numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 245. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) 2015 március 3-5. között. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: március óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.hu, illetve honlapunkon ( ahol on-line ajánlatot tehet. IRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 17:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők március 9-én 10 órától. Utólagos eladás: március között. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből). Anyagbeadási határidő a 246. levelezési gyorsárverésre: március 5. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! Megtekintés: március 3-5 Tételek átvétele március 9-én 10 órától! 245. aukció elszámolás március 9-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon, ebben az esetben az összeget már két nappal korábban utaljuk. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Következő nagy aukciónk február 28-án kerül megrendezésre. A nagy aukció katalógusában csak a magyar filatéliai tételek szerepelnek, a külföldi anyag online árverésen szerepel illetve kép nélküli nyomtatott katalógus formában elérhető. Felhívjuk figyelmüket, hogy a 245. aukciótól az árverések 19:00 órakor fognak zárulni! Irodánk március 2-án ZÁRVA tart A nagyaukció tételei átvehetőek kedd 10:00 tól Árverési jutalék rendszerünk: forintos kikiáltási árig 20% forint közötti kikiáltási áron 16% forint feletti kikiáltási ártól 12% Kezelési költség 160 ft / tétel A vásárlói jutalék 20% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek Magyar és külföldi arany pénzek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Fémpénzek, érmék, plakettek: Numizmatikai tartásfokok PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Éremtartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt, de újszerű állapotban Éremtartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt, de újszerű állapotban "A világ legkisebb arany érméi" sorozathoz mahagóni fa érmetartó kazetta bársonybéléssel és kivehető tálcával "Olympische Spiele 1992" exkluzív érmetartó kazetta kivehető tálcával, 2x24db férőhellyel használt állapotban "Die Europa-Sammlung - ECUs, Gedenkmünzen, Euros" exkluzív érmetartó kazetta 3db kivehető tálcával, egyenként 18db férőhellyel használt állapotban "Die offiziellen Gedenkmünzen der Republik Frankreich" sorozathoz exkluzív érmetartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 30db férőhellyel használt állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban "The official ECUs / Les ECUs officiels" exkluzív bársony érmetartó kazetta 2db kivehető tálcával, 3x18db férőhellyel használt állapotban Gyűrűs érmetartó album 9x12db férőhellyel, érmetartó album 2x12 és 4x6db klf méretű férőhellyel, 2db műbőr papírpénz berakó 20db klf méretű műanyag tokkal használt állapotban Gyűrűs érmetartó album 14db berakólappal, 7x80db és 7x48db klf méretű érme tárolására használt állapotban Ezüst színű, zárható, exkluzív bőrönd 5db bársony borítású érmetartó tálcával, klf méretű érmék tárolására, összesen 205 férőhellyel db használt érmetartó kapszula klf méretekben db vegyes méretű tok érmékhez, kitüntetésekhez használt állapotban db vegyes méretű éremtartó tok használt állapotban Numizmatikai irodalom Kincses Gyula: Az Árpád-házi uralkodók pénzverése és királysága, Debrecen, H. Szabó Lajos: "A Szabadságharc és emigráció pénzei, kitüntetései " Pápa, Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Pápai Csoportja, Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa - Erdély ( ). Budapest, Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Leányfalusi Károly: Bács-Kiskun Megye numizmatikai bibliográfiája. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új, dedikált példány! Szolláth György: A Magyar Éremgyűjtők Egyesületének Érmei Medals of the Hungarian Coin Collectors' Association. Budapest, MÉE, használt állapotban Joe Cribb: A pénz. Szemtanú sorozat. Budapest, Park Kiadó, használt állapotban Günter Schön / Gerhard Schön: Weltmünzkatalog 20. Jahrhundert von 1900 bis Auflage. Battenberg Verlag ~ "Schweizerische Bankgesellschaft" kiadásában megjelent numizmatikai katalógusok (5xklg) használt állapotban db-os numizmatikai irodalom tétel, benne Becherer Károly: Magyarország fém- és papírpénzei, Tasnádi Géza: Érték és ritkaságjelzés, Leányfalusi Károly: Magyarország fém- és papírpénzei db klf magyar árverési katalógus, közte MÉE, Pannonia Terra, Moneta Nova Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Buda "A császári királyi helytartósági osztály" által kiadott hirdetmény az "V. formáju 10 for." bankjegyekről, német nyelven Buda "A császári királyi helytartósági osztály" által kiadott hirdetmény az "V. formáju 10 for." bankjegyekről, német nyelven ~1930. "Ludvig Ezüstkoszorús Éremkészítő Műintézete és Bronzárugyára" árjegyzék "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" névre szóló betétkönyve "Bankjegyek-képek-évek" Országos Takarékpénztár által kiadott 1978-as kártyanaptárak bankjegyeken szereplő képekkel, 12xklf Érmés és bankjegyes borítékok "Sopron 700 éves" Ag emlékérem alkalmi bélyegzéses bélyeges borítékon (20.21g/0.925/39mm) T:PP Belgium DN "Peter Paul Rubens" ffém emlékérem képes ismertetővel (40mm) T:P Belgie ND "Peter Paul Rubens" white metal medal with information (40mm) C:P NSZK 1991D 2M aranyozva "Franz Joseph Strauß" bélyeggel és képes ismertetővel T:2 FRG 1991D 2 Mark gilt "Franz Joseph Strauß" with stamp and informaton C:XF

4 30032.Németország DN "Albert Einstein" fém emlékérem bélyeggel és képes ismertetővel T:PP Germany ND "Albert Einstein" metal medal with stamp and information C:PP Részvények és sorsjegyek Budapest db klf részvény, kötvény, sorsjegykölcsön, közte egy külföldi: Bulgária / Tryavna "Textilipari Társaság" részvénye 100L-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel T:vegyes Budapest "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" 4 1/2%-os községi kötvénye 500K-ról, szárazpecséttel és szelvényekkel T:III Budapest "Pozsony-Komáromi Egyesült Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 1/6 törzsrészvénye 200K-ról, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:III "A Magyar Jelzálog Hitelbank Konverzionális Nyeremény-Kötvény részkötvénye 100K-ról" magyar, német és francia nyelven (2x) "A/B" "Czibakházai Motor-Malom Részvénytársaság Könyvecskéje" részvényjegyek 20K-ról (4x) T:II-,III "Magyar Jelzálog-Hitelbank" 4%-os Záloglevele 500Fr-ról szelvényekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:III Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló törzsrészvény, lyukasztásokkal érvénytelenítve T:II,II Budapest "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye 100K-ról és 1000K-ról szelvényutalvánnyal, bélyegzésekkel T:III Budapest "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" 5 részvénye 400K-ról szelvényekkel, bélyegzésekkel (2x) sorszámkövetők T:II Budapest "Városlődi Kőedénygyár Részvénytársaság" 10db részvénye egyenként 1000K-ról, szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II Budapest "A Magyar Asphalt Részvénytársaság" részvénye 200K-ról (2x) sorszámkövetők, mindkettő szárazpecséttel, felülbélyegzettek T:I Budapest "Molnár János Imre Lakberendezési Részvénytársaság" 25 részvénye egyenként 1000K-ról szelvényekkel T:I-,II Jászapáti "Jászapáti Gőzmalom Részvénytársaság" részvénye 200K-ról szelvényekkel, felülbélyegezéssel és szárazpecséttel T:III,III Balatonboglár "Boglári Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 10P-ről, szárazpecséttel (2x) sorszámkövetők T:I,I Budapest "Egész-sorsjegy" a "66. Magyar Királyi Állami Sorsjátékra" 3P értékben T:II Budapest "36. Magyar Királyi Osztálysorsjáték" 1/8 sorsjegy, második osztály + "36. Magyar Királyi Osztálysorsjáték" 1/8 sorsjegy, harmadik osztály, mindkettő bélyegzéssel T:I Budapest Sorsjegy Utalvány a "38. magyar királyi osztálysorsjáték I. osztályára", "Török A. és Társa Bankház R.T." T:I Budapest "Magyar Vörös-Kereszt Tárgysorsjáték" 1P értékű sorsjegye T:II Budapest "Magyar Czukoripar - Részvénytársaság" részvényelismervény 100P névértékű részvényről, szárazpecséttel, felülbélyegzésekkel és szelvényekkel + Budapest "Részvénytársaság Villamos és Közlekedési Vállalatok Számára" (2x) részvényelismervények 100P névértékű részvényről bélyegzésekkel, szelvényekkel, szárazpecsétekkel T:III Budapest "Magyar Általános Kőszénbánya Részvénytársulat" 5 részvénye egyenként 200P-ről bélyegzésekkel, kötegelővel (2x) sorszámkövetők T:I "Fél-sorsjegy az Újjáépítési Állami Sorsjátékra" kettes ívben + "Képzőművészeti Hetek Tárgysorsjátéka" sorsjegy képeslapon T:II ~1990. "Első Danubius Közraktározási és Kereskedelmi Zrt. Közraktározási Jegy" kitöltetlen zálogjegy (4x) sorszámkövetők T:I Budapest "Út-Vasúttervező Vállalat" névre szóló vagyonjegye 1000Ft-ról (2x) sorszámkövetők Ft-ról T:II Budapest "Középületépítő Részvénytársaság" részvénye Ft-ról (3x) sorszámkövetők T:I "Pillér Első Ingatlanbefektetési Alap" 10db befektetési jegye egyenként 1000Ft-ról szelvényekkel T:II-,III Budapest "A City Kárpótlási Jegy Befektető Részvénytársaság" 10db egyenként 1000Ft értékű részvénye, szelvényekkel (3x) sorszámkövetők T:II DN "Magyar Hitel Bank Rt. - Hídfő pénztárjegy" (4xklf) Ft-ról, Ft-ról, Ft-ról, Ft-ról, mind "MINTA" T:I Amerikai Egyesült Államok db részvény: "International Telephone and Telegraph Corporation", "Omark Industries,Inc.", "First Charter Financial Corporation" mindegyik lyukasztással érvénytelenített T:I-,III USA pcs of share certificates: "International Telephone and Telegraph Corporation", "Omark Industries,Inc.", "First Charter Financial Corporation", all are cancelled with holes C:AU,F

5 Az árverési tételek színes képekkel a oldalon! Ausztria / Bécs "Alsó-ausztriai Föld-Jelzálog Intézmény" kötvénye 200K-ról, szelvényekkel és szárazpecséttel T:III Austria / Vienna "Niederösterreichische Landes-Hypothekenanstalt" bond about 200 Corona, with coupons and embossed stamp C:F Szovjetunió / Moszkva R értékű sorsjegy T:II,II- Soviet Union / Moscow Ruble lottery ticket C:XF,VF Szovjetunió R "Állami Kölcsön Kötvény" (3x) sorszámkövetők k "Deviza tanúsítvány" T:III,III- Soviet Union Rubles "State Loan Bond" (3x) sequential serials Kopeks "Foreign Exchange Certificate" C:F,VG Papír és fém szükségpénzek Miskolc kr "Miskolcz városa pénztári utalványa", értékjelzés "10" vastagabb + Miskolc K (2x) + Sárospatak K "Sárospataki Takarékpénztár Rt." K "OSZTRÁK-MAGYAR BANK BANKJEGYEIRE" T:III-IV Adamo MIS ,7.1, SÁR Pécs K pénztárjegy T:restaurált Miskolc "Miskolczi Orthodox Izraelita Anyahitközség" 4db értékjegye "Templomi visszatérő-jegy" (2x) T:I-II db klf kitöltött váltó, bélyegzésekkel, közte kettő bélyegekkel T:III "Pro Patria - Az Országos Kanizsai Dorottya Bizottság 1929 évi gyűjtőnapja a külföldi magyar hősi halottak sírjainak gondozására" megváltási jegy 1P értékben T:I ~1930. "Eger Városi Gyógyfürdő R.T." Cu zseton (26,5mm) T: Simontornya "Országos Központi Hitelszövetkezet" 4db kitöltött váltó illetékbélyegekkel + Budapest részben kitöltött váltó illetékbélyegekkel T:III Dunaharaszti Kitöltött váltó 1000 Aranypengőről, "Hazai Bank Részvénytársaság", felülbélyegzett, lyukasztott, váltó illeték bélyeggel T:III ~1940. "Budapesti Általános Tejcsarnok R.T. - Pasztörizált teljes tej - Hétfő" + "Budapesti Általános Tejcsarnok R.T. - Teljes tej - Szombat" papír zseton (42mm) T: ~1940. "Békés Vármegye Ebvédjegy" 3db fém ebvédjegy T:2-, Dunaharaszti Kitöltött váltó 1000 Aranypengőről, "Kunszentmiklós-Dabas-Szabadszállási Takarékpénztár", felülbélyegzett T:III "Magyar Királyi Postatakarékpénztár 19. számú fiókja" zálogjegy 50P-ről, bélyegzéssel, lyukasztva T:III Kalocsa/Börtönpénzek műanyag bónok 1996-tól 10Ft sárga + 20Ft zöld T: Pápa "10. Pápai Érem- és Fegyverbörze" 500Ft pénzpótló utalvány, II. kiadás T:I Pápa "13. Pápai Érem- és Fegyverbörze" 500Ft pénzpótló utalvány T:I Pápa "33. Bakonyvidéki Éremgyűjtő Találkozó - Pápa" 800Ft pénzpótló utalvány T:I Pápa "14. Érem- és Fegyverbörze" 800Ft pénzpótló utalvány T:I DN értékű fém zsetonok, "JT" beütéssel T:vegyes Ausztria db klf városi pénz T:vegyes Austria pcs of diff necessity notes C:mixed Ausztria / Stockerau h + Oberhollabrunn h + Bécs h T:I-,III Austria / Stockerau Heller + Oberhollabrunn Heller + Vienna Heller C:AU,F Franciaország/Lille c "A" sorozat T:III France/Lille Centimes "A" series C:F Franciaország ~ c "Katonai kincstárjegy", "N" T:III France ~ Centimes "Tresorerie aux Armees", "N" C:F Franciaország c "Kereskedelmi Kamara Párizs" T:III France Cents "Chambre de Commerce de Paris" C:F Franciaország Fr "Kereskedelmi Kamara Párizs" T:III tűlyukak France Franc "Chambre de Commerce de Paris" C:F needle holes Franciaország Fr Br-Al "Kereskedelmi Kamara" T:2- France Francs Br-Al "Chambres de Commerce" C:VF Kína ~ ív élelmiszerjegy T:I,I- China ~ sheets of food coupons C:UNC,AU Nagy-Britannia ~1850. "Viktória" + "Albert herceg" + "Britek reménye" + "A királyi pár gyermekei: Viktória, Albert, Alíz, Alfréd, Ilona, Lujza, Artúr" Sn számlálóbárcák (4xklf), mindegyik "Allen & Moore" gyártói jelzéssel (26,5mm) T:2- ph. Great Britain ~1850. "Victoria" + "Prince Albert" + "Britain's Hope" + "The children of the royal couple: Victoria, Albert, Alice, Alfred, Helena, Louise, Arthur" Sn counter tokens (4xdiff), all with makers mark "Allen & Moore" (26,5mm) C:VF edge errors Német Birodalom / Ingolstadt fogolytábor ~ pf Zn T:2- German Empire / Ingolstadt POW camp ~ Pfennig Zn C:VF Német Birodalom / Keleti Főparancsnokság 1916A 3k Fe T:2- German Empire / German Military Commander of the East 1916A 3 Kopeks Fe C:VF Német Birodalom / Mühlhausen M T:restaurált German Empire / Mühlhausen Mark C:restored

6 30094.Németország / Weimari Köztársaság / Wilster M T:III Germany / Weimar Republic / Wilster Mark C:F Németország / Weimari Köztársaság / Bonn pf Fe + Bielefeld ~ pf Cu (2x) T:2,2- Germany / Weimar Republic / Bonn Pfennig Fe + Bielefeld ~ Pfennig Cu (2x) C:XF,VF Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz T:I,I-,III Germany / Weimar Republic pcs of diff necessity notes C:UNC,AU,F Németország / Weimari Köztársaság / Königsberg M T:III Germany / Weimar Republic / Königsberg Mark C:F Németország / Weimari Köztársaság / Birodalmi Vasút / Kassel billió Mark T:I Germany / Weimar Republic / Reichsbahndirektion / Cassel Billion Mark C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Bréma db klf szükségpénz T:III Germany / Weimar Republic / Bremen pcs of diff necessity notes C:F NSZK M utazási csekk "Magyar Külkereskedelmi Bank" által kiállítva, lyukasztott T:III FRG Mark travellers cheque, issued by the "Hungarian Foreign Trade Bank", perforated C:F Magyar bankjegyek Ft "Kossuth bankó" T:III- Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:restaurált Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:III Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III,III Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna (2x) T:III,III Ft "Kossuth bankó" barna T:restaurált Ft "Kossuth bankó" T:III,III- Adamo G Ft "Kossuth bankó" fordított hátlapi alapnyomat T:III Adamo G Ft "Kamatos Utalvány" zöld, kamatszelvény nincs, Endrey Endre saját kezű aláírásával T:I,I- hajtatlan, enyhe sarokkopás Hungary Forint "Interest Bearing Voucher" green, no coupon, with autograph signature of Endre Endrey C:UNC,AU unfolded, tiny corner wear Adamo SGU Kr "Kossuth bankó" T:III kr "Kossuth bankó" T:restaurált kr "Kossuth bankó" T:III kr "Kossuth bankó" T:III,III kr "Kossuth bankó" T:restaurált Ft T:restaurált Adamo G K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel T:III,III K mindkét oldal német, "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel K piros mindkét oldal német, "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:III-,III K T:III-,IV K K K, mindegyik piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:II,II K K mindkettő "Deutschösterreich" és "A Magyarországi Tanácsköztársaság követsége - Bécs" felülbélyegzésekkel T:III K román felülbélyegzéssel és 100L bélyeggel K román felülbélyegzéssel + Románia L román felülbélyegzéssel T:III,III K K mindkettő csehszlovák bélyeggel és felülbélyegzéssel T:III,III K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel K "C" sorszámjel, mindkettő "Baranya-Bajai Szerb-Magyar Köztársaság" felülbélyegzéssel T:III,III K "C" sorszámjel T:III K K Ft (3x) T:II,III szép papír K (2x) mindkettő "Magyar Tanácsköztársaság Pénzügyi Népbiztosság" felülbélyegzéssel T:III,III K (2x) mindkettő "CSÁKVÁR MEZŐVÁROS" felülbélyegzéssel T:III,III K (2x) mindkettő "Deutschösterreich" és "IV. Sz. Vörösőr Kerületi Parancsnokság - Sopron" felülbélyegzésekkel, közeli sorszám T:II-,III K "3003" 3mm hullámos hátlappal, "Sopron Vármegye Fertőrákos Község 1906" felülbélyegzéssel T:restaurált K "3117" 3mm, hullámos hátlappal "Szolnok-Doboka Vármegye - Lápospataka község 1910" felülbélyegzéssel T:III,III

7 Megjelent: Békebeli séták a pesti Belvárosban c. könyvünk! K "MÁS TÖRVÉNYES..." T:III,III július K T:III f (3x) T:II-,III K (3x) sorszámkövetők T:II-,III K + 2K T:I,I K (2x) T:I-,III K (4x) sorszámkövetők T:I K (19x) T:vegyes K (2x) + 20K T:II,III,III K "Orell Füssli Zürich" (2x) T:I-,III K "Orell Füssli Zürich" T:III Adamo K K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" (2x) T:I,I K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:III K "80 FILLÉR - NYOLCVAN FILLÉR" felülbélyegzéssel, nyomdahely jelölés nélkül T:III hátoldalán ragasztásnyom Adamo K42/2B K "Orell Füssli" T:III kis restaurálás Hungary Korona "Orell Füssli" C:F small restoration Adamo K P (3x) sorszámkövetők T:I-,II P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P "25. Numizmatikai Hírös Nap Kecskemét július 30." felülbélyegzéssel P "Észak-balatoni Éremgyűjtők Negyedik Országos Találkozója" felülbélyegzéssel K "Esztergomi Pénzintézetek Utalványa" "Ki mit gyűjt! - Dorog / Magyar Papírpénz Kiállítás - József Attila Művelődési Ház, Dorog 1966.X.13-16" felülbélyegzéssel T:III P (2x), egyik "*B " T:III szép papír Adamo P9,P9A P (2x) sorszámkövetők T:I P (2x) sorszámkövetők T:I-,II P T:III P T:III P T:III P (4x) sorszámkövetők T:I-,II,III P (4x) sorszámkövetők T:I-,II,III (hajtatlanok) folt, szakadás P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (80x) T:vegyes P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (3x) sorszámkövetők T:I,I P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:III szakadás, kis restaurálás Adamo P P T:III P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes db-os pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os pengő bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel T:vegyes AP AP fehér papír, számozás és vízjel nélkül T:III ( AP szép papírral) AP (2x) AP (2x) T:III,III Ft T:III Ft T:IV Ft T:III szép papír Ft T:III Ft (3x) T:III,III Ft Ft Ft T:III,III- (1949-es papírhiányos) Ft T:III Ft T:III

8 Ft (2x) T:III Ft (2x) T:III,III Ft (2x) T:III,III Ft (2x) T:III- ázott Ft (3x) T:III,III Ft (3x) T:III,III Ft (3x) T:III,III- ázott papír Ft (4x) T:III,III Ft (6x) T:I-,III Ft T:III Ft T:III szép papír Ft (12x) T:III,III- közte szép papír is! Ft (3x) T:III Ft (30x) T:vegyes Ft (30x) T:vegyes Ft (30x) T:vegyes Ft (30x) T:vegyes Ft (30x) T:vegyes Ft (30x) T:vegyes Ft T:II- szép papír Ft (4x) T:III főleg szép papír Táncsics 01 "PRÓBA FORMA" előoldal kész, hátlap üres, kék T:restaurált Adamo SFT Ft (2x) sorszámkövetők, nyomdai papírránccal T:I Ft (15x) T:II-,III szép papír is! Ft T:III Ft (4x) T:III Ft (7x) T:I-,II,III Ft Ft (2x) T:III,III Ft (30x) T:vegyes Ft (30x) T:vegyes Ft T:I,I Ft Ft (2x) egyugrású sorszámmal T:I-,II,II- szép papír Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft (3x) sorszámkövetők T:I Ft T:I Ft T:I Ft "D" T:II Ft "D" T:II,II Ft "D" T:III Ft "D" T:III szép papír Ft "D" T:III szép papír Ft "E" T:III Ft nyomdai festékfoltokkal (2x) sorszámkövetők T:I Ft "E" T:II,II- szép papír Ft "ED" Ft "EC" T:III Ft "Millennium" T:I Eredeti bontatlan díszcsomagolásban! Ft "Millennium" T:I Eredeti bontatlan díszcsomagolásban! Ft "Millennium" T:I Eredeti bontatlan díszcsomagolásban! Ft "FD" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "FB" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "DD" (2x) sorszámkövetők T:I MNB bankjegytégla érvénytelenített, bezúzott bankjegyekből db klf magyar pengő bankjegy T:vegyes db vegyes korona bankjegy, közte K, 1000K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:vegyes

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 244. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 251. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 június 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Kisárverés 2019 június

Kisárverés 2019 június Kisárverés 2019 június Megnevezés tartás db kik. ár 1. 1 II. Ulászló dénár 1505, 1506 (2x), 1508 (3x) KH. 1-2 6 6 000 ÉH 646 Ag. 2 II. Ulászló dénár 1509, 1511, 1512, 1513, 1514 (2x) KG. 1-2 6 6 000 ÉH

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 248. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 április 13-16. között.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 237. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 27-30.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

Kisárverés 2018 december 8.

Kisárverés 2018 december 8. Kisverés 2018 december 8. Megnevezés tartás db kikiáltási 1. 2. 3. 4. 1.1 Német 5 mka 1966, ½ mka 1905 Ag 1, 3 2 1 000 1.2 Német 1 mka 1972, -82, -85, 10 pfennig 1950, -71, -77. 2 6 600 1.3 Olasz 10 centesimi

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árverési lista XXX. Műtárgy és Numizmatika Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Mária Terézia / 1763KM Poltura Cu T/C:F Mária Terézia

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 229. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. június 24 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 233. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. augusztus 26 és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

Kisárverés 2019 február 23

Kisárverés 2019 február 23 Kisárverés 2019 február 23 Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1 1 1 florin 1891. 0.900 Ag 12,25 g 2 1 400 2 5 korona 1907 KB ÉH 1492. 0.900 Ag 24 g 2/3 4 000 3 1 korona 1915 KB ÉH 1495. 0.835 Ag 5 g 2

Részletesebben

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc 1. 1 5 Ft 1946. 0.835 Ag 20 g. 1 5 000 2 100, 50 Ft 1970 Felszabadulás sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 3 000 3 100, 50 Ft 1972 Szent István sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 4 000 4 100, 50 Ft 1973 Petőfi sor. 0.640

Részletesebben

Kisárverés 2011 december 10.

Kisárverés 2011 december 10. Kisárverés 2011 december 10. megnevezés tartás db kikált. ár 1. 1.1 20,10,5 forint 1948 T2-2 3 7000 1.2 2 pengı 1935, 1936 Pázmány sor T2-2 3 7000 1.3 25,20,10 forint 1956 jó forint T2-2 3 9000 1.4 5 pengı

Részletesebben

Kisárverés január 26.

Kisárverés január 26. Kisárverés 2019. január 26. Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1. 1 Mária Terézia 1 kr 1762 P, Lot. Fer 1 kr 1762 C, 2-3 6 1 200 1 greschl1761, II. József 1 kr 1790 S, ½ kr 1781 B, S. Br 2 Ferenc 3 kr

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXVI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Arany 1869GYF Dukát Au "Álló Ferenc József / Barokk címer" Gyulafehérvár (3.5g)

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXV. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 4 5 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Kálmán / 1095 1116. Denar Ag (0.42g) T/C:VF ÉH: 34., H: 41. 4800 Ft 5900 Ft II.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 261. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

Kisárverés 2019 március 23

Kisárverés 2019 március 23 Kisárverés 2019 március 23 Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1 1 II. Ulászló dénár 1506, 1509, 1513, 1516 KG. ÉH 646 2 4 4 000 Ag. 2 II. Lajos dénár 1518, 1519, 1525, 1526 KG-B. ÉH 673 1-2 4 5 000 Ag.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 230. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 9-15. között.

Részletesebben

Kisárverés 2010 március 20.

Kisárverés 2010 március 20. Kisárverés 2010 március 20. 1. Anyag 1.1 Magyar pénz krónikája. NATO csatlakozás T1 2 db 3000 Eu csatlakozás 1.2 A forint bevezetése, A három részre szakadt ország T1 2 db 3000 1.3 Konstanzi zsinat, Visegrádi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Kisárverés február 16.

Kisárverés február 16. Kisárverés 2013. február 16. 1. tartás db kikált. ár 1.1. Vegyes európai apró (228) + papír 20 Ft 229 600 2. 2.1 Törökország, 20 kurus 2-3 ph. 2 7 500 2.2. Törökország, II. Mahmud, 2x21/2 piaszter, 2x5

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

48. Numizmatikai gyorsárverés

48. Numizmatikai gyorsárverés 48. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennyolcadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Augusztus 10-11-12-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

51. Numizmatikai gyorsárverés

51. Numizmatikai gyorsárverés 51. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. október 19-20-21-én. Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 30. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 november 12-24 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

2.6. 3.6. 3.9. 225 éves a Magy. Szénbányászat Tatabánya - Eszetergom Csop. Ag, br 42,5 mm 1973. 1-1 2 2 000 Ft 3.11.

2.6. 3.6. 3.9. 225 éves a Magy. Szénbányászat Tatabánya - Eszetergom Csop. Ag, br 42,5 mm 1973. 1-1 2 2 000 Ft 3.11. Kisárverés 2015. Szeptember 19.. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1. 1.1. Kína br 2-2 3 500 Ft 1.2. Mo.T.V. 1866 br; 5 kop 1789, főúri gomb 3-3 3 500 Ft 1.3. 2 fill 1940 br 1-3 36 500 Ft 1.4. Német

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

26. Numizmatikai gyorsárverés

26. Numizmatikai gyorsárverés 26. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. december 13-18.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 123. 2014/2. 182. tétel Budapest, 2014. november 15. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

éves a Steyr-i városháza (Bummerlhaus) Ag g 34 mm 1/ Ft Theodor Körner Ag g 34 mm 1/ Ft

éves a Steyr-i városháza (Bummerlhaus) Ag g 34 mm 1/ Ft Theodor Körner Ag g 34 mm 1/ Ft Kisárverés 2018.03.24. Megnevezés tartás darab kikiáltási ár 1. 1.1 Ausztria 50 schilling emlékpénzek (teljes sorozat) 1959 Andreas Hofer Ag 0.900 20 g 34 mm 1/1 1 2 000 Ft 1.2 1963 600 éves Tirol Ag 0.900

Részletesebben

Kisárverés Újabb változat2!

Kisárverés Újabb változat2! Kisárverés 2016.02.20. Újabb változat2! Megnevezés tarás darab kikiáltási ár 1. 1.1 Német Birodalom: 1 RM 1874 B, 1875A,G, 1876A 3-3 4 2 200 Ft 1.2 Ausztria: 10 Sch 1957(3), 1958 2-3 4 2 200 Ft 1.3 Románia:

Részletesebben

Fantázia veretek I. Ferdinánd 1554 KB, Miksa 1576 KB, II. Ferdinánd 1623 KB Ag ,37 g 35 mm Ft

Fantázia veretek I. Ferdinánd 1554 KB, Miksa 1576 KB, II. Ferdinánd 1623 KB Ag ,37 g 35 mm Ft Kisárverés 2018.02.24. 1. 1.1 Megnevezés tartás darab kikiáltási ár Fantázia veretek I. Ferdinánd 1554 KB, Miksa 1576 KB, II. Ferdinánd 1623 KB Ag 1.2 I. Lipót 1662 KB, Lotharingiai Ferenc 1756 KB, Bethlen

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXVII. Árver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt I. Ferenc / 1829B 20 Krajcár Ag medálnak átalakítva, fül nélkül T/C:F 1848.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 279. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

Kisárverés 2012. február 18.

Kisárverés 2012. február 18. Kisárverés 2012. február 18. 1. megnevezés tartás db kikiált.ár 1.1 Magyar forg.-i sorok 1977 zacskóba, 1989, fill. Sor 1990, 91 T1 4 3600 1.2 FAO 20 fill., 5 Ft, 10 Ft, 100 Ft 1983 T1 4 500 1.3 Emlékpénzek:

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

1.26 1.28. II.ker. Bélyeggyőjtıkör, arbr., ezbr., br. eo. 80 mm (Bér Andor) + tok kiv. 3 1200 1.33 79. Bélyegnap Vác br. 42 mm + tok kiv. 500 1.

1.26 1.28. II.ker. Bélyeggyőjtıkör, arbr., ezbr., br. eo. 80 mm (Bér Andor) + tok kiv. 3 1200 1.33 79. Bélyegnap Vác br. 42 mm + tok kiv. 500 1. 2011. október 22.-i kisárverés anyaga 1. tartás darab kikáltási ár Nemzetközi Bélyegkiállítás és Találkozó 1.1 Brasilia 1983 ezbr. 40 mm + tok kiv. 500 1.2 Prága 1978 br. 60 mm + tok kiv. 500 1.3 Bukarest

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 126. 2016/1.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 126. 2016/1. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 126. 2016/1. Budapest, 2016. április 30. 10:00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1. 2. 3. 4. Ország

Részletesebben