numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) június 29 - július 2-ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: július óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők július 6-án 10 órától. Utólagos eladás: július 6-10-ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 254. levelezési gyorsárverésre: június 30. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 23. nagyaukciónk június 13-án sikeresen lezajlott.az aukció el nem adott tételeiből még két hétig lehet vásárolni. A következő nagyaukciónkra már várjuk a beadásokat, egészen szeptember elejéig. Megtekintés: június 29 - július 2-ig. Tételek átvétele július 6-án 10 órától! 252. aukció elszámolás július 7-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 160 ft / tétel / árverés A vásárlói jutalék 20% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi arany pénzek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Fémpénzek, érmék, plakettek: Numizmatikai tartásfokok PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Új, mobiltelefon kamerájára szerelhető 60x-os LED-es nagyító hozzá rögzített lámpával, eredeti dobozában, leírással New 2014 Version Universal Clip-type LED Cellphone Microscope, 60x, in its case, with information db használatlan, piros, bársony érmetartó tálca klf méretű érmék tárolására, összesen 220 férőhellyel Fekete műbőr, zárható bőrönd alig használt állapotban, kulccsal Sötétkék érmetartó kazetta bársonybéléssel, 12db nagyobb férőhellyel, használt állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálca nélkül, 12 férőhellyel, használt állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálca nélkül, 12 férőhellyel, használt állapotban "Europa" érmetartó album 10db berakólappal és tájékoztatókkal, érmék nélkül, gerincen sérült és javított db használt érmetartó album klf méretű érmék tárolására, összesen 72 férőhellyel db használatlan bankjegytartó berakólap összesen 67 férőhellyel Nagy doboznyi vegyes kellék tétel, kb. 50db, berakólapok érméknek és bankjegyeknek, gyűjtői albumok, bársonnyal bélelt érmetartó tálcák, díszdobozok T:vegyes db vegyes kitűzőkellék, kapocs, csat, főleg kitüntetésekhez használt állapotban Numizmatikai irodalom Bácskai Tamás - Huszti Ernő - Simon Péterné: A Pénz, Kossuth Könyvkiadó, Budapest, Dr. Bázlik László György: Magyar Papírpénzek Pengő és Forint Budapest használt állapotban, bankjegyek nélkül Bodrogi Péter, Molnár József, Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. A magyar állam rendjelei és kitüntetései a Szent György-rendtől a Nagy Imre-érdemrendig. Bp., 2005, Rubicon. Bontatlan csomagolásban, kiadói kartonált kötés, bontatlan, új állapotban Leányfalusi Károly - Nagy Ádám: Magyarország fém- és papírpénzei MÉE Csongrád Megyei Szervezete, Leányfalusi Károly - Nagy Ádám: Magyarország fém- és papírpénzei Budapest, Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, használt állapotban Leányfalusi Károly - Nagy Ádám: A korona - fillér pénzrendszer. Magyarország fém- és papírpénzei Budapest A pengő - fillér pénzrendszer. Magyarország fém- és papírpénzei Budapest használt állapotban Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új, dedikált példány! Dr. Unger Emil: Magyar Éremhatározó III. kötet Pótfüzet. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, használt állapotban Tálas Géza: Magyarország rendjelei és kitüntetései MÉE kiadása, Budapest Márton Sándor - Tálas Géza: A Magyar Néphadsereg jelvényei. MÉE HD Rauch árverési katalógus, Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Országos Éremcsere-közvetítés katalógusai ~ (67x) + Alapszabály + Értesítő klf számai ~ (14x) használt állapotban Serge Andolenko, Robert Werlich : Badges of Imperial Russia. Washington cop műbőr kötésben, használt állapotban W.D. Craig: Coins of The World Racine, Wisconsin, USA. cop használt állapotban Joe Cribb: A pénz. Szemtanú sorozat. Budapest, Park Kiadó, Arthur L. Friedberg - Ira S. Friedberg: Gold Coins of the World" 7th edition, The Coin and Currency Institute, A világ arany pénzei ókortól napjainkig, 7. kiadás, alig használt állapotban Lothar Hartung - Lothar Bichlmaier: Auszeichnungen des 3. Reiches. Spezialkatalog 2009/ Auflage + Werner Heering - André Hüsken: Handbuch der Abzeichen deutscher Organisationen Ausgabe 1990/1992. használt állapotban Michel: Euro-forgalmi és Euro-emlékkiadások katalógusa 2012/2013 új állapotban Michel: Német Érme katalógus 2012 új állapotban V. Zvarich: Numizmatikai szótár. Lviv orosz nyelvű katalogus használt állapotban V. Zvarich: Numismatic dictionary. Lviv Russian cathalog, used Használatlan Euro katalógus: Die Euro-Münzen - Katalog der Umlauf- und Sondermünzen sowie der Kursmünzensätze und Banknoten aller Euro-Staaten, 8. Auflage, H. Gietl Verlaf & Publikationsservice GmbH, Regenstauf,

4 30032.~ "Schweizerische Bankgesellschaft" kiadásában megjelent numizmatikai katalógusok (5xklf) használt állapotban db klf magyar és külföldi katalógus, közte árverési és kiállítási is, közte Eszéky Ottó: Ezüstpénzek katalógusa. XIX.-XX. szd. Pécs, MÉE Baranya Megyei Szervezete, 1980., 75 éves a Magyar Nemzeti Bank. Pénzkibocsátás A magyar Nemzeti Bank Bankjegy- és Éremgyűjteményének kiállítása. használt állapotban Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek ~ db klf betétkönyv, közte "Magyar Királyi Postatakarékpénztár Budapest" (2xklf), "Győri Általános Takarékpénztár Részvénytársaság" Esztergom "Esztergomi Takarékpénztár Rt. - Váltó-kölcsön" Tájékoztató könyve, részben kitöltve, benne "Esztergomi Takarékpénztár" borítékkal Csurgó "A Csurgói Takarékpénztár Részvény-Társulat Betét-Könyve" kitöltött oldalakkal Pestszenterzsébet "Vigalmi adó" jegytömb DN "Szombathelyi Egyházmegyei Takarékpénztár R.T." bankjegy kötegelő 5 Pengős bankjegyekhez DN "Szombathelyi Egyházmegyei Takarékpénztár R.T." rolnizó papírja 5 Pengős érmékhez Osztrák-Magyar Bank K "Olla" reklám pecséttel a hátoldalán + Kispest "Hadirokkantak Országos Nemzeti Szövetsége Vagyonőrző Vállalata" 1P értesítés T:II-,III Franciaország "A Metzi Katedrális kapujának felújítására". Szign.: Jean Duvivier ( ) emlékérem hátlapi negatív képe tajtékkőbe vésve (42mm) France "For the Renovation of the Portal of the Cathedral of Metz". Sign.: Jean Duvivier ( ) commemorative medallion's negativ of the back in pumice. "OB RESTIT IN URBEM ET AN 1744 OPT PRINC SALUTEM - PORTICUM - AEDIS S. STEPH - AB ECCLES - METEN - DECR. ET INCHOATAM - REX - OPIS DIVINAE MEMOR - IMPENSA SUA - PERFECIT - CURANT. MARESC. DUC DETREES - PRAEF. PROV. ANNO 1764." (42mm) Érmés és bankjegyes borítékok "Kossuth Lajos halálának 100. évfordulója" érmés és bankjegyes pecsételt boríték Ft Ag érmével és Ft-os bankjeggyel illetve egyenként 19Ft névértékű négyestömbű bélyeggel a PHILSWISS kiadásában, német leírással T:2-,I Turks- és Caicos-szigetek C "Normandiai partraszállás 50. évfordulója - Eisenhower" érmés, bélyeges borítékon, ismertetővel T:1 Turks and Caicos Islands Crown "50th Anniversary - Normandy Landing - Eisenhower" first day cover with information C:UNC Részvények és sorsjegyek Hódmezővásárhely "Jótékonyczélú Sorsjegy - A Hold-Mező-Vásárhelyi Születésű avagy Illetőségű Mozgósított Harczosok Családjaik Segélyezésére" 30kr értékű sorsjegy T:II kis szakadások a szélén Budapest "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" kisorsolási kötvény 5Ft-ról, sorszám nélkül T:I Budapest "Magyar Földhitel Intézet Szabályozási és talajjavítási záloglevél" 1000Ft-ról, szelvényekkel és szárazpecséttel T:III,III- foltos Budapest "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön" sorsjegye 5K-ról, szárazpecséttel "Magyar Jelzálog-Hitelbank Nyeremény-Kötvény" "A" és "B" részkötvénye 100K-ról egy ívben, 3 nyelven, szárazpecséttel T:III Szombathely "Nemzeti Baleset-Biztosító Részvény-Társaság Budapest" kötvénye 514K-ról és 80f-ről, kárbejelentés nyomtatvánnyal T:III Izsák "Izsáki Népbank Részvénytársulat" részvénye 200K-ról szelvényekkel T:III Hungary / Izsák "People's Bank of Izsák Company Ltd." share about 200 Korona with coupons C:F Budapest "Magyar Jelzálog - Hitelbank Nyeremény - Kötvény" "A" és "B" részkötvénye 100K-ról egy ívben, 3 nyelven, szárazpecséttel T:II Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló elsőbbségi részvény + Jászapáti "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" élvezeti jegy részvényhez T:I Budapest "Magyar Jég- és Viszont-Biztosító Részvény-Társaság" részvénye szelvényekkel és bélyegzésekkel (2x) T:III "34. Magyar Királyi Szabadalmazott Osztálysorsjáték" 1. osztály 1/8 sorsjegy K szerencseutalvány Zsófia sorsjegyért, ragasztott T:I-,II,III Budapest "A Magyar Országos Központi Takarékpénztár" 4 1/2%-os községi és vasúti kötvénye 200K-ról szelvényekkel T:II Budapest "Magyarországi Kisgazdák Beszerző és Értékesítő Szövetkezete" részvénye 1000K-ról szelvényekkel T:I Szombathely "Vasmegyei Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 200K-ról szelvényekkel T:III erősen szennyezett

5 Rengeteg érdekes tétel az egyéb gyűjtési területek anyagában! Budapest "Budapest Székesfőváros" 4 1/2%-os kötelezvénye 5000K-ról magyar és német nyelven szelvényekkel "Budapest Székesfőváros" 4 1/2%-os kötelezvénye 1000K-ról magyar és német nyelven szelvényekkel T:I-,II "FONCIÉRE Általános Biztosító Intézet" Vegyes tőkebiztosítás T:III Temesvár "Temesvári Első Takarékpénztár" részvénye 1200K-ról szelvényekkel T:I,I Jászapáti "Jászapáti Gőzmalom Részvénytársaság" részvénye 200K-ról szelvényekkel, felülbélyegezéssel és szárazpecséttel T:II Budapest "Kissling Rudolf és Fia Csillár és Bronzárugyár Részvénytársaság" 25db részvénye összesen 5000K-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel, kötegelővel T:I Budapest "Molnár János Imre Lakberendezési Részvénytársaság" 25 részvénye egyenként 1000K-ról szelvényekkel T:I-,II Balatonboglár "Boglári Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 10P-ről szárazpecséttel T:I,I Budapest "Magyar Nemzeti Gazdasági Bank Rt." részvénye 20P-ről T:II Budapest "Rákoscsabai Strandfürdő Részvénytársaság" részvénye 50P-ről bélyegzéssel (2x), közeli sorszámkövetők T:I Budapest "Phőnix Életbiztosító Társaság" kitöltött életbiztosítási okmánya bélyegzéssel, csatolmányokkal T:III Soroksár "Soroksári Népbank és Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 30P-ről T:III Balatonalmádi "A Balatonalmádi Villamosipari Részvénytársaság" részvénye 10P-ről T:II Dunakeszi "Dunakeszi községi hitelszövetkezet mint az Országos központi hitelszövetkezet tagja" üzletrészjegye 40P-ről szelvényekkel T:III Budapest "Magyar Vörös-Kereszt Tárgysorsjáték" 1P értékű sorsjegye T:II-,III Budapest "Antiqua Nyomdai és Irodalmi Részvénytársaság" 10db részvénye egyenként 500P-ről (7x) sorszámkövetők, megállapodást rögzítő levéllel T:II Budapest "Országos Kárrendezési és Kárpótlási Hivatal" kárpótlási jegye 1000Ft-ról, "F" sorozat T:I Amerikai Egyesült Államok / New York "Commercial Credit Company" 4 3/4%-kal kamatozó kötvény 1000$-ról, felülbélyegzett és lyukasztott T:II tűlyukak USA / New York "Commercial Credit Company" 4 3/4% note about 1000 Dollars, with overprint and holes C:XF needle holes Amerikai Egyesült Államok db klf részvény, közte Delaware "International Telephone and Telegraph Corporation" részvényelismervénye 50 részvényről, egyenként 1$-ról, perforált és lyukasztott, Massachusetts "Walworth Company" részvényelismervénye 50 részvényről, egyenként 2,5$ értékben, perforált és lyukasztott T:I-,II,III USA pcs of diff shares, including Delaware "International Telephone and Telegraph Corporation" certificate about 50 shares, each with the par value of 1 Dollar, perforated and with holes, Massachusetts "Walworth Company" certificate about 50 shares, each with the par value of 2,5 Dollars, perforated and with holes C:AU,XF,F Ausztria / Bécs "Bécs város évi prémium kötvénye" kötvény 100G-ről T:II- Austria / Vienna "Premium bond of the City Vienna in 1874" bond about 100 Gulden C:VF Ausztria "Mária Jozefa főhercegnő jótékonysági sorsjegye" 10h értékben T:I- Austria "Charity lottery ticket of Archduchess Maria Josefa" about 10 Heller C:AU Ausztria / Bécs "Osztrák Kereskedelmi és Ipari Hitelintézet" részvénye 40Sch-ről, szelvényekkel és felülbélyegzéssel T:III Austria / Vienna "Oesterreichischen Credit-Anstalt für Handel und Gewerbe (Austrian Credit-Institute for Commerce and Industry)" share about 40 Schilling, with coupons and overprint C:F Belgium / Brüsszel "Magyar Bánya Társaság" részvény 250Fr-ról, szelvényekkel és felülbélyegzésekkel T:III ragasztott Belgium / Brussels "Compagnie Hongroise de Mines" share about 250 Francs, with coupons and overprints C:F glued Belgium / Liége "Liége Központi Bank" részvény 500Fr-ról, szelvényekkel és bélyegzésekkel + Románia / Bukarest "Concordia - Román Olajtársaság" részvénye 250L-ről, szelvényekkel és felülbélyegzésekkel T:III,III-,IV Belgium / Liége "Liége Central Bank" share about 500 Francs with coupons and overprints + Romania / Bucharest "Concordia - Romanian Oil Industry" share about 250 Lei, with coupons and overprints C:F,VG,G Belgium / Lambusart "Jóreménység Bányászati Részvénytársaság" részvény felülbélyegzésekkel, hátoldalán hozzá ragasztott igazolással, lyukasztással érvénytelenített T:III Belgium / Lambusart "Charbonnages de Bonne Espérance Société Anonyme (Collieries of Good Hope Ltd)" share with overprints, glued certificate on the back, cancelled by holes C:F Belgium db-os részvény tétel, benne "Oliehandel Olco N.V.", "Société Cotonniere Belge Brésilienne", "Chemproha-Belgie" T:I,I- Belgium pcs of diff. shares: "Oliehandel Olco N.V.", "Société Cotonniere Belge Brésilienne", "Chemproha-Belgie" C:UNC,AU Bulgária "4 1/2%-kal kamatozó állami arany kölcsön kötvény" 500 arany Fr-ról, szelvényekkel, felülbélyegzésekkel T:III Bulgaria "Royal Bulgarian 4 1/2% redeemable gold loan" bond to bearer for 500 gold Francs, with coupons and overprints C:F Egyiptom/Alexandria "The Land Bank of Egypt" részvénye 5Ł-ról, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:III- ragasztott Egypt/Alexandria "The Land Bank of Egypt" share about 5 Pounds, with coupons, overprint and embossed stamp C:F glued

6 30084.Franciaország/Párizs "Gyarmati Bank és Közmunka Társaság" részvénye 100Fr-ról, szelvényekkel és bélyegzésekkel T:I- France/Paris "Banque Coloniale et de Travaux Publics" share about 100 Francs with coupons and overprints C:AU Franciaország / Párizs "Francia Cinematográfiai Társaság Svájci Mozi Részvénytársaság" részvénye 100Fr-ról, szelvényekkel és felülbélyegzéssel "Keleti és Tengerentúli Dohány Részvénytársaság" részvénye 100Fr-ról, szelvényekkel és felülbélyegzéssel + Lyon "Carlton Hotel" részvénye 100Fr-ról, szelvényekkel és felülbélyegzéssel T:II,II- France / Paris "Société Francaise Cinématographique la Suisse Cinéma Société Anonyme" share about 100 Francs with coupons and overprint "Société Anonyme des Tabacs d'orient et d'outre Mer" share about 100 Francs with coupons and overprint + Lyon "Carlton Hotel" share about 100 Francs with coupons and overprint C:XF,VF Franciaország / Párizs "Tengerentúli Hajózási Társaság" részvénye 500Fr-ról, szelvényekkel, bélyegzésekkel és szárazpecséttel T:II-,III tűlyukak France / Paris "Transoceanic Shipping Company" share about 500 Francs, with coupons, overprints and embossed stamp C:VF,F needle holes Franciaország / Párizs "Tengerentúli Hajózási Társaság" részvénye 500Fr-ról, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:III tűlyukak France / Paris "Transoceanic Shipping Company" share about 500 Francs, with coupons, overprint and embossed stamp C:F needle holes Franciaország/Párizs "Argentin Földhitel Társaság" részvénye 500Fr-ról, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:III France/Paris "Crédit Foncier Argentin" share about 500 Francs with coupons, overprint and embossed stamp C:F Franciaország/Lyon "Privát Bank" részvénye 250Fr-ról, szelvényekkel T:II-,III tűlyukak France/Lyon "Banque Privée" share about 250 Francs, with coupons C:VF,F needle holes Franciaország/Párizs "Minas Pedrazzini Arany- és Ezüst Bánya" részvénye 100Fr-ról, szelvényekkel "Santiago és Társai Bányász Vállalat" részvénye 100Fr-ról, szelvényekkel T:I-,II France/Paris "Minas Pedrazzini Gold and Silver Mining C." share about 100 Francs with coupons "Compagnie Miniere de Santiago y Anexas" share about 100 Francs with coupons C:AU,XF Német Államok / Szászország / Drezda "Sächische Bank zu Dresden" részvénye 200 Tallérról, felülbélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:III German States / Saxony / Dresden "Sächische Bank zu Dresden" share about 200 Thaler with overprints, cancelled by hole C:F Románia / Bukarest "Zabolai Faipar Részvénytársaság" részvénye 200L-ről teljes szelvényívvel T:I- Romania / Bucharest "Zabola Wood Industry Company Ltd." share about 200 Lei with coupons C:AU Románia / Bukarest "Concordia - Román Olajtársaság" részvénye 250L-ről (3x), szelvényekkel és felülbélyegzésekkel T:III- ragasztottak Romania / Bucharest "Concordia - Romanian Oil Industry" share about 250 Lei (3x) with coupons and overprints C:VG glued Románia / Bukarest "Román Bank" 10 részvénye egyenként 5000L-ről, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II-,III Romania / Bucharest "Romanian Bank" 10 shares, each withe the par value of 5000 Lei, with coupons, overprint and embossed stamp C:VF,F Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Rozsnyó kr "Rozsnyó város pénztára, mint adós" T:III-,IV Adamo ROZ Rozsnyó kr "Rozsnyó város pénztára, mint adós" T:IV Adamo ROZ Ft Ft Ft mini játék bankjegyek T:III ragasztottak Budapest ~ kr/2f "Magyarországi Szocziáldemokrata Párt" T:II Adamo BUD Csorna "Kohn Zsigmond Csorna - Gazdasági-,Varrógép - és Butor-Áruház" kitöltött váltója + Győr "Gazdák Biztosító Szövetkezete" kitöltött díjkötelezvénye bélyegzésekkel, okmánybélyegekkel T:III Kenyérjegy "Pest-Pilis-Solt-Kiskun Vármegye" számára, hátoldalán "Értesítés" Dunakeszire vonatkozóan június 13. dátummal T:III Miskolc ~ K vízjeles, "MISKOLCZ" perforáció fordítva T:II- Adamo MIS Kecskemét K + Miskolc ~ f "Fodor Zoltán Könyvkereskedés" utalvány T:II,III,III Pápa május 8. "Pápai csekk" 10K + 20K + 50K mind lyukasztással érvénytelenítve és ovális szárazbélyegzővel T:I-,III Adamo PÁP-1.1,1.2, Székesfehérvár f + 50f + 1K + 2K + 3K + 5K "Légszeszgyár és Vegyiművek Részvénytársaság" T:I,I "Budapesti Tüzifavásárlási Igazolvány" teljes fajegy szelvényívvel T:III szeptember "Utalvány egy darab Népszavára" T:III Sárvár db kitöltött és kitöltetlen váltó bélyegzésekkel, okmánybélyegekkel T:III ~ f + 30f "Nagykőrös M. Város - Vásártéri és piaci helypénzjegy" T:III

7 Rengeteg érdekes tétel az egyéb gyűjtési területek anyagában! ~ f + 30f + 1P "Nagykőrös M. Város - Vásártéri és piaci helypénzjegy" T:III f adományjegy "Protestáns Országos Árvaház" lyukasztva T:I Dunaharaszti Kitöltött váltó 1000 Aranypengőről, "Hazai Bank Részvénytársaság", felülbélyegzett, lyukasztott, váltó illeték bélyeggel T:III Budapest "Nemzeti Színház Tagsági jegy füzet" benne 10f, 20f, 50f és 1Ft értékű jegyek ~1950. "V. Miskolci Vendéglátóipari Étkezés" Al zseton T:3 ph Kalocsa/Börtönpénzek műanyag bónok 1996-tól 10Ft sárga + 20Ft zöld T: Sajószentpéter DN 1/2 liter pálinka jegy "Sajószentpéteri Élelemraktár" T:III kis ly Ausztria / Eferding h + 20h + 25h + Donautal db klf szükségpénz T:I-,II,III Austria / Eferding Heller + 20 Heller + 25 Heller + Donautal pcs of diff necessity notes C:AU,XF,F Ausztria / Gmunden h + 20h + 50h + Admont h + 60h + 80h + Aistersheim h + Altmünster h + Götzendorf h T:I-,II,III Austria / Gmunden Heller + 20 Heller + 50 Heller + Admont Heller + 60 Heller + 80 Heller + Aistersheim Heller + Altmünster Heller + Götzendorf Heller C:AU,XF,F Ausztria / Donautal db klf szükségpénz + Gmunden h + 20h + 50h T:I-,II,III Austria / Donautal pcs of diff necessity notes + Gmunden Heller + 20 Heller + 50 Heller C:AU,XF,F Franciaország c "Kereskedelmi Kamara Párizs" T:III France Cents "Chambre de Commerce de Paris" C:F Franciaország Fr Br-Al "Kereskedelmi Kamara" T:2- France Francs Br-Al "Chambres de Commerce" C:VF Kína 5db rizsjegy ív T:I-,II China 5pcs of rice coupon sheets C:AU,XF Kína DN Bontatlan csomag kínai égetési pénz 150db névértékben T:I China ND Hell banknotes 150x C:UNC Kína DN Bontatlan csomag kínai égetési pénz 150db névértékben T:I China ND Hell banknotes 150x C:UNC Kína DN Bontatlan csomag kínai égetési pénz ~120db névértékben T:I China ND Hell banknotes ~120x C:UNC Kína DN Bontatlan csomag kínai égetési pénz ~120db névértékben T:I China ND Hell banknotes ~120x C:UNC Kína nagyalakú égetési pénz 38db névértékben eredeti csomagolásban T:1 China large hell banknote 38x in original packing C:UNC Kína nagyalakú égetési pénz 38db névértékben eredeti csomagolásban T:1 China large hell banknote 38x in original packing C:UNC Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz T:vegyes Germany / Weimar Republic pcs of diff necessity notes C:mixed Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz T:vegyes Germany / Weimar Republic pcs of diff necessity notes C:mixed Németország / Weimari Köztársaság / Neumünster M + 2M + 5M + 10M + 20M + 50M mindegyik "UNGÜLTIG" perforációval T:II-,III Germany / Weimar Republic / Neumünster Mark + 2 Mark + 5 Mark + 10 Mark + 20 Mark + 50 Mark all with "UNGÜLTIG" perforation C:VF,F Németország / Weimari Köztársaság / Nürnberg M (2xklf) M T:I-,III Germany / Weimar Republic / Nuremberg Mark (2xdiff) Mark C:AU,F Németország / Weimari Köztársaság db szükségpénz, közte Halle, Neu-Ulm T:II,III Germany / Weimar Republic pcs of various necessity notes, including Halle, Neu-Ulm C:XF,F Németország / Weimari Köztársaság / Gotha M (5x) T:III Germany / Weimar Republic / Gotha Marks (5x) C:F Németország / Weimari Köztársaság / Blaubeuren M (20x) T:vegyes Germany / Weimar Republic / Blaubeuren Mark (20x) C:mixed Németország / Weimari Köztársaság db klf "Birodalmi Vasút" bankjegy T:vegyes Germany / Weimar Republic pcs of diff "Deutsche Reichsbahn" banknotes C:mixed db-os vegyes külföldi szükségpénz tétel: zsetonok, játékpénzek, tantuszok T:vegyes 14pcs of diff. tokens C:mixed db-os vegyes szükségpénz tétel: zsetonok, játékpénzek, szerencse érmék T:vegyes 24pcs of diff. tokens C:mixed Vegyes: Németország DN 1M "Lochmühle" Br zseton (4x) "Első választó" Ni zseton (2x) T: Vegyes: ~ " Pengő az uccán" Al zseton + "Phylaxia Oltóanyag- és Tápszertermelő Vállalat" fém zseton lyukkal + "20 darab = 1 pohár sör - Egészség" Al zseton "100 éves a Magyar Optikai Művek" ezüstözött Br emlékérem (40mm) T:2,

8 30140.Vegyes: "B.SZ.K.R.T. / Kis szakaszjegy" Cu zseton (4x) f tombak (6x) rugós zsetontartóban T:2, Magyar bankjegyek Ft "Kossuth bankó" T:III Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III Ft "Kossuth bankó" barna T:III Ft "Kossuth bankó" (2x) vörösesbarna és barna, egyik körbevágva T:III-,IV Ft "Kossuth bankó" "büntetettnek" nyomdai elírással T:III,III- Hungary Forint with "büntetettnek" erratum C:F,VG Adamo G111h kr "Kossuth bankó" K ragasztva T:III-,V kr + 30kr "Kossuth bankó" T:III,III kr "Kossuth bankó" T:III saroknál ragasztásnyom kr "Kossuth bankó" T:III Kr "K. K. Hauptmünzamt für Silberscheidemünze" alul kétsoros szöveg T:III-,IV Austrian Empire Kreuzer "K. K. Hauptmünzamt für Silberscheidemünze" two row text C:VG,G Adamo G K román ellenbélyegzővel T:III K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel, mindkét oldala német T:III K K (2x) I. és II. kiadás K K (2x) mind piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel T:III-,IV K K mindkettő "Bács-Bodrog Vármegye Nemesmilitics Község" felülbélyegzéssel T:III,III K piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzéssel K II. kiadás K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel T:III- ragasztott,iii K II. kiadás (2x) az egyik "Deutschösterreich", a másik hamis "Ausgegeben nach dem 4. oktober 1920" felülbélyegzéssel / fake overprint T:III K (3x), egyik román felülbélyegzéssel T:III K K mindkettő "Torontál Vármegye Józseffalva Község 1910" felülbélyegzéssel T:III folt K K mindkettő "Zala Vármegye Zalakaros Község 1908" felülbélyegzéssel T:III K K (2x) egyik piros "MAGYARORSZÁG" körbélyegzővel K + 2K K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:vegyes K K "MÁS TÖRVÉNYES..." K T:III-,IV K T:III részben restaurált K K (2x) mindkettő ragasztott, mindhárom bankjegy "Temes Vármegye Vinga Község" felülbélyegzéssel T:III,III-,IV K (2x), egyik zöld "Deutschösterreich", másik kék körbélyegzéssel T:II-,III K (8x) mind felülbélyegzett T:III-,IV K "3113" 3mm, hullámos hátlappal, vágáshibás T:III,III K "3108" 3mm, hullámos hátlappal T:III K "3121" 3mm, hullámos hátlap, vágáshibás, "Bács-Bodrog Vármegye Péterréve Község" felülbélyegzéssel T:II,II K "A 2085" sima hátlappal T:III K "A 2066", hullámos hátlap, "Magyar Állampénztár Debrecen" felülbélyegzéssel T:III,III augusztus 9. 10K kék T:III-,IV Adamo K július K T:III szép papír! július K T:III augusztus 9. 20K T:III K (30x) T:vegyes K "*" (4x) sorszámkövetők T:I,I K (2x), egyik csillaggal + 20K (2x) + 50K + 100K T:III K (7x) közeli sorszámúak T:I,I K (2x) sorszámkövetők T:I,I K (2x) sorszámkövetők T:I,I K (20x) T:vegyes

9 Megnyílt megújult webshopunk! Folyamatosan bővülő kínálat! K "Orell Füssli Zürich" K, egyik "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" (2x) T:III K "Orell Füssli Zürich" K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:III K "Orell Füssli Zürich" T:III Adamo K K "Orell Füssli Zürich" T:III Adamo K K "Orell Füssli Zürich" piros sorozat- és sorszámmal T:III-,IV ragasztott K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:III K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:III K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:III K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással T:III P (13x) T:vegyes P + 100P (7x) közte 2db "*" P (3x) T:III,III P (2x) sorszámkövetők T:I-,II P (3x) sorszámkövetők T:I-,II P (30x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (60x) T:vegyes P (100x) T:vegyes P (100x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P "H 930 / " T:I- sarokhajlások, kézi vágás nyoma Hungary Pengő "H 930 / " C:AU corner bends, cut mark Adamo P P "H 593 / " T:III P (20x) T:III P T:I- hajtatlan Hungary Pengő C:AU unfolded Adamo P P T:I- két kis hajlás Hungary Pengő C:AU two small bends Adamo P P T:III Adamo P P (3x) sorszámkövetők T:I,I P (3x) sorszámkövetők T:I,I P (30x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P T:I,I- sarokkopások P T:II P (4x) sorszámkövetők T:I-,II,III P (4x) sorszámkövetők T:I-,II,III (hajtatlanok) folt, szakadás P " A Vöröshadsereg Parancsnoksága" sorszámmal és függőleges alapnyomattal T:III P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" vágáshibás T:I- sarokhajlások P + 2P + 5P + 10P + 20P + 50P + 100P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:I-,III P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:vegyes P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:vegyes P + 5P + 20P + 100P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (2x) sorszámkövetők T:I P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (2x) színváltozat T:II,III P T:I- Adamo P P (30x) T:vegyes P (30x) T:vegyes P (30x) mind MNB bélyeggel T:vegyes P (38x) mind MNB bélyeggel T:vegyes P (36x) mind MNB bélyeggel T:vegyes P (30x) T:vegyes P (17x) P (17x) T:vegyes

10 P (3x) sorszámkövetők T:II,II-,III szép papír P (4x) sorszámkövetők T:I,I P (31x) T:vegyes P (3x) közte 2db sorszámkövető és 1db közeli sorszám T:I,I P (30x) T:vegyes P (4x) közte 2db sorszámkövető és 2db közeli sorszám T:I-,II,II P (30x) T:vegyes P (17x) közte 2db sorszámkövető P (7x) BP (4x) T:vegyes P (30x) T:vegyes MP (8x) MP (10x) MP (10x) MP (9x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP (30x) T:vegyes MP (20x) T:vegyes BP BP BP BP BP T:II-,III BP BP BP BP BP T:I-,II,II BP (2x) BP (3x) T:II,II-,III BP hamis "Revíziónál igazolásul felhasználva M.N.B." felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III BP (3x) T:I-,II BP (3x) T:I-,II BP BP T:I BP BP BP BP T:I-,II AP (2x) AP AP AP AP (2x), egyik fordított címerrel és "amelyeknek" hibás hátlapi szöveggel T:II-,III AP, hátlap csak alapnyomat! T:III AP (7x) AP (2x) T:III AP T:I AP hátlapon fordított címer, parríncokkal T:II- Adamo P55h AP T:I- Adamo P AP sorozat- és sorszám nélkül T:restaurált db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte fordított címeres is T:vegyes db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte fordított címeres is T:vegyes AP nem kamatozó Pénztárjegy "Másra Át Nem Ruházható" T:I- kis hajlások AP nem kamatozó Pénztárjegy "Másra Át Nem Ruházható", "Magyar Királyi Postatakarékpénztár" felülbélyegzéssel T:III AP nem kamatozó Pénztárjegy "Másra Át Nem Ruházható", "M.Kir.Postatakarékpénztár Főpénztár" felülbélyegzéssel, lyukasztással érvénytelenítve T:II AP nem kamatozó Pénztárjegy "Másra Át Nem Ruházható", lyukasztással érvénytelenítve, hátlapon körbélyegző T:I,I- sarkokon kopás Ft T:III,III Ft T:III szép papír, tollal számozva Hungary Forint C:F nice paper, numbered by pen Ft T:III szép papír Ft T:III Ft T:III Ft T:III szép papír Ft (3x) T:III,III Ft (4x) T:III-,III,II Ft (7x) T:I-III Ft Ft T:III Ft T:III Ft T:I,I Ft T:II,II- szép papír

11 Havi két gyorsárverésünkre folyamatosan várjuk a beadásokat! Ft T:III Ft vágáshibás, nyomdai papírránccal T:I Ft T:I Ft (8x) T:II-,III mindnél szép, ropogós papír Ft T:I Ft (2x) közeli sorszámmal T:III szép papír Ft (4xklf) T:I,III Ft T:I- sarokkopások Ft (2x) T: II-,I- sarokhajlás Ft T:III szép papír Táncsics 01 "PRÓBA FORMA" bankjegy terv pirosas előoldali nyomata üres hátlappal, 36db-os teljes ívben, feltekerve T:I-,II hajtatlan, kis kopással és hajlásokkal Hungary "PRÓBA FORMA" unissued banknote design with only reddish front printers proof in sheet of 36, rolled up C:AU,XF unfolded, with slight wear and bends Adamo SFT Ft (3x) sorszámkövetők T:II-,IIII mindnél szép, ropogós papír Ft (5xklf) T:III Ft (5xklf) T:II,III Ft T:III Ft "H" T:III Ft gyári papírránccal T:I- Adamo F Ft gyári papírránccal T:I- Adamo F november Ft "B" T:III fo Ft (5x) sorszámkövetők, nyomdai papírráncokkal T:I Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft (4x) nyomdai festékfoltokkal T:I-,II Ft T:III Ft "H" T:III Ft "D" T:I Ft "E" T:III szép papír Ft "J" T:III Ft (2x) sorszámkövetők, nyomdai festékfoltokkal T:I Ft (2x) sorszámkövetők, nyomdai festékfoltokkal T:I Ft (2x) egyugrású sorszámokkal, nyomdai festékfoltokkal T:I-,II Ft "F" T:III Ft "E" (2x) sorszámkövetők T:I,I Ft "DB" "Millenium" T:I Ft "DC" "Millenium" T:I Ft "DD" "Millenium" T:III Ft "Millennium" T:II Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban tájékoztatóval T:I Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millennium" (3x) sorszámkövetők T:I Eredeti bontatlan díszcsomagolásban! Ft "FA" (2x) sorszámkövetők T:II Ft "DA" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "DB" (3x) sorszámkövetők T:I db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:vegyes db vegyes magyar korona, pengő, forint bankjegy, közte Ft, Ft T:I-III db-os vegyes forint bankjegy tétel T:vegyes db vegyes pengő bankjegy T:vegyes (I- is) db-os vegyes korona bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes korona bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes korona bankjegy tétel T:vegyes

12 db-os vegyes korona bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő és adópengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes korona, forint, pengő bankjegy tétel, közte K T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes pengő bankjegy tétel T:vegyes db vegyes, gyenge tartásfokú korona bankjegy T:III-,IV,V Magyar fém- és ezüstpénzek Denár Ag "Kálmán" (0,47g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Coloman" (0,47g) C:XF,VF Huszár: 37., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,32g) T:2 Hungary Denar Ag "Stephen II" (0,32g) C:XF Huszár: 76., Unger I.: Denar Ag "II. Béla" (0.2g) T:2 ki. Hungary Denar Ag "Bela II" (0.2g) C:XF cracked Huszár 89., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,29g) T:2 patina Hungary Denar Ag "Géza II" (0,29g) C:XF patina Huszár: 152., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,23g) T:2- patina Hungary Denar Ag "Géza II" (0,23g) C:VF patina Huszár: 150., Unger I.: Denar Ag "III. Béla" (0.23g) T:3 Hungary Denar Ag "Bela III" (0.23g) C:F Huszár: 69., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (2,74g) T:2,2- Huszár 72., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,32g) T:2-,3 Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,32g) C:VF,F Huszár: 195., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,4g) T:2-,3 ph. Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,4g) C:VF,F edge error Huszár: 192., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,57g) T:3 erős patina Hungary Denar Ag "Béla IV" (0,57g) C:F strong patina Huszár:320., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,48g) T:3 Hungary Denar Ag "Bela IV" (0,48g) C:F Huszár: 313., Unger I.: Denár Ag "I. Nagy Lajos" (0.50g) T:2-,3 Huszár 547.,Unger I.: 432.a Denár Ag "Mária" (0,55g) T:3 szennyeződés Huszár 569., Unger I.: K-P Denár Ag "I. Mátyás" (0,60g) T:2- Huszár: 718., Unger I.: 564.f Denár "II. Ulászló" (0.53g) T:2- Huszár: 809., Unger I.: 644.a K-G Denár "II. Ulászló" (0.62g) T:2,2- Huszár: 811., Unger I.: 646.c L-K Denár Ag "II. Lajos" (0.3g) T:3 ki. Huszár 846., Unger I 675.e K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,47g) T:2,2- Huszár 935.,Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,47g) T:2 Huszár 935.,Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,49g) T:1-,2 Huszár 935.,Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I.Ferdinánd" (0,65g) T:2,2- Huszár 935., Unger II.:745.a KB Denár Ag "I. Ferdinánd" (0.58g) T:2,2- Huszár 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I.Ferdinánd" (0,50g) T:2- Huszár 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I.Ferdinánd" (0,42g) T:2- Huszár 935., Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,38g) T:2,2- Huszár 935.,Unger II.: 745.a K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" előlapi duplaveret (0,43g) T:2,2- Huszár 935.,Unger II.: 745.a ?4K-B Denár Ag "I.Ferdinánd" (0,44g) T:2- Huszár 935., Unger II.:745.a K-B Denár Ag "Miksa" (0,49g) T:2- Huszár: 992., Unger II.: 766.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,37g) T:2- Huszár: 1059., Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,42g) T:2- Huszár: 1059., Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0.45g) K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" kisebb kitörés (0,51g) T:2-,3 Huszár 1141., 1204., Unger II.: 870., 917.a Erdély 1622KB Denár Ag "Bethlen Gábor" (0,5g) T:2,2- Unger (Erdély): 272.a K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,47g) T:2,2- ph. Huszár: 1205., Unger II.: 916.c KB 6kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (2.99g) T:2-,3 ki. Huszár 1450., Unger II.: KB Duarius Ag "I. Lipót" (0.45g) T:2-,3 Huszár: 1499., Unger II.: 1104.a

13 Kérjük telefonos és írásbeli ajánlatait időben adja le! K-B Duarius "I. Lipót" (0.31g) T:2-,3 Huszár: 1499., Unger II.: 1105.a CM X Poltura "II. Rákóczi Ferenc" Kassa (7,09g) T:3 lyuktömött Hungary 1705CM X Poltura "Francis II Rákóczi" Kaschau (7,09g) C:F plugged hole Huszár: 1540., Unger II.: 1133.c X Poltura "II. Rákóczi Ferenc" (8,15g) T:2,2- ph. Hungary X Poltura "Francis II Rákóczi" (8,15g) C:XF,VF edge error Huszár: 1535., Unger II.: 1133.a X Poltura "II. Rákóczi Ferenc" (7,78g) T:2,2- Hungary X Poltura "Francis II Rákóczi" (7,78g) C:XF,VF Huszár: 1535., Unger II.: 1133.a Rézdénár "Mária Terézia" zárt korona (2x) T:3 Unger III.: S 1/2kr Cu "II. József" O 1/4kr Cu B 1kr Cu B 1kr Cu T:2-, E 1kr Cu S 1kr Cu S 1/2kr Cu "I. Ferenc" T:2-, B 15kr Cu S 15 kr Cu "I. Ferenc" T:2-, O 3Kr Cu "I. Ferenc" T: E 20Kr "V. Ferdinánd" Ag T:2-, B 10kr Ag "V. Ferdinánd" T: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2-,3 brossnyom, erős ph NB 3kr Cu T:2-,3 Adamo B B 1kr Cu KB 1kr Cu KB 1kr Cu KB 1kr Cu T: GYF 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Gyulafehérvár T:2,2- patina Hungary 1868GYF 1 Forint Ag "Franz Joseph" Alba Iulia C:XF,VF patina Unger III.: 1463.b, Huszár: 2137., Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Körmöcbánya T:2,2- kis ph. Hungary 1869KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:XF,VF small edge error Unger III.: 1463.a, Huszár: 2136., Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:3 Adamo M KB 1kr Cu T: KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2-,3 Adamo M KB 1K Ag "Millennium" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2- patina KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T: ~1925. "Magyar Királyi Állami Pénzverő Látogatási Érme" Br emlékérem (36mm) T: f Cu-Ni (2x) T:2, P Ag (2x) T:2-, P Ag (2x) T: P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Madonna" T:2 patina Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2 kis ph P Ag (2x) T: P Ag "mosolygós Madonna" T:2,2- ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 ph., polírozott Adamo P P Ag "Szent István" T:2 ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2- Adamo P f Cu-Ni T:2,2- ph. Adamo P P Ag "Madonna" T:2- kis patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2,2- ph P Ag "Horthy balra" T:1-, P Ag "Horthy balra" T: P Ag "Horthy balra" T:2- ph. Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2- erős patina, ph. Adamo P

14 P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2,2- polírozott f Cu-Ni T:2 Hungary Fillér Cu-Ni C:XF Adamo P P Al (10x) P Al f Al (14x) f Al (8x) T:1-, P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója" T:1, P "Parlament" f (2x) f (2x) Ft Ft Ft T:1, f tombak (64x) T:vegyes f tombak (2x) + 20f Cu-Al (2x) T: Ft Al Ft Al Ft Al + 2Ft Cu-Ni T:2,2- ü Ft Ag "Kossuth" T:2,2- Eredeti plombált (sérült) MNB plasztiktokban! Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" Ft Ft plasztiktokban T:2, f Al (12x) Ft (8x) T: Ft Ag "Petőfi" T:2,2- patina Ft Ag "Táncsics" T:2,2- kis patina Adamo EM Ft Al tétel 500g-os súlyban T:vegyes (sok 1!) Ft (9x) Ft (31x) T:vegyes Ft (8x) Ft (9x) Ft (20x) T:vegyes (1 is) f Al f Al (2x) f Al (8x) f (5x) Ft Al Ft (2x) Ft T:1-, f f (3x) Ft Ft f Ft Ft T:1, Ft Ag "Liszt" T:P Ft Ag "Liszt" T:P felületi karc, ü Ft Ag "Bartók" T:P felületi karc Ft Cu-Ni-Zn T:2, Ft alpakka "Kossuth" T:1-, Ft Ag + 100Ft Ag "Tanácsköztársaság" pár, eredeti piros MNB tokban T:BU Ft Ag + 100Ft Ag "Felszabadulás" pár, eredeti MNB plasztiktokban (piros) T:BU Ft Ag + 100Ft Ag "Felszabadulás" pár, eredeti MNB plasztiktokban (piros) T:BU kis patina f Al (12x) T: Ft Ag + 100Ft Ag "Szent István" pár, kék plasztiktokban T:BU kis patina Ft Ag "I. István" T:BU ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "50 éves az MNB" T:PP ujjlenyomatos Adamo EM Ft Ag + 100Ft Ag "MNB" pár T:BU Adamo EM44,EM Ft Ag "KGST" T:BU patina,ujjlenyomat f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" sérült MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" T:BU Adamo EM Ft Ag "Felszabadulás" T:PP ujjlenyomat f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Munkácsy Mihály" T:BU Ft Ag "Derkovits Gyula" T:BU Ft Ag (6xklf) Teljes "Festőművész-sor": "Derkovits, Munkácsy, Szinyei, Csontváry, Mányoki, Rippl-Rónai" dísztokban T:PP kis felületi karc, apró ujjlenyomat és patina

15 Az árverési tételek színes képekkel a oldalon! Ft Ag "Festők II. / Rippl-Rónai" T:BU Adamo EM Ft Ag "Festők II. / Mányoki Ádám" T:BU ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "Nemzeti Múzeum" T:PP patina Adamo EM f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" (4x) T:BU f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Cu-Ni + 5L Cu-Ni magyar-bolgár közös kiadás "Bulgária 1300 éves", eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:PP f + 5Ft + 10Ft "FAO" eredeti tokban tanúsítvánnyal T: Ft Ag "Los Angeles-i Nyári Olimpia" T: Ft Ag "Sarajevoi Téli Olimpia" T:BU f Al (21x) f Al (21x) T: f Al (3x) T:1-, Ft Ag "Kulturális fórum" T:BU ujjlenyomat Adamo EM f Al (8x) f Al (9x) f Al Ft Ft T: f Al (6x) f Al (9x) f Al Ft Ft T: Ft Ag "Budavár visszavétele 1686" T:BU ujjlenyomat Adamo EM f Al (5x) T:1-, f Al (40x) T: f Al (40x) T: f-20Ft 10db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T: f Al (30x) T: f Al (30x) T: ,1990, f Al (3x) T:1, Ft "SOS Gyermekfalu" Ft Cu-Ni "II. János Pál pápa látogatása" T:2 (PP) f-50f 5klf db forgalmi sor fóliában T: f + 10f + 20f T: Ft Ag "Veszélyeztetett állatvilág - gólya" tanúsítvánnyal dísztokban T:BU oxidáció Adamo EM Ft Ag "Veszélyeztetett állatvilág - gólya" tanúsítvánnyal dísztokban T:BU kis oxidáció Adamo EM Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- kis patina Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- kis ph. és patina Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- kis patina Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2 patina Ft Ag "MNB" (3x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T:2 kis patina Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T:2 kis ph Ft Ag "Deák" (3x) T: Ft Ag "Kossuth Lajos" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "Kossuth Lajos" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "Kossuth Lajos" tanúsítvánnyal T:PP ujjlenyomat Ft T:PP

16 Ft Ag "Nyári olimpia-sydney" T:PP Adamo EM Ft Ag "Gábor Dénes" tokban T:BU Ft "Üzenet" szétcsavarható T:BU Adamo EM Ft Ag "Hollókő" T:PP Tanúsítvánnyal Ft Ag "Hollókő" T:PP Tanúsítvánnyal Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 50Ft "Magyarország az EU tagja" T:PP külső tok hiányzik Adamo FO Ft Ag "Nyári olimpia-athén" gyűjtői dísztokban, tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "Nyári olimpia-athén" T:PP ujjlenyomat Ft Ag "Visegrádi vár" T:PP Adamo EM Ft Ag "Pécsi ókeresztény sírkamrák" T:PP felületi karc Ft Ag "Magyarország az EU tagja" T:PP ujjlenyomat Ft "100 éves az első magyar postaautó" T:PP Ft Ag "150 éves a Református Teológiai Akadémia" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "Aggteleki-karszt barlangjai" T:PP Tanúsítvánnyal! Ft Ag "Alpár Ignác" T:PP Tanúsítvánnyal! Ft Ag "Bocskai István" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "Diósgyőri vár" T:PP Tanúsítvánnyal! Ft Ag "Diósgyőri vár" T:BU Ft-100Ft 8klf db, forgalmi sor szettben, benne 1946-os 1Ft Ag "Hatvanéves a Forint" T:BU Ft "Ford T-Modell" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "1956-os forradalom 50. évfordulója" dísztokban T:PP Ft Ag "1956-os forradalom 50. évfordulója" T:PP Ft Ag "Bartók Béla" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "Esztergomi bazilika" T:PP Tanúsítvánnyal! Ft Ag "Fertő kultúrtáj" tanúsítvánnyal T:PP ujjlenyomat Ft Ag "Munkácsi vár" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "Nándorfehérvári diadal" tanúsítvánnyal T:PP Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne "Berán Lajos és a pengő" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm) T:BU Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne "Berán Lajos és a pengő" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm) T:BU Ft "Adorján János - Libelle" T:PP Adamo EM Ft Ag "Árpád-házi Szent Erzsébet születésének 800. évfordulója" T:PP Ft Ag "Batthyány Lajos" T:PP tanúsítvánnyal Ft Ag "Debreceni Református Nagytemplom" T:PP Ft Ag "Gyulai Vár" T:PP Tanúsítvánnyal Ft Ag "Kodály Zoltán" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM Ft-100Ft 7xklf darabos forgalmi sor "Búcsú az egy- és kétforintostól" dísztokos szettben T:PP Ft-100Ft 7klf db + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos szettben T:BU Ft "Telefonhírmondó - Puskás Tivadar" T:PP kis ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "Pekingi olimpia" T:PP Ft "Siklósi Vár" T:PP Adamo EM Ft Ag "Teller Ede" tanúsítvánnyal T:PP Ft Ag "Tokaji Történelmi Borvidék" T:PP Ft Ag "Tokaji Történelmi Borvidék" T:BU Ft-200Ft 6klf db dísztokos forgalmi szettben "Lánchíd" T:BU Ft Ag "Duna-Dráva Nemzeti Park" T:BU db-os vegyes rézpénz tétel, főleg magyar verdejelű krajcárok T:vegyes db-os vegyes krajcár tétel, főleg magyar verdejelűek, közte 1800S 1kr Cu, 1812B 3kr Cu, 1816B 1kr Cu T:2,2-, Vegyes: 17db vegyes magyar és külföldi ezüstpénz, közte 1849NB 6kr Ag, 1869KB 10kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz", 1879KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:3, Vegyes: Ausztria K Ag "Ferenc József" Ft Ag "MNB" T:2 patina

17 Rengeteg érdekes tétel az egyéb gyűjtési területek anyagában! Vegyes Al 10 fillér tétel a forint időszakból 266g-os súlyban T:vegyes (főleg 1!) Vegyes magyar forint, fillér tétel 1kg-os súlyban T:vegyes Vegyes 2 fillér és 5 fillér tétel 190g súlyban a forint időszakból T:vegyes Vegyes Al 20 fillér tétel a forint időszakból 380g-os súlyban T:vegyes (főleg 1!) Vegyes magyar forint, fillér tétel 1kg-os súlyban T:vegyes Magyar emlékveretek Arató Gyula ( ) "Mátyás Király Sportév 1943" hadifém plakett (80x41mm) T:1-, Asszonyi Tamás (1942-) " / 100 éves a Magyar Vöröskereszt" ezüstözött fém emlékplakett (40mm) T: Berán Lajos ( ) "Magyar Sí Szövetség" fém plakett (69x49,5mm) T:3 erős patina Berán Lajos ( ) "Magyar Sí Szövetség" fém plakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (55,5x48mm) T: Berán Lajos ( ) / Iván István ( ) "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Születésének 75. Évfordulójára június 18" bronzozott hadifém emlékérem (50mm) T:2- foltos Hungary "75th anniversary of the birth of Vitéz Miklós Horthy de Nagybánya" bronze plated war metal commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán / István Iván (50mm) C:VF spotted HPII Bodó Sándor (1920-) "Buda felszabadításának 300. évfordulója" alkalmából az Amerikai Egyesült Államokban kiadott aranyozott bronz emlékéremből dísztokban (63,5mm) T:1- apró ph Bognár György (1944-) " Magyar Köztársaság Emlékérem" Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal eredeti tokban (31.63g/0.925/42,5mm) T:PP felületi karc Bognár György (1944-) "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" Br emlékérem (42,5mm) T:1, Bognár György (1944-) "Antall József A Magyar Köztársaság Miniszterelnöke Emlékére" Ag emlékérem (31,23g/0.925/42,5mm) T:PP Bognár György (1944-) "A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" Ag emlékérem (5,37g/0.835/27mm) T:PP Bozó Gyula ( ) "Gr. Széchenyi István születése 200. évfordulója emlékére / A Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Minisztertől" (2xklf) Br emlékérem (42,5mm) T:1-, Búza Barna ( ) DN "Petőfi Sándor" és "Itt az idő most vagy soha!" Br plakett pár fatalpon (94,5 és 95mm) T:2, Búza Barna ( ) DN "Petőfi Sándor" és "Itt az idő most vagy soha!" Br plakett pár eredeti dísztokban (94,5 és 95mm) T: Csikai Márta (1939-) "A Szent István Bazilika felújítása" Br emlékérem (42,5mm) T:1-, Csíkszentmihályi Róbert (1940-) "Ars longa, vita brevis (A művészet hosszú, az élet rövid)" egyoldalas Br érem (87mm) T: Csíkszentmihályi Róbert (1940-) "PRO VRBE SZEGED / SEGEDIN" kétoldalas fém plakett (~128mm) T:2, Csíkszentmihályi Róbert (1940-) "Kőrösi Csoma Sándor emlékére - Buddhista Misszió" kétoldalas Br érem (79mm) T: Csíkszentmihályi Róbert (1940-) "Betlehem" egyoldalas Br érem (83,5mm) T: Csíkszentmihályi Róbert (1940-) "Ilosvai Varga István születésének századik évfordulóján" kétoldalas Br érem (95,5mm) T: Csíkszentmihályi Róbert (1940-) DN "Szőlő" egyoldalas Br plakett (74,5mm) T: Czinder Antal (1937-) "Kőrösi Csoma Sándor erdélyi székely-magyar Kőrösi Csoma Társaság Budapest 1984" kétoldalas Br érem (98,5mm) T: Ecsedi Mária (1941-) "Ezeréves vármegyék / Veszprém Megye Közgyűlése 2009." ezüstözött Br emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T: Eölvedy-Gachal József ( ) "Dr. Kiss Gyula" egyoldalas öntött Br plakett ( mm) T: Fákó Árpád (1963-) "55 éves az MKB" Ag emlékérem dísztokban (31,03g/0.999/42,5mm) T:PP Fülöp Zoltán (1951-) "Budapest - Parlament / Királyi szent ereklyék" Ag emlékérem tokban tanúsítvánnyal (27g/0.925/42,5mm) T:PP Fülöp Zoltán (1951-) "Budapest - Parlament / Királyi szent ereklyék" Ag emlékérem tokban tanúsítvánnyal (27g/0.925/42,5mm) T:PP Garamkeszi János (1936-) / Jeckel Ferenc ( ) "Inotai Alumíniumkohó / Magyar Alumíniumipari Tröszt" Al emlékérem (80mm) + ~ "Esti Hírlap Kupa" fém plakett (110x74mm) T: Garamkeszi János (1936-) DN "Ybl Miklós Építőipari Műszaki Főiskola" ezüstözött Br emlékérem dísztokban (60mm) T:

18 30618.Hajós Géza "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ" fém emlékérem (49mm) T:2- karc Kelemen Kristóf ( ) / Sebestyén Sándor (1949-) "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György" (2x) Ag (35.53g/0.835/43mm) és Br (43mm) emlékérem pár T:PP, Kiss György (1943-) "Szent Kristóf / Magyar Autóklub" fém emlékérem (42,5mm) T:2 ph Kiss György (1943-) "II. János Pál pápa látogatása - Esztergom" aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T: Kiss György (1943-) "Dr. Antall József / Szabad Választás 1990" Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (10,02g/0.500/30mm) T:PP felületi karc Kiss György (1943-) "Dr. Antall József / Szabad Választás 1990" Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (10,14g/0.500/30mm) T:PP felületi karc Kiss György (1943-) "Dr. Antall József / Szabad Választás 1990" Ag emlékérem (10g/0.500/30mm) T:PP Kiss György (1943-) "Dr. Antall József / Szabad Választás 1990" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,12g/0.500/30mm) T:PP patina Kiss Kovács Gyula ( ) DN "Van Gogh" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban ismertető tanúsítvánnyal (60mm) T: Kiss Nagy András (1930-) "Magyar Nemzetért / Erdély" (5x) Br emlékérmek, mind tokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T: Kiss Nagy András ( ) "De elvtársaim! Ez az a munkásság, mely osztályharcban vasba öltözött..." vörösréz emlékplakett eredeti dísztokban (105x72mm) + Br szocreál emlékplakett eredeti dísztokban (79,5mm) "Árvízvédelemért Érem" patinázott Br kitüntetés mellszalaggal, dísztokban T:1,1-, Kiss Nagy András ( ) DN "Korányi Sándor" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban ismertető tanúsítvánnyal (60mm) T: Kiss Sándor ( ) "A nagy októberi szocialista forradalom 60. évfordulójára" Br plakett eredeti tokban (120x81mm) + Csúcs Viktória (1934-) "Eredményes propaganda munkáért" Br plakett eredeti tokban (69mm) T:2, Kiss Sándor ( ) "Magyar Éremgyűjtők Szombathelyi Csoportja - Kőszeg" Br emlékérem (42,5mm) "MÉE - Államalapítás ezredik évfordulója - Szent István" Br emlékérem (42,5mm) T: Konyorcsik János (1926-) Budapesti Műszaki Egyetem / Gépészmérnöki Kar - Bánki Donát" ezüstözött Br emlékérem eredeti műbőr tokban (40mm) T: Kósa István (1953-) DN "A Magyar Köztársaság Elnökétől / Hősök tere" Ag emlékérem tanúsítvánnyal, bársony dísztokban (31,33g/0.999/42,5mm) T:PP Lapis András (1942-) "Vasarely / Lecek - Kecel hálás népe" kétoldalas Br érem (42,5mm) T:2 ujjlenyomat Lapis András (1942-) "Wesselényi Miklós, az árvízi hajós / A pest-budai nagy árvíz 150. évfordulójára Magyar Vízügyi Múzeum, Vép" Br emlékérem (43mm) T:1, Lebó Ferenc (1960-) "50 éves az MKB / A legnagyobb magyar - Széchenyi István" Ag emlékérem eredeti tokban (31,1/0.999/42,5mm) T:PP Lebó Ferenc (1960-) "MKB - Boldog Millenniumot / Búcsú a '900-as évektől" Ag emlékérem eredeti dísztokban (31,43g/0.999/42,5mm) T:PP Lebó Ferenc (1960-) "Budapest a Duna gyöngye / Az MKB köszönti a 125 éves fővárost" Ag emlékérem eredeti dísztokban (31,14g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat Ligeti Erika (1934-) DN "Szél" egyoldalas Br plakett (~67,5-75mm) T: Ligeti Erika (1934-) DN "Szentendre" kétoldalas Br érem (40mm) T: Ligeti Erika (1934-) DN "Macska" egyoldalas Br érem (64mm) T: Ligeti Erika (1934-) DN "Csellista" egyoldalas Br érem (65mm) T: Ligeti Erika (1934-) DN "Macska" kisméretű Br érem (16mm) T: Ligeti Erika (1934-) DN "Ikrek hava" kétoldalas Br érem (39mm) T: Ligeti Erika (1934-) "Expo" kétoldalas Br érem (40mm) T: Ligeti Erika (1934-) DN "Macska" kisméretű Br érem (24mm) T: Ligeti Erika (1934-) DN "Ámor" egyoldalas Br érem (31mm) T: Ligeti Erika (1934-) DN "Rák hava" kétoldalas Br érem (40mm) T: Madarassy Walter ( ) "Szent István / Szent Jobb" Br emlékérem (40,5mm) T:2 folt Matzon Frigyes ( ) "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923 / M.Á.H.-P.K. (Magyar Általános Hitelbank - Pénzintézeti Központ)/B. céllövő csapatverseny győztesének 1936.IV.12." Br emlékérem és tábla "Arkanzas BP." gyártói jelzéssel (50mm) márványlapon (143x86mm) T: Maugsch Gyula ( ) "Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye" ezüstözött Br emlékérem füllel (30mm) T:

19 Weboldalunkon a zárás pillanatáig licitálhat és követheti tételei állását! Pálffy Gusztáv (1942-) "Kodály Centenárium Kecskemét" Br plakett eredeti tokban (85mm) T: Ifj. Pál Mihály (1936-) DN "Arányi Lajos / Pest Megyei Orvosnapok - Tudományos munkáért II." öntött Br érem (93mm) T: Ifj. Pál Mihály (1936-) DN "Arányi Lajos / Pest Megyei Orvosnapok - Tudományos munkáért II." öntött Br érem (93mm) T: Rajki László (1939-) "Bonne Nouvelle Année (Boldog új évet) Szentendre" kétoldalas Br érem (49,5mm) T: Rajki László (1939-) "Bonne Nouvelle Année (Boldog új évet) Szentendre" kétoldalas Br érem (51mm) T: Rajki László (1939-) "Bonne Nouvelle Année (Boldog új évet) Szentendre" kétoldalas Br érem (49mm) T: Rajki László (1939-) "Ózonka / Bonne Nouvelle Année (Boldog új évet) Szentendre" kétoldalas Br érem (49,5mm) T: Reményi József ( ) "Csernoch János esztergomi érsek papi felszentelése" Br emlékérem (34mm) T:2-,3 ly. Hungary "The ordination of Archbishop János Csernoch" Br commemorative medallion. "JOANNES. CARD. CSERNOCH. SEMISAECULO. SACERDOS. MCMXXIV / ESZTERGOM - NOVEMBER 18". Sign.: József Reményi (34mm) C:VF,F hole HP Reményi József ( ) / Berán Nándor ( ) "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" Al emlékérem (36mm) T: Renner Kálmán ( ) "Alapítva Csorna felszabadulása 25. évfordulójára III. 28." Br emlékplakett (85mm) T:2, Renner Kálmán ( ) "Sopron 700 éves" Br plakett (60mm) T:1-,2 ph Schwartz István ( ) "Országos Átalános Kiállítás Budapesten / Az Érdem Jeléül" névre szóló Br emlékérem (65mm) T:2,2- több ph Solymári Valkó László ( ) "Dr. Takáts Sándor " egyoldalas öntött Br érem (78mm) T: Szabó Géza (1939-) "Trianon / Országos Bélyegkiállítás nemzetközi részvétellel Várpalota 2010." Br emlékérem (42mm) T: Tóth Sándor (1933-) "MÉE Hajdú-Bihar Megyei Szervezete 60 éves / Apafi Mihály " Br emlékérem (42,5mm) T: Turáni Kovács Imre ( ) DN "Ady Endre emlékverseny - Ady-kör" Br sakk emlékérem, mesterjegy nélkül (108mm) T: Várhelyi György (1942-) "Hulló falevelek" egyoldalas Br érem (81mm) T: Várhelyi György (1942-) "Szem" egyoldalas Br érem (81mm) T: Várhelyi György (1942-) DN "A Munkásőrség Országos Parancsnokától" Br plakett (144mm) T: Váró Márton (1943-) DN "Rózsa" egyoldalas Br plakett (98mm) T: "Országgyűlési Emlék" Sn emlékérem. "1865 ORSZÁG GYŰLÉSI EMLÉK / MIDŐN SÖTÉT LESZ A VILÁG - ÉS MINDEN TŰZ KIÉG - A HONFISZÍVBEN FENMARAD EGY ÉLŐ SZIKRA MÉG. - E SZIKRA FÉNYT AD ÉS HEVET - S ÉG OLTHATATLANUL - OH HONFI, ŐRIZD E TÜZET - S NE FÉLJ, HA VÉSZ BORUL." (34.07g/50mm) T: ~ "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése" Br emlékérem "LUDVIG, BP. THÉK U." (36mm) + ~ "EKA - Hála - Siker - Munka" Br plakett "Ludvig" gyártói jelzéssel (62x45mm) + Bozó Gyula ( ) "60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske" Br emlékérem (42,5mm) T: "II. Országos Úszó Hét - MUSZ (Magyar Úszó Szövetség) - Kund" egyoldalas fém plakett (44x59mm) T: "Dr. Stefaics Danizának, a Vándorambulancia áldozatos résztvevőjének - Magyar Nők Demokratikus Szövetsége, Jún." Br plakett (67x39mm) márványlapon (111x82mm) T: "Felszabadulásunk emlékére - B.M. üdültetési osztályon végzett jó munkáért" plakett márványlapon + ~1970. "A Párt szolgálatában" fém plakett fatalpon tokban (119,5x87mm) "Lenin" Br érem mesterjeggyel, dísztokban (60mm) T:1, ~ "KÉV (Közlekedési Építő Vállalat)" Br plakett eredeti tokban + "KÉV (Közlekedési Építő Vállalat)" törzsgárda jelvény 5 és 10 év után igazolvánnyal (3x) T: "Soltz Vilmos / Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület" Br emlékérem, "Molnár János 40 éves tagságért" gravírozással (68,5mm) T: ~ Épületet ábrázoló hollóházi porcelán plakett tokban (114x79mm) T: " A felszabadulás 25 éves évfordulója" hollóházi porcelán plakett eredeti tokban (~178mm) T: ~1970. "Testvéri Fegyverbarátságunk Megbonthatatlan" Br plakett (105mm) T: "1000 éves Székesfehérvár " jelzett "Hollóháza" porcelán plakett (88mm) T: "Milleniumi Regatta - Esztergom" Br emlékérem eredeti tokban (72mm) + ~1980. "Tiszanagyfalu" fém plakett eredeti tokban (143x111mm) T:

20 "Tolna Megyei Ifjúmunkás Napok KISZ" fém emlékplakett (60x70mm) T: "Négy Nagyüzemi Sporttalálkozó - Dunai Vasmű" hollóházi porcelán plakett (170mm) + "Dunaújvárosi Kohász S.E." zászló (21x13cm) T: " " falra akasztható Br plakett (180x100mm) T: "A mohácsi csata 450. évfordulója" egyoldalas Br érem (86mm) T: "Kökény Anna" mesterjeggyel ellátott egyoldalas Br plakett (77,5mm) T: "Spartacus turisták - II. Rákóczi Ferenc jubileumi emléktúrák" aranyozott fém plakett (49x40mm) T: " Képző- és Iparművészeti Szakközépiskola Bajnoka - Asztalitenisz, Kosárlabda, Labdarúgás, Úszás" Br plakett (81mm) "Dobó István Emlékverseny Eger I." hollóházi porcelán plakett (88mm) T:1-, "Csepel Vas és Fémművek Bajnoka / Kézilabda Női I " aranyozott Br díjérem (60mm) T: "25 éves a Nagykőrösi Állami Zeneiskola " kerámai plakett (103mm) + DN "Arany János Gimnázium és Óvónői Szakközépiskola - Nagykőrös 1557" kerámia plakett (103mm) T:2 mindkettőn lyukak akasztáshoz "XVII. IVV Kongresszus Budapest V. 5-7." Zsolnay porcelán emlékplakett (151mm) T: "Pénzügyi Törvény" fém plakett eredeti tokban (117x88mm) T: "Berettyóújfalu - A városért" ezüstözött fém plakett eredeti dísztokban (93,5x119mm) T: "A Magyar Tanácsköztársaság 60. évfordulója emlékére " Br emlékérem (42,3mm) T: ~1980. "Őrsvezetők XXI. Országos Találkozója - Komárom - Tatabánya - Tata" mázas kerámia plakett (114mm) T: ~1980. "Ajka város" Br emlékérem eredeti tokban (95mm) "I. Országos Politikai Bélyegkiállítás - Kecskemét, nov. 5." porcelán plakett (98mm) + Bognár György (1944-) DN "25 éves a Tanácsrendszer / Budapest Főváros VII. Kerületi Tanácsa" Br" plakett eredeti tokban (85mm) T:1-, "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ag ÁPV jelvény (8.13g/0.835/22mm) + 2xklf Ag bélyegérem (3,34g/0.835/22x27,5mm + 4,64g/0.835/37x22,5mm) eredeti sérült dísztokban T:2 (PP) patina, jelvény ragasztott "MLSZ / FIFA Világbajnokság Spanyolországban" Ag emlékérem eredeti tokban (35g/0.925/35x40mm) T:2 (PP) "Bizományi Áruház Vállalat - Hazánk felszabadulásának 40. évfordulója alkalmából" Ag emlékérem eredeti BÁV (sérült) műanyag tokban, tanúsítvánnyal (33,68g/0.925/42,5mm) T: "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest / Magyar-Osztrák Bélyegkiállítás 1989" Br emlékplakett műbőr tokban (40x46mm) T:1-, "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest / Magyar-szovjet Bélyegkiállítás 1989." Br emlékplakett nem saját tokban (40x46mm) T: "Kőrösi Csoma Sándor - Buddhológiai Intézet Budapest 1981" Br plakett. Szign.: P.I. (70,5x60,5mm) T: "Kenderes szeptember 4." Horthy Miklós és feleségének újratemetése emlékére fém emlékérem eredeti dísztokban (40mm) "Társulás a békéért - Partnership for Peace - Cooperative Chance" ezüstözött fém emlékérem dísztokban (42,5mm) T:1,PP felületi karc "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére szeptember 4." ezüstözött tombak emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (40mm) + "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére-Vitézi Jelvény" tombak emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (40mm) + "Kenderes szeptember 4." Horthy Miklós és feleségének újratemetése emlékére fém emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (40mm) T:1-, "Alpok-Adria Filatélia '96 Keszthely" kiállítási Br emlékérem (65mm) T:1-, "Arrabona '98 Nemzetközi Bélyegkiállítás / Győr " Br emlékérem (42mm) T: "MABÉOSZ / 72. Bélyegnapi Kiállítás 1999." ezüstözött Br emlékérem dísztokban (42mm) T:PP karc,ujjlenyomat "81. Bélyegnap - A reneszánsz évére - Nemzetközi Bélyegkiállítás - HUNFILA / Mátyás " Br emlékérem (42mm) T: "Ezeréves vármegyék / Bélyeg és érem kiállítás - Várpalota 2009." Br emlékérem (42mm) T: "HUNFILA 2009 Visegrád Bélyegnap - Nemzetközi Bélyegkiállítás / Visegrád ezer éve Európa közepén" ezüstözött Br emlékérem dísztokban (42mm) T:PP ujjlenyomat,karc "HUNFILA Sopron - Alpo-Adria - Nemzetközi Bélyegkiállítás 83. Bélyegnap" Br emlékérem dísztokban (42mm) T: "HUNFILA 2011 Balatonfüred Bélyegnap - Nemzetközi Bélyegkiállítás / Balatonfüred" Br emlékérem (42mm) T:

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 261. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 251. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 június 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 237. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 27-30.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 244. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 245. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 3-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 248. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 április 13-16. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 269. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 29 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 277. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 230. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 9-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 229. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. június 24 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 293. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 27 - március 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 279. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 283. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 október 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben