numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 237. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) október között. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: november óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.hu, illetve honlapunkon ( ahol on-line ajánlatot tehet. IRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 17:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők november 4-én 14 órától. Utólagos eladás: november 4-6. között. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből). Anyagbeadási határidő a 238. levelezési gyorsárverésre: október 29. Az árverés NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! Megtekintés: október Irodánk november 3-án EGÉSZ NAP, november 4-én 14. óráig ZÁRVA tart! Tételek átvétele november 4-én KEDDEN! 14 órától! 236. aukció elszámolás november 5-tól! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon, ebben az esetben az összeget már két nappal korábban utaljuk. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Őszi, 21. nagyaukciónkat november 2-án rendezzük. Az árverés összes gyűjtési területének anyaga megtalálható honlapunkon. Kérésre, irodánkban a készlet erejéig katalógust is adunk. Árverési jutalék rendszerünk: forintos kikiáltási árig 20% forint közötti kikiáltási áron 16% forint feletti kikiáltási ártól 12% Kezelési költség 160 ft / tétel A vásárlói jutalék 20% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek Magyar és külföldi arany pénzek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek Ókori államok Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Fémpénzek, érmék, plakettek: Numizmatikai tartásfokok PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Új, 45x-s LED-es nagyító, elemmel, dobozában. / New magnifier LED-es nagyító három különféle erősségű lencsével új állapotban! 5 LED magnifier with 3 different lenses, 55x, 25x, 2,5x Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban Érmetartó tálcák 8x24db és 3x20db érme tárolására használt állapotban db használt berakólap különböző méretű érmék tárolására, összesen 316 férőhellyel db használt berakólap különböző méretű érmék tárolására, összesen 598 férőhellyel Házi készítésű érmetartó kazetta 48 férőhellyel Numizmatikai irodalom Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új, dedikált példány! db-os numizmatikai irodalom tétel: F. Fejér Mária - Huszár Lajos: A Magyar Numizmatika Bibliográfiája, Budapest, Akadémiai Kiadó, 1977; Heinz Fengler, Gerhard Gierow, Willy Unger: Lexikon der Numismatik, Berlin, Transpess, 1976; Molnár Péter: A Korona bukása, Forráskutatás és Történeti Segédtudományok, különlenyomat; Az Érem 2007/ /1; Közgazdasági Kislexikon, Budapest, Kossuth Kiadó, David Sear: Greek imperial coins and their values, the local coinages of the Roman Empire, London, Seaby, A szerző által dedikált példány! Jan Bajer: Madarsko. Katalog papirovych plateidel Praha fénymásolat / photocopy "ARKANZAS - Somogyi testvérek" sportdíjak árjegyzéke Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek ~1920. "A Pátria Nyomda Gyors Átszámítója Pengőről Koronára" papír számológép ~1920. "Átszámítási tábla Koronáról-Pengőre / Pengőről Koronára" T:III ~1930. "Biztos gyors számoló - Pengő-fillér" fém számológép tokban használt állapotban Dröge Frigyes bank rt. sorsjegy reklám 4 oldalas T:II cca 1940 Török és tsa. bankház osztálysorsjáték reklámkiadványai. Levelezőlap, hirdetmény, címkék A Miskolci Nemzeti Színház kellékpénze (3x) + DN "Szegedi Nemzeti Színház - Színpadi Dollár" kellékpén (3x) T:I-III Érmés és bankjegyes borítékok Ft "Virágfajták" érmés bélyeges boríték alkalmi bélyegzővel (3x) klf bélyegvariációval T:1, f "A Kuruc Szabadságharc 250. évfordulójának emlékére" érmés bélyeges boríték alkalmi bélyegzővel (2x) klf bélyegvariációval T: f + 1Ft "Lepkék" érmés bélyeges boríték alkalmi bélyegzővel (4x) klf bélyegvariációval T:1-, Ft "Erdők, mezők madarai" érmés bélyeges boríték alkalmi bélyegzővel (2x) klf bélyegvariációval T:1-, Ft "Magyarországi Kutyafajták" érmés bélyeges boríték alkalmi bélyegzővel (4x) klf bélyegvariációval T:1-, Ft "A Balaton tájai" érmés bélyeges boríték alkalmi bélyegzővel (3x) klf bélyegvariációval T: Ft "Macska-fajták" érmés bélyeges boríték alkalmi bélyegzővel (4x) klf bélyegvariációval T: Ft "Magyarországi galambfajták" érmés boríték bélyegekkel és alkalmi bélyegzéssel Ft "Budapest" érmés boríték bélyegekkel és alkalmi bélyegzéssel Ft "Petőfi Sándor születésének 150. évfordulója" érmés boríték bélyegekkel és alkalmi bélyegzéssel Ft "Ungarn" érmés boríték bélyeggel és alkalmi bélyegzővel Ft "200 éves a mezőhegyesi sportló" érmés boríték bélyegekkel és alkalmi bélyegzéssel T:1,1-, Ft "Herendi Porcelán" érmés bélyeges boríték alkalmi bélyegzővel (2x) klf bélyegvariációval T:

4 Ft "Világ Vadvédelmi Alap II." érmés borítékon alkalmi bélyegzős bélyeggel T: Ft "Labdarúgó VB" érmés, bélyeges borítékon, olasz bélyeggel és alkalmi bélyegzővel T:BU Ft "II. János Pál pápa magyarországi látogatása" érmés borítékban első napi bélyegzős bélyeggel T: Ft "Hortobágy madárvilága" érmés bélyeges boríték alkalmi bélyegzővel (5x) mind különféle bélyegvariációval T:1-, Ft "Mezei-Gyógy Ipari-Kerti Virágok" érmés bélyeges boríték alkalmi bélyegzővel (5x) klf bélyegvariációval T:1-, Ft "Mezei-Gyógy Ipari-Kerti Virágok" érmés bélyeges boríték alkalmi bélyegzővel (4x) klf bélyegvariációval T:1-, f "Budapesti hidak egykor és ma - 45 éves az újraátadott Erzsébet-híd" érmés bélyeges boríték alkalmi bélyegzővel T: Ft "Fazekas Mihály: Lúdas Matyi" érmés levelezőlapon T:BU Adamo EM Ft "Petőfi Sándor: János vitéz" érmés levelezőlapon T:BU Adamo EM Ft "Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk" érmés levelezőlapon T:BU Adamo EM Ft "Arany János: Toldi" érmés levelezőlapon T:BU Adamo EM Ft "Védett ragadozó madarak" érmés bélyeges boríték alkalmi bélyegzővel, bélyegpárral (6x) klf bélyegvariációval T:1-, Ft "Budapesti hidak egykor és ma éves a Lánchíd" érmés bélyeges boríték alkalmi bélyegzővel T: Ft "Budapesti hidak egykor és ma éves a Lánchíd" érmés bélyeges boríték alkalmi bélyegzővel T: Amerikai Egyesült Államok "Amerikai függetlenségi háború bicentenáriuma - George Washington" aranyozott fém emlékérem bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzéssel, sérült tok T:1 USA "American Revolution Bicentennial - George Washington" coin letter with First day of issue stamp, damaged envelope C:UNC Amerikai Egyesült Államok "Lexington Concord" aranyozott emlékérem (38mm) érmés bélyeges borítékon elsőnapi bélyegzővel T:1 USA "Bicentennial - Lexington Concord" gilt medallion (38mm) on coin letter with stamps FDC cover C:UNC Amerikai Egyesült Államok - Szovjetunió "Apolló-Szojuz misszió" közös kiadású Ag emlékérem bélyeges emléklapon, szovjet és amerikai bélyegekkel és alkalmi bélyegzőkkel, díszkiadásban T:PP USA - Soviet Union "Apollo-Soyuz Space Mission" Ag commemorative medallion with stamps on decorative sheet C:PP Németország "40 éves a Német Sportsegítő Alapítvány / Biatlon" emlékérem bélyegzős borítékon T:PP Germany "40th Anniversary - Stiftung Deutsche Sporthilfe / Biathlon" commemorative medallion in coin letter with stamp C:PP Németország "40 éves a Német Sportsegítő Alapítvány / Gyorskorcsolya" emlékérem első napi bélyegzős borítékon T:PP Germany "40th Anniversary - Stiftung Deutsche Sporthilfe / Speed Skate" commemorative medallion in coin letter with stamp, first day of issue C:PP Németország DN "A Német Sportsegítő Alapítvány hivatalos emlékérme / Síugrás" emlékérem első napi bélyegzős borítékon T:PP Germany ND "Official Medal - Stiftung Deutsche Sporthilfe / Ski-jumping" commemorative medallion in coin letter with stamp, first day of issue C:PP Részvények és sorsjegyek Pest "Vakok-Intézetére ügyelő Küldöttség" kitöltött sorsjegye T:I Budapest "Kamatozó nyereménykölcsön a Tisza és mellékfolyói szabályozására és Szeged város újjáépítésére" részkötvénye 100 osztrák értékű Ft-ról T:III Budapest "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" Kisorsolási kötvény 5Ft-ról osztrák pecséttel "Budapest Székesfőváros" 4 1/2%-os Kötelezvény bemutatóra 4800K-ról (3x) mindegyik szárazpecséttel és felülbélyegzéssel "Magyar Czukoripar - Részvénytársaság" részvényelismervény 100P névértékű részvényről, szárazpecséttel, felülbélyegzésekkel T:III Budapest "Egyházi Műemlék Alap" Sorsjegykölcsöne 5Ft-ról a budapest-lipótvárosi bazilika kiépítésére s egyházi műemlékek fenntartására "Magyarországi Jószív Egyesület" sorsjegye 2Ft-ról, felülbélyegzett "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön" sorsjegye 5K-ról, szárazpecséttel T:III Budapest "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön" sorsjegye 5K-ról, szárazpecséttel (3x) T:II-,III Budapest "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön" sorsjegye 5K-ról, szárazpecséttel (3x) T:III Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyeremény-kötvénye 100K-ról, szárazpecséttel "Hadsegítési és Népjóléti nyereménykölcsön" nyereménykötvény 40K-ról, szárazpecséttel T:II-,III

5 Havi két gyorsárverésünkre folyamatosan várjuk a beadásokat! Budapest "Magyar Jelzálog-Hitelbank Nyeremény-Kötvény" 100K-ról, 3 nyelven, szárazpecséttel T:III Budapest "A Magyar Korona Országai 4%-kal Kamatozó Járadékkölcsön - Államadóssági Kötvény" 480K-ról, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:III Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló elsőbbségi részvény T:I Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" 4 1/2%-kal kamatozó kötvény 5000K-ról szelvényekkel, szárazpecséttel "A Magyar Leszámitoló És Pénzváltóbank" 4 1/2%-os záloglevele 1000K-ról szelvényekkel "Magyar Agrár és Járadékbank Részvénytársaság" 4 1/2%-os Záloglevél 2000K-ról szelvényekkel T:III Budapest A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön- államadóssági kötvénye 100K-ról bélyegzéssel T:III Budapest "Hadsegítési és Népjóléti nyereménykölcsön" nyereménykötvény 40K-ról, szárazpecséttel (2x) T:III Győr "Győrvidéki Fakereskedelmi Részvénytársaság" részvénye 400K-ról szelvényekkel T:III Budapest "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" 5 részvénye 400K-ról szelvényekkel, bélyegzésekkel (2x) sorszámkövetők T:II Budapest "Központi Sajtóvállalat Részvénytársaság" részvénye 25K-ról, szelvényekkel és bélyegzéssel T:II Kiskőrös "Műszaki és Kereskedelmi Részvénytársaság" kitöltetlen részvénye 500K-ról szelvényekkel T:II Budapest "Városlődi Kőedénygyár Részvénytársaság" 10db részvénye egyenként 1000K-ról, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II Budapest "A Magyar Asphalt Részvénytársaság" részvénye 200K-ról (2x) sorszámkövetők, mindkettő szárazpecséttel, felülbélyegzettek T:I Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye 1000K-ről szelvényekkel, bélyegzésekkel és szárazpecséttel T:I-,II Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye 1000K-ről szelvényekkel, bélyegzésekkel és szárazpecséttel T:I-,II Budapest "A Magyar Asphalt Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, szárazpecséttel, felülbélyegzett T:I Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye 1000K-ról és K-ről szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II Budapest "Kissling Rudolf és Fia Csillár és Bronzárugyár Részvénytársaság" részvénye 5000K-ról, szelvényekkel, felülbélyegzéssel és szárazpecséttel T:III Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye K-ről szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye K-ről szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II "Budapest Székesfővárosi Közlekedési Rt." "A" kötvényes 200K-ról és 2000K-ról szelvényekkel T:II-,III "Budapest Székesfővárosi Közlekedési Rt." "B" kötvénye szelvényekkel T:II Budapest "Magyar Amerikai Bank Részvénytársaság" 25 részvénye egyenként 340K-ról, szelvényekkel T:II Budapest "Fábián-féle Vas- és Fémárugyár Részvénytársaság" részvény-utalványa 1/5db és 1db egyenként 1000K névértékű részvényről T:III Budapest "Triesti Általános Biztosító Társulat" betöréses lopás elleni biztosítási kötvénye T:III Budapest "Magyar Királyság 5%-kal kamatozó Járadékkölcsön Államadóssági Kötvény" K-ról szelvényekkel T:III Budapest "Magyar Királyság 5%-kal kamatozó Járadékkölcsön Államadóssági Kötvény" K-ról szelvényekkel T:III Budapest "Magyar Királyság 5%-kal kamatozó Járadékkölcsön Államadóssági Kötvény" K-ról szelvényekkel T:III,III Balatonboglár "Boglári Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 10P-ről, szárazpecséttel T:I Budapest "Nemzeti Hitelintézet Részvénytársaság" részvénye 10P-ről, szárazpecséttel, szelvényekkel T:II hajtatlan Hódmezővásárhely "Hódmező-Vásárhelyi Takarékpénztár" részvénye 100P-ről, szárazpecséttel és szelvényekkel T:II Hódmezővásárhely "Hódmező-Vásárhelyi Takarékpénztár" részvényi 20P-ről, szárazpecséttel és szelvényekkel (2x) sorszámkövetők! T:II

6 30090.Ráckeve "A Ráckevei Takarékpénztár" részvénye 11P-ről, szárazpecséttel, szelvényekkel T:III "Ipartestületi Sorsjegy - A Felsőgalla és Vidéke Ipartestület" sorjegye 1P értékben, bélyegzéssel T:I- hajtatlan Budapest "Uj Magyarság Lap- és Könyvkiadó Részvénytársaság" részvénye 1000P-ről szelvényekkel T:I- hajtatlan Budapest "Ganz és Társa Villamossági, Gép-, Waggon- és Hajógyár Részvénytársaság" részvénye 25P-ről német és magyar nyelven szelvényekkel, felülbélyegzésekkel T:III Debrecen "Cipőkereskedelmi Részvénytársaság" részvénye 300P-ről, szelvényekkel és felülbélyegzéssel T:I Budapest "Budai Apolló Mozgófényképszínház Részvénytársaság" részvénye 20P-ről, szárazpecséttel T:I,I Budapest "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön - államadóssági kötvény" 1/4 részkötvénye 50P-ről szelvényekkel T:III "A Magyar Királyság 3%-kal kamatozó törlesztéses államadóssága" 10db kötvény, 1000P-ről (2x) sorszámkövetők + 100P-ről (5x) sorszámkövetők + 50P-ről (3x) sorszámkövetők, mindegyik szelvényekkel és szárazpecséttel "A Magyar Királyság 3%-kal kamatozó törlesztéses kölcsöne (búzakötvény)" 3db kötvény 10q búza értékről, sorszámkövetők, szelvényekkel és szárazpecséttel T:II Hajdúböszörmény "Hajdúböszörményi Nyomda, Lapkiadó, Papír- és Könyvkereskedő Részvénytársaság" részvénye 10P-ről, szelvényekkel T:I Budapest "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvény 25P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel T:I Miske "Miskei Paprikamalom Szövetkezet" üzletrészjegye 10P-ről T:II- hajtatlan, ázott papír Abádszalók "Abádszalóki Takarékpénztár Részvénytársaság" 10db részvénye egyenként 10P-ről szelvényekkel T:I,II Budapest "Magyar Általános Kőszénbánya Részvénytársulat" 10 részvénye egyenként 200P-ről bélyegzésekkel, kötegelővel T:I Kiskunhalas "Kiskunhalas Város Tanácsa" tanterem-fejlesztési kötvény Ft-ról T:II-,III Budapest "Magyar Posta Körzeti Telefonkötvénye" Ft-ról T:III (szakadás) Budapest "Országos Kárrendezési és Kárpótlási Hivatal" kárpótlási jegye 1000Ft-ról, "F" sorozat T:I-,II Budapest "Középületépítő Részvénytársaság" az Állami Vagyonügynökség névre szóló részvénye Ft-ról (3x) sorszámkövetők T:I "Pillér Első Ingatlanbefektetési Alap" 10db befektetési jegye egyenként 1000Ft-ról szelvényekkel T:II-,III Budapest "OTP Bank" pénztárszelvénye Ft-ról szelvényekkel, "MEGSZŰNT" felülbélyegzésekkel és lyukasztással érvénytelenítve (2x) sorszámkövetők T:II Göd "HB Westminster Kárpótlási Jegy Befektető Részvénytársaság" 10db törzsrészvénye egyenként 1000Ft-ról szelvényekkel T:I Göd "HB Westminster Kárpótlási Jegy Befektető Részvénytársaság" 10db törzsrészvénye egyenként 1000Ft-ról szelvényekkel T:I Budapest "Magyar Távközlési Részvénytársaság" részvénye Ft-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel (8x) sorszámkövetők és közeli sorszámúak T:I,I Csurgó "Napsugár Ruházati Részvénytársaság" törzsrészvénye 1000Ft, Ft, Ft és Ft-ról T:I Amerikai Egyesült Államok / Maryland "International Telephone and Telegraph Corporation" részvényelismervénye 100 részvényről, perforált T:I tűlyukak USA / Maryland "International Telephone and Telegraph Corporation" certificate of 100 fully paid shares, perforated C:UNC needle holes Amerikai Egyesült Államok / Massachusetts "Abakusz Pénzügyi Alap" 100 részvénye egyenként 1$-ról, lyukasztott, perforált, felülbélyegzett T:II USA / Massachusetts "Abacus Fund" 100 shares, each about 1 Dollar, holes, perforated, overprinted C:XF Amerikai Egyesült Államok / Michigan "Consumers Power Company" részvénye $-ról, perforált, bélyegzésekkel T:I USA / Michigan "Consumers Power Company" share about Dollars, perforated, with stampes C:UNC Argentína / Buenos Aires "Pablo Hadra Ltda." hajózási biztosítási igazolás érvénytelenítve, eredeti és másolati példány T:II-,III tűlyukak Argentina / Buenos Aires "Pablo Hadra Ltda." marien insurance certificate, original and duplicate C:VF,F needle holes Ausztria / Bécs "Osztrák Földhitel Intézet" nyereményszelvény prémium kötelezvényhez + Svájc / Zürich "Bauxit Trust Részvénytársaság" 10 részvénye egyenként 50Fr-ról bélyegzésekkel, szelvényekkel + Franciaország / Párizs "Union des Coopérateurs" részvény 1000Fr-ról T:III Austria / Vienna "Österreichische Boden-Credit-Anstalt" prize coupon of premium debenture + Switzerland / Zurich "Bauxit Trust Joint-stock Company" 10 shares, all with the value of 50 Francs, with stamps and coupons + France / Paris "union des Coopérateurs" share about 1000 Francs T:F

7 Rengeteg érdekes tétel az egyéb gyűjtési területek anyagában! Németország / Weimari Köztársaság / Német 3. Birodalom db részvény, közte Drezda "Szász Földhitel Intézet" jelzáloglevele 500M-ról (2x) lyukasztással érvénytelenítve T:I,II Germany / Weimar Republic / German Third Reich pcs of shares, with Dresden "Sächsischen Bodencreditanstalt" debenture about 500 Goldmark (2x) cancelled by holes C:UNC,AU Románia "Független Honvédelmi Alap" 4%-os kötvény 100 és 500L-ről T:II,II- Romanai "Autonomic National Defense Fund" 4% bond about 100 and 500 Lei C:XF,VF Papír és fém szükségpénzek ~ kr "Mázsapénz" (8x) zab illeték lerovására, egymást követő sorszámokkal, nyugtához erősítve T:II Kr "Veretett 1913 évben ezüstözött" játékpénz magyar és román felirattal T:2- ph Szeged december 1. Városi Pénztárjegy 20K "K 11"-es sorozat T:III,III Pécs f házipénztár-pénztárjegy (2x) T:III ~ f Zn "A Magyar Köztisztviselők Fogyasztási Szövetkezete" T: Budapest ~ "A Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" kitöltetlen csekk (3x) T:I "Pro Patria - Az Országos Kanizsai Dorottya Bizottság 1929 évi gyűjtőnapja a külföldi magyar hősi halottak sírjainak gondozására" megváltási jegy 1P értékben T:I BSZK Rt. Kisszakaszjegy T: "Heves Vármegye" sorszámozott Cu ebbárca T: "Szerencsét hozok" fém szerencsepénz T: "Budapesti Élelmiszer-igazolvány" (2x) + "Budapesti szappanjegy" + "Nagy-budapesti pótjegy irodai munkások részére" + "Állami finomliszt és kenyérjegy" T:II,III "Kenyér- és lisztjegy" (3x) T:III Ketrec Darab "Baromfiértékesítő Nemzeti Vállalat" Cu bárcája T: "A Lánchídért " Al bárca, bontott eredeti csomagolásban T: ~ Ft Cu "Fővárosi Autóbusz Üzem" T: ~1960. "Magyar Nemzeti Bank" behozatali engedély 760Ft-ról (3x) sorszámkövetők T:I,I Makó DN 10db izraelita bárca T:II,III Hungary / Makó ND 10pcs of Hebrew labels C:XF,F Kalocsa / Börtönpénz DN "Kiétkezési utalvány" 10Ft (2x) T:I,II hajtatlanok, egyiken nagyobb sarokhajlás db vegyes élelmiszerjegy, közte "Budapesti húsjegy", "1947. Budapesti tejjegy", DN "Ceglédi vásárlási jegy" T:III Ausztria / Mühling tiszti hadifogolytábor h Fe T:3 ph. Austria / Mühling officer's POW camp Heller Fe C:F edge error Ausztria db klf városi szüksépénz T:vegyes (I is) Austria pcs of mixed emergency notes C:mixed (UNC too) Ausztria db klf városi szükségpénz T:I,I- Austria pcs of diff emergency banknotes C:UNC,AU Ausztria db vegyes városi szükségpénz T:III,III- Austria pcs of mixed emergency banknotes C:F,VG Franciaország Fr Br-Al "Kereskedelmi Kamara" T:2- France Francs Br-Al "Chambres de Commerce" C:VF Franciaország DN "XVI. Lajos" Cu zseton T:3 ly. France ND "Louis XVI" Cu token C:F holes Kanada $ "Niagara-vízesés - Virágóra" zseton T:2 Canada Trade Dollar "Niagara Falls - Floral Clock" C:XF Kína ~ db klf rizspénz T:I China ~ pcs of mixed rice coupons C:UNC Német Birodalom / Waldsee pf Zn szükségpénz T:2- German Empire / Waldsee Pfennig Zn necessity money C:VF Német Birodalom / Weimar pf sárgaréz T:2 German Empire / Weimar Pfennig Brass C:XF Németország / Weimari Köztársaság / Ausztria db klf városi szüksépénz T:vegyes Germany / Weimar Republic / Austria pcs of mixed emergency notes C:mixed Németország / Weimari Köztársaság / Bonn pf Fe "Beethoven" T:2- Germany / Weimar Republic / Bonn Pfennig Fe "Beethoven" C:VF Németország / Weimari Köztársaság ~ Pf Al "Nürnberg-Fürthi villamos / Städt. Sparkasse" bárca T:2 Germany / Weimar Republic ~ Pfennig Al "Tram of Nürnberg-Fürth / Städt. Sparkasse" token C:XF Németország / Weimari Köztársaság ~ Pf Al "Nürnberg-Fürthi villamos / Frauentor" bárca T:2 Germany / Weimar Republic ~ Pfennig Al "Tram of Nürnberg-Fürth / Frauentor" token C:XF

8 30153.Németország / Weimari Köztársaság / Szászország pf + 50pf + 1M porcelán szükségpénzek T:2 Germany / Weimar Republic / Saxony Pfennig + 50 Pfennig + 1 Mark porcelain necessity coins C:XF Németország / Weimari Köztársaság / Hamburg M Al szükségpénz T:2,2- Germany / Weimar Republic / Hamburg Mark Al necessity money C:XF,VF Németország / Weimari Köztársaság / Hamburg 1923J M szükségpénz T:2,2- Germany / Weimar Republic / Hamburg 1923J Mark necessity money C:XF,VF Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld / M vászon városi szükségpénz bélyegzéssel T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld Mark linen necessity banknote with stamp C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Birodalmi Vasút / Berlin M M M M T:I--III Germany / Weimar Republic / Deutsche Reichsbahn / Berlin M Mark Mark Mark C:AU-F Németország / Weimari Köztársaság / Birodalmi Vasút / Berlin M M M M T:I--III Germany / Weimar Republic / Deutsche Reichsbahn / Berlin M Mark Mark Mark C:AU-F Németország / Weimari Köztársaság / Birodalmi Vasút / Berlin M M T:III Germany / Weimar Republic / Deutsche Reichsbahn / Berlin Mark Mark C:F Németország / Weimari Köztársaság / Birodalmi Vasút / Hannover M + Altona M + Stuttgart M T:III Germany / Weimar Republic / Deutsche Reichsbahn / Hannover Mark + Altona Mark + Stuttgart Mark C:F Németország / Weimari Köztársaság / Birodalmi Vasút / Köln M M T:II-,III Germany / Weimar Republic / Deutsche Reichsbahn / Cologne Mark Mark C:VF,F Németország / Weimari Köztársaság db "Birodalmi Vasút" bankjegy T:vegyes Germany / Weimar Republic pcs of "Deutsche Reichsbahn" banknotes C:mixed Németország ~ /2L Cu sörzseton (2xklf) T:2- Germany ~ /2 Liter Cu beer token (2xdiff) C:VF Szovjetunió / Deviza tanúsítvány R "Importáru vásárlási csekk" T:III Soviet Union / Foreign Exchange Certificate Ruble C:F Szovjetunió / Oroszország db "Mavrodi" bankjegy (1,50,1000,10.000) T:I Soviet Union / Russia pcs of "Mavrodi" banknotes (1,50,1000,10.000) C:UNC R "Moszkvai olimpia bojkottja" propaganda bankjegy T:I Ruble "Boycott of the Moscow Olympics" propaganda banknote C:UNC db klf nemzetközi válaszdíjszelvény albumban T:I-III 38pcs of diff international reply coupons in album C:UNC-F DN 10Ł Cu "Kalóz pénz" játékpénz T:2- ND 10 Pirate Pounds gaming token C:VF Magyar bankjegyek Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III,III Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna + 10Ft "Kossuth bankó" T:III-,IV Ft "Kossuth bankó" T:III- Adamo G Kr "Kossuth bankó" (8x) + 30Kr "Kossuth bankó" (6x) T:III,III K piros "Deutschösterreich", hátlap rajz (2x) T:III Adamo SK35/ K mindkét oldal német, "Deutschösterreich" felülnyomással T:III Adamo SK35/ K K román felülbélyegzéssel K + 100K "Orell Füssli Zürich" (9x) T:vegyes K K K K mind "Hajdu Vármegye Hajdunánás Község 1901" felülbélyegzéssel T:III,III K K K + mindegyik "Véménd Község Elöljárósága 1919" felülbélyegzéssel T:III,III K (3x) + 20K + 100K (3x) piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:III,III K (2x) egyik "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel f + 1K (3x) + 2K (2x) T:vegyes K "C" sorszámjel K + 2K (2x) + 10K (2x) T:vegyes K román körbélyegzővel T:III K (7x) mind szerb felülbélyegzéssel T:III,III K "1124" 2mm hullámos hátlappal, "Pest-Pilis-Solt-Kiskun Vármegye - Pilis nagyközség" körbélyegzéssel T:III K "3123" 3mm, hullámos hátlappal T:III K "3134" 3mm hullámos hátlappal, "Pest-Pilis-Solt-Kiskun-Vármegye-Pecsétje" körbélyegzéssel, vágáshiba T:III

9 Rengeteg érdekes tétel az egyéb gyűjtési területek anyagában! K "A 2043" hullámos hátlappal, "Temes Vármegye - Varjas Község" felülbélyegzéssel T:III K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel, német nyelvű hátlap, nyomdai papírránccal T:III K "MÁS TÖRVÉNYES..." T:III,III július K T:III K (3x) sorszámkövetők T:I-,II sarokhajlás K (3x) sorszámkövetők T:II-,III K "Orell Füssli Zürich" T:II- szép papír K "Orell Füssli Zürich" T:III K barna sorozat- és sorszám "Orell Füssli Zürich" T:II-,III szép papír Adamo K K "Orell Füssli Zürich" T:III Adamo K K "Orell Füssli Zürich" T:III Adamo K K "Orell Füssli Zürich" T:III- Adamo K K "Orell Füssli Zürich" T:III-,IV Adamo K K "Orell Füssli Zürich" T:III kis szakadás K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:IV Adamo K K nyomdahely jelölés nélkül T:III K "Magyar Pénzjegynyomda Rt." T:II-,III apró szakadás, szép papír K "Orell Füssli Zürich" T:IV K "80 FILLÉR - NYOLCVAN FILLÉR" felülbélyegzéssel, nyomdahely jelölés nélkül T:III Adamo K42/2B K "80 FILLÉR - NYOLCVAN FILLÉR" felülbélyegzéssel, nyomdahely jelölés nélkül T:III Adamo K42/2B P (3x) sorszámkövetők T:II szép papír P (28x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (100x) T:vegyes P (100x) T:vegyes P (100x) T:vegyes P (109x) T:vegyes P (100x) T:vegyes P (100x) T:vegyes P T:I P (2x) sorszámkövetők T:I-,II folt (hajtatlanok) P (3x) sorszámkövetők T:I-,II,III (hajtatlanok) P (4x) sorszámkövetők T:I-,II,III P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (5xklf változat) az egyik számozott! T:II-,III P + 10P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:II,III P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (2xklf) az egyiken az "ő" betű felett ékezet nyitott T:III,III P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (2xklf számozással) T:III,III P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (2xklf számozással) T:I-,III P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" színváltozat! T:III,III P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (2xklf számozással) T:I-,II P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (3x) sorszámkövetők T:I- (hajtatlanok) P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III- Adamo P P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (2x) T:III,III- kis szakadás Adamo P P (30x) mind "MNB" bélyeggel T:vegyes P 2xklf színváltozat! T:I-,III P 10db okirati illetékbélyeggel BP piros "MNB" bélyeggel T:III P (5x), 2+3db sorszámkövető T:I- hajtatlan MP 2xklf színváltozat! T:II,III BP BP BP T:I- (hajtatlanok) AP AP AP AP közülük három sor- és sorozatszám nélkül T:II-,III

10 db-os vegyes adópengő bankjegy tétel, közte sor- és sorszám nélküliek T:vegyes db-os Adópengő tétel, mind klf változat T:vegyes db-os vegyes adópengő, közte fordított címeres, és több sorozat- és sorszám nélküli T:vegyes AP nem kamatozó Pénztárjegy "Másra Át Nem Ruházható", bélyegzéssel T:III folt, kis szakadás AP nem kamatozó Pénztárjegy "Másra Át Nem Ruházható", "M.Kir.Postatakarékpénztár Főpénztár" felülbélyegzéssel és lyukasztva T:II,II AP nem kamatozó Pénztárjegy "Másra Át Nem Ruházható", "M.Kir.Postatakarékpénztár Főpénztár" felülbélyegzéssel és lyukasztva T:II,II Ft T:III Ft T:III,III Ft T:III,III Ft vágáshibás T:III Ft T:III Ft T:III Ft T:III Ft (2x) T:II,II Ft T:III Ft T:III,III Ft T:III,III Ft (2x) T:III- ázott Ft (3x) T:III,III Ft (8x) T:III,III Ft (2x) T:III-,III Ft papírráncos, enyhén ferde előlapi nyomattal T:II Ft (25x) T:vegyes Ft (2x) sorszámkövetők, nyomdai papírránccal T:I Ft (4x) sorszámkövetők T:II-,III szép papír Ft (2x) sorszámkövetők T:I,I Ft T:I Ft T:I Ft (4x) párban sorszámkövetők T:I-,II,III szép papír Ft T:I,I Ft Ft (2x) Ft (22x) T:vegyes Ft (2x) sorszámkövetők T:I,I Ft (3x) sorszámkövetők T:I-,II szép papír Ft (16x) T:I-,II,III mindegyik szép papír Ft "A" T:III folt Ft "B" T:III Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft T:I Ft "D" T:III Ft "E" T:III,III Ft "Millennium" T:I Eredeti bontatlan díszcsomagolásban! Ft "Millennium" a tervező, Vagyóczky Károly aláírásával T:I Eredeti díszcsomagolásban! Ft (3x) sorszámkövetők T:I,I db-os vegyes pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes pengő és adópengő bankjegy tétel T:vegyes

11 Megjelent: Békebeli séták a pesti Belvárosban c. könyvünk! db-os vegyes korona, pengő és forint bankjegy tétel, közte P T:vegyes db-os vegyes korona, pengő és forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes db vegyes fillér, korona, pengő, forint bankjegy T:vegyes db vegyes fillér, korona, pengő, forint bankjegy T:vegyes db vegyes fillér, korona, pengő, forint bankjegy T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes Magyar fém- és ezüstpénzek Rézpénz Cu "III. Béla" (1,17g) T:2 Huszár 73., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (2,14g) T:2 Huszár 72., Unger I.: Rézpénz Cu "III. Béla" (2,15g) T:2 Huszár 72., Unger I.: Denár Ag "Károly Róbert" (0,37g) T:3 Huszár: 473., Unger I.: 374.b Denár Ag "I. Nagy Lajos" (0.53g) T:3 kitörés Huszár 547.,Unger I.: Denár Ag "Zsigmond" hátlapi veret kettőzés (0,42g) T:2-,3 Unger I.: Denar Ag "I. Ulászló" fordított címer! (0,79g) T:3 ki. Huszár 609., Unger I.: 475.b Denár Ag "I. Mátyás" (0,56g) T:3,3- Huszár 704., Unger I.: 555.a Denár Ag "I. Mátyás" (0,51g) T:2-,3 Huszár 719., Unger I.: 565.b K-H Denár Ag "II. Ulászló" (0,53g) T:2,2- Huszár 811., Unger I.:645.b K-H Denár Ag "II. Ulászló" (0,44g) T:2- Huszár 811., Unger I.:645.b K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,54g) T:2,2- Huszár: 811, Unger I.:646.c K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0.54g) T:2,2- ph. Huszár 935., Unger II 745.a K-B Denár Ag "Miksa" (0.46g) T:2 Huszár: 992., Unger II: 766.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0.43g) T:2,2- Huszár 1059.,Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "II. Mátyás" (0,35g) T:2- Huszár 1141., Unger II K-B Denár Ag "II. Ferdinánd" (0,4g) T:2 Huszár 1204., Unger II 917.a KB Denar Ag "III. Ferdinánd" (0.39g) T:3 Huszár: 1263., Unger II: KB XVKr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya (5,33g) T:3 kissé hullámos lemez Hungary 1693KB 15 Kreuzer Ag "Leopold I" Kremnitz (5.33g) C:F slightly wavy coin Huszár 1429., Unger II.:1064a X Poltúra Cu "II. Rákóczi Ferenc" ellenjeggyel (7,7g) T:2- Hungary X Poltura Cu "Francis II Rákóczi" with Madonna counter mark! (7.7g) C:VF Huszár: 1536., Unger II.:1135.a C-M X Poltura "II. Rákóczi Ferenc" Kassa (6.75g) T:3 Hungary 1706C-M X Poltura "Francis II Rákóczi" Kosice (6.75g) C:F Huszár: 1540., Unger II.: 1133.c Rézdénár "Mária Terézia" PH-KM Poltura Cu "Mária Terézia" T:3, PH-KM Poltura Cu "Mária Terézia" T:3 patina Huszár: 1751., Unger III.: 1270.c K 1kr Cu "Mária Terézia" S 1kr Cu "II. József" T: B 10Kr Ag "II József" T:3 patina S 3Kr Cu "I. Ferenc" B 1Kr Cu "I. Ferenc" T: G 3kr Cu "I. Ferenc" T: B-O 1/2kr Cu (2x) T:2-, B 1kr Cu + Ausztria 1816A 1kr Cu T:2-, B 1Kr T:3, G 1Kr T: G 1/2 Tallér Ag "Ferenc" (13.42g) T:3 Hungary 1821G 1/2 Thaler Ag "Franz" (13.42g) C:F Huszár: 1958., Unger III.: 1371.c kr Cu T:2- ph kr Cu T:2, kr Cu T:2, B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 karc,lyuktömött B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2, ?B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" T:3 ly NB 3kr Cu T:2- Adamo B NB 3kr Cu T:2,2- Adamo B NB 6kr Ag T:2,2- Adamo B

12 B 1Kr Cu T: G 2kr Cu T: B 20Kr Ag "Ferenc József" T:2- Adamo M B 5/10Kr Cu T:3 Adamo M B 5/10Kr Cu T:2- Adamo M KB 1kr Cu "Angyalos címer" T: KB 1kr Cu (7xklf) T:2,2-, KB 4Kr Cu T:3 Adamo M KB 10kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T: GYF 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T:3 patina Adamo M KB 10kr Ag "Váltó Pénz" P Ag T:2-, KB 10kr Ag "Váltó Pénz" T: KB 1kr Cu T: KB 5/10kr Cu T:2,2- Adamo M KB 1K Ag "Ferenc József" T: KB 1K Ag "Ferenc József" T: KB 2f Br KB 10f Ni KB 10f alpakka T:2, f Ni/alpakka/Cu-Ni/Fe (11xklf) T:vegyes f Ni/Fe (23x) T:vegyes f Ni/Fe/Cu-Ni (10xklf) T:vegyes K Ag "Ferenc József" (2x) T:2-, K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2-, f Br/Fe/Zn (22x) T:vegyes f Ni/alpakka/Cu-Ni/Fe (25x) T:vegyes K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2-, K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2-, KB 1K Ag "Millennium" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2- Adamo K f Br (11xklf) T:vegyes KB 5K Ag "Ferenc József" T:3 durva ph KB 10f Ni KB 10f Ni KB 10f alpakka T: KB 2K Ag "Ferenc József" T:2- Adamo K K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, f (11x) f + 20f f + 10f Ft (2x) f (3x) + 2Ft (2x) T:vegyes f Ni f Ni T: P Ag (4x) T:2-, P Ag (3xklf) T:2,2-,3 ütésnyom P Ag (3xklf) T:2, f Br/Fe (38x) T:vegyes P Ag "Madonna" T:2-,3 Adamo P P Ag "Madonna" T:3 Adamo P P Ag "Madonna" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P

13 Rengeteg érdekes tétel az egyéb gyűjtési területek anyagában! P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Madonna" T:3,3- Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 Adamo P P Ag "Pázmány" T:2- ütésnyom Adamo P P Ag "Pázmány" T:2- Adamo P P Ag "Pázmány" T:3 szennyeződés Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T: P Ag "Liszt Ferenc" T: P Ag "Liszt Ferenc" T: P Ag "Liszt Ferenc" T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:2- kis patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2- Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:2,2- Adamo P P Ag "Madonna" T:2,2- patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2- patina Adamo P P Ag "Madonna" T:2- Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 kis patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 polírozott Adamo P P Ag "Szent István" T:2 kis ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 polírozott Adamo P P Ag "Madonna" T:2,2- Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 kis ph. Adamo P P Ag "Horthy balra" T:1-,2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 ph. Adamo P f Br/Fe (3xklf) T: P Al 1,5kg-os súlyban, eredeti bontott, banki szövet pénzeszsákban T:1,1- Hungary Pengő Al in original opened money bag, that weighs 1,5kg C:UNC,AU P Al 1,5kg-os súlyban, eredeti bontatlan, plombálással ellátott banki szövet pénzeszsákban T:1,1- Hungary Pengő Al in original money bag, that weighs 1,5kg C:UNC,AU f Cu-Al T: Ft Al f Al T:2-,3 kis ü Ft Al (2x) T:2- kis ü Ft Ag "Kossuth" Ft Ag "MNB" T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Petőfi" T:2, Ft Ag "Petőfi" T: Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" T:2,2- Adamo EM1,

14 Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" "Szabadságharc" sor T:2,2- felületi karc Adamo EM1,2, Ft Ag "Széchenyi" T:2,2- Adamo EM Ft Ag "Széchenyi" T:2- polírozott Adamo EM Ft Ag "Széchenyi" T:2- patina Adamo EM Ft Ag "Széchenyi" T:2 Adamo EM Ft Ag "Széchenyi" T:2- polírozott Adamo EM Ft Al "Kossuth címer" Ft Al T:1-, Ft Cu-Ni Ft Cu-Ni f Al T:2-, f elcsúszott lyukasztási verethibával! T:1- Hungary Fillér with striking error C:AU f Al (20x) f Al (10x) f Al (9x) Ft Al (14x) T:vegyes ~ f-20Ft (18x) T:vegyes f f (2x) f (7xklf) f (9xklf) T:1-,2, Ft Ft Ft (2x) Ft f (3xklf) f (3xklf) T:1-,2, Ft Ag + 50Ft Ag + 100Ft Ag "Kodály" sor T:BU felületi karc f-10Ft 9klf "Magyar Népköztársaság" forgalmi érméi vajszínű műbőrtokban T:1 Adamo FO f-20f (21x), 6db hiányos forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag + 100Ft Ag "MNB" pár, sérült MNB tokban T:BU patina Adamo EM44,EM Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" (3x) T:BU Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" (2x) Ft alpakka "Fáy András" T:BU Ft Ag + 500Ft Ag "Téli Olimpia-Lake Placid" pár, mindkettő eredeti "MNB" tokban T:PP Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft alpakka "Fáy András" Ft Cu-Ni "II. János Pál pápa látogatása" T:BU Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft Ni "FAO" Ft Cu-Ni "Labdarúgó VB" tokban, tanúsítvánnyal T:BU, Ft "FAO" tokban tanúsítvánnyal + 100Ft alpakka "Czóbel Béla" (2x) az egyik tokban tanúsítvánnyal T:BU,PP Ft Cu-Ni "Labdarúgó VB" Ft alpakka "Fáy András" Ft Cu-Ni "II. János Pál pápa látogatása" T:BU Ft Cu-Ni "Labdarúgó VB" Ft Cu-Ni "FAO" Ft "Simon Bolivár" Ft "Kőrösi Csoma Sándor", mindegyik tokban tanúsítvánnyal T:BU,PP Ft "FAO" T:2 (PP) Ft Ag "Téli Olimpia-Calgary" T:2 Adamo EM Ft "Világ Vadvédelmi Alap II." T:BU Adamo EM f Al + 5f Al + 10f Al + 20f Al + 50f Al T:1, ,1993, f Al (3x) T: Ft "MNB", "Deák" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, f-200Ft 11x különféle db, szettben (egylapos betét), benne 200Ft Ag "MNB" T:BU kissé sérült csomagolás Adamo FO Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2,

15 Megjelent: Békebeli séták a pesti Belvárosban c. könyvünk! Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "Régi dunai hajók - Árpád" dísztokban T:PP felületi karcos, ujjlenyomat, patina Adamo EM Ft Ag "Expo 96" T:BU Ft Ag "Deák" (10x) T:2, Ft Ag "Deák" (10x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (10x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (10x) T:2, Ft Ag "Régi dunai hajók - Carolina" T:BU ujjlenyomat Adamo EM Ft "Kossuth" kötőjel hiányzik az évszámok közül! T: Ft Ag "Bolyai János" T:PP Dísztokban, tanúsítvánnyal Ft Ag "Kovács Margit" T:PP Dísztokban, tanúsítvánnyal Ft Ag "Neumann János" T:PP Dísztokban, tanúsítvánnyal Ft-100Ft 7klf db-os forgalmi sor + 10Ft "József Attila" dísztokos szettben T:PP Ft-100Ft 7klf db-os forgalmi sor + 10Ft "József Attila" dísztokos szettben T:BU Ft "József Attila" sorszámozott emléklapon + "Jeles magyarok éve született József Attila" négyestömb + 3db első napi bélyegzős bélyeges boríték exkluzív bársony albumban T: Ft Ag "Diósgyőri vár" T:BU Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne "Berán Lajos és a pengő" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm) T:BU Ft-100Ft 7klf db + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos szettben T:PP Ft-100Ft 7klf db + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos szettben T:BU Ft-100Ft 7xklf darabos forgalmi sor "Búcsú az egy- és kétforintostól" dísztokos szettben T:BU Ft "Telefonhírmondó - Puskás Tivadar" tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft "Siklósi Vár" T:PP felületi karc Adamo EM Ft "Siklósi Vár" T:BU Adamo EM Ft "Siklósi Vár" T:PP ujjlenyomat Adamo EM Ft "Siklósi Vár" T:PP felületi karc Adamo EM Ft "Siklósi Vár" T:PP karc,ujjlenyomat Adamo EM Ft "Siklósi Vár" T:BU Adamo EM Ft "Siklósi Vár" T:PP Adamo EM Ft aranyozott T:1-,2 Tanúsítvánnyal Ft Ag "Radnóti" T:BU Ft Ag "Radnóti" T:PP ujjlenyomat, felületi karc Ft Ag "Kosztolányi Dezső" T:BU Ft Ag "Kosztolányi Dezső" T:BU Ft-200Ft 6db-os forgalmi sor "Mikes Kelemen" emlékéremmel dísztokban T:PP Ft Ag "Bibó István" T:PP felületi karc Ft Ag "Bibó István" T:PP felületi karc

16 Ft-200Ft 6db-os elsőnapi veret forgalmi sor dísztokban "Magyarország Alaptörvénye" T: ~ db vegyes osztrák és magyar Cu krajcár T:vegyes ~ db klf magyar és osztrák Cu krajcár C:vegyes Vegyes: 1851B 1Kr Cu + Ausztria 1851A 1Kr Cu T: db vegyes vegyes fillér, pengő érme, közte P Ag (3x) T:vegyes Magyar emlékveretek Asszonyi Tamás (1942-) " / 100 éves a Magyar Vöröskereszt" ezüstözött fém emlékplakett (40mm) T: Bognár György (1944-) "MÉE Salgótarján - Salgótarján felszabadulásának 40. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) + Lebó Ferenc (1960-) "250 éves a mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium" Br emlékérem (42,5mm) + Szabolcs Péter (1942-) "MÉE XV. Vándorgyűlése Zalaegerszeg / Deák Ferenc" Br emlékérem (42,5mm) T: Bognár György (1944-) "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) + Csikszentmihályi Róbert (1940-) "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) + Csúcs Viktória (1934-) "MÉE - Szent István dénár" Br emlékérem (42,5mm) T:1, Bognár György (1944-) "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" ezüstözött Al emlékérem (32mm) T:PP felületi karc Bognár György (1944-) "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk" 14+2db-os Br emlékérem szettje, egyetlen hiányzó éremmel ("Száz éves az Aradi Vértanúk Emlékműve"), éremtartó tálcán T: Bognár György (1944-) "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Knézich Károly" Br emlékérem (42,5mm) "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Kazinczy Lajos" Br emlékérem (42,5mm) T:1-, Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) "II. János Pál pápa látogatása - Pécs" aranyozott Br piefort emlékérem dísztokban (65mm) T:PP ujjlenyomat Borsos Miklós ( ) "MÉE Szeged - Kodály Zoltán " Br emlékérem (42,5mm) T:1-, Búza Barna ( ) "Móri Állami Gazdaság 1949" Br plakett eredeti dísztokban (133x63mm) T: Csikszentmihályi Róbert (1940-) " Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem T:BU sérült csomagolásban, tanúsítvánnyal Csúcs Viktória (1934-) "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma" Ag emlékérem (25.07g/0.800/42,5mm) T:PP ujjlenyomat, patina Felsőőri Fülöp Elemér ( ) "BYC (Balatonfüredi Yacht Club) Balatonfüredi Versenye" Br emlékérem T: Fritz Mihály (1947-) "MÉE Szeged -Makó / József Attila" Br emlékérem (42,5mm) + Gáti Gábor (1937-) / Szabó Géza (1939-) "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc" Br emlékérem (42,5m) + Lapis András (1942-) DN "Hotel Royal Szeged" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-, Fritz Mihály (1947-) Fritz Mihály (1947-) "MÉE - Csongrád megye / Szeged felszabadulása" Br emlékérem (42,5mm) "20 éves a MÉE Fejér Megyei Szervezete / Török kivonulásának 300. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) + Szolláth György (1927-) "MÉE XII. Vándorgyűlése / Marcus Aurelius" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-, Fritz Mihály (1947-) "20 éves a MÉE Fejér Megyei Szervezete / Török kivonulásának 300. évfordulója" Ag emlékérem (35,61g/0.835/42,5mm) T:PP patina, ujjlenyomat Iván István ( ) június 11. "Magyar Állami Pénzverő - Budapesti Nemzetközi Vásár" Al emlékérem (32mm) T: Iván István ( ) DN "Megyei Trófeabíráló Bizottság" Br emlékérem füllel (40mm) + DN "Országos Trófeabíráló Bizottság Budapest" Br emlékérem szalaggal. Szign.: MR (40mm) + DN "Megyei Trófeabíráló Bizottság" ezüstözött fém emlékérem, szignózott (40mm) T: Kallós Ede ( ) "10 éves a Ceglédi Éremggyűjtők Köre " Br emlékérem (61mm) T: Kelemen Kristóf (1922-) "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" (2x) Ag (36g/0.640/42,5mm) és Br (42,5mm) emlékérempár, egyik plombált ÁPV tokban T:PP, Kiss Nagy András ( ) DN "Orvos sor / Fodor József" Ag emlékérem eredeti sérült plombált ÁPV plasztiktokban (16.2g/0.925/32mm) T:PP Képíró Zoltán ( ) "MÉE Keszthely - X. Vándorgyűlés-Goldmark Károly" Br emlékérem (42,5mm) + Kiss Sándor ( ) "Magyar Éremgyűjtők Szombathelyi Csoportja - Kőszeg" Br emlékérem (42,5mm) T:1, Kiss Nagy András ( ) DN "Orvos sor / Korányi Sándor" Ag emlékérem eredeti sérült plombált ÁPV plasztiktokban (16.22g/0.925/32mm) T:PP ujjlenyomatos Lapis András (1942-) "150 éve született Gróf Széchenyi Ödön a Magyar Tűzoltóság Alapítója / Tűzzel a tüzet" Br plakett eredeti dísztokban (66,5x98mm) T:

17 Megjelent: Békebeli séták a pesti Belvárosban c. könyvünk! Lapis András (1942-) / Szabó Géza (1939-) "Két világ találkozása" Ag dísztokban számozott tanúsítvánnyal (33g/0.925/38,6mm) T:PP felületi karc Ligeti Erika (1934-) "Nemzetközi Gyógyszerész-történeti Kongresszus" Br emlékérem (~54mm) T: Ligeti Erika (1934-) DN "Debrecen Huszár Gál / ANY (Alföldi Nyomda) - Hűséges Munkáért" Br emlékérem (60mm) T: Madarassy Walter ( ) "Virágos Budapest Virágos Magyarország Jutalomérme / Virágos út vezessen virágos Nagymagyarországba" Br emlékérem (60mm) T: Nyírő Gyula ( ) "Henri Dunant, a Vöröskereszt alapítója / A Magyar Vöröskereszt Budapesti Vezetősége" Br emlékérem (95mm) T: Papp László (1947-) "Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának évében - Csodaszarvas" patinázott vörösréz emlékérem eredeti dísztokban, számozott tanúsítvánnyal (70mm) T: Papp László (1947-) "Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának évében" patinázott vörösréz emlékérem eredeti dísztokban, számozott tanúsítvánnyal (70mm) T: Papp László (1947-) "Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának évében / Szent István lóval és Krisztogrammal" patinázott és zománcozott vörösréz emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal (70mm) T:1-, Papp László (1947-) "Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának évében / Turul" patinázott és zománcozott vörösréz emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal (70mm) T: Reményi József ( ) "Csernoch János esztergomi érsek papi felszentelése" Br emlékérem (33.58mm/26.61g) T:1- k. Hungary "The ordination of Archbishop János Csernoch" Br commemorative medallion. "JOANNES. CARD. CSERNOCH. SEMISAECULO. SACERDOS. MCMXXIV / ESZTERGOM - NOVEMBER 18". Sign.: József Reményi (33.58mm/26.61g) C:AU scratched HP Reményi József ( ) "Semmelweis" Br emlékérem. "SEMMELWEIS IGNÁC FÜLÖP "SEPTIMANA SOLEMNIS" SEMMELWEIS BUDAPEST 1968" (31mm) T: Somorjai László (1949-) DN Br emlékérem (32mm) "Hungaria Nemzeti Neptun Evezős Egyletek Táncestélye" Br érem füllel, mellszalag nélkül (32mm) T: Somorjai László (1949-) DN "Sopron" Br emlékérem + "Székesfehérvár" Br emlékérem + "Visegrád" Br emlékérem (mindhárom 32mm) T:1-, Stetka Gyula ( ) - Gácsik Lajos ( ) "Weiss Manfred Vállalatok Testedző Köre" aranyozott Br sportplakett eredeti dísztokban (58,5x40,5mm) T: Szabó Gábor (1940-) DN "K. Mátyus István Dr. Emlékérem - Magyar Elhízásellenes Társaság" Br plakett dísztokban (88mm) T: Ifj. Szlávits László (1959-) DN "Deák Ferenc / Emlékül a Magyar Honvédségtől" Br emlékérem (39mm) T: Sződy Szilárd ( ) "Országos Központi Katholikus Legényegylet Gyűjteményes Kiállítása " ezüstözött fém emlékérem (45,5mm) T: Szunyogh László (1956-) "Habsburg Ottó 80 éves / Páneurópa Unió Tata" Ag (35,43g/0.835/42,5mm) és Br (42,5mm) emlékérmek az eredeti előlapi verőtővel T:PP ujjlenyomat, felületi karc Hungary "Otto von Habsburg 80 years old / Paneuropean Union Tata" Ag (35,43g/0.835/42,5mm) and Br (42,5mm) commemorative medallions with original steel coin die C:PP fingerprint, slightly scratched Tóth Gyula ( ) "Lorenzo Schioppa Magyarország nunciusa" Br emlékérem (64.9g/46mm) T:2 ph. Csak 20db! R! Hungary "Lorenzo Schioppa Nuncio for Hungary" Br commemorative medallion. "LAVRENTIVS SCHIOPPA ARCHPVS JVSTINIANOPOLIT NVNTIVS AP IN HVNGARIA / ECCLESIA R.T." Sign: Gyula Tóth (64.9g/46mm) C:XF edge error Only 20 examples! R! HP Tóth Sándor (1933-) "Útalapocska / Finn Út KFT" 1 értékű aranyozott fém zseton (30mm) "Magyar Királyi Útkaparóház / Finn Út KFT" aranyozott fém zseton (30mm) T:PP Vígh Tamás ( ) DN "Kelemen László" egyoldalas Br plakett, mesterjegy nélkül (88mm) T: Habsburg Birodalom / Bécs Ovális Bronzmedál Szign.: Peter Seel (9.46g) T:2-,3 Habsburg Empire / Vienna Oval commemorative bronse medal. "PATRONA VIENNENSIVM S MARIA CEL LENSIS / SS:TRIAS REFVGIVM VIENNENSIVM - VIENNA AVSTRIAE AB OBSIDIONE TVRC: LI-BERATA 12.SEPT: 1683" Sign: Peter Seel (9.46g) C:VF,F "Eszterházy Imre pappá szentelése" Ag emlékérem. Szign.: Donner Matthias ( ) (4.16g/23.12mm) T:2,2- R! ph., foglalat nyom Hungary "Ordination of Imre Eszterházy" commemorative Ag medallion. "EMERICVS EC ESTERHAZY A E S S R I P P RH / SACERDOS ITERVM - MDCCXXXVIII" Sign.: MD (4.16g/23.12mm) C:aXF R! edge error, frame mark "Érem Kisfaludy Sándor Emlékéül / Adja Isten Hogy Magyar Légy" Sn emlékérem (33,5mm) T:3 peremhiány "Országgyűlési Emlék" Sn emlékérem, peremen "E:M" gyártói jelzéssel. "1865 ORSZÁG GYŰLÉSI EMLÉK / MIDŐN SÖTÉT LESZ A VILÁG - ÉS MINDEN TŰZ KIÉG - A HONFISZÍVBEN FENMARAD EGY ÉLŐ SZIKRA MÉG. - E SZIKRA FÉNYT AD ÉS HEVET - S ÉG OLTHATATLANUL - OH HONFI, ŐRIZD E TÜZET - S NE FÉLJ, HA VÉSZ BORUL." (34,13g/50mm) + két részből álló Br lemezérem tok. "1865 ORSZÁG GYŰLÉSI EMLÉK - HON SZERETET 'S EGYETÉRTÉSbe VAN ERŐ 'S ISTENI 14 ÁLDÁS" (51mm) T:2 Hungary "National Assembly of Hungary" Sn commemorative medallion (34.13g/50mm) + in Br two-piece case (51mm) C:XF

18 "Országos Ipar-, Termény- és Állat Kiállítás Szegeden" Br emlékérem. "AZ 1876 ÉVI ORSZÁGOS IPAR-TERMÉNY-ÉS ÁLLAT-KIÁLLÍTÁS SZEGEDEN / EMLÉK ÉREM" (40mm) T:2,2- Hungary "National Industry, Crop and Animal Exhibition in Szeged" commemorative Br medallion (40mm) C:aXF "Millenniumi Emlék / I. Ferenc József" Cu emlékérem füllel (29,5mm) T:2- ph (?) "Baross Gábor" nagyméretű, felakasztható, szignó nélküli, egyoldalas Br plakett, feltehetőleg Szécsi Antal ( ) műve (280x230mm) T:2 Hungary (?) "Gábor Baross" one-sided Br plaque with tab, witout arist sign, probably the work of Antal Szécsi ( ), (280x230mm) C:XF ~1910. "Budapesti Nőiszabó Leányruha és Fűzőkészítő Ipartestület / A munka szorgalom és haladás elismeréséül" Br emlékérem (48mm) T: "A Székesfővárosi Villamos Vasutak X. munkástovábbképző tanfolyama emlékére" Br emlékérem (39,5mm) T: "Gábor Áron Polgári Lövész Egyesület Budapest" ezüstözött Br díjérem füllel (40mm) T: "Hegyi Szent Bernát Mentőgyakorlat" fém emlékérem (43mm) márványtalpon (126x98) T: "A film szakmában végzett 10 év jó munkáért " egyoldalas Br plakett (60x73mm) T: ~1965. "Munkáért Hűségért Magyar Selyemipar" Br emlékérem (102mm) T: "Csepel Vas- és Fémművek 75 év " Br emlékérem eredeti tokban (60,5mm) T: " / MSZMP Központi Bizottsága Agitációs és Propaganda Osztálya" fém plakett (75x78mm) T: "100 éves a Láng Gépgyár" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T: "Kiváló munkájáért" Br emlékérem (72mm) "Bács-Kiskun Megyei Borverseny / Kecskemét" Br emlékérem (60mm) + DN "Jáki templom" Br emlékérem (60mm) T: "Nemzetközi Gyermekév" 2xklf Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (3.41g/0.835/27x22mm) T:PP "Nemzetközi Gyermekév" 2xklf Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (3.41g/0.835/27x22mm) T:PP "Labdarúgó VB 500Ft három alakos" Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (0.835/22x37mm) T:PP "Labdarúgó VB 500Ft egy alakos" Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (0.835/22x37mm) T:PP "MLSZ / FIFA Világbajnokság Spanyolországban" Ag emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (35g/0.925/35x40mm) T:PP "MLSZ / FIFA Világbajnokság Spanyolországban" Ag emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (35g/0.925/35x40mm) T:PP "Egyed László / Magyar Geofizikusok Egyesülete" Br emlékérem. Szign.: PB (86mm) T: "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" aranyozott fém emlékérem T:PP "50 éves A Nemzeti Tankönyvkiadó" aranyozott Br emlékérem, dísztokban (60mm) T:2 (PP) "Szent László" bisquit porcelán jubileumi emlékérem (41mm) T: "Magyar Államalapítás Emlékérem Sorozat - Géza nagyfejedelem" aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) T:PP "Magyar Államalapítás Emlékérem Sorozat - Szent István az államalapító" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (42,5mm) T:PP "Magyar Államalapítás Emlékérem Sorozat - Szent László a magyar állam megszilárdítója" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (42,5mm) T:PP ujjlenyomat "Magyar Államalapítás Emlékérem Sorozat - Magyar koronázási jelvények" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (42,5mm) T:PP "Királyi Párok - István és Gizella, Mátyás és Beatrix, Ferencz József és Erzsébet" 3db klf ezüstözött Cu-Ni emlékérem eredeti dísztokban tanúsítvánnyal (38,61mm) T:PP DN "Euró fantázia" 24xklf Ag emlékérem bársony tálcán (20.7g/0.999/38,5mm) T:PP Hungary ND "Euro fantasy" 24xdiff Ag medallions on salver (20.7g/0.999/38,5mm) C:PP DN "Világ bélyegcsodái / Monaco F + 5F" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (21,4x24,8mm) T:PP DN "Székesfehérvárért" Br emlékplakett eredeti dísztokban (103mm) T: DN "Az Országos Találmányi Hivatal Emlékérme" nagyméretű Br plakett eredeti dísztokban (130mm) T: DN "Egy napot Pécsért" aranyozott Br emlékérem (47,5mm) T: DN "Krúdy Gyula / Krúdy Gyula Gimnázium Nyíregyháza" fém emlékérem (40mm) T: DN "Labor et Humanitas (Munka és Emberség)" egyoldalas Br plakett (76mm) T:

19 Kérjük telefonos és írásbeli ajánlatait időben adja le! DN "Budapest - Budai Alagút" egyoldalas Br emlékérem (80mm) T: DN "Semmelweis Ignác Fülöp " egyoldalas Br érem (69mm) T: Magyar és külföldi arany pénzek KB 10K Au "Ferenc József" (3.39g/0.900) T:2,2- kis ph. Hungary Korona Au "Franz Joseph I" (3.39g/0.900) Kremnitz C:XF,VF small edge error Adamo K Ft Au "Magyarország az Európai Unió tagja" (14,17g/0.986) T:PP felületi karc Hungary Forint Au "Hungary becomes a member of the European Union" (14,17g/0.986) C:PP slightly scratched Adamo EM Amerikai Egyesült Államok "Amerikai Művészet Emléksorozat / Grant Wood" Au emlékérem (34,63g/0.900/32mm) T:1-,2 USA "American Arts Commemorative Series / Grant Wood" Az commemorative medallion (34,63g/0.900/32mm) C:AU,XF Ausztria Sch Au "Bécsi Filharmonikusok" (31.19/0.999) T:1,1- Austria Schilling Au "Vienna Philharmonic Orchestra (Wiener Philharmoniker)" (31.19g/0.999) C:aUNC Krause KM# Oroszország R Au "II. Miklós" Szentpétervár (4.28g/0.900) T:2- Russia Roubles Au "Nicholas II" St. Petersburg (4.28g/0.900) C:VF Krause Y# Külföldi bankjegyek Afganisztán A (12x) A A (5x) T:I,I- Afghanistan Afghanis (12x) Afghanis Afghanis (5x) C:UNC,AU Afganisztán A (15x) T:vegyes Afghanistan Afghanis (15x) C:mixed Ausztria K (2x) + 10K + 20K + 100K (4x) K (4x) T:I-III Austria Krone (2x) + 10 Kronen + 20 Kronen Kronen (4x) Kronen (4x) C:UNC-F Ausztria K (11x) sorszámkövetők és közeli sorszámúak T:I,I- Austria Kronen (11x) sequential and close serials C:UNC,AU Ausztria K (3x) + 20K + 100K (3x) K T:III Austria Kronen (3x) + 20 Kronen Kronen C:F Belgium Fr Fr Fr T:III,III- Belgium Francs Francs Francs C:F,VF Belgium Fr T:III- Belgium Francs C:VG Bosznia-Hercegovina D T:I Bosnia and Hercegovina Dinara C:UNC Bosznia-Hercegovina D T:III Bosnia and Hercegovina Dinara C:F Botswana P T:I Botswana Pula C:UNC Brazília C (4x) C (4x) C (3x) C T:I,I- Brazil Cruzeiro (4x) Cruzeiros (4x) Cruzados (3x) Cruzados Novos C:UNC,AU Brazília C (5x) sorszámkövetők T:I Brazil Cruzados (5x) sequential serials C:UNC Brazília C (2x) sorszámkövetők + Jugoszlávia D (4x) sorszámkövetők D (3x) sorszámkövetők T:I Brazil Cruzados (2x) sequential serials + Yugoslavia Dinaras (4x) sequential serials Dinaras (3x) sequential serials C:UNC Comore-szigetek Fr T:I Comores Francs C:UNC Csehszlovákia K T:I- hajtatlan Czechoslovakia Korun T:AU undolded Csehszlovákia K T:III,III- Czechoslovakia Korun C:F,VG Csehszlovákia K "SPECIMEN" perforációval T:I- hajtatlan Czechoslovakia Korun with "SPECIMEN" perforation C:AU unfolded Csehszlovákia K "SPECIMEN" T:I- sarokhajlás Czechoslovakia Korun "SPECIMEN" C:AU folded corner Csehszlovákia K T:III,III- Czechoslovakia Korun C:F,VG Csehszlovákia 1945(DN) 100K K (2x) T:III Czechoslovakia 1945(ND) 100 Korun Korun (2x) C:F Egyiptom 10db-os bankjegy tétel: 5P (6x) + 10P (4x) T:I,I- Egypt 10pcs of uncirculated banknotes: 5 Piastres (6x) + 10 Piastres (4x) C:UNC,AU Fehéroroszország R (2x) sorszámkövetők + Jugoszlávia D (6x) sorszámkövetők párban D (3x) sorszámkövetők T:I,I- Belarus Rubles (2x) sequential serials + Yugoslavia Dinaras (6x) sequential serials in pair Dinaras (3x) sequential serials C:UNC,AU Fehéroroszország R (7x) közte sorszámkövetők és közeli sorszámúak + 20R (8x) + 50R (2x) egyugrású sorszámmal T:I,I- Belarus Rubles (7x) between them sequential serials and close serials + 20 Rubles (8x) + 50 Rubles (2x) sequential serials with one jump C:UNC,AU Fehéroroszország R (2x) sorszámkövetők + 50R (2x) sorszámkövetők + Jugoszlávia D (3x) sorszámkövetők D (4x) párban sorszámkövetők T:I,I- Belarus Rubles (2x) sequential serials + 50 Rubles (2x) sequential serials + Yugoslavia Dinaras (3x) sequential serials Dinaras (3x) sequential serials in pair C:UNC,AU

20 30658.Fehéroroszország R (2x) sorszámkövetők + Jugoszlávia D (4x) sorszámkövetők párban + Lengyelország Zl (2x) sorszámkövetők T:I,I- Belarus Rubles (2x) sequential serials + Yugoslavia Dinaras (4x) sequential serials in pair + Poland Zlotych (2x) sequential serials C:UNC,AU Fiji $ T:I,I- Fiji Dollars C:UNC,AU Fiji $ T:I Fiji Dollars C:UNC Finnország M T:III szép papír Finland Markkaa C:F nice paper Francia Csendes-óceáni Területek Fr C:F szép papír French Pacific Territories Francs T:III nice paper Guinea Fr T:I Guinea Francs C:UNC Holland Kelet-India/Japán megszállás c + 5c T:I-,II,III Netherlands East Indies/Japanese occupation Cent + 5 Cent C:AU,XF,VF Húsvét-szigetek R fantázia bankjegy T:I Easter Islands Rongo fantasy banknote C:UNC Irán R (7x) T:I Iran Rials (7x) C:UNC Jugoszlávia/Szerb-Horvát-Szlovén Királyság D T:III- Yugoslavia/Kingdom of the Serbs, Croats and Slovenes Dinara C:VG Jugoszlávia D + Szerbia / Német megszállás D jugoszláv bankjegy felülbélyegzéssel T:I-,III Yugoslavia Dinara + Serbia / German occupation Dinara Yugoslavian banknote with overprint C:AU,F Jugoszlávia db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes Yugoslavia pcs of banknotes C:mixed Jugoszlávia D (10x) sorszámkövetők T:I,I- apró sarokhajlás Yugoslavia Dinara (10x) sequential serials C:UNC,AU tiny folded corner Jugoszlávia db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes Yugoslavia pcs of banknotes C:mixed Jugoszlávia D (6x) D + 50D (4x) D (9x) T:I,I- Yugoslavia Dinara (6x) Dinara + 50 Dinara (4x) Dinara (9x) C:UNC,AU Jugoszlávia D (10x) sorszámkövetők T:I,I- apró sarokhajlások Yugoslavia Dinara (10x) sequential serials C:UNC,AU tiny folded corners Jugoszlávia D (2x) sorszámkövetők + 50D (2x) sorszámkövetők D (2x) sorszámkövetők + 100D (2x) sorszámkövetők T:I Yugoslavia Dinara + (2x) sequential serials + 50 Dinara (2x) sequential serials Dinara (2x) sequential serials Dinara (2x) sequential serials C:UNC Jugoszlávia db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes Yugoslavia pcs of banknotes C:mixed Jugoszlávia D (5x) sorszámkövetők T:I,I- kis sarokhajlás Yugoslavia Dinara (5x) sequential serials C:UNC,AU small folded corner Jugoszlávia D (4x) sorszámkövetők T:I,I- kis sarokhajlás Yugoslavia Dinara (4x) sequential serials C:UNC,AU small folded corner Jugoszlávia D (10x) sorszámkövetők T:I Yugoslavia Dinara (10x) sequential serials C:UNC Kambodzsa R (3x) közte két sorszámkövető + Thaiföld B (2x) közeli sorszám T:I,I- Cambodia Riels (3x) with two sequential serials + Thailand Baht (2x) close serials C:UNC,AU Kelet-Karibi Államok $ T:II-,III szép papír Eastern Caribbean States Dollars C:VF,F fine paper Kína F (68x) T:I China Fen (68x) C:UNC Kína F (59x) T:I,I- China Fen (59x) C:UNC,AU Kína F (50x) T:I China Fen (50x) C:UNC Lengyelország M T:III Poland Marek C:F Lengyelország M M T:III,III- Poland Marek Marek C:F,VG Lengyelország M T:III Poland Marek C:F Lengyelország Zl (5x) egy ugrással sorszámkövetők T:I,I- Poland Zlotych (5x) sequential serials with one jump C:UNC,AU Lengyelország Zl (10x) + 100Zl (8x) T:I,I- Poland Zlotych (10x) Zlotych (8x) C:UNC,AU Lettország L T:III,III- Latvia Latu C:F,VF Lettország R-50R (6xklf) T:II-,III Latvia Rubli - 50 Rubli (6xdiff) C:VF,F Litvánia ,10T-500T (11x) T:I-III Latvia ,10 Talonas Talonas (11x) C:UNC-F

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 244. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 245. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 3-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 248. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 április 13-16. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 229. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. június 24 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 233. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. augusztus 26 és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

Kisárverés 2019 június

Kisárverés 2019 június Kisárverés 2019 június Megnevezés tartás db kik. ár 1. 1 II. Ulászló dénár 1505, 1506 (2x), 1508 (3x) KH. 1-2 6 6 000 ÉH 646 Ag. 2 II. Ulászló dénár 1509, 1511, 1512, 1513, 1514 (2x) KG. 1-2 6 6 000 ÉH

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 261. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 2-5-ig.

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 251. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 június 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 230. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 9-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXV. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 4 5 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Kálmán / 1095 1116. Denar Ag (0.42g) T/C:VF ÉH: 34., H: 41. 4800 Ft 5900 Ft II.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás

Részletesebben

Kisárverés 2018 december 8.

Kisárverés 2018 december 8. Kisverés 2018 december 8. Megnevezés tartás db kikiáltási 1. 2. 3. 4. 1.1 Német 5 mka 1966, ½ mka 1905 Ag 1, 3 2 1 000 1.2 Német 1 mka 1972, -82, -85, 10 pfennig 1950, -71, -77. 2 6 600 1.3 Olasz 10 centesimi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árverési lista XXX. Műtárgy és Numizmatika Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Mária Terézia / 1763KM Poltura Cu T/C:F Mária Terézia

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

Kisárverés 2019 február 23

Kisárverés 2019 február 23 Kisárverés 2019 február 23 Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1 1 1 florin 1891. 0.900 Ag 12,25 g 2 1 400 2 5 korona 1907 KB ÉH 1492. 0.900 Ag 24 g 2/3 4 000 3 1 korona 1915 KB ÉH 1495. 0.835 Ag 5 g 2

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Kisárverés január 26.

Kisárverés január 26. Kisárverés 2019. január 26. Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1. 1 Mária Terézia 1 kr 1762 P, Lot. Fer 1 kr 1762 C, 2-3 6 1 200 1 greschl1761, II. József 1 kr 1790 S, ½ kr 1781 B, S. Br 2 Ferenc 3 kr

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

Kisárverés 2011 december 10.

Kisárverés 2011 december 10. Kisárverés 2011 december 10. megnevezés tartás db kikált. ár 1. 1.1 20,10,5 forint 1948 T2-2 3 7000 1.2 2 pengı 1935, 1936 Pázmány sor T2-2 3 7000 1.3 25,20,10 forint 1956 jó forint T2-2 3 9000 1.4 5 pengı

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXVI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Arany 1869GYF Dukát Au "Álló Ferenc József / Barokk címer" Gyulafehérvár (3.5g)

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 126. 2016/1.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 126. 2016/1. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 126. 2016/1. Budapest, 2016. április 30. 10:00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1. 2. 3. 4. Ország

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

Kisárverés 2010 március 20.

Kisárverés 2010 március 20. Kisárverés 2010 március 20. 1. Anyag 1.1 Magyar pénz krónikája. NATO csatlakozás T1 2 db 3000 Eu csatlakozás 1.2 A forint bevezetése, A három részre szakadt ország T1 2 db 3000 1.3 Konstanzi zsinat, Visegrádi

Részletesebben

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc 1. 1 5 Ft 1946. 0.835 Ag 20 g. 1 5 000 2 100, 50 Ft 1970 Felszabadulás sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 3 000 3 100, 50 Ft 1972 Szent István sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 4 000 4 100, 50 Ft 1973 Petőfi sor. 0.640

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 279. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

51. Numizmatikai gyorsárverés

51. Numizmatikai gyorsárverés 51. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. október 19-20-21-én. Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Kisárverés február 16.

Kisárverés február 16. Kisárverés 2013. február 16. 1. tartás db kikált. ár 1.1. Vegyes európai apró (228) + papír 20 Ft 229 600 2. 2.1 Törökország, 20 kurus 2-3 ph. 2 7 500 2.2. Törökország, II. Mahmud, 2x21/2 piaszter, 2x5

Részletesebben

Kisárverés 2019 március 23

Kisárverés 2019 március 23 Kisárverés 2019 március 23 Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1 1 II. Ulászló dénár 1506, 1509, 1513, 1516 KG. ÉH 646 2 4 4 000 Ag. 2 II. Lajos dénár 1518, 1519, 1525, 1526 KG-B. ÉH 673 1-2 4 5 000 Ag.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 123. 2014/2. 182. tétel Budapest, 2014. november 15. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

Fantázia veretek I. Ferdinánd 1554 KB, Miksa 1576 KB, II. Ferdinánd 1623 KB Ag ,37 g 35 mm Ft

Fantázia veretek I. Ferdinánd 1554 KB, Miksa 1576 KB, II. Ferdinánd 1623 KB Ag ,37 g 35 mm Ft Kisárverés 2018.02.24. 1. 1.1 Megnevezés tartás darab kikiáltási ár Fantázia veretek I. Ferdinánd 1554 KB, Miksa 1576 KB, II. Ferdinánd 1623 KB Ag 1.2 I. Lipót 1662 KB, Lotharingiai Ferenc 1756 KB, Bethlen

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben