, lyukasztással érvénytelenítve T:II Balatonboglár "Boglári Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 10P-ről szárazpecséttel T:I Budapest "19. Magyar Királyi Osztálysorsjáték" 1/8 sorsjegy, negyedik osztály + "20. Magyar Királyi Osztálysorsjáték" 1/8 sorsjegy, második osztály, bélyegzéssel T:I-,II Budapest "Egész-Sorsjegy a 52. Magyar Királyi Állami Sorsjátékra" ára 3P T:III "A Magyar-Hollandi Bank Részvénytársaság" életbiztosítási kötvénye 25 aranypengőről (2x) T:III Budapest "Egész-Sorsjegy a 61. Magyar Királyi Állami Sorsjátékra" 3P értékben T:I Budapest "Egész-Sorsjegy a 62. Magyar Királyi Állami Sorsjátékra" ára 3P T:I "Szent Margitsziget Gyógyfürdő R.T." utalvány "Szt. Lukács Gyógyfürdő és Gyógyszálló" utalvány T:I
5 Weboldalunkon a zárás pillanatáig licitálhat és követheti tételei állását! Budapest "A Magyar Királyság 3%-kal kamatozó törlesztéses államadóssága" 100P-ről + 500P-ről P-ről, mindhárom szelvényekkel és szárazpecséttel "Ideiglenes Elismervény egy darab 4 1/2%-kal kamatozó államadóssági kölcsönkötvényről" 10$ értékben, szárazpecséttel és szelvényekkel T:I Budapest "Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársulat" részvénye 100P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel T:I Budapest "Fél-sorsjegy az Újjáépítési Állami Sorsjátékra" ára P "A Pedagógusok Eötvös-alapja Szilveszteri Sorsjegye" ára 4Ft "Olimpiai Sorsjegy Tokio 1964" ára 4Ft T:I Diósd Ft "SZÖVOSZ" Földművelésszövetkezeti részjegy T:III Budapest "Második Békekölcsön" nyereménykölcsöne 200Ft-ról T:III,III Budapest "Magyar Újságírók Országos Szövetsége - Szerencse-sorsjegy" sorjegy 4Ft értékben T:III Budapest "Országos Kárrendezési és Kárpótlási Hivatal" kárpótlási jegye 1000Ft-ról, "B" sorozat, (3x) sorszámkövetők T:I Göd "HB Westminster Kárpótlási Jegy Befektető Részvénytársaság" 10db törzsrészvénye egyenként 1000Ft-ról szelvényekkel T:I db-os vegyes magyar és külföldi részvény és kötvény szelvény tétel T:vegyes DN. Agrobank Rt csekk "MINTA" felülbélyegzéssel T:I Belgium / Liége "Liége Központi Bank" részvény 500Fr-ról, szelvényekkel és bélyegzésekkel T:III- Belgium / Liége "Liége Central Bank" share about 500 Francs with coupons and overprints C:VG Egyiptom/Alexandria "The Land Bank of Egypt" részvénye 5Ł-ról, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel, lyukasztással érvénytelenítve T:III Egypt/Alexandria "The Land Bank of Egypt" share about 5 Pounds, with coupons, overprint and embossed stamp, cancelled with holes C:F Franciaország / Párizs "Tengerentúli Hajózási Társaság" részvénye 500Fr-ról, szelvényekkel, bélyegzésekkel és szárazpecséttel T:III tűlyukak France / Paris "Transoceanic Shipping Company" share about 500 Francs, with coupons, overprints and embossed stamp C:F needle holes Orosz Birodalom "Szabadság Kölcsön Kötvény" 5%-os kamatozó, 100R-ről T:III- Russian Empire "Freedom Loans Debenture Bonds" 5% issued bond about 100 Rubles C:VG Románia / Bukarest "Concordia - Román Olajtársaság" részvénye 250L-ről (3x), szelvényekkel és felülbélyegzésekkel T:III-,IV Romania / Bucharest "Concordia - Romanian Oil Industry" share about 250 Lei (3x) with coupons and overprints C:VG,G Szovjetunió "Állami Fejlesztési Kölcsön Kötvény" 10R + 25R T:III Soviet Union "National Development Loand Bond" 10 Rubles + 25 Rubles C:F Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek ~1900. "Budapesti Lánchíd" fém bárca (27mm) T:3, Miskolc "Miskolczi Orthodox Izraelita Hitközség" 33db vágatási bárca, több névértékben és több különböző állat vágatására T:I-,II,II Hajmáskér / Hadifogolytábor K "MS" jelzéssel és arab sorszámmal T:I Sopron f utalvány T:III Esztergom K "Esztergomi Pénzintézetek Utalványa" T:III Miskolc május K T:III Adamo MIS Pápa május 8. "Pápai csekk" 10K + 20K + 50K mind lyukasztással érvénytelenítve és ovális szárazbélyegzővel T:III Adamo PÁP-1.1,1.2, ~1920. "Pester Lloyd" 1K + 2K + 3K utalvány T:I,I ~1920. "Köztisztviselők Fogyasztási Szövetkezete" 10f egyoldalas szükségpénz (27mm) T:2, Budapest ~ "A Pesti Magyar Kereskedelmi Bank Budapest" kitöltetlen csekk (3x) sorszámkövetők + ~1940. "A Pesti Magyar Kereskedelmi Bank Budapest" kitöltetlen csekkmegrendelőlevél + ~1930. Boríték 1P (100db 1f) számára T:I,I Budapest ~1920. "Basler Handelsbank" kitöltetlen csekkje, 4f bélyeggel és bélyegzéssel a hátoldalán T:I Székesfehérvár f + 20f + 50f + 1K + 2K + 3K + 5K "Légszeszgyár és Vegyiművek Részv.-Társ." T:I,I- hajtatlanok Budapest "Érték és Árubizományi Részvénytársaság" 2db kitöltött váltója egyenként 2000P-ről bélyegzésekkel T:II Budapest "Revíziós Pengő" (2x) arcképes változat, kitöltetlen, sorszámkövetők T:I ~1940. "Érvényes húsjegyek" hirdetmény + "Hadiüzemi burgonya jegy" T:II,III Budapest 194? "Reviziós Pengő" arckép nélküli változat T:III Budapest P elismervény "Székesfővárosi házinyomda üzemi bizottsága" T:I,I
6 30092.~ Öki + 5 Öki + 10 Öki + 20 Öki + 50 Öki+ 100 Öki Öki Öki Öki Öki "Liska Tibor Szakkollégium" LisKaLand szükségpénzei, amely tábor keretében az Ökonosztátot igyekeznek gyakorlatba átültetni T:I,I-,II Budapest Ft Ft Ft "Adományjegy az árvíz és a vörösiszap károsultjainak javára" T:I "Balatoni Korona" helyi pénz sorozat: 500K K K K K K, mindegyik "00043" sorszámmal T:I "Balatoni Korona" helyi pénz sorozat: 500K K K K K K, mindegyik "00042" sorszámmal T:I Budapest DN "Creditanstalt-Bankverein Magyarországi Fióktelepe" kitöltetlen csekkje T:I Franciaország ,10Fr "Megszállt Területek Vasúti Igazgatása" (2x) sorszámkövetők T:III France ,10 Francs "Régie des Chemins de Fer des Territoires Occupés" (2x) sequential serials C:F Jugoszlávia/Szerb-Horvát-Szlovén Királyság/Maribor v T:III,III- Yugoslavia/Kingdom of the Serbs, Croats and Slovenes/Maribor Vinarjev C:F,VG Kanada c "Canadian Tire Corp'n Ltd." T:III,III- Canada Cents "Canadian Tire Corp'n Ltd." C:F,VG Lengyelország / Varsó Zl bankjegy felére "1gr Alkalmi jegy" felülbélyegezve T:III Poland / Warsaw Zlotych half banknote with "1 Grosz bilet zdawkowy" overprint C:F Nagy-Britannia / London "Barclays Bank Limited" csekk 16Ł-ról, szárazpecséttel, bélyegzéssel, lyukasztva T:III Great Britain / London "Barclays Bank Limited" cheque about 16 Pounds with embossed stamp, overprint, perforated C:F Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz T:vegyes Germany / Weimar Republic pcs of diff necessity notes C:mixed Németország / Weimari Köztársaság / Bonn pf Fe T:2 Germany / Weimar Republic / Bonn Pfennig Fe C:XF Németország / Weimari Köztársaság / Königsberg M T:III Germany / Weimar Republic / Königsberg Mark C:F Német 3. Birodalom ~1938. "Németország felébred - Háborús adomány / NSDAP - Hitler mozgalom" Al zseton (25mm) T:3 German Third Reich ~1938. "Deutschland erwache - Kampfspende / NSDAP - Hitlerbew. ein Baustein - Gau N.Ö." Al jeton (25mm) C:F Osztrák-Magyar Monarchia ~ kr "Erzsébet Császárné Vasúttársaság" élelmiszerjegy az alkalmazottak számára T:2 Austro-Hungarian Monarchy ~ Kreuzer "Lebensmittel Magazin der Bediensteten der K.K. Pr. Kaiserin Elisabeth Bahn" food jeton for the employees of Empress Elisabeth Railway C:XF db-os külföldi szükségpénz tétel: "Mezza Opera", "Opera Intiera", "25pf Bonn / Beethoven", "Automatenbuffet Quisisana" T:2,2-4pcs of necessity coins: "Mezza Opera", "Opera Intiera", "25pf Bonn / Beethoven", "Automatenbuffet Quisisana" C:XF,VF db klf magyar és külföldi utazási csekk, utalvány, belépő, közte Budapest ~1940. "Vásárlási utalvány" 30f értékben, Amerikai Egyesült Államok DN "Arab Bank" 20$ + 50$ "SPECIMEN" utazási csekk T:I,I- 7pcs of diff travellers cheques, vouchers, tickets, with Hungary / Budapest ~1940. "Voucher" about 30 Fillér, USA ND "Arab Bank Limited" 20 Dollars + 50 Dollars "SPECIMEN" travellers cheque C:UNC,AU db klf külföldi utazási csekk, nyugta, bón, közte Kanada DN "Canadian Pacific Express Company" 10$ + 20$ "SPECIMEN" T:I,I- 6pcs of diff travellers cheque, receipt, coupon, with Canada ND "Canadian Pacific Express Company" 10 Dollars + 20 Dollars "SPECIMEN" C:UNC,AU Magyar bankjegyek Ft + 2Ft + 5Ft (2xklf) + 10Ft kr + 30kr (2x) T:III-,IV,V Ft "Kossuth bankó" barna T:restaurált Ft "Kossuth bankó" (2x) vörösesbarna és barna T:III,III Ft "Kamatos Utalvány" zöld, kamatszelvény nincs, Endrey Endre saját kezű aláírásával T:I,I- hajtatlan, apró sarokhajlások Hungary Forint "Interest Bearing Voucher" green, no coupon, with autograph signature of Endre Endrey C:UNC,AU unfolded, slight corner bends Adamo SGU Ft "Kamatos Utalvány" rózsaszín változat, kamatszelvény nincs, Endrey Endre saját kezű aláírásával T:I- hajtatlan, sarkoknál és jobb szélen apró hajlás, hátoldalon folt, kis papírráncok, 4mm-es felületi papírhiány Hungary Forint "Interest Bearing Voucher" rose, no coupon, with autograph signature of Endre Endrey C:AU unfolded, small errors on the corners and right edge, spot on the back, small typographic creases, small surface paper damage (4mm) Adamo SGU kr "Kossuth bankó" T:III K (2x) I. és II. kiadás, mindkettő piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:III,III K K mindkettő piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzéssel T:III,I K K K K K mindegyik "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:III,III
7 Rengeteg érdekes tétel az egyéb gyűjtési területek anyagában! K-100K 6db felülbélyegzett bankjegy, több hamis felülbélyegzéssel (with some fake overprints) T:III,III-,IV K hamis "FELÜLBÉLYEGZÉS Járási Főszolgabíró Hivatal" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III,III K K K hamis román felülbélyegzéssel (fake Romanian overprint), mindegyik piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:III,III f-20K 10xklf T:vegyes K "Zsombolyai járás főszolgabírája JAN. 20." felülbélyegzéssel T:III K "UPRAVA GRADA SUBOTICA" felülbélyegzéssel T:III K f K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:I-,III K "A Magyar Szent Korona Országainak Vörös Kereszt Egylete" bélyegzéssel és körbélyegzéssel T:I K (3x), egyik zöld "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:III,III K "A 2082" hullámos hátlappal, valószínűleg hamis "Temes Vármegye Vejte Község" felülbélyegzéssel T:III K "MÁS TÖRVÉNYES..." gúnyrajzzal T:III K (3x) sorszámkövetők T:I,I K + 2K + 10K + 20K T:I-,II K "2aa" (4x) sorszámkövetők T:I-,II K "2aa" (5x) T:I,I-,III (csak egy III-as) K + 20K K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:I,I K "Orell Füssli Zürich" T:I,I K "Orell Füssli Zürich" T:II- szép papír K "Orell Füssli Zürich" T:III K "Orell Füssli Zürich" (2x) T:II- szép papír K "Orell Füssli Zürich" T:III Adamo K K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:I,I K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:I K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:II egy nagyobb szakadás, két kisebb K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:I-,II K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással T:II-,III P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (100x) T:vegyes P (2x) P P AP, "Észak-balatoni Éremgyűjtők Harmadik / Hatodik / Hetedik / Nyolcadik Országos Találkozója" felülbélyegzésekkel T:III P "H 086 / " T:III,III- Adamo P P T:I P (2x) sorszámkövetők, nyomdai papírráncokkal T:I- sarokhajlások P számozott + 2P + 5P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III P (30x) T:vegyes P P MP MP BP T:I-,II,III db vegyes pengő bankjegy T:vegyes BP BP BP BP BP T:I-,II BP BP BP vágáshiba T:I-,II hajtatlan AP (2x) AP (2x) T:III,III Ft T:III,III Ft + 100Ft T:III 100Ft szép papír Ft T:III Ft T:III Ft (2x) T:III Ft (4xklf) T:III szép papírral is Ft T:III Ft T:III
8 Ft (2x) T:III Ft (2x) T:III Ft (3x) T:III közte szép papír Ft (5x) T:I-(csak az 1975-ös),III Ft T:III foltos Ft T:III Ft nyomdai papírránccal T:I Ft nyomdai papírránccal (2x) sorszámkövetők T:II,II Ft T:III Ft T:I Ft (3x) sorszámkövetők T:I Ft T:III Ft (2x) sorszámkövetők, mindkettő nyomdai papírránccal T:I kis sarokkopás Ft (6x) sorszámkövetők, nyomdai papírránccal T:I,I Ft (2x) T:III Ft T:II- szép papír Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft Ft (3x) T:I-,II,III szép papír Ft nyomdai papírránccal T:I Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft (2x) sorszámkövetők T:I-,II Ft Ft T:I,I Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft "MINTA" perforációval és felülnyomással "E " sorozatszámmal, gyári papírránccal T:I Adamo F42Ma Ft (2x) nyomdai papírráncokkal T:I Ft (6x) sorszámkövetők T:I Ft (3x) sorszámkövetők T:I Ft (4xklf) T:I Ft (4x) 3db sorszámkövető és 1db közeli sorszám, nyomdai papírráncokkal T:I Ft (3x) közte 2db sorszámkövető és 1db közeli sorszám T:I Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft (3x) sorszámkövetők T:I Ft Ft Ft T:I-,III Ft "E" T:III,III Ft "F" T:III Ft "FB","FD" (4x) T:I Ft "ED" T:I Ft "Millennium" T:I Eredeti bontatlan díszcsomagolásban! Ft "Millennium" T:I Eredeti bontatlan díszcsomagolásban! Ft "EA" T:I Ft "MINTA", "CA " sorszámmal T:I Ft "CA" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "EC" T:I Ft "FB" (4x) sorszámkövetők T:I ,2005, Ft "FA","FB","FC" (3x) T:I Ft "FA" (5x) sorszámkövetők T:I Ft "EA" T:I Ft "EA" (3x) sorszámkövetők T:I Ft "DC" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "DA" (3x) sorszámkövetők T:I Ft "CA" (2x) sorszámkövetők T:I ,2006, Ft "BA", "BC" (3x) T:I,I- egyiken apró sarokkopások Ft "FB" (2x) sorszámkövetők T:I
9 Lindner és Kobra termékek teljes választékban megrendelhetők irodánkban vagy weboldalunkon Ft "FB" (4x) sorszámkövetők T:I Ft "EC" T:I Ft "EA" T:I Ft "EA" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "EC" (4x) sorszámkövetők T:I Ft "DA" (4x) sorszámkövetők T:I Ft "FC" (3x) sorszámkövetők T:I Ft "EB" T:I Ft "EB" (5x) sorszámkövetők T:I Ft "CA" T:I,I Ft "CA" (3x) sorszámkövetők T:I Ft "EA" T:I apró sarokhajlás Ft "EA" (3x) sorszámkövetők T:I,II Ft "CB" T:I Ft "EB" T:I Ft "EA" (4x) sorszámkövetők T:I Ft "DE" (5x) sorszámkövetők T:I Ft "CA" T:I,I Ft "CB" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "AA" (3x) sorszámkövetők T:I,I Ft "EA" T:I-,II Ft "EB" (3x) sorszámkövetők T:I Ft "DC" (5x) sorszámkövetők T:I Ft "EB" T:I,I Ft "EB" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "EC" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "CC" T:I,I Ft "CC" (2x) sorszámkövetők T:I,I- egyiken enyhe átlós hajlás db klf forint, pengő bankjegy, közte P, Ft T:II-III- szép papírral is db-os vegyes magyar pengő, adópengő és forint bankjegy tétel, közte 2db P "N" betűs változat T:II,II-,III db klf pengő, adópengő, forint bankjegy T:vegyes (I is!) db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar korona és pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő és forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db vegyes korona, pengő, adópengő bankjegy T:vegyes db vegyes korona, pengő, forint bankjegy tétel jobb darabokkal, közte K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel, P T:vegyes (közte szép papírral is!) Magyar fém- és ezüstpénzek Denár Ag "Kálmán" (0,42g) T:2,2- karc, kissé hajlott Huszár:33.,Unger I.: Denár Ag "Zsigmond" (0,26g) T:3 kitörés Huszár: 576., Unger I.: Denár Ag "I. Mátyás" (0,48g) K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,54g) K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,38g) T:2,2- Unger I.: 565.d, Unger II.: 870.,917.a K-P Denár Ag "I. Mátyás" (0,4g) T:2- Huszár: 722., Unger I.: 567.e K-M-AF-B Denár Ag "II. Ulászló" (0,57g) T:2- Huszár: 803., Unger I.: 638.d K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,47g) T:2,2- Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0.59g) T:2- Huszár 935., Unger II: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,5g) T:2,2- Huszár: 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,4g) T:2- patina Huszár: 936., Unger II.: 748.a Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,54g) T:2 kis ph. Huszár: 936., Unger II.: 748.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,68g) T:2- ph. Huszár: 992., Unger II.: 766.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,52g) T:2- ph. Huszár: 1059., Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,56g) T:2- Huszár 1059., Unger II.: 811.a
10 KB XVkr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (6.01g) T:3 Huszár: 1422., Unger II.: K-B 15kr Ag "I. Lipót" (5,98g) T:2-,3 k.,ü.,ph. Huszár: 1427., Unger II.: C-H 3kr Ag "I. Lipót" (1,19g) T:3 Huszár: 1478., Unger II.: 1086.b PH-KM Poltura Cu "Mária Terézia" T:2-,3 Huszár: 1751., Unger III.:1270.c S 1/2 kr Cu B 1/2kr Cu "II. József" T: B/S.K.-P.D. 20kr Ag "II. József" T:3 Unger III.: 1306.b B S.K.-P.D. 20kr Ag "Mária Terézia" T: B 1/2kr Cu B 1/4kr Cu G 1Kr Cu A 1kr Cu S 3kr Cu T:2-, A 1kr Cu S 1kr Cu S 1kr Cu B 1kr Cu T:2,2-, S 3kr Cu B 1kr Cu B 1kr Cu KB 1kr Cu T:2-, B 6kr Cu S 15kr Cu T:2-, B 3kr Ag "I. Ferenc" T:3-,3 Unger III.:1391.a B 20Kr Ag "I. Ferenc" T:2- kis patina kr Cu T: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2- lyuktömött KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2-,3 ph.,ü B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2, B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T: NB 3Kr Cu T:2- ph. Adamo B kr-4kr Cu (10x) T:2-, B 1/4Fl Ag "Ferenc József" T:3 lyuktömött KB 1kr Cu (11x) T:vegyes KB 10Kr Ag "Váltó Pénz" T: KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2-,3 Adamo M KB 5/10kr Cu (2x) KB 10f Ni T:2-, KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" T:3 Adamo M f-es tétel 343g súlyban T:vegyes f és 2f érmék 152g súlyban T:vegyes f-es tétel 410g súlyban T:vegyes KB 1K Ag "Millennium" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2,2- Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2,2- Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2 Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:3 ph KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2- patina KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2- patina KB 2K Ag "Ferenc József" T:2-,3 Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2- Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2,2- k. Adamo K KB 2f Br KB 2f Br f Br T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T: KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2- patina KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T: KB 20f Fe T: f Fe f Cu-Ni f Fe T:1-, P Ag (2x) T:2-, P Ag (2x) T:2,
11 Kérjük telefonos és írásbeli ajánlatait időben adja le! f-5P (30x) közte P Ag T:vegyes db-os 1f és 2f tétel T:vegyes P Ag "Madonna" T:3 Adamo P P Ag "Madonna" + korabeli hamisítványa (peremen anyaghiány) T:3 Hungary Pengő Ag "Madonna" + old fake (on the edge metal error) C:F Adamo P P Ag "Madonna" (2x) T:2,2- Adamo P P Ag "Madonna" (2x) T:2,2- Adamo P P Ag "Madonna" (2x) T:2,2- Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 ph. Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P BP 2f Br (4x) T: f Br (9x) f Br T:2,2-, P Ag "Madonna" (2x) T:2,2- Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 Adamo P P Ag "Pázmány" T:2,2- Adamo P P Ag "Pázmány" T:2 Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 apró ph., kis patina P Ag "Liszt Ferenc" T: P Ag "Liszt" T:2 Adamo P ,1938, P Ag (3x) T: P Ag "Madonna" T: P Ag "Madonna" T:2,2- Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- ph. patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 felületi karc Adamo P P Ag "Szent István" T:2 kis ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 kis ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 polírozott, kis ph. Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 kis patina foltok Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2,2- ph., patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2- ph. Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1- Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2,2- patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1-,2 Adamo P db-os 10f és 20f tétel T:vegyes P Al (2x) + 2P Al (2x), mindegyik hamis sarló-kalapács ellenjeggyel (fake countersings) T:2, P Al hullámos talpú T: P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója" P Al "Parlament" T:2, f Br (2x) + 20f Br (6x) T:2, Ft Al + 2Ft Al T: Ft Al T: Ft Ag "vastag Kossuth" T:2- Adamo F Ft Ag "Kossuth" Ft Ag "Deák" Ag T:2,2-,
12 Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2-, f Al (8x) T: Ft Ag "Petőfi" T: Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" "Szabadságharc" sor T:2,2- patina Adamo EM1,2, Ft Ag "Széchenyi" T:2- patina db-os 2f és 5f Al tétel T:vegyes Ft + 20Ft + 25Ft Ag "10 éves a Forint" sor T: Ft Ag "10 éves a Forint" T:2, Ft Ag "10 éves a forint / Parlament" T: Ft Ag + 50Ft Ag "Bartók Béla" pár eredeti kék dísztokban T:P f + 5f + 10f + 20f + 50f + 1Ft Ag + 2Ft Ag + 5Ft Ag, fiktív veret "Kabinet sor" eredeti dísztokban! T:P patina Hungary Fillér + 5 Fillér + 10 Fillér + 20 Fillér + 50 Fillér + 1 Forint Ag + 2 Forint Ag + 5 Forint Ag "Cabinet set" in original box! C:P patina Adamo FO Ft Ag + 50Ft Ag + 100Ft Ag "Kodály" sor eredeti kék plasztiktokban T:BU Ft Ag + 100Ft Ag "Semmelweis" pár "MNB" plasztiktokban(fekete) T:BU Ft Ag + 100Ft Ag "Tanácsköztársaság" pár T:BU Ft Ag + 100Ft Ag "Tanácsköztársaság" pár T: f Al lefóliázva Ft + 2Ft + 5Ft "Europa" fóliatokos kiadásban Ft-20Ft (5x) "Europa" fóliatokos kiadásban T: Ft Ag + 100Ft Ag "Felszabadulás" pár T:BU Adamo EM36, f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag + 100Ft Ag "Szt.István" pár T:BU ujjlenyomat Ft Ag + 100Ft Ag "Szent István" pár, kék plasztiktokban T:BU kis patina f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag + 100Ft Ag "Petőfi" pár T:BU ujjlenyomat f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag + 100Ft Ag "MNB" pár T:BU Adamo EM44,EM Ft Ag "KGST" T:BU f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Felszabadulás" T:BU Adamo EM Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" T:PP ujjlenyomat, kis felületi karc f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag 3klf db "Festők I. - Munkácsy, Szinyei, Derkovits" T:BU Ft Ag "II. Rákóczi Ferenc" T:BU f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag 3xklf "Festők II. / Mányoki, Rippl-Rónai, Csontváry" sor T:BU ujjlenyomat
13 Lindner és Kobra termékek teljes választékban megrendelhetők irodánkban vagy weboldalunkon Ft Ag "Nemzeti Múzeum" dísztokban T:PP felületi karc Adamo EM f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Első magyar aranyforint" T:BU Adamo EM f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: "Naptár" Ag bélyegérem ÁPV tokban (5.5g/0.835/24mm) T:PP Ft Ag "Nemzetközi gyermekév" piefort T:PP felületi karc, durva ph. Hungary Ft Ag "International Year of the Child" piefort C:PP slightly scratched, strong edge error f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft "Kossuth" Ft "Deák" T:BU, Ft "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft "Bulgária 1300 éves" Ft "Kőrösi Csoma Sándor" Ft "Kulturális fórum" T:BU,PP Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft Ni "FAO" Ft alpakka "Fáy András" T:BU,PP Ft "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft (3x) Ft "Magyarország az EU tagja" T:BU, Ft "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft "Természetvédelem - Mocsári teknős" Ft " es szabadságharc" T:BU,PP f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft-100Ft 10db-os "FAO" tétel T:1-,2,PP Ft "FAO" T:1 Eredeti vákuumcsomagolásban! Ft "Bulgária 1300 éves" sértül nem eredeti tokban Ft Ni "FAO" Ft Cu-Ni "Labdarúgó VB 1982" Ft "Kőrösi Csoma Sándor", mindegyik eredeti tokban tanúsítvánnyal T:BU,PP f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9xklf db, "Coin Sets of All Nations" forgalmi szett felbélyegzett kartonlapon T: f-10Ft 9xklf db, "Coin Sets of All Nations" forgalmi szett felbélyegzett kartonlapon (karton gyűrött) T: Ft alpakka "Labdarúgó Bajnokság" 4xklf T:BU f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10xklf db, "Coin Sets of All Nations" forgalmi szett felbélyegzett kartonlapon T: f + 5Ft + 10Ft "FAO" eredeti tokban tanúsítvánnyal T: Ft "Széchenyi István" Ft "Simon Bolivár" Ft "Fáy András" T:1-(PP),PP,BU Ft "FAO" (2x) Ft "Fáy András" (2x) T:BU,PP f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10xklf db, "Coin Sets of All Nations" forgalmi szett felbélyegzett kartonlapon T: Ft "FAO" (2xklf) Ft "FAO" Ft "Világ Vadvédelmi Alap II." T:BU,PP f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft alpakka (3xklf) "Természetvédelem - Mocsári teknős, Vadmacska, Vidra" T:BU Ft "Mexikói Labdarúgó VB" (2xklf) Ft "Labdarúgó EB" T:BU Ft "Mexikói Labdarúgó VB" (2xklf) Ft "Labdarúgó EB" T:BU Ft "Kulturális fórum" Ft "Fáy András" Ft "Kétszáz éves a magyar nyelvű színjátszás" T:BU Ft Ag "Természetvédelem - Mocsári teknős" T:BU f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T:
14 f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft "Mexikói Labdarúgó VB" Ft "Labdarúgó EB" + 100Ft "Labdarúgó VB - Két játékos" T:BU Ft Ag "Labdarúgó VB - Stadion" T:BU Ft Ag "Budavár visszavétele 1686" T:BU Adamo EM f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Nyári olimpia-szöul" T:PP Ft Ag "Nyári olimpia-szöul" T:BU felületi karc f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft alpakka "Labdarúgó EB" Ft alpakka "Labdarúgó VB - Kézfogás" T:BU Ft Ag "Világ vadvédelmi alap" T:BU kis oxidáció Adamo EM Ft Ag "Világ vadvédelmi alap" T:BU Adamo EM f-20Ft 9klf "Magyar Népköztársaság" forgalmi érméi sötétkék műbőrtokban T:1 Adamo FO f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Nyári olimpia - Barcelona" T:BU ujjlenyomat Ft-20Ft 5xklf db, kiadatlan forgalmi sor laminált fóliatokban, "Magyar Köztársaság" felirattal, de "Kádár" címerrel T: f-50f 5klf db forgalmi sor fóliában T: Ft "SOS Gyermekfalu" Ft "A évforduló" T:2(PP), Ft Ag "Mátyás király / Beatrix" T:BU Ft Ag "Mátyás Király - Buda" T:BU Adamo EM Ft Ag "Mátyás Király - Buda" T:BU Adamo EM Ft Ag "Kölcsey Ferenc" T:PP oxidáció, ujjlenyomat, felületi karc Adamo EM Ft Ag "Kölcsey Ferenc" T:BU Adamo EM f-50f 5klf db forgalmi sor fóliában T: f-50f 5klf db forgalmi sor fóliában T: Ft Cu-Ni "II. János Pál pápa látogatása" T:PP ujjlenyomatos Ft Cu-Ni "II. János Pál pápa látogatása" (2x) T:BU Ft Cu-Ni "II. János Pál pápa látogatása" T:PP Ft Ag "Széchenyi István" T:BU Ft Ag "II. János Pál pápa látogatása" T:PP f-50f 5klf db forgalmi sor fóliában T: f-50f 5klf db forgalmi sor fóliában T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag (2x) "MNB" + "Deák" T: f-200Ft 10x különféle db szettben, benne 200Ft Ag "MNB", 5Ft hiányzik! T:BU
15 Megjelent: Békebeli séták a pesti Belvárosban c. könyvünk! f-200Ft 11x különféle db, szettben, benne 200Ft Ag "MNB" T:BU Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "Expo 96" T:BU Ft Ag "Deák" T:PP apró felületi karc Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (10x) T:2, Ft Ag "Deák" (10x) T:2, f-200Ft 11db klf, forgalmi sor, közte 200Ft Ag "Deák", 20Ft-nál a fólia kivágva T:PP Ft Ag "Deák" T:1- Adamo F f-100Ft 10klf db "50 éves a forint" dísztokos szettben T:BU Adamo FO Ft Ag "Honfoglalás" T:2 (PP) Adamo EM Ft Ag "Deák" T:1- Adamo F f-200Ft 10klf db, benne 200Ft Ag "Deák" + 100Ft " es szabadságharc" szettben, a középső 100Ft hiányzik! T:BU külső tok hiányzik Adamo FO Ft " es szabadságharc" T:PP ujjlenyomat Ft Ag "Deák Ferenc" T:PP ujjlenyomat f-100Ft 8klf db, szettben "75 éves a Magyar Nemzeti Bank" T:PP Adamo FO Ft Ag "75 éves az MNB" T:PP kis felületi karc Ft Ag "Az államalapítás évfordulója" T:BU Adamo EM Ft Ag "Integráció az EU-ba - EURO III" T:PP Ft "A évforduló" T:BU Ft "A évforduló" T:PP Ft "A évforduló" T:BU Ft "Arany János: Toldi" T:PP Adamo EM Ft "Petőfi Sándor: János vitéz" T:PP felületi karc Adamo EM Ft "Fazekas Mihály: Lúdas Matyi" T:PP Adamo EM Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 100Ft "Kossuth Lajos" T:BU Adamo FO Ft "A évforduló" T:PP felületi karc Ft "Kossuth" elsőnapi veret sorszámozott díszlapon T:BU Ft "Rubik-kocka" T:PP Ft "Kempelen Farkas Sakkautomatája" T:BU Adamo EM Ft "Kempelen Farkas Sakkautomatája" T:BU Adamo EM Ft "Üzenet" szétcsavarható T:BU Adamo EM Ft Ag "Széchenyi Könyvtár" dísztokban T:PP Ft Ag "Kovács Margit" dísztokban T:PP ujjlenyomat Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 20Ft "Deák Ferenc" T:PP Adamo FO Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 50Ft "Magyarország az EU tagja" T:PP Adamo FO Ft Ag "Pécsi ókeresztény sírkamrák" T:BU kis ujjlenyomat Ft (10x) emlékkiadások T:
16 Ft "100 éves az első magyar postaautó" T:BU Ft Ag "Diósgyőri vár" T:BU Ft-100Ft 8klf db, forgalmi sor szettben, benne 1946-os 1Ft Ag "Hatvanéves a Forint" T:BU Ft "Ford T-Modell" T:PP Ft "Ford T-Modell" T:PP kis oxidáció Ft + 2Ft Ft "Pénzváltozás" emléklapon T: Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne "Berán Lajos és a pengő" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm) T:BU Ft "Adorján János - Libelle" T:PP Adamo EM Ft Ag "Batthyány Lajos" T:PP enyhe felületi karc Ft-100Ft 7klf db + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos szettben T:PP Ft Ag "Tokaji Történelmi Borvidék" T:BU Ft Ag "Pekingi olimpia" T:BU Ft Ag "Pekingi olimpia" T:PP felületi karc Ft aranyozva T: Ft "Bánki Donát" T:PP Ft "Bánki Donát" T:BU Ft "Kálvin János" Ag T:PP enyhe felületi karc Ft Ag "Dohány utcai zsinagóga" T:PP felületi karc Ft-200Ft 6klf db + "Pécs 2010 Európa Kulturális Fővárosa" Ag (0.999) emlékérem, szettben T:PP Ft "Bíró László József a golyóstoll szabadalmaztatója" T:BU Adamo EM Ft "Bíró László József a golyóstoll szabadalmaztatója" T:PP felületi karc Ft-200Ft 6klf db dísztokos szettben "Az önkéntesség európai éve 2011" T:BU Ft Ag "Mohácsi Busójárás" T:PP ujjlenyomat, enyhe felületi karc ft aranyozva T:1-, db vegyes forint, fillér érme T:vegyes Vegyes: "B.SZ.K.R.T. / Kis szakaszjegy" Cu zseton (4x) f tombak (6x) rugós zsetontartóban T:2, db-os vegyes magyar érme és telefon érme tétel, közte 1800S 3kr Cu, 1886KB 1kr Cu "Középcímer", Ft Ag "Kossuth" T:vegyes Vegyes: 1774S 1/2kr Cu S 1kr Cu B 1/2kr Cu + Ausztria/lengyel verdejel 1763W 1kr Cu T:2,2-, Vegyes: 1780K 1kr Cu S 1kr Cu B 1kr Cu + Ausztria 1816A 1kr Cu T:2-, Vegyes: Ausztria / Magyarország db Cu krajcár T:2-,3 Mixed: Austria / Hungary pcs of Cu Kreuzers C:VF,F Vegyes: 1751B 1/2kr Cu S 1kr Cu + Ausztria /2kr Cu "Mária Terézia" A 1/4kr Cu T:2-, Magyar emlékveretek Asszonyi Tamás (1942-) ~1970. "Észak-Magyarországi Vegyiművek (ÉMV) Bábony - DEDISTI-DAMUS" egyoldalas öntött Br plakett (59x129,5mm) T: Asszonyi Tamás (1942-) " / 100 éves a Magyar Vöröskereszt" ezüstözött fém emlékplakett (40mm) T: Asszonyi Tamás (1942-) DN "Az Ifjúságért / Ifjúsági díj ÁIB (Állami Ifjúsági Bizottság)" fém díj plakett (75mm) T: Asszonyi Tamás (1942-) DN "Budapest Főváros Tanácsa" öntött Br plakett mesterjegy nélkül ( mm) T: Bartos Endre (1930-) DN "Hoór Károly " egyoldalas öntött Br plakett (106mm) T: Beck Ötvös Fülöp ( ) "Ady Endre emlékének a Nyugat / Repülj hajóm... Rajtad a holnap hőse" Br emlékérem (65mm) T:2 HP Berán Lajos ( ) "Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület Wahlner Aladár Emlékérme / Egyesületi életünk terén kifejtett tevékenységéért" aranyozott Br emlékérem, aranyozás lekopva (50mm) T:2- HP Berán Lajos ( ) "Budapesti Emlék" Br emlékérem (80mm) T:2,2- ph Berán Lajos ( ) "Dr. Neuschloss-Knüsli Kornél Emlékérem 1935 / Kiváló Művészeti Munkáért - Magyar Képzőművészek Egyesülete" öntött Br érem "BERÁN NÁNDOR IPARMŰVÉSZ BUDAPEST DÖBRENTEI U.2." feliratú dísztokban (87mm) T:2 HPII
17 Megnyílt megújult webshopunk! Folyamatosan bővülő kínálat! Berán Lajos ( ) DN "Budapesti (Budai) Torna Egylet Botond" Br érem (40mm) T: Berán Nándor ( ) "Budapesti Motor-Yacht Club - Budapest - Baja - Siófok 1936.IX.6-7." ezüstözött Br plakett, hátlapján "BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." (68x42mm) T: Bognár György (1944-) "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (41,60g/0.640/42,5mm) T:2 kis ph Bognár György (1944-) "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / Balassi Bálint" Br emlékérem (42,5mm) "Mindszenty József Magyarország bíboros hercegprímása / Esztergom Érseki Főszékesegyház" Br emlékérem peremhibával (38,5mm) T: Bognár György (1944-) "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Ag emlékérem (16g/0.925/32mm) T:PP Bognár György (1944-) "MÉE / Magyarország köztársaság" Ag (35.97g/0.835/42,5mm) és Br (42,5mm) emlékérem pár T:PP, Bognár György (1944-) "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás " Ag piefort emlékérem tanúsítvánnyal dísztokban (155,52g/0.925/65mm) T:PP Bognár György (1944-) "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" Ag emlékérem eredeti tokban tanúsítvánnyal (31,14g/0.925/42,5mm) T:PP Bognár György (1944-) "Millecentenárium " Ag emlékérem (15,51g/0.999/42,5mm) T:PP Borsos Miklós ( ) "Fa- és Papíripari Szövetkezetek Szövetsége 1977" Br emlékérem (81mm) T: Borsos Miklós ( ) "Fa- és Papíripari Szövetkezetek Szövetsége 1978" Br emlékérem (83,5mm) T: Bozó Gyula ( ) "Patrona Hungariae / 300 éve szabadult fel Pécs a török hódoltság alól " nagyalakú Br emlékérem (70mm) T: Bozó Gyula (1913-) / Szabó Géza (1939-) "A IV. Magyar Köztársaság kikiáltásának emlékére / Magyarország független demokratikus jogállam" Ag (35,9/0.835/42,5mm) és Br emlékérem pár (42,5mm) T:PP Bozó Gyula ( ) "George Bush látogatása Magyarországon" Ag emlékérem (35,41g/0.835/42,5mm) T:PP Bukta Mátyás "Egri denár Imre király emlékére" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (0,7g/0.920/13,4mm) T: Bukta Mátyás "Imre denár / MÉE Eger" Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal (0.68g/0.920/13,4mm) T:1 Csak 200db! Bukta Mátyás "Imre denár / MÉE Eger" Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal (0.76g/0.920/13,4mm) T:1 Csak 200db! Csillag István ( ) DN "Férfifej" Br plakett (77mm) T: Csíkszentmihályi Róbert (1940-) "Képző- és Iparművészeti Szakközépiskola" öntött Br érem (90mm) T:1-, Csíkszentmihályi Róbert (1940-) "OMÉK III. díj / 69. Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest" Br díjérem (78mm) "OMÉK II. díj / 70. Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest" Br díjérem (78mm) T: Csontos László ( ) DN "Budapest Főváros Tanácsa / Erzsébet híd" Br emlékérem (72mm) T: Csóka Zsuzsanna (1962-) "Perczel Mór honvédtábornok / MÉE - A szabadságharc 150. évfordulójára - Az ozorai győztes" Ag emlékérem (34g/0.925/43mm) T:PP Fritz Mihály (1947-) "20 éves a MÉE Fejér Megyei Szervezete / Török kivonulásának 300. évfordulója" Ag emlékérem (35,66g/0.835/42,5mm) T:PP kis ph Fülöp Zoltán (1951-) "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc éve nyugszik a Bayreuthi temetőben" Al emlékérem (32mm) T:2 (PP) Garamkeszi János (1936-) "MÉE XIII. Vándorgyűlése Salgótarján / Madách Imre - Az Ember tragédiája" Ag emlékérem (34,88g/0.640/42,5mm) T: Gáll Gyula (1939-) DN "Velencei-tavi Sportversenyek" ezüstözött Br emlékérem füllel (70mm) T: Iván István ( ) "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / 100 éves a magyar levélborítékrajzú bélyeg " (48x65,5mm) T:1, Janzer Frigyes (1939-) "Munkásmozgalomért - E. Izzó SZB. / Száz éves a Vasas Szakszervezet" Br plakett (118mm) T: Józsa Lajos (1944-) ~1980. "Hajdúszoboszló Délibáb Hotel / Gasztronómiáért" Br emlékérem (64mm) T: Képíró Zoltán ( ) "MÉE Kaposvár / 100 éve város Kaposvár" jelzett Ag emlékérem (25g/0.800/42,5mm) T: Képíró Zoltán ( ) "MÉE-Keszthely / Dunántúli Éremgyűjtők V. Keszthelyi Találkozója" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:
18 30652.Képíró Zoltán ( ) "MÉE-Keszthely Hévíz / Dr. Schulhof Vilmos" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T: Képíró Zoltán ( ) DN "Rózsa Ferenc Emlékplakett" egyoldalas öntött Br érem (70mm) T:1- kis ph Kiss Kovács Gyula ( ) "Renoir" jelzett Ag emlékérem (16.1g/0.800/32mm) T: Kiss Kovács Gyula ( ) ~1970. "Hűségért, munkáért - Heves Megyei Tanácsi Építőipari Vállalat Eger" öntött Br plakett mesterjegy nélkül (103mm) T: Kiss Kovács Gyula ( ) "Nitrokémia " öntött Br plakett (107mm) T: Kiss Nagy András ( ) "Az Erdélyi Menekültekért" Br emlékérem műbőr tokban tanúsítvánnyal (42,5mm) "Nemzetközi Gyermekév" Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (3.41g/0.835/27x22mm) T:1,PP Kósa István (1953-) "Kádár János" Ag emlékérem (31.04g/0.925/38.6mm) T:PP Kósa István (1953-) "Magyar Pénzverő Zrt. / Látogató Érem" (42,5mm) T:PP ujjlenyomat Kovács Ferenc ( ) "Kiskunfélegyháza / Kiskun Napok" öntött Br plakett ( mm) T: Kutas László (1936-) "A Soproni Bányászati Múzeum új állandó kiállítának megnyitása - Sopron szeptember 3." Br plakett, hátlapjára filc anyag ragasztva (81mm) T: Lantos Györgyi (1953-) / Szabó Géza (1939-) "MÉE 20. Vándorgyűlése - Pápa" Ag emlékérem (36,46g/0.835/42mm) T:2(PP) Lapis András (1942-) / Szabó Géza (1939-) "Feszty-körkép Ezüst Éremsor - Ökörhajtó - Ökrösszekér / Verecke útján" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (31,71g/0.999/42,5mm) T:PP Lebó Ferenc (1960-) "Attila találkozása Nagy Szent Leó Pápával / Szent István" Ag emlékérem (31,14g/0.925/42,5mm) T:PP Lebó Ferenc (1960-) "A honfoglalás emlékére / Vérszerződés" Ag emlékérem (30,97g/0.925/42,5mm) T:PP Lebó Ferenc (1960-) "Budapest a Duna gyöngye / Az MKB köszönti a 125 éves fővárost" Ag emlékérem (31,45g/0.999/42,5mm) T:PP Madarassy Walter ( ) "Szent István Alba Regia alapítója / " Br emlékérem (75mm) T:2 kis ph. HPII Madarassy Walter ( ) DN "Budapest Főváros Tanácsa / Halászbástya" öntött Br érem (71mm) T: Madarassy Walter ( ) "Budapest vízművei" szögletes Br plakett, jelzett (80x45mm) T: Miró Eszter (1935-) DN "Juhász Gyula / Gödöllői Járási Városi Juhász Gyula Könyvtár" Br emlékérem mesterjegy nélkül (61mm) T: Mladonyiczky Béla ( ) "Jászberényi Tanítóképző Főiskola - Munkásságáért" egyoldalas öntött Br plakett (97,5mm) T: Murányi Gyula ( ) DN "Khuen-Héderváry Károly gróf" Br plakett (70x35mm) T:2- HPI Nyírő Gyula ( ) "Henri Dunant, a Vöröskereszt alapítója / A Magyar Vöröskereszt Budapesti Vezetősége" Br emlékérem (95mm) T: Papp László (1947-) "Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának emlékére" 2db klf patinázott és zománcozott vörösréz emlékérem eredeti tokban tanúsítvánnyal: "Szent István lóval és Krisztogrammal" + "Turul" (70mm) T:1, Papp László (1947-) "Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának emlékére " 2db klf patinázott vörösréz emlékérem eredeti tokban tanúsítvánnyal: "Jobbra lépő csodaszarvas" + "Csodaszarvas balra néző feje" (70mm) T: Pataky Béla (1932-) "Zsanai gázkitörés" Br érem (70mm) T: Peternák Gusztáv (1928-) "Esztergom Város Tanácsa / Hazánk felszabadulásának 25. évfordulójára" Br emlékérem (60mm) T: Peternák Gusztáv (1928-) "Labor Műszeripari Művek Esztergom Hungary / 75 éves " Br emlékérem eredeti dísztokban (60mm) T: Rajki László (1939-) "BUÉK" Br emlékérem (49mm) T: Szabolcs Péter (1942-) / Szabó Géza (1939-) "MÉE XXVIII. Vándorgyűlése Zalaegerszeg / Kölcsey Ferenc" Ag emlékérem (34g/0.925/42,5mm) T:PP Szakál Ernő ( ) "Mikoviny Sámuel emlékének / Kiváló Munkásságért az Országos Magyar Bányászati Egyesület" Br emlékérem (50mm) T: Szántó Gergely ( ) "Királyi Magyar Egyetemi Nyomda" Br emlékérem (40mm) T: Szombathelyi László (1943-) "Volán 7.sz. Vállalat / Szolnok 900 éves - Jubileuma alkalmából" kétoldalas fém plakett dísztokban (81mm) T: Vanczák Ferenc ~1930. "Columbia Postagalamb S.E. Útban az Igazság Felé" ezüstözött Br plakett (75mm) T:2- ph Várhegyi György (1942-) "Kiváló utánpótlás neveléséért - Az OSH elnökétől" kinyitható öntött Br plakett (kinyitva 83,5x-200mm) T:
19 Havi két gyorsárverésünkre folyamatosan várjuk a beadásokat! Várhelyi György (1942-) DN Br névjegyérem (35mm) T: Vincze Dénes ( ) DN Br plakett eredeti tokban (81mm) T: Zsákodi Csiszér János ( ) "Magyar Anyák Nemzeti Ünnepe 1928" ezüstözött Br emlékérem (40mm) + Göröntsér Greff Lajos ( ) ~ "Magyar Úszó Szövetség 1907" Br emlékérem (34,5mm) T:2-, Habsburg Birodalom / Bécs "II. Lipót pozsonyi koronázása" Ag zseton füllel. "LEOPOLDVS II D G ROM IMP S A GER HVN BOH REX ARCHID AVSTRIAE CORONATVS POSONII XV NOV MDCCXC / PIETATE ET CONCORDIA" (25mm/5.04g) T:3 Habsburg Monarchy / Vienna "Coronation of Leopoldus II" Ag jeton with ear (25mm/5.04g) C:F HTÉ "BLASZ (Budapesti Labdarúgó Alszövetség) " zománcozott Br emlékplakett (54x30mm) T: ~ db-os érem és plakett tétel: "Budapest-Salgótarjáni Gépgyár és Vasöntő R.T.", "Hungaropack", "Váltófutás a felszabadulás ünnepére / Fővárosi Tanács Budapesti Testnevelési és Sportbizottság", "Virágos városokért különdíj Szolnok", "Rencontre Sabre URSS.-Pologne-Hongrie Budapest" T: "Siófoki Sport Egyesület " Zn emlékplakett füllel (2x) (32x30mm) T:2, "Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület " fém emlékérem (51mm) T: "100. Ausztria-Magyarország Labdarúgó Mérkőzés" Al emlékérem (61,5mm) T: ~1960. "OMBKE (Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület) 1892" ezüstözött Br emlékérem (50mm) T: ~ db Br szocialista plakett: "Fejér megye" (98x105mm) + "KISZ - Hajógyári fiatalokért" (99mm) + "Helikon Keszthely" (80mm) T:1, ~ db-os érem és plakett tétel: "Concours International des Vins Budapest - Nemzetközi Borverseny" 2xklf (70mm) + "66. Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár" (70mm) + "67. Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás" (60x80mm) T: ~ db-os szocialista érem tétel: "64. Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár" (61x81mm) + "65. Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár" (67,5x86,5mm) "68. Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár" (60mm) + "Alkotó Ifjúság - I. Országos Kiállítás" (2x) (70,5mm) T:1-, "Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület - III. Magyar Öntőnapok április 6-9. Budapest" Br plakett (63x82mm) T: "Hazádnak rendületlenül légy híve ó magyar - Numismatica Hungarica / Budapest 1956" Br emlékérem (38,5mm) T:1, ~1970. "Lenin Kohászati Művek Diósgyőr" egyoldalas öntött Br plakett (59x148mm) T: ~1970. "Dunántúli Kőolaj és Földgáztermelő Vállalat Gellénháza" Br plakett (102mm) T: ~1970. "NME (Nehézipari Műszaki Egyetem) 1735" festett fém plakett (95mm) T: ~1970. "Fejér Megyei Bauxitbányák - Kincsesbánya / 1926 Gánt Iszka - Jószerencsét" ezüstözött Br emlékérem (70mm) T: ~1970. "A Közművelődésért - Belügyminisztérium" Belügyminisztérium által kiadott kitüntető Br érem. Szign.:BK (70mm) T:1- hátlapon ragasztásnyom ~1970. "30 év bányászati tevékenységéért - Borsodi szénbányák" egyoldalas öntött Br érem (80mm) T: ~1970. "MSZB (Mecseki Szénbányák) Szénelőkészítő Üzem - Pécs" réz lemezplakett (89x89mm) fatalpon (118x116mm) T: ~ "A Főváros Polgári Védelméért" aranyozott, zománcozott plakett (104x90mm) T: ~ db Br szocreál plakett: "De elvtársaim! Ez az a munkásság, mely osztályharcban vasba öltözött... / Emlékül a Munkásőrség alapító tagjának a Munkásőrség országos parancsnokától II." (71,5x105mm) + "Pártmunkáért" (74mm) + " Felszabadulás 40. évfordulója" (96mm) T: "IX. Országos Szabászverseny Pécs" egyoldalas öntött Br plakett (117mm) T:2,2- lyuk "75 éves a Tömörkényi Gimnázium" egyoldalas öntött Br plakett (105mm) T: "Ferencvárosi Torna Club " meghívó lemezérem az F.T.C. Stadion megnyitása alkalmából, tokban T: "A Magyar Forradalom évfordulójára - Nagy Imre, Maléter Pál / In honour to the Hungarian Revolution Oktober " Br emlékérem (38,5mm) T: "Jászberény / 25 éves a Hűtőgépgyár" jelzett Ag emlékérem (43g/0.835/42mm) T:2(PP) "Állami csúszópénz - Respublica Szentendre" Br gúnyérem (37mm) T: "OMBKE - Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület Kőolaj, Földgáz és Víz Szakosztály 1892 / XVII. Vándorgyűlés Pécs" Al emlékérem (50mm) T:2, "Az első magyar aranypénz emlékére" Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (0.835/23x37mm) T:PP "A Magyar Tanácsköztársaság 60. évfordulója emlékére " Br emlékérem (42,3mm) T:
20 30719.~1980. "Nehézipari Minisztérium" öntött Br érem. Szign.: PI (88,5mm) T: "OMBKE (Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület) VI. Országos Hidegalakító Konferencia - Székesfehérvár 1980.X.7-9." Al emlékérem (75mm) T: "Labdarúgó VB 500Ft egy alakos" Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (0.835/23x37mm) T:PP "Labdarúgó VB 500Ft 3 játékos" Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (0.835/23x37mm) T:PP "Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület Jubileumi Közgyűlése 1982.III " mázas kerámia plakett (105mm) T: "Bányagazdasági konferencia / Oroszlány 1983" Br emlékérem (44mm) T: "Magyarország - Ausztria Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett (103mm) T: "Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett (108mm) T: "Nemzetközi Műtrágya Központ / Budapest Június " Br plakett (98mm) T:2 Hungary "International Center of Chemical Fertilizer / Budapest June 1984" Br plaque (97mm) T: "250 éves a hazai bányászati és kohászati felsőoktatás - Samuel Mikovíny" Br emlékplakett (108x89mm) T: "125 éves az Aszfaltútépítő Vállalat " Br emlékplakett tokban (90mm) T: "1 éves a Calypso Rádió" Ag (36,19g/0.835/42,5mm) és Br (42,5mm) emlékérem pár T:PP, "1956-os Forradalom" Br emlékérem (42mm) "Katonai Közlekedés Napja Baross Gábor / Katonai Közlekedési Központ - MH-KKK" fém emlékérem (42mm) + Lapis András (1942-) DN "Kecskemét" Br emlékérem (42,5mm) T: "A Soproni Sörgyár 100 éves " fém emlékérem (42,5mm) "Soproni Ünnepi Hetek / Sörfesztivál Sopron" Br emlékérem (42,5mm) T:2 (egyik PP) "Magyar Tűzoltó Szövetség Hajdúszoboszló / Egy mindenkiért, mindenki egyért" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP felületi karc "Kossuth Lajos / Kossuth Lajos Közgazdasági Szakközépiskola " fém emlékérem (39,5mm) T:2, "MBSZ (Magyar Bányászati Szövetség)" ezüstözött fém naptárérem (42,5mm) T: DN "Adó- és Pénzügyi Ellenőrzési Hivatal" festett, ezüstözött fém plakett eredeti tokban (90x70mm) T: DN "Szentendrei Emlék / BÁV" Ag emlékérem (16g/0.925/32mm) T: DN "Bányász lámpással" fém emlékérem (59mm) T: DN "Selmecbányai Bányászati Akadémia tanulmányi éremsorozat" Matthäus Donner emlékérméinek utánveretei, ezüstözött fém jutalomérem sorozat egyik darabja (45mm) T:2 Hungary ND "Banská Stiavnica Academic Study coin series" restrikes of Matthäus Donner coins, one pc of silver plated commemorative coins (45mm) C:XF DN "Európai Unió Háza" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomatos DN "Isten kegyelméből megszületett" jelzett Ag emlékérem (44,14g/0.925/42,5mm) T:PP kis ujjlenyomat DN "Nemzetünk nagyjai - Rendszerváltók - Antall József / Göncz Árpád" Ag emlékérem (10,5g/0.999/35mm) T:PP DN " K Ferenc József Megkoronázásának Negyvenedik Évfordulójára" aranyozott Ag utánveret (5,5g/25mm) T:PP felületi karc DN "Királyi koronák / K - II. Mátyás" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - II. Ulászló" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - I. Ferdinánd" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - Imre" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - I. Ulászló" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - II. András" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - I. Ferenc" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - Orseolo Péter" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - II. Károly" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP
numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!
231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
248. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 április 13-16. között.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
244. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 16-19. között.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
237. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 27-30.
RészletesebbenA vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.
RészletesebbenValient Aukciósház Kft.
Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
245. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 3-5. között.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
261. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 2-5-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.
RészletesebbenValient Aukciósház Kft.
Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás
Részletesebben44. Numizmatikai gyorsárverés
44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
251. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 június 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.
RészletesebbenMAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS
MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.
Részletesebben46. Numizmatikai gyorsárverés
46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!
229. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. június 24 - július
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!
230. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 9-15. között.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!
236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október
Részletesebben0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc
1. 1 5 Ft 1946. 0.835 Ag 20 g. 1 5 000 2 100, 50 Ft 1970 Felszabadulás sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 3 000 3 100, 50 Ft 1972 Szent István sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 4 000 4 100, 50 Ft 1973 Petőfi sor. 0.640
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!
233. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. augusztus 26 és
RészletesebbenKisárverés 2018 december 8.
Kisverés 2018 december 8. Megnevezés tartás db kikiáltási 1. 2. 3. 4. 1.1 Német 5 mka 1966, ½ mka 1905 Ag 1, 3 2 1 000 1.2 Német 1 mka 1972, -82, -85, 10 pfennig 1950, -71, -77. 2 6 600 1.3 Olasz 10 centesimi
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!
235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!
234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február
RészletesebbenValient Aukciósház Kft.
Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXVI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Arany 1869GYF Dukát Au "Álló Ferenc József / Barokk címer" Gyulafehérvár (3.5g)
RészletesebbenMAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2.
MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 123. 2014/2. 182. tétel Budapest, 2014. november 15. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június
RészletesebbenKisárverés február 16.
Kisárverés 2013. február 16. 1. tartás db kikált. ár 1.1. Vegyes európai apró (228) + papír 20 Ft 229 600 2. 2.1 Törökország, 20 kurus 2-3 ph. 2 7 500 2.2. Törökország, II. Mahmud, 2x21/2 piaszter, 2x5
RészletesebbenValient Aukciósház Kft.
Valient Aukciósház Kft. Teljes árverési lista XXX. Műtárgy és Numizmatika Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Mária Terézia / 1763KM Poltura Cu T/C:F Mária Terézia
Részletesebben48. Numizmatikai gyorsárverés
48. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennyolcadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Augusztus 10-11-12-én Ajánlattételi
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.
RészletesebbenA vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI
RészletesebbenKisárverés 2010 március 20.
Kisárverés 2010 március 20. 1. Anyag 1.1 Magyar pénz krónikája. NATO csatlakozás T1 2 db 3000 Eu csatlakozás 1.2 A forint bevezetése, A három részre szakadt ország T1 2 db 3000 1.3 Konstanzi zsinat, Visegrádi
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
279. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 1-4-ig.
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebben51. Numizmatikai gyorsárverés
51. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. október 19-20-21-én. Ajánlattételi
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.
RészletesebbenValient Aukciósház Kft.
Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXV. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 4 5 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Kálmán / 1095 1116. Denar Ag (0.42g) T/C:VF ÉH: 34., H: 41. 4800 Ft 5900 Ft II.
RészletesebbenKisárverés 2019 február 23
Kisárverés 2019 február 23 Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1 1 1 florin 1891. 0.900 Ag 12,25 g 2 1 400 2 5 korona 1907 KB ÉH 1492. 0.900 Ag 24 g 2/3 4 000 3 1 korona 1915 KB ÉH 1495. 0.835 Ag 5 g 2
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!
356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.
Részletesebben